PublishPress Shortlinks Free 1.5.0 - en to sk_SK translation catalogue (265 entries)

en: "%%s" cannot be used for auto-listing
sk_SK: "%s" sa nemôže použiť na automatické zoznamovanie

en: "%%s" is already configured
sk_SK: "%s" je už nakonfigurovaný

en: "%%s" is not a public post type
sk_SK: "%s" nie je verejný post type

en: "%%s" is not a registered post type
sk_SK: "%s" nie je registrovaný post type

en: %1$s from %2$s visited at %3$s
sk_SK: %1$s z %2$s navštívil dňa %3$s

en: %1$s visited at %2$s
sk_SK: %1$s navštívil dňa %2$s

en: %d log entries deleted successfully.
sk_SK: %d záznamy denníka boli úspešne odstránené.

en: 301 (Permanent)
sk_SK: 301 (Trvalé)

en: 302 (Temporary)
sk_SK: 302 (Dočasné)

en: 307 (Temporary)
sk_SK: 307 (Dočasné)

en: About
sk_SK: O nás

en: Access Denied
sk_SK: Prístup zamietnutý

en: Actions
sk_SK: Akcie

en: Add Post Type
sk_SK: Pridať typ príspevku

en: Add Shortlink
sk_SK: Pridať skrátený odkaz

en: Add a prefix between your domain name and shortlink.
sk_SK: Pridajte predponu medzi názov domény a skrátený odkaz.

en: Add keywords separated by commas or on separate lines. Each keyword will link to this shortlink.
sk_SK: Pridajte kľúčové slová oddelené čiarkami alebo na samostatných riadkoch. Každé kľúčové slovo sa prepojí s týmto krátkym odkazom.

en: Add post types and configure when their shortlinks should appear in the "All Links" table. Changes are saved automatically.
sk_SK: Pridajte typy príspevkov a nastavte, kedy by sa ich skratky mali objaviť v tabuľke "Všetky odkazy". Zmeny sa ukladajú automaticky.

en: Adds rel="nofollow" attribute. Recommended for external links and untrusted sources.
sk_SK: Pridáva atribút rel="nofollow". Odporúča sa pre externé odkazy a nedôveryhodné zdroje.

en: Adds rel="sponsored" attribute. Recommended for affiliate links and paid promotions.
sk_SK: Pridáva atribút rel="sponsored". Odporúča sa pre affiliate odkazy a platené propagácie.

en: After disabling the link will not active but the settings will be reserved.
sk_SK: Po deaktivácii odkaz nebude aktívny, ale nastavenia budú rezervované.

en: All
sk_SK: Všetky

en: All Logs
sk_SK: Všetky záznamy

en: All Shortlinks
sk_SK: Všetky skrátené odkazy

en: All logs have been cleared.
sk_SK: Všetky záznamy boli vymazané.

en: Allow logged-out visitors to view revision content via shortlinks.
sk_SK: Povoliť odhláseným návštevníkom prehliadať obsah revízie prostredníctvom skrátených odkazov.

en: Allowed Post Statuses
sk_SK: Povolené stavy príspevku

en: Analytics
sk_SK: Analytika

en: Analytics reset successfully.
sk_SK: Analytika bola úspešne resetovaná.

en: Any parameters added to the short URL (e.g., ?utm_source=email) will be forwarded to the target URL.
sk_SK: Akékoľvek parametre pridané do krátkeho URL (napr. ?utm_source=email) budú preposlané na cieľové URL.

en: Are you sure you want to clear all logs?
sk_SK: Ste si istý, že chcete vymazať všetky záznamy?

en: Are you sure you want to delete this log entry?
sk_SK: Ste si istý, že chcete odstrániť tento záznam denníka?

en: Are you sure you want to remove this post type?
sk_SK: Ste si istý, že chcete odstrániť tento post type?

en: Are you sure you want to reset the analytics for this period? This action cannot be undone.
sk_SK: Ste si istý, že chcete resetovať analýzy za toto obdobie? Túto akciu nie je možné zrušiť.

