Administration - en to nl translation catalogue (1131 entries)

en: "From" Email Address
nl: "Van" e-mailadres

en: "From" Name
nl: "Van" naam

en: %d Transients Rows Cleared
nl: %d transiënte rijen gewist

en: %d note | %d notes
nl[0]: %d opmerking
nl[1]: %d opmerkingen

en: %s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: <a href="%s">Increasing memory allocated to PHP</a>
nl: %s - Wij adviseren om het geheugen minimaal op 64 MB in te stellen. Zie: <a href="%s">Verhoog toegewezen geheugen aan PHP</a>

en: %s Rates
nl: %s tarieven

en: %s WooCommerce %s is more powerful, stable and secure than ever before. We hope you enjoy using it.
nl: %s WooCommerce %s is krachtiger, stabieler en veiliger dan ooit. We hopen dat je geniet van het gebruik.

en: %s average daily sales
nl: %s gemiddelde dagelijkse verkopen

en: %s average monthly sales
nl: %s gemiddelde maandelijkse verkopen

en: %s by %s
nl: %s door %s

en: %s charged for shipping
nl: %s in rekening gebracht voor verzending

en: %s coupons used in total
nl: %s coupons gebruikt in totaal

en: %s discounts in total
nl: %s kortingen in totaal

en: %s items purchased
nl: %s items gekocht

en: %s orders placed
nl: %s bestellingen geplaatst

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
nl[0]: %s eerdere bestelling gekoppeld
nl[1]: %s eerdere bestellingen gekoppeld

en: %s purchases for the selected items
nl: %s verkopen voor de geselecteerde items

en: %s sales for the selected items
nl: %s verkopen voor de geselecteerde items

en: %s sales in %s
nl: %s verkopen in %s

en: %s sales in this period
nl: %s verkopen in deze periode

en: %s signups in this period
nl: %s inschrijvingen in deze periode

en: %s top seller this month (sold %d)
nl: %s top verkoper deze maand (%d verkocht)

en: %s worth of coupons used
nl: %s aan coupons gebruikt

en: &larr; Choose a category to view stats
nl: &larr; Kies een categorie om statistieken te bekijken

en: &larr; Choose a product to view stats
nl: &larr; Kies een product om statistieken te bekijken

en: (Copy)
nl: (kopieer)

en: 2 letter Country code
nl: 2-letterige landcode

en: <code>%s</code> version <strong style="color:red">%s</strong> is out of date. The core version is %s
nl: <code>%s</code> versie <strong style="color:red">%s</strong> is verouderd. De core versie is %s

en: <strong class="red">Note:</strong> This option will delete ALL of your tax rates, use with caution.
nl: <strong class="red">Opmerking:</strong> Deze optie zal ALLE belastingtarieven verwijderen, gebruik met de nodige voorzichtigheid.

en: <strong class="red">Note:</strong> This option will force the translation upgrade for your language if a translation is available.
nl: <strong class="red">Opmerking:</strong> Deze optie forceert de vertaling upgrade voor je taal wanneer een vertaling beschikbaar is.

en: <strong class="red">Note:</strong> This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
nl: <strong class="red">Opmerking:</strong> Deze tool zal alle ontbrekende WooCommerce pagina's installeren. Pagina's die al gedefinieerd en geïnstalleerd zijn worden niet vervangen.

en: <strong class="red">Warning:</strong> This tool will delete all customer session data from the database, including any current live carts.
nl: <strong class="red">Waarschuwing:</strong> Deze tool zal alle klant sessie data uit de database wissen, inclusief alle huidige live winkelwagens.

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
nl[0]: <strong>%s bestelling</strong> in afwachting van verwerking
nl[1]: <strong>%s bestellingen</strong> in afwachting van verwerking

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
nl[0]: <strong>%s bestelling</strong> in de wacht
nl[1]: <strong>%s bestellingen</strong> in de wacht

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
nl[0]: <strong>%s product</strong> laag in voorraad
nl[1]: <strong>%s producten</strong> laag in voorraad

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
nl[0]: <strong>%s product</strong> niet in voorraad
nl[1]: <strong>%s producten</strong> niet in voorraad

en: <strong>%s</strong> sales this month
nl: <strong>%s</strong> verkopen deze maand

en: <strong>The Mijireh payment gateway is deprecated</strong> &#8211; It is recommended that you install the replacement Mijireh plugin from WordPress.org as soon as possible. Mijireh will be removed from WC core completely as part of a future update.
nl: <strong>De Mijireh payment gateway is komen te vervallen</strong> &#8211; Het is aan te bevelen dat je zo snel mogelijk de vervangende Mijireh plugin installeert vanaf WordPress.org. Mijireh wordt verwijderd uit de WC core in een toekomstige update.

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You're almost ready to start selling :)
nl: <strong>Welkom bij WooCommerce</strong> &#8211; U bent bijna klaar om te beginnen met de verkoop :)

en: <strong>WooCommerce Data Update Required</strong> &#8211; We just need to update your install to the latest version
nl: <strong>WooCommerce data update nodig</strong> &#8211; Wij hoeven alleen je installatie bij te werken naar de laatste versie

en: <strong>WooCommerce Translation Available</strong> &#8211; Install or update your <code>%s</code> translation to version <code>%s</code>.
nl: <strong>WooCommerce vertaling beschikbaar</strong> &#8211; Installeer of update je <code>%s</code> vertaling naar versie <code>%s</code>.

en: <strong>Your theme does not declare WooCommerce support</strong> &#8211; if you encounter layout issues please read our integration guide or choose a WooCommerce theme :)
nl: <strong>Uw thema geeft niet aan WooCommerce te ondersteunen</strong> &#8211; Als u opmaak problemen tegenkomt lees dan onze integratie handleiding of kies een WooCommerce thema :)

en: <strong>Your theme has bundled outdated copies of WooCommerce template files</strong> &#8211; if you encounter functionality issues on the frontend this could the reason. Ensure you update or remove them (in general we recommend only bundling the template files you actually need to customize). See the system report for full details.
nl: <strong>Je thema bevat verouderde kopieën van WooCommerce template bestanden</strong> &#8211; als je functionele problemen tegenkomt op de frontend kan dit de reden zijn. Zorg ervoor dat je update of ze verwijderd (in het algemeen raden we het bundelen van template bestanden alleen aan als dit nodig is voor aanpassingen). Zie het systeemrapport voor volledige details.

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
nl: Een 2 tekens landcode, bijvoorbeeld US. Laat leeg om op alles toe te passen.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
nl: Een 2 tekens staatcode, bijvoorbeeld AL. Laat leeg om op alles toe te passen.

en: A product must be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will be discounted.
nl: De coupon blijft geldig zolang het product in deze categorie staat, voor "Product kortingen" krijgen producten in deze categorie korting.

en: About WooCommerce
nl: Over WooCommerce

en: Access Expires
nl: Toegang verloopt

en: Access Restriction
nl: Toegangsbeperking

en: Account Creation
nl: Account aanmaken

en: Account Pages
nl: Account pagina's

en: Accounting
nl: Administratie

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
nl: Actie mislukt. Vernieuw de pagina en probeer het opnieuw.

en: Actions
nl: Acties

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add Attribute
nl: Attribuut toevoegen

en: Add File
nl: Bestand toevoegen

en: Add Images to Product Gallery
nl: Afbeeldingen toevoegen aan product galerij

en: Add New Attribute
nl: Nieuw attribuut toevoegen

en: Add Payment Method
nl: Betalingsmethode toevoegen

en: Add Tax
nl: Belasting toevoegen

en: Add Variation
nl: Variatie toevoegen

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
nl: Voeg een opmerking toe voor je referentie of voeg een klanten opmerking toe (de gebruiker krijgt een notificatie).

en: Add fee
nl: Kosten toevoegen

en: Add line item(s)
nl: Voeg regel item(s) toe

en: Add new
nl: Nieuwe toevoegen

en: Add note
nl: Opmerking toevoegen

en: Add product gallery images
nl: Product galerij afbeeldingen toevoegen

en: Add product(s)
nl: Product(en) toevoegen

en: Add products
nl: Producten toevoegen

en: Add shipping cost
nl: Verzendkosten toevoegen

en: Add tax
nl: Belasting toevoegen

en: Add to cart
nl: Toevoegen aan winkelwagen

en: Add to gallery
nl: Toevoegen aan galerij

en: Add&nbsp;meta
nl: Meta&nbsp;toevoegen

en: Additional Tax Classes
nl: Extra belasting klassen

en: Address
nl: Adres

en: Address 1
nl: Adres 1

en: Address 2
nl: Adres 2

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
nl: Bestellingen

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: After %sreading the documentation%s, for further assistance you can use our %scommunity forum%s if you get stuck. For help with premium add-ons from WooThemes, or if you are a WooThemes customer, you can %suse our helpdesk%s.
nl: Na het %slezen van de documentatie%s, kan je als je vast komt te zitten gebruik maken van ons %scommunity forum%s. Voor hulp met premium add-ons van WooThemes, of als je een WooThemes klant bent kan je %sonze helpdesk%s gebruiken.

en: After pre-tax discounts.
nl: Na pre-belasting kortingen.

en: All
nl: Alle

en: All coupons
nl: Alle coupons

en: All done!
nl: Helemaal klaar!

en: All missing WooCommerce pages was installed successfully.
nl: Alle ontbrekende WooCommerce pagina's zijn succesvol geïnstalleerd.

en: Allow
nl: Toelaten

en: Allow Backorders?
nl: Nabestellingen toestaan?

en: Allow free shipping
nl: Gratis verzending toestaan

en: Allow, but notify customer
nl: Toestaan, maar klant informeren

en: Allows customers to checkout without creating an account.
nl: Sta klanten toe af te rekenen zonder een account aan te maken.

en: Always show stock e.g. "12 in stock"
nl: Voorraad altijd tonen bijv. "12 in voorraad"

en: Amount already refunded
nl: Bedrag reeds terugbetaald

en: An authentication error occurred while updating the translation. Please try again or configure your %sUpgrade Constants%s.
nl: Een authentificatie fout is ontstaan tijdens het updaten van de vertaling. Probeer het opnieuw of configureer je %sUpgrade constanten%s.

en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
nl: Een e-commerce gereedschapskist dat je alles helpt te verkopen. Mooi.

en: Any
nl: Elke

en: Any category
nl: Elke categorie

en: Application/Software
nl: Application/software

en: Apply
nl: Toepassen

en: Apply before tax
nl: Toepassen voorop belasting

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
nl: Weet u zeker dat u alle variaties wilt verwijderen? Dit kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
nl: Weet je zeker dat je deze attribuut wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to link all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max 50 per run).
nl: Weet u zeker dat u alle variaties wilt koppelen? Dit zal leiden tot een nieuwe variatie voor elke mogelijke combinatie van variatie attributen (maximaal 50 per keer).

en: Are you sure you want to remove the selected items? If you have previously reduced this item's stock, or this order was submitted by a customer, you will need to manually restore the item's stock.
nl: Weet u zeker dat u de geselecteerde items wilt verwijderen? Als u al eerder de voorraad van dit item heeft verlaagd of deze bestelling werd ingediend door een klant moet u handmatig de voorraad van dit item herstellen.

en: Are you sure you want to remove this variation?
nl: Weet je zeker dat je deze variatie wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
nl: Weet u zeker dat u toegang tot deze download wilt intrekken?

