USP 20200817 - en to ga translation catalogue (357 entries)

en:  approved posts
ga:  poist cheadaithe

en:  file
ga:  comhad

en:  file required
ga:  comhad ag teastáil

en:  files
ga:  comhaid

en:  files required
ga:  comhaid ag teastáil

en:  or higher, and has been deactivated!
ga:  nó níos airde, agus tá sé díghníomhachtaithe!

en:  pixels
ga:  picteilíní

en:  required
ga:  riachtanach

en: &ldquo;Add another image&rdquo; link
ga: & ldquo; Cuir íomhá eile & rdquo leis; nasc

en: &mdash; the ultimate solution for user-generated content.
ga: & mdash; an réiteach deiridh ar ábhar a ghineann úsáideoir.

en: (Provide your own form template &amp; styles)
ga: (Cuir do theimpléad foirme féin & stíleanna amp; ar fáil)

en: (Provide your own styles)
ga: (Cuir do stíleanna féin ar fáil)

en: (Recommended)
ga: (Molta)

en: (Visit
ga: (Cuairt

en: ..and upload them into a directory named
ga: ..agus uaslódáil iad i eolaire darb ainm

en: Access Control
ga: Rialú Rochtana

en: Add another image
ga: Cuir íomhá eile leis

en: Admin
ga: Riarachán

en: An error occurred. Please go back and try again.
ga: Tharla earráid. Téigh ar ais agus bain triail eile as.

en: Antispam Question
ga: Ceist Antispam

en: Any size donation helps me to continue developing this free plugin and other awesome WordPress resources.
ga: Cuidíonn aon síntiús mé liom leanúint leis an mbreiseán saor in aisce seo agus acmhainní uamhnach WordPress eile a fhorbairt.

en: Are you sure you want to restore all default options? (this action cannot be undone)
ga: An bhfuil tú cinnte gur mhaith leat gach rogha réamhshocraithe a chur ar ais? (ní féidir an gníomh seo a scriosadh)

en: Assigned Author
ga: Údar Sannta

en: Auto-Display Content
ga: Ábhar Auto-Taispeáin

en: Auto-Display Custom Field
ga: Réimse Saincheaptha Auto-Taispeáin

en: Auto-Display Email
ga: Ríomhphost Auto-Taispeáin

en: Auto-Display Images
ga: Íomhánna Auto-Taispeáin

en: Auto-Display Name
ga: Ainm Auto-Taispeáin

en: Auto-Display URL
ga: URL Auto-Taispeáin

en: Auto-display after post content
ga: Taispeántas uathoibríoch i ndiaidh ábhar an phoist

en: Auto-display before post content
ga: Taispeántas uathoibríoch roimh ábhar an phoist

en: Automatically display user-submitted Custom Field:
ga: Réimse Saincheaptha a chuirtear isteach ag an úsáideoir a thaispeáint go huathoibríoch:

en: Automatically display user-submitted URL:
ga: URL a chuirtear isteach ag an úsáideoir a thaispeáint go huathoibríoch:

en: Automatically display user-submitted author/name:
ga: Údar / ainm a chuir an t-úsáideoir isteach go huathoibríoch:

en: Automatically display user-submitted email:
ga: R-phost a chuir an t-úsáideoir isteach a thaispeáint go huathoibríoch:

en: Automatically display user-submitted images:
ga: Íomhánna a chuirtear isteach ag an úsáideoir a thaispeáint go huathoibríoch:

en: By default USP records the IP address with each submitted post. Check this box to disable all IP tracking.
ga: De réir réamhshocraithe déanann USP an seoladh IP a thaifeadadh le gach post a chuirtear isteach. Seiceáil an bosca seo chun gach rianú IP a dhíchumasú.

en: By default, CSS &amp; JavaScript assets are loaded on every page. Here you may specify the URL(s) of the USP form to load assets only on that page. Note: leave blank to load on all pages. Use commas to separate multiple URLs.
ga: De réir réamhshocraithe, CSS & amp; Tá sócmhainní JavaScript luchtaithe ar gach leathanach. Is féidir leat URL (anna) na foirme USP a shonrú chun sócmhainní a luchtú ar an leathanach sin amháin. Nóta: fág bán le luchtú ar gach leathanach. Úsáid camóga chun URLanna iolracha a scaradh.

