PublishPress Shortlinks Free 1.5.0 - en to uk translation catalogue (400 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: PublishPress Shortlinks Free
uk: Безкоштовні короткі посилання PublishPress

note: Description of the plugin
en: The best link manager for WordPress. Your links are brandable, trackable, and can have custom view permissions.
uk: Найкращий менеджер посилань для WordPress. Ваші посилання можуть бути брендовими, відстежуваними і можуть мати власні дозволи на перегляд.

en: You're using PublishPress Shortlinks Free. The Pro version has more features and support.
uk: Ви використовуєте безкоштовні короткі посилання PublishPress. Професійна версія має більше функцій та підтримки.

en: Upgrade to Pro
uk: Оновити до Pro

en: Link Health
uk: Здоров'я посилань

en: Pro Feature
uk: Pro функція

en: This feature is available in PublishPress Shortlinks Pro.
uk: Ця функція доступна в PublishPress Shortlinks Pro.

en: Check whether your shortlinks redirect visitors to working destination pages.
uk: Перевірте, чи ваші короткі посилання перенаправляють відвідувачів на робочі цільові сторінки.

en: Check Visible Links
uk: Перевірити видимі посилання

en: Check All Links
uk: Перевірити всі посилання

en: Shortlink
uk: Скорочене посилання

en: Target URL
uk: Цільовий URL

en: Status
uk: Статус

en: Redirects
uk: Перенаправлення

en: Final URL
uk: Кінцевий URL

en: Working
uk: Функціонує

en: Broken
uk: Зламаний

en: Expired Redirect Settings
uk: Налаштування перенаправлення з закінченим терміном

en: Expired Redirect URL
uk: URL перенаправлення з закінченим терміном

en: Choose where visitors should go when they click an expired link.
uk: Виберіть, куди повинні йти відвідувачі, коли вони натискають на прострочене посилання.

en: Show Expiration Notice
uk: Показати повідомлення про закінчення терміну

en: Display a custom notice page before automatically redirecting visitors.
uk: Показати користувацьку сторінку повідомлення перед автоматичним перенаправленням відвідувачів.

en: Show a notice page for expired shortlinks briefly before redirecting.
uk: Коротко показати сторінку повідомлення для прострочених коротких посилань перед перенаправленням.

en: Set the default destination for all expired shortlinks.
uk: Встановіть стандартне місце призначення для всіх прострочених коротких посилань.

en: Show a notice page for expired shortlinks briefly before redirecting. You can customize the content of this message.
uk: Коротко показати сторінку повідомлення для прострочених коротких посилань перед перенаправленням. Ви можете налаштувати вміст цього повідомлення.

en: Advanced Auto-Link Settings
uk: Розширені налаштування автоматичного посилання

en: Minimum Keyword Usage
uk: Мінімальне використання ключових слів

en: Keyword must appear this many times before being autolinked.
uk: Ключове слово повинно з'явитися таку кількість разів, перш ніж буде автоматично пов'язане.

en: Maximum Keywords Linked
uk: Максимальна кількість зв'язаних ключових слів

en: Maximum number of times this keyword should be autolinked per post.
uk: Максимальна кількість разів, коли це ключове слово повинно бути автоматично зв'язане в одному пості.

en: Default minimum times a keyword must appear before being autolinked.
uk: За замовчуванням, мінімальна кількість разів, коли ключове слово повинно з'явитися перед автоматичним зв'язуванням.

en: Default maximum times a keyword should be autolinked per post.
uk: За замовчуванням, максимальна кількість разів, коли ключове слово повинно бути автоматично зв'язане в одному пості.

en: Maximum Links Per Post
uk: Максимальна кількість посилань на пост

en: Total maximum autolinks allowed per post/page.
uk: Загальна максимальна кількість автоматичних посилань, дозволених на пост/сторінку.

en: Minimum Character Length
uk: Мінімальна довжина символів

en: Keywords shorter than this will not be autolinked.
uk: Ключові слова, які коротші за це, не будуть автоматично зв'язані.

en: Maximum Character Length
uk: Максимальна довжина символів

en: Keywords longer than this will not be autolinked.
uk: Ключові слова, які довші за це, не будуть автоматично зв'язані.

en: Auto-Link Exceptions
uk: Виключення автоматичного зв'язування

en: Exclude Terms from Auto Links
uk: Виключити терміни з автоматичних посилань

en: These terms will never be autolinked.
uk: Ці терміни ніколи не будуть автоматично зв'язані.

