USP 20200817 - en to no translation catalogue (354 entries)

en:  approved posts
no:  godkjente stillinger

en:  file
no:  fil

en:  file required
no:  fil kreves

en:  files
no:  filer

en:  files required
no:  filer som kreves

en:  or higher, and has been deactivated!
no:  eller høyere, og er deaktivert!

en:  pixels
no:  piksler

en:  required
no:  nødvendig

en: &ldquo;Add another image&rdquo; link
no: & ldquo; Legg til et nytt bilde & rdquo; link

en: &mdash; the ultimate solution for user-generated content.
no: & Ndash; den ultimate løsningen for brukergenerert innhold.

en: (Provide your own form template &amp; styles)
no: (Oppgi din egen skjemamaler & stiler)

en: (Provide your own styles)
no: (Oppgi dine egne stiler)

en: (Recommended)
no: (Anbefales)

en: (Visit
no: (Besøk

en: ..and upload them into a directory named
no: ..og last dem opp i en katalog som heter

en: Access Control
no: Adgangskontroll

en: Add another image
no: Legg til et nytt bilde

en: Admin
no: admin

en: An error occurred. Please go back and try again.
no: En feil oppstod. Gå tilbake og prøv igjen.

en: Antispam Question
no: Antispam-spørsmål

en: Any size donation helps me to continue developing this free plugin and other awesome WordPress resources.
no: Hvilken som helst størrelse donasjon hjelper meg å fortsette å utvikle denne gratis plugin og andre fantastiske WordPress ressurser.

en: Are you sure you want to restore all default options? (this action cannot be undone)
no: Er du sikker på at du vil gjenopprette alle standardalternativer? (denne handlingen kan ikke angre)

en: Assigned Author
no: Tildelt forfatter

en: Auto-Display Content
no: Innhold som vises automatisk

en: Auto-Display Custom Field
no: Egendefinert felt for automatisk visning

en: Auto-Display Email
no: Automatisk visning av e-post

en: Auto-Display Images
no: Automatisk visning av bilder

en: Auto-Display Name
no: Automatisk visningsnavn

en: Auto-Display URL
no: Automatisk visnings-URL

en: Auto-display after post content
no: Automatisk visning etter innleggets innhold

en: Auto-display before post content
no: Automatisk visning før innlegg

en: Automatically display user-submitted Custom Field:
no: Vis automatisk lagt inn brukerinnsendt tilpasset felt:

en: Automatically display user-submitted URL:
no: Vis automatisk URL-bruker som er sendt inn:

en: Automatically display user-submitted author/name:
no: Vis automatisk brukeroppgitt forfatter / navn:

en: Automatically display user-submitted email:
no: Vis automatisk e-post:

en: Automatically display user-submitted images:
no: Vis automatisk bilder som er sendt av brukeren:

en: By default USP records the IP address with each submitted post. Check this box to disable all IP tracking.
no: Som standard registrerer USP IP-adressen for hvert innsendte innlegg. Merk av i denne ruten for å deaktivere all IP-sporing.

en: By default, CSS &amp; JavaScript assets are loaded on every page. Here you may specify the URL(s) of the USP form to load assets only on that page. Note: leave blank to load on all pages. Use commas to separate multiple URLs.
no: Som standard er CSS & amp; JavaScript-eiendeler lastes inn på hver side. Her kan du spesifisere URL (er) til USP-skjemaet for bare å laste eiendeler på den siden. Merk: la være tomt for å laste det inn på alle sider. Bruk kommaer for å skille flere nettadresser.