en: Case-sensitivity
ga: Cás-íogaireacht

en: Categories
ga: Catagóirí

en: Categories &amp; Tags
ga: Catagóirí & amp; Clibeanna

en: Category ID for Hidden Field
ga: Aitheantas Catagóir do Réimse Hidden

en: Challenge Question
ga: Ceist Dúshlán

en: Challenge Response
ga: Freagra Dúshlán

en: Check this box if you have shown support
ga: Seiceáil an bosca seo má léirigh tú tacaíocht

en: Check this box if you want the challenge response to be case-sensitive
ga: Seiceáil an bosca seo más mian leat go mbeadh an freagra dúshláin cás-íogair

en: Check this box if you want to be notified via email for new post submissions
ga: Seiceáil an bosca seo más mian leat go gcuirfí in iúl duit trí r-phost maidir le haighneachtaí nua poist

en: Check this box if you want to enable RTE/Visual Editor for the Post Content field
ga: Seiceáil an bosca seo más mian leat RTE / Eagarthóir Amhairc a chumasú don réimse Ábhar an Phoist

en: Check this box if you want to include the external JavaScript files (recommended)
ga: Seiceáil an bosca seo más mian leat na comhaid sheachtracha JavaScript (molta) a áireamh

en: Check this box to display a select/dropdown menu of existing tags (valid when Tag field is displayed)
ga: Seiceáil an bosca seo chun roghchlár roghnaithe / anuas de chlibeanna atá ann cheana a thaispeáint (bailí nuair a thaispeántar réimse Clibeanna)

en: Check this box to enable HTML format for email alerts
ga: Seiceáil an bosca seo chun formáid HTML a chumasú le haghaidh foláirimh ríomhphoist

en: Check your email for the password.
ga: Seiceáil do r-phost le haghaidh an phasfhocal.

en: Check your email to reset your password.
ga: Seiceáil do r-phost chun do phasfhocal a athshocrú.

en: Checkbox Error
ga: Earráid Bosca Seiceála

en: Checkbox Name
ga: Ainm an Bhosca Seiceála

en: Checkbox Text
ga: Téacs an bhosca seiceála

en: Choose reCaptcha version
ga: Roghnaigh leagan reCaptcha

en: Click to view/select categories
ga: Cliceáil chun catagóirí a fheiceáil / a roghnú

en: Configure your settings for User Submitted Posts.
ga: Cumraigh do chuid socruithe do Phoist a Cuireadh isteach le hÚsáideoirí.

en: Congratulations, you&rsquo;re logged in.
ga: Comhghairdeas, rinne tú & rsquo; ath logáil isteach.

en: Correct captcha required
ga: Captcha ceart ag teastáil

en: Custom Content
ga: Ábhar Saincheaptha

en: Custom Field
ga: Réimse Saincheaptha

en: Custom Field Label
ga: Lipéad Réimse Saincheaptha

en: Custom Field Markup
ga: Marcáil Réimse Saincheaptha

en: Custom Field Name
ga: Ainm Réimse Saincheaptha

en: Custom Form + Custom CSS
ga: Foirm Chustaim + CSS Saincheaptha

en: Custom checkbox required
ga: Bosca seiceála saincheaptha ag teastáil

en: Custom markup for the &ldquo;Add another image&rdquo; link. Leave blank to use the default markup (recommended).
ga: Marcáil saincheaptha don & ldquo; Cuir íomhá eile & rdquo leis; nasc. Fág bán chun an marcáil réamhshocraithe a úsáid (moltar).

en: Custom text/markup to be included before the submission form (leave blank to disable)
ga: Téacs / marcmharc saincheaptha le háireamh roimh an bhfoirm iarratais (fág bán chun é a dhíchumasú)

en: Disable
ga: Díchumasaithe

en: Disable IP Tracking
ga: Rianú IP a dhíchumasú

en: Disable Replace Author
ga: Díchumasaigh Údar

en: Disable Required
ga: Díchumasaithe Riachtanach

en: Disable all required attributes on default form fields (useful for troubleshooting error messages)
ga: Díchumasaigh na tréithe riachtanacha go léir ar réimsí foirmeacha réamhshocraithe (úsáideach chun teachtaireachtaí earráide a fabhtcheartú)

en: Disable this field
ga: Díchumasaigh an réimse seo

en: Display Checkbox
ga: Bosca Seiceála Taispeáin

en: Display Image Gallery
ga: Taispeántas Gailearaí Íomhánna

en: Display Submitted Posts
ga: Poist a chuirtear isteach a thaispeáint

en: Display content only to users with a specific capability:
ga: Ábhar a thaispeáint d’úsáideoirí a bhfuil cumas sonrach acu amháin:

en: Display content to logged-in users:
ga: Taispeáin ábhar d'úsáideoirí atá logáilte isteach:

en: Display content to visitors only:
ga: Ábhar a thaispeáint do chuairteoirí amháin:

en: Display custom checkbox on your form (useful for GDPR, agree to terms, etc.)
ga: Taispeáin bosca seiceála saincheaptha ar d’fhoirm (úsáideach do GDPR, aontaím le téarmaí, srl.)

