Smart Manager - Advanced WooCommerce Bulk Edit & Inventory Management 8.65.0 - en to pl-PL translation catalogue (853 entries)

en: % Completed
pl-PL: % ukończone

note: translators: %1$d: number of updated record %2$s: record update message
en: %1$d record%2$s deleted successfully!
pl-PL: %1$d rekord%2$s usunięty pomyślnie!

note: translators: %1$d: number of updated record %2$s: record update message
en: %1$d record%2$s updated successfully!
pl-PL: %1$d rekord%2$s zaktualizowany pomyślnie!

note: translators: %1$d: number of updated record %2$s: record update message
en: %1$d record%2$s updated successfully! %3$s
pl-PL: %1$d rekord%2$s zaktualizowany pomyślnie! %3$s

note: translators: %s: pricing page link
en: %s to check Smart Manager Pro features/benefits and claim your discount.
pl-PL: %s, aby sprawdzić funkcje/korzyści Smart Manager Pro i odebrać zniżkę.

en: , please leave us a
pl-PL: zostaw nam wiadomość

en: 25% off
pl-PL: 25% zniżki

en: 25% off!
pl-PL: 25% zniżki!

[ctx: 5-star link title]
en: 5-star review
pl-PL: 5 gwiazdek

en: <span class="sm_pricing_icon"> 🔥 </span> Go Pro
pl-PL:  Go Pro

note: Description of the plugin
en: <strong>Pro Version Installed</strong>. The #1 tool for WooCommerce inventory management, stock management, bulk edit, export, delete, duplicate...from one place using an Excel-like sheet editor.
pl-PL: <strong>Zainstalowana wersja Pro</strong>. Narzędzie nr 1 do zarządzania zapasami WooCommerce, zarządzania zapasami, zbiorczej edycji, eksportu, usuwania, duplikowania... z jednego miejsca za pomocą edytora arkuszy podobnego do Excela.

en: A required Smart Manager file is missing. Can't continue.
pl-PL: Brakuje wymaganego pliku Smart Manager. Nie można kontynuować.

[ctx: access privilege settings button]
en: Access Privilege Settings
pl-PL: Ustawienia uprawnień dostępu

[ctx: access privilege settings description]
en: Manage dashboards access for user roles and users
pl-PL: Zarządzanie dostępem do pulpitów nawigacyjnych dla ról i użytkowników

[ctx: access privilege settings description]
en: Note: The privilege setting for a user email will always take precedence over a user role
pl-PL: Uwaga: Ustawienie uprawnień dla wiadomości e-mail użytkownika zawsze będzie miało pierwszeństwo przed rolą użytkownika.

[ctx: access privilege settings notification]
en: Privilege settings saved successfully!
pl-PL: Ustawienia uprawnień zostały pomyślnie zapisane!

[ctx: access privilege settings side pannel - modal title]
en: Privilege Settings
pl-PL: Ustawienia uprawnień

en: Action
pl-PL: Działanie

[ctx: add attribute button for WooCommerce products]
en: Add
pl-PL: Dodaj

[ctx: additional description column key]
en: Additional Description
pl-PL: Dodatkowy opis

[ctx: additional description column name]
en: Additional Description
pl-PL: Dodatkowy opis

en: Address Billing Email
pl-PL: Adres rozliczeniowy E-mail

en: Address to look in
pl-PL: Adres do wyszukania

en: Adjacent Buffering?
pl-PL: Sąsiadujące buforowanie?

[ctx: admin notice description for sku generation feature]
en: Automatically generate SKUs for WooCommerce products with blank SKUs during CSV import.
pl-PL: Automatyczne generowanie jednostek SKU dla produktów WooCommerce z pustymi jednostkami SKU podczas importu CSV.

[ctx: admin notice instructions for sku generation feature]
en: Enable this by turning on the <strong>“Automatically generate SKUs for WooCommerce products with blank values during CSV import”</strong> setting in <strong>Settings > General Settings.</strong>
pl-PL: Włącz tę opcję, włączając ustawienie <strong>"Automatycznie generuj SKU dla produktów WooCommerce z pustymi wartościami podczas importu CSV"</strong> w <strong>Ustawienia &gt; Ustawienia ogólne.</strong>

[ctx: admin notice title for sku generation feature]
en: New Feature Alert:
pl-PL: Nowa funkcja:

en: Advanced Search
pl-PL: Wyszukiwanie zaawansowane

[ctx: advanced search button]
en: Clear
pl-PL: Wyczyść

[ctx: advanced search button]
en: Search
pl-PL: Wyszukiwanie

[ctx: advanced search button title]
en: Search [ENTER]
pl-PL: Szukaj [ENTER]

[ctx: advanced search close button title]
en: Close [ESC]
pl-PL: Zamknij [ESC]

[ctx: advanced search content]
en: condition groups pass
pl-PL: grupy warunków zaliczone

[ctx: advanced search content]
en: When
pl-PL: Kiedy

[ctx: advanced search notice for custom views]
en: Conditions cannot be edited when using Custom Views
pl-PL: Warunki nie mogą być edytowane podczas korzystania z widoków niestandardowych

[ctx: advanced search option]
en: at least one
pl-PL: co najmniej jeden

[ctx: advanced search save button]
en: Save
pl-PL: Zapisz

[ctx: advanced search save button title]
en: Save
pl-PL: Zapisz

[ctx: AFWC Additional Form Fields field name]
en: AFWC Additional Form Fields
pl-PL: Dodatkowe pola formularza AFWC

[ctx: AFWC Affiliate Form Contact field name]
en: AFWC Affiliate Form Contact
pl-PL: AFWC Affiliate Form Kontakt

[ctx: AFWC Affiliate Form Description field name]
en: AFWC Affiliate Form Description
pl-PL: Opis formularza partnerskiego AFWC

[ctx: AFWC Affiliate Tags field name]
en: AFWC Affiliate Tags
pl-PL: Tagi partnerów AFWC

[ctx: AFWC Is Affiliate field name]
en: AFWC Is Affiliate
pl-PL: AFWC jest partnerem

[ctx: AFWC Lifetime Customers field name]
en: AFWC Lifetime Customers
pl-PL: Dożywotni klienci AFWC

[ctx: AFWC Parent Chain field name]
en: AFWC Parent Chain
pl-PL: Łańcuch macierzysty AFWC

[ctx: AFWC Referral URL ID field name]
en: AFWC Referral URL ID
pl-PL: Identyfikator URL odsyłacza AFWC

[ctx: Ajax request handler background progress]
note: translators: 1: Method name, 2: Class name.
en: Method %1$s is not callable in class %2$s
pl-PL: Metoda %1$s nie jest wywoływalna w klasie %2$s

en: All blocks being booked
pl-PL: Wszystkie bloki są zarezerwowane

en: All dates are...
pl-PL: Wszystkie daty są...

[ctx: allow backorder status]
en: Allow
pl-PL: Zezwalaj

[ctx: allow but notify customer backorder status]
en: Allow, but notify customer
pl-PL: Zezwól, ale powiadom klienta

en: Allow Combination
pl-PL: Dozwolona kombinacja

en: Allow Free Shipping
pl-PL: Zezwól na bezpłatną wysyłkę

en: Allow free shipping
pl-PL: Zezwalaj na bezpłatną wysyłkę

note: translators: %1$s: dashboard title
en: Allow search engines to show this %1$s in search results?
pl-PL: Zezwolić wyszukiwarkom na wyświetlanie %1$s w wynikach wyszukiwania?

en: Allowed Emails
pl-PL: Dozwolone wiadomości e-mail

en: Allowed emails
pl-PL: Dozwolone wiadomości e-mail

en: Allowed user roles
pl-PL: Dozwolone role użytkowników

en: An upgrade for Smart Manager Pro
pl-PL: Aktualizacja dla Smart Manager Pro

note: translators: %s: HTML of Smart Manager about screen
en: any custom post type in WordPress
pl-PL: dowolny niestandardowy typ postu w WordPress

note: translators: %s: HTML of Smart Manager about screen
en: Apart from WooCommerce post types like Products, Orders, Coupons, now you can manage %s. Be it Posts, Pages, Media, WordPress Users, etc. you can now manage everything using Smart Manager.
pl-PL: Oprócz typów postów WooCommerce, takich jak Produkty, Zamówienia, Kupony, teraz możesz zarządzać %s. Czy to posty, strony, media, użytkownicy WordPress itp. możesz teraz zarządzać wszystkim za pomocą Smart Managera.

note: translators: %s: process name
en: Are you sure you want to stop the %s process? Click OK to stop.
pl-PL: Czy na pewno chcesz zatrzymać proces %s? Kliknij OK, aby zatrzymać.

[ctx: attributes column]
en: Attributes
pl-PL: Atrybuty

[ctx: attributes column name]
en: Attributes
pl-PL: Atrybuty

en: Auto Generate Coupon
pl-PL: Automatyczne generowanie kuponów

en: Auto-updates are not available for this plugin.
pl-PL: Automatyczne aktualizacje nie są dostępne dla tej wtyczki.

en: Automatically assigned
pl-PL: Automatycznie przypisany

en: available by default
pl-PL: dostępne domyślnie

[ctx: background process notice]
en: Every 5 Seconds
pl-PL: Co 5 sekund

[ctx: background process notification]
en: entire store
pl-PL: cały sklep

[ctx: background process notification]
en: record
pl-PL: rekord

[ctx: background process notification]
en: records
pl-PL: rekordy

[ctx: background process task params]
en: Background process task params
pl-PL: Parametry zadania procesu w tle

[ctx: background process title]
note: translators: %1$1s: site title %2$2s: background process parameter name
en: [%1$1s] %2$2s process completed!
pl-PL: [%1$1s] %2$2s proces zakończony!

[ctx: banner content]
en: Get 50% off on Smart Manager Pro
pl-PL: Uzyskaj 50% zniżki na Smart Manager Pro

[ctx: banner content]
en: Get 60% off on 3-year and 25% off on annual plans on Smart Manager Pro
pl-PL: Uzyskaj 60% zniżki na 3-letnie i 25% zniżki na roczne plany Smart Manager Pro

[ctx: banner content]
en: Upgrade now and take your productivity to the next level!
pl-PL: Uaktualnij teraz i przenieś swoją produktywność na wyższy poziom!

[ctx: banner heading]
en: Limited Period Offer
pl-PL: Oferta ograniczona czasowo

[ctx: batch handler memory exceed status]
note: translators: %s: process name
en: Memory is exceeded for %s
pl-PL: Pamięć została przekroczona dla %s

[ctx: batch handler params]
en: Batch handler params
pl-PL: Parametry obsługi wsadowej

[ctx: batch handler time exceed status]
note: translators: %s: process name
en: Time is exceeded for %s
pl-PL: Przekroczono czas dla %s

[ctx: batch handler update ids]
en: Batch handler update ids
pl-PL: Identyfikatory aktualizacji obsługi wsadowej

[ctx: batch process]
en: No batch process params found
pl-PL: Nie znaleziono parametrów procesu wsadowego

en: Below are the lists of updates done:
pl-PL: Poniżej znajdują się listy wykonanych aktualizacji:

en: Biggest Time Saver
pl-PL: Największa oszczędność czasu

en: Billing
pl-PL: Fakturowanie

en: Billing Address
pl-PL: Adres rozliczeniowy

en: Billing Period
pl-PL: Okres rozliczeniowy

en: Booked Product
pl-PL: Zarezerwowany produkt

en: Booking can be cancelled until
pl-PL: Rezerwację można anulować do

en: Booking can be cancelled until (Unit)
pl-PL: Rezerwację można anulować do (Jednostka)

en: Booking duration
pl-PL: Czas trwania rezerwacji

en: Booking Duration (Type)
pl-PL: Czas trwania rezerwacji (typ)

en: Booking Duration (Unit)
pl-PL: Czas trwania rezerwacji (jednostka)

note: translators: %1\$: 5-star link %2s: 5-star link
en: Boost us with %1$s&#11088;&#11088;&#11088;&#11088;&#11088; &#128640;%2$s
pl-PL: Doładuj nas za pomocą %1$s⭐⭐⭐⭐⭐ 🚀%2$s

[ctx: bottom bar button]
note: translators: %s: dashboard display name
en: Load More %s
pl-PL: Załaduj więcej %s

[ctx: bottom bar display name for tasks]
en: Tasks
pl-PL: Zadania

[ctx: bottom bar status]
note: translators: %1$d: number of display records %2$s: dashboard display name
en: %1$d %2$s loaded
pl-PL: %1$d %2$s załadowane

