PublishPress Shortlinks Free 1.5.0 - en to hr translation catalogue (395 entries)

note: Description of the plugin
en: The best link manager for WordPress. Your links are brandable, trackable, and can have custom view permissions.
hr: Najbolji upravitelj veza za WordPress. Vaše veze su brendirane, praćene i mogu imati prilagođene dozvole za pregled.

en: You're using PublishPress Shortlinks Free. The Pro version has more features and support.
hr: Koristite PublishPress Shortlinks Free. Pro verzija ima više značajki i podršku.

en: Upgrade to Pro
hr: Nadogradite na Pro

en: Link Health
hr: Zdravlje poveznice

en: Pro Feature
hr: Pro Značajka

en: This feature is available in PublishPress Shortlinks Pro.
hr: Ova značajka je dostupna u PublishPress Shortlinks Pro.

en: Check whether your shortlinks redirect visitors to working destination pages.
hr: Provjerite preusmjeravaju li vaši kratki linkovi posjetitelje na radne odredišne stranice.

en: Check Visible Links
hr: Provjeri vidljive poveznice

en: Check All Links
hr: Provjeri sve poveznice

en: Target URL
hr: Odredišni URL

en: Redirects
hr: Preusmjeravanja

en: Final URL
hr: Završni URL

en: Working
hr: Radno

en: Broken
hr: Pokvareno

en: Expired Redirect Settings
hr: Postavke preusmjeravanja isteka

en: Expired Redirect URL
hr: URL preusmjeravanja isteka

en: Choose where visitors should go when they click an expired link.
hr: Odaberite kamo posjetitelji trebaju ići kada kliknu na istečeni link.

en: Show Expiration Notice
hr: Prikaži obavijest o isteku

en: Display a custom notice page before automatically redirecting visitors.
hr: Prikažite prilagođenu stranicu obavijesti prije automatskog preusmjeravanja posjetitelja.

en: Show a notice page for expired shortlinks briefly before redirecting.
hr: Prikažite stranicu obavijesti za istečene kratke linkove kratko prije preusmjeravanja.

en: Set the default destination for all expired shortlinks.
hr: Postavite zadano odredište za sve istečene kratke linkove.

en: Show a notice page for expired shortlinks briefly before redirecting. You can customize the content of this message.
hr: Prikažite stranicu obavijesti za istečene kratke linkove kratko prije preusmjeravanja. Možete prilagoditi sadržaj ove poruke.

en: Advanced Auto-Link Settings
hr: Napredne postavke automatskog povezivanja

en: Minimum Keyword Usage
hr: Minimalna uporaba ključnih riječi

en: Keyword must appear this many times before being autolinked.
hr: Ključna riječ mora se pojaviti ovaj broj puta prije nego što bude automatski povezana.

en: Maximum Keywords Linked
hr: Maksimalni povezani ključni pojmovi

en: Maximum number of times this keyword should be autolinked per post.
hr: Maksimalni broj puta kada bi ovaj ključni pojam trebao biti automatski povezan po objavi.

en: Default minimum times a keyword must appear before being autolinked.
hr: Zadani minimalni broj puta kada ključni pojam mora pojaviti prije nego što bude automatski povezan.

en: Default maximum times a keyword should be autolinked per post.
hr: Zadani maksimalni broj puta kada bi ključni pojam trebao biti automatski povezan po objavi.

en: Maximum Links Per Post
hr: Maksimalni linkovi po objavi

en: Total maximum autolinks allowed per post/page.
hr: Ukupni maksimalni automatski linkovi dopušteni po objavi/stranici.

en: Minimum Character Length
hr: Minimalna duljina znakova

en: Keywords shorter than this will not be autolinked.
hr: Ključni pojmovi kraći od ovoga neće biti automatski povezani.

en: Maximum Character Length
hr: Maksimalna duljina znakova

en: Keywords longer than this will not be autolinked.
hr: Ključni pojmovi duži od ovoga neće biti automatski povezani.

en: Auto-Link Exceptions
hr: Izuzeci automatskog povezivanja

en: Exclude Terms from Auto Links
hr: Isključi pojmove iz automatskih linkova

en: These terms will never be autolinked.
hr: Ovi pojmovi nikada neće biti automatski povezani.

en: Prevent Auto Links Inside Classes or IDs
hr: Spriječi automatske linkove unutar klasa ili ID-a

en: Content inside elements with these classes or IDs will not have autolinks applied.
hr: Sadržaj unutar elemenata s ovim klasama ili ID-ima neće imati primijenjene automatske linkove.

