Print Invoice & Delivery Notes for WooCommerce 7.1.0 - en to nb_NO translation catalogue (287 entries)

en: %1$s requires PHP version %2$s or above. Please update PHP to run this plugin.
nb_NO: %1$s krever PHP versjon %2$s eller nyere. Vennligst oppdater PHP for å kjøre denne plugin-modulen.

en: %s Files
nb_NO: %s Filer

en: <strong>Print Invoice & Delivery Notes:</strong> Your store language requires the <strong>%1$s</strong> font for correct PDF output. <a href="%2$s">Upload it in Font Settings &rarr;</a>
nb_NO: <strong>Skriv ut faktura og følgesedler:</strong> Butikkspråket ditt krever skrifttypen <strong>%1$s</strong> for korrekt PDF-utskrift. <a href="%2$s">Last den opp i skrifttypeinnstillinger </a>.

en: A new order has been placed. Please find the %1$s for Order #%2$s attached to this email.
nb_NO: En ny bestilling har blitt lagt inn. Vennligst finn %1$s for bestilling #%2$s vedlagt denne e-posten.

en: A receipt is used to issue a payment confirmation document showing items purchased and the amount paid.
nb_NO: En kvittering brukes til å utstede en betalingsbekreftelse som viser varene som er kjøpt og beløpet som er betalt.

en: Access denied.
nb_NO: Adgang nektet.

en: Access to this document is denied.
nb_NO: Tilgang til dette dokumentet er nektet.

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
nb_NO: Handlingen mislyktes. Oppdater siden og prøv på nytt.

en: Alignment
nb_NO: Justering

en: Alongside Addresses
nb_NO: Ved siden av adressene

en: An invoice ia a detailed bill showing items purchased, taxes, shipping charges, and the total amount due.
nb_NO: En faktura er en detaljert regning som viser varene som er kjøpt, avgifter, fraktkostnader og det totale beløpet som skal betales.

en: Angle
nb_NO: Vinkel

en: Are you sure you want to proceed?
nb_NO: Er du sikker på at du vil fortsette?

en: Attach PDF to custom email addresses
nb_NO: Legg ved PDF-filer til egendefinerte e-postadresser

en: Attach PDF to customer emails
nb_NO: Legg ved PDF-filer i e-poster til kunder

en: Attach PDF to selected WooCommerce Email(s)
nb_NO: Legg ved PDF til valgt(e) WooCommerce-e-post(er)

en: Attach PDF to selected order status(es)
nb_NO: Legg ved PDF til valgt(e) ordrestatus(er)

en: Authentication failed.
nb_NO: Autentisering mislyktes.

en: Authentication has failed.
nb_NO: Autentiseringen mislyktes.

en: Available placeholders: {order_number}, {order_date}, {customer_name}
nb_NO: Tilgjengelige plassholdere: {bestillingsnummer}, {bestillingsdato}, {kundenavn}

en: Below Addresses
nb_NO: Adresser nedenfor

en: Billing Address
nb_NO: Faktureringsadresse

en: Bold
nb_NO: Fet

en: Button Color
nb_NO: Knappens farge

en: Button Label
nb_NO: Knappemerke

en: CREDIT NOTE
nb_NO: KREDITTNOTAT

en: Cancel
nb_NO: Avbryt

en: Center
nb_NO: Sentrum

en: Check out more plugins by
nb_NO: Sjekk ut flere plugins av

en: Color
nb_NO: Farge

en: Credit Note
nb_NO: Kreditnota

en: Credit Note Date
nb_NO: Kredittnota Dato

en: Credit Note Settings
nb_NO: Innstillinger for kreditnota

en: Credit Note created.
nb_NO: Opprettet kreditnota.

en: Credit Notes
nb_NO: Kreditnotaer

en: Credit Notes created.
nb_NO: Opprettede kreditnotaer.

