SureCookie 0.0.1 - en to pl translation catalogue (812 entries)

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
pl: Nie masz wystarczających uprawnień, aby uzyskać dostęp do tej strony.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Grow traffic of your website with SureRank — a lightweight SEO toolkit plugin for WordPress users who want better rankings without the complexity.
pl: Zwiększ ruch na swojej stronie dzięki SureRank — lekkiemu narzędziu SEO dla użytkowników WordPress, którzy chcą lepszych pozycji bez złożoności.

en: A simple yet powerful way to create modern forms for your website.
pl: Prosty, ale potężny sposób na tworzenie nowoczesnych formularzy na Twojej stronie.

en: The Spectra extends the Gutenberg functionality with several unique and feature-rich blocks that help build websites faster.
pl: Spectra rozszerza funkcjonalność Gutenberga o kilka unikalnych i bogatych w funkcje bloków, które pomagają szybciej budować strony internetowe.

en: Consent logs retrieved successfully.
pl: Zapis zgody został pomyślnie pobrany.

en: Consent processed successfully (logging disabled)
pl: Zgoda została pomyślnie przetworzona (wyłączono logowanie)

en: Preferences should not be empty.
pl: Preferencje nie mogą być puste.

en: Consent saved successfully.
pl: Zgoda została pomyślnie zapisana.

en: Failed to save consent.
pl: Nie udało się zapisać zgody.

en: Invalid log ID
pl: Nieprawidłowy identyfikator logu

en: Log not found.
pl: Nie znaleziono logu.

en: Log details retrieved successfully.
pl: Szczegóły logu zostały pomyślnie pobrane.

en: Invalid log IDs
pl: Nieprawidłowe identyfikatory logów

note: translators: %d: number of logs deleted
en: %d log(s) deleted successfully.
pl: %d log(i) zostało/zostały pomyślnie usunięte.

en: Failed to delete logs.
pl: Nie udało się usunąć logów.

en: Log deleted successfully.
pl: Log został pomyślnie usunięty.

en: Failed to delete log.
pl: Nie udało się usunąć logu.

en: All logs deleted successfully.
pl: Wszystkie logi zostały pomyślnie usunięte.

en: Cookie categories retrieved successfully.
pl: Kategorie plików cookie zostały pomyślnie pobrane.

en: Category name is required.
pl: Nazwa kategorii jest wymagana.

en: A category with this name already exists.
pl: Kategoria o tej nazwie już istnieje.

en: Category created successfully.
pl: Kategoria została pomyślnie utworzona.

en: Failed to create category:
pl: Nie udało się utworzyć kategorii:

en: Category ID is required.
pl: ID kategorii jest wymagane.

en: Category not found.
pl: Kategoria nie została znaleziona.

en: Category updated successfully.
pl: Kategoria została pomyślnie zaktualizowana.

en: Failed to update category:
pl: Nie udało się zaktualizować kategorii:

en: Default categories cannot be deleted.
pl: Domyślne kategorie nie mogą zostać usunięte.

en: Category deleted successfully.
pl: Kategoria została pomyślnie usunięta.

en: Failed to delete category:
pl: Nie udało się usunąć kategorii:

en: No scanned cookies found.
pl: Nie znaleziono zeskanowanych plików cookie.

en: Scanned cookies retrieved successfully.
pl: Zeskanowane pliki cookie zostały pomyślnie pobrane.

en: Custom cookies retrieved successfully.
pl: Znaleziono niestandardowe pliki cookie.

en: Cookie name is required.
pl: Nazwa pliku cookie jest wymagana.

en: Cookie category is required.
pl: Kategoria pliku cookie jest wymagana.

en: A cookie with this name already exists.
pl: Plik cookie o tej nazwie już istnieje.

en: Custom cookie created successfully.
pl: Niestandardowy plik cookie został pomyślnie utworzony.

en: Failed to create custom cookie:
pl: Nie udało się utworzyć niestandardowego pliku cookie:

en: Cookie ID is required.
pl: ID pliku cookie jest wymagane.

en: Cookie not found.
pl: Nie znaleziono pliku cookie.

en: Custom cookie updated successfully.
pl: Niestandardowy plik cookie został pomyślnie zaktualizowany.

en: Failed to update custom cookie:
pl: Nie udało się zaktualizować niestandardowego pliku cookie:

en: Custom cookie deleted successfully.
pl: Niestandardowy plik cookie został pomyślnie usunięty.

en: Failed to delete custom cookie:
pl: Nie udało się usunąć niestandardowego pliku cookie:

en: Current category is required.
pl: Wymagana jest bieżąca kategoria.

en: New category is required.
pl: Wymagana jest nowa kategoria.

en: Cookie is already in the selected category.
pl: Ciasteczko jest już w wybranej kategorii.

en: Current category not found in scanned cookies.
pl: Nie znaleziono bieżącej kategorii w skanowanych ciasteczkach.

en: Cookie not found in the specified category.
pl: Ciasteczko nie zostało znalezione w określonej kategorii.

en: Cookie category updated successfully.
pl: Kategoria ciasteczka została pomyślnie zaktualizowana.

en: Failed to update cookie category:
pl: Nie udało się zaktualizować kategorii ciasteczka:

en: Onboarding data saved successfully.
pl: Dane onboardingowe zapisano pomyślnie.

en: Onboarding is already marked as complete.
pl: Onboarding jest już oznaczony jako ukończony.

en: Onboarding marked as complete.
pl: Onboarding oznaczony jako ukończony.

en: Plugin not found.
pl: Wtyczka nie znaleziona.

en: Plugin is already inactive.
pl: Wtyczka jest już nieaktywna.

en: Plugin deactivated successfully.
pl: Wtyczka została pomyślnie dezaktywowana.

en: Promotional plugins data retrieved.
pl: Dane promocyjnych wtyczek pobrano.

en: Plugin activated successfully.
pl: Wtyczka została pomyślnie aktywowana.

en: Conflicting plugins retrieved.
pl: Pobrano kolidujące wtyczki.

en: Scanned history retrieved successfully.
pl: Historia skanowania została pomyślnie pobrana.

en: No data found
pl: Nie znaleziono danych

en: Settings updated
pl: Ustawienia zaktualizowane

en: Essential Cookies
pl: Podstawowe ciasteczka

en: Functional Cookies
pl: Funkcjonalne ciasteczka

en: Analytics Cookies
pl: Ciasteczka analityczne

en: Marketing Cookies
pl: Ciasteczka marketingowe

en: Uncategorized Cookies
pl: Ciasteczka niezaliczone do kategorii

en: This website uses cookies to enhance your browsing experience, personalize content, provide social media features, and analyze our traffic. You can review and manage your cookie settings at any time, or accept all cookies to proceed.
pl: Ta strona używa ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia podczas przeglądania, personalizować treści, zapewnić funkcje mediów społecznościowych i analizować ruch. Możesz w każdej chwili przeglądać i zarządzać ustawieniami ciasteczek lub zaakceptować wszystkie ciasteczka, aby kontynuować.

en: Accept All
pl: Akceptuj wszystko

en: Decline
pl: Odrzuć

en: Invalid type provided.
pl: Podano nieprawidłowy typ.

en: Could not disable the nudge. Please try again.
pl: Nie można wyłączyć nudge. Spróbuj ponownie.

note: translators: %s: nudge type
en: "%s" has been disabled.
pl: "%s" został wyłączony.

note: translators: %s: Service name (e.g., YouTube, Google Maps)
en: This content is blocked because it requires %s cookies.
pl: Ta zawartość jest zablokowana, ponieważ wymaga ciasteczek %s.

en: Accept & Load
pl: Akceptuj i ładuj

en: Scan cancelled successfully.
pl: Skanowanie anulowano pomyślnie.

en: No active scan to cancel.
pl: Brak aktywnego skanowania do anulowania.

en: A scan is already in progress. Please wait for it to complete.
pl: Skanowanie jest już w toku. Proszę poczekać na jego zakończenie.

en: Cookie scan has been initiated.
pl: Rozpoczęto skanowanie ciasteczek.

en: The scan is running. You will be notified when it completes.
pl: Skanowanie jest w toku. Powiadomimy Cię, gdy się zakończy.

note: translators: %s: Error message
en: Failed to start site scanner: %s
pl: Nie udało się uruchomić skanera witryny: %s

en: Starting site scan (triggered by user).
pl: Rozpoczęcie skanowania witryny (wywołane przez użytkownika).

en: No pages selected for scanning.
pl: Nie wybrano stron do skanowania.

note: translators: %d: Number of pages
en: Pages selected: %d.
pl: Wybrane strony: %d.

en: Sending scan request…
pl: Wysyłanie żądania skanowania…

en: Scan already in progress. Skipping.
pl: Skanowanie jest już w toku. Pomijanie.

en: Scan started successfully.
pl: Skanowanie rozpoczęło się pomyślnie.

note: translators: %s: Group ID
en: Group ID: %s
pl: ID grupy: %s

en: Checking scan progress…
pl: Sprawdzanie postępu skanowania…

en: No active scan.
pl: Brak aktywnego skanowania.

en: Scan in progress...
pl: Skanowanie w toku...

en: Scan cancelled by user.
pl: Skanowanie anulowane przez użytkownika.

en: Every 1 Minute (SureCookie Polling)
pl: Co 1 minutę (Polling SureCookie)

en: Cookie scanning is not available for localhost or development sites. Please use a live domain.
pl: Skanowanie plików cookie nie jest dostępne dla localhost lub witryn deweloperskich. Użyj domeny publicznej.

en: Failed to encode scan request.
pl: Nie udało się zakodować żądania skanowania.

note: translators: %s: Error message
en: Failed to start scan: %s
pl: Nie udało się rozpocząć skanowania: %s

en: Unknown error occurred.
pl: Wystąpił nieznany błąd.

en: Scan has been started. You will be notified when it completes.
pl: Skanowanie zostało rozpoczęte. Powiadomimy Cię, gdy się zakończy.

en: Failed to check scan status.
pl: Nie udało się sprawdzić statusu skanowania.

en: Failed to get scan group.
pl: Nie udało się pobrać grupy skanowania.

en: Scan timed out. Please try again.
pl: Skanowanie przekroczyło limit czasu. Spróbuj ponownie.

en: Scan failed on server.
pl: Skanowanie nie powiodło się na serwerze.

en: Failed to fetch results.
pl: Nie udało się pobrać wyników.

en: Cookie Settings
pl: Ustawienia plików cookie

en: Preferences
pl: Preferencje

en: Accepted
pl: Zaakceptowano

en: Partially Accepted
pl: Częściowo zaakceptowano

en: Declined
pl: Odrzucono

en: Failed to load consent logs
pl: Nie udało się załadować dzienników zgody

en: Failed to load cookie categories
pl: Nie udało się załadować kategorii plików cookie

en: Failed to load settings
pl: Nie udało się załadować ustawień

en: Failed to save settings
pl: Nie udało się zapisać ustawień

en: Never
pl: Nigdy

en: 30 days
pl: 30 dni

en: 60 days
pl: 60 dni

en: Dashboard
pl: Panel kontrolny

en: Cookie Manager
pl: Menedżer plików cookie

en: Cookie Scanner
pl: Skaner plików cookie

en: All Cookies
pl: Wszystkie pliki cookie

en: Banner
pl: Baner

en: Content
pl: Zawartość

en: Layout
pl: Układ

en: Custom CSS
pl: Niestandardowy CSS

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Logs
pl: Dzienniki

en: Consent Logs
pl: Dzienniki zgody

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Delete
pl: Usuń

en: Save
pl: Zapisz

en: No options available
pl: Brak dostępnych opcji

en: Settings saved!
pl: Ustawienia zapisane!

