Advanced Custom Fields 4.4.4 - en to pl_PL translation catalogue (398 entries)

en: "dd/mm/yy" or "mm/dd/yy" are the most used display formats. Read more about
pl_PL: Najpowszechniejszym wyświetlanym formatem są "dd/mm/yy" i "mm/dd/yy". Przeczytaj więcej o

en: "yymmdd" is the most versatile save format. Read more about
pl_PL: Najpowszechniejszym formatem jest "yymmdd". Przeczytaj więcej o

en: 'How to' guides
pl_PL: Poradniki "Jak to zrobić"

en: (no title)
pl_PL: (bez tytułu)

en: + Add Field
pl_PL: + Dodaj pole

en: <b>Select</b> items to <b>hide</b> them from the edit screen
pl_PL: <b>Wybierz</b> elementy, które chcesz <b>ukryć</b> na stronie edycji.

en: A <strong>BIG</strong> thank you to everyone who has helped test the version 4 beta and for all the support I have received.
pl_PL: <strong>WIELKIE</strong> podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli w testowania wersji 4 beta i za całe otrzymane wsparcie.

en: ACF %s is more polished and enjoyable than ever before. We hope you like it.
pl_PL: ACF %s jest jeszcze bardziej dopieszczone i zadowalające niż wcześniej. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

en: ACF will create a .xml export file which is compatible with the native WP import plugin.
pl_PL: Wtyczka utworzy plik eksportu .xml, który jest kompatybilny z domyślną wtyczką importu WP.

en: ACF will create the PHP code to include in your theme.
pl_PL: Wtyczka stworzy kod PHP, który można załączyć w motywie.

en: Absolutely <strong>no</strong> changes have been made to the database between versions 3 and 4. This means you can roll back to version 3 without any issues.
pl_PL: Pomiędzy wersją 3 a 4 nie dokonano <strong>jakichkolwiek</strong> zmian w bazie danych. Oznacza to, że możesz bez przeszkód powrócić do wersji 3 bez żadnych problemów.

en: Actions
pl_PL: Akcje

en: Actions &amp; Filters
pl_PL: Akcje i filtry

en: Activation Code
pl_PL: Kod aktywacyjny

en: Activation codes have grown into plugins!
pl_PL: Kody aktywacyjne zostały zamienione na wtyczki!

en: Add 'other' choice to allow for custom values
pl_PL: Dodaj wybór 'other', aby pozwolić na własne wartości.

en: Add File
pl_PL: Dodaj plik

en: Add Image
pl_PL: Dodaj obrazek

en: Add New
pl_PL: Dodaj nowe

en: Add New Field Group
pl_PL: Dodaj nową grupę pól

en: Add rule group
pl_PL: Dodaj grupę zasad

en: Add-ons
pl_PL: Dodatki

en: Add-ons are now activated by downloading and installing individual plugins. Although these plugins will not be hosted on the wordpress.org repository, each Add-on will continue to receive updates in the usual way.
pl_PL: Dodatki mogą zostać aktywowane poprzez pobranie i zainstalowanie pojedynczych wtyczek. Choć te wtyczki nie znajdują się w repozytorium wordpress.org, każdy dodatek otrzymuje aktualizacje w standardowy sposób.

en: Advanced Custom Fields
pl_PL: Zaawansowane własne pola

en: Advanced Custom Fields Add-Ons
pl_PL: Dodatki do Zaawansowanych własnych pól

en: Affects value on front end
pl_PL: Określa sposób wyświetlania wartości na stronie docelowej (front-end).

en: All
pl_PL: Wszystkie

en: All actions & filters have received a major facelift to make customizing ACF even easier! Please %sread this guide%s to find the updated naming convention.
pl_PL: Wszystkie akcje i filtry otrzymały dużą modernizację, aby jeszcze bardziej uprościć dostosowywanie wtyczki! Proszę %sprzeczytać ten poradnik%s, aby zapoznać się z zaktualizowanym nazewnictwem.

en: All previous Add-ons have been successfully installed
pl_PL: Wszystkie poprzednie dodatki został pomyślnie zainstalowane.

en: All the fields following this "tab field" (or until another "tab field" is defined) will be grouped together.
pl_PL: Wszystkie pola pod "polem zakładki" (lub przed zdefiniowanym kolejnym "polem zakładki") zostaną zgrupowane.

