PublishPress Shortlinks Free 1.5.0 - en to bg-BG translation catalogue (272 entries)

en: "%%s" cannot be used for auto-listing
bg-BG: "%s" не може да бъде използван за автоматично изброяване

en: "%%s" is already configured
bg-BG: "%s" вече е конфигуриран

en: "%%s" is not a public post type
bg-BG: "%s" не е публичен post type

en: "%%s" is not a registered post type
bg-BG: "%s" не е регистриран post type

en: %1$s from %2$s visited at %3$s
bg-BG: %1$s от %2$s посети на %3$s

en: %1$s visited at %2$s
bg-BG: %1$s посети на %2$s

en: %d log entries deleted successfully.
bg-BG: %d записа на дневника бяха изтрити успешно.

en: 301 (Permanent)
bg-BG: 301 (Постоянен)

en: 302 (Temporary)
bg-BG: 302 (Временен)

en: 307 (Temporary)
bg-BG: 307 (Временен)

en: About
bg-BG: За нас

en: Access Denied
bg-BG: Достъпът е отказан

en: Actions
bg-BG: Действия

en: Add Post Type
bg-BG: Добавяне на тип публикация

en: Add Shortlink
bg-BG: Добавяне на кратък линк

en: Add a prefix between your domain name and shortlink.
bg-BG: Добавете префикс между името на домейна и краткия линк.

en: Add keywords separated by commas or on separate lines. Each keyword will link to this shortlink.
bg-BG: Добавете ключови думи, разделени със запетаи или на отделни редове. Всяка ключова дума ще свърже с тази кратка връзка.

en: Add post types and configure when their shortlinks should appear in the "All Links" table. Changes are saved automatically.
bg-BG: Добавете пост типове и конфигурирайте кога техните кратки линкове да се появят в таблицата "Всички линкове". Промените се запазват автоматично.

en: Adds rel="nofollow" attribute. Recommended for external links and untrusted sources.
bg-BG: Добавя атрибут rel="nofollow". Препоръчва се за външни линкове и ненадеждни източници.

en: Adds rel="sponsored" attribute. Recommended for affiliate links and paid promotions.
bg-BG: Добавя атрибут rel="спонсориран". Препоръчва се за партньорски линкове и платени промоции.

en: After disabling the link will not active but the settings will be reserved.
bg-BG: След деактивиране линкът няма да е активен, но настройките ще бъдат запазени.

en: All
bg-BG: Всички

en: All Logs
bg-BG: Всички логове

en: All Shortlinks
bg-BG: Всички кратки линкове

en: All logs have been cleared.
bg-BG: Всички дневници бяха изчистени.

en: Allow logged-out visitors to view revision content via shortlinks.
bg-BG: Позволете на посетители без влизане да преглеждат съдържанието на ревизията чрез кратки връзки.

en: Allowed Post Statuses
bg-BG: Разрешени статуси на постовете

en: Analytics
bg-BG: Анализ

en: Analytics reset successfully.
bg-BG: Аналитиката е нулирана успешно.

en: Any parameters added to the short URL (e.g., ?utm_source=email) will be forwarded to the target URL.
bg-BG: Всички параметри, добавени към краткия URL (напр. ?utm_source=email), ще бъдат прехвърлени към целевия URL.

en: Are you sure you want to clear all logs?
bg-BG: Сигурни ли сте, че искате да изчистите всички логове?

en: Are you sure you want to delete this log entry?
bg-BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете този запис на дневника?

en: Are you sure you want to remove this post type?
bg-BG: Сигурни ли сте, че искате да премахнете този post type?

en: Are you sure you want to reset the analytics for this period? This action cannot be undone.
bg-BG: Сигурни ли сте, че искате да нулирате аналитиката за този период? Тази операция не може да бъде отменена.

en: Auto-Link Color
bg-BG: Цвят на автоматичната връзка

en: Auto-Linking
bg-BG: Автоматично свързване

en: Auto-List Links
bg-BG: Автоматично списък на линковете

en: Auto-List Shortlinks
bg-BG: Авто-списък с кратки линкове

en: Auto-linking
bg-BG: Автоматично свързване

en: Automatically convert keywords to shortlinks in post content.
bg-BG: Автоматично конвертиране на ключови думи в кратки връзки в съдържанието на публикацията.

