USP 20251121 - en to cs translation catalogue (415 entries)

en:  approved posts
cs: schválené příspěvky

en:  file
cs: soubor

en:  file required
cs: požadovaný soubor

en:  files
cs: soubory

en:  files required
cs: požadované soubory

en:  or higher, and has been deactivated!
cs: nebo vyšší a byl deaktivován!

en:  pixels
cs: pixely

en:  required
cs: povinné

en: &ldquo;Add another image&rdquo; link
cs: Odkaz „Přidat další obrázek“

en: &mdash; the ultimate solution for user-generated content.
cs: – dokonalé řešení pro obsah generovaný uživateli.

en: (Provide your own form template &amp; styles)
cs: (Zadejte vlastní šablonu formuláře a styly)

en: (Provide your own styles)
cs: (Uveďte své vlastní styly)

en: (Recommended)
cs: (Doporučeno)

en: ..and upload them into a directory named
cs: ...a nahrajte je do adresáře s názvem

en: Access Control
cs: Řízení přístupu

en: Add a challenge question to help stop spam. Tip: make the question easy to answer for any human.
cs: Přidejte zkušební otázku, která pomůže zastavit spam. Tip: udělejte otázku, na kterou by mohl snadno odpovědět kdokoli.

en: Add another image
cs: Přidat další obrázek

en: Additional recipients for email alerts. Use commas to separate multiple addresses.
cs: Další příjemci e-mailových upozornění. Více adres oddělte čárkami.

en: Admin
cs: Administrátor

en: After post content
cs: Obsah po zveřejnění

en: An error occurred. Please go back and try again.
cs: Došlo k chybě. Vraťte se prosím zpět a zkuste to znovu.

en: and
cs: a

en: and is greatly appreciated.
cs: a je velmi ceněn.

en: and/or
cs: a/nebo

en: Antispam Question
cs: Otázka ohledně antispamu

en: Any size donation helps me to continue developing this free plugin and other awesome WordPress resources.
cs: Jakýkoli dar mi pomůže pokračovat ve vývoji tohoto bezplatného pluginu a dalších skvělých zdrojů pro WordPress.

en: Apply code
cs: Použít kód

en: Assigned Author
cs: Přiřazený autor

en: at checkout. Sale ends 1/11/2026.
cs: při platbě. Výprodej končí 1. 11. 2026.

en: attributes
cs: atributy

en: Automatically display images and more.
cs: Automaticky zobrazovat obrázky a další.

en: Before post content
cs: Před obsahem příspěvku

en: books
cs: knihy

en: by
cs: podle

en: By default, CSS &amp; JavaScript files are loaded on every page. To load only on specific page(s), enter the URL(s) here. Use commas to separate multiple URLs. Leave blank to load on all pages.
cs: Ve výchozím nastavení se soubory CSS a JavaScript načítají na každou stránku. Chcete-li načíst pouze konkrétní stránku (stránky), zadejte sem URL adresu (adresy). Více adres URL oddělte čárkami. Pro načtení na všechny stránky nechte pole prázdné.

en: By default, this displays an &ldquo;Agree to Terms&rdquo; checkbox. Customize as desired.
cs: Ve výchozím nastavení se zobrazuje zaškrtávací políčko „Souhlasím s podmínkami“. Upravte si ho dle potřeby.

en: Can use
cs: Lze použít

en: Case-sensitivity
cs: Rozlišování velkých a malých písmen

en: Categories
cs: Kategorie

en: Categories &amp; Tags
cs: Kategorie a štítky

en: category
cs: kategorie

en: Category ID for Hidden Field
cs: ID kategorie pro skryté pole

en: Challenge Question
cs: Náročná otázka

en: Challenge Response
cs: Reakce na výzvu

en: check out
cs: odhlásit se

en: Check out the source code inline notes for more info
cs: Pro více informací se podívejte na poznámky ve zdrojovém kódu

en: Check this box if you have shown support
cs: Zaškrtněte toto políčko, pokud jste projevili podporu

en: Check your email for the password.
cs: Zkontrolujte si heslo ve svém e-mailu.

en: Check your email to reset your password.
cs: Pro obnovení hesla zkontrolujte svůj e-mail.

en: Checkbox Error
cs: Chyba zaškrtávacího políčka

en: Checkbox Name
cs: Název zaškrtávacího políčka

en: Checkbox Text
cs: Text zaškrtávacího políčka

en: Choose fields to display on the front-end form.
cs: Vyberte pole, která se mají zobrazit ve formuláři front-endu.

en: Choose reCaptcha version
cs: Vyberte verzi reCaptchy

en: Cloudflare Turnstile
cs: Turniket Cloudflare

en: Configure Custom Field #1.
cs: Konfigurace vlastního pole č. 1.

en: Configure Custom Field #2.
cs: Konfigurace vlastního pole č. 2.