en: Auto-Link Color
sk_SK: Farba automatického prepojenia

en: Auto-Linking
sk_SK: Automatické prepojenie

en: Auto-List Links
sk_SK: Automaticky zoznamovať odkazy

en: Auto-linking
sk_SK: Automatické prepojenie

en: Automatically convert keywords to shortlinks in post content.
sk_SK: Automaticky previesť kľúčové slová na krátke odkazy v obsahu príspevku.

en: Bulk Import & Export
sk_SK: Hromadný import a export

en: Bulk Management
sk_SK: Hromadné riadenie

en: By default, PublishPress Revisions blocks visitors from viewing revision previews. When enabled, revision shortlinks will render the revision content directly for logged-out visitors instead of redirecting to the preview URL.
sk_SK: Predvolene, PublishPress Revisions blokuje návštevníkom zobrazenie náhľadov revízií. Po povolení sa skrátené odkazy na revízie zobrazia priamo pre odhlásených návštevníkov namiesto presmerovania na URL náhľadu.

en: CSV Export
sk_SK: CSV export

en: CSV Import
sk_SK: CSV import

en: Categories
sk_SK: Kategórie

en: Category
sk_SK: Kategória

en: Choose how auto-linked keywords should open.
sk_SK: Vyberte, ako by sa mali otvárať automaticky prepojené kľúčové slová.

en: Choose the color for auto-linked keywords.
sk_SK: Vyberte farbu pre automaticky prepojené kľúčové slová.

en: Choose the date this link should expire.
sk_SK: Vyberte dátum, kedy by tento odkaz mal vypršať.

en: Choose the time this link should expire.
sk_SK: Vyberte čas, kedy by tento odkaz mal vypršať.

en: Choose which post statuses can be accessed via shortlinks
sk_SK: Vyberte, ktoré stavy príspevkov môžu byť prístupné prostredníctvom skratiek

en: Clear Logs
sk_SK: Vymazať záznamy

en: Click here if you are not redirected
sk_SK: Kliknite sem, ak nie ste presmerovaní

en: Click on your preferred one to Download the extension.
sk_SK: Kliknite na preferovaný prehliadač a stiahnite si rozšírenie.

en: Click to copy
sk_SK: Kliknite pre skopírovanie

en: Clicked %s times
sk_SK: Kliknuté %s krát

en: Close
sk_SK: Zavrieť

en: Configuration saved successfully
sk_SK: Konfigurácia bola úspešne uložená

en: Configuration unchanged (already saved)
sk_SK: Konfigurácia sa nezmenila (už uložené)

en: Configure Post Types
sk_SK: Nastaviť typy príspevkov

en: Contact
sk_SK: Kontakt

en: Copied
sk_SK: Skopírované

en: Copied.
sk_SK: Skopírované.

en: Create Shortlink
sk_SK: Vytvoriť skrátený odkaz

en: Create custom links for your posts. These links are brandable, trackable, and can have custom view permissions.
sk_SK: Vytvorte vlastné odkazy pre vaše príspevky. Tieto odkazy sú značkovateľné, sledovateľné a môžu mať vlastné povolenia na zobrazenie.

en: Create shortlinks from anywhere inside your WordPress dashboard.
sk_SK: Vytvárajte skrátené odkazy odkiaľkoľvek vo vašom WordPress dashboarde.

en: Ctrl or Cmd + /
sk_SK: Ctrl alebo Cmd + /

en: Custom prefix slug.
sk_SK: Vlastná predpona skráteného odkazu.

en: Default Expired Redirect URL
sk_SK: Predvolená URL pre presmerovanie po uplynutí platnosti

en: Deferred
sk_SK: Odložené

en: Delete
sk_SK: Odstrániť

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
sk_SK: Podrobná dokumentácia je tiež k dispozícii na webovej stránke pluginu.

en: Details
sk_SK: Detaily

en: Disable
sk_SK: Deaktivovať

en: Disable the shortlink instantly.
sk_SK: Okamžite deaktivujte skrátený odkaz.

en: Display a brief notice before redirecting expired links.
sk_SK: Zobrazte krátke upozornenie pred presmerovaním na vypršané odkazy.

en: Display a brief notice before redirecting.
sk_SK: Zobrazte krátke upozornenie pred presmerovaním.

en: Display shortlink column when viewing revisions in PublishPress Revisions.
sk_SK: Zobraziť stĺpec skráteného odkazu pri prezeraní revízií v PublishPress Revisions.