en: Customer Note
nb_NO: Merknad fra kunde

en: Customer returned item
nb_NO: Kunden returnerte varen

en: Customize
nb_NO: Tilpass

en: DELIVERY NOTE
nb_NO: LEVERINGSNOTAT

en: Dashboard
nb_NO: Dashbord

en: Date
nb_NO: Dato

en: Date Format
nb_NO: Datoformat

en: Delivery Date
nb_NO: Leveringsdato

en: Delivery Note
nb_NO: Følgeseddel

en: Delivery Note Date
nb_NO: Leveringsseddel Dato

en: Delivery Note Settings
nb_NO: Innstillinger for følgeseddel

en: Delivery Note created.
nb_NO: Opprettet følgeseddel.

en: Delivery Notes
nb_NO: Leveringsmerknader

en: Delivery Notes created.
nb_NO: Leveringsmerknader opprettet.

en: Delivery Time
nb_NO: Leveringstid

en: Deposit:
nb_NO: Innskudd:

en: Discount:
nb_NO: Rabatt:

en: Dismiss
nb_NO: Avskjed

en: Display Price in Product Details Table
nb_NO: Vis pris i tabellen med produktdetaljer

en: Display Refund Items in Product Table
nb_NO: Vis refusjonsvarer i produkttabellen

en: Document
nb_NO: Dokument

en: Document Title
nb_NO: Dokumentets tittel

en: Download
nb_NO: Last ned

en: Download PDF
nb_NO: Last ned PDF

en: Email
nb_NO: E-post

en: Enable Credit Note
nb_NO: Aktiver kreditnota

en: Enable Delivery Note
nb_NO: Aktiver følgeseddel

en: Enable Invoice
nb_NO: Aktiver faktura

en: Enable Packing Slip
nb_NO: Aktiver pakkseddel

en: Enable Receipt
nb_NO: Aktiver kvittering

en: Enter multiple email addresses separated by commas.
nb_NO: Skriv inn flere e-postadresser atskilt med komma.

en: FAQs
nb_NO: Vanlige spørsmål

en: Failed to save the font file.
nb_NO: Kunne ikke lagre skriftfilen.

en: Font Size
nb_NO: Skriftstørrelse

en: Font Style
nb_NO: Skriftstil

en: Font deleted successfully.
nb_NO: Skriften ble slettet.

en: Font file is too small. Please upload a complete font file.
nb_NO: Skriftfilen er for liten. Vennligst last opp en fullstendig fontfil.

en: Font uploaded successfully.
nb_NO: Skrifttype lastet opp vellykket.

en: Future Payment:
nb_NO: Fremtidig betaling:

en: Future Payments:
nb_NO: Fremtidige betalinger:

en: Generate, customize, print, and email order documents.
nb_NO: Generer, tilpass, skriv ut og send bestillingsdokumenter via e-post.

en: Generating PDF…
nb_NO: Generering av PDF...

en: Get our
nb_NO: Få vår

en: Go to the settings page
nb_NO: Gå til innstillingssiden

en: I can't differentiate between Invoice, Delivery Notes & Receipt. The templates are the same.
nb_NO: Jeg kan ikke skille mellom faktura, følgeseddel og kvittering. Malene er de samme.

en: I found a better plugin.
nb_NO: Jeg fant en bedre plugin.

en: I only needed the plugin for a short period.
nb_NO: Jeg trengte bare programtillegget i en kort periode.

en: INVOICE
nb_NO: FAKTURA

en: If this plugin helped you,
nb_NO: Hvis denne pluginen hjalp deg,

en: If you have a moment, please let us know why you are deactivating:
nb_NO: Hvis du har et øyeblikk, kan du fortelle oss hvorfor du deaktiverer:

en: Image Size
nb_NO: Bildestørrelse

en: Invalid font file. Please upload a TTF or OTF file.
nb_NO: Ugyldig skriftfil. Vennligst last opp en TTF- eller OTF-fil.

en: Invalid order.
nb_NO: Ugyldig rekkefølge.

en: Invalid request payload.
nb_NO: Ugyldig nyttelast for forespørselen.

en: Invalid template type.
nb_NO: Ugyldig maltype.

en: Invalid template.
nb_NO: Ugyldig mal.

en: Invoice
nb_NO: Faktura

en: Invoice Date
nb_NO: Fakturadato

en: Invoice No
nb_NO: Faktura nr.

