USP 20190825 - en to ga translation catalogue (316 entries)

en:  approved posts
ga:  poist cheadaithe

en:  file
ga:  comhad

en:  file required
ga:  comhad ag teastáil

en:  files
ga:  comhaid

en:  files required
ga:  comhaid ag teastáil

en:  or higher, and has been deactivated!
ga:  nó níos airde, agus díghníomhaíodh é!

en:  pixels
ga:  picteilíni

en:  required
ga:  ag teastáil

en: &ldquo;Add another image&rdquo; link
ga: & ldquo; Cuir íomhá eile & rdquo leis; nasc

en: &mdash; the ultimate solution for user-generated content.
ga: & mdash; an réiteach deiridh le haghaidh ábhar a ghintear ó úsáideoirí.

en: (Provide your own form template &amp; styles)
ga: (Cuir teimpléad do fhoirm féin & amp; stíleanna)

en: (Provide your own styles)
ga: (Cuir do stíleanna féin ar fáil)

en: (Recommended)
ga: (Molta)

en: (Visit
ga: (Cuairt

en: ..and upload them into a directory named
ga: .. agus iad a uaslódáil chuig eolaire atá ainmnithe

en: Access Control
ga: Rialú Rochtana

en: Add another image
ga: Cuir íomhá eile leis

en: An error occurred. Please go back and try again.
ga: Tharla earráid. Téigh ar ais agus déan iarracht eile.

en: Antispam Question
ga: Ceist Antispam

en: Any size donation helps me to continue developing this free plugin and other awesome WordPress resources.
ga: Cabhraíonn aon síntiús méide liom leanúint ar aghaidh ag forbairt an bhreiseáin seo agus acmhainní eile WordPress eile.

en: Are you sure you want to restore all default options? (this action cannot be undone)
ga: An bhfuil tú cinnte gur mian leat gach rogha réamhshocraithe a chur ar ais? (ní féidir an gníomh seo a dhiúltú)

en: Assigned Author
ga: Údar Sannta

en: Auto-Display Content
ga: Ábhar Uath-Taispeáin

en: Auto-Display Custom Field
ga: Réimse Saincheaptha Auto-Display

en: Auto-Display Email
ga: R-phost Uath-Taispeáin

en: Auto-Display Images
ga: Íomhánna Auto-Display

en: Auto-Display URL
ga: URL Auto-Display

en: Auto-display after post content
ga: Taispeántas uathoibríoch tar éis inneachar an phoist

en: Auto-display before post content
ga: Taispeántas uathoibríoch roimh ábhar an phoist

en: Auto-display user-submitted Custom Field:
ga: Réimse Chustaim a thaispeánann an uath-taispeáint:

en: Auto-display user-submitted URL:
ga: URL a thaispeánann an t-úsáideoir go huathoibríoch:

en: Auto-display user-submitted email:
ga: R-phost taispeána uath-úsáideora:

en: Auto-display user-submitted images:
ga: Íomhánna uath-thaispeáin don úsáideoir:

en: By default USP records the IP address with each submitted post. Check this box to disable all IP tracking.
ga: De réir réamhshocraithe, taifeadann USP an seoladh IP le gach post a chuirtear isteach. Seiceáil an bosca seo chun gach rianú IP a dhíchumasú.

en: By default, external CSS &amp; JavaScript files are loaded on every page. Here you may specify the URL of the USP form to load resources only on that page. Note: leave blank to load on all pages. Use commas to separate multiple URLs.
ga: De réir réamhshocraithe, CSS & amp seachtrach; Déantar comhaid JavaScript a luchtú ar gach leathanach. Anseo is féidir leat URL na foirme USP a shonrú chun acmhainní a lódáil ar an leathanach sin amháin. Tabhair faoi deara: fág bán le luchtú ar gach leathanach. Bain úsáid as camóga chun URLanna iomadúla a dheighilt.

en: Case-sensitivity
ga: Íogaireacht cháis

en: Categories
ga: Catagóirí

en: Category ID for Hidden Field
ga: Catagóir A don Réimse Hidden

en: Challenge Question
ga: Ceist Dúshláin

en: Challenge Response
ga: Freagra Dúshláin

en: Check this box if you have shown support
ga: Seiceáil an bosca seo má thaispeáin tú tacaíocht

en: Check this box if you want the challenge response to be case-sensitive.
ga: Seiceáil an bosca seo más mian leat go mbeadh an freagra dúshláin íogair.