en: Configure email notifications for new submitted posts.
cs: Nastavte si e-mailová oznámení o nově odeslaných příspěvcích.

en: Configure general settings. Note: the default settings work fine for most cases.
cs: Nakonfigurujte obecná nastavení. Poznámka: Výchozí nastavení funguje ve většině případů správně.

en: Configure settings for image uploads.
cs: Nakonfigurujte nastavení pro nahrávání obrázků.

en: Configure settings for the Category and Tag fields.
cs: Nakonfigurujte nastavení pro pole Kategorie a Štítek.

en: Configure user settings.
cs: Nakonfigurujte uživatelská nastavení.

en: Congratulations, you&rsquo;re logged in.
cs: Gratulujeme, jste přihlášeni.

en: Correct captcha required
cs: Vyžadováno správné captcha

en: Custom address for the email &ldquo;From&rdquo; header (see plugin FAQs for info).
cs: Vlastní adresa pro hlavičku e-mailu „Od“ (informace naleznete v Často kladených otázkách k pluginu).

en: Custom Checkbox
cs: Vlastní zaškrtávací políčko

en: Custom checkbox required
cs: Vyžadováno vlastní zaškrtávací políčko

en: Custom Content
cs: Vlastní obsah

en: Custom Field 1
cs: Vlastní pole 1

en: Custom Field 1 Display
cs: Zobrazení vlastního pole 1

en: Custom Field 1 Markup
cs: Značení vlastního pole 1

en: Custom Field 2
cs: Vlastní pole 2

en: Custom Field 2 Display
cs: Zobrazení vlastního pole 2

en: Custom Field 2 Markup
cs: Vlastní označení pole 2

en: Custom Field Label
cs: Popisek vlastního pole

en: Custom Field Name
cs: Název vlastního pole

en: Custom Form + Custom CSS
cs: Vlastní formulář + vlastní CSS

en: Custom markup for the &ldquo;Add another image&rdquo; link. Leave blank to use the default markup (recommended).
cs: Vlastní označení pro odkaz „Přidat další obrázek“. Ponechte prázdné, chcete-li použít výchozí označení (doporučeno).

en: Default Featured Image
cs: Výchozí doporučený obrázek

en: Disable
cs: Zakázat

en: Disable all required attributes on form fields (useful for troubleshooting error messages)
cs: Zakažte všechny povinné atributy v polích formuláře (užitečné pro řešení chybových hlášení)

en: Disable IP Tracking
cs: Zakázat sledování IP adres

en: Disable Replace Author
cs: Zakázat nahrazení autora

en: Disable Required
cs: Zakázat Povinné

en: Disable this field
cs: Zakázat toto pole

en: Dismiss
cs: Propustit

en: Display a select/dropdown menu of existing tags (valid when Tag field is displayed on the form)
cs: Zobrazit výběrovou/rozbalovací nabídku existujících tagů (platí, pokud je ve formuláři zobrazeno pole Tag)

en: Display Checkbox
cs: Zaškrtávací políčko Zobrazit

en: Display content only to users with a specific capability:
cs: Zobrazit obsah pouze uživatelům se specifickými schopnostmi:

en: Display content to logged-in users:
cs: Zobrazit obsah přihlášeným uživatelům:

en: Display content to visitors only:
cs: Zobrazit obsah pouze návštěvníkům:

en: Display custom checkbox on the submission form
cs: Zobrazit vlastní zaškrtávací políčko ve formuláři pro odeslání

en: Display Custom Field 1:
cs: Zobrazit vlastní pole 1:

en: Display Custom Field 2:
cs: Zobrazit vlastní pole 2:

en: Display image gallery
cs: Zobrazit galerii obrázků

en: Display submitted author/name:
cs: Zobrazit odeslaného autora/jméno:

en: Display submitted email address:
cs: Zobrazit odeslanou e-mailovou adresu:

en: Display submitted images:
cs: Zobrazit odeslané obrázky:

en: Display submitted URL:
cs: Zobrazit odeslanou URL adresu:

en: Display the Form
cs: Zobrazit formulář

en: Display the login/register form
cs: Zobrazit přihlašovací/registrační formulář

en: Display the submit-post form
cs: Zobrazit formulář pro odeslání příspěvku

en: Display user-submitted posts
cs: Zobrazit příspěvky odeslané uživateli

en: Do not collect or store any user IP address (useful for complying with privacy regulations)
cs: Neshromažďujte ani neukládejte žádné IP adresy uživatelů (užitečné pro dodržování předpisů o ochraně osobních údajů)

en: Do not display
cs: Nezobrazovat

en: Do not replace post author with submitted user name
cs: Nenahrazovat autora příspěvku odeslaným uživatelským jménem

en: do NOT use both Google and Cloudflare captchas at the same time.
cs: Nepoužívejte captchy z Google a Cloudflare současně.

