PublishPress Shortlinks Free 1.5.0 - en to ca translation catalogue (388 entries)

en: "%%s" cannot be used for auto-listing
ca: "%%s" no es pot utilitzar per a llistats automàtics

en: "%%s" is already configured
ca: "%%s" ja està configurat

en: "%%s" is not a public post type
ca: "%%s" no és un post type públic

en: "%%s" is not a registered post type
ca: "%%s" no és un post type registrat

en: %1$s from %2$s visited at %3$s
ca: %1$s de %2$s va visitar a %3$s

en: %1$s visited at %2$s
ca: %1$s va visitar a %2$s

en: %d log entries deleted successfully.
ca: %d entrades del registre suprimides amb èxit.

en: %d shortlink(s) will be exported.
ca: %d enllaç(s) curt(s) seran exportats.

en: %d shortlinks failed to import
ca: %d enllaços curts no s'han pogut importar

en: %d shortlinks successfully imported
ca: %d enllaços curts importats amb èxit

en: %d shortlinks updated
ca: %d enllaços curts actualitzats

en: 302 (Temporary)
ca: 302 (Temporal)

en: 307 (Temporary)
ca: 307 (Temporal)

en: About
ca: Sobre

en: Access Denied
ca: Accés denegat

en: Actions
ca: Accions

en: Add Post Type
ca: Afegir tipus de publicació

en: Add Shortlink
ca: Afegir enllaç curt

en: Add a prefix between your domain name and shortlink.
ca: Afegiu un prefix entre el nom del vostre domini i l'enllaç curt.

en: Add keywords separated by commas or on separate lines. Each keyword will link to this shortlink.
ca: Afegeix paraules clau separades per comes o en línies separades. Cada paraula clau enllaçarà amb aquest enllaç curt.

en: Add post types and configure when their shortlinks should appear in the "All Links" table. Changes are saved automatically.
ca: Afegiu tipus de post i configureu quan els seus enllaços curts han d'aparèixer a la taula "Tots els enllaços". Les modificacions es desaran automàticament.

en: Adds rel="nofollow" attribute. Recommended for external links and untrusted sources.
ca: Afegeix l'atribut rel="nofollow". Recomanat per a enllaços externs i fonts no confiables.

en: Adds rel="sponsored" attribute. Recommended for affiliate links and paid promotions.
ca: Afegeix l'atribut rel="patrocinat". Recomanat per enllaços d'afiliats i promocions pagades.

en: Advanced Auto-Link Settings
ca: Configuració Avançada d'Enllaç Automàtic

en: After the expiration date and time pass, visitors will no longer be able to access the shortlink.
ca: Després que passi la data i hora de caducitat, els visitants ja no podran accedir a l'enllaç curt.

en: All
ca: Tots

en: All Logs
ca: Tots els registres

en: All Shortlinks
ca: Tots els enllaços curts

en: All categories
ca: Totes les categories

en: All link types
ca: Tots els tipus d'enllaç

en: All logs have been cleared.
ca: Tots els registres han estat esborrats.

en: Allow logged-out visitors to view revision content via shortlinks.
ca: Permetre als visitants no registrats veure el contingut de la revisió a través d'enllaços curts.

en: Allowed Post Statuses
ca: Estats de Post Permesos

en: Analytics
ca: Analítica

en: Analytics reset successfully.
ca: Analítiques restablertes amb èxit.

en: Any parameters added to the short URL (e.g., ?utm_source=email) will be forwarded to the target URL.
ca: Tots els paràmetres afegits a la URL curta (per exemple, ?utm_source=email) seran reenviats a la URL de destinació.

en: Are you sure you want to clear all logs?
ca: Esteu segur que voleu esborrar tots els registres?

en: Are you sure you want to delete this log entry?
ca: Estàs segur que vols suprimir aquesta entrada del registre?

en: Are you sure you want to remove this post type?
ca: Estàs segur que vols eliminar aquest post type?

en: Are you sure you want to reset the analytics for this period? This action cannot be undone.
ca: Estàs segur que vols reiniciar les analítiques per aquest període? Aquesta acció no es pot desfer.