en: Check this box if you want to be notified via email for new post submissions.
ga: Seiceáil an bosca seo más mian leat go gcuirfí tú ar an eolas trí ríomhphost le haghaidh aighneachtaí poist nua.

en: Check this box if you want to enable WP rich text editing for submitted posts.
ga: Seiceáil an bosca seo más mian leat eagarthóireacht téacs saibhir WP a chumasú le haghaidh post a cuireadh isteach.

en: Check this box if you want to include the external JavaScript files (recommended).
ga: Seiceáil an bosca seo más mian leat na comhaid sheachtracha JavaScript (molta) a chur san áireamh.

en: Check this box to enable HTML format for email alerts.
ga: Seiceáil an bosca seo chun formáid HTML le haghaidh foláirimh ríomhphoist a chumasú.

en: Checkbox Error
ga: Earráid an Bhosca Seiceáil

en: Checkbox Name
ga: Ainm an Bhosca Seiceáil

en: Checkbox Text
ga: Téacs an ticbhosca

en: Click to view/select categories
ga: Cliceáil chun catagóirí a fheiceáil / a roghnú

en: Configure your settings for User Submitted Posts.
ga: Cumraigh do shocruithe do Phoist a cuireadh isteach ag an úsáideoir.

en: Correct captcha required
ga: Teastaíonn captcha ceart

en: Custom Content
ga: Ábhar an Chustaim

en: Custom Field
ga: Réimse an Chustaim

en: Custom Field Label
ga: Lipéad Réimse an Chustaim

en: Custom Field Markup
ga: Marcála Réimse an Chustaim

en: Custom Field Name
ga: Ainm an Pháirce Chustaim

en: Custom Form + Custom CSS
ga: Foirm Chustaim + Custom CSS

en: Custom checkbox required
ga: Teastaíonn ticbhosca saincheaptha

en: Custom markup for the &ldquo;Add another image&rdquo; link. Leave blank to use the default markup (recommended).
ga: Marcála saincheaptha don & ldquo; Cuir íomhá eile & rdquo leis; nasc. Fág bán chun an marcála réamhshocraithe (molta) a úsáid.

en: Custom text/markup to be included before the submission form. Leave blank to disable.
ga: Téacs saincheaptha / marcáil le cur san áireamh roimh an bhfoirm aighneachta. Fág bán le díchumasú.

en: Disable
ga: Díchumasaigh

en: Disable IP Tracking
ga: Díchumasaigh Rianú IP

en: Disable Replace Author
ga: Díchumasaigh Údar In ionad

en: Disable Required
ga: Díchumasaigh Riachtanach

en: Disable all required attributes on default form fields (useful for troubleshooting error messages).
ga: Díchumasaigh na tréithe riachtanacha go léir ar réimsí foirm réamhshocraithe (úsáideach chun teachtaireachtaí earráide a réiteach).

en: Disable this field
ga: Díchumasaigh an réimse seo

en: Display Checkbox
ga: Seiceáil Bosca

en: Display Image Gallery
ga: Gailearaí Íomhá Taispeáin

en: Display Submitted Posts
ga: Taispeáin Poist Fhoilsithe

en: Display content only to users with a specific capability:
ga: Ní thaispeánann ábhar ach d'úsáideoirí a bhfuil cumas sonrach acu:

en: Display content to logged-in users:
ga: Taispeáin an t-ábhar d'úsáideoirí atá logáilte isteach:

en: Display content to visitors only:
ga: Taispeáin ábhar do chuairteoirí amháin:

en: Display custom checkbox on your form (useful for GDPR, agree to terms, etc.)
ga: Taispeáin ticbhosca saincheaptha ar d'fhoirm (úsáideach do GDPR, aontaigh le téarmaí, etc.)

en: Display the Form
ga: Taispeáin an Fhoirm

en: Display the form
ga: Taispeáin an fhoirm

en: Do not auto-display submitted URL
ga: Ná taispeáin uathoibríoch isteach URL

en: Do not auto-display submitted email
ga: Ná taispeáin an ríomhphost a cuireadh isteach go huathoibríoch

en: Do not auto-display submitted images
ga: Ná taispeáin íomhánna isteach go huathoibríoch

en: Do not auto-display the Custom Field
ga: Ná taispeáin an Réimse Chustaim go huathoibríoch

en: Do not replace post author with submitted user name
ga: Ná cuir ainm úsáideora isteach in ionad údar an phoist

en: Donate via PayPal
ga: Síntiúis trí PayPal

en: Draft
ga: Dréacht

en: Duplicate post title. Please try again.
ga: Teideal poist dúblach. Arís, le d'thoil.