en: Case-sensitivity
no: Case-følsomhet

en: Categories
no: kategorier

en: Categories &amp; Tags
no: Kategorier & amp; Tags

en: Category ID for Hidden Field
no: Kategori-ID for skjult felt

en: Challenge Question
no: Utfordrende Spørsmål

en: Challenge Response
no: Utfordringsrespons

en: Check this box if you have shown support
no: Merk av i denne ruten hvis du har vist støtte

en: Check this box if you want the challenge response to be case-sensitive
no: Merk av i denne ruten hvis du vil at utfordringsresponsen skal være små og store og små

en: Check this box if you want to be notified via email for new post submissions
no: Merk av i denne ruten hvis du vil bli varslet via e-post for nye innlegg

en: Check this box if you want to enable RTE/Visual Editor for the Post Content field
no: Merk av i denne ruten hvis du vil aktivere RTE / Visual Editor for feltet Innhold for innlegg

en: Check this box if you want to include the external JavaScript files (recommended)
no: Merk av i denne ruten hvis du vil inkludere de eksterne JavaScript-filene (anbefalt)

en: Check this box to display a select/dropdown menu of existing tags (valid when Tag field is displayed)
no: Merk av i denne boksen for å vise en markering / nedtrekksmeny med eksisterende koder (gyldig når feltfelt vises)

en: Check this box to enable HTML format for email alerts
no: Merk av i denne ruten for å aktivere HTML-format for e-postvarsler

en: Check your email for the password.
no: Sjekk passordet på e-postadressen din.

en: Check your email to reset your password.
no: Sjekk e-posten din for å tilbakestille passordet ditt.

en: Checkbox Error
no: Feil i avkrysningsrute

en: Checkbox Name
no: Avmerkingsboks Navn

en: Checkbox Text
no: Avmerkingsboks tekst

en: Choose reCaptcha version
no: Velg reCaptcha-versjon

en: Click to view/select categories
no: Klikk for å se / velge kategorier

en: Configure your settings for User Submitted Posts.
no: Konfigurer innstillingene dine for brukerinnsendte innlegg.

en: Congratulations, you&rsquo;re logged in.
no: Gratulerer, du er logget inn.

en: Correct captcha required
no: Riktig captcha kreves

en: Custom Content
no: Tilpasset innhold

en: Custom Field
no: Tilpasset felt

en: Custom Field Label
no: Tilpasset feltmerke

en: Custom Field Markup
no: Tilpasset feltmarkering

en: Custom Field Name
no: Egendefinert feltnavn

en: Custom Form + Custom CSS
no: Tilpasset skjema + Tilpasset CSS

en: Custom checkbox required
no: Egendefinert avkrysningsrute kreves

en: Custom markup for the &ldquo;Add another image&rdquo; link. Leave blank to use the default markup (recommended).
no: Tilpasset markering for & ldquo; Legg til et nytt bilde & rdquo; link. La være tomt for å bruke standardmarkeringen (anbefalt).

en: Custom text/markup to be included before the submission form (leave blank to disable)
no: Tilpasset tekst / markering som skal inkluderes før innsendingsskjemaet (la være tomt for å deaktivere)

en: Disable
no: Deaktiver

en: Disable IP Tracking
no: Deaktiver IP-sporing

en: Disable Replace Author
no: Deaktiver Erstatt forfatter

en: Disable Required
no: Deaktiver påkrevd

en: Disable all required attributes on default form fields (useful for troubleshooting error messages)
no: Deaktiver alle nødvendige attributter i standard skjemafelt (nyttig for feilsøking av feilmeldinger)

en: Disable this field
no: Deaktiver dette feltet

en: Display Checkbox
no: Vis avkrysningsrute

en: Display Image Gallery
no: Vis bildegalleri

en: Display Submitted Posts
no: Vis innsendte innlegg

en: Display content only to users with a specific capability:
no: Vis innhold bare for brukere med en spesifikk funksjon:

en: Display content to logged-in users:
no: Vis innhold til påloggede brukere:

en: Display content to visitors only:
no: Vis innhold bare for besøkende:

en: Display custom checkbox on your form (useful for GDPR, agree to terms, etc.)
no: Vis egendefinert avkrysningsrute på skjemaet ditt (nyttig for GDPR, samtykker til vilkår osv.)

