SkyLang Auto Translator for Polylang 2.0.1 - en to sd translation catalogue (202 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: SkyLang Auto Translator for Polylang
sd: پولي لانگ لاءِ SkyLang آٽو مترجم

note: Description of the plugin
en: Adds a feature to automatically generate post translations for Polylang. Free version includes Google Translate, and Pro unlocks AI engines.
sd: Polylang لاءِ پوسٽ ترجمي کي خودڪار طور تي پيدا ڪرڻ لاءِ خصوصيت شامل ڪري ٿو. مفت ورزن ۾ شامل آهي گوگل ترجمو، ۽ پرو انلاڪ AI انجڻ.

note: Author of the plugin
en: Siteskyline
sd: سائيٽ اسڪائي لائن

en: Running …
sd: هلندڙ…

en: Error
sd: نقص

en: Unexpected error.
sd: اڻڄاتل غلطي.

en: Request failed
sd: درخواست ناڪام ٿي

en: Category & Tag Sync
sd: زمرو ۽ ٽيگ جي هم وقت سازي

en: Run this tool to copy translated categories & tags to their corresponding translated posts.
sd: ھن ٽول کي ھلايو ترجمو ڪيل ڪيٽيگريز ۽ ٽيگ کي نقل ڪرڻ لاءِ انھن سان لاڳاپيل ترجمو ڪيل پوسٽن تي.

en: Sync categories & tags
sd: هم وقت ڪيٽيگريز ۽ ٽيگ

en: Permission denied.
sd: اجازت رد ڪئي وئي.

en: Polylang is not active.
sd: Polylang فعال نه آهي.

en: Default language could not be determined.
sd: ڊفالٽ ٻولي طئي نه ٿي سگهي.

en: Sync finished. Updated %d translated posts.
sd: هم وقت سازي ختم ٿي وئي. Updated %d translated posts.

en: Unsupported language for Google Translate. Upgrade to Pro to unlock the AI Engine with Google Gemini, OpenAI, and Claude for better context and broader language support.
sd: Google Translate لاءِ ناڪاري ٻولي. AI انجڻ کي ان لاڪ ڪرڻ لاءِ پرو ڏانهن اپڊيٽ ڪريو گوگل جيمني، اوپن اي آءِ، ۽ ڪلاڊ سان بهتر حوالي ۽ وسيع ٻولي جي مدد لاءِ.

en: Settings
sd: سيٽنگون

en: Leave a Review
sd: هڪ جائزو وٺو

en: Upgrade to Pro
sd: پرو ڏانهن اپڊيٽ ڪريو

en: Next →
sd: اڳيون →

en: Save & Continue →
sd: محفوظ ڪريو ۽ جاري رکو →

en: Copy
sd: ڪاپي

en: Copied!
sd: نقل ٿيل!

en: Detecting your Polylang languages…
sd: توهان جي پولي لانگ ٻولين کي ڳولي رهيو آهي…

en: %d languages detected successfully!
sd: %d ٻوليون ڪاميابي سان مليون!

en: Could not detect languages. Make sure Polylang is active.
sd: ٻوليون ڳولي نه سگھيون. پڪ ڪريو ته Polylang فعال آهي.

en: Network error. Please refresh and try again.
sd: نيٽ ورڪ غلطي. مھرباني ڪري ريفريش ڪريو ۽ ٻيهر ڪوشش ڪريو.

en: Default
sd: ڊفالٽ

en: Please enter your Gemini API key to continue.
sd: جاري رکڻ لاءِ مھرباني ڪري پنھنجي Gemini API چيڪ داخل ڪريو.

en: API key saved successfully!
sd: API چاٻي ڪاميابي سان محفوظ ڪئي وئي!

en: Failed to save API key.
sd: API کي محفوظ ڪرڻ ۾ ناڪام ٿيو.

en: Network error. Please try again.
sd: نيٽ ورڪ غلطي. مهرباني ڪري ٻيهر ڪوشش ڪريو.

en: Validating your API key with Google…
sd: گوگل سان توهان جي API چيڪ جي تصديق ڪري رهيو آهي…

en: Validating model…
sd: ماڊل جي تصديق ٿي رهي آهي…

en: Translating…
sd: ترجمو ڪري رهيو آهي…

en: Test Translation
sd: ٽيسٽ ترجمو

en: Translation
sd: ترجمو

en: Translating...
sd: ترجمو ڪري رهيو آهي...