[ctx: bottom bar status]
note: translators: %1$d: number of total records %2$d: number of display records %3$s: dashboard display name
en: %1$d of %2$d %3$s loaded
pl-PL: %1$d z %2$d %3$s załadowanych

[ctx: bottom bar status]
note: translators: %s: dashboard display name
en: No %s Found
pl-PL: Nie znaleziono %s

en: Bulk Edit
pl-PL: Edycja zbiorcza

note: translators: %1$s: HTML for bulk edit %2$s: link to Smart Manager Pro product page
en: Bulk Edit - %1$s (only in %2$s)
pl-PL: Edycja zbiorcza - %1$s (tylko w %2$s)

[ctx: bulk edit action]
en: copy from
pl-PL: kopia z

[ctx: bulk edit action]
en: copy from field
pl-PL: kopiowanie z pola

[ctx: bulk edit action]
en: set to
pl-PL: ustawiony na

[ctx: bulk edit action - 'date' fields]
en: decrease by
pl-PL: spadek o

[ctx: bulk edit action - 'date' fields]
en: increase by
pl-PL: wzrost o

[ctx: bulk edit action - 'date' fields]
en: set date to
pl-PL: ustawić datę na

[ctx: bulk edit action - 'datetime' fields]
en: set date to
pl-PL: ustawić datę na

[ctx: bulk edit action - 'datetime' fields]
en: set datetime to
pl-PL: ustaw datę i godzinę na

[ctx: bulk edit action - 'datetime' fields]
en: set time to
pl-PL: ustawić czas na

[ctx: bulk edit action - 'multiselect list' fields]
en: add to
pl-PL: dodać do

[ctx: bulk edit action - 'multiselect list' fields]
en: remove from
pl-PL: usunąć z

[ctx: bulk edit action - 'number' fields]
en: decrease by %
pl-PL: spadek o %

[ctx: bulk edit action - 'number' fields]
en: decrease by number
pl-PL: spadek według liczby

[ctx: bulk edit action - 'number' fields]
en: increase by %
pl-PL: wzrost o %

[ctx: bulk edit action - 'number' fields]
en: increase by number
pl-PL: wzrost według liczby

[ctx: bulk edit action - 'text' fields]
en: append
pl-PL: dodatek

[ctx: bulk edit action - 'text' fields]
en: prepend
pl-PL: przedrostek

[ctx: bulk edit action - 'text' fields]
en: search & replace
pl-PL: Wyszukaj i zamień

[ctx: bulk edit action - 'time' fields]
en: set time to
pl-PL: ustawić czas na

[ctx: bulk edit default action]
en: Select Action
pl-PL: Wybierz akcję

[ctx: bulk edit default action for WooCommerce product attribute]
en: Select Attribute
pl-PL: Wybierz atrybut

[ctx: bulk edit default action for WooCommerce product category]
en: Select Action
pl-PL: Wybierz akcję

[ctx: bulk edit field]
en: Select Field
pl-PL: Wybierz pole

[ctx: bulk edit option]
en: All Items In Search Results
pl-PL: Wszystkie pozycje w wynikach wyszukiwania

[ctx: bulk edit option]
en: All Items In Store
pl-PL: Wszystkie produkty w sklepie

[ctx: bulk edit option]
en: Selected Items
pl-PL: Wybrane elementy

[ctx: Bulk Edit option for WooCommerce order line items]
en: add coupon
pl-PL: dodaj kupon

[ctx: Bulk Edit option for WooCommerce order line items]
en: add product
pl-PL: dodać produkt

[ctx: Bulk Edit option for WooCommerce order line items]
en: copy coupon from
pl-PL: skopiuj kupon z

[ctx: Bulk Edit option for WooCommerce order line items]
en: copy from
pl-PL: kopia z

[ctx: Bulk Edit option for WooCommerce order line items]
en: copy product from
pl-PL: kopiowanie produktu z

[ctx: Bulk Edit option for WooCommerce order line items]
en: Line items
pl-PL: Pozycje liniowe

[ctx: Bulk Edit option for WooCommerce order line items]
en: remove coupon
pl-PL: usuń kupon

[ctx: Bulk Edit option for WooCommerce order line items]
en: remove product
pl-PL: usunąć produkt

[ctx: Bulk Edit option for WooCommerce product attribute]
en: copy from
pl-PL: kopia z

[ctx: bulk edit option for WooCommerce product category]
en: add to
pl-PL: dodać do

[ctx: bulk edit option for WooCommerce product category]
en: remove from
pl-PL: usunąć z

[ctx: bulk edit option for WooCommerce product category]
en: set to
pl-PL: ustawiony na

[ctx: bulk edit option for WooCommerce product regular price]
en: set to sale price
pl-PL: ustawiona na cenę sprzedaży

[ctx: bulk edit option for WooCommerce product sale price]
en: set to regular price
pl-PL: ustawiona na cenę regularną

[ctx: bulk edit option for WooCommerce product sale price]
en: set to regular price and decrease by %
pl-PL: ustawić na cenę regularną i zmniejszyć o %

[ctx: bulk edit option for WooCommerce product sale price]
en: set to regular price and decrease by number
pl-PL: ustawić na cenę regularną i zmniejszyć o liczbę

[ctx: Bulk Edit option for WooCommerce shop order - order notes]
en: add to
pl-PL: dodać do

[ctx: Bulk Edit option for WooCommerce shop order - order notes]
en: remove from
pl-PL: usunąć z

[ctx: bulk update process]
en: Bulk update posts batch failed
pl-PL: Zbiorcza aktualizacja postów nie powiodła się

[ctx: button]
en: Add
pl-PL: Dodaj

[ctx: button]
en: Add images to product gallery
pl-PL: Dodawanie obrazów do galerii produktów

[ctx: button]
en: Add Row
pl-PL: Dodaj wiersz

[ctx: button]
en: Add to gallery
pl-PL: Dodaj do galerii

[ctx: button]
en: Bulk Edit
pl-PL: Edycja zbiorcza

[ctx: button]
en: Cancel
pl-PL: Anuluj

[ctx: button]
en: Columns
pl-PL: Kolumny

[ctx: button]
en: Create
pl-PL: Utwórz

[ctx: button]
en: Custom Views
pl-PL: Widoki niestandardowe

[ctx: button]
en: Delete
pl-PL: Usuń

[ctx: button]
en: Duplicate
pl-PL: Duplikat

[ctx: button]
en: Export CSV
pl-PL: Eksport CSV

[ctx: button]
en: No
pl-PL: Nie

[ctx: button]
en: Print Invoice
pl-PL: Drukuj fakturę

[ctx: button]
en: Save
pl-PL: Zapisz

[ctx: button]
en: Undo
pl-PL: Cofnij

[ctx: button]
en: Update
pl-PL: Aktualizacja

[ctx: button]
en: Upgrade Now
pl-PL: Uaktualnij teraz

[ctx: button]
en: Yes
pl-PL: Tak

[ctx: button for creating new bulk edit]
en: New
pl-PL: Nowość

[ctx: button for selecting WooCommerce product attribute]
en: Select all
pl-PL: Wybierz wszystko

[ctx: button for selecting WooCommerce product attribute]
en: Select none
pl-PL: Brak wyboru

en: Calculate unit prices automatically
pl-PL: Automatyczne obliczanie cen jednostkowych

en: Calendar always visible
pl-PL: Kalendarz zawsze widoczny

en: Calendar display mode
pl-PL: Tryb wyświetlania kalendarza

en: Can be cancelled?
pl-PL: Czy można anulować?

en: Can I import using Smart Manager?
pl-PL: Czy mogę importować za pomocą Smart Managera?

[ctx: catalog visibility column name]
en: Catalog Visibility
pl-PL: Widoczność katalogu

en: Category
pl-PL: Kategoria

en: Category group-of rules: Exclude
pl-PL: Grupa reguł kategorii: Wyklucz

en: Check rules against...
pl-PL: Sprawdź zasady przeciwko...

[ctx: checkbox for custom view access]
en: Public
pl-PL: Publiczny

[ctx: checkbox for displaying current dashboard tasks]
en: Show Tasks
pl-PL: Pokaż zadania

[ctx: checkbox for displaying WooCommerce product variations]
en: Show Variations
pl-PL: Pokaż warianty

[ctx: checkbox to save advanced search conditions]
en: Save Advanced Search conditions
pl-PL: Zapisywanie warunków wyszukiwania zaawansowanego

[ctx: checkbox to save dashboard along with save columns]
en: Save dashboard along with save columns
pl-PL: Zapisywanie pulpitu nawigacyjnego wraz z zapisywaniem kolumn

note: translators: %s: pricing page link
en: Click here
pl-PL: Kliknij tutaj

en: click here
pl-PL: kliknij tutaj

en: Click to copy
pl-PL: Kliknij, aby skopiować

en: Click to upgrade.
pl-PL: Kliknij, aby uaktualnić.

[ctx: Column edit disable message]
en: This column edit has been disabled. Please contact store administrator for enabling the same.
pl-PL: Edycja tej kolumny została wyłączona. Aby ją włączyć, skontaktuj się z administratorem sklepu.

[ctx: column manager button]
en: Update
pl-PL: Aktualizacja

[ctx: column manager button title]
en: Update [ENTER]
pl-PL: Aktualizacja [ENTER]

[ctx: column manager close button title]
en: Close [ESC]
pl-PL: Zamknij [ESC]

[ctx: column name]
en: Featured Image
pl-PL: Wyróżniony obraz

[ctx: column name key]
en: Featured Image
pl-PL: Wyróżniony obraz

[ctx: columns settings description]
note: translators: %s: reset columns link
en: Click %s to reset the Columns order to default.
pl-PL: Kliknij %s, aby przywrócić domyślną kolejność kolumn.

[ctx: columns settings description]
en: Drag the enabled columns to the right to disable them and vise-versa. Drag the columns top or bottom to rearrange their position in the grid.
pl-PL: Przeciągnij włączone kolumny w prawo, aby je wyłączyć i odwrotnie. Przeciągnij kolumny w górę lub w dół, aby zmienić ich położenie w siatce.

[ctx: columns settings description]
en: here
pl-PL: tutaj

[ctx: columns settings searchbox heading]
en: Disabled
pl-PL: Wyłączony

[ctx: columns settings searchbox heading]
en: Enabled
pl-PL: Włączone

[ctx: comparison table features data]
en: Add or Delete Records
pl-PL: Dodawanie lub usuwanie rekordów

[ctx: comparison table features data]
en: Advanced Search Using “AND” Filter
pl-PL: Wyszukiwanie zaawansowane przy użyciu filtra "AND"

[ctx: comparison table features data]
en: Advanced Search Using “OR” Filter
pl-PL: Wyszukiwanie zaawansowane przy użyciu filtra "OR"

[ctx: comparison table features data]
en: All Columns
pl-PL: Wszystkie kolumny

[ctx: comparison table features data]
en: all custom post types and their custom fields
pl-PL: wszystkie niestandardowe typy postów i ich niestandardowe pola

[ctx: comparison table features data]
en: Bulk Edit / Batch Update
pl-PL: Edycja zbiorcza / aktualizacja wsadowa

[ctx: comparison table features data]
en: Buy Smart Manager Pro →
pl-PL: Kup Smart Manager Pro →

[ctx: comparison table features data]
en: Columns (Show / Hide / Sort)
pl-PL: Kolumny (Pokaż / Ukryj / Sortuj)

[ctx: comparison table features data]
en: Create Column Sets / Custom Views
pl-PL: Tworzenie zestawów kolumn / widoków niestandardowych

[ctx: comparison table features data]
en: Duplicate All Records In A Single Click
pl-PL: Powielanie wszystkich rekordów jednym kliknięciem

[ctx: comparison table features data]
en: Duplicate Single / Multiple Records
pl-PL: Duplikat pojedynczego / wielu rekordów

[ctx: comparison table features data]
en: Email, Phone, Video Calls
pl-PL: E-mail, telefon, rozmowy wideo

[ctx: comparison table features data]
en: Everything in Lite + WordPress Pages, Media, Users, SEO plugins, WooCommerce Subscriptions, Bookings, Memberships, Product Add-ons, Brands...
pl-PL: Wszystko w wersji Lite + strony WordPress, media, użytkownicy, wtyczki SEO, subskrypcje WooCommerce, rezerwacje, członkostwa, dodatki do produktów, marki...

