PublishPress Shortlinks 1.2.6 - en to ca translation catalogue (236 entries)

en: "%s" cannot be used for auto-listing
ca: "%s" no es pot utilitzar per a la llista automàtica

en: "%s" is already configured
ca: "%s" ja està configurat

en: "%s" is not a public post type
ca: "%s" no és un tipus de publicació pública

en: "%s" is not a registered post type
ca: "%s" no és un tipus de publicació registrat

en: %d log entries deleted successfully.
ca: %d entrades de registre eliminades correctament.

note: %d: number of revision shortlinks migrated
en: %d revision shortlink(s) were updated with unique links. Previously, these revisions shared the same shortlink as their parent post.
ca: %d enllaç curt de revisió(s) han estat actualitzats amb enllaços únics. Prèviament, aquestes revisions compartien l'enllaç curt amb la seva publicació pare.

en: %s from %s visited at %s
ca: %s de %s visitat a %s

en: 302 (Temporary)
ca: 302 (Temporal)

en: 307 (Temporary)
ca: 307 (Temporal)

en: About
ca: Sobre

en: Access Denied
ca: Accés Denegat

en: Actions
ca: Accions

en: Add a prefix between your domain name and shortlink.
ca: Afegiu un prefix entre el vostre nom de domini i el shortlink.

en: Add nofollow attribute.
ca: Afegiu l'atribut nofollow.

en: Add Post Type
ca: Afegir tipus de publicació

en: Add post types and configure when their shortlinks should appear in the "All Links" table. Changes are saved automatically.
ca: Afegiu tipus de publicacions i configureu quan els seus enllaços curts haurien d'aparèixer a la taula "Tots els Enllaços". Els canvis s'guarden automàticament.

en: Add sponsored attribute.
ca: Afegiu l'atribut patrocinat.

en: Adds rel="nofollow" attribute. Recommended for external links and untrusted sources.
ca: Afegix l'atribut rel="nofollow". Recomanat per a enllaços externs i fonts no fiables.

en: Adds rel="sponsored" attribute. Recommended for affiliate links and paid promotions.
ca: Afegix l'atribut rel="sponsored". Recomanat per a enllaços d'afiliats i promocions pagades.

en: Advanced click analytics
ca: Analítica de clics avançada

en: After disabling the link will not active but the settings will be reserved.
ca: Després de deshabilitar-lo, l'enllaç no estarà actiu però les configuracions es reservaran.

en: All Logs
ca: Tots els registres

en: All logs have been cleared.
ca: Tots els registres s'han esborrat.

en: All Shortlinks
ca: Tots els enllaços curts

en: All the parameters will pass to the target link.
ca: Tots els paràmetres passaran a l'enllaç de destinació.

en: Allow logged-out visitors to view revision content via shortlinks.
ca: Permetre als visitants desconnectats veure el contingut de revisió a través d'enllaços curts.

en: Allowed Post Statuses
ca: Estats de publicació permesos

en: Analytics
ca: Analítica

en: Analytics reset successfully.
ca: Analítica restablerta amb èxit.

en: Any parameters added to the short URL (e.g., ?utm_source=email) will be forwarded to the target URL.
ca: Tots els paràmetres afegits a l'URL curt (per exemple, ?utm_source=email) seran reenviats a l'URL de destí.

en: Are you sure you want to clear all logs?
ca: Esteu segur que voleu esborrar tots els registres?

en: Are you sure you want to delete this log entry?
ca: Esteu segur que voleu esborrar aquesta entrada de registre?

en: Are you sure you want to remove this post type?
ca: Esteu segur que voleu eliminar aquest tipus de publicació?