en: Auto-Link Color
ca: Color de l'enllaç automàtic

en: Auto-Link Exceptions
ca: Excepcions d'enllaç automàtic

en: Auto-Linking
ca: Enllaç automàtic

en: Auto-List Links
ca: Enllaços automàtics

en: Auto-linking
ca: Enllaç automàtic

en: Autolink Keywords
ca: Paraules clau d'autolink

en: Automatically convert keywords to shortlinks in post content.
ca: Convertir automàticament les paraules clau en enllaços curts en el contingut del post.

en: Broken
ca: Trencat

en: By default, PublishPress Revisions blocks visitors from viewing revision previews. When enabled, revision shortlinks will render the revision content directly for logged-out visitors instead of redirecting to the preview URL.
ca: Per defecte, PublishPress Revisions bloqueja als visitants per veure les previsualitzacions de les revisions. Quan s'habilita, els enllaços curts de les revisions mostraran el contingut de la revisió directament als visitants no registrats en lloc de redirigir-los a l'URL de previsualització.

en: CSV must contain a column for target URL (e.g., "url", "target_url", "destination_url").
ca: El CSV ha de contenir una columna per a l'URL de destinació (per exemple, "url", "target_url", "destination_url").

en: Cancel
ca: Cancel·lar

en: Category
ca: Categoria

en: Change File
ca: Canviar fitxer

en: Check All Links
ca: Comprova Tots els Enllaços

en: Check Visible Links
ca: Comprova Enllaços Visibles

en: Check whether your shortlinks redirect visitors to working destination pages.
ca: Comprova si els teus enllaços curts redirigeixen els visitants a pàgines de destinació funcionals.

en: Choose how auto-linked keywords should open.
ca: Tria com s'han d'obrir les paraules clau enllaçades automàticament.

en: Choose the color for auto-linked keywords.
ca: Trieu el color per a les paraules clau enllaçades automàticament.

en: Choose where visitors should go when they click an expired link.
ca: Tria on han d'anar els visitants quan facin clic en un enllaç caducat.

en: Clear Logs
ca: Esborrar registres

en: Click here if you are not redirected
ca: Fes clic aquí si no ets redirigit

en: Click on your preferred one to Download the extension.
ca: Fes clic en el teu preferit per descarregar l'extensió.

en: Click to copy
ca: Feu clic per copiar

en: Clicked %s times
ca: Clicat %s vegades

en: Close
ca: Tancar

en: Configuration saved successfully
ca: Configuració guardada amb èxit

en: Configuration unchanged (already saved)
ca: Configuració sense canvis (ja guardada)

en: Configure Post Types
ca: Configurar Tipus de Post

en: Contact
ca: Contacte

en: Content inside elements with these classes or IDs will not have autolinks applied.
ca: El contingut dins d'elements amb aquestes classes o IDs no tindrà enllaços automàtics aplicats.

en: Copied
ca: Copiat

en: Copied.
ca: Copiat.

en: Could not read the file.
ca: No s'ha pogut llegir el fitxer.

en: Create
ca: Crear

en: Create New Shortlink
ca: Crea un nou enllaç curt

en: Create Shortlink
ca: Crea Shortlink

en: Create shortlinks from anywhere inside your WordPress dashboard.
ca: Creeu enllaços curts des de qualsevol lloc dins del vostre dashboard de WordPress.

en: Creating...
ca: Creant...

en: Ctrl or Cmd + /
ca: Ctrl o Cmd + /

en: Custom Alt Text
ca: Text alternatiu personalitzat

en: Custom Text
ca: Text personalitzat

en: Custom prefix slug.
ca: Slug de prefix personalitzat.

en: Customize the notice shown for each enabled non-published status. Available placeholders: {status}, {date}, {title}.
ca: Personalitza l'avís que s'mostra per a cada estat no publicat habilitat. Marcadors disponibles: {status}, {date}, {title}.

en: Default Password
ca: Contrasenya per defecte

en: Default maximum times a keyword should be autolinked per post.
ca: Nombre màxim per defecte de vegades que una paraula clau s'ha d'enllaçar automàticament per publicació.

en: Default minimum times a keyword must appear before being autolinked.
ca: Nombre mínim per defecte de vegades que una paraula clau ha d'aparèixer abans de ser enllaçada automàticament.

