Coupon Affiliates for WooCommerce - en to pl_PL translation catalogue (2162 entries)

en:  / Product
pl_PL:  / Produkt

en:  Fallback attempt also failed:
pl_PL:  Próba awaryjna również zakończyła się niepowodzeniem:

en:  You can also view the <a href="%s">plugin documentation</a> for more information on all the plugins features.
pl_PL:  Możesz również zapoznać się z <a href="%s">dokumentacją wtyczki</a>, aby uzyskać więcej informacji na temat wszystkich funkcji wtyczki.

en:  on each product sold,
pl_PL:  od każdego sprzedanego produktu,

en:  on each sale referred,
pl_PL:  za każdą poleconą sprzedaż,

en: "Account Number" Field Label
pl_PL: Etykieta pola „Numer konta”

en: "Coupon Affiliate" User Role
pl_PL: Rola użytkownika „Partner z kuponami”

en: "How did you hear about us?" Field
pl_PL: „Skąd o nas pan/pani usłyszał(a)?” Pole

en: "How will you promote us?" Field
pl_PL: „Jak zamierzasz nas promować?” Field

en: "My Account" Menu Link
pl_PL: Link do menu „Moje konto”

en: "Network" Tab Text
pl_PL: Tekst w zakładce „Sieć”

en: "Payee Name" Field Label
pl_PL: Etykieta pola „Nazwa odbiorcy”

en: "Phone Number" Field
pl_PL: Pole „Numer telefonu”

en: "Referral URL" Tab
pl_PL: Zakładka „Adres URL odsyłający”

en: "Sort Code" Field Label
pl_PL: Etykieta pola „Kod banku”

en: "Sub-Affiliates" Tab Text
pl_PL: Tekst w zakładce „Podpartnerzy”

en: "Website" Field
pl_PL: Pole „Strona internetowa”

en: % - Percentage Of Total Order
pl_PL: % – procent całkowitej wartości zamówienia

en: % Change
pl_PL: Zmiana w %

en: % of Affiliate Earnings
pl_PL: % zysków z programu partnerskiego

en: % of Commission
pl_PL: % prowizji

en: % of Order
pl_PL: % wartości zamówienia

en: % of Order Total
pl_PL: % wartości zamówienia

en: % on each sale referred,
pl_PL: % od każdej sprzedaży, do której doprowadziło polecenie,

en: %1$s payouts — Total: %2$s %3$s
pl_PL: Wypłaty w wysokości %1$s — Razem: %2$s %3$s

en: %1$s sales | %2$s commission | %3$d referrals
pl_PL: %1$s sprzedaży | %2$s prowizji | %3$d poleconych

en: %1$s user "{username}" was assigned to the new %2$s coupon "{coupon}".
pl_PL: Użytkownik %1$s o nazwie „{username}” otrzymał nowy kupon %2$s o nazwie „{coupon}”.

en: %d entry deleted. | %d entries deleted.
pl_PL[0]: Usunięto %d wpisów.
pl_PL[1]: Usunięto %d wpisów.

en: %d settings updated.
pl_PL: Zaktualizowano %d ustawień.

en: %d user has encrypted bank details that cannot be accessed without the encryption key. | %d users have encrypted bank details that cannot be accessed without the encryption key.
pl_PL[0]: %d użytkowników posiada zaszyfrowane dane bankowe, do których nie można uzyskać dostępu bez klucza szyfrującego.
pl_PL[1]: %d użytkowników posiada zaszyfrowane dane bankowe, do których nie można uzyskać dostępu bez klucza szyfrującego.

en: %d user has unencrypted bank details that will be encrypted automatically when accessed. | %d users have unencrypted bank details that will be encrypted automatically when accessed.
pl_PL[0]: %d użytkowników posiada niezaszyfrowane dane bankowe, które zostaną automatycznie zaszyfrowane w momencie uzyskania do nich dostępu.
pl_PL[1]: %d użytkowników posiada niezaszyfrowane dane bankowe, które zostaną automatycznie zaszyfrowane w momencie uzyskania do nich dostępu.

en: %s - Fixed Amount Per Order
pl_PL: %s – stała kwota za zamówienie

en: %s - Fixed Amount Per Product
pl_PL: %s – stała kwota za produkt

en: %s Coupon
pl_PL: Kupon %s

en: %s Coupons
pl_PL: Kupony %s

en: %s Dashboard
pl_PL: %s Pulpit nawigacyjny

en: %s Fixed Amount
pl_PL: %s Kwota stała

en: %s Groups
pl_PL: Grupy %s

en: %s Orders
pl_PL: %s Zamówienia

en: %s Overview
pl_PL: %s – przegląd

en: %s Performance Bonuses
pl_PL: %s Premie za wyniki

en: %s Program Statistics
pl_PL: Statystyki programu %s

en: %s Registrations
pl_PL: %s Rejestracje

en: %s User
pl_PL: %s Użytkownik

en: %s Users
pl_PL: %s użytkowników

en: %s coupon | %s coupons
pl_PL[0]: Kupon %s
pl_PL[1]: %s kuponów

en: %s groups are used to assign %s to specific user roles, so you can then configure a variety of settings for that group.
pl_PL: Grupy %s służą do przypisywania %s do określonych ról użytkowników, co pozwala następnie skonfigurować różne ustawienia dla danej grupy.

en: %s has been added as a sub-affiliate.
pl_PL: %s został dodany jako podpartner.

en: %s has been removed as a sub-affiliate.
pl_PL: %s został usunięty z listy podpartnerów.

en: (1) Add the shortcode [couponaffiliates] to a frontend page (click the button below to generate automatically).
pl_PL: (1) Dodaj skrót [couponaffiliates] do strony widocznej dla użytkowników (kliknij przycisk poniżej, aby wygenerować go automatycznie).

en: (2) As an admin, you will see a full list of affiliate coupons and dashboard links on the
pl_PL: (2) Jako administrator zobaczysz pełną listę kuponów partnerskich oraz linki do panelu na stronie

en: (2) As an admin, you will see a full list of dashboard URLs to share with affiliates on the
pl_PL: (2) Jako administrator zobaczysz pełną listę adresów URL pulpitu nawigacyjnego, które możesz udostępnić partnerom na stronie

en: (3) You can assign/link users to coupons so they can access their coupons affiliate dashboard directly, without needing the unique link.
pl_PL: (3) Możesz przypisać użytkowników do kuponów, dzięki czemu będą mieli bezpośredni dostęp do swojego panelu partnerskiego, bez konieczności korzystania z unikalnego linku.

en: (4) Customise the plugin on the
pl_PL: (4) Dostosuj wtyczkę na stronie

en: (4) Customise the settings on this page below, and view the 'How To Use' tab for more help on getting started.
pl_PL: (4) Dostosuj ustawienia na tej stronie poniżej i przejrzyj zakładkę „Jak korzystać”, aby uzyskać dodatkową pomoc dotyczącą rozpoczęcia pracy.

en: (5) To view our plugin setup guide
pl_PL: (5) Aby zapoznać się z naszym przewodnikiem po konfiguracji wtyczki

en: (5) To view our step-by-step setup guide
pl_PL: (5) Aby zapoznać się z naszym przewodnikiem po konfiguracji krok po kroku

en: (Admin) Activity Log
pl_PL: (Administrator) Dziennik aktywności

en: (Admin) WooCommerce Orders "Affiliate Info" Sections
pl_PL: (Admin) Sekcje „Informacje o partnerach” w zamówieniach WooCommerce

en: (Audience > Settings > Audience name and campaign defaults)
pl_PL: (Grupa docelowa > Ustawienia > Nazwa grupy docelowej i ustawienia domyślne kampanii)

en: (Custom discounts include negative fees, store credit, and discounts added by other plugins.)
pl_PL: (Rabaty niestandardowe obejmują ujemne opłaty, kredyty sklepowe oraz rabaty dodawane przez inne wtyczki.)

en: (Custom) 3rd Party Wallet Plugin Integrations
pl_PL: (Niestandardowe) Integracje z wtyczkami portfeli innych producentów

en: (ERROR) This page does not contain the shortcode:
pl_PL: (BŁĄD) Ta strona nie zawiera skrótu:

en: (Free) Built-in Store Credit & Wallet System
pl_PL: (Bezpłatny) Wbudowany system kredytów sklepowych i portfela elektronicznego

en: (Group)
pl_PL: (Grupa)

en: (If you are using a mail SMTP plugin, the from email may be overridden.)
pl_PL: (Jeśli korzystasz z wtyczki SMTP do obsługi poczty, adres nadawcy może zostać nadpisany.)

en: (If you are using a mail SMTP plugin, the from name may be overridden.)
pl_PL: (Jeśli korzystasz z wtyczki SMTP do obsługi poczty, nazwa nadawcy może zostać zastąpiona.)

en: (If you leave unchecked it stays the same, incase any new commission was earned since you opened this page.)
pl_PL: (Jeśli nie zaznaczysz tej opcji, wartość pozostanie bez zmian – na wypadek, gdyby od momentu otwarcia tej strony pojawiła się nowa prowizja.)

en: (Integration)
pl_PL: (Integracja)

en: (List Options > Settings)
pl_PL: (Opcje listy > Ustawienia)

en: (MLA) Multi-Level Affiliates
pl_PL: (MLA) Partnerzy wielopoziomowi

en: (MLA) New Sub-Affiliate Referral
pl_PL: (MLA) Polecenie nowego podpartnera

en: (Only applies to coupons that have an affiliate user assigned to them.)
pl_PL: (Dotyczy wyłącznie kuponów, do których przypisano użytkownika partnerskiego.)

en: (Recommended)
pl_PL: (Zalecane)

en: (Required)
pl_PL: (Wymagane)

en: (The page that has the [couponaffiliates-mla] shortcode on.)
pl_PL: (Strona zawierająca skrót [couponaffiliates-mla].)

en: (The page that has the [couponaffiliates-register] shortcode on.)
pl_PL: (Strona, na której znajduje się skrót [couponaffiliates-register].)

en: (The page that has the [couponaffiliates] shortcode on.)
pl_PL: (Strona, na której znajduje się skrót [couponaffiliates].)

en: (This is saved as meta data "wcusage_currency_conversion" for the order.)
pl_PL: (Informacja ta jest zapisywana jako metadane „wcusage_currency_conversion” dla danego zamówienia.)

en: (Unknown)
pl_PL: (Nieznane)

en: (imported from activity log)
pl_PL: (przeniesione z dziennika aktywności)

en: (unknown)
pl_PL: (nieznane)

en: *You can select multiple statuses if you create more additional custom order statuses. Currently one 1 is available.
pl_PL: *Możesz wybrać wiele statusów, jeśli utworzysz dodatkowe niestandardowe statusy zamówień. Obecnie dostępny jest tylko jeden status.

en: - Currently with this option enabled, if multiple affiliate coupons are applied with different custom commission rates, it will apply the commission rate for the first coupon to all affiliate coupons.
pl_PL: - Obecnie, gdy ta opcja jest włączona, w przypadku zastosowania wielu kuponów partnerskich z różnymi niestandardowymi stawkami prowizji, do wszystkich kuponów partnerskich zostanie zastosowana stawka prowizji z pierwszego kuponu.

en: - Default -
pl_PL: - Domyślnie -

en: - Disabled -
pl_PL: - Nieaktywne -

en: - MLA commission will also only apply to the first affiliate coupon.
pl_PL: - Prowizja MLA będzie miała zastosowanie wyłącznie do pierwszego kuponu partnerskiego.

en: - No Campaign -
pl_PL: - Brak kampanii -

en: . It may have already progressed too far in the payment process.
pl_PL: . Być może proces płatności posunął się już zbyt daleko.

en: . Please check your Wise account.
pl_PL: . Proszę sprawdzić swoje konto w Wise.

en: 12 Months
pl_PL: 12 miesięcy

en: 14 Day Money-Back Guarantee
pl_PL: 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

en: 14 Days
pl_PL: 14 dni

en: 25% discount code:
pl_PL: Kod rabatowy 25%:

en: 3 Months
pl_PL: 3 miesiące

en: 30 Days
pl_PL: 30 dni

en: 7 Days
pl_PL: 7 dni

en: 90 Days
pl_PL: 90 dni

en: <a href="%1$s"%2$s>%3$s Coupons <span class="count">(%4$d)</span></a>
pl_PL: <a href="%1$s"%2$s>Kupony %3$s <span class="count">(%4$d)</span></a>

en: <a href="%s" target="_blank">Learn more about referral URLs.</a>
pl_PL: <a href="%s" target="_blank">Dowiedz się więcej o adresach URL poleceń.</a>

en: <p>You have a pending affiliate application.</p><p>We are reviewing your application and will be in touch soon!</p>
pl_PL: <p>Masz złożony wniosek o przyjęcie do programu partnerskiego.</p><p>Rozpatrujemy Twój wniosek i wkrótce się z Tobą skontaktujemy!</p>

en: <strong>Check this to confirm you would like to update the "Unpaid Commission", "Pending Payments", and "Processing Commission" to the above.</strong><br/>(If you leave unchecked it stays the same, incase any new commission was earned since you opened this page.)
pl_PL: <strong>Zaznacz to pole, aby potwierdzić, że chcesz zaktualizować wartości pól „Niewypłacona prowizja”, „Płatności oczekujące” i „Prowizja w trakcie przetwarzania” do powyższych wartości.</strong><br/>(Jeśli nie zaznaczysz tego pola, wartości pozostaną bez zmian – na wypadek, gdyby od momentu otwarcia tej strony pojawiły się nowe prowizje.)

en: <strong>Why is there a difference?</strong> The total commission shown is the all-time commission earned across all referred orders. However, the processing, unpaid, pending, and paid commission amounts only begin tracking from the point at which the payouts system was activated. Orders completed <em>before</em> the plugin was installed (or before the payouts feature was enabled) will contribute to the total commission figure but will not appear in the individual payout categories - resulting in this difference. <a href="https://couponaffiliates.com/docs/unpaid-commission-is-0-even-though-there-are-referred-orders/" target="_blank">Learn how to grant unpaid commission for past orders &rarr;</a>
pl_PL: <strong>Skąd ta różnica?</strong> Podana łączna kwota prowizji to suma prowizji uzyskanych od wszystkich poleconych zamówień od początku. Jednak kwoty prowizji w toku przetwarzania, niezapłaconych, oczekujących i wypłaconych zaczynają być rejestrowane dopiero od momentu aktywacji systemu wypłat. Zamówienia zrealizowane <em>przed</em> zainstalowaniem wtyczki (lub przed włączeniem funkcji wypłat) będą uwzględniane w łącznej kwocie prowizji, ale nie pojawią się w poszczególnych kategoriach wypłat – stąd ta różnica. <a href="https://couponaffiliates.com/docs/unpaid-commission-is-0-even-though-there-are-referred-orders/" target="_blank">Dowiedz się, jak przyznać niezapłaconą prowizję za poprzednie zamówienia &rarr;</a>

en: A custom "manual" payment method of your choice.
pl_PL: Wybrana przez Ciebie niestandardowa metoda płatności „ręcznej”.

en: A direct bank transfer payment method (paid manually).
pl_PL: Metoda płatności w formie bezpośredniego przelewu bankowego (wpłata ręczna).

en: A fixed amount earned for sub-affiliate referrals
pl_PL: Stała kwota przyznawana za polecenia dokonywane przez podpartnerów

en: A history of rewards earned by all affiliates.
pl_PL: Historia nagród zdobytych przez wszystkich partnerów.

en: A login form will be displayed on the affiliate dashboard for users to login to their account, and directly access their dashboard without needing to use the unique link.
pl_PL: Na panelu partnerskim wyświetli się formularz logowania, dzięki któremu użytkownicy będą mogli zalogować się na swoje konto i uzyskać bezpośredni dostęp do swojego panelu bez konieczności korzystania z unikalnego linku.

en: A new "Bonuses" tab will be shown in the affiliate dashboard displaying all the available bonuses, and their current progress towards achieving it.
pl_PL: W panelu partnerskim pojawi się nowa zakładka „Bonusy”, w której wyświetlane będą wszystkie dostępne bonusy oraz aktualny postęp w ich zdobywaniu.

en: A new "creatives" tab will be shown in the affiliate dashboard displaying these creatives, including a HTML code for them to copy and paste, to show the banner on their own site (with the referral link).
pl_PL: W panelu partnerskim pojawi się nowa zakładka „materiały reklamowe”, w której wyświetlane będą te materiały wraz z kodem HTML do skopiowania i wklejenia, umożliwiającym umieszczenie banera na własnej stronie (z linkiem partnerskim).

en: A password reset email was just sent. Please check your inbox, or try again in a minute.
pl_PL: Właśnie wysłano wiadomość e-mail dotyczącą resetowania hasła. Sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą lub spróbuj ponownie za chwilę.

en: A password reset link has been sent to %s. Please check your email.
pl_PL: Link do zresetowania hasła został wysłany na adres %s. Sprawdź swoją skrzynkę e-mailową.

en: A payout request can be submitted in several ways. Once submitted, you can view, manage, and pay it from the admin "<a href="%s">Payouts</a>" page.
pl_PL: Wniosek o wypłatę można złożyć na kilka sposobów. Po złożeniu wniosku można go przeglądać, zarządzać nim i zrealizować wypłatę na stronie administracyjnej „<a href="%s">Wypłaty</a>”.

en: A payout request is made by the affiliate on their affiliate dashboard, by you on the "create payout requests" page, or automatically with the scheduled payouts feature.
pl_PL: Wniosek o wypłatę może zostać złożony przez partnera w jego panelu partnerskim, przez Ciebie na stronie „utwórz wnioski o wypłatę” lub automatycznie dzięki funkcji zaplanowanych wypłat.

en: A payout request will only be requested automatically if:
pl_PL: Wniosek o wypłatę zostanie złożony automatycznie tylko wtedy, gdy:

en: A shortlink will only be created once for the same URL. A shortlink can also only be created if the URL is pointing to this website
pl_PL: Skrót zostanie utworzony tylko raz dla tego samego adresu URL. Skrót można utworzyć tylko wtedy, gdy adres URL prowadzi do tej witryny

en: A user cannot be their own sub-affiliate.
pl_PL: Użytkownik nie może być swoim własnym podpartnerem.

en: A user has not yet been assigned to this coupon.
pl_PL: Do tego kuponu nie przypisano jeszcze żadnego użytkownika.

en: A user has not yet been assigned to this coupon. (This message is only visible to admins.)
pl_PL: Ten kupon nie został jeszcze przypisany żadnemu użytkownikowi. (Ten komunikat jest widoczny wyłącznie dla administratorów.)

en: A visual tree shows each affiliate's full downline and structure at a glance.
pl_PL: Drzewo wizualne pozwala na pierwszy rzut oka zapoznać się z pełną strukturą i siecią partnerów każdego z nich.

en: ADD NEW BONUS
pl_PL: DODAJ NOWY BONUS

en: ADD NEW CREATIVE
pl_PL: DODAJ NOWĄ KREACJĘ

en: ADD NEW DYNAMIC CREATIVE
pl_PL: DODAJ NOWĄ REKLAMĘ DYNAMICZNĄ

en: AES-256-CBC encryption with key stored outside database (in wp-config.php)
pl_PL: Szyfrowanie AES-256-CBC z kluczem przechowywanym poza bazą danych (w pliku wp-config.php)

en: AJAX request failed
pl_PL: Wystąpił błąd podczas wysyłania żądania AJAX

en: AJAX request failed.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas wysyłania żądania AJAX.

en: API Credentials*
pl_PL: Dane uwierzytelniające API*

en: API Key
pl_PL: Klucz API

en: API URL
pl_PL: Adres URL interfejsu API

en: APILayer API Key
pl_PL: Klucz API APILayer

en: Ability automatically collect the latest conversion rates for currencies, and update them automatically in the multi-currency settings.
pl_PL: Możliwość automatycznego pobierania aktualnych kursów wymiany walut oraz automatycznej aktualizacji tych kursów w ustawieniach wielowalutowych.

en: Ability to link a landing page to an affiliate coupon, which will then work the same as a referral URL.
pl_PL: Możliwość powiązania strony docelowej z kuponem partnerskim, który będzie wtedy działał tak samo jak link polecający.

en: Ability to link a landing page to an affiliate coupon, which will then work the same as a referral URL. It is also possible to automatically generate pages.
pl_PL: Możliwość powiązania strony docelowej z kuponem partnerskim, który będzie wtedy działał tak samo jak link polecający. Możliwe jest również automatyczne generowanie stron.

en: About the coupon history start date
pl_PL: Informacje o dacie rozpoczęcia historii kuponów

en: Accept
pl_PL: Zaakceptuj

en: Accept Application
pl_PL: Zaakceptuj zgłoszenie

en: Accept and decline affiliate registrations submitted via the affiliate registration form.
pl_PL: Zatwierdzaj i odrzucaj zgłoszenia partnerów przesłane za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dla partnerów.

en: Accept or decline direct link tracking domains for affiliates.
pl_PL: Zezwól na śledzenie domen z bezpośrednimi linkami dla partnerów lub zablokuj je.

en: Accept selected
pl_PL: Zaakceptuj zaznaczone

en: Acceptance Checkbox
pl_PL: Pole wyboru potwierdzenia

en: Acceptance Field
pl_PL: Pole potwierdzenia

en: Accepted
pl_PL: Zaakceptowano

en: Accepted Affiliate User Role
pl_PL: Zatwierdzona rola użytkownika programu partnerskiego

en: Access denied.
pl_PL: Odmowa dostępu.

en: Access to unlimited date range, export to excel, and date comparison features on the admin reports.
pl_PL: Dostęp do nieograniczonego zakresu dat, eksportu do programu Excel oraz funkcji porównywania dat w raportach administracyjnych.

en: Access tools for bulk editing, importing, exporting, and managing your affiliate program.
pl_PL: Skorzystaj z narzędzi umożliwiających zbiorczą edycję, importowanie, eksportowanie oraz zarządzanie programem partnerskim.

en: Access your affiliate portal to view your referral statistics, commission, payouts, and affiliate resources.
pl_PL: Zaloguj się do portalu partnerskiego, aby sprawdzić statystyki poleceń, prowizje, wypłaty oraz materiały dla partnerów.

en: Access your multi-level affiliate portal to view your sub-affiliates, referral statistics, commission, and affiliate resources.
pl_PL: Zaloguj się do wielopoziomowego portalu partnerskiego, aby wyświetlić listę swoich podpartnerów, statystyki poleceń, prowizje oraz materiały dla partnerów.

en: Account Details
pl_PL: Szczegóły konta

en: Account Email
pl_PL: Adres e-mail konta

en: Account Holder Name
pl_PL: Imię i nazwisko posiadacza rachunku

en: Account Holder Name is too long (maximum 100 characters).
pl_PL: Nazwisko właściciela konta jest zbyt długie (maksymalnie 100 znaków).

en: Account ID
pl_PL: Identyfikator konta

en: Account Name
pl_PL: Nazwa konta

en: Account Number
pl_PL: Numer konta

en: Account Number is required for international transfers
pl_PL: Do realizacji przelewów międzynarodowych wymagany jest numer konta

en: Account Number is required when using SWIFT code.
pl_PL: Podczas korzystania z kodu SWIFT konieczne jest podanie numeru konta.

en: Account Number too short for international transfers (minimum 4 characters, provided: %d)
pl_PL: Numer konta jest zbyt krótki, by umożliwić wykonanie przelewu międzynarodowego (wymagane co najmniej 4 znaki, podano: %d)

en: Account SID:
pl_PL: Identyfikator konta (SID):

en: Account Type
pl_PL: Rodzaj konta

en: Account Type:
pl_PL: Rodzaj konta:

en: Account Verified
pl_PL: Konto zweryfikowane

en: Action
pl_PL: Akcja

en: Action (Bonuses / Rewards)
pl_PL: Akcja (Premie / Nagrody)

en: Action Required:
pl_PL: Wymagane działanie:

en: Actions
pl_PL: Działania

en: Active
pl_PL: Aktywne

en: Activity
pl_PL: Działalność

en: Activity Log
pl_PL: Dziennik działań

en: Add
pl_PL: Dodaj

en: Add Affiliate Coupon
pl_PL: Dodaj kupon partnerski

en: Add Coupon
pl_PL: Dodaj kupon

en: Add Domain
pl_PL: Dodaj domenę

en: Add Group / Role
pl_PL: Dodaj grupę / rolę

en: Add New
pl_PL: Dodaj nowy

en: Add New %s
pl_PL: Dodaj nowe %s

en: Add New %s Group
pl_PL: Dodaj nową grupę %s

en: Add New Affiliates
pl_PL: Dodaj nowych partnerów

en: Add New Bonus / Reward
pl_PL: Dodaj nową premię / nagrodę

en: Add New Coupon
pl_PL: Dodaj nowy kupon

en: Add New Coupon +
pl_PL: Dodaj nowy kupon +

en: Add New Coupon for Affiliate
pl_PL: Dodaj nowy kupon dla partnera

en: Add New Creative
pl_PL: Dodaj nową kreację

en: Add New Domain
pl_PL: Dodaj nową domenę

en: Add New Domain:
pl_PL: Dodaj nową domenę:

en: Add New Field
pl_PL: Dodaj nowe pole

en: Add New Order
pl_PL: Dodaj nowe zamówienie

en: Add New Short URL
pl_PL: Dodaj nowy skrócony adres URL

en: Add New Sub-Affiliate
pl_PL: Dodaj nowego partnera podrzędnego

en: Add Plugin
pl_PL: Dodaj wtyczkę

en: Add Sub-Affiliate
pl_PL: Dodaj podprogram partnerski

en: Add a button to the referral URL tab, to allow affiliate users to automatically generate a QR code for their referral link.
pl_PL: Dodaj przycisk w zakładce „Adres URL polecenia”, aby umożliwić użytkownikom programu partnerskiego automatyczne generowanie kodu QR dla ich linku polecającego.

en: Add a button to the referral URL tab, to allow affiliate users to generate a short URL for their referral link automatically.
pl_PL: Dodaj przycisk w zakładce „Adres URL polecenia”, aby umożliwić użytkownikom programu partnerskiego automatyczne generowanie skróconego adresu URL dla ich linku polecającego.

en: Add a coupon to this order for tracking. Since the order is already %s, the coupon will be added with a zero discount.
pl_PL: Dodaj kupon do tego zamówienia w celu śledzenia. Ponieważ zamówienie wynosi już %s, kupon zostanie dodany z zerową zniżką.

en: Add a referrer coupon to this order
pl_PL: Dodaj kupon polecający do tego zamówienia

en: Add a square logo image in the center of generated QR codes.
pl_PL: Dodaj kwadratowe logo na środku wygenerowanych kodów QR.

en: Add an "Affiliate" menu link to the "My Account" page.
pl_PL: Dodaj link „Partnerzy” w menu na stronie „Moje konto”.

en: Add custom CSS to further style the referral popup/bar/widget.
pl_PL: Dodaj własny kod CSS, aby dostosować wygląd wyskakującego okienka/paska/widżetu z poleceniami.

en: Add custom text that will appear at the top of each tab (below the section title).
pl_PL: Dodaj własny tekst, który będzie wyświetlany u góry każdej zakładki (pod tytułem sekcji).

en: Add social sharing buttons to the referral URL tab, so affiliates can instantly share their generated referral link.
pl_PL: Dodaj przyciski udostępniania w mediach społecznościowych do zakładki z linkami polecającymi, aby partnerzy mogli natychmiast udostępniać wygenerowane przez siebie linki polecające.

en: Add subscriber to list:
pl_PL: Dodaj subskrybenta do listy:

en: Add to Blacklist
pl_PL: Dodaj do czarnej listy

en: Add your first %s
pl_PL: Dodaj swoje pierwsze %s

en: Add your own fields to the registration form. Drag the handle to reorder them, and choose per field whether affiliates can edit it later on their dashboard Account Details.
pl_PL: Dodaj własne pola do formularza rejestracyjnego. Przeciągnij uchwyt, aby zmienić ich kolejność, a następnie dla każdego pola wybierz, czy partnerzy będą mogli je później edytować w sekcji „Szczegóły konta” na swoim panelu użytkownika.

en: Add your own tabs and content to the affiliate dashboard.
pl_PL: Dodaj własne zakładki i treści do panelu partnerskiego.

en: Additional Email Addresses
pl_PL: Dodatkowe adresy e-mail

en: Additional Email Addresses: (Separate with Comma)
pl_PL: Dodatkowe adresy e-mail: (oddziel je przecinkami)

en: Additional email addresses to send the affiliate email notifications. Separate each email with a comma.
pl_PL: Dodatkowe adresy e-mail, na które mają być wysyłane powiadomienia dla partnerów. Poszczególne adresy należy oddzielić przecinkami.

en: Address
pl_PL: Adres

en: Address Information
pl_PL: Dane adresowe

en: Address Line 1
pl_PL: Adres, wiersz 1

en: Address Line 2
pl_PL: Druga linia adresu

en: Address Line 3
pl_PL: Adres, wiersz 3

en: Address Line 3 (City/State/ZIP)
pl_PL: Adres, wiersz 3 (miasto/stan/kod pocztowy)

en: Adds an unsubscribe link at the bottom of each newsletter. Required for user control and recommended for compliance.
pl_PL: Dodaje link do rezygnacji z subskrypcji na dole każdego biuletynu. Jest to wymagane ze względu na zapewnienie użytkownikom kontroli nad swoimi danymi oraz zalecane w celu zachowania zgodności z przepisami.

en: Admin (phone number above)
pl_PL: Administrator (numer telefonu podany powyżej)

en: Admin Permissions
pl_PL: Uprawnienia administratora

en: Admin Phone Number (E.164 format, e.g. +15551234567):
pl_PL: Numer telefonu administratora (format E.164, np. +15551234567):

en: Admin Quicklinks
pl_PL: Szybkie linki administratora

en: Admin Reports
pl_PL: Raporty administracyjne

en: Admin Reports & Analytics
pl_PL: Raporty i analizy administracyjne

en: Admin Tools
pl_PL: Narzędzia administracyjne

en: Admin notice: Please enable your preferred payout methods in the plugin settings, under the "Payouts" tab.
pl_PL: Uwaga od administratora: Prosimy o włączenie preferowanych metod wypłat w ustawieniach wtyczki, w zakładce „Wypłaty”.

en: Admin notice: The 'template coupon code' can not be applied to any cart.
pl_PL: Informacja administratora: „Szablon kodu rabatowego” nie może zostać zastosowany do żadnego koszyka.

en: Administrators, page builders and logged-in editors are always permitted to view the page however.
pl_PL: Administratorzy, twórcy stron oraz zalogowani redaktorzy mają jednak zawsze dostęp do tej strony.

en: Advanced
pl_PL: Zaawansowane

en: Advanced Admin Reports
pl_PL: Zaawansowane raporty administracyjne

en: Advanced CAPTCHA Spam Protection
pl_PL: Zaawansowana ochrona przed spamem z wykorzystaniem CAPTCHA

en: Advanced Calculation Settings
pl_PL: Zaawansowane ustawienia obliczeń

en: Advanced Controls
pl_PL: Zaawansowane opcje sterowania

en: Advanced Orders Settings
pl_PL: Zaawansowane ustawienia zamówień

en: Advanced Registration
pl_PL: Rejestracja z wyprzedzeniem

en: Advanced Registration Features
pl_PL: Zaawansowane funkcje rejestracji

en: Advanced: Enable multiple order statuses.
pl_PL: Zaawansowane: Włącz obsługę wielu statusów zamówień.

en: Affiiliate Info not available.
pl_PL: Brak informacji o programie partnerskim.

en: Affiliate
pl_PL: Partner

en: Affiliate Account Login Details
pl_PL: Dane logowania do konta partnerskiego

en: Affiliate Application Accepted
pl_PL: Wniosek o przyjęcie do programu partnerskiego został przyjęty

en: Affiliate Application Accepted!
pl_PL: Wniosek o przyjęcie do programu partnerskiego został przyjęty!

en: Affiliate Application Declined
pl_PL: Wniosek o przyjęcie do programu partnerskiego został odrzucony

en: Affiliate Application Submitted
pl_PL: Zgłoszenie do programu partnerskiego zostało przesłane

en: Affiliate Application declined
pl_PL: Wniosek o przyjęcie do programu partnerskiego został odrzucony

en: Affiliate Commission
pl_PL: Prowizja partnerska

en: Affiliate Controls
pl_PL: Narzędzia dla partnerów

en: Affiliate Coupons Only
pl_PL: Wyłącznie kupony partnerskie

en: Affiliate Dashboard
pl_PL: Panel partnerski

en: Affiliate Dashboard - Header
pl_PL: Panel partnerski – nagłówek

en: Affiliate Dashboard - Login Form
pl_PL: Panel partnerski – formularz logowania

en: Affiliate Dashboard - Payouts
pl_PL: Panel partnerski – Wypłaty

en: Affiliate Dashboard - Privacy
pl_PL: Panel partnerski – Polityka prywatności

en: Affiliate Dashboard - Profile
pl_PL: Panel partnerski – Profil

en: Affiliate Dashboard - User Access
pl_PL: Panel partnerski – uprawnienia użytkowników

en: Affiliate Dashboard Customisation
pl_PL: Dostosowywanie panelu partnerskiego

en: Affiliate Dashboard Demo
pl_PL: Wersja demonstracyjna panelu partnerskiego

en: Affiliate Dashboard Page
pl_PL: Strona panelu partnerskiego

en: Affiliate Dashboard Page (ID):
pl_PL: Strona panelu partnerskiego (ID):

en: Affiliate Dashboard Page:
pl_PL: Strona panelu partnerskiego:

en: Affiliate Dashboard Tabs
pl_PL: Zakładki panelu partnerskiego

en: Affiliate Dashboard URLs
pl_PL: Adresy URL paneli partnerskich

en: Affiliate Details
pl_PL: Szczegóły dotyczące programu partnerskiego

en: Affiliate Email Newsletter
pl_PL: Biuletyn e-mailowy dla partnerów

en: Affiliate Email Newsletters
pl_PL: Biuletyny e-mailowe dla partnerów

en: Affiliate Email Reports
pl_PL: Raporty e-mailowe dla partnerów

en: Affiliate Group
pl_PL: Grupa partnerska

en: Affiliate Groups
pl_PL: Grupy partnerskie

en: Affiliate Information
pl_PL: Informacje dla partnerów

en: Affiliate Invoices:
pl_PL: Faktury partnerów afiliacyjnych:

en: Affiliate Landing Pages
pl_PL: Strony docelowe dla partnerów

en: Affiliate Landing Pages (Referrals)
pl_PL: Strony docelowe dla partnerów (program poleceń)

en: Affiliate Login Form
pl_PL: Formularz logowania dla partnerów

en: Affiliate Performance Tips for This Month
pl_PL: Wskazówki dotyczące wyników partnerów afiliacyjnych w tym miesiącu

en: Affiliate Portal
pl_PL: Portal partnerski

en: Affiliate Portal Logo
pl_PL: Logo portalu partnerskiego

en: Affiliate Portal URL:
pl_PL: Adres URL portalu partnerskiego:

en: Affiliate Program - Signup Promo Page Generator
pl_PL: Program partnerski – generator stron promocyjnych do rejestracji

en: Affiliate Program Invitation
pl_PL: Zaproszenie do programu partnerskiego

en: Affiliate Program page has been updated successfully.
pl_PL: Strona programu partnerskiego została pomyślnie zaktualizowana.