en: Prevent Auto Links Inside Elements
hr: Spriječi automatske linkove unutar elemenata

en: Terms inside these HTML tags will not have autolinks applied.
hr: Pojmovi unutar ovih HTML oznaka neće imati primijenjene automatske linkove.

en: Prevent Auto Links on Shortcodes
hr: Spriječi automatske linkove na kratkim kodovima

en: Terms inside these shortcodes will not have autolinks applied.
hr: Pojmovi unutar ovih kratkih kodova neće imati primijenjene automatske linkove.

en: Prevent Auto Links on Blocks
hr: Spriječi automatske linkove na blokovima

en: Terms inside these Gutenberg blocks will not have autolinks applied.
hr: Uvjeti unutar ovih Gutenberg blokova neće imati primijenjene automatske poveznice.

en: Search and select blocks...
hr: Pretraži i odaberi blokove...

en: Permission denied
hr: Dozvola odbijena

en: Post type is required
hr: Post type je obavezan

note: translators: %s: post type name
en: "%%s" is not a registered post type
hr: "%%s" nije registrirani post type

note: translators: %s: post type name
en: "%%s" is not a public post type
hr: "%%s" nije javni post type

note: translators: %s: post type name
en: "%%s" cannot be used for auto-listing
hr: "%%s" se ne može koristiti za automatsko povezivanje

note: translators: %s: post type name
en: "%%s" is already configured
hr: "%%s" je već konfiguriran

note: translators: %s: post type label
en: Valid: %%s
hr: Valjan: %%s

en: Permission denied - you must be an administrator
hr: Dozvola odbijena - morate biti administrator

en: Invalid configuration format - expected array
hr: Nevažeći format konfiguracije - očekivani niz

en: Configuration unchanged (already saved)
hr: Konfiguracija nije promijenjena (već je spremljena)

en: Failed to save configuration to database
hr: Neuspjeh pri spremanju konfiguracije u bazu podataka

en: Configuration saved successfully
hr: Konfiguracija je uspješno spremljena

note: translators: %s: error message
en: Error: %s
hr: Greška: %s

en: Validating...
hr: Provjera valjanosti...

en: Saving...
hr: Spremanje...

en: Saved!
hr: Spremljeno!

en: Error
hr: Greška

en: Are you sure you want to remove this post type?
hr: Jeste li sigurni da želite ukloniti ovaj post type?

en: Select a post type
hr: Odaberite post type

en: Never
hr: Nikad

en: When Link is First Used
hr: Kada je veza prvi put korištena

en: When Post is Published
hr: Kada je post objavljen

en: When Post is Created
hr: Kada je post kreiran

en: When Link is First Used or Post Created
hr: Kada je veza prvi put korištena ili post kreiran

en: Invalid post ID or post type.
hr: Nevažeći ID posta ili tip posta.

en: No shortlink
hr: Nema shortlink

en: Shortlinks
hr: Shortlinkovi

en: Internal
hr: Interni

en: External
hr: Vanjski

en: This links to your post
hr: Ovo vodi do vašeg posta

en: This links to an external website
hr: Ovo vodi do vanjske web stranice

en: Revision
hr: Revizija

en: This links to a revision
hr: Ovo vodi do revizije

en: Not yet submitted
hr: Još nije podneseno

en: Submitted for approval
hr: Podneseno na odobrenje

en: Scheduled
hr: Zakazano

en: Deferred
hr: Odgođeno

en: Needs work
hr: Potreban rad

en: Rejected
hr: Odbijeno

note: translators: %s: revision status label
en: Revision: %s
hr: Revizija: %s

note: translators: %s: number of clicks
en: Clicked %s times
hr: Kliknuto %s puta

en: Edit
hr: Uredi

en: Delete
hr: Izbriši

en: Filter by link type
hr: Filtriraj prema vrsti poveznice

en: All link types
hr: Sve vrste poveznica

en: Filter by category
hr: Filtriraj po kategoriji

en: All categories
hr: Sve kategorije

en: Filters
hr: Filtri

en: Categories
hr: Kategorije

en: Permission denied.
hr: Dozvola odbijena.

en: Link Title
hr: Naslov poveznice

en: Link Type
hr: Vrsta poveznice

en: Stats
hr: Statistika

en: Actions
hr: Radnje

en: Click to copy
hr: Kliknite za kopiranje

en: Copied
hr: Kopirano

en: Search shortlinks...
hr: Pretraži kratke poveznice...

