Print Invoice & Delivery Notes for WooCommerce 7.1.0 - en to cs_CZ translation catalogue (286 entries)

en: %1$s requires PHP version %2$s or above. Please update PHP to run this plugin.
cs_CZ: %1$s vyžaduje verzi PHP %2$s nebo vyšší. Pro spuštění tohoto zásuvného modulu prosím aktualizujte PHP.

en: %s Files
cs_CZ: %s Soubory

en: <strong>Print Invoice & Delivery Notes:</strong> Your store language requires the <strong>%1$s</strong> font for correct PDF output. <a href="%2$s">Upload it in Font Settings &rarr;</a>
cs_CZ: <strong>Tisk faktury a dodacích listů:</strong> Jazyk vašeho obchodu vyžaduje pro správný výstup do PDF písmo <strong>%1$s</strong>. <a href="%2$s">Nahrajte jej v nastavení písma &rarr;</a>

en: A new order has been placed. Please find the %1$s for Order #%2$s attached to this email.
cs_CZ: Byla zadána nová objednávka. V příloze tohoto e-mailu naleznete %1$s pro objednávku #%2$s.

en: A receipt is used to issue a payment confirmation document showing items purchased and the amount paid.
cs_CZ: Účtenka slouží k vystavení dokladu o zaplacení, na kterém jsou uvedeny zakoupené položky a zaplacená částka.

en: Access denied.
cs_CZ: Přístup odepřen.

en: Access to this document is denied.
cs_CZ: Přístup k tomuto dokumentu je odepřen.

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
cs_CZ: Akce se nezdařila. Obnovte prosím stránku a zkuste to znovu.

en: Alignment
cs_CZ: Zarovnání

en: Alongside Addresses
cs_CZ: Vedle adres

en: An invoice ia a detailed bill showing items purchased, taxes, shipping charges, and the total amount due.
cs_CZ: Faktura je podrobný účet, na kterém jsou uvedeny zakoupené položky, daně, poplatky za dopravu a celková částka k úhradě.

en: Angle
cs_CZ: Úhel

en: Are you sure you want to proceed?
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete pokračovat?

en: Attach PDF to custom email addresses
cs_CZ: Připojení PDF k vlastním e-mailovým adresám

en: Attach PDF to customer emails
cs_CZ: Připojování souborů PDF k e-mailům zákazníků

en: Attach PDF to selected WooCommerce Email(s)
cs_CZ: Připojení PDF k vybraným e-mailům WooCommerce

en: Attach PDF to selected order status(es)
cs_CZ: Připojení PDF k vybraným stavům objednávek

en: Authentication failed.
cs_CZ: Ověření se nezdařilo.

en: Authentication has failed.
cs_CZ: Ověření se nezdařilo.

en: Available placeholders: {order_number}, {order_date}, {customer_name}
cs_CZ: Dostupné zástupné symboly: {číslo_objednávky}, {datum_objednávky}, {jméno_zákazníka}.

en: Below Addresses
cs_CZ: Níže uvedené adresy

en: Billing Address
cs_CZ: Fakturační adresa

en: Bold
cs_CZ: Odvážný

en: Button Color
cs_CZ: Barva tlačítka

en: Button Label
cs_CZ: Štítek tlačítka

en: CREDIT NOTE
cs_CZ: KREDITNÍ POZNÁMKA

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Center
cs_CZ: Středisko

en: Check out more plugins by
cs_CZ: Podívejte se na další pluginy od

en: Color
cs_CZ: Barva

en: Credit Note
cs_CZ: Úvěrová poznámka

en: Credit Note Date
cs_CZ: Datum vystavení dobropisu

en: Credit Note Settings
cs_CZ: Nastavení dobropisu

en: Credit Note created.
cs_CZ: Vytvořená úvěrová poznámka.

en: Credit Notes
cs_CZ: Poznámky k úvěru

en: Credit Notes created.
cs_CZ: Vytvořené poznámky k úvěru.

en: Customer Note
cs_CZ: Poznámka zákazníka

en: Customer returned item
cs_CZ: Zákazník vrátil položku

en: Customize
cs_CZ: Přizpůsobení

en: DELIVERY NOTE
cs_CZ: POZNÁMKA K DORUČENÍ

en: Dashboard
cs_CZ: Přístrojová deska

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Date Format
cs_CZ: Formát data

en: Delivery Date
cs_CZ: Datum dodání

en: Delivery Note
cs_CZ: Poznámka k dodání

en: Delivery Note Date
cs_CZ: Poznámka k dodání Datum

en: Delivery Note Settings
cs_CZ: Nastavení poznámky o doručení

en: Delivery Note created.
cs_CZ: Vytvořena poznámka o dodání.