en: Bulk Import & Export
bg-BG: Масов импорт и експорт

en: Bulk Management
bg-BG: Управление на маса

en: By default, PublishPress Revisions blocks visitors from viewing revision previews. When enabled, revision shortlinks will render the revision content directly for logged-out visitors instead of redirecting to the preview URL.
bg-BG: По подразбиране, PublishPress Ревизии блокира посетителите от преглед на предварителни ревизии. Когато е активирано, кратките връзки на ревизиите ще показват съдържанието на ревизията директно за посетители без влизане, вместо да пренасочват към URL адреса на предварителния преглед.

en: CSV Export
bg-BG: CSV Експорт

en: CSV Import
bg-BG: CSV Импорт

en: Categories
bg-BG: Категории

en: Category
bg-BG: Категория

en: Choose how auto-linked keywords should open.
bg-BG: Изберете как ключовите думи, автоматично свързани, да се отварят.

en: Choose the color for auto-linked keywords.
bg-BG: Изберете цвета за автоматично свързаните ключови думи.

en: Choose the date this link should expire.
bg-BG: Изберете датата, на която този линк трябва да изтече.

en: Choose the time this link should expire.
bg-BG: Изберете времето, на което този линк трябва да изтече.

en: Choose which post statuses can be accessed via shortlinks
bg-BG: Изберете кои статуси на постовете могат да се достъпват чрез кратки линкове

en: Clear Logs
bg-BG: Изчисти логовете

en: Click here if you are not redirected
bg-BG: Кликнете тук, ако не сте пренасочени

en: Click on your preferred one to Download the extension.
bg-BG: Кликнете върху предпочитания от вас, за да изтеглите разширението.

en: Click to copy
bg-BG: Кликнете, за да копирате

en: Clicked %s times
bg-BG: Кликнато %s пъти

en: Close
bg-BG: Затвори

en: Configuration saved successfully
bg-BG: Конфигурацията е запазена успешно

en: Configuration unchanged (already saved)
bg-BG: Конфигурацията не е променена (вече е запазена)

en: Configure Post Types
bg-BG: Конфигуриране на пост типове

en: Contact
bg-BG: Контакт

en: Copied
bg-BG: Копирано

en: Copied.
bg-BG: Копирано.

en: Create Shortlink
bg-BG: Създаване на кратък линк

en: Create custom links for your posts. These links are brandable, trackable, and can have custom view permissions.
bg-BG: Създайте персонализирани линкове за вашите публикации. Тези линкове могат да бъдат брандируеми, проследими и да имат персонализирани разрешения за преглед.

en: Create shortlinks from anywhere inside your WordPress dashboard.
bg-BG: Създавайте кратки линкове от всяко място в таблото на WordPress.

en: Ctrl or Cmd + /
bg-BG: Ctrl или Cmd + /

en: Custom prefix slug.
bg-BG: Персонализиран префикс на линка.

en: Default Expired Redirect URL
bg-BG: URL по подразбиране за пренасочване на изтекли линкове

en: Deferred
bg-BG: Отложен

en: Delete
bg-BG: Изтриване

en: Desktop
bg-BG: Десктоп

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
bg-BG: Подробна документация също е налична на уебсайта на плъгина.

en: Details
bg-BG: Детайли

en: Disable
bg-BG: Деактивиране

en: Disable the shortlink instantly.
bg-BG: Деактивирайте краткия линк незабавно.

en: Display a brief notice before redirecting expired links.
bg-BG: Показвайте кратко известие преди пренасочване на изтекли линкове.

en: Display a brief notice before redirecting.
bg-BG: Показвайте кратко известие преди пренасочване.

en: Display shortlink column when viewing revisions in PublishPress Revisions.
bg-BG: Показвайте колоната с кратки връзки при преглед на ревизии в PublishPress Ревизии.

