Slideshow Plugin - en to cz_CZ translation catalogue (125 entries)

en: General Settings
cz_CZ: Obecné nastavení

en: New
cz_CZ: Nový

en: Are you sure you want to delete this custom style?
cz_CZ: Víte jistě, že chcete tuto přizpůsobenou šablonu stylů smazat?

en: Light
cz_CZ: Světlý

en: Dark
cz_CZ: Tmavý

en: Untitled
cz_CZ: Beze jména

en: Yes
cz_CZ: Ano

en: No
cz_CZ: Ne

en: The style used for this slideshow
cz_CZ: Šablona stylů použitá pro tuto prezentaci

en: Custom
cz_CZ: Přizpůsobit

en: Custom style editor
cz_CZ: Přizpůsobení šablony stylů

en: Animation used for transition between slides
cz_CZ: Animace použitá pro přechod mezi listy

en: Slide
cz_CZ: List

en: Fade
cz_CZ: Prolnout

en: Animation
cz_CZ: Nastavení animace

en: Number of seconds the slide takes to slide in
cz_CZ: Kolik sekund zabere listu, než se přisune

en: Number of seconds the description takes to slide in
cz_CZ: Kolik sekund zabere popisu, než se přisune

en: Seconds between changing slides
cz_CZ: Kolik sekund mezi tím, než se vymění listy

en: Number of slides to fit into one slide
cz_CZ: Počet listů, kolik se jich vejde do jednoho listu

en: Display
cz_CZ: Nastavení zobrazení

en: Width of the slideshow, set to parent&#39;s width on 0
cz_CZ: Šířka zobrazení, nastaveno na šířku rodičovského objektu, pokud je zadáno 0

en: Height of the slideshow
cz_CZ: Výška prezentace

en: Height of the description boxes
cz_CZ: Výška bloku s popisem

en: Fit image into slide (stretching it)
cz_CZ: Přizpůsobit obrázek do listů (roztáhne se)

en: Show title and description
cz_CZ: Zobrazit název a popis

en: Hide description box, it will pop up when a mouse hovers over the slide
cz_CZ: Skrýt blok s popisem, vyskočí, pokud myš najede na list

en: Automatically slide to the next slide
cz_CZ: Automaticky posouvat na další list

en: Control
cz_CZ: Nastavení ovládání

en: Return to the beginning of the slideshow after last slide
cz_CZ: Návrat na začátek prezentace po posledním listu

en: Activate buttons (so the user can scroll through the slides)
cz_CZ: Aktivovat tlačítka (takže uživatel může procházet mezi listy)

en: Show control panel (play and pause button)
cz_CZ: Zobrazit ovládací panel (tlačítka přehrát a zastavit)

en: Slideshows
cz_CZ: Prezentace

en: Slideshow
cz_CZ: Prezentace

en: Add New Slideshow
cz_CZ: Přidat novou prezentaci

en: Edit slideshow
cz_CZ: Upravit prezentaci

en: New slideshow
cz_CZ: Nová prezentace

en: View slideshow
cz_CZ: Zobrazit prezentaci

en: Search slideshows
cz_CZ: Hledat prezentaci

en: No slideshows found
cz_CZ: Žádná prezentace nenalezena

en: Information
cz_CZ: Informace

en: Slides List
cz_CZ: Seznam listů

en: Slideshow Style
cz_CZ: Šablona stylu prezentace

en: Slideshow Settings
cz_CZ: Nastavení prezentace

en: Insert
cz_CZ: Vložit

en: Add slides to this slideshow by using one of the buttons above.
cz_CZ: Vloží listy do této prezentace použitím jednoho z výše zobrazených tlačítek.

en: No slideshow selected.
cz_CZ: Žádná prezentace nebyla vybrána.

en: Load more results
cz_CZ: Načíst více výsledků

en: No images were found, click here to upload some.
cz_CZ: Žádné obrázky nebyly nalezeny, hlikněte sem, abyste nějaké nahráli.

en: Are you sure you want to delete this slide?
cz_CZ: Víte jistě, že chcete tento list smazat?

en: Maximum width. When maximum width is 0, maximum width is ignored
cz_CZ: Maximální šířka. Pokud je zadáno 0, je maximální šířka ignorována

en: More info
cz_CZ: Více informací

en: Proportional relationship%s between slideshow's width and height (width:height)
cz_CZ: Proporcionální vazba%s mezi šířkou a výškou prezentace (šířka:výška)

en: Slideshow's height
cz_CZ: Výška prezentace

en: Shrink slideshow's height when width shrinks
cz_CZ: Smrsknout výšku prezentace, pokud se smrskne její šířka

en: Enable responsiveness (Shrink slideshow's width when page's width shrinks)
cz_CZ: Umožnit přizpůsobení (Šířka prezentace se smrskne, pokud se smrskne šířka stránky

en: Hide description box, pop up when mouse hovers over
cz_CZ: Skrýt blok s popisem, objeví se, když přes ni přejde myš

en: Pause slideshow when mouse hovers over
cz_CZ: Zastavit prezentaci, když přes ni přeběhne myš

en: Activate navigation buttons
cz_CZ: Použít tlačítka navigace

en: Hide navigation buttons, show when mouse hovers over
cz_CZ: Skrýt tlačítka navigace, objeví se, když přes ně přeběhne myš

en: Activate pagination
cz_CZ: Použít stránkování

en: Hide pagination, show when mouse hovers over
cz_CZ: Skrýt stránkování, objeví se, když přes něj přeběhne myš

