SupportCandy - en to fa translation catalogue (641 entries)

en: ID
fa: شناسه

en: Customer
fa: مشتری

en: Select customer for whom you wish to create a ticket
fa: انتخاب مشتری که میخواهید برای آن تیکت ایجاد کنید

en: Name
fa: نام

en: Please insert your name
fa: لطفاً نام خود را وارد کنید

en: Email Address
fa: آدرس ایمیل

en: Please insert your email address
fa: لطفاً آدرس ایمیل را وارد کنید

en: Subject
fa: موضوع

en: Short description of the ticket
fa: توضیح مختصری درباره تیکت

en: Description
fa: توضیحات

en: Detailed description of the ticket
fa: شرح کامل تیکت

en: Status
fa: وضعیت

en: Please select status
fa: لطفاً وضعیت را انتخاب کنید

en: Priority
fa: اولویت‌بندی

en: Please select priority
fa: لطفاً یک اولویت‌بندی انتخاب کنید

en: Category
fa: دسته‌بندی

en: Please select category
fa: لطفاً دسته‌بندی را انتخاب کنید

en: Assignee
fa: مسئول

en: Please select an agent
fa: لطفاً یک پشتیبان انتخاب کنید

en: Date Created
fa: تاریخ ایجاد

en: Date Updated
fa: تاریخ ویرایش

en: Agent Created
fa: پشتیبان ایجاد شد

en: IP Address
fa: شناسه اینترنتی

en: Source
fa: منبع

en: Browser
fa: مرورگر

en: Operating System
fa: سیستم‌عامل

en: Additional Recipients
fa: سایر دریافت‌کنندگان

en: Please insert email addresses (one per line)
fa: لطفاً آدرس‌های ایمیل را وارد کنید (هر خط یک آدرس)

en: Previous Assignee
fa: پشتیبان قبلی

en: Date Closed
fa: تاریخ بسته‌شدن

en: User Type
fa: نوع کاربر

en: Last Reply On
fa: آخرین پاسخ در

en: Last Reply By
fa: آخرین پاسخ توسط

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: General
fa: عمومی

en: Open
fa: باز

en: Awaiting customer reply
fa: در انتظار پاسخ مشتری

en: Awaiting agent reply
fa: در انتظار پاسخ پشتیبان

en: Closed
fa: بسته شده

en: Low
fa: کم

en: Medium
fa: متوسط

en: High
fa: بالا

en: All
fa: همه

en: Unresolved
fa: حل نشده

en: Unassigned
fa: منتصب نشده

en: Mine
fa: برای من

en: Deleted
fa: حذف شده

en: Ticket status
fa: وضعیت تیکت

en: Ticket info
fa: اطلاعات تیکت

en: Ticket fields
fa: فیلدهای تیکت

en: Agent only fields
fa: فقط فیلدهای پشتیبان

en: Additional recipients
fa: دریافت‌کنندگان بیشتر

en: Biographical Info
fa: اطلاعات هویتی

note: translators: %1$s: attachment max file size, %2$s: allowed file extenstions.
en: You can upload files maximum size %1$s mb of types %2$s.
fa: شما مجاز به بارگذاری فایل‌هایی با حداکثر حجم %1$s مگابایت و از نوع %2$s می‌باشید.

en: Please wait...
fa: لطفاً منتظر بمانید…

en: Required fields missing!
fa: فیلدهای ضروری کامل نشده است!

en: Are you sure?
fa: آیا اطمینان دارید؟

en: Something went wrong!
fa: مشکلی پیش آمده است!

en: View more!
fa: دیدن بیشتر!

en: View less!
fa: دیدن کمتر!

en: There is unposted text in the reply area. Are you sure you want to discard and proceed?
fa: متن ارسال نشده‌ای در بخش پاسخ‌دهی موجود است. آیا مطمئنید می‌خواهید از آن صرفنظر کرده و ادامه دهید؟

en: Incorrect username or password!
fa: نام کاربری و یا رمزعبور اشتباه است!

en: Incorrect password!
fa: رمزعبور اشتباه است!

en: Username is already taken!
fa: این نام کاربری قبلاً استفاده شده است!

en: Incorrect email address!
fa: آدرس ایمیل صحیح نمی‌باشد!

en: Ticket URL copied!
fa: آدرس لینک تیکت کپی شد!

en: Invalid email address!
fa: آدرس ایمیل نامعتبر است!

en: Please accept terms and conditions!
fa: لطفاً پذیرش شرایط و ضوابط را انجام دهید!

en: Please accept GDPR policy!
fa: لطفاً پذیرش ضوابط حفظ حریم خصوصی را انجام دهید!

en: Please activate your license!
fa: لطفاً مجوز استفاده خود را فعالسازی نمائید!

en: Your license key activated!
fa: مجوز استفاده‌ی شما فعال گردید!