en: Display the Form
no: Vis skjemaet

en: Display the form
no: Vis skjemaet

en: Do not auto-display submitted URL
no: Ikke vis automatisk innsendt URL

en: Do not auto-display submitted email
no: Ikke vis innsendt e-post automatisk

en: Do not auto-display submitted images
no: Ikke vis innsendte bilder automatisk

en: Do not auto-display submitted name
no: Ikke vis innsendt navn automatisk

en: Do not auto-display the Custom Field
no: Ikke vis det tilpassede feltet automatisk

en: Do not replace post author with submitted user name
no: Ikke erstatt innleggsforfatter med innsendt brukernavn

en: Donate via PayPal
no: Doner via PayPal

en: Draft
no: utkast

en: Duplicate post title. Please try again.
no: Duplisert innleggstittel. Vær så snill, prøv på nytt.

en: Email
no: e-post

en: Email &ldquo;From&rdquo; Address
no: E-post & ldquo; Fra & rdquo; Adresse

en: Email Address for Alerts
no: E-postadresse for varsler

en: Email Alert Message
no: E-postvarsling

en: Email Alert Subject
no: E-postvarslingsemne

en: Email Alerts
no: E-postvarsler

en: Email Markup
no: E-postmarkering

en: Enable
no: Muliggjøre

en: Enable HTML Format
no: Aktiver HTML-format

en: Enable Shortcodes
no: Aktiver kortkoder

en: Enable and require
no: Aktiver og krever

en: Enable but do not require
no: Aktiver, men krever ikke

en: Enable shortcodes in widgets. By default, WordPress does not enable shortcodes in widgets.
no: Aktiver snarveier i widgeter. Som standard aktiverer ikke WordPress kortkoder i widgeter.

en: Enable users to select multiple categories.
no: Aktiver brukere til å velge flere kategorier.

en: Enables your visitors to submit posts and images from anywhere on your site.
no: Gjør det mulig for besøkende å sende innlegg og bilder fra hvor som helst på nettstedet ditt.

en: Enter the *only* correct answer to the challenge question
no: Skriv inn det * eneste * riktige svaret på utfordringsspørsmålet

en: Enter your Private Key
no: Skriv inn din private nøkkel

en: Enter your Public Key
no: Skriv inn din offentlige nøkkel

en: Enter your username or email to reset your password.
no: Skriv inn brukernavnet eller e-posten din for å tilbakestille passordet ditt.

en: Error Message
no: Feilmelding

en: Error message displayed if user does not check the box
no: Feilmelding vises hvis brukeren ikke krysser av for

en: Error:
no: Feil:

en: Example
no: Eksempel

en: FYI: here is a
no: FYI: her er en

en: Featured Image
no: Utvalgt bilde

en: File not uploaded. Please check the file and try again.
no: Filen er ikke lastet opp. Kontroller filen og prøv igjen.

en: File type not allowed (please upload images only)
no: Filtype er ikke tillatt (last bare opp bilder)

en: For advanced functionality and unlimited forms, check out
no: For avansert funksjonalitet og ubegrensede skjemaer, sjekk ut

en: For more options, like the ability to upload other file types (like PDF, Word, Zip, videos, and more), check out
no: For flere alternativer, som muligheten til å laste opp andre filtyper (som PDF, Word, Zip, videoer og mer), sjekk ut

en: Forgot?
no: Glemte?

en: Form Fields
no: Form felt

en: Form Style
no: Formstil

en: General Settings
no: Generelle innstillinger

en: General error message that is displayed if post submission fails (basic markup is allowed)
no: Generell feilmelding som vises hvis innlevering mislykkes (grunnleggende merking er tillatt)

en: Get USP Pro
no: Få USP Pro

en: Get USP Pro for unlimited forms!
no: Få USP Pro for ubegrensede former!

en: Give USP a 5-star rating at WordPress.org
no: Gi USP en 5-stjerners rangering på WordPress.org

en: Go Pro
no: Bli profesjonell

en: Go Pro!
no: Bli profesjonell!

en: HTML5 Form + Default CSS
no: HTML5-skjema + standard CSS

en: HTML5 Form + Disable CSS
no: HTML5-skjema + Deaktiver CSS

en: Have an account?
no: Har en konto?