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Donate via PayPal, credit card, or cryptocurrency
cs: Darujte přes PayPal, kreditní kartu nebo kryptoměnu

en: donation
cs: dar

en: Draft
cs: Návrh

en: Duplicate post title. Please try again.
cs: Duplicitní název příspěvku. Zkuste to prosím znovu.

en: Email
cs: E-mail

en: Email &ldquo;From&rdquo; Address
cs: E-mailová adresa „Od“

en: Email Address for Alerts
cs: E-mailová adresa pro upozornění

en: Email Alert Message
cs: E-mailová upozorňovací zpráva

en: Email Alert Subject
cs: Předmět upozornění e-mailem

en: Email Alerts
cs: E-mailová upozornění

en: Email Display
cs: Zobrazení e-mailu

en: Email Markup
cs: Značky e-mailů

en: email-alert options
cs: možnosti e-mailových upozornění

en: Enable
cs: Umožnit

en: Enable and require
cs: Povolit a vyžadovat

en: Enable but do not require
cs: Povolit, ale nevyžadovat

en: Enable HTML Format
cs: Povolit formát HTML

en: Enable HTML format for email alert messages
cs: Povolit formát HTML pro e-mailové upozornění

en: Enable RTE/Visual Editor for the Post Content field
cs: Povolit RTE/vizuální editor pro pole Obsah příspěvku

en: Enable Shortcodes
cs: Povolit krátké kódy

en: Enable shortcodes in widgets. By default, WordPress does not enable shortcodes in widgets.
cs: Povolte shortcodes ve widgetech. Ve výchozím nastavení WordPress shortcodes ve widgetech nepovoluje.

en: Enable users to select multiple categories
cs: Umožnit uživatelům vybrat více kategorií

en: Enable users to upload other file types (like PDF, Word, Zip, videos, and more), check out
cs: Umožněte uživatelům nahrávat další typy souborů (jako PDF, Word, Zip, videa a další), rezervujte si

note: Description of the plugin
en: Enables your visitors to submit posts and images from anywhere on your site.
cs: Umožňuje vašim návštěvníkům odesílat příspěvky a obrázky z libovolného místa na vašem webu.

en: enables your visitors to submit posts and upload images from the front-end of your site.
cs: umožňuje návštěvníkům odesílat příspěvky a nahrávat obrázky z frontendu vašeho webu.

en: Enter the *only* correct answer to the challenge question
cs: Zadejte *jedinou* správnou odpověď na výzvu

en: Enter URL or click button to upload/choose an image (optional)
cs: Zadejte URL adresu nebo klikněte na tlačítko pro nahrání/výběr obrázku (volitelné)

en: Enter your Private Key
cs: Zadejte svůj soukromý klíč

en: Enter your Public Key
cs: Zadejte svůj veřejný klíč

en: Enter your Secret Key
cs: Zadejte svůj tajný klíč

en: Enter your Site Key
cs: Zadejte klíč svého webu

en: Enter your username or email to reset your password.
cs: Zadejte své uživatelské jméno nebo e-mail pro obnovení hesla.

en: Error Message
cs: Chybová zpráva

en: Error message displayed if post submission fails (basic markup allowed)
cs: Chybová zpráva zobrazená v případě neúspěchu odeslání příspěvku (povoleno základní značkování)

en: Error message displayed if user does not check the box
cs: Chybová zpráva se zobrazí, pokud uživatel nezaškrtne políčko

en: Error:
cs: Chyba:

en: Example
cs: Příklad

en: Fall Sale!
cs: Podzimní výprodej!

en: Featured Image
cs: Doporučený obrázek

en: File not uploaded. Please check the file and try again.
cs: Soubor se nenahrál. Zkontrolujte soubor a zkuste to znovu.

en: File type not allowed (please upload images only)
cs: Typ souboru není povolen (nahrávejte prosím pouze obrázky)

en: For
cs: Pro

en: For more
cs: Pro více

en: For more features and unlimited forms, check out
cs: Pro více funkcí a neomezený počet formulářů se podívejte

en: For more options and features, check out
cs: Pro více možností a funkcí se podívejte

en: For unlimited fields, check out
cs: Pro neomezený počet polí se podívejte

en: Forgot?
cs: Zapomněli jste?

en: Form Fields
cs: Pole formuláře

en: Form Style
cs: Styl formuláře

en: Front-end Display
cs: Přední displej

en: FYI: here is a
cs: Pro vaši informaci: zde je

en: General Settings
cs: Obecná nastavení

en: Get USP Pro
cs: Získejte USP Pro

en: Get USP Pro for unlimited forms!
cs: Získejte USP Pro pro neomezený počet formulářů!