en: Affiliate Referrer Coupon
pl_PL: Kupon polecający dla partnerów

en: Affiliate Registration
pl_PL: Rejestracja partnerów

en: Affiliate Registration Approved
pl_PL: Rejestracja partnera zatwierdzona

en: Affiliate Registration Approved (Admin)
pl_PL: Rejestracja partnera zatwierdzona (administrator)

en: Affiliate Registration Emails
pl_PL: E-maile dotyczące rejestracji partnerów

en: Affiliate Registration Form - Terms Acceptance
pl_PL: Formularz rejestracji partnera – akceptacja warunków

en: Affiliate Registration System
pl_PL: System rejestracji partnerów

en: Affiliate Registrations
pl_PL: Rejestracja partnerów

en: Affiliate Reports
pl_PL: Raporty partnerskie

en: Affiliate Reports Settings
pl_PL: Ustawienia raportów partnerskich

en: Affiliate User
pl_PL: Użytkownik programu partnerskiego

en: Affiliate Username
pl_PL: Nazwa użytkownika partnera

en: Affiliate commission
pl_PL: Prowizja partnerska

en: Affiliate dashboard page
pl_PL: Strona panelu partnerskiego

en: Affiliate dashboard page created.
pl_PL: Utworzono stronę panelu partnerskiego.

en: Affiliate display name
pl_PL: Nazwa wyświetlana partnera

en: Affiliate email address
pl_PL: Adres e-mail partnera

en: Affiliate landing pages allow you to assign specific pages on your website as "landing pages" for your affiliate coupons that work the same way as a referral link.
pl_PL: Strony docelowe programu partnerskiego pozwalają wyznaczyć konkretne podstrony w Twojej witrynie jako „strony docelowe” dla kuponów partnerskich, które działają na tej samej zasadzie co link polecający.

en: Affiliate registration page
pl_PL: Strona rejestracji partnerów

en: Affiliate registration page created.
pl_PL: Utworzono stronę rejestracji partnerów.

en: Affiliate registration will allow your users to easily register to become affiliate, and automatically create an affiliate coupon for them.
pl_PL: Rejestracja partnerów pozwoli Twoim użytkownikom w prosty sposób zarejestrować się jako partnerzy, a także automatycznie wygeneruje dla nich kupon partnerski.

en: Affiliate stats will be automatically refreshed when changing these statuses.
pl_PL: Statystyki partnerów zostaną automatycznie zaktualizowane po zmianie tych statusów.

en: Affiliate store credit available
pl_PL: Dostępny jest kredyt partnerski w sklepie

en: Affiliate user not found
pl_PL: Nie znaleziono użytkownika programu partnerskiego

en: Affiliate username or email
pl_PL: Nazwa użytkownika lub adres e-mail partnera

en: Affiliate users will then just need to visit this page to see their affiliate dashboard.
pl_PL: Użytkownicy programu partnerskiego będą wtedy musieli jedynie wejść na tę stronę, aby wyświetlić swój panel partnerski.

en: Affiliate's selected payout method is disabled.
pl_PL: Wybrana przez partnera metoda wypłaty jest wyłączona.

en: Affiliates
pl_PL: Partnerzy

en: Affiliates Coupons
pl_PL: Kupony partnerskie

en: Affiliates build up their "unpaid commission" balance from every tracked referred order that is marked as complete. They set their payout details on their affiliate dashboard.
pl_PL: Partnerzy gromadzą saldo „niewypłaconych prowizji” z każdego zarejestrowanego zamówienia poleconego, które zostało oznaczone jako zrealizowane. Dane dotyczące wypłat ustalają w swoim panelu partnerskim.

en: Affiliates can link directly to your website via their website without needing an affiliate link.
pl_PL: Partnerzy mogą umieszczać na swoich stronach bezpośrednie linki do Twojej witryny bez konieczności korzystania z linku partnerskiego.

en: Affiliates can request payouts for coupons they are assigned to in the "Payouts" tab on the coupon affiliate dashboard page.
pl_PL: Partnerzy mogą wnioskować o wypłaty za kupony, które im przypisano, w zakładce „Wypłaty” na stronie panelu partnerskiego poświęconej kuponom.

en: Affiliates can select a payment method, then request and track payouts for unpaid commission, if they meet the threshold.
pl_PL: Partnerzy mogą wybrać metodę płatności, a następnie złożyć wniosek o wypłatę i śledzić status wypłat zaległych prowizji, o ile osiągnęli wymagany próg.

en: Affiliates copy a ready-made embed code to drop your banners straight onto their site.
pl_PL: Partnerzy kopiują gotowy kod do osadzenia, aby umieścić Twoje banery bezpośrednio na swoich stronach.

en: Affiliates create campaigns and unique URLs to track clicks and conversions.
pl_PL: Partnerzy tworzą kampanie i unikalne adresy URL w celu śledzenia kliknięć i konwersji.

en: Affiliates link to your site from their own domain — no affiliate link required.
pl_PL: Partnerzy umieszczają linki do Twojej strony ze swoich własnych domen — nie jest wymagany żaden link partnerski.

en: Affiliates pick a payment method and request payouts for their unpaid commission when they meet your threshold.
pl_PL: Partnerzy wybierają metodę płatności i składają wnioski o wypłatę zaległych prowizji, gdy osiągną ustalony przez Ciebie próg.

en: Affiliates recruit their own sub-affiliates with simple email invitations.
pl_PL: Partnerzy rekrutują swoich podpartnerów za pomocą prostych zaproszeń wysyłanych pocztą elektroniczną.

en: Affiliates request their own payouts from their dashboard.
pl_PL: Partnerzy składają wnioski o wypłatę środków za pośrednictwem swojego panelu użytkownika.

en: After your trial, just $14.99 per month.
pl_PL: Po zakończeniu okresu próbnego – tylko 14,99 $ miesięcznie.

en: After your trial, just $14.99 per month. Cancel anytime.
pl_PL: Po zakończeniu okresu próbnego – tylko 14,99 $ miesięcznie. Możesz zrezygnować w dowolnym momencie.

en: Align:
pl_PL: Wyrównaj:

en: All
pl_PL: Wszystkie

en: All %s Users
pl_PL: Wszyscy użytkownicy %s

en: All Bonuses / Rewards
pl_PL: Wszystkie bonusy / nagrody

en: All Campaigns
pl_PL: Wszystkie kampanie

en: All Categories
pl_PL: Wszystkie kategorie

en: All Coupons
pl_PL: Wszystkie kupony

en: All Event Types
pl_PL: Wszystkie rodzaje wydarzeń

en: All Existing & New Customers
pl_PL: Wszyscy dotychczasowi i nowi klienci

en: All Future PRO Features
pl_PL: Wszystkie przyszłe funkcje PRO

en: All Future Pro Features
pl_PL: Wszystkie przyszłe funkcje Pro

en: All Groups
pl_PL: Wszystkie grupy

en: All Groups & Roles
pl_PL: Wszystkie grupy i role

en: All Methods
pl_PL: Wszystkie metody

en: All Roles
pl_PL: Wszystkie stanowiska

en: All Roles & Groups
pl_PL: Wszystkie role i grupy

en: All Statuses
pl_PL: Wszystkie statusy

en: All Time
pl_PL: Wszechczasów

en: All Users
pl_PL: Wszyscy użytkownicy

en: All numeric monetary values use store currency formatting if available. Leaderboard only renders if data exists.
pl_PL: Wszystkie wartości pieniężne wyrażone liczbowo są formatowane zgodnie z walutą sklepu, o ile jest to możliwe. Tabela wyników jest wyświetlana tylko wtedy, gdy dostępne są dane.

en: All payouts are deducted from your store's base currency balance. Wise handles currency conversion automatically at their competitive exchange rates. You will see the exact conversion rate and fees before each transfer is processed.
pl_PL: Wszystkie wypłaty są potrącane z salda w walucie bazowej Twojego sklepu. Wise automatycznie dokonuje przeliczenia waluty według konkurencyjnych kursów wymiany. Przed zrealizowaniem każdego przelewu zobaczysz dokładny kurs wymiany oraz opłaty.

en: All registered affiliates will be automatically included in your newsletter campaigns.
pl_PL: Wszyscy zarejestrowani partnerzy zostaną automatycznie uwzględnieni w Twoich kampaniach newsletterowych.

en: All rewards
pl_PL: Wszystkie nagrody

en: All-Time
pl_PL: W historii

en: All-Time Statistics Summary:
pl_PL: Podsumowanie statystyk wszech czasów:

en: All-time
pl_PL: W historii

en: Allow MLA parent to approve/decline their sub-affiliate registrations.
pl_PL: Umożliwić rodzicom z MLA zatwierdzanie lub odrzucanie rejestracji swoich podpodmiotów stowarzyszonych.

en: Allow admin accounts to view payouts tab (and request payouts) for all coupons.
pl_PL: Zezwól kontom administratorów na przeglądanie zakładki „Wypłaty” (oraz składanie wniosków o wypłaty) dla wszystkich kuponów.

en: Allow administrator users to fill out the registration form for new users.
pl_PL: Zezwól użytkownikom z uprawnieniami administratora na wypełnianie formularza rejestracyjnego dla nowych użytkowników.

en: Allow affiliate to enter their own payout statement data (company, address and tax number) in the settings tab.
pl_PL: Umożliw partnerom wprowadzenie własnych danych dotyczących rozliczenia wypłat (nazwa firmy, adres i numer identyfikacji podatkowej) w zakładce „Ustawienia”.

en: Allow affiliate user to apply their own coupon code at cart / checkout.
pl_PL: Umożliw użytkownikom programu partnerskiego stosowanie własnych kodów rabatowych w koszyku lub podczas finalizacji zamówienia.

en: Allow affiliates to enter a custom payout amount.
pl_PL: Umożliw partnerom wprowadzenie niestandardowej kwoty wypłaty.

en: Allow affiliates to opt out of SMS notifications
pl_PL: Umożliw partnerom rezygnację z powiadomień SMS

en: Allow affiliates to upload their invoice when requesting a payout for their unpaid commission.
pl_PL: Umożliwić partnerom przesyłanie faktur przy składaniu wniosków o wypłatę zaległych prowizji.

en: Allow applied affiliate coupons to override lifetime commission for that order.
pl_PL: Zezwól, aby zastosowane kupony partnerskie miały pierwszeństwo przed prowizją dożywotnią za to zamówienie.

en: Allow clicking the coupon code in the header to copy it to the clipboard.
pl_PL: Umożliwienie kliknięcia kodu kuponu w nagłówku w celu skopiowania go do schowka.

en: Allow logged out users to register as an affiliate.
pl_PL: Zezwól użytkownikom, którzy się wylogowali, na rejestrację jako partnerzy.

en: Allow multiple affiliate coupons to be used in the same order.
pl_PL: Zezwól na wykorzystanie wielu kuponów partnerskich w ramach jednego zamówienia.

en: Allow the affiliate to upload an invoice (PDF file) when requesting a payout.
pl_PL: Umożliw partnerowi przesłanie faktury (pliku PDF) przy składaniu wniosku o wypłatę.

en: Allow your affiliates to create referral "campaigns" and then create custom URLs to track clicks/conversions per campaign.
pl_PL: Umożliw partnerom tworzenie „kampanii” poleceń, a następnie generowanie niestandardowych adresów URL w celu śledzenia kliknięć i konwersji w ramach poszczególnych kampanii.

en: Allow your affiliates to request commission payouts as "Store Credit" which they can use towards purchases in your store at checkout.
pl_PL: Umożliw swoim partnerom wnioskowanie o wypłatę prowizji w formie „kredytu sklepowego”, który będą mogli wykorzystać przy zakupach w Twoim sklepie podczas finalizacji zamówienia.

en: Allow your affiliates to request commission payouts via Wise Bank Transfer.
pl_PL: Umożliw swoim partnerom składanie wniosków o wypłatę prowizji za pośrednictwem serwisu Wise Bank Transfer.

en: Allows you to set custom commission rates per user role. This will replace the settings set above, if it is set.
pl_PL: Umożliwia ustawienie niestandardowych stawek prowizji dla poszczególnych ról użytkowników. Jeśli ta opcja zostanie włączona, zastąpi ona ustawienia określone powyżej.

en: All‑time total commission earned
pl_PL: Łączna kwota prowizji uzyskanych w całej historii

en: All‑time total order value attributed (minus discounts if tracked)
pl_PL: Łączna wartość zamówień od początku działalności (pomniejszona o rabaty, o ile są one śledzone)

en: All‑time total referrals (uses coupon usage count)
pl_PL: Łączna liczba poleceń od początku istnienia serwisu (na podstawie liczby wykorzystanych kuponów)

en: Also block MANUAL use of affiliate coupons, if referred by a blocked domain.
pl_PL: Należy również zablokować RĘCZNE korzystanie z kuponów partnerskich, jeśli pochodzą one z zablokowanej domeny.

en: Also replace the customer lifetime referrer with the new affiliate coupon.
pl_PL: Należy również zastąpić kod polecający na cały okres współpracy z klientem nowym kuponem partnerskim.

en: Alt Text:
pl_PL: Tekst alternatywny:

en: Alternatively, enable the option below to disable this field and generate a specific code automatically via a merge tag template.
pl_PL: Można też włączyć poniższą opcję, aby wyłączyć to pole i automatycznie wygenerować określony kod za pomocą szablonu znacznika scalającego.

en: Alternatively, you can add the %s shortcode to a new page, then select the page from the dropdown below.
pl_PL: Możesz też dodać skrót %s do nowej strony, a następnie wybrać tę stronę z listy rozwijanej poniżej.

en: Alternatively, you can allow affiliates to register as an affiliate. When accepted, this will then automatically create the coupon and assign them to it.
pl_PL: Można też zezwolić partnerom na rejestrację w programie partnerskim. Po zatwierdzeniu rejestracji system automatycznie utworzy kupon i przypisze go do danego partnera.

en: Always Enabled
pl_PL: Zawsze włączone

en: Always allow any other non-affiliate discount coupon to be applied alongside zero-discount affiliate coupons, overriding all restrictions.
pl_PL: Zawsze należy zezwalać na stosowanie wszelkich innych kuponów rabatowych niepochodzących z programu partnerskiego równolegle z kuponami partnerskimi bez rabatu, z pominięciem wszelkich ograniczeń.

en: Amount
pl_PL: Kwota

en: Amount of orders to show on the affiliate dashboard by default.
pl_PL: Liczba zamówień wyświetlana domyślnie na panelu partnerskim.

en: An %1$s application has been submitted for user "{username}" for the coupon "{coupon}".
pl_PL: Złożono wniosek o wartości %1$s dla użytkownika „{username}” w związku z kuponem „{coupon}”.

en: An active affiliate is any user with at least one coupon assigned to them, and not unsubscribed from newsletter emails.
pl_PL: Aktywnym partnerem jest każdy użytkownik, któremu przypisano co najmniej jeden kupon i który nie zrezygnował z subskrypcji biuletynu.

en: An error occurred when attempting to reverse the Stripe payment.
pl_PL: Podczas próby cofnięcia płatności za pośrednictwem Stripe wystąpił błąd.

en: An error occurred when attempting to send the Stripe payment.
pl_PL: Podczas próby wysłania płatności przez Stripe wystąpił błąd.

en: An error occurred when attempting to send the Stripe payment. Please check your Stripe account.
pl_PL: Podczas próby wysłania płatności przez Stripe wystąpił błąd. Sprawdź swoje konto w serwisie Stripe.

en: An error occurred while generating URL.
pl_PL: Podczas generowania adresu URL wystąpił błąd.

en: An error occurred while getting coupon code.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas pobierania kodu kuponu.

en: An error occurred while getting coupon description.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas pobierania opisu kuponu.

en: An error occurred while getting dashboard URL.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas pobierania adresu URL pulpitu nawigacyjnego.

en: An error occurred while loading content.
pl_PL: Podczas ładowania treści wystąpił błąd.

en: An error occurred while loading creatives.
pl_PL: Podczas ładowania materiałów reklamowych wystąpił błąd.

en: An error occurred while loading custom tab 1.
pl_PL: Podczas ładowania niestandardowej zakładki nr 1 wystąpił błąd.

en: An error occurred while loading custom tab 2.
pl_PL: Podczas ładowania niestandardowej karty nr 2 wystąpił błąd.

en: An error occurred while loading links.
pl_PL: Podczas ładowania linków wystąpił błąd.

en: An error occurred while loading payouts.
pl_PL: Podczas ładowania wypłat wystąpił błąd.

en: An error occurred while loading referrals.
pl_PL: Podczas ładowania poleceń wystąpił błąd.

en: An error occurred while loading statistics.
pl_PL: Podczas ładowania statystyk wystąpił błąd.

en: Analyzing affiliate program data for the selected date range.
pl_PL: Analiza danych programu partnerskiego dla wybranego przedziału czasowego.

en: Animation Type:
pl_PL: Rodzaj animacji:

en: Any Status
pl_PL: Dowolny status

en: Applies to all text in the Affiliate Portal. Fonts available from the <a href="%s" target="_blank">WordPress Font Library</a>.
pl_PL: Dotyczy całego tekstu w portalu partnerskim. Czcionki dostępne w <a href="%s" target="_blank">bibliotece czcionek WordPressa</a>.

en: Apply
pl_PL: Zgłoś się

en: Apply %s credit to this order.
pl_PL: Zastosuj kredyt w wysokości %s do tego zamówienia.

en: Apply restrictions on when affiliate coupons can be used to help prevent affiliate fraud.
pl_PL: Należy wprowadzić ograniczenia dotyczące momentu, w którym można korzystać z kuponów partnerskich, aby zapobiegać oszustwom w programach partnerskich.

en: Are you sure you want to apply "%s" to the selected orders?
pl_PL: Czy na pewno chcesz zastosować „%s” do wybranych zamówień?

en: Are you sure you want to cancel this Wise Bank Transfer payout? This will also attempt to cancel the transfer in your Wise account if it has been created and return the commission to unpaid balance.
pl_PL: Czy na pewno chcesz anulować tę wypłatę za pośrednictwem Wise Bank Transfer? Spowoduje to również próbę anulowania przelewu na Twoim koncie Wise, jeśli został on utworzony, oraz zwrot prowizji do salda niezapłaconego.

en: Are you sure you want to decline this application?
pl_PL: Czy na pewno chcesz odrzucić ten wniosek?

en: Are you sure you want to delete all these registration entries?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie te wpisy rejestracyjne?

en: Are you sure you want to delete the
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć

en: Are you sure you want to delete the selected coupons AND their assigned affiliate users? This will also delete all coupons belonging to those users and permanently remove their user accounts.
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć wybrane kupony ORAZ przypisanych do nich użytkowników partnerskich? Spowoduje to również usunięcie wszystkich kuponów należących do tych użytkowników oraz trwałe usunięcie ich kont użytkowników.

en: Are you sure you want to delete the selected coupons?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć wybrane kupony?

en: Are you sure you want to delete this coupon?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć ten kupon?

en: Are you sure you want to delete this role?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć tę rolę?

en: Are you sure you want to move the selected WooCommerce orders to the trash?
pl_PL: Czy na pewno chcesz przenieść wybrane zamówienia WooCommerce do kosza?

en: Are you sure you want to refresh all affiliate dashboard data? The next time your affiliates visit their affiliate dashboard, it may take significantly longer to load (first visit).
pl_PL: Czy na pewno chcesz odświeżyć wszystkie dane na panelu partnerskim? Przy następnej wizycie partnerów na ich panelu partnerskim ładowanie strony może potrwać znacznie dłużej (przy pierwszej wizycie).

en: Are you sure you want to refresh the affiliate stats for this order? This will delete the current referral stats/commission and recalculate them.
pl_PL: Czy na pewno chcesz zaktualizować statystyki partnerskie dotyczące tego zamówienia? Spowoduje to usunięcie bieżących statystyk poleceń/prowizji i ich ponowne obliczenie.

en: Are you sure you want to remove this coupon from the order?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć ten kupon z zamówienia?

en: Are you sure you want to reset your password? A password reset link will be emailed to you.
pl_PL: Czy na pewno chcesz zresetować hasło? Link do zresetowania hasła zostanie wysłany na Twój adres e-mail.

en: Are you sure you want to unassign the selected affiliates from these coupons? This will remove the affiliate assignment but will NOT delete coupons or users.
pl_PL: Czy na pewno chcesz cofnąć przypisanie wybranych partnerów do tych kuponów? Spowoduje to cofnięcie przypisania partnerów, ale NIE spowoduje usunięcia kuponów ani użytkowników.

en: As an admin, you can also manually add new affiliate registrations easily in the "Registrations" admin page, via the "Create New Registration" button.
pl_PL: Jako administrator możesz również w prosty sposób ręcznie dodawać nowe rejestracje partnerów na stronie administracyjnej „Rejestracje”, korzystając z przycisku „Utwórz nową rejestrację”.

en: As an admin, you can then easily download/view the invoice in the admin "Payouts" list, found under a new "Files" column, before completing the payout.
pl_PL: Jako administrator możesz następnie łatwo pobrać lub wyświetlić fakturę na liście „Wypłaty” w panelu administracyjnym, w nowej kolumnie „Pliki”, przed sfinalizowaniem wypłaty.

en: As the parent affiliate, they will then earn a percentage of extra commission for all sales that their sub-affiliates refer to you.
pl_PL: Jako partner główny będą oni następnie otrzymywać procent dodatkowej prowizji od wszystkich transakcji sprzedaży, które ich partnerzy podrzędni skierują do Ciebie.

en: Assign
pl_PL: Przypisz

en: Assign Affiliates to Coupons
pl_PL: Przypisz partnerów do kuponów

en: Assign Orders to %s
pl_PL: Przypisz zamówienia do %s

en: Assign Role/Group
pl_PL: Przypisz rolę/grupę

en: Assign a user
pl_PL: Przypisz użytkownika

en: Assign affiliates to groups and then configure a variety of settings for that whole group.
pl_PL: Przypisz partnerów do grup, a następnie skonfiguruj różne ustawienia dla całej grupy.

en: Assign this landing page to an affiliate coupon. Enter the exact coupon code.
pl_PL: Przypisz tę stronę docelową do kuponu partnerskiego. Wprowadź dokładny kod kuponu.

en: Assign this user to the existing coupon (overrides current user).
pl_PL: Przypisz tego użytkownika do istniejącego kuponu (zastąpi to obecnego użytkownika).

en: Assign to a new user role or affiliate group
pl_PL: Przypisz do nowej roli użytkownika lub grupy partnerskiej

en: Assign to role:
pl_PL: Przypisz do roli:

en: Assign user roles (groups) to specific templates
pl_PL: Przypisz role użytkowników (grupy) do określonych szablonów

en: Assigning a landing page to a coupon will act in the same way as a referral URL (click tracking and auto assign coupon).
pl_PL: Przypisanie strony docelowej do kuponu będzie działało tak samo jak adres URL polecenia (śledzenie kliknięć i automatyczne przypisanie kuponu).

en: Attempt to apply coupon instantly on first page visited.
pl_PL: Próba natychmiastowego wykorzystania kuponu na pierwszej odwiedzonej stronie.

en: Attribution Model
pl_PL: Model przypisywania

en: Audience ID
pl_PL: Identyfikator odbiorcy

en: Auth Token:
pl_PL: Token uwierzytelniający:

en: Auto Apply Coupon
pl_PL: Automatyczne zastosowanie kuponu

en: Auto Apply Coupon to Cart
pl_PL: Automatyczne zastosowanie kuponu do koszyka

en: Auto-Accept Registrations
pl_PL: Automatyczne zatwierdzanie rejestracji

en: Auto-assign referred customers as an MLA sub-affiliate.
pl_PL: Automatyczne przypisywanie poleconych klientów jako podprogramistów MLA.

en: Auto-generate a unique, personalised banner for each affiliate using merge tags like their coupon code.
pl_PL: Automatycznie generuj unikalny, spersonalizowany baner dla każdego partnera, wykorzystując tagi scalające, takie jak jego kod kuponu.

en: Auto-submit payout requests on a schedule, and delay commission by X days to cover refunds.
pl_PL: Automatyczne wysyłanie wniosków o wypłatę zgodnie z harmonogramem oraz opóźnianie wypłaty prowizji o X dni w celu pokrycia kosztów zwrotów.

en: Automated Conversion Rates
pl_PL: Automatyczne kursy wymiany walut

en: Automatic Affiliate Registration
pl_PL: Automatyczna rejestracja partnerów

en: Automatic Payouts
pl_PL: Automatyczne wypłaty

en: Automatic Saving (AJAX)
pl_PL: Automatyczne zapisywanie (AJAX)

en: Automatic encryption/decryption handling for bank details
pl_PL: Automatyczna obsługa szyfrowania i deszyfrowania danych bankowych

en: Automatically accept all affiliate registrations.
pl_PL: Automatycznie akceptuj wszystkie rejestracje partnerów.

en: Automatically add new affiliates to your email marketing lists.
pl_PL: Automatycznie dodawaj nowych partnerów do swoich list mailingowych.

en: Automatically add unpaid commission a number of days after completion (optional).
pl_PL: Automatyczne dodawanie niezapłaconej prowizji po upływie określonej liczby dni od zakończenia (opcjonalnie).

en: Automatically and instantly pay affiliates commission into their account, after a payout request is made.
pl_PL: Po złożeniu wniosku o wypłatę prowizja dla partnerów jest automatycznie i natychmiastowo przelewana na ich konta.

en: Automatically apply coupon to cart/checkout if referral URL is used.
pl_PL: Automatycznie zastosuj kupon w koszyku/przy finalizacji zamówienia, jeśli użyto linku polecającego.

en: Automatically apply the coupon to the customer's cart when they click the action button (if not already applied).
pl_PL: Po kliknięciu przycisku akcji kupon zostanie automatycznie zastosowany do koszyka klienta (o ile nie został jeszcze zastosowany).

en: Automatically email affiliates a weekly or monthly PDF summary of their stats.
pl_PL: Automatycznie wysyłaj partnerom e-mailem cotygodniowe lub comiesięczne podsumowanie ich statystyk w formacie PDF.

en: Automatically generate a PDF statement when your affiliates request a commission payout.
pl_PL: Automatycznie generuj wyciąg w formacie PDF, gdy partnerzy wnioskują o wypłatę prowizji.

en: Automatically log the user in after registration.
pl_PL: Zaloguj użytkownika automatycznie po rejestracji.

en: Automatically log unpaid commission to each affiliate's balance as orders complete, ready for payout.
pl_PL: Po zrealizowaniu zamówień automatycznie księguj niezapłacone prowizje na saldzie każdego partnera, tak aby były gotowe do wypłaty.

en: Automatically pay your affiliates in one-click with PayPal Payouts! Your affiliates get paid instantly directly from your account.
pl_PL: Dzięki funkcji PayPal Payouts możesz automatycznie wypłacać wynagrodzenia swoim partnerom jednym kliknięciem! Twoi partnerzy otrzymują wynagrodzenie natychmiast, bezpośrednio z Twojego konta.

en: Automatically pay your affiliates in one-click with Stripe! Your affiliates get paid instantly directly from your Stripe funds.
pl_PL: Wypłacaj wynagrodzenia swoim partnerom automatycznie jednym kliknięciem dzięki Stripe! Twoi partnerzy otrzymują wynagrodzenie natychmiast, bezpośrednio ze środków zgromadzonych na Twoim koncie Stripe.

en: Automatically register all new users as an affiliate.
pl_PL: Automatycznie rejestruj wszystkich nowych użytkowników jako partnerów.

en: Automatically send an email report (and PDF) to affiliates every week/month with a summary of their recent commission and referral stats.
pl_PL: Co tydzień/co miesiąc automatycznie wysyłaj partnerom raport e-mailowy (wraz z plikiem PDF) zawierający podsumowanie ich ostatnich prowizji i statystyk dotyczących poleceń.

en: Automatically send an email report (with an attached PDF report) to affiliates every week/month with a summary of their recent referral/commission stats.
pl_PL: Co tydzień/co miesiąc automatycznie wysyłać do partnerów e-mail z raportem (wraz z załączonym raportem w formacie PDF), zawierającym podsumowanie ich najnowszych statystyk dotyczących poleceń i prowizji.

en: Automatically submit "payout requests" for your affiliates, every month, week or day, if they meet certain criteria.
pl_PL: Automatycznie wysyłaj „wnioski o wypłatę” dla swoich partnerów – co miesiąc, co tydzień lub codziennie – o ile spełniają oni określone kryteria.

en: Automatically submit payout requests on a regular schedule.
pl_PL: Automatycznie składaj wnioski o wypłatę zgodnie z ustalonym harmonogramem.

en: Automatically track unpaid commission and pay affiliates in one click - via PayPal, Stripe, Wise or store credit - and let them request payouts once they hit your threshold. Or take it one step further with fully automated payouts.
pl_PL: Automatycznie śledź zaległe prowizje i wypłacaj je partnerom jednym kliknięciem – za pośrednictwem PayPal, Stripe, Wise lub w formie kredytu sklepowego – oraz pozwól im wnioskować o wypłaty, gdy tylko osiągną ustalony próg. Możesz też pójść o krok dalej i wdrożyć w pełni zautomatyzowane wypłaty.

en: Automation Features
pl_PL: Funkcje automatyzacji

en: Availability Requirements
pl_PL: Wymagania dotyczące dostępności

en: Available in PRO
pl_PL: Dostępne w wersji PRO

en: Available merge tags:
pl_PL: Dostępne znaczniki scalające:

en: Available tags:
pl_PL: Dostępne tagi:

en: Available with PRO version
pl_PL: Dostępne w wersji PRO

en: Available with Pro version.
pl_PL: Dostępne w wersji Pro.

en: Avg Order Value
pl_PL: Średnia wartość zamówienia

en: Award bonus commission when affiliates reach the sales goals you set.
pl_PL: Wypłacaj prowizję premiową, gdy partnerzy osiągną wyznaczone przez Ciebie cele sprzedażowe.

en: Back
pl_PL: Powrót

en: Back To Payouts
pl_PL: Powrót do wypłat

en: Back to Affiliates
pl_PL: Powrót do programu partnerskiego

en: Back to Groups
pl_PL: Powrót do grup

en: Back to Payouts
pl_PL: Powrót do wypłat

en: Back to site
pl_PL: Powrót do strony

en: Background
pl_PL: Kontekst

en: Background Color
pl_PL: Kolor tła

en: Background color for the main floating button.
pl_PL: Kolor tła głównego przycisku pływającego.

en: Background color when hovering over the floating button.
pl_PL: Kolor tła po najechaniu kursorem na pływający przycisk.

en: Bank Account Details
pl_PL: Dane rachunku bankowego

en: Bank Account Region
pl_PL: Region rachunku bankowego

en: Bank Address
pl_PL: Adres banku

en: Bank Address is required for international transfers
pl_PL: Adres banku jest wymagany w przypadku przelewów międzynarodowych

en: Bank Address too short (minimum 5 characters, provided: %d)
pl_PL: Adres banku jest zbyt krótki (minimum 5 znaków, podano: %d)

en: Bank Data Encryption
pl_PL: Szyfrowanie danych bankowych

en: Bank Data Encryption - Setup Required
pl_PL: Szyfrowanie danych bankowych – wymagana konfiguracja

en: Bank Data Encryption Active
pl_PL: Szyfrowanie danych bankowych włączone

en: Bank Details Validation Errors
pl_PL: Błędy związane z weryfikacją danych bankowych

en: Bank Name
pl_PL: Nazwa banku

en: Bank Name is required for international transfers
pl_PL: W przypadku przelewów międzynarodowych wymagane jest podanie nazwy banku

en: Bank Name too short (minimum 2 characters, provided: %d)
pl_PL: Nazwa banku jest zbyt krótka (minimum 2 znaki, podano: %d)

en: Bank Transfer
pl_PL: Przelew bankowy

en: Bank details are missing or invalid format.
pl_PL: Brakuje danych bankowych lub mają one nieprawidłowy format.

en: Bank details validation failed. Please verify all information is correct.
pl_PL: Weryfikacja danych bankowych nie powiodła się. Sprawdź, czy wszystkie informacje są poprawne.

en: Bank details will be automatically encrypted when saved or edited
pl_PL: Dane bankowe zostaną automatycznie zaszyfrowane podczas zapisywania lub edycji

en: Bank transfer payouts are sent in your store's base currency and Wise automatically converts them to the recipient's bank currency:
pl_PL: Wypłaty przelewem bankowym są realizowane w walucie bazowej Twojego sklepu, a Wise automatycznie przelicza je na walutę banku odbiorcy:

en: Bank transfers do not require the recipient to have a Wise account or email address. The payout is sent directly to their bank account using the provided banking details.
pl_PL: Przelewy bankowe nie wymagają, aby odbiorca posiadał konto w Wise ani adres e-mail. Środki są przekazywane bezpośrednio na jego konto bankowe na podstawie podanych danych bankowych.

en: Banners, Videos & PDFs
pl_PL: Banery, filmy i pliki PDF

en: Bar Message
pl_PL: Komunikat z baru

en: Bar Notice
pl_PL: Ogłoszenie w barze

en: Bar Notice Settings
pl_PL: Ustawienia powiadomień w barze

en: Bar Position:
pl_PL: Pozycja drążka:

en: Bare in mind: In both cases the referral link cookie will take priority over the cart coupon in terms of awarding the affiliate.
pl_PL: Należy pamiętać: w obu przypadkach plik cookie z linkiem polecającym ma pierwszeństwo przed kuponem w koszyku, jeśli chodzi o przyznanie prowizji partnerowi.

en: Base Store Currency:
pl_PL: Waluta sklepu:

en: Basic Admin Reports
pl_PL: Podstawowe raporty administracyjne

en: Basic Fields Customisation
pl_PL: Dostosowywanie pól podstawowych

en: Basic Information
pl_PL: Podstawowe informacje

en: Batch size:
pl_PL: Wielkość partii:

en: Be sure to watch the setup guide video below, for a detailed walkthrough.
pl_PL: Koniecznie obejrzyj poniższy film z instrukcją konfiguracji, aby zapoznać się ze szczegółowym przewodnikiem.

en: Belgium
pl_PL: Belgia

en: Benefit #1
pl_PL: Korzyść nr 1

en: Benefit #1 Icon
pl_PL: Korzyść nr 1 – ikona

en: Benefit #2
pl_PL: Korzyść nr 2

en: Benefit #2 Icon
pl_PL: Korzyść nr 2 – ikona

en: Benefit #3
pl_PL: Korzyść nr 3

en: Benefit #3 Icon
pl_PL: Korzyść nr 3 – ikona

en: Benefit #4
pl_PL: Korzyść nr 4

en: Benefit #4 Icon
pl_PL: Korzyść nr 4 – ikona

en: Benefits Section Subtitle
pl_PL: Podtytuł sekcji „Korzyści”

en: Benefits Section Title
pl_PL: Tytuł sekcji „Korzyści”

en: Beware of privacy issues when showing customer names. This is not recommended.
pl_PL: Należy zwrócić uwagę na kwestie związane z ochroną prywatności przy wyświetlaniu nazwisk klientów. Nie jest to zalecane.

en: Black Friday - 30% discount!
pl_PL: Czarny piątek – 30% zniżki!

