PublishPress Shortlinks 1.2.6 - en to hr translation catalogue (241 entries)

en: "%s" cannot be used for auto-listing
hr: "%s" se ne može koristiti za automatsko popisivanje

en: "%s" is already configured
hr: "%s" je već konfiguriran

en: "%s" is not a public post type
hr: "%s" nije javna vrsta objave

en: "%s" is not a registered post type
hr: "%s" nije registrirana vrsta objave

en: %d log entries deleted successfully.
hr: %d zapisa u dnevniku uspješno je izbrisano.

note: %d: number of revision shortlinks migrated
en: %d revision shortlink(s) were updated with unique links. Previously, these revisions shared the same shortlink as their parent post.
hr: %d kratka poveznica revizije je ažurirana s jedinstvenim poveznicama. Prije su ove revizije dijelile istu kratku poveznicu kao njihova roditeljska objava.

en: %s from %s visited at %s
hr: %s iz %s posjećeno u %s

en: 301 (Permanent)
hr: 301 (Trajno)

en: 302 (Temporary)
hr: 302 (Privremeno)

en: 307 (Temporary)
hr: 307 (Privremeno)

en: About
hr: O

en: Access Denied
hr: Pristup odbijen

en: Actions
hr: Radnje

en: Add a prefix between your domain name and shortlink.
hr: Dodajte prefiks između svog imena domene i kratke poveznice.

en: Add nofollow attribute.
hr: Dodajte nofollow atribut.

en: Add Post Type
hr: Dodaj vrstu objave

en: Add post types and configure when their shortlinks should appear in the "All Links" table. Changes are saved automatically.
hr: Dodajte vrste objava i konfigurirajte kada bi se njihove kratke poveznice trebale pojaviti u tablici "Sve poveznice". Promjene se automatski spremaju.

en: Add sponsored attribute.
hr: Dodajte sponzorirani atribut.

en: Adds rel="nofollow" attribute. Recommended for external links and untrusted sources.
hr: Dodaje rel="nofollow" atribut. Preporučuje se za vanjske poveznice i nepouzdane izvore.

en: Adds rel="sponsored" attribute. Recommended for affiliate links and paid promotions.
hr: Dodaje rel="sponsored" atribut. Preporučuje se za partnerske linkove i plaćene promocije.

en: Advanced click analytics
hr: Napredna analiza klikova

en: After disabling the link will not active but the settings will be reserved.
hr: Nakon onemogućavanja, link neće biti aktivan, ali će postavke biti sačuvane.

en: All Logs
hr: Svi dnevnici

en: All logs have been cleared.
hr: Svi dnevici su obrisani.

en: All Shortlinks
hr: Svi skraćeni linkovi

en: All the parameters will pass to the target link.
hr: Svi parametri će se prenijeti na odredišni link.

en: Allow logged-out visitors to view revision content via shortlinks.
hr: Dozvoli posjetiteljima koji nisu prijavljeni da pregledavaju sadržaj revizije putem skraćenih linkova.

en: Allowed Post Statuses
hr: Dozvoljeni statusi objave

en: Analytics
hr: Analitika

en: Analytics reset successfully.
hr: Analitika je uspješno resetirana.

en: Any parameters added to the short URL (e.g., ?utm_source=email) will be forwarded to the target URL.
hr: Bilo koji parametri dodani u kratki URL (npr., ?utm_source=email) bit će proslijeđeni na odredišni URL.

en: Are you sure you want to clear all logs?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati sve dnevnike?

en: Are you sure you want to delete this log entry?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ovu stavku dnevnika?

en: Are you sure you want to remove this post type?
hr: Jeste li sigurni da želite ukloniti ovaj tip objave?