en: Default password for protected links
ca: Contrasenya per defecte per a vincles protegits

en: Default redirection method for shortlinks
ca: Mètode de redirecció per defecte per als enllaços curts

en: Deferred
ca: Diferit

en: Delete
ca: Eliminar

en: Desktop
ca: Escriptori

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
ca: La documentació detallada també està disponible al lloc web del complement.

en: Details
ca: Detalls

en: Disable
ca: Deshabilitar

en: Disabled
ca: Deshabilitat

en: Display a custom notice page before automatically redirecting visitors.
ca: Mostra una pàgina d'avís personalitzada abans de redirigir automàticament els visitants.

en: Display shortlink column when viewing revisions in PublishPress Revisions.
ca: Mostra la columna d'enllaços curts quan es visualitzen revisions a PublishPress Revisions.

en: Documentation
ca: Documentació

en: Download QR Code
ca: Descarregar codi QR

en: Download all your shortlinks as a CSV file. The export includes labels, target URLs, slugs, redirect settings, global-setting modes, and more. Password protection settings are not exported.
ca: Descarrega tots els teus enllaços curts com a fitxer CSV. L'exportació inclou etiquetes, URLs de destinació, slugs, configuracions de redirecció, modes de configuració globals i més. La configuració de protecció amb contrasenya no s'exporta.

en: Download the Extension
ca: Descarregar l'extensió

en: Draft
ca: Esborrany

en: Edit
ca: Editar

en: Edit shortlink settings
ca: Edita la configuració del shortlink

en: Elementor Detected:
ca: Elementor detectat:

en: Elementor is active. Shortlink prefix has been automatically disabled, it is required for optimal compatibility with Elementor revisions.
ca: Elementor està actiu. El prefixe de l'enllaç curt s'ha desactivat automàticament, és necessari per a una compatibilitat òptima amb les revisions d'Elementor.

en: Empty CSV file.
ca: Fitxer CSV buit.

en: Enable
ca: Habilitar

en: Enable Auto-Linking
ca: Habilitar l'enllaç automàtic

en: Enable Expiration
ca: Habilitar Caducitat

en: Enable or disable the shortlink.
ca: Habilita o deshabilita l'enllaç curt.

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Enter a long URL and make a shortlink
ca: Introdueix una URL llarga i crea un shortlink

en: Enter custom alt text for the linked keywords. This is only used if "Custom Text" is selected above.
ca: Introdueix text alternatiu personalitzat per a les paraules clau enllaçades. Això només s'utilitza si s'ha seleccionat "Text Personalitzat" a dalt.

en: Enter password to continue:
ca: Introdueix la contrasenya per continuar:

en: Error(s) for TinyPress Slug:
ca: Error(s) per al TinyPress Slug:

en: Exclude Terms from Auto Links
ca: Excloure termes dels enllaços automàtics

en: Expiration Date
ca: Data de Caducitat

en: Expiration Enabled
ca: Expiració activada

en: Expiration Time
ca: Hora de Caducitat

en: Expired Redirect Settings
ca: Configuració de Redirecció Caducada

en: Expired Redirect URL
ca: URL de Redirecció Caducada

en: Export
ca: Exportar

en: Export CSV
ca: Exportar CSV

en: External
ca: Extern

en: Failed to create shortlink: %s
ca: No s'ha pogut crear l'enllaç curt: %s

en: Failed to reset analytics.
ca: No s'ha pogut restablir les analítiques.

en: Failed to save configuration to database
ca: Error en guardar la configuració a la base de dades

en: Field mappings: %s
ca: Mapes de camps: %s

en: Filter by category
ca: Filtrar per categoria

en: Filter by link type
ca: Filtrar per tipus d'enllaç

en: Filters
ca: Filtres

en: Final URL
ca: URL Final

en: For admin purpose only.
ca: Només per a fins d'administració.

en: From %1$s, visited at %2$s
ca: Des de %1$s, va visitar a %2$s

en: Hide the "Shorten" button from the WordPress admin bar.
ca: Amagueu el botó "Escurçar" de la barra d'administració de WordPress.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. Thank you!
ca: Si t'agrada %1$s si us plau deixa'ns una %2$s valoració. Gràcies!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
ca: Si necessites ajuda o tens una nova sol·licitud de funció, fes-nos-ho saber.