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
nl: Weet je zeker dat je deze terugbetaling wilt verwijderen? Deze actie kan worden teruggedraaid.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
nl: Weet je zeker dat je deze belastingkolom wilt verwijderen? Deze actie kan niet worden teruggedraaid.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
nl: Weet je zeker dat je deze terugbetaling wilt verwerken? Deze actie kan niet worden teruggedraaid.

en: As a single total
nl: Als één totaal

en: Attributes
nl: Attributen

en: Attributes let you define extra product data, such as size or colour. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets. Please note: you cannot rename an attribute later on.
nl: Met behulp van attributen kunt u extra product gegevens definiëren, zoals formaat of kleur. U kunt deze attributen in de winkel zijbalk gebruiken met de "gelaagde navigatie" widgets. Let op: een attribuut naam kan later niet gewijzigd worden.

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Automatically generate customer password
nl: Genereer klant wachtwoord automatisch

en: Automatically generate username from customer email
nl: Genereer gebruikersnaam automatisch vanuit de klant email

en: Average Rating
nl: Gemiddelde beoordeling

en: Average sales amount
nl: Gemiddeld verkoopbedrag

en: Background Colour
nl: Achtergrondkleur

en: Backorders?
nl: Nabestellingen?

en: Base Colour
nl: Basiskleur

en: Base Location
nl: Basis locatie

en: Before adding variations, add and save some attributes on the <strong>Attributes</strong> tab.
nl: Voor het toevoegen van variaties dient u een aantal attributen toe te voegen en op te slaan op de <strong>Attributen</strong> tab.

en: Before asking for help we recommend checking the status page to identify any problems with your configuration.
nl: Voor het vragen om hulp adviseren wij eerst de statuspagina te controleren voor eventuele problemen met je configuratie.

en: Before pre-tax discounts.
nl: Voor pre-belasting kortingen.

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
nl: Voordat je een import bestand kunt uploaden moet je de volgende fouten corrigeren:

en: Billing Details
nl: Factuurgegevens

en: Billing:
nl: Facturering:

en: Both
nl: Beide

en: Browse all extensions
nl: Alle extensies doorbladeren

en: Browse themes
nl: Thema's doorbladeren

en: Button text
nl: Button tekst

en: Buttons and tabs
nl: Buttons en tabs

en: Calculate Tax Based On:
nl: Bereken belasting gebaseerd op:

en: Calculate Taxes
nl: Bereken belastingen

en: Calculate Total
nl: Bereken totaal

en: Calculate line taxes? This will calculate taxes based on the customers country. If no billing/shipping is set it will use the store base country.
nl: Bereken regel belastingen? Dit berekent belastingen op basis van het land van de klanten. Als geen factuur/verzending is ingesteld zal de winkel basis land gebruikt worden.

en: Calculate totals based on order items, discounts, and shipping?
nl: Bereken totalen gebaseerd op bestelling items, kortingen en verzending?

en: Call to action buttons/price slider/layered nav UI
nl: Call to action buttons/prijs schuifbalk/gelaagde navigatie UI

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel schedule
nl: Annuleer planning

en: Capabilities
nl: Capabiliteiten

en: Cart Page
nl: Winkelwagen pagina

en: Catalog
nl: Catalogus

en: Catalog &amp; search
nl: Catalogus &amp; zoeken

en: Catalog Images
nl: Catalogus afbeeldingen

en: Catalog visibility:
nl: Catalogus zichtbaarheid:

en: Catalog/search
nl: Catalogus/zoeken

en: Categories
nl: Categorieën

en: Change to:
nl: Wijzig naar:

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
nl: Vink dit vakje aan als de coupon niet kan worden gebruikt in combinatie met andere coupons.

en: Check this box if the coupon grants free shipping. The <a href="%s">free shipping method</a> must be enabled with the "must use coupon" setting.
nl: Vink dit vakje aan als de coupon gratis verzending toestaat. De <a href="%s">gratis verzendmethode</a> moet ingeschakeld zijn met de "coupon gebruiken" instelling.

en: Check this box if the coupon should be applied before calculating cart tax.
nl: Vink dit vakje aan als de coupon toegepast moet worden voor berekenen winkelwagen belasting.

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are no sale items in the cart.
nl: Vink dit vakje aan als de coupon niet toegepast moet worden items in sale. Per item coupons werken alleen als het item niet in sale is. Per winkelwagen coupons werken alleen als er geen sale items in de winkelwagen zijn.

en: Checkout Endpoints
nl: Afrekenen eindpunten

en: Checkout Options
nl: Afrekenen opties

en: Checkout Page
nl: Afrekenen pagina

en: Checkout Pages
nl: Afrekenen pagina's

en: Checkout Process
nl: Afrekenproces

en: Choose a country&hellip;
nl: Kies een land&hellip;

en: Choose a download type - this controls the <a href="%s">schema</a>.
nl: Kies een download type - dit controleert het <a href="%s">schema</a>.

en: Choose a field to bulk edit&hellip;
nl: Kies een veld om bulk te bewerken&hellip;

en: Choose a file from your computer:
nl: Kies een bestand van uw computer:

en: Choose a grouped product&hellip;
nl: Kies een gegroepeerd product&hellip;

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
nl: Kies een prioriteit voor dit belastingtarief. Er zal slechts 1 overeenkomend tarief per prioriteit gebruikt worden. Om meerdere belastingtarieven te definiëren voor één gebied dient u verschillende prioriteiten per tarief op te geven.

en: Choose an image
nl: Kies een afbeelding

en: Choose countries&hellip;
nl: Kies landen&hellip;

en: Choose coupons&hellip;
nl: Kies coupons&hellip;

en: Choose file
nl: Kies bestand

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
nl: Geef aan of dit een samengestelde rente is. Samengestelde belastingtarieven worden toegepast bovenop andere belastingtarieven.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
nl: Kies of dit belastingtarief toegepast moet worden op verzending.

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all <a href="%s">locations you sell to</a>.
nl: Kies naar welke landen je wilt verzenden, of kies verzend naar alle <a href="%s">locaties waar je aan verkoopt</a>.

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
nl: Steden voor deze regel. Puntkomma (;) gescheiden meerdere waarden. Laat leeg om toe te passen op alle steden.

en: City
nl: Plaats

en: Clear all sessions
nl: Alle sessies wissen

en: Clear expired transients
nl: Wis verlopen transiënte

en: Clear transients
nl: Wis transiënte

en: Click to toggle
nl: Klik om te schakelen

en: Close all
nl: Alles sluiten

en: Company
nl: Bedrijf

en: Complete
nl: Voltooid

en: Compound
nl: Samenstelling

en: Configure terms
nl: Termen configureren

en: Consumer Key:
nl: Klant sleutel:

en: Consumer Secret:
nl: Klant geheim:

en: Content
nl: Inhoud

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
nl: Bepaalt of een product wel of niet wordt vermeld als "in voorraad" of "niet in voorraad" op de frontend.

en: Copied!
nl: Gekopieerd!

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
nl: Kopieer factuurgegevens naar de verzendgegevens? Dit verwijderd alle reeds ingevoerde verzendgegevens.

en: Copy for Support
nl: Kopieer voor support

en: Copy from billing
nl: Kopiëren van facturering

en: Copy to a new draft
nl: Kopieer naar een nieuw concept

en: Could not compile woocommerce.less:
nl: Kon woocommerce.less niet compileren:

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
nl: Kon geen toegang verlenen - de gebruiker heeft misschien al toestemming voor dit bestand of facturatie e-mailadres is niet ingesteld. Zorg ervoor dat de facturatie e-mailadres is ingesteld en de bestelling is opgeslagen.

en: Country
nl: Land

en: Country Code
nl: Landcode

en: Country&nbsp;Code
nl: Landcode

en: Coupon Data
nl: Coupon gegevens

en: Coupon amount
nl: Coupon bedrag

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
nl: Coupon code bestaat al - klanten zullen de laatst coupon gebruiken met deze code.

en: Coupon draft updated.
nl: Coupon concept bijgewerkt.

en: Coupon expiry date
nl: Coupon verloopdatum

en: Coupon restored to revision from %s
nl: Coupon hersteld naar revisie van %s

en: Coupon saved.
nl: Coupon opgeslagen.

en: Coupon scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
nl: Coupon gepland voor:<strong>%1$s</strong>.

en: Coupon submitted.
nl: Coupon geplaatst.

en: Coupon updated.
nl: Coupon bijgewerkt.

en: Coupons by date
nl: Coupons per datum

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
nl: Coupons kunnen toegepast worden vanaf de winkelwagen en afrekenen pagina's.

en: Cross-Sells
nl: Cross-sells

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
nl: Cross-sells zijn producten die u in de winkelwagen promoot, op basis van het huidige product.

en: Currency
nl: Valuta

en: Currency Options
nl: Valuta opties

en: Currency Position
nl: Valuta positie

en: Custom Base
nl: Maatwerk basis

en: Custom field deleted.
nl: Maatwerk veld verwijderd.

en: Custom field updated.
nl: Maatwerk veld bijgewerkt.

en: Custom ordering
nl: Aangepaste volgorde

en: Custom ordering position.
nl: Aangepast volgorde positie.

en: Custom product attribute
nl: Maatwerk product attribuut

en: Custom:
nl: Aangepast:

en: Customer
nl: Klant

en: Customer Billing Address
nl: Klant factuuradres

en: Customer IP
nl: Klant IP

en: Customer List
nl: Klantenlijst

en: Customer Message
nl: Klant bericht

en: Customer Note
nl: Klant opmerking

en: Customer Note:
nl: Klant opmerking:

en: Customer Orders
nl: Klantbestellingen

en: Customer Sales
nl: Klant verkopen

en: Customer Sessions
nl: Klant sessies

en: Customer Shipping Address
nl: Klant verzendadres

en: Customer billing address
nl: Klant factuuradres

en: Customer note
nl: Klant opmerking

en: Customer shipping address
nl: Klant verzendadres

en: Customer's notes about the order
nl: Klant opmerkingen over de bestelling

en: Customer:
nl: Klant:

en: Customers
nl: Klanten

en: Customers vs. Guests
nl: Klanten tegen gasten

en: Date
nl: Datum

en: Decimal Separator
nl: Decimaal scheidingsteken

en: Decrease by (fixed amount or %):
nl: Verlagen met (vast bedrag of %):

en: Decrease regular price by (fixed amount or %):
nl: Verlaag standaard prijs met (vast bedrag of %):

en: Default
nl: Standaard

en: Default Category Display
nl: Standaard categorie weergave

en: Default Customer Address:
nl: Standaard klant adres:

en: Default Product Sorting
nl: Standaard product sorteervolgorde

en: Default Timezone
nl: Standaard tijdzone

en: Default sort order
nl: Standaard sorteervolgorde

en: Default sorting (custom ordering + name)
nl: Standaard sorteren (aangepaste volgorde + naam)

en: Default timezone is %s
nl: Standaard tijdzone is %s

en: Default timezone is %s - it should be UTC
nl: Standaard tijdzone is %s - dit zou UTC moeten zijn

en: Default to billing address
nl: Standaard naar factuuradres

en: Default to shipping address
nl: Standaard naar verzendadres

en: Defaults
nl: Standaarden

en: Define tax rates for countries and states below. <a href="%s">See here</a> for available alpha-2 country codes.
nl: Definieer hieronder belastingtarieven voor landen en staten. <a href="%s">Zie hier</a> voor beschikbaar alpha-2 landcodes.

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: <code>{price_including_tax}, {price_excluding_tax}</code>.
nl: Definieer de tekst die achter je productprijzen wordt getoond. Dit kan bijvoorbeeld zijn, "inc. BTW" om je prijs uit te leggen. Je kunt de prijzen hier ook vervangen met behulp van het volgende:  <code>{price_including_tax}, {price_excluding_tax}</code>.

en: Define the loops this product should be visible in. The product will still be accessible directly.
nl: Definieer de loop waarin dit product zichtbaar moet zijn. Het product blijft direct toegankelijk.