en: give it a 5-star rating
cs: dejte tomu 5 hvězdiček

en: give this plugin a 5-star rating
cs: dejte tomuto pluginu 5 hvězdiček

en: Give USP a 5-star rating at WordPress.org
cs: Ohodnoťte USP 5 hvězdičkami na WordPress.org

en: Go Pro
cs: Jdi profesionálně

en: Have an account?
cs: Máte účet?

en: Here are some examples showing how to configure this shortcode:
cs: Zde je několik příkladů, jak nakonfigurovat tento krátký kód:

en: Hidden/Default Category
cs: Skrytá/Výchozí kategorie

en: Homepage
cs: Domovská stránka

en: HTML5 Form + Default CSS
cs: Formulář HTML5 + výchozí CSS

en: HTML5 Form + Disable CSS
cs: Formulář HTML5 + Zakázat CSS

en: Human verification: leave this field empty.
cs: Lidské ověření: toto pole nechte prázdné.

en: If multiple addresses are specified for the previous setting, include an equal number of addresses for this setting (in the same order).
cs: Pokud je pro předchozí nastavení zadáno více adres, zadejte stejný počet adres i pro toto nastavení (ve stejném pořadí).

en: If the user is logged in, display the post-submit form; or if the user is not logged in, display the login form:
cs: Pokud je uživatel přihlášen, zobrazte formulář po odeslání; nebo pokud uživatel přihlášen není, zobrazte přihlašovací formulář:

en: If you like this plugin, please
cs: Pokud se vám tento plugin líbí, prosím

en: Image Display
cs: Zobrazení obrazu

en: Image height exceeds maximum
cs: Výška obrázku překračuje maximum

en: Image Markup
cs: Značení obrázku

en: Image Uploads
cs: Nahrávání obrázků

en: Image width exceeds maximum
cs: Šířka obrázku překračuje maximum

en: Important:
cs: Důležité:

en: in
cs: v

en: in your theme:
cs: ve vašem tématu:

en: Include JavaScript
cs: Zahrnout JavaScript

en: Include required JavaScript files (recommended)
cs: Zahrnout požadované soubory JavaScript (doporučeno)

en: Incorrect response.
cs: Nesprávná odpověď.

en: Installation Docs
cs: Instalační dokumentace

en: Jeff Starr on X (Twitter)
cs: Jeff Starr na X (Twitter)

en: Learn&nbsp;more
cs: Zjistěte více

en: Leave this option disabled to remember your settings.
cs: Nechte tuto možnost vypnutou, aby si vaše nastavení pamatovala.

en: Like this plugin? Give it a
cs: Líbí se vám tento plugin? Dejte mu hodnocení.

en: list of USP CSS selectors
cs: seznam selektorů CSS USP

en: log in
cs: přihlásit se

en: Log in or sign up! It&rsquo;s fast &amp; free!
cs: Přihlaste se nebo se zaregistrujte! Je to rychlé a zdarma!

en: Log out
cs: Odhlásit se

en: Login
cs: Přihlášení

en: Lose something?
cs: Ztratit něco?

en: make a donation
cs: přispět

en: Make a donation via PayPal
cs: Darujte přes PayPal

en: Make a donation&nbsp;&raquo;
cs: Přispějte darem

en: Make the challenge response case-sensitive
cs: Rozlišovat velká a malá písmena v odpovědi na výzvu

en: Make the custom checkbox required (uncheck to make optional)
cs: Nastavit vlastní zaškrtávací políčko jako povinné (zrušit zaškrtnutí, pokud chcete nastavit jako volitelné)

en: Markup for Custom Field 1. You may include any of the following variables:
cs: Značky pro vlastní pole 1. Můžete zahrnout kteroukoli z následujících proměnných:

en: Markup for Custom Field 2. You may include any of the following variables:
cs: Značky pro vlastní pole 2. Můžete zahrnout kteroukoli z následujících proměnných:

en: Markup for each submitted image. You may include any of the following variables:
cs: Označení pro každý odeslaný obrázek. Můžete zahrnout kteroukoli z následujících proměnných:

en: Markup for submitted author/name. You may include
cs: Značení pro odeslaného autora/jméno. Můžete zahrnout

en: Markup for submitted email address. You may include any of the following variables:
cs: Značky pro odeslanou e-mailovou adresu. Můžete zahrnout kteroukoli z následujících proměnných:

en: Markup for submitted URL. You may include any of the following variables:
cs: Značky pro odeslanou URL adresu. Můžete zahrnout kteroukoli z následujících proměnných:

en: Maximum height (in pixels) for uploaded images
cs: Maximální výška (v pixelech) pro nahrané obrázky

en: Maximum image height
cs: Maximální výška obrázku

en: Maximum image width
cs: Maximální šířka obrázku

en: Maximum number of images
cs: Maximální počet obrázků

en: Maximum number of images exceeded
cs: Překročen maximální počet obrázků

en: Maximum number of images for each submitted post
cs: Maximální počet obrázků pro každý odeslaný příspěvek

