Serial Codes Generator and Validator 2.9.0 - en to pl_PL translation catalogue (560 entries)

en: #1001 code missing
pl_PL: #1001 Brakuje kodu

en: #1002a code not in list
pl_PL: #1002a Kod nie znajduje sie na liscie

en: #101 name missing
pl_PL: #101 Brakuje nazwy

en: #102 name missing
pl_PL: #102 Brakuje nazwy

en: #103 id missing
pl_PL: #103 Brakuje ID

en: #104 id is missing
pl_PL: #104 Brakuje ID

en: #105 not found
pl_PL: #105 nie znaleziono

en: #106 id is missing
pl_PL: #106 Brakuje ID

en: #108 too many codes. Unlimited codes only with premium
pl_PL: #108 Zbyt wiele kodow. Nieograniczona liczba kodow tylko z Premium

en: #201 code missing
pl_PL: #201 Brakuje kodu

en: #202 code missing
pl_PL: #202 Brakuje kodu

en: #203 code empty
pl_PL: #203 Kod pusty

en: #204 code not found
pl_PL: #204 Kod nie znaleziony

en: #205 code exists already
pl_PL: #205 Kod juz istnieje

en: #206 code missing
pl_PL: #206 Brakuje kodu

en: #207 code is missing
pl_PL: #207 Brakuje kodu

en: #208 too many codes. Unlimited codes only with premium
pl_PL: #208 Zbyt wiele kodow. Nieograniczona liczba kodow tylko z Premium

en: #209 ids are missing
pl_PL: #209 Brakuje identyfikatorow

en: #210 ids must be an array
pl_PL: #210 Identyfikatory musza byc tablica

en: #211 codes missing
pl_PL: #211 Brakuje kodow

en: #212 codes must be an array
pl_PL: #212 Kody musza byc tablica

en: #220 id of code empty
pl_PL: #220 ID kodu puste

en: #221 code not found
pl_PL: #221 Kod nie znaleziony

en: #601 code could not be generated and stored
pl_PL: #601 Kod nie mogl zostac wygenerowany i zapisany

en: #602 list id invalid
pl_PL: #602 Nieprawidlowe ID listy

en: #9001 premium is not active
pl_PL: #9001 Premium nie jest aktywne

en: #9002 premium action is missing
pl_PL: #9002 Brakuje akcji Premium

en: #9101 code is missing
pl_PL: #9101 Brakuje kodu

en: #9201 code missing
pl_PL: #9201 Brakuje kodu

en: #9202 value missing
pl_PL: #9202 Brakuje wartosci

en: #9205 code not correct
pl_PL: #9205 Kod nieprawidlowy

en: #9206 code expired
pl_PL: #9206 Kod wygasl

en: #9207 code already taken
pl_PL: #9207 Kod juz zajety

en: #9221 code missing
pl_PL: #9221 Brakuje kodu

en: #9222 code missing
pl_PL: #9222 Brakuje kodu

en: #9231 code missing
pl_PL: #9231 Brakuje kodu

en: #9232 not found
pl_PL: #9232 nie znaleziono

en: #9233 code missing
pl_PL: #9233 Brakuje kodu

en: #9234 not found
pl_PL: #9234 nie znaleziono

en: #9301 ticket id not found
pl_PL: #9301 ID biletu nie znaleziono

en: #9302 ticket id not correct
pl_PL: #9302 ID biletu nieprawidlowe

en: #9401 CSV file for list is missing
pl_PL: #9401 Brakuje pliku CSV dla listy

en: #9402 List could not be created or loaded
pl_PL: #9402 Lista nie mogla zostac utworzona ani zaladowana

en: #9403 name column missing
pl_PL: #9403 Brakuje kolumny nazwy

en: #9601 code is missing
pl_PL: #9601 Brakuje kodu

en: #9602 order id is missing
pl_PL: #9602 Brakuje ID zamowienia

en: #9611 code is missing
pl_PL: #9611 Brakuje kodu

en: #9621 code is missing
pl_PL: #9621 Brakuje kodu

en: #9622 code is missing
pl_PL: #9622 Brakuje kodu

en: #9623 code is missing
pl_PL: #9623 Brakuje kodu

en: #9624 code is not bound to an order
pl_PL: #9624 Kod nie jest przypisany do zamowienia

en: #9625 WooCommerce missing or not active
pl_PL: #9625 WooCommerce nie znaleziono lub jest nieaktywne

en: #9625 code is missing
pl_PL: #9625 Brakuje kodu

en: #9999 DB needed
pl_PL: #9999 Wymagana baza danych

en: 1 or 0 to deactivate or activate the redirect option for this list
pl_PL: 1 lub 0 aby dezaktywowac lub aktywowac opcje przekierowania dla tej listy

en: 1 or 0 to hide or display the redirect button
pl_PL: 1 lub 0 aby ukryc lub wyswietlic przycisk przekierowania

en: Access
pl_PL: Dostep

en: Activate redirect the user after a valid code found.
pl_PL: Aktywuj przekierowanie uzytkownika po znalezieniu prawidlowego kodu.

en: Activate the purchase restrictions of product sales without a valid and unused serial code.
pl_PL: Aktywuj ograniczenia zakupu dla sprzedazy produktow bez prawidlowego i nieuzytego kodu seryjnego.

en: Activate webhooks to call a service with the validation check.
pl_PL: Aktywuj webhooki, aby wywolac usluge przy sprawdzaniu walidacji.

en: Add
pl_PL: Dodaj

en: Add Code
pl_PL: Dodaj kod

en: Add List
pl_PL: Dodaj liste

en: After how many letters?
pl_PL: Po ilu literach?

en: After which successful 'confirmed' check, should the code be marked as used?
pl_PL: Po ilu udanych 'potwierdzonych' sprawdzeniach kod powinien zostac oznaczony jako uzyty?

en: Aktiv:
pl_PL: Aktywny:

en: All
pl_PL: Wszystkie

en: Allow only logged in wordpress user to enter a serial code
pl_PL: Zezwol tylko zalogowanym uzytkownikom WordPress na wprowadzanie kodu seryjnego

en: Allow only specific roles access to the admin area
pl_PL: Zezwol na dostep do panelu administracyjnego tylko okreslonym rolom

en: Allow the specific role to access
pl_PL: Zezwol wybranej roli na dostep

en: Allow your users to register themself for a code.
pl_PL: Zezwol uzytkownikom na samodzielna rejestracje do kodu.

en: Amount of letter needed
pl_PL: Wymagana liczba liter

en: Amount of letters has to be higher
pl_PL: Liczba liter musi byc wieksza

en: Amount:
pl_PL: Ilosc:

en: Are you sure you want to reset all options to their default values? This cannot be undone.
pl_PL: Czy na pewno chcesz przywrocic wszystkie opcje do wartosci domyslnych? Tej operacji nie mozna cofnac.

en: Are you sure, you want to delete all selected codes?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunac wszystkie wybrane kody?

en: Are you sure, you want to delete this code?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunac ten kod?

en: Are you sure, you want to delete this list?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunac te liste?

en: Ascending
pl_PL: Rosnaco

en: Assign to this code list
pl_PL: Przypisz do tej listy kodow

en: Back to overview
pl_PL: Powrot do przegladu

en: Basic DB Version
pl_PL: Podstawowa wersja bazy danych

en: Basic Plugin Version
pl_PL: Podstawowa wersja wtyczki

en: Billing Email:
pl_PL: E-mail rozliczeniowy:

en: Both
pl_PL: Oba

en: Bulk Action
pl_PL: Akcja zbiorcza

en: Button to click for the user to be forwarded
pl_PL: Przycisk do klikniecia w celu przekierowania uzytkownika

en: CVV - use 4 digits for best results
pl_PL: CVV - uzyj 4 cyfr dla najlepszych wynikow

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Change History
pl_PL: Historia zmian

en: Changed By
pl_PL: Zmienione przez

en: Changes will trigger the webhook, if activated.
pl_PL: Zmiany uruchomia webhook, jesli jest aktywowany.