en: Prevent Auto Links Inside Classes or IDs
uk: Запобігти автоматичним посиланням всередині класів або ID

en: Content inside elements with these classes or IDs will not have autolinks applied.
uk: Вміст всередині елементів з цими класами або ID не матиме застосованих автоматичних посилань.

en: Prevent Auto Links Inside Elements
uk: Запобігти автоматичним посиланням всередині елементів

en: Terms inside these HTML tags will not have autolinks applied.
uk: Терміни всередині цих HTML тегів не матимуть застосованих автоматичних посилань.

en: Prevent Auto Links on Shortcodes
uk: Запобігти автоматичним посиланням на шорткоди

en: Terms inside these shortcodes will not have autolinks applied.
uk: Терміни всередині цих шорткодів не матимуть застосованих автоматичних посилань.

en: Prevent Auto Links on Blocks
uk: Запобігти автоматичним посиланням на блоки

en: Terms inside these Gutenberg blocks will not have autolinks applied.
uk: Умови всередині цих блоків Гутенберга не матимуть застосованих автопосилань.

en: Search and select blocks...
uk: Шукати та вибирати блоки...

en: Permission denied
uk: Доступ заборонено

en: Post type is required
uk: post type обов'язковий

note: translators: %s: post type name
en: "%%s" is not a registered post type
uk: "%%s" не є зареєстрованим post type

note: translators: %s: post type name
en: "%%s" is not a public post type
uk: "%%s" не є публічним post type

note: translators: %s: post type name
en: "%%s" cannot be used for auto-listing
uk: "%%s" не може бути використаний для автоматичного списку

note: translators: %s: post type name
en: "%%s" is already configured
uk: "%%s" вже налаштований

note: translators: %s: post type label
en: Valid: %%s
uk: Дійсно: %%s

en: Permission denied - you must be an administrator
uk: Доступ заборонено - ви повинні бути адміністратором

en: Invalid configuration format - expected array
uk: Неправильний формат конфігурації - очікувався масив

en: Configuration unchanged (already saved)
uk: Конфігурація не змінена (вже збережено)

en: Failed to save configuration to database
uk: Не вдалося зберегти конфігурацію в базі даних

en: Configuration saved successfully
uk: Конфігурацію успішно збережено

note: translators: %s: error message
en: Error: %s
uk: Помилка: %s

en: Validating...
uk: Валідую...

en: Saving...
uk: Зберігається...

en: Saved!
uk: Збережено!

en: Error
uk: Помилка

en: Are you sure you want to remove this post type?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цей post type?

en: Select a post type
uk: Виберіть post type

en: Never
uk: Ніколи

en: When Link is First Used
uk: Коли посилання вперше використано

en: When Post is Published
uk: Коли пост опубліковано

en: When Post is Created
uk: Коли пост створено

en: When Link is First Used or Post Created
uk: Коли посилання вперше використано або пост створено

en: Invalid post ID or post type.
uk: Недійсний ID поста або тип поста.

en: No shortlink
uk: Немає короткого посилання

en: Shortlinks
uk: Скорочені посилання

en: Internal
uk: Внутрішній

en: External
uk: Зовнішній

en: This links to your post
uk: Це посилання на ваш пост

en: This links to an external website
uk: Це посилання на зовнішній веб-сайт

en: Revision
uk: Ревізія

en: This links to a revision
uk: Це посилання на ревізію

en: Not yet submitted
uk: Ще не надіслано

en: Submitted for approval
uk: Надіслано на затвердження

en: Scheduled
uk: Заплановано

en: Deferred
uk: Відкладено

en: Needs work
uk: Потребує доопрацювання

en: Rejected
uk: Відхилено

note: translators: %s: revision status label
en: Revision: %s
uk: Перегляд: %s

note: translators: %s: number of clicks
en: Clicked %s times
uk: Натиснуто %s разів

en: Edit
uk: Редагувати

en: Delete
uk: Видалити

en: Filter by link type
uk: Фільтрувати за типом посилання

en: All link types
uk: Усі типи посилань

en: Filter by category
uk: Фільтрувати за категорією

en: All categories
uk: Всі категорії

en: Filters
uk: Фільтри

en: Categories
uk: Категорії

en: Permission denied.
uk: Доступ заборонено.

