Serial Codes Generator and Validator 2.9.0 - en to hu_HU translation catalogue (562 entries)

en: Security check failed
hu_HU: Biztonsági ellenőrzés sikertelen

en: function not implemented
hu_HU: funkció nincs implementálva

en: #9001 premium is not active
hu_HU: #9001 a prémium nem aktív

en: #9002 premium action is missing
hu_HU: #9002 prémium művelet hiányzik

en: Tables repair executed at
hu_HU: Táblajavítás végrehajtva

en: #9401 CSV file for list is missing
hu_HU: #9401 CSV fájl hiányzik a listához

en: #9403 name column missing
hu_HU: #9403 névoszlop hiányzik

en: #9402 List could not be created or loaded
hu_HU: #9402 Lista nem hozható létre vagy nem tölthető be

en: #9101 code is missing
hu_HU: #9101 kód hiányzik

en: #9221 code missing
hu_HU: #9221 kód hiányzik

en: #9222 code missing
hu_HU: #9222 kód hiányzik

en: #9231 code missing
hu_HU: #9231 kód hiányzik

en: #9233 code missing
hu_HU: #9233 kód hiányzik

en: #104 id is missing
hu_HU: #104 azonosító hiányzik

en: #105 not found
hu_HU: #105 nem található

en: #101 name missing
hu_HU: #101 név hiányzik

en: #108 too many codes. Unlimited codes only with premium
hu_HU: #108 Túl sok kód. Korlátlan kódok csak prémiummal

en: Could not create code list. Name exists already.
hu_HU: A kódlista nem hozható létre. A név már létezik.

en: #102 name missing
hu_HU: #102 név hiányzik

en: #103 id missing
hu_HU: #103 azonosító hiányzik

en: #106 id is missing
hu_HU: #106 azonosító hiányzik

en: #202 code missing
hu_HU: #202 kód hiányzik

en: Code is empty
hu_HU: A kód üres

en: #205 code exists already
hu_HU: #205 a kód már létezik

en: #602 list id invalid
hu_HU: #602 lista azonosító érvénytelen

en: #601 code could not be generated and stored
hu_HU: #601 a kód nem generálható és nem menthető

en: Set new expiration date: %1$s to %2$s for purchased item %3$dx %4$s.
hu_HU: Új lejárati dátum beállítva: %1$s - %2$s a megvásárolt tételhez %3$dx %4$s.

en: #9601 code is missing
hu_HU: #9601 kód hiányzik

en: #9602 order id is missing
hu_HU: #9602 rendelésazonosító hiányzik

en: #9611 code is missing
hu_HU: #9611 kód hiányzik

en: #9621 code is missing
hu_HU: #9621 kód hiányzik

en: #9625 code is missing
hu_HU: #9625 kód hiányzik

en: Ticket number: %1$s for order item of product #%2$d removed.
hu_HU: Jegyszám: %1$s eltávolítva a(z) #%2$d termék rendelési tételéből.

en: #9622 code is missing
hu_HU: #9622 kód hiányzik

en: #9623 code is missing
hu_HU: #9623 kód hiányzik

en: #9624 code is not bound to an order
hu_HU: #9624 a kód nincs rendeléshez rendelve

en: #9625 WooCommerce missing or not active
hu_HU: #9625 WooCommerce hiányzik vagy nem aktív

en: Order item serial changed to ticket with ticket number: %s
hu_HU: A rendelési tétel sorozatszáma jegyre módosítva, jegyszám: %s

en: #201 code missing
hu_HU: #201 kód hiányzik

en: #211 codes missing
hu_HU: #211 kódok hiányoznak

en: #212 codes must be an array
hu_HU: #212 a kódoknak tömbnek kell lenniük

en: #206 code missing
hu_HU: #206 kód hiányzik

en: nothing to update
hu_HU: Nincs frissítendő

en: #207 code is missing
hu_HU: #207 kód hiányzik

en: #209 ids are missing
hu_HU: #209 azonosítók hiányoznak

en: #210 ids must be an array
hu_HU: #210 az azonosítóknak tömbnek kell lenniük

en: no data
hu_HU: Nincs adat

en: Serial Codes Registered
hu_HU: Regisztrált sorozatkódok

en: Serial Codes Numbers
hu_HU: Sorozatszámok

en: #9999 DB needed
hu_HU: #9999 adatbázis szükséges

en: #9232 not found
hu_HU: #9232 nem található

en: #9234 not found
hu_HU: #9234 nem található

en: #203 code empty
hu_HU: #203 kód üres

en: #204 code not found
hu_HU: #204 kód nem található

en: #208 too many codes. Unlimited codes only with premium
hu_HU: #208 Túl sok kód. Korlátlan kódok csak prémiummal

en: #220 id of code empty
hu_HU: #220 kód azonosítója üres

en: #221 code not found
hu_HU: #221 kód nem található

en: USERID DOES NOT EXIST
hu_HU: FELHASZNÁLÓ-AZONOSÍTÓ NEM LÉTEZIK

en: #9301 ticket id not found
hu_HU: #9301 jegyazonosító nem található

en: #9302 ticket id not correct
hu_HU: #9302 jegyazonosító nem megfelelő

en: #1001 code missing
hu_HU: #1001 kód hiányzik

en: #1002a code not in list
hu_HU: #1002a kód nem található a listában

en: #9201 code missing
hu_HU: #9201 kód hiányzik

en: #9202 value missing
hu_HU: #9202 érték hiányzik

en: #9205 code not correct
hu_HU: #9205 kód nem megfelelő

en: #9206 code expired
hu_HU: #9206 kód lejárt

en: #9207 code already taken
hu_HU: #9207 kód már foglalt

en: Access
hu_HU: Hozzáférés

en: Allow only specific roles access to the admin area
hu_HU: Csak meghatározott szerepkörök férhetnek hozzá az adminisztrációs felülethez

en: If active, then only the administrator and the choosen roles area allowed to access this admin area.
hu_HU: Ha aktív, akkor csak az adminisztrátor és a kiválasztott szerepkörök férhetnek hozzá ehhez az adminisztrációs felülethez.

en: No role execept Administrator allowed
hu_HU: Adminisztrátoron kívül más szerepkör nem engedélyezett

en: Allow the specific role to access
hu_HU: A kiválasztott szerepkör hozzáférésének engedélyezése

en: If a role is chosen, then the user with this role is allowed to see the admin area. This will not exclude the 'administrator', if the option is activated.
hu_HU: Ha egy szerepkör ki van választva, akkor az adott szerepkörrel rendelkező felhasználó láthatja az adminisztrációs felületet. Ez nem zárja ki az 'adminisztrátort', ha az opció aktiválva van.