note: translators: %s: date
en: Your license key expires on %s
fa: مجوز استفاده شما در تاریخ %s منقضی خواهد شد

note: translators: %s: date
en: Your license key expired on %s
fa: مجوز استفاده شما در تاریخ %s منقضی شده است

en: View Details
fa: مشاهده جزئیات

en: Unauthorized access!
fa: دسترسی غیرمجاز!

en: Leaves
fa: مرخصی‌ها

note: translators: Click here to see the documentation
en: %s to see the documentation!
fa: برای دیدن دفترچه‌ راهنما %s !

en: Click here
fa: اینجا کلیک کنید

en: Are you sure to delete this leave?
fa: آیا مطمئنید می‌خواهید این مرخصی را حذف کنید؟

en: Bad request!
fa: درخواست نادرست!

en: Agents
fa: پشتیبانان

en: Repeate every year
fa: هر سال تکرار شود

en: No
fa: خیر

en: Yes
fa: بله

en: Submit
fa: ثبت

en: Cancel
fa: انصراف

en: Agent Roles
fa: نقش‌های پشتیبان

en: Role
fa: نقش

en: Actions
fa: اقدامات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Clone
fa: تکثیر

en: Delete
fa: حذف

en: Add new
fa: افزودن جدید

en: Label
fa: برچسب

en: Capability
fa: قابلیت

en: Assigned to me
fa: منتصب به من

en: Assigned to others
fa: منتصب به سایرین

en: View Tickets
fa: نمایش تیکت‌ها

en: Reply Tickets
fa: پاسخ تیکت‌ها

en: Private Notes
fa: یادداشت‌های شخصی

en: Duplicate Ticket
fa: تکثیر تیکت

en: Assign Agents
fa: انتصاب پشتیبان

en: Change Status
fa: تغییر وضعیت

en: Change Ticket Fields
fa: تغییر فیلدهای تیکت

en: Change Agent Only Fields
fa: تغییر فیلدهای مخصوص پشتیبان

en: Change Raised By
fa: تغییر درخواست کننده

en: Modify Additional Recipients
fa: ویرایش سایر دریافت‌کنندگان

en: Edit Threads
fa: ویرایش رشته‌ها

en: Delete Threads
fa: حذف رشته‌ها

en: View Logs
fa: نمایش گزارشات وقایع

en: Delete Ticket
fa: حذف تیکت

en: Modify Tags
fa: ویرایش برچسب‌ها

en: Other permissions
fa: سایر مجوزها

en: WP dashboard access
fa: دسترسی به داشبورد وردپرس

en: Create ticket on others behalf
fa: ایجاد تیکت از جانب سایرین

en: Deleted filter access
fa: حذف دسترسی به فیلتر

en: Edit customer info
fa: ویرایش اطلاعات مشتری

en: Agent name
fa: نام پشتیبان

en: Agent Email
fa: ایمیل پشتیبان

en: Select users
fa: انتخاب کاربران

en: Select role
fa: انتخاب نقش

en: Unauthorized access
fa: دسترسی غیرمجاز

en: Working Hours
fa: ساعات کاری

en: Agent
fa: پشتیبان

en: Exceptions
fa: استثنائات

en: Title
fa: عنوان

en: Date
fa: تاریخ

en: Schedule
fa: برنامه‌ریزی

note: translators: %1$s: start time, %2$s: end time e.g. 04:00 - 05:00
en: %1$s - %2$s
fa: ‫%1$s - %2$s

en: Support Agents
fa: نمایندگان پشتیبانی

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Ticket List
fa: لیست تیکت‌ها

en: Tickets
fa: تیکت‌ها

en: Customers
fa: مشتریان

en: Custom Fields
fa: فیلدهای سفارشی

en: Email Notifications
fa: اعلانات ایمیلی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Licenses
fa: جوازها

en: Pro Features
fa: قابلیت‌های پرو

en: Task Manager
fa: مدیریت امور

en: Required fields can not be empty!
fa: فیلدهای اجباری نباید خالی باشند!

en: No Records
fa: بدون سابقه

note: translators: e.g. Showing 1 to 20 of 300 records
en: Showing %1$s to %2$s of %3$s records
fa: نمایش %1$s تا %2$s از %3$s سابقه

en: Search:
fa: جستجو:

en: First
fa: اولین

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Last
fa: آخرین

en: Agent Only Fields
fa: فقط فیلدهای مخصوص پشتیبان

en: Field
fa: فیلد

en: Extra info
fa: اطلاعات تکمیلی

en: Ticket Form Fields
fa: فیلدهای فرم تیکت

en: Ticket Fields
fa: فیلدهای تیکت

en: Customer Fields
fa: فیلدهای مشتری

en: Load after
fa: بارگذاری پس از

en: TOP
fa: بالاترین

en: END
fa: انتها

en: Select field type
fa: انتخاب نوع فیلد

en: Field Type
fa: نوع فیلد

en: Default value exceeds character limit!
fa: کارکترهای مقدار پیش‌فرض بیش از حداکثر مجاز می‌باشد!