en: Link Title
uk: Назва посилання

en: Link Type
uk: Тип посилання

en: Stats
uk: Статистика

en: Actions
uk: Дії

en: Click to copy
uk: Натисніть, щоб скопіювати

en: Copied
uk: Скопійовано

en: Search shortlinks...
uk: Шукати короткі посилання...

en: Insert Shortlink
uk: Вставити коротке посилання

en: Create New Shortlink
uk: Створити нове коротке посилання

en: Options
uk: Опції

en: Open in New Tab
uk: Відкрити в новій вкладці

en: Sponsored Link
uk: Спонсорське посилання

en: Label
uk: Мітка

en: Optional shortlink label
uk: Необов'язкова мітка короткого посилання

en: Create
uk: Створити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Close
uk: Закрити

en: Creating...
uk: Створення...

en: Shortlink created successfully.
uk: Коротке посилання успішно створено.

en: Please enter a valid URL
uk: Будь ласка, введіть дійсну URL-адресу

en: No shortlinks found
uk: Короткі посилання не знайдені

en: Search term is required
uk: Пошуковий термін обов'язковий

note: translators: %s: link ID number
en: Link - %s
uk: Посилання - %s

en: Target URL is required
uk: Цільова URL-адреса обов'язкова

en: Invalid shortlink ID
uk: Недійсний ID короткого посилання

en: Shortlink not found
uk: Скорочене посилання не знайдено

en: Security check failed.
uk: Перевірка безпеки не пройшла.

en: You do not have permission to create shortlinks.
uk: У вас немає дозволу на створення коротких посилань.

en: Invalid or empty URL
uk: Недійсне або порожнє URL

en: Invalid nonce verification.
uk: Недійсна перевірка nonce.

en: You do not have permission to reset analytics.
uk: У вас немає дозволу на скидання аналітики.

en: Invalid post ID.
uk: Недійсний ID допису.

en: Invalid shortlink ID.
uk: Недійсний ID скороченого посилання.

en: You do not have permission to reset analytics for this shortlink.
uk: У вас немає дозволу на скидання аналітики для цього скороченого посилання.

en: Analytics reset successfully.
uk: Аналітику успішно скинуто.

en: Failed to reset analytics.
uk: Не вдалося скинути аналітику.

en: Shorten
uk: Скоротити

en: All Shortlinks
uk: Усі короткі посилання

en: Add Shortlink
uk: Додати коротке посилання

en: Search Shortlinks
uk: Шукати короткі посилання

en: Category
uk: Категорія

en: Logs
uk: Логи

en: All Logs
uk: Усі логи

en: Are you sure you want to clear all logs?
uk: Ви впевнені, що хочете очистити всі логи?

en: Clear Logs
uk: Очистити логи

en: Sorry, you are not allowed to access shortlinks.
uk: Вибачте, вам не дозволено отримувати доступ до коротких посилань.

en: Access Denied
uk: Доступ заборонено

en: Sorry, you are not allowed to create shortlinks.
uk: Вибачте, вам не дозволено створювати короткі посилання.

en: Sorry, you are not allowed to edit shortlinks.
uk: Вибачте, вам не дозволено редагувати короткі посилання.

en: Sorry, you are not allowed to access shortlink settings.
uk: Вибачте, вам не дозволено отримувати доступ до налаштувань коротких посилань.

en: Import / Export
uk: Імпорт / Експорт

en: Importing...
uk: Імпорт...

en: Import complete!
uk: Імпорт завершено!

en: Import failed. Please check the file and try again.
uk: Імпорт не вдався. Будь ласка, перевірте файл і спробуйте ще раз.

en: Please select a CSV file.
uk: Будь ласка, виберіть файл CSV.

en: This will import shortlinks from the CSV file. Continue?
uk: Це імпортує скорочені посилання з файлу CSV. Продовжити?

en: Previewing...
uk: Попередній перегляд...

en: Preview failed.
uk: Попередній перегляд не вдався.

en: See More Rows
uk: Показати більше рядків

en: Show Less
uk: Показати менше

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Import CSV
uk: Імпорт CSV

note: translators: %d: number of successfully imported shortlinks
en: %d shortlinks successfully imported
uk: %d скорочених посилань успішно імпортовано

note: translators: %d: number of failed imports
en: %d shortlinks failed to import
uk: %d скорочених посилань не вдалося імпортувати

en: Error(s) for TinyPress Slug:
uk: Помилка(и) для TinyPress Slug:

en: Unauthorized.
uk: Неавторизований.