en: Delivery Notes
cs_CZ: Poznámky k dodání

en: Delivery Notes created.
cs_CZ: Vytvořené poznámky k dodání.

en: Delivery Time
cs_CZ: Doba dodání

en: Deposit:
cs_CZ: Záloha:

en: Discount:
cs_CZ: Sleva:

en: Dismiss
cs_CZ: Odmítnout

en: Display Price in Product Details Table
cs_CZ: Zobrazení ceny v tabulce podrobností o produktu

en: Display Refund Items in Product Table
cs_CZ: Zobrazení položek pro vrácení peněz v tabulce produktů

en: Document
cs_CZ: Dokument

en: Document Title
cs_CZ: Název dokumentu

en: Download
cs_CZ: Stáhnout

en: Download PDF
cs_CZ: Stáhnout PDF

en: Email
cs_CZ: E-mail

en: Enable Credit Note
cs_CZ: Povolit dobropis

en: Enable Delivery Note
cs_CZ: Povolit poznámku o doručení

en: Enable Invoice
cs_CZ: Povolení fakturace

en: Enable Packing Slip
cs_CZ: Povolit balicí lístek

en: Enable Receipt
cs_CZ: Povolit příjem

en: Enter multiple email addresses separated by commas.
cs_CZ: Zadejte více e-mailových adres oddělených čárkami.

en: FAQs
cs_CZ: Nejčastější dotazy

en: Failed to save the font file.
cs_CZ: Soubor písma se nepodařilo uložit.

en: Font Size
cs_CZ: Velikost písma

en: Font Style
cs_CZ: Styl písma

en: Font deleted successfully.
cs_CZ: Písmo bylo úspěšně odstraněno.

en: Font file is too small. Please upload a complete font file.
cs_CZ: Soubor s písmem je příliš malý. Nahrajte prosím kompletní soubor písma.

en: Font uploaded successfully.
cs_CZ: Písmo bylo úspěšně nahráno.

en: Future Payment:
cs_CZ: Budoucí platba:

en: Future Payments:
cs_CZ: Budoucí platby:

en: Generate, customize, print, and email order documents.
cs_CZ: Generování, přizpůsobení, tisk a odesílání objednávkových dokumentů e-mailem.

en: Generating PDF…
cs_CZ: Generování PDF...

en: Get our
cs_CZ: Získejte naše

en: Go to the settings page
cs_CZ: Přejděte na stránku nastavení

en: I can't differentiate between Invoice, Delivery Notes & Receipt. The templates are the same.
cs_CZ: Nedokážu rozlišit mezi fakturou, dodacími listy a účtenkou. Šablony jsou stejné.

en: I found a better plugin.
cs_CZ: Našel jsem lepší zásuvný modul.

en: I only needed the plugin for a short period.
cs_CZ: Zásuvný modul jsem potřeboval pouze na krátkou dobu.

en: If this plugin helped you,
cs_CZ: Pokud vám tento plugin pomohl,

en: If you have a moment, please let us know why you are deactivating:
cs_CZ: Pokud máte chvilku času, dejte nám prosím vědět, proč deaktivujete:

en: Image Size
cs_CZ: Velikost obrázku

en: Invalid font file. Please upload a TTF or OTF file.
cs_CZ: Neplatný soubor písma. Nahrajte prosím soubor TTF nebo OTF.

en: Invalid order.
cs_CZ: Neplatná objednávka.

en: Invalid request payload.
cs_CZ: Neplatné užitečné zatížení požadavku.

en: Invalid template type.
cs_CZ: Nesprávný typ šablony.

en: Invalid template.
cs_CZ: Neplatná šablona.

en: Invoice
cs_CZ: Faktura

en: Invoice Date
cs_CZ: Datum faktury

en: Invoice No
cs_CZ: Číslo faktury

en: Invoice Settings
cs_CZ: Nastavení faktury

en: Invoice created.
cs_CZ: Vytvořená faktura.

