WordPoints 1.10.0 - en to lt translation catalogue (61 entries)

en: Activate Module
lt: Įjungti modulį

en: Return to Modules page
lt: Grįžti į modulių puslapį

en: Return to Module Installer
lt: Grįžti į modulių instaliuotoją

en: The module contains no files.
lt: Modulis neturi failų.

en: Module install failed.
lt: Nepavyko instaliuoti modulio.

en: Module installed successfully.
lt: Modulis instaliuotas sėkmingai.

en: No valid modules were found.
lt: Nerasta tinkamų modulių.

en: No modules found.
lt: Nerasta modulių.

en: There are not any modules installed.
lt: Neinstaliuoti jokie moduliai.

en: Module
lt: Modulis

en: Description
lt: Aprašymas

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: Deactivate
lt: Atjungti

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Clear List
lt: Išvalyti sąraša

en: Visit module site
lt: Apsilankyti modulio puslapyje

en: WordPoints — Modules
lt: WordPoints - Moduliai

en: Modules
lt: Moduliai

en: WordPoints — Install Modules
lt: WordPoints - Instaliuoti modulius

en: Install Modules
lt: Instaliuoti modulius

en: Hide This Notice
lt: Paslėpti šį pranešimą

en: Module zip file
lt: Modulio zip failas

en: Upload WordPoints Module
lt: Įkrauti WordPoints modulį

en: Like this plugin?
lt: Ar patinka šis įskiepis?

en: If you don&#8217;t think this plugin deserves 5 stars, please let us know how we can improve it.
lt: Jei manote, kad šis įskiepis nevertas 5 žvaigždučių, prašome mums pranešti, kaip galėtumėme jį pagerinti.

en: Need help?
lt: Ar reikia pagalbos?

note: translators: URL of WordPoints plugin support forums WordPress.org.
en: Post your feature request or support question in the <a href="%s">support forums</a>
lt: Skelbkite savo prašymus ir klausimus <a href="%s">support forums</a>

en: Thank you for using WordPoints!
lt: Ačiū, kad naudojatės WordPoints!

note: translators: Component name.
en: Component &#8220;%s&#8221; activated!
lt: Komponentas &#8220;%s&#8221; ijungta!

note: translators: Component name.
en: Component &#8220;%s&#8221; deactivated!
lt: Komponentas &#8220;%s&#8221; išjungta!

note: translators: Component name.
en: The component &#8220;%s&#8221; could not be activated. Please try again.
lt: Komponentas &#8220;%s&#8221; neįjungtas. Bandykite dar kartą.

note: translators: Component name.
en: The component &#8220;%s&#8221; could not be deactivated. Please try again.
lt: Komponentas  &#8220;%s&#8221; neišjungtas. Bandykite dar kartą.

en: Installed WordPoints components.
lt: Įdiegti WordPoints komponentai.

[ctx: components table heading]
en: Component
lt: Komponentas

[ctx: components table heading]
en: Description
lt: Aprašymas

[ctx: components table heading]
en: Version
lt: Versija

[ctx: components table heading]
en: Action
lt: Veiksmas

en: Overview
lt: Apžvalga

en: The settings provided below are optional, and are mainly for convenience
lt: Nustatymai esantys žemiau yra nebūtini ir yra tik dėl patogumo.

en: If you need more help getting started with WordPoints, see the links in the help sidebar.
lt: Jei jums reikia daugiau pagalbos dėl WordPoints, žiūrėkite nuorodas pagalbos skyrelyje.

en: For more information:
lt: Daugiau informacijos:

en: User Guide
lt: Vartotojo vadovas

en: Support Forums
lt: Pagalbos forumai

en: Settings updated.
lt: Nustatymai atnaujinti.

en: Configure WordPoints to your liking.
lt: Konfigūruokite WordPoints savo nuožiūra.

en: Excluded Users
lt: Pašalinti vartotojai

en: Enter the IDs of users to exclude from leader boards, logs, etc. This may be useful if you use certain accounts for testing.
lt: Įveskite vartotojų ID, kad pašalinti juos iš lyderių sąrašo ir pan. Tai gali būti svarbu, jei naudojate tikras paskyras testavime.

en: General Settings
lt: Bendrieji nustatymai

en: Components
lt: Komponentai

en: Caution:
lt: Atsargiai:

en: Are you sure you wish to delete these files and data?
lt: Ar jūs tikrai norite ištrinti šiuos failus ir duomenis?

en: Are you sure you wish to delete these files?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šiuos failus?

en: Yes, Delete these files and data
lt: Taip, ištrinkite šiuos failus ir duomenis.

en: Yes, Delete these files
lt: Taip, ištrinkite šiuos failus

en: No, Return me to the module list
lt: Ne, sugrąžinkite mane į modulių sąrašą

en: Click to view entire list of files which will be deleted
lt: Norėdami pamatyti visą failų, kurie bus ištrinti, sąrašą, paspauskite

en: Modules extend and expand the functionality of WordPoints. Once a module is installed, you may activate it or deactivate it here.
lt: Moduliai pratęsia ir išplečia WordPoints funkcionalumus. Jei modulis yra įdiegtas, jums reikia jį įjungti, arba išjungti čia.

en: Troubleshooting
lt: Problemų sprendimas

en: Most of the time, modules play nicely with the core of WordPoints and with other modules. Sometimes, though, a module&#8217;s code will get in the way of another module, causing compatibility issues. If your site starts doing strange things, this may be the problem. Try deactivating all your modules and re-activating them in various combinations until you isolate which one(s) caused the issue.
lt: Daugeliu atvejų, moduliai veikia puikiai su WordPoints branduoliu ir su kitais moduliais. Tačiau, kartais modulis #8217 turi suderinamumo su kitais moduliais problemų. Jei jūsų svetainėje pradeda vykti keisti dalykai, pabandykite išjungti visus modulius ir vėl juos įjungti įvairiomis kombinacijomis, kol nustatysite kuris modulis yra problemos priežastis.

note: translators: Directory name.
en: If something goes wrong with a module and you can&#8217;t use WordPoints, delete or rename that file in the %s directory and it will be automatically deactivated.
lt: Jei kažkas negerai su moduliu ir jūs negalite jo naudoti WordPoints, ištrinkite arba pervardinkite tą failą direktorijoje ir jis bus automatiškai išjungtas.

en: Learn more.
lt: Sužinokite daugiau.