en: Insert Shortlink
hr: Umetni kratku poveznicu

en: Create New Shortlink
hr: Kreiraj novu kratku poveznicu

en: Options
hr: Opcije

en: Open in New Tab
hr: Otvorite u novoj kartici

en: Sponsored Link
hr: Sponzorirana poveznica

en: Label
hr: Oznaka

en: Optional shortlink label
hr: Opcionalna oznaka kratke poveznice

en: Create
hr: Kreiraj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Close
hr: Zatvori

en: Creating...
hr: Kreiranje...

en: Shortlink created successfully.
hr: Kratka poveznica uspješno stvorena.

en: Please enter a valid URL
hr: Molimo unesite valjani URL

en: No shortlinks found
hr: Nema pronađenih kratkih poveznica

en: Search term is required
hr: Pojam za pretraživanje je obavezan

note: translators: %s: link ID number
en: Link - %s
hr: Veza - %s

en: Target URL is required
hr: Ciljani URL je obavezan

en: Invalid shortlink ID
hr: Nevažeći ID kratke poveznice

en: Shortlink not found
hr: Kratka poveznica nije pronađena

en: Security check failed.
hr: Provjera sigurnosti nije uspjela.

en: You do not have permission to create shortlinks.
hr: Nemate dopuštenje za stvaranje kratkih poveznica.

en: Invalid or empty URL
hr: Nevažeći ili prazni URL

en: Invalid nonce verification.
hr: Nevažeća provjera nonce-a.

en: You do not have permission to reset analytics.
hr: Nemate dopuštenje za resetiranje analitike.

en: Invalid post ID.
hr: Nevažeći ID objave.

en: Invalid shortlink ID.
hr: Nevažeći ID kratke poveznice.

en: You do not have permission to reset analytics for this shortlink.
hr: Nemate dopuštenje za resetiranje analitike za ovu kratku poveznicu.

en: Analytics reset successfully.
hr: Analitika uspješno resetirana.

en: Failed to reset analytics.
hr: Neuspješno resetiranje analitike.

en: Shorten
hr: Skraćivanje

en: All Shortlinks
hr: Sve skraćene veze

en: Add Shortlink
hr: Dodaj kratku vezu

en: Search Shortlinks
hr: Pretraži kratke veze

en: Category
hr: Kategorija

en: Logs
hr: Dnevnici

en: All Logs
hr: Svi dnevnici

en: Are you sure you want to clear all logs?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati sve dnevnike?

en: Clear Logs
hr: Izbriši dnevnike

en: Sorry, you are not allowed to access shortlinks.
hr: Žao nam je, nemate dopuštenje za pristup skraćenim vezama.

en: Access Denied
hr: Pristup odbijen

en: Sorry, you are not allowed to create shortlinks.
hr: Žao nam je, nemate dopuštenje za kreiranje skraćenih veza.

en: Sorry, you are not allowed to edit shortlinks.
hr: Žao nam je, nemate dopuštenje za uređivanje skraćenih veza.

en: Sorry, you are not allowed to access shortlink settings.
hr: Žao nam je, nemate dopuštenje za pristup postavkama skraćenih veza.

en: Import / Export
hr: Uvoz / Izvoz

en: Importing...
hr: Učitavanje...

en: Import complete!
hr: Učitavanje završeno!

en: Import failed. Please check the file and try again.
hr: Učitavanje nije uspjelo. Provjerite datoteku i pokušajte ponovo.

en: Please select a CSV file.
hr: Molimo odaberite CSV datoteku.

en: This will import shortlinks from the CSV file. Continue?
hr: Ovo će uvesti kratke poveznice iz CSV datoteke. Nastaviti?

en: Previewing...
hr: Pregledavanje...

en: Preview failed.
hr: Pregled nije uspio.

en: See More Rows
hr: Pogledaj više redova

en: Show Less
hr: Prikaži manje

en: Preview
hr: Pregled

en: Import CSV
hr: Uvezi CSV

note: translators: %d: number of successfully imported shortlinks
en: %d shortlinks successfully imported
hr: %d kratkih poveznica uspješno uvezeno

note: translators: %d: number of failed imports
en: %d shortlinks failed to import
hr: %d kratkih poveznica nije uspjelo uvesti

en: Error(s) for TinyPress Slug:
hr: Greška(e) za TinyPress Slug:

en: Unauthorized.
hr: Neovlašteno.

en: Invalid URL.
hr: Nevažeći URL.

en: No file uploaded or upload error.
hr: Nema datoteke ili greška prilikom učitavanja.

