USP 20180511 - en to no translation catalogue (303 entries)

en:  approved posts
no:  godkjente innlegg

en:  file
no:  fil

en:  file required
no:  fil nødvendig

en:  files
no:  filer

en:  files required
no:  filer som kreves

en:  or higher, and has been deactivated!
no:  eller høyere, og har blitt deaktivert!

en:  pixels
no:  piksler

en:  required
no:  nødvendig

en: &ldquo;Add another image&rdquo; link
no: Legg til et annet bilde & rdquo; link

en: &mdash; the ultimate solution for user-generated content.
no: & Ndash; Den ultimate løsningen for brukergenerert innhold.

en: (Provide your own form template &amp; styles)
no: (Gi din egen skjema mal og stiler)

en: (Provide your own styles)
no: (Gi dine egne stiler)

en: (Recommended)
no: (Anbefales)

en: (Visit
no: (Besøk

en: ..and upload them into a directory named
no: .. og laste dem opp i en katalog som heter

en: Access Control
no: Adgangskontroll

en: Add another image
no: Legg til et annet bilde

en: An error occurred. Please go back and try again.
no: En feil oppstod. Vennligst gå tilbake og prøv igjen.

en: Antispam Question
no: Antispam Spørsmål

en: Any size donation helps me to continue developing this free plugin and other awesome WordPress resources.
no: En hvilken som helst størrelse donasjon hjelper meg å fortsette å utvikle denne gratis plugin og andre fantastiske WordPress-ressurser.

en: Are you sure you want to restore all default options? (this action cannot be undone)
no: Er du sikker på at du vil gjenopprette alle standardalternativer? (denne handlingen kan ikke fortrykkes)

en: Assigned Author
no: Tilordnet forfatter

en: Auto-Display Content
no: Automatisk visning av innhold

en: Auto-Display Custom Field
no: Auto-display egendefinert felt

en: Auto-Display Email
no: Automatisk visning av e-post

en: Auto-Display Images
no: Automatisk visning av bilder

en: Auto-Display URL
no: Automatisk displayadresse

en: Auto-display after post content
no: Automatisk visning etter innleggets innhold

en: Auto-display before post content
no: Automatisk visning før innleggets innhold

en: Auto-display user-submitted Custom Field:
no: Automatisk visning av brukerdefinert tilpasset felt:

en: Auto-display user-submitted URL:
no: Automatisk visning av bruker sendt URL:

en: Auto-display user-submitted email:
no: Automatisk visning av bruker sendt e-post:

en: Auto-display user-submitted images:
no: Automatisk visning av brukerdefinerte bilder:

en: By default USP records the IP address with each submitted post. Check this box to disable all IP tracking.
no: Som standard registrerer USP IP-adressen med hvert innlevert innlegg. Merk av i denne boksen for å deaktivere all IP-sporing.

en: By default, external CSS &amp; JavaScript files are loaded on every page. Here you may specify the URL of the USP form to load resources only on that page. Note: leave blank to load on all pages.
no: Som standard er ekstern CSS & amp; JavaScript-filer er lastet på hver side. Her kan du spesifisere nettadressen til USP-skjemaet for å bare laste inn ressurser på den siden. Merk: la være tom for å laste på alle sider.

en: Case-sensitivity
no: Case-følsomhet

en: Categories
no: kategorier

en: Category ID for Hidden Field
no: Kategori ID for skjult felt

en: Challenge Question
no: Utfordrende Spørsmål

en: Challenge Response
no: Utfordringsrespons

en: Check this box if you have shown support
no: Merk av i denne boksen hvis du har vist støtte

en: Check this box if you want the challenge response to be case-sensitive.
no: Merk av i denne boksen hvis du vil at utfordringssvaret skal være saksensitivt.

en: Check this box if you want to be notified via email for new post submissions.
no: Merk av i denne boksen hvis du vil bli varslet via e-post for nye innlegg.

en: Check this box if you want to enable WP rich text editing for submitted posts.
no: Merk av i denne boksen hvis du vil aktivere WP-rich tekstredigering for innsendte innlegg.

