SupportCandy - en to nl_NL translation catalogue (528 entries)

en: %1$d-%2$d of %3$d Tickets
nl_NL: %1$d-%2$d van %3$d Tickets

en: %1$s changed the %2$s
nl_NL: %1$s heeft de %2$s veranderd

en: %d days ago
nl_NL: %d dagen geleden

en: %d hours ago
nl_NL: %d uren geleden

en: %d minutes ago
nl_NL: %d minuten geleden

en: %d months ago
nl_NL: %d maanden geleden

en: %d seconds ago
nl_NL: %d seconden geleden

en: %d years ago
nl_NL: %d jaren geleden

en: 1/3rd of row
nl_NL: 1/3 van een rij

en: 12 Hrs
nl_NL: 12 U

en: 24 Hrs
nl_NL: 24 U

en: ASC
nl_NL: Oplopend

en: Action
nl_NL: Actie

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Activate license keys for add-ons in order to get support and updates.
nl_NL: Activeer licentiesleutels voor add-ons om ondersteuning en updates te krijgen.

en: Add New Filter Item
nl_NL: Voeg nieuwe filter item toe

en: Add new
nl_NL: Voeg nieuwe toe

en: Add new default filter
nl_NL: Voeg nieuwe standaard filter toe

en: Add new exception
nl_NL: Voeg nieuwe uitzondering toe

en: Add new field
nl_NL: Voeg nieuwe veld toe

en: Add new holidays
nl_NL: Voeg nieuwe vakanties toe

en: Add new list item
nl_NL: Voeg nieuwe lijst item toe

en: Add/Delete Holidays
nl_NL: Vakanties toevoegen/verwijderen

en: Additional Recipients
nl_NL: Extra ontvangers

en: Additional recipients
nl_NL: Extra ontvangers

en: Advanced
nl_NL: Geavanceerd

en: Agent
nl_NL: Vertegenwoordiger

en: Agent Created
nl_NL: Vertegenwoordiger aangemaakt

en: Agent Email
nl_NL: Vertegenwoordiger e-mail adres

en: Agent Only Fields
nl_NL: Alleen vertegenwoordiger velden

en: Agent Profile
nl_NL: Vertegenwoordiger Profiel

en: Agent Roles
nl_NL: Vertegenwoordiger rollen

en: Agent name
nl_NL: Vertegenwoordiger naam

en: Agent only fields
nl_NL: Alleen vertegenwoordiger velden

en: Agent ticket list
nl_NL: Vertegenwoordiger ticket lijst

en: Agent view
nl_NL: Vertegenwoordiger weergave

en: Agents
nl_NL: Vertegenwoordigers

en: Ajax loading of results?
nl_NL: Ajax laden van resultaten?

en: Align
nl_NL: Uitlijnen

en: All
nl_NL: Allemaal

en: All customer email notifications will be sent to these email addresses.
nl_NL: Alle e-mailberichten aan klanten zullen naar deze e-mail adressen worden gestuurd.

en: All other tickets of this user
nl_NL: Alle andere tickets van deze gebruiker

en: Allow agent to modify his leaves
nl_NL: Vertegenwoordiger toestaan zijn pagina's te wijzigen

en: Allow agent to modify working hours
nl_NL: Vertegenwoordiger toestaan werktijden aan te passen

en: Allow attachments
nl_NL: Sta bijlagen toe

en: Allow close ticket
nl_NL: Sta sluiten van ticket toe

en: Allow create new ticket
nl_NL: Sta het aanmaken van een nieuwe ticket toe

en: Allow in my profile?
nl_NL: Toestaan in mijn profiel?

en: Allow in ticket form?
nl_NL: Toestaan in ticket form?

en: Allow others to reply to public tickets
nl_NL: Sta anderen toe te antwoorden op publieke tickets

en: Allow reply to closed tickets
nl_NL: Sta antwoord toe op gesloten tickets

en: Allowed agent roles
nl_NL: Toegestande vertegenwoordiger rollen

en: Allowed for customer
nl_NL: Toegstaan voor klant

en: Allowed user
nl_NL: Toegestande gebruiker

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Are you sure to delete this leave?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze blad wilt verwijderen?