en: Import
ca: Importar

en: Import / Export
ca: Importar / Exportar

en: Import / Export Shortlinks
ca: Importar / Exportar Enllaços Curts

en: Import CSV
ca: Importa CSV

en: Import Preview
ca: Vista prèvia de la importació

en: Import complete!
ca: Importació completa!

en: Import failed. Please check the file and try again.
ca: La importació ha fallat. Si us plau, comprova el fitxer i torna-ho a intentar.

en: Importing...
ca: Important...

en: Incorrect password. Please try again.
ca: Contrasenya incorrecta. Si us plau, torna a provar-ho.

en: Insert Shortlink
ca: Insereix enllaç curt

en: Internal
ca: Intern

en: Invalid URL scheme. Only http, https, ftp, ftps, and mailto are allowed.
ca: Esquema d'URL no vàlid. Només es permeten http, https, ftp, ftps i mailto.

en: Invalid URL.
ca: URL no vàlid.

en: Invalid configuration format - expected array
ca: Format de configuració no vàlid - s'esperava un array

en: Invalid nonce verification.
ca: Verificació de nonce no vàlida.

en: Invalid or empty URL
ca: URL no vàlida o buida

en: Invalid post ID or post type.
ca: ID de post o tipus de post no vàlid.

en: Invalid post ID.
ca: ID de publicació no vàlid.

en: Invalid revision ID.
ca: ID de revisió no vàlid.

en: Invalid shortlink ID
ca: ID d'enllaç curt no vàlid

en: Invalid shortlink ID.
ca: ID d'enllaç curt no vàlid.

en: Keyboard Shortcut
ca: Drecera de teclat

en: Keyword must appear this many times before being autolinked.
ca: La paraula clau ha d'aparèixer aquest nombre de vegades abans de ser enllaçada automàticament.

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Keywords longer than this will not be autolinked.
ca: Les paraules clau més llargues que això no s'enllaçaran automàticament.

en: Keywords shorter than this will not be autolinked.
ca: Les paraules clau més curtes que això no s'enllaçaran automàticament.

en: Label
ca: Etiqueta

en: Label *
ca: Etiqueta *

en: Last 1 Month
ca: Últim 1 mes

en: Last 1 Year
ca: Últim 1 any

en: Last 7 Days
ca: Últims 7 dies

en: Link - %s
ca: Enllaç - %s

en: Link Alt Text
ca: Text alternatiu de l'enllaç

en: Link Expired
ca: Enllaç caducat

en: Link Health
ca: Enllaç Salut

en: Link Label
ca: Etiqueta de l'enllaç

en: Link Status
ca: Estat de l'enllaç

en: Link Title
ca: Títol de l'enllaç

en: Link Type
ca: Tipus d'enllaç

en: Log entry deleted successfully.
ca: Entrada del registre suprimida amb èxit.

en: Logs
ca: Registres

en: Long URL
ca: URL llarga

en: Mark links as sponsored content
ca: Marca els enllaços com a contingut patrocinat

en: Mark links as sponsored content.
ca: Marca els enllaços com a contingut patrocinat.

en: Maximum Character Length
ca: Longitud màxima de caràcters

en: Maximum Keywords Linked
ca: Màxim de paraules clau enllaçades

en: Maximum Links Per Post
ca: Màxim d'enllaços per publicació

en: Maximum number of times this keyword should be autolinked per post.
ca: Nombre màxim de vegades que aquesta paraula clau s'ha d'enllaçar automàticament per publicació.

en: Minimum Character Length
ca: Longitud mínima de caràcters

en: Minimum Keyword Usage
ca: Ús Mínim de Paraules Clau

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Must be at least 1 minute in the future. Combined with the date above to set the exact expiration moment.
ca: Ha de ser almenys 1 minut en el futur. Combinat amb la data anterior per establir el moment exacte de caducitat.

en: Need PublishPress Shortlinks Support?
ca: Necessites suport per a PublishPress Shortlinks?

en: Needs work
ca: Necessita treball

en: Never
ca: Mai

en: New tab
ca: Nova pestanya

en: No file uploaded or upload error.
ca: No s'ha pujat cap fitxer o error de pujada.

en: No post types configured yet. Click "Add Post Type" to get started.
ca: No s'han configurat tipus de publicació encara. Fes clic a "Afegir tipus de publicació" per començar.