en: Check this box if you want to include the external JavaScript files (recommended).
no: Merk av i denne boksen hvis du vil inkludere de eksterne JavaScript-filene (anbefales).

en: Check this box to enable HTML format for email alerts.
no: Merk av i denne boksen for å aktivere HTML-format for e-postvarsler.

en: Checkbox Error
no: Kryssingsfeil

en: Checkbox Name
no: Navn på avkrysningsboksen

en: Checkbox Text
no: Boksens tekst

en: Configure your settings for User Submitted Posts.
no: Konfigurer innstillingene dine for brukerinnleggte innlegg.

en: Correct captcha required
no: Korrekt captcha kreves

en: Custom Content
no: Egendefinert innhold

en: Custom Field
no: Tilpasset felt

en: Custom Field Label
no: Egendefinert feltetikett

en: Custom Field Markup
no: Tilpasset feltmarkering

en: Custom Field Name
no: Egendefinert feltnavn

en: Custom Form + Custom CSS
no: Egendefinert skjema + egendefinert CSS

en: Custom checkbox required
no: Tilpasset kryssboks kreves

en: Custom markup for the &ldquo;Add another image&rdquo; link. Leave blank to use the default markup (recommended).
no: Tilpasset oppføring for & ldquo; Legg til et annet bilde & rdquo; link. La stå tomt for å bruke standardmarkeringen (anbefalt).

en: Custom text/markup to be included before the submission form. Leave blank to disable.
no: Egendefinert tekst / markering som skal inkluderes før innleveringsskjemaet. La være tom for å deaktivere.

en: Disable
no: Deaktiver

en: Disable IP Tracking
no: Deaktiver IP-sporing

en: Disable Replace Author
no: Deaktiver erstatte forfatter

en: Disable Required
no: Deaktiver nødvendig

en: Disable all required attributes on default form fields (useful for troubleshooting error messages).
no: Deaktiver alle nødvendige attributter på standard skjemafelt (nyttig for feilsøkingsfeilmeldinger).

en: Disable this field
no: Deaktiver dette feltet

en: Display
no: Vise

en: Display Checkbox
no: Vis avkrysningsboks

en: Display Image Gallery
no: Vis bildegalleri

en: Display Submitted Posts
no: Vis innsendte innlegg

en: Display and require
no: Vis og krever

en: Display but do not require
no: Skjerm, men krever ikke

en: Display content only to users with a specific capability:
no: Vis kun innhold til brukere med en bestemt evne:

en: Display content to logged-in users:
no: Vis innhold til innloggede brukere:

en: Display content to visitors only:
no: Vis kun innhold til besøkende:

en: Display custom checkbox on your form (useful for GDPR, agree to terms, etc.)
no: Vis egendefinert boks på skjemaet ditt (nyttig for GDPR, godkjenn vilkår, etc.)

en: Display the Form
no: Vis skjemaet

en: Display the form
no: Vis skjemaet

en: Do not auto-display submitted URL
no: Ikke vis automatisk innlevert nettadresse

en: Do not auto-display submitted email
no: Ikke automatisk send inn sendt e-post

en: Do not auto-display submitted images
no: Ikke vis frem sendte bilder automatisk

en: Do not auto-display the Custom Field
no: Ikke vis det egendefinerte feltet automatisk

en: Do not replace post author with submitted user name
no: Ikke erstatt postforfatter med innlevert brukernavn

en: Donate via PayPal
no: Doner via PayPal

en: Draft
no: utkast

en: Duplicate post title. Please try again.
no: Kopier posttittel. Vær så snill, prøv på nytt.

en: Email
no: e-post

en: Email &ldquo;From&rdquo; Address
no: Email & ldquo; Fra & rdquo; Adresse

en: Email Address for Alerts
no: E-postadresse for varsler

en: Email Alert Message
no: E-postvarslingsmelding

en: Email Alert Subject
no: E-postvarsel Emne

en: Email Alerts
no: E-postvarsler

en: Enable HTML Format
no: Aktiver HTML-format

en: Enable Shortcodes
no: Aktiver kortnummer

en: Enable shortcodes in widgets. By default, WordPress does not enable shortcodes in widgets.
no: Aktiver kortnummer i widgets. Som standard aktiverer WordPress ikke kortnumre i widgets.