en: Allow Null?
pl_PL: Zezwolić na pustą wartość?

en: Appears after the input
pl_PL: Pojawia się za polem.

en: Appears before the input
pl_PL: Pojawia się przed polem.

en: Appears when creating a new post
pl_PL: Pojawia się podczas tworzenia nowego wpisu.

en: Appears within the input
pl_PL: Pojawia się jako podpowiedź w polu.

en: Append
pl_PL: Dodatek po

en: Assign one or more contact form 7 forms to a post
pl_PL: Przypisz jeden lub więcej formularzy Contact Form 7 do wpisu

en: Attachment
pl_PL: Załącznik

en: Author
pl_PL: Autor

en: Available Add-ons
pl_PL: Dostępne dodatki

en: Awesome. Let's get to work
pl_PL: Świetnie. Ruszajmy do roboty.

en: Back to export
pl_PL: Powrót do eksportu

en: Basic
pl_PL: Podstawowe

en: Blue
pl_PL: Niebieski

en: Categories
pl_PL: Kategorie

en: Center
pl_PL: Wycentruj

en: Center the initial map
pl_PL: Centruje początkową pozycję mapy na tych współrzędnych.

en: Changelog
pl_PL: Dziennik zmian

en: Changelog for
pl_PL: Dziennik zmian dla

en: Character Limit
pl_PL: Limit znaków

en: Checkbox
pl_PL: Akceptowanie (checkbox)

en: Child Page (has parent)
pl_PL: Strona dziecko (ma rodzica)

en: Choice
pl_PL: Wybór

en: Choices
pl_PL: Opcje wyboru

en: Clear location
pl_PL: Wyczyść lokalizację

en: Close Field
pl_PL: Zamknij to pole

en: Collapse Details
pl_PL: Zwiń szczegóły

en: Color Picker
pl_PL: Wybór koloru

en: Comments
pl_PL: Komentarze

en: Conditional Logic
pl_PL: Warunek logiczny

en: Contact Form 7 Field
pl_PL: Pole Contact Form 7

en: Content
pl_PL: Treść

en: Content Editor
pl_PL: Edytor treści

en: Convert HTML into tags
pl_PL: Konwertuj HTML na tagi

en: Convert new lines into &lt;br /&gt; tags
pl_PL: Konwertuj nowe linie na tagi &lt;br /&gt;

en: Copy the PHP code generated
pl_PL: Skopiuj wygenerowany kod PHP

en: Create a set of rules to determine which edit screens will use these advanced custom fields
pl_PL: Utwórz zestaw warunków, które określą w jakich miejscach będą wykorzystane określone własne pola.

en: Create global data to use throughout your website!
pl_PL: Stwórz globalne dane do użycia w każdym miejscu Twojej strony internetowej!

en: Create image galleries in a simple and intuitive interface!
pl_PL: Stwórz galerie obrazków w prostym i intuicyjnym interfejsie!

en: Create infinite rows of repeatable data with this versatile interface!
pl_PL: Stwórz niekończące się wiersze danych przy pomocy tego uniwersalnego interfejsu!

en: Create unique designs with a flexible content layout manager!
pl_PL: Stwórz unikalny wygląd przy pomocy menedżera elastycznego układu treści!

en: Created by
pl_PL: Stworzone przez

en: Creates a select field populated with Gravity Forms!
pl_PL: Stwórz pole wyboru wypełnione przez Gravity Forms!

en: Creating your own field type has never been easier! Unfortunately, version 3 field types are not compatible with version 4.
pl_PL: Tworzenie własnych rodzajów pól nigdy nie było prostsze! Niestety rodzaje pól z wersji 3 nie są zgodne z wersją 4.

en: Custom Field Types
pl_PL: Własne rodzaje pól

en: Custom Fields
pl_PL: Własne pola

en: Custom field deleted.
pl_PL: Własne pole zostało usunięte.

en: Custom field updated.
pl_PL: Włąsne pole zostało zaktualizowane.

en: Customise the map height
pl_PL: Określ wysokość mapy.