en: Choose CSV file
pl_PL: Wybierz plik CSV

en: Choose a file suffix
pl_PL: Wybierz rozszerzenie pliku

en: Choose a sorting direction
pl_PL: Wybierz kierunek sortowania

en: Choose a sorting field
pl_PL: Wybierz pole sortowania

en: Choose delimiter of your columns:
pl_PL: Wybierz separator kolumn:

en: Choose the delimiter for the column values
pl_PL: Wybierz separator dla wartosci kolumn

en: Choose type of codes
pl_PL: Wybierz typ kodow

en: Choose your export settings
pl_PL: Wybierz ustawienia eksportu

en: Clear the code if the order was deleted or a refund triggered
pl_PL: Wyczysc kod, jesli zamowienie zostalo usuniete lub zwrot zostal uruchomiony

en: Clear the code list textarea field below to add only the new generated codes
pl_PL: Wyczysc pole tekstowe listy kodow ponizej, aby dodac tylko nowo wygenerowane kody

en: Code
pl_PL: Kod

en: Code Display
pl_PL: Wyswietlanie kodu

en: Code Display:
pl_PL: Wyswietlanie kodu:

en: Code Generator
pl_PL: Generator kodow

en: Code Verification Value (CVV):
pl_PL: Wartosc weryfikacyjna kodu (CVV):

en: Code and CVV is not valid
pl_PL: Kod i CVV sa nieprawidlowe

en: Code confirmed
pl_PL: Kod potwierdzony

en: Code expired
pl_PL: Kod wygasl

en: Code is already used
pl_PL: Kod zostal juz uzyty

en: Code is empty
pl_PL: Kod jest pusty

en: Code marked as used
pl_PL: Kod oznaczony jako uzyty

en: Code not found
pl_PL: Kod nie znaleziony

en: Code:
pl_PL: Kod:

en: Codes
pl_PL: Kody

en: Comma
pl_PL: Przecinek

en: Confirmed count:
pl_PL: Liczba potwierdzen:

en: Copied!
pl_PL: Skopiowano!

en: Copy the support information below and include it in your email. Remove any critical information if needed.
pl_PL: Skopiuj ponizsze informacje dla wsparcia i dolacz je do wiadomosci e-mail. W razie potrzeby usun informacje krytyczne.

en: Copy to Clipboard
pl_PL: Kopiuj do schowka

en: Could not create code list. Name exists already.
pl_PL: Nie mozna utworzyc listy kodow. Nazwa juz istnieje.

en: Created
pl_PL: Utworzono

en: Created:
pl_PL: Utworzono:

en: Creation date
pl_PL: Data utworzenia

en: Current Options
pl_PL: Biezace opcje

en: Customer
pl_PL: Klient

en: Date
pl_PL: Data

en: Default search filter
pl_PL: Domyslny filtr wyszukiwania

en: Delete
pl_PL: Usun

en: Delete WooCommerce order info for this code
pl_PL: Usun informacje o zamowieniu WooCommerce dla tego kodu

en: Delete WooCommerce purchase code info from order
pl_PL: Usun informacje o kodzie zakupu WooCommerce z zamowienia

en: Delete all selected codes?
pl_PL: Usunac wszystkie wybrane kody?

en: Delete code used information
pl_PL: Usun informacje o uzyciu kodu

en: Delete registered user information
pl_PL: Usun informacje o zarejestrowanym uzytkowniku

en: Delimiter?
pl_PL: Separator?

en: Descending
pl_PL: Malejaco

en: Description
pl_PL: Opis

en: Display Additional Information
pl_PL: Wyswietl dodatkowe informacje

en: Display QR with URL
pl_PL: Wyswietl QR z URL

en: Display QR with code
pl_PL: Wyswietl QR z kodem

en: Display a column with the name of the buyer
pl_PL: Wyswietl kolumne z nazwa kupujacego

en: Display bought serial numbers within the user profile
pl_PL: Wyswietl zakupione numery seryjne w profilu uzytkownika

en: Display code to your loggedin user
pl_PL: Wyswietl kod zalogowanemu uzytkownikowi

en: Display registered information of a code
pl_PL: Wyswietl informacje o rejestracji kodu

en: Display registered serial numbers within the user profile
pl_PL: Wyswietl zarejestrowane numery seryjne w profilu uzytkownika

en: Display the amount of successful checks.
pl_PL: Wyswietl liczbe udanych sprawdzen.

en: Display the assigned code list description if the serial code was confirmed.
pl_PL: Wyswietl opis przypisanej listy kodow, jesli kod seryjny zostal potwierdzony.

en: Display the collected information of a registration to a code.
pl_PL: Wyswietl zebrane informacje o rejestracji do kodu.

en: Display the first successful check date.
pl_PL: Wyswietl date pierwszego udanego sprawdzenia.

en: Display the last successful check date.
pl_PL: Wyswietl date ostatniego udanego sprawdzenia.

en: Display the prefix text always.
pl_PL: Zawsze wyswietlaj tekst prefiksu.

en: Displays the label and amount of the successful validations
pl_PL: Wyswietla etykiete i liczbe udanych walidacji

en: Displays the label and date of the first successful validation, if not empty.
pl_PL: Wyswietla etykiete i date pierwszej udanej walidacji, jesli nie jest pusta.

en: Displays the label and date of the last successful validation, if not empty.
pl_PL: Wyswietla etykiete i date ostatniej udanej walidacji, jesli nie jest pusta.

en: Do not print the serial code CVV on the PDF invoice woocommerce purchase.
pl_PL: Nie drukuj CVV kodu seryjnego na fakturze PDF zakupu WooCommerce.

en: Do not print the serial code CVV on the email 'customer completed order'.
pl_PL: Nie drukuj CVV kodu seryjnego w wiadomosci e-mail 'zamowienie zrealizowane'.

en: Do not print the serial code on the PDF invoice woocommerce purchase.
pl_PL: Nie drukuj kodu seryjnego na fakturze PDF zakupu WooCommerce.

en: Do not print the used restriction serial code on the PDF invoice woocommerce purchase.
pl_PL: Nie drukuj uzytego kodu seryjnego ograniczenia na fakturze PDF zakupu WooCommerce.

en: Do not put the serial code in the email 'customer completed order'.
pl_PL: Nie umieszczaj kodu seryjnego w wiadomosci e-mail 'zamowienie zrealizowane'.

en: Do not redirect the user.
pl_PL: Nie przekierowuj uzytkownika.

en: Do not show the button and redirect immediately. Overrules the global settings.
pl_PL: Nie wyswietlaj przycisku i przekieruj natychmiast. Nadpisuje ustawienia globalne.

en: Do you really want to remove the image information from this option?
pl_PL: Czy naprawde chcesz usunac informacje o obrazie z tej opcji?

en: Do you really want to try to repair your database table definitions? It should be safe, but only needed in very rare cases.
pl_PL: Czy naprawde chcesz sprobowac naprawic definicje tabel bazy danych? Powinno to byc bezpieczne, ale jest potrzebne tylko w bardzo rzadkich przypadkach.

en: Do you want to delete?
pl_PL: Czy chcesz usunac?

en: ERROR:
pl_PL: BLAD:

en: Each 'confirmed' code will be marked as used
pl_PL: Kazdy 'potwierdzony' kod zostanie oznaczony jako uzyty

en: Each entry will turn green (successfull stored) or red (NOT OK - duplicat entry on the server).
pl_PL: Kazdy wpis zmieni kolor na zielony (pomyslnie zapisany) lub czerwony (NIE OK - zduplikowany wpis na serwerze).

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Edit Code
pl_PL: Edytuj kod

en: Edit List
pl_PL: Edytuj liste

en: Edit registered user
pl_PL: Edytuj zarejestrowanego uzytkownika

en: Edit registered user information
pl_PL: Edytuj informacje o zarejestrowanym uzytkowniku

en: Edit requested wordpress user
pl_PL: Edytuj zadanego uzytkownika WordPress

en: Edit wordpress user information
pl_PL: Edytuj informacje o uzytkowniku WordPress

en: Email
pl_PL: E-mail

en: Empty table
pl_PL: Pusta tabela

en: Enable QR code scanner on the validation form
pl_PL: Wlacz skaner kodow QR w formularzu walidacji

en: Enter a prefix (optional)
pl_PL: Wprowadz prefiks (opcjonalnie)

en: Enter amount of codes
pl_PL: Wprowadz liczbe kodow

en: Enter amount of codes needed
pl_PL: Wprowadz wymagana liczbe kodow

en: Enter an amount of how many codes you need
pl_PL: Wprowadz ile kodow potrzebujesz

en: Enter your row start (0 = from the first)
pl_PL: Wprowadz poczatek wiersza (0 = od pierwszego)

en: Error
pl_PL: Blad

en: Error 505
pl_PL: Blad 505

en: Export
pl_PL: Eksportuj

en: Export codes
pl_PL: Eksportuj kody

en: False
pl_PL: Falsz

en: Filter for cvv value
pl_PL: Filtruj wedlug wartosci CVV

en: Filter for list id
pl_PL: Filtruj wedlug ID listy

en: Filter for order id
pl_PL: Filtruj wedlug ID zamowienia

en: Filter for product id
pl_PL: Filtruj wedlug ID produktu

en: Filter for registered user id
pl_PL: Filtruj wedlug ID zarejestrowanego uzytkownika

en: Filter for status (1:active, 0:inactive, 2:stolen)
pl_PL: Filtruj wedlug statusu (1:aktywny, 0:nieaktywny, 2:skradziony)

en: First successful validation IP:
pl_PL: IP pierwszej udanej walidacji:

en: First successful validation at:
pl_PL: Pierwsza udana walidacja o:

en: For the Code List for sale restriction the plugin requires WooCommerce %1$s or greater to be installed and active. WooCommerce %2$s is not supported.
pl_PL: Dla listy kodow ograniczenia sprzedazy wtyczka wymaga WooCommerce %1$s lub nowszego. WooCommerce %2$s nie jest obslugiwany.