en: Your settings have been successfully saved.
pl: Twoje ustawienia zostały pomyślnie zapisane.

en: Save failed!
pl: Nie udało się zapisać!

en: There was an error saving your settings. Please try again.
pl: Wystąpił błąd podczas zapisywania ustawień. Spróbuj ponownie.

en: Saving…
pl: Zapisywanie…

en: WordPress updates API not available.
pl: API aktualizacji WordPress nie jest dostępne.

en: Plugin activation failed.
pl: Nie udało się aktywować wtyczki.

en: Plugin installation failed.
pl: Nie udało się zainstalować wtyczki.

en: Plugin installed and activated successfully.
pl: Wtyczka zainstalowana i aktywowana pomyślnie.

en: Failed to install and activate plugin.
pl: Nie udało się zainstalować i aktywować wtyczki.

en: Failed to activate plugin.
pl: Nie udało się aktywować wtyczki.

en: Install and Activate
pl: Zainstaluj i aktywuj

en: Activate
pl: Aktywuj

en: Activated
pl: Aktywowano

en: Banner Content
pl: Zawartość banera

en: Enable Cookie Banner Switch
pl: Włącz przełącznik banera plików cookie

en: Enable Cookie Banner
pl: Włącz baner plików cookie

en: Cookie Notice (optional)
pl: Powiadomienie o plikach cookie (opcjonalnie)

en: Enable Accept All Button
pl: Włącz przycisk "Zaakceptuj wszystko"

en: Button Order
pl: Kolejność przycisków

en: Banner Layout
pl: Układ banera

en: Configure how and where your cookie banner appears on your website
pl: Skonfiguruj, jak i gdzie pojawia się baner plików cookie na Twojej stronie

en: Upload Logo
pl: Prześlij logo

en: Select Logo
pl: Wybierz logo

en: Use this logo
pl: Użyj tego logo

en: Banner Type
pl: Typ banera

en: Floating Banner
pl: Pływający baner

en: Full-width Banner
pl: Baner na pełną szerokość

en: Banner Width
pl: Szerokość banera

en: Position
pl: Pozycja

en: Bottom Left
pl: Dół lewo

en: Bottom Center
pl: Dół środek

en: Bottom Right
pl: Dół prawo

en: Middle
pl: Środek

en: Top
pl: Góra

en: Bottom
pl: Dół

en: Color Palette: <span></span>
pl: Paleta kolorów: <span></span>

en: Default
pl: Domyślny

en: Consent Details
pl: Szczegóły zgody

en: Unknown
pl: Nieznany

en: No data available.
pl: Brak dostępnych danych.

en: Actions
pl: Akcje

en: Date & Time
pl: Data i czas

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Country
pl: Kraj

en: Download PDF
pl: Pobierz PDF

en: Consent log is empty
pl: Dziennik zgód jest pusty

en: Your consent logs will be displayed here once users interact with the banner
pl: Twoje dzienniki zgód będą wyświetlane tutaj po interakcji użytkowników z banerem

en: <span></span> Selected
pl: <span></span> Wybrano

en: Deleting…
pl: Usuwanie…

en: View All Logs
pl: Zobacz wszystkie dzienniki

en: Consent Logging Disabled
pl: Wyłączono rejestrowanie zgód

en: Enable consent logging to view analytics data and recent consent logs.
pl: Włącz rejestrowanie zgód, aby wyświetlać dane analityczne i ostatnie dzienniki zgód.

en: Enable Consent Logging
pl: Włącz rejestrowanie zgód

en: Consents
pl: Zgody

en: No Consents Yet
pl: Brak jeszcze zgód

en: Data will appear here once visitors interact with the cookie banner.
pl: Dane pojawią się tutaj po interakcji odwiedzających z banerem plików cookie.

note: translators: %s: log/logs
en: Failed to delete consent %s
pl: Nie udało się usunąć zgody %s

note: translators: %s: log/logs
en: Successfully deleted consent %s
pl: Z powodzeniem usunięto zgodę %s

en: Failed to delete consent log
pl: Nie udało się usunąć dziennika zgód

en: Delete Consent Log
pl: Usuń dziennik zgód

en: Are you sure you want to delete this consent log? This action cannot be undone.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten dziennik zgód? Ta operacja jest nieodwracalna.

en: Delete Selected Consent Logs
pl: Usuń wybrane dzienniki zgód

note: translators: %s: the log string pluralized.
en: Are you sure you want to delete the selected consent %s? This action cannot be undone.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wyrażoną zgodę %s? Ta operacja jest nieodwracalna.

en: Page
pl: Strona

en: of
pl: z

en: Consent Logs Pagination
pl: Stronicowanie dzienników zgód

en: Manage cookie and consent preferences for your website
pl: Zarządzaj ustawieniami plików cookie i zgód dla swojej strony internetowej

en: Consent Duration (in days)
pl: Czas trwania zgody (w dniach)

en: How long user consent remains valid before requiring renewal (1–365 days).
pl: Jak długo zgoda użytkownika jest ważna przed koniecznością odnowienia (1–365 dni).

en: Enable Consent Logging Switch
pl: Włącz przełącznik rejestrowania zgód

en: Store consent records in database for compliance reporting and analytics.
pl: Przechowuj rekordy zgód w bazie danych dla celów raportowania zgodności i analityki.

en: Clear Logs After
pl: Wyczyść dzienniki po

en: Select retention period
pl: Wybierz okres przechowywania

en: Automatically delete consent logs older than the selected period.
pl: Automatycznie usuń dzienniki zgód starsze niż wybrany okres.

en: here
pl: tutaj

en: Admin Menu
pl: Menu administratora

en: Toggle to show
pl: Przełącz, aby pokazać

en: in the main menu or under Settings →
pl: w głównym menu lub w Ustawieniach →

en: Name
pl: Nazwa

en: Category
pl: Kategoria

en: Provider
pl: Dostawca

en: Domain
pl: Domena

en: Duration (Days)
pl: Czas trwania (dni)

en: Type
pl: Typ

en: Uncategorized
pl: Bez kategorii

en: Change Category
pl: Zmień kategorię

en: Edit
pl: Edytuj

en: Scanned
pl: Skanowane

en: Custom
pl: Niestandardowe

en: Are you sure you want to delete the cookie "<strong></strong>"? This action cannot be undone.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć plik cookie "<strong></strong>"? Ta operacja jest nieodwracalna.

en: Are you sure you want to delete this cookie? This action cannot be undone.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć to plik cookie? Ta operacja jest nieodwracalna.

en: Delete Custom Cookie
pl: Usuń niestandardowe pliki cookie

en: Change Cookie Category
pl: Zmień kategorię plików cookie

en: Update Category
pl: Aktualizuj kategorię

en: Edit Cookie
pl: Edytuj plik cookie

en: Update Cookie
pl: Aktualizuj plik cookie

en: Add New Cookie
pl: Dodaj nowy plik cookie

en: Save Cookie
pl: Zapisz plik cookie

en: Cookie Name
pl: Nazwa pliku cookie

en: e.g., my_custom_cookie
pl: np., my_custom_cookie

en: Select a category
pl: Wybierz kategorię

en: No categories available. Please create a category first.
pl: Brak dostępnych kategorii. Najpierw utwórz kategorię.

en: e.g., 30
pl: np., 30

en: e.g., Your Company Name
pl: np., Nazwa Twojej Firmy

en: e.g., .example.com
pl: np., .example.com

en: Description
pl: Opis

en: Enter a description for this cookie…
pl: Wprowadź opis tego pliku cookie…

en: Purpose
pl: Cel

en: Describe the purpose of this cookie…
pl: Opisz cel tego pliku cookie…

en: No cookie categories found. Click "Add New Category" to create one.
pl: Nie znaleziono kategorii plików cookie. Kliknij "Dodaj nową kategorię", aby utworzyć nową.

en: Manage Categories
pl: Zarządzaj kategoriami

en: Manage cookie categories that appear in the privacy preferences modal
pl: Zarządzaj kategoriami plików cookie, które pojawiają się w modalnym oknie preferencji prywatności

en: Add New Category
pl: Dodaj nową kategorię

en: Edit Category
pl: Edytuj kategorię

en: Add Category
pl: Dodaj kategorię

en: Category Name
pl: Nazwa kategorii

en: e.g., Performance Cookies
pl: np., Pliki cookie wydajnościowe

en: Enter a description for this cookie category…
pl: Wprowadź opis tej kategorii plików cookie…

note: translators: %1$s is the category name, %2$s is the number of cookies
en: Are you sure you want to delete this cookie category? <br/> The category "%1$s" has %2$s assigned to it:
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę kategorię plików cookie? <br/> Kategoria "%1$s" ma %2$s przypisane:

en: cookie | cookies
pl[0]: plik cookie

en: Are you sure you want to delete this cookie category? This action cannot be undone.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę kategorię plików cookie? Ta operacja jest nieodwracalna.

en: Delete Cookie Category
pl: Usuń kategorię plików cookie

en: Keep cookies
pl: Zachowaj pliki cookie

en: Assigned cookies will be moved to "Uncategorized".
pl: Przypisane pliki cookie zostaną przeniesione do "Nieprzypisanych".

en: Please enter a cookie name
pl: Proszę wprowadzić nazwę pliku cookie

en: Please select a category
pl: Proszę wybrać kategorię

en: Please enter a category name
pl: Proszę wprowadzić nazwę kategorii

en: Failed to load custom cookies
pl: Nie udało się załadować niestandardowych plików cookie

en: Failed to create custom cookie
pl: Nie udało się utworzyć niestandardowego pliku cookie

en: Custom cookie created successfully
pl: Niestandardowy plik cookie został pomyślnie utworzony

en: Failed to update custom cookie
pl: Nie udało się zaktualizować niestandardowego pliku cookie

en: Custom cookie updated successfully
pl: Niestandardowy plik cookie został pomyślnie zaktualizowany

en: Failed to delete custom cookie
pl: Nie udało się usunąć niestandardowego pliku cookie

en: Custom cookie deleted successfully
pl: Niestandardowy plik cookie został pomyślnie usunięty

en: Failed to update cookie category
pl: Nie udało się zaktualizować kategorii plików cookie

en: Cookie category updated successfully
pl: Kategoria plików cookie została pomyślnie zaktualizowana

en: Failed to create category
pl: Nie udało się utworzyć kategorii

en: Category created successfully
pl: Kategoria została pomyślnie utworzona

en: Failed to update category
pl: Nie udało się zaktualizować kategorii

en: Category updated successfully
pl: Kategoria została pomyślnie zaktualizowana

en: Failed to delete category
pl: Nie udało się usunąć kategorii

en: Category deleted successfully
pl: Kategoria została pomyślnie usunięta

en: Manage All Cookies
pl: Zarządzaj wszystkimi plikami cookie

en: Create and manage all cookies for your website. These cookies will appear in the selected privacy preference categories.
pl: Twórz i zarządzaj wszystkimi plikami cookie na swojej stronie. Te pliki cookie będą widoczne w wybranych kategoriach preferencji prywatności.