en: Black Friday / Seasonal Promo – Maximise Earnings
pl_PL: Czarny piątek / Promocja sezonowa – Zmaksymalizuj swoje zarobki

en: Blocked "Visitor ID" or "IP Address" List
pl_PL: Lista zablokowanych „identyfikatorów odwiedzających” lub „adresów IP”

en: Blocked Domains List
pl_PL: Lista zablokowanych domen

en: Bold
pl_PL: Pogrubiona czcionka

en: Bonus (Unpaid Commission)
pl_PL: Premia (niewypłacona prowizja)

en: Bonus / Reward
pl_PL: Premia / Nagroda

en: Bonus / Reward Archives
pl_PL: Archiwum bonusów i nagród

en: Bonus / Reward Attributes
pl_PL: Atrybuty bonusowe / nagrodowe

en: Bonus Amount
pl_PL: Kwota premii

en: Bonus Commission (%)
pl_PL: Prowizja dodatkowa (%)

en: Bonus Commission:
pl_PL: Prowizja dodatkowa:

en: Bonus Commission: %s
pl_PL: Prowizja dodatkowa: %s

en: Bonus Credit:
pl_PL: Dodatkowy kredyt:

en: Bonuses
pl_PL: Premie

en: Bonuses & Incentives
pl_PL: Premie i zachęty

en: Bonuses Earned
pl_PL: Zdobyte premie

en: Bonuses Settings
pl_PL: Ustawienia premii

en: Bonuses are currently not available.
pl_PL: Obecnie nie są dostępne żadne bonusy.

en: Boost customer loyalty with a powerful WooCommerce points and rewards plugin.
pl_PL: Zwiększ lojalność klientów dzięki wydajnej wtyczce WooCommerce do zarządzania punktami i nagrodami.

en: Border color for the main floating button.
pl_PL: Kolor obramowania głównego przycisku pływającego.

en: Bottom
pl_PL: Na dole

en: Bottom Left
pl_PL: W lewym dolnym rogu

en: Bottom Right
pl_PL: W prawym dolnym rogu

en: Brand Colors
pl_PL: Kolory marki

en: Brand Colours & Assets
pl_PL: Kolory i materiały promocyjne marki

en: Brazil
pl_PL: Brazylia

en: Browse all documentation
pl_PL: Przejrzyj całą dokumentację

en: Build "dynamic" creatives, which automatically generate unique and personalised image/banner for each of your affiliates based on certain merge tags.
pl_PL: Twórz „dynamiczne” materiały reklamowe, które automatycznie generują unikalne i spersonalizowane obrazy/banery dla każdego z Twoich partnerów na podstawie określonych tagów scalających.

en: Build unlimited levels of affiliate hierarchy, each with its own custom commission rate.
pl_PL: Twórz nieograniczoną liczbę poziomów hierarchii partnerskiej, z których każdy ma własną, dostosowaną stawkę prowizji.

en: Built-In Newsletter System
pl_PL: Wbudowany system wysyłania biuletynów

en: Built-In Referral Links
pl_PL: Wbudowane linki polecające

en: Built-in Safe Fonts
pl_PL: Wbudowane czcionki bezpieczne

en: Bulk Assign Coupons to Orders
pl_PL: Zbiorcze przypisywanie kuponów do zamówień

en: Bulk Assign: Coupons to Orders
pl_PL: Przypisywanie zbiorcze: kupony do zamówień

en: Bulk Assign: Per-%s Product Rates
pl_PL: Przypisywanie zbiorcze: Stawki procentowe dla poszczególnych produktów

en: Bulk Assign: Per-Affiliate Product Rates
pl_PL: Przypisywanie zbiorcze: stawki za produkty dla poszczególnych partnerów

en: Bulk Create Affiliate Coupons
pl_PL: Masowe tworzenie kuponów partnerskich

en: Bulk Create Coupons
pl_PL: Masowe tworzenie kuponów

en: Bulk Create: %s Coupons
pl_PL: Tworzenie zbiorcze: %s kuponów

en: Bulk Create: Affiliate Coupons
pl_PL: Tworzenie zbiorcze: kupony partnerskie

en: Bulk Edit Coupon Settings
pl_PL: Zbiorcza edycja ustawień kuponów

en: Bulk Edit Coupons
pl_PL: Zbiorcza edycja kuponów

en: Bulk Edit Product Settings
pl_PL: Zbiorcza edycja ustawień produktów

en: Bulk Edit: Coupon Settings
pl_PL: Edycja zbiorcza: Ustawienia kuponów

en: Bulk Edit: Product Settings
pl_PL: Edycja zbiorcza: Ustawienia produktu

en: Bulk Pay
pl_PL: Wypłata zbiorcza

en: Bulk Pay All Requests
pl_PL: Zbiorcze rozliczenie wszystkich wniosków

en: Bulk Payouts
pl_PL: Wypłaty zbiorcze

en: Bulk accept complete. Accepted: %1$d. Skipped: %2$d.
pl_PL: Zakończono zbiorcze akceptowanie. Zaakceptowano: %1$d. Pominięto: %2$d.

en: Bulk actions
pl_PL: Operacje zbiorcze

en: Bulk assign affiliate coupons to orders for the affiliate to earn commission for that order.
pl_PL: Przypisz zbiorczo kupony partnerskie do zamówień, aby partner mógł uzyskać prowizję za dane zamówienie.

en: Bulk assign affiliate coupons to orders. Enter the order ID and the corresponding coupon code to assign the coupon to the order.
pl_PL: Przypisuj kupony partnerskie do zamówień zbiorczo. Wprowadź identyfikator zamówienia oraz odpowiedni kod kuponu, aby przypisać kupon do zamówienia.

en: Bulk assign per-product commission rates, on a per-affiliate basis.
pl_PL: Zbiorcze przypisywanie stawek prowizji dla poszczególnych produktów w odniesieniu do poszczególnych partnerów afiliacyjnych.

en: Bulk assign per-product commission rates, on a per-affiliate basis. Any existing rates will also be updated.
pl_PL: Można zbiorczo przypisać stawki prowizji dla poszczególnych produktów w odniesieniu do poszczególnych partnerów. Wszelkie dotychczasowe stawki również zostaną zaktualizowane.

en: Bulk create or import a list of affiliate coupons (and users) to be automatically created. This will automatically create the coupon, and assign the user to it. If the user does not exist, that will also be created.
pl_PL: Zrób zbiorcze tworzenie lub zaimportuj listę kuponów partnerskich (wraz z użytkownikami), które mają zostać utworzone automatycznie. Spowoduje to automatyczne utworzenie kuponu i przypisanie do niego użytkownika. Jeśli użytkownik nie istnieje, zostanie on również utworzony.

en: Bulk create or import a list of new affiliate coupons (and users) to be automatically created.
pl_PL: Zbiorcze tworzenie lub importowanie listy nowych kuponów partnerskich (oraz użytkowników), które mają zostać utworzone automatycznie.

en: Bulk decline complete. Declined: %1$d. Skipped: %2$d.
pl_PL: Zakończono masowe odrzucanie. Odrzucono: %1$d. Pominięto: %2$d.

en: Bulk delete complete. Deleted: %1$d. Skipped: %2$d.
pl_PL: Usunięcie zbiorcze zakończone. Usunięto: %1$d. Pominięto: %2$d.

en: Bulk edit, import, or export existing coupon commission rates and assigned user.
pl_PL: Zbiorcza edycja, import lub eksport istniejących stawek prowizji za kupony oraz przypisanych użytkowników.

en: Bulk edit, import, or export the per-product commission settings.
pl_PL: Zmieniaj zbiorczo, importuj lub eksportuj ustawienia prowizji dla poszczególnych produktów.

en: Bulk payment run complete.
pl_PL: Zakończono przetwarzanie płatności zbiorczych.

en: Bulk payment run stopped.
pl_PL: Zatrzymano cykliczną operację płatności zbiorczych.

en: Bulk payouts processed. Done: %1$d, Paid: %2$d, Cancelled: %3$d, Deleted: %4$d, Skipped: %5$d
pl_PL: Przetworzono wypłaty zbiorcze. Zrealizowano: %1$d, Wypłacono: %2$d, Anulowano: %3$d, Usunięto: %4$d, Pominięto: %5$d

en: Button Background Color
pl_PL: Kolor tła przycisku

en: Button Border Color
pl_PL: Kolor obramowania przycisków

en: Button Hover Color
pl_PL: Kolor przycisku po najechaniu kursorem

en: Button Icon
pl_PL: Ikona przycisku

en: Button Position
pl_PL: Położenie przycisku

en: Button Settings
pl_PL: Ustawienia przycisków

en: Button Size
pl_PL: Rozmiar przycisku

en: Button Text
pl_PL: Tekst przycisku

en: Button Text (For Affiliates)
pl_PL: Tekst przycisku (dla partnerów)

en: Button Text (For Non-Affiliates)
pl_PL: Tekst przycisku (dla osób niebędących partnerami)

en: Button Text Color
pl_PL: Kolor tekstu przycisku

en: Button URL (Optional)
pl_PL: Adres URL przycisku (opcjonalnie)

en: Button Visibility
pl_PL: Widoczność przycisków

en: Buttons
pl_PL: Przyciski

en: Buttons Hover
pl_PL: Efekty po najechaniu kursorem na przyciski

en: By default the order totals displayed on the dashboard, and used for % commission calculations exclude shipping costs, fees, taxes, and discounts (recommended).
pl_PL: Domyślnie kwoty zamówień wyświetlane na pulpicie nawigacyjnym i wykorzystywane do obliczania prowizji procentowej nie obejmują kosztów wysyłki, opłat, podatków ani rabatów (zalecane).

en: By default the tabs settings are all already set to recommended options.
pl_PL: Domyślnie wszystkie ustawienia kart są już skonfigurowane zgodnie z zaleceniami.

en: By default, a required "preferred coupon code" field will be shown on the registration form for the affiliate to enter their prefered coupon code name.
pl_PL: Domyślnie w formularzu rejestracyjnym wyświetla się obowiązkowe pole „preferowany kod kuponu”, w którym partner może wpisać nazwę swojego preferowanego kodu kuponu.

en: By default, the referral URLs will automatically apply the affiliates coupon code to the customers cart when clicked. The affiliate can view their referral link clicks and conversions on the affiliate dashboard.
pl_PL: Domyślnie po kliknięciu linków polecających kod kuponu partnera zostanie automatycznie dodany do koszyka klienta. Partner może sprawdzić liczbę kliknięć w swoje linki polecające oraz liczbę konwersji na panelu partnerskim.

en: By which date should orders be sorted on the affiliate dashboard?
pl_PL: Do jakiej daty należy posortować zamówienia na panelu partnerskim?

en: CREATE NEW NEWSLETTER
pl_PL: UTWÓRZ NOWY BIULETYN

en: CSV (spreadsheet)
pl_PL: CSV (arkusz kalkulacyjny)

en: Calculating statistics
pl_PL: Obliczanie statystyk

en: Calculation Settings
pl_PL: Ustawienia obliczeń

en: Call this alongside or separately from wcusage_custom_event. $current_value is the affiliate's current progress and $target_value is the goal (e.g. 7 and 10 to show "7 / 10"). Omit $target_value or pass 0 to show only the current value.
pl_PL: Należy wywołać tę funkcję równolegle z funkcją `wcusage_custom_event` lub osobno. $current_value to aktualny postęp partnera, a $target_value to cel (np. 7 i 10, aby wyświetlić „7 / 10”). Aby wyświetlić tylko aktualną wartość, należy pominąć parametr $target_value lub przekazać mu wartość 0.

en: Campaign
pl_PL: Kampania

en: Campaign Name
pl_PL: Nazwa kampanii

en: Campaign URL variable
pl_PL: Zmienna adresu URL kampanii

en: Campaign name
pl_PL: Nazwa kampanii

en: Campaigns
pl_PL: Kampanie

en: Campaigns (Referral URL)
pl_PL: Kampanie (adres URL polecenia)

en: Campaigns Created
pl_PL: Utworzone kampanie

en: Can I view the dashboard for each of my affiliates?
pl_PL: Czy mogę wyświetlić pulpit nawigacyjny dla każdego z moich partnerów?

en: Can also be set on a per-coupon basis.
pl_PL: Można to również ustawić indywidualnie dla każdego kuponu.

en: Canada
pl_PL: Kanada

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Cancel Payout & Transfer
pl_PL: Anuluj wypłatę i przelew

en: Cancel the selected payouts? This will return funds to unpaid commission for the affiliates.
pl_PL: Czy chcesz anulować wybrane wypłaty? Spowoduje to przeniesienie środków z powrotem do puli niewypłaconych prowizji dla partnerów.

en: Cancel this payout request and the transfer in Wise.
pl_PL: Anuluj tę prośbę o wypłatę oraz przelew w serwisie Wise.

en: Cancel this payout request.
pl_PL: Anuluj to zlecenie wypłaty.

en: Cancelled
pl_PL: Odwołane

en: Cancelled, Refunded, and Failed orders will show stats as "0.00".
pl_PL: W przypadku zamówień anulowanych, zwróconych i nieudanych wartość statystyk będzie wynosić „0,00”.

en: Cancelled: When a payout is cancelled, the commission will be returned to the affiliate as unpaid commission.
pl_PL: Anulowane: W przypadku anulowania wypłaty prowizja zostanie zwrócona partnerowi jako prowizja niewypłacona.

en: Cannot process payout - Bank details validation failed
pl_PL: Nie można zrealizować wypłaty — nie udało się zweryfikować danych bankowych

en: Capitalize
pl_PL: Wielkie litery

en: Cart Discount Text
pl_PL: Tekst dotyczący rabatu na koszyk

en: Case:
pl_PL: Przypadek:

en: Center
pl_PL: Centrum

en: Center Left
pl_PL: Centrum-lewica

en: Center Right
pl_PL: Centroprawica

en: Change status to cancelled
pl_PL: Zmień status na „anulowany”

en: Change status to completed
pl_PL: Zmień status na „zakończone”

en: Change status to on-hold
pl_PL: Zmień status na „wstrzymane”

en: Change status to processing
pl_PL: Zmień status na „w trakcie przetwarzania”

en: Change the status of this domain to declined.
pl_PL: Zmień status tej domeny na „odrzucona”.

en: Change to Declined
pl_PL: Zmień na „Odrzucone”

en: Change your profile picture on Gravatar
pl_PL: Zmień swoje zdjęcie profilowe na Gravatarze

en: Changing order statuses may affect the affiliate commissions for these orders.
pl_PL: Zmiana statusu zamówienia może wpłynąć na wysokość prowizji partnerskich za te zamówienia.

en: Changing the coupon name may cause the affiliate dashboard statistics to be reset. Are you sure you want to proceed?
pl_PL: Zmiana nazwy kuponu może spowodować zresetowanie statystyk w panelu partnerskim. Czy na pewno chcesz kontynuować?

en: Changing the parent user will move over this affiliate, and all of their sub-affiliates into the network of the new parents.
pl_PL: Zmiana użytkownika nadrzędnego spowoduje przeniesienie tego partnera oraz wszystkich jego podpartnerów do sieci nowego użytkownika nadrzędnego.

en: Chart Bar
pl_PL: Pasek wykresu

en: Chart Line
pl_PL: Linia wykresu

en: Check Circle
pl_PL: Zaznacz kółko

en: Check this to confirm updating the MLA parents.
pl_PL: Zaznacz to pole, aby potwierdzić aktualizację elementów nadrzędnych w schemacie MLA.

en: Check this to confirm you would like to update the 'Unpaid Commission' and 'Pending Payments' to the above.
pl_PL: Zaznacz to pole, aby potwierdzić, że chcesz zaktualizować wartości pól „Niewypłacona prowizja” i „Płatności oczekujące” zgodnie z powyższymi danymi.

en: Checkbox Field
pl_PL: Pole wyboru

en: Checkbox label
pl_PL: Etykieta pola wyboru

en: Checkbox ticked by default?
pl_PL: Czy pole wyboru jest domyślnie zaznaczone?

en: Checking
pl_PL: Sprawdzanie

en: Checking statistics...
pl_PL: Sprawdzanie statystyk...

en: Checking status...
pl_PL: Sprawdzanie stanu...

en: Checkmark
pl_PL: Zaznaczenie

en: Checkout Page
pl_PL: Strona płatności

en: Checkout Page: Join Affiliate Program
pl_PL: Strona płatności: Dołącz do programu partnerskiego

en: Choose how commission amounts are rounded to currency decimals. "Round down" will always truncate extra decimals instead of rounding up.
pl_PL: Wybierz sposób zaokrąglania kwot prowizji do miejsc po przecinku. Opcja „Zaokrąglaj w dół” zawsze pomija dodatkowe miejsca po przecinku, zamiast zaokrąglać w górę.

en: Choose how the "Settings" tab is displayed on the affiliate dashboard. "Modern" shows the account details and each section in clean boxed cards. "Legacy" uses the original tabbed layout.
pl_PL: Wybierz sposób wyświetlania zakładki „Ustawienia” na pulpicie nawigacyjnym partnera. W trybie „Nowoczesnym” szczegóły konta i poszczególne sekcje są wyświetlane w przejrzystych kartach w ramkach. W trybie „Klasycznym” stosowany jest oryginalny układ z zakładkami.

en: Choose how the email is formatted for affiliates.
pl_PL: Wybierz sposób formatowania wiadomości e-mail dla partnerów.

en: Choose how the referral notification will be displayed to visitors.
pl_PL: Wybierz sposób wyświetlania powiadomienia o poleceniu odwiedzającym.

en: Choose which events trigger an SMS to the affiliate.
pl_PL: Wybierz, które zdarzenia mają powodować wysłanie wiadomości SMS do partnera.

en: Choose which icon to display in the popup header.
pl_PL: Wybierz ikonę, która ma być wyświetlana w nagłówku okna podręcznego.

en: City
pl_PL: Miasto

en: Clear
pl_PL: Wyczyść

en: Clear Cache
pl_PL: Wyczyść pamięć podręczną

en: Clear all dashboard caches to refresh statistics
pl_PL: Wyczyść wszystkie pamięci podręczne pulpitu nawigacyjnego, aby odświeżyć statystyki

en: Click "show settings" to customise each specific tab.
pl_PL: Kliknij „pokaż ustawienia”, aby dostosować poszczególne zakładki.

en: Click / Visit History
pl_PL: Historia kliknięć / odwiedzin

en: Click Attribution
pl_PL: Kliknij „Źródło”

en: Click Here
pl_PL: Kliknij tutaj

en: Click for more details
pl_PL: Kliknij, aby uzyskać więcej informacji

en: Click for more information
pl_PL: Kliknij, aby uzyskać więcej informacji

en: Click here
pl_PL: Kliknij tutaj

en: Click here for a tutorial.
pl_PL: Kliknij tutaj, aby obejrzeć samouczek.

en: Click here to install %s
pl_PL: Kliknij tutaj, aby zainstalować %s

en: Click here to learn more
pl_PL: Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej

en: Click here to learn more.
pl_PL: Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

en: Click here to reset your password.
pl_PL: Kliknij tutaj, aby zresetować hasło.

en: Click the button below to automatically generate the page:
pl_PL: Kliknij poniższy przycisk, aby automatycznie wygenerować stronę:

en: Click to copy
pl_PL: Kliknij, aby skopiować

en: Click tracking is not currently enabled.
pl_PL: Śledzenie kliknięć nie jest obecnie włączone.

en: Clicks
pl_PL: Kliknięcia

en: Clicks Log Privacy
pl_PL: Rejestr kliknięć – Polityka prywatności

en: Clicks Per Page
pl_PL: Liczba kliknięć na stronę

en: Close
pl_PL: Zamknij

en: Close Menu
pl_PL: Zamknij menu

en: Cloudflare Turnstile is a new, user-friendly, privacy-preserving reCAPTCHA alternative.
pl_PL: Cloudflare Turnstile to nowa, przyjazna dla użytkownika alternatywa dla reCAPTCHA, zapewniająca ochronę prywatności.

en: Cloudlare Turnstile (Recommended)
pl_PL: Cloudflare Turnstile (zalecane)

en: Code "EXAMPLE10", discount "10%", username "exampleuser", name "James", company "ExampleCompany".
pl_PL: Kod „EXAMPLE10”, rabat „10%”, nazwa użytkownika „exampleuser”, imię i nazwisko „James”, firma „ExampleCompany”.

en: Coins
pl_PL: Monety

en: Collapsed Widget Text
pl_PL: Tekst zwiniętego widżetu

en: Color
pl_PL: Kolor

en: Color Code:
pl_PL: Kod koloru:

en: Color:
pl_PL: Kolor:

en: Columns
pl_PL: Kolumny

en: Commission
pl_PL: Komisja

en: Commission %
pl_PL: Prowizja %

en: Commission %s - Order
pl_PL: Komisja %s – Zamówienie

en: Commission %s - Product
pl_PL: Komisja %s – Produkt

en: Commission (%) Per Order
pl_PL: Prowizja (%) od każdego zamówienia

en: Commission (%s) Per Order
pl_PL: Prowizja (%s) od zamówienia

en: Commission (%s) Per Product
pl_PL: Prowizja (%s) od każdego produktu

en: Commission (Fixed)
pl_PL: Prowizja (stała)

en: Commission (High → Low)
pl_PL: Prowizja (od najwyższej do najniższej)

en: Commission (Low → High)
pl_PL: Prowizja (od najniższej do najwyższej)

en: Commission (Percentage)
pl_PL: Prowizja (w procentach)

en: Commission Added
pl_PL: Dodano prowizję

en: Commission Amounts
pl_PL: Wysokość prowizji

en: Commission Earned
pl_PL: Wypłacona prowizja

en: Commission Earnings
pl_PL: Wynagrodzenie prowizyjne

en: Commission Fixed
pl_PL: Stawka ustalona przez Komisję

en: Commission Graph
pl_PL: Wykres Komisji

en: Commission Increase: +%s%%
pl_PL: Wzrost prowizji: +%s%%

en: Commission Levels
pl_PL: Poziomy prowizji

en: Commission Line Graphs
pl_PL: Wykresy liniowe Komisji

en: Commission Overview
pl_PL: Przegląd Komisji

en: Commission Payout Paid
pl_PL: Wypłata prowizji zrealizowana

en: Commission Payout Paid (Admin)
pl_PL: Wypłacona prowizja (administracja)

en: Commission Payout Requests
pl_PL: Wnioski o wypłatę prowizji

en: Commission Payout Tracking
pl_PL: Śledzenie wypłat prowizji

en: Commission Payouts
pl_PL: Wypłaty prowizji

en: Commission Payouts Features
pl_PL: Funkcje związane z wypłatami prowizji

en: Commission Payouts Settings
pl_PL: Ustawienia wypłat prowizji

en: Commission Per Product
pl_PL: Prowizja od produktu

en: Commission Per Tier
pl_PL: Prowizja według poziomu

en: Commission Percent
pl_PL: Procent prowizji

en: Commission Percentage Per Order
pl_PL: Procentowa prowizja od zamówienia

en: Commission Priority
pl_PL: Priorytet Komisji

en: Commission Rate
pl_PL: Stawka prowizji

en: Commission Rate Increase
pl_PL: Podwyżka stawki prowizji

en: Commission Rates
pl_PL: Stawki prowizji

en: Commission Removed
pl_PL: Komisja została odwołana

en: Commission Settings
pl_PL: Ustawienia komisji

en: Commission Tier
pl_PL: Poziom prowizji

en: Commission disabled for this coupon.
pl_PL: W przypadku tego kuponu prowizja została wyłączona.

en: Commission from orders awaiting completion.
pl_PL: Prowizja od zamówień oczekujących na realizację.

en: Commission granted to %s, ready for payout request.
pl_PL: Prowizja przyznana %s, gotowa do złożenia wniosku o wypłatę.

en: Commission is EXCLUSIVE of tax.
pl_PL: Prowizja nie obejmuje podatku.

en: Commission is INCLUSIVE of tax.
pl_PL: Komisja obejmuje podatek.

en: Commission last month (final)
pl_PL: Komisja w zeszłym miesiącu (ostateczna wersja)

en: Commission not yet granted to %s.
pl_PL: Zlecenie nie zostało jeszcze przyznane %s.

en: Commission payouts setup guide (PRO):
pl_PL: Przewodnik po konfiguracji wypłat z Komisji (PRO):

en: Commission rounding mode
pl_PL: Tryb zaokrąglania przez Komisję

en: Commission the user earned from their own MLA sub-affiliates.
pl_PL: Prowizja, jaką użytkownik uzyskał od swoich podpartnerów w programie MLA.

en: Commission the user earned from their own referral link.
pl_PL: Prowizja, jaką użytkownik uzyskał dzięki własnemu linkowi polecającemu.

en: Commission total so far this month
pl_PL: Łączna kwota prowizji w bieżącym miesiącu

en: Commission vs Sales
pl_PL: Prowizja a sprzedaż

en: Commission will be earned for every renewal order in the subscription, at the rates you have set.
pl_PL: Za każde przedłużenie subskrypcji zostanie wypłacona prowizja zgodnie z ustalonymi przez Ciebie stawkami.

en: Commission £ - Order
pl_PL: Prowizja £ – Zamówienie

en: Commission £ - Product
pl_PL: Prowizja w funtach – Produkt

en: Commission:
pl_PL: Komisja:

en: Company Name
pl_PL: Nazwa firmy

en: Compare With
pl_PL: Porównaj z

en: Compare dates
pl_PL: Porównaj daty

en: Compared with
pl_PL: W porównaniu z

en: Complete (%1$d / %2$d)
pl_PL: Zakończ (%1$d / %2$d)

en: Complete Authentication in Wise
pl_PL: Pełne uwierzytelnianie w Wise

en: Complete Payment in Wise
pl_PL: Dokonaj płatności w serwisie Wise

en: Complete authentication in Wise to complete the bank transfer payout.
pl_PL: Przeprowadź pełne uwierzytelnienie w systemie Wise, aby sfinalizować wypłatę przelewem bankowym.

en: Completed
pl_PL: Zakończono

en: Completed Date
pl_PL: Data zakończenia

en: Completed Payments
pl_PL: Zrealizowane płatności

en: Completed Payments:
pl_PL: Zrealizowane płatności:

en: Completely hide the applied coupon on cart and checkout if it has 0 discount and is an affiliate coupon.
pl_PL: Całkowicie ukryj zastosowany kupon w koszyku i podczas finalizacji zamówienia, jeśli nie przewiduje on żadnej zniżki i jest to kupon partnerski.

en: Compose and send a newsletter to all current affiliates.
pl_PL: Przygotuj i wyślij biuletyn do wszystkich obecnych partnerów.

en: Comprehensive admin reports and analytics for all your coupons and affiliates.
pl_PL: Kompleksowe raporty administracyjne i analizy dotyczące wszystkich Twoich kuponów i partnerów afiliacyjnych.

en: Configure payout method
pl_PL: Skonfiguruj metodę wypłaty

en: Configure the Affiliate Email Newsletters module default settings.
pl_PL: Skonfiguruj domyślne ustawienia modułu „Biuletyny e-mailowe dla partnerów”.

en: Confirm Password
pl_PL: Potwierdź hasło

en: Connect your affiliate registration system to a mailing list. When a user joins your affiliate program, they will be automatically added to your mailing list.
pl_PL: Połącz swój system rejestracji partnerów z listą mailingową. Gdy użytkownik dołączy do Twojego programu partnerskiego, zostanie automatycznie dodany do listy mailingowej.

en: Connect your registration form to automatically add affiliates to your mailing list.
pl_PL: Połącz swój formularz rejestracyjny, aby automatycznie dodawać partnerów do listy mailingowej.

en: Connected
pl_PL: Połączone

en: Contact List ID
pl_PL: Identyfikator listy kontaktów

en: Contact us
pl_PL: Skontaktuj się z nami

en: Content
pl_PL: Treść

en: Continue to Settings Page
pl_PL: Przejdź do strony ustawień

en: Continue?
pl_PL: Kontynuować?

en: Control how often the popup appears to visitors. "Once" shows it one time only, "Every" shows it each time the URL has the referral parameter, "Persistent" keeps showing it on every page until they click apply or dismiss.
pl_PL: Ustal, jak często okienko wyskakujące ma się wyświetlać odwiedzającym. Opcja „Raz” powoduje wyświetlenie go tylko raz, opcja „Za każdym razem” — za każdym razem, gdy adres URL zawiera parametr odsyłający, a opcja „Trwałe” sprawia, że okienko będzie wyświetlane na każdej stronie, dopóki użytkownik nie kliknie przycisku „Zastosuj” lub „Zamknij”.

en: Conv.
pl_PL: Konw.

en: Conv. Rate
pl_PL: Współczynnik konwersji

en: Conversion Rate
pl_PL: Współczynnik konwersji

en: Conversion rates updated successfully.
pl_PL: Kursy walut zostały pomyślnie zaktualizowane.

en: Conversion:
pl_PL: Konwersja:

en: Conversions
pl_PL: Konwersje

en: Converted
pl_PL: Przekonwertowano

en: Converted Only
pl_PL: Tylko przekonwertowane

en: Converted?
pl_PL: Nawróciłeś się?

en: Cookie Duration
pl_PL: Okres ważności plików cookie

en: Cookie Duration (days)
pl_PL: Czas trwania pliku cookie (dni)

en: Cookie Settings
pl_PL: Ustawienia plików cookie

en: Copied to clipboard!
pl_PL: Skopiowano do schowka!

en: Copied!
pl_PL: Skopiowano!

en: Copy
pl_PL: Kopiuj

en: Copy Code
pl_PL: Skopiuj kod

en: Copy Dashboard Link
pl_PL: Skopiuj link do pulpitu nawigacyjnego

en: Copy Link
pl_PL: Skopiuj link

en: Copy the code above and paste it into your wp-config.php file
pl_PL: Skopiuj powyższy kod i wklej go do pliku wp-config.php

en: Could not accept: coupon "%s" already exists.
pl_PL: Nie można zaakceptować: kupon „%s” już istnieje.

en: Could not apply coupon.
pl_PL: Nie udało się zrealizować kuponu.

en: Could not generate a coupon code. Please contact an administrator.
pl_PL: Nie udało się wygenerować kodu kuponu. Skontaktuj się z administratorem.

en: Could not save the start date.
pl_PL: Nie udało się zapisać daty rozpoczęcia.

en: Country
pl_PL: Kraj

en: Coupon
pl_PL: Kupon

en: Coupon "%s" already exists.
pl_PL: Kupon „%s” już istnieje.

en: Coupon "%s" created successfully and assigned to affiliate.
pl_PL: Kupon „%s” został pomyślnie utworzony i przypisany do partnera.

en: Coupon "%s" deleted successfully.
pl_PL: Kupon „%s” został pomyślnie usunięty.

en: Coupon %s
pl_PL: Kupon %s

en: Coupon %s Users
pl_PL: Użytkownicy z kuponem %s

en: Coupon Affiliate - Bonuses
pl_PL: Program partnerski z kuponami – premie

en: Coupon Affiliate Landing Pages
pl_PL: Strony docelowe z kuponami dla partnerów afiliacyjnych

en: Coupon Affiliates
pl_PL: Partnerzy zajmujący się kuponami

en: Coupon Affiliates & Commission
pl_PL: Program partnerski z kuponami i prowizje

en: Coupon Affiliates - Affiliate Groups
pl_PL: Partnerzy oferujący kupony – Grupy partnerskie

en: Coupon Affiliates - Commission Rates
pl_PL: Partnerzy oferujący kupony – stawki prowizji

en: Coupon Affiliates - Extra Limits:
pl_PL: Partnerzy oferujący kupony – dodatkowe limity:

en: Coupon Affiliates - Lifetime Affiliate Settings
pl_PL: Program partnerski „Coupon Affiliates” – Ustawienia partnerskie na cały okres obowiązywania

en: Coupon Affiliates - MLA Commission
pl_PL: Partnerzy oferujący kupony – prowizja MLA

en: Coupon Affiliates - MLA Dashboard
pl_PL: Partnerzy oferujący kupony – Pulpit nawigacyjny MLA

en: Coupon Affiliates - MLA Parent Users
pl_PL: Partnerzy oferujący kupony – użytkownicy MLA z grupy rodziców

en: Coupon Affiliates - MLA Per-User Tier Commission Rates
pl_PL: Partnerzy oferujący kupony – stawki prowizji MLA według poziomów za użytkownika

en: Coupon Affiliates - Payment Settings
pl_PL: Partnerzy z programem kuponowym – Ustawienia płatności

en: Coupon Affiliates - Registration Details
pl_PL: Program partnerski „Coupon Affiliates” – szczegóły rejestracji

en: Coupon Affiliates enhances affiliate marketing by integrating coupons as a core feature. Unlike traditional affiliate systems that rely primarily on referral links, this plugin allows affiliates to share their unique coupon codes. These codes not only track sales for commission purposes but also offer customers immediate discounts or special offers, enriching the purchasing experience. However, the Coupon Affiliates system still maintains the flexibility of referral links; affiliates can share URLs that automatically apply their coupon at checkout, and even if a coupon isn't used, you can <a href="%s" target="_blank">still make the link alone track referrals</a>, ensuring affiliates receive credit for every sale referred.
pl_PL: Wtyczka „Coupon Affiliates” usprawnia marketing partnerski poprzez włączenie kuponów jako podstawowej funkcji. W odróżnieniu od tradycyjnych systemów partnerskich, opierających się głównie na linkach polecających, ta wtyczka pozwala partnerom udostępniać swoje unikalne kody kuponów. Kody te nie tylko śledzą sprzedaż w celu naliczenia prowizji, ale także oferują klientom natychmiastowe zniżki lub oferty specjalne, wzbogacając tym samym doświadczenie zakupowe. Jednak system Coupon Affiliates nadal zachowuje elastyczność linków polecających; partnerzy mogą udostępniać adresy URL, które automatycznie stosują ich kupon przy finalizacji zamówienia, a nawet jeśli kupon nie zostanie wykorzystany, <a href="%s" target="_blank">sam link nadal śledzi polecenia</a>, gwarantując partnerom wynagrodzenie za każdą poleconą sprzedaż.

en: Coupon Affiliates for WooCommerce (PRO)
pl_PL: Program partnerski z kuponami dla WooCommerce (PRO)

en: Coupon Affiliates: Activity Log
pl_PL: Partnerzy oferujący kupony: Dziennik aktywności

en: Coupon Affiliates: Creatives
pl_PL: Partnerzy oferujący kupony: Materiały reklamowe

en: Coupon Affiliates: Email Newsletters
pl_PL: Partnerzy oferujący kupony: biuletyny e-mailowe

en: Coupon Affiliates: Info & Help
pl_PL: Partnerzy z programem kuponowym: Informacje i pomoc

en: Coupon Affiliates: PRO Features
pl_PL: Partnerzy oferujący kupony: Funkcje PRO

en: Coupon Affiliates: PRO Modules
pl_PL: Partnerzy oferujący kupony: Moduły PRO

en: Coupon Affiliates: Setup Wizard
pl_PL: Partnerzy oferujący kupony: Kreator konfiguracji

en: Coupon Affiliates: Short URLs
pl_PL: Partnerzy programów rabatowych: skrócone adresy URL

en: Coupon Affiliates: Statements
pl_PL: Partnerzy programów rabatowych: zestawienia

en: Coupon Checkout Settings
pl_PL: Ustawienia realizacji kuponów przy kasie

en: Coupon Code
pl_PL: Kod kuponu

en: Coupon Code:
pl_PL: Kod kuponu:

en: Coupon Commission Settings
pl_PL: Ustawienia prowizji za kupony

en: Coupon Details
pl_PL: Szczegóły kuponu

en: Coupon Discount Amount:
pl_PL: Kwota zniżki z kuponu:

en: Coupon Format
pl_PL: Format kuponu

en: Coupon History
pl_PL: Historia kuponów

en: Coupon History Start Date
pl_PL: Data rozpoczęcia historii kuponów

en: Coupon ID
pl_PL: Numer kuponu

en: Coupon ID:
pl_PL: Numer kuponu:

en: Coupon Info
pl_PL: Informacje o kuponie

en: Coupon Name
pl_PL: Nazwa kuponu

en: Coupon Title Prefix
pl_PL: Prefiks nazwy kuponu

en: Coupon Type
pl_PL: Rodzaj kuponu

en: Coupon Type:
pl_PL: Rodzaj kuponu:

en: Coupon Usage Restrictions
pl_PL: Ograniczenia dotyczące korzystania z kuponów

en: Coupon applied successfully!
pl_PL: Kupon został pomyślnie zrealizowany!