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete ALL tax rates
nl: Verwijder ALLE belastingtarieven

en: Delete Permanently
nl: Verwijder permanent

en: Delete all WooCommerce tax rates
nl: Verwijder alle WooCommerce belastingtarieven

en: Delete all variations
nl: Verwijder alle variaties

en: Delete image
nl: Verwijder afbeelding

en: Delete note
nl: Verwijder opmerking

en: Delete selected line item(s)
nl: Verwijder geselecteerde regel item(s)

en: Delete this item permanently
nl: Verwijder dit item permanent

en: Delimiter
nl: Scheidingsteken

en: Description
nl: Beschrijving

en: Description (optional)
nl: Beschrijving (optioneel)

en: Determines how you select attributes for products. Under admin panel -> products -> product data -> attributes -> values, <strong>Text</strong> allows manual entry whereas <strong>select</strong> allows pre-configured terms in a drop-down list.
nl: Bepaalt hoe je attributen voor producten selecteert. Onder admin paneel -> producten -> product data -> attributen -> waarden, <strong>Tekst</strong> biedt handmatige invoer waar <strong>selecteer</strong> vooringestelde termen biedt in een uitschuifkeuzelijst.

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
nl: Bepaalt de sorteervolgorde van de termen op de frontend winkel productpagina's. Bij aangepaste sortering, kun je de termen verslepen in dit attribuut.

en: Developer API Docs
nl: Ontwikkelaar API-documentatie

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Dimensions (L&times;W&times;H)
nl: Dimensies (L&times;B&times;H)

en: Dimensions Unit
nl: Afmetingen eenheid

en: Discount amount
nl: Kortingsbedrag

en: Discount type
nl: Kortingstype

en: Display prices during cart/checkout:
nl: Weergave prijzen tijdens winkelwagen/afrekenen:

en: Display prices in the shop:
nl: Toon prijzen in de winkel:

en: Display returning customer login reminder on the "Checkout" page
nl: Toon terugkerende klanten inloggen herinnering op de "Afrekenen" pagina

en: Display shipping methods in a dropdown
nl: Toon verzendmethoden in een uitschuifkeuzelijst

en: Display shipping methods with "radio" buttons
nl: Toon verzendmethoden met keuzerondjes

en: Display tax totals:
nl: Belastingtotalen tonen:

en: Display type
nl: Weergave type

en: Do not allow
nl: Niet toestaan

en: Docs
nl: Documentatie

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Download Expiry
nl: Download verval

en: Download Expiry:
nl: Download verval:

en: Download Limit
nl: Download limiet

en: Download Limit:
nl: Download limiet:

en: Download Type
nl: Download type

en: Download limit
nl: Download limiet

en: Downloadable
nl: Downloadbaar

en: Downloadable Files
nl: Downloadbare bestanden

en: Downloadable Product Permissions
nl: Downloadbaar product rechten

en: Downloadable Products
nl: Downloadbare producten

en: Downloadable products
nl: Downloadbare producten

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
nl: Downloadbare producten geven toegang tot een bestand na aankoop.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
nl[0]: %s keer gedownload
nl[1]: %s keer gedownload

en: Downloads Remaining
nl: Downloads resterend

en: Downloads require login
nl: Downloaden vereist inloggen

en: Drag and drop the above shipping methods to control their display order.
nl: Versleep de bovenstaande verzendmethoden om de weergave volgorde te bepalen.

en: Due to the size of PO and MO files, we have removed them from core and included our "Language Pack Downloader". International users can download and update their translation files easily from the dashboard.
nl: Vanwege de grootte van de PO en MO bestanden, hebben we deze uit de core verwijderd en ze aan onze "Taalpakket downloader" toegevoegd. Internationale gebruikers kunnen hun vertaalbestanden vanuit de dashboard downloaden of updaten.

en: Duplicate
nl: Kopieer

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Account
nl: Account bewerken

en: Edit Address
nl: Bewerk adres

en: Edit Attribute
nl: Attribuut bewerken

en: Edit coupon
nl: Bewerk coupon

en: Edit this item
nl: Bewerk dit item

en: Edit this item inline
nl: Dit item inline bewerken

en: Email
nl: E-mail

en: Email Body Background Colour
nl: E-mail hoofdgedeelte achtergrondkleur

en: Email Body Text Colour
nl: E-mail hoofdgedeelte tekst kleur

en: Email Footer Text
nl: E-mail footer tekst

en: Email Options
nl: E-mail opties

en: Email Sender Options
nl: E-mail afzender opties

en: Email Template
nl: E-mail template

en: Email restrictions
nl: E-mail beperkingen

en: Emails
nl: E-mails

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
nl: AJAX winkelwagen knoppen inschakelen op archieven

en: Enable Lightbox
nl: Lightbox inschakelen

en: Enable Registration
nl: Registratie inschakelen

en: Enable Taxes
nl: Belastingen inschakelen

en: Enable enhanced country select boxes
nl: Verbeterde landen selectie velden inschakelen

en: Enable guest checkout
nl: Gast afrekenen inschakelen

en: Enable low stock notifications
nl: Lage voorraad notificaties inschakelen

en: Enable out of stock notifications
nl: Niet in voorraad notificaties inschakelen

en: Enable ratings on reviews
nl: Beoordelingen inschakelen bij reviews

en: Enable registration on the "Checkout" page
nl: Registratie inschakelen op de "Afrekenen" pagina

en: Enable registration on the "My Account" page
nl: Registratie inschakelen op de "Mijn account" pagina

en: Enable reviews
nl: Reviews inschakelen

en: Enable shipping
nl: Verzending inschakelen

en: Enable site-wide store notice text
nl: Op gehele website winkel opmerking tekst inschakelen

en: Enable stock management
nl: Voorraadbeheer inschakelen

en: Enable stock management at product level
nl: Voorraadbeheer inschakelen op product niveau

en: Enable taxes and tax calculations
nl: Belastingen en belasting berekeningen inschakelen

en: Enable the REST API
nl: De REST API inschakelen

en: Enable the shipping calculator on the cart page
nl: Bereken de verzendkosten op winkelwagen pagina

en: Enable the use of coupons
nl: Het gebruik van coupons inschakelen

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
nl: Schakel deze optie in als een product niet wordt verstuurd of als er geen verzendkosten zijn

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
nl: Schakel deze optie in als toegang wordt gegeven aan downloadbaar bestand bij de aankoop van een product

en: Enable this option to enable stock management at variation level
nl: Schakel deze optie in om voorraadbeheer op variatie niveau in te schakelen

en: Enable this option to feature this product.
nl: Deze optie inschakelen om het product uit te lichten.

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
nl: Schakel deze optie in om toegang te verlenen tot download wanneer bestelling "in verwerking" zijn, in plaats van "voltooid".

en: Enable this to only allow one of this item to be bought in a single order
nl: Schakel dit in om er voor zorgen dat er slechts één item kan worden gekocht in een bestelling

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Add Payment Method page
nl: Eindpunt voor de Afrekenen &rarr; Betalingsmethode toevoegen pagina

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Order Received page
nl: Eindpunt voor de Afrekenen &rarr; Bestelling ontvangen pagina

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Pay page
nl: Eindpunt voor de Afrekenen &rarr; Betalen pagina

en: Endpoint for the My Account &rarr; Edit Account page
nl: Eindpunt voor de Mijn account &rarr; Bewerk account pagina

en: Endpoint for the My Account &rarr; Edit Address page
nl: Eindpunt voor de Mijn account &rarr; Bewerk adres pagina

en: Endpoint for the My Account &rarr; Lost Password page
nl: Eindpunt voor de Mijn account &rarr; Wachtwoord vergeten pagina

en: Endpoint for the My Account &rarr; View Order page
nl: Eindpunt voor de Mijn account &rarr; Bekijk bestelling pagina

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
nl: Eindpunt om uit te loggen. Je kunt deze toevoegen aan je menu via een maatwerk link: jewebsite.nl/?customer-logout=true

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
nl: Eindpunten worden toegevoegd aan je pagina URL's om specifieke acties tijdens het afrekenproces af te handelen. Deze zouden uniek moeten zijn.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique.
nl: Eindpunten worden toegevoegd aan je pagina URL's om specifieke acties op de account pagina's af te handelen. Deze zouden uniek moeten zijn.

en: Enter a SKU for this variation or leave blank to use the parent product SKU.
nl: Voer een SKU in voor deze variatie of laat leeg om de bovenliggende product SKU te gebruiken.

en: Enter a URL to an image you want to show in the email's header. Upload your image using the <a href="%s">media uploader</a>.
nl: Voer een URL in naar een afbeelding die u wilt tonen in de e-mail's header. Upload uw afbeelding met behulp van de <a href="%s">media uploader</a>.

en: Enter a custom base to use. A base <strong>must</strong> be set or WordPress will use default instead.
nl: Voer een aangepaste basis in om te gebruiken. Een basis <strong>moet</strong> ingesteld worden anders zal WordPress de standaard gebruiken.

en: Enter a name for the new attribute term:
nl: Voer een naam in voor de nieuwe attribuut term:

en: Enter a name for this tax rate.
nl: Voer een naam in voor dit belastingtarief.

en: Enter a quantity to enable stock management at variation level, or leave blank to use the parent product's options.
nl: Voer een aantal in om voorraadbeheer op variatie niveau in te schakelen, of laat leeg om de bovenliggende product instellingen te gebruiken.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
nl: Voor een belastingtarief (percentage) in tot 4 decimalen.

en: Enter a value
nl: Voer een waarde in

en: Enter a value (fixed or %)
nl: Voer een waarde in (vast of %)

en: Enter a weight for this variation or leave blank to use the parent product weight.
nl: Voer een gewicht in voor deze variatie of laat leeg om het gewicht van het bovenliggende product te gebruiken.

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
nl: Voer een optionele opmerking in om aan de klant te sturen na aankoop.

en: Enter price
nl: Voer prijs in

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
nl: Voer tekst in of een aantal attributen met sluisteken (|) gescheiden waarden.

en: Enter the external URL to the product.
nl: Voor de externe URL van dit product in.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
nl: Voer het aantal dagen voordat een download link verloopt of laat leeg.

en: Environment
nl: Omgeving

en: Error saving the Frontend Styles, %s is not a valid color, please use only valid colors code.
nl: Fout tijdens opslaan frontend stylen, %s is niet een geldige kleur, gebruik een geldige kleurcode.