en: Validator Form
hu_HU: Érvényesítő űrlap

en: Your own check button label
hu_HU: Saját ellenőrzés gomb felirat

en: If left empty, default will be 'Check'
hu_HU: Ha üresen hagyja, az alapértelmezett 'Ellenőrzés' lesz

en: Your own input field placeholder text
hu_HU: Saját beviteli mező helyőrző szöveg

en: If left empty, default will be 'XXYYYZZ'
hu_HU: Ha üresen hagyja, az alapértelmezett 'XXYYYZZ' lesz

en: You own background color of the button
hu_HU: Saját gomb háttérszín

en: If left empty, default will be <span style='color:#007bff;'>'#007bff'</span>
hu_HU: Ha üresen hagyja, az alapértelmezett <span style='color:#007bff;'>'#007bff'</span> lesz

en: You own border color of the button
hu_HU: Saját gomb keretszín

en: You own text color of the button
hu_HU: Saját gomb szövegszín

en: If left empty, default will be 'white'
hu_HU: Ha üresen hagyja, az alapértelmezett 'white' lesz

en: Enable QR code scanner on the validation form
hu_HU: QR-kód olvasó engedélyezése az érvényesítő űrlapon

en: If active, a camera icon will be displayed next to the input field, allowing users to scan QR codes with their device camera. Requires HTTPS.
hu_HU: Ha aktív, egy kamera ikon jelenik meg a beviteli mező mellett, lehetővé téve a felhasználóknak QR-kódok beolvasását az eszközük kamerájával. HTTPS szükséges.

en: Validation Messages
hu_HU: Érvényesítési üzenetek

en: Your own 'Code confirmed' message
hu_HU: Saját 'Kód megerősítve' üzenet

en: If left empty, default will be 'Code confirmed'
hu_HU: Ha üresen hagyja, az alapértelmezett 'Kód megerősítve' lesz

en: Your own 'Code not found' message
hu_HU: Saját 'Kód nem található' üzenet

en: If left empty, default will be 'Code not found'
hu_HU: Ha üresen hagyja, az alapértelmezett 'Kód nem található' lesz

en: Your own 'Code inactive' message
hu_HU: Saját 'Kód inaktív' üzenet

en: If left empty, default will be 'Please contact support for further investigation'
hu_HU: Ha üresen hagyja, az alapértelmezett 'Kérjük, forduljon az ügyfélszolgálathoz további vizsgálatért' lesz

en: Your own 'Code is already registered to a user' message
hu_HU: Saját 'A kód már egy felhasználóhoz van regisztrálva' üzenet

en: If left empty, default will be 'Is registered to a user'
hu_HU: Ha üresen hagyja, az alapértelmezett 'Egy felhasználóhoz van regisztrálva' lesz

en: Your own 'Code expired' message
hu_HU: Saját 'Kód lejárt' üzenet

en: If left empty, default will be 'Code expired'
hu_HU: Ha üresen hagyja, az alapértelmezett 'Kód lejárt' lesz

en: Your own 'Code and CVV is not valid' message
hu_HU: Saját 'A kód és a CVV érvénytelen' üzenet

en: If left empty, default will be 'Code and CVV is not valid'.
hu_HU: Ha üresen hagyja, az alapértelmezett 'A kód és a CVV érvénytelen' lesz.

en: Your own 'Product/Code stolen' message
hu_HU: Saját 'Termék/Kód lopott' üzenet

en: If left empty, default will be 'Product stolen'. You coud set it to be more precise e.g.: 'The serial number is reported as stolen'
hu_HU: Ha üresen hagyja, az alapértelmezett 'Termék lopott' lesz. Pontosabb üzenetet is megadhat, pl.: 'A sorozatszámot lopottként jelentették'

en: Your own question for 'Please enter your CVV for this serial code' label
hu_HU: Saját kérdés a 'Kérjük, adja meg a CVV-t ehhez a sorozatkódhoz' felirathoz

en: If left empty, default will be 'Please enter your CVV for this serial code'
hu_HU: Ha üresen hagyja, az alapértelmezett 'Kérjük, adja meg a CVV-t ehhez a sorozatkódhoz' lesz

en: Display Additional Information
hu_HU: További információk megjelenítése

en: Your own date format
hu_HU: Saját dátumformátum

en: If left empty, default will be 'Y/m/d'. Using the php date function format. Y=year, m=month, d=day H:hours, i:minutes, s=seconds
hu_HU: Ha üresen hagyja, az alapértelmezett 'Y/m/d' lesz. A PHP dátumfüggvény formátumát használja. Y=év, m=hónap, d=nap H:óra, i:perc, s=másodperc

en: Display a column with the name of the buyer
hu_HU: Oszlop megjelenítése a vásárló nevével

en: If active, then a new column within the admin area for each code will be shown with the billing name. It will also add the billing name to the export. <b>This feature can be very slow.</b>
hu_HU: Ha aktív, az adminisztrációs felületen minden kódhoz megjelenik egy új oszlop a számlázási névvel. A számlázási nevet az exporthoz is hozzáadja. <b>Ez a funkció nagyon lassú lehet.</b>

en: Display the assigned code list description if the serial code was confirmed.
hu_HU: A hozzárendelt kódlista leírásának megjelenítése, ha a sorozatkód megerősítésre került.

en: If active and a code list is assigned to the code, then the description will be shown to the 'Code confirmed' message
hu_HU: Ha aktív és a kódhoz kódlista van hozzárendelve, a leírás megjelenik a 'Kód megerősítve' üzenethez

en: Display the first successful check date.
hu_HU: Az első sikeres ellenőrzés dátumának megjelenítése.

en: Displays the label and date of the first successful validation, if not empty.
hu_HU: Megjeleníti az első sikeres érvényesítés címkéjét és dátumát, ha nem üres.

en: Your own 'first successful check' label
hu_HU: Saját 'első sikeres ellenőrzés' felirat

en: If left empty, default will be 'Successful validation at {VALIDATION-FIRST_SUCCESS}'. The placeholder {VALIDATION-FIRST_SUCCESS} will be replace with the data. If you do not enter the placeholder, then the data will be added at the end of the label.
hu_HU: Ha üresen hagyja, az alapértelmezett 'Sikeres érvényesítés időpontja: {VALIDATION-FIRST_SUCCESS}' lesz. A {VALIDATION-FIRST_SUCCESS} helyőrző az adattal lesz helyettesítve. Ha nem adja meg a helyőrzőt, az adat a felirat végéhez lesz hozzáfűzve.

en: Display the last successful check date.
hu_HU: Az utolsó sikeres ellenőrzés dátumának megjelenítése.

en: Displays the label and date of the last successful validation, if not empty.
hu_HU: Megjeleníti az utolsó sikeres érvényesítés címkéjét és dátumát, ha nem üres.

en: Your own 'last successful check' label
hu_HU: Saját 'utolsó sikeres ellenőrzés' felirat

en: If left empty, default will be 'Last successful validation at {VALIDATION-LAST_SUCCESS}'
hu_HU: Ha üresen hagyja, az alapértelmezett 'Utolsó sikeres érvényesítés időpontja: {VALIDATION-LAST_SUCCESS}' lesz

en: Display the amount of successful checks.
hu_HU: A sikeres ellenőrzések számának megjelenítése.

en: Displays the label and amount of the successful validations
hu_HU: Megjeleníti a sikeres érvényesítések címkéjét és számát

en: Your own 'amount of successful checks' label
hu_HU: Saját 'sikeres ellenőrzések száma' felirat

en: If left empty, default will be 'This code was already {CONFIRMEDCOUNT} times validated'. The placeholder {CONFIRMEDCOUNT} will be replace with the amount. If you do not enter the placeholder, then the amount will be added at the end of the label.
hu_HU: Ha üresen hagyja, az alapértelmezett 'Ez a kód már {CONFIRMEDCOUNT} alkalommal érvényesítve lett' lesz. A {CONFIRMEDCOUNT} helyőrző a számmal lesz helyettesítve. Ha nem adja meg a helyőrzőt, a szám a felirat végéhez lesz hozzáfűzve.