en: Display the Form
ga: Taispeáin an Fhoirm

en: Display the form
ga: Taispeáin an fhoirm

en: Do not auto-display submitted URL
ga: Ná taispeáin an URL a cuireadh isteach go huathoibríoch

en: Do not auto-display submitted email
ga: Ná taispeáin an ríomhphost a cuireadh isteach go huathoibríoch

en: Do not auto-display submitted images
ga: Ná taispeáin íomhánna a cuireadh isteach go huathoibríoch

en: Do not auto-display submitted name
ga: Ná taispeáin an t-ainm a cuireadh isteach go huathoibríoch

en: Do not auto-display the Custom Field
ga: Ná taispeáin an Réimse Saincheaptha go huathoibríoch

en: Do not replace post author with submitted user name
ga: Ná cuir ainm úsáideora a cuireadh isteach in ionad údar an phoist

en: Donate via PayPal
ga: Deonaigh trí PayPal

en: Draft
ga: Dréacht

en: Duplicate post title. Please try again.
ga: Teideal poist dúblach. Arís, le d'thoil.

en: Email
ga: Ríomhphost

en: Email &ldquo;From&rdquo; Address
ga: Ríomhphost & ldquo; Ó & rdquo; Seoladh

en: Email Address for Alerts
ga: Seoladh Ríomhphoist le haghaidh Foláirimh

en: Email Alert Message
ga: Teachtaireacht Foláirimh Ríomhphoist

en: Email Alert Subject
ga: Ábhar Foláirimh Ríomhphoist

en: Email Alerts
ga: Foláirimh Ríomhphoist

en: Email Markup
ga: Ríomhphost Markup

en: Enable
ga: Cumasaigh

en: Enable HTML Format
ga: Cumasaigh Formáid HTML

en: Enable Shortcodes
ga: Cumasaigh aicearraí

en: Enable and require
ga: Cumasaigh agus éilíonn

en: Enable but do not require
ga: Cumasaigh ach ní gá

en: Enable shortcodes in widgets. By default, WordPress does not enable shortcodes in widgets.
ga: Cumasaigh aicearraí i ngiuirléidí. De réir réamhshocraithe, ní chumasaíonn WordPress aicearraí i ngiuirléidí.

en: Enable users to select multiple categories.
ga: Cuir ar chumas úsáideoirí ilchatagóirí a roghnú.

en: Enables your visitors to submit posts and images from anywhere on your site.
ga: Cuireann sé ar chumas do chuairteoirí poist agus íomhánna a chur isteach ó áit ar bith ar do shuíomh.

en: Enter the *only* correct answer to the challenge question
ga: Iontráil an * ceart * freagra ceart ar cheist an dúshláin

en: Enter your Private Key
ga: Iontráil d'Eochair Phríobháideach

en: Enter your Public Key
ga: Iontráil d'Eochair Phoiblí

en: Enter your username or email to reset your password.
ga: Iontráil d’ainm úsáideora nó do r-phost chun do phasfhocal a athshocrú.

en: Error Message
ga: Teachtaireacht Earráide

en: Error message displayed if user does not check the box
ga: Teachtaireacht earráide ar taispeáint mura seiceálann an t-úsáideoir an bosca

en: Error:
ga: Earráid:

en: Example
ga: Sampla

en: FYI: here is a
ga: FYI: seo a

en: Featured Image
ga: Íomhá Réadmhaoin

en: File not uploaded. Please check the file and try again.
ga: Níor uaslódáil an comhad. Seiceáil an comhad le do thoil agus bain triail eile as.

en: File type not allowed (please upload images only)
ga: Ní cheadaítear cineál comhaid (uaslódáil íomhánna amháin le do thoil)

en: For advanced functionality and unlimited forms, check out
ga: Le haghaidh ardfheidhmiúlacht agus foirmeacha neamhtheoranta, féach ar

en: For more options, like the ability to upload other file types (like PDF, Word, Zip, videos, and more), check out
ga: Le haghaidh tuilleadh roghanna, cosúil leis an gcumas cineálacha comhaid eile a uaslódáil (cosúil le PDF, Word, Zip, físeáin, agus go leor eile), féach ar

en: Forgot?
ga: An bhfuil dearmad déanta agat?

en: Form Fields
ga: Réimsí Foirm

en: Form Style
ga: Stíl Fhoirm

en: General Settings
ga: Socruithe Ginearálta

en: General error message that is displayed if post submission fails (basic markup is allowed)
ga: Teachtaireacht earráide ginearálta a thaispeántar má theipeann ar iar-aighneacht (ceadaítear marcáil bhunúsach)

en: Get USP Pro
ga: Faigh USP Pro

en: Get USP Pro for unlimited forms!
ga: Faigh USP Pro le haghaidh foirmeacha neamhtheoranta!

en: Give USP a 5-star rating at WordPress.org
ga: Tabhair rátáil 5 réalta do USP ag WordPress.org

en: Go Pro
ga: Téigh Pro

en: Go Pro!
ga: Téigh Pro!

en: HTML5 Form + Default CSS
ga: Foirm HTML5 + CSS Réamhshocraithe

en: HTML5 Form + Disable CSS
ga: Foirm HTML5 + CSS a dhíchumasú

en: Have an account?
ga: An bhfuil cuntas agat?