[ctx: Ex: Refund - $date >by< $username]
en: by
nl: door

en: Exclude categories
nl: Categorieën uitsluiten

en: Exclude products
nl: Producten uitsluiten

en: Exclude sale items
nl: Sale item uitsluiten

en: Excluding tax
nl: Exclusief belasting

en: Expand all
nl: Alles uitvouwen

en: Expired Transients
nl: Verlopen transiënte

en: Expiry date
nl: Vervaldatum

en: Export CSV
nl: Exporteer CSV

en: External/Affiliate
nl: Extern/affiliate

en: External/Affiliate product
nl: Externe/affiliate product

en: Failed to install/update the translation:
nl: Installatie/update van vertaling mislukt:

en: Featured
nl: Uitgelicht

en: Featured Product
nl: Uitgelicht product

en: Fee
nl: Kosten

en: Fee Name
nl: Kosten naam

en: File %d
nl: Bestand %d

en: File Download Method
nl: Bestand download methode

en: File Name
nl: Bestandsnaam

en: File URL
nl: Bestand URL

en: Filter by coupon
nl: Filter op coupon

en: Find out more & buy tickets
nl: Ontdek meer & koop tickets

en: First Name
nl: Voornaam

en: First name
nl: Voornaam

en: For more information:
nl: Voor meer informatie:

en: Force Downloads
nl: Forceer downloads

en: Force HTTP when leaving the checkout
nl: Forceer HTTP bij het verlaten van het afrekenen

en: Force SSL
nl: Forceer SSL

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (an SSL Certificate is required).
nl: Forceer SSL (HTTPS) op de afrekenen pagina's (een SSL certificaat is vereist).

en: Force Translation Upgrade
nl: Forceer vertaling upgrade

en: Force Update Translation
nl: Vertaling bijwerken forceren

en: Force secure checkout
nl: Forceer beveiligde afrekening

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code> can be used to serve downloads instead (server requires <code>mod_xsendfile</code>).
nl: Downloads forceren zal URLs verborgen houden, maar sommige servers zullen grote bestanden onbetrouwbaar afleveren. Indien ondersteund kan <code>X-Accel-Redirect</code> / <code>X-Sendfile</code> gebruikt worden om downloads direct af te leveren (server vereist <code>mod_xsendfile</code>).

en: Found a bug?
nl: Een bug gevonden?

en: Free
nl: Gratis

en: Frontend Styles
nl: Fontend stijlen

en: Gateway Display Order
nl: Gateway weergave volgorde

en: General
nl: Algemeen

en: General Details
nl: Algemene details

en: General Options
nl: Algemene opties

en: Generate API Key
nl: Genereer API-sleutel

en: Generate download permissions
nl: Genereer download rechten

en: Get System Report
nl: Verkrijg systeemrapport

en: Github Project
nl: Github project

en: Go
nl: Ga

en: Go to WooCommerce Settings
nl: Ga naar WooCommerce instellingen

en: Grant Access
nl: Toegang verlenen

en: Grant access to downloadable products after payment
nl: Toegang verlenen tot downloadbare producten na betaling

en: Grouped
nl: Gegroepeerd

en: Grouped product
nl: Gegroepeerd product

en: Grouping
nl: Groeperen

en: Guest
nl: Gast

en: Guest Orders
nl: Gastbestellingen

en: Guest Sales
nl: Gast verkopen

en: HTML Email Template
nl: HTML e-mail template

en: Hard Crop?
nl: Hard bijsnijden?

en: Header Image
nl: Header afbeelding

en: Height
nl: Hoogte

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
nl: Hallo! Upload een CSV bestand met belastingtarieven om de inhoud te importeren naar uw winkel. Kies een .csv bestand om te uploaden en klik vervolgens op "Upload bestand en importeer".

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Hide This Message
nl: Verberg dit bericht

en: Hide out of stock items from the catalog
nl: Verberg niet in voorraad items uit de catalogus

en: Hide shipping costs until an address is entered
nl: Verberg verzendkosten tot een adres is ingevoerd

en: Hide this notice
nl: Verberg deze opmerking

en: Highlight
nl: Markeer

en: Hold Stock (minutes)
nl: Voorraad behouden (minuten)

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
nl: Voorraad behouden (voor onbetaalde bestellingen) voor x minuten. Wanneer deze limiet is bereikt zal de in afwachting bestelling geannuleerd worden. Laat leeg om uit te schakelen.

en: How many times this coupon can be used before it is void.
nl: Hoe vaak deze coupon kan worden gebruikt voordat deze ongeldig is.

en: How many times this coupon can be used by an invidual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
nl: Hoevaak deze coupon kan worden gebruikt per individuele gebruiker. Gebruikt factuur e-mail voor gasten, en gebruikers ID voor ingelogde gebruikers.

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
nl: Bij voorraadbeheer, bepaald dit of er naleveringen zijn toegestaan. Wanneer ingeschakeld kan de voorraad onder 0 gaan.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
nl: Als u een "Voorwaarden" pagina definieert zal de klant gevraagd worden om hiermee akkoord te gaan tijdens het afrekenen.

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%s">Github issues</a>. Ensure you read the <a href="%s">contribution guide</a> prior to submitting your report. Be as descriptive as possible and please include your <a href="%s">system status report</a>.
nl: Als je een bug vindt in de WooCommerce core kun je een ticket aanmaken via <a href="%s">Github issues</a>. Zorg ervoor dat je eerst de <a href="%s">contributie gids</a> leest voordat je je rapport indient. Wees zo beschrijvend als mogelijk en voeg je <a href="%s">systeemstatus rapport</a> in.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
nl: Importeer <strong>belastingtarieven</strong> naar uw winkel via een CSV-bestand.

en: Import CSV
nl: Importeer CSV

en: Import Tax Rates
nl: Importeer belastingtarieven

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> tax rates and skipped <strong>%s</strong>.
nl: Import voltooid - <strong>%s</strong> belastingtarieven geïmporteerd en <strong>%s</strong> overgeslagen.

en: Import/export
nl: Importeer/exporteer

en: Improved Payment Gateways
nl: Verbeterde betaalmethoden

en: In stock
nl: In voorraad

en: In stock?
nl: In voorraad?

en: Include WooCommerce's lightbox. Product gallery images will open in a lightbox.
nl: WooCommerce's lightbox invoegen. Product galerij afbeeldingen worden geopend in een lightbox.

en: Including tax
nl: Inclusief belasting

en: Increase by (fixed amount or %):
nl: Verhogen met (vast bedrag of %):

en: Increase line item stock
nl: Verhoog regel item voorraad

en: Individual use only
nl: Individueel gebruik alleen

en: Insert file URL
nl: Bestand URL invoegen

en: Insert into %s
nl: Invoegen in %s

en: Insert row
nl: Rij invoegen

en: Install WooCommerce Pages
nl: Installeer WooCommerce pagina's

en: Install pages
nl: Installeer pagina's

en: Install the new Mijireh plugin
nl: Installeer de nieuwe Mijireh plugin

en: Installed Plugins
nl: Geïnstalleerde plugins

en: Installed gateways are listed below. Drag and drop gateways to control their display order on the frontend.
nl: Geïnstalleerde gateways worden hieronder getoond. Versleep gateways om deze te sorteren op de frontend.

en: Integration
nl: Integratie

en: Introducing PUT/POST/DELETE methods
nl: Introduceert PUT/POST/DELETE methodes

en: Inventory
nl: Inventaris

en: Inventory Options
nl: Voorraad opties

en: Is Child Theme
nl: Is child thema

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
nl: Het wordt geadviseerd om eerst een database back-up te maken voordat u verder gaat. Weet u zeker dat u nu de updater wilt uitvoeren?

en: Itemized
nl: Per item

en: Join us at the inaugural WooCommerce Conference in San Francisco
nl: Neem deel aan onze eerste WooCommerce conferentie in San Francisco

en: L/W/H
nl: L/B/H

en: Language pack downloader
nl: Taalpakket downloader

en: Last 7 Days
nl: Laatste 7 dagen

en: Last Month
nl: Laatste maand

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Last order
nl: Laatste bestelling

en: Last warning, are you sure?
nl: Laatste waarschuwing, weet je het zeker?

en: Learn more
nl: Meer informatie

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
nl: Laat leeg voor onbeperkt re-downloads.

en: Left
nl: Links

en: Left with space
nl: Links met spatie

en: Length
nl: Lengte

en: Limit usage to X items
nl: Gebruik beperken tot X items

en: Link all variations
nl: Koppel alle variaties

en: Link previous orders
nl: Koppel eerdere bestellingen

en: Linked Products
nl: Gekoppelde producten

en: List additional tax classes below (1 per line). This is in addition to the default <code>Standard Rate</code>. Tax classes can be assigned to products.
nl: Noteer aanvullende belasting klassen hieronder (1 per regel). Dit is in aanvulling op de standaard <code>Standaard tarief</code>. Belasting klassen kunnen worden toegewezen aan producten.

en: List of emails to check against the customer's billing email when an order is placed. Separate email addresses with commas.
nl: Lijst van e-mailadressen om te controleren tegen de klanten factuur e-mailadres zodra een bestelling is geplaatst. E-mailadressen scheiden met komma's.

en: Load billing address
nl: Factuuradres laden

en: Load shipping address
nl: Verzendadres laden

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
nl: De klant factuurgegevens inladen? Dit verwijdert alle momenteel ingevoerde factuurgegevens.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
nl: De klant verzendgegevens inladen? Dit verwijdert alle momenteel ingevoerde verzendgegevens.

en: Location
nl: Locatie

en: Log directory (%s) is writable.
nl: Log map (%s) is schrijfbaar.

en: Log directory (<code>%s</code>) is not writable. To allow logging, make this writable or define a custom <code>WC_LOG_DIR</code>.
nl: Log map (<code>%s</code>) is niet schrijfbaar. Om loggen toe te staan, maak deze beschrijfbaar of definieer een eigen <code>WC_LOG_DIR</code>.

en: Log file: %s (%s)
nl: Log bestand: %s (%s)

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Lost Password
nl: Wachtwoord vergeten

en: Low Stock Threshold
nl: Lage voorraad drempel

en: Low in stock
nl: Laag in voorraad

en: LxWxH in decimal form
nl: LxBxH in decimale notatie

en: M j, Y @ G:i
nl: j M Y @ G:i

en: Make a duplicate from this product
nl: Maak een kopie van dit product

en: Manage Stock
nl: Voorraadbeheer

en: Manage stock?
nl: Beheer voorraad?

en: Mark complete
nl: Markeer als voltooid

en: Mark on-hold
nl: Markeer als in de wacht

en: Mark processing
nl: Markeer in verwerking

en: Maximum size: %s
nl: Maximum grootte: %s

en: Maximum spend
nl: Maximale uitgaven

en: Menu order
nl: Menu volgorde

en: Minimum spend
nl: Minimale besteding

en: Most Discount
nl: Meeste korting

en: Most Popular
nl: Meest populair

en: Most Stocked
nl: Meeste voorraad

en: Move this item to the Trash
nl: Verplaats dit item naar de prullenbak

en: Move to Trash
nl: Verplaats naar prullenbak

en: Music
nl: Muziek

en: My Account Endpoints
nl: Mijn account eindpunten

en: My Account Page
nl: Mijn account pagina

en: MySQL Version
nl: MySQL versie

en: N/A
nl: niet beschikbaar

en: Name
nl: Naam

en: Name (Last, First)
nl: Naam (Achter, Voor)

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
nl: Naam voor het attribuut (weergegeven op de frontend).

en: Net profit
nl: Nettowinst

en: Never
nl: Nieuwer

en: Never show stock amount
nl: Voorraad aantal nooit tonen

en: No
nl: Nee

en: No address
nl: Geen adres

en: No attributes currently exist.
nl: Er bestaan op dit moment geen attributen.

en: No billing address set.
nl: Geen factuuradres ingesteld.

en: No categories
nl: Geen categorieën

en: No coupons found in range
nl: Geen coupons gevonden in periode

en: No customer selected
nl: Geen klant geselecteerd

en: No customers found.
nl: Geen klanten gevonden.

en: No default
nl: Geen standaard

en: No longer exists
nl: Bestaat niet meer

en: No low in stock products found.
nl: Geen laag in voorraad producten gevonden.

en: No maximum
nl: Geen maximum

en: No minimum
nl: Geen minimum

en: No out of stock products found.
nl: Geen niet in voorraad producten gevonden.

en: No overrides present in theme.
nl: Geen overschrijvingen aanwezig in thema.

en: No product to duplicate has been supplied!
nl: Geen product om te kopiëren is opgegeven!