en: Auto-List Links
ca: Enllaços de llista automàtica

en: Auto-List Shortlinks
ca: Enllaços curts de llista automàtica

en: Auto: %s
ca: Automàtic: %s

en: Bulk Import & Export
ca: Importació i exportació a granel

en: Bulk Management
ca: Gestió a granel

en: By default, PublishPress Revisions blocks visitors from viewing revision previews. When enabled, revision shortlinks will render the revision content directly for logged-out visitors instead of redirecting to the preview URL. This applies to all existing revision shortlinks regardless of the setting above.
ca: Per defecte, PublishPress Revisions bloqueja els visitants de veure les previsualitzacions de les revisions. Quan està activat, els enllaços curts de revisió mostraran el contingut de la revisió directament per als visitants que no han iniciat sessió en comptes de redirigir a l'URL de previsualització. Això s'aplica a tots els enllaços curts de revisió existents independentment de la configuració anterior.

en: Category
ca: Categoria

en: Choose which post statuses can be accessed via shortlinks
ca: Trieu quins estats de publicació poden ser accessibles mitjançant enllaços curts

en: Clear Logs
ca: Esborrar registres

en: Click here if you are not redirected
ca: Feu clic aquí si no sou redirigit

en: Click on your preferred one to Download the extension.
ca: Feu clic en el vostre preferit per descarregar l'extensió.

en: Click to copy
ca: Feu clic per copiar

en: Clicked %s times
ca: Clicat %s vegades

en: Close
ca: Tancar

en: Configuration saved successfully
ca: Configuració desada correctament

en: Configuration unchanged (already saved)
ca: Configuració sense canvis (ja desada)

en: Configure Post Types
ca: Configurar Tipus de Publicació

en: Contact
ca: Contacte

en: Controls when a companion entry is created in the All Shortlinks table for revision shortlinks. The shortlink itself is always generated regardless of this setting.
ca: Controla quan s'ha de crear una entrada de companyia a la taula de Tots els Enllaços Curt per a enllaços curts de revisió. L'enllaç curt en si mateix sempre es genera independentment d'aquesta configuració.

en: Copied
ca: Copiat

en: Copied.
ca: Copiat.

note: Description of the plugin
en: Create custom links for your posts. These links are brandable, trackable, and can have custom view permissions.
ca: Creeu enllaços personalitzats per a les vostres publicacions. Aquests enllaços són de marca, rastrejables i poden tenir permisos de visualització personalitzats.

en: Create Short URL
ca: Crear URL curta

en: Create Shortlink
ca: Crear enllaç curt

en: Create shortlinks from anywhere inside your WordPress dashboard.
ca: Crea enllaços curts des de qualsevol lloc del tauler de control de WordPress.

en: CSV Export
ca: Exportació CSV

en: CSV Import
ca: Importació CSV

en: Ctrl or Cmd + /
ca: Ctrl o Cmd + /

en: Custom prefix slug.
ca: Slug de prefix personalitzat.

en: Default Expired Redirect URL
ca: URL de redirecció per defecte caducada

en: Deferred
ca: Diferit

en: Delete
ca: Esborrar

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
ca: La documentació detallada també està disponible al lloc web del complement.

en: Details
ca: Detalls

en: Disable
ca: Desactivar

en: Disable the shortlink instantly.
ca: Desactiva l'enllaç curt instantàniament.

en: Display a brief notice before redirecting expired links (using a JavaScript redirect with a short delay).
ca: Mostra un avís breu abans de redirigir enllaços caducats (utilitzant una redirecció JavaScript amb un curt retard).

en: Display shortlink column when viewing revisions in PublishPress Revisions.
ca: Mostra la columna d'enllaços curts quan es veuen les revisions a PublishPress Revisions.

en: Documentation
ca: Documentació

en: Download QR Code
ca: Descarregar codi QR

en: Download the Extension
ca: Descarregar l'extensió

en: Draft
ca: Borrador

en: Earth
ca: Terra

en: Edit
ca: Editar

en: Edit shortlink settings
ca: Editar la configuració de l'enllaç curt

en: Enable
ca: Activar

en: Enable Expiration
ca: Activar l'expiració

en: Enhance the power of PublishPress Shortlinks with the Pro version:
ca: Millora el poder de PublishPress Shortlinks amb la versió Pro:

en: Enter a long URL and make a shortlink
ca: Introdueix una URL llarga i crea un enllaç curt

en: Enter a long url and make into a tiny version
ca: Introdueix una url llarga i converteix-la en una versió petita

en: Expiration Date
ca: Data d'expiració

en: Expire automatically.
ca: Expirar automàticament.