en: Email
ga: Ríomhphost

en: Email &ldquo;From&rdquo; Address
ga: Ríomhphost & ldquo; Ó & rdquo; Seoladh

en: Email Address for Alerts
ga: Seoladh Ríomhphoist le haghaidh Foláirimh

en: Email Alert Message
ga: Teachtaireacht R-phost Foláirimh

en: Email Alert Subject
ga: Ábhar Foláirimh Ríomhphoist

en: Email Alerts
ga: Foláirimh Ríomhphoist

en: Email Markup
ga: Ríomhphost marcáilte

en: Enable
ga: Cumasaigh

en: Enable HTML Format
ga: Cumasaigh Formáid HTML

en: Enable Shortcodes
ga: Cumasaigh Shortcodes

en: Enable and require
ga: Cumasaigh agus a cheangal

en: Enable but do not require
ga: Cumasaigh ach ní gá

en: Enable shortcodes in widgets. By default, WordPress does not enable shortcodes in widgets.
ga: Cumasaigh gearrchóid i ngiuirléidí. De réir réamhshocraithe, ní cheadaíonn WordPress gearrchóid i ngiuirléidí.

en: Enable users to select multiple categories.
ga: Cuir ar chumas úsáideoirí ilchatagóirí a roghnú.

en: Enables your visitors to submit posts and images from anywhere on your site.
ga: Cuireann sé ar chumas do chuairteoirí poist agus íomhánna a chur isteach ó áit ar bith ar do shuíomh.

en: Enter the *only* correct answer to the challenge question.
ga: Cuir isteach an * * * freagra ceart ar an gceist dúshláin.

en: Enter your Private Key
ga: Cuir isteach do Eochair Phríobháideach

en: Enter your Public Key
ga: Iontráil do Eochair Phoiblí

en: Error Message
ga: Earráid Teachtaireacht

en: Error message displayed if user does not check the box.
ga: Taispeáin teachtaireacht earráide mura seiceálann an t-úsáideoir an bosca.

en: Error:
ga: Earráid:

en: Example
ga: Sampla

en: FYI: here is a
ga: FYI: a

en: Featured Image
ga: Íomhá Réadmhaoin

en: File not uploaded. Please check the file and try again.
ga: Níor uaslódáil an comhad. Seiceáil an comhad agus bain triail as arís.

en: File type not allowed (please upload images only)
ga: Ní cheadaítear an cineál comhaid (uaslódáil íomhánna amháin le do thoil)

en: For advanced functionality and unlimited forms, check out
ga: Le haghaidh ardfheidhmíochta agus foirmeacha neamhtheoranta, seiceáil amach

en: For more options, like the ability to upload other file types (like PDF, Word, Zip, videos, and more), check out
ga: Le haghaidh tuilleadh roghanna, cosúil leis an gcumas cineálacha comhaid eile a uaslódáil (cosúil le PDF, Word, Zip, físeáin, agus níos mó), seiceáil amach

en: Form Fields
ga: Réimsí Foirm

en: Form Style
ga: Foirm Stíl

en: General Settings
ga: Socruithe Ginearálta

en: General error message that is displayed if post-submission fails. Basic markup is allowed.
ga: Teachtaireacht ghinearálta earráide a thaispeántar má theipeann ar an iar-aighneacht. Ceadaítear marcáil bhunúsach.

en: Get USP Pro
ga: Faigh USP Pro

en: Get USP Pro for unlimited forms!
ga: Faigh Pro USP le haghaidh foirmeacha neamhtheoranta!

en: Give USP a 5-star rating at WordPress.org
ga: Tabhair rátáil 5 réalta do USP ag WordPress.org

en: HTML5 Form + Default CSS
ga: Foirm HTML5 + Réamhshocrú CSS

en: HTML5 Form + Disable CSS
ga: Foirm HTML5 + Díchumasaigh CSS

en: Here are some examples showing how to configure this shortcode:
ga: Seo roinnt samplaí a thaispeánann conas an gearrchód seo a chumrú:

en: Here you may change the name and label used by the Custom Field. You can enable this field via the Form Fields setting, above.
ga: Anseo is féidir leat ainm agus lipéad an Réimse Chustaim a athrú. Is féidir leat an réimse seo a chumasú trí shuíomh Field Fields, thuas.