en: Documentation
bg-BG: Документация

en: Download QR Code
bg-BG: Изтеглете QR код

en: Download the Extension
bg-BG: Изтеглете разширението

en: Draft
bg-BG: Чернова

en: Edit
bg-BG: Редактиране

en: Edit shortlink settings
bg-BG: Редактиране на настройките за кратки линкове

en: Elementor Detected:
bg-BG: Открит Elementor:

en: Elementor is active. Shortlink prefix has been automatically disabled, it is required for optimal compatibility with Elementor revisions.
bg-BG: Elementor е активен. Префиксът на кратката връзка е деактивиран автоматично, необходим е за оптимална съвместимост с ревiziите на Elementor.

en: Enable
bg-BG: Активиране

en: Enable Auto-Linking
bg-BG: Активиране на автоматично свързване

en: Enable Expiration
bg-BG: Активиране на изтичане

en: Enter a long URL and make a shortlink
bg-BG: Въведете дълъг URL и създайте кратък линк

en: Enter password to continue:
bg-BG: Въведете паролата, за да продължите:

en: Error
bg-BG: Грешка

en: Error: %s
bg-BG: Грешка: %s

en: Expiration Date
bg-BG: Дата на изтичане

en: Expiration Time
bg-BG: Време на изтичане

en: Expire automatically.
bg-BG: Автоматично изтичане.

en: Expired Links
bg-BG: Изтекли линкове

en: Expired Redirect Settings
bg-BG: Настройки за изтекло пренасочване

en: Expired Redirect URL
bg-BG: URL на изтекло пренасочване

en: External
bg-BG: Външен

en: Failed to reset analytics.
bg-BG: Неуспешно нулиране на аналитиката.

en: Failed to save configuration to database
bg-BG: Неуспешно запазване на конфигурацията в базата данни

en: For admin purpose only.
bg-BG: Само за администраторска цел.

en: From %1$s, visited at %2$s
bg-BG: От %1$s, посетено на %2$s

en: General
bg-BG: Общо

en: Hide the "Shorten" button from the WordPress admin bar.
bg-BG: Скрий бутона "Скъсяване" от админ лентата на WordPress.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. Thank you!
bg-BG: Ако ви харесва %1$s, моля, оставете ни оценка %2$s. Благодаря!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
bg-BG: Ако имате нужда от помощ или имате ново искане за функция, уведомете ни.

en: Import / Export
bg-BG: Импорт / Експорт

en: Import / Export Shortlinks
bg-BG: Импорт / Експорт на кратки линкове

en: Import and export your shortlinks in bulk using CSV files. Migrate from other plugins or manage links across multiple sites.
bg-BG: Импортирайте и експортирайте вашите кратки линкове на едро, използвайки CSV файлове. Мигрирайте от други плъгини или управлявайте линкове на множество сайтове.

en: Incorrect password. Please try again.
bg-BG: Невалидна парола. Моля, опитайте отново.

en: Internal
bg-BG: Вътрешен

en: Invalid URL scheme. Only http, https, ftp, ftps, and mailto are allowed.
bg-BG: Невалиден URL схема. Позволени са само http, https, ftp, ftps и mailto.

en: Invalid URL.
bg-BG: Невалиден URL.

en: Invalid configuration format - expected array
bg-BG: Невалиден формат на конфигурацията - очакван масив

en: Invalid nonce verification.
bg-BG: Невалидна проверка на nonce.

en: Invalid or empty URL
bg-BG: Невалиден или празен URL

en: Invalid post ID or post type.
bg-BG: Невалиден ID на пост или тип пост.

en: Invalid post ID.
bg-BG: Невалиден идентификатор на публикацията.

en: Invalid revision ID.
bg-BG: Невалиден идентификатор на ревизия.

en: Keyboard Shortcut
bg-BG: Клавишна комбинация

en: Keywords
bg-BG: Ключови думи

en: Label *
bg-BG: Етикет *

en: Last 1 Month
bg-BG: Последен 1 месец

en: Last 1 Year
bg-BG: Последна 1 година

en: Last 7 Days
bg-BG: Последни 7 дни

en: Link - %s
bg-BG: Линк - %s

en: Link Expired
bg-BG: Връзката е изтекла

en: Link Title
bg-BG: Заглавие на връзката

en: Link Type
bg-BG: Тип на връзката

en: Log entry deleted successfully.
bg-BG: Записът на дневника беше изтрит успешно.