en: Activate control panel (play and pause button)
cz_CZ: Použít ovládací panel (tlačítka přehrát a zastavit)

en: Hide control panel, show when mouse hovers over
cz_CZ: Skrát ovládací panel, objeví se, když jej přejde myš

en: Randomize slides
cz_CZ: Náhodné pořadí listů

en: Avoid content filter (disable if '%s' is shown)
cz_CZ: Vyhnout se filtru obsahu (vypne se, pokud se ukáže '%s' )

en: Slide Left
cz_CZ: Posunout doleva

en: Slide Right
cz_CZ: Posunout doprava

en: Slide Up
cz_CZ: Posunout nahoru

en: Slide Down
cz_CZ: Posunout dolů

en: Direct Fade
cz_CZ: Přímé prolnutí

en: Random Animation
cz_CZ: Náhodná animace

en: Miscellaneous
cz_CZ: Další nastavení

en: Enables you to show your slideshows in the widget area of your website.
cz_CZ: Dovolí Vám zobrazit Vaši prezentaci v oblasti widgetů na Vaší stránce

en: Slideshow Widget
cz_CZ: Widget prezentace

en: Default stylesheets
cz_CZ: Defaultní šablony stylů

en: Create a new custom style from this style
cz_CZ: Vytvořit z této šablony novou přizpůsobenou šablonu stylů

en: Customize
cz_CZ: Přizpůsobit

en: Custom stylesheets
cz_CZ: Přizpůsobené šablony stylů

en: Edit this style
cz_CZ: Upravit tuto šablonu stylů

en: Edit
cz_CZ: Upravit

en: Delete this style
cz_CZ: Smazat tuto šablonu stylů

en: Delete
cz_CZ: Smazat

en: Click 'Customize' to create a new custom stylesheet.
cz_CZ: Kliknutím na 'Přizpůsobit' vytvoříte novou upravenou šablonu stylů

en: Title
cz_CZ: Název

en: Style
cz_CZ: Šablona stylů

en: Note
cz_CZ: Poznámka

en: The settings set on this page apply only to newly created slideshows and therefore do not alter any existing ones. To adapt a slideshow's settings, %sclick here.%s
cz_CZ: Nastavení na této stránce bude platné jen pro nově vytvořené prezentace, takže neovlivní ty, které již existují. Abyste upravili nastavení prezentace, %sklikněte sem.%s

en: Default Slideshow Settings
cz_CZ: Defaultní nastavení Prezentace

en: settings
cz_CZ: nastavení

en: Default Slideshow Stylesheet
cz_CZ: Defaultní šablona stylů prezentace

en: Add slideshows
cz_CZ: Přidat prezentace

en: Edit slideshows
cz_CZ: Upravit prezentace

en: Delete slideshows
cz_CZ: Mazat prezentace

en: User Capabilities
cz_CZ: Možnosti uživatelů

en: Select the user roles that will able to perform certain actions.
cz_CZ: Vyberte typy uživatelů, kteří budou moci provádět určité akce.

en: Untitled role
cz_CZ: Nedefinovaný uživatel

en: Settings
cz_CZ: nastavení

en: Custom Styles
cz_CZ: Přizpůsobené šablony stylů

en: To use this slideshow in your website either add this piece of shortcode to your posts or pages
cz_CZ: Abyste mohli použít tuto prezentaci na svých stránkách, buď zadejte tento shortcode do svých příspěvků nebo stránek,

en: Or add this piece of code to where ever in your website you want to place the slideshow
cz_CZ: Nebo přidejte tento kód tam, kde chcete prezentaci ve své strýnce umístit

en: Or go to the %swidgets page%s and show the slideshow as a widget.
cz_CZ: Nebo jděte do %ssprávy widgetů%s a přidejte prezentaci jako widget.

en: Default
cz_CZ: Defaultně

en: Text slide
cz_CZ: List s textem

en: Description
cz_CZ: Popis

en: Background color
cz_CZ: Barva pozadí

en: Open URL in
cz_CZ: Otevřít URL v

en: Same window
cz_CZ: Stejné okno

en: New window
cz_CZ: Nové okno

en: Video slide
cz_CZ: List s videem

en: Youtube Video ID
cz_CZ: ID videa na Youtube

en: Image slide
cz_CZ: List s obrázkem

en: An error occurred while loading this slide, and it will not be present in the slideshow
cz_CZ: Během nahrávání tohoto listu se vyskytla chyba, takže se v prezentaci nezobrazí

en: Delete slide
cz_CZ: Smazat list

en: Custom styles can be created and customized %shere%s.
cz_CZ: Přizpůsobené šablony stylů můžete upravit %szde%s.

en: Insert a Slideshow
cz_CZ: Vložit prezentaci

en: Insert Slideshow
cz_CZ: Vložit prezentaci

en: Select a slideshow
cz_CZ: Vybrat prezentaci

en: Untitled slideshow
cz_CZ: Bezejmenná prezentace

en: Cancel
cz_CZ: Zrušit

en: It seems you haven't created any slideshows yet. %sYou can create a slideshow here!%s
cz_CZ: Zdá se, že jste zatím nevytvořili žádnou prezentaci.  %sPrezentaci si můžete vytvořit zde!%s

en: Search
cz_CZ: Hledat

en: Search images by title or ID
cz_CZ: Hledat obrázky podle titulku nebo ID

en: Text color
cz_CZ: Barva textu

en: Upload/Manage Images
cz_CZ: Nahrát/Spravovat obrázky

en: Random Slideshow
cz_CZ: Náhodná prezentace