en: Are you sure?
nl_NL: Weet u het zeker?

en: Assign Agents
nl_NL: Wijs vertegenwoordigers toe

en: Assigned to me
nl_NL: Toegewezen aan mij

en: Assigned to others
nl_NL: Toegewezen aan anderen

en: Assignee
nl_NL: Geadresseerde

en: Attach Files
nl_NL: Voeg bestanden toe

en: Attached file type not allowed!
nl_NL: Bijgevoegd bestandstype niet toegestaan!

en: Attachment max file size(mb)
nl_NL: Maximale bestandsgrootte bijlage (mb)

en: Attachments
nl_NL: Bijlagen

en: Attachments:
nl_NL: Bijlagen:

en: Auto delete closed tickets
nl_NL: Gesloten tickets automatisch verwijderen

en: Auto fill?
nl_NL: Auto vullen?

en: Auto refresh default status
nl_NL: Auto vernieuwen standaard status

en: Auto-Refresh
nl_NL: Auto-Vernieuwen

en: Auto-fill in ticket form
nl_NL: Auto vullen in ticket form

en: Awaiting agent reply
nl_NL: Wachtend op antwoord van vertegenwoordiger

en: Awaiting customer reply
nl_NL: Wachtend op antwoord van klant

en: Background color
nl_NL: Achtergrond kleur

en: Between
nl_NL: Tussen

en: Biographical Info
nl_NL: Biografische informatie

en: Blocked emails (one per line)
nl_NL: Geblokkeerde e-mails (één per regel)

en: Bold
nl_NL: Dikgedrukt

en: Both
nl_NL: Beiden

en: Bottom
nl_NL: Beneden

en: Bulk Actions
nl_NL: Bulk Acties

en: Bulleted list
nl_NL: Opsommingslijst

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Captcha not set!
nl_NL: Captcha niet ingesteld!

en: Category
nl_NL: Categorie

en: Change Agent Only Fields
nl_NL: Verander Alleen Vertegenwoordiger Velden

en: Change Raised By
nl_NL: Veranderd Door

en: Change Status
nl_NL: Verander Status

en: Change Ticket Fields
nl_NL: Verander Ticket Velden

en: Change assignee
nl_NL: Verander geadresseerde

en: Change ticket category
nl_NL: Verander ticket categorie

en: Change ticket priority
nl_NL: Verander ticket prioriteit

en: Change ticket status
nl_NL: Verander ticket status

en: Character limit
nl_NL: Karakter limiet

en: Checkbox text
nl_NL: Checkbox tekst

en: Checked
nl_NL: Bekeken

en: Click Here
nl_NL: Klik Hier

en: Click to select options
nl_NL: Klik om opties te selecteren

en: Clone
nl_NL: Kloon

en: Close
nl_NL: Sluit

en: Close ticket status
nl_NL: Sluit ticket status

en: Closed
nl_NL: Gesloten

en: Closed statuses
nl_NL: Gesloten statussen

en: Color
nl_NL: Kleur

en: Compare As
nl_NL: Vergelijken Als

en: Confirm Password
nl_NL: Bevestig Wachtwoord

en: Constraint properties
nl_NL: Beperkte eigenschappen

en: Copy
nl_NL: Kopieer

en: Copy Tag
nl_NL: Kopieer Tag

en: Copy URL
nl_NL: URL kopiëren

en: Create new ticket
nl_NL: Maak nieuwe ticket aan

en: Create new ticket as guest
nl_NL: Nieuw ticket aanmaken als gast

en: Create new ticket from this thread
nl_NL: Maak een nieuw ticket aan vanuit deze onderwerp

en: Create ticket from thread
nl_NL: Maak ticket aan van onderwerp

en: Create ticket on others behalf
nl_NL: Ticket aanmaken in naam van anderen

en: Current User
nl_NL: Huidige gebruiker

en: Current user email
nl_NL: Huidige gebruiker e-mail

en: Current user first name
nl_NL: Huidige gebruiker voornaam

en: Current user name
nl_NL: Huidge gebruikersnaam

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: Custom Email Addresses (one per line)
nl_NL: Aangepaste e-mailadressen (één per regel)

en: Custom Fields
nl_NL: Aangepaste Velden

en: Custom filter
nl_NL: Aangepaste filter

en: Custom filters
nl_NL: Aangepaste filters

en: Custom...
nl_NL: Aangepast...