[ctx: comparison table features data]
en: Export All / Selected / Filtered Records As CSV
pl-PL: Eksport wszystkich / wybranych / przefiltrowanych rekordów jako CSV

[ctx: comparison table features data]
en: Import products CSV
pl-PL: Import produktów CSV

[ctx: comparison table features data]
en: Inline (Direct) editing
pl-PL: Edycja wbudowana (bezpośrednia)

[ctx: comparison table features data]
en: Manage Custom Taxonomies
pl-PL: Zarządzanie niestandardowymi taksonomiami

[ctx: comparison table features data]
en: Manage WordPress User Roles
pl-PL: Zarządzanie rolami użytkowników WordPress

[ctx: comparison table features data]
en: Only WooCommerce Products Stock Columns
pl-PL: Tylko kolumny magazynowe produktów WooCommerce

[ctx: comparison table features data]
en: Pricing
pl-PL: Wycena

[ctx: comparison table features data]
en: Print Packing Slips For WooCommerce Orders In Bulk
pl-PL: Masowe drukowanie listów przewozowych dla zamówień WooCommerce

[ctx: comparison table features data]
en: Print PDF Invoices
pl-PL: Drukowanie faktur PDF

[ctx: comparison table features data]
en: Rename Column Headers
pl-PL: Zmiana nazwy nagłówków kolumn

[ctx: comparison table features data]
en: Saved Bulk Edits
pl-PL: Zapisane edycje zbiorcze

[ctx: comparison table features data]
en: Saved Searches
pl-PL: Zapisane wyszukiwania

[ctx: comparison table features data]
en: Schedule Bulk Edits
pl-PL: Zaplanuj edycje zbiorcze

[ctx: comparison table features data]
en: Scheduled CSV Exports for WooCommerce Orders
pl-PL: Zaplanowane eksporty CSV dla zamówień WooCommerce

[ctx: comparison table features data]
en: Set to, Append, Prepend, Increase / Decrease by %, Increase / Decrease by number, Set datetime to, Set date to, Set time to, Upload images and many more...
pl-PL: Set to, Append, Prepend, Increase / Decrease by %, Increase / Decrease by number, Set datetime to, Set date to, Set time to, Upload images i wiele więcej...

[ctx: comparison table features data]
en: Simple Search
pl-PL: Wyszukiwanie proste

[ctx: comparison table features data]
en: Support
pl-PL: Wsparcie

[ctx: comparison table features data]
en: Supported Post Types
pl-PL: Obsługiwane typy postów

[ctx: comparison table features data]
en: Undo Inline & Bulk Edits
pl-PL: Cofnij edycję wbudowaną i zbiorczą

[ctx: comparison table features data]
en: Unlimited
pl-PL: Bez ograniczeń

[ctx: comparison table features data]
en: Upto three records without saving
pl-PL: Do trzech rekordów bez zapisywania

[ctx: comparison table features data]
en: User-role / user based dashboard restrictions
pl-PL: Ograniczenia pulpitu nawigacyjnego oparte na rolach / użytkownikach

[ctx: comparison table features data]
en: View Customer Lifetime Value (LTV)
pl-PL: Wyświetlanie wartości życiowej klienta (LTV)

[ctx: comparison table features data]
en: WooCommerce Product Stock Log (Product History)
pl-PL: Dziennik zapasów produktów WooCommerce (historia produktu)

[ctx: comparison table features data]
en: WordPress Forum
pl-PL: Forum WordPress

[ctx: comparison table features data]
en: WordPress Posts, WooCommerce Products, Product Variations, Orders, Coupons
pl-PL: WordPress Posty, produkty WooCommerce, warianty produktów, zamówienia, kupony

[ctx: comparison table heading]
en: FEATURES
pl-PL: CECHY

en: Completed
pl-PL: Zakończono

en: completed successfully
pl-PL: ukończony pomyślnie

en: Config Options
pl-PL: Opcje konfiguracji

en: contact us
pl-PL: skontaktuj się z nami

en: Cost of Good
pl-PL: Koszt towaru

en: Count persons as bookings
pl-PL: Liczenie osób jako rezerwacje

en: Coupon Code
pl-PL: Kod kuponu

en: Coupon expiry date
pl-PL: Data wygaśnięcia kuponu

en: Coupon expiry time
pl-PL: Czas wygaśnięcia kuponu

en: Coupon Is Visible Storewide
pl-PL: Kupon jest widoczny w całym sklepie

en: Coupon shareable link
pl-PL: Link do udostępnienia kuponu

en: Coupon Title Prefix
pl-PL: Prefiks tytułu kuponu

en: Coupon Title Suffix
pl-PL: Sufiks tytułu kuponu

en: Coupon Validity
pl-PL: Ważność kuponu

[ctx: create view response message]
en: Required params missing.
pl-PL: Brak wymaganych parametrów.

[ctx: create view response message]
en: Saved action with this name already exists
pl-PL: Zapisana akcja o tej nazwie już istnieje

[ctx: create view response message]
en: View already exists. Please try another name
pl-PL: Widok już istnieje. Spróbuj użyć innej nazwy

[ctx: custom attributes column name]
en: Attributes: custom
pl-PL: Atrybuty: niestandardowe

[ctx: custom view button]
en: Create
pl-PL: Utwórz

[ctx: custom view button]
en: Delete
pl-PL: Usuń

[ctx: custom view button]
en: Update
pl-PL: Aktualizacja

en: Customer defined blocks of
pl-PL: Bloki zdefiniowane przez klienta

en: Customer provided note
pl-PL: Uwaga dostarczona przez klienta

en: Customer selected
pl-PL: Wybrany klient

[ctx: dashboard display name]
en: Product
pl-PL: Produkt

[ctx: dashboard display test]
en: Choose a dashboard where you want to apply this saved search.
pl-PL: Wybierz pulpit nawigacyjny, w którym chcesz zastosować zapisane wyszukiwanie.

[ctx: dashboard option groups]
en: All post types
pl-PL: Wszystkie typy postów

[ctx: dashboard option groups]
en: All taxonomies
pl-PL: Wszystkie taksonomie

[ctx: dashboard option groups]
en: Common post types
pl-PL: Popularne typy postów

[ctx: dashboard option groups]
en: Common taxonomies
pl-PL: Wspólne taksonomie

[ctx: dashboard option groups]
en: Other post types
pl-PL: Inne typy postów

[ctx: dashboard option groups]
en: Other saved views
pl-PL: Inne zapisane widoki

[ctx: dashboard option groups]
en: Other taxonomies
pl-PL: Inne taksonomie

[ctx: dashboard option groups]
en: Recently used views
pl-PL: Ostatnio używane widoki

en: Date
pl-PL: Data

en: Day(s)
pl-PL: Dzień (dni)

en: Default
pl-PL: Domyślne

[ctx: delete button]
en: Delete Permanently
pl-PL: Usuń trwale

[ctx: delete button]
en: Move to Trash
pl-PL: Przenieś do kosza

[ctx: delete button for image type settings]
en: Remove image
pl-PL: Usuń obraz

[ctx: delete permanently]
en: Delete records permanently failed
pl-PL: Trwałe usunięcie rekordów nie powiodło się

[ctx: delete process]
en: Delete process failed
pl-PL: Proces usuwania nie powiódł się

en: Delete Records
pl-PL: Usuń rekordy

[ctx: delete task details]
en: No task detail ids found for deleting task details
pl-PL: Nie znaleziono identyfikatorów szczegółów zadania do usunięcia szczegółów zadania

en: Delete Tasks
pl-PL: Usuwanie zadań

[ctx: delete tasks]
en: No task ids found for deleting tasks
pl-PL: Nie znaleziono identyfikatorów zadań do usunięcia

[ctx: delete tasks button]
en: All Tasks
pl-PL: Wszystkie zadania

[ctx: delete tasks button]
en: Selected Tasks
pl-PL: Wybrane zadania

[ctx: delete view response message]
en: Required params missing.
pl-PL: Brak wymaganych parametrów.

en: Description
pl-PL: Opis

[ctx: description]
en: Marking this view public will make it available to all users with access to Smart Manager.
pl-PL: Oznaczenie tego widoku jako publicznego sprawi, że będzie on dostępny dla wszystkich użytkowników z dostępem do Smart Managera.

[ctx: description column key]
en: Description
pl-PL: Opis

[ctx: description column name]
en: Description
pl-PL: Opis

en: Disable Email Restriction
pl-PL: Wyłącz ograniczenie poczty e-mail

[ctx: Discount message conclusion]
en: and unlock even more features!
pl-PL: i odblokuj jeszcze więcej funkcji!

[ctx: Discount message introduction]
en: Claim your
pl-PL: Zgłoś swoje

[ctx: Discount message middle part]
en: hours
pl-PL: godziny

[ctx: Discount message middle part]
en: to save additional
pl-PL: aby zaoszczędzić dodatkowe

en: Dismiss
pl-PL: Odrzucić

en: Display calendar on click
pl-PL: Wyświetlanie kalendarza po kliknięciu

en: Display message
pl-PL: Wyświetlany komunikat

[ctx: do not allow backorder status]
en: Do Not Allow
pl-PL: Nie zezwalaj

en: Docs
pl-PL: Dokumenty

en: Docs & Support
pl-PL: Dokumenty i wsparcie

[ctx: duplicate button]
en: All Items In Search Results
pl-PL: Wszystkie pozycje w wynikach wyszukiwania

[ctx: duplicate button]
en: Entire Store
pl-PL: Cały sklep

[ctx: duplicate button]
en: Selected Records
pl-PL: Wybrane nagrania

[ctx: duplicate process]
en: Duplicate process failed
pl-PL: Proces duplikowania nie powiódł się

en: Duplicate Records
pl-PL: Duplikaty rekordów

en: Duplicated
pl-PL: Zduplikowane

[ctx: edit link]
en: Edit
pl-PL: Edytuj

en: Email already exists. Please enter another email.
pl-PL: Adres e-mail już istnieje. Wprowadź inny adres e-mail.

en: Email cannot be empty
pl-PL: E-mail nie może być pusty

[ctx: Email heading for scheduled export]
note: translators: %s: date
en: Orders Export for %s
pl-PL: Eksport zamówień dla %s

en: Email id
pl-PL: Identyfikator e-mail

en: Email message?
pl-PL: Wiadomość e-mail?

[ctx: Email subject for scheduled export]
note: translators: 1: Site title, 2: Date
en: Your Scheduled Orders Export from %1$s on %2$s Is Ready
pl-PL: Zaplanowany eksport zamówień z %1$s na %2$s jest gotowy

en: Enable Calendar Range Picker?
pl-PL: Włączyć selektor zakresu kalendarza?

en: Enable Min Max Quantity
pl-PL: Włącz Min Max Ilość

en: Enable person types
pl-PL: Włączanie typów osób

[ctx: entire store]
en: All
pl-PL: Wszystkie

note: translators: 1. Error title 2. The bulk process
en: Error
pl-PL: Błąd

[ctx: error message]
en: Error in scheduling export, please try again later
pl-PL: Błąd podczas planowania eksportu, spróbuj ponownie później

[ctx: Error message for non-callable method in Ajax request handler]
note: Translators: %1$s is the method name, %2$s is the class name.
en: Method %1$s is not callable in class %2$s.
pl-PL: Metoda %1$s nie jest wywoływalna w klasie %2$s.

en: Error:
pl-PL: Błąd:

en: Exclude Attributes
pl-PL: Wyklucz atrybuty

en: Exclude categories
pl-PL: Wyklucz kategorie

en: Exclude products
pl-PL: Wyklucz produkty

en: Exclude sale items
pl-PL: Nie obejmuje produktów wyprzedażowych

en: Expire After
pl-PL: Wygasa po

en: Expires
pl-PL: Wygasa

[ctx: export button]
en: All Items In Search Results
pl-PL: Wszystkie pozycje w wynikach wyszukiwania

[ctx: export button]
en: All Items In Search Results - Stock Columns
pl-PL: Wszystkie elementy w wynikach wyszukiwania - kolumny akcji

[ctx: export button]
en: All Items In Search Results - Visible Columns
pl-PL: Wszystkie elementy w wynikach wyszukiwania - widoczne kolumny

[ctx: export button]
en: Entire Store
pl-PL: Cały sklep

[ctx: export button]
en: Entire Store - Stock Columns
pl-PL: Cały sklep - kolumny zapasów

[ctx: export button]
en: Entire Store - Visible Columns
pl-PL: Cały sklep - widoczne kolumny

[ctx: export button]
en: Selected Records
pl-PL: Wybrane nagrania

[ctx: export button]
en: Selected Records - Stock Columns
pl-PL: Wybrane rekordy - kolumny zapasów

