UpdraftPlus - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Go here to re-enter your password.
uk: Натисніть тут, щоб повторно ввести пароль

en: If you have forgotten your password
uk: Якщо Ви забули пароль

en: go here to change your password on updraftplus.com.
uk: Змінити пароль на updraftplus.com.

en: %s authorisation failed:
uk: %s авторизація невдала :

en: %s does not allow authorisation of sites hosted on direct IP addresses. You will need to change your site's address (%s) before you can use %s for storage.
uk: %s не дозволяє авторизувати сайти, котрі мають лише IP адресу (без доменного імені) . Треба призначити домен для (%s) перед тим як зберігати дані в %s.

en: %s (%s used)
uk: %s (%s використано)

en: %s error - we accessed the container, but failed to create a file within it
uk: %s помилка - доступ до архіву отримано, але створити в ньому файли не вдалося

en: %s error - failed to access the container
uk: %s помилка - невдале з`єднання з архівом

en: %s download: failed: file not found
uk: %s завантаження: збій: файл не знайдено

en:  (with errors (%s))
uk:  (з помилками (%s))

en:  (with warnings (%s))
uk:  (з попередженнями (%s))

en: %s checksum: %s
uk: %s чек-сума: %s

en: %d errors, %d warnings
uk: %d помилок, %d попереджень

en: %d hours, %d minutes, %d seconds
uk: %d годин, %d хвилин, %d секунд

en: %s authentication
uk: %s автентифікація

en: %s error: %s
uk: %s помилка: %s

en: %s did not return the expected response - check your log file for more details
uk: %s не отримано необхідної відповіді - відкрийте log-файл для перегляду більш детальної інформації.

en: %s end-point
uk: %s кінцева точка (end-point)

en: %s error - failed to upload file
uk: %s помилка - збій вивантаження

en: %s Error
uk: %s Помилка

en: %s authentication failed
uk: %s збій автентифікації

en: %s error - failed to re-assemble chunks
uk: %s помилка - не вдалося перезібрати елементи

en: %s - could not back this entity up; the corresponding directory does not exist (%s)
uk: %s - бекап неможливий; такої директорії не існує (%s)

en: "%s" has no primary key, manual change needed on row %s.
uk: "%s" немає початкового ключа, заміну потрібно зробити вручну,  див. рядок %s.

en: %s access key
uk: %s ключ доступу

en: %s chunk %s: upload failed
uk: %s елемент %s: збій вивантаження
