PublishPress Shortlinks Free 1.5.0 - en to hu-HU translation catalogue (268 entries)

en: "%%s" cannot be used for auto-listing
hu-HU: "%%s" nem használható automatikus listázásra

en: "%%s" is already configured
hu-HU: "%%s" már be van állítva

en: "%%s" is not a public post type
hu-HU: "%%s" nem egy nyilvános post type

en: "%%s" is not a registered post type
hu-HU: "%%s" nem egy regisztrált post type

en: %1$s from %2$s visited at %3$s
hu-HU: %1$s a %2$s helyről látogatta meg %3$s

en: %1$s visited at %2$s
hu-HU: %1$s meglátogatta %2$s időpontban

en: %d log entries deleted successfully.
hu-HU: %d naplóbejegyzés sikeresen törölve.

en: 301 (Permanent)
hu-HU: 301 (Állandó)

en: 302 (Temporary)
hu-HU: 302 (Ideiglenes)

en: 307 (Temporary)
hu-HU: 307 (Ideiglenes)

en: About
hu-HU: Rólunk

en: Access Denied
hu-HU: Hozzáférés megtagadva

en: Actions
hu-HU: Műveletek

en: Add Post Type
hu-HU: Post Type hozzáadása

en: Add Shortlink
hu-HU: Rövidlink hozzáadása

en: Add a prefix between your domain name and shortlink.
hu-HU: Adj egy előtagot a domain neved és a rövidlinked közé.

en: Add keywords separated by commas or on separate lines. Each keyword will link to this shortlink.
hu-HU: Adjon hozzá kulcsszavakat vesszővel elválasztva vagy külön sorokban. Minden kulcsszó ehhez a rövidlinkhez fog kapcsolódni.

en: Add post types and configure when their shortlinks should appear in the "All Links" table. Changes are saved automatically.
hu-HU: Adjon hozzá post típusokat, és konfigurálja, mikor jelenjenek meg a rövidlinkjeik az "Összes Link" táblázatban. A változtatások automatikusan mentésre kerülnek.

en: Adds rel="nofollow" attribute. Recommended for external links and untrusted sources.
hu-HU: Hozzáadja a rel="nofollow" attribútumot. Ajánlott külső linkekhez és megbízhatatlan forrásokhoz.

en: Adds rel="sponsored" attribute. Recommended for affiliate links and paid promotions.
hu-HU: Hozzáadja a rel="sponsored" attribútumot. Ajánlott affiliate linkekhez és fizetett hirdetésekhez.

en: After disabling the link will not active but the settings will be reserved.
hu-HU: A link letiltása után nem lesz aktív, de a beállítások megmaradnak.

en: All
hu-HU: Minden

en: All Logs
hu-HU: Összes napló

en: All Shortlinks
hu-HU: Összes rövidlink

en: All logs have been cleared.
hu-HU: Minden napló törölve lett.

en: Allow logged-out visitors to view revision content via shortlinks.
hu-HU: Engedélyezze a kijelentkezett látogatók számára, hogy rövidlinkeken keresztül megtekinthessék a verzió tartalmát.

en: Allowed Post Statuses
hu-HU: Engedélyezett Post állapotok

en: Analytics
hu-HU: Elemzés

en: Analytics reset successfully.
hu-HU: Az analitika sikeresen visszaállítva.

en: Any parameters added to the short URL (e.g., ?utm_source=email) will be forwarded to the target URL.
hu-HU: Bármely paraméter, amelyet a rövid URL-hez adnak (pl. ?utm_source=email), továbbításra kerül a cél URL-re.

en: Are you sure you want to clear all logs?
hu-HU: Biztosan törölni szeretné az összes naplót?

en: Are you sure you want to delete this log entry?
hu-HU: Biztosan törölni szeretné ezt a naplóbejegyzést?

en: Are you sure you want to remove this post type?
hu-HU: Biztosan el akarod távolítani ezt a post type-ot?

en: Are you sure you want to reset the analytics for this period? This action cannot be undone.
hu-HU: Biztos benne, hogy vissza szeretné állítani az analitikákat erre az időszakra? Ez a művelet nem vonható vissza.

