PublishPress Shortlinks 1.2.6 - en to uk translation catalogue (244 entries)

en: "%s" cannot be used for auto-listing
uk: "%s" не може бути використано для автоматичного списку

en: "%s" is already configured
uk: "%s" вже сконфігуровано

en: "%s" is not a public post type
uk: "%s" не є публічним типом поста

en: "%s" is not a registered post type
uk: "%s" не є зареєстрованим типом поста

en: %d log entries deleted successfully.
uk: %d записи журналу успішно видалено.

note: %d: number of revision shortlinks migrated
en: %d revision shortlink(s) were updated with unique links. Previously, these revisions shared the same shortlink as their parent post.
uk: %d коротке посилання(ь) на версії було оновлено унікальними посиланнями. Раніше ці версії ділили те саме коротке посилання з їхнім батьківським постом.

en: %s from %s visited at %s
uk: %s з %s відвідано в %s

en: 301 (Permanent)
uk: 301 (Постійний)

en: 302 (Temporary)
uk: 302 (Тимчасовий)

en: 307 (Temporary)
uk: 307 (Тимчасовий)

en: About
uk: Про програму

en: Access Denied
uk: Доступ заборонено

en: Actions
uk: Дії

en: Add a prefix between your domain name and shortlink.
uk: Додайте префікс між назвою домену та коротким посиланням.

en: Add nofollow attribute.
uk: Додати атрибут nofollow.

en: Add Post Type
uk: Додати тип поста

en: Add post types and configure when their shortlinks should appear in the "All Links" table. Changes are saved automatically.
uk: Додайте типи постів і налаштуйте, коли їх короткі посилання повинні з’являтися в таблиці "Всі посилання". Зміни зберігаються автоматично.

en: Add sponsored attribute.
uk: Додати спонсорський атрибут.

en: Adds rel="nofollow" attribute. Recommended for external links and untrusted sources.
uk: Додає атрибут rel="nofollow". Рекомендується для зовнішніх посилань та ненадійних джерел.

en: Adds rel="sponsored" attribute. Recommended for affiliate links and paid promotions.
uk: Додає атрибут rel="sponsored". Рекомендується для партнерських посилань та платних промоцій.

en: Advanced click analytics
uk: Розширена аналітика кліків

en: After disabling the link will not active but the settings will be reserved.
uk: Після вимкнення посилання не буде активним, але налаштування залишаться збереженими.

en: All Logs
uk: Всі журнали

en: All logs have been cleared.
uk: Всі журнали були очищені.

en: All Shortlinks
uk: Всі короткі посилання

en: All the parameters will pass to the target link.
uk: Всі параметри буде передано до цільового посилання.

en: Allow logged-out visitors to view revision content via shortlinks.
uk: Дозволити відвідувачам без входу переглядати вміст ревізій через короткі посилання.

en: Allowed Post Statuses
uk: Дозволені статуси постів

en: Analytics
uk: Аналітика

en: Analytics reset successfully.
uk: Аналітику успішно скинуто.

en: Any parameters added to the short URL (e.g., ?utm_source=email) will be forwarded to the target URL.
uk: Будь-які параметри, додані до короткого URL (наприклад, ?utm_source=email), будуть перенаправлені на цільовий URL.

en: Are you sure you want to clear all logs?
uk: Ви впевнені, що хочете очистити всі журнали?

en: Are you sure you want to delete this log entry?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цей запис журналу?

en: Are you sure you want to remove this post type?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цей тип поста?

en: Auto-List Links
uk: Авто-список посилань

en: Auto-List Shortlinks
uk: Авто-список коротких посилань

en: Auto: %s
uk: Авто: %s

en: Bulk Import & Export
uk: Масовий імпорт та експорт

en: Bulk Management
uk: Масове управління

en: By default, PublishPress Revisions blocks visitors from viewing revision previews. When enabled, revision shortlinks will render the revision content directly for logged-out visitors instead of redirecting to the preview URL. This applies to all existing revision shortlinks regardless of the setting above.
uk: За замовчуванням, PublishPress Revisions блокує відвідувачів від перегляду попередніх версій. Коли ця функція увімкнена, короткі посилання на версії відображатимуть вміст версії безпосередньо для відвідувачів, які не авторизовані, замість перенаправлення на URL попереднього перегляду. Це стосується всіх існуючих коротких посилань на версії незалежно від вказаних налаштувань.