en: Invoice Settings
nb_NO: Fakturainnstillinger

en: Invoice created.
nb_NO: Faktura opprettet.

en: Invoice date:
nb_NO: Fakturadato:

en: Invoice number:
nb_NO: Fakturanummer:

en: Invoices
nb_NO: Fakturaer

en: Invoices created.
nb_NO: Opprettede fakturaer.

en: Leave a review for this plugin on WordPress.org
nb_NO: Legg igjen en anmeldelse av denne plugin-modulen på WordPress.org

en: Left
nb_NO: Venstre

en: Margin Bottom
nb_NO: Margin bunn

en: Margin Top
nb_NO: Margin Topp

en: Need Support?
nb_NO: Trenger du støtte?

en: New Order #%1$s — %2$s Attached
nb_NO: Ny ordre #%1$s - %2$s Vedlagt

en: Next invoice number must be greater than or equal to %d.
nb_NO: Neste fakturanummer må være større enn eller lik %d.

en: No data received.
nb_NO: Ingen data mottatt.

en: No font file found to delete.
nb_NO: Det ble ikke funnet noen skriftfil å slette.

en: No font is configured for the current site language.
nb_NO: Ingen skrifttype er konfigurert for det aktuelle språket på nettstedet.

en: No font is required for the current site language.
nb_NO: Det kreves ingen skrifttype for det gjeldende språket på nettstedet.

en: No orders provided.
nb_NO: Ingen bestillinger gitt.

en: No valid documents found.
nb_NO: Ingen gyldige dokumenter funnet.

en: No valid font file provided.
nb_NO: Ingen gyldig skriftfil oppgitt.

en: No valid orders found.
nb_NO: Ingen gyldige bestillinger funnet.

en: Not allowed.
nb_NO: Ikke tillatt.

en: Opacity
nb_NO: Ugjennomsiktighet

en: Open the support forum for this plugin on WordPress.org
nb_NO: Åpne supportforumet for denne utvidelsen på WordPress.org

en: Order
nb_NO: Bestilling

en: Order Delivery Date Pro
nb_NO: Bestill leveringsdato Pro

en: Order No
nb_NO: Bestillingsnummer

en: Order Printing
nb_NO: Bestill utskrift

en: Order Subtotal
nb_NO: Bestill subtotal

en: Order Total:
nb_NO: Bestill totalt:

en: Other
nb_NO: Annet

en: PAID
nb_NO: BETALT

en: PDF Filename
nb_NO: PDF-filnavn

en: PDF generation failed.
nb_NO: PDF-generering mislyktes.

en: PDF generation failed. Please try with fewer orders or check your server memory limit.
nb_NO: PDF-generering mislyktes. Prøv med færre bestillinger, eller sjekk serverens minnegrense.

en: Packing Slip
nb_NO: Pakkseddel

en: Packing Slip Date
nb_NO: Pakkseddel Dato

en: Packing Slip Settings
nb_NO: Innstillinger for pakkseddel

en: Packing Slip created.
nb_NO: Pakkseddel opprettet.

en: Packing Slips
nb_NO: Pakkesedler

en: Packing Slips created.
nb_NO: Pakksedler opprettet.

en: Padding
nb_NO: Polstring

en: Pay Now
nb_NO: Betal nå

en: Payment Date
nb_NO: Betalingsdato

en: Payment Method
nb_NO: Betalingsmåte

en: Phone
nb_NO: Telefon

en: Pickup Date
nb_NO: Dato for henting

en: Pickup Time
nb_NO: Tidspunkt for henting

en: Please let us have the plugin's name so that we can make improvements
nb_NO: Vennligst gi oss navnet på plugin-modulen slik at vi kan gjøre forbedringer

en: Please select a reason for deactivation!
nb_NO: Vennligst velg en årsak til deaktivering!

en: Please share what was faulty with the plugin so that we may get the issue fixed.
nb_NO: Vennligst fortell hva som var feil med plugin-modulen, slik at vi kan løse problemet.

en: Please tell us about these features.
nb_NO: Fortell oss om disse funksjonene.

en: Pop-up blocked. Please allow pop-ups and try again.
nb_NO: Popup-vinduer blokkert. Vennligst tillat popup-vinduer og prøv igjen.