en: Coupon code
pl_PL: Kod rabatowy

en: Coupon code already exists:
pl_PL: Kod kuponu już istnieje:

en: Coupon code successfully created:
pl_PL: Kod kuponu został pomyślnie utworzony:

en: Coupon code was not created. Template has not been selected.
pl_PL: Kod kuponu nie został utworzony. Nie wybrano szablonu.

en: Coupon code...
pl_PL: Kod rabatowy...

en: Coupon not found.
pl_PL: Nie znaleziono kuponu.

en: Coupon unavailable
pl_PL: Kupon niedostępny

en: Coupon unlinked from user:
pl_PL: Kupon odłączony od użytkownika:

en: Coupon...
pl_PL: Kupon...

en: Coupon: %1$s
pl_PL: Kupon: %1$s

en: Coupons
pl_PL: Kupony

en: Coupons List
pl_PL: Lista kuponów

en: Coupons:
pl_PL: Kupony:

en: Create & Start Sending
pl_PL: Utwórz i zacznij wysyłać

en: Create Coupon
pl_PL: Utwórz kupon

en: Create MLA Payout Request
pl_PL: Utwórz wniosek o wypłatę w formacie MLA

en: Create New Newsletter
pl_PL: Utwórz nowy biuletyn

en: Create New Payout
pl_PL: Utwórz nową wypłatę

en: Create Payout Request
pl_PL: Utwórz wniosek o wypłatę

en: Create Payout Requests
pl_PL: Tworzenie wniosków o wypłatę

en: Create Support Ticket
pl_PL: Utwórz zgłoszenie do pomocy technicznej

en: Create Your First Affiliate
pl_PL: Stwórz swój pierwszy program partnerski

en: Create a Support Ticket
pl_PL: Utwórz zgłoszenie do pomocy technicznej

en: Create a coupon based affiliate program for your WooCommerce website, and view coupon usage statistics.
pl_PL: Stwórz program partnerski oparty na kuponach dla swojej witryny WooCommerce i przeglądaj statystyki dotyczące wykorzystania kuponów.

en: Create a coupon code
pl_PL: Utwórz kod rabatowy

en: Create a more effective signup promo page design with the generator tool:
pl_PL: Stwórz bardziej skuteczny projekt strony promocyjnej rejestracji za pomocą generatora:

en: Create a new coupon and assign it to this affiliate.
pl_PL: Utwórz nowy kupon i przypisz go do tego partnera.

en: Create a new coupon code
pl_PL: Utwórz nowy kod rabatowy

en: Create a new support ticket
pl_PL: Utwórz nowe zgłoszenie do pomocy technicznej

en: Create a new template coupon
pl_PL: Utwórz nowy szablon kuponu

en: Create a support ticket.
pl_PL: Utwórz zgłoszenie do pomocy technicznej.

en: Create and display leaderboards on your posts or pages with rankings for your affiliates total referrals.
pl_PL: Twórz i wyświetlaj tabele wyników w swoich wpisach lub na stronach, przedstawiające rankingi pod względem łącznej liczby poleconych przez partnerów.

en: Create or Manage Payout Requests
pl_PL: Tworzenie wniosków o wypłatę lub zarządzanie nimi

en: Create payout requests yourself for affiliates with available commission.
pl_PL: Samodzielnie twórz wnioski o wypłatę dla partnerów, którzy mają do dyspozycji prowizję.

en: Create the affiliate dashboard page:
pl_PL: Utwórz stronę panelu partnerskiego:

en: Create the affiliate registration page:
pl_PL: Utwórz stronę rejestracji partnerów:

en: Create the template coupon:
pl_PL: Utwórz szablon kuponu:

en: Create your own tabs, to display custom sections and content on the affiliate dashboard.
pl_PL: Utwórz własne zakładki, aby wyświetlać niestandardowe sekcje i treści na panelu partnerskim.

en: Created
pl_PL: Utworzono

en: Created Date (Recommended)
pl_PL: Data utworzenia (zalecana)

en: Created Wise transfer for payout #%1$d. Complete the payment in Wise.
pl_PL: Utworzono przelew w serwisie Wise w celu wypłaty kwoty #%1$d. Zrealizuj płatność w serwisie Wise.

en: Created: When a payout is created but requires additional authentication (like SCA for Wise). The commission is moved to pending until the payout is completed.
pl_PL: Utworzono: Gdy wypłata została utworzona, ale wymaga dodatkowego uwierzytelnienia (np. SCA w przypadku serwisu Wise). Prowizja zostaje przeniesiona do statusu „oczekujące” do czasu zakończenia wypłaty.

en: Creating Affiliates & Coupons
pl_PL: Tworzenie programów partnerskich i kuponów

en: Creating...
pl_PL: Tworzenie...

en: Creative
pl_PL: Kreatywne

en: Creative Details
pl_PL: Szczegóły kreatywne

en: Creative Image
pl_PL: Kreatywny obraz

en: Creative Name
pl_PL: Kreatywna nazwa

en: Creative Type
pl_PL: Typ kreatywny

en: Creative Type:
pl_PL: Rodzaj projektu:

en: Creatives
pl_PL: Twórcy

en: Creatives Categories
pl_PL: Kategorie projektów kreatywnych

en: Creatives Library
pl_PL: Biblioteka materiałów kreatywnych

en: Creatives Per Row
pl_PL: Liczba elementów kreatywnych w wierszu

en: Creatives Section
pl_PL: Sekcja kreatywna

en: Creatives Settings
pl_PL: Ustawienia kreatywne

en: Creatives Settings:
pl_PL: Ustawienia kreatywne:

en: Creatives Tab Custom Text
pl_PL: Karta „Materiały kreatywne” – tekst niestandardowy

en: Creatives are not enabled.
pl_PL: Funkcje kreatywne nie są włączone.

en: Creatives that are available for this group:
pl_PL: Materiały reklamowe dostępne dla tej grupy:

en: Credit Amount
pl_PL: Kwota kredytu

en: Credit Card
pl_PL: Karta kredytowa

en: Credit will be added to user
pl_PL: Punkty zostaną przyznane użytkownikowi

en: Currencies
pl_PL: Waluty

en: Currency
pl_PL: Waluta

en: Currency Code:
pl_PL: Kod waluty:

en: Currency Conversion:
pl_PL: Przeliczanie walut:

en: Currency Handling:
pl_PL: Obsługa walut:

en: Currency Settings
pl_PL: Ustawienia waluty

en: Currency mismatch error. The bank account currency may not match the transfer currency.
pl_PL: Błąd niezgodności walut. Waluta rachunku bankowego może nie być zgodna z walutą przelewu.

en: Current Balance
pl_PL: Aktualne saldo

en: Current Month
pl_PL: Bieżący miesiąc

en: Current Status:
pl_PL: Aktualny stan:

en: Current Week
pl_PL: Bieżący tydzień

en: Current Year
pl_PL: Rok bieżący

en: Current status:
pl_PL: Aktualny stan:

en: Current unpaid (pending) commission total
pl_PL: Aktualna łączna kwota niezapłaconych (oczekujących) prowizji

en: Currently "Per-Affiliate Product Commission Rates" can only be edited by viewing/editing the individual product.
pl_PL: Obecnie „stawki prowizji za produkt dla poszczególnych partnerów” można edytować wyłącznie poprzez wyświetlenie/edycję konkretnego produktu.

en: Currently only reCAPTCHA "v2" is supported.
pl_PL: Obecnie obsługiwana jest wyłącznie wersja reCAPTCHA „v2”.

en: Curved (5px)
pl_PL: Zakrzywione (5px)

en: Custom
pl_PL: Niestandardowe

en: Custom "Affiliate Commission" Text
pl_PL: Niestandardowy tekst „Prowizja partnerska”

en: Custom "Affiliate store credit available" Text
pl_PL: Niestandardowy tekst „Dostępny kredyt partnerski”

en: Custom "Affiliate" terminology:
pl_PL: Niestandardowa terminologia dotycząca „programu partnerskiego”:

en: Custom "Affiliates" terminology:
pl_PL: Niestandardowa terminologia dotycząca „partnerów”:

en: Custom "Apply credit to this order" Text
pl_PL: Niestandardowy tekst „Zastosuj kredyt do tego zamówienia”

en: Custom "Commission" message on coupon affiliate dashboard.
pl_PL: Niestandardowy komunikat „Prowizja” w panelu partnerskim kuponów.

en: Custom "Preferred Coupon Code" Field Label
pl_PL: Niestandardowa etykieta pola „Preferowany kod kuponu”

en: Custom "Store Credit Balance" Text
pl_PL: Niestandardowy tekst „Saldo kredytu sklepowego”

en: Custom #1
pl_PL: Zwyczaj nr 1

en: Custom #2
pl_PL: Zwyczaj nr 2

en: Custom / URL Referral
pl_PL: Niestandardowe / Odnośnik z adresu URL

en: Custom 2
pl_PL: Niestandardowe 2

en: Custom Affiliate Dashboard Tabs
pl_PL: Niestandardowe zakładki na pulpicie nawigacyjnym programu partnerskiego

en: Custom Bonus/Reward Text:
pl_PL: Niestandardowy tekst dotyczący premii/nagrody:

en: Custom Bonuses Text
pl_PL: Tekst dotyczący bonusów niestandardowych

en: Custom CSS
pl_PL: Niestandardowy CSS

en: Custom Commission Message
pl_PL: Niestandardowa wiadomość dotycząca zlecenia

en: Custom Commission Per Coupon
pl_PL: Indywidualna prowizja za każdy kupon

en: Custom Commission Per Coupon, Product, Category, or User Role/Group
pl_PL: Indywidualna prowizja za kupon, produkt, kategorię lub rolę/grupę użytkownika

en: Custom Commission Per Product
pl_PL: Indywidualna prowizja za każdy produkt

en: Custom Commission Per Role
pl_PL: Indywidualna prowizja w zależności od stanowiska

en: Custom Commission Rate
pl_PL: Indywidualna stawka prowizji

en: Custom Commission:
pl_PL: Zamówienie na zamówienie:

en: Custom Creatives Text
pl_PL: Tekst niestandardowych materiałów reklamowych

en: Custom Dashboard CSS
pl_PL: CSS dla niestandardowego pulpitu nawigacyjnego

en: Custom Dashboard Tabs
pl_PL: Niestandardowe zakładki pulpitu nawigacyjnego

en: Custom Description:
pl_PL: Opis niestandardowy:

en: Custom Developer Hook
pl_PL: Niestandardowy punkt zaczepienia dla programistów

en: Custom Email Header Image / Logo
pl_PL: Niestandardowy obraz nagłówka wiadomości e-mail / logo

en: Custom Event / Action
pl_PL: Własne zdarzenie / akcja

en: Custom Event Key:
pl_PL: Niestandardowy klucz zdarzenia:

en: Custom Form Fields
pl_PL: Pola formularza niestandardowe

en: Custom Header Text
pl_PL: Niestandardowy tekst nagłówka

en: Custom Image
pl_PL: Obraz niestandardowy

en: Custom Message
pl_PL: Własna wiadomość

en: Custom Paragraph Text
pl_PL: Tekst akapitu niestandardowego

en: Custom Payment Method
pl_PL: Niestandardowa metoda płatności

en: Custom Payment Method #1
pl_PL: Niestandardowa metoda płatności nr 1

en: Custom Payment Method #2
pl_PL: Niestandardowa metoda płatności nr 2

en: Custom Payment Method 2
pl_PL: Niestandardowa metoda płatności 2

en: Custom Registration Form Title
pl_PL: Tytuł niestandardowego formularza rejestracyjnego

en: Custom Submit Button Text
pl_PL: Niestandardowy tekst przycisku „Prześlij”

en: Custom Tab #%s
pl_PL: Zakładka niestandardowa nr %s

en: Custom Tab %d:
pl_PL: Zakładka niestandardowa %d:

en: Custom Tab Header
pl_PL: Niestandardowy nagłówek karty

en: Custom Tabs
pl_PL: Niestandardowe zakładki

en: Custom Tax Adjustment (%):
pl_PL: Indywidualna korekta podatkowa (%):

en: Custom Terminology
pl_PL: Terminologia niestandardowa

en: Custom Text
pl_PL: Tekst niestandardowy

en: Custom Text / Description
pl_PL: Tekst niestandardowy / Opis

en: Custom Text / Information
pl_PL: Tekst niestandardowy / Informacje

en: Custom commission amounts can be set for each coupon, or you can set the global commission rates for all coupons in the <a href="%s">plugin settings</a> page.
pl_PL: Dla każdego kuponu można ustawić indywidualne stawki prowizji lub określić ogólne stawki prowizji dla wszystkich kuponów na stronie <a href="%s">Ustawienia wtyczki</a>.

en: Custom date to begin displaying past coupon data. Leave empty to show full history.
pl_PL: Data, od której mają być wyświetlane dane dotyczące poprzednich kuponów. Pozostaw puste pole, aby wyświetlić pełną historię.

en: Custom form fields, multiple templates, auto-accept, auto-registration and dynamic code generation.
pl_PL: Niestandardowe pola formularzy, wiele szablonów, automatyczne zatwierdzanie, automatyczna rejestracja oraz dynamiczne generowanie kodu.

en: Custom information/text shown in the "Direct Link Tracking" section on the affiliate dashboard.
pl_PL: Informacje/tekst niestandardowy wyświetlany w sekcji „Śledzenie bezpośrednich linków” na panelu partnerskim.

en: Custom information/text shown when payment method is selected (in the dashboard settings).
pl_PL: Informacje/tekst niestandardowy wyświetlany po wybraniu metody płatności (w ustawieniach pulpitu nawigacyjnego).

en: Custom tab settings are configured in the "Tabs" settings section.
pl_PL: Ustawienia niestandardowych kart konfiguruje się w sekcji „Karty” w oknie ustawień.

en: Custom text for "Coupon" on checkout for affiliate coupons:
pl_PL: Tekst niestandardowy dla pola „Kupon” podczas finalizacji zamówienia w przypadku kuponów partnerskich:

en: Custom text shown affiliate dashboard for the "commission" amount. This will be overridden if you enter commission amounts on the coupon level.
pl_PL: Niestandardowy tekst wyświetlany w panelu partnerskim dotyczący kwoty „prowizji”. Ustawienie to zostanie zastąpione, jeśli wprowadzi się kwoty prowizji na poziomie kuponu.

en: Custom text shown at the top of the Creatives tab.
pl_PL: Tekst niestandardowy wyświetlany w górnej części zakładki „Materiały reklamowe”.

en: Custom text shown at the top of the Orders tab.
pl_PL: Tekst niestandardowy wyświetlany u góry zakładki „Zamówienia”.

en: Custom text shown at the top of the Payouts tab.
pl_PL: Tekst niestandardowy wyświetlany u góry zakładki „Wypłaty”.

en: Custom text shown at the top of the Refer tab.
pl_PL: Tekst niestandardowy wyświetlany w górnej części zakładki „Referencje”.

en: Custom text shown at the top of the Stats tab.
pl_PL: Tekst niestandardowy wyświetlany w górnej części zakładki „Statystyki”.

en: Customer
pl_PL: Klient

en: Customers get %s and you earn %s!
pl_PL: Klienci otrzymują %s, a Ty zarabiasz %s!

en: Customers get a %s and you earn %s!
pl_PL: Klienci otrzymują %s, a Ty zarabiasz %s!

en: Customisation
pl_PL: Dostosowanie

en: Customise Affiliate Portal Design:
pl_PL: Dostosuj wygląd portalu partnerskiego:

en: Customise more settings
pl_PL: Dostosuj więcej ustawień

en: Customise the MLA Affiliate Portal:
pl_PL: Dostosuj portal partnerski MLA:

en: Customise the affiliate dashboard page to include exactly what you need:
pl_PL: Dostosuj stronę panelu partnerskiego tak, aby zawierała dokładnie to, czego potrzebujesz:

en: Customise the order of sections displayed on the "Statistics" tab.
pl_PL: Dostosuj kolejność sekcji wyświetlanych w zakładce „Statystyki”.

en: Customise the pending application message (shown while awaiting review).
pl_PL: Dostosuj komunikat dotyczący oczekującej aplikacji (wyświetlany w trakcie oczekiwania na weryfikację).

en: Customize Your Program
pl_PL: Dostosuj swój program

en: Customize the text that appears to the affiliate on the frontend when they view their rewards. Leave empty to use default text.
pl_PL: Dostosuj tekst wyświetlany partnerowi w interfejsie użytkownika podczas przeglądania jego nagród. Pozostaw to pole puste, aby użyć tekstu domyślnego.

en: Cyprus
pl_PL: Cypr

en: Czech Republic
pl_PL: Czechy

en: DASHBOARD
pl_PL: PANEL NADZORCZY

en: DETAILS
pl_PL: SZCZEGÓŁY

en: Daily
pl_PL: Codziennie

en: Daily Trends
pl_PL: Codzienne trendy

en: Dark Mode
pl_PL: Tryb ciemny

en: Dashboard
pl_PL: Pulpit nawigacyjny

en: Dashboard Link
pl_PL: Link do pulpitu nawigacyjnego

en: Dashboard Page
pl_PL: Strona pulpitu nawigacyjnego

en: Dashboard URL unavailable
pl_PL: Adres URL pulpitu nawigacyjnego jest niedostępny

en: Dashboard caches cleared successfully!
pl_PL: Pamięć podręczna pulpitu została pomyślnie wyczyszczona!

en: Data not currently accurate, due to settings changes?
pl_PL: Czy dane są obecnie niedokładne z powodu zmian w ustawieniach?

en: Database compromise alone cannot decrypt bank details
pl_PL: Samo włamanie do bazy danych nie pozwala na odszyfrowanie danych bankowych

en: Date
pl_PL: Data

en: Date Completed
pl_PL: Data zakończenia

en: Date Created
pl_PL: Data utworzenia

en: Date Earned
pl_PL: Data uzyskania

en: Date Field
pl_PL: Pole daty

en: Date Paid
pl_PL: Data wypłaty

en: Date Range
pl_PL: Zakres dat

en: Date Requested
pl_PL: Data złożenia wniosku

en: Date from
pl_PL: Data od

en: Date range
pl_PL: Zakres dat

en: Date to
pl_PL: Data do

en: Day:
pl_PL: Dzień:

en: Debug
pl_PL: Debugowanie

en: Debug, Performance & Extra Settings
pl_PL: Ustawienia debugowania, wydajności i dodatkowe

en: Decline
pl_PL: Spadek

en: Decline Application
pl_PL: Odrzucenie wniosku

en: Decline selected
pl_PL: Odrzuć zaznaczone

en: Declined
pl_PL: Odrzucono

en: Decreased
pl_PL: Spadek

en: Deduct a custom percentage from the order subtotal, before calculating the commission (% commission).
pl_PL: Przed obliczeniem prowizji należy odjąć od sumy częściowej zamówienia określoną wartość procentową (% prowizji).

en: Deduct parent affiliate commission from sub-affiliate commission.
pl_PL: Od prowizji partnera podrzędnego należy odjąć prowizję partnera nadrzędnego.

en: Default
pl_PL: Domyślnie

en: Default (inherit browser/system)
pl_PL: Ustawienie domyślne (przyjmij ustawienia przeglądarki/systemu)

en: Default Email Format
pl_PL: Domyślny format wiadomości e-mail

en: Default Payout Method:
pl_PL: Domyślna metoda wypłaty:

en: Default Referral Link
pl_PL: Domyślny link polecający

en: Default Referral URL Page
pl_PL: Domyślna strona z adresem URL polecenia

en: Default URL:
pl_PL: Domyślny adres URL:

en: Default amount of "latest orders" to show:
pl_PL: Domyślna liczba „najnowszych zamówień” do wyświetlenia:

en: Default number of months to show
pl_PL: Domyślna liczba miesięcy do wyświetlenia

en: Default selected format when composing a new newsletter.
pl_PL: Domyślny format wybierany podczas tworzenia nowego biuletynu.

en: Delay Commission (Number of Days)
pl_PL: Opóźnienie w wypłacie prowizji (liczba dni)

en: Delay Per Email (seconds)
pl_PL: Opóźnienie na wiadomość e-mail (w sekundach)

en: Delay between each email send (2 - 5 seconds). Helps avoid server overload or provider throttling.
pl_PL: Opóźnienie między wysłaniem poszczególnych wiadomości e-mail (2–5 sekund). Pomaga uniknąć przeciążenia serwera lub ograniczenia przepustowości przez dostawcę.

en: Delayed Commission (Payouts)
pl_PL: Opóźnione prowizje (wypłaty)

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Delete (cancelled only)
pl_PL: Usuń (tylko anulowane)

en: Delete Campaign
pl_PL: Usuń kampanię

en: Delete Coupons
pl_PL: Usuń kupony

en: Delete Coupons & Assigned Affiliate User
pl_PL: Usuń kupony i przypisanego użytkownika programu partnerskiego

en: Delete Options
pl_PL: Opcje usuwania

en: Delete User
pl_PL: Usuń użytkownika

en: Delete User & Coupons
pl_PL: Usuń użytkownika i kupony

en: Delete plugin options and custom database tables on plugin deletion.
pl_PL: Podczas usuwania wtyczki należy usunąć jej opcje oraz niestandardowe tabele bazy danych.

en: Delete selected
pl_PL: Usuń zaznaczone

en: Delete the selected log entries? This cannot be undone.
pl_PL: Czy chcesz usunąć zaznaczone wpisy dziennika? Nie będzie można cofnąć tej czynności.

en: Delete the selected payouts? Only payouts with status Cancelled will be deleted. This action cannot be undone.
pl_PL: Czy chcesz usunąć wybrane wypłaty? Usunięte zostaną wyłącznie wypłaty o statusie „Anulowane”. Tego działania nie można cofnąć.

en: Delete this domain.
pl_PL: Usuń tę domenę.

en: Delete this payout.
pl_PL: Usuń tę wypłatę.

en: Delete this registration.
pl_PL: Usuń tę rejestrację.

en: Delete this visit.
pl_PL: Usuń tę wizytę.

en: Denmark
pl_PL: Dania

en: Description
pl_PL: Opis

en: Description:
pl_PL: Opis:

en: Design
pl_PL: Projekt

en: Design & Layout Customisation
pl_PL: Dostosowanie projektu i układu

en: Details
pl_PL: Szczegóły

en: Details Submitted
pl_PL: Przesłano szczegóły

en: Developed and supported by
pl_PL: Opracowane i obsługiwane przez

en: Developers: Custom Event / Action
pl_PL: Programiści: Niestandardowe zdarzenie / akcja

en: Direct
pl_PL: Bezpośrednio

en: Direct Bank Transfer
pl_PL: Bezpośredni przelew bankowy

en: Direct Bank Transfer (Manual)
pl_PL: Bezpośredni przelew bankowy (ręczny)

en: Direct Link Domain
pl_PL: Domena z bezpośrednim linkiem

en: Direct Link Tracking
pl_PL: Śledzenie bezpośrednich linków

en: Direct Link Tracking (Referrals)
pl_PL: Śledzenie bezpośrednich linków (odsyłacze)

en: Direct Link Tracking Emails
pl_PL: E-maile z bezpośrednim linkiem do śledzenia

en: Direct Link Tracking Restrictions
pl_PL: Ograniczenia dotyczące śledzenia bezpośrednich linków

en: Direct users to the <a href="%s" target="_blank">Affiliate Registration</a> page to allow them to register themselves. When accepted, this will then automatically create the coupon and assign them to it.
pl_PL: Przekieruj użytkowników na stronę <a href="%s" target="_blank">Rejestracja partnerów</a>, aby mogli się zarejestrować. Po zatwierdzeniu rejestracji system automatycznie utworzy kupon i przypisze go do danego użytkownika.

en: Directly edit the unpaid, pending and processing commission totals for this coupon.
pl_PL: Możesz bezpośrednio edytować sumy prowizji niezapłaconych, oczekujących i w trakcie rozliczania dla tego kuponu.

en: Disable Notifications
pl_PL: Wyłącz powiadomienia

en: Disable invoice upload for specific payout methods.
pl_PL: Wyłącz możliwość przesyłania faktur dla określonych metod wypłat.

en: Disable registration form for existing affiliate users.
pl_PL: Wyłącz formularz rejestracji dla obecnych użytkowników programu partnerskiego.

en: Disable the autofill user picker when assigning users to coupon.
pl_PL: Wyłącz automatyczne wypełnianie listy użytkowników podczas przypisywania użytkowników do kuponu.

en: Disabled
pl_PL: Niepełnosprawni

en: Disabling these will prevent cookies from being stored by the plugin in the visitors browsers.
pl_PL: Wyłączenie tych opcji uniemożliwi wtyczce zapisywanie plików cookie w przeglądarkach odwiedzających.

en: Discount
pl_PL: Zniżka

en: Discount Amount
pl_PL: Kwota rabatu

en: Discount Type
pl_PL: Rodzaj zniżki

en: Discount Type:
pl_PL: Rodzaj zniżki:

en: Discount:
pl_PL: Rabat:

en: Discounts
pl_PL: Rabaty

en: Discounts (High → Low)
pl_PL: Rabaty (od największego do najmniejszego)

en: Dismiss Notice
pl_PL: Zamknij powiadomienie

en: Display Affiliate Registration Form
pl_PL: Wyświetl formularz rejestracji partnera

en: Display Dark Mode Toggle
pl_PL: Przełącznik trybu ciemnego wyświetlacza

en: Display Delay (milliseconds)
pl_PL: Opóźnienie wyświetlania (milisekundy)

en: Display Frequency:
pl_PL: Częstotliwość wyświetlania:

en: Display Name
pl_PL: Nazwa wyświetlana

en: Display Settings
pl_PL: Ustawienia wyświetlania

en: Display Type:
pl_PL: Typ wyświetlacza:

en: Display a button to copy the coupon code to clipboard.
pl_PL: Wyświetl przycisk umożliwiający skopiowanie kodu kuponu do schowka.

en: Display a creatives section with downloadable banners, videos, PDFs, and colors. They can also generate an embed code to easily display it on their site.
pl_PL: Wyświetl sekcję materiałów reklamowych zawierającą banery do pobrania, filmy, pliki PDF oraz palety kolorów. Użytkownicy mogą również wygenerować kod do osadzenia, aby w prosty sposób wyświetlić te materiały na swojej stronie.

en: Display a creatives section with downloadable banners/media on the affiliate dashboard.
pl_PL: Wyświetl sekcję materiałów reklamowych z banerami i plikami multimedialnymi do pobrania na panelu partnerskim.

en: Display a custom message above the list of landing pages on the affiliate dashboard.
pl_PL: Wyświetl niestandardowy komunikat nad listą stron docelowych na panelu partnerskim.

en: Display a custom message at the top of the "Network" tab.
pl_PL: Wyświetl niestandardowy komunikat u góry zakładki „Sieć”.

en: Display a custom message at the top of the "Sub-Affiliates" tab.
pl_PL: Wyświetl niestandardowy komunikat u góry zakładki „Podpartnerzy”.

en: Display a custom message at the top of the bonuses tab on the affiliate dashboard.
pl_PL: Wyświetl niestandardowy komunikat u góry zakładki „Bonusy” na panelu partnerskim.

en: Display a custom message at the top of the creatives tab on the affiliate dashboard.
pl_PL: Wyświetl niestandardowy komunikat u góry zakładki „Materiały reklamowe” na pulpicie nawigacyjnym partnera afiliacyjnego.

en: Display a custom modal popup to customers when they visit your site for the first time via an affiliate referral link. This feature helps highlight the discount and encourage conversions.
pl_PL: Wyświetlaj klientom niestandardowe okienko modalne, gdy odwiedzają Twoją stronę po raz pierwszy za pośrednictwem linku partnerskiego. Ta funkcja pomaga zwrócić uwagę na zniżkę i zachęcić do dokonania zakupu.

en: Display a custom modal popup, bar notice, or small widget to customers when they visit your site via an affiliate referral link. This feature helps highlight the discount and encourage conversions.
pl_PL: Wyświetlaj klientom niestandardowe okienko modalne, powiadomienie w pasku lub niewielki widget, gdy odwiedzają Twoją stronę za pośrednictwem linku partnerskiego. Ta funkcja pomaga podkreślić zniżkę i zachęcić do dokonania zakupu.

en: Display a dismiss/close button.
pl_PL: Wyświetl przycisk „Zamknij”.

en: Display a floating affiliate button on your website that opens a compact dashboard popup.
pl_PL: Wyświetl na swojej stronie internetowej pływający przycisk partnerski, który otwiera kompaktowe okienko z panelem kontrolnym.

en: Display adjusted total and subtotal.
pl_PL: Wyświetl skorygowaną sumę całkowitą i sumę częściową.

en: Display affiliate rankings on your site to spark competition and boost engagement.
pl_PL: Umieść na swojej stronie rankingi partnerów afiliacyjnych, aby pobudzić rywalizację i zwiększyć zaangażowanie użytkowników.

en: Display an icon at the top of the popup.
pl_PL: Wyświetl ikonę u góry okna wyskakującego.

en: Display and customise a floating affiliate widget on your website to provide easy access to affiliate features.
pl_PL: Wyświetl i dostosuj pływający widget programu partnerskiego na swojej stronie internetowej, aby zapewnić łatwy dostęp do funkcji programu partnerskiego.

en: Display custom modal popups, bar notices, or floating widgets to customers when they visit via a referral link. Highlight discounts and boost conversions.
pl_PL: Wyświetlaj klientom niestandardowe okienka modalne, powiadomienia w pasku lub pływające widżety, gdy odwiedzają stronę poprzez link polecający. Wyróżnij rabaty i zwiększ liczbę konwersji.

en: Display orders and reward commission for WooCommerce subscription renewals
pl_PL: Wyświetlanie zamówień i prowizji za odnowienie subskrypcji w WooCommerce

en: Display the affiliate dashboard as a page within the "My Account" section.
pl_PL: Wyświetl panel partnerski jako stronę w sekcji „Moje konto”.

en: Display the coupon code in the popup.
pl_PL: Wyświetl kod kuponu w oknie podręcznym.

en: Display the creatives tab (only shown if creatives are enabled).
pl_PL: Wyświetl zakładkę „Materiały reklamowe” (widoczna tylko wtedy, gdy materiały reklamowe są włączone).

en: Display the link to the full affiliate dashboard.
pl_PL: Wyświetl link do pełnego panelu partnerskiego.

en: Display the payout request button on the payouts tab (PRO).
pl_PL: Wyświetl przycisk „Wniosek o wypłatę” w zakładce „Wypłaty” (PRO).

en: Display the payouts tab (only shown if payouts are enabled).
pl_PL: Wyświetl zakładkę „Wypłaty” (widoczna tylko wtedy, gdy opcja wypłat jest włączona).

en: Display the tab with affiliate statistics.
pl_PL: Wyświetl zakładkę ze statystykami programu partnerskiego.

en: Display the tab with coupon code and referral links.
pl_PL: Wyświetl zakładkę z kodem rabatowym i linkami polecającymi.

en: Display the tab with recent referred orders.
pl_PL: Wyświetl zakładkę z ostatnimi zleceniami skierowanymi do realizacji.

en: Displayed at top of the "referral URL" section on the coupon affiliate dashboard page. HTML tags enabled.
pl_PL: Wyświetlane w górnej części sekcji „adres URL polecenia” na stronie panelu partnerskiego kuponów. Obsługa tagów HTML włączona.

en: Displayed at top the "statistics" section on the coupon affiliate dashboard page. HTML tags enabled.
pl_PL: Wyświetlane w górnej części sekcji „statystyki” na stronie panelu partnerskiego kuponów. Włączone tagi HTML.

en: Dollar Sign
pl_PL: Znak dolara

en: Domain
pl_PL: Domena

en: Domain Accepted
pl_PL: Domena zaakceptowana

en: Domain Accepted: {domain}
pl_PL: Domena zaakceptowana: {domain}

en: Domain Declined
pl_PL: Domena odrzucona

en: Domain Declined: {domain}
pl_PL: Domena odrzucona: {domain}

en: Domain Name
pl_PL: Nazwa domeny

en: Domains (Direct Link)
pl_PL: Domeny (bezpośredni link)

en: Domains Blacklist
pl_PL: Czarna lista domen

en: Don't forget to <a href="%s" target="_blank">create your template coupon</a> and set this in the plugin settings! <a href="%s" target="_blank">Learn More</a>.
pl_PL: Nie zapomnij <a href="%s" target="_blank">utworzyć szablonu kuponu</a> i skonfigurować go w ustawieniach wtyczki! <a href="%s" target="_blank">Dowiedz się więcej</a>.

en: Done
pl_PL: Gotowe

en: Done! The affiliate statistics for this coupon will be refreshed the next time the <a href="%s">affiliate dashboard</a> is loaded.
pl_PL: Gotowe! Statystyki partnerskie dotyczące tego kuponu zostaną zaktualizowane przy następnym załadowaniu <a href="%s">panelu partnerskiego</a>.

en: Download
pl_PL: Pobierz

en: Download Export
pl_PL: Pobierz Eksportuj

en: Download PDF
pl_PL: Pobierz plik PDF

en: Download PDF Report
pl_PL: Pobierz raport w formacie PDF

en: Download Preview
pl_PL: Pobierz podgląd

en: Draft
pl_PL: Projekt

en: Drag and drop to customise the order of tabs shown on the dashboard menu.
pl_PL: Przeciągnij i upuść, aby dostosować kolejność zakładek wyświetlanych w menu pulpitu nawigacyjnego.

en: Drag to reorder
pl_PL: Przeciągnij, aby zmienić kolejność

en: Dropdown
pl_PL: Menu rozwijane

en: Dropdown Field
pl_PL: Pole z listą rozwijaną

en: Duplicate this creative
pl_PL: Skopiuj tę kreację

en: Dynamic Code Generator
pl_PL: Dynamiczny generator kodu

en: Dynamic Creatives
pl_PL: Dynamiczne kreacje

en: Dynamic Creatives:
pl_PL: Dynamiczne kreacje:

en: Dynamic Image
pl_PL: Dynamiczny obraz

en: Dynamic Image Customisation
pl_PL: Dynamiczne dostosowywanie obrazów

en: Dynamic Landing Page?
pl_PL: Dynamiczna strona docelowa?

en: Dynamic Text #%d
pl_PL: Tekst dynamiczny #%d

en: Dynamic landing pages are also supported, where you can use a URL structure like /landing-page/{affiliate_code}/ and it will dynamically track the affiliate based on the URL.
pl_PL: Obsługiwane są również dynamiczne strony docelowe, na których można stosować strukturę adresu URL w postaci /landing-page/{affiliate_code}/ – system będzie wtedy dynamicznie śledził partnera na podstawie adresu URL.

en: ERROR: Failed to load ajax request. Session may have timed out. Refresh the page to try again.
pl_PL: BŁĄD: Nie udało się załadować żądania AJAX. Być może wygasł limit czasu sesji. Odśwież stronę, aby spróbować ponownie.

en: EU IBAN accounts → Receive EUR (converted from your store currency)
pl_PL: Konta IBAN w UE → Odbieraj płatności w EUR (przeliczone z waluty Twojego sklepu)

en: Earned
pl_PL: Zdobytą

en: Earned %d time | Earned %d times
pl_PL[0]: Osiągnięto %d razy
pl_PL[1]: Zdobyto %d razy

en: Earned from completed orders but not yet paid.
pl_PL: Wpływy z zrealizowanych zamówień, za które nie otrzymano jeszcze płatności.

en: Easily generate a Terms & Conditions template for your affiliate program, which you can then link to in the registration form.
pl_PL: Z łatwością utwórz szablon Regulaminu dla swojego programu partnerskiego, do którego następnie możesz umieścić link w formularzu rejestracyjnym.