en: Here are some examples showing how to configure this shortcode:
no: Her er noen eksempler som viser hvordan du konfigurerer denne kortkoden:

en: Here you may change the name and label used by the Custom Field. You can enable this field via the Form Fields setting, above.
no: Her kan du endre navn og etikett som brukes av det tilpassede feltet. Du kan aktivere dette feltet via innstillingen Skjemafelt ovenfor.

en: Here you may customize the address(es) used for the &ldquo;From&rdquo; header (see plugin FAQs for info).
no: Her kan du tilpasse adressen (e) som brukes til & ldquo; Fra & rdquo; header (se vanlige spørsmål om plugin for info).

en: Hidden/Default Category
no: Skjult / standardkategori

en: Homepage
no: hjemmeside

en: Human verification: leave this field empty.
no: Menneskelig bekreftelse: la dette feltet være tomt.

en: If multiple addresses are specified in the previous setting, include an equal number of &ldquo;From&rdquo; addresses for this setting (in the same order).
no: Hvis flere adresser er spesifisert i den forrige innstillingen, inkluderer du et like antall & ldquo; Fra & rdquo; adresser for denne innstillingen (i samme rekkefølge).

en: If the user is logged in, display the post-submit form; or if the user is not logged in, display the login form:
no: Hvis brukeren er logget inn, viser skjemaet som skal sendes inn; eller hvis brukeren ikke er logget inn, vis innloggingsskjemaet:

en: If you checked the box to receive email alerts, indicate here the address(es) to which the emails should be sent.
no: Hvis du krysset av for å motta e-postvarsler, angir du adressen (e) som e-postene skal sendes til.

en: If you like this plugin, please
no: Hvis du liker denne pluginen, vær så snill

en: Image Uploads
no: Bildeopplastinger

en: Image height exceeds maximum
no: Bildehøyde overstiger maksimum

en: Image width exceeds maximum
no: Bildebredden overskrider maksimum

en: Include JavaScript
no: Inkluder JavaScript

en: Incorrect response.
no: Feil respons.

en: Installation Docs
no: Installasjonsdokumenter

en: Jeff Starr on Twitter
no: Jeff Starr på Twitter

en: Leave this option disabled to remember your settings. Or, to go ahead and restore the default plugin options: check the box, save your settings, and then deactivate/reactivate the plugin.
no: La dette alternativet være deaktivert for å huske innstillingene dine. Eller for å gjenopprette standardpluggalternativene: merk av i ruten, lagre innstillingene og deaktiver / aktiverer deretter plugin-modulen.

en: Log in or sign up! It&rsquo;s fast &amp; free!
no: Logg inn eller registrer deg! Det er raskt & amp; gratis!

en: Log out
no: Logg ut

en: Login
no: Logg Inn

en: Login/Register Form
no: Innloggings- / Registreringsskjema

en: Lose something?
no: Mister noe?

en: Make a donation via PayPal
no: Gi en donasjon via PayPal

en: Markup to use for each submitted image (when auto-display is enabled). Can use
no: Markering som skal brukes for hvert innsendt bilde (når automatisk visning er aktivert). Kan bruke

en: Markup to use for the submitted Custom Field (when auto-display is enabled). Can use
no: Markering som skal brukes for det innsendte tilpassede feltet (når automatisk visning er aktivert). Kan bruke

en: Markup to use for the submitted URL (when auto-display is enabled). Can use
no: Markering som skal brukes for den innsendte URL-en (når automatisk visning er aktivert). Kan bruke

en: Markup to use for the submitted author/name (when auto-display is enabled). Can use
no: Markup som skal brukes for den innsendte forfatteren / navnet (når automatisk visning er aktivert). Kan bruke

en: Markup to use for the submitted email address (when auto-display is enabled). Can use
no: Markering som skal brukes for den innsendte e-postadressen (når automatisk visning er aktivert). Kan bruke

