PublishPress Shortlinks 1.2.6 - en to el translation catalogue (244 entries)

en: "%s" cannot be used for auto-listing
el: "%s" δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί για αυτόματη καταχώριση

en: "%s" is already configured
el: "%s" είναι ήδη ρυθμισμένο

en: "%s" is not a public post type
el: "%s" δεν είναι δημόσιος τύπος ανάρτησης

en: "%s" is not a registered post type
el: "%s" δεν είναι καταχωρημένος τύπος ανάρτησης

en: %d log entries deleted successfully.
el: %d καταχωρήσεις καταλόγου διαγράφηκαν με επιτυχία.

note: %d: number of revision shortlinks migrated
en: %d revision shortlink(s) were updated with unique links. Previously, these revisions shared the same shortlink as their parent post.
el: %d σύντομος σύνδεσμος αναθεώρησης(ες) ενημερώθηκαν με μοναδικούς συνδέσμους. Προηγουμένως, αυτές οι αναθεωρήσεις μοιράζονταν τον ίδιο σύντομο σύνδεσμο με την κύρια ανάρτηση.

en: %s from %s visited at %s
el: %s από %s επισκέφτηκε στις %s

en: 301 (Permanent)
el: 301 (Μόνιμος)

en: 302 (Temporary)
el: 302 (Προσωρινός)

en: 307 (Temporary)
el: 307 (Προσωρινός)

en: About
el: Σχετικά

en: Access Denied
el: Πρόσβαση Αρνηθείσα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Add a prefix between your domain name and shortlink.
el: Προσθέστε ένα πρόθεμα μεταξύ του ονόματος τομέα σας και του σύντομου συνδέσμου.

en: Add nofollow attribute.
el: Προσθέστε χαρακτηριστικό nofollow.

en: Add Post Type
el: Προσθέστε Τύπο Ανάρτησης

en: Add post types and configure when their shortlinks should appear in the "All Links" table. Changes are saved automatically.
el: Προσθέστε τύπους αναρτήσεων και ρυθμίστε πότε οι σύντομοι σύνδεσμοι τους θα πρέπει να εμφανίζονται στον πίνακα "Όλοι οι Σύνδεσμοι". Οι αλλαγές αποθηκεύονται αυτόματα.

en: Add sponsored attribute.
el: Προσθέστε χαρακτηριστικό χορηγούμενης.

en: Adds rel="nofollow" attribute. Recommended for external links and untrusted sources.
el: Προσθέτει το χαρακτηριστικό rel="nofollow". Συνιστάται για εξωτερικούς συνδέσμους και μη αξιόπιστες πηγές.

en: Adds rel="sponsored" attribute. Recommended for affiliate links and paid promotions.
el: Προσθέτει το χαρακτηριστικό rel="sponsored". Συνιστάται για συνδέσμους συνεργατών και πληρωμένες προωθήσεις.

en: Advanced click analytics
el: Αναλυτικά κλικ

en: After disabling the link will not active but the settings will be reserved.
el: Αφού απενεργοποιηθεί, ο σύνδεσμος δεν θα είναι ενεργός, αλλά οι ρυθμίσεις θα διατηρηθούν.

en: All Logs
el: Όλα τα αρχεία καταγραφής

en: All logs have been cleared.
el: Όλα τα αρχεία καταγραφής έχουν διαγραφεί.

en: All Shortlinks
el: Όλοι οι σύντομοι σύνδεσμοι

en: All the parameters will pass to the target link.
el: Όλες οι παράμετροι θα περάσουν στον προορισμό σύνδεσμο.

en: Allow logged-out visitors to view revision content via shortlinks.
el: Επιτρέψτε στους επισκέπτες που έχουν αποσυνδεθεί να δουν το περιεχόμενο αναθεώρησης μέσω σύντομων συνδέσμων.

en: Allowed Post Statuses
el: Επιτρεπόμενες Καταστάσεις Δημοσίευσης

en: Analytics
el: Αναλύσεις

en: Analytics reset successfully.
el: Οι αναλύσεις επαναφέρθηκαν με επιτυχία.

en: Any parameters added to the short URL (e.g., ?utm_source=email) will be forwarded to the target URL.
el: Όποιες παράμετροι προστεθούν στη σύντομη διεύθυνση URL (π.χ., ?utm_source=email) θα προωθηθούν στη διεύθυνση URL στόχου.