[ctx: export button]
en: Selected Records - Visible Columns
pl-PL: Wybrane rekordy - widoczne kolumny

en: Export CSV
pl-PL: Eksport CSV

note: translators: %s: Export CSV doc link
en: Export CSV (only in %s)
pl-PL: Eksport CSV (tylko w %s)

[ctx: export data model]
en: Export CSV: no data found
pl-PL: Eksport CSV: nie znaleziono danych

[ctx: export file data]
en: Export CSV: no file data found
pl-PL: Eksport CSV: nie znaleziono danych pliku

[ctx: export file data]
note: translators: %s: Directory path
en: Export CSV: unable to create directory %s
pl-PL: Eksport CSV: nie można utworzyć katalogu %s

en: FAQ / Common Problems
pl-PL: FAQ / Najczęstsze problemy

en: FAQ's
pl-PL: Najczęściej zadawane pytania

[ctx: fatal error for callback]
en: Transactional email triggered fatal error for callback
pl-PL: Transakcyjna wiadomość e-mail wywołała błąd krytyczny dla wywołania zwrotnego

[ctx: featured column name]
en: Featured
pl-PL: Polecane

en: Featured Image updated successfully
pl-PL: Obraz wyróżniony został pomyślnie zaktualizowany

en: Field
pl-PL: Pole

en: Filter / Search Records
pl-PL: Filtrowanie / wyszukiwanie rekordów

en: Fixed blocks of
pl-PL: Stałe bloki

note: translators: %s: Lite version to a Pro version doc link
en: Follow steps listed here: %s
pl-PL: Wykonaj kroki wymienione tutaj: %s

[ctx: footer content]
en: Our plugins are easy to use. We also have ample documentation. But whenever you need further assistance, you will get support from the same people who develop these plugins! We make sure you succeed!
pl-PL: Nasze wtyczki są łatwe w użyciu. Posiadamy również obszerną dokumentację. Ale kiedy tylko będziesz potrzebować dalszej pomocy, otrzymasz wsparcie od tych samych osób, które opracowują te wtyczki! Zapewniamy, że odniesiesz sukces!

[ctx: footer content]
en: Rest assured that you will be well taken care of when you buy from StoreApps.
pl-PL: Kupując w StoreApps masz pewność, że zostaniesz dobrze obsłużony.

[ctx: footer content]
en: You’re buying from the best!
pl-PL: Kupujesz od najlepszych!

[ctx: footer content - storeapps benefits list]
en: 300k+ users, millions of downloads
pl-PL: Ponad 300 tysięcy użytkowników, miliony pobrań

[ctx: footer content - storeapps benefits list]
en: 40k+ customers
pl-PL: Ponad 40 tysięcy klientów

[ctx: footer content - storeapps benefits list]
en: and GoDaddy partner
pl-PL: i partner GoDaddy

[ctx: footer content - storeapps benefits list]
en: community contributor
pl-PL: współtwórca społeczności

[ctx: footer content - storeapps benefits list]
en: Consistent 5 star review ratings
pl-PL: Stałe 5-gwiazdkowe oceny w recenzjach

[ctx: footer content - storeapps benefits list]
en: Founded in 2011, one of the early Woo third party developers
pl-PL: Założony w 2011 roku, jeden z pierwszych deweloperów Woo third party

[ctx: footer content - storeapps benefits list]
en: Official WooCommerce
pl-PL: Oficjalny WooCommerce

[ctx: footer content - storeapps benefits list]
en: sponsor, speaker.
pl-PL: sponsor, prelegent.

[ctx: footer content - storeapps benefits list]
en: Top selling plugins for marketing and store management
pl-PL: Najlepiej sprzedające się wtyczki do marketingu i zarządzania sklepem

[ctx: footer content - storeapps team image alt text]
en: StoreApps team is on your side
pl-PL: Zespół StoreApps jest po Twojej stronie

[ctx: footer content - trust badge alt text]
en: Friendly support from top quality developers
pl-PL: Przyjazne wsparcie od najwyższej jakości deweloperów

[ctx: footer content - trust badge alt text]
en: Guaranteed Safe Checkout
pl-PL: Gwarantowana bezpieczna płatność

[ctx: footer heading]
en: Still hesitant? Buy with confidence – you’re in good hands
pl-PL: Wciąż się wahasz? Kupuj bez obaw - jesteś w dobrych rękach

en: for
pl-PL: dla

en: For new user only?
pl-PL: Tylko dla nowych użytkowników?

en: Free Trial
pl-PL: Bezpłatna wersja próbna

[ctx: gallery modal title]
en: Gallery Images
pl-PL: Galeria zdjęć

en: Get it at
pl-PL: Pobierz na stronie

[ctx: get saved bulk edit response message]
en: Required params missing.
pl-PL: Brak wymaganych parametrów.

en: Get started with Smart Manager
pl-PL: Rozpocznij pracę z aplikacją Smart Manager

en: Glad to have you onboard. We hope Smart Manager adds to your desired success 🏆
pl-PL: Cieszymy się, że jesteś z nami. Mamy nadzieję, że Smart Manager przyczyni się do pożądanego sukcesu 🏆

en: Group Id
pl-PL: Id grupy

en: Group of...
pl-PL: Grupa...

en: Has persons
pl-PL: Czy osoby

en: Has resources
pl-PL: Posiada zasoby

note: translators: %1$s: current user display name %2$s: HTML of Pro price discount
en: Hey %1$s, grab your %2$s Halloween discount!
pl-PL: Hej %1$s, odbierz zniżkę %2$s na Halloween!

note: translators: %1$s: current user display name %2$s: HTML of Pro price discount
en: Hey %1$s, you just unlocked %2$s on Smart Manager Pro!
pl-PL: Hej %1$s, właśnie odblokowałeś %2$s na Smart Manager Pro!

note: translators: %1$s: user name, %2$s: saved man-hours
en: Hey %1$s, you’ve just saved <strong>%2$s productive hours</strong> with Smart Manager! 🎉
pl-PL: Hej %1$s, właśnie zaoszczędziłeś <strong>%2$s produktywnych godzin</strong> dzięki Smart Manager! 🎉

[ctx: hidden product visibility option]
en: Hidden
pl-PL: Ukryty

en: Hide this
pl-PL: Ukryj to

en: Hour(s)
pl-PL: Godziny

en: How do I upgrade a Lite version to a Pro version?
pl-PL: Jak uaktualnić wersję Lite do wersji Pro?

en: How to add columns to Smart Manager dashboard?
pl-PL: Jak dodać kolumny do pulpitu nawigacyjnego Smart Manager?

en: How to manage any custom field of any custom plugin using Smart Manager?
pl-PL: Jak zarządzać dowolnym niestandardowym polem dowolnej niestandardowej wtyczki za pomocą Smart Managera?

en: I can't find a way to do X...
pl-PL: Nie mogę znaleźć sposobu na zrobienie X...

en: I found another plugin for my needs
pl-PL: Znalazłem inną wtyczkę dla moich potrzeb

en: I only needed the plugin for a short period
pl-PL: Wtyczka była mi potrzebna tylko przez krótki czas

en: If you like
pl-PL: Jeśli lubisz

en: Important
pl-PL: Ważne

en: In Progress
pl-PL: W toku

[ctx: in stock status]
en: In stock
pl-PL: W magazynie

en: in the background. You will be notified on
pl-PL: w tle. Zostaniesz powiadomiony o

en: In the meanwhile, you can use Smart Manager. But before using actions like
pl-PL: W międzyczasie można użyć Smart Managera. Ale przed użyciem akcji takich jak

en: Index
pl-PL: Indeks

en: Individual use only
pl-PL: Tylko do użytku indywidualnego

en: Inline Editing
pl-PL: Edycja wbudowana

[ctx: interval unit]
en: Days
pl-PL: Dni

en: is available.
pl-PL: jest dostępny.

en: Is Pick Price of Product
pl-PL: Czy cena produktu wynosi

en: It is a temporary deactivation. I am just debugging an issue.
pl-PL: Jest to tymczasowa dezaktywacja. Właśnie debuguję problem.

en: Key
pl-PL: Klucz

en: Kindly share what did not work for you / conflicting with which plugin so we can fix it...
pl-PL: Uprzejmie prosimy o podzielenie się tym, co nie działa / jest w konflikcie z którą wtyczką, abyśmy mogli to naprawić...

en: Know Smart Manager
pl-PL: Poznaj inteligentnego menedżera

en: Label
pl-PL: Etykieta

[ctx: label]
en: Email
pl-PL: E-mail

[ctx: label]
en: Export Interval
pl-PL: Interwał eksportu

[ctx: label]
en: Order Statuses
pl-PL: Statusy zamówień

[ctx: label]
en: Start Time
pl-PL: Godzina rozpoczęcia

en: latest version
pl-PL: najnowsza wersja

en: LifterLMS Coupons
pl-PL: LifterLMS Kupony

en: LifterLMS Orders
pl-PL: Zamówienia LifterLMS

note: translators: %s: Changelog doc link
en: Make sure you are using %s of Smart Manager. If still the issue persist, temporarily de-activate all plugins except WooCommerce/WPeCommerce & Smart Manager. Re-check the issue, if the issue still persists, contact us. If the issue goes away, re-activate other plugins one-by-one & re-checking the fields, to find out which plugin is conflicting.
pl-PL: Upewnij się, że używasz %s Smart Managera. Jeśli problem nadal występuje, tymczasowo dezaktywuj wszystkie wtyczki z wyjątkiem WooCommerce/WPeCommerce i Smart Manager. Ponownie sprawdź problem, jeśli nadal występuje, skontaktuj się z nami. Jeśli problem zniknie, ponownie aktywuj inne wtyczki jedna po drugiej i ponownie sprawdź pola, aby dowiedzieć się, która wtyczka jest w konflikcie.

[ctx: manage scheduled exports button]
en: Manage Scheduled Exports
pl-PL: Zarządzanie zaplanowanymi eksportami

en: Manage your entire store from a single screen
pl-PL: Zarządzanie całym sklepem z jednego ekranu

en: Max bookings per block
pl-PL: Maksymalna liczba rezerwacji na blok

en: Max discount
pl-PL: Maksymalny rabat

en: Max persons
pl-PL: Maksymalna liczba osób

en: Max Quantity
pl-PL: Maksymalna ilość

en: Maximum block bookable
pl-PL: Maksymalny możliwy do zarezerwowania blok

en: Maximum block bookable (Unit)
pl-PL: Maksymalny możliwy do zarezerwowania blok (jednostka)

en: Maximum duration
pl-PL: Maksymalny czas trwania

en: Maximum Quantity
pl-PL: Maksymalna ilość

en: Maximum quantity
pl-PL: Maksymalna ilość

en: Member since
pl-PL: Członek od

en: Meta robots advanced
pl-PL: Zaawansowane meta roboty

en: Min persons
pl-PL: Min osób

en: Min Quantity
pl-PL: Minimalna ilość

en: Min/Max Rules
pl-PL: Zasady minimalne/maksymalne

en: Minimum block bookable
pl-PL: Minimalny blok możliwy do zarezerwowania

en: Minimum block bookable (Unit)
pl-PL: Minimalny możliwy do zarezerwowania blok (jednostka)

en: Minimum duration
pl-PL: Minimalny czas trwania

en: Minimum Quantity
pl-PL: Minimalna ilość

en: Minimum quantity
pl-PL: Minimalna ilość

en: Minutes(s)
pl-PL: Minuty

[ctx: modal content]
en: all
pl-PL: wszystko

[ctx: modal content]
en: all items in search results
pl-PL: wszystkie elementy w wynikach wyszukiwania

[ctx: modal content]
note: translators: %1$s: action name %2$s: dashboard display name
en: Are you sure you want to %1$s the %2$s?
pl-PL: Czy na pewno chcesz %1$s %2$s?

[ctx: modal content]
note: translators: %s: action name
en: Are you sure you want to %s
pl-PL: Czy na pewno chcesz %s

[ctx: modal content]
note: translators: %s: action name
en: Are you sure you want to %s?
pl-PL: Czy na pewno chcesz %s?

[ctx: modal content]
en: Are you sure you want to duplicate the
pl-PL: Czy na pewno chcesz zduplikować plik

[ctx: modal content]
en: Are you sure you want to export the
pl-PL: Czy na pewno chcesz wyeksportować plik

[ctx: modal content]
en: Are you sure?
pl-PL: Jesteś pewien?