en: Maximum image height
no: Maksimal bildehøyde

en: Maximum image width
no: Maksimal bildebredde

en: Maximum number of images
no: Maksimalt antall bilder

en: Maximum number of images exceeded
no: Maksimum antall bilder overskredet

en: Message for email alerts. Leave blank to use the default message. Note: you can use the following variables:
no: Melding for e-postvarsler. La være tomt for å bruke standardmeldingen. Merk: du kan bruke følgende variabler:

en: Message that appears next to the upload field. Useful for stating your upload guidelines/policy/etc. Basic markup allowed.
no: Melding som vises ved siden av opplastingsfeltet. Nyttig for angivelse av retningslinjer for opplasting / retningslinjer / osv. Grunnleggende merking tillatt.

en: Minimum image height
no: Minimum bildehøyde

en: Minimum image height not met
no: Minste bildehøyde ikke oppfylt

en: Minimum image width
no: Minimum bildebredde

en: Minimum image width not met
no: Minste bildebredde ikke oppfylt

en: Minimum number of images
no: Minimum antall bilder

en: Minimum number of images not met
no: Minimum antall bilder ikke oppfylt

en: More Options
no: Flere valg

en: Multiple Categories
no: Flere kategorier

en: Name Markup
no: Navnemerke

en: Non-empty value for hidden field
no: Ikke-tom verdi for skjult felt

en: Note that the default settings work fine for most cases.
no: Merk at standardinnstillingene fungerer fint i de fleste tilfeller.

en: Note that the url attribute accepts
no: Merk at url-attributtet godtar

en: Obsessive Web Design &amp; Development
no: Obsessive Web Design & amp; Utvikling

en: Or, use the template tag to display a list of submitted posts anywhere in your theme template:
no: Eller bruk malkoden for å vise en liste over innsendte innlegg hvor som helst i temamalen:

en: Or, use the template tag to display an image gallery anywhere in your theme template:
no: Eller bruk malkoden for å vise et bildegalleri hvor som helst i temamalen:

en: Or, use the template tag to display the form anywhere in your theme template:
no: Eller bruk malkoden for å vise skjemaet hvor som helst i temamalen:

en: Overview
no: Oversikt

en: Password
no: Passord

en: Pending (default)
no: Venter (standard)

en: Perishable Press Books
no: Forgjengelige pressebøker

en: Please
no: Vær så snill

en: Please check your email and try again
no: Vennligst sjekk e-posten din og prøv igjen

en: Please complete the required fields.
no: Fyll ut de nødvendige feltene.

en: Please return to the
no: Gå tilbake til

en: Please select a category..
no: Velg en kategori ..

en: Please select some tags..
no: Velg noen tagger ..

en: Please select your image(s) to upload.
no: Velg bilde (r) du vil laste opp.

en: Please show support by purchasing one of my
no: Vennligst vis support ved å kjøpe en av mine

en: Plugin Homepage
no: Plugin hjemmeside

en: Plugin Settings
no: Innstillinger for plugin

en: Post Category
no: Innleggskategori

en: Post Content
no: Innlegg

en: Post Images
no: Legg ut bilder

en: Post Status
no: Innleggsstatus

en: Post Status for submitted posts
no: Innleggsstatus for innsendte innlegg

en: Post Tags
no: Legg ut tagger

en: Post Title
no: Innleggstittel

en: Post Type
no: Innleggstype

en: Post category required
no: Innleggskategori kreves

en: Post content required
no: Innlegg kreves

en: Post not created. Please contact the site administrator for help.
no: Innlegget er ikke opprettet. Ta kontakt med administratoren for å få hjelp.