en: Please upload a CSV file.
hr: Molimo učitajte CSV datoteku.

en: Could not read the file.
hr: Nije moguće pročitati datoteku.

en: Empty CSV file.
hr: Prazna CSV datoteka.

en: CSV must contain a column for target URL (e.g., "url", "target_url", "destination_url").
hr: CSV mora sadržavati stupac za ciljnu URL adresu (npr., "url", "target_url", "destination_url").

note: translators: %s: error message
en: Failed to create shortlink: %s
hr: Neuspješno kreiranje kratke poveznice: %s

en: Unknown error.
hr: Nepoznata greška.

note: translators: %d: number of updated shortlinks
en: %d shortlinks updated
hr: %d kratkih poveznica ažurirano

note: translators: %s: field mappings
en: Field mappings: %s
hr: Mapiranja polja: %s

note: translators: 1: number of preview rows, 2: total number of importable rows
en: Showing %1$d preview row(s) from %2$d importable row(s).
hr: Prikazivanje %1$d preglednog reda(ova) od %2$d uvozivih reda(ova).

en: Link Label
hr: Oznaka poveznice

en: Short Slug
hr: Kratki slug

en: Post Status
hr: Status objave

en: Link Status
hr: Status poveznice

en: Redirect Method
hr: Metoda preusmjeravanja

en: Sponsored
hr: Sponzorirano

en: Parameter Forwarding
hr: Prosljeđivanje parametara

en: Expiration Enabled
hr: Omogućena istek

en: Expiration Date
hr: Datum isteka

en: Expiration Time
hr: Vrijeme isteka

en: Notes
hr: Bilješke

en: Autolink Keywords
hr: Autolink ključne riječi

en: Import / Export Shortlinks
hr: Uvoz / Izvoz kratkih veza

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvoz

en: Download all your shortlinks as a CSV file. The export includes labels, target URLs, slugs, redirect settings, global-setting modes, and more. Password protection settings are not exported.
hr: Preuzmite sve svoje kratke linkove kao CSV datoteku. Izvoz uključuje oznake, odredišne URL-ove, sluge, postavke preusmjeravanja, globalne postavke i još mnogo toga. Postavke zaštite lozinkom nisu eksportirane.

note: translators: %d: number of shortlinks
en: %d shortlink(s) will be exported.
hr: %d kratkih poveznica će biti izvezeno.

en: Export CSV
hr: Izvezi CSV

en: Upload a CSV file to bulk-create shortlinks. The CSV must contain at minimum a "target_url" column. Password protection settings are intentionally not imported.
hr: Učitajte CSV datoteku za masovno stvaranje kratkih linkova. CSV mora sadržavati barem jedan stupac "target_url". Postavke zaštite lozinkom namjerno nisu uvezene.

en: Supported columns:
hr: Podržani stupci:

en: Change File
hr: Promijeni datoteku

en: Import Preview
hr: Pregled uvoza

note: translators: %s: current global setting value
en: Use global settings
hr: Koristi globalne postavke

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: ON
hr: UKLJUČENO

en: OFF
hr: ISKLJUČENO

en: 307 (Temporary)
hr: 307 (Privremeno)

en: 302 (Temporary)
hr: 302 (Privremeno)

en: 301 (Permanent)
hr: 301 (Trajno)

en: PublishPress Shortlinks
hr: PublishPress skraćene veze

en: General
hr: Općenito

en: Label *
hr: Oznaka *

en: For admin purpose only.
hr: Samo za administrativne svrhe.

en: Target URL *
hr: Ciljana URL adresa *

en: Short String *
hr: Kratki niz *

en: Short string of this URL.
hr: Kratki niz ove URL adrese.

en: Enable or disable the shortlink.
hr: Omogući ili onemogući kratku vezu.

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Shortlink Label
hr: Oznaka kratkog linka

en: Custom Text
hr: Prilagođeni tekst

en: Post Title
hr: Naslov posta

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Add keywords separated by commas or on separate lines. Each keyword will link to this shortlink.
hr: Dodajte ključne riječi odvojene zarezima ili na odvojenim redovima. Svaka ključna riječ će se povezati s ovom kratkom vezom.

en: Link Alt Text
hr: Alternativni tekst linka

en: Set the alt text for the linked keywords in the frontend of the site.
hr: Postavite alternativni tekst za povezane ključne riječi na frontend-u stranice.