en: For the validator form. This will contain the user input - code.
pl_PL: Dla formularza walidatora. Bedzie zawierac dane wejsciowe uzytkownika - kod.

en: Generate Code Verification Value (CVV) for each code
pl_PL: Generuj wartosc weryfikacyjna kodu (CVV) dla kazdego kodu

en: Generate codes
pl_PL: Generuj kody

en: Hi Support,
pl_PL: Witam Wsparcie,

en: Home
pl_PL: Strona glowna

en: IP list checked for this code
pl_PL: Lista IP sprawdzona dla tego kodu

en: If CVV is set, then your user will be asked to enter also the CVV to check the serial code.
pl_PL: Jesli CVV jest ustawiony, uzytkownik zostanie poproszony o wprowadzenie rowniez CVV w celu sprawdzenia kodu seryjnego.

en: If a role is chosen, then the user with this role is allowed to see the admin area. This will not exclude the 'administrator', if the option is activated.
pl_PL: Jesli rola zostanie wybrana, uzytkownik z ta rola bedzie mogl widziec panel administracyjny. Nie wyklucza to 'administratora', jesli opcja jest aktywowana.

en: If active and a code list is assigned to the code, then the description will be shown to the 'Code confirmed' message
pl_PL: Jesli aktywne i lista kodow jest przypisana do kodu, opis zostanie wyswietlony przy komunikacie 'Kod potwierdzony'

en: If active and a product in the cart has an active restriction set, then your customer will see an input field for the purchase allowance code<br>If not activated, then the restrictions set on the products are ignored - allows you to pause the purchase restriction feature.
pl_PL: Jesli aktywne i produkt w koszyku ma ustawione aktywne ograniczenie, klient zobaczy pole do wprowadzenia kodu uprawniajacego do zakupu.<br>Jesli nie jest aktywowane, ograniczenia ustawione na produktach sa ignorowane - pozwala to na wstrzymanie funkcji ograniczenia zakupu.

en: If active and the user is logged in, then question of 'Register for this code' will be not shown and the 'is stored text' will be displayed immediately.
pl_PL: Jesli aktywne i uzytkownik jest zalogowany, pytanie 'Zarejestruj sie do tego kodu' nie zostanie wyswietlone, a tekst 'zapisano' zostanie wyswietlony natychmiast.

en: If active and the user is logged in, then the userid will be stored to the registration information.
pl_PL: Jesli aktywne i uzytkownik jest zalogowany, ID uzytkownika zostanie zapisane w informacjach o rejestracji.

en: If active and the user is not logged in, then the input fields will be disabled.
pl_PL: Jesli aktywne i uzytkownik nie jest zalogowany, pola wprowadzania zostana wylaczone.

en: If active, a camera icon will be displayed next to the input field, allowing users to scan QR codes with their device camera. Requires HTTPS.
pl_PL: Jesli aktywne, obok pola wprowadzania zostanie wyswietlona ikona kamery, umozliwiajaca uzytkownikom skanowanie kodow QR kamera urzadzenia. Wymaga HTTPS.

en: If active, a successful checked code will be marked as used and the message for used-code will be displayed instead of the code-confirmed message
pl_PL: Jesli aktywne, pomyslnie sprawdzony kod zostanie oznaczony jako uzyty, a komunikat dla uzytego kodu zostanie wyswietlony zamiast komunikatu o potwierdzeniu kodu

en: If active, each validation request from a user will trigger an URL from the server side to another URL. Be carefull. This could slow down the validation check. It depends how fast your service URLs are responding.<br>The URL can be relative like '/page/' or absolute 'https//domain/url/'.<br><br><b>You can use these placeholder for your URL:</b><ul><li><b>{USERID}</b>: Will be replace with the userid if the user is loggedin or empty</li><li><b>{CODE}</b>: Will be replace with the code (without the delimiters)</li><li><b>{CODEDISPLAY}</b>: Will be replace with the code (WITH the delimiters)</li><li><b>{IP}</b>: The IP address of the user</li><li><b>{LIST}</b>: Name of the list if assigned</li><li><a href='#replacementtags'>More tags here</a></li></ul>
pl_PL: Jesli aktywne, kazde zadanie walidacji od uzytkownika wywoła adres URL po stronie serwera do innego adresu URL. Uwaga: moze to spowolnic sprawdzanie walidacji. Zalezy to od szybkosci odpowiedzi adresow URL uslugi.<br>Adres URL moze byc wzgledny, np. '/strona/' lub bezwzgledny 'https//domena/url/'.<br><br><b>Mozesz uzyc tych symboli zastepczych w adresie URL:</b><ul><li><b>{USERID}</b>: Zostanie zastapiony ID uzytkownika, jesli jest zalogowany, lub bedzie pusty</li><li><b>{CODE}</b>: Zostanie zastapiony kodem (bez ogranicznikow)</li><li><b>{CODEDISPLAY}</b>: Zostanie zastapiony kodem (Z ogranicznikami)</li><li><b>{IP}</b>: Adres IP uzytkownika</li><li><b>{LIST}</b>: Nazwa listy, jesli przypisana</li><li><a href='#replacementtags'>Wiecej znacznikow tutaj</a></li></ul>

en: If active, the a new serial code will generated using the following settings
pl_PL: Jesli aktywne, nowy kod seryjny zostanie wygenerowany z nastepujacymi ustawieniami

en: If active, the assigned CVV will not be printed on the PDF
pl_PL: Jesli aktywne, przypisany CVV nie bedzie drukowany na PDF

en: If active, the assigned CVV will not be printed on the email
pl_PL: Jesli aktywne, przypisany CVV nie bedzie drukowany w wiadomosci e-mail

en: If active, the assigned serial code will not be printed on the PDF
pl_PL: Jesli aktywne, przypisany kod seryjny nie bedzie drukowany na PDF

en: If active, the assigned serial code will not be put in the email
pl_PL: Jesli aktywne, przypisany kod seryjny nie zostanie umieszczony w wiadomosci e-mail

en: If active, the system will try to use an existing code from the code list that is free. If no free code could be found, a new code will be created and assigned to the purchase.
pl_PL: Jesli aktywne, system sprobuje uzyc istniejacego wolnego kodu z listy kodow. Jesli nie zostanie znaleziony wolny kod, zostanie utworzony nowy kod i przypisany do zakupu.

en: If active, the used serial code will not be printed on the PDF
pl_PL: Jesli aktywne, uzyty kod seryjny nie bedzie drukowany na PDF

en: If active, the user of the order will be to register to the code(s) during the order purchase. It will only work, if the order has a user. Guests cannot be assigned to the code, because no user id available.
pl_PL: Jesli aktywne, uzytkownik zamowienia zostanie zarejestrowany do kodu(ow) podczas zakupu. Dziala to tylko wtedy, gdy zamowienie ma uzytkownika. Goscie nie moga byc przypisani do kodu, poniewaz nie jest dostepne ID uzytkownika.

en: If active, the user will be redirected to the URL your provide below, even if the code is registered already and user checking is the same user that is registered to the code. It will not be executed, if the 'one time usage restriction is active'.
pl_PL: Jesli aktywne, uzytkownik zostanie przekierowany na podany adres URL, nawet jesli kod jest juz zarejestrowany, a sprawdzajacy uzytkownik jest tym samym, ktory jest zarejestrowany do kodu. Nie zostanie wykonane, jesli 'ograniczenie jednorazowego uzycia jest aktywne'.