en: Categories
uk: Категорії

en: Category
uk: Категорія

en: Choose which post statuses can be accessed via shortlinks
uk: Виберіть, які статуси публікацій можуть бути доступні через короткі посилання

en: Clear Logs
uk: Очистити журнали

en: Click here if you are not redirected
uk: Натисніть тут, якщо вас не перенаправлено

en: Click on your preferred one to Download the extension.
uk: Натисніть на ваш улюблений, щоб завантажити розширення.

en: Click to copy
uk: Натисніть, щоб скопіювати

en: Clicked %s times
uk: Натиснули %s разів

en: Close
uk: Закрити

en: Configuration saved successfully
uk: Конфігурацію успішно збережено

en: Configuration unchanged (already saved)
uk: Конфігурація не змінена (вже збережена)

en: Configure Post Types
uk: Налаштувати типи публікацій

en: Contact
uk: Контакт

en: Controls when a companion entry is created in the All Shortlinks table for revision shortlinks. The shortlink itself is always generated regardless of this setting.
uk: Керує тим, коли супутній запис створюється в таблиці Всіх коротких посилань для коротких посилань на версії. Саме коротке посилання завжди генерується незалежно від цього налаштування.

en: Copied
uk: Скопійовано

en: Copied.
uk: Скопійовано.

note: Description of the plugin
en: Create custom links for your posts. These links are brandable, trackable, and can have custom view permissions.
uk: Створюйте користувацькі посилання для ваших публікацій. Ці посилання можуть бути брендувальними, відстежувальними та можуть мати користувацькі дозволи на перегляд.

en: Create Short URL
uk: Створити коротке URL

en: Create Shortlink
uk: Створити коротке посилання

en: Create shortlinks from anywhere inside your WordPress dashboard.
uk: Створюйте короткі посилання з будь-якого місця у вашій панелі управління WordPress.

en: CSV Export
uk: Експорт CSV

en: CSV Import
uk: Імпорт CSV

en: Ctrl or Cmd + /
uk: Ctrl або Cmd + /

en: Custom prefix slug.
uk: Користувацький префікс слогу.

en: Default Expired Redirect URL
uk: URL-адреса за замовчуванням для перенаправлення на термін дії

en: Deferred
uk: Відстрочений

en: Delete
uk: Видалити

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
uk: Детальна документація також доступна на веб-сайті плагіна.

en: Details
uk: Деталі

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disable the shortlink instantly.
uk: Негайно вимкніть коротке посилання.

en: Display a brief notice before redirecting expired links (using a JavaScript redirect with a short delay).
uk: Відображайте коротке повідомлення перед перенаправленням на терміновані посилання (використовуючи перенаправлення JavaScript з невеликою затримкою).

en: Display shortlink column when viewing revisions in PublishPress Revisions.
uk: Відображати стовпець коротких посилань при перегляді версій у PublishPress Revisions.

en: Documentation
uk: Документація

en: Download QR Code
uk: Завантажити QR-код

en: Download the Extension
uk: Завантажити розширення

en: Draft
uk: Чернетка

en: Dummy
uk: Думмі

en: Earth
uk: Земля

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit shortlink settings
uk: Редагувати налаштування короткого посилання

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Enable Expiration
uk: Увімкнути термін дії

en: Enhance the power of PublishPress Shortlinks with the Pro version:
uk: Покращте можливості PublishPress Shortlinks з Pro версією:

en: Enter a long URL and make a shortlink
uk: Введіть довге URL і створіть коротке посилання

en: Enter a long url and make into a tiny version
uk: Введіть довге URL та створіть його маленьку версію

en: Error
uk: Помилка

en: Error: %s
uk: Помилка: %s

en: Expiration Date
uk: Дата закінчення терміну дії

en: Expire automatically.
uk: Закінчити автоматично.