en: Logged in user only
hu_HU: Csak bejelentkezett felhasználók

en: Allow only logged in wordpress user to enter a serial code
hu_HU: Csak bejelentkezett WordPress felhasználók adhatnak meg sorozatkódot

en: If active and the user is not logged in, then the input fields will be disabled.
hu_HU: Ha aktív és a felhasználó nincs bejelentkezve, a beviteli mezők le lesznek tiltva.

en: Your own 'Only for logged in user' message
hu_HU: Saját 'Csak bejelentkezett felhasználóknak' üzenet

en: If left empty, default will be 'You need to log in to use the serial code validator'
hu_HU: Ha üresen hagyja, az alapértelmezett 'Be kell jelentkeznie a sorozatkód-érvényesítő használatához' lesz

en: One time code check
hu_HU: Egyszeri kódellenőrzés

en: Each 'confirmed' code will be marked as used
hu_HU: Minden 'megerősített' kód használtként lesz megjelölve

en: If active, a successful checked code will be marked as used and the message for used-code will be displayed instead of the code-confirmed message
hu_HU: Ha aktív, a sikeresen ellenőrzött kód használtként lesz megjelölve és a használt kódra vonatkozó üzenet jelenik meg a kód megerősítve üzenet helyett

en: Your own 'Code is used' message
hu_HU: Saját 'Kód már használt' üzenet

en: If left empty, default will be 'Code is already used'
hu_HU: Ha üresen hagyja, az alapértelmezett 'A kód már használva lett' lesz

en: After which successful 'confirmed' check, should the code be marked as used?
hu_HU: Hányadik sikeres 'megerősített' ellenőrzés után legyen a kód használtként megjelölve?

en: If left empty, default will be '1'
hu_HU: Ha üresen hagyja, az alapértelmezett '1' lesz

en: Record wordpress userid
hu_HU: WordPress felhasználó-azonosító rögzítése

en: If active, the wordpress userid will be stored if the user is logged in.
hu_HU: Ha aktív, a WordPress felhasználó-azonosító mentésre kerül, ha a felhasználó be van jelentkezve.

en: Register user to code
hu_HU: Felhasználó regisztrálása a kódhoz

en: Register user to the purchased code.
hu_HU: Felhasználó regisztrálása a megvásárolt kódhoz.

en: If active, the user of the order will be to register to the code(s) during the order purchase. It will only work, if the order has a user. Guests cannot be assigned to the code, because no user id available.
hu_HU: Ha aktív, a rendelés felhasználója a vásárlás során regisztrálva lesz a kód(ok)hoz. Ez csak akkor működik, ha a rendeléshez felhasználó tartozik. Vendégek nem rendelhetők a kódhoz, mert nem áll rendelkezésre felhasználó-azonosító.

en: Allow your users to register themself for a code.
hu_HU: Engedélyezze felhasználóinak, hogy regisztrálják magukat egy kódhoz.

en: If active, the user will get the option to register with an 'email address' (or your registration value text) to the code. <b>IMPORTANT</b>: If activate, the redirect option will executed after the registration.
hu_HU: Ha aktív, a felhasználó lehetőséget kap, hogy egy 'e-mail címmel' (vagy az Ön regisztrációs érték szövegével) regisztráljon a kódhoz. <b>FONTOS</b>: Ha aktiválva van, az átirányítási opció a regisztráció után kerül végrehajtásra.

en: Your own button label 'Register for this code'
hu_HU: Saját gomb felirat: 'Regisztráció ehhez a kódhoz'

en: If left empty, default will be 'Register for this code'
hu_HU: Ha üresen hagyja, az alapértelmezett 'Regisztráció ehhez a kódhoz' lesz

en: Your own label for the user registration value question
hu_HU: Saját felirat a felhasználó regisztrációs érték kérdéséhez

en: If left empty, default will be 'Enter your email address'
hu_HU: Ha üresen hagyja, az alapértelmezett 'Adja meg az e-mail címét' lesz

en: Your own message for the 'user registration value is stored' operation
hu_HU: Saját üzenet a 'felhasználó regisztrációs értéke mentve' művelethez

en: If left empty, default will be 'Your code is registered to you'
hu_HU: Ha üresen hagyja, az alapértelmezett 'A kódja Önhöz van regisztrálva' lesz

en: Track wordpress userid
hu_HU: WordPress felhasználó-azonosító követése

en: If active and the user is logged in, then the userid will be stored to the registration information.
hu_HU: Ha aktív és a felhasználó be van jelentkezve, a felhasználó-azonosító a regisztrációs információkban kerül tárolásra.

en: Skip asking for the registration value, if the user is logged in
hu_HU: Regisztrációs érték kérésének kihagyása, ha a felhasználó be van jelentkezve

en: If active and the user is logged in, then question of 'Register for this code' will be not shown and the 'is stored text' will be displayed immediately.
hu_HU: Ha aktív és a felhasználó be van jelentkezve, a 'Regisztráció ehhez a kódhoz' kérdés nem jelenik meg és a 'mentve' szöveg azonnal megjelenik.

en: Display registered information of a code
hu_HU: Egy kód regisztrációs információinak megjelenítése

en: Display the collected information of a registration to a code.
hu_HU: Egy kódhoz történő regisztráció összegyűjtött információinak megjelenítése.

en: Usefull if your codes are certificatins and you want if somebody type in the code to see who it belongs to.
hu_HU: Hasznos, ha a kódjai tanúsítványok és szeretné, hogy a kód beírása esetén megjelenjen, kihez tartozik.

en: Your own pre-text for the display of the collected information
hu_HU: Saját előszöveg az összegyűjtött információk megjelenítéséhez

en: If not empty, it will be added one line above the registered information to the code
hu_HU: Ha nem üres, egy sorral a kód regisztrációs információi fölé lesz hozzáadva

en: Your own after-text for the display of the collected information
hu_HU: Saját utószöveg az összegyűjtött információk megjelenítéséhez

en: If not empty, it will be added one line below the registered information to the code
hu_HU: Ha nem üres, egy sorral a kód regisztrációs információi alá lesz hozzáadva

en: User redirection
hu_HU: Felhasználó átirányítás

en: Activate redirect the user after a valid code found.
hu_HU: Felhasználó átirányításának aktiválása érvényes kód találása után.

en: If active, the user will be redirected to the URL your provide below.
hu_HU: Ha aktív, a felhasználó az alább megadott URL-re lesz átirányítva.

en: Redirect already registered codes and the user is the same.
hu_HU: Már regisztrált kódok átirányítása, ha a felhasználó ugyanaz.

en: If active, the user will be redirected to the URL your provide below, even if the code is registered already and user checking is the same user that is registered to the code. It will not be executed, if the 'one time usage restriction is active'.
hu_HU: Ha aktív, a felhasználó az alább megadott URL-re lesz átirányítva, még akkor is, ha a kód már regisztrálva van és az ellenőrző felhasználó ugyanaz, aki a kódhoz regisztrálva van. Nem kerül végrehajtásra, ha az 'egyszeri használat korlátozás aktív'.

