SpeakOut! Email Petitions - en to he_IL translation catalogue (399 entries)

en: 0 to display all
he_IL: 0 כדי להציג את כל

en: 3rd Party Integrations
he_IL: אינטגרציות של צד שלישי

en: API Key
he_IL: מפתח API

en: Above email
he_IL: מעל דוא ל

en: Accepted tags:
he_IL: תגים מקובלים

en: Accepted variables:
he_IL: משתנים מקובלים

en: Activate license
he_IL: הפעלת רישיון

en: Add New
he_IL: הוסף חדש

en: Add New Petition
he_IL: הוסף עצומה חדשה

en: Add me to your mailing list
he_IL: הוסף אותי לרשימת התפוצה

en: Additional CSS
he_IL: CSS נוסף

en: Address
he_IL: כתובת

en: Admin Display
he_IL: תצוגת מנהל

en: Admin Signature List
he_IL: רשימת חתימות מנהל מערכת

en: All Petitions
he_IL: כל העצומות

en: All signatures
he_IL: כל החתימות

en: Allow message to be edited
he_IL: לאפשר הודעה לעורכו

en: Allow messages to be edited
he_IL: התרת הודעות עריכה

en: Allow public anonymous
he_IL: אפשר אנונימיות ציבורית

en: Already Signed Message
he_IL: הודעת אימייל זה כבר רשום במערכת

en: Anedot.com Donation Form Embed
he_IL: הטמעת טופס תרומה Anedot.com

en: Anedot.com Donation Slug
he_IL: Anedot.com תרומה שבלול

en: Anedot.com Embed Pref
he_IL: הAnedot.com הטבעה

en: Anedot.com iframe Height
he_IL: Anedot.com iframe גובה

en: Anedot.com iframe Width
he_IL: Anedot.com iframe רוחב

en: Anedot.com is a 3rd party fund raising site
he_IL: Anedot.com הוא שלישי גיוס כספים מפלגה באתר

en: Anonymous
he_IL: אנונימי

en: Apply
he_IL: החל

en: Apr
he_IL: אפריל

en: Are you sure you want to do this? A separate confirmation email will be sent for each selected signature.
he_IL: אתה בטוח שאתה רוצה? לעשות את זה הודעת אישור נפרדת תישלח לכל חתימה שנבחרה.

en: Are you sure you want to do this? A separate confirmation email will be sent for each unconfirmed signature.
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לעשות זאת? הודעת אימייל תישלח לכל אחד מהחותמים שטרם אישרו את האימייל.

en: Are you sure you want to do this? You will delete
he_IL: אתה בטוח שאתה רוצה? לעשות את זה באפשרותך למחוק

en: Are you sure you want to do this? You will manually confirm
he_IL: אתה בטוח שאתה רוצה? לעשות את זה באפשרותך לאשר באופן ידני

en: Are you sure you want to publicly display email addresses?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להציג כתובות דואר אלקטרוני באופן ציבורי?

en: Aug
he_IL: אוגוסט

en: Auto increase goal
he_IL: יעד הגדלה אוטומטית

en: Auto increase signature goal
he_IL: הגדלה אוטומטית של יעד החתימה

en: BCC yourself
he_IL: עצמך

en: Basic
he_IL: בסיסית

en: Bottom
he_IL: תחתון

en: CC Email
he_IL: דוא"ל CC

en: CSV file includes
he_IL: קובץ CSV כולל

en: Call to Action
he_IL: קריאה לפעולה

en: Changing to "list" will clear column settings below
he_IL: שינוי ל"רשימה" ינקה את הגדרות העמודות למטה

en: Check this option to allow signatories to customize the text of their petition email - this should be used with caution.
he_IL: בדוק אפשרות זו כדי לאפשר לחותמים להתאים אישית את הטקסט של דוא"ל העצומה שלהם - יש להשתמש בכך בזהירות.

en: Checkbox 1
he_IL: תיבת סימון 1

en: Checkbox 2
he_IL: תיבת סימון 2

en: Checked
he_IL: מסומן

en: Choose signatures action
he_IL: הפעולה 'בחירת חתימות'

en: Choose the signature list styling, click the ? for more information.
he_IL: בחר את סגנון רשימת החתימה, לחץ על ? לקבלת מידע נוסף.

en: Choose whether the opt-in checkbox is checked or unchecked by default.
he_IL: האם התיבה לסימון תהיה מסומנת כברירת מחדל או לא.

en: Choose whether you wish to display the number of signatures that have been collected.
he_IL: בחר האם ברצונך להציג את מספר החתימות שנאספו עד כה.