en: No products found in range
nl: Geen producten gevonden in periode

en: No products found.
nl: Geen producten gevonden.

en: No restrictions
nl: Geen beperkingen

en: No row(s) selected
nl: Geen rij(en) geselecteerd

en: No shipping address set.
nl: Geen verzendadres ingesteld.

en: No shipping class
nl: Geen verzending klasse

en: No taxes found in this period
nl: Geen belastingen gevonden in deze periode

en: No used coupons found
nl: Geen gebruikte coupons gevonden

en: No variations added
nl: Geen variaties toegevoegd

en: No, I will enter prices exclusive of tax
nl: Nee, ik wil prijzen exclusief belasting invoeren

en: None
nl: Geen

en: Not Declared
nl: Niet gedeclareerd

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
nl: Opmerking: Rechten voor bestelling items worden automatisch toegekend zodra de bestelling status wijzigt naar in verwerking/voltooid.

en: Note: The shop page has children - child pages will not work if you enable this option.
nl: Opmerking: De winkel pagina heeft onderliggende pagina's - onderliggende pagina's werken niet als u deze optie inschakelt.

en: Notification Recipient
nl: Notificatie ontvanger

en: Notifications
nl: Notificaties

en: Number of Decimals
nl: Aantal decimalen

en: Number of coupons used
nl: Aantal coupons gebruikt

en: Number of items sold
nl: Aantal verkochte items

en: Number of orders
nl: Aantal bestellingen

en: OK
nl: Ok

en: OR enter path to file:
nl: OF voer bestandspad in:

en: Official Extensions
nl: Officiële extensies

en: Official Themes
nl: Officiële thema's

en: On the %s3rd and 4th%s of November 2014 WooCommerce creators WooThemes are hosting an event dedicated to store owners &amp; WordPress developers wanting to learn the art of eCommerce using WooCommerce.
nl: Op de %s3e en %s4e van november 2014 hosten de WooCommerce makers WooThemes een evenement opgedragen aan winkeleigenaren &amp; WordPress ontwikkelaars die willen leren over de kunst van eCommerce met WooCommerce.

en: Only allow reviews from "verified owners"
nl: Sta alleen beoordelingen toe van "gecontroleerde eigenaren"

en: Only ship to the users billing address
nl: Alleen versturen aan factuuradres klant

en: Only show stock when low e.g. "Only 2 left in stock" vs. "In Stock"
nl: Alleen lage voorraad tonen bijv. "Slechts 2 in voorraad" i.p.v. "In voorraad"

en: Optional
nl: Optioneel

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
nl: Bepaal optioneel welke belasting klasse verzending krijgt, of laat het zodat verzending belasting is gebaseerd op de winkelwagen items zelf.

en: Or, enter tax rate ID:
nl: Of, voer belastingtarief ID in:

en: Order
nl: Bestelling

en: Order %s details
nl: Bestelling %s details

en: Order Actions
nl: Bestel Acties

en: Order Data
nl: Bestelling gegevens

en: Order Discount
nl: Bestelling korting

en: Order Items
nl: Bestelling items

en: Order Notes
nl: Bestelling opmerkingen

en: Order Received
nl: Bestelling ontvangen

en: Order Total
nl: Bestelling totaal

en: Order by
nl: Sorteer op

en: Order date:
nl: Besteldatum:

en: Order draft updated.
nl: Bestelling concept bijgewerkt.

en: Order restored to revision from %s
nl: Bestelling hersteld naar revisie van %s

en: Order saved.
nl: Bestelling opgeslagen.

en: Order scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
nl: Bestelling ingepland voor: <strong>%1$s</strong>.

en: Order status changed by bulk edit:
nl: Bestelling status gewijzigd door bulk bewerken:

en: Order status changed. | %s order statuses changed.
nl[0]: Bestelling status gewijzigd.
nl[1]: %s bestelling statussen gewijzigd.

en: Order status:
nl: Bestelling status:

en: Order submitted.
nl: Bestelling geplaatst.

en: Order updated.
nl: Bestelling bijgewerkt.

en: Orders
nl: Bestellingen

en: Orders/refunds
nl: Bestellingen/terugbetalingen

en: Other
nl: Anders

en: Other enhancements
nl: Andere verbeteringen

en: Our catalog of WooCommerce Extensions can be found on WooThemes.com here: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>
nl: Onze catalogus van WooCommerce extensies kan gevonden worden op WooThemes.com: <a href="%s">WooCommerce extensies catalogus</a>

en: Out Of Stock Threshold
nl: Niet in voorraad drempel

en: Out Of Stock Visibility
nl: Niet in voorraad zichtbaarheid

en: Out of stock
nl: Niet in voorraad

en: PHP Version
nl: PHP versie

en: Page contents:
nl: Pagina inhoud:

en: Page does not contain the shortcode: %s
nl: Pagina bevat niet de shortcode: %s

en: Page does not exist
nl: Pagina bestaat niet

en: Page not set
nl: Pagina niet ingesteld

[ctx: Page setting]
en: Cart
nl: Winkelwagen

[ctx: Page setting]
en: Checkout
nl: Afrekenen

[ctx: Page setting]
en: My Account
nl: Mijn account

[ctx: Page setting]
en: Shop Base
nl: Winkel basis

en: Parent
nl: Ouder

en: Parent Theme Author URL
nl: Parent thema auteur URL

en: Parent Theme Name
nl: Parent thema naam

en: Parent Theme Version
nl: Parent thema versie

en: Pay
nl: Betalen

en: Payment Gateways
nl: Betaalmethoden

en: Payment Method:
nl: Betaalmethode:

en: Payment via %s
nl: Betaling via %s

en: Perform partial refunds on orders
nl: Gedeeltelijke terugbetalingen voor bestellingen uitvoeren

en: Period
nl: Periode

en: Permissions:
nl: Toestemmingen:

en: Phone
nl: Telefoon

en: Pipe (|) separate terms
nl: Sluisteken (|) gescheiden termen

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
nl: Kopieer en plak deze informatie in je ticket wanneer je contact opneemt met support:

en: Please enter in a value less than the regular price.
nl: Voer een waarde in lager dan de standaard prijs.

en: Please enter in country code with two capital letters.
nl: Voer de landcode in met twee kapitalen.

en: Please enter in decimal (%s) format without thousand separators.
nl: Voer in in decimaal (%s) formaat zonder duizendtal scheidingsteken.

en: Please enter in monetary decimal (%s) format without thousand separators and currency symbols.
nl: Voer in in monetair decimaal (%s) formaat in zonder duizendtal scheidingsteken en valuta symbolen.

en: Please select some items.
nl: Selecteer een aantal items.

en: Please, provide an attribute name, slug and type.
nl: Voer een attribuut naam, slug en type in.

en: Popular
nl: Populair

en: Popularity (sales)
nl: Populariteit (verkopen)

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) can be used. Ranges for numeric postcodes (e.g. 12345-12350) will be expanded into individual postcodes.
nl: Postcode voor deze regel. Puntkomma (;) gescheiden meerdere waarden. Laat leeg om toe te passen op alle gebieden. Jokertekens (*) kunnen gebruikt worden. Reeksen voor numerieke postcode (bijvoorbeeld 12345-12350) zullen worden uitgebreid worden in individuele postcodes.

en: Powered by WooCommerce
nl: Powered by ik wil een professionele webwinkel

en: Price
nl: Prijs

en: Price display suffix:
nl: Prijs weergave achtervoegsel:

en: Price labels and Sale Flashes
nl: Prijs labels en sale flitsen

en: Prices
nl: Prijzen

en: Prices Entered With Tax
nl: Prijzen ingevoerd met belasting

en: Prices decrease by (fixed amount or %)
nl: Prijzen verlagen met (vast bedrag of %)

en: Prices increase by (fixed amount or %)
nl: Prijzen verhogen met (vast bedrag of %)

en: Pricing
nl: Prijzen

en: Primary
nl: Primair

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Private note
nl: Privé opmerking

en: Processing
nl: In verwerking

en: Product Archive / Shop Page
nl: Productarchief/winkelpagina

en: Product Data
nl: Product data

en: Product Gallery
nl: Product galerij

en: Product IDs
nl: Product ID's

en: Product Image
nl: Productafbeelding

en: Product Image Sizes
nl: Productafbeelding afmetingen

en: Product Listings
nl: Product lijsten

en: Product Options
nl: Product opties

en: Product Ratings
nl: Product beoordelingen

en: Product SKU must be unique.
nl: Product SKU moet uniek zijn.

en: Product Search
nl: Product zoeken

en: Product Short Description
nl: Product korte beschrijving

en: Product Thumbnails
nl: Product miniaturen

en: Product Transients Cleared
nl: Product transiënte gewist

en: Product Type
nl: Product type

en: Product Types
nl: Product types

en: Product attribute base
nl: Product attribuut basis

en: Product categories
nl: Product categorieën

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top of the page.
nl: Product categorieën voor uw winkel kunnen hier beheerd worden. Om de volgorde van de categorieën op de frontend te wijzigen kunt u drag en drop gebruiken om ze te sorteren. Om meer categorieën weer te geven klik de "schermopties" link aan de bovenkant van de pagina.

en: Product category base
nl: Product categorie basis

en: Product creation failed, could not find original product:
nl: Product aanmaken mislukt, kon het originele product niet vinden:

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
nl: Product concept bijgewerkt. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>

en: Product must not be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will not be discounted.
nl: De coupon blijft geldig zolang het product niet in deze categorie staat, voor "Product kortingen" krijgen producten in deze categorie geen korting.

en: Product name
nl: Product naam

en: Product permalink base
nl: Product permalink basis

en: Product published. <a href="%s">View Product</a>
nl: Product gepubliceerd. <a href="%s">Bekijk product</a>

en: Product restored to revision from %s
nl: Product hersteld naar revisie van %s

en: Product saved.
nl: Product opgeslagen.

en: Product scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview Product</a>
nl: Product ingepland voor: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
nl: Product geplaatst. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>

en: Product tag base
nl: Product tag basis

en: Product updated.
nl: Product bijgewerkt.

en: Product updated. <a href="%s">View Product</a>
nl: Product bijgewerkt. <a href="%s">Bekijk product</a>

en: Products
nl: Producten

en: Products which must not be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are not discounted.
nl: Producten welke niet in de winkelwagen geplaatst moeten worden om deze coupon te gebruiken, voor "Product kortingen" welke producten geen korting krijgen.

en: Products which need to be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are discounted.
nl: Producten welke in de winkelwagen geplaatst moeten worden om deze coupon te gebruiken, voor "Product kortingen" welke producten korting krijgen.

en: Purchase Note
nl: Aankoop opmerking

en: Purchased
nl: Gekocht

en: Qty
nl: Aantal

en: Quick&nbsp;Edit
nl: Snel&nbsp;bewerken

en: Rate
nl: Tarief

en: Rate %
nl: Tarief %

en: Rate code
nl: Tarief code

en: Rate name
nl: Tarief naam

en: Rate&nbsp;%
nl: Tarief&nbsp;%

en: Rating
nl: Beoordeling

en: Ratings are required to leave a review
nl: Beoordelingen zijn verplicht om een review achter te laten

en: Read
nl: Lees

en: Read/Write
nl: Lees/Schrijf

en: Reason for refund (optional)
nl: Reden voor terugbetaling (optioneel)

en: Recount terms
nl: Termen opnieuw tellen

en: Redirect only
nl: Alleen doorsturen

en: Redirect to the cart page after successful addition
nl: Doorsturen naar de winkelwagen pagina na succesvolle toevoeging

en: Reduce line item stock
nl: Verlaag regel item voorraad

en: Reduced Rate%sZero Rate
nl: Gereduceerd tarief%sNultarief

en: Refund
nl: Terugbetalen

[ctx: Refund $amount]
en: Refund %s via %s
nl: Terugbetalen %s via %s

en: Refund amount
nl: Terugbetaling bedrag

en: Refund manually
nl: Handmatig terugbetalen

en: Refunded
nl: Terugbetaald

en: Registration Options
nl: Registratie opties

en: Regular Price
nl: Normale prijs

en: Regular Price:
nl: Standaard prijs:

en: Regular price
nl: Normale prijs

en: Remove
nl: Verwijder

en: Remove image
nl: Verwijder afbeelding

en: Remove post types on uninstall
nl: Verwijder bericht typen tijdens deïnstallatie

en: Remove product image
nl: Verwijder productafbeelding

en: Remove selected row(s)
nl: Verwijder geselecteerde rij(en)

en: Remove this attribute?
nl: Verwijder dit attribuut?

