UpdraftPlus - en to et_EE translation catalogue (182 entries)

en: Perform a backup
et_EE: Loo varukoopia

en: More great plugins by the Updraft Team
et_EE: Veel Updraft Team loodud pluginaid

en: Delete selected backups
et_EE: Kustuta valitud varukoopiad

en: Show all backups...
et_EE: Kuva kõik varukoopiad

en: Show more backups...
et_EE: Näita rohkem varukoopiaid

en: Restore files from
et_EE: Taasata failid asukohast

en: Take a new backup
et_EE: Tee uus varukoopia

en: Follow this link for help
et_EE: Abi saamiseks vajutage sellele lingile

en: with the option of
et_EE: valikuga

en: Already got space?
et_EE: Sul juba on salvestusruum?

en: Need to get space?
et_EE: Vajad salvestusruumi?

en: upload failed
et_EE: üleslaadimine ebaõnnestus

en: login failure
et_EE: Sisselogimine ebaõnnestus

en: error - failed to upload file
et_EE: Viga - faili üleslaadimine nurjus

en: authentication failed
et_EE: autentimine ebaõnnestus

en: If you have a valid Premium license, you get 1GB of storage included.
et_EE: Kehtiva Preemium litsensiga tuleb 1GB salvestusruumi kaasa.

en: manages all your WordPress sites at once from one place
et_EE: haldab kõiki sinu WordPress lehti korraga ühes kohas

en: Many sites?
et_EE: Mitu veebilehte?

en: handles updates automatically as you want them
et_EE: käsitleb soovikorral uuendusi automaatselt

en: Save time
et_EE: Säästa aega

en: Be safe
et_EE: Ole turvaline

en: If you do not want to restore all your tables, then choose some to exclude here.
et_EE: Kui sa ei soovi taastada kõiki tabeleid, vali siin välistatavad.

en: Incomplete
et_EE: Poolik

en: Under Maintenance
et_EE: Hoolduses

en: Selected media has been deleted successfully.
et_EE: Valitud meedia on edukalt kustutatud

en: Failed to delete selected media.
et_EE: Valitud meediat ei õnnestunud kustutada

en: The file may no longer exist or you may not have permission to delete.
et_EE: Faili pole enam olemas või sul puudub luba seda kustutada.

en: Service unavailable.
et_EE: Teenus ei ole saadaval.

en: Missing pages:
et_EE: Puuduolevad lehed:

en: Begun
et_EE: Alustatud

en: Finished
et_EE: Lõpetatud

en: Europe (Stockholm)
et_EE: Euroopa (Stockholm)

en: Enter database
et_EE: Sisesta andmebaas

en: Enter database.
et_EE: Sisesta andmebaas.

en: Enter password
et_EE: Sisesta parool

en: Enter password.
et_EE: Sisesta parool.

en: Enter username
et_EE: Sisesta kasutajanimi

en: Enter username.
et_EE: Sisesta kasutajanimi.

en: download: failed: file not found
et_EE: allalaadimine: ebaõnnestus: faili ei leitud

en: go here
et_EE: mine siia

en: Automatic updates
et_EE: Automaatsed uuendused

en: Ask WordPress to update UpdraftPlus automatically when an update is available
et_EE: Võimalda WordPressil uuendada UpdraftPlus automaatselt, kui uuendus on saadaval

en: Belgium
et_EE: Belgia

en: Singapore
et_EE: Singapur

en: North Virginia
et_EE: Põhja Virginia

en: South Carolina
et_EE: Lõuna Carolina

en: Confirm change
et_EE: Kinnita muudatused

en: back
et_EE: tagasi

en: OneDrive Germany
et_EE: OneDrive Saksamaa

en: Flexible
et_EE: Paindlik

en: Fast
et_EE: Kiire

en: Secure
et_EE: Turvaline

en: Reliable
et_EE: Usaldusväärne

en: Press the buttons... UpdraftClone does the work.
et_EE: Vajuta nuppe...UpdraftClone teeb töö

en: Easy
et_EE: Lihtne

en: WooCommerce plugins
et_EE: WooCommerce pluginad

en: Finish
et_EE: Lõpeta

en: Save
et_EE: Salvesta

en: More settings
et_EE: Rohkem sätteid

en: Find out more here.
et_EE: Leia rohkem siit

en: Press here to start!
et_EE: Alustamiseks vajuta siia!

en: UpdraftPlus settings
et_EE: UpdraftPlus sätted

en: Skip this step
et_EE: Jäta see samm vahele

en: Back
et_EE: Tagasi

en: More information here.
et_EE: Rohkem infot siin.

en: (current version)
et_EE: (praegune versioon)

en: press here
et_EE: vajuta siia

en: Every hour
et_EE: Iga tund

en: Login or register with this email address
et_EE: Logi sisse või registreeru selle meiliaadressiga

en: UpdraftPlus News
et_EE: UpdraftPlus Uudised

en: Europe (Paris)
et_EE: Euroopa (Pariis)

en: Delete these settings
et_EE: Kustuta need sätted

en: Next
et_EE: Järgmine

en: an account
et_EE: konto

en: here
et_EE: siin

en: Value
et_EE: Väärtus

en: archive
et_EE: arhiiv

en: HTTP code:
et_EE: HTTP kood:

en: tables
et_EE: tabelid

en: WordPress database
et_EE: WordPressi andmebaas

en: Free
et_EE: Tasuta

en: Read more
et_EE: Loe rohkem

en: Confirm
et_EE: Kinnita

en: Europe (Frankfurt)
et_EE: Euroopa (Frankfurt)

en: Europe (London)
et_EE: Euroopa (London)

en: Europe (Ireland)
et_EE: Euroopa (Iirimaa)

en: Your IP address:
et_EE: Sinu IP aadress:

en: FAQs
et_EE: KKKd

en: More information...
et_EE: Rohkem infot

en: recommended
et_EE: soovituslik

en: Delete...
et_EE: Kustuta...