en: Enables your visitors to submit posts and images from anywhere on your site.
no: Gjør det mulig for besøkende å sende innlegg og bilder fra hvor som helst på nettstedet ditt.

en: Enter the *only* correct answer to the challenge question.
no: Skriv inn det eneste * riktige svaret på utfordringsspørsmålet.

en: Enter your Private Key
no: Skriv inn din private nøkkel

en: Enter your Public Key
no: Skriv inn din offentlige nøkkel

en: Error Message
no: Feilmelding

en: Error message displayed if user does not check the box.
no: Feilmelding vises hvis brukeren ikke merker av.

en: Error:
no: Feil:

en: Example
no: Eksempel

en: FYI: here is a
no: FYI: her er en

en: Featured Image
no: Utvalgte bilder

en: File not uploaded. Please check the file and try again.
no: Filen er ikke lastet opp. Vennligst sjekk filen og prøv igjen.

en: File type not allowed (please upload images only)
no: Filtype er ikke tillatt (vennligst last opp kun bilder)

en: For advanced functionality and unlimited forms, check out
no: For avansert funksjonalitet og ubegrensede skjemaer, sjekk ut

en: For more options, like the ability to upload other file types (like PDF, Word, Zip, videos, and more), check out
no: For flere alternativer, for eksempel muligheten til å laste opp andre filtyper (som PDF, Word, Zip, videoer og mer), sjekk ut

en: General Settings
no: Generelle innstillinger

en: General error message that is displayed if post-submission fails. Basic markup is allowed.
no: Generell feilmelding som vises hvis innlegget mislykkes. Grunnleggende markering er tillatt.

en: Get USP Pro
no: Få USP Pro

en: Get USP Pro for unlimited forms!
no: Få USP Pro for ubegrensede skjemaer!

en: Give USP a 5-star rating at WordPress.org
no: Gi USP en 5-stjerners rating på WordPress.org

en: Go Pro
no: Bli profesjonell

en: Go Pro!
no: Bli profesjonell!

en: HTML5 Form + Default CSS
no: HTML5 Form + Standard CSS

en: HTML5 Form + Disable CSS
no: HTML5 Form + Deaktiver CSS

en: Here are some examples showing how to configure this shortcode:
no: Her er noen eksempler som viser hvordan du konfigurerer denne koden:

en: Here you may change the name and label used by the Custom Field. You can enable this field via the Form Fields setting, above.
no: Her kan du endre navn og etikett som brukes av det egendefinerte feltet. Du kan aktivere dette feltet via innstillingene for skjemafelt, ovenfor.

en: Here you may customize the address(es) used for the &ldquo;From&rdquo; header (see plugin FAQs for info).
no: Her kan du tilpasse adressen (e) som brukes til & ldquo; Fra & rdquo; header (se plugin FAQs for info).

en: Hidden/Default Category
no: Skjult / standard kategori

en: Human verification: leave this field empty.
no: Personlig verifisering: la dette feltet stå tomt.

en: If multiple addresses are specified in the previous setting, include an equal number of &ldquo;From&rdquo; addresses for this setting (in the same order).
no: Hvis flere adresser er angitt i forrige innstilling, inkluderer du et like antall & ldquo; Fra & rdquo; adresser for denne innstillingen (i samme rekkefølge).

en: If the user is logged in, display the post-submit form; or if the user is not logged in, display the login form:
no: Hvis brukeren er logget inn, viser skjemaet etter innsending; eller hvis brukeren ikke er logget inn, vis innloggingsskjemaet:

en: If you checked the box to receive email alerts, indicate here the address(es) to which the emails should be sent.
no: Hvis du markerte boksen for å motta e-postvarsler, angir du adressen (e) som e-postene skal sendes til.