en: If active, the user will be redirected to the URL your provide below.
pl_PL: Jesli aktywne, uzytkownik zostanie przekierowany na adres URL podany ponizej.

en: If active, the user will get the option to register with an 'email address' (or your registration value text) to the code. <b>IMPORTANT</b>: If activate, the redirect option will executed after the registration.
pl_PL: Jesli aktywne, uzytkownik otrzyma opcje rejestracji za pomoca 'adresu e-mail' (lub wlasnego tekstu wartosci rejestracji) do kodu. <b>WAZNE</b>: Po aktywacji opcja przekierowania zostanie wykonana po rejestracji.

en: If active, the wordpress userid will be stored if the user is logged in.
pl_PL: Jesli aktywne, ID uzytkownika WordPress zostanie zapisane, gdy uzytkownik jest zalogowany.

en: If active, then a new column within the admin area for each code will be shown with the billing name. It will also add the billing name to the export. <b>This feature can be very slow.</b>
pl_PL: Jesli aktywne, w panelu administracyjnym dla kazdego kodu zostanie wyswietlona nowa kolumna z nazwa na fakturze. Nazwa na fakturze zostanie rowniez dodana do eksportu. <b>Ta funkcja moze byc bardzo wolna.</b>

en: If active, then only the administrator and the choosen roles area allowed to access this admin area.
pl_PL: Jesli aktywne, tylko administrator i wybrane role beda mialy dostep do tego panelu administracyjnego.

en: If active, your prefix text will be rendered always. Even if the user is not logged in or do not have any serial codes assigned to her yet.
pl_PL: Jesli aktywne, tekst prefiksu bedzie zawsze renderowany. Nawet jesli uzytkownik nie jest zalogowany lub nie ma jeszcze przypisanych zadnych kodow seryjnych.

en: If left empty, default will be '1'
pl_PL: Jesli puste, zostanie uzyta domyslna wartosc '1'

en: If left empty, default will be 'Check'
pl_PL: Jesli puste, zostanie uzyty domyslny tekst 'Sprawdz'

en: If left empty, default will be 'Code and CVV is not valid'.
pl_PL: Jesli puste, zostanie uzyty domyslny tekst 'Kod i CVV sa nieprawidlowe'.

en: If left empty, default will be 'Code confirmed'
pl_PL: Jesli puste, zostanie uzyty domyslny tekst 'Kod potwierdzony'

en: If left empty, default will be 'Code expired'
pl_PL: Jesli puste, zostanie uzyty domyslny tekst 'Kod wygasl'

en: If left empty, default will be 'Code is already used'
pl_PL: Jesli puste, zostanie uzyty domyslny tekst 'Kod zostal juz uzyty'

en: If left empty, default will be 'Code not found'
pl_PL: Jesli puste, zostanie uzyty domyslny tekst 'Kod nie znaleziony'

en: If left empty, default will be 'Code:'
pl_PL: Jesli puste, zostanie uzyty domyslny tekst 'Code:'

en: If left empty, default will be 'Enter purchase allowance code'
pl_PL: Jesli puste, zostanie uzyty domyslny tekst 'Wprowadz kod uprawniajacy do zakupu'

en: If left empty, default will be 'Enter your email address'
pl_PL: Jesli puste, zostanie uzyty domyslny tekst 'Wprowadz swoj adres e-mail'

en: If left empty, default will be 'Is registered to a user'
pl_PL: Jesli puste, zostanie uzyty domyslny tekst 'Jest zarejestrowany na uzytkownika'

en: If left empty, default will be 'Last successful validation at {VALIDATION-LAST_SUCCESS}'
pl_PL: Jesli puste, zostanie uzyty domyslny tekst 'Ostatnia udana walidacja o {VALIDATION-LAST_SUCCESS}'

en: If left empty, default will be 'Please contact our support for the serial code'
pl_PL: Jesli puste, zostanie uzyty domyslny tekst 'Prosimy o kontakt z obsluga w sprawie kodu seryjnego'

en: If left empty, default will be 'Please contact support for further investigation'
pl_PL: Jesli puste, zostanie uzyty domyslny tekst 'Prosimy o kontakt z obsluga w celu dalszego wyjasninia'

en: If left empty, default will be 'Please enter your CVV for this serial code'
pl_PL: Jesli puste, zostanie uzyty domyslny tekst 'Prosze wprowadzic CVV dla tego kodu seryjnego'

en: If left empty, default will be 'Product stolen'. You coud set it to be more precise e.g.: 'The serial number is reported as stolen'
pl_PL: Jesli puste, zostanie uzyty domyslny tekst 'Produkt skradziony'. Mozna ustawic dokladniejszy komunikat, np.: 'Numer seryjny zostal zgloszony jako skradziony'

en: If left empty, default will be 'Purchase Code:'
pl_PL: Jesli puste, zostanie uzyty domyslny tekst 'Kod zakupu:'

en: If left empty, default will be 'Register for this code'
pl_PL: Jesli puste, zostanie uzyty domyslny tekst 'Zarejestruj sie do tego kodu'

en: If left empty, default will be 'Successful validation at {VALIDATION-FIRST_SUCCESS}'. The placeholder {VALIDATION-FIRST_SUCCESS} will be replace with the data. If you do not enter the placeholder, then the data will be added at the end of the label.
pl_PL: Jesli puste, zostanie uzyty domyslny tekst 'Udana walidacja o {VALIDATION-FIRST_SUCCESS}'. Symbol zastepczy {VALIDATION-FIRST_SUCCESS} zostanie zastapiony data. Jesli nie wprowadzisz symbolu zastepczego, data zostanie dodana na koncu etykiety.

en: If left empty, default will be 'This code was already {CONFIRMEDCOUNT} times validated'. The placeholder {CONFIRMEDCOUNT} will be replace with the amount. If you do not enter the placeholder, then the amount will be added at the end of the label.
pl_PL: Jesli puste, zostanie uzyty domyslny tekst 'Ten kod zostal juz {CONFIRMEDCOUNT} razy zwalidowany'. Symbol zastepczy {CONFIRMEDCOUNT} zostanie zastapiony liczba. Jesli nie wprowadzisz symbolu zastepczego, liczba zostanie dodana na koncu etykiety.

en: If left empty, default will be 'This product can only be purchased with a code'
pl_PL: Jesli puste, zostanie uzyty domyslny tekst 'Ten produkt mozna kupic tylko za pomoca kodu'

en: If left empty, default will be 'XXYYYZZ'
pl_PL: Jesli puste, zostanie uzyty domyslny tekst 'XXYYYZZ'

en: If left empty, default will be 'Y/m/d'. Using the php date function format. Y=year, m=month, d=day H:hours, i:minutes, s=seconds
pl_PL: Jesli puste, zostanie uzyty domyslny 'Y/m/d'. Uzywa formatu funkcji daty PHP. Y=rok, m=miesiac, d=dzien H:godziny, i:minuty, s=sekundy

en: If left empty, default will be 'You need to log in to use the serial code validator'
pl_PL: Jesli puste, zostanie uzyty domyslny tekst 'Musisz sie zalogowac, aby uzyc walidatora kodow seryjnych'

en: If left empty, default will be 'Your code is registered to you'
pl_PL: Jesli puste, zostanie uzyty domyslny tekst 'Twoj kod zostal zarejestrowany na Ciebie'

en: If left empty, default will be 'white'
pl_PL: Jesli puste, zostanie uzyty domyslny 'white'

en: If left empty, default will be <span style='color:#007bff;'>'#007bff'</span>
pl_PL: Jesli puste, zostanie uzyty domyslny <span style='color:#007bff;'>'#007bff'</span>

en: If not empty, it will be added one line above the registered information to the code
pl_PL: Jesli nie jest pusty, zostanie dodany jedna linie nad informacjami o rejestracji kodu

en: If not empty, it will be added one line below the registered information to the code
pl_PL: Jesli nie jest pusty, zostanie dodany jedna linie pod informacjami o rejestracji kodu

en: If someone used the restriction key, it will be marked as used and cannot be used anymore.
pl_PL: Jesli ktos uzyje klucza ograniczenia, zostanie on oznaczony jako uzyty i nie bedzie mogl byc ponownie uzyty.

en: If the list already exists then it will be updated.
pl_PL: Jesli lista juz istnieje, zostanie zaktualizowana.