en: Database Changes
pl_PL: Zmiany bazy danych

en: Date & Time Picker
pl_PL: Wybór daty i czasu

en: Date Picker
pl_PL: Wybór daty

en: Default Template
pl_PL: Domyślny szablon

en: Default Value
pl_PL: Domyślna wartość

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Delete this Field
pl_PL: Usuń to pole

en: Discussion
pl_PL: Dyskusja

en: Display format
pl_PL: Wyświetlany format

en: Done
pl_PL: Zrobione

en: Download
pl_PL: Pobierz

en: Download Add-ons
pl_PL: Pobierz dodatki

en: Download the Add-on plugin (.zip file) to your desktop
pl_PL: Pobierz wtyczkę z dodatkiem (plik .zip) na pulpit.

en: Download your activated Add-ons
pl_PL: Pobierz swoje aktywowane dodatki

en: Draft
pl_PL: Szkic

en: Drag and drop to reorder
pl_PL: Przeciągnij i zmień kolejność

en: Due to the sizable changes surrounding Add-ons, field types and action/filters, your website may not operate correctly. It is important that you read the full %sMigrating from v3 to v4%s guide to view the full list of changes.
pl_PL: W związku z istotnymi zmianami w dodatkach, rodzajach pól i akcjach/filtrach, Twoja strona może zacząć działać nieprawidłowo. Zalecane jest przeczytanie całego poradnika %sMigracja z wersji 3 do 4%s, aby poznać pełną listę zmian.

en: Dummy
pl_PL: Atrapa

en: Duplicate
pl_PL: Duplikuj

en: Duplicate this Field
pl_PL: Duplikuj to pole

en: Each Add-on can be installed as a separate plugin (receives updates) or included in your theme (does not receive updates).
pl_PL: Każdy dodatek może zostać zainstalowany jako pojedyczna wtyczka (i otrzymywać aktualizacje) lub może zostać załączony w Twoim motywie (i nie otrzymywać aktualizacji).

en: Easier Development
pl_PL: Łatwiejsze zarządzanie

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Edit Field Group
pl_PL: Edytuj grupę pól

en: Edit File
pl_PL: Edytuj plik

en: Edit Image
pl_PL: Edytuj obrazek

en: Edit this Field
pl_PL: Edytuj to pole

en: Elements
pl_PL: Elementy

en: Email
pl_PL: E-mail

en: Email Field
pl_PL: Pole e-mail

en: Enter each choice on a new line.
pl_PL: Podaj każdy możliwy wybór w nowej linii.

en: Enter each default value on a new line
pl_PL: Podaj każdą domyślną wartość w nowej linii.

en: Enter your choices one per line
pl_PL: Wpisz swoje preferencje w oddzielnych liniach.

en: Error
pl_PL: Bład

en: Excerpt
pl_PL: Wypis

en: Expand Details
pl_PL: Rozwiń szczegóły

en: Export
pl_PL: Eksport

en: Export Field Groups
pl_PL: Eksportuj grupy pól

en: Export Field Groups to PHP
pl_PL: Eksportuj Grupy pól do PHP

en: Export to PHP
pl_PL: Eksport do PHP

en: Export to XML
pl_PL: Eksport do XML

en: Featured Image
pl_PL: Obrazek wyróżniający

en: Field Groups
pl_PL: Grupy pól

en: Field Instructions
pl_PL: Instrukcje pola

en: Field Key
pl_PL: Klucz pola

en: Field Label
pl_PL: Etykieta pola

en: Field Name
pl_PL: Nazwa pola

en: Field Order
pl_PL: Kolejność pola

en: Field Type
pl_PL: Rodzaj pola

en: Field Types
pl_PL: Rodzaje pól

en: Field group draft updated.
pl_PL: Szkic grupy pól został zaktualizowany.

en: Field group published.
pl_PL: Grupa pól została opublikowana.

en: Field group restored to revision from %s
pl_PL: Grupa pól została przywrócona z rewizji %s

en: Field group saved.
pl_PL: Grupa pól zostałą zapisana.

en: Field group scheduled for.
pl_PL: Grupa pól została zaplanowana.

en: Field group submitted.
pl_PL: Grupa pól została dodana.

en: Field group title is required
pl_PL: Tytuł grupy pól jest wymagany.

en: Field group updated.
pl_PL: Grupa pól została zaktualizowana.

en: Field groups are created in order <br />from lowest to highest
pl_PL: Grupy pól są tworzone w kolejności<br/>od najmniejszej do największej.

en: Field type does not exist
pl_PL: Rodzaj pola nie istnieje.