en: Auto-Link Color
hu-HU: Automatikus Link Szín

en: Auto-Linking
hu-HU: Automatikus Linkelés

en: Auto-List Links
hu-HU: Automatikus lista linkekből

en: Auto-List Shortlinks
hu-HU: Automatikus lista rövidlinkek

en: Auto-linking
hu-HU: Automatikus linkelés

en: Automatically convert keywords to shortlinks in post content.
hu-HU: Automatikusan konvertálja a kulcsszavakat rövidlinkekké a post tartalmában.

en: Bulk Import & Export
hu-HU: Tömeges importálás és exportálás

en: Bulk Management
hu-HU: Tömeges kezelés

en: By default, PublishPress Revisions blocks visitors from viewing revision previews. When enabled, revision shortlinks will render the revision content directly for logged-out visitors instead of redirecting to the preview URL.
hu-HU: Alapértelmezés szerint a PublishPress Revisions megakadályozza a látogatókat abban, hogy megtekinthessék a verzió előnézetét. Ha engedélyezve van, a verzió rövidlinkei közvetlenül megjelenítik a verzió tartalmát a kijelentkezett látogatók számára, ahelyett, hogy átirányítanák az előnézeti URL-re.

en: CSV Export
hu-HU: CSV exportálás

en: CSV Import
hu-HU: CSV importálás

en: Categories
hu-HU: Kategóriák

en: Category
hu-HU: Kategória

en: Choose how auto-linked keywords should open.
hu-HU: Válassza ki, hogyan nyílhatnak meg az automatikusan linkelt kulcsszavak.

en: Choose the color for auto-linked keywords.
hu-HU: Válaszd ki a színt az automatikusan összekapcsolt kulcsszavakhoz.

en: Choose the date this link should expire.
hu-HU: Válassza ki a dátumot, amikor ennek a linknek le kell járnia.

en: Choose the time this link should expire.
hu-HU: Válassza ki az időt, amikor ennek a linknek le kell járnia.

en: Choose which post statuses can be accessed via shortlinks
hu-HU: Válassza ki, hogy mely post állapotok érhetők el rövidlinkeken keresztül

en: Clear Logs
hu-HU: Naplók törlése

en: Click here if you are not redirected
hu-HU: Kattintson ide, ha nem irányítják át

en: Click on your preferred one to Download the extension.
hu-HU: Kattintson a kívántra a kiterjesztés letöltéséhez.

en: Click to copy
hu-HU: Kattintás a másoláshoz

en: Clicked %s times
hu-HU: Kattintva %s alkalommal

en: Close
hu-HU: Bezárás

en: Configuration saved successfully
hu-HU: A konfiguráció sikeresen elmentve

en: Configuration unchanged (already saved)
hu-HU: A konfiguráció változatlan (már mentve)

en: Configure Post Types
hu-HU: Post típusok konfigurálása

en: Contact
hu-HU: Kapcsolat

en: Copied
hu-HU: Másolva

en: Copied.
hu-HU: Másolt.

en: Create Shortlink
hu-HU: Rövid link létrehozása

en: Create custom links for your posts. These links are brandable, trackable, and can have custom view permissions.
hu-HU: Hozz létre egyedi linkeket a bejegyzéseidhez. Ezek a linkek márkázottak, nyomon követhetők, és egyedi megtekintési engedélyekkel rendelkezhetnek.

en: Create shortlinks from anywhere inside your WordPress dashboard.
hu-HU: Rövidlinkek létrehozása a WordPress dashboardod bármely részéből.

en: Ctrl or Cmd + /
hu-HU: Ctrl vagy Cmd + /

en: Custom prefix slug.
hu-HU: Egyedi előtag slug.

en: Default Expired Redirect URL
hu-HU: Alapértelmezett lejárt átirányítási URL

en: Deferred
hu-HU: Elhalasztott

en: Delete
hu-HU: Törlés

en: Desktop
hu-HU: Asztali

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
hu-HU: Részletes dokumentáció is elérhető a bővítmény weboldalán.

en: Details
hu-HU: Részletek

en: Disable
hu-HU: Letiltás

en: Disable the shortlink instantly.
hu-HU: A rövidlink azonnali letiltása.

en: Display a brief notice before redirecting expired links.
hu-HU: Egy rövid értesítést jelenít meg a lejárt linkek átirányítása előtt.

en: Display a brief notice before redirecting.
hu-HU: Egy rövid értesítést jelenít meg az átirányítás előtt.