en: If the order is deleted or the status is set to 'refund', then the WooCommerce order information is removed from the code. If the option 'one time usage' is active, then the code will be unmarked as used.
pl_PL: Jesli zamowienie zostanie usuniete lub status zostanie ustawiony na 'zwrot', informacje o zamowieniu WooCommerce zostana usuniete z kodu. Jesli opcja 'jednorazowe uzycie' jest aktywna, oznaczenie kodu jako uzytego zostanie cofniete.

en: If the same list name will be used in the same file, then the description will be updated with the last line and the serials are added. No serials are removed from the list.
pl_PL: Jesli ta sama nazwa listy zostanie uzyta w tym samym pliku, opis zostanie zaktualizowany ostatnia linia, a numery seryjne zostana dodane. Zadne numery seryjne nie zostana usuniete z listy.

en: If the user has more than one code assigned to her, then this text will be used to seperate them for display the codes. If left empty, then it will be ', ' as a default.
pl_PL: Jesli uzytkownik ma przypisany wiecej niz jeden kod, ten tekst zostanie uzyty do ich oddzielenia przy wyswietlaniu kodow. Jesli puste, domyslnie bedzie uzyty ', '.

en: If you want to add the CVV number then separate your serial code with (;) and append your CVV number.
pl_PL: Jesli chcesz dodac numer CVV, oddziel kod seryjny znakiem (;) i dolacz numer CVV.

en: Import
pl_PL: Importuj

en: Import Complete
pl_PL: Import zakonczony

en: Import Error
pl_PL: Blad importu

en: Import List
pl_PL: Importuj liste

en: Import Options
pl_PL: Importuj opcje

en: Import process finished
pl_PL: Proces importu zakonczony

en: Imported:
pl_PL: Zaimportowano:

en: Importing
pl_PL: Importowanie

en: In the textarea below you will find all the successful stored codes.
pl_PL: W polu tekstowym ponizej znajdziesz wszystkie pomyslnie zapisane kody.

en: Invalid JSON file.
pl_PL: Nieprawidlowy plik JSON.

en: Invalid options file: missing options data.
pl_PL: Nieprawidlowy plik opcji: brak danych opcji.

en: Is Ticket
pl_PL: Jest biletem

en: Is registered to a user
pl_PL: Jest zarejestrowany na uzytkownika

en: It will work, but no updates are possible for the premium plugin after the expiration date.
pl_PL: Bedzie dzialac, ale po dacie wygasniecia aktualizacje wtyczki Premium nie beda mozliwe.

en: Last successful validation IP:
pl_PL: IP ostatniej udanej walidacji:

en: Last successful validation at:
pl_PL: Ostatnia udana walidacja o:

en: Letter exclusion
pl_PL: Wykluczenie liter

en: Letter style
pl_PL: Styl liter

en: Limit export to code list
pl_PL: Ogranicz eksport do listy kodow

en: List
pl_PL: Lista

en: List name
pl_PL: Nazwa listy

en: Lists
pl_PL: Listy

en: Lists of codes
pl_PL: Listy kodow

en: Logged in user only
pl_PL: Tylko dla zalogowanych uzytkownikow

en: Lowercase
pl_PL: Male litery

en: Mark immediately as used - one time usage
pl_PL: Natychmiast oznacz jako uzyty - jednorazowe uzycie

en: Mark the used restriction serial as used
pl_PL: Oznacz uzyty numer seryjny ograniczenia jako uzyty

en: Max.
pl_PL: Maks.

en: NEW
pl_PL: NOWY

en: NOTE:
pl_PL: UWAGA:

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: Network Home
pl_PL: Strona glowna sieci

en: New Value
pl_PL: Nowa wartosc

en: No
pl_PL: Nie

en: No code will be deleted. Just the list.
pl_PL: Zaden kod nie zostanie usuniety. Tylko lista.

en: No registration to this code done
pl_PL: Brak rejestracji do tego kodu

en: No role execept Administrator allowed
pl_PL: Zadna rola oprocz Administratora nie jest dozwolona

en: None
pl_PL: Brak

en: Not OK:
pl_PL: Nie OK:

en: Not used - still available
pl_PL: Nieuzyty - nadal dostepny

en: Note:
pl_PL: Uwaga:

en: Numbers
pl_PL: Cyfry

en: Numbers needed?
pl_PL: Cyfry potrzebne?

en: Numbers options
pl_PL: Opcje cyfr

en: Offset for each number
pl_PL: Przesuniecie dla kazdej liczby

en: Old Value
pl_PL: Stara wartosc

en: Old value:
pl_PL: Stara wartosc:

en: On Email: Text or letter to be used to be used as a seperator for codes of the user.
pl_PL: W wiadomosci e-mail: Tekst lub znak uzywany jako separator kodow uzytkownika.

en: On PDF invoice: Text or letter to be used to be used as a seperator for codes of the user.
pl_PL: Na fakturze PDF: Tekst lub znak uzywany jako separator kodow uzytkownika.

en: One code per line and/or comma-separated (,).
pl_PL: Jeden kod na linie i/lub oddzielone przecinkami (,).

en: One time code check
pl_PL: Jednorazowe sprawdzenie kodu

en: Only if filled out, the button will be displayed. If you left this field empty, then the user will be redirected immediately if the code is valid, without a button to click.
pl_PL: Tylko jesli jest wypelniony, przycisk zostanie wyswietlony. Jesli pozostawisz to pole puste, uzytkownik zostanie natychmiast przekierowany, jesli kod jest prawidlowy, bez przycisku do klikniecia.

en: Only numbers
pl_PL: Tylko cyfry

en: Only triggered, if not empty.
pl_PL: Uruchamiane tylko, jesli nie jest puste.

en: Open Email
pl_PL: Otworz e-mail

en: Option
pl_PL: Opcja

en: Options
pl_PL: Opcje

en: Or the value of the global setting
pl_PL: Lub wartosc ustawienia globalnego

en: Order ID:
pl_PL: ID zamowienia:

en: Order Id
pl_PL: ID zamowienia

en: Order Status:
pl_PL: Status zamowienia:

en: Order from:
pl_PL: Zamowienie od:

en: Order item serial changed to ticket with ticket number: %s
pl_PL: Numer seryjny pozycji zamowienia zmieniony na bilet z numerem biletu: %s

en: OrderId
pl_PL: ID zamowienia

en: Organize your codes in lists. You can assign codes to a list.
pl_PL: Organizuj swoje kody w listach. Mozesz przypisac kody do listy.

en: Output
pl_PL: Wynik

en: Overrule
pl_PL: Nadpisz

en: Overrule the serial code format settings.
pl_PL: Nadpisz ustawienia formatu kodu seryjnego.

en: Please contact support for further investigation
pl_PL: Prosimy o kontakt z obsluga w celu dalszego wyjasninia

en: Please find my system information below:
pl_PL: Ponizej znajduja sie informacje o moim systemie:

en: Please select at least one code first.
pl_PL: Prosze najpierw wybrac co najmniej jeden kod.

en: Plugin
pl_PL: Wtyczka

en: Premium DB Version
pl_PL: Wersja bazy danych Premium

en: Premium Plugin Version
pl_PL: Wersja wtyczki Premium

en: Premium Serial
pl_PL: Numer seryjny Premium

en: Product Id:
pl_PL: ID produktu:

en: Product is stolen
pl_PL: Produkt jest skradziony

en: Product:
pl_PL: Produkt:

en: QR code
pl_PL: Kod QR

en: QR with URL and code
pl_PL: QR z URL i kodem

en: QR with code
pl_PL: QR z kodem

en: Record wordpress userid
pl_PL: Zapisz ID uzytkownika WordPress

en: Redirect already registered codes and the user is the same.
pl_PL: Przekieruj juz zarejestrowane kody, jesli uzytkownik jest ten sam.

en: Redirect user is deactivated in the option.
pl_PL: Przekierowanie uzytkownika jest dezaktywowane w opcjach.

en: Register by wordpress user:
pl_PL: Zarejestrowany przez uzytkownika WordPress:

en: Register by wordpress userid:
pl_PL: Zarejestrowany przez ID uzytkownika WordPress:

en: Register user to code
pl_PL: Zarejestruj uzytkownika do kodu

en: Register user to the purchased code.
pl_PL: Zarejestruj uzytkownika do zakupionego kodu.

en: Register value:
pl_PL: Wartosc rejestracji:

en: Registered user
pl_PL: Zarejestrowany uzytkownik

en: Registered value
pl_PL: Zarejestrowana wartosc

en: Registered wordpress userid
pl_PL: Zarejestrowane ID uzytkownika WordPress

en: Renew now
pl_PL: Odnów teraz

en: Repair Tables
pl_PL: Napraw tabele

en: Repair database tables?
pl_PL: Naprawic tabele bazy danych?