en: Default value is not in the range!
fa: مقدار پیش‌فرض خارج از محدوده‌ مجاز می‌باشد!

en: Incorrect number value!
fa: مقدار عددی نادرست!

en: Incorrect email!
fa: ایمیل نادرست!

en: Incorrect url!
fa: آدرس اینترنتی نادرست!

en: Add new field
fa: افزودن فیلد جدید

en: Select field
fa: انتخاب فیلد

en: Is required?
fa: اجباری؟

en: Width
fa: عرض

en: 1/3rd of row
fa: ۱/۳ از ردیف

en: Half-width of row
fa: نصف عرض ردیف

en: Full-width of row
fa: تمام عرض ردیف

en: Visibility conditions
fa: شروط نمایش

en: Search...
fa: جستجو…

en: Email address
fa: آدرس ایمیل

en: Number of tickets
fa: تعداد تیکت‌ها

en: View
fa: نمایش

en: Logs
fa: وقایع

en: Guest
fa: مهمان

en: Registered
fa: ثبت شده

en: Customer info
fa: اطلاعات مشتری

en: Value
fa: مقدار

en: Edit Info
fa: ویرایش اطلاعات

en: Close
fa: بستن

en: Customer logs
fa: وقایع مربوط به مشتری

note: translators: %1$s: User Name, %2$s: Field Name
en: %1$s changed the %2$s
fa: ‫%2$s توسط %1$s تغییر یافت

note: translators: %1$s: Field Name
en: The %1$s has been changed
fa: ‫%1$s تغییر یافته است

en: Delete ticket
fa: حذف تیکت

en: Guest Login OTP
fa: رمز یکبار مصرف برای مهمان

en: Body
fa: بدنه

en: Visual
fa: بصری

en: Text
fa: متنی

en: One time password
fa: رمز یکبار مصرف

en: Reset default
fa: بارگذاری تنظیمات پیش‌فرض

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: From name
fa: نام ارسال کننده

en: From email
fa: ایمیل ارسال کننده

en: Reply to
fa: ارسال پاسخ به

en: Number of emails per cron job (background emails)
fa: تعداد ایمیل‌ها برای هر پردازشگر خودکار (ارسال در پس‌زمینه)

en: Blocked emails (one per line)
fa: ایمیل‌های مسدود شده (هر خط یک ایمیل)

en: Attachments in notifications
fa: پیوست برای اعلانات

en: Actual files
fa: اصل فایل‌ها

en: File links
fa: آدرس فایل‌ها

en: Disable
fa: غیرفعال کردن

en: Ticket Notifications
fa: اعلانات تیکت

en: Trigger
fa: فعال‌کننده

en: Enabled
fa: فعال شده

en: Disabled
fa: غیرفعال شده

en: Enable
fa: فعال کردن

en: Insert Macro
fa: افزودن ماکرو

en: To address
fa: آدرس گیرنده

en: Current User
fa: کاربر فعلی

en: General Recipients
fa: دریافت‌کنندگان عمومی

en: Custom Email Addresses (one per line)
fa: آدرس ایمیل‌های سفارشی (هر خط یک آدرس ایمیل)

en: Click to select options
fa: برای انتخاب گزینه‌ها کلیک کنید

en: Clone notification
fa: تکثیر اعلان

en: User Registration OTP
fa: رمز یکبارمصرف برای ثبت‌نام

en: Username
fa: نام کاربری

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Full name
fa: نام و نام خانوادگی

en: Sync
fa: همگام‌سازی

en: Activate license keys for add-ons in order to get support and updates.
fa: برای دسترسی به بروزرسانی‌ها و دریافت پشتیبانی، مجوز استفاده از افزونه‌ها را فعالسازی نمائید.

en: Apply
fa: اعمال

en: Reset
fa: بارگذاری مجدد

en: Agent collision
fa: تداخل پشتیبان

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Primary color
fa: رنگ اصلی

en: Menu color
fa: رنگ منو

en: Main container
fa: محدوده اصلی

en: Link color
fa: رنگ لینک‌

en: Reply thread
fa: رشته پاسخ‌ها

en: Secondary color
fa: رنگ ثانویه

en: Icon color
fa: رنگ علائم

en: Private note thread
fa: رشته‌ یادداشت‌های خصوصی

en: Log text
fa: متن گزارش واقعه

en: Widget header
fa: سربرگ ویجت

en: Widget body
fa: بدنه‌ ویجت

en: Label color
fa: رنگ برچسب

en: Reply & Close
fa: پاسخ دادن و بستن

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer background color
fa: رنگ پس‌زمینه پانویس

en: z-index
fa: نشانگر-Z

en: Individual Ticket
fa: تیکت جداگانه

en: Modal Popup
fa: نمایش در کادر مجزا

en: Agent Collision
fa: تداخل پشتیبان

en: List header
fa: سربرگ لیست

en: List item (odd)
fa: مورد لیست (فرد)

en: List item (even)
fa: مورد لیست (زوج)

en: List item (hover)
fa: مورد لیست (در حال انتخاب)