en: Are you sure you want to clear all logs?
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε όλα τα αρχεία καταγραφής;

en: Are you sure you want to delete this log entry?
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτήν την καταχώρηση αρχείου καταγραφής;

en: Are you sure you want to remove this post type?
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να αφαιρέσετε αυτόν τον τύπο ανάρτησης;

en: Auto-List Links
el: Αυτόματη Λίστα Συνδέσμων

en: Auto-List Shortlinks
el: Αυτόματη Λίστα Σύντομων Συνδέσμων

en: Auto: %s
el: Αυτόματα: %s

en: Bulk Import & Export
el: Μαζική Εισαγωγή & Εξαγωγή

en: Bulk Management
el: Μαζική Διαχείριση

en: By default, PublishPress Revisions blocks visitors from viewing revision previews. When enabled, revision shortlinks will render the revision content directly for logged-out visitors instead of redirecting to the preview URL. This applies to all existing revision shortlinks regardless of the setting above.
el: Από προεπιλογή, το PublishPress Revisions αποκλείει τους επισκέπτες από την προβολή προεπισκοπήσεων αναθεώρησης. Όταν είναι ενεργοποιημένο, οι σύντομοι σύνδεσμοι αναθεώρησης θα εμφανίζουν το περιεχόμενο της αναθεώρησης άμεσα για τους επισκέπτες που δεν έχουν συνδεθεί, αντί να ανακατευθύνουν στη διεύθυνση προεπισκόπησης. Αυτό ισχύει για όλους τους υπάρχοντες σύντομους συνδέσμους αναθεώρησης, ανεξαρτήτως της ρύθμισης παραπάνω.

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Category
el: Κατηγορία

en: Choose which post statuses can be accessed via shortlinks
el: Επιλέξτε ποιες καταστάσεις αναρτήσεων μπορούν να προσπελαστούν μέσω σύντομων συνδέσμων

en: Clear Logs
el: Εκκαθάριση Αρχείων Καταγραφής

en: Click here if you are not redirected
el: Κάντε κλικ εδώ αν δεν ανακατευθυνθείτε

en: Click on your preferred one to Download the extension.
el: Κάντε κλικ στον προτιμώμενο σας για να κατεβάσετε την επέκταση.

en: Click to copy
el: Κάντε κλικ για αντιγραφή

en: Clicked %s times
el: Κλικ %s φορές

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Configuration saved successfully
el: Η ρύθμιση αποθηκεύτηκε επιτυχώς

en: Configuration unchanged (already saved)
el: Η ρύθμιση δεν έχει αλλάξει (έχει ήδη αποθηκευτεί)

en: Configure Post Types
el: Ρύθμιση Τύπων Αναρτήσεων

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Controls when a companion entry is created in the All Shortlinks table for revision shortlinks. The shortlink itself is always generated regardless of this setting.
el: Ελέγχει πότε δημιουργείται μια συνοδευτική καταχώρηση στον πίνακα Όλοι οι Σύνδεσμοι για τους σύντομους συνδέσμους αναθεώρησης. Ο σύντομος σύνδεσμος δημιουργείται πάντα ανεξαρτήτως αυτής της ρύθμισης.

en: Copied
el: Αντιγράφηκε

en: Copied.
el: Αντιγράφηκε.

note: Description of the plugin
en: Create custom links for your posts. These links are brandable, trackable, and can have custom view permissions.
el: Δημιουργήστε προσαρμοσμένους συνδέσμους για τις αναρτήσεις σας. Αυτοί οι σύνδεσμοι είναι επώνυμοι, παρακολουθήσιμοι και μπορούν να έχουν προσαρμοσμένα δικαιώματα θέασης.

en: Create Short URL
el: Δημιουργία Σύντομης Διεύθυνσης URL

en: Create Shortlink
el: Δημιουργία Σύντομου Σύνδεσμου

en: Create shortlinks from anywhere inside your WordPress dashboard.
el: Δημιουργήστε συνδέσμους σύντομων από οπουδήποτε μέσα στον πίνακα ελέγχου του WordPress σας.

en: CSV Export
el: Εξαγωγή CSV

en: CSV Import
el: Εισαγωγή CSV

en: Ctrl or Cmd + /
el: Ctrl ή Cmd + /

en: Custom prefix slug.
el: Προσαρμοσμένο πρόθεμα slug.

en: Default Expired Redirect URL
el: Προεπιλεγμένη διεύθυνση URL ανακατεύθυνσης λήξης

en: Deferred
el: Αναβληθέν

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
el: Λεπτομερής τεκμηρίωση είναι επίσης διαθέσιμη στον ιστότοπο του πρόσθετου.