en: Repaired
pl_PL: Naprawiono

en: Replacement Tags
pl_PL: Znaczniki zastepcze

en: Request by wordpress user:
pl_PL: Zadanie od uzytkownika WordPress:

en: Request from IP:
pl_PL: Zadanie z IP:

en: Request from:
pl_PL: Zadanie od:

en: Requested wordpress userid
pl_PL: Zadane ID uzytkownika WordPress

en: Reset All Options
pl_PL: Resetuj wszystkie opcje

en: Reset to Default
pl_PL: Przywroc domyslne

en: Reuse codes from the code list assigned to the woocommerce product, that are not already used by a woocommerce purchase.
pl_PL: Ponowne uzycie kodow z listy kodow przypisanej do produktu WooCommerce, ktore nie zostaly jeszcze uzyte przy zakupie WooCommerce.

en: Revert
pl_PL: Cofnij

en: Revert Option
pl_PL: Cofnij opcje

en: Revert option
pl_PL: Cofnij opcje

en: Scan QR Code
pl_PL: Skanuj kod QR

en: Scroll down and wait for all to finish.
pl_PL: Przewin w dol i poczekaj na zakonczenie.

en: Scroll to top
pl_PL: Przewin na gore

en: Security check failed
pl_PL: Weryfikacja bezpieczenstwa nie powiodla sie

en: Semicolon
pl_PL: Srednik

en: Serial Code
pl_PL: Kod seryjny

en: Serial Code Generator: Input element cannot be found. Please check your inputid-value on the shortcode
pl_PL: Generator kodow seryjnych: Element wejsciowy nie zostal znaleziony. Prosze sprawdzic wartosc inputid w shortcode

en: Serial Code Generator: Output element cannot be found. Please check your outputid-value on the shortcode
pl_PL: Generator kodow seryjnych: Element wyjsciowy nie zostal znaleziony. Prosze sprawdzic wartosc outputid w shortcode

en: Serial Code Generator: Trigger not found. Please check your triggerid-value on the shortcode
pl_PL: Generator kodow seryjnych: Wyzwalacz nie zostal znaleziony. Prosze sprawdzic wartosc triggerid w shortcode

en: Serial Code List ID
pl_PL: ID listy kodow seryjnych

en: Serial Codes Numbers
pl_PL: Numery seryjne

en: Serial Codes Registered
pl_PL: Zarejestrowane kody seryjne

en: Serial Infos for Product
pl_PL: Informacje o serii dla produktu

en: Serials
pl_PL: Numery seryjne

en: Serials options
pl_PL: Opcje numerow seryjnych

en: Set a range
pl_PL: Ustaw zakres

en: Set new expiration date: %1$s to %2$s for purchased item %3$dx %4$s.
pl_PL: Ustawiono nowa date wygasniecia: %1$s na %2$s dla zakupionego produktu %3$dx %4$s.

en: Set the serial code formatter pattern for new sales.
pl_PL: Ustaw wzorzec formatowania kodu seryjnego dla nowych sprzedazy.

en: Show Product
pl_PL: Pokaz produkt

en: Show in WooCommerce Orders
pl_PL: Pokaz w zamowieniach WooCommerce

en: Site URL
pl_PL: URL strony

en: Skip asking for the registration value, if the user is logged in
pl_PL: Pomin pytanie o wartosc rejestracji, jesli uzytkownik jest zalogowany

en: Some systems are slow and the connection timeout interupts the export, if you have too many codes. In that case, you can export your codes in several steps. e.g. 0 and 20000 amount and then 20001 and 20000 amount.
pl_PL: Niektorych systemow sa wolne i limit czasu polaczenia przerywa eksport, jesli masz zbyt wiele kodow. W takim przypadku mozesz eksportowac kody w kilku krokach, np. 0 i 20000 ilosc, a nastepnie 20001 i 20000 ilosc.

en: Space
pl_PL: Spacja

en: Start number
pl_PL: Numer poczatkowy

en: Store Codes on Server
pl_PL: Zapisz kody na serwerze

en: Store codes
pl_PL: Zapisz kody

en: Successfull stored codes
pl_PL: Pomyslnie zapisane kody

en: Support Contact
pl_PL: Kontakt z obsluga

en: Support Info
pl_PL: Informacje dla wsparcia

en: Support: Serial Codes Generator
pl_PL: Wsparcie: Generator kodow seryjnych

en: Tables repair executed at
pl_PL: Naprawa tabel wykonana o

en: Text or letter to be used to be used as a seperator for codes of the user.
pl_PL: Tekst lub znak uzywany jako separator kodow uzytkownika.

en: Text that will be added before the code on the PDF invoice.
pl_PL: Tekst, ktory zostanie dodany przed kodem na fakturze PDF.

en: Text that will be added before the serial code(s) for the user are displayed.
pl_PL: Tekst, ktory zostanie dodany przed wyswietleniem kodu(ow) seryjnego(ych) uzytkownika.

en: Text that will be added before the used purchase code on the PDF invoice, order table and order details.
pl_PL: Tekst, ktory zostanie dodany przed uzytym kodem zakupu na fakturze PDF, w tabeli zamowien i szczegolach zamowienia.

en: Text that will be displayed as the placeholder text on the code input field.
pl_PL: Tekst, ktory zostanie wyswietlony jako tekst zastepczy w polu wprowadzania kodu.

en: Text that will be displayed below the product title within the WooCommerce cart.
pl_PL: Tekst, ktory zostanie wyswietlony pod tytulem produktu w koszyku WooCommerce.

en: Text that will be used, if you do not have <b>premium</b> and run out of free code amount. This text will be added to the WooCoomerce purchase information instead of the code
pl_PL: Tekst, ktory zostanie uzyty, jesli nie masz wersji <b>Premium</b> i wyczerpiesz darmowa liczbe kodow. Ten tekst zostanie dodany do informacji o zakupie WooCommerce zamiast kodu

en: The IP will be updated too. The requested date will only be changed, if it was not set already.
pl_PL: IP rowniez zostanie zaktualizowane. Data zadania zostanie zmieniona tylko wtedy, gdy nie byla jeszcze ustawiona.

en: The IP will updated too. The registered date will only be changed, if it was not set already.
pl_PL: IP rowniez zostanie zaktualizowane. Data rejestracji zostanie zmieniona tylko wtedy, gdy nie byla jeszcze ustawiona.

en: The URL can be relative like '/page/' or absolute 'https//domain/url/'.<br>You can use these placeholder for your URL:<ul><li><b>{USERID}</b>: Will be replaced with the userid if the user is loggedin or empty</li><li><b>{CODE}</b>: Will be replaced with the code (without the delimiters)</li><li><b>{CODEDISPLAY}</b>: Will be replaced with the code (WITH the delimiters)</li><li><b>{IP}</b>: The IP address of the user</li><li><b>{LIST}</b>: Name of the list if assigned</li><li><b>{LIST_DESC}</b>: Description of the assigned list</li><li><a href='#replacementtags'>More tags here</a></li></ul>
pl_PL: Adres URL moze byc wzgledny, np. '/strona/' lub bezwzgledny 'https//domena/url/'.<br>Mozesz uzyc tych symboli zastepczych w adresie URL:<ul><li><b>{USERID}</b>: Zostanie zastapiony ID uzytkownika, jesli jest zalogowany, lub bedzie pusty</li><li><b>{CODE}</b>: Zostanie zastapiony kodem (bez ogranicznikow)</li><li><b>{CODEDISPLAY}</b>: Zostanie zastapiony kodem (Z ogranicznikami)</li><li><b>{IP}</b>: Adres IP uzytkownika</li><li><b>{LIST}</b>: Nazwa listy, jesli przypisana</li><li><b>{LIST_DESC}</b>: Opis przypisanej listy</li><li><a href='#replacementtags'>Wiecej znacznikow tutaj</a></li></ul>