en: Maximum width (in pixels) for uploaded images
cs: Maximální šířka (v pixelech) pro nahrané obrázky

en: Message displayed after successful post submission (basic markup allowed)
cs: Zpráva zobrazená po úspěšném odeslání příspěvku (povoleno základní značkování)

en: Message displayed next to the file upload field (basic markup allowed)
cs: Zpráva zobrazená vedle pole pro nahrání souboru (povoleno základní značkování)

en: Message for email alerts. Leave blank to use default message. You may include any of the following variables:
cs: Zpráva pro e-mailová upozornění. Pro použití výchozí zprávy ponechte pole prázdné. Můžete zahrnout kteroukoli z následujících proměnných:

en: Minimum height (in pixels) for uploaded images
cs: Minimální výška (v pixelech) pro nahrané obrázky

en: Minimum image height
cs: Minimální výška obrázku

en: Minimum image height not met
cs: Nebyla dosažena minimální výška obrázku

en: Minimum image width
cs: Minimální šířka obrázku

en: Minimum image width not met
cs: Nebyla dosažena minimální šířka obrázku

en: Minimum number of images
cs: Minimální počet obrázků

en: Minimum number of images for each submitted post
cs: Minimální počet obrázků pro každý odeslaný příspěvek

en: Minimum number of images not met
cs: Nebyl dosažen minimální počet obrázků

en: Minimum width (in pixels) for uploaded images
cs: Minimální šířka (v pixelech) pro nahrané obrázky

en: More Options
cs: Další možnosti

en: Multiple Categories
cs: Více kategorií

en: Name Display
cs: Zobrazení jména

en: Name Markup
cs: Značkovací název

en: Non-empty value for hidden field
cs: Neprázdná hodnota pro skryté pole

en: Note that the url attribute accepts
cs: Všimněte si, že atribut url přijímá

en: Notes:
cs: Poznámky:

en: Obsessive Web Design &amp; Development
cs: Obsessive Web Design & Development

en: Optional markup/text to include before the submission form (leave blank to disable)
cs: Volitelné označení/text, který se má přidat před odesílací formulář (ponechte prázdné pro zakázání)

en: options, check out
cs: možnosti, podívejte se

en: or
cs: nebo

en: or by making a
cs: nebo vytvořením

en: Or, to go ahead and restore the default plugin options: check the box, save your settings, and then deactivate/reactivate the plugin.
cs: Nebo chcete-li pokračovat a obnovit výchozí možnosti pluginu: zaškrtněte políčko, uložte nastavení a poté plugin deaktivujte/znovu aktivujte.

en: Or, use the template tag to display a list of submitted posts anywhere in your theme template:
cs: Nebo použijte tag template k zobrazení seznamu odeslaných příspěvků kdekoli v šabloně tématu:

en: Or, use the template tag to display an image gallery anywhere in your theme template:
cs: Nebo použijte tag template k zobrazení galerie obrázků kdekoli v šabloně motivu:

en: Or, use the template tag to display the form anywhere in your theme template:
cs: Nebo použijte značku template k zobrazení formuláře kdekoli v šabloně motivu:

en: Overview
cs: Přehled

en: Password
cs: Heslo

en: Pending (default)
cs: Čeká na vyřízení (výchozí)

en: Perishable Press Books
cs: Knihy s krátkou dobou zkázy

en: Please
cs: Prosím

en: Please check your email and try again
cs: Zkontrolujte si prosím e-mail a zkuste to znovu.

en: Please complete the required fields.
cs: Vyplňte prosím požadovaná pole.

en: Please Donate
cs: Prosím, darujte

en: Please return to the
cs: Prosím, vraťte se k

en: Please select a category..
cs: Vyberte prosím kategorii.

en: Please select some tags..
cs: Vyberte prosím nějaké štítky.

en: Please select your image(s) to upload.
cs: Vyberte prosím obrázek(y) k nahrání.

en: Please show support by purchasing one of my
cs: Prosím, podpořte mě zakoupením jednoho z mých

en: Plugin Homepage
cs: Domovská stránka pluginu

en: Plugin Planet: Pro WordPress Plugins
cs: Plugin Planet: Profesionální pluginy pro WordPress

en: Plugin Settings
cs: Nastavení pluginu

en: plugins
cs: pluginy

en: Post Category
cs: Kategorie příspěvku

en: Post category required
cs: Kategorie příspěvku je povinná

en: Post Content
cs: Obsah příspěvku

en: Post content required
cs: Obsah příspěvku je povinný

en: Post not created. Please contact the site administrator for help.
cs: Příspěvek nebyl vytvořen. Pro pomoc prosím kontaktujte administrátora webu.