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disable the shortlink instantly.
el: Απενεργοποιήστε τον σύνδεσμο σύντομων άμεσα.

en: Display a brief notice before redirecting expired links (using a JavaScript redirect with a short delay).
el: Εμφάνιση μιας σύντομης ειδοποίησης πριν ανακατευθυνθούν οι ληγμένοι σύνδεσμοι (χρησιμοποιώντας ανακατεύθυνση JavaScript με σύντομη καθυστέρηση).

en: Display shortlink column when viewing revisions in PublishPress Revisions.
el: Εμφάνιση στήλης σύντομων συνδέσμων κατά την προβολή αναθεωρήσεων στο PublishPress Revisions.

en: Documentation
el: Τεκμηρίωση

en: Download QR Code
el: Κατεβάστε τον Κωδικό QR

en: Download the Extension
el: Κατεβάστε την Επέκταση

en: Draft
el: Πρόχειρο

en: Dummy
el: Δείγμα

en: Earth
el: Γη

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Edit shortlink settings
el: Επεξεργασία ρυθμίσεων σύντομων συνδέσμων

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Enable Expiration
el: Ενεργοποίηση λήξης

en: Enhance the power of PublishPress Shortlinks with the Pro version:
el: Ενισχύστε τη δύναμη του PublishPress Shortlinks με την Pro έκδοση:

en: Enter a long URL and make a shortlink
el: Εισάγετε μια μακριά διεύθυνση URL και δημιουργήστε έναν σύντομο σύνδεσμο

en: Enter a long url and make into a tiny version
el: Εισάγετε μια μακριά διεύθυνση url και κάντε την σε μια μικρή έκδοση

en: Error
el: Σφάλμα

en: Error: %s
el: Σφάλμα: %s

en: Expiration Date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Expire automatically.
el: Λήξη αυτόματα.

en: Expired Links
el: Ληγμένοι σύνδεσμοι

en: External
el: Εξωτερικός

en: Failed to reset analytics.
el: Αποτυχία επαναφοράς αναλύσεων.

en: Failed to save configuration to database
el: Αποτυχία αποθήκευσης ρυθμίσεων στη βάση δεδομένων

en: For admin purpose only.
el: Μόνο για σκοπούς διαχειριστή.

en: General
el: Γενικά

en: go
el: πάμε

en: Hide quick short link modal opener from WP Admin Bar.
el: Απόκρυψη του παραθύρου γρήγορης σύντομης σύνδεσης από τη γραμμή εργαλείων WP Admin.

en: Hide the "Shorten" button from the WordPress admin bar.
el: Απόκρυψη του κουμπιού "Σύντομη" από τη γραμμή εργαλείων διαχείρισης του WordPress.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. Thank you!
el: Εάν σας αρέσει το %1$s παρακαλούμε αφήστε μας μια %2$s αξιολόγηση. Ευχαριστώ!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
el: Εάν χρειάζεστε βοήθεια ή έχετε αίτημα για νέα δυνατότητα, ενημερώστε μας.

en: Import / Export
el: Εισαγωγή / Εξαγωγή

en: Import / Export Shortlinks
el: Εισαγωγή / Εξαγωγή Σύντομων Συνδέσμων

en: Import and export your shortlinks in bulk using CSV files. Migrate from other plugins or manage links across multiple sites.
el: Εισαγωγή και εξαγωγή των σύντομων συνδέσμων σας μαζικά χρησιμοποιώντας αρχεία CSV. Μεταναστεύστε από άλλα πρόσθετα ή διαχειριστείτε συνδέσμους σε πολλαπλές ιστοσελίδες.

en: Internal
el: Εσωτερικό

en: Invalid configuration format - expected array
el: Μη έγκυρη μορφή διαμόρφωσης - αναμένονται πίνακες

en: Invalid nonce verification.
el: Μη έγκυρη επαλήθευση nonce.

en: Invalid or empty URL
el: Μη έγκυρη ή κενή διεύθυνση URL

en: Invalid post ID or post type.
el: Μη έγκυρος ID ανάρτησης ή τύπος ανάρτησης.

en: Invalid post ID.
el: Μη έγκυρος ID ανάρτησης.

en: Invalid revision ID.
el: Μη έγκυρος ID αναθεώρησης.

en: It will automatically expire.
el: Θα λήξει αυτόματα.