en: Manage Cookies
pl: Zarządzaj plikami cookie

en: New Cookie
pl: Nowy plik cookie

en: Add custom CSS to style your cookie banner. Changes will be reflected in both preview and frontend after saving.
pl: Dodaj niestandardowy CSS, aby stylizować baner plików cookie. Zmiany będą widoczne zarówno w podglądzie, jak i na stronie po zapisaniu.

en: CSS Code Editor
pl: Edytor kodu CSS

en: Reset Custom CSS
pl: Resetuj niestandardowy CSS

en: Are you sure you want to reset custom CSS? This will remove all your custom styles.
pl: Czy na pewno chcesz zresetować niestandardowy CSS? Spowoduje to usunięcie wszystkich Twoich stylów niestandardowych.

en: Custom CSS has been reset. The banner will now use default styles.
pl: Niestandardowy CSS został zresetowany. Baner będzie teraz używał domyślnych stylów.

en: Write your custom CSS below. Use <strong>!important</strong> to override inline styles.<br />You can target banner elements using classes like <strong>.surecookie-banner</strong>, <strong>.surecookie-accept-btn</strong>, etc.
pl: Wpisz swój niestandardowy CSS poniżej. Użyj <strong>!important</strong>, aby nadpisać style inline.<br />Możesz targetować elementy banera za pomocą klas takich jak <strong>.surecookie-banner</strong>, <strong>.surecookie-accept-btn</strong> itp.

en: <span></span> Quick Tips:
pl: <span></span> Szybkie wskazówki:

en: Use <b>.surecookie-banner</b> to target the cookie banner (works in both preview and frontend)
pl: Użyj <b>.surecookie-banner</b>, aby wybrać baner cookie (działa zarówno w podglądzie, jak i na stronie)

en: Use <b>.surecookie-accept-btn</b>, <b>.surecookie-decline-btn</b> for buttons
pl: Użyj <b>.surecookie-accept-btn</b>, <b>.surecookie-decline-btn</b> dla przycisków

en: Important: Use <b>!important</b> to override inline styles
pl: Ważne: Użyj <b>!important</b>, aby nadpisać style inline

en: Changes take effect after clicking "Save Changes" below
pl: Zmiany wejdą w życie po kliknięciu "Zapisz zmiany" poniżej

en: Your CSS is saved and will persist after page refresh
pl: Twój CSS został zapisany i będzie obowiązywał po odświeżeniu strony

en: Overview
pl: Przegląd

en: Active
pl: Aktywny

en: Inactive
pl: Nieaktywny

en: Cookie Banner
pl: Baner cookie

en: Your website is compliant with cookie consent regulations
pl: Twoja strona jest zgodna z przepisami dotyczącymi zgody na pliki cookie

en: Your website is not compliant with cookie consent regulations
pl: Twoja strona nie jest zgodna z przepisami dotyczącymi zgody na pliki cookie

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Open Support Ticket
pl: Otwórz zgłoszenie wsparcia

en: Help Center
pl: Centrum pomocy

en: Join our Community
pl: Dołącz do naszej społeczności

en: Leave Us a Review
pl: Zostaw nam opinię

en: Quick Access
pl: Szybki dostęp

en: Recent Consent Logs
pl: Ostatnie logi zgody

en: Toggle Preview
pl: Przełącz podgląd

en: Click this button to show or hide the cookie consent banner preview.
pl: Kliknij ten przycisk, aby pokazać lub ukryć podgląd banera zgody na pliki cookie.

en: Click here to start
pl: Kliknij tutaj, aby rozpocząć

en: design your banner
pl: zaprojektuj swój baner

en: Here's a preview of the cookie consent banner.
pl: Oto podgląd banera zgody na pliki cookie.

en: You can adjust the content and design settings.
pl: Możesz dostosować ustawienia treści i projektu.

en: All Countries
pl: Wszystkie kraje

en: Geographic Targeting
pl: Geograficzne targetowanie

en: Privacy Preference
pl: Preferencje Prywatności

en: Always Active
pl: Zawsze aktywne

en: Reject All
pl: Odrzuć wszystko

en: Confirm My Choices
pl: Potwierdź moje wybory

en: Powered by
pl: Napędzane przez

en: Scan Completed!
pl: Skanowanie zakończone!

en: Cookie scan has been completed successfully.
pl: Skanowanie plików cookie zostało pomyślnie zakończone.

en: Latest Scanning Logs
pl: Najnowsze logi skanowania

en: View logs from the most recent cookie scanning process.
pl: Wyświetl logi z ostatniego procesu skanowania plików cookie.

en: Could not copy logs automatically.
pl: Nie można automatycznie skopiować logów.

en: Logs copied to clipboard!
pl: Logi skopiowane do schowka!

en: Copied
pl: Skopiowano

en: Copy
pl: Kopiuj

en: This field contains the scanning status results only.
pl: To pole zawiera tylko wyniki statusu skanowania.

en: contact our support team
pl: skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia

en: Failed to initiate scan
pl: Nie udało się rozpocząć skanowania

en: Scan your website to detect all cookies being used.
pl: Zeskanuj swoją stronę, aby wykryć wszystkie używane pliki cookie.

en: (no title)
pl: (brak tytułu)

en: Select Pages
pl: Wybierz strony

en: Select the pages you want to scan.
pl: Wybierz strony, które chcesz zeskanować.

en: Scan Started!
pl: Rozpoczęto skanowanie!

en: SureCookie is scanning your pages for cookies. This may take a few minutes.
pl: SureCookie skanuje Twoje strony w poszukiwaniu plików cookie. To może zająć kilka minut.

en: Scanning…
pl: Skanowanie…

en: Start Scan
pl: Rozpocznij skanowanie

en: View Scanning Logs
pl: Wyświetl logi skanowania

en: <p>By scanning you accept our <a>terms conditions & policy</a>.</p>
pl: <p>Przez skanowanie akceptujesz nasze <a>warunki i politykę</a>.</p>

en: Privacy Policy
pl: Polityka Prywatności

en: WordPress Cron is Disabled
pl: Cron WordPress jest wyłączony

en: Failed to load conflicting plugins
pl: Nie udało się załadować konfliktujących wtyczek

en: Conflicting Plugins Detected.
pl: Wykryto konfliktujące wtyczki.

en: It's recommended to deactivate them to avoid issues.
pl: Zaleca się ich dezaktywację, aby uniknąć problemów.

en: Deactivate Plugin
pl: Dezaktywuj wtyczkę

en: Conflicting Plugins Detected
pl: Wykryto konfliktujące wtyczki

en: The following plugins may conflict with SureCookie. It's recommended to deactivate them to avoid issues.
pl: Następujące wtyczki mogą kolidować z SureCookie. Zaleca się ich dezaktywację, aby uniknąć problemów.

en: Version:
pl: Wersja:

en: Deactivation successful. Reloading the page in 3 seconds.
pl: Dezaktywacja powiodła się. Przeładowanie strony za 3 sekundy.

en: Failed to deactivate plugin.
pl: Nie udało się dezaktywować wtyczki.

en: The plugin could not be deactivated. Please try again.
pl: Nie można dezaktywować wtyczki. Spróbuj ponownie.

en: Deactivating…
pl: Dezaktywacja…

en: Deactivate
pl: Dezaktywuj

en: Close
pl: Zamknij

en: Preview:
pl: Podgląd:

en: ON
pl: WŁĄCZONE

en: OFF
pl: WYŁĄCZONE

en: What's New?
pl: Co nowego?

en: Knowledge Base
pl: Baza wiedzy

en: First name is required
pl: Imię jest wymagane

en: Please enter a valid email address
pl: Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail

en: Welcome to SureCookie
pl: Witamy w SureCookie

en: Privacy compliance made effortless 🍪
pl: Zgodność z polityką prywatności bez wysiłku 🍪

en: Let's Get Started
pl: Rozpocznijmy

en: Run a Quick Privacy Scan
pl: Wykonaj szybki skan prywatności

en: SureCookie will scan your website, detect all cookies, and categorize them automatically.<br/> This helps you stay compliant without spending hours identifying scripts manually.
pl: SureCookie przeskanuje Twoją stronę, wykryje wszystkie pliki cookie i automatycznie je sklasyfikuje.<br/> To pomoże Ci zachować zgodność bez spędzania godzin na ręcznym identyfikowaniu skryptów.

en: Back
pl: Wstecz

en: Okay, just one last step…
pl: Dobrze, to ostatni krok…

en: Help us tailor your SureCookie experience by sharing a bit about yourself:
pl: Pomóż nam dostosować Twoje doświadczenie z SureCookie, dzieląc się odrobiną informacji o sobie:

en: First Name
pl: Imię

en: Enter your first name
pl: Wprowadź swoje imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Enter your last name
pl: Wprowadź swoje nazwisko

en: Email Address
pl: Adres e-mail

en: Enter your email address
pl: Wprowadź swój adres e-mail

en: Next
pl: Dalej

en: Skip
pl: Pomiń

en: Block non-essential cookies and trackers until explicit consent
pl: Blokuj nieistotne pliki cookie i trackery do czasu uzyskania wyraźnej zgody

en: Auto-discover common services, categorize them, and preconfigure safe rules
pl: Automatycznie wykrywaj popularne usługi, kategoryzuj je i wstępnie konfiguruj bezpieczne reguły

en: Keep all evidence of consent locally on the site, exportable on demand
pl: Przechowuj wszystkie dowody zgody lokalnie na stronie, eksportowalne na żądanie

en: Here's what SureCookie will do for you now:
pl: Oto co SureCookie zrobi dla Ciebie teraz:

en: SureCookie Features
pl: Funkcje SureCookie

en: Go to Dashboard
pl: Przejdź do Panelu

en: Exit Setup
pl: Zakończ konfigurację

en: You don't have access to this page.
pl: Nie masz dostępu do tej strony.

en: Onboarding
pl: Wprowadzenie

en: You don't have access to do this.
pl: Nie masz uprawnień, aby to zrobić.

en: Security check failed. Please refresh the page and try again.
pl: Weryfikacja bezpieczeństwa nie powiodła się. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Your session expired. Please refresh the page and try again.
pl: Twoja sesja wygasła. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Search by IP address or Session ID
pl: Wyszukaj według adresu IP lub identyfikatora sesji

en: Request origin is not allowed.
pl: Pochodzenie żądania nie jest dozwolone.

en: Session ID is required.
pl: Wymagany jest identyfikator sesji.

en: You don't have permission to activate plugins.
pl: Nie masz uprawnień do aktywacji wtyczek.

en: You don't have permission to deactivate plugins.
pl: Nie masz uprawnień do dezaktywacji wtyczek.