en: Ticket Categories
fa: دسته‌بندی های تیکت

en: Ticket Statuses
fa: وضعیت‌های تیکت

en: Ticket Priorities
fa: اولیت‌بندی‌های تیکت

en: Miscellaneous
fa: متفرقه

en: Ticket Widgets
fa: ویجت‌های تیکت

en: Rich Text Editor
fa: ویرایشگر کامل برای متن

en: Appearance
fa: ظاهر

en: Ticket Tags
fa: برچسب‌های تیکت

en: Delete category
fa: حذف دسته‌بندی

en: Replace with
fa: جایگزین با

en: Color
fa: رنگ

en: Delete priority
fa: حذف دسته‌بندی

en: Delete status
fa: حذف وضعیت

en: Save Order
fa: ذخیره ترتیب‌بندی

en: Reply
fa: پاسخ

en: On
fa: روشن

en: Off
fa: خاموش

en: Allowed agent roles
fa: نقش‌های مجاز برای پشتیبان

en: None
fa: هیچ‌کدام

en: Unauthorized
fa: غیرمجاز

en: Attachment max file size(mb)
fa: حداکثر حجم فایل (مگابایت)

en: Allowed file extensions(comma separated)
fa: نوع فایل‌های مجاز (با کاما جدا شود)

en: Download behaviour
fa: رفتار هنگام دانلود

en: Try opening in browser
fa: تلاش برای بازکردن در مرورگر

en: Download
fa: دانلود

en: Attached file type not allowed!
fa: نوع فایل پیوست مجاز نمی‌باشد!

note: translators: %1$s: attachment max file size in MB
en: File size exceeds allowed limit (%1$s MB)!
fa: حجم فایل بیش از مقدار مجاز می‌باشد (%1$s مگابایت)!

en: Registered user
fa: کاربر ثبت‌نام ‌شده

en: Ticket status after customer reply
fa: وضعیت تیکت پس از پاسخ مشتری

en: Do not change
fa: بدون تغییر

en: Ticket status after agent reply
fa: وضعیت تیکت پس از پاسخ پشتیبان

en: Close ticket status
fa: وضعیت بستن تیکت

en: Reply form position
fa: موقعیت فرم پاسخ

en: Top
fa: بالا

en: Bottom
fa: پایین

en: Default date format
fa: قالب پیش‌فرض برای تاریخ

en: Ticket alice
fa: تیکت آلیس

en: Allow close ticket
fa: مجوز بستن تیکت

en: Allow create new ticket
fa: مجوز ایجاد تیکت جدید

en: Thread email visibility
fa: وضعیت نمایش ایمیل‌های رشته‌ای

en: Select allowed search fields
fa: انتخاب فیلدهای جستجو

en: Threads
fa: رشته‌ها

en: Support page
fa: صفحه‌ی پشتیبانی

en: Open ticket page
fa: صفحه نمایش‌دادن تیکت

en: Ticket url page
fa: آدرس صفحه نمایش دادن تیکت

en: New ticket page
fa: صفحه تیکت جدید

en: Custom
fa: سفارشی

en: User login
fa: ورود به حساب کاربری

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: WP Default Login
fa: ورود به حساب پیش‌فرض وردپرس

en: User registration
fa: ثبت‌نام کاربر

en: WP Default Registration
fa: ثبت‌نام کاربر پیش‌فرض وردپرس

en: OTP Login
fa: ورود با رمز یکبارمصرف

en: Load scripts
fa: بارگذاری اسکریپت‌ها

en: All Pages
fa: تمام صفحات

en: Choose action after creating a ticket
fa: انتخاب اقدامات پس از ایجاد یک تیکت

en: Thank you text
fa: متن تشکر

en: Page url
fa: آدرس صفحه

en: Open ticket
fa: نمایش تیکت

en: Page Settings
fa: تنظیمات صفحه

en: File Attachments
fa: فایل‌های پیوست

en: Thank you page
fa: صفحه تشکر

en: Term & Conditions
fa: شرایط و ضوابط

en: GDPR
fa: حفظ حریم خصوصی

en: reCaptcha
fa: ‫reCaptcha

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Public mode
fa: حالت عمومی

en: Allow others to reply to public tickets
fa: اجازه به سایرین برای پاسخ‌دهی به تیکت‌های عمومی

en: Reply confirmation
fa: تائیدیه پاسخ

en: Thread date display as
fa: نمایش تاریخ رشته بصورت

en: Date Format
fa: قالب تاریخ

en: Date Difference (e.g. 1 hour ago)
fa: اختلاف زمانی (مثلاً یک ساعت پیش)