en: Customer
nl_NL: Klant

en: Customer Fields
nl_NL: Klant Velden

en: Customer email addrees
nl_NL: Klant e-mail adres

en: Customer first name
nl_NL: Klant voornaam

en: Customer info
nl_NL: Klant info

en: Customer logs
nl_NL: Klant logs

en: Customer name
nl_NL: Klant naam

en: Customer ticket list
nl_NL: Klant ticket lijst

en: Customer view
nl_NL: Klant weergave

en: Customers
nl_NL: Klanten

en: DESC
nl_NL: Aflopend

en: Date
nl_NL: Datum

en: Date Closed
nl_NL: Datum gesloten

en: Date Created
nl_NL: Datum aangemaakt

en: Date Difference (e.g. 1 hour ago)
nl_NL: Datum verschil (bijvoorbeeld 1 uur geleden)

en: Date Format
nl_NL: Datum format

en: Date Updated
nl_NL: Datum geüpdate

en: Date format
nl_NL: Datum format

en: Date in between
nl_NL: Datum tussen

en: Date range
nl_NL: Datum reikwijdte

en: Datetime
nl_NL: Datum tijd

en: Day(s)
nl_NL: Dag(en)

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Default date format
nl_NL: Standaard datum format

en: Default filter
nl_NL: Standaar filter

en: Default filter for ticket list
nl_NL: Standaard filter voor ticket lijst

en: Default filters
nl_NL: Standaard filters

en: Default sort by
nl_NL: Standaard sorteren op

en: Default sort order
nl_NL: Standaard order sorteren

en: Default value
nl_NL: Standaarwaarde

en: Default value exceeds character limit!
nl_NL: De standaardwaarde overschrijdt de tekenlimiet!

en: Default value is not in the range!
nl_NL: De standaardwaarde ligt niet in het bereik!

en: Delete
nl_NL: Verwijder

en: Delete Permanently
nl_NL: Pemanent verwijderen

en: Delete Threads
nl_NL: Verwijder Discussies

en: Delete Ticket
nl_NL: Verwijder Ticket

en: Delete category
nl_NL: Verwijder categorie

en: Delete existing holidays
nl_NL: Verwijder bestaande vakanties

en: Delete priority
nl_NL: Verwijder prioriteit

en: Delete status
nl_NL: Verwijder status

en: Delete ticket
nl_NL: Verwijder ticket

en: Deleted
nl_NL: Verwijderd

en: Deleted by %1$s on %2$s
nl_NL: Verwijderd door %1$s op %2$s

en: Deleted filter access
nl_NL: Verwijderde filter toegang

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Detailed description of the ticket
nl_NL: Gedetailleerde beschrijving van de ticket

en: Dimentions
nl_NL: Afmetingen

en: Disable
nl_NL: Uitschakelen

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Display as
nl_NL: Weergeven als

en: Do not change
nl_NL: Niet veranderen

en: Do not notify owner
nl_NL: Eigenaar niet op de hoogte brengen

en: Do not notify owner status
nl_NL: Eigenaar niet op de hoogte van de status brengen

en: Download behaviour
nl_NL: Download gedrag

en: Duplicate
nl_NL: Dupliceren

en: END
nl_NL: EINDE

en: Edit
nl_NL: Wijzig

en: Edit Info
nl_NL: Wijzig Info

en: Edit Threads
nl_NL: Wijzig Discussies

en: Edit customer info
nl_NL: Wijzig klant info

en: Edit default filter
nl_NL: Wijzig standaard filter

en: Edit exception
nl_NL: Wijzig uitzondering

en: Edit image
nl_NL: Afbeelding wijzigen

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Email Address
nl_NL: E-mail adres