en: URL to redirect the user, if the code is valid.
hu_HU: URL a felhasználó átirányításához, ha a kód érvényes.

en: The URL can be relative like '/page/' or absolute 'https//domain/url/'.<br>You can use these placeholder for your URL:<ul><li><b>{USERID}</b>: Will be replaced with the userid if the user is loggedin or empty</li><li><b>{CODE}</b>: Will be replaced with the code (without the delimiters)</li><li><b>{CODEDISPLAY}</b>: Will be replaced with the code (WITH the delimiters)</li><li><b>{IP}</b>: The IP address of the user</li><li><b>{LIST}</b>: Name of the list if assigned</li><li><b>{LIST_DESC}</b>: Description of the assigned list</li><li><a href='#replacementtags'>More tags here</a></li></ul>
hu_HU: Az URL lehet relatív, mint '/oldal/' vagy abszolút, mint 'https//domain/url/'.<br>A következő helyőrzőket használhatja az URL-ben:<ul><li><b>{USERID}</b>: A felhasználó-azonosítóval lesz helyettesítve, ha a felhasználó be van jelentkezve, különben üres</li><li><b>{CODE}</b>: A kóddal lesz helyettesítve (elválasztók nélkül)</li><li><b>{CODEDISPLAY}</b>: A kóddal lesz helyettesítve (elválasztókkal együtt)</li><li><b>{IP}</b>: A felhasználó IP-címe</li><li><b>{LIST}</b>: A lista neve, ha hozzárendelve</li><li><b>{LIST_DESC}</b>: A hozzárendelt lista leírása</li><li><a href='#replacementtags'>További címkék itt</a></li></ul>

en: Button to click for the user to be forwarded
hu_HU: Gomb a felhasználó továbbításához

en: Only if filled out, the button will be displayed. If you left this field empty, then the user will be redirected immediately if the code is valid, without a button to click.
hu_HU: Csak ha ki van töltve, a gomb megjelenik. Ha üresen hagyja ezt a mezőt, a felhasználó azonnal átirányításra kerül, ha a kód érvényes, gomb kattintása nélkül.

en: Webhooks
hu_HU: Webhookok

en: Activate webhooks to call a service with the validation check.
hu_HU: Webhookok aktiválása egy szolgáltatás meghívásához az érvényesítési ellenőrzéssel.

en: If active, each validation request from a user will trigger an URL from the server side to another URL. Be carefull. This could slow down the validation check. It depends how fast your service URLs are responding.<br>The URL can be relative like '/page/' or absolute 'https//domain/url/'.<br><br><b>You can use these placeholder for your URL:</b><ul><li><b>{USERID}</b>: Will be replace with the userid if the user is loggedin or empty</li><li><b>{CODE}</b>: Will be replace with the code (without the delimiters)</li><li><b>{CODEDISPLAY}</b>: Will be replace with the code (WITH the delimiters)</li><li><b>{IP}</b>: The IP address of the user</li><li><b>{LIST}</b>: Name of the list if assigned</li><li><a href='#replacementtags'>More tags here</a></li></ul>
hu_HU: Ha aktív, minden felhasználói érvényesítési kérés egy URL-t fog indítani a szerver oldalról egy másik URL-re. Legyen óvatos. Ez lelassíthatja az érvényesítési ellenőrzést. Attól függ, milyen gyorsan válaszolnak a szolgáltatás URL-jei.<br>Az URL lehet relatív, mint '/oldal/' vagy abszolút, mint 'https//domain/url/'.<br><br><b>A következő helyőrzőket használhatja az URL-ben:</b><ul><li><b>{USERID}</b>: A felhasználó-azonosítóval lesz helyettesítve, ha a felhasználó be van jelentkezve, különben üres</li><li><b>{CODE}</b>: A kóddal lesz helyettesítve (elválasztók nélkül)</li><li><b>{CODEDISPLAY}</b>: A kóddal lesz helyettesítve (elválasztókkal együtt)</li><li><b>{IP}</b>: A felhasználó IP-címe</li><li><b>{LIST}</b>: A lista neve, ha hozzárendelve</li><li><a href='#replacementtags'>További címkék itt</a></li></ul>

en: URL to your service if the checked code <b>is inactive</b>.
hu_HU: URL a szolgáltatásához, ha az ellenőrzött kód <b>inaktív</b>.

en: Only triggered, if not empty.
hu_HU: Csak akkor aktiválódik, ha nem üres.

en: URL to your service if the checked code <b>is valid</b>.
hu_HU: URL a szolgáltatásához, ha az ellenőrzött kód <b>érvényes</b>.

en: URL to your service if the checked code <b>is invalid</b> (not found).
hu_HU: URL a szolgáltatásához, ha az ellenőrzött kód <b>érvénytelen</b> (nem található).

en: URL to your service if <b>someone register to this code</b>.
hu_HU: URL a szolgáltatásához, ha <b>valaki regisztrál ehhez a kódhoz</b>.

en: URL to your service if the checked code is already <b>registered to someone</b>.
hu_HU: URL a szolgáltatásához, ha az ellenőrzött kód már <b>valakihez regisztrálva</b> van.

en: URL to your service if the checked code is valid and is <b>marked to be used the first time</b>.
hu_HU: URL a szolgáltatásához, ha az ellenőrzött kód érvényes és <b>első alkalommal használtként lesz megjelölve</b>.

en: URL to your service if the checked code is already <b>marked as used and checked again</b>.
hu_HU: URL a szolgáltatásához, ha az ellenőrzött kód már <b>használtként van megjelölve és újra ellenőrzésre került</b>.

en: URL to your service if an order item is bought using a restriction code.
hu_HU: URL a szolgáltatásához, ha egy rendelési tételt korlátozási kóddal vásárolnak.

en: URL to your service if a code received WooCommerce data, if a 'code was purchased'.
hu_HU: URL a szolgáltatásához, ha egy kód WooCommerce adatokat kapott, azaz ha egy 'kód megvásárlásra került'.

en: URL to your service if the WooCommerce data is removed from the code.
hu_HU: URL a szolgáltatásához, ha a WooCommerce adatok eltávolításra kerülnek a kódból.

en: Woocommerce product serial assignment
hu_HU: WooCommerce termék sorozatszám hozzárendelés

en: Text that will be used, if you do not have <b>premium</b> and run out of free code amount. This text will be added to the WooCoomerce purchase information instead of the code
hu_HU: Szöveg, amely akkor jelenik meg, ha nincs <b>prémium</b> verziója és elfogytak az ingyenes kódok. Ez a szöveg kerül a WooCommerce vásárlási információkba a kód helyett

en: If left empty, default will be 'Please contact our support for the serial code'
hu_HU: Ha üresen hagyja, az alapértelmezett 'Kérjük, forduljon ügyfélszolgálatunkhoz a sorozatkódért' lesz

en: Reuse codes from the code list assigned to the woocommerce product, that are not already used by a woocommerce purchase.
hu_HU: A WooCommerce termékhez rendelt kódlistából származó kódok újrafelhasználása, amelyeket még nem használtak fel WooCommerce vásárláshoz.

en: If active, the system will try to use an existing code from the code list that is free. If no free code could be found, a new code will be created and assigned to the purchase.
hu_HU: Ha aktív, a rendszer megpróbál egy meglévő szabad kódot használni a kódlistából. Ha nem található szabad kód, egy új kód jön létre és a vásárláshoz lesz hozzárendelve.