en: Invalid URL.
uk: Недійсний URL.

en: No file uploaded or upload error.
uk: Файл не завантажено або помилка при завантаженні.

en: Please upload a CSV file.
uk: Будь ласка, завантажте файл CSV.

en: Could not read the file.
uk: Не вдалося прочитати файл.

en: Empty CSV file.
uk: Пустий CSV файл.

en: CSV must contain a column for target URL (e.g., "url", "target_url", "destination_url").
uk: CSV має містити стовпець для цільової URL-адреси (наприклад, "url", "target_url", "destination_url").

note: translators: %s: error message
en: Failed to create shortlink: %s
uk: Не вдалося створити коротке посилання: %s

en: Unknown error.
uk: Невідома помилка.

note: translators: %d: number of updated shortlinks
en: %d shortlinks updated
uk: %d коротких посилань оновлено

note: translators: %s: field mappings
en: Field mappings: %s
uk: Відображення полів: %s

note: translators: 1: number of preview rows, 2: total number of importable rows
en: Showing %1$d preview row(s) from %2$d importable row(s).
uk: Показано %1$d рядок(ів) попереднього перегляду з %2$d імпортованих рядків.

en: Link Label
uk: Мітка посилання

en: Short Slug
uk: Короткий слуг

en: Post Status
uk: Статус посту

en: Link Status
uk: Статус посилання

en: Redirect Method
uk: Метод редиректу

en: Sponsored
uk: Спонсорований

en: Parameter Forwarding
uk: Параметри пересилання

en: Expiration Enabled
uk: Термін дії увімкнено

en: Expiration Date
uk: Дата закінчення терміну дії

en: Expiration Time
uk: Час закінчення терміну дії

en: Notes
uk: Примітки

en: Autolink Keywords
uk: Автозв'язування ключових слів

en: Import / Export Shortlinks
uk: Імпорт / Експорт коротких посилань

en: Import
uk: Імпорт

en: Export
uk: Експорт

en: Download all your shortlinks as a CSV file. The export includes labels, target URLs, slugs, redirect settings, global-setting modes, and more. Password protection settings are not exported.
uk: Завантажте всі свої короткі посилання у вигляді файлу CSV. Експорт включає ярлики, цільові URL-адреси, слаги, налаштування перенаправлення, режими глобальних налаштувань та інше. Налаштування захисту паролем не експортуються.

note: translators: %d: number of shortlinks
en: %d shortlink(s) will be exported.
uk: %d коротке посилання(ів) буде експортовано.

en: Export CSV
uk: Експортувати CSV

en: Upload a CSV file to bulk-create shortlinks. The CSV must contain at minimum a "target_url" column. Password protection settings are intentionally not imported.
uk: Завантажте файл CSV для масового створення коротких посилань. CSV повинен містити щонайменше стовпець "target_url". Налаштування захисту паролем навмисно не імпортуються.

en: Supported columns:
uk: Підтримувані стовпці:

en: Change File
uk: Змінити файл

en: Import Preview
uk: Попередній перегляд імпорту

note: translators: %s: current global setting value
en: Use global settings
uk: Використовувати глобальні налаштування

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: ON
uk: УВІМКНЕНО

en: OFF
uk: ВИМКНЕНО

en: 307 (Temporary)
uk: 307 (Тимчасовий)

en: 302 (Temporary)
uk: 302 (Тимчасовий)

en: 301 (Permanent)
uk: 301 (Постійний)

en: PublishPress Shortlinks
uk: PublishPress Скорочені посилання

en: General
uk: Загальні

en: Label *
uk: Мітка *

en: For admin purpose only.
uk: Тільки для адміністративних цілей.

en: Target URL *
uk: Цільовий URL *

en: Short String *
uk: Короткий рядок *

en: Short string of this URL.
uk: Короткий рядок цього URL.

en: Enable or disable the shortlink.
uk: Увімкнути або вимкнути коротке посилання.