en: Here are some examples showing how to configure this shortcode:
ga: Seo roinnt samplaí a thaispeánann conas an aicearra seo a chumrú:

en: Here you may change the name and label used by the Custom Field. You can enable this field via the Form Fields setting, above.
ga: Is féidir leat an t-ainm agus an lipéad a úsáideann an Réimse Saincheaptha a athrú anseo. Is féidir leat an réimse seo a chumasú tríd an socrú Form Fields, thuas.

en: Here you may customize the address(es) used for the &ldquo;From&rdquo; header (see plugin FAQs for info).
ga: Anseo is féidir leat an seoladh / na seoltaí a úsáidtear don & ldquo; Ó & rdquo a shaincheapadh; ceanntásc (féach Ceisteanna Coitianta breiseán le haghaidh faisnéise).

en: Hidden/Default Category
ga: Catagóir Hidden / Réamhshocraithe

en: Homepage
ga: Leathanach baile

en: Human verification: leave this field empty.
ga: Fíorú daonna: fág an réimse seo folamh.

en: If multiple addresses are specified in the previous setting, include an equal number of &ldquo;From&rdquo; addresses for this setting (in the same order).
ga: Má shonraítear seoltaí iolracha sa suíomh roimhe seo, cuir líon comhionann de & ldquo; Ó & rdquo san áireamh; seoltaí don socrú seo (san ord céanna).

en: If the user is logged in, display the post-submit form; or if the user is not logged in, display the login form:
ga: Má tá an t-úsáideoir logáilte isteach, taispeáin an fhoirm iar-thíolactha; nó mura bhfuil an t-úsáideoir logáilte isteach, taispeáin an fhoirm logála isteach:

en: If you checked the box to receive email alerts, indicate here the address(es) to which the emails should be sent.
ga: Má sheiceáil tú an bosca chun foláirimh ríomhphoist a fháil, tabhair le fios anseo an seoladh / na seoltaí ar cheart na ríomhphoist a sheoladh chucu.

en: If you like this plugin, please
ga: Más maith leat an breiseán seo, le do thoil

en: Image Markup
ga: Markup Íomhá

en: Image Uploads
ga: Uaslódáil Íomhá

en: Image height exceeds maximum
ga: Sáraíonn airde na híomhá an t-uasmhéid

en: Image width exceeds maximum
ga: Sáraíonn leithead na híomhá an t-uasmhéid

en: Include JavaScript
ga: Cuir JavaScript san áireamh

en: Incorrect response.
ga: Freagra mícheart.

en: Installation Docs
ga: Docs Suiteála

en: Jeff Starr on Twitter
ga: Jeff Starr ar Twitter

en: Leave this option disabled to remember your settings. Or, to go ahead and restore the default plugin options: check the box, save your settings, and then deactivate/reactivate the plugin.
ga: Fág an rogha seo faoi mhíchumas chun do chuid socruithe a mheabhrú. Nó, chun dul ar aghaidh agus na roghanna réamhshocraithe breiseán a athbhunú: seiceáil an bosca, sábháil do chuid socruithe, agus ansin an breiseán a dhíghníomhachtú / athghníomhachtú.

en: Log in or sign up! It&rsquo;s fast &amp; free!
ga: Logáil isteach nó cláraigh! Tá sé & rsquo; s tapa & amp; saor!

en: Log out
ga: Logáil Amach

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Login/Register Form
ga: Foirm Logála / Cláraigh

en: Lose something?
ga: Caill rud éigin?

en: Make a donation via PayPal
ga: Tabhair síntiús trí PayPal

en: Markup to use for each submitted image (when auto-display is enabled). Can use
ga: Marcáil le húsáid do gach íomhá a chuirtear isteach (nuair a bhíonn taispeáint uathoibríoch cumasaithe). Is féidir é a úsáid

en: Markup to use for the submitted Custom Field (when auto-display is enabled). Can use
ga: Marcáil le húsáid don Réimse Saincheaptha a cuireadh isteach (nuair a chumasófar taispeáint uathoibríoch). Is féidir é a úsáid

en: Markup to use for the submitted URL (when auto-display is enabled). Can use
ga: Marcáil le húsáid don URL a cuireadh isteach (nuair a chumasófar taispeáint uathoibríoch). Is féidir é a úsáid

en: Markup to use for the submitted author/name (when auto-display is enabled). Can use
ga: Marcáil le húsáid don údar / ainm a cuireadh isteach (nuair a bhíonn taispeáint uathoibríoch cumasaithe). Is féidir é a úsáid

en: Markup to use for the submitted email address (when auto-display is enabled). Can use
ga: Marcáil le húsáid don seoladh ríomhphoist a cuireadh isteach (nuair a chumasófar taispeáint uathoibríoch). Is féidir é a úsáid

en: Maximum image height
ga: Airde íomhá uasta

en: Maximum image width
ga: Leithead íomhá uasta

en: Maximum number of images
ga: Líon uasta íomhánna

en: Maximum number of images exceeded
ga: Sáraíodh an líon uasta íomhánna

en: Message for email alerts. Leave blank to use the default message. Note: you can use the following variables:
ga: Teachtaireacht le haghaidh foláirimh ríomhphoist. Fág bán chun an teachtaireacht réamhshocraithe a úsáid. Nóta: is féidir leat na hathróga seo a leanas a úsáid:

en: Message that appears next to the upload field. Useful for stating your upload guidelines/policy/etc. Basic markup allowed.
ga: Teachtaireacht atá le feiceáil in aice leis an réimse uaslódála. Úsáideach chun do threoirlínte / beartas uaslódáil / srl a lua. Marcáil bhunúsach ceadaithe.