en: The URL should be absolute, if you like to provide the generated QR image to your customers. The image can be retrieved within the serial code area. The code detail contains a button for it.<br>You can use these placeholder for your URL:<ul><li><b>{CODE}</b>: Will be replaced with the code (without the delimiters)</li><li><b>{CODEDISPLAY}</b>: Will be replaced with the code (WITH the delimiters)</li><b>{LIST}</b>: Name of the list if assigned</li><li><b>{LIST_DESC}</b>: Description of the assigned list</li><li><a href='#replacementtags'>You could use more tags.</a> But it is not recommend, since the QR code is generated within the admin area.</li></ul>
pl_PL: Adres URL powinien byc bezwzgledny, jesli chcesz udostepnic wygenerowany obraz QR swoim klientom. Obraz mozna pobrac w obszarze kodow seryjnych. Szczegoly kodu zawieraja do tego przycisk.<br>Mozesz uzyc tych symboli zastepczych w adresie URL:<ul><li><b>{CODE}</b>: Zostanie zastapiony kodem (bez ogranicznikow)</li><li><b>{CODEDISPLAY}</b>: Zostanie zastapiony kodem (Z ogranicznikami)</li><b>{LIST}</b>: Nazwa listy, jesli przypisana</li><li><b>{LIST_DESC}</b>: Opis przypisanej listy</li><li><a href='#replacementtags'>Mozesz uzyc wiecej znacznikow.</a> Nie jest to jednak zalecane, poniewaz kod QR jest generowany w panelu administracyjnym.</li></ul>

en: This QR image contains:
pl_PL: Ten obraz QR zawiera:

en: Ticket Info
pl_PL: Informacje o bilecie

en: Ticket Number
pl_PL: Numer biletu

en: Ticket number: %1$s for order item of product #%2$d removed.
pl_PL: Numer biletu: %1$s dla pozycji zamowienia produktu #%2$d zostal usuniety.

en: Tools
pl_PL: Narzedzia

en: Total codes created:
pl_PL: Laczna liczba utworzonych kodow:

en: Total codes found:
pl_PL: Laczna liczba znalezionych kodow:

en: Total codes updated:
pl_PL: Laczna liczba zaktualizowanych kodow:

en: Total lines read:
pl_PL: Laczna liczba odczytanych linii:

en: Total lines with lists:
pl_PL: Laczna liczba linii z listami:

en: Total lists created:
pl_PL: Laczna liczba utworzonych list:

en: Total lists imported:
pl_PL: Laczna liczba zaimportowanych list:

en: Total lists updated:
pl_PL: Laczna liczba zaktualizowanych list:

en: Track wordpress userid
pl_PL: Sledzenie ID uzytkownika WordPress

en: True
pl_PL: Prawda

en: URL for a redirect
pl_PL: URL do przekierowania

en: URL for the QR image.
pl_PL: Adres URL dla obrazu QR.

en: URL to redirect the user, if the code is valid.
pl_PL: Adres URL do przekierowania uzytkownika, jesli kod jest prawidlowy.

en: URL to your service if <b>someone register to this code</b>.
pl_PL: Adres URL do uslugi, jesli <b>ktos zarejestruje sie do tego kodu</b>.

en: URL to your service if a code received WooCommerce data, if a 'code was purchased'.
pl_PL: Adres URL do uslugi, jesli kod otrzymal dane WooCommerce, tj. jesli 'kod zostal zakupiony'.

en: URL to your service if an order item is bought using a restriction code.
pl_PL: Adres URL do uslugi, jesli pozycja zamowienia zostala zakupiona z uzyciem kodu ograniczenia.

en: URL to your service if the WooCommerce data is removed from the code.
pl_PL: Adres URL do uslugi, jesli dane WooCommerce zostana usuniete z kodu.

en: URL to your service if the checked code <b>is inactive</b>.
pl_PL: Adres URL do uslugi, jesli sprawdzony kod <b>jest nieaktywny</b>.

en: URL to your service if the checked code <b>is invalid</b> (not found).
pl_PL: Adres URL do uslugi, jesli sprawdzony kod <b>jest nieprawidlowy</b> (nie znaleziony).

en: URL to your service if the checked code <b>is valid</b>.
pl_PL: Adres URL do uslugi, jesli sprawdzony kod <b>jest prawidlowy</b>.

en: URL to your service if the checked code is already <b>marked as used and checked again</b>.
pl_PL: Adres URL do uslugi, jesli sprawdzony kod jest juz <b>oznaczony jako uzyty i sprawdzony ponownie</b>.

en: URL to your service if the checked code is already <b>registered to someone</b>.
pl_PL: Adres URL do uslugi, jesli sprawdzony kod jest juz <b>zarejestrowany na kogos</b>.

en: URL to your service if the checked code is valid and is <b>marked to be used the first time</b>.
pl_PL: Adres URL do uslugi, jesli sprawdzony kod jest prawidlowy i <b>zostaje oznaczony jako uzyty po raz pierwszy</b>.

en: USERID DOES NOT EXIST
pl_PL: IDENTYFIKATOR UZYTKOWNIKA NIE ISTNIEJE

en: Unlimited usage allowed
pl_PL: Dozwolone nieograniczone uzycie

en: Up 100.000 codes generation per run. The limit is to prevent performance issues.
pl_PL: Do 100 000 kodow generowanych na uruchomienie. Limit sluzy do zapobiegania problemom z wydajnoscia.

en: Uppercase
pl_PL: Wielkie litery

en: Use the One-Time-Usage settings for serials
pl_PL: Uzyj ustawien jednorazowego uzycia dla numerow seryjnych

en: Used
pl_PL: Uzyty

en: Used for Order ID:
pl_PL: Uzyty dla ID zamowienia:

en: Usefull if your codes are certificatins and you want if somebody type in the code to see who it belongs to.
pl_PL: Przydatne, jesli Twoje kody sa certyfikatami i chcesz, aby po wpisaniu kodu bylo widoczne, do kogo nalezy.

en: User profile
pl_PL: Profil uzytkownika

en: User redirection
pl_PL: Przekierowanie uzytkownika

en: Validation Messages
pl_PL: Komunikaty walidacji

en: Validator Form
pl_PL: Formularz walidacji

en: Variation:
pl_PL: Wariant:

en: While storing the codes to the server, it will check if the code is unique and mark the codes, that are not.
pl_PL: Podczas zapisywania kodow na serwerze zostanie sprawdzone, czy kod jest unikalny, a kody, ktore nie sa, zostana oznaczone.

en: Will be overriden if you set the serial code format settings on the product!
pl_PL: Zostanie nadpisane, jesli ustawisz ustawienia formatu kodu seryjnego na produkcie!

en: With your QR code value
pl_PL: Z Twoja wartoscia kodu QR

en: WooCommerce Order
pl_PL: Zamowienie WooCommerce

en: WooCommerce Purchase Restriction
pl_PL: Ograniczenie zakupu WooCommerce

en: WooCommerce Subscription Orders
pl_PL: Zamowienia subskrypcji WooCommerce

en: WooCommerce not found
pl_PL: WooCommerce nie znaleziono

en: Woocommerce product serial assignment
pl_PL: Przypisanie numeru seryjnego do produktu WooCommerce

en: Woocommerce restrict product sale without serial code
pl_PL: Ograniczenie sprzedazy produktow WooCommerce bez kodu seryjnego

en: Woocommerce ticket sale
pl_PL: Sprzedaz biletow WooCommerce

en: Yes
pl_PL: Tak

en: You are using the premium version. Many thanks, please enter your serial key within the options
pl_PL: Uzywasz wersji Premium. Serdecznie dziekujemy, prosimy o wprowadzenie klucza seryjnego w opcjach

en: You can
pl_PL: Mozesz

en: You can assign a code list to a product and this will generate or re-use a code from this code list as a ticket serial code It will be printed on the purchase information to the customer.
pl_PL: Mozesz przypisac liste kodow do produktu, co wygeneruje lub ponownie uzyje kodu z tej listy jako seryjnego kodu biletu. Zostanie on wydrukowany na informacji o zakupie dla klienta.

en: You can display the serial codes assigned to an user with this shortcode <b>[sngmbhSerialcodesValidator_code]</b>.
pl_PL: Mozesz wyswietlic kody seryjne przypisane do uzytkownika za pomoca tego shortcode <b>[sngmbhSerialcodesValidator_code]</b>.

en: You can export your current settings first.
pl_PL: Mozesz najpierw wyeksportowac swoje biezace ustawienia.

en: You can generate QR code images for your serial codes.
pl_PL: Mozesz generowac obrazy kodow QR dla swoich kodow seryjnych.

en: You can repeat the "store codes" operations as often as needed.
pl_PL: Mozesz powtarzac operacje "zapisz kody" tak czesto, jak to konieczne.