en: Text that will be added before the code on the PDF invoice.
hu_HU: Szöveg, amely a kód elé kerül a PDF számlán.

en: If left empty, default will be 'Code:'
hu_HU: Ha üresen hagyja, az alapértelmezett 'Kód:' lesz

en: Do not print the serial code CVV on the email 'customer completed order'.
hu_HU: Ne nyomtassa ki a sorozatkód CVV-t a 'rendelés teljesítve' e-mailben.

en: If active, the assigned CVV will not be printed on the email
hu_HU: Ha aktív, a hozzárendelt CVV nem kerül az e-mailbe

en: Do not print the serial code CVV on the PDF invoice woocommerce purchase.
hu_HU: Ne nyomtassa ki a sorozatkód CVV-t a WooCommerce vásárlás PDF számláján.

en: If active, the assigned CVV will not be printed on the PDF
hu_HU: Ha aktív, a hozzárendelt CVV nem kerül a PDF-re

en: Do not put the serial code in the email 'customer completed order'.
hu_HU: Ne helyezze el a sorozatkódot a 'rendelés teljesítve' e-mailben.

en: If active, the assigned serial code will not be put in the email
hu_HU: Ha aktív, a hozzárendelt sorozatkód nem kerül az e-mailbe

en: Do not print the serial code on the PDF invoice woocommerce purchase.
hu_HU: Ne nyomtassa ki a sorozatkódot a WooCommerce vásárlás PDF számláján.

en: If active, the assigned serial code will not be printed on the PDF
hu_HU: Ha aktív, a hozzárendelt sorozatkód nem kerül a PDF-re

en: On Email: Text or letter to be used to be used as a seperator for codes of the user.
hu_HU: E-mailben: A felhasználó kódjainak elválasztójaként használandó szöveg vagy karakter.

en: If the user has more than one code assigned to her, then this text will be used to seperate them for display the codes. If left empty, then it will be ', ' as a default.
hu_HU: Ha a felhasználónak egynél több kódja van, ez a szöveg lesz az elválasztó a kódok megjelenítéséhez. Ha üresen hagyja, az alapértelmezett ', ' lesz.

en: On PDF invoice: Text or letter to be used to be used as a seperator for codes of the user.
hu_HU: PDF számlán: A felhasználó kódjainak elválasztójaként használandó szöveg vagy karakter.

en: Set the serial code formatter pattern for new sales.
hu_HU: A sorozatkód formázási minta beállítása új értékesítésekhez.

en: If active, the a new serial code will generated using the following settings
hu_HU: Ha aktív, egy új sorozatkód a következő beállításokkal lesz generálva

en: Woocommerce restrict product sale without serial code
hu_HU: WooCommerce termékértékesítés korlátozása sorozatkód nélkül

en: You can restrict the sale of products to be allowed only if your customer enters a valid and unused serial code. You can assign the serial code list for the restriction, within the product details.
hu_HU: Korlátozhatja a termékek értékesítését, hogy csak akkor legyen engedélyezve, ha a vásárló érvényes és nem használt sorozatkódot ad meg. A korlátozáshoz a sorozatkód-listát a termék részleteinél rendelheti hozzá.

en: Activate the purchase restrictions of product sales without a valid and unused serial code.
hu_HU: A vásárlási korlátozások aktiválása érvényes és nem használt sorozatkód nélküli termékértékesítéseknél.

en: If active and a product in the cart has an active restriction set, then your customer will see an input field for the purchase allowance code<br>If not activated, then the restrictions set on the products are ignored - allows you to pause the purchase restriction feature.
hu_HU: Ha aktív és egy termékhez a kosárban aktív korlátozás van beállítva, a vásárló egy beviteli mezőt lát a vásárlási engedélyezési kódhoz.<br>Ha nem aktivált, a termékekre beállított korlátozások figyelmen kívül maradnak - lehetővé teszi a vásárlási korlátozás funkció szüneteltetését.

en: Do not print the used restriction serial code on the PDF invoice woocommerce purchase.
hu_HU: Ne nyomtassa ki a használt korlátozási sorozatkódot a WooCommerce vásárlás PDF számláján.

en: If active, the used serial code will not be printed on the PDF
hu_HU: Ha aktív, a használt sorozatkód nem kerül a PDF-re

en: Text that will be added before the used purchase code on the PDF invoice, order table and order details.
hu_HU: Szöveg, amely a használt vásárlási kód elé kerül a PDF számlán, a rendelési táblázatban és a rendelés részleteiben.

en: If left empty, default will be 'Purchase Code:'
hu_HU: Ha üresen hagyja, az alapértelmezett 'Vásárlási kód:' lesz

en: Text that will be displayed below the product title within the WooCommerce cart.
hu_HU: Szöveg, amely a WooCommerce kosárban a termék neve alatt jelenik meg.

en: If left empty, default will be 'This product can only be purchased with a code'
hu_HU: Ha üresen hagyja, az alapértelmezett 'Ez a termék csak kóddal vásárolható meg' lesz

en: Text that will be displayed as the placeholder text on the code input field.
hu_HU: Szöveg, amely helyőrző szövegként jelenik meg a kód beviteli mezőben.

en: If left empty, default will be 'Enter purchase allowance code'
hu_HU: Ha üresen hagyja, az alapértelmezett 'Adja meg a vásárlási engedélyezési kódot' lesz

en: Clear the code if the order was deleted or a refund triggered
hu_HU: Kód törlése, ha a rendelés törölve lett vagy visszatérítés történt

en: If the order is deleted or the status is set to 'refund', then the WooCommerce order information is removed from the code. If the option 'one time usage' is active, then the code will be unmarked as used.
hu_HU: Ha a rendelés törlésre kerül vagy az állapot 'visszatérítés'-re van állítva, a WooCommerce rendelési információk eltávolításra kerülnek a kódból. Ha az 'egyszeri használat' opció aktív, a kód használt jelölése megszüntetésre kerül.

en: Mark the used restriction serial as used
hu_HU: A használt korlátozási sorozatszám megjelölése használtként

en: If someone used the restriction key, it will be marked as used and cannot be used anymore.
hu_HU: Ha valaki felhasználta a korlátozási kulcsot, az használtként lesz megjelölve és többé nem használható.

en: Use the One-Time-Usage settings for serials
hu_HU: Az egyszeri használat beállítások alkalmazása sorozatszámokra

en: Mark immediately as used - one time usage
hu_HU: Azonnal használtként megjelölés - egyszeri használat

en: Unlimited usage allowed
hu_HU: Korlátlan használat engedélyezett

en: Woocommerce ticket sale
hu_HU: WooCommerce jegyértékesítés

en: You can assign a code list to a product and this will generate or re-use a code from this code list as a ticket serial code It will be printed on the purchase information to the customer.
hu_HU: Hozzárendelhet egy kódlistát egy termékhez, és ez generál vagy újrafelhasznál egy kódot ebből a kódlistából jegy sorozatkódként. A vásárlási információkon kerül kinyomtatásra a vásárló számára.