en: Post tags required
no: Innleggskoder påkrevd

en: Post title required
no: Innleggstittel kreves

en: Post-Submit Form
no: Skjema etter innsending

en: Privacy
no: Personvern

en: Private Key
no: Privat nøkkel

en: Profile
no: Profil

en: Public Key
no: Offentlig nøkkel

en: Publish after
no: Publiser etter

en: Publish after 1 approved post
no: Publiser etter 1 godkjent innlegg

en: Publish immediately
no: Publiser umiddelbart

en: Rate and review at the Plugin Directory
no: Ranger og anmeld på Plugin Directory

en: Rate this plugin&nbsp;&raquo;
no: Ranger denne pluginen & nbsp; & raquo;

en: Receive Email Alert
no: Motta e-postvarsling

en: Redirect URL
no: Omadresser URL

en: Register
no: Registrere

en: Register for this site!
no: Registrer deg på dette nettstedet!

en: Registered Email
no: Registrert E-post

en: Registered Username
no: Registrert brukernavn

en: Remember me
no: Husk meg

en: Require User Login
no: Krev brukerpålogging

en: Require submitted post titles to be unique (useful for preventing multiple/duplicate submitted posts)
no: Krev at innsendte innleggstitler er unike (nyttig for å forhindre flere innsendte innlegg)

en: Require users to be logged in to WordPress to view/submit the form
no: Krev at brukere skal være logget inn på WordPress for å se / sende skjemaet

en: Reset Form Button
no: Tilbakestill skjema-knappen

en: Reset form
no: Tilbakestill skjemaet

en: Reset my password
no: Tilbakestill passordet mitt

en: Restore Defaults
no: Gjenopprett standardverdier

en: Restore default options upon plugin deactivation/reactivation
no: Gjenopprett standardalternativer ved deaktivering / reaktivering av plugin

en: Return to form
no: Gå tilbake til skjema

en: Save Preference
no: Lagre preferanse

en: Save Settings
no: Lagre innstillinger

en: Select categories to display in the Category field.
no: Velg kategorier som skal vises i kategorien-feltet.

en: Separate multiple addresses with commas.
no: Skill flere adresser med komma.

en: Set submitted images as Featured Images. Requires theme support for Featured Images (aka Post Thumbnails)
no: Angi innsendte bilder som utvalgte bilder. Krever temastøtte for utvalgte bilder (aka Post Thumbnails)

en: Settings
no: innstillinger

en: Show Support
no: Vis støtte

en: Show USP Posts
no: Vis USP-innlegg

en: Sign up now for the good stuff.
no: Registrer deg nå for de gode tingene.

en: Sign up!
no: Melde deg på!

en: Specify a URL to redirect the user after post submission (leave blank to redirect back to current page)
no: Spesifiser en URL for å omdirigere brukeren etter innsending av innlegg (la være tom for å omdirigere tilbake til nåværende side)

en: Specify a maximum height (in pixels) for uploaded images
no: Angi en maksimal høyde (i piksler) for opplastede bilder

en: Specify a maximum width (in pixels) for uploaded images
no: Angi en maksimal bredde (i piksler) for opplastede bilder

en: Specify a minimum height (in pixels) for uploaded images
no: Angi en minimumshøyde (i piksler) for opplastede bilder

en: Specify a minimum width (in pixels) for uploaded images
no: Angi en minimumsbredde (i piksler) for opplastede bilder

en: Specify category ID(s) to use for &ldquo;Hidden/Default Category&rdquo; (separate multiple IDs with commas)
no: Spesifiser kategori-ID (er) som skal brukes for & ldquo; Skjult / standardkategori & rdquo; (skille flere IDer med komma)

en: Specify the maximum number of images
no: Angi maksimalt antall bilder

en: Specify the minimum number of images
no: Angi minimum antall bilder

en: Specify the user that should be assigned as author for submitted posts
no: Spesifiser brukeren som skal tilordnes som forfatter for innsendte innlegg

en: Subject line for email alerts. Leave blank to use the default subject line. Note: you can use the following variables:
no: Emnelinje for e-postvarsler. La være tomt for å bruke standard emnelinje. Merk: du kan bruke følgende variabler:

en: Submit Post
no: Send inn innlegg

en: Submit posts as WP Posts or Pages
no: Send inn innlegg som WP-innlegg eller sider

en: Submitter Email:
no: Senders e-post:

en: Submitter IP:
no: Innsender IP:

en: Submitter Name:
no: Senders navn:

en: Submitter URL:
no: Senders URL:

en: Success Message
no: Suksessmelding

en: Success message that is displayed if post submission is successful (basic markup is allowed)
no: Suksessmelding som vises hvis innsending av innlegg er vellykket (grunnleggende markering er tillatt)

en: Success!
no: Suksess!