en: Email Notifications
nl_NL: E-mail notificaties

en: Email address
nl_NL: E-mailadres

en: Email address (one per line)
nl_NL: E-mail adressen (één per regel)

en: Emails
nl_NL: E-mails

en: Enable
nl_NL: Inschakelen

en: Enabled
nl_NL: Ingeschakeld

en: Equals
nl_NL: Staat gelijk aan

en: Every five minutes
nl_NL: Elke vijf minuten

en: Every one minute
nl_NL: Elke minuut

en: Exceptions
nl_NL: Uitzonderingen

en: Existing Customer / Registered User
nl_NL: Bestaande klant / Geregistreerde gebruiker

en: Field
nl_NL: Veld

en: Field Type
nl_NL: Veld type

en: Field options
nl_NL: Veld opties

en: File Attachment (Multiple)
nl_NL: Bestandsbijlage (Meervoudig)

en: File Attachment (Single)
nl_NL: Bestandsbijlage (Enkelvoudig)

en: File Attachments
nl_NL: Bestand Bijlagen

en: File size exceeds allowed limit (%1$s MB)!
nl_NL: Bestandsgrootte overschrijdt toegestane limiet (%1$s MB)!

en: Filter by
nl_NL: Filter op

en: First
nl_NL: Eerste

en: First Name
nl_NL: Voornamen

en: First Page
nl_NL: Eerste Pagina

en: Footer background color
nl_NL: Footer achtergrond kleur

en: Forgot your password?
nl_NL: Wachtwoord vergeten?

en: From date
nl_NL: Van datum

en: From email
nl_NL: Van e-mail

en: From name
nl_NL: Van naam

en: Full-width of row
nl_NL: Volle breedte van een rij

en: Future
nl_NL: Toekomst

en: General
nl_NL: Algemeen

en: General Recipients
nl_NL: Algemene ontvangers

en: General Settings
nl_NL: Algemene instellingen

en: Greater than
nl_NL: Groter dan

en: Greater than or equals
nl_NL: Groter dan of gelijk aan

en: Guest
nl_NL: Gast

en: Guest Login OTP
nl_NL: Gast Login OTP

en: Guest User
nl_NL: Gast gebruiker

en: HTML Content
nl_NL: HTLM Content

en: HTML pasting
nl_NL: HTML plakken

en: Half-width of row
nl_NL: Halve breedte van een rij

en: Has Words
nl_NL: Heeft Woorden

en: Has personal info
nl_NL: Heeft persoonlijke info

en: Has personal info?
nl_NL: Heeft persoonlijke info?

en: Header
nl_NL: Kop

en: High
nl_NL: Hoog

en: Holidays
nl_NL: Vakanties

en: IP Address
nl_NL: IP Adres

en: Icon color
nl_NL: Icoon kleur

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Incorrect email address!
nl_NL: Incorrecte e-mail adres!

en: Incorrect email!
nl_NL: Incorrecte e-mail!

en: Incorrect number value!
nl_NL: Incorrecte nummer waarde!

en: Incorrect password!
nl_NL: Incorrecte wachtwoord!

en: Incorrect url!
nl_NL: Incorrecte url!

en: Incorrect username or password!
nl_NL: Incorrecte gebruikersnaam of wachtwoord!

en: Individual Ticket
nl_NL: İndividuele Ticket

en: Insert
nl_NL: Invoegen

en: Insert Macro
nl_NL: Voeg Macro in

en: Insert Tag
nl_NL: Voeg Tag in

en: Insert macro
nl_NL: Voeg macro in

en: Insert/edit image
nl_NL: Afbeelding toevoegen/wijzigen

en: Invalid URL!
nl_NL: Ongeldige URL!

en: Invalid email address!
nl_NL: Ongeldige e-mail adres!

en: Is multiple?
nl_NL: Is meervoudig?

en: Is required?
nl_NL: Is benodigd?