en: If you like this plugin, please
no: Hvis du liker dette pluginet, vær så snill

en: Image Uploads
no: Bildeopplastinger

en: Image height exceeds maximum
no: Bildens høyde overstiger maksimum

en: Image width exceeds maximum
no: Bildebredde overstiger maksimum

en: Include JavaScript
no: Inkluder JavaScript

en: Installation Docs
no: Installasjonsdokumenter

en: Jeff Starr on Twitter
no: Jeff Starr på Twitter

en: Leave this option disabled to remember your settings. Or, to go ahead and restore the default plugin options: check the box, save your settings, and then deactivate/reactivate the plugin.
no: La dette alternativet være deaktivert for å huske innstillingene dine. Eller, for å fortsette og gjenopprette standard plugin-alternativer: Merk av i boksen, lagre innstillingene dine, og deaktiver / reaktiver deretter pluginet.

en: Login/Register Form
no: Logg inn / registrer skjema

en: Make a donation via PayPal
no: Lag en donasjon via PayPal

en: Markup to use for each submitted image (when auto-display is enabled). Can use
no: Markup for å bruke for hvert innsendt bilde (når automatisk visning er aktivert). Kan bruke

en: Markup to use for the submitted Custom Field (when auto-display is enabled). Can use
no: Markup for å bruke for det innsendte egendefinerte feltet (når automatisk visning er aktivert). Kan bruke

en: Markup to use for the submitted URL (when auto-display is enabled). Can use
no: Markup for å bruke for den innleverte nettadressen (når automatisk visning er aktivert). Kan bruke

en: Markup to use for the submitted email address (when auto-display is enabled). Can use
no: Merk for å bruke for den sendte e-postadressen (når automatisk visning er aktivert). Kan bruke

en: Maximum image height
no: Maksimal bildehøyde

en: Maximum image width
no: Maksimal bildebredde

en: Maximum number of images
no: Maks antall bilder

en: Maximum number of images exceeded
no: Maksimalt antall bilder overskredet

en: Message for email alerts. Leave blank to use the default message. Note: you can use the following variables:
no: Melding for e-postvarsler. La stå tomt for å bruke standardmeldingen. Merk: Du kan bruke følgende variabler:

en: Message that appears next to the upload field. Useful for stating your upload guidelines/policy/etc. Basic markup allowed.
no: Melding som vises ved siden av opplastingsfeltet. Nyttig for å angi opplastingsretningslinjer / policy / etc. Grunnleggende markering tillatt.

en: Minimum image height
no: Minimum bildehøyde

en: Minimum image height not met
no: Minimum bildehøyde ikke oppfylt

en: Minimum image width
no: Minimum bildebredde

en: Minimum image width not met
no: Minimum bildebredde ikke oppfylt

en: Minimum number of images
no: Minimum antall bilder

en: Minimum number of images not met
no: Minimum antall bilder ikke oppfylt

en: More Options
no: Flere valg

en: Multiple recipients may be included using a comma, like so:
no: Flere mottakere kan inkluderes ved hjelp av et komma, slik som:

en: Non-empty value for hidden field
no: Ikke tom verdi for skjult felt

en: Note that the default settings work fine for most cases.
no: Merk at standardinnstillingene fungerer fint i de fleste tilfeller.

en: Note that the url attribute accepts
no: Merk at urlattributtet aksepterer

en: Obsessive Web Design &amp; Development
no: Obsessive Web Design & amp; Utvikling

en: Or, use the template tag to display a list of submitted posts anywhere in your theme template:
no: Eller bruk malltaggen til å vise en liste over innsendte innlegg hvor som helst i temalmalen din:

en: Or, use the template tag to display an image gallery anywhere in your theme template:
no: Eller bruk malltaggen til å vise et bildegalleri hvor som helst i temalmalen:

en: Or, use the template tag to display the form anywhere in your theme template:
no: Du kan også bruke maltekoden til å vise skjemaet hvor som helst i templatmalen din:

en: Overview
no: Oversikt

en: Pending (default)
no: Venter (standard)

en: Perishable Press Books
no: Forgjengelig pressebøker

en: Please
no: Vær så snill

en: Please check your email and try again
no: Vennligst sjekk e-posten din og prøv igjen

en: Please complete the required fields.
no: Vennligst fyll ut de obligatoriske feltene.