en: Minimum image height
ga: Airde íosta íomhá

en: Minimum image height not met
ga: Uas-airde íomhá nár comhlíonadh

en: Minimum image width
ga: Leithead íomhá íosta

en: Minimum image width not met
ga: Leithead íomhá íosta nár comhlíonadh

en: Minimum number of images
ga: Líon íosta íomhánna

en: Minimum number of images not met
ga: Líon íosta íomhánna nár comhlíonadh

en: More Options
ga: Tuilleadh Roghanna

en: Multiple Categories
ga: Catagóirí Il

en: Name Markup
ga: Ainmnigh Markup

en: Non-empty value for hidden field
ga: Luach neamhfholamh do réimse i bhfolach

en: Note that the default settings work fine for most cases.
ga: Tabhair faoi deara go n-oibríonn na socruithe réamhshocraithe go breá i bhformhór na gcásanna.

en: Note that the url attribute accepts
ga: Tabhair faoi deara go nglacann an tréith url

en: Obsessive Web Design &amp; Development
ga: Dearadh Gréasáin Obsessive & amp; Forbairt

en: Or, use the template tag to display a list of submitted posts anywhere in your theme template:
ga: Nó, bain úsáid as an gclib teimpléid chun liosta de na poist a cuireadh isteach a thaispeáint áit ar bith i do theimpléad téama:

en: Or, use the template tag to display an image gallery anywhere in your theme template:
ga: Nó, bain úsáid as an gclib teimpléid chun gailearaí íomhá a thaispeáint áit ar bith i do theimpléad téama:

en: Or, use the template tag to display the form anywhere in your theme template:
ga: Nó, bain úsáid as an gclib teimpléid chun an fhoirm a thaispeáint áit ar bith i do theimpléad téama:

en: Overview
ga: Forbhreathnú

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Pending (default)
ga: Ar feitheamh (réamhshocraithe)

en: Perishable Press Books
ga: Preasleabhair meatacha

en: Please
ga: Le do thoil

en: Please check your email and try again
ga: Seiceáil do r-phost le do thoil agus bain triail eile as

en: Please complete the required fields.
ga: Comhlánaigh na réimsí riachtanacha le do thoil.

en: Please return to the
ga: Seol ar ais chuig an

en: Please select a category..
ga: Roghnaigh catagóir le do thoil.

en: Please select some tags..
ga: Roghnaigh roinnt clibeanna le do thoil.

en: Please select your image(s) to upload.
ga: Roghnaigh d’íomhá (í) le huaslódáil.

en: Please show support by purchasing one of my
ga: Taispeáin tacaíocht le do thoil trí cheann de mo chuid a cheannach

en: Plugin Homepage
ga: Leathanach Baile Breiseán

en: Plugin Settings
ga: Socruithe Breiseán

en: Post Category
ga: Catagóir an Phoist

en: Post Content
ga: Ábhar an Phoist

en: Post Images
ga: Íomhánna Poist

en: Post Status
ga: Stádas Poist

en: Post Status for submitted posts
ga: Stádas Poist do phoist a cuireadh isteach

en: Post Tags
ga: Clibeanna Poist

en: Post Title
ga: Teideal an Phoist

en: Post Type
ga: Cineál Poist

en: Post category required
ga: Catagóir an phoist de dhíth

en: Post content required
ga: Postáil ábhar riachtanach

en: Post not created. Please contact the site administrator for help.
ga: Post gan a bheith cruthaithe. Téigh i dteagmháil le riarthóir an láithreáin le do thoil chun cabhair a fháil.

en: Post tags required
ga: Clibeanna poist ag teastáil

en: Post title required
ga: Teideal an phoist ag teastáil

en: Post-Submit Form
ga: Foirm Iar-Cuir isteach

en: Privacy
ga: Príobháideacht

en: Private Key
ga: Eochair Phríobháideach

en: Profile
ga: Próifíl

en: Public Key
ga: Eochair Phoiblí

en: Publish after
ga: Foilsigh tar éis

en: Publish after 1 approved post
ga: Foilsigh tar éis 1 phost ceadaithe

en: Publish immediately
ga: Foilsigh láithreach

en: Rate and review at the Plugin Directory
ga: Ráta agus athbhreithniú ag an Eolaire Breiseán

en: Rate this plugin&nbsp;&raquo;
ga: Déan an breiseán seo a rátáil & nbsp; & raquo;

en: Receive Email Alert
ga: Faigh Foláireamh Ríomhphoist

en: Redirect URL
ga: URL a atreorú

en: Register
ga: Cláraigh

en: Register for this site!
ga: Cláraigh don suíomh seo!