en: Invoice date:
cs_CZ: Datum faktury:

en: Invoice number:
cs_CZ: Číslo faktury:

en: Invoices
cs_CZ: Faktury

en: Invoices created.
cs_CZ: Vytvořené faktury.

en: Layout
cs_CZ: Rozložení

en: Leave a review for this plugin on WordPress.org
cs_CZ: Zanechte recenzi pro tento plugin na WordPress.org

en: Left
cs_CZ: Vlevo

en: Margin Bottom
cs_CZ: Spodní okraj

en: Margin Top
cs_CZ: Horní okraj

en: N/A
cs_CZ: NEUPLATŇUJE SE

en: Need Support?
cs_CZ: Potřebujete podporu?

en: New Order #%1$s — %2$s Attached
cs_CZ: Nová objednávka #%1$s - přiloženo %2$s

en: Next invoice number must be greater than or equal to %d.
cs_CZ: Další číslo faktury musí být větší nebo rovno %d.

en: No data received.
cs_CZ: Nebyla přijata žádná data.

en: No font file found to delete.
cs_CZ: Nebyl nalezen žádný soubor písma, který by bylo možné odstranit.

en: No font is configured for the current site language.
cs_CZ: Pro aktuální jazyk webu není nakonfigurováno žádné písmo.

en: No font is required for the current site language.
cs_CZ: Pro aktuální jazyk webu není vyžadováno žádné písmo.

en: No orders provided.
cs_CZ: Žádné objednávky nebyly poskytnuty.

en: No valid documents found.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné platné dokumenty.

en: No valid font file provided.
cs_CZ: Nebyl zadán žádný platný soubor písma.

en: No valid orders found.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné platné objednávky.

en: Normal
cs_CZ: Normální

en: Not allowed.
cs_CZ: Není povoleno.

en: Opacity
cs_CZ: Neprůhlednost

en: Open the support forum for this plugin on WordPress.org
cs_CZ: Otevřete fórum podpory pro tento plugin na WordPress.org

en: Order
cs_CZ: Objednávka

en: Order Delivery Date Pro
cs_CZ: Datum dodání objednávky Pro

en: Order No
cs_CZ: Objednací číslo

en: Order Printing
cs_CZ: Objednávka tisku

en: Order Subtotal
cs_CZ: Mezisoučet objednávky

en: Order Total:
cs_CZ: Objednávka celkem:

en: Other
cs_CZ: Další

en: PACKING SLIP
cs_CZ: BALENÍ SLIP

en: PDF Filename
cs_CZ: Název souboru PDF

en: PDF generation failed.
cs_CZ: Generování PDF se nezdařilo.

en: PDF generation failed. Please try with fewer orders or check your server memory limit.
cs_CZ: Generování PDF se nezdařilo. Zkuste to prosím s menším počtem objednávek nebo zkontrolujte limit paměti vašeho serveru.

en: Packing Slip
cs_CZ: Balicí lístek

en: Packing Slip Date
cs_CZ: Balicí lístek Datum

en: Packing Slip Settings
cs_CZ: Nastavení balicího lístku

en: Packing Slip created.
cs_CZ: Vytvoření balicího listu.

en: Packing Slips
cs_CZ: Balicí lístky

en: Packing Slips created.
cs_CZ: Vytvořené balicí lístky.

en: Padding
cs_CZ: Vycpávky

en: Pay Now
cs_CZ: Zaplaťte nyní

en: Payment Date
cs_CZ: Datum platby

en: Payment Method
cs_CZ: Způsob platby

en: Phone
cs_CZ: Telefon

en: Pickup Date
cs_CZ: Datum vyzvednutí

en: Pickup Time
cs_CZ: Čas vyzvednutí

en: Please let us have the plugin's name so that we can make improvements
cs_CZ: Prosím, sdělte nám název zásuvného modulu, abychom jej mohli vylepšit.

en: Please select a reason for deactivation!
cs_CZ: Vyberte důvod deaktivace!

en: Please share what was faulty with the plugin so that we may get the issue fixed.
cs_CZ: Podělte se prosím o to, co bylo v zásuvném modulu chybné, abychom mohli problém odstranit.

en: Please tell us about these features.
cs_CZ: Povězte nám prosím o těchto funkcích.

en: Pop-up blocked. Please allow pop-ups and try again.
cs_CZ: Blokování vyskakovacího okna. Povolte prosím vyskakovací okna a zkuste to znovu.

