form_maker - en to eo translation catalogue (50 entries)

en: Street Address
eo: Strato Adreso

en: Street Address Line 2
eo: Strato Adreso Linio 2

en: City
eo: Urbo

en: State / Province / Region
eo: Ŝtato / Provinco / Regiono

en: Postal / Zip Code
eo: Bildkarto / Poŝtkodo

en: Country
eo: Lando

en: January
eo: Januaro

en: February
eo: Februaro

en: March
eo: Marto

en: April
eo: Aprilo

en: May
eo: Majo

en: June
eo: Junio

en: July
eo: Julio

en: August
eo: Aŭgusto

en: September
eo: Septembro

en: October
eo: Oktobro

en: November
eo: Novembro

en: December
eo: Decembro

en: Error, incorrect Security code.
eo: Eraro, malĝusta Sekureca kodo.

en: Your ip is blacklisted. Please contact the website administrator.
eo: Via IP estas lerta nigra. Bonvolu kontakti la retejo administranto.

en: The file exceeds the allowed size of
eo: La dosiero superas la permesita grandeco de

en: Sorry, you are not allowed to upload this type of file.
eo: Pardonu, vi ne rajtas alŝuti tiajn dosierojn.

en: Error, file cannot be moved.
eo: Eraro, dosiero ne povas esti movita.

en: This field %s requires a unique entry and this value was already submitted.
eo: Ĉi tiu kampo %s postulas unika eniro kaj ĉi tiu valoro estis jam donita.

en: Nothing was submitted.
eo: Nenio donita.

en: Your form was successfully submitted.
eo: Via aspekto estis sukcese afiŝita.

en: Error, email was not sent.
eo: Eraro, retpoŝto ne estis sendita.

en: Your email address is already verified.
eo: Via retpoŝta adreso estas jam kontrolita.

en: Your email has been successfully verified.
eo: Via retpoŝta sukcese kontrolita.

en: Your email verification has timed out.
eo: Via retpoŝta verificación estas ekster la datlimo.

en: Verification link is invalid.
eo: Verificación ligilo estas nevalida.

en: field is required.
eo: kampo estas bezonata.

en: This is not a valid email address.
eo: Tio ne estas valida retadreso.

en: You cannot select former dates. Choose a date starting from the current one.
eo: Vi ne povas elekti eksa datoj. Elektu daton ekde la nuna.

en: The
eo: la

en: value must be between
eo: valoro devas esti inter

en: Quantity
eo: kvanto

en: Your score should be less than
eo: Viaj partituro devus esti malpli ol

en: Title
eo: Titolo

en: First
eo: Unua

en: Last
eo: Lasta

en: Middle
eo: Meza

en: Area Code
eo: Areo Kodo

en: Dollars
eo: dolaroj

en: Cents
eo: cendojn

en: To
eo: al

en: GO
eo: iri

en: Reset
eo: Restarigi

en: Select a Field
eo: Elektu Kampo

en: Select a Date
eo: Elektu Dato