[ctx: modal content]
en: Create a custom view to save selected columns from a dashboard. Use it for saved searches, giving specific columns access to other users, etc.
pl-PL: Utwórz niestandardowy widok, aby zapisać wybrane kolumny z pulpitu nawigacyjnego. Można go używać do zapisywania wyszukiwań, udzielania dostępu do określonych kolumn innym użytkownikom itp.

[ctx: modal content]
en: delete
pl-PL: usunąć

[ctx: modal content]
en: delete all
pl-PL: usuń wszystko

[ctx: modal content]
en: Do you really want to
pl-PL: Czy naprawdę chcesz

[ctx: modal content]
note: translators: %s: dashboard display name
en: Enter how many new %s(s) to create!
pl-PL: Wprowadź liczbę nowych %s(s) do utworzenia!

[ctx: modal content]
note: translators: %1$s: dashboard display name %2$s: success message %3$s: pricing page link
en: For managing %1$s, %2$s %3$s version
pl-PL: Do zarządzania %1$s, %2$s %3$s wersją

[ctx: modal content]
en: Note: Looking to
pl-PL: Uwaga: Szukasz

[ctx: modal content]
en: permanently delete
pl-PL: trwale usunąć

[ctx: modal content]
en: Pro
pl-PL: Zawodowiec

[ctx: modal content]
en: record
pl-PL: rekord

[ctx: modal content]
en: records
pl-PL: rekordy

[ctx: modal content]
en: the current view. Are you sure you want to continue?
pl-PL: bieżący widok. Czy na pewno chcesz kontynuować?

[ctx: modal content]
en: the records?
pl-PL: nagrania?

[ctx: modal content]
en: the selected
pl-PL: wybrany

[ctx: modal content]
note: translators: %s: pricing page link
en: This feature is available only in the %s version
pl-PL: Ta funkcja jest dostępna tylko w wersji %s

[ctx: modal content]
en: This will
pl-PL: Będzie to

[ctx: modal content]
en: This will duplicate only the records in posts, postmeta and related taxonomies.
pl-PL: Spowoduje to zduplikowanie tylko rekordów w postach, postmecie i powiązanych taksonomiach.

[ctx: modal content]
en: trash
pl-PL: śmieci

[ctx: modal content]
en: Upgrade to Pro
pl-PL: Aktualizacja do wersji Pro

[ctx: modal content]
en: You have unsaved changes. Are you sure you want to continue?
pl-PL: Zmiany nie zostały zapisane. Czy na pewno chcesz kontynuować?

[ctx: modal description]
en: how to do bulk edit
pl-PL: Jak wykonać edycję zbiorczą

[ctx: modal description]
en: If the CSV export link is unavailable, the file can be accessed directly from the
pl-PL: Jeśli łącze eksportu CSV jest niedostępne, dostęp do pliku można uzyskać bezpośrednio z witryny

[ctx: modal description]
note: translators: %s: Undo modal description
en: Name the task for easier reference and future actions, especially for %s option. A pre-filled title has been suggested based on your changes.
pl-PL: Nazwij zadanie, aby ułatwić odniesienie i przyszłe działania, szczególnie w przypadku opcji %s. Wstępnie wypełniony tytuł został zasugerowany na podstawie wprowadzonych zmian.

[ctx: modal description]
en: Note:
pl-PL: Uwaga:

[ctx: modal description]
en: Notes:
pl-PL: Uwagi:

[ctx: modal description]
en: Schedule Actions
pl-PL: Harmonogram działań

[ctx: modal description]
note: translators: %s: schedule actions modal description
en: Schedule actions at your convenient date and time.
pl-PL: Zaplanuj działania w dogodnym dla siebie terminie i czasie.

[ctx: modal description]
en: Scheduled actions follow timezone of your site. Avoid overlaps to prevent delays.
pl-PL: Zaplanowane działania są zgodne ze strefą czasową witryny. Unikaj nakładania się działań, aby zapobiec opóźnieniom.

[ctx: modal description]
en: Undo
pl-PL: Cofnij

[ctx: modal description]
note: translators: %s: Bulk Edit doc link
en: You can change/update multiple fields of the entire store OR for selected items using the Bulk Edit feature. Refer to this doc on %s or watch the video below.
pl-PL: Możesz zmieniać/aktualizować wiele pól w całym sklepie LUB dla wybranych pozycji za pomocą funkcji edycji zbiorczej. Zapoznaj się z tym dokumentem na %s lub obejrzyj poniższy film.

[ctx: modal description]
en: You can export selected/all records OR filtered records (using Simple Search or Advanced Search) by simply clicking on the Export CSV button at the bottom right of the grid.
pl-PL: Możesz wyeksportować wybrane/wszystkie rekordy LUB przefiltrowane rekordy (za pomocą wyszukiwania prostego lub zaawansowanego), klikając przycisk Eksportuj CSV w prawym dolnym rogu siatki.

[ctx: modal title]
note: translators: %s: pricing page link
en: (Only in %s)
pl-PL: (Tylko w %s)

[ctx: modal title]
note: translators: %s: dashboard display name
en: Add %s(s)
pl-PL: Dodaj %s(s)

[ctx: modal title]
en: Attention!
pl-PL: Uwaga!

[ctx: modal title]
en: Attribute
pl-PL: Atrybut

[ctx: modal title]
en: Biggest Time Saver
pl-PL: Największa oszczędność czasu

[ctx: modal title]
en: Bulk Edit
pl-PL: Edycja zbiorcza

[ctx: modal title]
en: Custom Views
pl-PL: Widoki niestandardowe

[ctx: modal title]
en: Export CSV of
pl-PL: Eksport CSV

[ctx: modal title]
en: Note
pl-PL: Uwaga

[ctx: modal title]
en: Pro
pl-PL: Zawodowiec

[ctx: modal title]
en: Schedule Bulk Edit
pl-PL: Edycja zbiorcza harmonogramu

[ctx: modal title]
en: Schedule For
pl-PL: Harmonogram dla

[ctx: modal title]
en: Task Title
pl-PL: Tytuł zadania

[ctx: modal title]
en: Title
pl-PL: Tytuł

[ctx: modal title]
en: Warning
pl-PL: Ostrzeżenie

en: Month(s)
pl-PL: Miesiące

[ctx: move to trash process]
en: Move to trash failed
pl-PL: Przeniesienie do kosza nie powiodło się

en: Multiply all costs by person count
pl-PL: Pomnóż wszystkie koszty przez liczbę osób

en: Name
pl-PL: Nazwa

[ctx: name and email address of the user who created the task]
en: Author
pl-PL: Autor

en: Never expire
pl-PL: Nigdy nie wygasa

[ctx: New stock value]
en: New Value
pl-PL: Nowa wartość

en: Nickname
pl-PL: Pseudonim

en: No
pl-PL: Nie

en: No Archive
pl-PL: Brak archiwum

en: No Image Index
pl-PL: Brak indeksu obrazów

en: No Index
pl-PL: Brak indeksu

[ctx: no shipping class]
en: No shipping class
pl-PL: Brak klasy wysyłki

en: No Snippet
pl-PL: Brak fragmentu

en: None
pl-PL: Brak

[ctx: none tax status]
en: None
pl-PL: Brak

en: not-available by default
pl-PL: domyślnie niedostępne

en: NOTE
pl-PL: UWAGA

[ctx: notifiacation]
en: You must select at least one option before saving
pl-PL: Przed zapisaniem należy wybrać co najmniej jedną opcję

[ctx: notification]
en: column if not enabled using
pl-PL: kolumna, jeśli nie została włączona przy użyciu

[ctx: notification]
en: column show/hide functionality
pl-PL: Funkcja pokazywania/ukrywania kolumn

[ctx: notification]
en: Comming soon
pl-PL: Już wkrótce

[ctx: notification]
note: translators: %s: pricing page link
en: Custom Views available (Only in %s)
pl-PL: Dostępne widoki niestandardowe (tylko w %s)

[ctx: notification]
note: translators: %s: pricing page link
en: Duplicate Records (Only in %s)
pl-PL: Zduplikowane rekordy (tylko w %s)

[ctx: notification]
en: Enable
pl-PL: Włącz

[ctx: notification]
en: For editing more records upgrade to Pro
pl-PL: Aby edytować więcej rekordów, uaktualnij do wersji Pro

[ctx: notification]
en: Please edit a record
pl-PL: Edytuj rekord

[ctx: notification]
en: Please enter user email
pl-PL: Wprowadź adres e-mail użytkownika

[ctx: notification]
en: Please select a record
pl-PL: Wybierz rekord

[ctx: notification]
en: Please select a task
pl-PL: Wybierz zadanie

[ctx: notification]
en: Please select your desired date & time for scheduling an action.
pl-PL: Wybierz żądaną datę i godzinę, aby zaplanować działanie.

[ctx: notification]
en: Pro
pl-PL: Zawodowiec

[ctx: notification]
en: records at a time
pl-PL: rekordów na raz

[ctx: notification]
note: translators: %s: pricing page link
en: Saved Searches available (Only in %s)
pl-PL: Dostępne zapisane wyszukiwania (tylko w %s)

[ctx: notification]
en: Settings saved successfully!
pl-PL: Ustawienia zostały pomyślnie zapisane!

[ctx: notification]
en: To delete more than
pl-PL: Aby usunąć więcej niż

[ctx: notification]
en: To permanently delete records
pl-PL: Aby trwale usunąć rekordy

[ctx: notification]
en: upgrade to Pro
pl-PL: Aktualizacja do wersji Pro

[ctx: notification]
en: User Email
pl-PL: E-mail użytkownika

[ctx: notification]
en: View deleted successfully!
pl-PL: Widok został pomyślnie usunięty!

[ctx: notification]
en: You have entered incorrect data in the highlighted cells.
pl-PL: W podświetlonych komórkach wprowadzono nieprawidłowe dane.

[ctx: old stock value]
en: Old Value
pl-PL: Stara wartość

[ctx: on backorder status]
en: On backorder
pl-PL: Na zamówienie

en: Order Discount
pl-PL: Rabat na zamówienie

[ctx: order edit link]
en: Edit
pl-PL: Edytuj

[ctx: order note]
note: translators: %s: list of item names
en: Added line items: %s by Smart Manager
pl-PL: Dodano elementy linii: %s przez Smart Manager

[ctx: order note]
note: translators: %1$s: list of item names %2$d: from order id
en: Copied items: %s from order #%d, by Smart Manager
pl-PL: Skopiowane elementy: %s z zamówienia #%d, przez Smart Manager

[ctx: order note]
note: translators: %s: Coupon name
en: Coupon applied: "%s", by Smart Manager
pl-PL: Zastosowano kupon: "%s", przez Smart Manager

[ctx: order note]
note: translators: %s: Coupon name
en: Coupon removed: "%s", by Smart Manager
pl-PL: Kupon usunięty: "%s", przez Smart Manager

[ctx: order note]
note: translators: 1: item name, 2: stock adjustment from -> to
en: Deleted "%1$s" and adjusted stock (%2$s) by Smart Manager
pl-PL: Usunięto "%1$s" i dostosowano zapas (%2$s) przez Smart Manager

[ctx: order note]
note: translators: %s: item name
en: Deleted "%s" by Smart Manager
pl-PL: Usunięto "%s" przez Smart Manager

[ctx: order note]
note: translators: %s: fee name
en: Fee: %s
pl-PL: Opłata: %s

[ctx: order note]
note: translators: %1$s: order note %2$s: author name %2$s: order note added date
en: Note:  %1$s (Added by  %2$s on  %3$s)
pl-PL: Uwaga: %1$s (dodane przez %2$s w dniu %3$s)

[ctx: order note]
note: translators: %s: shipping method
en: Shipping method: %s
pl-PL: Metoda wysyłki: %s

en: Order Notes
pl-PL: Uwagi do zamówienia

en: Order rules: Do not count
pl-PL: Zasady zamawiania: Nie licz

en: Order rules: Exclude
pl-PL: Zasady zamawiania: Wyklucz

en: Other
pl-PL: Inne

[ctx: out of stock status]
en: Out of stock
pl-PL: Brak w magazynie

[ctx: parent id]
en: Parent ID
pl-PL: Identyfikator rodzica

en: Payment Methods
pl-PL: Metody płatności

[ctx: percentage progress]
en: % completed
pl-PL: % ukończone

[ctx: placeholder]
en: Enter a value...
pl-PL: Wprowadź wartość...

[ctx: placeholder]
en: Enter Attribute name...
pl-PL: Wprowadź nazwę atrybutu...

[ctx: placeholder]
en: Enter email for CSV link
pl-PL: Wprowadź adres e-mail, aby uzyskać łącze CSV

[ctx: placeholder]
en: Enter values...
pl-PL: Wprowadź wartości...