en: Italic
nl_NL: Cursief

en: Just now
nl_NL: Zojuist

en: Label color
nl_NL: Label kleur

en: Last
nl_NL: Laatste

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: Last Page
nl_NL: Laatste Pagina

en: Last Reply By
nl_NL: Laatste Antwoord Door

en: Last Reply On
nl_NL: Laatste Antwoord Op

en: Last note
nl_NL: Laatste notitie

en: Last note user email
nl_NL: Laatste notitie gebruiker e-mail

en: Last note user first name
nl_NL: Laatste notitie gebruiker voornaam

en: Last note user name
nl_NL: Laatste notitie gebruikersnaam

en: Last reply
nl_NL: Laatste antwoord

en: Last reply user email
nl_NL: Laatste antwoord gebruiker e-mail

en: Last reply user first name
nl_NL: Laatste antwoord voornaam

en: Last reply user name
nl_NL: Laatste antwoord gebruikersnaam

en: Leaves
nl_NL: Bladen

en: Less than
nl_NL: Minder dan

en: Less than or equals
nl_NL: Minder dan of gelijk aan

en: Licenses
nl_NL: Licenties

en: Link color
nl_NL: Link kleur

en: List Actions
nl_NL: Lijst Acties

en: List header
nl_NL: Lijst kop

en: List item (even)
nl_NL: Lijst item (even)

en: List item (hover)
nl_NL: Lijst item (zwevend)

en: List item (odd)
nl_NL: Lijst item (oneven)

en: List items
nl_NL: Lijst van items

en: Load after
nl_NL: Laad erna

en: Load older communications
nl_NL: Laad oudere mededelingen

en: Log out
nl_NL: Log-uit

en: Log text
nl_NL: Log tekst

en: Logged-in as %1$s
nl_NL: Ingelogd als %1$s

en: Logout
nl_NL: Log-uit

en: Low
nl_NL: Laag

en: Main container
nl_NL: Hoofd container

en: Matches
nl_NL: Overeenkomsten

en: Mine
nl_NL: Mijn

en: Miscellaneous
nl_NL: Overige

en: Modal Popup
nl_NL: Modal Pop-up

en: Modified by %1$s on %2$s.
nl_NL: Aangepast door %1$s op %2$s.

en: Modify Additional Recipients
nl_NL: Wijzig Extra Ontvangers

en: Month(s)
nl_NL: Maand(en)

en: More settings
nl_NL: Meer instellingen

en: My Profile
nl_NL: Mijn Profiel

en: Name
nl_NL: Naam

en: New Customer
nl_NL: Nieuwe Klant

en: New Ticket
nl_NL: Nieuwe Ticket

en: New ticket page
nl_NL: Nieuwe ticket pagina

en: Next
nl_NL: Volgende

en: No
nl_NL: Nee

en: No Records
nl_NL: Geen Gegevens

en: No info added
nl_NL: Geen info toegevoegd

en: No redirect
nl_NL: Niet doorverwijzen

en: No tickets found!
nl_NL: Geen tickets gevonden!

en: None
nl_NL: Geen

en: Not Applicable
nl_NL: Niet van toepassing

en: Not Matches
nl_NL: Geen overeenkomsten

en: Number
nl_NL: Nummer

en: Number of emails per cron job (background emails)
nl_NL: Aantal emails per opdracht (achtergrond emails)

en: Number of tickets
nl_NL: Aantal tickets

en: Numbered list
nl_NL: Genummerde lijst

en: OFF
nl_NL: UIT

en: ON
nl_NL: AAN

en: OR
nl_NL: OF

en: OTP Login
nl_NL: OTP Log-in

en: Off
nl_NL: Uit

en: On
nl_NL: Aan

en: One condition per line!
nl_NL: Per regel één voorwaarde!

en: Open existing ticket
nl_NL: Open bestaande ticket

en: Open existing ticket using one time password
nl_NL: Open bestaand ticket met eenmalig wachtwoord

en: Open ticket page
nl_NL: Open ticket pagina

en: Other permissions
nl_NL: Andere toestemmingen

en: Page Settings
nl_NL: Pagina instellingen

en: Parent filter
nl_NL: Bovenliggende filter

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Past
nl_NL: Verleden

en: Permanently delete tickets
nl_NL: Tickets permanent verwijderen

en: Personal data retention
nl_NL: Bewaring van persoonsgegevens

en: Placeholder
nl_NL: Plaatshouder

en: Please activate your license!
nl_NL: Activeer uw licentie!