en: Field&nbsp;Groups
pl_PL: Grupy&nbsp;pól

en: Fields
pl_PL: Pola

en: File
pl_PL: Plik

en: File ID
pl_PL: ID pliku

en: File Object
pl_PL: Obiekt pliku

en: File URL
pl_PL: Adres URL pliku

en: Filter by post type
pl_PL: Filtruj wg rodzaju wpisu

en: Filter by role
pl_PL: Filtruj wg roli

en: Filter from Taxonomy
pl_PL: Filtruj wg taksonomii

en: Filters
pl_PL: Filtry

en: Find addresses and coordinates of a desired location
pl_PL: Znajdź adresy i współrzędne wybranej lokalizacji.

en: Find current location
pl_PL: Znajdź bieżącą lokalizację

en: Flexible Content
pl_PL: Elastyczna treść

en: Flexible Content Field
pl_PL: Pole z elastyczną zawartością

en: For each Add-on available, please perform the following:
pl_PL: Proszę wykonać następujące kroki dla każdego dostępnego dodatku:

en: For more control, you may specify both a value and label like this:
pl_PL: Dla większej kontroli, możesz określić zarówno wartość, jak i etykietkę. Przykład:

en: Formatting
pl_PL: Formatowanie

en: Front Page
pl_PL: Strona główna

en: Full
pl_PL: Pełny

en: Functions
pl_PL: Funkcje

en: Future
pl_PL: Zaplanowane

en: Gallery Field
pl_PL: Pole galerii

en: Getting Started
pl_PL: Początki

en: Google Map
pl_PL: Google Mapa

en: Gravity Forms Field
pl_PL: Pole Gravity Forms

en: Height
pl_PL: Wysokość

en: Hide / Show All
pl_PL: Pokaż / Ukryj wszystko

en: Hide on screen
pl_PL: Ukryj na ekranie edycji

en: High (after title)
pl_PL: Wysoko (po tytule)

en: Horizontal
pl_PL: Poziome

en: If multiple field groups appear on an edit screen, the first field group's options will be used. (the one with the lowest order number)
pl_PL: Jeśli na stronie edycji znajduje się kilka grup pól, zostaną zastosowane ustawienia z pierwszej z nich. (Pierwsza grupa pól to ta, która ma najmniejszy numer w kolejności.)

en: If you updated the ACF plugin without prior knowledge of such changes, please roll back to the latest %sversion 3%s of this plugin.
pl_PL: Jeżeli zaktualizowano wtyczkę bez wcześniejszej wiedzy o takich zmianach, proszę powrócić do ostatniej %swersji 3%s tej wtyczki.

en: Image
pl_PL: Obrazek

en: Image ID
pl_PL: ID obrazka

en: Image Object
pl_PL: Obiekt obrazka

en: Image URL
pl_PL: Adres URL obrazka

en: Important
pl_PL: Ważne

en: Imported field groups <b>will</b> appear in the list of editable field groups. This is useful for migrating fields groups between Wp websites.
pl_PL: Zaimportowane grupy pól <b>pojawią się</b> jako możliwe do edycji na liście grup pól. Przydatna opcja podczas migracji grup pól pomiędzy stronami WP.

en: Include in theme
pl_PL: Załączone w motywie

en: Install WP import plugin if prompted
pl_PL: Zainstaluj wtyczkę importu WP, jeśli zajdzie taka potrzeba.

en: Installation
pl_PL: Instalacja

en: Installed
pl_PL: Zainstalowane

en: Instructions
pl_PL: Instrukcje

en: Instructions for authors. Shown when submitting data
pl_PL: Instrukcje dla autorów. Będą widoczne w trakcie wpisywania danych.

en: Large
pl_PL: Duży

en: Layout
pl_PL: Układ

en: Learn more
pl_PL: Dowiedz się więcej

en: Leave blank for no limit
pl_PL: Zostaw puste, aby nie ustawiać limitu.

en: Library
pl_PL: Biblioteka

en: Limit the media library choice
pl_PL: Ogranicz liczbę wyboru z biblioteki mediów

en: Load & Save Terms to Post
pl_PL: Załaduj i zapis terminy do wpisu

en: Load value based on the post's terms and update the post's terms on save
pl_PL: Załaduj wartości bazowane na terminach wpisu i zaktualizuj terminy wpisu przy zapisie.