en: Thread date format
fa: قالب تاریخ رشته

en: Do not notify owner
fa: مطلع نکردن مالک

en: Do not notify owner status
fa: عدم اعلام وضعیت به مالک

en: Checked
fa: انتخاب شده

en: Unchecked
fa: انتخاب نشده

en: Ticket id
fa: شناسه تیکت

en: Sequential
fa: متوالی

en: Random
fa: تصادفی

en: Starting ticket id
fa: شناسه اولین تیکت

en: Random id length
fa: تعیین طول شناسه تیکت بصورت تصادفی

en: Ticket history macro threads
fa: تاریخچه تیکت بصورت رشته‌ای

en: Register user if not exist
fa: ثبت‌نام کاربر در صورت موجود نبودن

en: Auto delete closed tickets
fa: حذف خودکار تیکت‌های بسته شده

en: Day(s)
fa: روز

en: Month(s)
fa: ماه

en: Year(s)
fa: سال

en: Permanently delete tickets
fa: حذف دائمی تیکت‌ها

en: View more/less thread
fa: نمایش بیشتر/کمتر رشته

en: Allow reply to closed tickets
fa: مجاز به ثبت پاسخ برای تیکت‌های بسته شده

en: Raised By User
fa: درخواست شده توسط کاربر

en: My Profile tab
fa: تب پروفایل من

en: Agent Profile tab
fa: تب پروفایل پشتیبان

en: Ticket url authentication
fa: تصدیق آدرس اینترنتی تیکت

en: REST API
fa: ‫REST API

en: Checkbox text
fa: متن گزینه‌ انتخابی

en: Personal data retention
fa: حفظ اطلاعات شخصی

en: Ticket Customer
fa: ارسال تیکت به مشتری

en: Email
fa: ایمیل

en: Ticket ID
fa: شناسه تیکت

en: User Tickets
fa: تیکت‌های کاربر

en: Ticket Records
fa: سوابق تیکت

note: translators: %s: email address
en: Tickets of customer having email %s has been anonymized.
fa: تیکت‌های کاربر با ایمیل %s بصورت ناشناس درآمده است.

en: reCaptcha version
fa: نسخه reCaptcha

en: Site key
fa: کلید سایت

en: Secret key
fa: رمز سایت

en: Captcha not set!
fa: ‫Captcha تنظیم نشده است!

en: HTML pasting
fa: چسباندن HTML

en: Allow attachments
fa: مجاز به پیوست فایل

en: Toolbar actions
fa: اقدامات نوار ابزار

en: Show file attachment notice
fa: هشدار نمایش فایل پیوست

en: Bold
fa: ضخیم

en: Italic
fa: ایتالیک

en: Underline
fa: خط ‌زیر متن

en: Blockquote
fa: نقل‌قول

en: Align
fa: تراز کردن

en: Bulleted list
fa: لیست نقطه‌ای

en: Numbered list
fa: لیست عددی

en: Right to left
fa: راست به چپ

en: Link
fa: لینک

en: Image
fa: تصویر

en: Text Color
fa: رنگ متن

en: Text Background Color
fa: رنگ پس‌زمینه متن

en: Strikethrough
fa: خط بر روی متن

en: Registered User
fa: کاربر ثبت‌نام شده

en: Guest User
fa: کاربر مهمان

en: Allow agent to modify working hours
fa: پشتیبان مجاز به ویرایش ساعات کاری باشد

en: Allow agent to modify his leaves
fa: پشتیبان مجاز به ویرایش مرخصی‌های خود باشد

en: Holidays
fa: تعطیلات

en: List items
fa: موارد لیست

en: Filter items
fa: فیلتر موارد

en: Default filters
fa: فیلتر‌های پیش‌فرض

en: Add new list item
fa: افزودن مورد جدید به لیست

en: Select fields
fa: انتخاب فیلدها

en: Add new default filter
fa: افزودن فیلتر پیش‌فرض جدید

en: Parent filter
fa: فیلتر اولیه

en: Filters
fa: فیلترها

en: Sort by
fa: مرتب‌سازی با

en: Sort order
fa: ترتیب مرتب‌سازی

en: ASC
fa: صعودی

en: DESC
fa: نزولی

en: Edit default filter
fa: ویرایش فیلتر پیش‌فرض

en: Add New Filter Item
fa: افزودن مورد جدید به فیلتر

en: Agent view
fa: نما برای پشتیبان

en: Customer view
fa: نما برای مشتری

en: Default sort by
fa: مرتب‌سازی پیش‌فرض

en: Default sort order
fa: ترتیب مرتب‌سازی پیش‌فرض

en: Unresolved statuses
fa: وضعیت‌های مربوط به موارد حل‌نشده

en: Default filter
fa: فیلتر پیش‌فرض

en: Ticket reply redirect
fa: انتقال به بخش پاسخ به تیکت

en: Ticket list
fa: لیست تیکت‌ها

en: No redirect
fa: عدم تغییر مسیر

en: Closed statuses
fa: وضعیت‌های مربوط به تیکت‌های بسته‌شده

en: Auto refresh default status
fa: تازه کردن خودکار وضعیت‌های پیش‌فرض

en: Agent ticket list
fa: لیست تیکت‌های پشتیبان

en: Customer ticket list
fa: لیست تیکت‌های مشتری

en: More settings
fa: تنظیمات بیشتر

en: Working hours
fa: ساعات کاری

en: Signature
fa: امضاء

en: Signature used for emails
fa: امضاء استفاده شده در ایمیل‌ها

en: Default filter for ticket list
fa: فیلتر پیش‌فرض برای لیست تیکت‌ها

en: Saved filters
fa: فیلترهای ذخیره شده

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Add/Delete Holidays
fa: افزودن/حذف‌کردن روزهای تعطیل