en: Please insert email addresses (one per line)
nl_NL: Voer de e-mail adressen in (één per regel)

en: Please insert your email address
nl_NL: Voer uw e-mail adres in

en: Please insert your name
nl_NL: Voer uw naam in

en: Please select an agent
nl_NL: Selecteer een vertegenwoordiger

en: Please select category
nl_NL: Selecteer de categorie

en: Please select priority
nl_NL: Selecteer de prioriteit

en: Please select status
nl_NL: Selecteer de status

en: Please sign in
nl_NL: Meld u aan

en: Please sign up
nl_NL: Meld u aan

en: Please wait...
nl_NL: Wacht a.u.b...

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Previous Assignee
nl_NL: Vorige Geadresseerde

en: Primary color
nl_NL: Primaire kleur

en: Priority
nl_NL: Prioriteit

en: Private Note
nl_NL: Privé notitie

en: Private Notes
nl_NL: Privé notities

en: Private note thread
nl_NL: Privé notitie kop

en: Public mode
nl_NL: Publieke modus

en: Radio Button
nl_NL: Radio Knop

en: Raised By User
nl_NL: Opgebracht door gebruiker

en: Random
nl_NL: Willekeurig

en: Random id length
nl_NL: Willekeurige ID lengte

en: Refresh
nl_NL: Vernieuwen

en: Register now
nl_NL: Registreer nu

en: Register user if not exist
nl_NL: Regristeer gebruiker als deze niet bestaat

en: Registered
nl_NL: Geregistreerd

en: Registered User
nl_NL: Geregistreerde gebruiker

en: Registered user
nl_NL: Geregistreerde gebruiker

en: Remember me
nl_NL: Herinner mij

en: Repeate every year
nl_NL: Herhaal elke jaar

en: Replace with
nl_NL: Verander met

en: Reply
nl_NL: Antwoorden

en: Reply & Close
nl_NL: Beantwoorden en sluiten

en: Reply Tickets
nl_NL: Beantwoord tickets

en: Reply confirmation
nl_NL: Antwoordbevestiging

en: Reply form position
nl_NL: Antwoordformulier positie

en: Reply thread
nl_NL: Beantwoord discussie

en: Reply to
nl_NL: Beantwoorden

en: Required fields can not be empty!
nl_NL: Benodigde velden kunnen niet leeg zijn!

en: Reset default
nl_NL: Reset standaarwaarden

en: Restore
nl_NL: Herstel

en: Restored by %1$s on %2$s
nl_NL: Hersteld door %1$s op %2$s

en: Right to left
nl_NL: Rechts naar links

en: Role
nl_NL: Rol

en: SUBMIT AS
nl_NL: VERZENDEN ALS

en: Save & Apply
nl_NL: Opslaan & Toepassen

en: Save As
nl_NL: Opslaan Als

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Save Order
nl_NL: Sla bestelling op

en: Saved filters
nl_NL: Opgeslagen filters

en: Schedule
nl_NL: Schema

en: Search...
nl_NL: Zoek...

en: Search:
nl_NL: Zoek:

en: Secondary color
nl_NL: Secundaire kleur

en: Secret key
nl_NL: Geheime sleutel

en: Seen
nl_NL: Bekeken

en: Select agent(s)
nl_NL: Selecteer vertegenwoordiger(s)

en: Select customer for whom you wish to create a ticket
nl_NL: Selecteer de klant voor wie u een ticket wilt aanmaken

en: Select field
nl_NL: Selecteer veld

en: Select field type
nl_NL: Selecteer veld type

en: Select fields
nl_NL: Selecteer velden

en: Select role
nl_NL: Selecteer rol

en: Select users
nl_NL: Selecteer gebruikers

en: Sequential
nl_NL: Opeenvolgend

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Short description of the ticket
nl_NL: Korte beschrijving van de ticket

en: Show file attachment notice
nl_NL: Toon bericht over bestandsbijlage

en: Show priority to customer
nl_NL: Toon prioriteit aan klant

en: Showing %1$s to %2$s of %3$s records
nl_NL: Weergave van %1$s tot %2$s van %3$s gegevens

en: Sign In
nl_NL: Aanmelden

en: Sign Up
nl_NL: Registreer

en: Sign-in using one time password
nl_NL: Aanmelden met eenmalig wachtwoord

en: Signature
nl_NL: Handtekening

en: Signature used for emails
nl_NL: Handtekening gebruikt voor e-mails

en: Site key
nl_NL: Site sleutel

en: Something went wrong!
nl_NL: Iets ging fout!