en: Display shortlink column when viewing revisions in PublishPress Revisions.
hu-HU: Rövidlink oszlop megjelenítése a PublishPress Revisions verzióinak megtekintésekor.

en: Documentation
hu-HU: Dokumentáció

en: Download QR Code
hu-HU: QR-kód letöltése

en: Download the Extension
hu-HU: A kiterjesztés letöltése

en: Draft
hu-HU: Vázlat

en: Edit
hu-HU: Szerkesztés

en: Edit shortlink settings
hu-HU: Rövid link beállításainak szerkesztése

en: Elementor Detected:
hu-HU: Elementor észlelve:

en: Elementor is active. Shortlink prefix has been automatically disabled, it is required for optimal compatibility with Elementor revisions.
hu-HU: Az Elementor aktív. A rövidlink prefix automatikusan le lett tiltva, szükséges az Elementor revíziókkal való optimális kompatibilitáshoz.

en: Enable
hu-HU: Engedélyezés

en: Enable Auto-Linking
hu-HU: Automatikus Linkelés engedélyezése

en: Enable Expiration
hu-HU: Lejárat engedélyezése

en: Enter a long URL and make a shortlink
hu-HU: Adjon meg egy hosszú URL-t és készítsen rövid linket

en: Enter password to continue:
hu-HU: Adja meg a jelszót a folytatáshoz:

en: Error
hu-HU: Hiba

en: Error: %s
hu-HU: Hiba: %s

en: Expiration Date
hu-HU: Lejárati dátum

en: Expiration Time
hu-HU: Lejárati idő

en: Expire automatically.
hu-HU: Automatikusan lejár.

en: Expired Links
hu-HU: Lejárt linkek

en: Expired Redirect Settings
hu-HU: Lejárt átirányítás beállításai

en: Expired Redirect URL
hu-HU: Lejárt átirányítás URL

en: External
hu-HU: Külső

en: Failed to reset analytics.
hu-HU: Az analitika visszaállítása nem sikerült.

en: Failed to save configuration to database
hu-HU: Nem sikerült a konfigurációt elmenteni az adatbázisba

en: For admin purpose only.
hu-HU: Csak adminisztrációs célokra.

en: From %1$s, visited at %2$s
hu-HU: %1$s-tól, meglátogatta %2$s időpontban

en: General
hu-HU: Általános

en: Hide the "Shorten" button from the WordPress admin bar.
hu-HU: A "Rövidítés" gomb elrejtése a WordPress admin sávból.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. Thank you!
hu-HU: Ha tetszik a %1$s, kérjük, hagyjon egy %2$s értékelést. Köszönjük!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
hu-HU: Ha segítségre van szüksége, vagy új funkciókérése van, tudassa velünk.

en: Import / Export
hu-HU: Importálás / Exportálás

en: Import / Export Shortlinks
hu-HU: Rövidlinkek importálása / exportálása

en: Import and export your shortlinks in bulk using CSV files. Migrate from other plugins or manage links across multiple sites.
hu-HU: Importáld és exportáld a rövidlinkjeidet tömegben CSV fájlok segítségével. Migrálj más pluginokból vagy kezeld a linkeket több webhelyen.

en: Incorrect password. Please try again.
hu-HU: Helytelen jelszó. Kérjük, próbálja újra.

en: Internal
hu-HU: Belső

en: Invalid URL scheme. Only http, https, ftp, ftps, and mailto are allowed.
hu-HU: Érvénytelen URL séma. Csak http, https, ftp, ftps és mailto engedélyezett.

en: Invalid URL.
hu-HU: Érvénytelen URL.

en: Invalid configuration format - expected array
hu-HU: Érvénytelen konfigurációs formátum - tömböt vártunk

en: Invalid nonce verification.
hu-HU: Érvénytelen nonce ellenőrzés.

en: Invalid or empty URL
hu-HU: Érvénytelen vagy üres URL

en: Invalid post ID or post type.
hu-HU: Érvénytelen bejegyzés ID vagy bejegyzés típus.

en: Invalid post ID.
hu-HU: Érvénytelen bejegyzés ID.

en: Invalid revision ID.
hu-HU: Érvénytelen revízió azonosító.