en: Translated
sd: ترجمو ٿيل

en: Unsupported language
sd: اڻ سڌريل ٻولي

en: Copying...
sd: ڪاپي ڪري رهيو آهي...

en: Done
sd: ٿي ويو

en: Please select at least one item.
sd: مھرباني ڪري گھٽ ۾ گھٽ ھڪڙي شيءِ چونڊيو.

en: Bulk translation started for %d items. Please do not leave this page until the process is complete.
sd: %d شيون لاءِ گھڻي ڀاڱي ترجمو شروع ٿيو. مھرباني ڪري ھن صفحي کي نه ڇڏيو جيستائين عمل مڪمل نه ٿئي.

en: Bulk translation complete!
sd: وڏو ترجمو مڪمل!

en: Translating %d selected items...
sd: ترجمو ڪري رهيو آهي %d چونڊيل شيون...

en: Bulk Editor translation complete.
sd: بلڪ ايڊيٽر ترجمو مڪمل.

en: All translations already exist.
sd: سڀ ترجما اڳ ۾ ئي موجود آهن.

en: SkyLang Settings
sd: SkyLang سيٽنگون

en: SkyLang
sd: اسڪائي لانگ

en: Open your plugin tools from this shared menu.
sd: هن شيئر مينيو مان پنهنجا پلگ ان ٽولز کوليو.

en: SkyLang Auto Translator
sd: SkyLang آٽو مترجم

en: Manage your API translations and models in one place.
sd: پنھنجي API ترجمن ۽ ماڊل کي ھڪڙي جڳھ تي منظم ڪريو.

en: Bulk Editor
sd: بلڪ ايڊيٽر

en: Tools
sd: اوزار

en: API Configuration
sd: API ترتيب

en: SkyLang uses AI to translate your content. For best results, select a provider and model that matches your needs.
sd: SkyLang توهان جي مواد کي ترجمو ڪرڻ لاءِ AI استعمال ڪري ٿو. بھترين نتيجن لاءِ، ھڪڙو مهيا ڪندڙ ۽ ماڊل چونڊيو جيڪو توھان جي ضرورتن سان ملندو.

en: AI Provider
sd: AI فراهم ڪندڙ

en: Google Translator
sd: گوگل ترجمو ڪندڙ

en: Select the AI provider you want to use for translations.
sd: AI فراهم ڪندڙ چونڊيو جيڪو توهان ترجمي لاءِ استعمال ڪرڻ چاهيو ٿا.

en: API Timeout
sd: API وقت ختم

en: Request timeout in seconds. Default is 60. Increase if you get timeout errors on large posts. Recommended between 30 and 300.
sd: سيڪنڊن ۾ وقت ختم ڪرڻ جي درخواست ڪريو. ڊفالٽ 60 آهي. وڌو جيڪڏهن توهان کي وڏي پوسٽن تي ٽائم آئوٽ غلطيون مليون. 30 ۽ 300 جي وچ ۾ تجويز ڪيل.

en: Enable for Post Types
sd: پوسٽ جي قسمن لاءِ فعال ڪريو

en: Select the post types where the "Auto-translate" button should appear. Post types must also be enabled for translation in Polylang settings.
sd: پوسٽ جا قسم چونڊيو جتي "خودڪار ترجمو" بٽڻ ظاهر ٿيڻ گهرجي. ترجمي لاءِ پولي لانگ سيٽنگون ۾ پوسٽ جا قسم پڻ فعال ٿيڻ گهرجن.

en: Love SkyLang? We'd appreciate a
sd: پيار SkyLang؟ اسان قدر ڪنداسين a

en: review on WordPress.org
sd: WordPress.org تي نظرثاني ڪريو

en: AI Engine Upgrade
sd: AI انجڻ جي واڌاري

en: Upgrade from literal translation to context-aware AI
sd: لفظي ترجمي کان اپ گریڈ ڪريو حوالي سان واقف AI

en: Google Translate is fast for plain text, but it does not understand the string before or after your text. SkyLang Pro adds Google Gemini, OpenAI, and Claude so menus, buttons, short labels, and unsupported languages translate more naturally.
sd: گوگل ترجمو سادي متن لاءِ تيز آهي، پر اهو توهان جي متن کان اڳ يا پوءِ واري تار کي نٿو سمجهي. SkyLang Pro Google Gemini، OpenAI، ۽ Claude شامل ڪري ٿو، تنهنڪري مينيو، بٽڻ، مختصر ليبل، ۽ غير معاون ٻوليون وڌيڪ قدرتي طور ترجمو ڪن ٿيون.