en: Sort By
nl_NL: Sorteer op

en: Sort by
nl_NL: Sorteer op

en: Sort order
nl_NL: Sorteer order

en: Source
nl_NL: Bron

en: Starting ticket id
nl_NL: Beginticket ID

en: Strikethrough
nl_NL: Doorstrepen

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Submit
nl_NL: Versturen

en: Submit private note
nl_NL: Dien privé notitie in

en: Support Agents
nl_NL: Support Vertegenwoordigers

en: Support page
nl_NL: Support pagina

en: Term & Conditions
nl_NL: Algemene voorwaarden

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Text Background Color
nl_NL: Tekst achtergrond kleur

en: Text Color
nl_NL: Tekst kleur

en: Text color
nl_NL: Tekst kleur

en: Textarea
nl_NL: Tekst gebied

en: Textfield
nl_NL: Tekst velden

en: Thank you page
nl_NL: Bedankt pagina

en: Thank you text
nl_NL: Bedankt tekst

en: The %1$s has been changed
nl_NL: De %1$s is aangepast

en: There is unposted text in the reply area. Are you sure you want to discard and proceed?
nl_NL: Er is niet geplaatste tekst in het antwoordgebied. Weet u zeker dat u het wilt negeren en verder wilt gaan?

en: This thread was deleted by %1$s on %2$s.
nl_NL: Deze onderwerp was verwijderd door %1$s op %2$s.

en: Thread date display as
nl_NL: Onderwerp datum weergeven als

en: Thread date format
nl_NL: Onderwerp datum format

en: Thread email visibility
nl_NL: Onderwerp e-mail zichtbaarheid

en: Thread info
nl_NL: Onderwerp info

en: Thread log
nl_NL: Onderwerp log

en: Ticket Categories
nl_NL: Ticket categorieën

en: Ticket Customer
nl_NL: Ticket Klant

en: Ticket Details
nl_NL: Ticket details

en: Ticket Fields
nl_NL: Ticket velden

en: Ticket Form Fields
nl_NL: Ticket Formulier Velden

en: Ticket List
nl_NL: Ticket lijst

en: Ticket Notifications
nl_NL: Ticket notificaties

en: Ticket Priorities
nl_NL: Ticket prioriteiten

en: Ticket Records
nl_NL: Ticket gegevens

en: Ticket Statuses
nl_NL: Ticket Statussen

en: Ticket URL copied!
nl_NL: Ticket URL gekopieerd!

en: Ticket Widgets
nl_NL: Ticket widgets

en: Ticket fields
nl_NL: Ticket velden

en: Ticket history (last few report & reply excluding last reply)
nl_NL: Ticket geschiedenis (laatste paar verslagen & antwoord exclusief laatste antwoord)

en: Ticket history (note & log)
nl_NL: Ticket geschiedenis (notitie & log)

en: Ticket history (note)
nl_NL: Ticket geschiedenis (notitie)

en: Ticket history (report & reply)
nl_NL: Ticket geschiedenis (verslag & antwoord)

en: Ticket history (report, reply & log)
nl_NL: Ticket geschiedenis (verslag, antwoord & log)

en: Ticket history (report, reply & note)
nl_NL: Ticket geschiedenis (verslag, antwoord & notitie)

en: Ticket history (report, reply, note & log)
nl_NL: Ticket geschiedenis (verslag, antwoord, notitie & log)