en: City
he_IL: עיר

en: Click here
he_IL: לחצו כאן

en: Columns
he_IL: טורים

en: Columns to display
he_IL: עמודות להצגה

en: Confirm Email
he_IL: אשר דוא"ל

en: Confirm signatures
he_IL: אישור חתימות

en: Confirmation Emails
he_IL: אימייל אישור

en: Confirmation emails sent.
he_IL: דוא"ל אישור נשלחו.

en: Confirmed
he_IL: מאושר

en: Confirmed status
he_IL: מצב מאושר

en: Count
he_IL: ספירה

en: Country
he_IL: מדינה

en: Create Petition
he_IL: צור עצומה חדשה

en: Custom
he_IL: מותאם אישית

en: Custom Checkbox 1
he_IL: תיבת סימון מותאמת אישית 1

en: Custom Checkbox 2
he_IL: תיבת סימון מותאמת אישית 2

en: Custom Field
he_IL: שדה מותאם אישית

en: Custom Field 1
he_IL: שדה מותאם אישית 1

en: Custom Field 2
he_IL: שדה מותאם אישית 2

en: Custom Field 3
he_IL: שדה מותאם אישית 3

en: Custom Field 4
he_IL: שדה מותאם אישית 4

en: Custom Message
he_IL: ערוך הודעה

en: Custom drop-down field
he_IL: שדה נפתח מותאם אישית

en: Custom field 1
he_IL: שדה מותאם אישית 1

en: Custom field 2
he_IL: שדה מותאם אישית 2

en: Custom field 3
he_IL: שדה מותאם אישית 3

en: Custom field 4
he_IL: שדה מותאם אישית 4

en: Custom field 5
he_IL: שדה מותאם אישית 5

en: Date
he_IL: תאריך

en: Date Signed
he_IL: תאריך חתימה

en: Date signed
he_IL: תאריך חתימה

en: Dec
he_IL: דצמבר

en: Decimal separator
he_IL: תו הפרדה עשרוני

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Delay?
he_IL: עיכוב?

en: Delete
he_IL: מחק

en: Delete selected
he_IL: מחק נבחר

en: Delete selected: choose signatures
he_IL: מחיקה שנבחרה: בחירת חתימות

en: Delete this petition permanently? All of the petition's signatures will be deleted as well.
he_IL: למחוק עצומה זו לצמיתות? כל נתוני העצומה והחתימות יימחקו גם גן.

en: Display
he_IL: הצג

en: Display BCC field
he_IL: הצגת השדה עותק מוסתר

en: Display Options
he_IL: אפשרויות תצוגה

en: Display Privacy Policy accept?
he_IL: האם להציג מדיניות פרטיות מקבלת?

en: Display a petition form.
he_IL: הצגת טופס העתירה.

en: Display address fields
he_IL: הצגת שדות כתובת

en: Display all signatures
he_IL: הצגת כל החתימות

en: Display country flags?
he_IL: האם להציג דגלי מדינה?

en: Display custom checkbox 1
he_IL: הצג תיבת סימון מותאמת אישית 1

en: Display custom checkbox 2
he_IL: הצג תיבת סימון מותאמת אישית 2

en: Display custom drop-down
he_IL: הצגת תפריט נפתח מותאם אישית

en: Display custom field 1
he_IL: הצג שדה מותאם אישית 1

en: Display custom field 2
he_IL: הצג שדה מותאם אישית 2

en: Display custom field 3
he_IL: הצג שדה מותאם אישית 3

en: Display custom field 4
he_IL: הצג שדה מותאם אישית 4

en: Display custom fields
he_IL: הצגת שדות מותאמים אישית

en: Display custom message
he_IL: הצגת ההודעה המותאמת אישית

en: Display honorific field
he_IL: שדה תואר התצוגה

en: Display only unconfirmed
he_IL: הצג רק לא מאושר

en: Display opt-in checkbox
he_IL: הצגת תיבת הסימון מנוי

en: Display petition message
he_IL: הצג הודעת עתירה

en: Display sharing icons?
he_IL: האם להציג סמלי שיתוף?

en: Display signature count
he_IL: הצגת מספר החתימות שנאספו עד כה.