en: Keyboard Shortcut
hu-HU: Billentyűparancs

en: Keywords
hu-HU: Kulcsszavak

en: Label *
hu-HU: Címke *

en: Last 1 Month
hu-HU: Último 1 hónap

en: Last 1 Year
hu-HU: Último 1 év

en: Last 7 Days
hu-HU: Último 7 nap

en: Link Expired
hu-HU: A link lejárt

en: Link Title
hu-HU: Link címe

en: Link Type
hu-HU: Link típusa

en: Log entry deleted successfully.
hu-HU: A naplóbejegyzés sikeresen törölve.

en: Logs
hu-HU: Naplók

en: Long URL
hu-HU: Hosszú URL

en: Mark links as sponsored content.
hu-HU: Linkek megjelölése szponzorált tartalomként.

en: Mobile
hu-HU: Mobil

en: Must be at least 1 minute in the future.
hu-HU: Legalább 1 perccel a jövőben kell lennie.

en: Need PublishPress Shortlinks Support?
hu-HU: Szüksége van a PublishPress rövidlinkek támogatására?

en: Needs work
hu-HU: Munkára van szükség

en: Never
hu-HU: Soha

en: New tab
hu-HU: Új fülben

en: No post types configured yet. Click "Add Post Type" to get started.
hu-HU: Még nincs konfigurálva post type. Kattintson az "Add Post Type" gombra a kezdéshez.

en: No shortlink
hu-HU: Nincs rövidlink

en: Not yet submitted
hu-HU: Még nem benyújtva

en: Notes
hu-HU: Megjegyzések

en: Only selected user roles can control settings.
hu-HU: Csak a kiválasztott felhasználói szerepkörök vezérelhetik a beállításokat.

en: Only selected user roles can create or edit links.
hu-HU: Csak a kiválasztott felhasználói szerepkörök hozhatnak létre vagy szerkeszthetnek linkeket.

en: Only selected user roles can see analytics.
hu-HU: Csak a kiválasztott felhasználói szerepkörök láthatják az analitikát.

en: Only selected user roles can view links.
hu-HU: Csak a kiválasztott felhasználói szerepkörök láthatják a linkeket.

en: Open Auto-Links In
hu-HU: Automatikus Linkek Megnyitása

en: Options
hu-HU: Opciók

en: Parameter Forwarding
hu-HU: Paraméter továbbítás

en: Pass URL parameters to the target link.
hu-HU: URL paraméterek átadása a cél linknek.

en: Password
hu-HU: Jelszó

en: Password Protected Link
hu-HU: Jelszóval védett link

en: Password Protection
hu-HU: Jelszóvédelem

en: Passwords are case sensitive.
hu-HU: A jelszavak kis- és nagybetű érzékenyek.

en: Pending Review
hu-HU: Függőben lévő felülvizsgálat

en: Permission denied
hu-HU: Hozzáférés megtagadva

en: Permission denied - you must be an administrator
hu-HU: Hozzáférés megtagadva - rendszergazdának kell lenned

en: Post Status Visibility
hu-HU: Post állapot láthatóság

en: Post not found.
hu-HU: A bejegyzés nem található.

en: Post type is required
hu-HU: A post type megadása kötelező

en: Prefix Slug
hu-HU: Előtag slug

en: Prevent search engines from following this link.
hu-HU: Megakadályozza, hogy a keresőmotorok kövessék ezt a linket.

en: Private
hu-HU: Privát

en: Pro Feature
hu-HU: Pro funkció

en: PublishPress Shortlinks
hu-HU: PublishPress rövidlinkek

en: PublishPress Statuses Plugin Detected:
hu-HU: PublishPress Shortlinks Free

en: Published
hu-HU: Közzétéve

en: Redirection
hu-HU: Átirányítás

en: Redirection Method
hu-HU: Átirányítási módszer

en: Rejected
hu-HU: Elutasítva

en: Remove from Admin Bar
hu-HU: Eltávolítás az Admin Sávból

en: Request Support
hu-HU: Támogatás kérése

en: Reset Month's Analytics
hu-HU: A havi analitikák visszaállítása

en: Reset Today's Analytics
hu-HU: A mai analitikák visszaállítása

en: Reset Week's Analytics
hu-HU: A heti analitikák visszaállítása

en: Reset Year's Analytics
hu-HU: Az éves analitikák visszaállítása

en: Revision
hu-HU: Javítás

en: Revision Link Visibility
hu-HU: Módosítási link láthatóság

en: Revision Visibility for Visitors
hu-HU: Verzió láthatóság a látogatók számára

en: Revision: %s
hu-HU: Felülvizsgálat: %s

en: Revisions
hu-HU: Módosítások

en: Role Management
hu-HU: Szerepkör kezelés

en: Same tab
hu-HU: Ugyanabban a fülben

en: Saved!
hu-HU: Elmentve!