en: Locating
pl_PL: Lokalizowanie

en: Location
pl_PL: Pozycja

en: Location Field
pl_PL: Pole lokacji

en: Logged in User Type
pl_PL: Rola zalogowanego użytkownika

en: Maximum Value
pl_PL: Maksymalna wartość

en: Maximum posts
pl_PL: Maksymalna liczba wpisów

en: Maximum values reached ( {max} values )
pl_PL: Maksymalna liczba wartości została osiągnięta ( {max} )

en: Medium
pl_PL: Średni

en: Message
pl_PL: Komunikat

en: Migrating your field types is easy, please %sfollow this tutorial%s to learn more.
pl_PL: Migracja własnych rodzajów pól jest prosta, proszę %sskorzystać z tego poradnika%s, aby dowiedzieć się więcej.

en: Minimum Value
pl_PL: Minimalna wartość

en: Modifying field group options 'show on page'
pl_PL: Modyfikowanie opcji grupy pól 'pokaż na stronie'.

en: Modifying field option 'taxonomy'
pl_PL: Modyfikowanie opcji pola 'taksonomia'.

en: Move to trash. Are you sure?
pl_PL: Chcesz przenieść do kosza. Na pewno?

en: Moving user custom fields from wp_options to wp_usermeta
pl_PL: Przenoszenie własnych pól użytkownika z 'wp_options' do 'wp_usermeta'.

en: Multi Select
pl_PL: Wielokrotny wybór

en: Multiple Values
pl_PL: Wiele wartości

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: Navigate to %sPlugins > Add New > Upload%s
pl_PL: Przejdź do %sWtyczki > Dodaj nową > Prześlij%s.

en: Navigate to Tools &raquo; Import and select WordPress
pl_PL: Przejdź do Narzędzia &raquo; Import i wybierz WordPress

en: New Field
pl_PL: Nowe pole

en: New Field Group
pl_PL: Nowa grupa pól

en: New Field Types
pl_PL: Nowe rodzaje pól

en: No
pl_PL: Nie

en: No ACF groups selected
pl_PL: Nie zaznaczono żadnej grupy pól

en: No Field Groups found
pl_PL: Nie znaleziono grup pól.

en: No Field Groups found in Trash
pl_PL: Brak grup pól w koszu.

en: No File Selected
pl_PL: Nie wybrano pliku

en: No field groups were selected
pl_PL: Nie zaznaczono grup pól

en: No fields. Click the <strong>+ Add Field</strong> button to create your first field.
pl_PL: Brak pól. Naciśnij przycisk <strong>+ Dodaj pole</strong>, aby utworzyć pierwsze własne pole.

en: No formatting
pl_PL: Bez formatowania

en: No image selected
pl_PL: Nie wybrano obrazka

en: No toggle fields available
pl_PL: Brak dostępnych pól przełączania.

en: None
pl_PL: Brak

en: Normal (after content)
pl_PL: Normalna (za treścią)

en: Notes
pl_PL: Notatki

en: Number
pl_PL: Liczba

en: Once the plugin has been uploaded and installed, click the 'Activate Plugin' link
pl_PL: Po przesłaniu i zainstalowaniu wtyczki, naciśnij na odnośnik 'Aktywuj wtyczkę'.

en: Options
pl_PL: Opcje

en: Options Page
pl_PL: Strona opcji

en: Order No.
pl_PL: Nr w kolejności

en: Other
pl_PL: Pozostałe

en: Overview
pl_PL: Przegląd

en: Page
pl_PL: Strona

en: Page Link
pl_PL: Odnośnik do strony

en: Page Parent
pl_PL: Rodzic strony

en: Page Template
pl_PL: Szablon strony

en: Page Type
pl_PL: Typ strony

en: Parent Page (has children)
pl_PL: Strona rodzic (ma dzieci)

en: Parent fields
pl_PL: Pola rodzice

en: Password
pl_PL: Hasło

en: Password Field
pl_PL: Pole hasła

en: Paste into your functions.php file
pl_PL: Wklej do swojego pliku functions.php

en: Pending Review
pl_PL: Oczekuje na przegląd

en: Permalink
pl_PL: Bezpośredni odnośnik

en: Placeholder Text
pl_PL: Tekst zastępczy

en: Please note that all text will first be passed through the wp function
pl_PL: Proszę pamiętać, że tekst zostanie najpierw sprawdzony przez funkcję WP