en: Free: Google Translate
sd: مفت: گوگل ترجمو

en: Pro: Gemini + OpenAI + Claude
sd: پرو: Gemini + OpenAI + Claude

en: View Pro Plans & Pricing
sd: ڏسو پرو منصوبا ۽ قيمتون

en: Context-aware output
sd: حوالن کان آگاهي واري پيداوار

en: AI reads surrounding UI and nearby strings before translating.
sd: AI ترجمو ڪرڻ کان اڳ ڀرپاسي UI ۽ ويجھن تارن کي پڙھي ٿو.

en: Unsupported language coverage
sd: غير معاون ٻولي ڪوريج

en: Upgrade when Google Translate stops on unsupported language pairs or formats.
sd: اپڊيٽ ڪيو جڏهن Google Translate روڪي ٿو اڻ سڌريل ٻولي جي جوڙي يا فارميٽ تي.

en: Premium translation stack
sd: پريميئم ترجمو اسٽيڪ

en: Switch between Google Gemini, OpenAI, and Claude for the best fit.
sd: Google Gemini، OpenAI، ۽ Claude جي وچ ۾ مٽايو بھترين مناسب لاءِ.

en: SkyLang Free
sd: SkyLang مفت

en: Google Translate
sd: گوگل ترجمو

en: Good for quick text-only translation when the meaning is obvious.
sd: صرف متن جي تڪڙي ترجمي لاءِ سٺو آهي جڏهن مطلب واضح هجي.

en: Fast translation for plain post content
sd: سادي پوسٽ مواد لاءِ تيز ترجمي

en: Does not understand surrounding context from nearby strings
sd: ويجھي تارن مان آس پاس جي حوالي سان سمجھ ۾ نٿو اچي

en: Can stop on unsupported language formats
sd: غير معاون ٻولي فارميٽ تي روڪي سگھي ٿو

en: AI Engine
sd: AI انجڻ

en: Unlock Google Gemini, OpenAI, and Claude for higher-quality translations.
sd: Google Gemini، OpenAI، ۽ Claude کي کوليو اعليٰ معيار جي ترجمن لاءِ.

en: Understands context from menus, buttons, and surrounding copy
sd: مينيو، بٽڻ، ۽ ڀرپاسي واري ڪاپي مان حوالن کي سمجھي ٿو

en: Handles unsupported-language cases better with AI models
sd: AI ماڊلز سان گڏ اڻ سڌريل ٻوليءَ جي ڪيسن کي بھتر سنڀاليندو آھي

en: Produces more natural phrasing on short UI strings
sd: مختصر UI اسٽرنگ تي وڌيڪ قدرتي جملا پيدا ڪري ٿي

en: Example UI
sd: مثال UI

en: Why context matters for short strings
sd: مختصر اسٽرنگ لاءِ ڪنيڪشن ڇو ضروري آهي

en: In a navigation menu, the word “Home” should usually mean the homepage, not a physical house. Google Translate only sees the single word. The AI Engine sees the surrounding menu context and translates it correctly.
sd: نيويگيشن مينيو ۾، لفظ "گهر" کي عام طور تي هوم صفحي جو مطلب هجڻ گهرجي، جسماني گهر نه. گوگل ترجمو صرف هڪ لفظ ڏسي ٿو. AI انجڻ چوڌاري مينيو جي حوالي سان ڏسي ٿو ۽ ان کي صحيح ترجمو ڪري ٿو.

en: About
sd: بابت

en: Home
sd: گهر

en: Pricing
sd: قيمت ڏيڻ

en: Contact
sd: رابطو

en: Casa
sd: ڪاسا

en: Literal translation of the single word “Home”.
sd: ھڪڙي لفظ جو لفظي ترجمو "گھر".

en: Inicio
sd: انيڪيو

en: Understands it is a website menu item and translates the meaning, not just the text.
sd: سمجھي ٿو ته اھو ھڪڙي ويب سائيٽ مينيو آئٽم آھي ۽ معني جو ترجمو ڪري ٿو، نه رڳو متن.

en: Free vs Pro at a glance
sd: مفت بمقابله پرو هڪ نظر ۾

en: Keep Google Translate for the basics, or upgrade when you need higher accuracy and better language coverage.
sd: Google Translate کي بنيادي ڳالھين لاءِ رکو، يا جڏھن توھان کي اعليٰ درستگي ۽ بھتر ٻوليءَ جي ڪوريج جي ضرورت ھجي تڏھن اپ گريڊ ڪريو.