en: Expired Links
ca: Enllaços caducats

en: External
ca: Extern

en: Failed to reset analytics.
ca: No s'ha pogut restablir les analítiques.

en: Failed to save configuration to database
ca: No s'ha pogut desar la configuració a la base de dades

en: For admin purpose only.
ca: Només per a propòsits d'administrador.

en: go
ca: anar

en: Hide quick short link modal opener from WP Admin Bar.
ca: Amaga l'obertor modal d'enllaç curt ràpid de la Barra d'Admin de WP.

en: Hide the "Shorten" button from the WordPress admin bar.
ca: Amaga el botó "Escurçar" de la barra d'administració de WordPress.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. Thank you!
ca: Si t'agrada %1$s si us plau deixa'ns una %2$s valoració. Gràcies!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
ca: Si necessites ajuda o tens una nova sol·licitud de funció, fes-nos-ho saber.

en: Import / Export
ca: Importar / Exportar

en: Import / Export Shortlinks
ca: Importar / Exportar Enllaços Curts

en: Import and export your shortlinks in bulk using CSV files. Migrate from other plugins or manage links across multiple sites.
ca: Importa i exporta els teus enllaços curts en massa utilitzant fitxers CSV. Migrateu des d'altres complements o gestioneu enllaços a múltiples llocs.

en: Internal
ca: Intern

en: Invalid configuration format - expected array
ca: Format de configuració no vàlid - s'esperava un array

en: Invalid nonce verification.
ca: Verificació nonce no vàlida.

en: Invalid or empty URL
ca: URL no vàlid o buit

en: Invalid post ID or post type.
ca: ID de publicació no vàlid o tipus de publicació.

en: Invalid post ID.
ca: ID de publicació no vàlid.

en: Invalid revision ID.
ca: ID de revisió no vàlid.

en: It will automatically expire.
ca: Caduarà automàticament.

en: Keyboard Shortcut
ca: Drecera de Teclat

en: Label *
ca: Etiqueta *

en: Link - %s
ca: Enllaç - %s

en: Link Expired
ca: Enllaç Caducat

en: Link Title
ca: Títol de l'Enllaç

en: Link Type
ca: Tipus d'enllaç

en: Log entry deleted successfully.
ca: L'entrada del registre s'ha eliminat amb èxit.

en: Logs
ca: Registres

en: Long URL
ca: URL llarga

en: Mark links as sponsored content.
ca: Marcar enllaços com a contingut patrocinat.

en: Need PublishPress Shortlinks Support?
ca: Necessites suport per a PublishPress Shortlinks?

en: Need Support?
ca: Necessites suport?

en: Needs work
ca: Necessita treball

en: Never
ca: Mai

en: No ads inside the plugin
ca: Sense anuncis dins del plugin

en: No post types configured yet. Click "Add Post Type" to get started.
ca: No hi ha tipus de publicació configurats encara. Fes clic a "Afegir tipus de publicació" per començar.

en: No shortlink
ca: Sense enllaç curt

en: Not yet submitted
ca: Encara no s'ha enviat

en: On First Use
ca: En el primer ús

en: On Publish
ca: En publicar

en: Only selected user roles can control settings.
ca: Només els rols d'usuari seleccionats poden controlar les configuracions.

en: Only selected user roles can create or edit links.
ca: Només els rols d'usuari seleccionats poden crear o editar enllaços.

en: Only selected user roles can see analytics.
ca: Només els rols d'usuari seleccionats poden veure les analítiques.

en: Only selected user roles can view links.
ca: Només els rols d'usuari seleccionats poden veure enllaços.

en: Options
ca: Opcions

en: Parameter Forwarding
ca: Reenviament de paràmetres

en: Pass URL parameters to the target link.
ca: Passar paràmetres URL a l'enllaç de destinació.