en: Here you may customize the address(es) used for the &ldquo;From&rdquo; header (see plugin FAQs for info).
ga: Anseo is féidir leat an seoladh / na seoltaí a úsáidtear don & ldquo a shaincheapadh; Ó & rdquo; ceanntásc (féach CCanna breiseáin le haghaidh eolais).

en: Hidden/Default Category
ga: Catagóir Hidden / Réamhshocraithe

en: Homepage
ga: Leathanach baile

en: Human verification: leave this field empty.
ga: Fíorú daonna: fág an réimse seo folamh.

en: If multiple addresses are specified in the previous setting, include an equal number of &ldquo;From&rdquo; addresses for this setting (in the same order).
ga: Má shonraítear ilsheoltaí sa suíomh roimhe seo, cuir isteach uimhir chomhionann & ldquo; Ó & rdquo; seoltaí don suíomh seo (san ord céanna).

en: If the user is logged in, display the post-submit form; or if the user is not logged in, display the login form:
ga: Má tá an t-úsáideoir logáilte isteach, taispeáin an fhoirm iar-sheolta; nó mura bhfuil an t-úsáideoir logáilte isteach, taispeáin an fhoirm logála isteach:

en: If you checked the box to receive email alerts, indicate here the address(es) to which the emails should be sent.
ga: Má sheiceáil tú an bosca chun foláirimh ríomhphoist a fháil, tabhair le fios anseo an seoladh (na seoltaí) ba chóir na ríomhphoist a sheoladh chucu.

en: If you like this plugin, please
ga: Más maith leat an breiseán seo, le do thoil

en: Image Markup
ga: Marcáil Íomhá

en: Image Uploads
ga: Uaslódálacha Íomhá

en: Image height exceeds maximum
ga: Is airde airde na híomhá

en: Image width exceeds maximum
ga: Tá leithead an íomhá níos mó ná an t-uasmhéid

en: Include JavaScript
ga: Cuir JavaScript san áireamh

en: Incorrect response.
ga: Freagra mícheart.

en: Installation Docs
ga: Docs Suiteála

en: Jeff Starr on Twitter
ga: Jeff Starr ar Twitter

en: Leave this option disabled to remember your settings. Or, to go ahead and restore the default plugin options: check the box, save your settings, and then deactivate/reactivate the plugin.
ga: Fág an rogha seo faoi mhíchumas chun cuimhneamh ar do chuid socruithe. Nó, chun dul ar aghaidh agus na roghanna breiseáin réamhshocraithe a athchóiriú: seiceáil an bosca, sábháil do shocruithe, agus ansin díghníomhaigh / athghníomhaigh an breiseán.

en: Login/Register Form
ga: Foirm Iontrála / Clárúcháin

en: Make a donation via PayPal
ga: Déan síntiús trí PayPal

en: Markup to use for each submitted image (when auto-display is enabled). Can use
ga: Marcáil le húsáid le haghaidh gach íomhá a sheoltar isteach (nuair a chumasaítear taispeáint uathoibríoch). Is féidir é a úsáid

en: Markup to use for the submitted Custom Field (when auto-display is enabled). Can use
ga: Marcáil le húsáid le haghaidh an Chustaim a cuireadh isteach (nuair a chumasaítear taispeáint uathoibríoch). Is féidir é a úsáid

en: Markup to use for the submitted URL (when auto-display is enabled). Can use
ga: Marcáil le húsáid le haghaidh an URL a cuireadh isteach (nuair a chumasaítear taispeáint uathoibríoch). Is féidir é a úsáid

en: Markup to use for the submitted email address (when auto-display is enabled). Can use
ga: Marcáil le húsáid le haghaidh an seoladh ríomhphoist a cuireadh isteach (nuair a chuirtear uathoibríoch-taispeáint ar chumas). Is féidir é a úsáid

en: Maximum image height
ga: Airde uasta na híomhá

en: Maximum image width
ga: Leithead na híomhá uasta

en: Maximum number of images
ga: Líon uasta na n-íomhánna

en: Maximum number of images exceeded
ga: Sáraíodh an líon uasta íomhánna

en: Message for email alerts. Leave blank to use the default message. Note: you can use the following variables:
ga: Teachtaireacht maidir le foláirimh ríomhphoist. Fág bán chun an teachtaireacht réamhshocraithe a úsáid. Tabhair faoi deara: is féidir leat na hathróga seo a leanas a úsáid:

en: Message that appears next to the upload field. Useful for stating your upload guidelines/policy/etc. Basic markup allowed.
ga: Teachtaireacht atá le feiceáil in aice leis an réimse uaslódála. Úsáideacha chun do threoirlínte / pholasaí uaslódála / srl. Ceadaítear marcáil bhunúsach.