en: Keyboard Shortcut
el: Συντόμευση Πληκτρολογίου

en: Label *
el: Ετικέτα *

en: Link - %s
el: Σύνδεσμος - %s

en: Link Expired
el: Ο Σύνδεσμος Έχει Λήξει

en: Link Title
el: Τίτλος Συνδέσμου

en: Link Type
el: Τύπος Συνδέσμου

en: Log entry deleted successfully.
el: Η καταχώρηση του καταγραφικού διαγράφηκε επιτυχώς.

en: Logs
el: Καταγραφές

en: Long URL
el: Μακρύ URL

en: Mark links as sponsored content.
el: Σημειώστε τους συνδέσμους ως χορηγούμενο περιεχόμενο.

en: Need PublishPress Shortlinks Support?
el: Χρειάζεστε υποστήριξη για τα Shortlinks του PublishPress;

en: Need Support?
el: Χρειάζεστε υποστήριξη;

en: Needs work
el: Χρειάζεται εργασία

en: Never
el: Ποτέ

en: No ads inside the plugin
el: Δεν υπάρχουν διαφημίσεις μέσα στο πρόσθετο

en: No post types configured yet. Click "Add Post Type" to get started.
el: Δεν έχουν διαμορφωθεί ακόμη τύποι δημοσιεύσεων. Κάντε κλικ στο "Προσθήκη Τύπου Δημοσίευσης" για να ξεκινήσετε.

en: No shortlink
el: Δεν υπάρχει σύνδεσμος μικρού URL

en: Not yet submitted
el: Δεν έχει υποβληθεί ακόμη

en: Notes
el: Σημειώσεις

en: On First Use
el: Κατά την Πρώτη Χρήση

en: On Publish
el: Κατά τη Δημοσίευση

en: Only selected user roles can control settings.
el: Μόνο οι επιλεγμένοι ρόλοι χρηστών μπορούν να ελέγξουν τις ρυθμίσεις.

en: Only selected user roles can create or edit links.
el: Μόνο οι επιλεγμένοι ρόλοι χρηστών μπορούν να δημιουργούν ή να επεξεργάζονται συνδέσμους.

en: Only selected user roles can see analytics.
el: Μόνο οι επιλεγμένοι ρόλοι χρηστών μπορούν να βλέπουν αναλύσεις.

en: Only selected user roles can view links.
el: Μόνο οι επιλεγμένοι ρόλοι χρηστών μπορούν να δουν τους συνδέσμους.

en: Options
el: Επιλογές

en: Parameter Forwarding
el: Προώθηση Παραμέτρων

en: Pass URL parameters to the target link.
el: Περάστε τις παραμέτρους URL στον στόχο σύνδεσμο.

en: Password
el: Κωδικός πρόσβασης

en: Password Protection
el: Προστασία με κωδικό πρόσβασης

en: Passwords are case sensitive.
el: Οι κωδικοί πρόσβασης διακρίνουν πεζά και κεφαλαία γράμματα.

en: Pending Review
el: Σε αναμονή αξιολόγησης

en: Permission denied
el: Άδεια απαγορεύτηκε

en: Permission denied - you must be an administrator
el: Άδεια απαγορεύτηκε - πρέπει να είστε διαχειριστής

en: Post not found.
el: Δημοσίευση δεν βρέθηκε.

en: Post Status Visibility
el: Ορατότητα Κατάστασης Δημοσίευσης

en: Post type is required
el: Ο τύπος δημοσίευσης είναι υποχρεωτικός

en: Prefix Slug
el: Πρόθεμα Slug

en: Prevent search engines from following this link.
el: Απαγορεύστε τις μηχανές αναζήτησης να ακολουθούν αυτόν τον σύνδεσμο.

en: Priority support
el: Προτεραιότητα υποστήριξης

en: Private
el: Ιδιωτικό

en: Pro Feature
el: Επαγγελματική δυνατότητα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Recommended for affiliate links.
el: Συνιστάται για συνδέσμους συνεργατών.

en: Redirection
el: Ανακατεύθυνση

en: Redirection Method
el: Μέθοδος Ανακατεύθυνσης

en: Rejected
el: Απορρίφθηκε

en: Remove from Admin Bar
el: Αφαίρεση από την Γραμμή Διαχείρισης

en: Request Support
el: Αίτημα Υποστήριξης

en: REST API for creating shortlinks
el: REST API για τη δημιουργία συνδέσμων μικρού μήκους