en: Scanned resources retrieved successfully.
pl: Zeskanowane zasoby zostały pomyślnie pobrane.

en: Required for basic website functionality.
pl: Wymagane do podstawowej funkcjonalności strony internetowej.

en: Enable features like saved preferences and personalized content.
pl: Włącz funkcje takie jak zapisane preferencje i spersonalizowane treści.

en: Help us understand how visitors use our site so we can improve it.
pl: Pomóż nam zrozumieć, jak odwiedzający korzystają z naszej strony, abyśmy mogli ją ulepszyć.

en: Used to show you relevant ads based on your interests.
pl: Używane do wyświetlania odpowiednich reklam na podstawie Twoich zainteresowań.

en: Cookies that haven't been categorized yet.
pl: Ciasteczka, które nie zostały jeszcze sklasyfikowane.

en: Authentication is already completed.
pl: Uwierzytelnianie zostało już zakończone.

en: Failed to encode the token data.
pl: Nie udało się zakodować danych tokena.

en: Failed to decode the access key.
pl: Nie udało się odkodować klucza dostępu.

en: Invalid data format.
pl: Nieprawidłowy format danych.

en: Failed to decrypt the access key.
pl: Nie udało się odszyfrować klucza dostępu.

en: Failed to json decode the decrypted data.
pl: Nie udało się zdekodować danych JSON z odszyfrowanych danych.

en: No user email found in the decrypted data.
pl: Nie znaleziono adresu e-mail użytkownika w odszyfrowanych danych.

en: Cookie Policy page already exists.
pl: Strona Polityki Cookies już istnieje.

en: Cookie Policy
pl: Polityka Cookies

en: Cookie Policy page created successfully.
pl: Strona Polityki Cookies została pomyślnie utworzona.

note: translators: %s: site name.
en: This Cookie Policy explains how %s uses cookies and similar tracking technologies when you visit our website. It describes what these technologies are, why we use them, and your rights to control our use of them.
pl: Niniejsza Polityka Cookies wyjaśnia, jak %s używa plików cookie i podobnych technologii śledzących podczas odwiedzania naszej strony internetowej. Opisuje, czym są te technologie, dlaczego ich używamy oraz Twoje prawa do kontrolowania naszego ich użycia.

en: What Are Cookies
pl: Czym są pliki cookie

en: Cookies are small text files that are stored on your computer or mobile device when you visit a website. They are widely used to make websites work more efficiently, provide a better browsing experience, and supply information to the owners of the site. Cookies can be "persistent" or "session" cookies. Persistent cookies remain on your device for a set period or until you delete them, while session cookies are deleted as soon as you close your web browser.
pl: Pliki cookie to małe pliki tekstowe, które są przechowywane na Twoim komputerze lub urządzeniu mobilnym podczas odwiedzania strony internetowej. Są powszechnie używane, aby strony działały bardziej efektywnie, zapewniały lepsze doświadczenia podczas przeglądania oraz dostarczały informacji właścicielom strony. Pliki cookie mogą być "trwałe" lub "sesyjne". Trwałe pliki cookie pozostają na Twoim urządzeniu przez określony czas lub do momentu ich usunięcia, natomiast pliki sesyjne są usuwane zaraz po zamknięciu przeglądarki.

en: In addition to cookies, we may also use similar technologies such as pixel tags, web beacons, and local storage to collect and store information. These technologies work in a similar way to cookies and allow us to monitor and improve our website and your experience of it.
pl: Oprócz plików cookie możemy również używać podobnych technologii, takich jak znaczniki pikselowe, znaczniki internetowe i lokalna pamięć, aby zbierać i przechowywać informacje. Technologie te działają podobnie do plików cookie i pozwalają nam monitorować oraz ulepszać naszą stronę internetową i Twoje doświadczenia z nią związane.

en: Types of Cookies We Use
pl: Rodzaje plików cookie, których używamy

en: We use different types of cookies for various reasons. The table below provides detailed information about the cookies we use, organized by category, including the name of each cookie, its purpose, duration, and the domain it belongs to. Some cookies are essential for the website to function properly, while others help us understand how visitors interact with our site, remember your preferences, or deliver relevant advertising.
pl: Używamy różnych rodzajów plików cookie z różnych powodów. Poniższa tabela zawiera szczegółowe informacje o używanych przez nas plikach cookie, pogrupowane według kategorii, w tym nazwę każdego pliku cookie, jego cel, czas trwania oraz domenę, do której należy. Niektóre pliki cookie są niezbędne do prawidłowego działania strony internetowej, podczas gdy inne pomagają nam zrozumieć, jak odwiedzający korzystają z naszej witryny, zapamiętać Twoje preferencje lub dostarczać odpowiednie reklamy.

en: How to Manage Your Cookie Preferences
pl: Jak zarządzać swoimi preferencjami dotyczącymi plików cookie

en: When you first visit our website, you will be shown a cookie consent banner that allows you to accept or decline non-essential cookies. You can change your preferences at any time by clicking the cookie preferences option available on our website. Essential cookies cannot be disabled as they are necessary for the basic functioning of the website.
pl: Podczas pierwszej wizyty na naszej stronie internetowej zostanie wyświetlony baner zgody na pliki cookie, który pozwala zaakceptować lub odrzucić pliki cookie nieistotne. Możesz zmienić swoje preferencje w dowolnym momencie, klikając opcję preferencji dotyczących plików cookie dostępną na naszej stronie. Pliki cookie niezbędne nie mogą być wyłączone, ponieważ są konieczne do podstawowego działania strony.

en: Please note that restricting cookies may impact your experience of the website, as some features and services may not function properly without certain cookies enabled.
pl: Prosimy pamiętać, że ograniczenie plików cookie może wpłynąć na Twoje doświadczenia ze stroną, ponieważ niektóre funkcje i usługi mogą nie działać prawidłowo bez włączonych określonych plików cookie.

en: How to Control Cookies in Your Browser
pl: Jak kontrolować pliki cookie w swojej przeglądarce

en: Most web browsers allow you to manage your cookie preferences through their settings. You can set your browser to refuse cookies, delete existing cookies, or alert you when a cookie is being set. The steps to manage cookies vary by browser. Below are general instructions for the most common browsers.
pl: Większość przeglądarek internetowych pozwala zarządzać preferencjami dotyczącymi plików cookie za pomocą ustawień. Możesz ustawić przeglądarkę tak, aby odrzucała pliki cookie, usuwała istniejące pliki cookie lub informowała Cię, gdy plik cookie jest ustawiany. Kroki zarządzania plikami cookie różnią się w zależności od przeglądarki. Poniżej znajdują się ogólne instrukcje dla najpopularniejszych przeglądarek.

en: Google Chrome: Open Settings, go to Privacy and Security, then click on Cookies and other site data. From there, you can block third-party cookies, clear cookies when you close the browser, or block all cookies.
pl: Google Chrome: Otwórz Ustawienia, przejdź do Prywatność i bezpieczeństwo, a następnie kliknij Pliki cookie i inne dane witryn. Stamtąd możesz zablokować pliki cookie stron trzecich, usuwać pliki cookie po zamknięciu przeglądarki lub zablokować wszystkie pliki cookie.

en: Mozilla Firefox: Open Settings, go to Privacy and Security, and under Cookies and Site Data you can manage how Firefox handles cookies including clearing data and managing exceptions.
pl: Mozilla Firefox: Otwórz Ustawienia, przejdź do Prywatność i bezpieczeństwo, a w sekcji Pliki cookie i dane witryn możesz zarządzać sposobem obsługi plików cookie przez Firefoksa, w tym usuwać dane i zarządzać wyjątkami.

en: Safari: Open Preferences, go to the Privacy tab, and configure your cookie blocking preferences. Safari also offers an option to prevent cross-site tracking.
pl: Safari: Otwórz Preferencje, przejdź do zakładki Prywatność i skonfiguruj swoje preferencje blokowania plików cookie. Safari oferuje również opcję zapobiegania śledzeniu między witrynami.

en: Microsoft Edge: Open Settings, go to Privacy, Search, and Services. Under the Cookies section, you can choose to block third-party cookies or all cookies and manage cookie exceptions.
pl: Microsoft Edge: Otwórz Ustawienia, przejdź do Prywatność, wyszukiwanie i usługi. W sekcji Pliki cookie możesz wybrać blokowanie plików cookie stron trzecich lub wszystkich plików cookie oraz zarządzać wyjątkami dotyczącymi plików cookie.

en: Consequences of Disabling Cookies
pl: Konsekwencje wyłączenia plików cookie

en: If you choose to disable or decline cookies, some parts of this website may not function as intended. For example, you may not be able to log in, your preferences may not be saved between visits, and certain interactive features may be limited. Disabling essential cookies may make it impossible to use some or all of the services provided through this website.
pl: Jeśli zdecydujesz się wyłączyć lub odrzucić pliki cookie, niektóre części tej strony internetowej mogą nie działać zgodnie z przeznaczeniem. Na przykład możesz nie być w stanie się zalogować, Twoje preferencje mogą nie być zapisywane między wizytami, a niektóre funkcje interaktywne mogą być ograniczone. Wyłączenie niezbędnych plików cookie może uniemożliwić korzystanie z niektórych lub wszystkich usług świadczonych za pośrednictwem tej strony.

en: Disabling analytics or marketing cookies will not affect the core functionality of the website, but it may limit our ability to improve the website based on user behavior or to provide you with personalized content and advertisements.
pl: Wyłączenie plików cookie analitycznych lub marketingowych nie wpłynie na podstawową funkcjonalność strony, ale może ograniczyć naszą zdolność do ulepszania strony na podstawie zachowań użytkowników lub do dostarczania Ci spersonalizowanych treści i reklam.

en: Changes to This Cookie Policy
pl: Zmiany w Polityce plików cookie

en: We may update this Cookie Policy from time to time to reflect changes in technology, legislation, our business operations, or any other reason we determine is necessary or appropriate. Any changes will be posted on this page with an updated revision date. We encourage you to review this Cookie Policy periodically to stay informed about how we are using cookies.
pl: Możemy od czasu do czasu aktualizować tę Politykę plików cookie, aby odzwierciedlić zmiany w technologii, przepisach, naszej działalności lub z innych powodów, które uznamy za konieczne lub odpowiednie. Wszelkie zmiany zostaną opublikowane na tej stronie z aktualną datą rewizji. Zachęcamy do okresowego przeglądania tej Polityki plików cookie, aby być na bieżąco z tym, jak korzystamy z plików cookie.

en: Contact Us
pl: Kontakt z nami

en: If you have any questions or concerns about this Cookie Policy or our use of cookies, please contact us at:
pl: Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące tej Polityki plików cookie lub naszego korzystania z plików cookie, skontaktuj się z nami pod adresem:

en: [Your Company Name], [Your Address], [your-email@example.com]
pl: [Nazwa Twojej firmy], [Twój adres], [twoj-email@przyklad.com]

en: Table of Contents
pl: Spis treści

en: Duration
pl: Czas trwania

note: translators: %s: formatted date string.
en: Last updated: %s
pl: Ostatnia aktualizacja: %s

en: This website
pl: Ta strona internetowa

en: Google Site Kit's Consent Mode is active. Please disable it in Site Kit settings to use SureCookie's implementation.
pl: Tryb zgody Google Site Kit jest aktywny. Wyłącz go w ustawieniach Site Kit, aby korzystać z implementacji SureCookie.