en: Please return to the
no: Vennligst kom tilbake til

en: Please select a category..
no: Vennligst velg en kategori ..

en: Please select your image(s) to upload.
no: Vennligst velg bildene dine for å laste opp.

en: Please show support by purchasing one of my
no: Vennligst vis støtte ved å kjøpe en av mine

en: Plugin Homepage
no: Plugin hjemmeside

en: Post Category
no: Post kategori

en: Post Content
no: Innlegg Innhold

en: Post Images
no: Legg inn bilder

en: Post Status
no: Poststatus

en: Post Status for submitted posts
no: Legg inn status for innsendte innlegg

en: Post Tags
no: Postetiketter

en: Post Title
no: Posttittel

en: Post category required
no: Postkategori kreves

en: Post content required
no: Legg inn innhold påkrevd

en: Post not created. Please contact the site administrator for help.
no: Innlegg ikke opprettet. Ta kontakt med administratoren for å få hjelp.

en: Post tags required
no: Postkodene kreves

en: Post title required
no: Posttittel kreves

en: Post-Submit Form
no: Send inn skjema

en: Private Key
no: Privat nøkkel

en: Public Key
no: Offentlig nøkkel

en: Publish after
no: Publiser etter

en: Publish after 1 approved post
no: Publiser etter 1 godkjent innlegg

en: Publish immediately
no: Publiser umiddelbart

en: Rate and review at the Plugin Directory
no: Vurder og gjennomgå på Plugin Directory

en: Rate this plugin&nbsp;&raquo;
no: Vurder dette pluginet & nbsp; & raquo;

en: Receive Email Alert
no: Motta e-postvarsling

en: Redirect URL
no: Viderekoblingsadresse

en: Registered Username
no: Registrert brukernavn

en: Require User Login
no: Krev brukerinnlogging

en: Require submitted post titles to be unique (useful for preventing multiple/duplicate submitted posts).
no: Krev innleverte posttitler for å være unike (nyttig for å forhindre flere / dupliserte innsendte innlegg).

en: Require users to be logged in to WordPress to view/submit the form
no: Krev brukere å være logget inn på WordPress for å vise / sende skjemaet

en: Reset form
no: Tilbakestill skjema

en: Restore Defaults
no: Gjenopprett standardverdier

en: Restore default options upon plugin deactivation/reactivation.
no: Gjenopprett standardvalg ved plugin deaktivering / reaktivering.

en: Return to form
no: Gå tilbake til skjemaet

en: Save Preference
no: Lagre preferanse

en: Save Settings
no: Lagre innstillinger

en: Select which categories may be assigned to submitted posts (click to toggle)
no: Velg hvilke kategorier som kan tilordnes innsendte innlegg (klikk for å veksle)

en: Set submitted images as Featured Images. Requires theme support for Featured Images (aka Post Thumbnails).
no: Angi innsendte bilder som Utvalgte bilder. Krever tema støtte for Utvalgte bilder (aka Post Miniatyrbilder).

en: Settings
no: innstillinger

en: Show Support
no: Vis støtte

en: Show USP Posts
no: Vis USP-innlegg

en: Specify a URL to redirect the user after post-submission. Leave blank to redirect back to current page.
no: Angi en nettadresse for å omdirigere brukeren etter innsending. La være tom for å omdirigere tilbake til gjeldende side.

en: Specify a maximum height (in pixels) for uploaded images.
no: Angi maksimal høyde (i piksler) for opplastede bilder.

en: Specify a maximum width (in pixels) for uploaded images.
no: Angi maksimal bredde (i piksler) for opplastede bilder.

en: Specify a minimum height (in pixels) for uploaded images.
no: Angi en minimumshøyde (i piksler) for opplastede bilder.

en: Specify a minimum width (in pixels) for uploaded images.
no: Angi en minimumsbredde (i piksler) for opplastede bilder.

en: Specify the ID of the category to use for the &ldquo;Hidden/Default Category&rdquo; option.
no: Angi ID-en for kategorien som skal brukes for skjult / standard kategori & rdquo; alternativ.