en: Post Status
cs: Stav příspěvku

en: Post Status for submitted posts
cs: Stav příspěvku pro odeslané příspěvky

en: Post Tags
cs: Štítky příspěvků

en: Post tags required
cs: Vyžadují se štítky příspěvků

en: Post Title
cs: Název příspěvku

en: Post title required
cs: Název příspěvku je povinný

en: Post Type
cs: Typ příspěvku

en: Post Type for submitted posts
cs: Typ příspěvku pro odeslané příspěvky

en: Private Key
cs: Soukromý klíč

en: Pro WordPress plugins
cs: Profesionální pluginy pro WordPress

en: Profile
cs: Profil

en: Public Key
cs: Veřejný klíč

en: Publish after
cs: Publikovat po

en: Publish after 1 approved post
cs: Publikovat po 1 schváleném příspěvku

en: Publish immediately
cs: Publikovat okamžitě

en: Rate and review at the Plugin Directory
cs: Ohodnoťte a napište recenzi v adresáři pluginů

en: Rate this plugin&nbsp;&raquo;
cs: Ohodnoťte tento plugin

en: reCaptcha Version
cs: Verze reCaptchy

en: Receive Email Alert
cs: Dostávat e-mailová upozornění

en: Redirect URL
cs: URL přesměrování

en: Redirect user to this URL after post submission (leave blank to stay on current page)
cs: Přesměrovat uživatele na tuto URL adresu po odeslání příspěvku (ponechte prázdné, chcete-li zůstat na aktuální stránce)

en: Register
cs: Rejstřík

en: Register for this site!
cs: Zaregistrujte se na tomto webu!

en: Registered Email
cs: Registrovaný e-mail

en: Registered URL
cs: Registrovaná URL adresa

en: Registered Username
cs: Registrované uživatelské jméno

en: Remember me
cs: Zapamatuj si mě

en: Require Checkbox
cs: Požadovat zaškrtávací políčko

en: Require submitted post titles to be unique (useful for preventing multiple/duplicate posts)
cs: Vyžadovat, aby názvy odeslaných příspěvků byly jedinečné (užitečné pro prevenci vícenásobných/duplicitních příspěvků)

en: Require User Login
cs: Vyžadovat přihlášení uživatele

en: Require users to be logged in to WordPress to view/submit the form
cs: Vyžadovat, aby se uživatelé pro zobrazení/odeslání formuláře přihlásili do WordPressu

en: requires WordPress
cs: vyžaduje WordPress

en: Reset form
cs: Obnovit formulář

en: Reset Form Button
cs: Tlačítko Obnovit formulář

en: Reset my password
cs: Obnovit heslo

en: Restore default options upon plugin deactivation/reactivation
cs: Obnovit výchozí nastavení po deaktivaci/opětovné aktivaci pluginu

en: Restore Defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: Return to form
cs: Zpět do formuláře

en: Rich Text Editor
cs: Editor formátovaného textu

en: Save All Changes
cs: Uložit všechny změny

en: Save Preference
cs: Uložit předvolbu

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Secret Key
cs: Tajný klíč

en: Select categories to include in the Category field:
cs: Vyberte kategorie, které chcete zahrnout do pole Kategorie:

en: Send email alerts for new post submissions
cs: Zasílat e-mailová upozornění na nové příspěvky

en: Settings
cs: Nastavení

en: Show categories
cs: Zobrazit kategorie

en: Show USP Posts
cs: Zobrazit příspěvky USP

en: Sign up now for the good stuff.
cs: Přihlaste se nyní k odběru dobrých věcí.

en: Sign up!
cs: Zaregistrujte se!

en: Site Key
cs: Klíč webu

en: Specify category ID(s) to use for &ldquo;Hidden/Default Category&rdquo; (separate multiple IDs with commas)
cs: Zadejte ID kategorie/kategorií, které chcete použít pro „Skrytá/Výchozí kategorie“ (více ID oddělte čárkami)

en: Specify the user that should be assigned as author for submitted posts
cs: Zadejte uživatele, který má být přiřazen jako autor odeslaných příspěvků

en: Subject line for email alerts. Leave blank to use default subject line. You may include any of the following variables:
cs: Předmět pro e-mailová upozornění. Pro použití výchozího předmětu ponechte prázdné. Můžete zahrnout kteroukoli z následujících proměnných:

en: Submit Post
cs: Odeslat příspěvek

en: Submitted Posts
cs: Odeslané příspěvky

en: Submitter Email:
cs: E-mail odesílatele:

en: Submitter IP:
cs: IP adresa odesílatele:

en: Submitter Name:
cs: Jméno odesílatele:

en: Submitter URL:
cs: URL odesílatele:

en: Success Message
cs: Zpráva o úspěchu

en: Success!
cs: Úspěch!