en: Failed to start scan.
pl: Nie udało się rozpocząć skanowania.

note: translators: 1: completed pages count, 2: total pages count
en: Progress: %1$d of %2$d pages scanned.
pl: Postęp: zeskanowano %1$d z %2$d stron.

note: translators: %d: number of failed pages
en: %d page(s) failed to scan.
pl: Nie udało się zeskanować %d strony/stron.

en: Scan completed!
pl: Skanowanie zakończone!

note: translators: 1: page URL, 2: error message
en: Page failed: %1$s — %2$s
pl: Niepowodzenie strony: %1$s — %2$s

en: Scan is in progress. Checking again…
pl: Skanowanie w toku. Sprawdzanie ponownie…

en: We use cookies to improve your experience and understand how you use our site. You can review your choices at any time.
pl: Używamy plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia i zrozumieć, jak korzystasz z naszej strony. Możesz w każdej chwili przeglądać swoje wybory.

en: Only Essential
pl: Tylko niezbędne

en: Cookie Preferences
pl: Preferencje plików cookie

en: Scan cancelled.
pl: Skanowanie anulowane.

en: Failed to cancel scan.
pl: Nie udało się anulować skanowania.

en: 90 days
pl: 90 dni

en: 365 days
pl: 365 dni

en: Re-Consent
pl: Ponowna zgoda

en: Resource Blocking
pl: Blokowanie zasobów

en: Google Consent Mode
pl: Tryb zgody Google

en: Authentication timeout. Please try again.
pl: Limit czasu uwierzytelniania. Spróbuj ponownie.

en: Authentication successful!
pl: Uwierzytelnianie zakończone sukcesem!

en: An error occurred during authentication
pl: Wystąpił błąd podczas uwierzytelniania

en: Authentication cancelled. Please try again.
pl: Uwierzytelnianie anulowane. Spróbuj ponownie.

en: Authentication successful
pl: Uwierzytelnianie zakończone sukcesem

en: Authentication completed successfully. Closing tab in 3 seconds…
pl: Uwierzytelnianie zakończone pomyślnie. Zamknięcie karty za 3 sekundy…

en: Authentication failed
pl: Uwierzytelnianie nie powiodło się

en: Automatic Cookie Detection
pl: Automatyczne wykrywanie plików cookie

en: Smart Categorization
pl: Inteligentna kategoryzacja

en: Compliance Recommendations
pl: Zalecenia dotyczące zgodności

en: Connect to scan your website
pl: Połącz się, aby przeskanować swoją stronę internetową

en: Connect your SureCookie account to automatically detect cookies on your website, categorize them, and get compliance recommendations.
pl: Połącz swoje konto SureCookie, aby automatycznie wykrywać pliki cookie na swojej stronie, kategoryzować je i otrzymywać zalecenia dotyczące zgodności.

en: Learn more
pl: Dowiedz się więcej

en: Free Plan Limit Reached
pl: Osiągnięto limit planu darmowego

en: You've used all available AI requests in your Free Plan. Upgrade to SureCookie Pro to keep using AI features.
pl: Wykorzystałeś wszystkie dostępne żądania AI w swoim darmowym planie. Uaktualnij do SureCookie Pro, aby nadal korzystać z funkcji AI.

en: Upgrade Now
pl: Uaktualnij teraz

en: Unlock this feature
pl: Odblokuj tę funkcję

en: Upgrade to SureCookie Pro to access this feature.
pl: Uaktualnij do SureCookie Pro, aby uzyskać dostęp do tej funkcji.

en: Upgrade to Pro
pl: Uaktualnij do Pro

en: An error occurred while loading settings. Please refresh the page to try again.
pl: Wystąpił błąd podczas ładowania ustawień. Odśwież stronę, aby spróbować ponownie.

en: Show cookie consent banner to comply with privacy regulations.
pl: Pokaż baner zgody na pliki cookie, aby spełnić wymogi przepisów o prywatności.

en: Banner Heading
pl: Nagłówek banera

en: Banner Message
pl: Wiadomość banera

en: A default message is provided. You can customize it as needed.
pl: Dostarczono domyślną wiadomość. Możesz ją dostosować według potrzeb.

en: Banner message cannot be empty.
pl: Wiadomość banera nie może być pusta.

en: Drag and drop to reorder buttons. This order can be overridden per Geographic Targeting Rule.
pl: Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność przycisków. Ta kolejność może być nadpisana dla każdej reguły geograficznego targetowania.

en: Drag and drop to reorder buttons.
pl: Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność przycisków.

en: Banner Animation
pl: Animacja banera

en: Fade
pl: Przenikanie

en: Slide
pl: Przesunięcie

en: Consent logs
pl: Rejestry zgód

note: translators: %s: consent log timestamp
en: Download PDF for consent log from %s
pl: Pobierz PDF z rejestrem zgód z %s

en: PROOF OF CONSENT
pl: DOWÓD ZGODY

en: This document serves as legal proof of consent given by the user in accordance with GDPR and other applicable privacy regulations.
pl: Ten dokument stanowi prawny dowód zgody udzielonej przez użytkownika zgodnie z RODO i innymi obowiązującymi przepisami o ochronie prywatności.

en: Session Summary
pl: Podsumowanie sesji

en: Field
pl: Pole

en: Value
pl: Wartość

en: Session ID
pl: ID sesji

en: Total Records
pl: Łączna liczba rekordów

en: Date Range
pl: Zakres dat

en: Consent Record
pl: Rekord zgody

en: Log ID
pl: ID rejestru

en: Timestamp
pl: Znacznik czasu

en: Consent Status
pl: Status zgody

en: Consent Preset
pl: Ustawienie zgody

en: Legal Information
pl: Informacje prawne

en: Date of Generation
pl: Data wygenerowania

en: Website
pl: Strona internetowa

note: translators: %s: consent log timestamp
en: Delete consent log from %s
pl: Usuń rejestr zgód z %s

en: All Actions
pl: Wszystkie działania

en: IP address or Session ID…
pl: Adres IP lub ID sesji…

en: Clear Filters
pl: Wyczyść filtry

en: Failed to load countries
pl: Nie udało się załadować krajów

en: Please enter a value between 1 and 365 days.
pl: Wprowadź wartość od 1 do 365 dni.

en: SureCookie admin menu location toggle
pl: Przełącznik lokalizacji menu administratora SureCookie

en: Delete data on uninstall toggle
pl: Przełącznik usuwania danych przy odinstalowaniu

en: Delete Data on Uninstall
pl: Usuń dane przy odinstalowaniu

en: When enabled, all plugin data including consent logs, settings, and scan results will be permanently deleted when you uninstall SureCookie. Leave disabled to preserve data for compliance records or future reinstallation.
pl: Po włączeniu wszystkie dane wtyczki, w tym rejestry zgód, ustawienia i wyniki skanowania, zostaną trwale usunięte podczas odinstalowywania SureCookie. Pozostaw wyłączone, aby zachować dane do celów zgodności lub przyszłej reinstalacji.

en: Compliance Notice
pl: Powiadomienie o zgodności

en: Consent logs may be required to demonstrate proof of consent under GDPR Article 7(1). Consider exporting consent records before uninstalling.
pl: Rejestry zgód mogą być wymagane do wykazania dowodu zgody zgodnie z art. 7 ust. 1 RODO. Rozważ eksportowanie rekordów zgód przed odinstalowaniem.

en: Hide SureCookie branding toggle
pl: Przełącznik ukrywania brandingu SureCookie

en: Hide SureCookie Branding
pl: Ukryj branding SureCookie

en: Remove the "Powered by SureCookie" text from the consent banner and preferences modal.
pl: Usuń tekst "Powered by SureCookie" z banera zgody i okna preferencji.

en: to remove the "Powered by SureCookie" text from the consent banner and preferences modal.
pl: aby usunąć tekst "Powered by SureCookie" z banera zgody i okna preferencji.

en: Keep cookies when deleting category
pl: Zachowaj pliki cookie podczas usuwania kategorii

en: All your cookies will be displayed here
pl: Wszystkie Twoje pliki cookie będą tutaj wyświetlane

en: Click the button below to create your first custom cookie
pl: Kliknij przycisk poniżej, aby utworzyć swój pierwszy niestandardowy plik cookie

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Consent Logging
pl: Rejestrowanie zgód

en: Enable consent logging to view consent analytics
pl: Włącz rejestrowanie zgód, aby zobaczyć analizy zgód

en: Enable
pl: Włącz

en: All cookies accepted.
pl: Wszystkie pliki cookie zaakceptowane.

en: Non-essential cookies rejected.
pl: Pliki cookie nieistotne odrzucone.

en: Preferences saved successfully.
pl: Preferencje zostały pomyślnie zapisane.

en: Close privacy preferences dialog
pl: Zamknij okno preferencji prywatności

note: translators: %s: cookie category name
en: %s: always active, cannot be disabled
pl: %s: zawsze aktywne, nie można wyłączyć

en: View Cookies
pl: Pokaż pliki cookie

note: translators: %s: cookie category name
en: %s cookies details
pl: Szczegóły plików cookie %s

en: Expiry
pl: Wygasa

en: Powered by SureCookie (opens in new tab)
pl: Powered by SureCookie (otwiera się w nowej karcie)

en: Buttons are for reference only in preview.
pl: Przyciski służą tylko jako odniesienie w podglądzie.

en: This is a preview
pl: To jest podgląd

en: Close preview
pl: Zamknij podgląd

en: Complete
pl: Zakończono

en: Queued…
pl: W kolejce…

en: Scanning pages…
pl: Skanowanie stron…

en: Starting scan…
pl: Rozpoczynanie skanowania…

en: In progress…
pl: W trakcie…

note: translators: 1: completed pages, 2: total pages
en: %1$d of %2$d pages scanned
pl: %1$d z %2$d stron zeskanowanych

note: translators: %s: estimated time remaining
en: · ~%s left
pl: · ~%s pozostało

en: Scan Completed with Errors
pl: Skanowanie zakończone z błędami

note: translators: %d: number of failed pages
en: %d page(s) could not be scanned. Check the logs for details.
pl: %d strona(y) nie mogła zostać zeskanowana. Sprawdź logi, aby uzyskać szczegóły.

en: Scan appears stuck
pl: Skanowanie wydaje się zablokowane

note: translators: 1: completed pages, 2: total pages, 3: elapsed time
en: %1$d of %2$d pages scanned after %3$s with no recent progress.
pl: %1$d z %2$d stron zeskanowanych po %3$s bez ostatnich postępów.

note: translators: %s: elapsed time
en: No progress detected after %s.
pl: Brak wykrytego postępu po %s.

en: Possible causes: scan server under heavy load, your site is unreachable from our scanner, or a page caused a browser timeout.
pl: Możliwe przyczyny: serwer skanujący jest przeciążony, Twoja strona jest niedostępna dla naszego skanera lub strona spowodowała przekroczenie limitu czasu przeglądarki.