en: Remove this item meta?
nl: Verwijder dit item meta?

en: Report a bug
nl: Rapporteer een bug

en: Reports
nl: Rapporten

en: Resend order emails
nl: Bestelling e-mails opnieuw versturen

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Reset capabilities
nl: Capabiliteiten opnieuw instellen

en: Resources can now be ordered by any field you define for greater control over returned results. v2 also introduces an endpoint for getting product categories from your store.
nl: Middelen kunnen nu worden gesorteerd op basis van elk veld voor meer controle over terugkerende resultaten. v2 introduceert ook een eindpunt om productcategorie&euml;n vanuit jou winkel te krijgen.

en: Restock refunded items
nl: Voorraad aanvullen met terugbetaalde items

en: Restore
nl: Herstellen

en: Restore this item from the Trash
nl: Herstel dit item van de prullenbak

en: Restrict shipping to Location(s)
nl: Beperk verzending tot locatie(s)

en: Revoke API Key
nl: API-sleutel intrekken

en: Revoke Access
nl: Toegang intrekken

en: Right
nl: Rechts

en: Right with space
nl: Rechts met spatie

en: Roles successfully reset
nl: Rollen succesvol herstelt

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
nl: Belasting afronden op subtotaal niveau, in plaats van afronden per regel

en: Rounding
nl: Afronding

en: Run the updater
nl: Voer de updater uit

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
nl: SKU verwijst naar een Stock Keeping Unit, een unieke identificatie voor elke afzonderlijke product en dienst die verkocht kan worden.

en: SUHOSIN Installed
nl: SUHOSIN geïstalleerd

en: Sale Price
nl: Sale prijs

en: Sale Price Dates
nl: Sale prijs data

en: Sale Price:
nl: Sale prijs:

en: Sale end date:
nl: Sale einddatum:

en: Sale price
nl: Sale prijs

en: Sale prices
nl: Sale prijzen

en: Sale prices decrease by (fixed amount or %)
nl: Sale prijzen verlagen met (vast bedrag of %)

en: Sale prices increase by (fixed amount or %)
nl: Sale prijzen verhogen met (vast bedrag of %)

en: Sale start date:
nl: Sale startdatum:

en: Sales amount
nl: Omzet hoeveelheid

en: Sales by category
nl: Verkopen per categorie

en: Sales by date
nl: Verkopen op datum

en: Sales by product
nl: Verkopen per product

en: Same as parent
nl: Zelfde als bovenliggende

en: Save
nl: Opslaan

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save Order
nl: Bestelling opslaan

en: Save attributes
nl: Attributen opslaan

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save/update the order
nl: De bestelling opslaan / bijwerken

en: Schedule
nl: Inplannen

en: Search
nl: Zoeken

en: Search customers
nl: Zoek klanten

en: Search for a downloadable product&hellip;
nl: Zoek naar een downloadbaar product&hellip;

en: Search for a product&hellip;
nl: Zoek naar een product&hellip;

en: Search for a product…
nl: Zoek voor een product…

en: Secondary
nl: Secundair

en: Seems you don't have permission to do this!
nl: Het lijkt erop dat je geen toestemming hebt om dit te doen!

en: Select
nl: Selecteer

en: Select a country&hellip;
nl: Selecteer een land&hellip;

en: Select a page&hellip;
nl: Selecteer een pagina&hellip;

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Select categories&hellip;
nl: Selecteer categorieën&hellip;

en: Select none
nl: Niets selecteren

en: Select terms
nl: Selecteer termen

en: Sell to all countries
nl: Verkoop aan alle landen

en: Sell to specific countries only
nl: Verkoop alleen aan specifieke landen

en: Selling Location(s)
nl: Verkooplocatie(s)

en: Sessions successfully cleared
nl: Sessies succesvol gewist

en: Set product image
nl: Productafbeelding instellen

en: Set this option to make this product part of a grouped product.
nl: Configureer deze optie om dit product onderdeel te maken van een gegroepeerd product.

en: Set variation image
nl: Variatie afbeelding instellen

en: Settings
nl: Instellingen

[ctx: Settings group label]
en: Checkout
nl: Afrekenen

[ctx: Settings tab label]
en: Checkout
nl: Afrekenen

en: Ship to
nl: Verzend naar

en: Ship to all countries
nl: Verzend naar alle landen

en: Ship to all countries you sell to
nl: Verzend naar alle landen waar je aan verkoopt

en: Ship to specific countries only
nl: Verzend alleen naar specifieke landen

en: Shipping
nl: Verzending

en: Shipping Calculations
nl: Verzending berekeningen

en: Shipping Debug Mode
nl: Verzending debug mode

en: Shipping Destination
nl: Verzending bestemming

en: Shipping Details
nl: Verzending gegevens

en: Shipping Display Mode
nl: Verzending weergave mode

en: Shipping Method
nl: Verzendmethode

en: Shipping Methods
nl: Verzendmethoden

en: Shipping Name
nl: Verzendnaam

en: Shipping Options
nl: Verzendopties

en: Shipping Tax Amount
nl: Verzending belastingbedrag

en: Shipping Tax Class:
nl: Verzending belasting klasse:

en: Shipping amount
nl: Verzendingbedrag

en: Shipping class
nl: Verzending klasse

en: Shipping class:
nl: Verzending klasse:

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
nl: Verzending klassen worden gebruikt door bepaalde verzendmethoden om soortgelijke producten te groeperen.

en: Shipping classes can be used to group products of similar type. These groups can then be used by certain shipping methods to provide different rates to different products.
nl: Verzending klassen kunnen gebruikt worden om producten van dezelfde type te groeperen. Deze groepen kunnen vervolgens gebruikt worden bij bepaalde verzendmethoden om verschillende tarieven voor verschillende producten te hanteren.

en: Shipping only
nl: Alleen voor verzending

en: Shipping tax class based on cart items
nl: Verzending belasting klasse gebaseerd op winkelwagen items

en: Shop Page Display
nl: Winkel pagina weergave

en: Shop base
nl: Winkel basis

en: Shop base address
nl: Winkel basis adres

en: Shop base with category
nl: Winkel basis met categorie

en: Show
nl: Tonen

en: Show "verified owner" label for customer reviews
nl: "Geverifieerde eigenaar" label tonen voor klant reviews

en: Show all customers
nl: Alle klanten tonen

en: Show all product types
nl: Alle product typen tonen

en: Show all types
nl: Alle types tonen

en: Show both
nl: Beide tonen

en: Show products
nl: Producten tonen

en: Show subcategories
nl: Subcategorieën tonen

en: Showing reports for:
nl: Rapporten getoond voor:

en: Signups
nl: Aanmeldingen

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: Simple product
nl: Eenvoudig product

en: Single Product Image
nl: Enkele product afbeelding

en: Skip setup
nl: Configuratie overslaan

en: Slug “%s” is already in use. Change it, please.
nl: Slug “%s” is al gebruik. Wijzig deze, alstublieft.

en: Slug “%s” is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
nl: Slug “%s” is niet toegestaan omdat dit een gereserveerd term is. Wijzig deze, alstublieft.

en: Slug “%s” is too long (28 characters max). Shorten it, please.
nl: Slug “%s” is te lang (28 tekens max). Maak korter, alstublieft.

en: Sold %s worth in the last %d days
nl: Voor %s verkocht in de laatste %d dagen

en: Sold 1 item in the last %d days | Sold %d items in the last %d days
nl[0]: 1 item verkocht in de laatste %d dagen
nl[1]: %d items verkocht in de laatste %d dagen

en: Sold Individually
nl: Individueel verkocht

en: Sold Individually?
nl: Individueel verkocht?

en: Sorry but there is no translation available for your language =/
nl: Sorry maar er is geen vertaling beschikbaar in jouw taal =/

en: Sorry, there has been an error.
nl: Sorry, er is een fout opgetreden.

en: Sort Products
nl: Sorteer producten

en: Sort by most recent
nl: Sorteer op meest recent

en: Sort by price (asc)
nl: Sorteer op prijs (oplopend)

en: Sort by price (desc)
nl: Sorteer op prijs (aflopend)

en: Specific Countries
nl: Specifieke landen

en: Spent
nl: Besteed

en: Standard
nl: Standaard

en: Standard Product
nl: Standaard product

en: Standard Rates
nl: Standaardtarieven

en: State Code
nl: Staatcode

en: State&nbsp;Code
nl: Staat&nbsp;code

en: State/County
nl: Provincie

en: State/County or state code
nl: Staat/provincie of staatcode

en: Stock
nl: Voorraad

en: Stock Actions
nl: Voorraad acties

en: Stock Display Format
nl: Voorraad weergave notatie

en: Stock Qty
nl: Voorraad aantal

en: Stock Qty:
nl: Voorraad aantal:

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
nl: Voorraad hoeveelheid. Als dit een variabel product is zal deze waarde gebruikt worden voor de voorraden van alle variaties, tenzij u voorraad definieert op variatie niveau.

en: Stock status
nl: Voorraad status

en: Store Notice
nl: Winkel melding

en: Store Notice Text
nl: Winkel melding tekst

en: Store owners can now do partial refunds on orders; define the refund amount, qty, and optionally restore inventory. If the gateway supports it, the payment can be automatically refunded too!
nl: Winkeleigenaren kunnen nu gedeeltelijke terugbetalingen uitvoeren voor bestellingen; definieer het bedrag voor terugbetaling, aantal en optionele correctie van de voorraad. Als de gateway het ondersteund, zal de terugbetaling automatisch worden verricht!

en: Styles and Scripts
nl: Opmaak en scripts

en: Subcategories
nl: Subcategorieën

en: Subtext
nl: Subtekst

en: System Status
nl: Systeemstatus

en: Tax
nl: Belasting

en: Tax Amount
nl: Belastingbedrag

en: Tax Class
nl: Belastingtarief

en: Tax Name
nl: Belasting naam

en: Tax Options
nl: Belasting opties

en: Tax Rates for the "%s" Class
nl: Belastingtarieven voor de "%s" klasse

en: Tax Status
nl: Belasting status

en: Tax class
nl: Belastingtarief

en: Tax class:
nl: Belasting klasse:

en: Tax rate ID
nl: Belastingtarief ID

en: Tax rates need to be defined with columns in a specific order (10 columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
nl: Belastingtarieven moeten worden gedefinieerd met kolommen in een specifieke volgorde (10 kolommen). <a href="%s">Klik hier om een ​​voorbeeld te downloaden</a>.

en: Tax rates successfully deleted
nl: Belastingtarieven succesvol verwijderd

[ctx: Tax status]
en: None
nl: Geen

en: Tax&nbsp;Name
nl: Belasting&nbsp;naam

en: Taxable
nl: Belastbaar

en: Taxes
nl: Belastingen

en: Taxes by code
nl: Belastingen per code

en: Taxes by date
nl: Belastingen op datum

en: Telephone
nl: Telefoon

en: Template Debug Mode
nl: Template debug mode

en: Template Overrides
nl: Template overschrijvingen

en: Term counts
nl: Term teller

en: Terms
nl: Termen

en: Terms and Conditions
nl: Algemene voorwaarden

en: Terms successfully recounted
nl: Termen succesvol opnieuw geteld

en: Text
nl: Tekst

en: Thank you for updating to the latest version!
nl: Bedankt voor het updaten naar de laatste versie!

en: Thank you for using WooCommerce :) Should you need help using or extending WooCommerce please read the documentation.
nl: Bedankt voor het gebruiken van WooCommerce :) Als je hulp nodig hebt bij het gebruik of uitbreiden van WooCommerce lees dan de documentatie.

en: Thanks for installing!
nl: Bedankt voor het installeren!

en: Thanks, all done!
nl: Bedankt, helemaal klaar!

en: The CSV is invalid.
nl: De CSV is ongeldig.

en: The Payment Gateway API has been enhanced to support refunds and storing transaction IDs.
nl: De betalingsgateway API is verbeterd om terugbetalingen te ondersteunen en transactie ID's op te slaan.

en: The background colour for WooCommerce email templates. Default <code>#f5f5f5</code>.
nl: De achtergrondkleur voor WooCommerce e-mail templates. Standaard <code>#f5f5f5</code>.

en: The base colour for WooCommerce email templates. Default <code>#557da1</code>.
nl: De basis kleur voor WooCommerce e-mail sjablonen. Standaard <code>#557da1</code>.