en: No shortlink
ca: Sense shortlink

en: No shortlinks found
ca: No s'han trobat enllaços curts

en: Not yet submitted
ca: Encara no enviat

en: Notice Messages
ca: Missatges d'Avís

en: Notice Post Statuses
ca: Estats d'Avís de Post

en: OFF
ca: DESACTIVAT

en: ON
ca: ACTIVAT

en: Only selected user roles can access the Settings screen.
ca: Només els rols d'usuari seleccionats poden accedir a la pantalla de configuracions.

en: Only selected user roles can create or edit links.
ca: Només els rols d'usuari seleccionats poden crear o editar enllaços.

en: Only selected user roles can see the Analytics tab and the Logs screen.
ca: Només els rols d'usuari seleccionats poden veure la pestanya d'Analytics i la pantalla de registres.

en: Only selected user roles can view the complete list of Shortlinks.
ca: Només els rols d'usuari seleccionats poden veure la llista completa d'enllaços curts.

en: Open Auto-Links In
ca: Obrir enllaços automàtics en

en: Open in New Tab
ca: Obre en una nova pestanya

en: Optional shortlink label
ca: Etiqueta d'enllaç curt opcional

en: Options
ca: Opcions

en: Parameter Forwarding
ca: Reenviament de Paràmetres

en: Pass URL parameters to target links
ca: Passar paràmetres d'URL als enllaços de destinació

en: Pass URL parameters to the target link.
ca: Passar paràmetres URL al vincle de destinació.

en: Password
ca: Contrasenya

en: Password Protected Link
ca: Enllaç protegit per contrasenya

en: Password Protection
ca: Protecció per Contrasenya

en: Passwords are case sensitive.
ca: Les contrasenyes són sensibles a majúscules i minúscules.

en: Pending Review
ca: Pendent de Revisió

en: Permission denied
ca: Permís denegat

en: Permission denied - you must be an administrator
ca: Permís denegat - has de ser un administrador

en: Permission denied.
ca: Permís denegat.

en: Please enter a valid URL
ca: Si us plau, introduïu una URL vàlida

en: Please select a CSV file.
ca: Si us plau, selecciona un fitxer CSV.

en: Please upload a CSV file.
ca: Si us plau, puja un fitxer CSV.

en: Post Status
ca: Estat de la publicació

en: Post Status Visibility
ca: Visibilitat de l'Estat del Post

en: Post Title
ca: Títol de la publicació

en: Post not found.
ca: Publicació no trobada.

en: Post type is required
ca: El post type és obligatori

en: Prevent Auto Links Inside Classes or IDs
ca: Prevenir enllaços automàtics dins de classes o IDs

en: Prevent Auto Links Inside Elements
ca: Prevenir enllaços automàtics dins d'elements

en: Prevent Auto Links on Blocks
ca: Prevenir enllaços automàtics en blocs

en: Prevent Auto Links on Shortcodes
ca: Prevenir enllaços automàtics en codis curts

en: Prevent search engines from following links
ca: Preveu que els motors de cerca segueixin enllaços

en: Prevent search engines from following this link.
ca: Impedir que els motors de cerca segueixin aquest enllaç.

en: Preview
ca: Previsualització

en: Preview failed.
ca: La previsualització ha fallat.

en: Previewing...
ca: Previsualitzant...

en: Private
ca: Privat

en: Pro Feature
ca: Funció Pro

en: PublishPress Shortlinks
ca: Enllaços curts de PublishPress

en: PublishPress Statuses Plugin Detected:
ca: PublishPress Shortlinks Free

en: Published
ca: Publicat

en: QR Code
ca: Codi QR

en: Redirect Method
ca: Mètode de redirecció

en: Redirection
ca: Redirecció

en: Redirection Method
ca: Mètode de redirecció

en: Redirects
ca: Redireccions

en: Rejected
ca: Rebutjat

en: Remove from Admin Bar
ca: Eliminar de la barra d'administració

en: Request Support
ca: Sol·licitar suport

en: Reset Month's Analytics
ca: Reinicia les analítiques del mes

en: Reset Today's Analytics
ca: Reinicia les analítiques d'avui

en: Reset Week's Analytics
ca: Reinicia les analítiques de la setmana

en: Reset Year's Analytics
ca: Reinicia les analítiques de l'any

en: Revision
ca: Revisió

en: Revision Link Visibility
ca: Visibilitat de l'Enllaç de Revisió

en: Revision Visibility for Visitors
ca: Visibilitat de la revisió per als visitants

en: Revision: %s
ca: Revisió: %s

en: Role Management
ca: Gestió de rols

en: Same tab
ca: Mateixa pestanya

en: Saved!
ca: Guardat!