en: Auto-List Links
hr: Automatski popis linkova

en: Auto-List Shortlinks
hr: Automatski popis skraćenih linkova

en: Auto: %s
hr: Automatski: %s

en: Bulk Import & Export
hr: Masovni uvoz & izvoz

en: Bulk Management
hr: Masovno upravljanje

en: By default, PublishPress Revisions blocks visitors from viewing revision previews. When enabled, revision shortlinks will render the revision content directly for logged-out visitors instead of redirecting to the preview URL. This applies to all existing revision shortlinks regardless of the setting above.
hr: Zadano, PublishPress Revisions blokira posjetitelje od pregleda sažetaka revizija. Kada je omogućeno, kratke veze za revizije će izravno prikazivati sadržaj revizije za posjetitelje koji nisu prijavljeni umjesto da preusmjeravaju na URL sažetka. To se odnosi na sve postojeće kratke veze za revizije bez obzira na gornju postavku.

en: Categories
hr: Kategorije

en: Category
hr: Kategorija

en: Choose which post statuses can be accessed via shortlinks
hr: Odaberite koje statuse objava možete pristupiti putem kratkih veza

en: Clear Logs
hr: Izbriši zapise

en: Click here if you are not redirected
hr: Kliknite ovdje ako niste preusmjereni

en: Click on your preferred one to Download the extension.
hr: Kliknite na svoj odabrani da preuzmete proširenje.

en: Click to copy
hr: Kliknite za kopiranje

en: Clicked %s times
hr: Kliknuto %s puta

en: Close
hr: Zatvori

en: Configuration saved successfully
hr: Konfiguracija je uspješno spremljena

en: Configuration unchanged (already saved)
hr: Konfiguracija nepromijenjena (već spremljena)

en: Configure Post Types
hr: Konfiguriraj vrste objava

en: Contact
hr: Kontakt

en: Controls when a companion entry is created in the All Shortlinks table for revision shortlinks. The shortlink itself is always generated regardless of this setting.
hr: Kontrole kada se stvara prateći unos u tablici svih kratkih veza za kratke veze revizija. Kratka veza se uvijek generira bez obzira na ovu postavku.

en: Copied
hr: Kopirano

en: Copied.
hr: Kopirano.

note: Description of the plugin
en: Create custom links for your posts. These links are brandable, trackable, and can have custom view permissions.
hr: Kreirajte prilagođene veze za svoje objave. Ove veze su brendirane, praćene i mogu imati prilagođene dozvole za pregled.

en: Create Short URL
hr: Kreiraj kratki URL

en: Create Shortlink
hr: Kreiraj kratku vezu

en: Create shortlinks from anywhere inside your WordPress dashboard.
hr: Kreirajte kratke veze s bilo kojeg mjesta unutar vašeg WordPress nadzorne ploče.

en: CSV Export
hr: CSV Izvoz

en: CSV Import
hr: CSV Uvoz

en: Ctrl or Cmd + /
hr: Ctrl ili Cmd + /

en: Custom prefix slug.
hr: Prilagođeni prefix slug.

en: Default Expired Redirect URL
hr: Zadani URL za preusmjeravanje isteka

en: Deferred
hr: Odgođeno

en: Delete
hr: Izbriši

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
hr: Detaljna dokumentacija također je dostupna na web stranici dodatka.

en: Details
hr: Detalji

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disable the shortlink instantly.
hr: Odmah onemogući kratku vezu.

en: Display a brief notice before redirecting expired links (using a JavaScript redirect with a short delay).
hr: Prikaži kratku obavijest prije preusmjeravanja isteknutih veza (koristeći JavaScript preusmjeravanje s kratkim kašnjenjem).

en: Display shortlink column when viewing revisions in PublishPress Revisions.
hr: Prikaži stupac kratkih veza prilikom gledanja revizija u PublishPress Revizijama.

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Download QR Code
hr: Preuzmi QR kod

en: Download the Extension
hr: Preuzmi ekstenziju

en: Draft
hr: Nacrt

en: Earth
hr: Zemlja

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit shortlink settings
hr: Uredi postavke kratke veze

en: Enable
hr: Omogući

en: Enable Expiration
hr: Omogući isteka

en: Enhance the power of PublishPress Shortlinks with the Pro version:
hr: Povećajte snagu PublishPress kratkih veza s Pro verzijom:

en: Enter a long URL and make a shortlink
hr: Unesite dugu URL adresu i napravite kratku vezu

en: Enter a long url and make into a tiny version
hr: Unesite dugu URL adresu i pretvorite je u malu verziju

en: Error
hr: Greška

en: Error: %s
hr: Greška: %s

en: Expiration Date
hr: Datum isteka

en: Expire automatically.
hr: Automatski isteći.