en: Display time signed?
he_IL: תאריך חתימה

en: Displayed beneath `Thank you` after petition is signed
he_IL: מוצג מתחת ' תודה ' לאחר שהעתירה חתומה

en: Do not send email (only collect signatures)
he_IL: אל תשלח אימייל (רק תאסוף את החתימות)

en: Don't collect email address
he_IL: כתובת אימייל

en: Don't have a license
he_IL: אין לך רישיון

en: Download CSV - see settings/admin sig list
he_IL: הורד CSV - ראה הגדרות/רשימת סיגים של מנהל מערכת

en: Duplicate
he_IL: שכפל

en: Duplicate Petition
he_IL: עתירה כפולה

en: EU postal code position?
he_IL: ? מיקום מיקוד האיחוד האירופי

en: Edit
he_IL: ערוך

en: Edit New Petition
he_IL: עריכת עצומה חדשה

en: Edit Petition
he_IL: ערוך עצומה

en: Email
he_IL: אימייל

en: Email Address
he_IL: כתובת אימייל

en: Email Confirmation
he_IL: אישור באימייל

en: Email From
he_IL: טופס האימייל

en: Email Message
he_IL: הודעת אימייל

en: Email Opt-in
he_IL: אישור קבלת עדכונים

en: Email Subject
he_IL: נושא האימייל

en: Email address - unless disabled
he_IL: כתובת דואר אלקטרוני - אלא אם כן היא מושבתת

en: Enable ActiveCampaign
he_IL: הפוך את ActiveCampaign לזמין

en: Enable Anedot.com?
he_IL: האם לאפשר Anedot.com?

en: Enable Google recaptcha?
he_IL: האם לאפשר את האפשרות של Google?

en: Enable MailChimp
he_IL: הפוך צ'אמפ דואר לזמין

en: Enable Mailerlite
he_IL: הפוך את Mailerlite לזמין

en: Enable Sendy
he_IL: הפעל את סנדי

en: Enable hCaptcha?
he_IL: האם להפוך את hCaptcha לזמין?

en: End date
he_IL: תאריך סיום

en: Enter "true" (without quotes) to show account name header on embedded campaigns.
he_IL: הזן "true" (ללא הצעות מחיר) כדי להציג כותרת של שם חשבון בקמפיינים מוטבעים.

en: Enter a prepared tweet that will be presented to users when the Twitter button is clicked.
he_IL: תוכן ציוץ  שיפורסם כאשר משתמשים ישתפו את העצומה בטוויטר.

en: Enter the content of the confirmation email.
he_IL: תוכן הודעת האימייל לאישור.

en: Enter the content of your petition email.
he_IL: תוכן העצומה עליה אתה מבקש שיחתמו

en: Enter the email address associated with your website. Confirmation emails will be sent from this address.
he_IL: כתובת אימייל ממנה יישלחו הודעות אישור למשתמשים החותמים על העצומה.

en: Enter the email address to which the petition will be sent. You may enter multiple email addresses, separated by commas.
he_IL: מלא את כתובת האימייל אליה יישלחו עותקים של כל חתימה על עצומה. ניתן להזין מספר כתובות ולהפריד ביניהן בפסיק.

en: Enter the license key your received in an email after purchase.  If it is invalid, a message will be displayed with the reason.
he_IL: הזן את מפתח הרישיון שקיבלת בדוא"ל לאחר הרכישה.  אם היא אינה חוקית, תוצג הודעה עם הסיבה.

en: Enter the number of rows to display in the "Email Petitions" table (default=20)
he_IL: מלא את מספר השורות אשר ברצונך להציג בטבלת "עצומות"

en: Enter the number of rows to display in the "Signatures" table (default=50)
he_IL: הזן את מספר השורות המוצגות בטבלה "חתימות" (ברירת המחדל = 50)

en: Enter the number of signatures that will be displayed in the signature list.
he_IL: מספר החתימות לתצוגה בדף החתימות.

en: Enter the number of signatures you hope to collect. This number is used to calculate the progress bar display.
he_IL: יעד מבוקש למספר חתימות. המספר ישמש לחישוב אחוזי מילוי העצומה אשר יופיע בתחתית הטופס.

en: Enter the subject of the confirmation email.
he_IL: כותרת האימייל לאישור החיתמה על העצומה.

en: Enter the subject of your petition email.
he_IL: כותרת ההודעה שתישלח לתיבות הדואר של החותמים על העצומה

en: Enter the text that appears above the Twitter and Facebook buttons after the petition form has been submitted.
he_IL: הטקסט שיופיע מעל כפתורי טוויטר ופייסבוק לאחר אישור סיום חתימה על העצומה.

en: Enter the text that appears above the signature list.
he_IL: מלא טקסט שיופיע מעל רשימת החתימות.

en: Enter the text that appears when a user successfully signs your petition with a unique email address.
he_IL: טקסט להודעה על אישור קבלת החתימה שיישלח לתיבת האימייל של החותם.