en: Saving...
hu-HU: Mentés...

en: Scheduled
hu-HU: Ütemezett

en: Search Shortlinks
hu-HU: Rövidlinkek keresése

en: Secure your shortlink.
hu-HU: Biztosítsa a rövidlinket.

en: Security
hu-HU: Biztonság

en: Security check failed.
hu-HU: A biztonsági ellenőrzés nem sikerült.

en: Select a method
hu-HU: Válasszon egy módszert

en: Select a post type
hu-HU: Válassz egy post type-ot

en: Select redirection method
hu-HU: Válassza ki az átirányítási módszert

en: Select which post statuses are accessible when visiting a PublishPress shortlink.
hu-HU: Válassza ki, hogy mely post állapotok érhetők el a PublishPress rövidlink meglátogatásakor.

en: Set when links should be auto-listed for each post type
hu-HU: Állítsa be, mikor kell automatikusan listázni a linkeket minden post típus esetén

en: Settings
hu-HU: Beállítások

en: Share this with users.
hu-HU: Ossza meg ezt a felhasználókkal.

en: Short String *
hu-HU: Rövid szöveg *

en: Short string of this URL.
hu-HU: Ez az URL rövid szövege.

en: Shorten
hu-HU: Rövidítés

en: Shortlink
hu-HU: Rövidlink

en: Shortlink Prefix
hu-HU: Rövidlink prefix

en: Shortlink created successfully.
hu-HU: Rövidlink sikeresen létrehozva.

en: Shortlink prefix is required for proper rendering of Elementor revisions. It is advisable to keep it enabled.
hu-HU: A rövidlink prefix szükséges az Elementor revíziók megfelelő megjelenítéséhez. Ajánlott, hogy ezt engedélyezve tartsa.

en: Shortlink will appear here
hu-HU: A rövid link itt fog megjelenni

en: Shortlinks
hu-HU: Rövidlinkek

en: Show Expiration Notice
hu-HU: Lejárati értesítés megjelenítése

en: Show Shortlink in Revision Table
hu-HU: Rövidlink megjelenítése a verzió táblázatban

en: Side
hu-HU: Oldal

en: Sorry, you are not allowed to access shortlink settings.
hu-HU: Sajnálom, nem engedélyezett a rövidlink beállítások elérése.

en: Sorry, you are not allowed to access shortlinks.
hu-HU: Sajnálom, nem engedélyezett a rövidlinkek elérése.

en: Sorry, you are not allowed to create shortlinks.
hu-HU: Sajnálom, nem engedélyezett rövidlinkek létrehozása.

en: Sorry, you are not allowed to edit shortlinks.
hu-HU: Sajnálom, nem engedélyezett a rövidlinkek szerkesztése.

en: Sponsored
hu-HU: Szponzorált

en: Stats
hu-HU: Statisztikák

en: Status
hu-HU: Állapot

en: Submit
hu-HU: Beküldés

en: Submitted for approval
hu-HU: Benyújtva jóváhagyásra

en: Target URL *
hu-HU: Cél URL *

en: Target url not found.
hu-HU: Cél URL nem található.

en: This feature is available in PublishPress Shortlinks Pro.
hu-HU: Ez a funkció a PublishPress Shortlinks Pro-ban érhető el.

en: This link has expired
hu-HU: Ez a link lejárt

en: This link is expired.
hu-HU: Ez a link lejárt.

en: This link is not active.
hu-HU: Ez a link nem aktív.

en: This link is not containing the right prefix slug.
hu-HU: Ez a link nem tartalmazza a megfelelő prefix slugot.

en: This links to a revision
hu-HU: Ez a javításhoz mutat

en: This links to an external website
hu-HU: Ez egy külső weboldalra mutat

en: This links to your post
hu-HU: Ez a bejegyzésedre mutat

en: This plugin can be deleted.
hu-HU: Ez a bővítmény törölhető.