en: Success! Thank you for your submission.
cs: Úspěšně! Děkujeme za váš příspěvek.

en: Support Forum
cs: Fórum podpory

en: tag
cs: štítek

en: Take 25% OFF any of our
cs: Získejte 25% slevu na cokoli z našich

en: Targeted Loading
cs: Cílené načítání

en: Text displayed next to checkbox. Tip: use curly brackets to output angle brackets, for example:
cs: Text zobrazený vedle zaškrtávacího políčka. Tip: pro výstup lomených závorek použijte složené závorky, například:

en: Thank you for using
cs: Děkujeme za použití

en: THANK YOU for your support!
cs: DĚKUJEME za vaši podporu!

en: That will enable you to customize the form and styles as desired. For more info, check out the "Custom Submission Form" section in the
cs: To vám umožní přizpůsobit formulář a styly dle libosti. Více informací naleznete v části „Vlastní formulář pro odeslání“ v

en: The access shortcodes can be added to any WP Post or Page. So you can display forms and other content conditionally, based on user role and login status.
cs: Krátké přístupové kódy lze přidat do libovolného příspěvku nebo stránky WP. Můžete tak zobrazovat formuláře a další obsah podmíněně, na základě role uživatele a stavu přihlášení.

en: The file(s) could not be uploaded
cs: Soubor(y) se nepodařilo nahrát

en: The login/register form displays as a tabbed interface, so users can switch between login, register, and reset password.
cs: Přihlašovací/registrační formulář se zobrazuje jako rozhraní s kartami, takže uživatelé mohou přepínat mezi přihlášením, registrací a resetováním hesla.

en: The pro version provides many more options for this shortcode.
cs: Pro verze nabízí pro tento shortcode mnohem více možností.

en: The pro version provides more flexibility with access-control shortcodes.
cs: Pro verze nabízí větší flexibilitu s krátkými kódy pro řízení přístupu.

en: There was an error. Please check required fields and try again.
cs: Došlo k chybě. Zkontrolujte prosím povinná pole a zkuste to znovu.

en: This setting enables any/all shortcodes in widgets (even shortcodes from other plugins).
cs: Toto nastavení povoluje všechny shortcody ve widgetech (i shortcody z jiných pluginů).

en: This shortcode accepts the following attributes:
cs: Tento shortcode akceptuje následující atributy:

en: This shortcode displays a link that resets the form to its original state:
cs: Tento krátký kód zobrazuje odkaz, který resetuje formulář do původního stavu:

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field 1
cs: Toto se zobrazí jako popisek pole ve formuláři. Výchozí: Vlastní pole 1

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field 2
cs: Toto se zobrazí jako popisek pole ve formuláři. Výchozí: Vlastní pole 2

en: to display the submitted name.
cs: zobrazit zadané jméno.

en: To enable Cloudflare Turnstile, enter your site key and secret key.
cs: Chcete-li povolit turniket Cloudflare, zadejte klíč webu a tajný klíč.

en: To enable Google reCaptcha, enter your public and private keys.
cs: Chcete-li povolit Google reCaptcha, zadejte svůj veřejný a soukromý klíč.

en: to get the current URL.
cs: pro získání aktuální URL adresy.

en: to get the URL of the full-size image
cs: získat URL adresu obrázku v plné velikosti

en: to include markup in the deny message, you can use
cs: Chcete-li do zprávy o odmítnutí zahrnout značky, můžete použít

en: to output
cs: k výstupu

en: to output angle brackets
cs: k výstupu lomených závorek

en: To prevent spam, enter a question that users must answer before submitting the form
cs: Abyste zabránili spamu, zadejte otázku, na kterou musí uživatelé odpovědět před odesláním formuláře.

en: to submit content!
cs: k odeslání obsahu!

en: to upgrade WordPress and try again.
cs: upgradujte WordPress a zkuste to znovu.

en: Toggle all panels
cs: Přepnout všechny panely

en: Unique Titles
cs: Unikátní tituly

en: unlimited checkbox fields
cs: neomezený počet políček s zaškrtávacími políčky

en: unlimited custom fields
cs: neomezený počet vlastních polí

en: Unlimited front-end forms
cs: Neomezené front-endové formuláře

en: Upload an Image
cs: Nahrát obrázek

en: Upload Message
cs: Nahrát zprávu

en: URL Display
cs: Zobrazení URL adresy

en: URL Markup
cs: Značení URL

en: Use a hidden field for the post category. This hides the category field and sets its value via the next option.
cs: Pro kategorii příspěvku použijte skryté pole. Tím se pole kategorie skryje a jeho hodnota se nastaví pomocí další možnosti.