en: Expired Links
uk: Посилання з терміном дії

en: External
uk: Зовнішнє

en: Failed to reset analytics.
uk: Не вдалося скинути аналітику.

en: Failed to save configuration to database
uk: Не вдалося зберегти конфігурацію в базі даних

en: For admin purpose only.
uk: Тільки для адміністративних цілей.

en: General
uk: Загальні

en: go
uk: продовжити

en: Hide quick short link modal opener from WP Admin Bar.
uk: Сховати швидкий модальний віконце для короткого посилання з панелі адміністратора WP.

en: Hide the "Shorten" button from the WordPress admin bar.
uk: Сховати кнопку "Скоротити" з панелі адміністратора WordPress.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. Thank you!
uk: Якщо вам подобається %1$s, будь ласка, залиште нам оцінку %2$s. Дякуємо!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
uk: Якщо вам потрібна допомога або у вас є запит на нову функцію, дайте нам знати.

en: Import / Export
uk: Імпорт / Експорт

en: Import / Export Shortlinks
uk: Імпорт / Експорт коротких посилань

en: Import and export your shortlinks in bulk using CSV files. Migrate from other plugins or manage links across multiple sites.
uk: Імпортуйте та експортуйте ваші короткі посилання оптом, використовуючи CSV файли. Міграція з інших плагінів або управління посиланнями на кількох сайтах.

en: Internal
uk: Внутрішній

en: Invalid configuration format - expected array
uk: Неправильний формат конфігурації - очікувався масив

en: Invalid nonce verification.
uk: Недійсна перевірка nonce.

en: Invalid or empty URL
uk: Недійсне або порожнє URL

en: Invalid post ID or post type.
uk: Недійсне ID запису або тип запису.

en: Invalid post ID.
uk: Недійсне ID запису.

en: Invalid revision ID.
uk: Недійсне ID ревізії.

en: It will automatically expire.
uk: Воно автоматично закінчиться.

en: Keyboard Shortcut
uk: Комбінація клавіш

en: Label *
uk: Мітка *

en: Link - %s
uk: Посилання - %s

en: Link Expired
uk: Термін дії посилання закінчився

en: Link Title
uk: Назва посилання

en: Link Type
uk: Тип посилання

en: Log entry deleted successfully.
uk: Запис журналу успішно видалено.

en: Logs
uk: Журнали

en: Long URL
uk: Довге URL

en: Mark links as sponsored content.
uk: Позначити посилання як спонсорований контент.

en: Need PublishPress Shortlinks Support?
uk: Потрібна підтримка коротких посилань PublishPress?

en: Need Support?
uk: Потрібна підтримка?

en: Needs work
uk: Потрібно доопрацювати

en: Never
uk: Ніколи

en: No ads inside the plugin
uk: Без реклами в плагіні

en: No post types configured yet. Click "Add Post Type" to get started.
uk: Типи постів ще не налаштовані. Натисніть "Додати тип поста", щоб почати.

en: No shortlink
uk: Немає короткого посилання

en: Not yet submitted
uk: Ще не надіслано

en: Notes
uk: Примітки

en: On First Use
uk: При першому використанні

en: On Publish
uk: При публікації

en: Only selected user roles can control settings.
uk: Тільки вибрані ролі користувачів можуть контролювати налаштування.

en: Only selected user roles can create or edit links.
uk: Тільки вибрані ролі користувачів можуть створювати або редагувати посилання.

en: Only selected user roles can see analytics.
uk: Тільки вибрані ролі користувачів можуть бачити аналітику.

en: Only selected user roles can view links.
uk: Тільки вибрані ролі користувачів можуть переглядати посилання.

en: Options
uk: Опції

en: Parameter Forwarding
uk: Пересилання параметрів

en: Pass URL parameters to the target link.
uk: Передати URL-параметри до цільового посилання.