en: Preparing document…
nb_NO: Forbereder dokument...

en: Price
nb_NO: Pris

en: Print
nb_NO: Skriv ut

en: Print %1$d %2$s
nb_NO: Skriv ut %1$d %2$s

en: Print All
nb_NO: Skriv ut alt

en: Print Credit Note
nb_NO: Skriv ut kreditnota

en: Print Credit Notes
nb_NO: Skriv ut kreditnotaer

en: Print Delivery Note
nb_NO: Skriv ut følgeseddel

en: Print Delivery Notes
nb_NO: Skriv ut leveringsmerknader

en: Print Invoice
nb_NO: Skriv ut faktura

en: Print Invoice & Delivery Notes for WooCommerce
nb_NO: Skriv ut faktura og følgesedler for WooCommerce

en: Print Invoices
nb_NO: Skriv ut fakturaer

en: Print Invoices & Delivery Notes
nb_NO: Skriv ut fakturaer og følgesedler

en: Print Packing Slip
nb_NO: Skriv ut pakkseddel

en: Print Packing Slips
nb_NO: Skriv ut pakksedler

en: Print Receipt
nb_NO: Skriv ut kvittering

en: Print Receipts
nb_NO: Skriv ut kvitteringer

en: Print now
nb_NO: Skriv ut nå

en: Print order
nb_NO: Bestill utskrift

en: Proceed to Login
nb_NO: Gå videre til innlogging

en: Product
nb_NO: Produkt

en: Product Name
nb_NO: Produktnavn

en: Quantity
nb_NO: Antall

en: RECEIPT
nb_NO: MOTTAK

en: REFUNDED
nb_NO: REFUNDERT

en: Receipt
nb_NO: Kvittering

en: Receipt Date
nb_NO: Kvitteringsdato

en: Receipt Settings
nb_NO: Innstillinger for kvittering

en: Receipt created.
nb_NO: Kvittering opprettet.

en: Receipts
nb_NO: Kvitteringer

en: Receipts created.
nb_NO: Opprettede kvitteringer.

en: Refund
nb_NO: Refusjon

en: Refund Date
nb_NO: Tilbakebetalingsdato

en: Refund Reason
nb_NO: Årsak til refusjon

en: Refund:
nb_NO: Refusjon:

en: Refunded Item
nb_NO: Refundert post

en: Repeat
nb_NO: Gjenta

en: Right
nb_NO: Høyre

en: Sample Product
nb_NO: Eksempel på produkt

en: Save Settings
nb_NO: Lagre innstillinger

en: Scale
nb_NO: Skala

en: Send the PDF as an attachment to all administrator email addresses.
nb_NO: Send PDF-filen som vedlegg til alle e-postadressene til administratorene.

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

en: Settings saved successfully.
nb_NO: Innstillingene er vellykket lagret.

en: Shipping Address
nb_NO: Leveringsadresse

en: Shipping Method
nb_NO: Fraktmetode

en: Shipping:
nb_NO: Frakt:

en: Show "Credit Note" button
nb_NO: Vis "Kredittnota"-knappen

en: Show "Print Delivery Note" button
nb_NO: Vis knappen "Skriv ut følgeseddel"