en: Logs
bg-BG: Логове

en: Long URL
bg-BG: Дълъг URL

en: Mark links as sponsored content.
bg-BG: Маркирайте линковете като спонсорирано съдържание.

en: Mobile
bg-BG: Мобилен

en: Must be at least 1 minute in the future.
bg-BG: Трябва да бъде поне 1 минута в бъдещето.

en: Need PublishPress Shortlinks Support?
bg-BG: Нуждаете се от поддръжка за PublishPress Shortlinks?

en: Needs work
bg-BG: Нуждае се от работа

en: Never
bg-BG: Никога

en: New tab
bg-BG: Нов таб

en: No post types configured yet. Click "Add Post Type" to get started.
bg-BG: Все още няма конфигурирани типове публикации. Щракнете върху "Добавяне на тип публикация", за да започнете.

en: No shortlink
bg-BG: Няма shortlink

en: Not yet submitted
bg-BG: Още не е подаден

en: Notes
bg-BG: Бележки

en: Only selected user roles can control settings.
bg-BG: Само избраните роли на потребителите могат да контролират настройки.

en: Only selected user roles can create or edit links.
bg-BG: Само избраните роли на потребителите могат да създават или редактират линкове.

en: Only selected user roles can see analytics.
bg-BG: Само избраните роли на потребителите могат да виждат аналитика.

en: Only selected user roles can view links.
bg-BG: Само избраните роли на потребителите могат да виждат линкове.

en: Open Auto-Links In
bg-BG: Отвори автоматични връзки в

en: Options
bg-BG: Опции

en: Parameter Forwarding
bg-BG: Прехвърляне на параметри

en: Pass URL parameters to the target link.
bg-BG: Премини URL параметрите към целевия линк.

en: Password
bg-BG: Парола

en: Password Protected Link
bg-BG: Връзка с парола

en: Password Protection
bg-BG: Защита с парола

en: Passwords are case sensitive.
bg-BG: Паролите са чувствителни към регистъра.

en: Pending Review
bg-BG: В очакване на преглед

en: Permission denied
bg-BG: Достъпът е отказан

en: Permission denied - you must be an administrator
bg-BG: Достъпът е отказан - трябва да сте администратор

en: Post Status Visibility
bg-BG: Видимост на статуса на поста

en: Post not found.
bg-BG: Постът не е намерен.

en: Post type is required
bg-BG: post type е задължителен

en: Prefix Slug
bg-BG: Префикс на линка

en: Prevent search engines from following this link.
bg-BG: Предотвратете търсачките да следват този линк.

en: Private
bg-BG: Частен

en: Pro Feature
bg-BG: Про функция

en: PublishPress Shortlinks
bg-BG: PublishPress кратки линкове

en: PublishPress Shortlinks Free
bg-BG: Безплатни кратки линкове на PublishPress

en: PublishPress Statuses Plugin Detected:
bg-BG: Безплатни кратки линкове на PublishPress

en: Published
bg-BG: Публикуван

en: Redirection
bg-BG: Пренасочване

en: Redirection Method
bg-BG: Метод на пренасочване

en: Rejected
bg-BG: Отхвърлен

en: Remove from Admin Bar
bg-BG: Премахни от админ лентата

en: Request Support
bg-BG: Искайте поддръжка

en: Reset Month's Analytics
bg-BG: Нулиране на аналитиката за месеца

en: Reset Today's Analytics
bg-BG: Нулиране на аналитиката за днешния ден

en: Reset Week's Analytics
bg-BG: Нулиране на аналитиката за седмицата

en: Reset Year's Analytics
bg-BG: Нулиране на аналитиката за годината

en: Revision
bg-BG: Ревизия

en: Revision Link Visibility
bg-BG: Видимост на линковете за ревизии

en: Revision Visibility for Visitors
bg-BG: Видимост на ревизията за посетителите

en: Revision: %s
bg-BG: Ревизия: %s

en: Revisions
bg-BG: Ревизии

en: Role Management
bg-BG: Управление на роли

en: Same tab
bg-BG: Същия таб

en: Saved!
bg-BG: Запазено!