en: Success! Thank you for your submission.
no: Suksess! Takk for ditt bidrag.

en: THANK YOU for your support!
no: Takk for støtten!

en: Targeted Loading
no: Målrettet lasting

en: Text displayed next to checkbox. Tip: use curly brackets to output angle brackets, for example:
no: Tekst vises ved siden av avkrysningsrute. Tips: bruk krøllete parenteser for å gi ut vinkelfeste, for eksempel:

en: Thank you for using
no: Takk for at du bruker

en: That will enable you to customize the form and styles as desired. For more info, check out the "Custom Submission Form" section in the
no: Det vil gjøre det mulig for deg å tilpasse skjemaet og stilene etter ønske. For mer info, sjekk delen "Tilpasset innsendingsskjema" i delen

en: The file(s) could not be uploaded
no: Filen (e) kunne ikke lastes opp

en: There was an error. Please ensure that you have added a title, some content, and that you have uploaded only images.
no: Det var en feil. Forsikre deg om at du har lagt til en tittel, noe innhold, og at du bare har lastet opp bilder.

en: This setting enables any/all shortcodes in widgets (even shortcodes from other plugins).
no: Denne innstillingen aktiverer alle / alle snarveier i widgeter (til og med snarveier fra andre plugins).

en: This shortcode accepts the following attributes:
no: Denne kortkoden godtar følgende attributter:

en: This shortcode displays a link that resets the form to its original state:
no: Denne kortkoden viser en kobling som tilbakestiller skjemaet til sin opprinnelige tilstand:

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field
no: Dette vil vises som feltetikett på skjemaet. Standard: Tilpasset felt

en: Tip:
no: Tips:

en: To enable Google reCAPTCHA, enter your public and private keys.
no: For å aktivere Google reCAPTCHA, skriv inn de offentlige og private nøklene.

en: To prevent spam, enter a question that users must answer before submitting the form
no: For å forhindre spam, skriv inn et spørsmål som brukerne må svare på før de sender inn skjemaet

en: Toggle all panels
no: Vipp på alle panelene

en: URL Markup
no: URL-merke

en: USP enables you to display a post-submission form anywhere on your site.
no: USP lar deg vise et skjema etter innsending hvor som helst på nettstedet ditt.

en: USP provides three shortcodes to control access and restrict content.
no: USP tilbyr tre kortkoder for å kontrollere tilgang og begrense innhold.

en: Unique Titles
no: Unike titler

en: Unlimited front-end forms
no: Ubegrensede frontformer

en: Upload Message
no: Last opp melding

en: Upload an Image
no: Last opp et bilde

en: Use Existing Tags
no: Bruk eksisterende tagger

en: Use a hidden field for the post category. This hides the category field and sets its value via the next option.
no: Bruk et skjult felt for innleggskategorien. Dette skjuler kategorifeltet og angir verdien via neste alternativ.

en: Use only alphanumeric, underscores, and dashes. If unsure, use the default name:
no: Bruk bare alfanumeriske, understrekede og streker. Hvis du er usikker, bruk standardnavnet:

en: Use the shortcode to display the form on any WP Post or Page:
no: Bruk kortkoden til å vise skjemaet på en hvilken som helst WP-post eller side:

en: Use the user&rsquo;s Profile URL as the value of the URL field (valid when the user submitting the form is logged in to WordPress)
no: Bruk brukerens profil-URL som verdien av URL-feltet (gyldig når brukeren som sender skjemaet er logget inn på WordPress)

en: Use the user&rsquo;s registered email as the value of the Email field (valid when the user submitting the form is logged in to WordPress)
no: Bruk brukerens registrerte e-post som verdien av e-postfeltet (gyldig når brukeren som sender skjemaet er logget inn på WordPress)