en: Documentation
sk_SK: Dokumentácia

en: Download QR Code
sk_SK: Stiahnuť QR kód

en: Download the Extension
sk_SK: Stiahnuť rozšírenie

en: Draft
sk_SK: Koncept

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Edit shortlink settings
sk_SK: Upraviť nastavenia skráteného odkazu

en: Elementor Detected:
sk_SK: Zistený Elementor:

en: Elementor is active. Shortlink prefix has been automatically disabled, it is required for optimal compatibility with Elementor revisions.
sk_SK: Elementor je aktívny. Prefix krátkeho odkazu bol automaticky zakázaný, je potrebný pre optimálnu kompatibilitu s revíziami Elementor.

en: Enable
sk_SK: Povoliť

en: Enable Auto-Linking
sk_SK: Povoliť automatické prepojenie

en: Enable Expiration
sk_SK: Povoliť expiráciu

en: Enter a long URL and make a shortlink
sk_SK: Zadajte dlhú URL a vytvorte skrátený odkaz

en: Enter password to continue:
sk_SK: Zadajte heslo na pokračovanie:

en: Error
sk_SK: Chyba

en: Error: %s
sk_SK: Chyba: %s

en: Expiration Date
sk_SK: Dátum vypršania

en: Expiration Time
sk_SK: Čas vypršania

en: Expire automatically.
sk_SK: Automaticky vyprší.

en: Expired Links
sk_SK: Expirované odkazy

en: Expired Redirect Settings
sk_SK: Nastavenia vypršaného presmerovania

en: Expired Redirect URL
sk_SK: URL vypršaného presmerovania

en: External
sk_SK: Externý

en: Failed to reset analytics.
sk_SK: Nepodarilo sa resetovať analytiku.

en: Failed to save configuration to database
sk_SK: Uloženie konfigurácie do databázy zlyhalo

en: For admin purpose only.
sk_SK: Iba na administratívne účely.

en: From %1$s, visited at %2$s
sk_SK: Z %1$s, navštívil dňa %2$s

en: General
sk_SK: Všeobecné

en: Hide the "Shorten" button from the WordPress admin bar.
sk_SK: Skryť tlačidlo "Skrátiť" z WordPress admin panela.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. Thank you!
sk_SK: Ak sa vám páči %1$s, prosím zanechajte nám %2$s hodnotenie. Ďakujeme!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
sk_SK: Ak potrebujete pomoc alebo máte nový požiadavok na funkciu, dajte nám vedieť.

en: Import and export your shortlinks in bulk using CSV files. Migrate from other plugins or manage links across multiple sites.
sk_SK: Importujte a exportujte svoje shortlinky hromadne pomocou CSV súborov. Migrácia z iných pluginov alebo správa odkazov na viacerých stránkach.

en: Incorrect password. Please try again.
sk_SK: Nesprávne heslo. Skúste to prosím znova.

en: Internal
sk_SK: Interný

en: Invalid URL scheme. Only http, https, ftp, ftps, and mailto are allowed.
sk_SK: Neplatný schéma URL. Povolené sú iba http, https, ftp, ftps a mailto.

en: Invalid URL.
sk_SK: Neplatná URL.

en: Invalid configuration format - expected array
sk_SK: Neplatný formát konfigurácie - očakávané pole

en: Invalid nonce verification.
sk_SK: Neplatná kontrola nonce.

en: Invalid or empty URL
sk_SK: Neplatná alebo prázdna URL

en: Invalid post ID or post type.
sk_SK: Neplatné ID príspevku alebo typ príspevku.

en: Invalid post ID.
sk_SK: Neplatné ID príspevku.

en: Invalid revision ID.
sk_SK: Neplatné ID revízie.

en: Keyboard Shortcut
sk_SK: Klávesová skratka

en: Keywords
sk_SK: Kľúčové slová

en: Label *
sk_SK: Názov *

en: Last 1 Month
sk_SK: Posledný 1 mesiac

en: Last 1 Year
sk_SK: Posledný 1 rok

en: Last 7 Days
sk_SK: Posledných 7 dní

en: Link - %s
sk_SK: Odkaz - %s

en: Link Expired
sk_SK: Odkaz vypršal

en: Link Title
sk_SK: Názov odkazu

en: Link Type
sk_SK: Typ odkazu

en: Log entry deleted successfully.
sk_SK: Záznam denníka bol úspešne odstránený.