en: Please note that if you export and register field groups within the same WP, you will see duplicate fields on your edit screens. To fix this, please move the original field group to the trash or remove the code from your functions.php file.
pl_PL: Proszę pamiętać, że jeżeli wyeksportujesz grupę pól i zarejestrujesz ją w tej samej instalacji WP, zobaczysz zduplikowane pola na ekranie edycji. Aby to naprawić, proszę przenieść oryginalną grupę pól do kosza lub usunąć kod ze swojego pliku functions.php

en: Position
pl_PL: Pozycja

en: Post
pl_PL: Wpis

en: Post Category
pl_PL: Kategoria wpisu

en: Post Format
pl_PL: Format wpisu

en: Post IDs
pl_PL: ID wpisów

en: Post Object
pl_PL: Wpisy

en: Post Objects
pl_PL: Obiekty wpisów

en: Post Status
pl_PL: Stan wpisu

en: Post Taxonomy
pl_PL: Taksonomia wpisu

en: Post Title
pl_PL: Tytuł wpisu

en: Post Type
pl_PL: Rodzaj wpisu

en: Post Type Select
pl_PL: Wybór rodzaju wpisu

en: Post updated
pl_PL: Wpis zaktualizowany

en: Posts Page
pl_PL: Strona z wpisami

en: Potential Issues
pl_PL: Potencjalne błędy

en: Prepend
pl_PL: Dodatek przed

en: Preview Size
pl_PL: Rozmiar podglądu

en: Preview draft is now working!
pl_PL: Podgląd szkicu nie działa!

en: Previously, all Add-ons were unlocked via an activation code (purchased from the ACF Add-ons store). New to v4, all Add-ons act as separate plugins which need to be individually downloaded, installed and updated.
pl_PL: Wcześniej wszystkie dodatki były odblokowywane poprzez kod aktywacyjny (zakupiony w sklepie z dodatkami). Począwszy od wersji 4, wszystkie dodatki funkcjonują jako samodzielne wtyczki, które muszą zostać pojedynczo pobrane, zainstalowane i aktualizowane.

en: Private
pl_PL: Prywatne

en: Published
pl_PL: Opublikowane

en: Purchase & Install
pl_PL: Kup i zainstaluj

en: Radio Button
pl_PL: Przycisk wyboru (radio)

en: Radio Buttons
pl_PL: Przyciski wyboru

en: Really Important!
pl_PL: Bardzo ważne!

en: Red
pl_PL: Czerwony

en: Registered field groups <b>will not</b> appear in the list of editable field groups. This is useful for including fields in themes.
pl_PL: Zarejestrowane grupy pól <b>nie pojawią się</b> jako możliwe do edycji na liście grup pól. Przydatna opcja podczas załączania pól w motywach.

en: Relational
pl_PL: Relacje

en: Relationship
pl_PL: Relacja

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: Repeater Field
pl_PL: Pole powtarzalne

en: Required?
pl_PL: Wymagane?

en: Resources
pl_PL: Zasoby

en: Return Format
pl_PL: Zwracany format

en: Return Value
pl_PL: Wartość zwrotna

en: Revision
pl_PL: Rewizja

en: Revisions
pl_PL: Rewizje

en: Rows
pl_PL: Wiersze

en: Rules
pl_PL: Warunki

en: Save 'other' values to the field's choices
pl_PL: Zapisz wartości 'other' do wyborów pola.

en: Save format
pl_PL: Format zapisu

en: Save the .xml file when prompted
pl_PL: Zapisz plik .xml

en: Seamless (no metabox)
pl_PL: Luźne (bez kontenera)

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: Search Field Groups
pl_PL: Szukaj grup pól

en: Search for address...
pl_PL: Szukaj adresu...

en: Search...
pl_PL: Szukaj...

en: See the full changelog
pl_PL: Zobacz pełny dziennik zmian

en: See what's new in %1$sversion %2$s%3$s
pl_PL: Zobacz co nowego w wersji %1$s %2$s%3$s

en: Select
pl_PL: Lista wyboru (select)

en: Select File
pl_PL: Wybierz plik

en: Select Image
pl_PL: Wybierz obrazek

en: Select field group(s) from the list and click "Create PHP"
pl_PL: Wybierz grupy pól z listy i naciśnij "Eksport do PHP".