en: Minimum image height
ga: Airde íosta na híomhá

en: Minimum image height not met
ga: Níor comhlíonadh airde íosta na híomhá

en: Minimum image width
ga: Leithead íosta na híomhá

en: Minimum image width not met
ga: Leithead íosta íomhá nár comhlíonadh

en: Minimum number of images
ga: Íoslíon na n-íomhánna

en: Minimum number of images not met
ga: Íoslíon na n-íomhánna nár comhlíonadh

en: More Options
ga: Tuilleadh Roghanna

en: Multiple Categories
ga: Ilchatagóirí

en: Multiple recipients may be included using a comma, like so:
ga: Is féidir ilfhaighteoirí a áireamh le camóg, mar sin:

en: Non-empty value for hidden field
ga: Luach neamh-fholamh le haghaidh réimse i bhfolach

en: Note that the default settings work fine for most cases.
ga: Tabhair faoi deara go n-oibríonn na socruithe réamhshocraithe fíneáil don chuid is mó de na cásanna.

en: Note that the url attribute accepts
ga: Tabhair faoi deara go nglacann an tréith url leis

en: Obsessive Web Design &amp; Development
ga: Dearadh Gréasáin obsessive & amp; Forbairt

en: Or, use the template tag to display a list of submitted posts anywhere in your theme template:
ga: Nó, bain úsáid as an chlib teimpléid chun liosta de na poist a cuireadh isteach a thaispeáint in áit ar bith i do theimpléad téama:

en: Or, use the template tag to display an image gallery anywhere in your theme template:
ga: Nó, bain úsáid as an chlib teimpléid chun gailearaí íomhá a thaispeáint in áit ar bith i do theimpléad téama:

en: Or, use the template tag to display the form anywhere in your theme template:
ga: Nó, bain úsáid as an chlib teimpléid chun an fhoirm a thaispeáint in áit ar bith i do theimpléad téama:

en: Overview
ga: Forbhreathnú

en: Pending (default)
ga: Ar feitheamh (réamhshocraithe)

en: Perishable Press Books
ga: Leabhair Phreasa meatacha

en: Please
ga: Le do thoil

en: Please check your email and try again
ga: Seiceáil do ríomhphost agus bain triail as arís

en: Please complete the required fields.
ga: Comhlánaigh na réimsí riachtanacha le do thoil.

en: Please return to the
ga: Seol ar ais chuig an

en: Please select a category..
ga: Roghnaigh catagóir.

en: Please select your image(s) to upload.
ga: Roghnaigh do íomhá (í) le huaslódáil.

en: Please show support by purchasing one of my
ga: Tabhair tacaíocht le do thoil trí cheann de mo chuid a cheannach

en: Plugin Homepage
ga: Leathanach Baile Breiseáin

en: Plugin Settings
ga: Socruithe Breiseáin

en: Post Category
ga: Catagóir Iar

en: Post Content
ga: Post Ábhar

en: Post Images
ga: Íomhánna Iar

en: Post Status
ga: Stádas an Phoist

en: Post Status for submitted posts
ga: Post Stádas do phoist a cuireadh isteach

en: Post Tags
ga: Clibeanna Poist

en: Post Title
ga: Teideal an Phoist

en: Post Type
ga: Cineál Post

en: Post category required
ga: Iar-chatagóir ag teastáil

en: Post content required
ga: Ábhar an phoist ag teastáil

en: Post not created. Please contact the site administrator for help.
ga: Post nár cruthaíodh. Téigh i dteagmháil le riarthóir an láithreáin chun cabhair a fháil.