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
nl: De basis pagina kan ook worden gebruikt in je <a href="%s">product permalinks</a>.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
nl: De wijzigingen die u gemaakt heeft zullen verloren gaan als u deze pagina verlaat.

en: The cheapest available shipping method will be selected by default.
nl: De goedkoopste beschikbare verzendmethode zal standaard geselecteerd worden.

en: The file does not exist, please try again.
nl: Dit bestand bestaat niet, probeer het opnieuw.

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
nl: De volgende opties hebben effect op hoe prijzen worden weergegeven op de frontend.

en: The following options affect the sender (email address and name) used in WooCommerce emails.
nl: De volgende opties hebben invloed op de zender (e-mailadres en naam) gebruikt in WooCommerce e-mails.

en: The main body background colour. Default <code>#fdfdfd</code>.
nl: Het hoofdgedeelte achtergrondkleur. Standaard <code>#fdfdfd</code>.

en: The main body text colour. Default <code>#505050</code>.
nl: Het hoofdgedeelte tekst kleur. Standaard <code>#505050</code>.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
nl: Het maximum aantal individuele items waar deze coupon op kan worden toegepast wanneer gebruik wordt gemaakt van productkortingen. Laat leeg om toe te passen op alle gekwalificeerde producten in de winkelwagen.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
nl: De instellingen van dit afbeeldingsformaat is uitgeschakeld omdat de waardes worden overschreven door een filter.

en: The text to appear in the footer of WooCommerce emails.
nl: De tekst die zal verschijnen in de footer van WooCommerce e-mails.

en: Theme
nl: Thema

en: Theme Author URL
nl: Thema auteur URL

en: Theme Integration Guide
nl: Thema integratie handleiding

en: Theme Name
nl: Thema naam

en: Theme Version
nl: Thema versie

en: There are currently no logs to view.
nl: Er zijn momenteel geen logs om in te zien.

en: There are no notes for this order yet.
nl: Er zijn nog geen opmerkingen voor deze bestelling.

en: There are no product reviews yet.
nl: Er zijn nog geen product reviews.

en: There was an error calling %s
nl: Er was een fout bij het aanroepen van %s

en: There was an error calling %s::%s
nl: Er was een fout bij het aanroepen van %s::%s

en: These are the attributes that will be pre-selected on the frontend.
nl: Dit zijn de attributen die vooraf worden geselecteerd op de frontend.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to access account related functionality.
nl: Deze pagina's moeten ingesteld worden zodat WooCommeerce weet waar gebruikers heen gestuurd worden om toegang te krijgen tot account gerelateerde functionaliteiten.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
nl: Deze pagina's moeten worden ingesteld zodat WooCommerce weet waar gebruikers naartoe gestuurd moeten worden om af te rekenen.

en: These settings affect the actual dimensions of images in your catalog - the display on the front-end will still be affected by CSS styles. After changing these settings you may need to <a href="%s">regenerate your thumbnails</a>.
nl: Deze instellingen hebben invloed op de werkelijke afmetingen van de afbeeldingen in de catalogus - de weergave op de frontend zal nog steeds beïnvloed worden door CSS opmaak. Na het wijzigen van deze instellingen kan het nodig zijn om <a href="%s">uw miniaturen opnieuw te generen</a>.

en: These settings control the permalinks used for products. These settings only apply when <strong>not using "default" permalinks above</strong>.
nl: Deze instellingen bepalen de permalinks gebruikt voor producten. Deze instellingen zijn alleen van toepassing als u <strong>hierboven niet "standaard" permalinks gebruikt</strong>.

en: Third-party
nl: Derde partij

en: This Month
nl: Deze maand

en: This controls how multiple shipping methods are displayed on the frontend.
nl: Die bepaalt hoe meerdere verzendmethoden worden weergegeven op de frontend.

en: This controls how stock is displayed on the frontend.
nl: Dit bepaalt hoe voorraad wordt getoond op de frontend.

en: This controls the default sort order of the catalog.
nl: Dit bepaalt de standaard sorteervolgorde van de catalogus.

en: This controls the position of the currency symbol.
nl: Dit bepaalt de positie van het valutasymbool.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
nl: Dit bepaalt welke valuta prijzen worden vermeld in de catalogus en in welke valuta betaalmethodes betalingen zullen aannemen.

en: This controls what is shown on category archives.
nl: Dit bepaalt wat wordt weergeven op categorie archieven.

en: This controls what is shown on the product archive.
nl: Dit bepaalt wat wordt weergeven op het product archief.

en: This controls what unit you will define lengths in.
nl: Dit bepaalt in welke eenheid u lengtes zult definiëren.

en: This controls what unit you will define weights in.
nl: Dit bepaalt in welke eenheid u gewichten zult definiëren.

en: This controls which shipping address is used by default.
nl: Dit bepaald welk verzendadres standaard wordt gebruikt.

en: This field allows you to set the maximum subtotal allowed when using the coupon.
nl: Dit veld geeft je de mogelijkheid om een maximaal subtotaal te kiezen waarvoor een coupon kan worden gebruikt.

en: This field allows you to set the minimum subtotal needed to use the coupon.
nl: In dit veld kun je een minimum subtotaal opgeven voor het gebruik van de coupon.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
nl: Dit is een demo winkel voor testdoeleinden &mdash; bestellingen zullen niet worden voldaan.

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to.
nl: Dit is de URL of het absolute pad naar het bestand waar klanten toegang tot krijgen.

en: This is the base location for your business. Tax rates will be based on this country.
nl: Dit is de basis locatie voor uw bedrijf. Belastingtarieven zullen worden gebaseerd op dit land.

en: This is the name of the download shown to the customer.
nl: Dit is de naam van de download die aan de klant wordt getoond.

en: This is the shipping and handling total costs for the order.
nl: Dit zijn de totale verzend- en verwerkingskosten voor de bestelling.

en: This is the size used by the main image on the product page.
nl: Dit formaat wordt gebruikt voor de belangrijkste afbeelding op de product pagina.

en: This is the sum of the "Tax Rows" shipping tax amount within your orders.
nl: Dit is het totaal van de "Belastingregels" verzending belastingbedrag binnen je bestellingen.

en: This is the sum of the "Tax Rows" tax amount within your orders.
nl: Dit is het totaal van de "Belastingregels" belastingbedrag binnen je bestellingen.

en: This is the sum of the 'Order Total' field within your orders.
nl: Dit is de som van het 'Bestelling totaal' veld binnen uw bestellingen.

en: This is the sum of the 'Shipping Total' field within your orders.
nl: Dit is de som van het 'Verzending totaal' veld binnen uw bestellingen.

en: This is the total discount applied after tax.
nl: Dit is de totale korting toegepast na belasting.

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
nl: Dit is de totale belasting voor het tarief (verzending belasting + product belasting).

en: This option determines the customers default address (before they input their own).
nl: Deze optie bepaalt de klanten standaard adres (voordat ze hun eigen invoeren).

en: This option determines which address is used to calculate tax.
nl: Deze optie bepaald welk adres gebruikt wordt voor belasting berekeningen.

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
nl: Deze optie is belangrijk omdat het invloed heeft op hoe u prijzen invoert. Het wijzigen zal niet bestaande producten bijwerken.

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
nl: Deze optie beperkt je het aantal landen waaraan je wilt verkopen.

en: This order has been paid for and is no longer editable
nl: Deze bestelling is betaald en kan niet meer worden bewerkt

en: This section lets you customise the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>. For more advanced control copy <code>woocommerce/templates/emails/</code> to <code>yourtheme/woocommerce/emails/</code>.
nl: Via deze sectie kunt u de WooCommerce e-mails aanpassen. <a href="%s" target="_blank">Klik hier voor een preview van uw e-mail template</a>. Voor meer geavanceerde controle kopieer <code>woocommerce/templates/emails/</code> naar <code>uwthema/woocommerce/emails/</code>.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
nl: Dit bepaalt de basis pagina van uw winkel - dit is waar uw product archief zal zijn.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
nl: Dit bepaalt de decimale scheidingsteken van de weergegeven prijzen.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
nl: Dit bepaalt het aantal weer te geven decimalen in getoonde prijzen.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
nl: Dit bepaalt de duizendtal scheidingsteken van de weergegeven prijzen.

en: This setting does not apply to guest purchases.
nl: Deze instelling is niet van toepassingen op gast aankopen.

en: This size is usually used for the gallery of images on the product page.
nl: Dit formaat wordt meestal gebruikt voor de galerij van afbeeldingen op de product pagina.

en: This size is usually used in product listings
nl: Dit formaat wordt meestal gebruikt in product lijsten

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
nl: Deze tekst zal weergegeven worden op de button die linkt naar het externe product.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
nl: Deze tool zal ALLE verlopen transients verwijderen van WordPress.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
nl: Deze tool zal de product/winkel transiënte cache wissen.

en: This tool will delete all product and order post data when uninstalling via Plugins > Delete.
nl: Deze tool zal alle producten en bestellingen bericht data verwijderen bij deïnstallatie via Plugins > Verwijder.

en: This tool will disable shipping rate caching.
nl: Deze tool zal verzending tarief caching uitschakelen.

en: This tool will disable template overrides for logged-in administrators for debugging purposes.
nl: Deze tool zal template overschrijvingen uitschakelen voor ingelogde beheerders voor debugging doeleinden.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
nl: Deze tool zal product termen opnieuw tellen - handig voor wanneer u instellingen wijzigt in de manier waarop producten verborgen worden uit de catalogus.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
nl: Deze tool zal de admin, customer en shop_manager rollen herstellen naar de standaardinstellingen. Gebruik dit als uw gebruikers niet toegang hebben tot alle WooCommerce beheerder pagina's.

en: This will enable a script allowing the country fields to be searchable.
nl: Dit zal een script inschakelen waardoor de land velden doorzoekbaar zijn.

en: Thousand Separator
nl: Duizendtal scheidingsteken

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: To edit colours <code>woocommerce/assets/css/woocommerce-base.less</code> and <code>woocommerce.css</code> need to be writable. See <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">the Codex</a> for more information.
nl: Om kleuren te bewerken moeten <code>woocommerce/assets/css/woocommerce-base.less</code> en <code>woocommerce.css</code> beschrijfbaar zijn. Zie <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">de Codex</a> voor meer informatie.

en: To edit this order change the status back to "Pending"
nl: Wijzig de status naar "In afwachting" om deze bestelling te bewerken.

en: To support the partial refund functionality, the order items and totals panels have been combined. As a result we have a simpler, more user friendly order page.
nl: Om gedeeltelijke terugbetaling te ondersteunen, zijn de bestelling items en totalen gecombineerd. Als resultaat hebben we een eenvoudigere, meer gebruiksvriendelijke bestelpagina.