en: Feature
sd: خاصيت

en: Translation engine
sd: ترجمي جي انجڻ

en: Context-aware translation
sd: حوالو ڄاڻندڙ ترجمو

en: Limited
sd: محدود

en: Yes
sd: ها

en: Unsupported language fallback
sd: اڻ سڌريل ٻولي جي واپسي

en: No
sd: نه

en: Elementor compatibility
sd: عنصر مطابقت

en: Post & Page Translation
sd: پوسٽ ۽ صفحو ترجمو

en: Taxonomy Translations (Categories & Tags)
sd: Taxonomy ترجمو (ڪئٽيگريز ۽ ٽيگ)

en: Custom Post Type Translation
sd: ڪسٽم پوسٽ جو قسم ترجمو

en: Pro Only
sd: صرف پرو

en: Supported
sd: حمايت ڪئي

en: String Translations
sd: اسٽرنگ ترجمو

en: Basic Support
sd: بنيادي حمايت

en: Native UI Integration
sd: اصلي UI انٽيگريشن

en: Priority Support
sd: ترجيحي سپورٽ

en: Community Forum
sd: ڪميونٽي فورم

en: Premium 24/7 Support
sd: پريميئم 24/7 سپورٽ

en: Polylang is required to show translation status.
sd: ترجمي جي حالت ڏيکارڻ لاءِ پولي لانگ گھربل آھي.

en: No translatable post types or Polylang languages were found.
sd: ڪا به ترجمي واري پوسٽ جي قسم يا پولي لانگ ٻوليون نه مليون.

en: Review missing Polylang translations and run Auto-translate from one place.
sd: نظر ثاني ڪريو غائب Polylang ترجمن ۽ هلايو خودڪار ترجمو هڪ جڳهه کان.

en: Bulk translate selected
sd: بلڪ ترجمو چونڊيو

en: Force translate selected
sd: زبردستي ترجمو چونڊيو

en: Translate all missing
sd: ترجمو ڪريو سڀ غائب

en: Free includes posts and pages. Pro adds enabled custom post types.
sd: مفت ۾ پوسٽون ۽ صفحا شامل آهن. پرو شامل ڪري ٿو چالو ڪيل ڪسٽم پوسٽ جا قسم.

en: Content
sd: مواد

en: Type
sd: قسم

en: Languages
sd: ٻوليون

en: Status
sd: حيثيت

en: View
sd: ڏيک

en: %d missing | %d missing
sd[0]: %d غائب
sd[1]: %d غائب

en: Complete
sd: مڪمل

en: No source posts were found for the configured post types.
sd: ترتيب ڏنل پوسٽن جي قسمن لاءِ ڪوبه ذريعو پوسٽون نه مليون.

en: SkyLang Auto Translator requires Polylang to be installed and active.
sd: SkyLang Auto Translator جي ضرورت آهي Polylang کي انسٽال ڪرڻ ۽ چالو ڪيو وڃي.

en: Auto-translate
sd: خودڪار ترجمو

en: Polylang default language is not configured.
sd: Polylang ڊفالٽ ٻولي ترتيب نه ڏني وئي آهي.

note: translators: %s: default language slug
en: No %s version exists for this post. Please create or restore it before running Auto-translate.
sd: ھن پوسٽ لاءِ ڪوبه %s ورزن موجود نه آھي. مھرباني ڪري ان کي ٺاھيو يا بحال ڪريو ان کان اڳ جو خودڪار ترجمو هلائڻ.

en: Translation already exists and is not in trash.
sd: ترجمو اڳ ۾ ئي موجود آهي ۽ ردي ۾ ناهي.

en: Invalid nonce.
sd: غير قانوني.

note: translators: %d: number of translations created
en: %d new translation created. | %d new translations created.
sd[0]: %d نوان ترجما ٺاهيا ويا.
sd[1]: %d نوان ترجما ٺاهيا ويا.

note: translators: %d: number of posts selected for translation
en: Bulk translation started for %d post. | Bulk translation started for %d posts.
sd[0]: %d پوسٽن لاءِ بلڪ ترجمو شروع ڪيو ويو.
sd[1]: %d پوسٽن لاءِ بلڪ ترجمو شروع ڪيو ويو.

en: 🎉 SkyLang Auto Translator is working hard!
sd: 🎉 SkyLang آٽو مترجم محنت ڪري رهيو آهي!