en: Created:
et_EE: Loodud:

en: Close...
et_EE: Sulge...

en: This connection appears to already have been made.
et_EE: Ühendus näib olevat juba loodud

en: Saving...
et_EE: Salvestan...

en: Read more...
et_EE: Loe rohkem

en: settings
et_EE: sätted

[ctx: (verb)]
en: Download
et_EE: Lae alla

en: Western Europe
et_EE: Lääne-Euroopa

en: European Union
et_EE: Euroopa Liit

en: United States
et_EE: Ameerika Ühendriigid

en: Select all
et_EE: Vali kõik

en: Back...
et_EE: Tagasi...

en: Allow download
et_EE: Luba allalaadimine

en: Deleting...
et_EE: Kustutan...

en: Creating...
et_EE: Koostan...

en: Send
et_EE: Saada

en: FTP password
et_EE: FTP parool

en: Go to the shop.
et_EE: Mine poodi

en: Free Newsletter
et_EE: Tasuta uudiskiri

en: Password incorrect
et_EE: Vale parool

en: 1 week
et_EE: 1 nädal

en: 1 hour
et_EE: 1 tund

en: already done
et_EE: juba tehtud

en: These tables only
et_EE: Ainult need tabelid

en: Why am I seeing this?
et_EE: Miks ma seda näen?

en: restoration
et_EE: taastamine

en: Go
et_EE: Mine

en: database name
et_EE: andmebaasi nimi

en: user
et_EE: kasutaja

en: External database
et_EE: Väline andmebaas

en: Folder
et_EE: Kaust

en: Error - failed to download the file
et_EE: Viga - faili allalaadmine ebaõnnestus

en: Upload backup files
et_EE: Lae varukoopia failid üles

en: (Read more)
et_EE: Loe rohkem

en: Remove
et_EE: Eemalda

en: Northern Virginia (IAD)
et_EE: Põhja-Virginia (IAD)

en: Dallas (DFW) (default)
et_EE: Dallas (DFW) (vaikimisi)

en: Warnings
et_EE: Hoiatused

en: Errors
et_EE: Vead

en: Errors / warnings:
et_EE: Vead / hoiatused

en: Files and database
et_EE: Failid ja andmebaas

en: UpdraftPlus warning:
et_EE: UpdraftPlus hoiatus:

en: Buy It
et_EE: Osta

en: file
et_EE: fail

en: folder
et_EE: kaust

en: Proceed with update
et_EE: Jätka uuendusega

en: themes
et_EE: teemad

en: plugins
et_EE: pluginad

en: More plugins
et_EE: Veel pluginaid

en: Support
et_EE: Tugi

en: The file was uploaded.
et_EE: Fail on üleslaetud

en: Warnings:
et_EE: Hoiatused:

en: file is size:
et_EE: fail on suurusega:

en: Error - no such file exists.
et_EE: Viga - sellist faili ei eksisteeri

en: Information needed to continue:
et_EE: Jätkamiseks vajalik info

en: Warning:
et_EE: Hoiatus:

en: Close
et_EE: Sulge

en: PHP information
et_EE: PHP informatsioon

en: News
et_EE: Uudised

en: Errors:
et_EE: Vead:

en: password
et_EE: parool

en: username
et_EE: kasutajanimi

en: Password
et_EE: Parool

en: Failed
et_EE: Ebaõnnestus

en: Note:
et_EE: Märkus:

en: WordPress Backup
et_EE: WordPress varukoopia

en: Username
et_EE: Kasutajanimi

en: OK
et_EE: Olgu

en: Backup file not available.
et_EE: Varukoopia fail ei ole saadaval

en: Error message
et_EE: Veateade

en: Save Changes
et_EE: Salvesta muudatused

en: Cancel
et_EE: Katkesta

en: Email
et_EE: meil

en: Delete
et_EE: Kustuta

en: count
et_EE: arv

en: No
et_EE: Ei

en: Yes
et_EE: Jah

en: Error:
et_EE: Viga:

en: refresh
et_EE: värskenda

en: Files
et_EE: Failid

en: JavaScript warning
et_EE: JavaScript hoiatus

en: Version
et_EE: Versioon

en: Error
et_EE: Viga

en: Warning
et_EE: Hoiatus

en: Settings
et_EE: Sätted

en: File not found
et_EE: Faili ei leitud

en: WordPress backup is complete
et_EE: WordPress backup on valmis

en: Others
et_EE: Muu

en: Themes
et_EE: Teemad

en: Plugins
et_EE: Pluginad

en: UpdraftPlus Backups
et_EE: UpdraftPlus varukoopiad