en: Use the user&rsquo;s registered username for the Name field (valid when the user submitting the form is logged in to WordPress)
no: Bruk brukerens registrerte brukernavn for feltet Navn (gyldig når brukeren sender skjemaet er logget inn på WordPress)

en: Use this shortcode to display a gallery of uploaded images for each submitted post:
no: Bruk denne kortkoden til å vise et galleri med opplastede bilder for hvert innsendte innlegg:

en: Use this shortcode to display a list of submitted posts on any WP Post or Page:
no: Bruk denne kortkoden til å vise en liste over innsendte innlegg på en hvilken som helst WP-post eller -side:

en: User Email
no: Bruker-e-post

en: User Name
no: Brukernavn

en: User Profile URL
no: Brukerprofil-URL

en: User Submitted Post
no: Bruker innsendt innlegg

en: User Submitted Post Info
no: Bruker innsendt innlegg info

en: User Submitted Posts
no: Innlegg fra brukeren

en: User URL
no: Bruker-URL

en: User URL required
no: Bruker-URL kreves

en: User email required
no: Bruker-e-post kreves

en: User login required
no: Brukerpålogging kreves

en: User name required
no: Brukernavn kreves

en: Username
no: Brukernavn

en: Username or Email
no: Brukernavn eller e-post

en: Users
no: brukere

en: Verification
no: Bekreftelse

en: View full post
no: Se hele innlegget

en: WP Page
no: WP-side

en: WP Post (recommended)
no: WP Post (anbefalt)

en: We need your support!
no: Vi trenger din støtte!

en: Welcome,
no: Velkommen,

en: With this option, you can copy the plugin&rsquo;s default templates:
no: Med dette alternativet kan du kopiere plugin-standardmaler:

en: You also can display a form that enables users to log in, register, or reset their password.
no: Du kan også vise et skjema som lar brukerne logge på, registrere eller tilbakestille passordet.

en: You can customize using any of the follwing attributes:
no: Du kan tilpasse ved å bruke hvilken som helst av følgende attributter:

en: Your Email
no: Din epost

en: Your Name
no: Navnet ditt

en: Your URL
no: URLen din

en: Your generous support enables continued development of this free plugin. Thank you!
no: Din generøse støtte muliggjør fortsatt utvikling av denne gratis plugin-modulen. Takk skal du ha!

en: Your generous support helps future development of
no: Din sjenerøse støtte hjelper fremtidig utvikling av

en: and
no: og

en: and is greatly appreciated.
no: og blir satt stor pris på.

en: and/or
no: og / eller

en: books
no: bøker

en: by
no: av

en: donation
no: donasjon

en: enables your visitors to submit posts and upload images from the front-end of your site.
no: gjør det mulig for besøkende å sende inn innlegg og laste opp bilder fra fronten av nettstedet.

en: give it a 5-star rating
no: gi den en 5-stjerners rangering

en: give this plugin a 5-star rating
no: gi denne plugin-en 5-stjerners rangering

en: in your theme:
no: i ditt tema:

en: list of USP CSS selectors
no: liste over USP CSS-velgere

en: log in
no: Logg Inn

en: make a donation
no: gi en donasjon

en: or
no: eller

en: or by making a
no: eller ved å lage en

en: reCaptcha Version
no: reCaptcha versjon

en: requires WordPress
no: krever WordPress

en: to configure options)
no: for å konfigurere alternativer)

en: to get the current URL.
no: for å få gjeldende URL.

en: to include markup in the deny message, you can use
no: Hvis du vil ta med markering i avvisingsmeldingen, kan du bruke

en: to output
no: å produsere

en: to submit content!
no: å sende inn innhold!

en: to upgrade WordPress and try again.
no: å oppgradere WordPress og prøve igjen.

en: v2 (I&rsquo;m not a robot)
no: v2 (jeg er ikke en robot)

en: v3 (Hidden reCaptcha)
no: v3 (skjult reCaptcha)