en: This text will be added between your domain name and shortlink.
hu-HU: Ez a szöveg a domain neved és a rövidlinked közé lesz hozzáadva.

en: Tiny slug could not created.
hu-HU: A kis slug nem jöhetett létre.

en: TinyPress Shortlinks Notice:
hu-HU: TinyPress rövidlink értesítés:

en: Title
hu-HU: Cím

en: To use core PublishPress statuses with Shortlinks, Please enable the Shortlinks post type in PublishPress Statuses workflow settings.
hu-HU: A PublishPress állapotok alapértelmezett státuszainak használatához a Shortlinks funkcióhoz engedélyezze a Shortlinks post type-ot a PublishPress Statuses munkafolyamat beállításaiban.

en: Today
hu-HU: Ma

en: Upgrade to Pro
hu-HU: Frissítés Pro verzióra

en: Users must enter the password to redirect to the target link.
hu-HU: A felhasználóknak be kell írniuk a jelszót, hogy átirányítsanak a cél linkhez.

en: Users will not able to redirect to the target URL once expire.
hu-HU: A felhasználók nem tudnak átirányítani a cél URL-re, ha lejár.

en: Valid: %%s
hu-HU: Érvényes: %%s

en: Validating...
hu-HU: Érvényesítés...

en: View Knowledge Base
hu-HU: Tudásbázis megtekintése

en: Visited at %s
hu-HU: Meglátogatta %s időpontban

en: We have developed extensions for the below browsers.
hu-HU: Kiterjesztéseket fejlesztettünk ki az alábbi böngészők számára.

en: When Link is First Used
hu-HU: Amikor a link először van használva

en: When Link is First Used or Post Created
hu-HU: Amikor a link először van használva vagy a bejegyzés létrejön

en: When Post is Created
hu-HU: Amikor a bejegyzés létrejön

en: When Post is Published
hu-HU: Amikor a bejegyzés közzé van téve

en: When Revision is Created
hu-HU: Amikor a verzió létrejön

en: When Revision is Created or Link is First Used
hu-HU: Amikor a verzió létrejön vagy a link először használatba kerül

en: When a shortlink expires, visitors will be redirected to this URL instead of seeing an error. Leave empty to show the default expiration message.
hu-HU: Amikor egy rövidlink lejár, a látogatók erre az URL-re lesznek átirányítva a hibaüzenet helyett. Hagyja üresen, hogy az alapértelmezett lejárati üzenetet mutassa.

en: When enabled, keywords configured in shortlink settings will be automatically linked in your content.
hu-HU: Ha engedélyezve van, a rövidlink beállításokban konfigurált kulcsszavak automatikusan linkelve lesznek a tartalmában.

en: When enabled, revision shortlinks will appear in the "All Shortlinks" table based on the behavior you configure below.
hu-HU: Ha engedélyezve van, a módosítási rövidlinkek megjelennek az "Összes Rövidlink" táblázatban az alább konfigurált viselkedés alapján.

en: When enabled, shortlinks will appear in the "All Links" table based on the behavior you configure below.
hu-HU: Ha engedélyezve van, a rövidlinkek megjelennek az "Összes Link" táblázatban az alább konfigurált viselkedés alapján.

en: Where should expired shortlinks redirect?
hu-HU: Hová kell átirányítani a lejárt rövidlinkeket?

en: Where should these keywords be auto-linked?
hu-HU: Hol kellene automatikusan linkelni ezeket a kulcsszavakat?

en: Who Can Control Settings
hu-HU: Ki vezérelheti a beállításokat

en: Who Can Create/Edit Shortlinks
hu-HU: Ki hozhat létre/szerkeszthet rövidlinkeket

en: Who Can See Analytics
hu-HU: Ki láthatja az analitikát

en: Who Can View Shortlinks
hu-HU: Ki láthatja a rövidlinkeket

en: You do not have permission to create shortlinks.
hu-HU: Nincs jogosultsága rövidlinkek létrehozására.

en: You do not have permission to reset analytics.
hu-HU: Nincs jogosultsága az analitika visszaállítására.

en: You will be redirected shortly.
hu-HU: Hamarosan átirányítjuk.

en: You're using PublishPress Shortlinks Free. The Pro version has more features and support.
hu-HU: A PublishPress Shortlinks Free-t használod. A Pro verzió több funkciót és támogatást kínál.

en: go
hu-HU: menj