en: Select field group(s) from the list and click "Export XML"
pl_PL: Wybierz grupy pól z listy i naciśnij "Eksport do XML".

en: Select multiple values?
pl_PL: Możliwość wyboru wielu wartości?

en: Select the field groups to be exported
pl_PL: Wybierz grupy pól do eksportu.

en: Select your user and ignore Import Attachments
pl_PL: Wybierz użytkownika i ignoruj Importowanie załączników.

en: Selected elements will be displayed in each result
pl_PL: Wybrane elementy będą się pojawiać przy każdym wyniku.

en: Send Trackbacks
pl_PL: Wyślij trackbacki

en: Set the initial zoom level
pl_PL: Ustawia początkowy poziom przybliżenia.

en: Sets the textarea height
pl_PL: Określa wysokość obszaru tekstowego.

en: Show Field Key:
pl_PL: Pokaż klucz pola:

en: Show Media Upload Buttons?
pl_PL: Wyświetlić przyciski dodawania medium?

en: Show a different month
pl_PL: Pokaż inny miesiąc

en: Show this field group if
pl_PL: Pokaż tę grupę pól, gdy

en: Show this field when
pl_PL: Pokaż to pole, gdy spełniono warunki:

en: Shown when entering data
pl_PL: Wyświetlane podczas wprowadzania danych.

en: Sibling fields
pl_PL: Pola rodzeństwo

en: Side
pl_PL: Boczna

en: Single Value
pl_PL: Pojedyncza wartość

en: Single word, no spaces. Underscores and dashes allowed
pl_PL: Pojedyncze słowo, bez spacji. Dozwolone są myślniki i podkreślniki.

en: Size
pl_PL: Rozmiar

en: Slug
pl_PL: Uproszczona nazwa

en: Sorry, this browser does not support geolocation
pl_PL: Wybacz, ta przeglądarka nie wspiera geolokalizacji.

en: Specify the returned value on front end
pl_PL: Określ zwracaną wartość na stronie (front-end).

en: Standard (WP metabox)
pl_PL: Zwyczajne (kontener WP)

en: Step Size
pl_PL: Rozmiar kroku

en: Style
pl_PL: Styl

en: Super Admin
pl_PL: Super Administrator

en: Tab
pl_PL: Zakładka

en: Tags
pl_PL: Tagi

en: Taxonomy
pl_PL: Taksonomia

en: Taxonomy Field
pl_PL: Pole taksonomii

en: Taxonomy Term
pl_PL: Termin taksonomii

en: Term ID
pl_PL: ID terminu

en: Term Object
pl_PL: Obiekt terminu

en: Text
pl_PL: Tekst

en: Text &amp; HTML entered here will appear inline with the fields
pl_PL: Tekst i HTML podane tutaj pojawi się w linii z tymi polami.

en: Text Area
pl_PL: Obszar tekstowy

en: Thank You
pl_PL: Dziękujemy

en: Thank you for updating to the latest version!
pl_PL: Dzięki za zaktualizowanie do najnowszej wersji!

en: That's it! Happy WordPressing
pl_PL: Gotowe! Wesołej zabawy.

en: The Add-on is now installed and activated!
pl_PL: Dodatek jest już aktywny!

en: The Advanced Custom Fields plugin can be included within a theme. To do so, move the ACF plugin inside your theme and add the following code to your functions.php file:
pl_PL: Wtyczka Zaawansowane własne pola może zostać załączona w motywie. Aby to zrobić, przenieś wtyczkę do swojego motywu i dodaj następujący kod do swojego pliku functions.php:

en: The following Add-ons are available to increase the functionality of the Advanced Custom Fields plugin.
pl_PL: Poniższe dodatki zwiększają liczbę funkcjonalności wtyczki Zaawansowane własne pola.

en: The following Add-ons have been detected as activated on this website.
pl_PL: Wykryto i aktywowano następujące dodatki.

en: This bug has been squashed along with many other little critters!
pl_PL: Ten błąd został wyeliminowany wraz z wieloma innymi nieprawidłowościami!

en: This format will be seen by the user when entering a value
pl_PL: Ten format będzie widoczny dla użytkownika wprowadzającego wartość.

en: This format will determine the value saved to the database and returned via the API
pl_PL: Ten format określa wartość zapisywaną do bazy danych i zwracaną poprzez API

en: This is the name which will appear on the EDIT page
pl_PL: To jest nawa, która pojawi się na stronie edycji.