en: Saving...
ca: Guardant...

en: Scheduled
ca: Programat

en: Search Shortlinks
ca: Cercar enllaços curts

en: Search and select blocks...
ca: Cerca i selecciona blocs...

en: Search shortlinks...
ca: Cerca d'enllaços curts...

en: Search term is required
ca: El terme de cerca és obligatori

en: Secure your shortlink.
ca: Assegureu el vostre enllaç curt.

en: Secure your shortlinks
ca: Assegura els teus enllaços curts

en: Security
ca: Seguretat

en: Security check failed.
ca: La verificació de seguretat ha fallat.

en: See More Rows
ca: Veure més files

en: Select a method
ca: Selecciona un mètode

en: Select a post type
ca: Selecciona un post type

en: Select redirection method
ca: Selecciona el mètode de redirecció

en: Select the date when this shortlink should stop working
ca: Selecciona la data en què aquest vincle curt hauria de deixar de funcionar

en: Select the date when this shortlink should stop working.
ca: Selecciona la data en què aquest enllaç curt hauria de deixar de funcionar.

en: Select the time when the shortlink should expire
ca: Selecciona l'hora en què el vincle curt hauria d'expirar

en: Select the time when the shortlink should expire.
ca: Selecciona l'hora en què l'enllaç curt hauria de caducar.

en: Select which post statuses are accessible when visiting a PublishPress shortlink.
ca: Seleccioneu quins estats de post són accessibles quan es visita un enllaç curt de PublishPress.

en: Set an expiration date and time for shortlinks
ca: Estableix una data i hora de caducitat per als vincles curts

en: Set an expiration date and time for shortlinks.
ca: Estableix una data i hora de caducitat per als enllaços curts.

en: Set the alt text for the linked keywords in the frontend of the site.
ca: Estableix el text alternatiu per a les paraules clau enllaçades a la interfície del lloc.

en: Set the default destination for all expired shortlinks.
ca: Estableix la destinació per defecte per a tots els enllaços curts caducats.

en: Set when links should be auto-listed for each post type
ca: Estableix quan els enllaços s'han d'auto-llistar per a cada tipus de post

en: Settings
ca: Configuració

en: Share this with users.
ca: Comparteix això amb els usuaris.

en: Short Slug
ca: Slug curt

en: Short String *
ca: Cadena curta *

en: Short string of this URL.
ca: Cadena curta d'aquesta URL.

en: Shorten
ca: Escurçar

en: Shortlink Label
ca: Etiqueta de l'enllaç curt

en: Shortlink Prefix
ca: Prefix d'enllaç curt

en: Shortlink created successfully.
ca: Enllaç curt creat amb èxit.

en: Shortlink not found
ca: Enllaç curt no trobat

en: Shortlink prefix is required for proper rendering of Elementor revisions. It is advisable to keep it enabled.
ca: Es necessita un prefixe de l'enllaç curt per a una correcta representació de les revisions d'Elementor. És aconsellable mantenir-ho activat.

en: Shortlink will appear here
ca: El shortlink apareixerà aquí

en: Show Expiration Notice
ca: Mostrar Avís d'Expiració

en: Show Less
ca: Mostrar menys

en: Show Shortlink in Revision Table
ca: Mostra l'enllaç curt a la taula de revisions

en: Show a frontend notice when an internal shortlink displays a post that is not published.
ca: Mostra un avís al frontend quan un enllaç curt intern mostra un post que no està publicat.

en: Show a notice page for expired shortlinks briefly before redirecting.
ca: Mostra breument una pàgina d'avís per als enllaços curts caducats abans de redirigir.

en: Show a notice page for expired shortlinks briefly before redirecting. You can customize the content of this message.
ca: Mostra breument una pàgina d'avís per als enllaços curts caducats abans de redirigir. Pots personalitzar el contingut d'aquest missatge.