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Edit Account
pl_PL: Edytuj konto

en: Edit Affiliate Group
pl_PL: Edytuj grupę partnerską

en: Edit Bonus / Reward
pl_PL: Edytuj premię / nagrodę

en: Edit Coupon
pl_PL: Edytuj kupon

en: Edit Coupons Manually
pl_PL: Ręczna edycja kuponów

en: Edit Creative
pl_PL: Edytuj materiał reklamowy

en: Edit Group
pl_PL: Edytuj grupę

en: Edit Groups
pl_PL: Edytuj grupy

en: Edit Page
pl_PL: Edytuj stronę

en: Edit Short URL
pl_PL: Edytuj skrócony adres URL

en: Edit Unpaid Commission
pl_PL: Edytuj niezapłaconą prowizję

en: Edit User
pl_PL: Edytuj użytkownika

en: Edit coupon
pl_PL: Edytuj kupon

en: Edit tab name
pl_PL: Edytuj nazwę zakładki

en: Editable by user
pl_PL: Możliwość edycji przez użytkownika

en: Email
pl_PL: E-mail

en: Email Address
pl_PL: Adres e-mail

en: Email Address:
pl_PL: Adres e-mail:

en: Email Customizer
pl_PL: Narzędzie do dostosowywania wiadomości e-mail

en: Email Details
pl_PL: Szczegóły dotyczące wiadomości e-mail

en: Email Format
pl_PL: Format wiadomości e-mail

en: Email Invitation System
pl_PL: System zaproszeń e-mailowych

en: Email Message
pl_PL: Wiadomość e-mail

en: Email Message:
pl_PL: Wiadomość e-mail:

en: Email Newsletters
pl_PL: Biuletyny e-mailowe

en: Email Notification Message
pl_PL: Wiadomość z powiadomieniem e-mailowym

en: Email Notification Settings
pl_PL: Ustawienia powiadomień e-mailowych

en: Email Notification Subject
pl_PL: Temat powiadomienia e-mailowego

en: Email Notifications
pl_PL: Powiadomienia e-mailowe

en: Email Notifications:
pl_PL: Powiadomienia e-mailowe:

en: Email Subject
pl_PL: Temat wiadomości e-mail

en: Email Subject:
pl_PL: Temat wiadomości e-mail:

en: Email address for recieving admin notifications:
pl_PL: Adres e-mail do otrzymywania powiadomień administracyjnych:

en: Email already exists.
pl_PL: Ten adres e-mail już istnieje.

en: Email:
pl_PL: E-mail:

en: Emails
pl_PL: E-maile

en: Enable "Affiliate Information" section in the admin "New Order" email.
pl_PL: Włącz sekcję „Informacje o partnerze” w wiadomości e-mail „Nowe zamówienie” wysyłanej przez panel administracyjny.

en: Enable "Affiliate Invoices" features.
pl_PL: Włącz funkcję „Faktury partnerskie”.

en: Enable "Affiliate Reports" Features
pl_PL: Włącz funkcje „Raporty partnerskie”

en: Enable "Ajax Loading" on Affiliate Dashboard.
pl_PL: Włącz opcję „Ładowanie Ajax” w panelu partnerskim.

en: Enable "All Time Stats" in the plugin settings to view top affiliate performance.
pl_PL: Włącz opcję „Statystyki ogółem” w ustawieniach wtyczki, aby wyświetlić najlepsze wyniki partnerów afiliacyjnych.

en: Enable "Campaigns" for Direct Link Tracking
pl_PL: Włącz opcję „Kampanie” w celu śledzenia bezpośrednich linków

en: Enable "Click History" Logs
pl_PL: Włącz rejestrowanie „historii kliknięć”

en: Enable "Converted Only" Toggle
pl_PL: Włącz przełącznik „Tylko przekonwertowane”

en: Enable "Creatives" Features
pl_PL: Włącz funkcje „Materiały reklamowe”

en: Enable "Multi-Currency" Functionality
pl_PL: Włącz funkcję „Wiele walut”

en: Enable "Multi-Level Affiliate" Features.
pl_PL: Włącz funkcje „Wielopoziomowego programu partnerskiego”.

en: Enable "New Customer Bonus" commission.
pl_PL: Włącz prowizję z tytułu „Bonus dla nowych klientów”.

en: Enable "PDF Statements" features.
pl_PL: Włącz funkcję „Wyciągi w formacie PDF”.

en: Enable "Payout Statements" features.
pl_PL: Włącz funkcję „Wyciągi z wypłat”.

en: Enable "Per User Role" Commission
pl_PL: Włącz prowizję „według roli użytkownika”

en: Enable "Processing Commission" tracking.
pl_PL: Włącz śledzenie „Prowizji za obsługę”.

en: Enable "Referral Link" Generator Section
pl_PL: Włącz sekcję „Generator linków polecających”

en: Enable "Referral Statistics" Section
pl_PL: Włącz sekcję „Statystyki poleceń”

en: Enable "Referral URL" tab on the affiliate dashboard.
pl_PL: Włącz zakładkę „Adres URL polecenia” na panelu partnerskim.

en: Enable "Unsubscribe" link in footer
pl_PL: Włącz link „Anuluj subskrypcję” w stopce

en: Enable "affiliate landing pages" features.
pl_PL: Włącz funkcję „stron docelowych dla partnerów”.

en: Enable "bonuses" features.
pl_PL: Włącz funkcje „bonusowe”.

en: Enable "creatives" features.
pl_PL: Włącz funkcje „kreacji”.

en: Enable "lifetime commission" features.
pl_PL: Włącz funkcje „prowizji dożywotniej”.

en: Enable "lifetime commission" functionality globally for all affiliate coupons.
pl_PL: Włącz funkcję „prowizji dożywotniej” globalnie dla wszystkich kuponów partnerskich.

en: Enable "tabbed" layout (recommended).
pl_PL: Włącz układ z zakładkami (zalecane).

en: Enable 2 Column Layout
pl_PL: Włącz układ dwukolumnowy

en: Enable Activity Log
pl_PL: Włącz dziennik aktywności

en: Enable Affiliate Portal
pl_PL: Włącz portal partnerski

en: Enable Affiliate Registration Features
pl_PL: Włącz funkcje rejestracji partnerów

en: Enable Built-In Newsletter System
pl_PL: Włącz wbudowany system newslettera

en: Enable Commission Calculations & Statistics
pl_PL: Włącz obliczanie prowizji i statystyki

en: Enable Coupon Codes
pl_PL: Włącz kody rabatowe

en: Enable Custom MLA Commission Rates
pl_PL: Włącz niestandardowe stawki prowizji MLA

en: Enable Custom MLA Commission Rates for this user
pl_PL: Włącz niestandardowe stawki prowizji MLA dla tego użytkownika

en: Enable Custom Rates
pl_PL: Włącz stawki niestandardowe

en: Enable Dark Mode
pl_PL: Włącz tryb ciemny

en: Enable Dark Mode as Default
pl_PL: Włącz tryb ciemny jako domyślny

en: Enable Direct Link Tracking
pl_PL: Włącz śledzenie bezpośrednich linków

en: Enable Dynamic Creatives
pl_PL: Włącz dynamiczne kreacje

en: Enable Email Notifications
pl_PL: Włącz powiadomienia e-mailowe

en: Enable Email Reports
pl_PL: Włącz raporty e-mailowe

en: Enable Floating Affiliate Widget
pl_PL: Włącz pływający widget partnerski

en: Enable HoneyPot Spam Prevention
pl_PL: Włącz ochronę przed spamem HoneyPot

en: Enable Multiple Templates
pl_PL: Włącz obsługę wielu szablonów

en: Enable Notifications
pl_PL: Włącz powiadomienia

en: Enable Pagination
pl_PL: Włącz paginację

en: Enable Payout Requests & Log Features
pl_PL: Włącz funkcje wniosków o wypłatę i rejestru

en: Enable Payouts Features
pl_PL: Włącz funkcje wypłat

en: Enable Payouts features, and automatically add "unpaid" commission to the affiliates account on order completion, ready for payout.
pl_PL: Włącz funkcję wypłat i automatycznie dodawaj „niewypłacone” prowizje na konta partnerów po zrealizowaniu zamówienia, tak aby były gotowe do wypłaty.

en: Enable Per-User and Per-Group Commission Rate Settings.
pl_PL: Włącz opcję ustawiania stawek prowizji dla poszczególnych użytkowników i grup.

en: Enable Performance Bonuses
pl_PL: Włącz premie za wyniki

en: Enable QR Code Generator
pl_PL: Włącz generator kodów QR

en: Enable Referral Campaign Features
pl_PL: Włącz funkcje kampanii poleceń

en: Enable Referral Links & Click Tracking
pl_PL: Włącz linki polecające i śledzenie kliknięć

en: Enable Referral URL Generation & Click Tracking
pl_PL: Włącz generowanie adresów URL poleceń i śledzenie kliknięć

en: Enable Referral Welcome Popups
pl_PL: Włącz wyskakujące okienka powitalne dla poleconych

en: Enable Registration Form Acceptance Checkbox
pl_PL: Zaznacz pole wyboru „Zezwól na akceptację formularza rejestracyjnego”

en: Enable Rewards Log.
pl_PL: Włącz dziennik nagród.

en: Enable SMS Notifications
pl_PL: Włącz powiadomienia SMS

en: Enable Scheduled Payout Requests
pl_PL: Włącz zaplanowane wnioski o wypłatę

en: Enable Short URL Generator
pl_PL: Włącz generator skróconych adresów URL

en: Enable Social Sharing Buttons
pl_PL: Włącz przyciski udostępniania w mediach społecznościowych

en: Enable Test Mode?
pl_PL: Włączyć tryb testowy?

en: Enable affiliate email notifications.
pl_PL: Włącz powiadomienia e-mailowe dla partnerów.

en: Enable button to export an Excel file of "monthly summary" table.
pl_PL: Przycisk „Włącz” służy do wyeksportowania pliku Excel zawierającego tabelę „podsumowanie miesięczne”.

en: Enable button to export an Excel file of "recent orders" table.
pl_PL: Przycisk „Włącz” umożliwia wyeksportowanie pliku Excel zawierającego tabelę „ostatnie zamówienia”.

en: Enable caching for dynamic creatives.
pl_PL: Włącz buforowanie dynamicznych kreacji.

en: Enable dynamic landing page template protection.
pl_PL: Włącz dynamiczną ochronę szablonów stron docelowych.

en: Enable lifetime commission for this coupon.
pl_PL: Włącz dożywotnią prowizję dla tego kuponu.

en: Enable multi currency settings.
pl_PL: Włącz ustawienia wielowalutowe.

en: Enable multi-currency support for store credit?
pl_PL: Czy włączyć obsługę wielu walut dla kredytu sklepowego?

en: Enable or disable the "affiliate info" sections displayed on WooCommerce orders in the backend.
pl_PL: Włącz lub wyłącz wyświetlanie sekcji „informacje partnerskie” w zamówieniach WooCommerce w panelu administracyjnym.

en: Enable scheduled payouts
pl_PL: Włącz zaplanowane wypłaty

en: Enable some more advanced affiliate registration features such as custom form fields, multiple templates, dynamic code generator, auto accept, auto registration, and more.
pl_PL: Włącz bardziej zaawansowane funkcje rejestracji partnerów, takie jak niestandardowe pola formularza, wiele szablonów, generator dynamicznego kodu, automatyczne zatwierdzanie, automatyczna rejestracja i inne.

en: Enable terms and conditions checkbox on registration form.
pl_PL: Dodaj pole wyboru „Zgadzam się z warunkami” w formularzu rejestracyjnym.

en: Enable the "Additional Email Addresses" field in affiliate settings.
pl_PL: Włącz pole „Dodatkowe adresy e-mail” w ustawieniach programu partnerskiego.

en: Enable the "Invoices" and/or "PDF Statement" features below. When either is enabled, a new "Invoices" settings tab will appear on this page for further setup and customisation.
pl_PL: Włącz poniżej funkcje „Faktury” i/lub „Wyciąg w formacie PDF”. Po włączeniu którejkolwiek z nich na tej stronie pojawi się nowa zakładka „Faktury”, umożliwiająca dalszą konfigurację i dostosowanie ustawień.

en: Enable this to automatically submit "payout requests" for your affiliates, every month/week/day, if they meet certain criteria.
pl_PL: Włącz tę opcję, aby automatycznie wysyłać „wnioski o wypłatę” dla Twoich partnerów co miesiąc/tydzień/dzień, o ile spełniają oni określone kryteria.

en: Enable this to only link customer to coupon as "lifetime referral" if the coupon has a user affiliate assigned to it.
pl_PL: Włącz tę opcję, aby powiązać klienta z kuponem jako „dożywotnie polecenie” tylko wtedy, gdy do kuponu przypisano użytkownika partnerskiego.

en: Enabled
pl_PL: Włączone

en: Enabling this option will enable lifetime commission for ALL your affiliates & coupons. You can alternatively enable lifetime commission on a per-coupon basis, in the individual coupon settings.
pl_PL: Włączenie tej opcji spowoduje aktywację prowizji dożywotniej dla WSZYSTKICH partnerów i kuponów. Możesz też włączyć prowizję dożywotnią dla poszczególnych kuponów w ich indywidualnych ustawieniach.

en: Enabling this option will prevent ALL affiliate coupons and referral links from working UNLESS the customer was directly linked by the approved domain that is assigned to that coupon.
pl_PL: Włączenie tej opcji uniemożliwi działanie WSZYSTKICH kuponów partnerskich i linków polecających, CHYBA ŻE klient został przekierowany bezpośrednio z zatwierdzonej domeny przypisanej do danego kuponu.

en: Enabling this will allow the unique coupon affiliate dashboard URLs to be used without the ID, but both URLs will still work.
pl_PL: Włączenie tej opcji pozwoli na korzystanie z unikalnych adresów URL panelu partnerskiego kuponów bez podawania identyfikatora, ale oba adresy URL będą nadal działać.

en: End
pl_PL: Koniec

en: End Date:
pl_PL: Data zakończenia:

en: End date
pl_PL: Data zakończenia

en: Ensure you have setup your billing details, added credit to your balance, and enabled low balance notifications. Keep your credentials secure and monitor your balance usage.
pl_PL: Upewnij się, że podałeś dane rozliczeniowe, doładowałeś konto oraz włączyłeś powiadomienia o niskim saldzie. Dbaj o bezpieczeństwo swoich danych logowania i monitoruj wykorzystanie salda.

en: Enter URLs separated by commas. Use relative URLs (e.g., /shop, /about) or full URLs. Use * for wildcards (e.g., /shop/* for all shop pages).
pl_PL: Wprowadź adresy URL oddzielone przecinkami. Używaj adresów względnych (np. /shop, /about) lub pełnych adresów URL. Jako symbole wieloznaczne używaj znaku * (np. /shop/* dla wszystkich stron sklepu).

en: Enter a coupon code to preview
pl_PL: Wprowadź kod kuponu, aby wyświetlić podgląd

en: Enter a custom commission "fixed amount per product" for this product category.
pl_PL: Wprowadź niestandardową prowizję w postaci „stałej kwoty za produkt” dla tej kategorii produktów.

en: Enter a custom commission percentage for this product category.
pl_PL: Wprowadź własną wartość procentową prowizji dla tej kategorii produktów.

en: Enter an email address.
pl_PL: Wpisz adres e-mail.

en: Enter in international format, e.g. +447911123456.
pl_PL: Wprowadź numer w formacie międzynarodowym, np. +447911123456.

en: Enter minimum payout amount (e.g., "$5.00")
pl_PL: Wprowadź minimalną kwotę wypłaty (np. „5,00 $”)

en: Enter one per line.
pl_PL: Wpisz po jednym w każdym wierszu.

en: Enter one per line. You do not need to include "http://", "https://", or "www." in the domain.
pl_PL: Wpisz po jednej w każdym wierszu. Nie musisz dodawać w nazwie domeny „http://”, „https://” ani „www.”.

en: Enter page URL...
pl_PL: Wpisz adres URL strony...

en: Enter payment methods (e.g., "PayPal, Bank Transfer, or Stripe")
pl_PL: Wprowadź metody płatności (np. „PayPal, przelew bankowy lub Stripe”)

en: Enter the ID of a user here. Useful if you want to limit this bonus to a specific user.
pl_PL: Wpisz tutaj identyfikator użytkownika. Przydatne, jeśli chcesz ograniczyć ten bonus do konkretnego użytkownika.

en: Enter the URL slug for the affiliate program page (e.g., "affiliate-program")
pl_PL: Wpisz skrót adresu URL strony programu partnerskiego (np. „affiliate-program”)

en: Enter the commission rate (e.g., "25%" or "$10 per sale")
pl_PL: Wprowadź stawkę prowizji (np. „25%” lub „10 USD za sprzedaż”)

en: Enter the name of the coupon code that will be created.
pl_PL: Wpisz nazwę kodu rabatowego, który zostanie utworzony.

en: Enter the title for the affiliate program page
pl_PL: Wpisz tytuł strony programu partnerskiego

en: Enter user email address...
pl_PL: Wprowadź adres e-mail użytkownika...

en: Enter your Address Line 1 to show on statements.
pl_PL: Wprowadź adres (wiersz 1), który ma pojawić się na wyciągach.

en: Enter your Address Line 2 to show on statements.
pl_PL: Wprowadź adres (wiersz 2), który ma pojawić się na wyciągach.

en: Enter your Company Name to show on statements.
pl_PL: Wpisz nazwę swojej firmy, która ma pojawić się na wyciągach.

en: Enter your VAT/Tax number to show on statements.
pl_PL: Wprowadź swój numer VAT/numer podatkowy, który ma być widoczny na wyciągach.

en: Enter your city, state and ZIP/postal code to show on statements.
pl_PL: Wprowadź nazwę miasta, stan oraz kod pocztowy, które mają pojawić się na wyciągach.

en: Enter your commission amounts below (0 to disable). If you enter multiple types, they will be combined. For example you could have: 10% of total order, plus an extra $2 per product.
pl_PL: Wprowadź poniżej kwoty prowizji (0, aby wyłączyć). Jeśli wprowadzisz kilka rodzajów prowizji, zostaną one zsumowane. Na przykład możesz ustawić: 10% wartości całkowitej zamówienia plus dodatkowe 2 USD za każdy produkt.

en: Enter your domain...
pl_PL: Wpisz swoją domenę...

en: Enter your terms acceptance message. Make sure you edit the message to include links to your terms and privacy policy!
pl_PL: Wpisz treść komunikatu o akceptacji warunków. Pamiętaj, aby edytować ten komunikat i dodać do niego linki do warunków korzystania z serwisu oraz polityki prywatności!

en: Equal
pl_PL: Równe

en: Equal or Less
pl_PL: Równe lub mniejsze

en: Equal or More
pl_PL: Równe lub większe

en: Equal or More than
pl_PL: Równe lub większe niż

en: Error
pl_PL: Błąd

en: Error - try again
pl_PL: Błąd – spróbuj ponownie

en: Error cancelling transfer:
pl_PL: Błąd podczas anulowania przelewu:

en: Error checking transfer status:
pl_PL: Błąd podczas sprawdzania statusu przelewu:

en: Error checking username.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas sprawdzania nazwy użytkownika.

en: Error creating coupon.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas tworzenia kuponu.

en: Error creating recipient account:
pl_PL: Błąd podczas tworzenia konta odbiorcy:

en: Error fetching docs. Please try again.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas pobierania dokumentów. Spróbuj ponownie.

en: Error loading content. Please try again.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas ładowania treści. Spróbuj ponownie.

en: Error loading creatives.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas ładowania materiałów reklamowych.

en: Error loading links.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas ładowania linków.

en: Error loading payouts.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas ładowania danych dotyczących wypłat.

en: Error loading referrals.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas ładowania poleceń.

en: Error loading statistics.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas ładowania statystyk.

en: Error updating user.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas aktualizacji danych użytkownika.

en: Error:
pl_PL: Błąd:

en: Error: Bank details not provided. Please set up your bank account information first.
pl_PL: Błąd: Nie podano danych bankowych. Proszę najpierw skonfigurować dane swojego konta bankowego.

en: Error: Could not create recipient account for bank transfer. Please check your bank details.
pl_PL: Błąd: Nie udało się utworzyć konta odbiorcy do przelewu bankowego. Proszę sprawdzić swoje dane bankowe.

en: Error: Could not retrieve transfer status from Wise.
pl_PL: Błąd: Nie udało się pobrać informacji o statusie przelewu z serwisu Wise.

en: Error: Coupon details do not match.
pl_PL: Błąd: Dane kuponu nie są zgodne.

en: Error: Coupon does not exist.
pl_PL: Błąd: Kupon nie istnieje.

en: Error: Currency not supported by Wise API. Currency:
pl_PL: Błąd: Waluta nie jest obsługiwana przez interfejs API Wise. Waluta:

en: Error: Failed to find the table %s
pl_PL: Błąd: Nie udało się znaleźć tabeli %s

en: Error: For PayPal Payouts, please enter your PayPal API Credentials in the
pl_PL: Błąd: W przypadku wypłat przez PayPal należy wprowadzić dane uwierzytelniające API serwisu PayPal w polu

en: Error: For Stripe Payouts, please enter your Stripe API Credentials in the
pl_PL: Błąd: W przypadku wypłat za pośrednictwem Stripe należy wprowadzić dane uwierzytelniające API Stripe w polu

en: Error: For Wise Bank Transfer Payouts, please enter your Wise API Credentials in the
pl_PL: Błąd: W przypadku wypłat za pośrednictwem serwisu Wise Bank Transfer należy wprowadzić dane uwierzytelniające API serwisu Wise w polu

en: Error: Invalid bank details format. Please provide complete bank account information.
pl_PL: Błąd: Nieprawidłowy format danych bankowych. Proszę podać pełne dane konta bankowego.

en: Error: No payout methods are enabled. Please go to %sPayouts Settings%s and enable at-least one payout method.
pl_PL: Błąd: Nie włączono żadnych metod wypłat. Przejdź do %sUstawienia wypłat%s i włącz co najmniej jedną metodę wypłat.

en: Error: No transfer ID provided.
pl_PL: Błąd: Nie podano identyfikatora transferu.

en: Error: The CSV file does not have the expected headers. Expected: %1$s. Received: %2$s.
pl_PL: Błąd: Plik CSV nie zawiera oczekiwanych nagłówków. Oczekiwano: %1$s. Otrzymano: %2$s.

en: Error: Wise Profile ID not configured. Please check your Wise API settings.
pl_PL: Błąd: Nie skonfigurowano identyfikatora profilu Wise. Sprawdź ustawienia API Wise.

en: Error: You do not have permission to access this data.
pl_PL: Błąd: Nie masz uprawnień dostępu do tych danych.

en: Estimated send time ~ %d seconds (based on 2s delay).
pl_PL: Szacowany czas wysłania ~ %d sekund (przy opóźnieniu wynoszącym 2 s).

en: European Union (IBAN)
pl_PL: Unia Europejska (IBAN)

en: Even if the "coupon code" isnt used, the commission and sales will still be tracked on the coupons affiliate dashboard. All future orders by that customer, even with different coupon codes, will only apply to the original coupon affiliate.
pl_PL: Nawet jeśli „kod kuponu” nie zostanie wykorzystany, prowizja i sprzedaż będą nadal rejestrowane na panelu partnerskim danego kuponu. Wszystkie przyszłe zamówienia złożone przez tego klienta, nawet przy użyciu innych kodów kuponów, będą przypisywane wyłącznie pierwotnemu partnerowi promującemu ten kupon.

en: Event
pl_PL: Wydarzenie

en: Every creative automatically includes the affiliate's own referral link or coupon.
pl_PL: Każdy materiał reklamowy automatycznie zawiera link polecający lub kod rabatowy należący do partnera.

en: Every: Display every time the referral URL parameter is present
pl_PL: Zawsze: Wyświetlaj za każdym razem, gdy występuje parametr URL odsyłający

en: Example URL with campaign "twitter" would be
pl_PL: Przykładowy adres URL z kampanią „twitter” wyglądałby następująco:

en: Example URL with user "example" would be
pl_PL: Przykładowy adres URL dla użytkownika „example” wyglądałby następująco:

en: Example code:
pl_PL: Przykładowy kod:

en: Example default referral URL with coupon code "example" would be
pl_PL: Przykładowy domyślny adres URL odsyłający z kodem kuponu „example” wyglądałby następująco:

en: Exchange rates will be updated automatically every 12 hours, or you can click the button below to update it now.
pl_PL: Kursy walut będą aktualizowane automatycznie co 12 godzin. Możesz też kliknąć przycisk poniżej, aby zaktualizować je teraz.

en: Exchangerates API Key
pl_PL: Klucz API serwisu Exchangerates

en: Exclude Sale Items
pl_PL: Wyklucz produkty w promocji

en: Exclude/Remove taxes from Store Credit in cart.
pl_PL: Wyklucz/usuń podatki z kwoty kredytu sklepowego w koszyku.

en: Expiration Date:
pl_PL: Data ważności:

en: Expires
pl_PL: Wygasanie

en: Expiry Date
pl_PL: Data ważności

en: Explore PRO Features
pl_PL: Poznaj funkcje PRO

en: Export
pl_PL: Eksport

en: Export %s Users
pl_PL: Eksportuj użytkowników %s

en: Export CSV
pl_PL: Eksportuj plik CSV

en: Export Orders
pl_PL: Zamówienia eksportowe

en: Export Orders (PRO)
pl_PL: Zamówienia eksportowe (PRO)

en: Export Orders is available in PRO.
pl_PL: Funkcja „Zamówienia eksportowe” jest dostępna w wersji PRO.

en: Export Payouts
pl_PL: Wypłaty z tytułu eksportu

en: Export Payouts (PRO)
pl_PL: Wypłaty z tytułu eksportu (PRO)

en: Export Payouts is available in PRO.
pl_PL: Funkcja „Wypłaty z eksportu” jest dostępna w wersji PRO.

en: Export to Excel
pl_PL: Eksportuj do programu Excel

en: Export to Excel Buttons
pl_PL: Przyciski „Eksportuj do Excela”

en: Exporting...
pl_PL: Eksportowanie...

en: External URL:
pl_PL: Zewnętrzny adres URL:

en: Extra Email Recipients
pl_PL: Dodatkowi odbiorcy wiadomości e-mail

en: Extra Field Label
pl_PL: Dodatkowa etykieta pola

en: Extra Fields
pl_PL: Dodatkowe pola

en: Extra Settings
pl_PL: Dodatkowe ustawienia

en: FAQ: How do I create new affiliates & coupons?
pl_PL: Często zadawane pytania: Jak utworzyć nowych partnerów i kupony?

en: FAQ: How does Multi-Level Affiliates work?
pl_PL: Często zadawane pytania: Jak działa program partnerski wielopoziomowy?

en: FREE 7 DAY TRIAL
pl_PL: BEZPŁATNY 7-DNIOWY OKRES PRÓBNY

en: Fade In
pl_PL: Czołówka

en: Failed
pl_PL: Nie powiodło się

en: Failed to copy
pl_PL: Nie udało się skopiować

en: Failed to create the page.
pl_PL: Nie udało się utworzyć strony.

en: Failed to create user account. Please try again.
pl_PL: Nie udało się utworzyć konta użytkownika. Spróbuj ponownie.

en: Failed to fetch docs.
pl_PL: Nie udało się pobrać dokumentacji.

en: Failed to update conversion rates.
pl_PL: Nie udało się zaktualizować kursów wymiany walut.

en: Failed to update conversion rates. Please enter your API key.
pl_PL: Nie udało się zaktualizować kursów walut. Wprowadź swój klucz API.

en: Fees vary (typically around 1% - 2%). Learn more about Stripe Connect
pl_PL: Opłaty są zróżnicowane (zazwyczaj wynoszą około 1%–2%). Dowiedz się więcej o Stripe Connect

en: Fetch Profiles
pl_PL: Pobierz profile

en: Field
pl_PL: Pole

en: Field Label
pl_PL: Etykieta pola

en: Field Label:
pl_PL: Etykieta pola:

en: Files
pl_PL: Pliki

en: Filter
pl_PL: Filtr

en: Filter by
pl_PL: Filtruj według

en: Filter by Payment Method
pl_PL: Filtruj według metody płatności

en: Filter by Status
pl_PL: Filtruj według statusu

en: Filter by affiliate username
pl_PL: Filtruj według nazwy użytkownika partnera

en: Filter by coupon code
pl_PL: Filtruj według kodu rabatowego

en: Filter by reward
pl_PL: Filtruj według nagrody

en: Filters
pl_PL: Filtry

en: Finally, we need to setup the email notifications for your affiliate program.
pl_PL: Na koniec musimy skonfigurować powiadomienia e-mailowe dla Twojego programu partnerskiego.

en: Find help with common questions, setup and features.
pl_PL: Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz informacje dotyczące konfiguracji i funkcji.

en: Find these in your <a href="https://console.twilio.com/" target="_blank">Twilio Console</a> dashboard.
pl_PL: Znajdziesz je w <a href="https://console.twilio.com/" target="_blank">konsoli Twilio</a> na pulpicie nawigacyjnym.

en: Fine-tune every part of your program
pl_PL: Dopracuj każdy element swojego programu

en: Finish
pl_PL: Zakończ

en: Finland
pl_PL: Finlandia

en: First & Last Name Required
pl_PL: Imię i nazwisko – pola obowiązkowe

en: First Name
pl_PL: Imię

en: First visit - this will take a little longer than usual.
pl_PL: Pierwsza wizyta – potrwa to nieco dłużej niż zwykle.

en: First-Click Attribution
pl_PL: Atrybucja pierwszego kliknięcia

en: First-Click: Once a referral cookie exists, later referral links won’t replace it or the cart coupon automatically; customers can still manually apply a different coupon.
pl_PL: Pierwsze kliknięcie: Gdy plik cookie odsyłający zostanie już utworzony, kolejne linki odsyłające nie zastąpią go ani nie spowodują automatycznego zastąpienia kuponu w koszyku; klienci nadal mogą ręcznie zastosować inny kupon.

en: Firstly, if you have not already, get started by creating a new page and adding the shortcode: [couponaffiliates-register]
pl_PL: Po pierwsze, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zacznij od utworzenia nowej strony i dodania skrótu: [couponaffiliates-register]

en: Firstly, we need to create the main affiliate dashboard page on your website.
pl_PL: Po pierwsze, musimy stworzyć główną stronę panelu partnerskiego na Państwa stronie internetowej.

en: Fixed
pl_PL: Naprawiono

en: Fixed Amount
pl_PL: Stała kwota

en: Fixed Amount ($)
pl_PL: Stała kwota ($)

en: Fixed Amount ($):
pl_PL: Stała kwota ($):

en: Fixed Amount Per Order
pl_PL: Stała kwota za zamówienie

en: Fixed Amount Per Product
pl_PL: Stała kwota za produkt

en: Fixed Cart Discount
pl_PL: Stała zniżka na koszyk

en: Fixed Commission (%s - Amount Per Order)
pl_PL: Stała prowizja (%s – kwota za zamówienie)

en: Fixed Commission (%s - Amount Per Product)
pl_PL: Stała prowizja (%s – kwota za produkt)

en: Fixed Commission Amounts
pl_PL: Stałe kwoty prowizji

en: Fixed Commission Per Order
pl_PL: Stała prowizja od zamówienia

en: Fixed Commission Per Product
pl_PL: Stała prowizja od produktu

en: Fixed Product Discount
pl_PL: Stała zniżka na produkt

en: Fixed amount on cart.
pl_PL: Stała kwota w koszyku.

en: Fixed amount you earn per sub-affiliate referral.
pl_PL: Stała kwota, którą otrzymujesz za każdego poleconego przez Ciebie podpartnera.

en: Fixed cart discount
pl_PL: Stała zniżka na koszyk

en: Fixed discount on subscription signup.
pl_PL: Ustalono stałą zniżkę przy rejestracji na subskrypcję.

en: Fixed product discount
pl_PL: Stała zniżka na produkt

en: Flexible Commission
pl_PL: Elastyczna prowizja

en: Flexible Commission - Per Product or Coupon
pl_PL: Elastyczna prowizja – od produktu lub kuponu

en: Flexible Commission Settings
pl_PL: Elastyczne ustawienia prowizji

en: Flexible commission settings can also be set at product level, as well as coupon level. To do this, simply edit a product, or coupon, and visit the "Coupon Affiliates & Commission" data settings tab.
pl_PL: Elastyczne ustawienia prowizji można również skonfigurować zarówno na poziomie produktu, jak i kuponu. W tym celu wystarczy edytować produkt lub kupon i przejść do zakładki „Partnerzy afiliacyjni i prowizje” w ustawieniach danych.

en: Floating Affiliate Widget
pl_PL: Pływający widget partnerski

en: Floating Button Colors
pl_PL: Kolory pływających przycisków

en: Floating Widget
pl_PL: Widżet pływający

en: Footer Text
pl_PL: Tekst stopki

en: For "unpaid commission" to be granted (PRO), the order status must be "completed".
pl_PL: Aby przyznano „niewypłaconą prowizję” (PRO), status zamówienia musi wynosić „zrealizowane”.

en: For Wise bank transfer payouts, it will automatically complete the first step of creating the unfunded payment in Wise ready to complete manually.
pl_PL: W przypadku wypłat przelewem bankowym za pośrednictwem serwisu Wise pierwszy etap tworzenia niezrealizowanej płatności w serwisie Wise zostanie zakończony automatycznie, a następnie będzie można ją sfinalizować ręcznie.

en: For advanced features like automated payouts, multi-level affiliates, dynamic creatives, performance bonuses, affiliate groups, email reports, and more, visit the <a href="%s" target="_blank">PRO modules section</a>.
pl_PL: Aby uzyskać dostęp do zaawansowanych funkcji, takich jak automatyczne wypłaty, wielopoziomowy program partnerski, dynamiczne materiały reklamowe, premie za wyniki, grupy partnerskie, raporty e-mailowe i wiele innych, odwiedź sekcję <a href="%s" target="_blank">modułów PRO</a>.

en: For affiliate registrations to work properly, you will need to create a "template coupon" and assign it in the "registration" settings tab.
pl_PL: Aby rejestracja partnerów przebiegała prawidłowo, należy utworzyć „szablon kuponu” i przypisać go w zakładce „Rejestracja” w ustawieniach.