en: Custom Alt Text
hr: Prilagođeni alternativni tekst

en: Enter custom alt text for the linked keywords. This is only used if "Custom Text" is selected above.
hr: Unesite prilagođeni alt tekst za povezane ključne riječi. Ovo se koristi samo ako je odabran "Prilagođeni tekst" iznad.

en: Auto-linking
hr: Automatsko povezivanje

en: Redirection
hr: Preusmjeravanje

en: Redirection Method
hr: Metoda preusmjeravanja

en: Select redirection method
hr: Odaberite metodu preusmjeravanja

en: Select a method
hr: Odaberite metodu

en: Mark links as sponsored content.
hr: Označi veze kao sponzorirani sadržaj.

en: Adds rel="sponsored" attribute. Recommended for affiliate links and paid promotions.
hr: Dodaje rel="sponsored" atribut. Preporučuje se za affiliate veze i plaćene promocije.

en: Prevent search engines from following this link.
hr: Spriječi pretraživače da prate ovu vezu.

en: Adds rel="nofollow" attribute. Recommended for external links and untrusted sources.
hr: Dodaje rel="nofollow" atribut. Preporučuje se za vanjske veze i nepouzdane izvore.

en: Pass URL parameters to the target link.
hr: Proslijedite URL parametre na ciljnu vezu.

en: Any parameters added to the short URL (e.g., ?utm_source=email) will be forwarded to the target URL.
hr: Svi parametri dodani kratkom URL-u (npr., ?utm_source=email) bit će proslijeđeni na ciljani URL.

en: Password Protection
hr: Zaštita lozinkom

en: Secure your shortlink.
hr: Osigurajte svoju kratku vezu.

en: Users must enter the password to redirect to the target link.
hr: Korisnici moraju unijeti lozinku za preusmjeravanje na ciljnu vezu.

en: Password
hr: Lozinka

en: Share this with users.
hr: Podijelite ovo s korisnicima.

en: Passwords are case sensitive.
hr: Lozinke su osjetljive na velika i mala slova.

en: Enable Expiration
hr: Omogući isteka

en: Set an expiration date and time for shortlinks.
hr: Postavite datum i vrijeme isteka za kratke linkove.

en: After the expiration date and time pass, visitors will no longer be able to access the shortlink.
hr: Nakon što prođe datum i vrijeme isteka, posjetitelji više neće moći pristupiti kratkom linku.

en: Select the date when this shortlink should stop working.
hr: Odaberite datum kada bi ovaj kratki link trebao prestati raditi.

en: Select the time when the shortlink should expire.
hr: Odaberite vrijeme kada bi kratki link trebao isteći.

en: Must be at least 1 minute in the future. Combined with the date above to set the exact expiration moment.
hr: Mora biti najmanje 1 minuta u budućnosti. Kombinirano s datumom iznad kako bi se postigao točan trenutak isteka.

en: Security
hr: Sigurnost

en: QR Code
hr: QR kod

en: Analytics
hr: Analitika

en: Post not found.
hr: Post nije pronađen.

en: This post is in {status} status. It is not visible to the public.
hr: Ova objava je u {status} statusu. Nije vidljiva javnosti.

en: This link has expired
hr: Ova veza je istekao

en: You will be redirected shortly.
hr: Uskoro ćete biti preusmjereni.

en: Click here if you are not redirected
hr: Kliknite ovdje ako niste preusmjereni

en: Link Expired
hr: Veza je istekao

en: This link is not active.
hr: Ova veza nije aktivna.

en: This link is expired.
hr: Ova veza je istekao.

en: Incorrect password. Please try again.
hr: Neispravna lozinka. Pokušajte ponovo.

en: Password Protected Link
hr: Veza zaštićena lozinkom

en: Enter password to continue:
hr: Unesite lozinku za nastavak:

en: Submit
hr: Pošalji

en: This link is not containing the right prefix slug.
hr: Ova veza ne sadrži pravi prefiks slug.

en: Too many invalid shortlink requests. Please try again later.
hr: Previše nevažećih zahtjeva za kratke linkove. Pokušajte ponovo kasnije.

en: Too Many Requests
hr: Previše zahtjeva

en: Invalid revision ID.
hr: Nevažeći ID revizije.

en: Draft
hr: Nacrt

en: Pending Review
hr: Na čekanju za pregled

en: Private
hr: Privatno

en: Customize the notice shown for each enabled non-published status. Available placeholders: {status}, {date}, {title}.
hr: Prilagodite obavijest prikazanu za svaki omogućeni neobjavljeni status. Dostupni zamjenski znakovi: {status}, {date}, {title}.