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Shortlink Label
uk: Ярлик короткого посилання

en: Custom Text
uk: Користувацький текст

en: Post Title
uk: Назва допису

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Add keywords separated by commas or on separate lines. Each keyword will link to this shortlink.
uk: Додайте ключові слова, розділені комами або на окремих рядках. Кожне ключове слово буде посилатися на це коротке посилання.

en: Link Alt Text
uk: Альтернативний текст посилання

en: Set the alt text for the linked keywords in the frontend of the site.
uk: Встановіть альтернативний текст для пов’язаних ключових слів на фронтенді сайту.

en: Custom Alt Text
uk: Користувацький альтернативний текст

en: Enter custom alt text for the linked keywords. This is only used if "Custom Text" is selected above.
uk: Введіть власний альтернативний текст для пов'язаних ключових слів. Це використовується лише в тому випадку, якщо вибрано "Власний текст" вище.

en: Auto-linking
uk: Автоматичне посилання

en: Redirection
uk: Перенаправлення

en: Redirection Method
uk: Метод перенаправлення

en: Select redirection method
uk: Виберіть метод перенаправлення

en: Select a method
uk: Виберіть метод

en: Mark links as sponsored content.
uk: Позначити посилання як спонсорований контент.

en: Adds rel="sponsored" attribute. Recommended for affiliate links and paid promotions.
uk: Додає атрибут rel="спонсорований". Рекомендується для афілійованих посилань та платних промоцій.

en: Prevent search engines from following this link.
uk: Запобігти пошуковим системам від переходу за цим посиланням.

en: Adds rel="nofollow" attribute. Recommended for external links and untrusted sources.
uk: Додає атрибут rel="nofollow". Рекомендується для зовнішніх посилань та ненадійних джерел.

en: Pass URL parameters to the target link.
uk: Передайте URL параметри до цільового посилання.

en: Any parameters added to the short URL (e.g., ?utm_source=email) will be forwarded to the target URL.
uk: Будь-які параметри, додані до короткого URL (наприклад, ?utm_source=email), будуть переслані до цільового URL.

en: Password Protection
uk: Захист паролем

en: Secure your shortlink.
uk: Захистіть своє коротке посилання.

en: Users must enter the password to redirect to the target link.
uk: Користувачі повинні ввести пароль, щоб перенаправитися до цільового посилання.

en: Password
uk: Пароль

en: Share this with users.
uk: Поділіться цим з користувачами.

en: Passwords are case sensitive.
uk: Паролі чутливі до регістру.

en: Enable Expiration
uk: Увімкнути термін дії

en: Set an expiration date and time for shortlinks.
uk: Встановіть дату та час закінчення дії для коротких посилань.

en: After the expiration date and time pass, visitors will no longer be able to access the shortlink.
uk: Після закінчення терміну дії відвідувачі більше не зможуть отримати доступ до короткого посилання.

en: Select the date when this shortlink should stop working.
uk: Виберіть дату, коли це коротке посилання повинно припинити свою роботу.

en: Select the time when the shortlink should expire.
uk: Виберіть час, коли коротке посилання повинно завершитися.

en: Must be at least 1 minute in the future. Combined with the date above to set the exact expiration moment.
uk: Повинно бути не менше 1 хвилини в майбутньому. В комбінації з датою вище, щоб встановити точний момент закінчення дії.

en: Security
uk: Безпека

en: QR Code
uk: QR-код

en: Analytics
uk: Аналітика

en: Post not found.
uk: Пост не знайдено.

en: This post is in {status} status. It is not visible to the public.
uk: Цей пост має статус {status}. Він не видим для публіки.

en: This link has expired
uk: Це посилання вже не дійсне

en: You will be redirected shortly.
uk: Вас незабаром перенаправлять.

en: Click here if you are not redirected
uk: Натисніть тут, якщо вас не перенаправили

en: Link Expired
uk: Посилання закінчилося

en: This link is not active.
uk: Це посилання неактивне.

en: This link is expired.
uk: Це посилання прострочене.

en: Incorrect password. Please try again.
uk: Неправильний пароль. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Password Protected Link
uk: Посилання з паролем

en: Enter password to continue:
uk: Введіть пароль, щоб продовжити:

en: Submit
uk: Надіслати

en: This link is not containing the right prefix slug.
uk: Це посилання не містить правильного префікса slug.

en: Too many invalid shortlink requests. Please try again later.
uk: Забагато недійсних запитів на короткі посилання. Будь ласка, спробуйте ще раз пізніше.

en: Too Many Requests
uk: Забагато запитів

en: Invalid revision ID.
uk: Недійсний ID ревізії.

en: Draft
uk: Чернетка

en: Pending Review
uk: Очікує на перевірку

en: Private
uk: Приватний

en: Customize the notice shown for each enabled non-published status. Available placeholders: {status}, {date}, {title}.
uk: Налаштуйте повідомлення, що показується для кожного активованого неопублікованого статусу. Доступні замінники: {status}, {date}, {title}.