[ctx: placeholder]
en: Give a name to this view
pl-PL: Nadaj nazwę temu widokowi

[ctx: placeholder]
en: Interval
pl-PL: Interwał

[ctx: placeholder]
en: Leave blank to include all order statuses.
pl-PL: Pozostaw puste, aby uwzględnić wszystkie statusy zamówień.

[ctx: placeholder]
en: Name
pl-PL: Nazwa

[ctx: placeholder]
en: Pipe (|) separate terms
pl-PL: Rurka (|) oddziela terminy

[ctx: placeholder]
en: Replace with...
pl-PL: Zamień na...

[ctx: placeholder]
en: Search For Disabled Columns...
pl-PL: Wyszukiwanie wyłączonych kolumn...

[ctx: placeholder]
en: Search For Enabled Columns...
pl-PL: Wyszukiwanie włączonych kolumn...

[ctx: placeholder]
en: Search for...
pl-PL: Szukaj...

[ctx: placeholder]
note: translators: %s: dashboard display name
en: Select %s
pl-PL: Wybierz %s

[ctx: placeholder]
en: Select future date
pl-PL: Wybierz przyszłą datę

[ctx: placeholder]
en: Select terms
pl-PL: Wybierz warunki

[ctx: placeholder]
en: Type to search...
pl-PL: Wpisz, aby wyszukać...

en: Please mention...
pl-PL: Proszę wspomnieć...

en: Please select an option
pl-PL: Wybierz opcję

[ctx: position checkbox for WooCommerce product attributes]
en: Position:
pl-PL: Stanowisko:

[ctx: post title column name]
en: Name
pl-PL: Nazwa

en: Price
pl-PL: Cena

[ctx: pricing license type]
en: 5 sites (Annual)
pl-PL: 5 lokalizacji (rocznie)

[ctx: pricing license type]
en: 5 sites (Lifetime)
pl-PL: 5 lokalizacji (dożywotnio)

[ctx: pricing page cta]
en: Select a Plan Now →
pl-PL: Wybierz plan teraz →

[ctx: pricing table badge]
en: Best Seller
pl-PL: Najlepszy sprzedawca

[ctx: pricing table badge]
en: Popular
pl-PL: Popularny

[ctx: pricing table badge]
en: Trending
pl-PL: Trendy

[ctx: pricing table cta text]
en: Buy Now →
pl-PL: Kup teraz →

en: Pro
pl-PL: Zawodowiec

[ctx: pro features content]
en: Upgrade now to enjoy advanced capabilities, enhanced features, improved performance, and premium support on demand.
pl-PL: Uaktualnij teraz, aby cieszyć się zaawansowanymi możliwościami, ulepszonymi funkcjami, lepszą wydajnością i wsparciem premium na żądanie.

[ctx: pro features heading]
en: Smart Manager Pro: Packed with Tons of Powerful Features
pl-PL: Smart Manager Pro: Mnóstwo potężnych funkcji

[ctx: process name]
en: Bulk Edit
pl-PL: Edycja zbiorcza

[ctx: process name]
en: Bulk edit / Batch update
pl-PL: Edycja zbiorcza / aktualizacja wsadowa

[ctx: process name]
en: Delete
pl-PL: Usuń

[ctx: process name]
en: Delete All Records
pl-PL: Usuń wszystkie rekordy

[ctx: process name]
en: Delete Tasks
pl-PL: Usuwanie zadań

[ctx: process name]
en: Duplicate Records
pl-PL: Duplikaty rekordów

[ctx: process name]
en: Inline Edit
pl-PL: Edycja wbudowana

[ctx: process name]
en: Move to trash
pl-PL: Przeniesienie do kosza

[ctx: process name]
en: Undo Tasks
pl-PL: Cofnij zadania

[ctx: process scheduled export file data]
en: Export CSV: error in checking file type
pl-PL: Eksport CSV: błąd podczas sprawdzania typu pliku

[ctx: process scheduled export file data]
en: Export CSV: error in getting csv url
pl-PL: Eksport CSV: błąd podczas pobierania adresu URL pliku csv

[ctx: process scheduled export file data]
note: translators: %s: File path
en: Export CSV: failed to insert attachment for file %s
pl-PL: Eksport CSV: nie udało się wstawić załącznika dla pliku %s

[ctx: process scheduled export file data]
en: Export CSV: Missing required CSV file data.
pl-PL: Eksport CSV: Brak wymaganych danych pliku CSV.

[ctx: process scheduled export file data]
note: translators: %s: File path
en: Export CSV: unable to write file to %s
pl-PL: Eksport CSV: nie można zapisać pliku do %s

[ctx: process title]
note: translators: %s: Task process content
en: Edited %s
pl-PL: Edytowano %s

en: Product
pl-PL: Produkt

en: Product Attributes
pl-PL: Atrybuty produktu

en: Product categories
pl-PL: Kategorie produktów

[ctx: Product category]
en: Category
pl-PL: Kategoria

[ctx: product id]
en: Product ID
pl-PL: ID produktu

[ctx: product import csv modal content]
en: <strong>Note:</strong> Auto-generation of SKUs is enabled. Products with blank SKUs in your CSV will have SKUs automatically assigned during import.<br><br> To disable this, uncheck the <strong>“Automatically generate SKUs for WooCommerce products with blank values during CSV import”</strong>, setting under <strong>Settings > General Settings</strong>, then re-try the import.
pl-PL: <strong>Uwaga:</strong> Automatyczne generowanie jednostek SKU jest włączone. Produkty z pustymi SKU w CSV będą miały automatycznie przypisane SKU podczas importu.<br><br> Aby to wyłączyć, usuń zaznaczenie opcji <strong>"Automatycznie generuj SKU dla produktów WooCommerce z pustymi wartościami podczas importu CSV"</strong> w <strong>Ustawienia &gt; Ustawienia ogólne</strong>, a następnie spróbuj ponownie zaimportować.

[ctx: product stock log dashboard]
en: Product Stock Log
pl-PL: Dziennik zapasów produktów

[ctx: product stock log dashboard name]
en: Product Stock Log
pl-PL: Dziennik zapasów produktów

[ctx: product title]
en: Product Title
pl-PL: Tytuł produktu

[ctx: product type]
en: Product Type
pl-PL: Typ produktu

en: Product Units
pl-PL: Jednostki produktu

en: Products
pl-PL: Produkty

en: Progress
pl-PL: Postęp

[ctx: progressbar modal content]
en: Continue in background
pl-PL: Kontynuuj w tle

[ctx: progressbar modal content]
en: Initializing...
pl-PL: Inicjalizacja...

[ctx: progressbar modal title]
en: Bulk Edit
pl-PL: Edycja zbiorcza

[ctx: progressbar modal title]
en: Delete Records
pl-PL: Usuń rekordy

[ctx: progressbar modal title]
en: Delete Tasks
pl-PL: Usuwanie zadań

[ctx: progressbar modal title]
en: Duplicate Records
pl-PL: Duplikaty rekordów

[ctx: progressbar modal title]
en: Please Wait
pl-PL: Proszę czekać

[ctx: progressbar modal title]
en: Undo Tasks
pl-PL: Cofnij zadania

en: Qty
pl-PL: Ilość

en: Quantity
pl-PL: Ilość

en: Questions? Need Help?
pl-PL: Pytania? Potrzebujesz pomocy?

en: Quick Feedback for Smart Manager plugin
pl-PL: Szybka informacja zwrotna dla wtyczki Smart Manager

[ctx: radio - bulk edit]
en: All
pl-PL: Wszystkie

en: Rank Math SEO Score
pl-PL: Ranking Math SEO Score

en: rating. A huge thank you from StoreApps in advance!
pl-PL: ocena. Z góry ogromne podziękowania od StoreApps!

en: Records Updated
pl-PL: Aktualizacja rekordów

[ctx: reduced rate tax status]
en: Reduced Rate
pl-PL: Obniżona stawka

en: Regular Unit Price
pl-PL: Regularna cena jednostkowa

en: request is running
pl-PL: żądanie jest uruchomione

en: Request you to kindly de-activate and activate the Smart Manager plugin once and then have a recheck with the search functionality.
pl-PL: Uprzejmie prosimy o dezaktywację i aktywację wtyczki Smart Manager, a następnie ponowne sprawdzenie funkcji wyszukiwania.

en: Require a buffer period of
pl-PL: Wymagany okres buforowy wynoszący

en: Requires confirmation?
pl-PL: Wymaga potwierdzenia?

en: Resources are...
pl-PL: Zasoby są...

en: Restrict start and end days?
pl-PL: Ograniczyć dni rozpoczęcia i zakończenia?

en: Robots Meta
pl-PL: Meta robotów

en: Sale Unit Price
pl-PL: Cena jednostkowa sprzedaży

[ctx: saved bulk edit error msg]
en: Name cannot be empty.
pl-PL: Nazwa nie może być pusta.

[ctx: saved search dashboards list modal title]
en: Select Dashboard
pl-PL: Wybierz pulpit nawigacyjny

[ctx: saved searches option groups]
en: Saved searches
pl-PL: Zapisane wyszukiwania

[ctx: schedule export button]
en: Schedule Export
pl-PL: Eksport harmonogramu

en: Scheduled
pl-PL: Zaplanowane

[ctx: scheduled export email content]
en: , please leave us a
pl-PL: zostaw nam wiadomość

[ctx: scheduled export email content]
en: Best regards,
pl-PL: Pozdrawiam serdecznie,

[ctx: scheduled export email content]
en: Download CSV File
pl-PL: Pobierz plik CSV

[ctx: scheduled export email content]
note: translators: %s: user display name
en: Hi %s,
pl-PL: Cześć %s,

[ctx: scheduled export email content]
note: translators: %s: contact us link
en: If you have any questions or need help, feel free to reach out to our <a href="%s">support team</a>.
pl-PL: Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym <a href="%s">zespołem wsparcia</a>.

[ctx: scheduled export email content]
en: If you like
pl-PL: Jeśli lubisz

[ctx: scheduled export email content]
en: rating. A huge thank you from StoreApps in advance!
pl-PL: ocena. Z góry ogromne podziękowania od StoreApps!

[ctx: scheduled export email content]
en: The Smart Manager Team
pl-PL: Zespół Smart Manager

[ctx: scheduled export email content]
en: You can download your CSV file using the link below:
pl-PL: Plik CSV można pobrać, korzystając z poniższego łącza:

[ctx: scheduled export email message]
note: translators: 1: Site title, 2: Date
en: Smart Manager has successfully completed your scheduled orders export for <strong>%1$s</strong>  on <strong>%2$s</strong>.
pl-PL: Smart Manager pomyślnie zakończył zaplanowany eksport zamówień dla <strong>%1$s</strong> w dniu <strong>%2$s</strong>.

[ctx: scheduled export email user display name]
en: there
pl-PL: tam

[ctx: search results only product visibility option]
en: Search results only
pl-PL: Tylko wyniki wyszukiwania

[ctx: search switch notice for custom views]
en: Cannot switch search when using Custom Views
pl-PL: Nie można przełączać wyszukiwania podczas korzystania z widoków niestandardowych

[ctx: search type]
note: translators: %s: search type
en: %s Search
pl-PL: %s Wyszukiwanie

[ctx: search type]
en: Advanced
pl-PL: Zaawansowany

[ctx: search type]
en: Simple
pl-PL: Prosty

[ctx: section content]
en: Get your precious time back
pl-PL: Odzyskaj swój cenny czas

[ctx: section content]
en: Say goodbye to frustration, stress, and calculation errors that keep piling up.
pl-PL: Pożegnaj się z frustracją, stresem i piętrzącymi się błędami w obliczeniach.

[ctx: section content]
en: Stop opening each product to edit price, stock, category, description, and other data.
pl-PL: Przestań otwierać każdy produkt, aby edytować cenę, stan magazynowy, kategorię, opis i inne dane.

[ctx: section content]
en: Switch to Smart Manager Pro and spend your time wisely.
pl-PL: Przejdź na Smart Manager Pro i spędzaj czas mądrze.