en: Password
uk: Пароль

en: Password Protection
uk: Захист паролем

en: Passwords are case sensitive.
uk: Паролі чутливі до регістру.

en: Pending Review
uk: Очікує на перевірку

en: Permission denied
uk: Доступ заборонено

en: Permission denied - you must be an administrator
uk: Доступ заборонено - ви повинні бути адміністратором

en: Post not found.
uk: Пост не знайдено.

en: Post Status Visibility
uk: Видимість статусу посту

en: Post type is required
uk: Тип посту є обов'язковим

en: Prefix Slug
uk: Префікс слагу

en: Prevent search engines from following this link.
uk: Запобігти пошуковим системам від переходу за цим посиланням.

en: Priority support
uk: Пріоритетна підтримка

en: Private
uk: Приватний

en: Pro Feature
uk: Професійна функція

en: Published
uk: Опубліковано

en: Recommended for affiliate links.
uk: Рекомендовано для партнерських посилань.

en: Redirection
uk: Редирект

en: Redirection Method
uk: Метод редиректу

en: Rejected
uk: Відхилено

en: Remove from Admin Bar
uk: Видалити з панелі адміністратора

en: Request Support
uk: Запросити підтримку

en: REST API for creating shortlinks
uk: REST API для створення коротких посилань

en: Revision
uk: Ревізія

en: Revision Link Visibility
uk: Видимість посилань ревізій

en: Revision Visibility for Visitors
uk: Видимість ревізій для відвідувачів

en: Revision: %s
uk: Ревізія: %s

en: Revisions
uk: Ревізії

en: Role Management
uk: Управління ролями

en: Role-based access control
uk: Контроль доступу на основі ролей

en: Saved!
uk: Збережено!

en: Saving...
uk: Зберігається...

en: Scheduled
uk: Заплановано

en: Secure your shortlink.
uk: Захистіть своє коротке посилання.

en: Security
uk: Безпека

en: Select a post type
uk: Виберіть тип поста

en: Select redirection method
uk: Виберіть метод редиректу

en: Select which post statuses are accessible when visiting a PublishPress shortlink.
uk: Виберіть, які статуси постів доступні під час відвідування короткого посилання PublishPress.

en: Set when links should be auto-listed for each post type
uk: Встановіть, коли посилання мають бути автоматично перераховані для кожного типу поста

en: Settings
uk: Налаштування

en: Share this with users.
uk: Поділіться цим з користувачами.

en: Short String *
uk: Короткий рядок *

en: Short string of this URL.
uk: Короткий рядок цього URL.

en: Short URL
uk: Коротке посилання

en: Short url will come here
uk: Коротке посилання з’явиться тут

en: Shorten
uk: Скоротити

en: Shorten Link
uk: Скоротити посилання

en: Shortlink
uk: Коротке посилання

en: Shortlink created successfully.
uk: Коротке посилання успішно створено.

en: Shortlink Prefix
uk: Префікс короткого посилання

en: Shortlink will appear here
uk: Коротке посилання з’явиться тут

en: Shortlinks
uk: Короткі посилання

en: Show Expiration Notice
uk: Показати повідомлення про закінчення терміну

en: Show Shortlink in Revision Table
uk: Показати коротке посилання в таблиці ревізій

en: Side
uk: Бік

en: Someone
uk: Хтось

en: Sorry, you are not allowed to access shortlinks.
uk: Вибачте, вам не дозволено отримувати доступ до коротких посилань.

en: Sponsored
uk: Спонсоровано

en: Stats
uk: Статистика

en: Status
uk: Статус

en: Submitted for approval
uk: Подано на затвердження

en: Target URL *
uk: Цільова URL-адреса *

en: Target url not found.
uk: Цільова URL-адреса не знайдена.

en: This link has expired
uk: Це посилання минуло термін дії

en: This link is expired.
uk: Це посилання минуло термін дії.

en: This link is not active.
uk: Це посилання неактивне.