en: All
uk: Все

en: Settings
uk: Налаштування

en: Select which post statuses are accessible when visiting a PublishPress shortlink.
uk: Виберіть, які статуси постів доступні при відвідуванні короткого посилання PublishPress.

en: To use core PublishPress statuses with Shortlinks, Please enable the Shortlinks post type in PublishPress Statuses workflow settings.
uk: Щоб використовувати основні статуси PublishPress із Shortlinks, будь ласка, увімкніть тип поста Shortlinks у налаштуваннях робочого процесу статусів PublishPress.

en: Elementor Detected:
uk: Виявлено Elementor:

en: Shortlink prefix is required for proper rendering of Elementor revisions. It is advisable to keep it enabled.
uk: Префікс короткого посилання необхідний для правильного відображення ревізій Elementor. Рекомендується залишати його ввімкненим.

en: TinyPress Shortlinks Notice:
uk: Повідомлення про короткі посилання TinyPress:

en: Elementor is active. Shortlink prefix has been automatically disabled, it is required for optimal compatibility with Elementor revisions.
uk: Elementor активний. Префікс короткого посилання було автоматично вимкнено, він потрібен для оптимальної сумісності з ревізіями Elementor.

en: Published
uk: Опубліковано

en: Shortlink Prefix
uk: Префікс короткого посилання

en: Add a prefix between your domain name and shortlink.
uk: Додайте префікс між вашим доменним іменем та скороченим посиланням.

en: Prefix Slug
uk: Префікс Slug

en: Custom prefix slug.
uk: Користувацький префікс slug.

en: This text will be added between your domain name and shortlink.
uk: Цей текст буде додано між вашим доменним іменем та скороченим посиланням.

en: go
uk: перейти

en: Keyboard Shortcut
uk: Гарячий клавіш

en: Create shortlinks from anywhere inside your WordPress dashboard.
uk: Створюйте скорочені посилання з будь-якого місця у вашій панелі управління WordPress.

en: Ctrl or Cmd + /
uk: Ctrl або Cmd + /

en: Remove from Admin Bar
uk: Видалити з панелі адміністратора

en: Hide the "Shorten" button from the WordPress admin bar.
uk: Сховати кнопку "Скоротити" з панелі адміністратора WordPress.

en: Role Management
uk: Управління ролями

en: Who Can View The All Shortlinks Screen
uk: Хто може переглядати екран усіх коротких посилань

en: Only selected user roles can view the complete list of Shortlinks.
uk: Тільки вибрані ролі користувачів можуть переглядати повний список коротких посилань.

en: Who Can Create/Edit Shortlinks
uk: Хто може створювати/редагувати скорочені посилання

en: Only selected user roles can create or edit links.
uk: Тільки вибрані ролі користувачів можуть створювати або редагувати посилання.

en: Who Can See Logs
uk: Хто може бачити журнали

en: Only selected user roles can see the Analytics tab and the Logs screen.
uk: Тільки вибрані ролі користувачів можуть бачити вкладку аналітики та екран журналів.

en: Who Can Control Settings
uk: Хто може контролювати налаштування

en: Only selected user roles can access the Settings screen.
uk: Тільки вибрані ролі користувачів можуть отримати доступ до екрана налаштувань.

en: Auto-Linking
uk: Автоматичне посилання

en: Enable Auto-Linking
uk: Увімкнути автоматичне посилання

en: Automatically convert keywords to shortlinks in post content.
uk: Автоматично перетворювати ключові слова на короткі посилання у вмісті поста.

en: When enabled, keywords configured in shortlink settings will be automatically linked in your content.
uk: Коли увімкнено, ключові слова, налаштовані в параметрах короткого посилання, будуть автоматично пов'язані у вашому вмісті.

en: Where should auto-linking be applied?
uk: Де слід застосовувати автоматичне посилання?

en: Open Auto-Links In
uk: Відкрити автоматичні посилання в

en: Choose how auto-linked keywords should open.
uk: Виберіть, як мають відкриватися автоматично зв'язані ключові слова.

en: Same tab
uk: Тій же вкладці

en: New tab
uk: Нова вкладка

en: Auto-Link Color
uk: Колір автоматичного посилання

en: Choose the color for auto-linked keywords.
uk: Виберіть колір для автоматично пов'язаних ключових слів.