en: Preparing document…
cs_CZ: Příprava dokumentu...

en: Price
cs_CZ: Cena

en: Print
cs_CZ: Tisk

en: Print %1$d %2$s
cs_CZ: Tisk %1$d %2$s

en: Print All
cs_CZ: Vytisknout vše

en: Print Credit Note
cs_CZ: Tisk dobropisu

en: Print Credit Notes
cs_CZ: Tisk kreditních poznámek

en: Print Delivery Note
cs_CZ: Tisk dodacího listu

en: Print Delivery Notes
cs_CZ: Poznámky k doručení tisku

en: Print Invoice
cs_CZ: Tisk faktury

en: Print Invoice & Delivery Notes for WooCommerce
cs_CZ: Tisk faktury a dodacích listů pro WooCommerce

en: Print Invoices
cs_CZ: Tisk faktur

en: Print Invoices & Delivery Notes
cs_CZ: Tisk faktur a dodacích listů

en: Print Packing Slip
cs_CZ: Tisk balicího dokladu

en: Print Packing Slips
cs_CZ: Tisk balicích lístků

en: Print Receipt
cs_CZ: Tisk účtenky

en: Print Receipts
cs_CZ: Tisk účtenek

en: Print now
cs_CZ: Vytisknout nyní

en: Print order
cs_CZ: Objednávka tisku

en: Proceed to Login
cs_CZ: Přejděte na přihlášení

en: Product
cs_CZ: Produkt

en: Product Name
cs_CZ: Název produktu

en: Quantity
cs_CZ: Množství

en: REFUNDED
cs_CZ: VRÁCENO

en: Receipt
cs_CZ: Příjem

en: Receipt Date
cs_CZ: Datum přijetí

en: Receipt Settings
cs_CZ: Nastavení příjmu

en: Receipt created.
cs_CZ: Vytvořená účtenka.

en: Receipts
cs_CZ: Příjmy

en: Receipts created.
cs_CZ: Vytvořené účtenky.

en: Refund
cs_CZ: Vrácení peněz

en: Refund Date
cs_CZ: Datum vrácení peněz

en: Refund Reason
cs_CZ: Důvod vrácení peněz

en: Refund:
cs_CZ: Vrácení peněz:

en: Refunded Item
cs_CZ: Vrácená položka

en: Repeat
cs_CZ: Opakování

en: Right
cs_CZ: Vpravo

en: Sample Product
cs_CZ: Vzorový produkt

en: Save Settings
cs_CZ: Uložit nastavení

en: Scale
cs_CZ: Měřítko

en: Send the PDF as an attachment to all administrator email addresses.
cs_CZ: Odešlete soubor PDF jako přílohu na všechny e-mailové adresy správců.

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Settings saved successfully.
cs_CZ: Nastavení bylo úspěšně uloženo.

en: Shipping Address
cs_CZ: Dodací adresa

en: Shipping Method
cs_CZ: Způsob přepravy

en: Shipping:
cs_CZ: Přeprava:

en: Show "Credit Note" button
cs_CZ: Zobrazit tlačítko "Dobropis"

en: Show "Print Delivery Note" button
cs_CZ: Zobrazit tlačítko "Tisk dodacího listu"

en: Show "Print Invoice" button
cs_CZ: Zobrazit tlačítko "Tisk faktury"

en: Show "Print Packing Slip" button
cs_CZ: Zobrazit tlačítko "Tisk balicího dokladu"

en: Show "Print Receipt" button
cs_CZ: Zobrazit tlačítko "Tisk účtenky"