en: This link is not containing the right prefix slug.
uk: Це посилання не містить правильний префікс slug.

en: This links to a revision
uk: Це посилання на ревізію

en: This links to an external website
uk: Це посилання на зовнішній веб-сайт

en: This links to your post
uk: Це посилання на ваш пост

en: This plugin can be deleted.
uk: Цей плагін можна видалити.

en: This text will be added between your domain name and shortlink.
uk: Цей текст буде додано між вашим доменним ім'ям та коротким посиланням.

en: Tiny slug could not created.
uk: Маленький slug не вдалося створити.

en: Tinyurl created successfully.
uk: Tinyurl успішно створено.

en: Title
uk: Заголовок

en: Upcoming feature.
uk: Наступна функція.

en: Upgrade to Pro
uk: Оновити до Pro

en: Upgrade to PublishPress Shortlinks Pro
uk: Оновити до PublishPress Shortlinks Pro

en: Users must enter the password to redirect to the target link.
uk: Користувачі повинні ввести пароль, щоб перенаправити на цільове посилання.

en: Users will not able to redirect to the target URL once expire.
uk: Користувачі не зможуть перенаправити на цільову URL-адресу після закінчення терміну дії.

en: Valid: %s
uk: Дійсний: %s

en: Validating...
uk: Валідація...

en: View Knowledge Base
uk: Переглянути базу знань

en: Visited at %s
uk: Відвідано %s

en: We have developed extensions for the below browsers.
uk: Ми розробили розширення для нижче перерахованих браузерів.

en: We recommended to use this.
uk: Рекомендуємо використовувати це.

en: When a shortlink expires, visitors will be redirected to this URL instead of seeing an error. Leave empty to show the default expiration message.
uk: Коли коротке посилання закінчується, відвідувачі будуть перенаправлені на цю URL-адресу замість того, щоб бачити помилку. Залиште порожнім, щоб показати повідомлення про закінчення терміну дії за замовчуванням.

en: When enabled, shortlinks will appear in the "All Links" table based on the behavior you configure below.
uk: Коли ввімкнено, короткі посилання з'являться в таблиці "Всі посилання" на основі поведінки, яку ви налаштуєте нижче.

en: When Link is First Used
uk: Коли посилання використовується вперше

en: When Link is First Used or Post Created
uk: Коли посилання використовується вперше або пост створено

en: When Post is Created
uk: Коли пост створено

en: When Post is Published
uk: Коли пост опубліковано

en: When Revision is Created
uk: Коли створено ревізію

en: When Revision is Created or Link is First Used
uk: Коли створено ревізію або посилання використовується вперше

en: When should revision shortlinks appear in the All Shortlinks table?
uk: Коли мають з’явитися короткі посилання на редагування в таблиці Всі короткі посилання?

en: Where should expired shortlinks redirect?
uk: Куди мають перенаправлятися прострочені короткі посилання?

en: Who Can Control Settings
uk: Хто може контролювати налаштування

en: Who Can Create/Edit Shortlinks
uk: Хто може створювати/редагувати короткі посилання

en: Who Can See Analytics
uk: Хто може бачити аналітику

en: Who Can View Shortlinks
uk: Хто може переглядати короткі посилання

en: You do not have permission to create shortlinks.
uk: У вас немає дозволу на створення коротких посилань.

en: You do not have permission to reset analytics.
uk: У вас немає дозволу на скидання аналітики.

en: You will be redirected shortly.
uk: Вас скоро перенаправлять.

en: You're using PublishPress Shortlinks Free. The Pro version has more features and support.
uk: Ви використовуєте безкоштовну версію PublishPress Shortlinks. Професійна версія має більше функцій і підтримки.

note: %1$s: opening link tag, %2$s: closing link tag
en: You're using PublishPress Shortlinks Free. The Pro version has more features and support. %1$sUpgrade to Pro%2$s
uk: Ви використовуєте безкоштовну версію PublishPress Shortlinks. Професійна версія має більше функцій і підтримки. %1$sОновити до Pro%2$s