[ctx: section heading]
en: 60 hours of work = 6 minutes with Smart Manager Pro
pl-PL: 60 godzin pracy = 6 minut ze Smart Manager Pro

en: See how
pl-PL: Zobacz jak

en: see how
pl-PL: zobaczyć jak

[ctx: select group title]
en: All Post Types
pl-PL: Wszystkie typy postów

[ctx: select group title]
en: All saved views
pl-PL: Wszystkie zapisane widoki

[ctx: select group title]
en: All Taxonomies
pl-PL: Wszystkie taksonomie

[ctx: select group title]
en: Default
pl-PL: Domyślne

[ctx: select group title]
en: Other
pl-PL: Inne

[ctx: select options - operator for 'dropdown' data type fields]
en: is
pl-PL: jest

[ctx: select options - operator for 'dropdown' data type fields]
en: is not
pl-PL: nie jest

[ctx: select options - operator for 'text' data type fields]
en: any of
pl-PL: którykolwiek z

[ctx: select options - operator for 'text' data type fields]
en: contains
pl-PL: zawiera

[ctx: select options - operator for 'text' data type fields]
en: ends with
pl-PL: kończy się

[ctx: select options - operator for 'text' data type fields]
en: is
pl-PL: jest

[ctx: select options - operator for 'text' data type fields]
en: is not
pl-PL: nie jest

[ctx: select options - operator for 'text' data type fields]
en: not any of
pl-PL: nie żaden z

[ctx: select options - operator for 'text' data type fields]
en: not contains
pl-PL: nie zawiera

[ctx: select options - operator for 'text' data type fields]
en: not ends with
pl-PL: nie kończy się na

[ctx: select options - operator for 'text' data type fields]
en: not starts with
pl-PL: nie zaczyna się od

[ctx: select options - operator for 'text' data type fields]
en: starts with
pl-PL: zaczyna się od

[ctx: setting label]
en: Automatically generate SKUs for WooCommerce products with blank values during CSV import
pl-PL: Automatyczne generowanie jednostek SKU dla produktów WooCommerce z pustymi wartościami podczas importu CSV

en: Settings
pl-PL: Ustawienia

[ctx: settings button]
en: General settings
pl-PL: Ustawienia ogólne

[ctx: settings button]
en: Save
pl-PL: Zapisz

[ctx: settings button title]
en: Save [ENTER]
pl-PL: Zapisz [ENTER]

[ctx: settings close button title]
en: Close [ESC]
pl-PL: Zamknij [ESC]

en: Shipping
pl-PL: Wysyłka

en: Shipping Address
pl-PL: Adres wysyłki

en: Shipping methods
pl-PL: Metody wysyłki

[ctx: shipping only tax status]
en: Shipping only
pl-PL: Tylko wysyłka

[ctx: shop and search results product visibility option]
en: Shop and search results
pl-PL: Sklep i wyniki wyszukiwania

[ctx: shop only product visibility option]
en: Shop only
pl-PL: Tylko sklep

note: translators: %1$s: dashboard title
en: Should search engines follow links on this %1$s?
pl-PL: Czy wyszukiwarki powinny śledzić linki na %1$s?

en: Show/Hide & Sort Data Columns
pl-PL: Wyświetlanie/ukrywanie i sortowanie kolumn danych

en: Show/hide multiple data columns of your WooCommerce store data as per your requirements. Sort them in ascending or descending order. Smart Manager also gives you persistent state management.
pl-PL: Pokaż/ukryj wiele kolumn danych sklepu WooCommerce zgodnie z własnymi wymaganiami. Sortuj je w kolejności rosnącej lub malejącej. Smart Manager zapewnia również trwałe zarządzanie stanem.

[ctx: side panel - modal title]
en: Column Manager - Show/Hide Columns
pl-PL: Menedżer kolumn - Pokaż/ukryj kolumny

[ctx: side pannel - modal title]
en: Advanced Search
pl-PL: Wyszukiwanie zaawansowane

[ctx: side pannel - modal title]
en: Settings
pl-PL: Ustawienia

en: Sign-up Fee
pl-PL: Opłata rejestracyjna

[ctx: simple search notice for custom views]
en: Search string cannot be edited when using Custom Views
pl-PL: Ciąg wyszukiwania nie może być edytowany podczas korzystania z widoków niestandardowych

note: translators: %1$s: Simple search doc link %2$s: Advanced search doc link
en: Simply enter the keyword you wish to filter records in the “Simple Search” field at the top of the grid (%1$s). If you need to have a more specific search result, then you can switch to “%2$s“ and then search.
pl-PL: Po prostu wprowadź słowo kluczowe, które chcesz filtrować rekordy w polu "Wyszukiwanie proste" u góry siatki (%1$s). Jeśli chcesz uzyskać bardziej szczegółowe wyniki wyszukiwania, możesz przełączyć się na "%2$s", a następnie wyszukać.

en: Site-wide default
pl-PL: Domyślne dla całej witryny

en: Skip & Deactivate
pl-PL: Pomiń i dezaktywuj

en: Slug
pl-PL: Ślimak

[ctx: slug column key]
en: Slug
pl-PL: Ślimak

[ctx: slug column name]
en: Slug
pl-PL: Ślimak

note: Plugin Name of the plugin
en: Smart Manager - Advanced WooCommerce Bulk Edit & Inventory Management
pl-PL: Smart Manager - zaawansowana edycja zbiorcza i zarządzanie zapasami w WooCommerce

en: Smart Manager has successfully completed
pl-PL: Smart Manager został pomyślnie ukończony

en: Smart Manager is a unique, revolutionary tool that gives you the power to <b>boost your productivity by 10x</b> in managing your <b>WooCommerce</b> store by using a <b>familiar, single page, spreadsheet like interface</b>.
pl-PL: Smart Manager to unikalne, rewolucyjne narzędzie, które daje możliwość <b>10-krotnego zwiększenia produktywności</b> w zarządzaniu sklepem <b>WooCommerce</b> za pomocą <b>znajomego, jednostronicowego interfejsu przypominającego arkusz kalkulacyjny</b>.

note: translators: %s: contact us link
en: Smart Manager is actively developed. If you can't find your favorite feature (or have a suggestion) %s. We'd love to hear from you.
pl-PL: Smart Manager jest aktywnie rozwijany. Jeśli nie możesz znaleźć swojej ulubionej funkcji (lub masz sugestię) %s. Chętnie się z Tobą skontaktujemy.

en: Smart Manager is based on WooCommerce and WPeCommerce and the same e-commerce plugins sets the price/sales price of the variation parents automatically based on the price/sales price of its variations.
pl-PL: Smart Manager jest oparty na WooCommerce i WPeCommerce, a te same wtyczki e-commerce automatycznie ustawiają cenę / cenę sprzedaży rodziców odmiany na podstawie ceny / ceny sprzedaży jej odmian.

en: Smart Manager is empty?
pl-PL: Smart Manager jest pusty?

en: Smart Manager search functionality not working
pl-PL: Funkcja wyszukiwania Smart Manager nie działa

en: Smart Manager will allow you to manage custom field of any other plugin.
pl-PL: Smart Manager pozwoli ci zarządzać niestandardowym polem dowolnej innej wtyczki.

en: StoreApps Plugins
pl-PL: Wtyczki StoreApps

en: Submit & Deactivate
pl-PL: Prześlij i dezaktywuj

en: Submit a reason to deactivate
pl-PL: Prześlij powód dezaktywacji

en: Submit your query
pl-PL: Prześlij zapytanie

en: Subscription Periods
pl-PL: Okresy subskrypcji

en: Subscription Price
pl-PL: Cena subskrypcji

en: Subscription Trial Period
pl-PL: Okres próbny subskrypcji

[ctx: success notification]
note: translators: %1$s: exports schedule success message
en: Export scheduled successfully. Check all your scheduled export actions <a target='_blank' href='%s'>here</a>.
pl-PL: Eksport zaplanowany pomyślnie. Sprawdź <a target='_blank' href='%s'>tutaj</a> wszystkie zaplanowane działania eksportu.

en: Take a moment to let us know why you are deactivating
pl-PL: Poświęć chwilę, aby poinformować nas o przyczynach dezaktywacji

[ctx: task completed date]
en: Date
pl-PL: Data

[ctx: task id]
en: Task ID
pl-PL: Identyfikator zadania

[ctx: task type]
en: Type
pl-PL: Typ

[ctx: task update params]
en: No params found for updating task
pl-PL: Nie znaleziono parametrów dla zadania aktualizacji

en: Tax
pl-PL: Podatek

[ctx: taxable tax status]
en: Taxable
pl-PL: Podlegające opodatkowaniu

[ctx: testimonial content]
en: extremely multi-functional store manager
pl-PL: niezwykle wielofunkcyjny kierownik sklepu

[ctx: testimonial content]
en: I've got over 200 products and dreaded managing them one by one. Smart Manager Pro plugin lets me do this so much quicker, probably 20 or 30 times quicker. It is an absolutely invaluable tool.
pl-PL: Mam ponad 200 produktów i bałem się zarządzać nimi jeden po drugim. Wtyczka Smart Manager Pro pozwala mi robić to o wiele szybciej, prawdopodobnie 20 lub 30 razy szybciej. Jest to absolutnie nieocenione narzędzie.

[ctx: testimonial content]
en: makes tedious tasks really simple and quick
pl-PL: sprawia, że żmudne zadania są naprawdę proste i szybkie

[ctx: testimonial content]
en: The plugin has saved me HOURS (maybe even days) of work! It
pl-PL: Wtyczka pozwoliła mi zaoszczędzić GODZINY (a może nawet dni) pracy! To

[ctx: testimonial content]
en: The plugin is absolutely worth it. Never again without Smart Manager.
pl-PL: Wtyczka jest absolutnie tego warta. Nigdy więcej bez Smart Managera.

[ctx: testimonial content]
en: The support team is fantastic too. Totally worth purchasing the premium version.
pl-PL: Zespół wsparcia również jest fantastyczny. Całkowicie warte zakupu wersji premium.

[ctx: testimonial content]
en: We recommend Smart Manager Pro to everyone who is looking for an
pl-PL: Smart Manager Pro polecamy każdemu, kto szuka

[ctx: testimonial content]
en: What really sold me on Smart Manager Pro was Bulk Edit. My assistant does not have to do any complex math now (earlier, I always feared she would make mistakes)! With Smart Manager, she has more free time at hand, so I asked her to set up auto responder emails. The response was phenomenal. Repeat sales were up by 19.5%.
pl-PL: To, co naprawdę przekonało mnie do Smart Manager Pro, to Bulk Edit. Moja asystentka nie musi teraz wykonywać żadnych skomplikowanych obliczeń matematycznych (wcześniej zawsze obawiałem się, że popełni błędy)! Dzięki Smart Managerowi ma więcej wolnego czasu, więc poprosiłem ją o skonfigurowanie automatycznych wiadomości e-mail. Odpowiedź była fenomenalna. Powtórna sprzedaż wzrosła o 19,5%.

[ctx: testimonial content alt text]
en: Premium Top Rated WooCommerce Plugin
pl-PL: Najwyżej oceniana wtyczka Premium WooCommerce

[ctx: testimonial customer name]
en: The BBCream Girl
pl-PL: BBCream Girl

[ctx: testimonial customer name alt text]
en: The BBCream Girl
pl-PL: BBCream Girl

[ctx: testimonial heading]
en: "20 or 30 times quicker store management"
pl-PL: "20 lub 30 razy szybsze zarządzanie sklepem"

[ctx: testimonial heading]
en: "A whole afternoon’s work in seconds"
pl-PL: "Całe popołudnie pracy w kilka sekund"

[ctx: testimonial heading]
en: "This is a life-saver!"
pl-PL: "To ratuje życie!"

[ctx: testimonial heading]
en: I would happily pay five times for this product!
pl-PL: Z przyjemnością zapłaciłbym pięć razy za ten produkt!

note: translators: %s: Plugin version number
en: Thank you for installing Smart Manager %s!
pl-PL: Dziękujemy za zainstalowanie aplikacji Smart Manager %s!

en: The plugin is great, but I need specific feature that you don't support
pl-PL: Wtyczka jest świetna, ale potrzebuję konkretnej funkcji, której nie obsługujesz

en: The plugin is not working / not compatible with another plugin.
pl-PL: Wtyczka nie działa / nie jest kompatybilna z inną wtyczką.

en: The starting block only
pl-PL: Tylko blok startowy

en: This functionality has been disabled. Please contact store administrator for enabling the same.
pl-PL: Ta funkcja została wyłączona. Aby ją włączyć, skontaktuj się z administratorem sklepu.

[ctx: time spent using smart manager section content]
en: , Smart Manager is your solution.
pl-PL: Smart Manager jest rozwiązaniem dla Ciebie.