en: Expired Links
hr: Istekle veze

en: External
hr: Vanjski

en: Failed to reset analytics.
hr: Neuspjeh pri resetiranju analitike.

en: Failed to save configuration to database
hr: Neuspjeh pri spremanju konfiguracije u bazu podataka

en: For admin purpose only.
hr: Samo za administrativne svrhe.

en: General
hr: Općenito

en: go
hr: idi

en: Hide quick short link modal opener from WP Admin Bar.
hr: Sakrij brzi modalni otvarač kratke veze iz WP Admin trake.

en: Hide the "Shorten" button from the WordPress admin bar.
hr: Sakrij gumb "Skraćivanje" iz WordPress admin trake.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. Thank you!
hr: Ako vam se sviđa %1$s, molimo vas da nam ostavite %2$s ocjenu. Hvala!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
hr: Ako trebate pomoć ili imate novi zahtjev za funkcionalnost, javite nam.

en: Import / Export
hr: Uvoz / Izvoz

en: Import / Export Shortlinks
hr: Uvoz / Izvoz kratkih linkova

en: Import and export your shortlinks in bulk using CSV files. Migrate from other plugins or manage links across multiple sites.
hr: Uvezite i izvezite svoje kratke linkove u velikim količinama koristeći CSV datoteke. Migrirajte s drugih dodataka ili upravljajte linkovima na više stranica.

en: Internal
hr: Interno

en: Invalid configuration format - expected array
hr: Nevažeći format konfiguracije - očekivani niz

en: Invalid nonce verification.
hr: Nevažeća provjera nonce-a.

en: Invalid or empty URL
hr: Nevažeća ili prazna URL adresa

en: Invalid post ID or post type.
hr: Nevažeći ID objave ili tip objave.

en: Invalid post ID.
hr: Nevažeći ID objave.

en: Invalid revision ID.
hr: Nevažeći ID revizije.

en: It will automatically expire.
hr: Automatski će isteći.

en: Keyboard Shortcut
hr: Prečac na tipkovnici

en: Label *
hr: Oznaka *

en: Link Expired
hr: Link je istekao

en: Link Title
hr: Naslov linka

en: Link Type
hr: Vrsta poveznice

en: Log entry deleted successfully.
hr: Unos zapisnika uspješno izbrisan.

en: Logs
hr: Zapisi

en: Long URL
hr: Dugačka URL adresa

en: Mark links as sponsored content.
hr: Označi poveznice kao sponzorirani sadržaj.

en: Need PublishPress Shortlinks Support?
hr: Trebate podršku za PublishPress kratke poveznice?

en: Need Support?
hr: Trebate podršku?

en: Needs work
hr: Potrebno je raditi

en: Never
hr: Nikad

en: No ads inside the plugin
hr: Nema oglasa unutar dodatka

en: No post types configured yet. Click "Add Post Type" to get started.
hr: Još nisu konfigurirani tipovi objava. Kliknite "Dodaj tip objave" za početak.

en: No shortlink
hr: Nema kratke poveznice

en: Not yet submitted
hr: Još nije podneseno

en: Notes
hr: Bilješke

en: On First Use
hr: Prilikom prve upotrebe

en: On Publish
hr: Prilikom objave

en: Only selected user roles can control settings.
hr: Samo odabrane korisničke uloge mogu kontrolirati postavke.

en: Only selected user roles can create or edit links.
hr: Samo odabrane korisničke uloge mogu kreirati ili uređivati poveznice.

en: Only selected user roles can see analytics.
hr: Samo odabrane korisničke uloge mogu vidjeti analitiku.

en: Only selected user roles can view links.
hr: Samo odabrane korisničke uloge mogu vidjeti poveznice.

en: Options
hr: Opcije

en: Parameter Forwarding
hr: Prosljeđivanje parametara

en: Pass URL parameters to the target link.
hr: Proslijedite URL parametre ciljnoj poveznici.