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
nl: &quot;Dowloadbaar&quot; omschakelen

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
nl: &quot;Ingeschakeld&quot; omschakelen

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
nl: Schakel &quot;Beheer voorraad&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
nl: &quot;Virtueel&quot; omschakelen

en: Toggle featured
nl: Uitgelicht omschakelen

en: Top Earners
nl: Top verdieners

en: Top Sellers
nl: Top verkopers

en: Total
nl: Totaal

en: Total Sales
nl: Totale omzet

en: Total Shipping
nl: Totale verzending

en: Total Tax
nl: Totale belasting

en: Total available to refund
nl: Totaal beschikbaar om terug te betalen

en: Total sales minus shipping and tax.
nl: Totale omzet minus verzending en belasting.

en: Totals
nl: Totalen

en: Transaction ID
nl: Transactie ID

en: Translation Upgrade
nl: Vertaling upgrade

en: Translation update message hidden successfully!
nl: Vertaling update bericht succesvol verborgen!

en: Translations installed/updated successfully!
nl: Vertalingen succesvol geïnstalleerd/bijgewerkt!

en: Translators
nl: Vertalers

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Trigger webhooks during events such as when an order is created. Opens up all kinds of external integration opportunities.
nl: Webhooks laten afgaan tijdens acties zoals wanneer een bestelling wordt geplaatst. Opent allerlei externe integratie mogelijkheden.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be shorter than 28 characters.
nl: Unieke slug/referentie voor het attribuut, moet korter zijn dan 28 tekens.

en: Units in stock
nl: Units in voorraad

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Up-Sells
nl: Up-sells

en: Up-sells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
nl: Up-sells zijn producten die u adviseert in plaats van de momenteel bekeken product. Bijvoorbeeld: producten die meer rendabel zijn, een betere kwaliteit hebben of duurder zijn.

en: Update
nl: Bijwerken

en: Update Translation
nl: Vertaling bijwerken

en: Update translation
nl: Vertaling bijwerken

en: Update, delete and create orders, customers, products and coupons via the API.
nl: Update, verwijder en maak bestellingen, klanten, producten en coupons via de API.

en: Updated order totals UI
nl: Bestelling totalen UI bijgewerkt

en: Upload file and import
nl: Upload bestand en importeer

en: Upload/Add image
nl: Afbeelding uploaden / toevoegen

en: Uploaded to this %s
nl: Geüpload naar %s

en: Usage / Limit
nl: Gebruik/limiet

en: Usage Limits
nl: Gebruik limieten

en: Usage Restriction
nl: Gebruik beperking

en: Usage limit per coupon
nl: Gebruik beperken per coupon

en: Usage limit per user
nl: Gebruik beperken per gebruiker

en: Use image
nl: Gebruik afbeelding

en: Used for certain text and asides - breadcrumbs, small text etc.
nl: Gebruikt voor bepaalde teksten en zijvlakken - broodkruimels, kleine tekst etc.

en: Used for variations
nl: Gebruikt voor variaties

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Value of the coupon.
nl: Waarde van de coupon.

en: Value(s)
nl: Waarde(n)

en: Variable
nl: Variabel

en: Variable product
nl: Variabel product

en: Variation #%s of %s
nl: Variatie #%s van %s

en: Variation ID:
nl: Variatie ID:

en: Variation SKU must be unique.
nl: Variatie SKU moet uniek zijn.

en: Variation price (required)
nl: Variatie prijs (verplicht)

en: Variation stock management
nl: Variatie voorraadbeheer

en: Variations
nl: Variaties

en: Version %s
nl: Versie %s

en: View
nl: Bekijk

en: View %s
nl: Bekijk %s

en: View &#8220;%s&#8221;
nl: Bekijk &#8220;%s&#8221;

en: View Order
nl: Bekijk bestelling

en: View Tax Rates
nl: Bekijk belastingtarieven

en: View orders
nl: Bekijk bestellingen

en: Virtual
nl: Virtueel

en: Virtual products are intangible and aren't shipped.
nl: Virtuele producten zijn immaterieel en worden niet verzonden.

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Visible on the product page
nl: Zichtbaar op de product pagina

en: Visit plugin homepage
nl: Bezoek plugin homepagina

en: WC Database Version
nl: WC database versie

en: WC Logging
nl: WC logboek

en: WC Pages
nl: WC pagina's

en: WC Taxonomies
nl: WC taxonomieën

en: WC Transients
nl: WC transiënte

en: WC Version
nl: Versie

en: WP Active Plugins
nl: WP actieve plugins

en: WP Debug Mode
nl: WP debug mode

en: WP Language
nl: WP-taal

en: WP Max Upload Size
nl: WP maximale upload grootte

en: WP Memory Limit
nl: WP geheugenlimiet

en: WP Multisite Enabled
nl: WP-multisite ingeschakeld

en: WP Version
nl: WP versie

en: Web Server Info
nl: Webserver info

en: Weight
nl: Gewicht

en: Weight Unit
nl: Gewicht eenheid

en: Weight in decimal form
nl: Gewicht in decimale notatie

en: Welcome to WooCommerce
nl: Welkom bij WooCommerce

en: Welcome to WooCommerce %s
nl: Welkom bij WooCommerce %s

en: What's New
nl: Wat is nieuw

en: Width
nl: Breedte

en: WooCommerce API Keys
nl: WooCommerce API-sleutels

en: WooCommerce Add-ons/Extensions
nl: WooCommerce add-ons/extensions

en: WooCommerce Documentation
nl: WooCommerce documentatie

en: WooCommerce REST API version 2
nl: WooCommerce REST-API versie 2

en: WooCommerce Recent Reviews
nl: WooCommerce recente reviews

en: WooCommerce Settings
nl: WooCommerce instellingen

en: WooCommerce Status
nl: WooCommerce status

en: WooCommerce Support
nl: WooCommerce support

en: WooCommerce Tax Rates (CSV)
nl: WooCommerce belastingtarieven (CSV)

en: WooCommerce has been kindly translated into several other languages thanks to our translation team. Want to see your name? <a href="%s">Translate WooCommerce</a>.
nl: WooCommerce is vriendelijk vertaald in verschillende talen dankzij ons vertaalteam. Wil je je naam zien? <a href="%s">Vertaal WooCommerce</a>.

en: WooCommerce is developed and maintained by a worldwide team of passionate individuals and backed by an awesome developer community. Want to see your name? <a href="%s">Contribute to WooCommerce</a>.
nl: WooCommerce is ontwikkeld en onderhouden door een wereldwijd team van gepassioneerde individuen en wordt ondersteund door een ontwikkelaars community. Wil je je naam zien? <a href="%s">Help mee aan WooCommerce</a>.

en: WooThemes Community Support
nl: WooThemes community support

en: WooThemes Customer Support
nl: WooThemes klant support

en: WordPress.org Project
nl: WordPress.org project

en: Write
nl: Schrijf

en: X-Accel-Redirect/X-Sendfile
nl: X-Accel-Redirect / X-Sendfile

en: Y/m/d
nl: j F Y

en: Y/m/d g:i:s A
nl: j F Y H:i

en: Year
nl: Jaar

en: Yes
nl: Ja

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
nl: Ja, ik wil prijzen inclusief belasting invoeren

en: You can now set stock management options (such as backorder support) at variation level giving much greater control over stock.
nl: Je kunt nu voorraadbeheer opties instellen (zoals nalevering ondersteuning) op variatie niveau voor veel grotere controle over de voorraad.

en: You cannot add the same tax rate twice!
nl: Je kunt niet hetzelfde belastingtarief twee keer toevoegen!

en: Your changes have been saved.
nl: Je wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Your product has variations! Before changing the product type, it is a good idea to delete the variations to avoid errors in the stock reports.
nl: Je product heeft variaties! Voordat je het producttype veranderd, is het een goed idee om de variaties te verwijderen om fouten in de voorraad rapporten te voorkomen.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
nl: Uw server heeft fsockopen of cURL niet ingeschakeld - PayPal IPN en andere scripts die communiceren ​​met andere servers zullen niet werken. Neem contact op met uw hosting provider.

en: Your server does not have the <a href="%s">SOAP Client</a> class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
nl: Uw server heeft niet de <a href="%s">SOAP Client</a> klasse ingeschakeld - enkele gateway plugins die SOAP gebruiken werken mogelijk niet zoals verwacht.

en: Your server has cURL enabled, fsockopen is disabled.
nl: Uw server heeft cURL ingeschakeld, fsockopen is uitgeschakeld.

en: Your server has fsockopen and cURL enabled.
nl: Uw server heeft fsockopen en cURL ingeschakeld.

en: Your server has fsockopen enabled, cURL is disabled.
nl: Uw server heeft fsockopen ingeschakeld, cURL is uitgeschakeld.

en: Your server has the SOAP Client class enabled.
nl: Uw server heeft de SOAP Client klasse ingeschakeld.

en: Your settings have been saved.
nl: Uw instellingen zijn opgeslagen.

en: Your themes page background - used for tab active states
nl: Uw thema's pagina achtergrond - wordt gebruikt voor actieve tab

en: ZIP/Postcode
nl: Postcode

en: added %s ago
nl: %s geleden toegevoegd

en: by
nl: door

en: by %s
nl: door %s

en: customer orders
nl: klantbestellingen

[ctx: default-slug]
en: shop
nl: winkel

en: guest orders
nl: gastbestellingen

en: h
nl: u

en: is available
nl: is beschikbaar

en: new users
nl: nieuwe gebruikers

en: orders
nl: bestellingen

en: out of 5
nl: van 5

[ctx: placeholder]
en: Apply to all qualifying items in cart
nl: Toepassen op alle gekwalificeerde items in de winkelwagen

[ctx: placeholder]
en: Buy product
nl: Koop product

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
nl: Van&hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
nl: Tot&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Unlimited usage
nl: Onbeperkt gebruik

[ctx: placeholder]
en: YYYY-MM-DD
nl: JJJJ-MM-DD

en: plus %d other note | plus %d other notes
nl[0]: plus %d andere opmerking
nl[1]: plus %d andere opmerkingen

en: reviewed by
nl: beoordeeld door

[ctx: slug]
en: product-category
nl: product-categorie

en: variation added
nl: variatie toegevoegd

en: variations added
nl: variaties toegevoegd

en: version
nl: versie

en: wp_remote_post() failed. PayPal IPN may not work with your server.
nl: wp_remote_post() mislukt. PayPal IPN werkt niet met uw server.

en: wp_remote_post() failed. PayPal IPN won't work with your server. Contact your hosting provider. Error:
nl: wp_remote_post() mislukt. PayPal IPN werkt niet met uw server. Neem contact op met uw hosting provider. Fout:

en: wp_remote_post() was successful - PayPal IPN is working.
nl: wp_remote_post () was succesvol - PayPal IPN werkt.

en: — No Change —
nl: — Geen wijzigingen —