en: Show Billing Address
cs_CZ: Zobrazit fakturační adresu

en: Show Billing Email
cs_CZ: Zobrazit fakturační e-mail

en: Show Billing Phone
cs_CZ: Zobrazit fakturační telefon

en: Show Border
cs_CZ: Zobrazit hranice

en: Show Complimentary Close
cs_CZ: Zobrazit Bezplatné Zavřít

en: Show Credit Note Date
cs_CZ: Zobrazit datum dobropisu

en: Show Customer Note
cs_CZ: Zobrazit poznámku zákazníka

en: Show Delivery Note Date
cs_CZ: Zobrazit datum dodacího listu

en: Show Footer
cs_CZ: Zobrazit zápatí

en: Show Invoice Date
cs_CZ: Zobrazit datum faktury

en: Show Invoice Number
cs_CZ: Zobrazit číslo faktury

en: Show Order Data Header
cs_CZ: Zobrazit záhlaví dat objednávky

en: Show Order Date
cs_CZ: Zobrazit datum objednávky

en: Show Order Number
cs_CZ: Zobrazit číslo objednávky

en: Show Packing Slip Date
cs_CZ: Zobrazit balicí lístek Datum

en: Show Pay Now Button
cs_CZ: Zobrazit tlačítko Zaplatit nyní

en: Show Payment Date
cs_CZ: Zobrazit datum platby

en: Show Payment Method
cs_CZ: Zobrazit způsob platby

en: Show Policies
cs_CZ: Zobrazit zásady

en: Show Product Images
cs_CZ: Zobrazit obrázky produktů

en: Show Product Table Charges
cs_CZ: Zobrazit tabulku poplatků za produkt

en: Show Receipt Date
cs_CZ: Zobrazit datum přijetí

en: Show Refund Date
cs_CZ: Zobrazit datum vrácení peněz

en: Show Refund Reason
cs_CZ: Zobrazit důvod vrácení peněz

en: Show Shipping
cs_CZ: Zobrazit přepravu

en: Show Shipping Address
cs_CZ: Zobrazit dodací adresu

en: Show Shipping Method
cs_CZ: Zobrazit způsob dopravy

en: Show Shop Address
cs_CZ: Adresa prodejny

en: Show Shop Email Address
cs_CZ: Zobrazit e-mailovou adresu obchodu

en: Show Shop Logo
cs_CZ: Zobrazit logo obchodu

en: Show Shop Name
cs_CZ: Zobrazit název obchodu

en: Show Shop Phone Number
cs_CZ: Zobrazit telefonní číslo obchodu

en: Show Subtotal
cs_CZ: Zobrazit mezisoučet

en: Show Tax
cs_CZ: Zobrazit daň

en: Show Watermark
cs_CZ: Zobrazit vodoznak

en: Single
cs_CZ: Jednotlivé stránky

en: Skip & Deactivate
cs_CZ: Přeskočit a deaktivovat

en: Some features I need are not working as per my expectations
cs_CZ: Některé funkce, které potřebuji, nefungují podle mých očekávání.

en: Spacing Bottom
cs_CZ: Rozteč Dno

en: Spacing Top
cs_CZ: Rozteč Top

en: Start typing to select WooCommerce email types.
cs_CZ: Začněte psát a vyberte typy e-mailů WooCommerce.

en: Start typing to select order statuses.
cs_CZ: Začněte psát a vyberte stavy objednávky.

en: Submit & Deactivate
cs_CZ: Odeslání a deaktivace

en: Subtotal:
cs_CZ: Dílčí součet:

en: Tax:
cs_CZ: Daň:

en: Template Order Data Position
cs_CZ: Šablona Objednací údaje Pozice

en: Template Settings
cs_CZ: Nastavení šablony

en: Template saved successfully.
cs_CZ: Šablona byla úspěšně uložena.

en: Templates
cs_CZ: Šablony

en: Text Align
cs_CZ: Zarovnání textu

en: Text Color
cs_CZ: Barva textu

en: The credit note is a document created to refund or adjust a previously issued invoice.
cs_CZ: Dobropis je doklad vytvořený za účelem vrácení nebo úpravy dříve vystavené faktury.

en: The delivery note template generates a document listing delivered items.
cs_CZ: Šablona dodacího listu vytváří dokument se seznamem dodaných položek.

en: The invoice sent through mail can't be downloaded as PDF directly.
cs_CZ: Fakturu zaslanou poštou nelze stáhnout přímo ve formátu PDF.

en: The packing slip includes a document inside the package detailing the shipment contents for verification.
cs_CZ: Balicí list obsahuje dokument uvnitř balíčku, který obsahuje podrobné informace o obsahu zásilky pro ověření.

en: The plugin is causing issues on my site
cs_CZ: Zásuvný modul způsobuje problémy na mém webu

en: The plugin is not compatible with another plugin/theme
cs_CZ: Zásuvný modul není kompatibilní s jiným zásuvným modulem/téma

en: The plugin is not working.
cs_CZ: Zásuvný modul nefunguje.