en: SkyLang has successfully translated 5+ posts! If we're saving you time, would you mind leaving a 5-star review? It helps us keep the free version alive and improving!
sd: SkyLang ڪاميابيءَ سان 5+ پوسٽن جو ترجمو ڪيو آهي! جيڪڏهن اسان توهان جو وقت بچائي رهيا آهيون، ڇا توهان هڪ 5-اسٽار جائزو ڇڏڻ تي ڌيان ڏيندا؟ اهو اسان جي مدد ڪري ٿو مفت نسخو زندهه رکڻ ۽ بهتر ڪرڻ!

en: Sure, I'd love to leave a review
sd: يقينا، مان هڪ جائزو ڇڏڻ چاهيان ٿو

en: Maybe Later
sd: شايد پوءِ

en: Polylang is not active. Please install and activate Polylang first.
sd: Polylang فعال نه آهي. مھرباني ڪري انسٽال ڪريو ۽ چالو ڪريو Polylang پهرين.

en: API key cannot be empty.
sd: API ڪيئي خالي نه ٿي سگھي.

en: Network error connecting to Google API. Please check your connection.
sd: گوگل API سان ڳنڍڻ ۾ نيٽ ورڪ غلطي. مھرباني ڪري پنھنجو ڪنيڪشن چيڪ ڪريو.

en: API key verified successfully!
sd: API چيڪ ڪاميابي سان تصديق ڪئي وئي!

en: Invalid API key.
sd: غلط API ڪي.

en: Could not verify API key. Please try again.
sd: API چيڪ جي تصديق نه ٿي سگھي. مهرباني ڪري ٻيهر ڪوشش ڪريو.

en: No API key found. Please go back to step 2.
sd: ڪابه API ڪيئي نه ملي. مھرباني ڪري قدم 2 ڏانھن واپس وڃو.

en: Network error fetching models.
sd: نيٽ ورڪ نقص آڻڻ ماڊل.

en: Failed to fetch models.
sd: ماڊل حاصل ڪرڻ ۾ ناڪام.

en: Model validation failed: %s
sd: ماڊل جي تصديق ناڪام ٿي وئي: %s

en: Missing text or target language.
sd: غائب متن يا ٽارگيٽ ٻولي.

en: No API key configured. Please go back and enter your Gemini API key.
sd: ڪابه API ڪيئي ترتيب نه ڏني وئي آهي. مھرباني ڪري واپس وڃو ۽ پنھنجي Gemini API چيڪ داخل ڪريو.

en: Gemini 3.1 Pro Preview – Enhanced thinking and reasoning
sd: Gemini 3.1 پرو پريويو - بهتر سوچ ۽ استدلال

en: Gemini Flash Latest – Always the fastest stable release
sd: Gemini Flash تازه ترين - هميشه تيز ترين مستحڪم رليز

en: Gemini 3.1 Flash-Lite Preview – Lightest fast model
sd: Gemini 3.1 Flash-Lite Preview - ھلڪو تيز ترين ماڊل

en: Gemini 2.5 Pro – Advanced reasoning, multimodal
sd: Gemini 2.5 پرو - ترقي يافته استدلال، ملٽي موڊل

en: Gemini 2.5 Flash – Adaptive thinking, cost efficiency
sd: Gemini 2.5 Flash - موافقت واري سوچ، قيمت جي ڪارڪردگي

en: Custom Model
sd: ڪسٽم ماڊل

en: Test
sd: ٽيسٽ

en: Pro
sd: پرو

en: Finish
sd: ختم ڪر

en: Welcome to SkyLang!
sd: ڀليڪار ڪيون ٿا SkyLang!

en: Let's get your site ready for automatic translations. First, we'll detect the languages configured in Polylang.
sd: اچو ته پنهنجي سائيٽ کي خودڪار ترجمن لاءِ تيار ڪريون. پهرين، اسان پولي لانگ ۾ ترتيب ڏنل ٻولين کي ڳوليندا سين.

en: Test Your Setup
sd: پنھنجي سيٽ اپ کي جانچيو

en: Try a quick translation to make sure everything is working. This step is optional — you can skip it.
sd: ڪوشش ڪريو تڪڙو ترجمو پڪ ڪرڻ لاءِ ته سڀ ڪجھ ڪم ڪري رھيو آھي. هي قدم اختياري آهي - توهان ان کي ڇڏي سگهو ٿا.

en: Text to translate
sd: ترجمو ڪرڻ لاءِ متن

en: Hello, welcome to my website!
sd: هيلو، منهنجي ويب سائيٽ تي ڀليڪار!