en: All
hr: Sve

en: Settings
hr: Postavke

en: Select which post statuses are accessible when visiting a PublishPress shortlink.
hr: Odaberite koji su statusi postova dostupni prilikom posjeta PublishPress kratkom linku.

en: To use core PublishPress statuses with Shortlinks, Please enable the Shortlinks post type in PublishPress Statuses workflow settings.
hr: Da biste koristili osnovne PublishPress statuse s kratkim vezama, omogućite post type kratkih veza u postavkama tijeka rada PublishPress Statusa.

en: Elementor Detected:
hr: Elementor otkriven:

en: Shortlink prefix is required for proper rendering of Elementor revisions. It is advisable to keep it enabled.
hr: Prefiks kratke veze je potreban za pravilno prikazivanje Elementor revizija. Preporučuje se da ga zadržite omogućenim.

en: TinyPress Shortlinks Notice:
hr: Obavijest o TinyPress kratkim vezama:

en: Elementor is active. Shortlink prefix has been automatically disabled, it is required for optimal compatibility with Elementor revisions.
hr: Elementor je aktivan. Prefiks kratke veze je automatski onemogućen, potreban je za optimalnu kompatibilnost s Elementor revizijama.

en: Published
hr: Objavljeno

en: Shortlink Prefix
hr: Prefiks kratke veze

en: Add a prefix between your domain name and shortlink.
hr: Dodajte prefiks između vašeg domena i kratke veze.

en: Prefix Slug
hr: Prefiks Slug

en: Custom prefix slug.
hr: Prilagođeni prefiks slug.

en: This text will be added between your domain name and shortlink.
hr: Ovaj tekst će biti dodat između vašeg domena i kratke veze.

en: go
hr: idi

en: Keyboard Shortcut
hr: Prečica na tipkovnici

en: Create shortlinks from anywhere inside your WordPress dashboard.
hr: Kreirajte kratke veze s bilo kojeg mjesta unutar vašeg WordPress nadzorne ploče.

en: Ctrl or Cmd + /
hr: Ctrl ili Cmd + /

en: Remove from Admin Bar
hr: Ukloni iz Admin Trake

en: Hide the "Shorten" button from the WordPress admin bar.
hr: Sakrijte gumb "Skraćivanje" iz WordPress admin trake.

en: Role Management
hr: Upravljanje Ulogama

en: Who Can View The All Shortlinks Screen
hr: Tko može vidjeti ekran svih kratkih veza

en: Only selected user roles can view the complete list of Shortlinks.
hr: Samo odabrane korisničke uloge mogu vidjeti potpuni popis kratkih veza.

en: Who Can Create/Edit Shortlinks
hr: Tko može kreirati/uređivati kratke veze

en: Only selected user roles can create or edit links.
hr: Samo odabrane korisničke uloge mogu kreirati ili uređivati veze.

en: Who Can See Logs
hr: Tko može vidjeti zapise

en: Only selected user roles can see the Analytics tab and the Logs screen.
hr: Samo odabrane korisničke uloge mogu vidjeti karticu Analitika i ekran Zapisi.

en: Who Can Control Settings
hr: Tko može kontrolirati postavke

en: Only selected user roles can access the Settings screen.
hr: Samo odabrane korisničke uloge mogu pristupiti ekranu Postavke.

en: Auto-Linking
hr: Automatsko povezivanje

en: Enable Auto-Linking
hr: Omogući automatsko povezivanje

en: Automatically convert keywords to shortlinks in post content.
hr: Automatski pretvorite ključne riječi u kratke veze u sadržaju posta.

en: When enabled, keywords configured in shortlink settings will be automatically linked in your content.
hr: Kada je omogućeno, ključne riječi konfigurirane u postavkama kratkih veza bit će automatski povezane u vašem sadržaju.

en: Where should auto-linking be applied?
hr: Gdje bi se trebalo primijeniti automatsko povezivanje?

en: Open Auto-Links In
hr: Otvorite automatske veze u

en: Choose how auto-linked keywords should open.
hr: Odaberite kako bi se automatski povezane ključne riječi trebale otvoriti.

en: Same tab
hr: Ista kartica

en: New tab
hr: Nova kartica

en: Auto-Link Color
hr: Boja automatske veze

en: Choose the color for auto-linked keywords.
hr: Odaberite boju za automatski povezane ključne riječi.