en: Show "Print Invoice" button
nb_NO: Vis "Skriv ut faktura"-knappen

en: Show "Print Packing Slip" button
nb_NO: Vis "Skriv ut pakkseddel"-knappen

en: Show "Print Receipt" button
nb_NO: Vis "Skriv ut kvittering"-knappen

en: Show Billing Address
nb_NO: Vis faktureringsadresse

en: Show Billing Email
nb_NO: Vis fakturerings-e-post

en: Show Billing Phone
nb_NO: Vis faktureringstelefon

en: Show Border
nb_NO: Vis grense

en: Show Complimentary Close
nb_NO: Vis gratis Lukk

en: Show Credit Note Date
nb_NO: Vis dato for kreditnota

en: Show Customer Note
nb_NO: Vis kundenotat

en: Show Delivery Note Date
nb_NO: Vis dato for følgeseddel

en: Show Footer
nb_NO: Vis bunntekst

en: Show Invoice Date
nb_NO: Vis fakturadato

en: Show Invoice Number
nb_NO: Vis fakturanummer

en: Show Order Data Header
nb_NO: Vis overskrift for bestillingsdata

en: Show Order Date
nb_NO: Vis bestillingsdato

en: Show Order Number
nb_NO: Vis bestillingsnummer

en: Show Packing Slip Date
nb_NO: Vis pakkseddel Dato

en: Show Pay Now Button
nb_NO: Vis Betal nå-knappen

en: Show Payment Date
nb_NO: Vis betalingsdato

en: Show Payment Method
nb_NO: Vis betalingsmåte

en: Show Policies
nb_NO: Vis retningslinjer

en: Show Product Images
nb_NO: Vis produktbilder

en: Show Product Table Charges
nb_NO: Vis produkttabellavgifter

en: Show Receipt Date
nb_NO: Vis kvitteringsdato

en: Show Refund Date
nb_NO: Vis tilbakebetalingsdato

en: Show Refund Reason
nb_NO: Vis refusjonsårsak

en: Show Shipping
nb_NO: Vis frakt

en: Show Shipping Address
nb_NO: Vis leveringsadresse

en: Show Shipping Method
nb_NO: Vis fraktmetode

en: Show Shop Address
nb_NO: Vis butikkadresse

en: Show Shop Email Address
nb_NO: Vis butikkens e-postadresse

en: Show Shop Logo
nb_NO: Vis butikkens logo

en: Show Shop Name
nb_NO: Vis butikknavn

en: Show Shop Phone Number
nb_NO: Vis butikkens telefonnummer

en: Show Subtotal
nb_NO: Vis delsum

en: Show Tax
nb_NO: Vis skatt

en: Show Watermark
nb_NO: Vis vannmerke

en: Single
nb_NO: Singel

en: Skip & Deactivate
nb_NO: Hopp over og deaktiver

en: Some features I need are not working as per my expectations
nb_NO: Noen funksjoner jeg trenger, fungerer ikke som forventet

en: Spacing Bottom
nb_NO: Avstand Bunn

en: Spacing Top
nb_NO: Avstand Topp

en: Start typing to select WooCommerce email types.
nb_NO: Begynn å skrive for å velge WooCommerce-e-posttyper.

en: Start typing to select order statuses.
nb_NO: Begynn å skrive for å velge ordrestatus.

en: Submit & Deactivate
nb_NO: Send inn og deaktiver

en: Subtotal:
nb_NO: Delsum:

en: Tax:
nb_NO: Skatt:

en: Template Order Data Position
nb_NO: Mal Bestillingsdata Posisjon

en: Template Settings
nb_NO: Malinnstillinger

en: Template saved successfully.
nb_NO: Malen er vellykket lagret.

en: Templates
nb_NO: Maler

en: Text
nb_NO: Tekst

en: Text Align
nb_NO: Tekstjustering

en: Text Color
nb_NO: Tekstfarge

en: The credit note is a document created to refund or adjust a previously issued invoice.
nb_NO: En kreditnota er et dokument som opprettes for å refundere eller justere en tidligere utstedt faktura.

en: The delivery note template generates a document listing delivered items.
nb_NO: Malen for følgeseddel genererer et dokument med en liste over leverte varer.

en: The invoice sent through mail can't be downloaded as PDF directly.
nb_NO: Fakturaen som sendes via e-post, kan ikke lastes ned som PDF direkte.

en: The packing slip includes a document inside the package detailing the shipment contents for verification.
nb_NO: Pakkseddelen inneholder et dokument inne i pakken som beskriver forsendelsens innhold for verifisering.

en: The plugin is causing issues on my site
nb_NO: Plugin-enheten forårsaker problemer på nettstedet mitt

en: The plugin is not compatible with another plugin/theme
nb_NO: Programtillegget er ikke kompatibelt med et annet programtillegg/tema

en: The plugin is not working.
nb_NO: Programtillegget fungerer ikke.