en: Translate to
sd: ترجمو ڪريو

en: Unlock context-aware translation with SkyLang Pro
sd: SkyLang Pro سان لاڳاپيل ڄاڻ رکندڙ ترجمي کي کوليو

en: Google Translate is great for simple text, but it only sees the current string. It does not understand the string before or after it. SkyLang Pro adds Google Gemini, OpenAI, and Claude so translations stay natural in menus, buttons, and unsupported languages.
sd: گوگل ترجمو سادي متن لاءِ وڏو آهي، پر اهو صرف موجوده اسٽرنگ کي ڏسي ٿو. ان کان اڳ يا پوءِ واري تار کي سمجھ ۾ نٿو اچي. SkyLang Pro Google Gemini، OpenAI، ۽ Claude شامل ڪري ٿو، تنھنڪري ترجما مينيو، بٽڻ، ۽ غير معاون ٻولين ۾ قدرتي رھندا آھن.

en: Fast for simple text, but limited when the meaning depends on nearby UI.
sd: سادي متن لاءِ تيز، پر محدود جڏهن معنيٰ ويجھي UI تي منحصر هجي.

en: Translates the current text only
sd: صرف موجوده متن جو ترجمو

en: Does not understand before or after strings
sd: سمجهه ۾ نه ايندي آهي اڳي يا بعد ۾

en: May fail on unsupported language formats
sd: غير معاون ٻولي فارميٽ تي ناڪام ٿي سگھي ٿو

en: Uses Google Gemini, OpenAI, and Claude for better translation quality.
sd: استعمال ڪري ٿو Google Gemini، OpenAI، ۽ Claude بهتر ترجمي جي معيار لاءِ.

en: Understands menus, labels, and surrounding context
sd: سمجھي ٿو مينيو، ليبل، ۽ ڀرپاسي جي حوالي سان

en: Translates unsupported-language cases more reliably
sd: غير معاون-ٻولي ڪيسن کي وڌيڪ معتبر طور ترجمو ڪري ٿو

en: Delivers more natural results for short UI text
sd: مختصر UI متن لاءِ وڌيڪ قدرتي نتيجا پهچائي ٿو

en: Menu translation with context
sd: مينيو ترجمي سان گڏ

en: For a website menu, “Home” should mean the homepage. Google Translate can read it literally, while the AI Engine understands the surrounding navigation and translates the intended meaning.
sd: ويب سائيٽ مينيو لاءِ، ”گھر“ جو مطلب ھوم پيج ھجڻ گھرجي. گوگل ترجمو ان کي لفظي طور تي پڙهي سگهي ٿو، جڏهن ته AI انجڻ ڀرپاسي واري نيويگيشن کي سمجهي ٿو ۽ مطلوب معني جو ترجمو ڪري ٿو.

en: Literal text-only translation.
sd: لفظي متن جو ترجمو.

en: Context-aware translation for a homepage menu item.
sd: هوم پيج مينيو آئٽم لاءِ حوالي سان واقف ترجمو.

en: Google Gemini, OpenAI, and Claude access
sd: Google Gemini، OpenAI، ۽ Claude رسائي

en: Custom Post Type translations
sd: ڪسٽم پوسٽ جو قسم ترجمو

en: Native String Translation UI
sd: اصلي اسٽرنگ ترجمو UI

en: Premium 24/7 Priority Support
sd: پريميئم 24/7 ترجيحي سپورٽ

en: Pro is Active!
sd: پرو سرگرم آهي!

en: You're running SkyLang Pro. All premium features are unlocked and ready to use.
sd: توهان هلائي رهيا آهيو SkyLang Pro. سڀ پريميئم خاصيتون ان لاڪ ٿيل ۽ استعمال لاءِ تيار آھن.

en: You're All Set!
sd: توهان سڀ تيار آهيو!

en: SkyLang is ready to translate your content. If you enjoy the plugin, we'd love a quick rating — it really helps!
sd: SkyLang توهان جي مواد جو ترجمو ڪرڻ لاءِ تيار آهي. جيڪڏهن توهان پلگ ان مان لطف اندوز ٿيو، اسان کي جلدي درجه بندي پسند ڪنداسين - اهو واقعي مدد ڪري ٿو!

en: Leave a Review on WordPress.org
sd: WordPress.org تي هڪ جائزو وٺو

en: Go to Dashboard
sd: ڊيش بورڊ ڏانھن وڃو

en: Visit Our Website
sd: اسان جي ويب سائيٽ جو دورو ڪريو

en: Back
sd: پوئتي

en: Skip
sd: ڇڏڻ