en: Saving...
bg-BG: Запазване...

en: Scheduled
bg-BG: Планиран

en: Search Shortlinks
bg-BG: Търсене на кратки линкове

en: Secure your shortlink.
bg-BG: Сигурете своя кратък линк.

en: Security
bg-BG: Сигурност

en: Security check failed.
bg-BG: Проверката за сигурност не успя.

en: Select a method
bg-BG: Изберете метод

en: Select a post type
bg-BG: Изберете post type

en: Select redirection method
bg-BG: Изберете метод на пренасочване

en: Select which post statuses are accessible when visiting a PublishPress shortlink.
bg-BG: Изберете кои статуси на постовете са достъпни при посещение на краткия линк на PublishPress.

en: Set when links should be auto-listed for each post type
bg-BG: Настройте кога линковете да бъдат автоматично изброявани за всеки пост тип

en: Settings
bg-BG: Настройки

en: Share this with users.
bg-BG: Споделете това с потребителите.

en: Short String *
bg-BG: Кратък низ *

en: Short string of this URL.
bg-BG: Кратък низ на този URL.

en: Shorten
bg-BG: Съкратете

en: Shortlink
bg-BG: Кратък линк

en: Shortlink Prefix
bg-BG: Префикс на кратка връзка

en: Shortlink created successfully.
bg-BG: Кратката връзка е създадена успешно.

en: Shortlink prefix is required for proper rendering of Elementor revisions. It is advisable to keep it enabled.
bg-BG: Префиксът на кратката връзка е необходим за правилното визуализиране на ревизиите на Elementor. Препоръчително е да го запазите включен.

en: Shortlink will appear here
bg-BG: Краткият линк ще се появи тук

en: Shortlinks
bg-BG: Кратки линкове

en: Show Expiration Notice
bg-BG: Показване на известие за изтичане

en: Show Shortlink in Revision Table
bg-BG: Покажи кратка връзка в таблицата с ревизии

en: Side
bg-BG: Страна

en: Sorry, you are not allowed to access shortlink settings.
bg-BG: Съжалявам, нямате разрешение да достъпвате настройките на кратките линкове.

en: Sorry, you are not allowed to access shortlinks.
bg-BG: Съжалявам, нямате разрешение да достъпвате кратки линкове.

en: Sorry, you are not allowed to create shortlinks.
bg-BG: Съжалявам, нямате разрешение да създавате кратки линкове.

en: Sorry, you are not allowed to edit shortlinks.
bg-BG: Съжалявам, нямате разрешение да редактирате кратки линкове.

en: Sponsored
bg-BG: Спонсориран

en: Stats
bg-BG: Статистика

en: Status
bg-BG: Статус

en: Submit
bg-BG: Изпрати

en: Submitted for approval
bg-BG: Подаден за одобрение

en: Tablet
bg-BG: Таблет

en: Target URL *
bg-BG: Целеви URL *

en: Target url not found.
bg-BG: Целевият URL не е намерен.

en: This feature is available in PublishPress Shortlinks Pro.
bg-BG: Тази функция е налична в PublishPress Shortlinks Pro.

en: This link has expired
bg-BG: Тази връзка е изтекла

en: This link is expired.
bg-BG: Тази връзка е изтекла.

en: This link is not active.
bg-BG: Тази връзка не е активна.

en: This link is not containing the right prefix slug.
bg-BG: Тази връзка не съдържа правилния префикс на слага.

en: This links to a revision
bg-BG: Този линк води до ревизия

en: This links to an external website
bg-BG: Този линк води до външен уебсайт

en: This links to your post
bg-BG: Този линк води до вашия пост

en: This plugin can be deleted.
bg-BG: Този плъгин може да бъде изтрит.

en: This text will be added between your domain name and shortlink.
bg-BG: Текстът ще бъде добавен между името на домейна и краткия линк.