en: Registered Email
ga: Ríomhphost Cláraithe

en: Registered Username
ga: Ainm Úsáideora Cláraithe

en: Remember me
ga: Cuimhnigh ormsa

en: Require User Login
ga: Logáil Úsáideora a éileamh

en: Require submitted post titles to be unique (useful for preventing multiple/duplicate submitted posts)
ga: A éileamh go mbeidh teidil poist a cuireadh isteach uathúil (úsáideach chun poist iolracha / dúblacha a chuirtear isteach a chosc)

en: Require users to be logged in to WordPress to view/submit the form
ga: A cheangal ar úsáideoirí a bheith logáilte isteach i WordPress chun an fhoirm a fheiceáil / a chur isteach

en: Reset Form Button
ga: Cnaipe Foirm Athshocraigh

en: Reset form
ga: Foirm athshocraithe

en: Reset my password
ga: Athshocraigh mo phasfhocal

en: Restore Defaults
ga: Athshocraigh Réamhshocruithe

en: Restore default options upon plugin deactivation/reactivation
ga: Athchóirigh na roghanna réamhshocraithe ar dhíghníomhachtú / athghníomhachtú breiseán

en: Return to form
ga: Fill ar ais ar an bhfoirm

en: Rich Text Editor
ga: Eagarthóir Téacs Saibhir

en: Save Preference
ga: Sábháil Rogha

en: Save Settings
ga: Sábháil Socruithe

en: Select categories to display in the Category field.
ga: Roghnaigh catagóirí le taispeáint sa réimse Catagóire.

en: Separate multiple addresses with commas.
ga: Seoltaí iolracha ar leithligh le camóga.

en: Set submitted images as Featured Images. Requires theme support for Featured Images (aka Post Thumbnails)
ga: Socraigh íomhánna a cuireadh isteach mar Íomhánna Réadmhaoin. Teastaíonn tacaíocht téama le haghaidh Íomhánna Réadmhaoin (aka Mionsamhlacha Poist)

en: Settings
ga: Socruithe

en: Show Support
ga: Taispeáin Tacaíocht

en: Show USP Posts
ga: Taispeáin Poist USP

en: Sign up now for the good stuff.
ga: Cláraigh anois le haghaidh na rudaí maithe.

en: Sign up!
ga: Clarú!

en: Specify a URL to redirect the user after post submission (leave blank to redirect back to current page)
ga: Sonraigh URL chun an t-úsáideoir a atreorú tar éis é a chur isteach (fág bán chun é a atreorú ar ais go dtí an leathanach reatha)

en: Specify a maximum height (in pixels) for uploaded images
ga: Sonraigh uasairde (i bpicteilíní) le haghaidh íomhánna uaslódáilte

en: Specify a maximum width (in pixels) for uploaded images
ga: Sonraigh leithead uasta (i bpicteilíní) le haghaidh íomhánna uaslódáilte

en: Specify a minimum height (in pixels) for uploaded images
ga: Sonraigh íosairde (i bpicteilíní) le haghaidh íomhánna uaslódáilte

en: Specify a minimum width (in pixels) for uploaded images
ga: Sonraigh íosmhéid (i bpicteilíní) le haghaidh íomhánna uaslódáilte

en: Specify category ID(s) to use for &ldquo;Hidden/Default Category&rdquo; (separate multiple IDs with commas)
ga: Sonraigh ID (í) catagóir le húsáid le haghaidh & ldquo; Catagóir Hidden / Réamhshocraithe & rdquo; (IDanna iolracha ar leithligh le camóga)

en: Specify the maximum number of images
ga: Sonraigh an líon uasta íomhánna

en: Specify the minimum number of images
ga: Sonraigh an líon íosta íomhánna

en: Specify the user that should be assigned as author for submitted posts
ga: Sonraigh an t-úsáideoir ba chóir a shannadh mar údar do phoist a cuireadh isteach

en: Subject line for email alerts. Leave blank to use the default subject line. Note: you can use the following variables:
ga: Líne ábhair le haghaidh foláirimh ríomhphoist. Fág bán chun an líne ábhair réamhshocraithe a úsáid. Nóta: is féidir leat na hathróga seo a leanas a úsáid:

en: Submit Post
ga: Cuir isteach Post

en: Submit posts as WP Posts or Pages
ga: Cuir isteach poist mar Phoist nó Leathanaigh WP

en: Submitter Email:
ga: Ríomhphost an Aighneora:

en: Submitter IP:
ga: IP an Aighneora:

en: Submitter Name:
ga: Ainm an Aighneora:

en: Submitter URL:
ga: URL an Aighneora:

en: Success Message
ga: Teachtaireacht Rathúlachta

en: Success message that is displayed if post submission is successful (basic markup is allowed)
ga: Teachtaireacht rathúlachta a thaispeántar má éiríonn le hiar-chur isteach (ceadaítear marcáil bhunúsach)

en: Success!
ga: Rath!