en: Post tags required
ga: Teastaíonn clibeanna poist

en: Post title required
ga: Teideal poist ag teastáil

en: Post-Submit Form
ga: Foirm Iar-Seolta

en: Privacy
ga: Príobháideacht

en: Private Key
ga: Eochair Phríobháideach

en: Public Key
ga: Eochair Phoiblí

en: Publish after
ga: Foilsigh i ndiaidh

en: Publish after 1 approved post
ga: Tar éis post ceadaithe a fhoilsiú

en: Publish immediately
ga: Foilsigh láithreach

en: Rate and review at the Plugin Directory
ga: Ráta agus athbhreithniú ag an Eolaire Plugin

en: Rate this plugin&nbsp;&raquo;
ga: Ráta an mbreiseán seo & nbsp; & raquo;

en: Receive Email Alert
ga: Faigh Foláireamh R-phoist

en: Redirect URL
ga: Athsheoladh URL

en: Registered Username
ga: Ainm Úsáideora Cláraithe

en: Require User Login
ga: Éileamh ar Úsáideoir Logáil isteach

en: Require submitted post titles to be unique (useful for preventing multiple/duplicate submitted posts).
ga: A éileamh go mbeadh teidil phost curtha isteach ar leith (úsáideach chun poist iolracha / dúblacha a chosc).

en: Require users to be logged in to WordPress to view/submit the form
ga: A éileamh ar úsáideoirí logáil isteach chuig WordPress chun an fhoirm a fheiceáil / a chur isteach

en: Reset Form Button
ga: Athshocraigh Button Form

en: Reset form
ga: Athshocraigh an fhoirm

en: Restore Defaults
ga: Mainneachtainí a chur ar ais

en: Restore default options upon plugin deactivation/reactivation.
ga: Cuir na roghanna réamhshocraithe ar ais ar dhíghníomhachtú / athghníomhachtú breiseáin.

en: Return to form
ga: Fill ar an bhfoirm

en: Rich Text Editor
ga: Eagarthóir Téacs Méith

en: Save Preference
ga: Sábháil Tosaíocht

en: Save Settings
ga: Sábháil Socruithe

en: Select categories to display in the Category field.
ga: Roghnaigh catagóirí le taispeáint sa réimse Catagóire.

en: Set submitted images as Featured Images. Requires theme support for Featured Images (aka Post Thumbnails).
ga: Socraigh íomhánna a cuireadh isteach mar Íomhánna Réadmhaoin. Éilíonn tacaíocht téama do Íomhánna Réadmhaoin (aka Post mionsamhlacha).

en: Settings
ga: Socruithe

en: Show Support
ga: Taispeáin Tacaíocht

en: Show USP Posts
ga: Taispeáin Poist USP

en: Specify a URL to redirect the user after post-submission. Leave blank to redirect back to current page.
ga: Sonraigh URL chun an t-úsáideoir a atreorú tar éis an iarratais. Fág bán chun atreorú ar ais go dtí an leathanach reatha.

en: Specify a maximum height (in pixels) for uploaded images.
ga: Sonraigh uasairde (i bpicteilíní) le haghaidh íomhánna uaslódáilte.

en: Specify a maximum width (in pixels) for uploaded images.
ga: Sonraigh an leithead uasta (i bpicteilíní) le haghaidh íomhánna uaslódáilte.

en: Specify a minimum height (in pixels) for uploaded images.
ga: Sonraigh íosairde (i bpicteilíní) le haghaidh íomhánna uaslódáilte.

en: Specify a minimum width (in pixels) for uploaded images.
ga: Sonraigh leithead íosta (i bpicteilíní) le haghaidh íomhánna uaslódáilte.

en: Specify category ID(s) to use for &ldquo;Hidden/Default Category&rdquo;. Separate multiple IDs with a comma.
ga: Sonraigh catagóir aitheantais (chatagóirí) le húsáid le haghaidh & ldquo; Catagóir Hidden / Réamhshocraithe & rdquo ;. Deighil IDanna iolracha le camóg.

en: Specify the maximum number of images.
ga: Sonraigh an líon uasta íomhánna.

en: Specify the minimum number of images.
ga: Sonraigh an líon íosta íomhánna.

en: Specify the user that should be assigned as author for submitted posts.
ga: Sonraigh an t-úsáideoir ba chóir a shannadh mar údar do phoist a cuireadh isteach.

en: Subject line for email alerts. Leave blank to use the default subject line. Note: you can use the following variables:
ga: Líne ábhair le haghaidh foláirimh ríomhphoist. Fág bán chun an líne réamhshocraithe a úsáid. Tabhair faoi deara: is féidir leat na hathróga seo a leanas a úsáid:

en: Submit Post
ga: Cuir Post isteach

en: Submit posts as WP Posts or Pages
ga: Cuir postanna isteach mar Phoist nó Leathanaigh WP

en: Submitter Email:
ga: Submitter Ríomhphost:

en: Submitter Name:
ga: Ainm Seolta:

en: Submitter URL:
ga: URL Cuir isteach:

en: Success Message
ga: Teachtaireacht Ratha

en: Success message that is displayed if post-submission is successful. Basic markup is allowed.
ga: Teachtaireacht ratha a léirítear má éiríonn leis an iar-aighneacht. Ceadaítear marcáil bhunúsach.