en: For detailed information regarding the payouts features, and setting up one-click payout methods such as Stripe and PayPal,
pl_PL: Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat funkcji wypłat oraz konfiguracji metod wypłat za pomocą jednego kliknięcia, takich jak Stripe i PayPal,

en: For example, 100% doubles the commission, so a 10% base commission becomes 20% for the first order.
pl_PL: Na przykład wartość 100% podwaja wysokość prowizji, więc podstawowa prowizja w wysokości 10% wzrasta do 20% w przypadku pierwszego zamówienia.

en: For example, if you want to change it to "Partner", you would enter "Partner" here. It will then change things like "Affiliate Dashboard" to "Partner Dashboard", "Affiliate Registration" to "Partner Registration", etc.
pl_PL: Na przykład, jeśli chcesz zmienić tę nazwę na „Partner”, wpisz tutaj „Partner”. Spowoduje to zmianę takich nazw jak „Panel partnera afiliacyjnego” na „Panel partnera”, „Rejestracja partnera afiliacyjnego” na „Rejestracja partnera” itd.

en: For logged-in affiliates, it shows their dashboard with statistics, referral links, recent orders, payouts, and creatives.
pl_PL: Zalogowanym partnerom wyświetla się pulpit nawigacyjny zawierający statystyki, linki polecające, ostatnie zamówienia, wypłaty oraz materiały reklamowe.

en: For more in-depth tutorials and guides, see our plugin documentation:
pl_PL: Aby zapoznać się z bardziej szczegółowymi samouczkami i poradnikami, zajrzyj do dokumentacji naszej wtyczki:

en: For more information, please see the video below:
pl_PL: Więcej informacji znajdziesz w poniższym filmie:

en: For more information, watch the video:
pl_PL: Aby uzyskać więcej informacji, obejrzyj film:

en: For most websites, the settings on this page can be ignored (keep them as they are).
pl_PL: W przypadku większości stron internetowych ustawienia na tej stronie można zignorować (należy je pozostawić bez zmian).

en: For most websites, unless you are already using a 3rd party wallet plugin, we would suggest just using our free built-in wallet system.
pl_PL: W przypadku większości stron internetowych – o ile nie korzystasz już z wtyczki portfela innej firmy – zalecamy po prostu skorzystanie z naszego bezpłatnego, wbudowanego systemu portfela.

en: For non-affiliates, it shows an affiliate registration form with program benefits.
pl_PL: Osobom niebędącym partnerami wyświetla się formularz rejestracji partnera wraz z informacjami o korzyściach płynących z programu.

en: For optimal performance, please ensure the image is optimised before uploading. The maximum image width is 2000px and the maximum file size is 1MB.
pl_PL: Aby zapewnić optymalną wydajność, przed przesłaniem pliku upewnij się, że obraz został zoptymalizowany. Maksymalna szerokość obrazu wynosi 2000 pikseli, a maksymalny rozmiar pliku to 1 MB.

en: For the "creatives" tab to show on the affiliate dashboard, you first need to publish at-least 1 new creative.
pl_PL: Aby zakładka „Materiały reklamowe” pojawiła się na panelu partnerskim, musisz najpierw opublikować co najmniej 1 nowy materiał reklamowy.

en: For this to show, a user/affiliate account must be assigned to that coupon. The tab is only shown to this user.
pl_PL: Aby ta zakładka była widoczna, do danego kuponu musi być przypisane konto użytkownika lub partnera. Zakładka ta jest widoczna wyłącznie dla tego użytkownika.

en: Form CAPTCHA - Spam Protection
pl_PL: Formularz CAPTCHA – ochrona przed spamem

en: Form ID
pl_PL: Identyfikator formularza

en: Form Style
pl_PL: Styl formularza

en: Form Submission
pl_PL: Przesłanie formularza

en: Form Visibility Settings
pl_PL: Ustawienia widoczności formularza

en: France
pl_PL: Francja

en: Fraud Prevention
pl_PL: Zapobieganie oszustwom

en: Fraud Prevention & Usage Restrictions
pl_PL: Zapobieganie oszustwom i ograniczenia użytkowania

en: Free Product
pl_PL: Produkt za darmo

en: Free Product Order
pl_PL: Bezpłatne zamówienie produktu

en: Free Shipping
pl_PL: Bezpłatna dostawa

en: Free Version:
pl_PL: Wersja bezpłatna:

en: Frequency
pl_PL: Częstotliwość

en: Frequency:
pl_PL: Częstotliwość:

en: Frequently Asked Questions:
pl_PL: Najczęściej zadawane pytania:

en: Friday
pl_PL: piątek

en: From
pl_PL: Od

en: From Email Address:
pl_PL: Z adresu e-mail:

en: From Name:
pl_PL: Od:

en: From Phone Number (E.164 format, e.g. +15551234567):
pl_PL: Z numeru telefonu (w formacie E.164, np. +15551234567):

en: From:
pl_PL: Od:

en: Full Name
pl_PL: Pełne imię i nazwisko

en: Funds are transferred to the affiliate, the payout request is marked as paid, and the affiliate's balance updates.
pl_PL: Środki są przekazywane partnerowi, wniosek o wypłatę zostaje oznaczony jako zrealizowany, a saldo partnera ulega aktualizacji.

en: Funds converted and being sent
pl_PL: Środki zostały przeliczone i są w trakcie wysyłania

en: Funds refunded
pl_PL: Zwrot środków

en: General
pl_PL: Ogólne informacje

en: General Email Settings
pl_PL: Ogólne ustawienia poczty e-mail

en: General Settings
pl_PL: Ustawienia ogólne

en: General Settings:
pl_PL: Ustawienia ogólne:

en: General error:
pl_PL: Ogólny błąd:

en: Generally there should not be any reason to turn these off, but it is here just incase, and for debugging.
pl_PL: Zasadniczo nie powinno być żadnego powodu, by je wyłączać, ale opcja ta została tu uwzględniona na wszelki wypadek oraz na potrzeby debugowania.

en: Generate
pl_PL: Wygeneruj

en: Generate & Edit Terms and Conditions
pl_PL: Tworzenie i edycja warunków użytkowania

en: Generate API Token:
pl_PL: Wygeneruj token API:

en: Generate Coupon
pl_PL: Wygeneruj kupon

en: Generate Dashboard Page
pl_PL: Utwórz stronę pulpitu nawigacyjnego

en: Generate New Promo Page
pl_PL: Utwórz nową stronę promocyjną

en: Generate PDF statements automatically and let affiliates upload invoices when they request a payout.
pl_PL: Automatycznie generuj wyciągi w formacie PDF i umożliw partnerom przesyłanie faktur przy składaniu wniosków o wypłatę.

en: Generate Promo Page
pl_PL: Utwórz stronę promocyjną

en: Generate Registration Page
pl_PL: Utwórz stronę rejestracji

en: Generate Report
pl_PL: Wygeneruj raport

en: Generate a T&amp;C template for your program and link it in the registration form.
pl_PL: Utwórz szablon warunków uczestnictwa dla swojego programu i umieść do niego link w formularzu rejestracyjnym.

en: Generate a dynamic coupon name automatically.
pl_PL: Automatycznie wygeneruj dynamiczną nazwę kuponu.

en: Generate a report to see insights
pl_PL: Wygeneruj raport, aby uzyskać wgląd w dane

en: Generate a signup promo page that includes your program details and the registration form.
pl_PL: Utwórz stronę promocyjną poświęconą rejestracji, zawierającą szczegóły programu oraz formularz rejestracyjny.

en: Generate and edit the Terms & Conditions page for your affiliate program.
pl_PL: Utwórz i edytuj stronę z regulaminem swojego programu partnerskiego.

en: Generate and send an example report to yourself, with the settings/customisations you have set above.
pl_PL: Wygeneruj i wyślij do siebie przykładowy raport z ustawieniami i dostosowaniami, które wprowadziłeś powyżej.

en: Generate some advanced detailed reports and analytics for your affiliate program.
pl_PL: Wygeneruj zaawansowane, szczegółowe raporty i analizy dotyczące swojego programu partnerskiego.

en: Generate tidy short links and scannable QR codes for any referral URL.
pl_PL: Twórz przejrzyste, krótkie linki i łatwe do zeskanowania kody QR dla dowolnego adresu URL polecającego.

en: Generated
pl_PL: Wygenerowano

en: Generating Report
pl_PL: Generowanie raportu

en: Generating Report...
pl_PL: Tworzenie raportu...

en: Generating...
pl_PL: Tworzenie...

en: Germany
pl_PL: Niemcy

en: Get 25% Off + Free Trial
pl_PL: Skorzystaj z 25% zniżki + bezpłatny okres próbny

en: Get API keys here:
pl_PL: Klucze API można uzyskać tutaj:

en: Get Help
pl_PL: Uzyskaj pomoc

en: Get Rates
pl_PL: Sprawdź stawki

en: Get priority support, and your suggestions will have more priority for development.
pl_PL: Skorzystaj z priorytetowej pomocy technicznej, a Twoje sugestie będą traktowane z większym priorytetem podczas prac rozwojowych.

en: Getting Started
pl_PL: Pierwsze kroki

en: Gift
pl_PL: Prezent

en: Gift Box
pl_PL: Pudełko na prezent

en: Gift Coupon
pl_PL: Kupon podarunkowy

en: Give affiliates commission on every future order from the customers they referred.
pl_PL: Wypłacaj partnerom prowizję od każdego przyszłego zamówienia złożonego przez klientów, których pozyskali.

en: Give affiliates extra commission % as a bonus for selecting Store Credit as their payout method.
pl_PL: Przyznaj partnerom dodatkowy procent prowizji jako premię za wybranie kredytu sklepowego jako metody wypłaty.

en: Give affiliates marketing assets that convert
pl_PL: Zapewnij partnerom marketingowym materiały, które przynoszą wyniki

en: Give affiliates option to toggle on/off email reports.
pl_PL: Zapewnij partnerom możliwość włączania i wyłączania raportów e-mailowych.

en: Give unpaid commission to affiliate.
pl_PL: Wypłać partnerowi prowizję, która nie została jeszcze wypłacona.

en: Give your affiliates bonuses when they reach certain goals, such as some bonus commission once they reach a certain amount of sales.
pl_PL: Przyznawaj swoim partnerom premie za osiągnięcie określonych celów, na przykład dodatkową prowizję po osiągnięciu określonej wartości sprzedaży.

en: Give your affiliates lifetime commission for ALL future purchases from all their referred users.
pl_PL: Zapewnij swoim partnerom dożywotnią prowizję od WSZYSTKICH przyszłych zakupów dokonanych przez wszystkich użytkowników, których polecili.

en: Global
pl_PL: Globalny

en: Go beyond simple coupon codes and referral URLs, with campaigns, direct link tracking, landing pages, QR codes and welcome popups.
pl_PL: Wyjdź poza proste kody rabatowe i linki polecające, korzystając z kampanii, śledzenia bezpośrednich linków, stron docelowych, kodów QR i wyskakujących okienek powitalnych.

en: Go to Bonuses Settings
pl_PL: Przejdź do ustawień bonusów

en: Go to Invoices Settings
pl_PL: Przejdź do ustawień faktur

en: Go to Newsletter Settings
pl_PL: Przejdź do ustawień newslettera

en: Go to PDF Statements Settings
pl_PL: Przejdź do ustawień wyciągów w formacie PDF

en: Go to Page
pl_PL: Przejdź do strony

en: Go to Payouts Settings
pl_PL: Przejdź do ustawień wypłat

en: Go to Referral Links Settings
pl_PL: Przejdź do ustawień linków polecających

en: Go to Settings
pl_PL: Przejdź do Ustawień

en: Go to Tabs Settings
pl_PL: Przejdź do zakładki „Ustawienia”

en: Go to settings
pl_PL: Przejdź do ustawień

en: Go to the
pl_PL: Przejdź do

en: Go to the <a href="%s" target="_blank">Add New Affiliate</a> page to add new affiliates here, which will automatically generate the coupon code for them.
pl_PL: Przejdź na stronę <a href="%s" target="_blank">Dodaj nowego partnera</a>, aby dodać nowych partnerów – system automatycznie wygeneruje dla nich kod kuponu.

en: Goal-Based Triggers
pl_PL: Wyzwalacze oparte na celach

en: Great! Double-check the SMTP plugin is fully configured (SPF, DKIM, DMARC, correct from email) for optimal deliverability before bulk sending.
pl_PL: Świetnie! Przed wysłaniem masowej wiadomości sprawdź jeszcze raz, czy wtyczka SMTP jest w pełni skonfigurowana (SPF, DKIM, DMARC, poprawny adres nadawcy), aby zapewnić optymalną dostarczalność.

en: Great! Ensure it is fully configured (auth keys / SPF & DKIM records) for best newsletter deliverability.
pl_PL: Świetnie! Upewnij się, że wszystko jest w pełni skonfigurowane (klucze uwierzytelniające / rekordy SPF i DKIM), aby zapewnić jak najlepszą dostarczalność newslettera.

en: Greet referred visitors with popups or bars that highlight their discount.
pl_PL: Powitaj poleconych gości za pomocą wyskakujących okienek lub pasków informacyjnych, które podkreślają ich zniżkę.

en: Group
pl_PL: Grupa

en: Group / Role
pl_PL: Grupa / Rola

en: Group Display Name
pl_PL: Nazwa wyświetlana grupy

en: Group ID
pl_PL: Identyfikator grupy

en: Group affiliates and apply rates, settings and rules to a whole group at once.
pl_PL: Powiązania grupowe oraz jednoczesne stosowanie stawek, ustawień i reguł do całej grupy.

en: Group does not exist.
pl_PL: Grupa nie istnieje.

en: Group updated successfully.
pl_PL: Grupa została pomyślnie zaktualizowana.

en: Group: %s
pl_PL: Grupa: %s

en: Groups
pl_PL: Grupy

en: Grow your program with multi-level affiliates
pl_PL: Rozwijaj swój program dzięki wielopoziomowym partnerom

en: Guest
pl_PL: Gość

en: Handshake
pl_PL: Uścisk dłoni

en: Heart
pl_PL: Serce

en: Hello {name},
    <br/>
    Congratulations, you just referred a new order to us, with the coupon code: {coupon}
    <br/>
    You have earned {commission} in unpaid commission!
    <br/>
    Here's a list of items the customer purchased:
    <br/>
    {listproducts}
    <br/>
    Thank you for your support!
    <br>
    %s
pl_PL: Witaj {name},
    <br/>
    Gratulacje! Właśnie skierowałeś do nas nowe zamówienie z kodem rabatowym: {coupon}
    <br/>
    Zasłużyłeś na {commission} w postaci niezapłaconej prowizji!
    <br/>
    Oto lista produktów zakupionych przez klienta:
    <br/>
    {listproducts}
    <br/>
    Dziękujemy za wsparcie!
    <br>
    %s

en: Hello {name},<br/><br/>A new affiliate has registered via your invite link and is pending your approval:<br/><br/><strong>Username:</strong> {username}<br/><strong>Name:</strong> {sub-affiliate-name}<br/><strong>Email:</strong> {sub-affiliate-email}<br/><strong>Coupon:</strong> {coupon}<br/><strong>Website:</strong> {website}<br/><strong>Referrer:</strong> {referrer}<br/><strong>Promote:</strong> {promote}<br/>{custom-fields}<br/><br/>Review and approve or decline this registration from your MLA dashboard:<br/><br/>{dashboardurl}
pl_PL: Witaj {name},<br/><br/>Nowy partner zarejestrował się za pomocą Twojego linku zaproszeniowego i oczekuje na Twoją akceptację:<br/><br/><strong>Nazwa użytkownika:</strong> {username}<br/><strong>Imię i nazwisko:</strong> {sub-affiliate-name}<br/><strong>Adres e-mail:</strong> {adres-e-mail-partnera-podrzędnego}<br/><strong>Kupon:</strong> {kupon}<br/><strong>Strona internetowa:</strong> {strona-internetowa}<br/><strong>Osoba polecająca:</strong> {osoba-polecająca}<br/><strong>Promuj:</strong> {promote}<br/>{custom-fields}<br/><br/>Sprawdź i zatwierdź lub odrzuć tę rejestrację z poziomu pulpitu nawigacyjnego MLA:<br/><br/>{dashboardurl}

en: Hello {name},<br/><br/>Congratulations, your sub-affiliate member '{sub-affiliate-user}' has referrered a new sale!<br/><br/>You earned a commission share of: {commission}
pl_PL: Witaj {name},<br/><br/>Gratulacje! Twój podpartner „{sub-affiliate-user}” doprowadził do zawarcia nowej transakcji!<br/><br/>Otrzymałeś prowizję w wysokości: {commission}

en: Hello {name},<br/><br/>Sorry, your domain has been declined for direct link tracking.<br/><br/>Coupon code: {coupon}<br/><br/>Domain: {domain}
pl_PL: Witaj {name},<br/><br/>Przepraszamy, Twoja domena została odrzucona w ramach bezpośredniego śledzenia linków.<br/><br/>Kod kuponu: {coupon}<br/><br/>Domena: {domain}

en: Hello {name},<br/><br/>The user '{sub-affiliate-user}' has just become a tier {sub-affiliate-tier} affiliate in your MLA network!<br/><br/>You will earn {sub-affiliate-commission}% commission on all sales they refer to us.
pl_PL: Witaj {name},<br/><br/>Użytkownik „{sub-affiliate-user}” właśnie dołączył do Twojej sieci MLA jako partner na poziomie {sub-affiliate-tier}!<br/><br/>Otrzymasz {sub-affiliate-commission}% prowizji od wszystkich transakcji sprzedaży, które nam poleci.

en: Hello {name},<br/><br/>Your affiliate application for the coupon code '{coupon}' has been submitted.<br/><br/>We will review your application and get back to you soon.
pl_PL: Witaj {name},<br/><br/>Zgłoszenie partnerskie dotyczące kodu rabatowego „{coupon}” zostało przesłane.<br/><br/>Przeanalizujemy Twoje zgłoszenie i wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

en: Hello {name},<br/><br/>Your domain has been accepted for direct link tracking.<br/><br/>Coupon code: {coupon}<br/><br/>Domain: {domain}<br/><br/>You can now link directly to our website on this domain, and it will work in the same way as a referral URL.<br/><br/>{dashboardurl}
pl_PL: Witaj {name},<br/><br/>Twoja domena została zatwierdzona do bezpośredniego śledzenia linków.<br/><br/>Kod kuponu: {coupon}<br/><br/>Domena: {domain}<br/><br/>Możesz teraz umieścić bezpośredni link do naszej strony internetowej na tej domenie, a będzie on działał tak samo jak adres URL polecający.<br/><br/>{dashboardurl}

en: Hello {name},<br/><br/>Your latest payout request #{id} has now been successfully paid.<br/><br/>Coupon code: {coupon}<br/><br/>Amount: %s{amount}<br/><br/>Payment method: {method}
pl_PL: Witaj {name},<br/><br/>Twoja ostatnia prośba o wypłatę nr {id} została pomyślnie zrealizowana.<br/><br/>Kod kuponu: {coupon}<br/><br/>Kwota: %s{amount}<br/><br/>Sposób płatności: {method}

en: Hello {name},<br/><br/>Your new affiliate account has been created.<br/><br/>Username: {username}<br/><br/><a href="{passwordurl}">Click here to set your password.</a><br/><br/>You can login and access the affiliate dashboard page here: <br/>{dashboardurl}
pl_PL: Witaj {name},<br/><br/>Twoje nowe konto partnerskie zostało utworzone.<br/><br/>Nazwa użytkownika: {username}<br/><br/><a href="{passwordurl}">Kliknij tutaj, aby ustawić hasło.</a><br/><br/>Możesz się zalogować i uzyskać dostęp do panelu partnerskiego tutaj: <br/>{dashboardurl}

en: Hello,<br/><br/>You have just been invited to join our affiliate program.<br/><br/>Earn commission on all the sales that you refer to us!<br/><br/>Get started by registering here: {inviteurl}
pl_PL: Witaj,<br/><br/>Właśnie otrzymałeś zaproszenie do naszego programu partnerskiego.<br/><br/>Zarabiaj prowizję od wszystkich sprzedaży, które nam polecisz!<br/><br/>Zacznij od rejestracji tutaj: {inviteurl}

en: Help & Support
pl_PL: Pomoc i wsparcie

en: Help Area
pl_PL: Sekcja pomocy

en: Help Documentation
pl_PL: Dokumentacja pomocy

en: Here is a video guide explaining how to get started with the plugin
pl_PL: Oto film instruktażowy wyjaśniający, jak rozpocząć korzystanie z wtyczki

en: Here's some of the next steps you can take:
pl_PL: Oto kilka kolejnych kroków, które możesz podjąć:

en: Hi {first_name}, Congratulations, you have just earned a reward! View your affiliate dashboard for more details.
pl_PL: Cześć {first_name}, gratulacje – właśnie otrzymałeś nagrodę! Więcej szczegółów znajdziesz na swoim panelu partnerskim.

en: Hi {name},
    <br/>
    We're sorry to inform you that one of your referred orders has been {status}.
    <br/>
    Order ID: {id}
    <br/>
    The following commission has been removed from your account: {commission}
    <br/>
    Thank you for your continued support.
pl_PL: Cześć {name},
    <br/>
    Z przykrością informujemy, że jedno z zamówień, które poleciłeś, ma status {status}.
    <br/>
    Numer zamówienia: {id}
    <br/>
    Z Twojego konta została usunięta następująca prowizja: {commission}
    <br/>
    Dziękujemy za nieustające wsparcie.

en: Hidden
pl_PL: Ukryte

en: Hide
pl_PL: Ukryj

en: Hide "0.00" value on checkout from referral coupons.
pl_PL: Ukryj wartość „0,00” przy finalizacji zamówienia w przypadku kuponów polecających.

en: Hide "Hidden" Products
pl_PL: Ukryj produkty oznaczone jako „ukryte”

en: Hide Add Coupon Form
pl_PL: Ukryj formularz dodawania kuponu

en: Hide Parent Product
pl_PL: Ukryj produkt nadrzędny

en: Hide Settings
pl_PL: Ukryj ustawienia

en: Hide Sidebar
pl_PL: Ukryj pasek boczny

en: Hide commission statistics for non-affiliate coupons.
pl_PL: Ukryj statystyki prowizji dla kuponów niepochodzących z programu partnerskiego.

en: Hide for logged in users
pl_PL: Ukryj dla zalogowanych użytkowników

en: Hide for logged out users
pl_PL: Ukryj dla użytkowników, którzy się wylogowali

en: Hide for non-affiliate users
pl_PL: Ukryj dla użytkowników niebędących partnerami

en: Hide link for non-affiliate users.
pl_PL: Ukryj link dla użytkowników niebędących partnerami.

en: Hide on affiliate pages (affiliate dashboard and registration pages)
pl_PL: Ukryj na stronach partnerskich (panel partnerski i strony rejestracji)

en: Hide on mobile devices
pl_PL: Ukryj na urządzeniach mobilnych

en: Hide on specific pages
pl_PL: Ukryj na określonych stronach

en: Hide on tablet devices
pl_PL: Ukryj na tabletach

en: Hide the "Coupon code applied successfully." message on all pages except for the cart/checkout pages.
pl_PL: Ukryj komunikat „Kod kuponu został pomyślnie zastosowany” na wszystkich stronach z wyjątkiem stron koszyka i kasy.

en: Hide the "all-time" stats on statistics tab and line graph.
pl_PL: Ukryj statystyki „ogółem” w zakładce „Statystyki” oraz na wykresie liniowym.

en: Hide this bonus from the dashboard once earned (until it can be earned again)
pl_PL: Ukryj tę premię na pulpicie nawigacyjnym po jej zdobyciu (do momentu, gdy będzie można ją zdobyć ponownie)

en: History start date set to
pl_PL: Data rozpoczęcia historii ustawiona na

en: Homepage
pl_PL: Strona główna

en: Hong Kong
pl_PL: Hongkong

en: Horizontal Margin (X):
pl_PL: Margines poziomy (X):

en: How To Get Started
pl_PL: Jak zacząć

en: How are referral URLs generated?
pl_PL: W jaki sposób generowane są adresy URL odsyłające?

en: How did you hear about us?
pl_PL: Skąd dowiedziałeś się o nas?

en: How do I create affiliate users?
pl_PL: Jak utworzyć użytkowników programu partnerskiego?

en: How do I give affiliate users access to their own dashboard?
pl_PL: Jak mogę przyznać użytkownikom programu partnerskiego dostęp do ich własnego panelu użytkownika?

en: How do I pay my affiliates?
pl_PL: Jak wypłacać wynagrodzenie moim partnerom?

en: How do payouts work?
pl_PL: Jak działają wypłaty?

en: How it works:
pl_PL: Jak to działa:

en: How long before showing the popup again to the same visitor (0 = show every visit).
pl_PL: Po jakim czasie należy ponownie wyświetlić okienko temu samemu użytkownikowi (0 = wyświetlaj przy każdej wizycie).

en: How long to wait before showing the popup after page load.
pl_PL: Jak długo należy czekać przed wyświetleniem okienka po załadowaniu strony.

en: How many creatives to show per row (on larger screens). Recommended between 2 - 4. On mobile devices this will be responsive, and only shows 1 per row.
pl_PL: Ile reklam wyświetlać w jednym wierszu (na większych ekranach). Zalecana liczba to od 2 do 4. Na urządzeniach mobilnych układ dostosowuje się automatycznie i wyświetla się tylko 1 reklama w wierszu.

en: How many days after being assigned as a "lifetime" referral should it expire, and the customer be unlinked from the customer. Leave empty to use the default global setting. Set to "0" for permanent lifetime commission with no expiry time.
pl_PL: Po ilu dniach od przypisania statusu „dożywotniego” polecenia powinno ono wygasnąć, a powiązanie z klientem zostać usunięte? Pozostaw puste pole, aby zastosować domyślne ustawienie globalne. Ustaw wartość „0”, aby uzyskać stałą prowizję dożywotnią bez terminu wygaśnięcia.

en: How many months to show on the "monthly summary" table by default.
pl_PL: Ile miesięcy ma być domyślnie wyświetlanych w tabeli „Podsumowanie miesięczne”.

en: How many of this product would you like to reward the affiliate with?
pl_PL: Ile sztuk tego produktu chcesz przekazać partnerowi w ramach wynagrodzenia?

en: How much "unpaid commission" must be earned/available, before the affiliate can request a payout.
pl_PL: Jaka kwota „niewypłaconej prowizji” musi zostać uzyskana/być dostępna, zanim partner będzie mógł złożyć wniosek o wypłatę?

en: How often should a report be sent to affiliates via email?
pl_PL: Jak często należy wysyłać raporty do partnerów za pośrednictwem poczty elektronicznej?

en: How often should payout requests be checked & submitted automatically?
pl_PL: Jak często należy automatycznie sprawdzać i przesyłać wnioski o wypłatę?

en: How to set up encryption:
pl_PL: Jak skonfigurować szyfrowanie:

en: How will you promote us?
pl_PL: W jaki sposób zamierzacie nas promować?

en: However, if preferred, you can use a 3rd party wallet plugin for the store credit payouts. This does however require more setup work, and an additional integration plugin.
pl_PL: Jeśli jednak wolisz, możesz skorzystać z wtyczki portfela innej firmy do wypłat środków w formie kredytu sklepowego. Wymaga to jednak większego nakładu pracy przy konfiguracji oraz dodatkowej wtyczki integracyjnej.

en: Hungary
pl_PL: Węgry

en: I have read and agree to the <a href="%1$s">Affiliate Program Terms of Use</a> and <a href="%2$s">Privacy Policy</a>.
pl_PL: Zapoznałem się z <a href="%1$s">Warunkami korzystania z programu partnerskiego</a> oraz <a href="%2$s">Polityką prywatności</a> i wyrażam na nie zgodę.

en: I understand sending without a properly configured SMTP service can cause poor deliverability / spam issues and wish to continue.
pl_PL: Rozumiem, że wysyłanie wiadomości bez prawidłowo skonfigurowanej usługi SMTP może powodować problemy z dostarczalnością lub klasyfikacją jako spam, i chcę kontynuować.

en: IBAN format is invalid. It should be 15-34 characters long.
pl_PL: Format numeru IBAN jest nieprawidłowy. Powinien składać się z 15–34 znaków.

en: IBAN format is invalid. Must be valid European IBAN format (provided: '%s')
pl_PL: Format numeru IBAN jest nieprawidłowy. Musi to być prawidłowy europejski format numeru IBAN (podano: „%s”)

en: IBAN is required for EU bank transfers
pl_PL: W przypadku przelewów bankowych w UE wymagany jest numer IBAN

en: IBAN length is invalid. Must be 15-34 characters (provided: %d characters)
pl_PL: Długość numeru IBAN jest nieprawidłowa. Musi wynosić od 15 do 34 znaków (podano: %d znaków)

en: ID (Newest First)
pl_PL: ID (najnowsze najpierw)

en: IP Address
pl_PL: Adres IP

en: IP Address: The visitor's IP address is stored in the "clicks" database table and used to check if a click has already been tracked for that visitor.
pl_PL: Adres IP: Adres IP odwiedzającego jest zapisywany w tabeli bazy danych „clicks” i służy do sprawdzenia, czy kliknięcie tego odwiedzającego zostało już zarejestrowane.

en: Icon Colour
pl_PL: Kolor ikony

en: Icon Type:
pl_PL: Typ ikony:

en: Icon displayed on the floating button. You can use emojis or text.
pl_PL: Ikona wyświetlana na pływającym przycisku. Można używać emotikonów lub tekstu.

en: Icons
pl_PL: Ikony

en: Ideally you should only enable "completed" order statuses above if you have "Completed Date" selected.
pl_PL: Najlepiej byłoby, gdybyś włączył powyższe statusy zamówień „zrealizowane” tylko wtedy, gdy zaznaczyłeś opcję „Data realizacji”.

en: If affiliate statistics need to be recalculated, users will be directed to visit the full dashboard to complete the calculations first.
pl_PL: Jeśli konieczne będzie ponowne obliczenie statystyk partnerskich, użytkownicy zostaną przekierowani do pełnego pulpitu nawigacyjnego, aby najpierw dokończyć obliczenia.

en: If an order is created using an affiliates coupon, then marked as completed, the commission will be added to the affiliate account as "unpaid commission".
pl_PL: Jeśli zamówienie zostanie utworzone przy użyciu kuponu partnerskiego, a następnie oznaczone jako zrealizowane, prowizja zostanie dodana do konta partnera jako „niewypłacona prowizja”.

en: If an order is refunded then the commission will be removed from the users account.
pl_PL: W przypadku zwrotu kosztów zamówienia prowizja zostanie pobrana z konta użytkownika.

en: If at-least 1 role is selected, this payout method will only be available for the selected user roles. If none are selected it will be available for all roles.
pl_PL: Jeśli wybrano co najmniej jedną rolę, ta metoda wypłaty będzie dostępna wyłącznie dla wybranych ról użytkowników. Jeśli nie wybrano żadnej roli, będzie ona dostępna dla wszystkich ról.

en: If cookies are disabled, the referral links will still work but will not be as effective, since they can only attempt to auto-apply coupons on the first page they load.
pl_PL: Jeśli pliki cookie są wyłączone, linki polecające będą nadal działać, ale nie będą tak skuteczne, ponieważ mogą próbować automatycznie zastosować kupony tylko na pierwszej załadowanej stronie.

en: If disabled, by default the referral will only be tracked if the customer applys the affiliates coupon when placing their order.
pl_PL: Jeśli opcja ta jest wyłączona, domyślnie polecenie będzie śledzone tylko wtedy, gdy klient podczas składania zamówienia wykorzysta kupon partnerski.

en: If disabled, only the first click from the visitor will be tracked (until the cookie expires).
pl_PL: Jeśli ta opcja jest wyłączona, śledzone będzie tylko pierwsze kliknięcie użytkownika (do momentu wygaśnięcia pliku cookie).

en: If disabled, only the parent (first) order for the subscription will earn commission.
pl_PL: Jeśli opcja ta jest wyłączona, prowizja zostanie przyznana wyłącznie za zamówienie nadrzędne (pierwsze) w ramach subskrypcji.

en: If disabled, only the parent product will be shown - and variations that have per-variation commission rates set different to the parent.
pl_PL: Jeśli ta opcja jest wyłączona, wyświetlany będzie tylko produkt nadrzędny – oraz warianty, dla których ustalono stawki prowizji inne niż dla produktu nadrzędnego.

en: If disabled, the parent product will be shown in the table.
pl_PL: Jeśli ta opcja jest wyłączona, produkt nadrzędny zostanie wyświetlony w tabeli.

en: If disabled, then it will only be able to try to automatically apply the coupon code on their first page visit, and URL only conversion tracking will not work. Coupons will be required to track referrals.
pl_PL: Jeśli ta opcja zostanie wyłączona, system będzie mógł podjąć próbę automatycznego zastosowania kodu kuponu jedynie podczas pierwszej wizyty użytkownika na stronie, a śledzenie konwersji wyłącznie na podstawie adresu URL nie będzie działać. Do śledzenia odesłań konieczne będzie użycie kuponów.

en: If enabled below, the referral link will automatically apply the coupon code to their cart.
pl_PL: Jeśli poniższa opcja zostanie włączona, link polecający automatycznie doda kod rabatowy do koszyka odbiorcy.

en: If enabled, all dashboard links will direct to the portal page, instead of the regular dashboard page.
pl_PL: Jeśli ta opcja jest włączona, wszystkie linki na pulpicie nawigacyjnym będą przekierowywać do strony portalu zamiast do zwykłej strony pulpitu nawigacyjnego.

en: If enabled, all new referral URL clicks from the same user will be tracked (and increases total clicks + visit logged in click history). Only the latest click will be converted if they make a purchase.
pl_PL: Jeśli ta opcja jest włączona, wszystkie nowe kliknięcia w linki polecające tego samego użytkownika będą śledzone (co zwiększy łączną liczbę kliknięć oraz zostanie odnotowane w historii kliknięć). W przypadku dokonania zakupu jako konwersja zostanie zaliczone wyłącznie ostatnie kliknięcie.

en: If enabled, all variations of a product will be shown in the table as seperate rows.
pl_PL: Jeśli ta opcja jest włączona, wszystkie warianty produktu będą wyświetlane w tabeli jako oddzielne wiersze.

en: If enabled, an option will be displayed in the affiliate dashboard settings tab, allowing affiliates to turn off the email reports.
pl_PL: Jeśli ta opcja zostanie włączona, w zakładce „Ustawienia” panelu partnerskiego pojawi się opcja umożliwiająca partnerom wyłączenie raportów e-mailowych.

en: If enabled, if someone visits the site via the referral URL and places an order without using the coupon code, it will still be tracked and award the affiliate.
pl_PL: Jeśli ta opcja jest włączona, to nawet jeśli ktoś odwiedzi stronę poprzez link polecający i złoży zamówienie bez użycia kodu rabatowego, transakcja ta zostanie mimo to zarejestrowana, a partner otrzyma wynagrodzenie.

en: If enabled, only users with one of the selected roles/groups (or the role/group assigned to the selected template) will be auto-accepted.
pl_PL: Jeśli opcja ta jest włączona, automatycznie akceptowani będą wyłącznie użytkownicy posiadający jedną z wybranych ról/grup (lub rolę/grupę przypisaną do wybranego szablonu).