en: Cancelling…
pl: Anulowanie…

en: Cancel Scan
pl: Anuluj skanowanie

en: Copy Logs for Support
pl: Kopiuj logi do wsparcia

en: The scan runs in the background - you can safely navigate away.
pl: Skanowanie działa w tle - możesz bezpiecznie opuścić stronę.

en: Make sure your site is publicly accessible (not behind basic auth or maintenance mode).
pl: Upewnij się, że Twoja strona jest publicznie dostępna (nie za podstawowym uwierzytelnianiem ani trybem konserwacji).

en: Check if a firewall or security plugin is blocking external requests to your site.
pl: Sprawdź, czy zapora sieciowa lub wtyczka zabezpieczająca nie blokuje zewnętrznych żądań do Twojej strony.

en: Pages with heavy JavaScript may take longer to scan. If scanning fails repeatedly, try fewer pages.
pl: Strony z dużą ilością JavaScript mogą wymagać więcej czasu na skanowanie. Jeśli skanowanie wielokrotnie się nie powodzi, spróbuj mniejszej liczby stron.

en: If issues persist, copy the logs and <a>contact our support team.</a>
pl: Jeśli problemy będą się utrzymywać, skopiuj logi i <a>skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia.</a>

en: Daily Limit Reached
pl: Osiągnięto dzienny limit

note: translators: 1: scans used, 2: scan limit
en: You've used %1$d of %2$d daily scans. Your credits will refresh automatically tomorrow.
pl: Wykorzystałeś %1$d z %2$d dziennych skanów. Twoje kredyty zostaną automatycznie odnowione jutro.

en: You've used all your scan credits for today. Your credits will refresh automatically tomorrow.
pl: Wykorzystałeś wszystkie swoje kredyty skanowania na dziś. Twoje kredyty zostaną automatycznie odnowione jutro.

en: Scanning your pages for cookies. This may take a few minutes.
pl: Skanowanie Twoich stron pod kątem plików cookie. To może potrwać kilka minut.

en: Network error occurred
pl: Wystąpił błąd sieci

en: Cancel Stuck Scan
pl: Anuluj zablokowane skanowanie

en: <p>By scanning you accept our <a>terms, conditions, and policy</a>.</p>
pl: <p>Poprzez skanowanie akceptujesz nasze <a>warunki, zasady i politykę</a>.</p>

en: The WordPress cron system is not working on your site. Cookie scanning may not work as expected. Please enable WP-Cron or set up a server cron job to ensure proper functionality.
pl: System cron WordPress nie działa na Twojej stronie. Skanowanie plików cookie może nie działać prawidłowo. Proszę włącz WP-Cron lub skonfiguruj zadanie cron na serwerze, aby zapewnić prawidłowe działanie.

en: Select
pl: Wybierz

en: Configure how the "Cookie Preferences" button appears on your site, allowing users to update their consent at any time.
pl: Skonfiguruj, jak przycisk „Preferencje dotyczące plików cookie” pojawia się na Twojej stronie, umożliwiając użytkownikom aktualizację ich zgody w dowolnym momencie.

en: No re-consent method active
pl: Brak aktywnej metody ponownej zgody

en: Visitors won't be able to update their cookie preferences unless you add a menu item or place the shortcode on a page. You can safely ignore this if the shortcode is already added.
pl: Odwiedzający nie będą mogli aktualizować swoich preferencji dotyczących plików cookie, chyba że dodasz element menu lub umieścisz shortcode na stronie. Możesz to bezpiecznie zignorować, jeśli shortcode jest już dodany.

en: Button Label
pl: Etykieta przycisku

en: The label shown on the Cookie Preferences link.
pl: Etykieta wyświetlana na linku Preferencje dotyczące plików cookie.

en: Menu Level
pl: Poziom menu

en: Floating Widget
pl: Pływający widget

en: Select a WordPress menu to automatically add the Cookie Preferences link to it. When clicked, it opens the consent preferences modal directly.
pl: Wybierz menu WordPress, aby automatycznie dodać do niego link Preferencje dotyczące plików cookie. Po kliknięciu otwiera się bezpośrednio modal preferencji zgody.

en: No WordPress menus found.
pl: Nie znaleziono menu WordPress.

en: Create a menu in Appearance > Menus.
pl: Utwórz menu w Wygląd > Menu.

en: Select Menu
pl: Wybierz menu

en: Use this shortcode to display the Cookie Preferences link anywhere on your site. When clicked, it opens the consent preferences modal directly.
pl: Użyj tego shortcode, aby wyświetlić link Preferencje dotyczące plików cookie w dowolnym miejscu na swojej stronie. Po kliknięciu otwiera się bezpośrednio modal preferencji zgody.

en: Shortcode Copied!
pl: Shortcode skopiowany!

en: Could not copy to clipboard. Please copy the shortcode manually.
pl: Nie można skopiować do schowka. Proszę skopiować shortcode ręcznie.

en: Copied!
pl: Skopiowano!

en: Copy shortcode
pl: Kopiuj shortcode

en: Enable Floating Widget
pl: Włącz pływający widget

en: to show a floating cookie preferences button on every page.
pl: aby pokazać pływający przycisk preferencji plików cookie na każdej stronie.

en: Upgrade to Pro to unlock advanced features like Geo Rules, Advanced Scanning, and more.
pl: Uaktualnij do wersji Pro, aby odblokować zaawansowane funkcje, takie jak reguły geograficzne, zaawansowane skanowanie i więcej.

en: Free version
pl: Wersja darmowa

en: Pro version
pl: Wersja Pro

en: Analytics
pl: Analityka

en: Functional
pl: Funkcjonalne

en: Essential
pl: Niezbędne

en: Detected Resources
pl: Wykryte zasoby

en: No scan data available. Run a scan to detect third-party resources.
pl: Brak danych ze skanowania. Uruchom skanowanie, aby wykryć zasoby stron trzecich.

en: detected by scanner
pl: wykryte przez skaner

en: Replace data on next scan
pl: Zastąp dane przy następnym skanowaniu

en: Resource
pl: Zasób

en: Block
pl: Blokuj

en: Script
pl: Skrypt

en: Block non-essential resources until user consent is given
pl: Blokuj zasoby nieistotne do czasu wyrażenia zgody przez użytkownika

en: Enable Script and Content Blocking Switch
pl: Włącz przełącznik blokowania skryptów i treści

en: Enable Script and Content Blocking
pl: Włącz blokowanie skryptów i treści

en: Prevent non-essential scripts and embedded content from loading until user consent is given. Supported services are listed <a>here</a>.
pl: Zapobiegaj ładowaniu nieistotnych skryptów i osadzonej treści do czasu wyrażenia zgody przez użytkownika. Obsługiwane usługi są wymienione <a>tutaj</a>.

en: The selected page is not published and will not appear to visitors.
pl: Wybrana strona nie jest opublikowana i nie będzie widoczna dla odwiedzających.

en: The previously selected page no longer exists or could not be loaded.
pl: Wcześniej wybrana strona nie istnieje lub nie można jej załadować.

en: Generate a cookie policy page or use a shortcode to display your cookie policy anywhere on your site.
pl: Wygeneruj stronę polityki plików cookie lub użyj shortcode, aby wyświetlić politykę plików cookie w dowolnym miejscu na swojej stronie.

en: Cookie Policy Page
pl: Strona polityki plików cookie

en: A link to this page will appear in the consent preferences modal footer.
pl: Link do tej strony pojawi się w stopce modalu preferencji zgody.

en: Auto Generate
pl: Automatyczne generowanie

en: Automatically create a published Cookie Policy page containing a dynamically generated cookie table that always stays up to date.
pl: Automatycznie utwórz opublikowaną stronę Polityki plików cookie zawierającą dynamicznie generowaną tabelę plików cookie, która zawsze jest aktualna.

en: Cookie Policy page created successfully!
pl: Strona Polityki Cookies została pomyślnie utworzona!

en: Failed to generate page. Please try again.
pl: Nie udało się wygenerować strony. Proszę spróbować ponownie.

en: An error occurred while generating the page. Please try again.
pl: Wystąpił błąd podczas generowania strony. Proszę spróbować ponownie.

en: Page Already Linked
pl: Strona już powiązana

en: Generate Cookie Policy Page
pl: Wygeneruj stronę Polityki Cookies

en: Edit Page
pl: Edytuj stronę

en: View Page
pl: Zobacz stronę

en: Use this shortcode to display the cookie policy with a dynamically generated cookie table on any page or post. The table always reflects the latest scanned and custom cookies.
pl: Użyj tego shortcode, aby wyświetlić politykę cookies z dynamicznie generowaną tabelą cookies na dowolnej stronie lub wpisie. Tabela zawsze odzwierciedla najnowsze zeskanowane i niestandardowe cookies.

en: Mandatory for EU/EEA as of March 2024
pl: Obowiązkowe dla UE/EOG od marca 2024

en: Google now requires Consent Mode v2 for all websites using Google services in the European Economic Area.
pl: Google wymaga teraz Consent Mode v2 dla wszystkich stron korzystających z usług Google na obszarze Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

en: Learn more about Google Consent Mode v2 →
pl: Dowiedz się więcej o Google Consent Mode v2 →

en: Enable Google Consent Mode Switch
pl: Włącz przełącznik Google Consent Mode

en: Enable Google Consent Mode
pl: Włącz Google Consent Mode

en: Wait Time (milliseconds)
pl: Czas oczekiwania (milisekundy)

en: How long Google services wait for consent before making requests. Default: 500ms. Range: 0–2000ms.
pl: Jak długo usługi Google czekają na zgodę przed wykonaniem żądań. Domyślnie: 500 ms. Zakres: 0–2000 ms.

en: Show the cookie banner only where you want, based on visitor location.
pl: Pokaż baner cookies tylko tam, gdzie chcesz, w oparciu o lokalizację odwiedzającego.

en: Where should the banner appear?
pl: Gdzie powinien pojawić się baner?

en: Choose where the banner is shown. Visitors outside selected regions will not see it.
pl: Wybierz, gdzie baner ma być wyświetlany. Odwiedzający spoza wybranych regionów nie zobaczą go.

en: Show to all visitors worldwide
pl: Pokaż wszystkim odwiedzającym na całym świecie

en: Use the same experience for everyone, regardless of location.
pl: Użyj tego samego doświadczenia dla wszystkich, niezależnie od lokalizacji.

en: Show only where required by law
pl: Pokaż tylko tam, gdzie wymaga tego prawo

en: Target specific regions with tailored consent experiences.
pl: Celuj w konkretne regiony z dostosowanymi doświadczeniami zgody.

en: Mode: Show to all visitors worldwide
pl: Tryb: Pokaż wszystkim odwiedzającym na całym świecie

en: Your existing banner settings apply to all visitors. No geographic targeting is active.
pl: Twoje istniejące ustawienia banera dotyczą wszystkich odwiedzających. Nie jest aktywne targetowanie geograficzne.

en: Unlock Regional Targeting
pl: Odblokuj targetowanie regionalne

en: Show banner only in selected regions, create custom regional rules, and control fallback behavior.
pl: Pokaż baner tylko w wybranych regionach, twórz niestandardowe reguły regionalne i kontroluj zachowanie zapasowe.