en: The wcdn_order_item_after hook argument order changed in v7.0. Update your callback to accept ( $item, $order, $template ) instead of ( $product, $order, $item ).
nb_NO: Argumentrekkefølgen for wcdn_order_item_after-kroken ble endret i v7.0. Oppdater tilbakekallingen slik at den godtar ( $item, $order, $template ) i stedet for ( $product, $order, $item ).

en: The wcdn_order_item_before hook argument order changed in v7.0. Update your callback to accept ( $item, $order, $template ) instead of ( $product, $order, $item ).
nb_NO: Argumentrekkefølgen for wcdn_order_item_before-kroken ble endret i v7.0. Oppdater tilbakekallingen slik at den godtar ( $item, $order, $template ) i stedet for ( $product, $order, $item ).

en: This plugin is not useful to me.
nb_NO: Denne plugin-modulen er ikke nyttig for meg.

en: This plugin lets you generate, customize, print, and email professional order documents directly from your WooCommerce store.
nb_NO: Med dette tillegget kan du generere, tilpasse, skrive ut og sende profesjonelle bestillingsdokumenter direkte fra WooCommerce-butikken din.

en: Title
nb_NO: Tittel

en: Total
nb_NO: Totalt

en: Total Cart Amount:
nb_NO: Totalt beløp i handlekurven:

en: Total Qty:
nb_NO: Totalt antall:

en: Total Refunded
nb_NO: Totalt tilbakebetalt

en: Total:
nb_NO: Totalt:

en: Tracking data already reset.
nb_NO: Sporingsdata er allerede tilbakestilt.

en: Tracking data settings reset successfully.
nb_NO: Innstillingene for sporingsdata ble tilbakestilt.

en: Tyche Softwares
nb_NO: Tyche Software

en: View and print your
nb_NO: Se og skriv ut dine

en: Visit Tyche Softwares to explore more WooCommerce plugins
nb_NO: Besøk Tyche Softwares for å utforske flere WooCommerce-plugins

en: Want to help make %1$s even more awesome? Allow %1$s to collect non-sensitive diagnostic data and usage information and get 20%% off on your next purchase. <a href="%2$s" target="_blank">Find out more</a>.
nb_NO: Vil du bidra til å gjøre %1$s enda mer fantastisk? Tillat %1$s å samle inn ikke-sensitive diagnostiske data og bruksinformasjon, og få 20 % rabatt på ditt neste kjøp. <a href="%2$s" target="_blank">Finn ut mer</a>.

en: We're always happy to help you.
nb_NO: Vi er alltid glade for å kunne hjelpe deg.

en: We’re sorry! Please tell us about the issues so that we can get them fixed.
nb_NO: Vi er lei for det! Vennligst fortell oss om problemene, slik at vi kan løse dem.

en: We’re sorry! We would like you to tell us the plugin/theme so that we can work on the compatibility.
nb_NO: Vi beklager så mye! Vi vil gjerne at du forteller oss hvilken plugin/tema det gjelder, slik at vi kan jobbe med kompatibiliteten.

en: WooCommerce not found. %1$s requires WooCommerce v%2$s or higher.
nb_NO: WooCommerce ble ikke funnet. %1$s krever WooCommerce v%2$s eller høyere.

en: Year starting number must be greater than 0.
nb_NO: Startnummeret for året må være større enn 0.

en: You are using an outdated version of WooCommerce. %1$s requires WooCommerce v%2$s or higher.
nb_NO: Du bruker en utdatert versjon av WooCommerce. %1$s krever WooCommerce v%2$s eller høyere.

en: You are using an outdated version of WordPress. %1$s requires WP version %2$s or higher.
nb_NO: Du bruker en utdatert versjon av WordPress. %1$s krever WP-versjon %2$s eller nyere.

en: You don't have the permission to hide the selected notice.
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å skjule den valgte merknaden.

en: You need to be logged into your account to access this document. Please login first.
nb_NO: Du må være logget inn på kontoen din for å få tilgang til dette dokumentet. Vennligst logg inn først.

en: invoice
nb_NO: faktura

en: please rate it
nb_NO: vennligst vurder den

en: plugin to schedule and manage your local deliveries and pickups in WooCommerce.
nb_NO: plugin for å planlegge og administrere lokale leveranser og hentinger i WooCommerce.