en: Display code to your loggedin user
hu_HU: Kód megjelenítése a bejelentkezett felhasználónak

en: You can display the serial codes assigned to an user with this shortcode <b>[sngmbhSerialcodesValidator_code]</b>.
hu_HU: A felhasználóhoz rendelt sorozatkódokat ezzel a shortcode-dal jelenítheti meg: <b>[sngmbhSerialcodesValidator_code]</b>.

en: Text that will be added before the serial code(s) for the user are displayed.
hu_HU: Szöveg, amely a felhasználó sorozatkódjának/sorozatkódjainak megjelenítése előtt jelenik meg.

en: Display the prefix text always.
hu_HU: Az előtag szöveg mindig megjelenítése.

en: If active, your prefix text will be rendered always. Even if the user is not logged in or do not have any serial codes assigned to her yet.
hu_HU: Ha aktív, az előtag szöveg mindig megjelenik. Még akkor is, ha a felhasználó nincs bejelentkezve vagy még nincsenek hozzárendelt sorozatkódjai.

en: Text or letter to be used to be used as a seperator for codes of the user.
hu_HU: A felhasználó kódjainak elválasztójaként használandó szöveg vagy karakter.

en: User profile
hu_HU: Felhasználói profil

en: Display registered serial numbers within the user profile
hu_HU: Regisztrált sorozatszámok megjelenítése a felhasználói profilban

en: Display bought serial numbers within the user profile
hu_HU: Megvásárolt sorozatszámok megjelenítése a felhasználói profilban

en: QR code
hu_HU: QR-kód

en: You can generate QR code images for your serial codes.
hu_HU: QR-kód képeket generálhat a sorozatkódjaihoz.

en: URL for the QR image.
hu_HU: URL a QR-képhez.

en: The URL should be absolute, if you like to provide the generated QR image to your customers. The image can be retrieved within the serial code area. The code detail contains a button for it.<br>You can use these placeholder for your URL:<ul><li><b>{CODE}</b>: Will be replaced with the code (without the delimiters)</li><li><b>{CODEDISPLAY}</b>: Will be replaced with the code (WITH the delimiters)</li><b>{LIST}</b>: Name of the list if assigned</li><li><b>{LIST_DESC}</b>: Description of the assigned list</li><li><a href='#replacementtags'>You could use more tags.</a> But it is not recommend, since the QR code is generated within the admin area.</li></ul>
hu_HU: Az URL-nek abszolútnak kell lennie, ha a generált QR-képet a vásárlóinak szeretné biztosítani. A kép a sorozatkód területen érhető el. A kód részletei egy gombot tartalmaznak ehhez.<br>A következő helyőrzőket használhatja az URL-ben:<ul><li><b>{CODE}</b>: A kóddal lesz helyettesítve (elválasztók nélkül)</li><li><b>{CODEDISPLAY}</b>: A kóddal lesz helyettesítve (elválasztókkal együtt)</li><b>{LIST}</b>: A lista neve, ha hozzárendelve</li><li><b>{LIST_DESC}</b>: A hozzárendelt lista leírása</li><li><a href='#replacementtags'>További címkéket is használhat.</a> De ez nem ajánlott, mivel a QR-kód az adminisztrációs felületen generálódik.</li></ul>

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
hu_HU: Nincs megfelelő jogosultsága ennek az oldalnak az eléréséhez.

en: Ticket Info
hu_HU: Jegy információ

en: For the Code List for sale restriction the plugin requires WooCommerce %1$s or greater to be installed and active. WooCommerce %2$s is not supported.
hu_HU: Az értékesítési korlátozás kódlistájához a bővítmény WooCommerce %1$s vagy újabb verziót igényel. A WooCommerce %2$s nem támogatott.

en: Ticket Number
hu_HU: Jegyszám

en: Serial Code
hu_HU: Sorozatkód

en: Serial Code List ID
hu_HU: Sorozatkód-lista azonosító

en: Is Ticket
hu_HU: Jegy

en: function "%s" in wc backend not implemented
hu_HU: A "%s" funkció a WC háttérrendszerben nincs implementálva

en: 1 or 0 to deactivate or activate the redirect option for this list
hu_HU: 1 vagy 0 az átirányítási opció deaktiválásához vagy aktiválásához ehhez a listához

en: 1 or 0 to hide or display the redirect button
hu_HU: 1 vagy 0 az átirányítás gomb elrejtéséhez vagy megjelenítéséhez

en: active
hu_HU: aktív

en: Add
hu_HU: Hozzáadás

en: Add Code
hu_HU: Kód hozzáadása

en: Add List
hu_HU: Lista hozzáadása

en: After how many letters?
hu_HU: Hány betű után?

en: Aktiv:
hu_HU: Aktív:

en: All
hu_HU: Összes

en: Amount:
hu_HU: Mennyiség:

en: Amount of letter needed
hu_HU: Szükséges betűk száma

en: Amount of letters has to be higher
hu_HU: A betűk számának magasabbnak kell lennie

en: Are you sure, you want to delete all selected codes?
hu_HU: Biztosan törölni szeretné az összes kijelölt kódot?

en: Are you sure, you want to delete this code?
hu_HU: Biztosan törölni szeretné ezt a kódot?

en: Are you sure, you want to delete this list?
hu_HU: Biztosan törölni szeretné ezt a listát?

en: Are you sure you want to reset all options to their default values? This cannot be undone.
hu_HU: Biztosan visszaállítja az összes opciót az alapértelmezett értékekre? Ez a művelet nem vonható vissza.

en: Ascending
hu_HU: Növekvő

en: Assign to this code list
hu_HU: Hozzárendelés ehhez a kódlistához

en: Back to overview
hu_HU: Vissza az áttekintéshez

en: Basic DB Version
hu_HU: Alap DB verzió

en: Basic Plugin Version
hu_HU: Alap bővítmény verzió

en: Billing Email:
hu_HU: Számlázási e-mail:

en: Both
hu_HU: Mindkettő

en: Bulk Action
hu_HU: Tömeges művelet

en: button label for the redirect button
hu_HU: az átirányítás gomb felirata

en: Cancel
hu_HU: Mégse

en: Changed By
hu_HU: Módosította

en: Change History
hu_HU: Változási előzmények

en: Changes will trigger the webhook, if activated.
hu_HU: A változások aktiválják a webhookot, ha be van kapcsolva.

en: Choose a file suffix
hu_HU: Fájlkiterjesztés kiválasztása

en: Choose a sorting direction
hu_HU: Rendezési irány kiválasztása

en: Choose a sorting field
hu_HU: Rendezési mező kiválasztása

en: Choose CSV file
hu_HU: CSV fájl kiválasztása

en: Choose delimiter of your columns:
hu_HU: Oszlopok elválasztójának kiválasztása:

en: Choose the delimiter for the column values
hu_HU: Oszlopértékek elválasztójának kiválasztása

en: Choose type of codes
hu_HU: Kódtípus kiválasztása

en: Choose your export settings
hu_HU: Exportálási beállítások kiválasztása

en: Clear the code list textarea field below to add only the new generated codes
hu_HU: Törölje az alábbi kódlista szövegmezőt, hogy csak az újonnan generált kódok kerüljenek be

en: click to hide
hu_HU: Kattintson az elrejtéshez

en: click to show
hu_HU: Kattintson a megjelenítéshez

en: Code
hu_HU: Kód

en: Code:
hu_HU: Kód:

en: Code and CVV is not valid
hu_HU: A kód és a CVV érvénytelen

en: Code confirmed
hu_HU: Kód megerősítve

en: Code Display
hu_HU: Kód megjelenítés

en: Code Display:
hu_HU: Kód megjelenítés:

en: Code expired
hu_HU: Kód lejárt

en: Code Generator
hu_HU: Kódgenerátor

en: Code is already used
hu_HU: A kód már használva lett

en: Code marked as used
hu_HU: Kód használtként megjelölve

en: Code not found
hu_HU: Kód nem található

en: codes
hu_HU: kód

en: Codes
hu_HU: Kódok

en: codes. In
hu_HU: kód. Ebből

en: codes is reached. Use the premium version to have unlimited codes.
hu_HU: kód elérve. Használja a prémium verziót a korlátlan kódokhoz.