en: Location detection uses GeoLite2 data by MaxMind, available from <link>https://www.maxmind.com</link>.
pl: Wykrywanie lokalizacji wykorzystuje dane GeoLite2 od MaxMind, dostępne na <link>https://www.maxmind.com</link>.

en: An error occurred while connecting
pl: Wystąpił błąd podczas łączenia

en: Email address is required
pl: Adres e-mail jest wymagany

en: Classify cookies automatically
pl: Automatycznie klasyfikuj cookies

en: Get smart compliance recommendations
pl: Uzyskaj inteligentne rekomendacje zgodności

en: Generate privacy-compliant descriptions
pl: Generuj opisy zgodne z przepisami o prywatności

en: Connect Your Account
pl: Połącz swoje konto

en: Connect your SureCookie account to automatically classify cookies, generate compliant descriptions, and get smart recommendations for your privacy needs.
pl: Połącz swoje konto SureCookie, aby automatycznie klasyfikować cookies, generować zgodne opisy i otrzymywać inteligentne rekomendacje dotyczące potrzeb prywatności.

en: Here's what you can do:
pl: Oto, co możesz zrobić:

en: List of capabilities
pl: Lista możliwości

en: Connected to SureCookie
pl: Połączono z SureCookie

en: Connecting…
pl: Łączenie…

en: Connect
pl: Połącz

en: Account not connected
pl: Konto nie jest połączone

en: Connect Required
pl: Wymagane połączenie

en: Please connect your account to get free scanning credits.
pl: Proszę połączyć konto, aby uzyskać darmowe kredyty na skanowanie.

en: Finish
pl: Zakończ

en: Banner logo
pl: Logo banera

en: Decline all non-essential cookies
pl: Odrzuć wszystkie nieistotne pliki cookie

en: Manage cookie preferences
pl: Zarządzaj preferencjami plików cookie

en: Accept only essential cookies
pl: Akceptuj tylko niezbędne pliki cookie

en: Accept all cookies
pl: Akceptuj wszystkie pliki cookie

note: Description of the plugin
en: Real cookie consent for WordPress. Browser-based scanning, smart categorization, strict script blocking, and consent logs stored in your database.
pl: Prawdziwa zgoda na pliki cookie dla WordPress. Skanowanie w przeglądarce, inteligentna kategoryzacja, ścisłe blokowanie skryptów i logi zgód przechowywane w Twojej bazie danych.

en: Upgrade
pl: Uaktualnij

en: WordPress emails often go missing or land in spam because web hosts aren’t built for reliable delivery. SureMail fixes this by connecting to trusted SMTP services, so your emails reach inboxes, no more lost messages or frustrated customers.
pl: E-maile WordPress często giną lub trafiają do spamu, ponieważ hostingi nie są przystosowane do niezawodnej dostawy. SureMail rozwiązuje to, łącząc się z zaufanymi usługami SMTP, dzięki czemu Twoje e-maile trafiają do skrzynek odbiorczych, koniec z zagubionymi wiadomościami i sfrustrowanymi klientami.

en: Amazing! SureCookie discovered cookies on your site — let's keep growing together!
pl: Niesamowite! SureCookie wykrył pliki cookie na Twojej stronie — rozwijajmy się razem!

en: If SureCookie has been helpful, would you mind taking a moment to leave a 5-star review on WordPress.org?
pl: Jeśli SureCookie był pomocny, czy mógłbyś poświęcić chwilę na wystawienie 5-gwiazdkowej recenzji na WordPress.org?

en: Rate SureCookie
pl: Oceń SureCookie

en: Maybe later
pl: Może później

en: I already did
pl: Już to zrobiłem

en: days
pl: dni

en: Stores the user's cookie consent preferences.
pl: Przechowuje preferencje zgody użytkownika na pliki cookie.

en: 1 year
pl: 1 rok

en: Tracks consent log sessions for audit purposes.
pl: Śledzi sesje logów zgód do celów audytu.

en: Contribute to SureCookie toggle
pl: Wspieraj przełącznik SureCookie

en: Contribute to SureCookie
pl: Wspieraj SureCookie

en: Learn More
pl: Dowiedz się więcej

en: Launch Setup Wizard
pl: Uruchom kreatora konfiguracji

note: translators: %d: maximum pages
en: Select up to %d pages to scan…
pl: Wybierz do %d stron do zeskanowania…

note: translators: %d: maximum pages
en: You have selected more than %d pages
pl: Wybrałeś więcej niż %d stron

note: translators: %d: maximum pages
en: Your plan supports scanning up to %d pages. Please remove extra pages to continue.
pl: Twój plan pozwala na skanowanie do %d stron. Usuń dodatkowe strony, aby kontynuować.

note: translators: %d: maximum pages
en: The free plan supports scanning up to %d pages. To scan additional pages and keep your cookie list updated automatically, join the waitlist.
pl: Bezpłatny plan pozwala na skanowanie do %d stron. Aby skanować więcej stron i automatycznie aktualizować listę plików cookie, dołącz do listy oczekujących.

note: translators: %d: maximum pages
en: We'll visit these pages to detect all cookies in use. Allowed %d pages per scan due to resource constraints.
pl: Odwiedzimy te strony, aby wykryć wszystkie używane pliki cookie. Dozwolono %d stron na skanowanie ze względu na ograniczenia zasobów.

en: Please enter at least one region code
pl: Wprowadź przynajmniej jeden kod regionu

en: Invalid region code format. Use ISO 3166 codes like EU, US, US-CA, or GB.
pl: Nieprawidłowy format kodu regionu. Użyj kodów ISO 3166, takich jak EU, US, US-CA lub GB.

en: EU/EEA (GDPR)
pl: UE/EOG (RODO)

en: California (CCPA)
pl: Kalifornia (CCPA)

en: United Kingdom
pl: Wielka Brytania

en: Brazil (LGPD)
pl: Brazylia (LGPD)

en: Edit Regional Rule
pl: Edytuj regułę regionalną

en: Add Regional Rule
pl: Dodaj regułę regionalną

en: Set default consent state for visitors from this region. Google uses the most specific match.
pl: Ustaw domyślny stan zgody dla odwiedzających z tego regionu. Google używa najbardziej szczegółowego dopasowania.

en: Add Rule
pl: Dodaj regułę

en: Quick Presets
pl: Szybkie ustawienia

en: Apply preset:
pl: Zastosuj ustawienie:

en: Region Codes
pl: Kody regionów

en: Comma-separated ISO 3166 codes: EU, US, US-CA, GB, BR, etc.
pl: Kody ISO 3166 oddzielone przecinkami: EU, US, US-CA, GB, BR itd.

en: Default Consent State
pl: Domyślny stan zgody

en: Choose which categories are granted by default for visitors from this region before they interact with the banner.
pl: Wybierz, które kategorie są domyślnie przyznawane odwiedzającym z tego regionu przed interakcją z banerem.

en: Functional Storage
pl: Przechowywanie funkcjonalne

en: Enables storage for site functionality like preferences and language.
pl: Włącza przechowywanie dla funkcji strony, takich jak preferencje i język.

en: Functional storage default
pl: Domyślne przechowywanie funkcjonalne

en: Analytics Storage
pl: Przechowywanie analityczne

en: Enables storage for analytics purposes like visit duration and page views.
pl: Włącza przechowywanie do celów analitycznych, takich jak czas wizyty i liczba odsłon.

en: Analytics storage default
pl: Domyślne przechowywanie analityki

en: Marketing / Ads Storage
pl: Przechowywanie marketingowe / reklamowe

en: Enables storage for advertising purposes including ad personalization and user data.
pl: Umożliwia przechowywanie w celach reklamowych, w tym personalizację reklam i danych użytkownika.

en: Marketing storage default
pl: Domyślne przechowywanie marketingowe

en: Essential cookies (security_storage) are always granted. These defaults apply before the visitor interacts with the consent banner.
pl: Podstawowe pliki cookie (security_storage) są zawsze przyznawane. Te domyślne ustawienia obowiązują zanim odwiedzający wejdzie w interakcję z banerem zgody.

en: Granted
pl: Przyznano

en: Denied
pl: Odmówiono

en: Active Regional Rules
pl: Aktywne zasady regionalne

en: Set different default consent states per region. Google uses the most specific match (e.g., US-CA overrides US).
pl: Ustaw różne domyślne stany zgody dla poszczególnych regionów. Google używa najbardziej szczegółowego dopasowania (np. US-CA zastępuje US).

en: Edit rule for
pl: Edytuj zasadę dla

en: Delete rule for
pl: Usuń zasadę dla

en: No regional rules configured. The global default (deny all except essential) applies to all visitors.
pl: Brak skonfigurowanych zasad regionalnych. Globalna domyślna zasada (odmów wszystkim oprócz niezbędnych) obowiązuje wszystkich odwiedzających.

note: translators: %s: comma-separated duplicate region codes
en: These region codes already exist in another rule: %s
pl: Te kody regionów już istnieją w innej zasadzie: %s

en: Delete Regional Rule
pl: Usuń zasadę regionalną

en: Are you sure you want to delete this regional consent rule? Visitors from this region will use the global default.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę regionalną zasadę zgody? Odwiedzający z tego regionu będą korzystać z globalnej domyślnej zasady.

en: Automatically communicate user consent preferences to Google services.
pl: Automatycznie przekazuj preferencje zgody użytkownika do usług Google.

en: Supported services: Analytics 4, Google Ads, Tag Manager, Campaign Manager 360, Ad Manager, Floodlight, and DV360
pl: Obsługiwane usługi: Analytics 4, Google Ads, Tag Manager, Campaign Manager 360, Ad Manager, Floodlight i DV360

note: translators: %d: maximum pages
en: SureCookie platform will visit them like real users to detect all cookies in use. Allowed %d pages per scan due to resource constraints.
pl: Platforma SureCookie odwiedzi je jak prawdziwi użytkownicy, aby wykryć wszystkie używane pliki cookie. Dozwolono %d stron na skan z powodu ograniczeń zasobów.

en: Stay in the loop and help shape SureCookie! Get feature updates, and help us build a better SureCookie by sharing how you use the plugin. <a>Privacy Policy</a>
pl: Bądź na bieżąco i pomóż kształtować SureCookie! Otrzymuj aktualizacje funkcji i pomagaj nam tworzyć lepszy SureCookie, dzieląc się sposobem korzystania z wtyczki. <a>Polityka prywatności</a>

en: Cookie Consent
pl: Zgoda na pliki cookie

en: Request origin could not be verified.
pl: Nie można zweryfikować pochodzenia żądania.

en: Accept All is not enabled for this site.
pl: Opcja „Akceptuj wszystko” nie jest włączona dla tej witryny.

en: Post not found.
pl: Nie znaleziono wpisu.

en: Quota is not available on localhost or development sites.
pl: Limit nie jest dostępny na localhost lub witrynach deweloperskich.

en: Unexpected response from server.
pl: Nieoczekiwana odpowiedź z serwera.

en: Authentication required.
pl: Wymagane uwierzytelnienie.