en: Password
ca: Contrasenya

en: Password Protection
ca: Protecció amb contrasenya

en: Passwords are case sensitive.
ca: Les contrasenyes són sensibles a majúscules i minúscules.

en: Pending Review
ca: Revisió pendent

en: Permission denied
ca: Permís denegat

en: Permission denied - you must be an administrator
ca: Permís denegat - heu de ser un administrador

en: Post not found.
ca: Publicació no trobada.

en: Post Status Visibility
ca: Visibilitat de l'estat de la publicació

en: Post type is required
ca: El tipus de publicació és obligatori

en: Prefix Slug
ca: Prefix de slug

en: Prevent search engines from following this link.
ca: Prevenir que els motors de cerca segueixin aquest enllaç.

en: Priority support
ca: Suport prioritari

en: Private
ca: Privat

en: Pro Feature
ca: Funció Pro

en: Published
ca: Publicat

en: Recommended for affiliate links.
ca: Recomanat per a enllaços d'afiliats.

en: Redirection
ca: Redirecció

en: Redirection Method
ca: Mètode de redirecció

en: Rejected
ca: Rebutjat

en: Remove from Admin Bar
ca: Eliminar de la barra d'administració

en: Request Support
ca: Sol·licitar suport

en: REST API for creating shortlinks
ca: API REST per a crear enllaços curts

en: Revision
ca: Revisió

en: Revision Link Visibility
ca: Visibilitat de l'enllaç de revisió

en: Revision Visibility for Visitors
ca: Visibilitat de la revisió per a visitants

en: Revision: %s
ca: Revisió: %s

en: Role Management
ca: Gestió de rols

en: Role-based access control
ca: Control d'accés basat en rols

en: Saved!
ca: Desat!

en: Saving...
ca: Desant...

en: Scheduled
ca: Programat

en: Secure your shortlink.
ca: Assegureu el vostre enllaç curt.

en: Security
ca: Seguretat

en: Select a post type
ca: Seleccioneu un tipus de publicació

en: Select redirection method
ca: Seleccioneu el mètode de redirecció

en: Select which post statuses are accessible when visiting a PublishPress shortlink.
ca: Seleccioneu quins estats de publicació són accessibles quan es visita un enllaç curt de PublishPress.

en: Set when links should be auto-listed for each post type
ca: Establiu quan els enllaços s'han d'auto-llistar per a cada tipus de publicació

en: Settings
ca: Configuracions

en: Share this with users.
ca: Comparteix això amb els usuaris.

en: Short String *
ca: Cadena curta *

en: Short string of this URL.
ca: Cadena curta d'aquest URL.

en: Short URL
ca: URL curt

en: Short url will come here
ca: L'url curt vindrà aquí

en: Shorten
ca: Escurçar

en: Shorten Link
ca: Escurçar enllaç

en: Shortlink
ca: Enllaç curt

en: Shortlink created successfully.
ca: Enllaç curt creat amb èxit.

en: Shortlink Prefix
ca: Prefix d'enllaç curt

en: Shortlink will appear here
ca: L'enllaç curt apareixerà aquí

en: Shortlinks
ca: Enllaços curts

en: Show Expiration Notice
ca: Mostrar avís d'expiració

en: Show Shortlink in Revision Table
ca: Mostrar enllaç curt a la taula de revisions

en: Side
ca: Costat

en: Someone
ca: Algú

en: Sorry, you are not allowed to access shortlinks.
ca: Ho sento, no tens permís per accedir als enllaços curts.

en: Sponsored
ca: Patrocinat

en: Stats
ca: Estadístiques

en: Status
ca: Estat

en: Submitted for approval
ca: Enviat per aprovació

en: Target URL *
ca: URL de destinació *

en: Target url not found.
ca: URL de destinació no trobada.

en: This link has expired
ca: Aquest enllaç ha caducat

en: This link is expired.
ca: Aquest enllaç ha caducat.

en: This link is not active.
ca: Aquest enllaç no està actiu.