en: If enabled, order tax will be added to the fixed commission calculations.
pl_PL: Jeśli ta opcja jest włączona, do obliczeń stałej prowizji zostanie doliczony podatek od zamówienia.

en: If enabled, order tax will be added to the order subtotal/total/discount for orders in the statistics, and when calculating percentage (%) commission calculations.
pl_PL: Jeśli opcja ta jest włączona, podatek od zamówienia zostanie doliczony do sumy częściowej/całkowitej/rabatowej zamówienia w statystykach oraz przy obliczaniu prowizji procentowej (%).

en: If enabled, products with their catalog visibility set to "Hidden" will not be shown in the rates table.
pl_PL: Jeśli ta opcja jest włączona, produkty, których widoczność w katalogu została ustawiona na „Ukryte”, nie będą wyświetlane w tabeli cen.

en: If enabled, store credit will be converted and displayed in the selected currency at checkout. If disabled, all store credit will use the base store currency only.
pl_PL: Jeśli opcja ta jest włączona, środki na koncie sklepowym zostaną przeliczone i wyświetlone w wybranej walucie podczas finalizacji zamówienia. Jeśli opcja ta jest wyłączona, wszystkie środki na koncie sklepowym będą wyrażone wyłącznie w walucie bazowej sklepu.

en: If enabled, the "MLA Dashboard" will only be accessible to specific affiliate users that you give access to (edit the user and enable "MLA Dashboard Access").
pl_PL: Jeśli ta opcja zostanie włączona, dostęp do „MLA Dashboard” będą mieli wyłącznie wybrani użytkownicy stowarzyszeni, którym przyznasz uprawnienia (edytuj profil użytkownika i włącz opcję „Dostęp do MLA Dashboard”).

en: If enabled, the affiliate reports will be turned on by default for all affiliate users (if they have not yet updated the setting). They can toggle this off in the settings tab of their dashboard. If disabled, then the reports will be turned off by default, and the affiliate user will need to toggle it on to receive the reports.
pl_PL: Jeśli opcja ta zostanie włączona, raporty partnerskie będą domyślnie aktywne dla wszystkich użytkowników programu partnerskiego (o ile nie zmienili jeszcze tego ustawienia). Mogą oni wyłączyć tę funkcję w zakładce „Ustawienia” na swoim pulpicie nawigacyjnym. Jeśli opcja ta zostanie wyłączona, raporty będą domyślnie nieaktywne, a użytkownik programu partnerskiego będzie musiał je włączyć, aby otrzymywać raporty.

en: If enabled, the first time a new dynamic creative is generated for an affiliate, this will be cached for 24 hours, unless the creative is updated. This results better performance and less resource usage.
pl_PL: Jeśli ta opcja jest włączona, nowa dynamiczna kreacja wygenerowana po raz pierwszy dla partnera zostanie zapisana w pamięci podręcznej na 24 godziny, o ile nie zostanie zaktualizowana. Zapewnia to lepszą wydajność i mniejsze zużycie zasobów.

en: If enabled, the parent product will be hidden from the table if at-least 1 variation.
pl_PL: Jeśli ta opcja jest włączona, produkt nadrzędny zostanie ukryty w tabeli, jeśli występuje co najmniej jedna odmiana.

en: If enabled, the plugin will attempt to apply the code on the first page they visit. If disabled, it will only apply the code once they visit the cart/checkout pages.
pl_PL: Jeśli opcja ta jest włączona, wtyczka spróbuje zastosować kod na pierwszej odwiedzanej stronie. Jeśli jest wyłączona, kod zostanie zastosowany dopiero po przejściu na strony koszyka lub realizacji zamówienia.

en: If enabled, the tracking cookies will be deleted from the customers browser, once the order is completed.
pl_PL: Jeśli ta opcja jest włączona, pliki cookie służące do śledzenia zostaną usunięte z przeglądarki klienta po zrealizowaniu zamówienia.

en: If enabled, then the registration form shortcode will be disabled/hidden for any affiliate user that is already assigned to an affiliate coupon.
pl_PL: Jeśli ta opcja zostanie włączona, skrót formularza rejestracyjnego zostanie wyłączony/ukryty dla każdego użytkownika programu partnerskiego, który jest już przypisany do kuponu partnerskiego.

en: If enabled, this tab becomes a link opening in a new browser tab and the header/content settings below are hidden.
pl_PL: Jeśli ta opcja jest włączona, ta zakładka staje się linkiem otwierającym się w nowej zakładce przeglądarki, a poniższe ustawienia nagłówka i treści są ukrywane.

en: If enabled, when uninstalling (deleting) the plugin, most plugin options and custom tables/data created by this plugin will be deleted. Some data will still remain such as custom order & coupon meta data (if any).
pl_PL: Jeśli ta opcja jest włączona, podczas odinstalowywania (usuwania) wtyczki większość jej opcji oraz niestandardowych tabel i danych utworzonych przez tę wtyczkę zostanie usunięta. Niektóre dane pozostaną jednak zachowane, np. niestandardowe metadane dotyczące zamówień i kuponów (jeśli takie istnieją).

en: If enabled, whenever a new user is created (in any way), an affiliate registration will also be submitted for them automatically.
pl_PL: Jeśli ta opcja jest włączona, za każdym razem, gdy zostanie utworzony nowy użytkownik (w dowolny sposób), automatycznie zostanie również przesłane zgłoszenie rejestracyjne partnera w jego imieniu.

en: If enabled, you can select which payout methods should NOT require or allow invoice uploads.
pl_PL: Jeśli ta opcja jest włączona, można wybrać metody wypłat, w przypadku których NIE powinno być wymagane ani dozwolone przesyłanie faktur.

en: If enabled, you can select which payout methods should be eligible for automatic payouts.
pl_PL: Jeśli ta opcja jest włączona, możesz wybrać metody wypłat, które mają kwalifikować się do automatycznych wypłat.

en: If enabled, you can select which payout methods should be used for scheduled payouts.
pl_PL: Jeśli ta opcja jest włączona, możesz wybrać metody wypłat, które mają być stosowane w przypadku zaplanowanych wypłat.

en: If for some reason the user deletes/removes the coupon manually from their cart, the cookie will also be removed.
pl_PL: Jeśli z jakiegoś powodu użytkownik ręcznie usunie kupon ze swojego koszyka, plik cookie również zostanie usunięty.

en: If needed, you can <a href="%s" target="_blank">make the link alone track referrals</a> without requiring the affiliates coupon to be applied, ensuring affiliates receive credit for every sale referred.
pl_PL: W razie potrzeby możesz <a href="%s" target="_blank">ustawić, by sam link śledził polecenia</a> bez konieczności stosowania kuponu partnera, co zapewni, że partnerzy otrzymają prowizję za każdą poleconą sprzedaż.

en: If no previous orders are found, the order is marked as a "first order" using order meta. This mark is saved permanently so the bonus is still applied correctly if the order's commission is recalculated later.
pl_PL: Jeśli nie znaleziono żadnych wcześniejszych zleceń, zlecenie jest oznaczane jako „pierwsze zlecenie” za pomocą metadanych zlecenia. Oznaczenie to jest zapisywane na stałe, dzięki czemu premia jest nadal prawidłowo naliczana, nawet jeśli prowizja za zlecenie zostanie później ponownie obliczona.

en: If no roles are selected, the tab will be visible to all affiliates.
pl_PL: Jeśli nie wybrano żadnych ról, zakładka będzie widoczna dla wszystkich partnerów.

en: If none are selected all will have access. This is the user roles that will be able to earn and view this reward.
pl_PL: Jeśli nie wybrano żadnej z opcji, dostęp będą miały wszystkie osoby. Są to role użytkowników, które będą mogły zdobywać i przeglądać tę nagrodę.

en: If none are selected, auto-accept will apply to all registrations.
pl_PL: Jeśli nie wybrano żadnej opcji, automatyczne akceptowanie będzie miało zastosowanie do wszystkich rejestracji.

en: If preferred you can disable cookies completely in the
pl_PL: Jeśli chcesz, możesz całkowicie wyłączyć pliki cookie w

en: If preferred, you can enable "New Customers Only" for individual coupons in the "Usage limits" coupon settings tab.
pl_PL: W razie potrzeby można włączyć opcję „Tylko nowi klienci” dla poszczególnych kuponów w zakładce „Ograniczenia użytkowania” w ustawieniach kuponu.

en: If required, you can set one of the payout methods as the default. This means that if the affiliate does not currently have a payout method selected, this one will be enabled by default.
pl_PL: W razie potrzeby można ustawić jedną z metod wypłaty jako domyślną. Oznacza to, że jeśli partner nie ma obecnie wybranej metody wypłaty, ta metoda zostanie domyślnie aktywowana.

en: If set to "0" then commission will be added to the affiliates account instantly when an order is completed.
pl_PL: Jeśli wartość zostanie ustawiona na „0”, prowizja zostanie natychmiast przelana na konto partnera po zrealizowaniu zamówienia.

en: If set to "Direct Bank Transfer", "PayPal Payouts", "Stripe Payouts", or "Wise Bank Transfer Payouts" they will still be required to update and set their payment details in the settings tab, but it will be selected as their default option.
pl_PL: W przypadku wybrania opcji „Bezpośredni przelew bankowy”, „Wypłaty przez PayPal”, „Wypłaty przez Stripe” lub „Wypłaty przez Wise” użytkownicy nadal będą musieli zaktualizować i ustawić swoje dane rozliczeniowe w zakładce „Ustawienia”, ale opcja ta zostanie wybrana jako domyślna.

en: If set to "Store Credit Payouts" or "Custom Payment methods" (with field disabled), they will therefore be able to instantly request payouts without needing to select their payout method first.
pl_PL: Jeśli ustawiono opcję „Wypłaty w formie kredytu sklepowego” lub „Niestandardowe metody płatności” (z wyłączonym polem), będą oni mogli natychmiast zlecić wypłatę bez konieczności wcześniejszego wybierania metody wypłaty.

en: If the affiliate does not enter a custom URL, this will be used as the default landing page for the link.
pl_PL: Jeśli partner nie wprowadzi własnego adresu URL, zostanie on użyty jako domyślna strona docelowa dla tego linku.

en: If the affiliate user is assigned to multiple user roles, it will apply the commission rates for the first role it detects with any custom values set.
pl_PL: Jeśli użytkownik programu partnerskiego ma przypisanych wiele ról użytkownika, zastosowane zostaną stawki prowizji dla pierwszej wykrytej roli, dla której ustawiono dowolne wartości niestandardowe.

en: If the checkbox is selected below, this user has been granted this award/bonus.
pl_PL: Jeśli poniższe pole wyboru jest zaznaczone, oznacza to, że użytkownikowi przyznano tę nagrodę/premie.

en: If the referral URL is clicked, the coupon code will automatically be applied to the users checkout. The coupon must be used for commission to be tracked.
pl_PL: W przypadku kliknięcia linku polecającego kod kuponu zostanie automatycznie zastosowany podczas realizacji zamówienia przez użytkownika. Aby prowizja została zarejestrowana, należy wykorzystać ten kupon.

en: If the user does not exist, a new one will be created.
pl_PL: Jeśli użytkownik nie istnieje, zostanie utworzony nowy.

en: If the user is an admin, then the ID will also be clickable to open the order page in the backend.
pl_PL: Jeśli użytkownik jest administratorem, to identyfikator będzie również aktywny – po kliknięciu otworzy się strona zamówienia w panelu administracyjnym.

en: If the user is not already registered as an affiliate and has no active coupons, this will show the registration from on the affiliate dashboard page.
pl_PL: Jeśli użytkownik nie jest jeszcze zarejestrowany jako partner i nie posiada żadnych aktywnych kuponów, na stronie panelu partnerskiego wyświetli się formularz rejestracyjny.

en: If there are no landing pages assigned to the coupon, then this will be hidden.
pl_PL: Jeśli do kuponu nie przypisano żadnych stron docelowych, zostanie on ukryty.

en: If this is disabled, then it will only be able to try to track referrals if they register on their first page visit.
pl_PL: Jeśli ta opcja jest wyłączona, system będzie mógł próbować śledzić odesłania tylko wtedy, gdy użytkownicy zarejestrują się podczas pierwszej wizyty na stronie.

en: If you are experiencing any performance issues or other bugs with the plugin, please try enabling/disabling relevant settings below.
pl_PL: Jeśli zauważysz jakiekolwiek problemy z wydajnością lub inne błędy związane z wtyczką, spróbuj włączyć lub wyłączyć odpowiednie opcje poniżej.

en: If you are getting the "Failed to load ajax request" error on the affiliate dashboard
pl_PL: Jeśli na panelu partnerskim pojawia się błąd „Nie udało się załadować żądania AJAX”

en: If you do not want past orders to be affected when commission stats are refreshed, you can enable this in the
pl_PL: Jeśli nie chcesz, aby odświeżanie statystyk prowizji miało wpływ na poprzednie zamówienia, możesz włączyć tę opcję w

en: If you dont want the message to always show, toggle this setting on, and it will instead only show on the cart/checkout pages.
pl_PL: Jeśli nie chcesz, aby komunikat wyświetlał się zawsze, włącz to ustawienie – dzięki temu będzie on widoczny tylko na stronach koszyka i realizacji zamówienia.

en: If you experience very high volumes of orders for each coupon, this should help greately with affiliate dashboard speed/performance.
pl_PL: Jeśli odnotowujesz bardzo dużą liczbę zamówień dla każdego kuponu, powinno to znacznie poprawić szybkość działania i wydajność panelu partnerskiego.

en: If you have any suggestions for new types of bonus requirements or rewards, <a href="%s" target="_blank">please let us know</a>.
pl_PL: Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące nowych rodzajów warunków uzyskania bonusów lub nagród, <a href="%s" target="_blank">daj nam znać</a>.

en: If you have lots of affiliates, we highly recommend using an SMTP Service Provider via the FluentSMTP plugin for more reliable email delivery.
pl_PL: Jeśli współpracujesz z wieloma partnerami afiliacyjnymi, zdecydowanie zalecamy korzystanie z usług dostawcy SMTP za pośrednictwem wtyczki FluentSMTP, co zapewni bardziej niezawodne dostarczanie wiadomości e-mail.

en: If you need help getting started, or have any questions at all, you can <a href="%s">create a support ticket</a> any time, and we will be happy to help.
pl_PL: Jeśli potrzebujesz pomocy przy rozpoczęciu pracy lub masz jakiekolwiek pytania, możesz w dowolnym momencie <a href="%s">utworzyć zgłoszenie do pomocy technicznej</a>, a my z przyjemnością Ci pomożemy.

en: If you need to use a different base currency (%s), you will need to upgrade to the "Basic" API plan.
pl_PL: Jeśli chcesz korzystać z innej waluty bazowej (%s), musisz przejść na plan API „Basic”.

en: If you set custom "coupon" commission for that affiliate, or "per product" commission, they WILL take priority over the "user role" commission.
pl_PL: Jeśli ustawisz dla tego partnera niestandardową prowizję „kuponową” lub prowizję „za produkt”, BĘDĄ one miały pierwszeństwo przed prowizją opartą na „roli użytkownika”.

en: If you want conversions to be tracked even if the coupon is not used, enable the setting below under "URL Conversion Tracking".
pl_PL: Jeśli chcesz, aby konwersje były śledzone nawet w przypadku, gdy kupon nie zostanie wykorzystany, włącz poniższe ustawienie w sekcji „Śledzenie konwersji na podstawie adresów URL”.

en: If you want to automatically give access to the MLA Dashboard for certain user roles, select them below.
pl_PL: Jeśli chcesz automatycznie przyznać dostęp do pulpitu nawigacyjnego MLA określonym rolom użytkowników, wybierz je poniżej.

en: If you want to change the text "Coupon" to something else on the checkout page, enable this option and enter the custom text below.
pl_PL: Jeśli chcesz zmienić tekst „Kupon” na inny na stronie realizacji zamówienia, włącz tę opcję i wpisz poniżej własny tekst.

en: If you want to change the word "Affiliate" to something else, enter it here. This will change it everywhere in the plugin except the settings page.
pl_PL: Jeśli chcesz zmienić słowo „Affiliate” na inne, wpisz je tutaj. Spowoduje to zmianę tego słowa we wszystkich miejscach wtyczki z wyjątkiem strony ustawień.

en: If you want to first create new payout requests for affiliates with unpaid commission, please use the "Create or Manage Payout Requests" page.
pl_PL: Jeśli chcesz najpierw utworzyć nowe wnioski o wypłatę dla partnerów, którym nie wypłacono jeszcze prowizji, skorzystaj ze strony „Utwórz lub zarządzaj wnioskami o wypłatę”.

en: If you want to force refresh (re-calculate) all data that is saved on the affiliate dashboards (for past orders), then click the button below. (The first page load for each coupon dashboard may take slightly longer.)
pl_PL: Jeśli chcesz wymusić odświeżenie (ponowne obliczenie) wszystkich danych zapisanych na pulpitach partnerskich (dotyczących poprzednich zamówień), kliknij poniższy przycisk. (Pierwsze załadowanie strony dla każdego pulpitu kuponów może potrwać nieco dłużej.)

en: If you want to show the logged in users current store credit balance somewhere, use the shortcode
pl_PL: Jeśli chcesz gdzieś wyświetlić aktualne saldo środków w sklepie dla zalogowanych użytkowników, użyj skrótu

en: If you wish to manually submit payout request for your affiliates, you can do so from this page. After submitting a payout request, you will be redirected to the "Payouts" page to view, manage and finalize the payout.
pl_PL: Jeśli chcesz ręcznie złożyć wniosek o wypłatę dla swoich partnerów, możesz to zrobić na tej stronie. Po złożeniu wniosku o wypłatę zostaniesz przekierowany na stronę „Wypłaty”, gdzie będziesz mógł przeglądać, zarządzać i sfinalizować wypłatę.

en: If you're not sure, then use "Standard". The "Express" option offers a better user experience, but has extra fees. Learn More:
pl_PL: Jeśli nie masz pewności, wybierz opcję „Standard”. Opcja „Express” zapewnia większy komfort użytkowania, ale wiąże się z dodatkowymi opłatami. Dowiedz się więcej:

en: Image
pl_PL: Obraz

en: Image:
pl_PL: Zdjęcie:

en: Import
pl_PL: Importuj

en: Import / Export Custom Tables
pl_PL: Importowanie i eksportowanie tabel niestandardowych

en: Import / Export Database Tables
pl_PL: Importowanie i eksportowanie tabel bazy danych

en: Import CSV
pl_PL: Importuj plik CSV

en: Import Past Rewards
pl_PL: Importuj dotychczasowe nagrody

en: Import Template
pl_PL: Importuj szablon

en: Import all past rewards from the activity log into the rewards log table?
pl_PL: Czy zaimportować wszystkie dotychczasowe nagrody z dziennika aktywności do tabeli dziennika nagród?

en: Import and Export the custom database tables created by this plugin.
pl_PL: Importuj i eksportuj niestandardowe tabele bazy danych utworzone przez tę wtyczkę.

en: Import complete: %d entry imported. | Import complete: %d entries imported.
pl_PL[0]: Import zakończony: zaimportowano %d wpisów.
pl_PL[1]: Import zakończony: zaimportowano %d wpisów.

en: Import past rewards from activity log
pl_PL: Zaimportuj dotychczasowe nagrody z dziennika aktywności

en: Import/Export Custom Tables
pl_PL: Importowanie/eksportowanie tabel niestandardowych

en: Important
pl_PL: Ważne

en: Important:
pl_PL: Ważne:

en: Important: Affiliate Policy Update
pl_PL: Ważne: Aktualizacja zasad programu partnerskiego

en: Important: If your short URLs show a 404 page after changing this, you may need to go to the "Settings > Permalinks" page and click "Save Changes" to refresh your permalinks.
pl_PL: Ważne: Jeśli po wprowadzeniu tej zmiany Twoje skrócone adresy URL wyświetlają stronę błędu 404, może być konieczne przejście do strony „Ustawienia > Linki stałe” i kliknięcie przycisku „Zapisz zmiany”, aby odświeżyć linki stałe.

en: Important: There are some cases where direct link tracking may not be detected properly.
pl_PL: Uwaga: W niektórych przypadkach bezpośrednie śledzenie linków może nie być prawidłowo wykrywane.

en: Important: This is only recommended if you experience high levels of affiliate fraud, and/or want a strict way to help stop unauthorized referrals.
pl_PL: Ważne: Rozwiązanie to zaleca się wyłącznie w przypadku, gdy występuje duża liczba oszustw związanych z programem partnerskim i/lub gdy potrzebny jest rygorystyczny sposób zapobiegania nieautoryzowanym poleceniom.

en: Important: This needs to be different to your normal affiliate referral URL prefix.
pl_PL: Ważne: Musi to być inny prefiks niż ten, którego zwykle używasz w linkach partnerskich.

en: Important: Wise Bank Transfer payouts do not require the recipient to have a Wise account or email address. The payout is sent directly to their bank account using the provided banking details.
pl_PL: Ważne: Wypłaty za pośrednictwem Wise Bank Transfer nie wymagają, aby odbiorca posiadał konto w Wise ani adres e-mail. Środki są przekazywane bezpośrednio na jego konto bankowe na podstawie podanych danych bankowych.

en: Imported coupon rows:
pl_PL: Zaimportowane wiersze kuponów:

en: In most cases PayPal Payouts fees are 2%.
pl_PL: W większości przypadków opłaty za wypłaty za pośrednictwem serwisu PayPal wynoszą 2%.

en: In the affiliate report, stats will be shown/calculated based on the previous date range. So monthly reports will show stats from the previous month.
pl_PL: W raporcie partnerskim statystyki będą wyświetlane/obliczane na podstawie poprzedniego przedziału czasowego. Oznacza to, że raporty miesięczne będą zawierały statystyki z poprzedniego miesiąca.

en: In this preview, example values are used for the merge tags if the coupon code entered does not exist:
pl_PL: W tym podglądzie, jeśli wprowadzony kod kuponu nie istnieje, w tagach scalających wykorzystywane są wartości przykładowe:

en: In this section, you can create your own custom tabs to show on the affiliate dashboard. Shortcode usage supported.
pl_PL: W tej sekcji możesz tworzyć własne, niestandardowe zakładki, które będą wyświetlane na panelu partnerskim. Obsługiwane jest użycie skrótów.

en: In this section, you can manage multi-currency settings, if you are using a multi currency plugin.
pl_PL: W tej sekcji możesz zarządzać ustawieniami dotyczącymi wielu walut, jeśli korzystasz z wtyczki obsługującej wiele walut.

en: Include "custom discounts" in % commission calculations & order totals.
pl_PL: Uwzględnij „zniżki niestandardowe” w obliczeniach prowizji procentowej oraz w sumach zamówień.

en: Include "fees" in % commission calculations & order totals.
pl_PL: Należy uwzględnić „opłaty” w obliczeniach prowizji procentowej oraz w sumach zamówień.

en: Include "shipping costs" in % commission calculations & order totals.
pl_PL: Należy uwzględnić „koszty wysyłki” w obliczeniach prowizji procentowej oraz w sumach zamówień.

en: Include "taxes" in "fixed" commission calculations.
pl_PL: Należy uwzględnić „podatki” przy obliczaniu prowizji „stałej”.

en: Include "taxes" in % commission calculations & order totals.
pl_PL: Należy uwzględnić „podatki” w obliczeniach prowizji procentowej oraz w sumach zamówień.

en: Include Logo in QR Codes
pl_PL: Dodaj logo do kodów QR

en: Include payout details
pl_PL: Podaj szczegóły dotyczące wypłaty

en: Include the "coupon discount" in % commission calculations.
pl_PL: Należy uwzględnić „rabat z kuponu” przy obliczaniu prowizji w procentach.

en: Includes a free trial. Cancel anytime.
pl_PL: Obejmuje bezpłatny okres próbny. Można zrezygnować w dowolnym momencie.

en: Increase All Future Commission Earned By:
pl_PL: Zwiększ wszystkie przyszłe prowizje o:

en: Increase Commission %
pl_PL: Zwiększenie procentowej stawki prowizji

en: Increase all future commission earnings by percentage
pl_PL: Zwiększ o określony procent wszystkie przyszłe wpływy z prowizji

en: Increase the commission earned if the referred customer is placing their first order.
pl_PL: Zwiększ wysokość prowizji, jeśli polecony klient składa swoje pierwsze zamówienie.

en: Increased
pl_PL: Wzrost

en: Increased or Decreased
pl_PL: Wzrost lub spadek

en: India
pl_PL: Indie

en: Individual Coupon Statistics
pl_PL: Statystyki dotyczące poszczególnych kuponów

en: Individual Coupons
pl_PL: Kupony indywidualne

en: Individual Use Only
pl_PL: Wyłącznie do użytku osobistego

en: Info
pl_PL: Informacje

en: Info & Help
pl_PL: Informacje i pomoc

en: Information:
pl_PL: Informacje:

en: Instead of being a shortcode displayed on a page within your theme, the affiliate portal is its own standalone full-screen page with a modern unique design.
pl_PL: Portal partnerski nie jest krótkim kodem wyświetlanym na stronie w ramach motywu, lecz samodzielną, pełnoekranową stroną o nowoczesnym, niepowtarzalnym wyglądzie.

en: Instructions & Plugin Details
pl_PL: Instrukcje i szczegóły dotyczące wtyczki

en: Instructions:
pl_PL: Instrukcje:

en: Integration Addon Installed & Activated
pl_PL: Dodatek integracyjny zainstalowany i aktywowany

en: Integration Addon Price: $19.99 (One-Time)
pl_PL: Cena dodatku integracyjnego: 19,99 USD (opłata jednorazowa)

en: International (SWIFT)
pl_PL: Międzynarodowe (SWIFT)

en: International SWIFT accounts → Receive local currency (converted from your store currency)
pl_PL: Międzynarodowe konta SWIFT → Odbiór środków w walucie lokalnej (przeliczonej z waluty Twojego sklepu)

en: Intro Text
pl_PL: Tekst wprowadzający

en: Invalid IBAN format or IBAN not supported for this country.
pl_PL: Nieprawidłowy format numeru IBAN lub numer IBAN nie jest obsługiwany w tym kraju.

en: Invalid SWIFT/BIC code format or bank not found.
pl_PL: Nieprawidłowy format kodu SWIFT/BIC lub nie znaleziono banku.

en: Invalid UK sort code format. Must be 6 digits (e.g., 12-34-56).
pl_PL: Nieprawidłowy format kodu sortującego w Wielkiej Brytanii. Musi składać się z 6 cyfr (np. 12-34-56).

en: Invalid US routing number or bank not found.
pl_PL: Nieprawidłowy numer routingu w USA lub nie znaleziono banku.

en: Invalid account email address.
pl_PL: Nieprawidłowy adres e-mail konta.

en: Invalid account holder name format. Only letters, numbers and basic punctuation allowed.
pl_PL: Nieprawidłowy format nazwy posiadacza konta. Dozwolone są wyłącznie litery, cyfry i podstawowe znaki interpunkcyjne.

en: Invalid account number format for this bank type.
pl_PL: Nieprawidłowy format numeru konta dla tego typu banku.

en: Invalid address format or missing required address fields.
pl_PL: Nieprawidłowy format adresu lub brak wymaganych pól adresu.

en: Invalid affiliate username.
pl_PL: Nieprawidłowa nazwa użytkownika programu partnerskiego.

en: Invalid country code or country not supported by Wise.
pl_PL: Nieprawidłowy kod kraju lub kraj nieobsługiwany przez Wise.

en: Invalid coupon code.
pl_PL: Nieprawidłowy kod kuponu.

en: Invalid coupon data.
pl_PL: Nieprawidłowe dane kuponu.

en: Invalid coupon! This should be the exact name of an existing coupon code.
pl_PL: Nieprawidłowy kod rabatowy! Należy podać dokładną nazwę istniejącego kodu rabatowego.

en: Invalid coupon.
pl_PL: Nieprawidłowy kupon.

en: Invalid date.
pl_PL: Nieprawidłowa data.

en: Invalid email address.
pl_PL: Nieprawidłowy adres e-mail.

en: Invalid nonce
pl_PL: Nieprawidłowy nonce

en: Invalid nonce.
pl_PL: Nieprawidłowy nonce.

en: Invalid registration data.
pl_PL: Nieprawidłowe dane rejestracyjne.

en: Invalid request format. Please check all bank details are correctly formatted.
pl_PL: Nieprawidłowy format żądania. Proszę sprawdzić, czy wszystkie dane bankowe są poprawnie sformatowane.

en: Invalid request.
pl_PL: Nieprawidłowe żądanie.

en: Invalid request. Please refresh and try again.
pl_PL: Nieprawidłowe żądanie. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Invalid request. Please refresh the page and try again.
pl_PL: Nieprawidłowe żądanie. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Invalid section
pl_PL: Nieprawidłowa sekcja

en: Invalid security token.
pl_PL: Nieprawidłowy token bezpieczeństwa.

en: Invalid user ID.
pl_PL: Nieprawidłowy identyfikator użytkownika.

en: Invalid user IDs.
pl_PL: Nieprawidłowe identyfikatory użytkowników.

en: Invite
pl_PL: Zaproś

en: Invite Sent
pl_PL: Zaproszenie wysłane

en: Invite URL Variable
pl_PL: Zmienna adresu URL zaproszenia

en: Invite new members to your affiliate network:
pl_PL: Zaproś nowych członków do swojej sieci partnerskiej:

en: Invite sent to
pl_PL: Wysłano zaproszenie do

en: Invoice & Statement Settings
pl_PL: Ustawienia faktur i wyciągów

en: Invoice URL
pl_PL: Adres URL faktury

en: Invoice upload is required for this payout method.
pl_PL: W przypadku tej metody wypłaty wymagane jest przesłanie faktury.

en: Invoices
pl_PL: Faktury

en: Invoices & PDF Statements:
pl_PL: Faktury i wyciągi w formacie PDF:

en: Invoices (Payouts)
pl_PL: Faktury (wypłaty)

en: Invoices and Statements
pl_PL: Faktury i wyciągi

en: Invoices will allow affiliates to upload their invoices when submitting a payout.
pl_PL: Funkcja „Faktury” umożliwi partnerom przesyłanie faktur podczas składania wniosku o wypłatę.

en: Ireland
pl_PL: Irlandia

en: It will set one as priority, so if both are set, the commission settings for your chosen priority will be used.
pl_PL: Jedna z nich zostanie ustawiona jako priorytetowa, więc jeśli obie są zaznaczone, zastosowane zostaną ustawienia prowizji dla wybranego priorytetu.

en: Italic
pl_PL: Kursywa

en: Italy
pl_PL: Włochy

en: Japan
pl_PL: Japonia

en: Join Date:
pl_PL: Data rejestracji:

en: Keep affiliates on-brand with shared colour swatches and ready-to-use asset packs.
pl_PL: Dbaj o spójność wizerunku partnerów dzięki udostępnionym próbkom kolorów i gotowym do użycia pakietom materiałów.

en: Keep earning the affiliate commission on every future order from the customers they refer.
pl_PL: Nadal będziesz otrzymywać prowizję partnerską od każdego przyszłego zamówienia złożonego przez klientów, których polecisz.

en: Know exactly how your program performs
pl_PL: Dowiedz się dokładnie, jak działa Twój program

en: Landing Page
pl_PL: Strona docelowa

en: Landing Pages
pl_PL: Strony docelowe

en: Landing Pages Text
pl_PL: Tekst na stronach docelowych

en: Large
pl_PL: Duży

en: Large (12px)
pl_PL: Duże (12 px)

en: Last 14 Days
pl_PL: Ostatnie 14 dni

en: Last 30 Days
pl_PL: Ostatnie 30 dni

en: Last 7 Days
pl_PL: Ostatnie 7 dni

en: Last 90 Days
pl_PL: Ostatnie 90 dni

en: Last Month
pl_PL: W zeszłym miesiącu

en: Last Name
pl_PL: Nazwisko

en: Last Quarter
pl_PL: Ostatni kwartał

en: Last Updated
pl_PL: Ostatnia aktualizacja

en: Last Year
pl_PL: W zeszłym roku

en: Last-Click Attribution (Default)
pl_PL: Atrybucja ostatniego kliknięcia (ustawienie domyślne)

en: Last-Click: New referral links overwrite referral cookies and auto-applied coupon with the latest affiliate.
pl_PL: Ostatnie kliknięcie: Nowe linki polecające zastępują pliki cookie związane z poleceniami oraz automatycznie przypisany kupon, przypisując je do najnowszego partnera afiliacyjnego.

en: Latest %2$s
pl_PL: Najnowsze %2$s

en: Latest Clicks / Visits
pl_PL: Najnowsze kliknięcia / odwiedziny

en: Latest News & Updates
pl_PL: Najnowsze wiadomości i aktualności

en: Latest Referral Visits
pl_PL: Najnowsze wizyty osób poleconych

en: Latest Referrals
pl_PL: Najnowsze polecenia

en: Latest orders referred by your sub-affiliates
pl_PL: Najnowsze zamówienia przekazane przez Twoich podpartnerów

en: Latvia
pl_PL: Łotwa

en: Leaderboards
pl_PL: Tabele wyników

en: Learn More
pl_PL: Dowiedz się więcej

en: Learn More.
pl_PL: Dowiedz się więcej.

en: Learn more
pl_PL: Dowiedz się więcej

en: Learn more about PRO
pl_PL: Dowiedz się więcej o PRO

en: Learn more about PRO at
pl_PL: Dowiedz się więcej o PRO na stronie

en: Learn more about Pro and upgrade at
pl_PL: Dowiedz się więcej o wersji Pro i przejdź na nią pod adresem

en: Learn more about how dynamic landing pages works.
pl_PL: Dowiedz się więcej o tym, jak działają dynamiczne strony docelowe.

en: Learn more about payouts.
pl_PL: Dowiedz się więcej o wypłatach.

en: Learn more.
pl_PL: Dowiedz się więcej.

en: Leave blank to disable all admin SMS notifications.
pl_PL: Pozostaw to pole puste, aby wyłączyć wszystkie powiadomienia SMS dla administratorów.

en: Leave empty to use the default rates for the individual affiliate.
pl_PL: Pozostaw to pole puste, aby zastosować domyślne stawki dla danego partnera.

en: Leave empty to use your default "header image".
pl_PL: Pozostaw to pole puste, aby użyć domyślnego „obrazu nagłówkowego”.

en: Left
pl_PL: Po lewej

en: Left Center
pl_PL: Środek po lewej stronie

en: Legacy (tabs)
pl_PL: Dziedzictwo (zakładki)

en: Less
pl_PL: Mniej

en: Let affiliates get paid by Wise bank transfer in their local currency.
pl_PL: Umożliw partnerom otrzymywanie wynagrodzenia za pośrednictwem przelewu bankowego Wise w ich lokalnej walucie.

en: Let affiliates recruit their own network and earn extra commission from everyone they bring on board - turning your best affiliates into a growth engine.
pl_PL: Pozwól partnerom rekrutować własną sieć i zarabiać dodatkową prowizję od każdej osoby, którą pozyskają – dzięki temu Twoi najlepsi partnerzy staną się motorem napędowym rozwoju.

en: Lets get started...
pl_PL: Zacznijmy więc...