en: Password
hr: Lozinka

en: Password Protection
hr: Zaštita lozinkom

en: Passwords are case sensitive.
hr: Lozinke su osjetljive na velika i mala slova.

en: Pending Review
hr: Na čekanju na pregled

en: Permission denied
hr: Dozvola odbijena

en: Permission denied - you must be an administrator
hr: Dozvola odbijena - morate biti administrator

en: Post not found.
hr: Objava nije pronađena.

en: Post Status Visibility
hr: Vidljivost statusa objave

en: Post type is required
hr: Vrsta objave je obavezna

en: Prefix Slug
hr: Prefiks slug

en: Prevent search engines from following this link.
hr: Spriječite pretraživače da prate ovu poveznicu.

en: Priority support
hr: Prioritetna podrška

en: Private
hr: Privatno

en: Pro Feature
hr: Pro značajka

en: Published
hr: Objavljeno

en: Recommended for affiliate links.
hr: Preporučeno za affiliate linkove.

en: Redirection
hr: Preusmjeravanje

en: Redirection Method
hr: Metoda preusmjeravanja

en: Rejected
hr: Odbijeno

en: Remove from Admin Bar
hr: Ukloni iz Administratorske trake

en: Request Support
hr: Zatraži podršku

en: REST API for creating shortlinks
hr: REST API za kreiranje kratkih linkova

en: Revision
hr: Revizija

en: Revision Link Visibility
hr: Vidljivost revizijskog linka

en: Revision Visibility for Visitors
hr: Vidljivost revizije za posjetitelje

en: Revision: %s
hr: Revizija: %s

en: Revisions
hr: Revizije

en: Role Management
hr: Upravljanje ulogama

en: Role-based access control
hr: Kontrola pristupa temeljena na ulogama

en: Saved!
hr: Spašeno!

en: Saving...
hr: Spremanje...

en: Scheduled
hr: Zakazano

en: Secure your shortlink.
hr: Osigurajte svoj kratki link.

en: Security
hr: Sigurnost

en: Select a post type
hr: Odaberite vrstu objave

en: Select redirection method
hr: Odaberite metodu preusmjeravanja

en: Select which post statuses are accessible when visiting a PublishPress shortlink.
hr: Odaberite koje su statusi objava dostupni prilikom posjeta PublishPress kratkoj poveznici.

en: Set when links should be auto-listed for each post type
hr: Postavite kada bi se veze trebale automatski popisivati za svaku vrstu objave

en: Settings
hr: Postavke

en: Share this with users.
hr: Podijelite ovo s korisnicima.

en: Short String *
hr: Kratki niz *

en: Short string of this URL.
hr: Kratki niz ove URL adrese.

en: Short URL
hr: Kratka URL adresa

en: Short url will come here
hr: Kratka URL adresa će se ovdje prikazati

en: Shorten
hr: Smanji

en: Shorten Link
hr: Smanji vezu

en: Shortlink
hr: Kratka poveznica

en: Shortlink created successfully.
hr: Kratka poveznica je uspješno kreirana.

en: Shortlink Prefix
hr: Prefiks kratke poveznice

en: Shortlink will appear here
hr: Kratka poveznica će se ovdje prikazati

en: Shortlinks
hr: Kratke poveznice

en: Show Expiration Notice
hr: Prikaži obavijest o isteku

en: Show Shortlink in Revision Table
hr: Prikaži kratku poveznicu u tablici revizija

en: Side
hr: Strana

en: Someone
hr: Netko

en: Sorry, you are not allowed to access shortlinks.
hr: Žao nam je, nemate dopuštenje za pristup kratkim vezama.

en: Sponsored
hr: Sponzorirano

en: Stats
hr: Statistika

en: Submitted for approval
hr: Poslano na odobrenje

en: Target URL *
hr: Ciljana URL adresa *

en: Target url not found.
hr: Ciljana URL adresa nije pronađena.

en: This link has expired
hr: Ova veza je istekao

en: This link is expired.
hr: Ova veza je istekao.

en: This link is not active.
hr: Ova veza nije aktivna.