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Revision Link Visibility
el: Ορατότητα Συνδέσμου Αναθεώρησης

en: Revision Visibility for Visitors
el: Ορατότητα Αναθεώρησης για Επισκέπτες

en: Revision: %s
el: Αναθεώρηση: %s

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Role Management
el: Διαχείριση Ρόλων

en: Role-based access control
el: Έλεγχος πρόσβασης με βάση το ρόλο

en: Saved!
el: Αποθηκεύτηκε!

en: Saving...
el: Αποθήκευση...

en: Scheduled
el: Προγραμματισμένο

en: Secure your shortlink.
el: Εξασφαλίστε τον σύνδεσμο μικρού μήκους σας.

en: Security
el: Ασφάλεια

en: Select a post type
el: Επιλέξτε έναν τύπο ανάρτησης

en: Select redirection method
el: Επιλέξτε μέθοδο ανακατεύθυνσης

en: Select which post statuses are accessible when visiting a PublishPress shortlink.
el: Επιλέξτε ποιες καταστάσεις αναρτήσεων είναι προσβάσιμες κατά την επίσκεψη σε έναν σύντομο σύνδεσμο PublishPress.

en: Set when links should be auto-listed for each post type
el: Ορίστε πότε θα πρέπει να καταχωρούνται αυτόματα οι σύνδεσμοι για κάθε τύπο ανάρτησης

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Share this with users.
el: Μοιραστείτε αυτό με τους χρήστες.

en: Short String *
el: Σύντομο κείμενο *

en: Short string of this URL.
el: Σύντομο κείμενο αυτού του URL.

en: Short URL
el: Σύντομος σύνδεσμος

en: Short url will come here
el: Ο σύντομος σύνδεσμος θα έρθει εδώ

en: Shorten
el: Συμπίεση

en: Shorten Link
el: Συμπίεση Συνδέσμου

en: Shortlink
el: Σύντομος σύνδεσμος

en: Shortlink created successfully.
el: Ο σύντομος σύνδεσμος δημιουργήθηκε με επιτυχία.

en: Shortlink Prefix
el: Πρόθεμα Σύντομου Συνδέσμου

en: Shortlink will appear here
el: Ο σύντομος σύνδεσμος θα εμφανιστεί εδώ

en: Shortlinks
el: Σύντομοι σύνδεσμοι

en: Show Expiration Notice
el: Εμφάνιση ειδοποίησης λήξης

en: Show Shortlink in Revision Table
el: Εμφάνιση σύντομου συνδέσμου στον πίνακα αναθεώρησης

en: Side
el: Πλευρά

en: Someone
el: Κάποιος

en: Sorry, you are not allowed to access shortlinks.
el: Λυπάμαι, δεν έχετε άδεια να έχετε πρόσβαση σε συνδέσμους σύντομης μορφής.

en: Sponsored
el: Χορηγούμενος

en: Stats
el: Στατιστικά

en: Status
el: Κατάσταση

en: Submitted for approval
el: Υποβλήθηκε για έγκριση

en: Target URL *
el: Στόχος URL *

en: Target url not found.
el: Ο στόχος URL δεν βρέθηκε.

en: This link has expired
el: Αυτός ο σύνδεσμος έχει λήξει

en: This link is expired.
el: Αυτός ο σύνδεσμος έχει λήξει.

en: This link is not active.
el: Αυτός ο σύνδεσμος δεν είναι ενεργός.

en: This link is not containing the right prefix slug.
el: Αυτός ο σύνδεσμος δεν περιέχει το σωστό πρόθεμα slug.

en: This links to a revision
el: Αυτός ο σύνδεσμος οδηγεί σε μια αναθεώρηση

en: This links to an external website
el: Αυτός ο σύνδεσμος οδηγεί σε έναν εξωτερικό ιστότοπο

en: This links to your post
el: Αυτός ο σύνδεσμος οδηγεί στη δημοσίευσή σας

en: This plugin can be deleted.
el: Αυτό το πρόσθετο μπορεί να διαγραφεί.

en: This text will be added between your domain name and shortlink.
el: Αυτό το κείμενο θα προστεθεί μεταξύ του ονόματος τομέα σας και του συνδέσμου σύντομης μορφής.

en: Tiny slug could not created.
el: Ο μικρός σύνδεσμος δεν μπόρεσε να δημιουργηθεί.

en: Tinyurl created successfully.
el: Ο σύνδεσμος Tinyurl δημιουργήθηκε με επιτυχία.

en: Title
el: Τίτλος

en: Upcoming feature.
el: Επερχόμενη δυνατότητα.