en: Enter the text that displays in the orange submit button on petition forms.
he_IL: הטקסט שיופיע בכפתור לשליחת העצומה.

en: Enter the text to display in place of the petition form when a petition is past its expiration date.
he_IL: הטקסט שיופיע במקום טופס העצומה לאחר תום תוקף העצומה.

en: Enter the text to display when a petition is signed using an email address that has already been submitted.
he_IL: הטקסט שיופיע למשתמש שהזין כתובת אימייל אשר הוזנה כבר בעבר.

en: Enter the title of your petition, which will appear at the top of the petition form.
he_IL: מלא את כותרת העצומה. הכותרת תופיע בראש הטופס.

en: Enter title here
he_IL: מלא כאן את הכותרת הרצויה

en: Enter your license key
he_IL: נא להזין את הרישיון שלך

en: Error: Please correct the highlighted fields.  It may be behind a closed tab
he_IL: שגיאה: נא תקן את השדות המסוים.  ייתכן שהוא עומד מאחורי כרטיסיה סגורה

en: Error: The site administrator must include a valid petition id  in the shortcode.
he_IL: שגיאה: על מנהל האתר לכלול מזהה עתירה תקף בקוד הקיצור.

en: Expiration Message
he_IL: הודעת תוקף

en: Feb
he_IL: פברואר

en: First Name
he_IL: שם פרטי

en: Flags
he_IL: דגלים

en: Force confirm selected
he_IL: אישור הכוח שנבחר

en: Force confirm selected - choose signatures
he_IL: אישור הכוח שנבחר-בחר חתימות

en: Force confirm selected: choose petition first
he_IL: אישור הכוח שנבחר: בחר בעתירה תחילה

en: Force confirm selected: choose signatures
he_IL: אישור הכוח שנבחר: בחירת חתימות

en: Full URL
he_IL: כתובת מלאה

en: Gives option for person to be displayed as "Anonymous" if they choose it when signing
he_IL: נותן אפשרות לאדם להיות מוצג כ"אנונימי" אם הוא בוחר בכך בעת החתימה

en: Goal
he_IL: יעד

en: Greeting
he_IL: הקדמה

en: Group ID
he_IL: מזהה הקבוצה

en: Height for donation page iframe, either as pixels, e.g. "1570" (without quotes), or percent, e.g. "100%" (without quotes). Iframe is to be displayed in Success Message area, after signing of a petition.
he_IL: גובה ל-iframe של דף התרומה, או כפיקסלים, לדוגמה "1570" (ללא הצעות מחיר), או אחוז, לדוגמה "100%" (ללא הצעות מחיר). Iframe מוצג באזור ' הודעת הצלחה ', לאחר חתימת העתירה.

en: Hello
he_IL: שלום

en: Hide all but the first letter of the last name..
he_IL: הסתר הכל מלבד האות הראשונה של שם המשפחה..

en: Hide name from public
he_IL: הסתר דואר אלקטרוני מהציבור

en: Honorific
he_IL: תואר

en: ID
he_IL: מזהה ID

en: IP Address
he_IL: כתובת IP

en: IP address
he_IL: כתובת IP

en: If set goal is enabled, this is a further option - click the ? for more information.
he_IL: אם המטרה שנקבעה מופעלת, זוהי אפשרות נוספת - לחץ על ? לקבלת מידע נוסף.

en: If you aren't redirected
he_IL: אם אינך מנותב מחדש

en: If you use any of these 3rd party email services, you can allow users to subscribe as long as you have  "opt in" enabled.
he_IL: אם אתה משתמש באחד משירותי דוא"ל אלה של צד שלישי, באפשרותך לאפשר למשתמשים להירשם כמנויים כל עוד הפעלת "opt in".

en: In EU postal code comes before city
he_IL: באיחוד האירופי, המיקוד מגיע לפני העיר

en: Include a checkbox that allows users to consent to receiving further email.
he_IL: הוסף תיבה לסימון למשתמשים המעוניינים לקבל עדכוני אימייל ממך.

en: Include a greeting to the recipient of your petition, such as "Dear Mayor," which will appear as the first line of the email.
he_IL: הוסף ברכה למקבל העצומה. ברכה כגון "מר ישראלי ישראלי" אשר תופיע בראש העצומה

en: Include with petition
he_IL: כלול בעתירה

en: Input your Anedot.com "Account Slug" (from Settings > Brand), a slash, and then your Campaign Slug (from Campaigns > Edit > Basic).
he_IL: קלט שלך Anedot.com "חשבון סלאג" (מתוך הגדרות > מותג), קו נטוי, ולאחר מכן שבלול הקמפיין שלך (מקמפיינים > עריכת > Basic).