en: Success! Thank you for your submission.
ga: Rath! Go raibh maith agat as do aighneacht.

en: THANK YOU for your support!
ga: Go raibh maith agat as do chuid tacaíochta!

en: Targeted Loading
ga: Luchtú Dírithe

en: Text displayed next to checkbox. Tip: use curly brackets to output angle brackets, for example:
ga: Taispeántar an téacs in aice leis an mbosca ticéad. Leid: bain úsáid as lúibíní cuaille le lúibíní uillinne aschuir, mar shampla:

en: Thank you for using
ga: Go raibh maith agat as úsáid a bhaint as

en: That will enable you to customize the form and styles as desired. For more info, check out the "Custom Submission Form" section in the
ga: Cuirfidh sé sin ar do chumas an fhoirm agus na stíleanna a shaincheapadh mar is gá. Le haghaidh tuilleadh eolais, féach ar an rannóg "Foirm Iarratais Chustaim" sa Bhéarla

en: The file(s) could not be uploaded
ga: Níorbh fhéidir an comhad / na comhaid a uaslódáil

en: There was an error. Please ensure that you have added a title, some content, and that you have uploaded only images.
ga: Tharla earráid. Cinntigh le do thoil go bhfuil teideal, roinnt ábhair, agus go bhfuil uaslódáil ach íomhánna agat.

en: This setting enables any/all shortcodes in widgets (even shortcodes from other plugins).
ga: Cuireann an suíomh seo ar chumas aon cheann / gach aicearraí i ngiuirléidí (fiú gearrchóid ó fhorlíontáin eile).

en: This shortcode accepts the following attributes:
ga: Glacann an aicearra seo leis na tréithe seo a leanas:

en: This shortcode displays a link that resets the form to its original state:
ga: Taispeánann an gearrchód seo nasc a athshocraíonn an fhoirm go dtí a staid bhunaidh:

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field
ga: Taispeánfar é seo mar lipéad allamuigh ar an bhfoirm. Réamhshocrú: Custom Field

en: Tip:
ga: Leid:

en: To enable Google reCAPTCHA, enter your public and private keys.
ga: Chun do Google reCAPTCHA a chumasú, iontráil do chuid eochracha príobháideacha agus poiblí.

en: To prevent spam, enter a question that users must answer before submitting the form.
ga: Chun spam a chosc, cuir isteach ceist a chaithfidh úsáideoirí a fhreagairt sula gcuireann tú an fhoirm isteach.

en: Toggle all panels
ga: Scoránaigh gach painéal

en: USP enables you to display a post-submission form anywhere on your site.
ga: Cuireann USP ar do chumas foirm iar-aighneacht a thaispeáint áit ar bith ar do shuíomh.

en: USP provides three shortcodes to control access and restrict content.
ga: Soláthraíonn USP trí ghearrchód chun rochtain a rialú agus ábhar a shrianadh.

en: Unique Titles
ga: Teidil Uathúla

en: Unlimited front-end forms
ga: Foirmeacha neamhtheoranta ceann tosaigh

en: Upload Message
ga: Uaslódáil an Teachtaireacht

en: Upload an Image
ga: Uaslódáil Íomhá

en: Use a hidden field for the post category. This hides the category field and sets its value via the next option.
ga: Úsáid réimse i bhfolach don chatagóir poist. Cuireann sé seo réimse na gcatagóirí i bhfolach agus leagann sé amach a luach tríd an gcéad rogha eile.

en: Use only alphanumeric, underscores, and dashes. If unsure, use the default name:
ga: Ná bain úsáid ach as alfa-uimhriúla, aschur, agus dashes. Mura bhfuil tú cinnte, úsáid an t-ainm réamhshocraithe:

en: Use registered user&rsquo;s Profile URL as the value of the URL field. Valid when the person submitting the form is logged in to WordPress.
ga: Úsáid URL próifíle an úsáideora chláraithe & rsquo mar luach an réimse URL. Bailí nuair atá an duine atá ag cur isteach na foirme logáilte isteach i WordPress.