en: codes stored.
hu_HU: kód mentve.

en: codes. Unlimited with
hu_HU: kód. Korlátlan a

en: codes will be deleted.
hu_HU: kód törlésre kerül.

en: Code Verification Value (CVV):
hu_HU: Kód ellenőrző érték (CVV):

en: Comma
hu_HU: Vessző

en: Confirmed count:
hu_HU: Megerősítések száma:

en: contains
hu_HU: tartalmazza

en: Copied!
hu_HU: Másolva!

en: Copy the support information below and include it in your email. Remove any critical information if needed.
hu_HU: Másolja ki az alábbi támogatási információkat és illessze be az e-mailjébe. Szükség esetén távolítsa el a kritikus információkat.

en: Copy to Clipboard
hu_HU: Másolás a vágólapra

en: Created
hu_HU: Létrehozva

en: Created:
hu_HU: Létrehozva:

en: Creation date
hu_HU: Létrehozás dátuma

en: Current Options
hu_HU: Jelenlegi beállítások

en: Customer
hu_HU: Vásárló

en: CVV - use 4 digits for best results
hu_HU: CVV - a legjobb eredmény érdekében használjon 4 számjegyet

en: Date
hu_HU: Dátum

en: day
hu_HU: nap

en: Default search filter
hu_HU: Alapértelmezett keresési szűrő

en: Delete
hu_HU: Törlés

en: Delete all selected codes?
hu_HU: Az összes kijelölt kód törlése?

en: Delete code used information
hu_HU: Kód használati információk törlése

en: Delete registered user information
hu_HU: Regisztrált felhasználó információk törlése

en: Delete WooCommerce order info for this code
hu_HU: WooCommerce rendelési információk törlése ehhez a kódhoz

en: Delete WooCommerce purchase code info from order
hu_HU: WooCommerce vásárlási kód információk törlése a rendelésből

en: Delimiter?
hu_HU: Elválasztó?

en: Descending
hu_HU: Csökkenő

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Display QR with code
hu_HU: QR megjelenítése kóddal

en: Display QR with URL
hu_HU: QR megjelenítése URL-lel

en: Do not redirect the user.
hu_HU: Ne irányítsa át a felhasználót.

en: Do not show the button and redirect immediately. Overrules the global settings.
hu_HU: Ne jelenítse meg a gombot és azonnal irányítson át. Felülírja a globális beállításokat.

en: Do you really want to remove the image information from this option?
hu_HU: Biztosan el szeretné távolítani a kép információkat ebből az opcióból?

en: Do you really want to try to repair your database table definitions? It should be safe, but only needed in very rare cases.
hu_HU: Biztosan meg szeretné próbálni javítani az adatbázis-tábla definíciókat? Ez biztonságos, de csak nagyon ritka esetekben szükséges.

en: Do you want to delete?
hu_HU: Szeretné törölni?

en: Each entry will turn green (successfull stored) or red (NOT OK - duplicat entry on the server).
hu_HU: Minden bejegyzés zöldre (sikeresen mentve) vagy pirosra (NEM OK - duplikált bejegyzés a szerveren) vált.

en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

en: Edit Code
hu_HU: Kód szerkesztése

en: Edit List
hu_HU: Lista szerkesztése

en: Edit registered user
hu_HU: Regisztrált felhasználó szerkesztése

en: Edit registered user information
hu_HU: Regisztrált felhasználó információk szerkesztése

en: Edit requested wordpress user
hu_HU: Lekért WordPress felhasználó szerkesztése

en: Edit wordpress user information
hu_HU: WordPress felhasználó információk szerkesztése

en: Email
hu_HU: E-mail

en: Empty table
hu_HU: Üres tábla

en: Enter amount of codes
hu_HU: Adja meg a kódok számát

en: Enter amount of codes needed
hu_HU: Adja meg a szükséges kódok számát

en: Enter an amount of how many codes you need
hu_HU: Adja meg, hány kódra van szüksége

en: Enter a prefix (optional)
hu_HU: Adjon meg egy előtagot (opcionális)

en: Enter your row start (0 = from the first)
hu_HU: Adja meg a sor kezdetét (0 = az elsőtől)

en: Error
hu_HU: Hiba

en: ERROR:
hu_HU: HIBA:

en: Error 505
hu_HU: Hiba 505

en: Export
hu_HU: Exportálás

en: Export codes
hu_HU: Kódok exportálása

en: False
hu_HU: Hamis

en: Filter for cvv value
hu_HU: Szűrés CVV értékre

en: Filter for list id
hu_HU: Szűrés lista azonosítóra

en: Filter for order id
hu_HU: Szűrés rendelésazonosítóra

en: Filter for product id
hu_HU: Szűrés termékazonosítóra

en: Filter for registered user id
hu_HU: Szűrés regisztrált felhasználó azonosítóra

en: Filter for status (1:active, 0:inactive, 2:stolen)
hu_HU: Szűrés állapotra (1:aktív, 0:inaktív, 2:lopott)

en: First successful validation at:
hu_HU: Első sikeres érvényesítés időpontja:

en: First successful validation IP:
hu_HU: Első sikeres érvényesítés IP-címe:

en: for the list name
hu_HU: a lista nevéhez

en: For the validator form. This will contain the user input - code.
hu_HU: Az érvényesítő űrlaphoz. Ez tartalmazza a felhasználó által megadott kódot.

en: for this field will be taken.
hu_HU: ehhez a mezőhöz lesz használva.

en: function
hu_HU: funkció

en: Generate codes
hu_HU: Kódok generálása

en: Generate Code Verification Value (CVV) for each code
hu_HU: Kód ellenőrző érték (CVV) generálása minden kódhoz

en: Hi Support,
hu_HU: Tisztelt Ügyfélszolgálat,

en: Home
hu_HU: Kezdőlap

en: hour
hu_HU: óra

en: If CVV is set, then your user will be asked to enter also the CVV to check the serial code.
hu_HU: Ha a CVV be van állítva, a felhasználónak a sorozatkód ellenőrzéséhez a CVV-t is meg kell adnia.

en: If the list already exists then it will be updated.
hu_HU: Ha a lista már létezik, frissítésre kerül.

en: If the same list name will be used in the same file, then the description will be updated with the last line and the serials are added. No serials are removed from the list.
hu_HU: Ha ugyanaz a listanév szerepel ugyanabban a fájlban, a leírás az utolsó sorral frissül és a sorozatszámok hozzáadásra kerülnek. A listából nem kerül eltávolításra sorozatszám.