en: This link is not containing the right prefix slug.
hr: Ova veza ne sadrži ispravni prefiks slug.

en: This links to a revision
hr: Ova veza vodi na reviziju

en: This links to an external website
hr: Ova veza vodi na vanjsku web stranicu

en: This links to your post
hr: Ova veza vodi na vaš post

en: This plugin can be deleted.
hr: Ovaj dodatak se može izbrisati.

en: This text will be added between your domain name and shortlink.
hr: Ovaj tekst će biti dodan između vašeg naziva domene i kratke veze.

en: Tiny slug could not created.
hr: Mali slug nije mogao biti stvoren.

en: Tinyurl created successfully.
hr: Tinyurl je uspješno stvoren.

en: Title
hr: Naslov

en: Upcoming feature.
hr: Nadogradnja funkcionalnosti.

en: Upgrade to Pro
hr: Nadogradi na Pro

en: Upgrade to PublishPress Shortlinks Pro
hr: Nadogradi na PublishPress Shortlinks Pro

en: Users must enter the password to redirect to the target link.
hr: Korisnici moraju unijeti lozinku za preusmjeravanje na ciljnu vezu.

en: Users will not able to redirect to the target URL once expire.
hr: Korisnici neće moći preusmjeriti na ciljnu URL adresu nakon isteka.

en: Valid: %s
hr: Valjan: %s

en: Validating...
hr: Provjera valjanosti...

en: View Knowledge Base
hr: Pogledajte Bazu znanja

en: Visited at %s
hr: Posjećeno %s

en: We have developed extensions for the below browsers.
hr: Razvili smo ekstenzije za dolje navedene preglednike.

en: We recommended to use this.
hr: Preporučujemo korištenje ovog.

en: When a shortlink expires, visitors will be redirected to this URL instead of seeing an error. Leave empty to show the default expiration message.
hr: Kada kratka veza istekne, posjetitelji će biti preusmjereni na ovu URL adresu umjesto da vide grešku. Ostavite prazno za prikaz zadane poruke o isteku.

en: When enabled, shortlinks will appear in the "All Links" table based on the behavior you configure below.
hr: Kada je omogućeno, kratke veze će se pojaviti u tablici "Sve veze" na temelju ponašanja koje konfigurirate u nastavku.

en: When Link is First Used
hr: Kada je veza prvi put korištena

en: When Link is First Used or Post Created
hr: Kada je veza prvi put korištena ili post je kreiran

en: When Post is Created
hr: Kada je post kreiran

en: When Post is Published
hr: Kada je post objavljen

en: When Revision is Created
hr: Kada je revizija kreirana

en: When Revision is Created or Link is First Used
hr: Kada je revizija kreirana ili veza je prvi put korištena

en: When should revision shortlinks appear in the All Shortlinks table?
hr: Kada bi kratke poveznice revizije trebale biti prikazane u tablici svih kratkih poveznica?

en: Where should expired shortlinks redirect?
hr: Kamo bi trebale preusmjeriti isteknute kratke poveznice?

en: Who Can Control Settings
hr: Tko može kontrolirati postavke

en: Who Can Create/Edit Shortlinks
hr: Tko može kreirati/urediti kratke poveznice

en: Who Can See Analytics
hr: Tko može vidjeti analitiku

en: Who Can View Shortlinks
hr: Tko može pregledavati kratke poveznice

en: You do not have permission to create shortlinks.
hr: Nemate dopuštenje za kreiranje kratkih poveznica.

en: You do not have permission to reset analytics.
hr: Nemate dopuštenje za resetiranje analitike.

en: You will be redirected shortly.
hr: Bit ćete uskoro preusmjereni.

en: You're using PublishPress Shortlinks Free. The Pro version has more features and support.
hr: Koristite PublishPress Shortlinks Free. Pro verzija ima više značajki i podršku.

note: %1$s: opening link tag, %2$s: closing link tag
en: You're using PublishPress Shortlinks Free. The Pro version has more features and support. %1$sUpgrade to Pro%2$s
hr: Koristite PublishPress Shortlinks Free. Pro verzija ima više značajki i podršku. %1$sNadogradite na Pro%2$s