en: Success! Thank you for your submission.
ga: Rath! Go raibh maith agat as d’aighneacht.

en: THANK YOU for your support!
ga: Go raibh maith agat as do chuid tacaíochta!

en: Targeted Loading
ga: Luchtú Spriocdhírithe

en: Text displayed next to checkbox. Tip: use curly brackets to output angle brackets, for example:
ga: Téacs ar taispeáint in aice leis an mbosca seiceála. Leid: bain úsáid as lúibíní cuartha chun lúibíní uillinne a aschur, mar shampla:

en: Thank you for using
ga: Go raibh maith agat as úsáid

en: That will enable you to customize the form and styles as desired. For more info, check out the "Custom Submission Form" section in the
ga: Cuirfidh sé sin ar do chumas an fhoirm agus na stíleanna a shaincheapadh de réir mar is mian leat. Le haghaidh tuilleadh faisnéise, féach ar an gcuid "Foirm Aighneachta Saincheaptha" sa

en: The file(s) could not be uploaded
ga: Ní fhéadfaí an comhad / na comhaid a uaslódáil

en: There was an error. Please ensure that you have added a title, some content, and that you have uploaded only images.
ga: Tharla earráid. Cinntigh le do thoil gur chuir tú teideal, roinnt ábhar leis, agus nach bhfuil ach íomhánna uaslódáilte agat.

en: This setting enables any/all shortcodes in widgets (even shortcodes from other plugins).
ga: Cumasaíonn an socrú seo aon aicearra / gach aicearra i ngiuirléidí (fiú aicearraí ó bhreiseáin eile).

en: This shortcode accepts the following attributes:
ga: Glacann an aicearra seo na tréithe seo a leanas:

en: This shortcode displays a link that resets the form to its original state:
ga: Taispeánann an aicearra seo nasc a athshocraíonn an fhoirm go dtí a staid bhunaidh:

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field
ga: Taispeánfar é seo mar an lipéad allamuigh ar an bhfoirm. Réamhshocrú: Réimse Saincheaptha

en: Tip:
ga: Leid:

en: To enable Google reCAPTCHA, enter your public and private keys.
ga: Chun Google reCAPTCHA a chumasú, iontráil do chuid eochracha poiblí agus príobháideacha.

en: To prevent spam, enter a question that users must answer before submitting the form
ga: Chun spam a chosc, cuir isteach ceist nach mór d’úsáideoirí a fhreagairt sula gcuireann siad an fhoirm isteach

en: Toggle all panels
ga: Tog gach painéal

en: USP enables you to display a post-submission form anywhere on your site.
ga: Cuireann USP ar do chumas foirm iar-aighneachta a thaispeáint áit ar bith ar do shuíomh.

en: USP provides three shortcodes to control access and restrict content.
ga: Soláthraíonn USP trí aicearra chun rochtain a rialú agus ábhar a shrianadh.

en: Unique Titles
ga: Teidil Uathúla

en: Unlimited front-end forms
ga: Foirmeacha tosaigh neamhtheoranta

en: Upload Message
ga: Uaslódáil Teachtaireacht

en: Upload an Image
ga: Uaslódáil Íomhá

en: Use Existing Tags
ga: Úsáid Clibeanna atá ann cheana

en: Use a hidden field for the post category. This hides the category field and sets its value via the next option.
ga: Úsáid réimse i bhfolach don chatagóir poist. Folaíonn sé seo réimse na gcatagóirí agus socraíonn sé a luach tríd an gcéad rogha eile.

en: Use only alphanumeric, underscores, and dashes. If unsure, use the default name:
ga: Ná húsáid ach alfa-uimhriúla, íochtair agus dashes. Mura bhfuil tú cinnte, bain úsáid as an ainm réamhshocraithe:

en: Use the shortcode to display the form on any WP Post or Page:
ga: Úsáid an aicearra chun an fhoirm a thaispeáint ar aon WP Post nó Leathanach:

en: Use the user&rsquo;s Profile URL as the value of the URL field (valid when the user submitting the form is logged in to WordPress)
ga: Úsáid URL Próifíl an úsáideora & rsquo; s mar luach an réimse URL (bailí nuair a bhíonn an t-úsáideoir a chuireann an fhoirm isteach logáilte isteach i WordPress)

en: Use the user&rsquo;s registered email as the value of the Email field (valid when the user submitting the form is logged in to WordPress)
ga: Úsáid r-phost cláraithe an úsáideora & rsquo; s mar luach an réimse Ríomhphoist (bailí nuair a bhíonn an t-úsáideoir a chuireann an fhoirm isteach logáilte isteach i WordPress)