en: Tiny slug could not created.
bg-BG: Не можа да бъде създаден малък слуг.

en: TinyPress Shortlinks Notice:
bg-BG: Уведомление за кратки връзки TinyPress:

en: Title
bg-BG: Заглавие

en: To use core PublishPress statuses with Shortlinks, Please enable the Shortlinks post type in PublishPress Statuses workflow settings.
bg-BG: За да използвате основните статуси на PublishPress с Shortlinks, моля, активирайте типа на публикацията Shortlinks в настройките на работния поток на статусите на PublishPress.

en: Today
bg-BG: Днес

en: Upgrade to Pro
bg-BG: Актуализирайте до Про

en: Users must enter the password to redirect to the target link.
bg-BG: Потребителите трябва да въведат паролата, за да се пренасочат към целевия линк.

en: Users will not able to redirect to the target URL once expire.
bg-BG: Потребителите няма да могат да се пренасочат към целевия URL след изтичането.

en: Valid: %%s
bg-BG: Валиден: %s

en: Validating...
bg-BG: Проверка...

en: View Knowledge Base
bg-BG: Прегледайте базата знания

en: Visited at %s
bg-BG: Посетено на %s

en: We have developed extensions for the below browsers.
bg-BG: Разработихме разширения за следните браузъри.

en: When Link is First Used
bg-BG: Когато линкът е използван за първи път

en: When Link is First Used or Post Created
bg-BG: Когато линкът е използван за първи път или постът е създаден

en: When Post is Created
bg-BG: Когато постът е създаден

en: When Post is Published
bg-BG: Когато постът е публикуван

en: When Revision is Created
bg-BG: Когато е създадена ревизия

en: When Revision is Created or Link is First Used
bg-BG: Когато е създадена ревизия или връзката е използвана за първи път

en: When a shortlink expires, visitors will be redirected to this URL instead of seeing an error. Leave empty to show the default expiration message.
bg-BG: Когато краткият линк изтече, посетителите ще бъдат пренасочени към този URL вместо да видят грешка. Оставете празно, за да се покаже съобщението за изтичане по подразбиране.

en: When enabled, keywords configured in shortlink settings will be automatically linked in your content.
bg-BG: Когато е активирано, ключовите думи, конфигурирани в настройките на кратките връзки, ще бъдат автоматично свързани в съдържанието ви.

en: When enabled, revision shortlinks will appear in the "All Shortlinks" table based on the behavior you configure below.
bg-BG: Когато е активирано, кратките линкове за ревизии ще се появят в таблицата "Всички кратки линкове" в зависимост от поведението, което конфигурирате по-долу.

en: When enabled, shortlinks will appear in the "All Links" table based on the behavior you configure below.
bg-BG: Когато е активирано, кратките линкове ще се появят в таблицата "Всички линкове" в зависимост от поведението, което конфигурирате по-долу.

en: Where should expired shortlinks redirect?
bg-BG: Къде трябва да се пренасочват изтеклите кратки линкове?

en: Where should these keywords be auto-linked?
bg-BG: Къде трябва да бъдат автоматично свързани тези ключови думи?

en: Who Can Control Settings
bg-BG: Кой може да контролира настройки

en: Who Can Create/Edit Shortlinks
bg-BG: Кой може да създава/редактира кратки линкове

en: Who Can See Analytics
bg-BG: Кой може да вижда аналитика

en: Who Can View Shortlinks
bg-BG: Кой може да вижда кратки линкове

en: You do not have permission to create shortlinks.
bg-BG: Нямате разрешение за създаване на кратки връзки.

en: You do not have permission to reset analytics.
bg-BG: Нямате разрешение за нулиране на аналитиката.

en: You will be redirected shortly.
bg-BG: Ще бъдете пренасочени скоро.

en: You're using PublishPress Shortlinks Free. The Pro version has more features and support.
bg-BG: Използвате безплатните кратки линкове на PublishPress. Про версията предлага повече функции и поддръжка.

en: go
bg-BG: отивам

en: via %s
bg-BG: чрез %s