en: This page will assist you in downloading and installing each available Add-on.
pl_PL: Ta strona pomoże Ci w pobieraniu i instalowaniu każdego dostępnego dodatku.

en: This website does not use premium Add-ons and will not be affected by this change.
pl_PL: Ta strona nie korzysta z dodatków premium i ta zmiana niczego nie spowoduje.

en: This website uses premium Add-ons which need to be downloaded
pl_PL: Ta strona korzysta z dodatków premium, które muszą zostać pobrane.

en: Thumbnail
pl_PL: Miniatura

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: To activate any Add-ons, edit and use the code in the first few lines.
pl_PL: Aby aktywować dodatki, edytuj i użyj kodu w pierwszych kilku liniach.

en: To remove all visual interfaces from the ACF plugin, you can use a constant to enable lite mode. Add the following code to your functions.php file <b>before</b> the include_once code:
pl_PL: Aby usunąć wszystkie wizualne interfejsy z wtyczki, możesz użyć stałej do uaktywnienia trybu lekkiego. Dodaj następujący kod do swojego pliku functions.php <b>przed</b> kodem include_once:

en: Today
pl_PL: Dzisiaj

en: Toolbar
pl_PL: Pasek narzędzi

en: Top Level Page (parent of 0)
pl_PL: Strona najwyższego poziomu (rodzic 0)

en: Trash
pl_PL: Kosz

en: True / False
pl_PL: Prawda / Fałsz

en: Tutorials
pl_PL: Samouczki

en: Update
pl_PL: Aktualizuj

en: Update File
pl_PL: Aktualizuj plik

en: Update Image
pl_PL: Aktualizuj obrazek

en: Upgrade
pl_PL: Aktualizacja

en: Upload and import your exported .xml file
pl_PL: Wgraj i zaimportuj wyeksportowany wcześniej plik .xml

en: Uploaded to post
pl_PL: Przesłane do wpisu

en: Use "Tab Fields" to better organize your edit screen by grouping your fields together under separate tab headings.
pl_PL: Użyj "Pól zakładek" dla lepszego zorganizowania ekranu edycji poprzez grupowanie swoich pól pod pojedynczymi nagłówkami zakładek.

en: Use multiple tabs to divide your fields into sections.
pl_PL: Użyj kilku zakładek, aby podzielić swoje pola na sekcje.

en: Use the uploader to browse, select and install your Add-on (.zip file)
pl_PL: Użyj menedżera wysyłania do wybrania, zaznaczenia i zainstalowania dodatku (plik .zip).

en: User
pl_PL: Użytkownik

en: User Field
pl_PL: Pole użytkownika

en: Validation Failed. One or more fields below are required.
pl_PL: Walidacja nie powiodła się. Wymagane jest jedno lub więcej pól.

en: Vertical
pl_PL: Pionowe

en: View Field Group
pl_PL: Zobacz grupę pól

en: Week Starts On
pl_PL: Początek tygodnia w

en: Welcome to Advanced Custom Fields
pl_PL: Witaj w Zaawansowanych własnych polach

en: What’s New
pl_PL: Co nowego

en: Without you all, this release would not have been possible!
pl_PL: Bez Was, ta wersja by nie powstała!

en: Wysiwyg Editor
pl_PL: Edytor WYSIWYG

en: Yes
pl_PL: Tak

en: Zoom
pl_PL: Przybliżenie

en: all
pl_PL: wszystkie

en: and
pl_PL: oraz

en: any
pl_PL: którykolwiek

en: blue : Blue
pl_PL: niebieski : Niebieski

en: checked
pl_PL: zaznaczone

en: copy
pl_PL: skopiuj

en: eg. Show extra content
pl_PL: Na przykład: "Wyświetl dodatkową treść"

en: is equal to
pl_PL: jest równe

en: is not equal to
pl_PL: jest inne niż

en: jQuery date & time picker
pl_PL: Wybór daty i czasu w jQuery.

en: jQuery date formats
pl_PL: formatach daty jQuery

en: or
pl_PL: lub

en: red : Red
pl_PL: czerwony : Czerwony

en: these rules are met
pl_PL: .

en: uploaded to this post
pl_PL: przesłane do tego wpisu