en: Showing %1$d preview row(s) from %2$d importable row(s).
ca: Mostrant %1$d fila(s) de vista prèvia de %2$d fila(s) importables.

en: Sorry, you are not allowed to access shortlink settings.
ca: Ho sentim, no teniu permís per accedir a la configuració dels enllaços curts.

en: Sorry, you are not allowed to access shortlinks.
ca: Ho sentim, no teniu permís per accedir als enllaços curts.

en: Sorry, you are not allowed to create shortlinks.
ca: Ho sentim, no teniu permís per crear enllaços curts.

en: Sorry, you are not allowed to edit shortlinks.
ca: Ho sentim, no teniu permís per editar enllaços curts.

en: Sponsored
ca: Patrocinat

en: Sponsored Link
ca: Enllaç patrocinat

en: Stats
ca: Estadístiques

en: Status
ca: Estat

en: Submit
ca: Enviar

en: Submitted for approval
ca: Enviat per a aprovació

en: Supported columns:
ca: Columnes compatibles:

en: Tablet
ca: Tauleta

en: Target URL
ca: URL de Destí

en: Target URL *
ca: URL de destinació *

en: Target URL is required
ca: La URL de destí és obligatòria

en: Target url not found.
ca: URL de destinació no trobada.

en: Terms inside these Gutenberg blocks will not have autolinks applied.
ca: Els termes dins d'aquests blocs de Gutenberg no tindran enllaços automàtics aplicats.

en: Terms inside these HTML tags will not have autolinks applied.
ca: Els termes dins d'aquestes etiquetes HTML no tindran enllaços automàtics aplicats.

en: Terms inside these shortcodes will not have autolinks applied.
ca: Els termes dins d'aquests codis curts no tindran enllaços automàtics aplicats.

en: The best link manager for WordPress. Your links are brandable, trackable, and can have custom view permissions.
ca: El millor gestor de enllaços per a WordPress. Els teus enllaços són personalitzables, rastrejables i poden tenir permisos de visualització personalitzats.

en: These terms will never be autolinked.
ca: Aquests termes mai s'enllaçaran automàticament.

en: This feature is available in PublishPress Shortlinks Pro.
ca: Aquesta funció està disponible a PublishPress Shortlinks Pro.

en: This link has expired
ca: Aquest enllaç ha caducat

en: This link is expired.
ca: Aquest enllaç ha caducat.

en: This link is not active.
ca: Aquest enllaç no està actiu.

en: This link is not containing the right prefix slug.
ca: Aquest enllaç no conté el prefixe correcte.

en: This links to a revision
ca: Això enllaça a una revisió

en: This links to an external website
ca: Això enllaça a un lloc web extern

en: This links to your post
ca: Això enllaça al teu post

en: This notice only applies to internal shortlinks that render post content directly. External shortlinks are not affected.
ca: Aquest avís només s'aplica a enllaços curts interns que mostren contingut de post directament. Els enllaços curts externs no es veuen afectats.

en: This password will be used for links that have password protection enabled via global settings. Passwords are case sensitive.
ca: Aquesta contrasenya s'utilitzarà per als vincles que tinguin la protecció per contrasenya activada a través de la configuració global. Les contrasenyes són sensibles a majúscules i minúscules.

en: This plugin can be deleted.
ca: Aquest complement es pot eliminar.

en: This post is in {status} status. It is not visible to the public.
ca: Aquest post està en estat {status}. No és visible per al públic.

en: This post is in {status} status. It will become visible to the public on {date}.
ca: Aquesta publicació està en estat de {status}. Es farà visible al públic el {date}.

en: This setting is inherited from global settings. Choose another option to override it for this shortlink.
ca: Aquesta configuració s'hereta de les configuracions globals. Trieu una altra opció per substituir-la per aquest enllaç curt.

en: This text will be added between your domain name and shortlink.
ca: Aquest text s'afegirà entre el nom del vostre domini i l'enllaç curt.

en: This will import shortlinks from the CSV file. Continue?
ca: Això importarà enllaços curts del fitxer CSV. Continuar?

en: Tiny slug could not created.
ca: No s'ha pogut crear el tiny slug.