en: The wcdn_order_item_after hook argument order changed in v7.0. Update your callback to accept ( $item, $order, $template ) instead of ( $product, $order, $item ).
cs_CZ: Pořadí argumentů háčku wcdn_order_item_after se ve verzi 7.0 změnilo. Aktualizujte zpětné volání tak, aby přijímalo ( $item, $order, $template ) místo ( $product, $order, $item ).

en: The wcdn_order_item_before hook argument order changed in v7.0. Update your callback to accept ( $item, $order, $template ) instead of ( $product, $order, $item ).
cs_CZ: Pořadí argumentů háčku wcdn_order_item_before se ve verzi 7.0 změnilo. Aktualizujte zpětné volání tak, aby přijímalo ( $item, $order, $template ) místo ( $product, $order, $item ).

en: This plugin is not useful to me.
cs_CZ: Tento zásuvný modul pro mě není užitečný.

en: This plugin lets you generate, customize, print, and email professional order documents directly from your WooCommerce store.
cs_CZ: Tento doplněk umožňuje vytvářet, přizpůsobovat, tisknout a odesílat e-mailem profesionální objednávkové dokumenty přímo z obchodu WooCommerce.

en: Title
cs_CZ: Název

en: Total
cs_CZ: Celkem

en: Total Cart Amount:
cs_CZ: Celková částka košíku:

en: Total Qty:
cs_CZ: Celkové množství:

en: Total Refunded
cs_CZ: Vrácené prostředky celkem

en: Total:
cs_CZ: Celkem:

en: Tracking data already reset.
cs_CZ: Údaje o sledování již byly resetovány.

en: Tracking data settings reset successfully.
cs_CZ: Nastavení dat sledování bylo úspěšně resetováno.

en: View and print your
cs_CZ: Zobrazení a tisk

en: Visit Tyche Softwares to explore more WooCommerce plugins
cs_CZ: Navštivte Tyche Softwares a prozkoumejte další pluginy WooCommerce

en: Want to help make %1$s even more awesome? Allow %1$s to collect non-sensitive diagnostic data and usage information and get 20%% off on your next purchase. <a href="%2$s" target="_blank">Find out more</a>.
cs_CZ: Chcete přispět k tomu, aby byl %1$s ještě úžasnější? Umožněte %1$s shromažďovat necitlivé diagnostické údaje a informace o používání a získejte 20% slevu na další nákup. <a href="%2$s" target="_blank">Zjistěte více</a>.

en: We're always happy to help you.
cs_CZ: Vždy vám rádi pomůžeme.

en: We’re sorry! Please tell us about the issues so that we can get them fixed.
cs_CZ: Omlouváme se! Informujte nás prosím o problémech, abychom je mohli odstranit.

en: We’re sorry! We would like you to tell us the plugin/theme so that we can work on the compatibility.
cs_CZ: Omlouváme se! Rádi bychom, abyste nám sdělili, o jaký plugin/téma se jedná, abychom mohli zapracovat na kompatibilitě.

en: WooCommerce not found. %1$s requires WooCommerce v%2$s or higher.
cs_CZ: WooCommerce nebyl nalezen. %1$s vyžaduje WooCommerce v%2$s nebo vyšší.

en: Year starting number must be greater than 0.
cs_CZ: Počáteční číslo roku musí být větší než 0.

en: You are using an outdated version of WooCommerce. %1$s requires WooCommerce v%2$s or higher.
cs_CZ: Používáte zastaralou verzi WooCommerce. %1$s vyžaduje WooCommerce v%2$s nebo vyšší.

en: You are using an outdated version of WordPress. %1$s requires WP version %2$s or higher.
cs_CZ: Používáte zastaralou verzi systému WordPress. %1$s vyžaduje verzi WP %2$s nebo vyšší.

en: You don't have the permission to hide the selected notice.
cs_CZ: Nemáte oprávnění skrýt vybrané oznámení.

en: You need to be logged into your account to access this document. Please login first.
cs_CZ: Pro přístup k tomuto dokumentu musíte být přihlášeni ke svému účtu. Nejprve se prosím přihlaste.

en: invoice
cs_CZ: faktura

en: please rate it
cs_CZ: prosím, ohodnoťte ji

en: plugin to schedule and manage your local deliveries and pickups in WooCommerce.
cs_CZ: plugin pro plánování a správu místních dodávek a vyzvednutí ve WooCommerce.