en: Use registered username as post author. Valid when the person submitting the form is logged in to WordPress.
ga: Úsáid ainm cláraithe mar údar an phoist. Bailí nuair atá an duine atá ag cur isteach na foirme logáilte isteach i WordPress.

en: Use the shortcode to display the form on any WP Post or Page:
ga: Úsáid an gearrchód chun an fhoirm a thaispeáint ar aon Phost nó Leathanach WP:

en: Use this shortcode to display a gallery of uploaded images for each submitted post:
ga: Úsáid an gearrchód seo chun gailearaí de íomhánna uaslódáilte a thaispeáint do gach post a cuireadh isteach:

en: Use this shortcode to display a list of submitted posts on any WP Post or Page:
ga: Úsáid an gearrchód seo chun liosta de na poist a cuireadh isteach a thaispeáint ar aon Phost WP nó Leathanach:

en: User Email
ga: Ríomhphost Úsáideora

en: User Name
ga: Ainm an Úsáideora

en: User Profile URL
ga: URL Próifíl Úsáideora

en: User Submitted Post
ga: Post a cuireadh isteach

en: User Submitted Post Info
ga: Eolas faoin bPost a cuireadh isteach

en: User Submitted Posts
ga: Poist a cuireadh isteach

en: User URL
ga: URL Úsáideora

en: User URL required
ga: Teastaíonn URL Úsáideora

en: User email required
ga: Teastaíonn ríomhphost an úsáideora

en: User login required
ga: Teastaíonn logáil isteach úsáideoirí

en: User name required
ga: Teastaíonn ainm an úsáideora

en: Users
ga: Úsáideoirí

en: Verification
ga: Fíorú

en: View full post
ga: Féach an post iomlán

en: WP Page
ga: Leathanach WP

en: WP Post (recommended)
ga: WP Post (molta)

en: We need your support!
ga: Teastaíonn do thacaíocht uainn!

en: With this option, you can copy the plugin&rsquo;s default templates:
ga: Leis an rogha seo, is féidir leat na teimpléid réamhshocraithe plugin & rsquo a chóipeáil:

en: WordPress Admin Area
ga: Limistéar Riaracháin WordPress

en: You also can display a form that enables users to log in, register, or reset their password.
ga: Is féidir leat foirm a thaispeáint a chuireann ar chumas úsáideoirí logáil isteach, clárú, nó a bhfocal faire a athshocrú.

en: You can customize using any of the follwing attributes:
ga: Is féidir leat aon cheann de na tréithe seo a shaincheapadh:

en: Your Email
ga: Do r-phost

en: Your Name
ga: Do ainm

en: Your URL
ga: Do URL

en: Your generous support enables continued development of this free plugin. Thank you!
ga: Cuireann do thacaíocht fhial forbairt leanúnach ar an mbreiseán seo saor in aisce. Go raibh maith agat!

en: Your generous support helps future development of
ga: Cuidíonn do thacaíocht fhlaithiúil le forbairt sa todhchaí

en: and
ga: agus

en: and is greatly appreciated.
ga: agus tá meas mór air.

en: and/or
ga: agus / nó

en: books
ga: leabhair

en: by
ga: ag

en: donation
ga: síntiús

en: enables your visitors to submit posts and upload images from the front-end of your site.
ga: cuireann sé ar chumas do chuairteoirí poist a chur isteach agus íomhánna a uaslódáil ó thús tosaigh do shuíomh.

en: give it a 5-star rating
ga: rátáil 5 réalta a thabhairt dó

en: give this plugin a 5-star rating
ga: rátáil 5 réalta a thabhairt don mbreiseán seo

en: in your theme:
ga: i do théama:

en: list of USP CSS selectors
ga: liosta de roghnóirí CSS USP

en: log in
ga: Logáil isteach

en: make a donation
ga: déan síntiús

en: or
ga: nó

en: or by making a
ga: nó trí a

en: plugins
ga: forlíontáin

en: requires WordPress
ga: Éilíonn WordPress

en: to configure options)
ga: roghanna a chumrú)

en: to get the current URL.
ga: chun an URL reatha a fháil.

en: to include markup in the deny message, you can use
ga: chun marcáil a chur san áireamh sa teachtaireacht dhiúltach, is féidir leat é a úsáid

en: to output
ga: aschur

en: to submit content!
ga: ábhar a chur isteach!

en: to upgrade WordPress and try again.
ga: chun WordPress a uasghrádú agus bain triail as arís.