en: TinyPress Shortlinks Notice:
ca: Avís de TinyPress Shortlinks:

en: Title
ca: Títol

en: To use core PublishPress statuses with Shortlinks, Please enable the Shortlinks post type in PublishPress Statuses workflow settings.
ca: Per utilitzar els estats bàsics de PublishPress amb Shortlinks, si us plau, habilita el tipus de post Shortlinks a la configuració del flux de treball dels estats de PublishPress.

en: Today
ca: Avui

en: Too Many Requests
ca: Masses sol·licituds

en: Too many invalid shortlink requests. Please try again later.
ca: Masses sol·licituds d'enllaç curt no vàlides. Si us plau, torna a provar més tard.

en: Total maximum autolinks allowed per post/page.
ca: Nombre total màxim d'enllaços automàtics permesos per publicació/pàgina.

en: Unauthorized.
ca: No autoritzat.

en: Unknown error.
ca: Error desconegut.

en: Unpublished Content Notice
ca: Avís de Contingut No Publicat

en: Upgrade to Pro
ca: Actualitza a Pro

en: Upload a CSV file to bulk-create shortlinks. The CSV must contain at minimum a "target_url" column. Password protection settings are intentionally not imported.
ca: Puja un fitxer CSV per crear enllaços curts en massa. El CSV ha de contenir com a mínim una columna "target_url". La configuració de protecció amb contrasenya intencionadament no s'importa.

en: Use global settings
ca: Utilitza configuracions globals

en: Users must enter a password to redirect to the target link.
ca: Els usuaris han d'introduir una contrasenya per redirigir-se al vincle de destinació.

en: Users must enter the password to redirect to the target link.
ca: Els usuaris han d'introduir la contrasenya per redirigir-se al vincle de destinació.

en: Valid: %%s
ca: Vàlid: %%s

en: Validating...
ca: Validant...

en: View Analytics
ca: Veure Analytics

en: View Knowledge Base
ca: Veure base de coneixements

en: Visited at %s
ca: Va visitar a %s

en: We have developed extensions for the below browsers.
ca: Hem desenvolupat extensions per als navegadors següents.

en: When Link is First Used
ca: Quan s'utilitza el link per primera vegada

en: When Link is First Used or Post Created
ca: Quan s'utilitza el link per primera vegada o s crea el post

en: When Post is Created
ca: Quan es crea el post

en: When Post is Published
ca: Quan s publica el post

en: When Revision is Created
ca: Quan es crea una revisió

en: When Revision is Created or Link is First Used
ca: Quan es crea una revisió o quan s'utilitza per primera vegada l'enllaç

en: When enabled, keywords configured in shortlink settings will be automatically linked in your content.
ca: Quan està habilitat, les paraules clau configurades a la configuració d'enllaç curt s'enllaçaran automàticament en el teu contingut.

en: When enabled, revision shortlinks will appear in the "All Shortlinks" table based on the behavior you configure below.
ca: Quan està habilitat, els enllaços curts de revisió apareixeran a la taula "Tots els Enllaços Curts" en funció del comportament que configureu a continuació.

en: When enabled, shortlinks will appear in the "All Links" table based on the behavior you configure below.
ca: Quan està habilitat, els enllaços curts apareixeran a la taula "Tots els enllaços" en funció del comportament que configureu a continuació.

en: Where should auto-linking be applied?
ca: On s'hauria d'aplicar l'enllaç automàtic?

en: Who Can Control Settings
ca: Qui pot controlar configuracions

en: Who Can Create/Edit Shortlinks
ca: Qui pot crear/editar enllaços curts

en: Who Can See Logs
ca: Qui pot veure els registres

en: Who Can View The All Shortlinks Screen
ca: Qui pot veure la pantalla de tots els enllaços curts

en: Working
ca: Funcionant

en: Working...
ca: Treballant...

en: You do not have permission to create shortlinks.
ca: No tens permís per crear enllaços curts.

en: You do not have permission to reset analytics for this shortlink.
ca: No tens permís per restablir les analítiques d'aquest enllaç curt.

en: You do not have permission to reset analytics.
ca: No tens permís per restablir les analítiques.

en: You will be redirected shortly.
ca: Seràs redirigit aviat.

en: You're using PublishPress Shortlinks Free. The Pro version has more features and support.
ca: Estàs utilitzant PublishPress Shortlinks Free. La versió Pro té més funcions i suport.

en: go
ca: anar

en: via %s
ca: a través de %s