en: Use curly brackets
cs: Použijte složené závorky

en: Use Existing Tags
cs: Použít existující štítky

en: Use only alphanumeric, underscores, and dashes. If unsure, use the default name:
cs: Používejte pouze alfanumerické znaky, podtržítka a pomlčky. Pokud si nejste jisti, použijte výchozí název:

en: Use single straight quotes (instead of double quotes) in
cs: Používejte jednoduché rovné uvozovky (místo dvojitých uvozovek) v

en: Use submitted images as Featured Images. Requires theme support for Featured Images (aka Post Thumbnails)
cs: Používejte odeslané obrázky jako vybrané obrázky. Vyžaduje podporu motivu pro vybrané obrázky (neboli miniatury příspěvků).

en: Use the shortcode to display the form on any WP Post or Page:
cs: Použijte shortcode pro zobrazení formuláře v jakémkoli příspěvku nebo stránce WP:

en: Use the user&rsquo;s Profile URL as the value of the URL field (valid when the user is logged in to WordPress)
cs: Jako hodnotu pole URL použijte URL profilu uživatele (platné, když je uživatel přihlášen do WordPressu).

en: Use the user&rsquo;s registered email as the value of the Email field (valid when the user is logged in to WordPress)
cs: Jako hodnotu pole E-mail použijte registrovaný e-mail uživatele (platné, když je uživatel přihlášen do WordPressu).

en: Use the user&rsquo;s registered username for the Name field (valid when the user is logged in to WordPress)
cs: Pro pole Jméno použijte registrované uživatelské jméno uživatele (platné, když je uživatel přihlášen do WordPressu).

en: Use this shortcode to display a gallery of uploaded images for each submitted post:
cs: Pomocí tohoto krátkého kódu zobrazíte galerii nahraných obrázků pro každý odeslaný příspěvek:

en: Use this shortcode to display a list of submitted posts on any WP Post or Page:
cs: Pomocí tohoto shortcode zobrazíte seznam odeslaných příspěvků v libovolném příspěvku nebo na stránce WP:

en: User Email
cs: Uživatelský e-mail

en: User email required
cs: Vyžadován e-mail uživatele

en: User login required
cs: Vyžadováno přihlášení uživatele

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: User name required
cs: Uživatelské jméno je povinné

en: User Settings
cs: Uživatelská nastavení

en: User Submitted Post
cs: Příspěvek odeslaný uživatelem

en: User Submitted Post Info
cs: Informace o příspěvku odeslaném uživatelem

note: Name of the plugin
en: User Submitted Posts
cs: Příspěvky odeslané uživateli

en: User URL
cs: URL uživatele

en: User URL required
cs: URL adresa uživatele je vyžadována

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Username or Email
cs: Uživatelské jméno nebo e-mail

en: USP enables you to display a post-submission form anywhere on your site.
cs: USP vám umožňuje zobrazit formulář po odeslání kdekoli na vašem webu.

en: USP provides three shortcodes to control access and restrict content.
cs: USP nabízí tři krátké kódy pro řízení přístupu a omezení obsahu.

en: v2 (I&rsquo;m not a robot)
cs: v2 (Nejsem robot)

en: v3 (Hidden reCaptcha)
cs: v3 (Skrytá reCaptcha)

en: Verification
cs: Ověření

en: View full post
cs: Zobrazit celý příspěvek

en: Want more than one form? Create unlimited submission forms, registration forms, contact forms and more with
cs: Chcete více než jeden formulář? Vytvořte neomezený počet formulářů pro odeslání, registrační formuláře, kontaktní formuláře a další s

en: We need your support!
cs: Potřebujeme vaši podporu!

en: Welcome,
cs: Vítejte,

en: With this option, you can copy the plugin&rsquo;s default templates:
cs: Pomocí této možnosti můžete kopírovat výchozí šablony pluginu:

en: WordPress Admin Area
cs: Administrační oblast WordPressu

en: WP Page
cs: WP stránka

en: WP Post (recommended)
cs: Příspěvek WP (doporučeno)

en: WP Resources
cs: Zdroje WP

en: You also can display a simple form that enables users to log in, register, or reset their password.
cs: Můžete také zobrazit jednoduchý formulář, který uživatelům umožní přihlásit se, zaregistrovat se nebo obnovit heslo.

en: You can customize using any of the follwing attributes:
cs: Můžete si přizpůsobit pomocí kteréhokoli z následujících atributů:

en: Your Email
cs: Váš e-mail

en: Your generous support enables continued development of this free plugin. Thank you!
cs: Vaše štědrá podpora umožňuje další vývoj tohoto bezplatného pluginu. Děkujeme!

en: Your generous support helps future development of
cs: Vaše štědrá podpora napomáhá budoucímu rozvoji

en: Your Name
cs: Vaše jméno

en: Your URL
cs: Vaše URL adresa

en: ★★★★★ rating&nbsp;&raquo;
cs: ★★★★★ hodnocení