en: Logs
sk_SK: Záznamy

en: Long URL
sk_SK: Dlhá URL

en: Mark links as sponsored content.
sk_SK: Oz označte odkazy ako sponzorovaný obsah.

en: Mobile
sk_SK: Mobil

en: Must be at least 1 minute in the future.
sk_SK: Musí byť aspoň 1 minútu v budúcnosti.

en: Need PublishPress Shortlinks Support?
sk_SK: Potrebujete podporu pre PublishPress Shortlinks?

en: Needs work
sk_SK: Potrebné úpravy

en: Never
sk_SK: Nikdy

en: New tab
sk_SK: Nová karta

en: No post types configured yet. Click "Add Post Type" to get started.
sk_SK: Žiadne typy príspevkov zatiaľ nie sú nakonfigurované. Kliknite na "Pridať typ príspevku" a začnite.

en: No shortlink
sk_SK: Žiadny shortlink

en: Not yet submitted
sk_SK: Ešte nebol predložený

en: Notes
sk_SK: Poznámky

en: Only selected user roles can control settings.
sk_SK: Iba vybrané používateľské role môžu ovládať nastavenia.

en: Only selected user roles can create or edit links.
sk_SK: Iba vybrané používateľské role môžu vytvárať alebo upravovať odkazy.

en: Only selected user roles can see analytics.
sk_SK: Iba vybrané používateľské role môžu vidieť analytiku.

en: Only selected user roles can view links.
sk_SK: Iba vybrané používateľské role môžu zobraziť odkazy.

en: Open Auto-Links In
sk_SK: Otvoriť automatické odkazy v

en: Options
sk_SK: Možnosti

en: Parameter Forwarding
sk_SK: Preposielanie parametrov

en: Pass URL parameters to the target link.
sk_SK: Prejdite URL parametre na cieľový odkaz.

en: Password
sk_SK: Heslo

en: Password Protected Link
sk_SK: Odkaz chránený heslom

en: Password Protection
sk_SK: Ochrana heslom

en: Passwords are case sensitive.
sk_SK: Heslá sú citlivé na veľké a malé písmená.

en: Pending Review
sk_SK: Čaká na recenziu

en: Permission denied
sk_SK: Prístup zamietnutý

en: Permission denied - you must be an administrator
sk_SK: Prístup zamietnutý - musíte byť administrátor

en: Post Status Visibility
sk_SK: Viditeľnosť stavu príspevku

en: Post not found.
sk_SK: Príspevok nebol nájdený.

en: Post type is required
sk_SK: Post type je povinný

en: Prefix Slug
sk_SK: Predpona skráteného odkazu

en: Prevent search engines from following this link.
sk_SK: Zabráňte vyhľadávačom v sledovaní tohto odkazu.

en: Private
sk_SK: Súkromný

en: Pro Feature
sk_SK: Pro funkcia

en: PublishPress Shortlinks
sk_SK: Skrátené odkazy PublishPress

en: PublishPress Statuses Plugin Detected:
sk_SK: PublishPress Shortlinks Free

en: Published
sk_SK: Publikované

en: Redirection
sk_SK: Presmerovanie

en: Redirection Method
sk_SK: Metóda presmerovania

en: Rejected
sk_SK: Zamietnuté

en: Remove from Admin Bar
sk_SK: Odstrániť z admin panela

en: Request Support
sk_SK: Požiadať o podporu

en: Reset Month's Analytics
sk_SK: Resetovať analýzy za tento mesiac

en: Reset Today's Analytics
sk_SK: Resetovať analýzy za dnešný deň

en: Reset Week's Analytics
sk_SK: Resetovať analýzy za tento týždeň

en: Reset Year's Analytics
sk_SK: Resetovať analýzy za tento rok

en: Revision
sk_SK: Revízia

en: Revision Link Visibility
sk_SK: Viditeľnosť odkazu revízie

en: Revision Visibility for Visitors
sk_SK: Viditeľnosť revízie pre návštevníkov

en: Revision: %s
sk_SK: Revízia: %s

en: Revisions
sk_SK: Revízie

en: Role Management
sk_SK: Správa rolí

en: Same tab
sk_SK: Rovnaká karta

en: Saved!
sk_SK: Uložené!