en: Specify the maximum number of images.
no: Angi maksimalt antall bilder.

en: Specify the minimum number of images.
no: Angi minimum antall bilder.

en: Specify the user that should be assigned as author for submitted posts.
no: Angi brukeren som skal tilordnes som forfatter for innsendte innlegg.

en: Subject line for email alerts. Leave blank to use the default subject line. Note: you can use the following variables:
no: Emnelinje for e-postvarsler. La stå tomt for å bruke standard emnelinje. Merk: Du kan bruke følgende variabler:

en: Submit Post
no: Send inn innlegg

en: Submit posts as WP Posts or Pages
no: Send inn innlegg som WP-innlegg eller sider

en: Submitter Email:
no: Senders e-postadresse:

en: Submitter IP:
no: IP-mottaker:

en: Submitter Name:
no: Navn på innsender:

en: Submitter URL:
no: Senders URL:

en: Success Message
no: Suksessmelding

en: Success message that is displayed if post-submission is successful. Basic markup is allowed.
no: Suksessmelding som vises hvis innlegging er vellykket. Grunnleggende markering er tillatt.

en: Success! Thank you for your submission.
no: Suksess! Takk for ditt bidrag.

en: THANK YOU for your support!
no: Takk for støtten!

en: Targeted Loading
no: Målrettet innlasting

en: Text displayed next to checkbox. Tip: use curly brackets to output angle brackets, for example:
no: Tekst som vises ved siden av avkrysningsboksen. Tips: Bruk krøllebraketter til utgangsvinkelbeslag, for eksempel:

en: Thank you for using
no: Takk for at du bruker

en: That will enable you to customize the form and styles as desired. For more info, check out the "Custom Submission Form" section in the
no: Det gjør at du kan tilpasse skjemaet og stilene som ønsket. For mer informasjon, sjekk ut delen "Tilpasset innleveringsskjema" i

en: The file(s) could not be uploaded
no: Filen / filene kunne ikke lastes opp

en: There was an error. Please ensure that you have added a title, some content, and that you have uploaded only images.
no: Det var en feil. Sørg for at du har lagt til en tittel, noe innhold, og at du bare har lastet opp bilder.

en: This setting enables any/all shortcodes in widgets (even shortcodes from other plugins).
no: Denne innstillingen aktiverer noen / alle kortkoder i widgets (til og med kortnumre fra andre pluginprogrammer).

en: This shortcode accepts the following attributes:
no: Denne shortcode aksepterer følgende attributter:

en: This shortcode displays a link that resets the form to its original state:
no: Denne shortcode viser en lenke som tilbakestiller skjemaet til sin opprinnelige tilstand:

en: This will be displayed as the field label on the form. Default: Custom Field
no: Dette vil bli vist som feltetikett på skjemaet. Standard: Tilpasset felt

en: Tip:
no: Tips:

en: To enable Google reCAPTCHA, enter your public and private keys.
no: For å aktivere Google reCAPTCHA, skriv inn dine offentlige og private nøkler.

en: To prevent spam, enter a question that users must answer before submitting the form.
no: For å hindre spam, skriv inn et spørsmål som brukere må svare før du sender inn skjemaet.

en: Toggle all panels
no: Bytt alle paneler

en: USP enables you to display a post-submission form anywhere on your site.
no: USP gjør at du kan vise et skjema for innlegging hvor som helst på nettstedet ditt.

en: USP provides three shortcodes to control access and restrict content.
no: USP gir tre kortkoder for å kontrollere tilgang og begrense innhold.

en: Unique Titles
no: Unike titler

en: Unlimited front-end forms
no: Ubegrenset front-end-skjemaer

en: Upload Message
no: Last opp melding

en: Upload an Image
no: Last opp et bilde

en: Use a hidden field for the post category. This may be used to specify a default category when the category field is disabled.
no: Bruk et skjult felt for postkategorien. Dette kan brukes til å angi en standardkategori når kategorifeltet er deaktivert.