en: Action
fa: اقدام

en: Add new holidays
fa: افزودن روز تعطیل جدید

en: Delete existing holidays
fa: حذف تعطیلات موجود

en: Logout
fa: خروج از حساب

en: Unathorized access!
fa: دسترسی غیرمجاز!

en: Refresh
fa: تازه کردن

en: Duplicate
fa: تکثیر

en: Copy URL
fa: کپی کردن آدرس اینترنتی

en: Restore
fa: بازگرداندن

en: Delete Permanently
fa: حذف دائمی

en: Private Note
fa: یادداشت خصوصی

en: Info
fa: اطلاعات

en: Create new ticket from this thread
fa: ایجاد تیکت جدید از این رشته

en: Ticket Details
fa: جزئیات تیکت

en: You must sign in to submit a reply
fa: برای ثبت پاسخ ابتدا باید وارد حساب خود شوید

note: translators: %s: Sign in
en: %s using email and password (registered user)
fa: ‫%s با استفاده از ایمیل و رمزعبور (کاربر ثبت‌شده)

en: Sign in
fa: ورود به حساب

note: translators: %s: Sign in
en: %s using email and one time password (guest user)
fa: ‫%s با استفاده از ایمیل و رمز یکبارمصرف (کاربر مهمان)

en: CC (comma separated list)
fa: ‫CC (با کاما جدا شود)

en: BCC (comma separated list)
fa: ‫BCC (با کاما جدا شود)

en: Attach Files
fa: فایل‌های پیوست‌شده

en: SUBMIT AS
fa: ثبت به عنوان

en: Load older communications
fa: بارگذاری ارتباطات پیشین

en: reported
fa: گزارش شده

en: replied
fa: پاسخ‌ داده‌شده

en: added a note
fa: افزودن یادداشت

note: translators: %1$s: customer name, %2$s: datetime
en: This thread was deleted by %1$s on %2$s.
fa: این رشته توسط%1$s و در %2$s حذف گردید.

en: View thread!
fa: نمایش رشته!

en: View More ...
fa: نمایش بیشتر…

en: Attachments:
fa: پیوست‌ها:

note: translators: %1$s: customer name, %2$s: date time
en: Modified by %1$s on %2$s.
fa: ویرایش شده توسط %1$s و در تاریخ %2$s.

en: View change
fa: نمایش تغییر

note: translators: %1$s: customer name, %2$s: date time
en: Deleted by %1$s on %2$s
fa: حذف شده توسط %1$s در تاریخ %2$s

note: translators: %1$s: customer name, %2$s: date time
en: Restored by %1$s on %2$s
fa: گزارش‌شده توسط %1$s و در تاریخ %2$s

en: Create ticket from thread
fa: ایجاد تیکت از رشته

en: Thread info
fa: اطلاعات رشته

en: Not Applicable
fa: بدون کاربرد

en: Seen
fa: مشاهده شده

en: Thread log
fa: وقایع مربوط به رشته

en: Currently viewing
fa: هم‌اکنون در حال مشاهده

note: translators: %1$s: Name, %2$s: Email Address
en: %1$s (%2$s)
fa: ‫%1$s (%2$s)

en: Reset Form
fa: بارگذاری مجدد فرم

en: Filter
fa: فیلتر

en: Custom filters
fa: فیلترهای سفارشی

en: Custom...
fa: سفارشی‌…

en: Sort By
fa: مرتب‌سازی با

en: Bulk Actions
fa: اقدامات کلی

en: List Actions
fa: لیست اقدامات

en: Auto-Refresh
fa: تازه‌سازی خودکار

en: First Page
fa: صفحه اول

en: Last Page
fa: صفحه دوم

en: 1 Ticket
fa: ۱ تیکت

note: translators: %1$s: total tickets
en: %1$d Tickets
fa: ‫%1$d تیکت

note: translators: e.g. 1-20 of 100 Tickets
en: %1$d-%2$d of %3$d Tickets
fa: ‫%2$d-%1$d از %3$d تیکت

en: No tickets found!
fa: تیکتی یافت نشد!