en: Auto-List Links
hr: Automatski popis veza

en: Auto-List Shortlinks
hr: Automatski popis kratkih linkova

en: When enabled, shortlinks will appear in the "All Links" table based on the behavior you configure below.
hr: Kada je omogućeno, kratki linkovi će se pojaviti u tablici "Svi linkovi" na temelju ponašanja koje konfigurirate u nastavku.

en: Configure Post Types
hr: Konfiguriraj post tipove

en: Set when links should be auto-listed for each post type
hr: Postavite kada se linkovi trebaju automatski popisati za svaki post tip

en: Add post types and configure when their shortlinks should appear in the "All Links" table. Changes are saved automatically.
hr: Dodajte post tipove i konfigurirajte kada se njihovi kratki linkovi trebaju pojaviti u tablici "Svi linkovi". Promjene se automatski spremaju.

en: Post Status Visibility
hr: Vidljivost statusa posta

en: Allowed Post Statuses
hr: Dopušteni statusi postova

en: Unpublished Content Notice
hr: Obavijest o neobjavljenom sadržaju

en: Show a frontend notice when an internal shortlink displays a post that is not published.
hr: Prikaži obavijest na frontend-u kada unutarnji kratki link prikazuje objavu koja nije objavljena.

en: Notice Post Statuses
hr: Obavijesti o statusima objava

en: This notice only applies to internal shortlinks that render post content directly. External shortlinks are not affected.
hr: Ova obavijest se odnosi samo na unutarnje kratke linkove koji izravno prikazuju sadržaj objave. Vanjski kratki linkovi nisu pogođeni.

en: Notice Messages
hr: Obavijesti o porukama

en: Default redirection method for shortlinks
hr: Zadani način preusmjeravanja za kratke linkove

en: Mark links as sponsored content
hr: Označi linkove kao sponzorirani sadržaj

en: Prevent search engines from following links
hr: Spriječite pretraživače da prate linkove

en: Pass URL parameters to target links
hr: Proslijedite URL parametre na ciljne linkove

en: Secure your shortlinks
hr: Osigurajte svoje kratke linkove

en: Users must enter a password to redirect to the target link.
hr: Korisnici moraju unijeti lozinku da bi se preusmjerili na ciljanu poveznicu.

en: Default Password
hr: Zadana lozinka

en: Default password for protected links
hr: Zadana lozinka za zaštićene poveznice

en: This password will be used for links that have password protection enabled via global settings. Passwords are case sensitive.
hr: Ova lozinka će se koristiti za poveznice koje imaju omogućenu zaštitu lozinkom putem globalnih postavki. Lozinke su osjetljive na velika i mala slova.

en: Set an expiration date and time for shortlinks
hr: Postavite datum i vrijeme isteka za kratke poveznice

en: Select the date when this shortlink should stop working
hr: Odaberite datum kada bi ova kratka poveznica trebala prestati raditi

en: Select the time when the shortlink should expire
hr: Odaberite vrijeme kada bi kratka poveznica trebala isteći

en: Revisions
hr: Revizije

en: Revision Link Visibility
hr: Vidljivost poveznice revizije

en: When enabled, revision shortlinks will appear in the "All Shortlinks" table based on the behavior you configure below.
hr: Kada je omogućeno, kratki linkovi revizija će se pojaviti u tablici "Svi kratki linkovi" na temelju ponašanja koje konfigurirate u nastavku.

en: When Revision is Created
hr: Kada je revizija stvorena

en: When Revision is Created or Link is First Used
hr: Kada je revizija stvorena ili je poveznica prvi put korištena

en: Show Shortlink in Revision Table
hr: Prikaži kratku poveznicu u tablici revizija

en: Display shortlink column when viewing revisions in PublishPress Revisions.
hr: Prikaži stupac kratkih poveznica prilikom pregledavanja revizija u PublishPress Revizijama.

en: Revision Visibility for Visitors
hr: Vidljivost revizije za posjetitelje

en: Allow logged-out visitors to view revision content via shortlinks.
hr: Dopusti odjavljenim posjetiteljima da pregledavaju sadržaj revizije putem kratkih poveznica.

en: By default, PublishPress Revisions blocks visitors from viewing revision previews. When enabled, revision shortlinks will render the revision content directly for logged-out visitors instead of redirecting to the preview URL.
hr: Zadano, PublishPress Revizije blokiraju posjetitelje da pregledavaju pregled revizija. Kada je omogućeno, kratke poveznice revizije će izravno prikazati sadržaj revizije za odjavljenih posjetitelje umjesto da preusmjere na URL pregleda.