en: Saving...
sk_SK: Ukladanie...

en: Scheduled
sk_SK: Naplánované

en: Search Shortlinks
sk_SK: Hľadať skrátené odkazy

en: Secure your shortlink.
sk_SK: Zabezpečte svoj krátky odkaz.

en: Security
sk_SK: Bezpečnosť

en: Security check failed.
sk_SK: Kontrola bezpečnosti zlyhala.

en: Select a method
sk_SK: Vyberte metódu

en: Select a post type
sk_SK: Vyberte post type

en: Select redirection method
sk_SK: Vyberte metódu presmerovania

en: Select which post statuses are accessible when visiting a PublishPress shortlink.
sk_SK: Vyberte, ktoré stavy príspevkov sú prístupné pri návšteve skratky PublishPress.

en: Set when links should be auto-listed for each post type
sk_SK: Nastavte, kedy by sa mali automaticky zoznamovať odkazy pre každý typ príspevku

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: Share this with users.
sk_SK: Zdieľajte to s používateľmi.

en: Short String *
sk_SK: Skrátený reťazec *

en: Short string of this URL.
sk_SK: Krátky reťazec tejto URL.

en: Shorten
sk_SK: Skrať

en: Shortlink Prefix
sk_SK: Prefix krátkeho odkazu

en: Shortlink created successfully.
sk_SK: Skratka bola úspešne vytvorená.

en: Shortlink prefix is required for proper rendering of Elementor revisions. It is advisable to keep it enabled.
sk_SK: Prefix krátkeho odkazu je potrebný na správne zobrazenie revízií Elementor. Odporúča sa ho ponechať povolený.

en: Shortlink will appear here
sk_SK: Skrátený odkaz sa zobrazí tu

en: Shortlinks
sk_SK: Shortlinky

en: Show Expiration Notice
sk_SK: Zobraziť upozornenie na vypršanie platnosti

en: Show Shortlink in Revision Table
sk_SK: Zobraziť skrátený odkaz v tabuľke revízií

en: Side
sk_SK: Strana

en: Sorry, you are not allowed to access shortlink settings.
sk_SK: Je nám ľúto, nemáte povolenie na prístup k nastaveniam skrátených odkazov.

en: Sorry, you are not allowed to access shortlinks.
sk_SK: Je nám ľúto, nemáte povolenie na prístup k skráteným odkazom.

en: Sorry, you are not allowed to create shortlinks.
sk_SK: Je nám ľúto, nemáte povolenie na vytváranie skrátených odkazov.

en: Sorry, you are not allowed to edit shortlinks.
sk_SK: Je nám ľúto, nemáte povolenie na úpravu skrátených odkazov.

en: Sponsored
sk_SK: Sponzorované

en: Stats
sk_SK: Štatistiky

en: Status
sk_SK: Stav

en: Submit
sk_SK: Odoslať

en: Submitted for approval
sk_SK: Predložené na schválenie

en: Target URL *
sk_SK: Cieľová URL *

en: Target url not found.
sk_SK: Cieľová URL nebola nájdená.

en: This feature is available in PublishPress Shortlinks Pro.
sk_SK: Táto funkcia je k dispozícii v PublishPress Shortlinks Pro.

en: This link has expired
sk_SK: Tento odkaz vypršal

en: This link is expired.
sk_SK: Tento odkaz je neplatný.

en: This link is not active.
sk_SK: Tento odkaz nie je aktívny.

en: This link is not containing the right prefix slug.
sk_SK: Tento odkaz neobsahuje správny prefix slug.

en: This links to a revision
sk_SK: Toto odkazuje na revíziu

en: This links to an external website
sk_SK: Toto odkazuje na externú webovú stránku

en: This links to your post
sk_SK: Toto odkazuje na váš príspevok

en: This plugin can be deleted.
sk_SK: Tento plugin môže byť odstránený.

en: This text will be added between your domain name and shortlink.
sk_SK: Tento text bude pridaný medzi váš názov domény a skrátený odkaz.