en: OFF
fa: خاموش

en: ON
fa: روشن

en: Custom filter
fa: فیلتر سفارشی

en: Save & Apply
fa: ذخیره و اعمال

en: Save As
fa: ذخیره به عنوان

en: Filter by
fa: فیلتر با

en: Workload
fa: حجم‌کاری

en: Select agent(s)
fa: انتخاب پشتیبان(ها)

en: New Ticket
fa: تیکت جدید

en: My Profile
fa: پروفایل من

en: Agent Profile
fa: پروفایل پشتیبان

en: Emails
fa: ایمیل‌ها

en: Email address (one per line)
fa: آدرس ایمیل (هر خط یک آدرس ایمیل)

en: All customer email notifications will be sent to these email addresses.
fa: تمام اعلانات مربوط به دریافت ایمیل از مشتریان به این آدرس ارسال خواهد شد.

en: Allowed for customer
fa: مجاز برای مشتریان

en: No info added
fa: اطلاعاتی افزوده نشد

en: Show priority to customer
fa: نمایش اولویت‌بندی به مشتری

en: All other tickets of this user
fa: تمام تیکت‌های این کاربر

en: User type
fa: نوع کاربر

en: Existing Customer / Registered User
fa: مشتری فعلی / کاربر ثبت‌شده

en: New Customer
fa: مشتری جدید

en: Every one minute
fa: هر یک دقیقه

en: Every five minutes
fa: هر پنج دقیقه

en: Please sign up
fa: لطفاً ثبت‌نام کنید

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: Username is available!
fa: نام‌کاربری در دسترس است!

en: Password
fa: رمزعبور

en: Confirm Password
fa: تکرار رمزعبور

en: Sign Up
fa: ثبت‌نام

en: Please sign in
fa: لطفاً وارد حساب خود شوید

en: Sign In
fa: ورود به حساب

note: translators: %d: number of days
en: %dd
fa: ‫%dd

note: translators: %d: number of hours
en: %dh
fa: ‫%dh

note: translators: %d: number of minutes
en: %dm
fa: ‫%dm

note: translators: %d: number of years
en: %d years ago
fa: ‫%d سال پیش

note: translators: %d: number of months
en: %d months ago
fa: ‫%d ماه پیش

note: translators: %d: number of days
en: %d days ago
fa: ‫%d روز پیش

note: translators: %d: number of hours
en: %d hours ago
fa: ‫%d ساعت پیش

note: translators: %d: number of minutes
en: %d minutes ago
fa: ‫%d دقیقه پیش

note: translators: %d: number of seconds
en: %d seconds ago
fa: ‫%d ثانیه پیش

en: Just now
fa: الان

en: Customer name
fa: نام مشتری

en: Customer first name
fa: اسم مشتری

en: Customer email addrees
fa: آدرس ایمیل مشتری

en: Last reply
fa: آخرین پاسخ

en: Last reply user name
fa: نام کاربر آخرین پاسخ

en: Last reply user email
fa: ایمیل کاربر آخرین پاسخ

en: Last reply user first name
fa: اسم کاربر آخرین پاسخ

en: Last note
fa: آخرین یادداشت

en: Last note user name
fa: نام کاربر آخرین یادداشت

en: Last note user email
fa: ایمیل کاربر آخرین یاداشت

en: Last note user first name
fa: اسم کاربر آخرین یادداشت

en: Current user name
fa: نام‌ کاربر فعلی

en: Current user email
fa: ایمیل کاربر فعلی

en: Current user first name
fa: اسم کاربر فعلی

en: Ticket history (last few report & reply excluding last reply)
fa: تاریخچه تیکت (چند گزارش و پاسخ اخیر بجز آخرین پاسخ)

en: Ticket history (report & reply)
fa: تاریخچه تیکت (گزارش و پاسخ)

en: Ticket history (note)
fa: تاریخچه تیکت (یادداشت)

en: Ticket history (report, reply & note)
fa: تاریخچه تیکت (گزارش، پاسخ و یادداشت)

en: Ticket history (report, reply & log)
fa: تاریخچه تیکت (گزارش، پاسخ و گزارش وقوع)

en: Ticket history (report, reply, note & log)
fa: تاریخچه تیکت (گزارش، پاسخ، یادداشت و گزارش وقوع)

en: Ticket history (note & log)
fa: تاریخچه تیکت (یادداشت و گزارش وقوع)

en: Ticket URL
fa: آدرس اینترنتی تیکت

en: Insert macro
fa: درج ماکرو

en: Copy Tag
fa: کپی کردن برچسب

en: Copy
fa: کپی

en: Insert Tag
fa: درج برچسب

en: Insert
fa: درج

en: Initializing...
fa: آماده‌سازی…

en: Ticket submitted by
fa: تیکت ثبت‌شده توسط

en: WP user role
fa: نقش وردپرسی کاربر

en: Conditions
fa: شرایط

en: + OR
fa: + یا

en: + AND
fa: + و

en: Compare As
fa: مقایسه بعنوان

en: Equals
fa: برابر با

en: Matches
fa: شبیه به

en: Not Matches
fa: عدم تطابق

en: User
fa: کاربر

en: Create new ticket
fa: ایجاد تیکت جدید

en: Ticket reply
fa: پاسخ تیکت

en: Submit private note
fa: ثبت یادداشت شخصی

en: Change ticket subject
fa: تغییر موضوع تیکت

en: Change ticket status
fa: تغییر وضعیت تیکت

en: Change ticket category
fa: تغییر دسته‌بندی تیکت

en: Change ticket priority
fa: تغییر اولویت‌بندی تیکت

en: Change assignee
fa: تغییر مسئول رسیدگی

en: Change ticket fields
fa: تغییر فیلدهای تیکت

en: Change agentonly fields
fa: تغییر فیلدهای منحصر به پشتیبان

en: Checkbox
fa: گزینه‌ انتخابی

en: Field options
fa: گزینه‌های مربوط به فیلد

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Auto fill?
fa: پر کردن خودکار؟