en: Use the user&rsquo;s registered username for the Name field (valid when the user submitting the form is logged in to WordPress)
ga: Úsáid ainm úsáideora cláraithe an úsáideora & rsquo; s don réimse Ainm (bailí nuair a bhíonn an t-úsáideoir a chuireann an fhoirm isteach logáilte isteach i WordPress)

en: Use this shortcode to display a gallery of uploaded images for each submitted post:
ga: Úsáid an aicearra seo chun gailearaí d’íomhánna uaslódáilte a thaispeáint do gach post a chuirtear isteach:

en: Use this shortcode to display a list of submitted posts on any WP Post or Page:
ga: Úsáid an aicearra seo chun liosta de na poist a cuireadh isteach a thaispeáint ar aon WP Post nó Leathanach:

en: User Email
ga: Ríomhphost Úsáideora

en: User Name
ga: Ainm Úsáideora

en: User Profile URL
ga: URL Próifíl Úsáideora

en: User Submitted Post
ga: Post arna Chur isteach ag an Úsáideoir

en: User Submitted Post Info
ga: Faisnéis Poist a Cuireadh isteach leis an Úsáideoir

en: User Submitted Posts
ga: Poist a chuirtear isteach ag an úsáideoir

en: User URL
ga: URL úsáideora

en: User URL required
ga: URL úsáideora de dhíth

en: User email required
ga: R-phost úsáideora ag teastáil

en: User login required
ga: Logáil isteach úsáideora de dhíth

en: User name required
ga: Ainm úsáideora ag teastáil

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Username or Email
ga: Ainm Úsáideora nó Ríomhphost

en: Users
ga: Úsáideoirí

en: Verification
ga: Fíorú

en: View full post
ga: Féach ar an bpost iomlán

en: WP Page
ga: Leathanach WP

en: WP Post (recommended)
ga: WP Post (molta)

en: We need your support!
ga: Teastaíonn do thacaíocht uainn!

en: Welcome,
ga: Fáilte,

en: With this option, you can copy the plugin&rsquo;s default templates:
ga: Leis an rogha seo, is féidir leat teimpléid réamhshocraithe an bhreiseáin & rsquo; s a chóipeáil:

en: WordPress Admin Area
ga: Limistéar Riaracháin WordPress

en: You also can display a form that enables users to log in, register, or reset their password.
ga: Is féidir leat foirm a thaispeáint freisin a chuireann ar chumas úsáideoirí a bhfocal faire a logáil isteach, a chlárú nó a athshocrú.

en: You can customize using any of the follwing attributes:
ga: Is féidir leat aon cheann de na tréithe leanúnacha a shaincheapadh:

en: Your Email
ga: Do r-phost

en: Your Name
ga: Do ainm

en: Your URL
ga: Do URL

en: Your generous support enables continued development of this free plugin. Thank you!
ga: Cumasaíonn do thacaíocht fhlaithiúil forbairt leanúnach a dhéanamh ar an mbreiseán saor in aisce seo. Go raibh maith agat!

en: Your generous support helps future development of
ga: Cuidíonn do thacaíocht fhlaithiúil le forbairt sa todhchaí

en: and
ga: agus

en: and is greatly appreciated.
ga: agus is mór againn é.

en: and/or
ga: agus / nó

en: books
ga: leabhair

en: by
ga: le

en: donation
ga: síntiús

en: enables your visitors to submit posts and upload images from the front-end of your site.
ga: cuireann sé ar chumas do chuairteoirí poist a chur isteach agus íomhánna a uaslódáil ó cheann tosaigh do shuíomh.

en: give it a 5-star rating
ga: rátáil 5 réalta a thabhairt dó

en: give this plugin a 5-star rating
ga: tabhair rátáil 5 réalta don bhreiseán seo

en: in your theme:
ga: i do théama:

en: list of USP CSS selectors
ga: liosta de roghnóirí CSS USP

en: log in
ga: Logáil isteach

en: make a donation
ga: síntiús a dhéanamh

en: or
ga: nó

en: or by making a
ga: nó trí

en: plugins
ga: breiseáin

en: reCaptcha Version
ga: Leagan reCaptcha

en: requires WordPress
ga: Éilíonn WordPress

en: to configure options)
ga: chun roghanna a chumrú)

en: to get the current URL.
ga: chun an URL reatha a fháil.

en: to include markup in the deny message, you can use
ga: chun marcáil a áireamh sa teachtaireacht shéanadh, is féidir leat é a úsáid

en: to output
ga: a aschur

en: to submit content!
ga: chun ábhar a chur isteach!

en: to upgrade WordPress and try again.
ga: chun WordPress a uasghrádú agus bain triail eile as.

en: v2 (I&rsquo;m not a robot)
ga: v2 (I & rsquo; m ní robot é)

en: v3 (Hidden reCaptcha)
ga: v3 (ReCaptcha i bhfolach)