en: Installation URL
he_IL: קישור התקנה

en: Insufficient privileges: You need to be an editor to do that.
he_IL: אין הרשאות מתאימות. עליך להיות עורך בכדי לעשות זאת.

en: Jan
he_IL: ינואר

en: Jul
he_IL: יולי

en: Jun
he_IL: יוני

en: Label
he_IL: כותרת

en: Language
he_IL: שפה

en: Last Name
he_IL: שם משפחה

en: Latest Signatures
he_IL: חתימות אחרונות

en: License
he_IL: רישיון

en: License key
he_IL: מפתח הרישיון

en: List ID
he_IL: הצג הכל

en: Location
he_IL: מיקום

en: Map the SpeakOut! fields to your Active Campaign fields. Leave those you don't use blank.
he_IL: מפה את הנאום! שדות לשדות הקמפיין הפעיל שלך. תשאיר את אלה שאתה לא משתמש בהם ריקים.

en: Mar
he_IL: מרץ

en: May
he_IL: מאי

en: Message
he_IL: הודעה

en: N
he_IL: צפ'

en: Name
he_IL: שם

en: No Title
he_IL: ללא כותרת

en: No petitions found.
he_IL: עתירות לא נמצאו.

en: No signatures found.
he_IL: לא נמצאו חתימות

en: Nov
he_IL: נובמבר

en: Oct
he_IL: אוקטובר

en: Only confirmed signatures
he_IL: רק חתימות מאושרות

en: Only double opt-in signatures
he_IL: הצג רק חותמים שאישרו להירשם וגם אישרו אימייל

en: Only opt-in signatures
he_IL: הצג רק חותמים שאישרו רצונם להירשם

en: Open in new window (target='_blank')
he_IL: פתח בחלון חדש (יעד = ' _blank ')

en: Opt-in
he_IL: עדכונים באימייל

en: Opt-in Default
he_IL: מנוי ברירת מחדל

en: Perhaps you are moving to a new site or from development to production.  Revoke the key, this allows it to be used elsewhere.  The current site will lose all access to any settings.
he_IL: אולי אתה עובר לאתר חדש או מפיתוח לייצור.  בטל את המפתח, זה מאפשר להשתמש בו במקום אחר.  האתר הנוכחי יאבד את כל הגישה לכל ההגדרות.

en: Petition
he_IL: עצומה

en: Petition
he_IL: עצומה

en: Petition Content
he_IL: תוכן עתירה

en: Petition Footer
he_IL: כותרת תחתונה של עתירה

en: Petition Footer (below signature)
he_IL: כותרת תחתונה עצומה (מתחת לחתימה)

en: Petition Form
he_IL: טופס עצומה

en: Petition ID
he_IL: מספר העצומה

en: Petition Message
he_IL: תוכן העצומה

en: Petition Options
he_IL: אפשרויות עצומה

en: Petition Theme
he_IL: תבנית עצומה

en: Petition Title
he_IL: כותרת העצומה

en: Petition created - you can edit it here. Use %1$s %2$s %3$s to display in a page or post.
he_IL: עצומה שנוצרה - אתה יכול לערוך אותו כאן. השתמש %1$s %2$s %3$s כדי להציג בדף או בפוסט.

en: Petition created. Use %1$s %2$s %3$s to display in a page or post. Use %1$s %4$s %3$s to display the signatures list or %1$s %5$s %3$s to show just the signature count.
he_IL: העצומה נוצרה. השתמש בקיצור: %1$s %2$s %3$s על מנת להטמיע את העצומה בפוסט או בעמוד. השתמש בקיצור: %1$s %4$s %3$s כדי להציג את רשימת החתימה או %1$s %5$s %3$s להצגת ספירת החתימות בלבד.

en: Petition deleted.
he_IL: העצומה נמחקה

en: Petition fade out after signing?
he_IL: האם העתירה דועכת לאחר החתימה?