en: Ticket history macro threads
nl_NL: Ticket geschiedenis macro onderwerpen

en: Ticket id
nl_NL: Ticket ID

en: Ticket list
nl_NL: Ticket lijst

en: Ticket list width (pixels)
nl_NL: Ticket lijst breedte (pixels)

en: Ticket reply
nl_NL: Ticket antwoord

en: Ticket reply redirect
nl_NL: Ticketantwoord doorverwijzen

en: Ticket status after agent reply
nl_NL: Ticket status na antwoord vertegenwoordiger

en: Ticket status after customer reply
nl_NL: Ticket status na antwoord van klant

en: Ticket submitted by
nl_NL: Ticket ingevoerd door

en: Ticket url page
nl_NL: Ticket url pagina

en: Tickets of customer having email %s has been anonymized.
nl_NL: Tickets van klant met email %s zijn geanonimiseerd.

en: Time
nl_NL: Tijd

en: Time format
nl_NL: Tijd formaat

en: Time in between
nl_NL: Tijd tussen

en: Time range
nl_NL: Tijd reikwijdte

en: Title
nl_NL: Titel

en: To address
nl_NL: Naar adres

en: To date
nl_NL: Tot datum

en: Toolbar actions
nl_NL: Toolbar acties

en: Try opening in browser
nl_NL: Probeer te openen in browser

en: Unassigned
nl_NL: Niet toegewezen

en: Unathorized access!
nl_NL: Onbevoegde toegang!

en: Unauthorized access!
nl_NL: Onbevoegde toegang!

en: Unchecked
nl_NL: Niet bekeken

en: Underline
nl_NL: Onderstreept

en: Unresolved
nl_NL: Onopgelost

en: Unresolved statuses
nl_NL: Onopgeloste statussen

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: User Registration OTP
nl_NL: Gebruiker Registratie OTP

en: User Tickets
nl_NL: Gebruiker Tickets

en: User Type
nl_NL: Gebruiker Type

en: User login
nl_NL: Gebruiker log-in

en: User registration
nl_NL: Gebruiker registratie

en: User type
nl_NL: Gebruiker type

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Username / Email address
nl_NL: Gebruikersnaam / E-mail adres

en: Username is already taken!
nl_NL: Gebruikersnaam al in gebruik!

en: Username is available!
nl_NL: Gebruikersnaam is beschikbaar!

en: Value
nl_NL: Waarde

en: View
nl_NL: Bekijk

en: View Details
nl_NL: Zie Details

en: View Logs
nl_NL: Bekijk Logs

en: View More ...
nl_NL: Bekijk Meer ...

en: View Tickets
nl_NL: Zie tickets

en: View change
nl_NL: Bekijk verandering

en: View less!
nl_NL: Zie minder!

en: View more!
nl_NL: Zie meer!

en: View more/less thread
nl_NL: Zie meer/minder onderwerpen

en: View thread!
nl_NL: Bekijk onderwerp!

en: Visibility conditions
nl_NL: Zichtbaarheidsomstandigheden

en: Visual
nl_NL: Visueel

en: WP Default Login
nl_NL: WP Standaard log-in

en: WP Default Registration
nl_NL: WP Standaard Registratie

en: WP user role
nl_NL: WP gebruikersrol

en: Widget header
nl_NL: Widget kop

en: Width
nl_NL: Breedte

en: Working Hours
nl_NL: Werk uren

en: Working hours
nl_NL: Werkuren

en: Workload
nl_NL: Werklast

en: Year(s)
nl_NL: Jaar/Jaren

en: Yes
nl_NL: Ja

en: You can upload files maximum size %1$s mb of types %2$s.
nl_NL: U kunt bestanden uploaden van maximaal %1$s mb van de types %2$s.

en: Your license key activated!
nl_NL: Uw licentie sleutel is geactiveerd!

en: Your license key expired on %s
nl_NL: Uw licentie sleutel is vervallen op %s

en: Your license key expires on %s
nl_NL: Uw licentie sleutel vervalt op %s

en: added a note
nl_NL: een notitie toegevoegd

en: reCaptcha version
nl_NL: reCaptcha versie

en: replied
nl_NL: beantwoord

en: reported
nl_NL: gerapporteerd