en: This link is not containing the right prefix slug.
ca: Aquest enllaç no conté el prefixe correcte.

en: This links to a revision
ca: Aquest enllaç és a una revisió

en: This links to an external website
ca: Aquest enllaç és a un lloc web extern

en: This links to your post
ca: Aquest enllaç és a la teva publicació

en: This plugin can be deleted.
ca: Aquest complement es pot suprimir.

en: This text will be added between your domain name and shortlink.
ca: Aquest text s'afegirà entre el teu nom de domini i l'enllaç curt.

en: Tiny slug could not created.
ca: No s'ha pogut crear el slug petit.

en: Tinyurl created successfully.
ca: Tinyurl creat amb èxit.

en: Title
ca: Títol

en: Upcoming feature.
ca: Funció pròxima.

en: Upgrade to Pro
ca: Actualitza a Pro

en: Upgrade to PublishPress Shortlinks Pro
ca: Actualitza a PublishPress Shortlinks Pro

en: Users must enter the password to redirect to the target link.
ca: Els usuaris han d'introduir la contrasenya per redirigir-se a l'enllaç de destí.

en: Users will not able to redirect to the target URL once expire.
ca: Els usuaris no podran redirigir-se a la URL de destí un cop hagi expirat.

en: Valid: %s
ca: Vàlid: %s

en: Validating...
ca: Validant...

en: View Knowledge Base
ca: Veure la Base de Coneixements

en: Visited at %s
ca: Visitada a %s

en: We have developed extensions for the below browsers.
ca: Hem desenvolupat extensions per als navegadors següents.

en: We recommended to use this.
ca: Recomanem utilitzar això.

en: When a shortlink expires, visitors will be redirected to this URL instead of seeing an error. Leave empty to show the default expiration message.
ca: Quan un enllaç curt expira, els visitants seran redirigits a aquesta URL en comptes de veure un error. Deixeu en blanc per mostrar el missatge d'expiració per defecte.

en: When enabled, shortlinks will appear in the "All Links" table based on the behavior you configure below.
ca: Quan està activat, els enllaços curts apareixeran a la taula "Tots els Enllaços" en funció del comportament que configureu a continuació.

en: When Link is First Used
ca: Quan l'enllaç s'utilitza per primera vegada

en: When Link is First Used or Post Created
ca: Quan l'enllaç s'utilitza per primera vegada o es crea una publicació

en: When Post is Created
ca: Quan es crea una publicació

en: When Post is Published
ca: Quan es publica una publicació

en: When Revision is Created
ca: Quan es crea una revisió

en: When Revision is Created or Link is First Used
ca: Quan es crea una revisió o l'enllaç s'utilitza per primera vegada

en: When should revision shortlinks appear in the All Shortlinks table?
ca: Quan haurien d'aparèixer els enllaços curts de revisió a la taula Tots els enllaços curts?

en: Where should expired shortlinks redirect?
ca: On haurien de redirigir els enllaços curts caducats?

en: Who Can Control Settings
ca: Qui pot controlar la configuració

en: Who Can Create/Edit Shortlinks
ca: Qui pot crear/editors d'enllaços curts

en: Who Can See Analytics
ca: Qui pot veure l'analítica

en: Who Can View Shortlinks
ca: Qui pot veure els enllaços curts

en: You do not have permission to create shortlinks.
ca: No tens permís per crear enllaços curts.

en: You do not have permission to reset analytics.
ca: No tens permís per restablir l'analítica.

en: You will be redirected shortly.
ca: Seràs redirigit aviat.

en: You're using PublishPress Shortlinks Free. The Pro version has more features and support.
ca: Estàs utilitzant PublishPress Shortlinks Free. La versió Pro té més funcions i suport.

note: %1$s: opening link tag, %2$s: closing link tag
en: You're using PublishPress Shortlinks Free. The Pro version has more features and support. %1$sUpgrade to Pro%2$s
ca: Estàs utilitzant PublishPress Shortlinks Free. La versió Pro té més funcions i suport. %1$sActualitza a Pro%2$s