en: Upgrade to Pro
el: Αναβάθμιση σε Pro

en: Upgrade to PublishPress Shortlinks Pro
el: Αναβάθμιση σε PublishPress Shortlinks Pro

en: Users must enter the password to redirect to the target link.
el: Οι χρήστες πρέπει να εισάγουν τον κωδικό πρόσβασης για να ανακατευθυνθούν στον στόχο σύνδεσμο.

en: Users will not able to redirect to the target URL once expire.
el: Οι χρήστες δεν θα μπορούν να ανακατευθυνθούν στη στοχευμένη διεύθυνση URL μόλις λήξει.

en: Valid: %s
el: Έγκυρο: %s

en: Validating...
el: Επικύρωση...

en: View Knowledge Base
el: Προβολή Βάσης Γνώσεων

en: Visited at %s
el: Επισκέφθηκε στις %s

en: We have developed extensions for the below browsers.
el: Έχουμε αναπτύξει επεκτάσεις για τους παρακάτω περιηγητές.

en: We recommended to use this.
el: Συνιστούμε να το χρησιμοποιήσετε αυτό.

en: When a shortlink expires, visitors will be redirected to this URL instead of seeing an error. Leave empty to show the default expiration message.
el: Όταν λήξει ένας σύντομος σύνδεσμος, οι επισκέπτες θα ανακατευθύνονται σε αυτή τη διεύθυνση URL αντί να δουν ένα σφάλμα. Αφήστε κενό για να εμφανιστεί το προεπιλεγμένο μήνυμα λήξης.

en: When enabled, shortlinks will appear in the "All Links" table based on the behavior you configure below.
el: Όταν είναι ενεργοποιημένο, οι σύντομοι σύνδεσμοι θα εμφανίζονται στον πίνακα "Όλοι οι Σύνδεσμοι" με βάση τη συμπεριφορά που ρυθμίζετε παρακάτω.

en: When Link is First Used
el: Όταν Χρησιμοποιείται Πρώτη Φορά ο Σύνδεσμος

en: When Link is First Used or Post Created
el: Όταν Χρησιμοποιείται Πρώτη Φορά ο Σύνδεσμος ή Δημιουργείται Δημοσίευση

en: When Post is Created
el: Όταν Δημιουργείται Δημοσίευση

en: When Post is Published
el: Όταν Δημοσιεύεται Δημοσίευση

en: When Revision is Created
el: Όταν Δημιουργείται Αναθεώρηση

en: When Revision is Created or Link is First Used
el: Όταν Δημιουργείται Αναθεώρηση ή Χρησιμοποιείται Πρώτη Φορά ο Σύνδεσμος

en: When should revision shortlinks appear in the All Shortlinks table?
el: Πότε θα εμφανίζονται οι σύνδεσμοι αναθεώρησης στον πίνακα Όλοι οι Σύνδεσμοι;

en: Where should expired shortlinks redirect?
el: Πού θα ανακατευθύνονται οι ληγμένοι σύνδεσμοι;

en: Who Can Control Settings
el: Ποιος Μπορεί να Ελέγξει τις Ρυθμίσεις

en: Who Can Create/Edit Shortlinks
el: Ποιος Μπορεί να Δημιουργήσει/Επεξεργαστεί Σύνδεσμους

en: Who Can See Analytics
el: Ποιος Μπορεί να Δει τα Αναλυτικά Στοιχεία

en: Who Can View Shortlinks
el: Ποιος Μπορεί να Δει τους Σύνδεσμους

en: You do not have permission to create shortlinks.
el: Δεν έχετε άδεια να δημιουργήσετε συνδέσμους.

en: You do not have permission to reset analytics.
el: Δεν έχετε άδεια να επαναφέρετε τα αναλυτικά στοιχεία.

en: You will be redirected shortly.
el: Θα ανακατευθυνθείτε σύντομα.

en: You're using PublishPress Shortlinks Free. The Pro version has more features and support.
el: Χρησιμοποιείτε το PublishPress Shortlinks Free. Η Pro έκδοση έχει περισσότερα χαρακτηριστικά και υποστήριξη.

note: %1$s: opening link tag, %2$s: closing link tag
en: You're using PublishPress Shortlinks Free. The Pro version has more features and support. %1$sUpgrade to Pro%2$s
el: Χρησιμοποιείτε το PublishPress Shortlinks Free. Η Pro έκδοση έχει περισσότερα χαρακτηριστικά και υποστήριξη. %1$sΑναβάθμιση σε Pro%2$s