en: Auto-List Links
uk: Авто-список посилань

en: Auto-List Shortlinks
uk: Авто-список коротких посилань

en: When enabled, shortlinks will appear in the "All Links" table based on the behavior you configure below.
uk: Коли увімкнено, короткі посилання з’являться в таблиці "Усі посилання" відповідно до поведінки, яку ви налаштуєте нижче.

en: Configure Post Types
uk: Налаштувати типи постів

en: Set when links should be auto-listed for each post type
uk: Встановіть, коли посилання повинні автоматично перераховуватися для кожного типу поста

en: Add post types and configure when their shortlinks should appear in the "All Links" table. Changes are saved automatically.
uk: Додайте типи постів та налаштуйте, коли їх короткі посилання повинні з’являтися в таблиці "Усі посилання". Зміни зберігаються автоматично.

en: Post Status Visibility
uk: Видимість статусу поста

en: Allowed Post Statuses
uk: Дозволені статуси постів

en: Unpublished Content Notice
uk: Повідомлення про неопублікований контент

en: Show a frontend notice when an internal shortlink displays a post that is not published.
uk: Показати повідомлення на фронтенді, коли внутрішнє коротке посилання відображає пост, який не опубліковано.

en: Notice Post Statuses
uk: Статуси постів повідомлень

en: This notice only applies to internal shortlinks that render post content directly. External shortlinks are not affected.
uk: Це повідомлення стосується лише внутрішніх коротких посилань, які безпосередньо відображають контент поста. Зовнішні короткі посилання не підлягають змінам.

en: Notice Messages
uk: Повідомлення про повідомлення

en: Default redirection method for shortlinks
uk: Метод перенаправлення за замовчуванням для коротких посилань

en: Mark links as sponsored content
uk: Позначити посилання як спонсорований контент

en: Prevent search engines from following links
uk: Запобігти пошуковим системам слідувати посиланням

en: Pass URL parameters to target links
uk: Передати параметри URL цільовим посиланням

en: Secure your shortlinks
uk: Забезпечте свої короткі посилання

en: Users must enter a password to redirect to the target link.
uk: Користувачі повинні ввести пароль для перенаправлення на цільове посилання.

en: Default Password
uk: Пароль за замовчуванням

en: Default password for protected links
uk: Пароль за замовчуванням для захищених посилань

en: This password will be used for links that have password protection enabled via global settings. Passwords are case sensitive.
uk: Цей пароль буде використовуватися для посилань, які мають захист паролем, увімкнений через глобальні налаштування. Паролі чутливі до регістру.

en: Set an expiration date and time for shortlinks
uk: Встановіть дату та час закінчення дії для коротких посилань

en: Select the date when this shortlink should stop working
uk: Виберіть дату, коли це коротке посилання повинно припинити роботу

en: Select the time when the shortlink should expire
uk: Виберіть час, коли коротке посилання повинно закінчитися

en: Revisions
uk: Ревізії

en: Revision Link Visibility
uk: Видимість посилань на ревізії

en: When enabled, revision shortlinks will appear in the "All Shortlinks" table based on the behavior you configure below.
uk: Коли увімкнено, короткі посилання на ревізії з’являться в таблиці "Усі короткі посилання" відповідно до поведінки, яку ви налаштуєте нижче.

en: When Revision is Created
uk: Коли створено ревізію

en: When Revision is Created or Link is First Used
uk: Коли створено ревізію або коли посилання вперше використано

en: Show Shortlink in Revision Table
uk: Показати коротке посилання в таблиці ревізій

en: Display shortlink column when viewing revisions in PublishPress Revisions.
uk: Відображати стовпець короткого посилання при перегляді ревізій у PublishPress Revisions.

en: Revision Visibility for Visitors
uk: Видимість ревізії для відвідувачів

en: Allow logged-out visitors to view revision content via shortlinks.
uk: Дозволити вихідним відвідувачам переглядати вміст ревізії через короткі посилання.

en: By default, PublishPress Revisions blocks visitors from viewing revision previews. When enabled, revision shortlinks will render the revision content directly for logged-out visitors instead of redirecting to the preview URL.
uk: За замовчуванням, PublishPress Revisions блокує відвідувачів від перегляду попередніх версій ревізій. При ввімкненні, короткі посилання на ревізії відобразять вміст ревізії безпосередньо для вихідних відвідувачів замість перенаправлення на URL попереднього перегляду.