en: Has personal info?
fa: شامل اطلاعات شخصی؟

en: Ticket list width (pixels)
fa: عرض لیست تیکت‌ها (پیکسل)

en: Allow in my profile?
fa: مجاز در پروفایل من؟

en: Allow in ticket form?
fa: مجاز در فرم تیکت؟

en: Auto-fill in ticket form
fa: قابلیت پر کردن خودکار در فرم تیکت

en: Has personal info
fa: شامل اطلاعات شخصی

en: Less than
fa: کمتر از

en: Less than or equals
fa: کمتر یا برابر با

en: Greater than
fa: بیشتر از

en: Greater than or equals
fa: بیشتر یا برابر با

en: Between
fa: مابین

en: From date
fa: از تاریخ

en: To date
fa: تا تاریخ

en: Placeholder
fa: متن داخل کادر

en: Date range
fa: بازه زمانی

en: Future
fa: آینده

en: Past
fa: گذشته

en: Date in between
fa: تاریخ حد فاصل

en: Date format
fa: قالب تاریخ

en: Datetime
fa: تاریخ و ساعت

en: Has Words
fa: حروف دارد

en: One condition per line!
fa: یک شرط در هر خط!

en: File Attachment (Multiple)
fa: پیوست فایل (انتخاب چند فایل)

en: File Attachment (Single)
fa: پیوست فایل (فقط یک فایل)

en: HTML
fa: ‫HTML

en: HTML Content
fa: محتوی HTML

en: Dropdown (multi-select)
fa: لیست کشویی (چند انتخابی)

en: Number
fa: عدد

en: Character limit
fa: محدودیت کارکتر

en: Radio Button
fa: دکمه رادیویی

en: Dropdown (single-select)
fa: لیست کشویی (تک انتخابی)

en: Textfield
fa: فیلد متنی

en: Textarea
fa: ناحیه متنی

en: Time
fa: ساعت

en: Time range
fa: بازه ساعتی

en: Time in between
fa: ساعات مابین

en: Time format
fa: قالب ساعت

en: 24 Hrs
fa: ۲۴ ساعته

en: 12 Hrs
fa: ۱۲ ساعته

en: From time
fa: از ساعت

en: To time
fa: تا ساعت

en: Invalid URL!
fa: آدرس اینترنتی غیرمجاز!

en: Click Here
fa: اینجا کلیک کنید

en: Ajax loading of results?
fa: بارگذاری نتایح بصورت ای‌جکس؟

en: Is multiple?
fa: چندتایی؟

en: Allowed user
fa: کاربر مجاز

en: Both
fa: هر دو

en: Navigator
fa: راهیاب

en: Firefox
fa: فایرفاکس

en: Internet Explorer
fa: اینترنت اکسپلورر

en: Google Chrome
fa: گوگل کروم

en: MAXTHON
fa: ‫MAXTHON

en: Opera
fa: اپرا

en: Edge
fa: ‫Edge

en: Konqueror
fa: ‫Konqueror

en: SamsungBrowser
fa: ‫SamsungBrowser

en: Safari
fa: سافاری

en: Display as
fa: نمایش به عنوان

en: Username / Email address
fa: نام کاربری / آدرس ایمیل

en: Remember me
fa: مرا بخاطر بسپار

en: Forgot your password?
fa: رمز خود را فراموش کرده‌اید؟

en: Register now
fa: حالا ثبت‌نام کنید

en: Sign-in using one time password
fa: ورود به حساب با رمز یکبارمصرف

en: Create new ticket as guest
fa: ایجاد تیکت جدید به عنوان کاربر مهمان

en: Open existing ticket using one time password
fa: نمایش تیکت با استفاده از رمز یکبارمصرف

en: OR
fa: یا

en: Open existing ticket
fa: نمایش تیکت موجود

note: translators: %1$s: customer name
en: Logged-in as %1$s
fa: وارد شده به عنوان %1$s

en: Log out
fa: خروج از حساب

en: Insert/edit image
fa: درج/ویرایش تصویر

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Dimentions
fa: ابعاد

en: Constraint properties
fa: ویژگی‌های چارچوب

en: Edit image
fa: ویرایش تصویر

en: Attachments
fa: پیوست‌ها

en: Add new exception
fa: افزودن استثناء جدید

en: Edit exception
fa: ویرایش استثناء