en: Use only alphanumeric, underscores, and dashes. If unsure, use the default name:
no: Bruk bare alfanumeriske, understreker og bindestreker. Hvis du er usikker, bruk standardnavnet:

en: Use registered user&rsquo;s Profile URL as the value of the URL field. Valid when the person submitting the form is logged in to WordPress.
no: Bruk registrert brukerens profiladresse som verdien av URL-feltet. Gyldig når personen som sender inn skjemaet, er logget inn på WordPress.

en: Use registered username as post author. Valid when the person submitting the form is logged in to WordPress.
no: Bruk registrert brukernavn som postforfatter. Gyldig når personen som sender inn skjemaet, er logget inn på WordPress.

en: Use the shortcode to display the form on any WP Post or Page:
no: Bruk kortnummeret til å vise skjemaet på en hvilken som helst WP-post eller side:

en: Use this shortcode to display a gallery of uploaded images for each submitted post:
no: Bruk denne kortkoden til å vise et galleri med opplastede bilder for hvert innlevert innlegg:

en: Use this shortcode to display a list of submitted posts on any WP Post or Page:
no: Bruk denne kortkoden til å vise en liste over innsendte innlegg på en hvilken som helst WP-post eller side:

en: User Email
no: Bruker Email

en: User Name
no: Brukernavn

en: User Profile URL
no: Brukerprofil-URL

en: User Submitted Post
no: Bruker innsendt innlegg

en: User Submitted Post Info
no: Bruker innsendt postinfo

en: User Submitted Posts
no: Brukerinnleggte innlegg

en: User URL
no: Bruker URL

en: User URL required
no: Brukers URL kreves

en: User email required
no: Bruker e-post kreves

en: User login required
no: Bruker login påkrevd

en: User name required
no: Brukernavn kreves

en: Users
no: brukere

en: Verification
no: Bekreftelse

en: View full post
no: Se hele innlegget

en: WP Page
no: WP-siden

en: WP Post (recommended)
no: WP Post (anbefalt)

en: We need your support!
no: Vi trenger din støtte!

en: With this option, you can copy the plugin&rsquo;s default templates:
no: Med dette alternativet kan du kopiere standardinnstillingene for plugin:

en: You also can display a form that enables users to log in, register, or reset their password.
no: Du kan også vise et skjema som lar brukerne logge på, registrere eller tilbakestille passordet.

en: You can customize using any of the follwing attributes:
no: Du kan tilpasse ved hjelp av noen av følgende egenskaper:

en: Your Email
no: Din epost

en: Your Name
no: Navnet ditt

en: Your URL
no: Din nettadresse

en: Your generous support enables continued development of this free plugin. Thank you!
no: Din sjenerøse støtte muliggjør fortsatt utvikling av denne gratis plugin. Takk skal du ha!

en: Your generous support helps to ensure future development of
no: Din sjenerøse støtte bidrar til å sikre fremtidig utvikling av

en: and
no: og

en: and is greatly appreciated.
no: og er sterkt verdsatt.

en: and/or
no: og / eller

en: books
no: bøker

en: by
no: av

en: donation
no: donasjon

en: enables your visitors to submit posts and upload images from the front-end of your site.
no: gjør det mulig for besøkende å sende innlegg og laste opp bilder fra fronten på nettstedet ditt.

en: give it a 5-star rating
no: gi den en 5-stjerners rating

en: give this plugin a 5-star rating
no: gi denne plugin en 5-stjerners rating

en: in your theme:
no: i temaet ditt:

en: list of USP CSS selectors
no: liste over USP CSS selectors

en: log in
no: Logg Inn

en: make a donation
no: gi en donasjon

en: or
no: eller

en: or by making a
no: eller ved å lage en

en: requires WordPress
no: krever WordPress

en: to configure options)
no: å konfigurere alternativer)

en: to get the current URL.
no: for å få den nåværende nettadressen.

en: to include markup in the deny message, you can use
no: å inkludere markering i nektet melding, kan du bruke

en: to output
no: å sende ut

en: to submit content!
no: å sende inn innhold!

en: to upgrade WordPress and try again.
no: å oppgradere WordPress og prøv igjen.