[ctx: time spent using smart manager section content]
en: 1 min (Search & Delete)
pl-PL: 1 min (wyszukiwanie i usuwanie)

[ctx: time spent using smart manager section content]
en: 1 min (Search & Edit)
pl-PL: 1 min (wyszukiwanie i edycja)

[ctx: time spent using smart manager section content]
en: 2 mins (Bulk edit)
pl-PL: 2 minuty (edycja zbiorcza)

[ctx: time spent using smart manager section content]
en: 2 mins (Duplicate)
pl-PL: 2 minuty (duplikat)

[ctx: time spent using smart manager section content]
en: 30 seconds (Inline edit)
pl-PL: 30 sekund (edycja Inline)

[ctx: time spent using smart manager section content]
en: And it's not just products –
pl-PL: I nie chodzi tylko o produkty -

[ctx: time spent using smart manager section content]
en: Experience a 10x productivity boost and massive time-savings with Smart Manager Pro!
pl-PL: Doświadcz 10-krotnego wzrostu produktywności i ogromnej oszczędności czasu dzięki Smart Manager Pro!

[ctx: time spent using smart manager section content]
en: more freedom and fulfillment
pl-PL: więcej wolności i spełnienia

[ctx: time spent using smart manager section content]
en: Reclaim precious time.
pl-PL: Odzyskaj cenny czas.

[ctx: time spent using smart manager section content]
en: save time in editing orders, coupons, blog posts, users, WordPress post types, WordPress taxonomies and more.
pl-PL: oszczędność czasu podczas edycji zamówień, kuponów, postów na blogu, użytkowników, typów postów WordPress, taksonomii WordPress i nie tylko.

[ctx: time spent using smart manager section content]
en: to nurture your business and cherish moments with loved ones. If you're ready for a life with
pl-PL: aby pielęgnować swój biznes i cieszyć się chwilami z bliskimi. Jeśli jesteś gotowy na życie z

[ctx: time spent using smart manager section content]
en: ≈ 6 minutes
pl-PL: ≈ 6 minut

[ctx: time spent using smart manager section heading]
en: Using Smart Manager
pl-PL: Korzystanie z aplikacji Smart Manager

[ctx: time spent using traditional way section content]
en: Add one new product or edit details → 3 mins
pl-PL: Dodaj nowy produkt lub edytuj szczegóły → 3 minuty

[ctx: time spent using traditional way section content]
en: Create 1000s of duplicates → 3 hours – 30 hours
pl-PL: Tworzenie 1000 duplikatów → 3 godziny - 30 godzin

[ctx: time spent using traditional way section content]
en: Open and edit 1000s of products one-by-one → 3 hours – 30 hours
pl-PL: Otwieranie i edytowanie 1000 produktów jeden po drugim → 3 godziny - 30 godzin

[ctx: time spent using traditional way section content]
en: Search and delete products → 3 mins
pl-PL: Wyszukiwanie i usuwanie produktów → 3 minuty

[ctx: time spent using traditional way section content]
en: Search any record to make edits → 3 mins
pl-PL: Przeszukiwanie dowolnego rekordu w celu wprowadzenia zmian → 3 minuty

[ctx: time spent using traditional way section content]
en: Total ≈ 6 hours – 60 hours
pl-PL: Łącznie ≈ 6 godzin - 60 godzin

[ctx: time spent using traditional way section heading]
en: Mundane store tasks without using Smart Manager
pl-PL: Zwykłe zadania sklepowe bez korzystania z aplikacji Smart Manager

[ctx: title column key]
en: Name
pl-PL: Nazwa

[ctx: Title for task]
en: Edited Stock
pl-PL: Edycja zapasów

[ctx: title placeholder]
en: Enter desired title here...
pl-PL: Wpisz żądany tytuł tutaj...

note: translators: %s: Show and Hide doc link
en: To show / hide columns in the Smart Manager, %s.
pl-PL: Aby wyświetlić/ukryć kolumny w Smart Manager, %s.

[ctx: tooltip]
en: (Click to sort)
pl-PL: (Kliknij, aby posortować)

[ctx: tooltip]
en: Access Privilege settings
pl-PL: Ustawienia uprawnień dostępu

[ctx: tooltip]
en: Add Row
pl-PL: Dodaj wiersz

[ctx: tooltip]
en: Bulk Edit
pl-PL: Edycja zbiorcza

[ctx: tooltip]
en: Click to add/edit condition
pl-PL: Kliknij, aby dodać/edytować warunek

[ctx: tooltip]
en: Custom Views
pl-PL: Widoki niestandardowe

[ctx: tooltip]
en: Delete
pl-PL: Usuń

[ctx: tooltip]
en: Docs
pl-PL: Dokumenty

[ctx: tooltip]
en: Duplicate
pl-PL: Duplikat

[ctx: tooltip]
en: For more than one values, use pipe (|) as delimiter
pl-PL: W przypadku więcej niż jednej wartości, użyj pipe (|) jako separatora

[ctx: tooltip]
en: General settings
pl-PL: Ustawienia ogólne

[ctx: tooltip]
en: Load more records
pl-PL: Załaduj więcej rekordów

[ctx: tooltip]
en: Print Invoice
pl-PL: Drukuj fakturę

[ctx: tooltip]
en: Remove gallery image
pl-PL: Usuń obraz z galerii

[ctx: tooltip]
en: Save
pl-PL: Zapisz

[ctx: tooltip]
en: Show / Hide Columns
pl-PL: Pokaż/ukryj kolumny

[ctx: tooltip]
note: translators: %s: search type
en: Switch to %s
pl-PL: Przełącz na %s

[ctx: tooltip]
en: Undo
pl-PL: Cofnij

en: Total
pl-PL: Łącznie

en: Trash
pl-PL: Śmieci

[ctx: undo button]
en: All Tasks
pl-PL: Wszystkie zadania

[ctx: undo button]
en: Selected Tasks
pl-PL: Wybrane zadania

[ctx: undo process args]
en: Undo process args
pl-PL: Cofnij argumenty procesu

en: Undo Tasks
pl-PL: Cofnij zadania

en: Unit Price Units
pl-PL: Cena jednostkowa Jednostki

[ctx: update status]
note: translators: %s process name
en: %s failed
pl-PL: %s nie powiodło się

[ctx: update view response message]
en: Required params missing.
pl-PL: Brak wymaganych parametrów.

en: Updated
pl-PL: Aktualizacja

en: Updating variation parent price/sales price not working?
pl-PL: Aktualizacja ceny nadrzędnej odmiany/ceny sprzedaży nie działa?

note: translators: %1$s: discount percentage, %2$s: additional man-hours
en: Upgrade to Smart Manager Pro to save <strong>additional %1$s hours</strong> (minimum) and unlock all features. %2$s
pl-PL: Uaktualnij do Smart Manager Pro, aby zaoszczędzić <strong>dodatkowe %1$s godzin</strong> (minimum) i odblokować wszystkie funkcje. %2$s

[ctx: url column key]
en: External Url
pl-PL: Zewnętrzny adres URL

[ctx: url column name]
en: External Url
pl-PL: Zewnętrzny adres URL

en: Usage Limit Per Coupon
pl-PL: Limit użycia na kupon

[ctx: use for variations option for WooCommerce product attributes]
en: Used for variations
pl-PL: Używany do wariacji

[ctx: User message conclusion for saved production hours]
en: with Smart Manager! 🎉
pl-PL: ze Smart Managerem! 🎉

[ctx: User message introduction for saved production hours]
en: production hours
pl-PL: godziny produkcji

[ctx: user name in bulk edit email content]
note: translators: %s: user display name
en: Hi %s,
pl-PL: Cześć %s,

en: using Simple Search” or Advanced Search
pl-PL: Korzystanie z prostego wyszukiwania" lub wyszukiwania zaawansowanego

[ctx: validation message]
en: Please enter a valid email address.
pl-PL: Wprowadź prawidłowy adres e-mail.

[ctx: validation message]
en: Please select a start time.
pl-PL: Wybierz godzinę rozpoczęcia.

[ctx: validation message]
en: Please select an export interval.
pl-PL: Wybierz interwał eksportu.

[ctx: validation message]
en: Start time must be at least 2 hours from now.
pl-PL: Czas rozpoczęcia musi wynosić co najmniej 2 godziny od teraz.

en: Validity Suffix
pl-PL: Sufiks ważności

en: Value
pl-PL: Wartość

en: Variation Category group-of rules: Exclude
pl-PL: Odmiana Kategoria grupa reguł: Wyklucz

en: Variation Maximum Quantity
pl-PL: Wariant Maksymalna ilość

en: Variation Maximum quantity
pl-PL: Odchylenie Maksymalna ilość

en: Variation Minimum Quantity
pl-PL: Wariant Minimalna ilość

en: Variation Minimum quantity
pl-PL: Odmiana Minimalna ilość

en: Variation Order rules: Do not count
pl-PL: Zasady kolejności wariantów: Nie licz

en: Variation Order rules: Exclude
pl-PL: Zasady dotyczące zamówień wariantowych: Wyklucz

[ctx: view link]
en: View
pl-PL: Widok

en: View our other WooCommerce plugins
pl-PL: Zobacz nasze inne wtyczki WooCommerce

[ctx: visibility option for WooCommerce product attributes]
en: Visible on the product page
pl-PL: Widoczne na stronie produktu

en: What did you wanted to do in short period?
pl-PL: Co chciałeś zrobić w tym krótkim okresie?

en: What is that plugin name?
pl-PL: Jak nazywa się ta wtyczka?

en: What specific feature you need?
pl-PL: Jakiej konkretnie funkcji potrzebujesz?

en: when it is completed.
pl-PL: po jego zakończeniu.

[ctx: WooCommerce product attributes list]
en: Custom product attribute
pl-PL: Niestandardowy atrybut produktu

en: Yes
pl-PL: Tak

en: Yes - Deactivate
pl-PL: Tak - Wyłącz

en: Yoast Focus Keyphrase
pl-PL: Fraza kluczowa Yoast Focus

en: Yoast Readability Score
pl-PL: Wynik czytelności Yoast

en: Yoast SEO Score
pl-PL: Wynik Yoast SEO

en: Yoast SEO Title
pl-PL: Tytuł Yoast SEO

note: translators: %s: Bulk Edit doc link
en: You can change / update multiple fields of the entire store OR for selected items by selecting multiple records and then click on Bulk Edit. %s.
pl-PL: Możesz zmienić / zaktualizować wiele pól w całym sklepie LUB dla wybranych pozycji, zaznaczając wiele rekordów, a następnie klikając Bulk Edit. %s.

note: translators: %s: HTML of Export CSV
en: You can export all the records OR filtered records (%s) by simply clicking on the Export CSV button at the bottom right of the grid.
pl-PL: Możesz wyeksportować wszystkie rekordy LUB przefiltrowane rekordy (%s), klikając przycisk Eksportuj CSV w prawym dolnym rogu siatki.

note: translators: %s: Inline Editing doc link
en: You can quickly update your Products, Orders, Coupons and Posts from Smart Manager itself. This facilitates editing of multiple rows at a time instead of editing and saving each row separately, %s.
pl-PL: Możesz szybko aktualizować swoje produkty, zamówienia, kupony i posty z poziomu Smart Managera. Ułatwia to edycję wielu wierszy jednocześnie zamiast edytowania i zapisywania każdego wiersza osobno, %s.

note: translators: %s: Delete Records doc link
en: You can simply select records you want to delete (check the header box if you want to delete all records) and click on the “Delete” icon. All the selected records will be deleted. You can even delete records by applying search filters. %s.
pl-PL: Możesz po prostu wybrać rekordy, które chcesz usunąć (zaznacz pole nagłówka, jeśli chcesz usunąć wszystkie rekordy) i kliknij ikonę "Usuń". Wszystkie wybrane rekordy zostaną usunięte. Możesz nawet usuwać rekordy, stosując filtry wyszukiwania. %s.

en: You cannot import using Smart Manager. Use import functionality of WooCommerce.
pl-PL: Nie można importować za pomocą Smart Managera. Użyj funkcji importu WooCommerce.

note: translators: %1$s: time saved in minutes/hours, %2$s: Pro upgrade link, %3$s: additional savings possible
en: You saved <strong>%1$s</strong>! Upgrade to %2$s to save more <strong>%3$s</strong> and unlock undo.
pl-PL: Zaoszczędzono <strong>%1$s</strong>! Uaktualnij do %2$s, aby zaoszczędzić więcej <strong>%3$s</strong> i odblokować cofanie.

en: you will have to wait for the current background process to finish.
pl-PL: będziesz musiał poczekać na zakończenie bieżącego procesu w tle.

[ctx: zero rate tax status]
en: Zero Rate
pl-PL: Stawka zerowa