en: Dummy
uk: Дублікат

en: No post types configured yet. Click "Add Post Type" to get started.
uk: Типи постів ще не налаштовані. Натисніть "Додати тип посту", щоб розпочати.

en: Add Post Type
uk: Додати тип посту

en: Log entry deleted successfully.
uk: Запис журналу успішно видалено.

note: translators: %d: number of log entries deleted
en: %d log entries deleted successfully.
uk: %d записів журналу успішно видалено.

en: All logs have been cleared.
uk: Всі журнали були очищені.

en: Title
uk: Назва

en: Details
uk: Деталі

en: Are you sure you want to delete this log entry?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цей запис журналу?

en: View Analytics
uk: Перегляд аналітики

en: Tablet
uk: Планшет

en: Mobile
uk: Мобільний

en: Desktop
uk: Стаціонарний

note: translators: 1: user display name, 2: location name, 3: visit date/time
en: %1$s from %2$s visited at %3$s
uk: %1$s з %2$s відвідав %3$s

note: translators: 1: user display name, 2: visit date/time
en: %1$s visited at %2$s
uk: %1$s відвідав(ла) о %2$s

note: translators: 1: location name, 2: visit date/time
en: From %1$s, visited at %2$s
uk: З %1$s, відвідав(ла) о %2$s

note: translators: %s: visit date/time
en: Visited at %s
uk: Відвідано о %s

note: translators: %s: device type and browser name, e.g. "Mobile Chrome"
en: via %s
uk: через %s

en: Edit shortlink settings
uk: Редагувати налаштування короткого посилання

en: This post is in {status} status. It will become visible to the public on {date}.
uk: Цей пост має статус {status}. Він стане видимим для публіки {date}.

en: Target url not found.
uk: Цільова URL-адреса не знайдена.

en: Invalid URL scheme. Only http, https, ftp, ftps, and mailto are allowed.
uk: Недійсний протокол URL. Дозволені тільки http, https, ftp, ftps та mailto.

en: Tiny slug could not created.
uk: Маленький slug не вдалося створити.

en: Shortlink will appear here
uk: Коротке посилання з'явиться тут

en: Enter a long URL and make a shortlink
uk: Введіть довгий URL та створіть коротке посилання

en: Long URL
uk: Довгий URL

en: Create Shortlink
uk: Створити коротке посилання

en: Reset Today's Analytics
uk: Скинути аналітику за сьогодні

en: Reset Week's Analytics
uk: Скинути аналітику за тиждень

en: Reset Month's Analytics
uk: Скинути аналітику за місяць

en: Reset Year's Analytics
uk: Скинути аналітику за рік

en: Are you sure you want to reset the analytics for this period? This action cannot be undone.
uk: Ви впевнені, що хочете скинути аналітику за цей період? Цю дію не можна скасувати.

en: Today
uk: Сьогодні

en: Last 7 Days
uk: Останні 7 днів

en: Last 1 Month
uk: Останній 1 місяць

en: Last 1 Year
uk: Останній 1 рік

note: translators: %1$s: plugin name, %2$s: star rating icon
en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. Thank you!
uk: Якщо вам подобається %1$s, будь ласка, залиште нам оцінку %2$s. Дякуємо!

en: About
uk: Про нас

en: Documentation
uk: Документація

en: Contact
uk: Контакт

en: Download QR Code
uk: Завантажити QR-код

en: We have developed extensions for the below browsers.
uk: Ми розробили розширення для наведених нижче браузерів.

en: Click on your preferred one to Download the extension.
uk: Натисніть на той, який вам подобається, щоб завантажити розширення.

en: Download the Extension
uk: Завантажити розширення

en: Need PublishPress Shortlinks Support?
uk: Потрібна підтримка коротких посилань PublishPress?

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
uk: Якщо вам потрібна допомога або у вас є запит на нову функцію, дайте нам знати.

en: Request Support
uk: Запросити підтримку

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
uk: Детальна документація також доступна на веб-сайті плагіна.

en: View Knowledge Base
uk: Переглянути базу знань

en: This plugin can be deleted.
uk: Цей плагін можна видалити.

en: Copied.
uk: Скопійовано.

en: This setting is inherited from global settings. Choose another option to override it for this shortlink.
uk: Це налаштування успадковано з глобальних налаштувань. Виберіть інший варіант, щоб переопределити його для цього короткого посилання.

en: Working...
uk: Виконується...