en: Failed to fetch quota.
pl: Nie udało się pobrać limitu.

en: We use cookies and similar technologies to help personalize content, tailor and measure ads, and provide a better experience.
pl: Używamy plików cookie i podobnych technologii, aby pomóc personalizować treści, dostosowywać i mierzyć reklamy oraz zapewnić lepsze doświadczenia.

en: Advanced Settings
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Configure the text content that appears in your cookie consent banner and preference modal
pl: Skonfiguruj treść tekstową, która pojawia się na banerze zgody na pliki cookie i w oknie preferencji

en: Consent Banner
pl: Baner zgody

en: Preference Modal
pl: Okno preferencji

en: Show the "Accept All" button on the consent banner. When off, the button is removed from the banner and from the Button Order list.
pl: Pokaż przycisk „Akceptuj wszystko” na banerze zgody. Gdy wyłączony, przycisk jest usuwany z banera i z listy kolejności przycisków.

en: Preference Modal Title
pl: Tytuł okna preferencji

en: Preference Modal Description
pl: Opis okna preferencji

en: Shown at the top of the preference modal. Use {cookie_policy_link} anywhere in the text to position the Cookie Policy link inline.
pl: Wyświetlany na górze okna preferencji. Użyj {cookie_policy_link} w dowolnym miejscu tekstu, aby umieścić link do Polityki plików cookie w linii.

en: Preference modal description cannot be empty.
pl: Opis modalu preferencji nie może być pusty.

en: This document is automatically generated by the SureCookie plugin and serves as proof of user consent for cookie usage and data processing in accordance with GDPR and other applicable privacy regulations. The information contained in this document is accurate and complete to the best of our knowledge at the time of generation.
pl: Ten dokument jest automatycznie generowany przez wtyczkę SureCookie i służy jako dowód zgody użytkownika na używanie plików cookie oraz przetwarzanie danych zgodnie z RODO i innymi obowiązującymi przepisami o ochronie prywatności. Informacje zawarte w tym dokumencie są zgodne z prawdą i kompletne według naszej najlepszej wiedzy w momencie generowania.

en: Help shape the future of SureCookie. Share how you use the plugin so we can build features that matter, fix issues faster, and make smarter decisions.
pl: Pomóż kształtować przyszłość SureCookie. Podziel się, jak korzystasz z wtyczki, abyśmy mogli tworzyć funkcje, które mają znaczenie, szybciej naprawiać problemy i podejmować mądrzejsze decyzje.

note: translators: 1: current page index, 2: total pages
en: Scanning page %1$d of %2$d…
pl: Skanowanie strony %1$d z %2$d…

en: Analyzing cookies…
pl: Analizowanie plików cookie…

en: Finalizing…
pl: Finalizowanie…

en: Scan failed
pl: Skanowanie nie powiodło się

en: Scan progress
pl: Postęp skanowania

en: Preparing scan…
pl: Przygotowywanie skanowania…

en: Once the scan is complete, your cookies will appear under <a>All Cookies</a>.
pl: Po zakończeniu skanowania Twoje pliki cookie pojawią się w <a>Wszystkie pliki cookie</a>.

en: Your scan limit will reset tomorrow.
pl: Limit skanowań zostanie zresetowany jutro.

note: translators: 1: remaining scans, 2: total daily scans
en: You have %1$d of %2$d daily scans remaining
pl: Pozostało Ci %1$d z %2$d dziennych skanów

note: translators: %s: time until reset (e.g. "4h 22m")
en: Resets in %s
pl: Reset za %s

en: Limits refreshed.
pl: Limity odświeżone.

en: Failed to refresh limits.
pl: Nie udało się odświeżyć limitów.

en: Your session expired. Please reload to reconnect.
pl: Twoja sesja wygasła. Proszę przeładuj stronę, aby ponownie się połączyć.

en: We couldn't fetch your limits right now. Please try again in a moment.
pl: Nie mogliśmy teraz pobrać Twoich limitów. Spróbuj ponownie za chwilę.

en: Refreshing…
pl: Odświeżanie…

en: Refresh limits
pl: Odśwież limity

en: Get the Scan Booster add-on
pl: Pobierz dodatek Scan Booster

en: Clear selected page
pl: Wyczyść wybraną stronę

en: Select a Page
pl: Wybierz stronę

en: Let's make your website transparent, trustworthy, and fully compliant in minutes. SureCookie automatically detects, categorizes, and configures cookies so you can focus on growing your business.
pl: Sprawmy, aby Twoja strona była przejrzysta, godna zaufania i w pełni zgodna w kilka minut. SureCookie automatycznie wykrywa, kategoryzuje i konfiguruje pliki cookie, abyś mógł skupić się na rozwoju swojego biznesu.

en: Please <a>go back</a> and connect your SureCookie account to enable cookie scanning.
pl: Proszę <a>wróć</a> i połącz swoje konto SureCookie, aby włączyć skanowanie plików cookie.

en: Your session expired. Please reconnect to continue.
pl: Twoja sesja wygasła. Proszę połącz się ponownie, aby kontynuować.

en: You're all set. Let's go live 🚀
pl: Wszystko gotowe. Ruszamy na żywo 🚀

en: From consent logs to region-based preferences, SureCookie helps you stay compliant while building visitor trust.
pl: Od rejestrów zgód po preferencje oparte na regionie, SureCookie pomaga Ci zachować zgodność i budować zaufanie odwiedzających.

en: SureCookie scanner credentials reset
pl: Resetowanie danych uwierzytelniających skanera SureCookie

en: For improved security, your SureCookie scanner credentials have been reset. The next time you run a cookie scan, the plugin will automatically re-register with the SureCookie service — no action is required from you.
pl: Dla zwiększenia bezpieczeństwa Twoje dane uwierzytelniające skanera SureCookie zostały zresetowane. Przy następnym uruchomieniu skanowania plików cookie wtyczka automatycznie ponownie zarejestruje się w usłudze SureCookie — nie jest wymagana żadna akcja z Twojej strony.

en: Got it
pl: Rozumiem

en: Learn
pl: Dowiedz się

en: Too many requests. Please try again later.
pl: Zbyt wiele żądań. Proszę spróbuj ponownie później.

en: Preferences data is too large.
pl: Dane preferencji są zbyt duże.

en: Invalid preferences format.
pl: Nieprawidłowy format preferencji.

en: Could not generate secure auth key.
pl: Nie udało się wygenerować bezpiecznego klucza uwierzytelniania.

en: Invalid flow identifier.
pl: Nieprawidłowy identyfikator procesu.

en: Scan failed.
pl: Skanowanie nie powiodło się.

en: Could not generate a secure scan token. Please retry.
pl: Nie udało się wygenerować bezpiecznego tokenu skanowania. Proszę spróbuj ponownie.

en: Scanner credentials are not yet issued. Run your first scan to register.
pl: Dane uwierzytelniające skanera nie zostały jeszcze wydane. Uruchom pierwsze skanowanie, aby się zarejestrować.

en: Another registration is already in progress. Please try again in a moment.
pl: Inna rejestracja jest już w toku. Proszę spróbuj ponownie za chwilę.

en: Could not determine site domain.
pl: Nie udało się określić domeny witryny.

en: Could not generate a secure registration nonce. Please retry.
pl: Nie udało się wygenerować bezpiecznego nonce rejestracji. Proszę spróbuj ponownie.

en: Failed to encode registration request.
pl: Nie udało się zakodować żądania rejestracji.

note: translators: %s: error message from the network call
en: Could not reach the SureCookie service: %s
pl: Nie udało się połączyć z usługą SureCookie: %s

en: Registration could not be initiated.
pl: Nie udało się rozpocząć rejestracji.

en: Received an invalid verification token. Please retry.
pl: Otrzymano nieprawidłowy token weryfikacyjny. Proszę spróbuj ponownie.

en: Failed to encode verification completion.
pl: Nie udało się zakodować zakończenia weryfikacji.

en: Domain verification failed — please retry the scan.
pl: Weryfikacja domeny nie powiodła się — proszę spróbuj ponownie przeskanować.

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Additional Consent
pl: Dodatkowa zgoda

en: IAB-TCF Compliance
pl: Zgodność z IAB-TCF

en: Please return to the SureCookie dashboard and try again.
pl: Proszę wrócić do panelu SureCookie i spróbować ponownie.

note: translators: 1: number of completed steps, 2: total number of steps
en: %1$d of %2$d steps complete
pl: %1$d z %2$d kroków ukończone

en: You're all set! SureCookie is ready to protect your site.
pl: Wszystko gotowe! SureCookie jest gotowy do ochrony Twojej witryny.

en: Scan Your Site for Cookies
pl: Skanuj swoją witrynę pod kątem plików cookie

en: Run the cookie scanner to discover and categorize cookies your site uses.
pl: Uruchom skaner plików cookie, aby odkryć i sklasyfikować pliki cookie używane przez Twoją witrynę.

en: Scan Now
pl: Skanuj teraz

en: Set up the Consent Banner
pl: Skonfiguruj baner zgody

en: Customize your cookie consent banner - content, layout, and visibility.
pl: Dostosuj baner zgody na pliki cookie — treść, układ i widoczność.

en: Review Consent Logs
pl: Przejrzyj dzienniki zgód

en: See who has consented and when - useful for compliance audits.
pl: Zobacz, kto wyraził zgodę i kiedy — przydatne podczas audytów zgodności.

en: View Logs
pl: Zobacz dzienniki

en: Publish Your Cookie Policy
pl: Opublikuj swoją politykę plików cookie

en: Review and publish the cookie policy page on your site.
pl: Przejrzyj i opublikuj stronę polityki plików cookie na swojej witrynie.

en: Review Page
pl: Przejrzyj stronę

en: Generate a cookie policy page so visitors know how you handle their data.
pl: Wygeneruj stronę polityki plików cookie, aby odwiedzający wiedzieli, jak przetwarzasz ich dane.

en: Create Page
pl: Utwórz stronę

en: Get Started with SureCookie
pl: Rozpocznij z SureCookie

en: Follow these steps to set up cookie consent on your site in minutes.
pl: Wykonaj te kroki, aby skonfigurować zgodę na pliki cookie na swojej witrynie w kilka minut.

en: See full documentation →
pl: Zobacz pełną dokumentację →

en: Continue Learning
pl: Kontynuuj naukę

note: translators: 1: number of completed steps, 2: total number of steps
en: %1$d of %2$d setup steps complete.
pl: %1$d z %2$d kroków konfiguracji ukończone.

en: Open Learn
pl: Otwórz naukę

en: Control where your cookie banner appears on your site.
pl: Kontroluj, gdzie na Twojej witrynie pojawia się baner plików cookie.

en: Want More Control over Your Cookie Banner?
pl: Chcesz mieć większą kontrolę nad banerem plików cookie?

en: Upgrade to hide it on selected pages, posts, archives, or on specific user roles.
pl: Ulepsz, aby ukryć go na wybranych stronach, wpisach, archiwach lub dla określonych ról użytkowników.

en: IAB Transparency & Consent Framework
pl: Ramowy system przejrzystości i zgody IAB

en: Failed to get authentication payload
pl: Nie udało się pobrać danych uwierzytelniających