en: Petition info
he_IL: עדכן עצומה

en: Petition name
he_IL: עצומה

en: Petitions
he_IL: עתירות

en: Petitions table shows
he_IL: תיבת עצומות

en: Please confirm your email address
he_IL: יש לאשר את כתובת האימייל

en: Please confirm your email address by clicking or copying and pasting the link below:
he_IL: בבקשה לאשר את כתובת הדוא ל שלך על ידי לחיצה על או העתקה והדבקה בקישור המצורף:

en: Postal Code
he_IL: תא דואר

en: Postal Code - see settings for EU style
he_IL: מיקוד-ראה הגדרות עבור סגנון האיחוד האירופי

en: Postal code
he_IL: מיקוד

en: Privacy
he_IL: פרטיות

en: Public Signature List
he_IL: הצגת רשימת חתימות

en: Reconfirm selected
he_IL: אשר נבחר משוב

en: Reconfirm selected: choose petition first
he_IL: מאשר את בחירתו: בחר בעתירה תחילה

en: Reconfirm selected: choose signatures
he_IL: אשר את בחירתו: בחר חתימות

en: Redirect after signing
he_IL: ניתוב מחדש לאחר החתימה

en: Redirect after successful sign
he_IL: נתב מחדש לאחר סימן מוצלח

en: Required
he_IL: נדרש

en: Resend all unconfirmed
he_IL: שלח שוב את כל הדיווחים שלא אושרו

en: Resend selected confirmations
he_IL: שלח משלוח אישורים נבחרים

en: Return URL
he_IL: תשואת URL

en: Revoke key
he_IL: בטלי מפתח

en: Revoke license key
he_IL: ביטול מפתח רישיון

en: Rows
he_IL: שורות

en: Save Changes
he_IL: שמור את השינויים

en: Save Duplicate Petition
he_IL: שמור עצומה כפולה

en: Search signatures
he_IL: חיפוש בחתימות

en: Security
he_IL: אבטחה

en: Select a CSS theme that will control the appearance of petition forms.
he_IL: בחר תבנית עיצוב לטופס העצומה.

en: Select a CSS theme that will control the appearance of petition widgets.
he_IL: בחר סגנון עיצוב לווידגטים.

en: Select a CSS theme that will control the appearance of signature lists.
he_IL: בחר תבנית עיצוב לטופס החתימות האחרונות.

en: Select list
he_IL: בחר רשימה

en: Select petition
he_IL: בחר העתירה

en: Select the address fields to display in the petition form. Note that you can make them required or not.
he_IL: בחר את שדות הכתובת שיוצגו בטופס העתירה. שים לב שאתה יכול לעשות אותם נדרשים או לא.

en: Select the columns that will appear in the admin signature list.
he_IL: בחר את העמודות שיופיעו ברשימת חתימות מנהל המערכת.

en: Select the columns that will appear in the public signature list.
he_IL: בחר את העמודות שיופיעו ברשימת החתימות הציבוריות.

en: Sep
he_IL: ספטמבר

en: Server ID
he_IL: מזהה וידאו

en: Server URL
he_IL: כתובת URL של שרת

en: Set expiration date
he_IL: קבע תאריך תפוגה

en: Set signature goal
he_IL: קבע מספר יעד לחתימות

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Settings for the dashboard signature list
he_IL: הגדרות עבור רשימת החתימות של לוח המחוונים

en: Settings updated.
he_IL: ההגדרות נשמרו

en: Share Message
he_IL: הודעת שיתוף

en: Share this with your friends:
he_IL: שתף עם חברים:

en: Sharing URL
he_IL: URL שיתוף

en: Shortcodes
he_IL: קיצורים להטמעה

en: Sign Now
he_IL: חתום עכשיו

en: Sign the Petition
he_IL: חתום על העצומה

en: Signature count format
he_IL: תבנית ספירת חתימות

en: Signature goal
he_IL: יעד חתימות

en: Signatures
he_IL: חתימות

en: Signatures collected
he_IL: חתימות שנאספו

en: Signatures table shows
he_IL: תיבת חתימות

en: SpeakOut! Email Petitions
he_IL: SpeakOut! עתירות דוא

en: SpeakOut! Petitions Settings
he_IL: SpeakOut! הגדרות עתירות

en: State
he_IL: מדינה

en: State / Province
he_IL: מדינה / מחוז

en: Street
he_IL: רחוב

en: Submit Button Text
he_IL: טקסט לכפתור שליחה

en: Suburb
he_IL: פרבר

en: Success Message
he_IL: הודעת אישור הצלחת הרישום

en: Support
he_IL: תמיכה

en: Take your users to a different page or site after they sign.  Make sure you use the full URL including "https://" or whatever. You can specify the delay in milliseconds.  One second = 1000 milliseconds.
he_IL: העבר את המשתמשים שלך לדף אחר או לאתר אחר לאחר החתימה.  הקפד להשתמש בכתובת האתר המלאה כולל "https://" או כל דבר אחר. ניתן לציין את ההשהיה באלפיות שניה.  שנייה אחת = 1000 אלפיות השנייה.