en: Lifetime Affiliate Referrer (Coupon Code)
pl_PL: Dożywotni program partnerski (kod kuponu)

en: Lifetime Affiliate: Expire Date
pl_PL: Program partnerski na całe życie: Data wygaśnięcia

en: Lifetime Commission
pl_PL: Prowizja dożywotnia

en: Lifetime Commission Expiry
pl_PL: Wygasanie prowizji dożywotniej

en: Lifetime Commission Expiry (Days)
pl_PL: Okres ważności prowizji dożywotniej (w dniach)

en: Lifetime Commission:
pl_PL: Prowizja dożywotnia:

en: Lifetime Commissions
pl_PL: Prowizje dożywotnie

en: Lifetime Referrer
pl_PL: Osoba, która poleciła klienta na całe życie

en: Lifetime commission enabled globally.
pl_PL: Wprowadzono dożywotnią prowizję na całym świecie.

en: Lifetime deal available now
pl_PL: Oferta na całe życie dostępna już teraz

en: Light Mode
pl_PL: Tryb jasny

en: Limit Per User
pl_PL: Limit na użytkownika

en: Limit payout methods available for this group.
pl_PL: Ogranicz metody wypłat dostępne dla tej grupy.

en: Limit to certain user roles & groups?
pl_PL: Ograniczyć dostęp do określonych ról i grup użytkowników?

en: Limit to specific payout methods
pl_PL: Ograniczenie do określonych metod wypłaty

en: Line Graph
pl_PL: Wykres liniowy

en: Link Stats
pl_PL: Statystyki linków

en: Link landing pages to a coupon so they work just like a referral URL.
pl_PL: Powiąż strony docelowe z kuponem, aby działały tak samo jak link polecający.

en: List ID
pl_PL: Identyfikator listy

en: List Token
pl_PL: Token listy

en: List of products sold this month:
pl_PL: Lista produktów sprzedanych w tym miesiącu:

en: Lithuania
pl_PL: Litwa

en: Live Log
pl_PL: Dziennik na żywo

en: Live creative preview:
pl_PL: Podgląd kreatywny na żywo:

en: Load tabs individually with Ajax.
pl_PL: Ładowanie zakładek pojedynczo za pomocą Ajax.

en: Load tabs on affiliate dashboard as separate pages.
pl_PL: Wyświetl zakładki na panelu partnerskim jako osobne strony.

en: Loading
pl_PL: Ładowanie

en: Loading All...
pl_PL: Ładowanie wszystkich...

en: Loading statistics
pl_PL: Ładowanie statystyk

en: Loading...
pl_PL: Ładowanie...

en: Loading…
pl_PL: Ładowanie…

en: Login
pl_PL: Zaloguj się

en: Login & Registration
pl_PL: Logowanie i rejestracja

en: Login to your account.
pl_PL: Zaloguj się na swoje konto.

en: Logout
pl_PL: Wyloguj się

en: Looking for more subscription options?
pl_PL: Szukasz innych opcji subskrypcji?

en: Looking for something?
pl_PL: Szukasz czegoś?

en: Lowercase
pl_PL: Małe litery

en: Luxembourg
pl_PL: Luksemburg

en: MANAGE CATEGORIES
pl_PL: ZARZĄDZAJ KATEGORIAMI

en: MLA - Pending Payments
pl_PL: MLA – Płatności oczekujące

en: MLA - Unpaid Commission
pl_PL: MLA – Niewypłacona prowizja

en: MLA Admin Requests
pl_PL: Wnioski administracyjne dotyczące MLA

en: MLA Affiliate Portal
pl_PL: Portal dla partnerów MLA

en: MLA Affiliate Portal URL:
pl_PL: Adres URL portalu dla partnerów MLA:

en: MLA Affiliate Users
pl_PL: Użytkownicy stowarzyszeni z MLA

en: MLA Commission
pl_PL: Komisja MLA

en: MLA Commission Added
pl_PL: Dodano komisję MLA

en: MLA Commission Removed
pl_PL: Komisja MLA została rozwiązana

en: MLA Commission Types:
pl_PL: Rodzaje komisji MLA:

en: MLA Dashboard
pl_PL: Pulpit nawigacyjny MLA

en: MLA Dashboard Access
pl_PL: Dostęp do panelu kontrolnego MLA

en: MLA Dashboard Page (ID):
pl_PL: Strona pulpitu nawigacyjnego MLA (ID):

en: MLA Dashboard Page:
pl_PL: Strona pulpitu nawigacyjnego MLA:

en: MLA Dashboard Sections
pl_PL: Sekcje pulpitu nawigacyjnego MLA

en: MLA Invite
pl_PL: Zaproszenie od MLA

en: MLA Invite Approval
pl_PL: Zatwierdzenie zaproszenia przez członka zgromadzenia ustawodawczego

en: MLA Invites
pl_PL: Zaproszenia od członków zgromadzenia ustawodawczego (MLA)

en: MLA Network Tree
pl_PL: Drzewo sieci MLA

en: MLA Parent Approved
pl_PL: Zatwierdzone przez rodziców w ramach programu MLA

en: MLA Per-User and Per-Group Rates:
pl_PL: Stawki MLA na użytkownika i na grupę:

en: MLA Portal Page Slug
pl_PL: Skrót adresu strony portalu MLA

en: MLA Portal Page Title
pl_PL: Tytuł strony portalu MLA

en: MLA Settings
pl_PL: Ustawienia MLA

en: MLA Statistics Overview
pl_PL: Przegląd statystyk MLA

en: MLA Tier Commission Rates
pl_PL: Stawki prowizji dla poziomu MLA

en: MLA Tier Commission Rates:
pl_PL: Stawki prowizji MLA według poziomów:

en: MLA Tiers:
pl_PL: Poziomy MLA:

en: MLA Unpaid
pl_PL: Niewypłacone wynagrodzenie dla członków zgromadzenia ustawodawczego

en: MLA User
pl_PL: Użytkownik MLA

en: MLA Users
pl_PL: Użytkownicy MLA

en: MLA access for user roles & groups
pl_PL: Uprawnienia MLA dla ról i grup użytkowników

en: MLA commission rates updated successfully.
pl_PL: Stawki prowizji MLA zostały pomyślnie zaktualizowane.

en: MLA dashboard is currently unavailable.
pl_PL: Pulpit nawigacyjny MLA jest obecnie niedostępny.

en: MLA functions are not available.
pl_PL: Funkcje MLA są niedostępne.

en: MLA network chart functions are not available.
pl_PL: Funkcje tworzenia diagramów sieciowych w programie MLA nie są dostępne.

en: MLA parent has approved this application.
pl_PL: Rodzic ucznia szkoły średniej (MLA) zatwierdził ten wniosek.

en: MLA summary
pl_PL: Podsumowanie MLA

en: MLA will allow affiliates to refer other affiliate users, and gain commission depending on their referral tier.
pl_PL: Program MLA umożliwi partnerom polecanie innych użytkowników programu partnerskiego oraz uzyskiwanie prowizji w zależności od poziomu, na którym znajdują się poleceni użytkownicy.

en: MLA – Edit Commission
pl_PL: MLA – Komisja ds. Redakcji

en: MLA – Edit Parents
pl_PL: MLA – Edytuj elementy nadrzędne

en: MORE
pl_PL: WIĘCEJ

en: MP4 Download:
pl_PL: Pobierz plik MP4:

en: MP4 Video
pl_PL: Wideo w formacie MP4

en: MP4 Video:
pl_PL: Film w formacie MP4:

en: MailPoet is not installed or activated.
pl_PL: MailPoet nie jest zainstalowany ani aktywowany.

en: Mailing List Integrations
pl_PL: Integracja z listami mailingowymi

en: Make "Affiliate Reports" enabled by default for all coupon affiliates.
pl_PL: Włącz domyślnie opcję „Raporty partnerskie” dla wszystkich partnerów zajmujących się kuponami.

en: Make MLA Dashboard "Invite Only"
pl_PL: Ustaw panel kontrolny MLA jako „tylko na zaproszenie”

en: Make MLA invite links also work as a normal referral link.
pl_PL: Spraw, aby linki zaproszeniowe MLA działały również jako zwykłe linki polecające.

en: Make all dashboard URLs private/hidden to everyone except administrators and assigned user.
pl_PL: Ustaw wszystkie adresy URL pulpitu na prywatne/ukryte dla wszystkich użytkowników z wyjątkiem administratorów i wyznaczonych użytkowników.

en: Make sure template codes match the exact name of an existing template coupon code, otherwise the coupon may not be created automatically.
pl_PL: Upewnij się, że kody szablonów są dokładnie zgodne z nazwą istniejącego kodu kuponu szablonowego, w przeciwnym razie kupon może nie zostać utworzony automatycznie.

en: Make sure this matches the exact name of an existing template coupon code (case sensitive).
pl_PL: Upewnij się, że nazwa ta dokładnie odpowiada nazwie istniejącego szablonu kodu rabatowego (należy uwzględnić wielkość liter).

en: Make sure to verify your account and update your company information.
pl_PL: Pamiętaj, aby zweryfikować swoje konto i zaktualizować dane firmy.

en: Make the invoice upload option required.
pl_PL: Należy ustawić opcję przesyłania faktur jako obowiązkową.

en: Make the order "ID" clickable for admins.
pl_PL: Spraw, aby identyfikator „ID” zamówienia był klikalny dla administratorów.

en: Make this bonus hidden from the affiliate dashboard
pl_PL: Ukryj tę premię w panelu partnerskim

en: Manage
pl_PL: Zarządzaj

en: Manage %s
pl_PL: Zarządzaj %s

en: Manage Categories
pl_PL: Zarządzaj kategoriami

en: Manage Coupons
pl_PL: Zarządzaj kuponami

en: Manage and track payout requests from your affililates.
pl_PL: Zarządzaj wnioskami o wypłatę od swoich partnerów i śledź je.

en: Manage/Track Payouts
pl_PL: Zarządzanie/śledzenie wypłat

en: Manual
pl_PL: Instrukcja obsługi

en: Manual Admin Requests
pl_PL: Ręczne zgłoszenia administracyjne

en: Manual Affiliate Requests
pl_PL: Ręczne wnioski partnerskie

en: Manual Commission Adjustments
pl_PL: Ręczne korekty prowizji

en: Manual Coupon Commission Edit
pl_PL: Ręczna edycja prowizji za kupon

en: Manual Fixed Order Commission Edit
pl_PL: Ręczna edycja prowizji od zlecenia stałego

en: Manual Fixed Product Commission Edit
pl_PL: Ręczna edycja stałej prowizji od produktu

en: Manual Pending Commission Edit
pl_PL: Ręczna edycja zlecenia oczekującego

en: Manual Processing Commission Edit
pl_PL: Ręczne przetwarzanie prowizji – edycja

en: Manual Saving (Legacy bulk)
pl_PL: Ręczne zapisywanie (stara metoda zbiorcza)

en: Manual Unpaid Commission Edit
pl_PL: Ręczna edycja niezapłaconej prowizji

en: Manually add a domain to a coupon for direct link tracking.
pl_PL: Ręcznie dodaj domenę do kuponu, aby umożliwić śledzenie bezpośrednich linków.

en: Mark as Paid
pl_PL: Oznacz jako opłacone

en: Mark as Paid (manual)
pl_PL: Oznacz jako opłacone (ręcznie)

en: Mark as paid if you have completed the transfer in Wise manually.
pl_PL: Oznacz jako opłacone, jeśli ręcznie zrealizowałeś przelew w Wise.

en: Mark as paid.
pl_PL: Oznacz jako opłacone.

en: Master switch. When disabled, no SMS messages will be sent regardless of other settings.
pl_PL: Przełącznik główny. Gdy jest wyłączony, żadne wiadomości SMS nie będą wysyłane, niezależnie od pozostałych ustawień.

en: Maximum Spend
pl_PL: Maksymalna kwota wydatków

en: Maximum amount of "latest orders" to show at once:
pl_PL: Maksymalna liczba „najnowszych zamówień”, które mają być wyświetlane jednocześnie:

en: Maximum commission per order:
pl_PL: Maksymalna prowizja za zamówienie:

en: Medium
pl_PL: Średni

en: Medium (10px)
pl_PL: Średni (10 pikseli)

en: Merge Tags:
pl_PL: Scal tagi:

en: Method
pl_PL: Metoda

en: Method Label
pl_PL: Etykieta metody

en: Method Overview
pl_PL: Przegląd metody

en: Method Type
pl_PL: Typ metody

en: Mexico
pl_PL: Meksyk

en: Milestone & Thank You
pl_PL: Kamień milowy i podziękowania

en: Minimum Days Since Registration:
pl_PL: Minimalna liczba dni od rejestracji:

en: Minimum Spend
pl_PL: Minimalna kwota wydatków

en: Minimum Total Commission Earned:
pl_PL: Minimalna łączna kwota uzyskanej prowizji:

en: Minimum Total Orders Referred:
pl_PL: Minimalna łączna wartość poleconych zamówień:

en: Minimum Total Sales Referred:
pl_PL: Minimalna łączna wartość sprzedaży z poleceń:

en: Missing payout ID.
pl_PL: Brak identyfikatora wypłaty.

en: Missing required fields:
pl_PL: Brakujące pola obowiązkowe:

en: Mobile Menu
pl_PL: Menu mobilne

en: Mobile Menu Style
pl_PL: Styl menu mobilnego

en: Modern (boxed sections)
pl_PL: Nowoczesne (profilowe)

en: Modules & Features
pl_PL: Moduły i funkcje

en: Monday
pl_PL: poniedziałek

en: Money Bill
pl_PL: Projekt ustawy o finansach

en: Month
pl_PL: Miesiąc

en: Month:
pl_PL: Miesiąc:

en: Monthly
pl_PL: Miesięcznie

en: Monthly Leaderboard Highlights
pl_PL: Najważniejsze wydarzenia z comiesięcznej tabeli wyników

en: Monthly Performance Tips
pl_PL: Comiesięczne porady dotyczące wydajności

en: Monthly Report
pl_PL: Raport miesięczny

en: Monthly Summary
pl_PL: Podsumowanie miesięczne

en: Monthly Summary Table
pl_PL: Tabela podsumowująca miesiąc

en: More
pl_PL: Więcej

en: More customisation options for every affiliate coupon
pl_PL: Więcej opcji dostosowywania dla każdego kuponu partnerskiego

en: More features coming soon. Get access to all future features included in the Pro version!
pl_PL: Wkrótce pojawią się kolejne funkcje. Uzyskaj dostęp do wszystkich przyszłych funkcji dostępnych w wersji Pro!

en: More powerful referral features
pl_PL: Bardziej zaawansowane funkcje polecania

en: Motivate your affiliates to sell more
pl_PL: Zmotywuj swoich partnerów do zwiększenia sprzedaży

en: Multi-Currency Settings
pl_PL: Ustawienia wielu walut

en: Multi-Currency Support
pl_PL: Obsługa wielu walut

en: Multi-Level Affiliate Emails
pl_PL: Wielopoziomowe wiadomości e-mail dla partnerów afiliacyjnych

en: Multi-Level Affiliate Marketing
pl_PL: Wielopoziomowy marketing partnerski

en: Multi-Level Affiliate Portal
pl_PL: Wielopoziomowy portal partnerski

en: Multi-Level Affiliates
pl_PL: Partnerzy wielopoziomowi

en: Multi-Level Affiliates Dashboard
pl_PL: Wielopoziomowy panel partnerski

en: My %s Coupons
pl_PL: Moje kupony %s

en: Name
pl_PL: Imię i nazwisko

en: Name (A → Z)
pl_PL: Nazwa (A → Z)

en: Name (Z → A)
pl_PL: Nazwa (od Z do A)

en: Name / User Role
pl_PL: Imię i nazwisko / Rola użytkownika

en: Name:
pl_PL: Imię i nazwisko:

en: Need help getting started?
pl_PL: Potrzebujesz pomocy na początku?

en: Need help or have a suggestion? Please reach out to our support team.
pl_PL: Potrzebujesz pomocy lub masz sugestię? Skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej.

en: Need help?
pl_PL: Potrzebujesz pomocy?

en: Need help? Have a suggestion? Found a bug?
pl_PL: Potrzebujesz pomocy? Masz jakąś sugestię? Znalazłeś błąd?

en: Netherlands
pl_PL: Holandia

en: Network
pl_PL: Sieć

en: Network Tree
pl_PL: Drzewo sieciowe

en: Network Tree Diagram
pl_PL: Schemat drzewa sieciowego

en: Never update the saved "commission" value for past orders.
pl_PL: Nigdy nie należy aktualizować zapisanej wartości „prowizji” dla poprzednich zamówień.

en: New "Direct Link Tracking" Domain
pl_PL: Nowa domena „Direct Link Tracking”

en: New Affiliate Account Created
pl_PL: Utworzono nowe konto partnerskie

en: New Affiliate Application
pl_PL: Nowy wniosek o przyjęcie do programu partnerskiego

en: New Affiliate Banners & Copy Available
pl_PL: Dostępne są nowe banery partnerskie i teksty reklamowe

en: Next, simply <a href="%s">add new creatives</a> and they will be displayed in the new "Creatives" tab on the affiliate dashboard.
pl_PL: Następnie wystarczy <a href="%s">dodać nowe kreacje</a>, a pojawią się one w nowej zakładce „Kreacje” na panelu partnerskim.

en: Note: This requires the <a href="%s" target="_blank">multi-currency module</a> to be enabled and configured.
pl_PL: Uwaga: Wymaga to włączenia i skonfigurowania <a href="%s" target="_blank">modułu obsługi wielu walut</a>.

en: Note: Your users can also register themselves as affiliates using the <a href="%s" target="_blank">affiliate registration form</a>.
pl_PL: Uwaga: Użytkownicy mogą również samodzielnie zarejestrować się jako partnerzy, korzystając z <a href="%s" target="_blank">formularza rejestracji partnerów</a>.

en: Powered by <a href="https://www.twilio.com/" target="_blank">Twilio</a> - the industry-leading SMS API. <a href="https://www.twilio.com/try-twilio" target="_blank">Create a free Twilio account</a> to get started.
pl_PL: Obsługiwane przez <a href="https://www.twilio.com/" target="_blank">Twilio</a> – wiodący w branży interfejs API do obsługi wiadomości SMS. <a href="https://www.twilio.com/try-twilio" target="_blank">Załóż bezpłatne konto Twilio</a>, aby rozpocząć korzystanie z usługi.

en: Ready to get started? Create your first affiliate user on the <a href="%s" target="_blank">affiliates page</a> or share your <a href="%s" target="_blank">affiliate registration form</a> with people to signup. Any new affiliate registrations will auto-create their new coupon code.
pl_PL: Gotowy, aby zacząć? Utwórz swojego pierwszego użytkownika partnerskiego na <a href="%s" target="_blank">stronie partnerów</a> lub udostępnij innym <a href="%s" target="_blank">formularz rejestracji partnera</a>, aby mogli się zarejestrować. Każda nowa rejestracja partnera spowoduje automatyczne wygenerowanie nowego kodu rabatowego.

en: Setup guide &ndash; get started
pl_PL: Przewodnik po konfiguracji – pierwsze kroki

en: Setup your commission payout methods and settings on the <a href="%s" target="_blank">payouts settings page</a>. You can pay your affiliates via PayPal, Stripe, or Store Credit, and even automate payouts to be paid automatically on a scheduled basis.
pl_PL: Skonfiguruj metody wypłaty prowizji oraz odpowiednie ustawienia na <a href="%s" target="_blank">stronie ustawień wypłat</a>. Możesz wypłacać środki swoim partnerom za pośrednictwem serwisu PayPal, Stripe lub w formie kredytu sklepowego, a nawet zautomatyzować wypłaty tak, aby były realizowane automatycznie zgodnie z harmonogramem.

en: Short URLs &amp; QR Codes
pl_PL: Skrócone adresy URL i kody QR

en: Terms &amp; Conditions Generator
pl_PL: Generator warunków i postanowień

en: This may be made available in the free version soon. For now, if you need help with creating your terms and conditions page in the free version, you can view <a href="%s" target="_blank">this article</a>.
pl_PL: Być może wkrótce funkcja ta zostanie udostępniona w wersji darmowej. Na razie, jeśli potrzebujesz pomocy przy tworzeniu strony z regulaminem w wersji darmowej, możesz zapoznać się z <a href="%s" target="_blank">tym artykułem</a>.

en: This will override any existing <a href="%s" target="_blank">"per-coupon" commission rates</a> set for the affiliate coupon.
pl_PL: Spowoduje to zastąpienie wszelkich istniejących <a href="%s" target="_blank">stawek prowizji „za kupon”</a> ustalonych dla kuponu partnerskiego.

en: Unlock advanced reporting, automated affiliate email reports, and SMS &amp; email notifications to keep both you and your affiliates informed.
pl_PL: Uzyskaj dostęp do zaawansowanych funkcji raportowania, automatycznych raportów e-mailowych dla partnerów oraz powiadomień SMS i e-mailowych, dzięki którym zarówno Ty, jak i Twoi partnerzy będziecie na bieżąco.

en: View and manage all of your affiliate coupons, and access links to each of their affiliate dashboards on the <a href="%s" target="_blank">coupons list</a> page.
pl_PL: Na stronie <a href="%s" target="_blank">lista kuponów</a> możesz przeglądać wszystkie swoje kupony partnerskie, zarządzać nimi oraz uzyskać dostęp do linków prowadzących do poszczególnych paneli partnerskich.

en: Visit the <a href="%s" target="_blank">settings page</a> to edit more options, enable more features, and customise your affiliate program to work exactly how you want!
pl_PL: Odwiedź <a href="%s" target="_blank">stronę ustawień</a>, aby edytować dodatkowe opcje, włączyć kolejne funkcje i dostosować swój program partnerski tak, by działał dokładnie tak, jak chcesz!

en: Warning: By default this may effect all previous calculations and statistics if the system were to "refresh data" at any point. You can prevent previous commission from being affected, <a href="%s" target="_blank" style="color: red;">click here for details</a>.
pl_PL: Ostrzeżenie: Domyślnie może to wpłynąć na wszystkie wcześniejsze obliczenia i statystyki, jeśli system w dowolnym momencie „odświeży dane”. Możesz zapobiec wpływowi tej zmiany na wcześniejsze prowizje – <a href="%s" target="_blank" style="color: red;">kliknij tutaj, aby uzyskać szczegółowe informacje</a>.

en: Warning: You have "<a href="%s" target="_blank">Anyone can register</a>" disabled in WordPress, which will be ignored for the registration form on the affiliate dashboard.
pl_PL: Ostrzeżenie: W WordPressie wyłączono opcję „<a href="%s" target="_blank">Każdy może się zarejestrować</a>”, która zostanie zignorowana w przypadku formularza rejestracyjnego na panelu partnerskim.

en: Warning: You have "<a href="%s" target="_blank">Anyone can register</a>" disabled in WordPress, which will be ignored for the registration form on the affiliate portal.
pl_PL: Ostrzeżenie: W WordPressie wyłączono opcję „<a href="%s" target="_blank">Każdy może się zarejestrować</a>”, która zostanie zignorowana w przypadku formularza rejestracyjnego na portalu partnerskim.

en: With the free version, you will need to manually handle payouts and payment details. There are a few ways that you can do this, such as generating a detailed admin report. <a href="%s">Click here to learn more.</a>
pl_PL: W wersji bezpłatnej konieczne będzie ręczne zarządzanie wypłatami i danymi dotyczącymi płatności. Można to zrobić na kilka sposobów, na przykład poprzez wygenerowanie szczegółowego raportu administracyjnego. <a href="%s">Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.</a>

en: WooCommerce is installed but not activated. <a href="%s">Click here to activate it.</a>
pl_PL: WooCommerce jest zainstalowane, ale nieaktywne. <a href="%s">Kliknij tutaj, aby je aktywować.</a>

en: WooCommerce needs to be installed for this plugin to work. <a href="%s">Click here to install it.</a>
pl_PL: Aby ta wtyczka działała, należy zainstalować WooCommerce. <a href="%s">Kliknij tutaj, aby ją zainstalować.</a>

en: Yes, you can view the dashboard for each of your affiliates' coupons by going to the <a href="%s" target="_blank">coupons page</a> and click the "Dashboard" link.
pl_PL: Tak, możesz wyświetlić pulpit nawigacyjny dla kuponów każdego ze swoich partnerów, przechodząc na <a href="%s" target="_blank">stronę z kuponami</a> i klikając link „Pulpit nawigacyjny”.

en: You can <a href="%s" target="_blank">edit your template coupon</a> if you want to change the default affiliate coupon settings.
pl_PL: Jeśli chcesz zmienić domyślne ustawienia kuponu partnerskiego, możesz <a href="%s" target="_blank">edytować swój szablon kuponu</a>.

en: You can easily pay your affiliates via a variety of different payout methods including one-click Stripe, PayPal, or Store Credit, along with manual Bank Transfer payouts, or any custom manual payout method of your own. You can even automate payouts to be paid automatically on a scheduled basis, collect invoices, generate PDF statements, and more. <a href="%s" target="_blank">%s</a>
pl_PL: Możesz w prosty sposób wypłacać wynagrodzenia swoim partnerom, korzystając z wielu różnych metod wypłat, w tym Stripe „jednym kliknięciem”, PayPal lub kredytu sklepowego, a także ręcznych przelewów bankowych lub dowolnej własnej, niestandardowej metody wypłat. Możesz nawet zautomatyzować wypłaty, tak aby były realizowane automatycznie zgodnie z harmonogramem, zbierać faktury, generować wyciągi w formacie PDF i nie tylko. <a href="%s" target="_blank">%s</a>

en: You can manually create an affiliate by <a href="%s" target="_blank">clicking here</a>.<br/><br/>You can add either an existing or new user. Alternatively, you can also link users to your <a href="%s" target="_blank">affiliate registration page</a> to submit an affiliate application. When an affiliate user is added, this will automatically create the affiliate coupon, assign the user to it, and send them a link to the affiliate dashboard. <a href="%s" target="_blank">Learn more about affiliate registration.</a>
pl_PL: Możesz ręcznie utworzyć konto partnera, <a href="%s" target="_blank">klikając tutaj</a>.<br/><br/>Możesz dodać zarówno istniejącego, jak i nowego użytkownika. Alternatywnie możesz również przekierować użytkowników na swoją <a href="%s" target="_blank">stronę rejestracji partnerów</a>, aby złożyli wniosek o status partnera. Po dodaniu użytkownika jako partnera zostanie automatycznie utworzony kupon partnerski, przypisany do niego użytkownik oraz wysłany do niego link do panelu partnerskiego. <a href="%s" target="_blank">Dowiedz się więcej o rejestracji partnerów.</a>

en: You can set the global commission rates for all coupons in the <a href="%s">plugin settings</a> page.
pl_PL: Globalne stawki prowizji dla wszystkich kuponów można ustawić na stronie <a href="%s">Ustawienia wtyczki</a>.

en: You will be able to customise more options in the <a href="%s" target="_blank">settings page</a> later.
pl_PL: Później będziesz mógł dostosować więcej opcji na <a href="%s" target="_blank">stronie ustawień</a>.

en: Your PRO license is not active. Access to some PRO features may now be limited. Please <a href='%s'>active your license</a>, or <a href='%s'>upgrade again</a> to enable PRO features.
pl_PL: Twoja licencja PRO nie jest aktywna. Dostęp do niektórych funkcji PRO może być obecnie ograniczony. Aby włączyć funkcje PRO, <a href='%s'>aktywuj swoją licencję</a> lub <a href='%s'>ponownie wykup licencję</a>.

en: [%s] This is a test SMS from Coupon Affiliates. Your SMS notifications are working correctly!
pl_PL: [%s] To jest testowa wiadomość SMS od Coupon Affiliates. Twoje powiadomienia SMS działają poprawnie!

en: [Admin] Only the affiliate user for this coupon can setup their Stripe account connection.
pl_PL: [Admin] Tylko użytkownik powiązany z tym kuponem może skonfigurować połączenie ze swoim kontem Stripe.

en: [Admin] You can edit the account details for this user in the admin area: %s
pl_PL: [Admin] Dane konta tego użytkownika można edytować w panelu administracyjnym: %s

en: [Live] API Publishable Key
pl_PL: [Na żywo] Klucz publikacyjny API

en: [Live] API Secret Key
pl_PL: [Na żywo] Tajny klucz API

en: [Live] API Token
pl_PL: [Na żywo] Token API

en: [Live] Client ID
pl_PL: [Na żywo] Identyfikator klienta

en: [Live] Client Secret
pl_PL: [Na żywo] Tajny klucz klienta

en: [Live] Profile ID
pl_PL: [Na żywo] Identyfikator profilu

en: [Test] API Publishable Key
pl_PL: [Test] Klucz publikacyjny API

en: [Test] API Secret Key
pl_PL: [Test] Tajny klucz API

en: [Test] API Token
pl_PL: [Test] Token API

en: [Test] Client ID
pl_PL: [Test] Identyfikator klienta

en: [Test] Client Secret
pl_PL: [Test] Tajny klucz klienta

en: [Test] Profile ID
pl_PL: [Test] Identyfikator profilu

en: [Warning] You have this option enabled: Delete plugin options and custom database tables on plugin deletion. (See 'Debug' Settings)
pl_PL: [Ostrzeżenie] Ta opcja jest włączona: Usuń opcje wtyczki i niestandardowe tabele bazy danych podczas usuwania wtyczki. (Zobacz ustawienia „Debug”)

en: [{site_name}] Affiliate registration approved for {name}.
pl_PL: [{site_name}] Zatwierdzono rejestrację partnera {name}.

en: [{site_name}] Affiliate {name} has requested a payout of {amount}. Please review.
pl_PL: [{site_name}] Partner {name} złożył wniosek o wypłatę kwoty {amount}. Prosimy o sprawdzenie.

en: [{site_name}] Congratulations {name}! Your affiliate application has been approved. Log in to your dashboard to get started.
pl_PL: [{site_name}] Gratulacje, {name}! Twój wniosek o udział w programie partnerskim został zatwierdzony. Zaloguj się do panelu użytkownika, aby rozpocząć.

en: [{site_name}] Great news, {name}! You just earned {commission} commission from a new referral sale (Order #{id}). Keep it up!
pl_PL: [{site_name}] Świetna wiadomość, {name}! Właśnie zarobiłeś {commission} prowizji z tytułu nowej sprzedaży poleconej (zamówienie nr {id}). Tak trzymaj!

en: [{site_name}] Hi {name}, unfortunately one of your referred orders (#{id}) has been {status} and the commission has been removed.
pl_PL: [{site_name}] Cześć {name}, niestety jedno z zamówień, które poleciłeś (#{id}), ma status {status}, w związku z czym prowizja została anulowana.

en: [{site_name}] Hi {name}, your commission payout of {amount} has been successfully processed! Thank you.
pl_PL: [{site_name}] Cześć {name}, Twoja wypłata prowizji w wysokości {amount} została pomyślnie zrealizowana! Dziękujemy.

en: [{site_name}] Hi {name}, your payout request for {amount} has been received and is being processed.
pl_PL: [{site_name}] Cześć {name}, otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie o wypłacie kwoty {amount} i obecnie jest ono rozpatrywane.

en: [{site_name}] New affiliate registration from {name} ({email}) is awaiting your approval.
pl_PL: [{site_name}] Nowa rejestracja partnera od {name} ({email}) oczekuje na Twoje zatwierdzenie.

en: [{site_name}] New referral sale! Affiliate {name} (coupon: {coupon}) earned {commission} commission on order #{id}.
pl_PL: [{site_name}] Nowa sprzedaż w ramach programu poleceń! Partner {name} (kod rabatowy: {coupon}) uzyskał prowizję w wysokości {commission} od zamówienia nr {id}.

en: [{site_name}] Order #{id} by affiliate {name} has been {status}. Commission removed.
pl_PL: [{site_name}] Zamówienie nr {id} złożone przez partnera {name} ma status {status}. Prowizja została anulowana.

en: [{site_name}] Payout of {amount} sent to affiliate {name} (payout #{id}).
pl_PL: [{site_name}] Wypłata kwoty {amount} została przekazana partnerowi {name} (numer wypłaty #{id}).

en: a discount
pl_PL: rabat

en: admin page
pl_PL: strona administracyjna

en: affiliate
pl_PL: partner

en: affiliates
pl_PL: podmioty stowarzyszone

en: always on
pl_PL: zawsze włączone

en: and add or edit a coupon, then assign users under the "coupon affiliates" tab
pl_PL: oraz dodaj lub edytuj kupon, a następnie przypisz użytkowników w zakładce „partnerzy kuponowi”

en: and more great features!
pl_PL: i wiele innych świetnych funkcji!

en: and view the group ID here:
pl_PL: oraz sprawdzić identyfikator grupy tutaj:

en: as a template and enter the exact name of it below.
pl_PL: jako szablon i wpisz poniżej jego dokładną nazwę.

en: as normal in WooCommerce. You can then assign affiliate users to these coupons (see below) to make them an affiliate.
pl_PL: tak jak zwykle w WooCommerce. Następnie możesz przypisać do tych kuponów użytkowników programu partnerskiego (patrz poniżej), aby nadać im status partnera.

en: at
pl_PL: w

en: by at least
pl_PL: co najmniej

en: campaign
pl_PL: kampania

en: click "edit" on the coupon, then go to "Coupon Affiliates & Commission" data settings tab.
pl_PL: Kliknij przycisk „Edytuj” przy kuponie, a następnie przejdź do zakładki „Partnerzy kuponowi i prowizje” w ustawieniach danych.

en: click here
pl_PL: kliknij tutaj

en: coupon list page
pl_PL: strona z listą kuponów

en: coupons management page
pl_PL: strona do zarządzania kuponami

en: custom
pl_PL: niestandardowy

en: debug settings tab
pl_PL: zakładka „Ustawienia debugowania”

en: discount
pl_PL: rabat

en: draft
pl_PL: wersja robocza

en: e.g. +447911123456
pl_PL: np. +447911123456

en: e.g. your_event_key
pl_PL: np. your_event_key

en: edit a coupon and assign users under the "coupon affiliates" tab
pl_PL: edytuj kupon i przypisz użytkowników w zakładce „Partnerzy kuponowi”

en: fixed order
pl_PL: stałe zamówienie

en: for a solution.
pl_PL: w poszukiwaniu rozwiązania.

en: free shipping
pl_PL: bezpłatna dostawa

en: free shipping discount
pl_PL: rabat na bezpłatną wysyłkę

en: funds have been added back to your Stripe account, and to the affiliates unpaid commission total.
pl_PL: Środki zostały ponownie przelane na Twoje konto Stripe oraz dodane do sumy niezapłaconych prowizji partnerów afiliacyjnych.

en: has been paid into your connected Stripe account.
pl_PL: została przelana na Twoje połączone konto Stripe.

en: has been paid to
pl_PL: została wypłacona na rzecz

en: has been reversed.
pl_PL: zostało odwrócone.

en: here
pl_PL: tutaj

en: in
pl_PL: w

en: is
pl_PL: jest

en: items
pl_PL: pozycje

en: jQuery is required to load the affiliate dashboard. It looks like you have a performance tool that is disabling jQuery from loading. Please exclude this page from your optimisations, or <a href='%s' target='_blank'>see here for other solutions</a>.
pl_PL: Do załadowania panelu partnerskiego wymagana jest biblioteka jQuery. Wygląda na to, że korzystasz z narzędzia do optymalizacji wydajności, które blokuje ładowanie jQuery. Wyłącz tę stronę z optymalizacji lub <a href='%s' target='_blank'>zapoznaj się z innymi rozwiązaniami tutaj</a>.

en: left
pl_PL: po lewej