en: Tiny slug could not created.
sk_SK: Tiny slug sa nepodarilo vytvoriť.

en: TinyPress Shortlinks Notice:
sk_SK: Oznámenie o krátkych odkazoch TinyPress:

en: Title
sk_SK: Názov

en: To use core PublishPress statuses with Shortlinks, Please enable the Shortlinks post type in PublishPress Statuses workflow settings.
sk_SK: Aby ste mohli používať základné stavy PublishPress so skratkami, prosím, povolte typ príspevku skratky v nastaveniach pracovného postupu stavov PublishPress.

en: Today
sk_SK: Dnes

en: Upgrade to Pro
sk_SK: Prejsť na Pro

en: Users must enter the password to redirect to the target link.
sk_SK: Používatelia musia zadať heslo, aby sa mohli presmerovať na cieľový odkaz.

en: Users will not able to redirect to the target URL once expire.
sk_SK: Používatelia nebudú môcť presmerovať na cieľové URL po uplynutí platnosti.

en: Valid: %%s
sk_SK: Platné: %s

en: Validating...
sk_SK: Validácia...

en: View Knowledge Base
sk_SK: Zobraziť znalostnú základňu

en: Visited at %s
sk_SK: Navštívil dňa %s

en: We have developed extensions for the below browsers.
sk_SK: Vyvinuli sme rozšírenia pre nižšie uvedené prehliadače.

en: When Link is First Used
sk_SK: Keď je odkaz prvýkrát použitý

en: When Link is First Used or Post Created
sk_SK: Keď je odkaz prvýkrát použitý alebo príspevok vytvorený

en: When Post is Created
sk_SK: Keď je príspevok vytvorený

en: When Post is Published
sk_SK: Keď je príspevok publikovaný

en: When Revision is Created
sk_SK: Keď je vytvorená revízia

en: When Revision is Created or Link is First Used
sk_SK: Keď je vytvorená revízia alebo keď je prvýkrát použitý odkaz

en: When a shortlink expires, visitors will be redirected to this URL instead of seeing an error. Leave empty to show the default expiration message.
sk_SK: Keď skratka vyprší, návštevníci budú presmerovaní na túto URL namiesto toho, aby videli chybu. Nechajte prázdne, aby sa zobrazila predvolená správa o vypršaní.

en: When enabled, keywords configured in shortlink settings will be automatically linked in your content.
sk_SK: Keď je povolené, kľúčové slová nakonfigurované v nastaveniach krátkeho odkazu budú automaticky prepojené vo vašom obsahu.

en: When enabled, revision shortlinks will appear in the "All Shortlinks" table based on the behavior you configure below.
sk_SK: Keď je povolené, skratky revízií sa objavia v tabuľke "Všetky skratky" na základe správania, ktoré nastavíte nižšie.

en: When enabled, shortlinks will appear in the "All Links" table based on the behavior you configure below.
sk_SK: Keď je povolené, skratky sa objavia v tabuľke "Všetky odkazy" na základe správania, ktoré nastavíte nižšie.

en: Where should expired shortlinks redirect?
sk_SK: Kam by sa mali expirované skratky presmerovať?

en: Where should these keywords be auto-linked?
sk_SK: Kde by sa mali tieto kľúčové slová automaticky prepojiť?

en: Who Can Control Settings
sk_SK: Kto môže ovládať nastavenia

en: Who Can Create/Edit Shortlinks
sk_SK: Kto môže vytvárať/upraviť skrátené odkazy

en: Who Can See Analytics
sk_SK: Kto môže vidieť analytiku

en: Who Can View Shortlinks
sk_SK: Kto môže zobraziť skrátené odkazy

en: You do not have permission to create shortlinks.
sk_SK: Nemáte oprávnenie vytvárať skratky.

en: You do not have permission to reset analytics.
sk_SK: Nemáte oprávnenie resetovať analytiku.

en: You will be redirected shortly.
sk_SK: Budete čoskoro presmerovaní.

en: You're using PublishPress Shortlinks Free. The Pro version has more features and support.
sk_SK: Používate PublishPress Shortlinks Free. Pro verzia má viac funkcií a podporu.

en: go
sk_SK: pokračovať

en: via %s
sk_SK: cez %s