en: Target Email
he_IL: כתובת האימייל של הנמען

en: Text to open/close editable petition message
he_IL: טקסט לפתיחה/סגירה של הודעת עצומה הניתנת לעריכה

en: Text to open/close petition message
he_IL: טקסט לפתיחה/סגירה של הודעת עתירה

en: Thank you
he_IL: תודה לך

en: Thank you for signing our petition
he_IL: תודה לך על חתימה על העצומה שלנו

en: Thank you for signing our petition %petition_title%
he_IL: תודה לך על חתימה על העצומה שלנ ו

en: Thank you. Your signature has been added to the petition.
he_IL: תודה לך. חתימתך נוספה לעצומה

en: Thanks for upgrading
he_IL: תודה על השדרוג

en: The confirmation code you provided is invalid.
he_IL: הקוד לאישור שסיפקת איננו נכון

en: Theme
he_IL: תבנית

en: There appears to be a problem with your license key.  Either verify it again or contact
he_IL: נראה שקיימת בעיה במפתח הרישיון שלך.  אמת זאת שוב או צור קשר

en: There is a variety of custom fields that can be added to the petition form for collecting additional data.  You can position each field at the top, above the email address or at the bottom of the petition form
he_IL: יש מגוון שדות מותאמים אישית שניתן להוסיף לטופס העתירה לאיסוף נתונים נוספים.  ניתן למקם כל שדה בחלק העליון, מעל כתובת הדוא"ל או בתחתית טופס העצומה

en: These are pretty obvious.
he_IL: אלה די ברורים.

en: These settings apply to all petitions
he_IL: הגדרות אלה חלות על כל העתירות

en: These settings apply to signatures displayed on your site using the shortcode
he_IL: הגדרות אלה חלות על חתימות המוצגות באתר שלך באמצעות הקוד הקצר

en: These settings control the content of the confirmation emails.
he_IL: הגדרות אלו קובעות את תוכן הודעת האישור שתישלח למשתמשים אשר חתמו על העצומה.

en: These settings control the display of the [emailpetition] shortcode and sidebar widget.
he_IL: הגדרות נראות של טופס העצומה שיראו הגולשים בתוכן או בסרגל הצד.

en: These settings control the display of the [signaturelist] shortcode.
he_IL: הגדרות אלו קובעות את הנראות והתצוגה של רשימת החתימות האחרונות.

en: These settings control the display of the signatures in the dashboard.
he_IL: הגדרות אלה שולטות בתצוגת החתימות בלוח המחוונים.

en: These settings control the look of the plugin's options pages within the WordPress administrator.
he_IL: הגדרות אלו קובעות את הנראות והתצוגה של עמודי האפשרויות של התוסף בממשק הניהול.

en: These settings refer to the license key
he_IL: הגדרות אלה מתייחסות למפתח הרישיון

en: This cannot be reversed
he_IL: אין אפשרות להפוך את זה

en: This is displayed after the petition is signed.
he_IL: זה מוצג לאחר החתימה על העצומה.

en: This is included at the bottom of each petition that is sent.
he_IL: זה כלול בתחתית כל עתירה שנשלחת.

en: This petition has already been signed using your email address.
he_IL: העצומה כבר נחתמה על-ידי כתובת אימייל זו

en: This petition is now closed.
he_IL: העצומה נסגרה לחתימות

en: Thousands separator
he_IL: מפריד אלפים

en: Title
he_IL: כותרת

en: To style the signature list you are best using your theme's
he_IL: כדי לעצב את רשימת החתימות שאתה משתמש בה בצורה הטובה ביותר בערכת הנושא שלך

en: Top
he_IL: עליון

en: Total
he_IL: סה"כ

en: Total Signatures
he_IL: סה ' ' כ חתימות

en: Trim when displaying
he_IL: חיתוך בעת הצגה

en: Twitter Message
he_IL: תוכן ההודעה בטוויטר

en: Unchecked
he_IL: לא מסומן

en: Update Petition
he_IL: עדכן עצומה

en: Use this option if do not wish to send petition emails to a target address.
he_IL: בחר באפשרות זו אם ברצונך לבטל שליחת עותקים של העצומות לכל אחד.

en: Use this option to cause an email to be sent to the signers of your petition. This email contains a special link must be clicked to confirm the signer's email address. Petition emails will not be sent until the signature is confirmed.
he_IL: בחר באפשרות זו כדי לאפשר שליחת הודעת אישור לחותמים על העצומה הכוללת לינק לווידוא כתובת אימייל אמיתית.