en: No post types configured yet. Click "Add Post Type" to get started.
hr: Još nisu konfigurirani nijedni tipovi objava. Kliknite "Dodaj tip objave" da biste započeli.

en: Add Post Type
hr: Dodaj tip objave

en: Log entry deleted successfully.
hr: Unos dnevnika uspješno je izbrisan.

note: translators: %d: number of log entries deleted
en: %d log entries deleted successfully.
hr: %d unosa dnevnika uspješno je izbrisano.

en: All logs have been cleared.
hr: Svi dnevnici su očišćeni.

en: Title
hr: Naslov

en: Details
hr: Detalji

en: Are you sure you want to delete this log entry?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovaj unos dnevnika?

en: View Analytics
hr: Pogledaj analitiku

en: Mobile
hr: Mobilni

en: Desktop
hr: Računalo

note: translators: 1: user display name, 2: location name, 3: visit date/time
en: %1$s from %2$s visited at %3$s
hr: %1$s iz %2$s posjetio/la u %3$s

note: translators: 1: user display name, 2: visit date/time
en: %1$s visited at %2$s
hr: %1$s je posjetio/la %2$s

note: translators: 1: location name, 2: visit date/time
en: From %1$s, visited at %2$s
hr: Iz %1$s, posjetio/la %2$s

note: translators: %s: visit date/time
en: Visited at %s
hr: Posjetio/la %s

note: translators: %s: device type and browser name, e.g. "Mobile Chrome"
en: via %s
hr: putem %s

en: Edit shortlink settings
hr: Uredi postavke kratke veze

en: This post is in {status} status. It will become visible to the public on {date}.
hr: Ova objava je u {status} statusu. Postat će vidljiva javnosti dana {date}.

en: Target url not found.
hr: Ciljana URL adresa nije pronađena.

en: Invalid URL scheme. Only http, https, ftp, ftps, and mailto are allowed.
hr: Nevažeći URL shema. Dozvoljeni su samo http, https, ftp, ftps i mailto.

en: Tiny slug could not created.
hr: Tiny slug nije mogao biti kreiran.

en: Shortlink will appear here
hr: Kratka veza će se ovdje pojaviti

en: Enter a long URL and make a shortlink
hr: Unesite dugu URL adresu i napravite kratku vezu

en: Long URL
hr: Duga URL adresa

en: Create Shortlink
hr: Kreiraj kratku vezu

en: Reset Today's Analytics
hr: Resetiraj analitiku za danas

en: Reset Week's Analytics
hr: Resetiraj analitiku za tjedan

en: Reset Month's Analytics
hr: Resetiraj analitiku za mjesec

en: Reset Year's Analytics
hr: Resetiraj analitiku za godinu

en: Are you sure you want to reset the analytics for this period? This action cannot be undone.
hr: Jeste li sigurni da želite resetirati analitiku za ovaj period? Ova radnja se ne može poništiti.

en: Today
hr: Danas

en: Last 7 Days
hr: Posljednjih 7 dana

en: Last 1 Month
hr: Posljednji 1 mjesec

en: Last 1 Year
hr: Posljednja 1 godina

note: translators: %1$s: plugin name, %2$s: star rating icon
en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. Thank you!
hr: Ako vam se sviđa %1$s, molimo vas da nam ostavite %2$s ocjenu. Hvala!

en: About
hr: O nama

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Contact
hr: Kontakt

en: Download QR Code
hr: Preuzmi QR kod

en: We have developed extensions for the below browsers.
hr: Razvili smo proširenja za dolje navedene preglednike.

en: Click on your preferred one to Download the extension.
hr: Kliknite na svoj omiljeni za preuzimanje proširenja.

en: Download the Extension
hr: Preuzmi proširenje

en: Need PublishPress Shortlinks Support?
hr: Trebate podršku za PublishPress kratke linkove?

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
hr: Ako trebate pomoć ili imate zahtjev za novu značajku, javite nam.

en: Request Support
hr: Zatražite podršku

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
hr: Detaljna dokumentacija također je dostupna na web stranici dodatka.

en: View Knowledge Base
hr: Pogledajte bazu znanja

en: This plugin can be deleted.
hr: Ovaj dodatak može biti izbrisan.

en: Copied.
hr: Kopirano.

en: This setting is inherited from global settings. Choose another option to override it for this shortlink.
hr: Ova postavka se nasljeđuje iz globalnih postavki. Odaberite drugu opciju da je nadjačate za ovu kratku vezu.

en: Working...
hr: Radi...