en: You can restrict the sale of products to be allowed only if your customer enters a valid and unused serial code. You can assign the serial code list for the restriction, within the product details.
pl_PL: Mozesz ograniczyc sprzedaz produktow tak, aby byla dozwolona tylko wtedy, gdy klient wprowadzi prawidlowy i nieuzyty kod seryjny. Mozesz przypisac liste kodow seryjnych do ograniczenia w szczegolach produktu.

en: You can store up to
pl_PL: Mozesz zapisac do

en: You can upload a CSV file (, delimiter). You have to provide a header line with column names.
pl_PL: Mozesz przeslac plik CSV (, separator). Musisz podac wiersz naglowka z nazwami kolumn.

en: You can use ";" to add more than one code. e.g. 1234-abc;2345-abc. Missing codes will be created and set active.
pl_PL: Mozesz uzyc ";" aby dodac wiecej niz jeden kod. Np. 1234-abc;2345-abc. Brakujace kody zostana utworzone i ustawione jako aktywne.

en: You can use date placeholder to have the prefix filled with the date of the confirmed purchase.
pl_PL: Mozesz uzyc symbolu zastepczego daty, aby prefiks zostal wypelniony data potwierdzonego zakupu.

en: You can use these replacement tags in your text messages and URLs for the meta code values
pl_PL: Mozesz uzyc tych znacznikow zastepczych w wiadomosciach tekstowych i adresach URL dla wartosci meta kodu

en: You can use:
pl_PL: Mozesz uzyc:

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
pl_PL: Nie masz wystarczajacych uprawnien, aby uzyskac dostep do tej strony.

en: You have
pl_PL: Masz

en: You have to create a list first before you can add codes.
pl_PL: Musisz najpierw utworzyc liste, zanim bedziesz mogl dodac kody.

en: You own background color of the button
pl_PL: Wlasny kolor tla przycisku

en: You own border color of the button
pl_PL: Wlasny kolor obramowania przycisku

en: You own text color of the button
pl_PL: Wlasny kolor tekstu przycisku

en: You reached maximum amount of codes. You need to delete codes before you can add more new codes or buy the premium version to have unlimited codes.
pl_PL: Osiagnales maksymalna liczbe kodow. Musisz usunac kody, zanim bedziesz mogl dodac nowe, lub kupic wersje Premium, aby miec nieograniczona liczbe kodow.

en: Your Limit of
pl_PL: Twoj limit

en: Your own 'Code and CVV is not valid' message
pl_PL: Wlasny komunikat 'Kod i CVV sa nieprawidlowe'

en: Your own 'Code confirmed' message
pl_PL: Wlasny komunikat 'Kod potwierdzony'

en: Your own 'Code expired' message
pl_PL: Wlasny komunikat 'Kod wygasl'

en: Your own 'Code inactive' message
pl_PL: Wlasny komunikat 'Kod nieaktywny'

en: Your own 'Code is already registered to a user' message
pl_PL: Wlasny komunikat 'Kod jest juz zarejestrowany na uzytkownika'

en: Your own 'Code is used' message
pl_PL: Wlasny komunikat 'Kod zostal juz uzyty'

en: Your own 'Code not found' message
pl_PL: Wlasny komunikat 'Kod nie znaleziony'

en: Your own 'Only for logged in user' message
pl_PL: Wlasny komunikat 'Tylko dla zalogowanych uzytkownikow'

en: Your own 'Product/Code stolen' message
pl_PL: Wlasny komunikat 'Produkt/Kod skradziony'

en: Your own 'amount of successful checks' label
pl_PL: Wlasna etykieta 'Liczba udanych sprawdzen'

en: Your own 'first successful check' label
pl_PL: Wlasna etykieta 'Pierwsze udane sprawdzenie'

en: Your own 'last successful check' label
pl_PL: Wlasna etykieta 'Ostatnie udane sprawdzenie'

en: Your own after-text for the display of the collected information
pl_PL: Wlasny tekst koncowy dla wyswietlania zebranych informacji

en: Your own button label 'Register for this code'
pl_PL: Wlasna etykieta przycisku 'Zarejestruj sie do tego kodu'

en: Your own check button label
pl_PL: Wlasna etykieta przycisku sprawdzania

en: Your own date format
pl_PL: Wlasny format daty

en: Your own input field placeholder text
pl_PL: Wlasny tekst zastepczy pola wprowadzania

en: Your own label for the user registration value question
pl_PL: Wlasna etykieta dla pytania o wartosc rejestracji

en: Your own message for the 'user registration value is stored' operation
pl_PL: Wlasny komunikat dla operacji 'wartosc rejestracji zostala zapisana'

en: Your own pre-text for the display of the collected information
pl_PL: Wlasny tekst poczatkowy dla wyswietlania zebranych informacji

en: Your own question for 'Please enter your CVV for this serial code' label
pl_PL: Wlasna etykieta dla 'Prosze wprowadzic CVV dla tego kodu seryjnego'

en: Your premium serial expires soon, at the
pl_PL: Twoj numer seryjny Premium wygasa wkrotce, dnia

en: Your premium serial has expired. Updates are no longer available.
pl_PL: Twoja licencja Premium wygasła. Aktualizacje nie są już dostępne.

en: Your premium serial will expire in %1$d days (on %2$s).
pl_PL: Twoja licencja Premium wygaśnie za %1$d dni (%2$s).

en: Your start number is not correct. It has to be an integer and start from 1
pl_PL: Twoj numer poczatkowy jest nieprawidlowy. Musi to byc liczba calkowita i zaczynac sie od 1

en: [PREMIUM ONLY]
pl_PL: [TYLKO PREMIUM]

en: active
pl_PL: aktywny

en: button label for the redirect button
pl_PL: Etykieta przycisku przekierowania

en: click to hide
pl_PL: Kliknij, aby ukryc

en: click to show
pl_PL: Kliknij, aby wyswietlic

en: codes
pl_PL: kody

en: codes is reached. Use the premium version to have unlimited codes.
pl_PL: kodow zostalo osiagniete. Uzyj wersji Premium, aby miec nieograniczona liczbe kodow.

en: codes stored.
pl_PL: kodow zapisanych.

en: codes will be deleted.
pl_PL: kodow zostanie usunietych.

en: codes. In
pl_PL: kodow. W

en: codes. Unlimited with
pl_PL: kodow. Bez ograniczen z

en: contains
pl_PL: zawiera

en: day
pl_PL: dzien

en: for the list name
pl_PL: dla nazwy listy

en: for this field will be taken.
pl_PL: dla tego pola zostanie uzyta.

en: function
pl_PL: funkcja

en: function "%s" in wc backend not implemented
pl_PL: Funkcja "%s" w backendzie WC nie jest zaimplementowana

en: function not implemented
pl_PL: Funkcja nie jest zaimplementowana

en: hour
pl_PL: godzina

en: inactive
pl_PL: nieaktywny

en: is activ
pl_PL: jest aktywny

en: is inactiv
pl_PL: jest nieaktywny

en: is stolen
pl_PL: jest skradziony

en: list. Unlimited with
pl_PL: lista. Bez ograniczen z

en: loading...
pl_PL: Ladowanie...

en: minutes
pl_PL: minuty

en: month
pl_PL: miesiac

en: no data
pl_PL: Brak danych

en: not found. Please check your shortcode parameters
pl_PL: nie znaleziono. Prosze sprawdzic parametry shortcode

en: nothing to update
pl_PL: Nic do zaktualizowania

en: one or more serials that will be added if not exists and assigned to the list.
pl_PL: Jeden lub wiecej numerow seryjnych, ktore zostana dodane, jesli nie istnieja, i przypisane do listy.

en: optional
pl_PL: opcjonalnie

en: options. Skipped:
pl_PL: opcji. Pominieto:

en: options? This will overwrite current settings.
pl_PL: opcji? To nadpisze biezace ustawienia.

en: per Code list
pl_PL: na liste kodow

en: renew your license here
pl_PL: Odnow swoja licencje tutaj

en: runs to find unique codes
pl_PL: proby znalezienia unikalnych kodow

en: seconds
pl_PL: sekundy

en: seconds, with
pl_PL: sekund, z

en: short description
pl_PL: Krotki opis

en: stolen
pl_PL: skradziony

en: to its previous value?
pl_PL: do poprzedniej wartosci?

en: unix timestamp
pl_PL: Znacznik czasu Unix

en: unlimited
pl_PL: nieograniczony

en: up to 100.000 for each run
pl_PL: do 100 000 na uruchomienie

en: use the add option
pl_PL: Uzyj opcji dodawania

en: used
pl_PL: uzyty

en: year
pl_PL: rok