en: Use this option to stop collecting signatures on a specific date.
he_IL: בחר באפשרות זו בכדי להפסיק לאסוף חתימות בתאריך מסוים.

en: Values
he_IL: ערכים

en: Verified
he_IL: מאומת

en: Verify
he_IL: אמת

en: View Signatures
he_IL: צפה ברשימת החתימות

en: Webhooks enabled
he_IL: Webhooks מופעלים

en: When outputting the CSV file, what should be included?
he_IL: בעת הפקת פלט מקובץ ה- CSV, מה יש לכלול?

en: Widget Theme
he_IL: תבנית ווידגט

en: Width for donation form iframe, either as percent, e.g. "100%" (without quotes), or pixels, e.g. "375" (without quotes). Iframe is to be displayed in Success Message area, after signing of a petition.
he_IL: רוחב ל-iframe של טופס התרומה, בין האחוז, לדוגמה "100%" (ללא הצעות מחיר), או פיקסלים, לדוגמה "375" (ללא הצעות מחיר). Iframe מוצג באזור ' הודעת הצלחה ', לאחר חתימת העתירה.

en: Y
he_IL: ‫Y

en: Yes
he_IL: כן

en: Yes, I accept your
he_IL: . כן, אני מקבל את שלך

en: You can add formatting using markdown syntax
he_IL: באפשרותך להוסיף עיצוב באמצעות סימון

en: You can display the flag of the country the signer has chosen, if you have Country enabled.
he_IL: באפשרותך להציג את דגל המדינה שבה בחר החותם, אם הפעלת מדינה.

en: You can personalise the message by inserting tags
he_IL: באפשרותך להתאים אישית את ההודעה על-ידי הוספת תגים

en: You must also enable 'Display opt-in checkbox' under the Display Options tab
he_IL: עליך גם להפוך את תיבת הסימון 'הצג הצטרפות לזמינה' תחת הכרטיסיה אפשרויות תצוגה

en: You or the signer can format the message using Markdown syntax - see
he_IL: אתה או החותם יכולים לעצב את ההודעה באמצעות Markdown - ראה

en: Your license key
he_IL: מפתח הרישיון שלך

en: Your signature has already been confirmed.
he_IL: חתימתך כבר מאושרת

en: Your signature has been added.
he_IL: חתימתך נוספה

en: at the bottom of the petition form
he_IL: בתחתית טופס העתירה

en: by
he_IL: מאת

en: confirmed
he_IL: מאושר

en: currently
he_IL: כעת

en: disabled
he_IL: מבוטל

en: display petition
he_IL: הצגת עצומה

en: display petition message
he_IL: הצג הודעת עתירה

en: display petition title
he_IL: הצג כותרת עתירה

en: display signature count
he_IL: הצג ספירת חתימות

en: display signature goal
he_IL: הצג מטרת חתימה

en: display signature list
he_IL: הצגת רשימת חתימות

en: enabled - only show first letter of surname
he_IL: זמין - הצג רק אות ראשונה של שם משפחה

en: inline blocks - very styleable
he_IL: בלוקים מוטבעים - מאוד מעוצב

en: items
he_IL: מרכיבים

en: long list (comma separated)
he_IL: רשימה ארוכה (מופרדות בפסיק)

en: milliseconds
he_IL: אלפיות

en: of
he_IL: של

en: of goal
he_IL: של המטרה

en: opt-in + confirmed
he_IL: אישור + אישרור במייל

en: page
he_IL: עמוד

en: privacy policy
he_IL: מדיניות פרטיות

en: read more
he_IL: קרא עוד

en: requires Country column to be enabled above
he_IL: דורש שעמודת מדינה תהיה זמינה לעיל

en: rows - default = 20
he_IL: שורות - ברירת מחדל = 20

en: rows - default = 50
he_IL: שורות - ברירת מחדל = 50

en: selected signature
he_IL: חתימה נבחרת

en: setting
he_IL: הגדרה (הגדרה

en: signature
he_IL: חתימה

en: signatures
he_IL: חתימות

en: table
he_IL: טבלה

en: to return to site
he_IL: לחזור לאתר

en: unconfirmed
he_IL: לא מאושר

en: use
he_IL: השתמש

en: when count
he_IL: בעת ספירה

en: you may enter multiple addresses separated by commas
he_IL: ניתן להזין כתובות מרובים מופרדים באמצעות פסיקים

en: your signature
he_IL: חתימה