en: If you want to add the CVV number then separate your serial code with (;) and append your CVV number.
hu_HU: Ha hozzá szeretné adni a CVV számot, válassza el a sorozatkódot (;) jellel és fűzze hozzá a CVV számot.

en: Import
hu_HU: Importálás

en: Import Complete
hu_HU: Importálás befejezve

en: Imported:
hu_HU: Importálva:

en: Import Error
hu_HU: Importálási hiba

en: Importing
hu_HU: Importálás folyamatban

en: Import List
hu_HU: Lista importálása

en: Import Options
hu_HU: Beállítások importálása

en: Import process finished
hu_HU: Importálási folyamat befejezve

en: inactive
hu_HU: inaktív

en: In the textarea below you will find all the successful stored codes.
hu_HU: Az alábbi szövegmezőben megtalálja az összes sikeresen mentett kódot.

en: Invalid JSON file.
hu_HU: Érvénytelen JSON fájl.

en: Invalid options file: missing options data.
hu_HU: Érvénytelen beállításfájl: hiányzó beállítási adatok.

en: IP list checked for this code
hu_HU: IP-lista ellenőrizve ehhez a kódhoz

en: is activ
hu_HU: aktív

en: is inactiv
hu_HU: inaktív

en: Is registered to a user
hu_HU: Egy felhasználóhoz van regisztrálva

en: is stolen
hu_HU: lopott

en: It will work, but no updates are possible for the premium plugin after the expiration date.
hu_HU: Működni fog, de a lejárati dátum után a prémium bővítményhez nem lesznek elérhető frissítések.

en: Last successful validation at:
hu_HU: Utolsó sikeres érvényesítés időpontja:

en: Last successful validation IP:
hu_HU: Utolsó sikeres érvényesítés IP-címe:

en: Letter exclusion
hu_HU: Betűkizárás

en: Letter style
hu_HU: Betűstílus

en: Limit export to code list
hu_HU: Exportálás korlátozása kódlistára

en: List
hu_HU: Lista

en: List name
hu_HU: Lista neve

en: Lists
hu_HU: Listák

en: Lists of codes
hu_HU: Kódlisták

en: list. Unlimited with
hu_HU: lista. Korlátlan a

en: loading...
hu_HU: Betöltés...

en: Lowercase
hu_HU: Kisbetűk

en: minutes
hu_HU: perc

en: month
hu_HU: hónap

en: Name
hu_HU: Név

en: Network Home
hu_HU: Hálózati kezdőlap

en: NEW
hu_HU: ÚJ

en: New Value
hu_HU: Új érték

en: No
hu_HU: Nem

en: No code will be deleted. Just the list.
hu_HU: Kód nem kerül törlésre. Csak a lista.

en: None
hu_HU: Nincs

en: No registration to this code done
hu_HU: Ehhez a kódhoz nem történt regisztráció

en: Note:
hu_HU: Megjegyzés:

en: NOTE:
hu_HU: MEGJEGYZÉS:

en: not found. Please check your shortcode parameters
hu_HU: nem található. Kérjük, ellenőrizze a shortcode paramétereit

en: Not OK:
hu_HU: Nem OK:

en: Not used - still available
hu_HU: Nem használt - még elérhető

en: Numbers
hu_HU: Számok

en: Numbers needed?
hu_HU: Számok szükségesek?

en: Numbers options
hu_HU: Számbeállítások

en: Offset for each number
hu_HU: Eltolás minden számhoz

en: Old value:
hu_HU: Régi érték:

en: Old Value
hu_HU: Régi érték

en: One code per line and/or comma-separated (,).
hu_HU: Soronként egy kód és/vagy vesszővel elválasztva (,).

en: one or more serials that will be added if not exists and assigned to the list.
hu_HU: Egy vagy több sorozatszám, amely hozzáadásra és a listához rendelésre kerül, ha még nem létezik.

en: Only numbers
hu_HU: Csak számok

en: Open Email
hu_HU: E-mail megnyitása

en: Option
hu_HU: Opció

en: optional
hu_HU: opcionális

en: Options
hu_HU: Beállítások

en: options. Skipped:
hu_HU: beállítás. Kihagyva:

en: options? This will overwrite current settings.
hu_HU: beállítás? Ez felülírja a jelenlegi beállításokat.

en: Order from:
hu_HU: Rendelés tőle:

en: Order Id
hu_HU: Rendelésazonosító

en: OrderId
hu_HU: Rendelésazonosító

en: Order ID:
hu_HU: Rendelésazonosító:

en: Order Status:
hu_HU: Rendelés állapota:

en: Organize your codes in lists. You can assign codes to a list.
hu_HU: Rendszerezze kódjait listákba. Kódokat rendelhet egy listához.

en: Or the value of the global setting
hu_HU: Vagy a globális beállítás értéke

en: Output
hu_HU: Kimenet

en: Overrule
hu_HU: Felülírás

en: Overrule the serial code format settings.
hu_HU: A sorozatkód formázási beállítások felülírása.

en: per Code list
hu_HU: kódlistánként

en: Pipe
hu_HU: Cső

en: Please contact support for further investigation
hu_HU: Kérjük, forduljon az ügyfélszolgálathoz további vizsgálatért

en: Please find my system information below:
hu_HU: Az alábbiakban megtalálja a rendszerinformációimat:

en: Please select at least one code first.
hu_HU: Kérjük, először válasszon ki legalább egy kódot.

en: Plugin
hu_HU: Bővítmény

en: Premium DB Version
hu_HU: Prémium DB verzió

en: [PREMIUM ONLY]
hu_HU: [CSAK PRÉMIUM]

en: Premium Plugin Version
hu_HU: Prémium bővítmény verzió

en: Premium Serial
hu_HU: Prémium sorozatszám

en: Product:
hu_HU: Termék:

en: Product Id:
hu_HU: Termékazonosító:

en: Product is stolen
hu_HU: A termék lopott

en: QR with code
hu_HU: QR kóddal

en: QR with URL and code
hu_HU: QR URL-lel és kóddal

en: Redirect user is deactivated in the option.
hu_HU: A felhasználó átirányítás deaktiválva van a beállításokban.

en: Register by wordpress user:
hu_HU: Regisztrálta a WordPress felhasználó:

en: Register by wordpress userid:
hu_HU: Regisztrálta a WordPress felhasználó-azonosító:

en: Registered user
hu_HU: Regisztrált felhasználó

en: Registered value
hu_HU: Regisztrált érték

en: Registered wordpress userid
hu_HU: Regisztrált WordPress felhasználó-azonosító

en: Register value:
hu_HU: Regisztrációs érték:

en: renew your license here
hu_HU: itt újíthatja meg a licencét

en: Repair database tables?
hu_HU: Adatbázis-táblák javítása?

en: Repaired
hu_HU: Javítva

en: Repair Tables
hu_HU: Táblák javítása

en: Replacement Tags
hu_HU: Helyettesítő címkék

en: Request by wordpress user:
hu_HU: Lekérte a WordPress felhasználó:

en: Requested wordpress userid
hu_HU: Lekért WordPress felhasználó-azonosító

en: Request from:
hu_HU: Kérés tőle:

en: Request from IP:
hu_HU: Kérés IP-címe:

en: Reset All Options
hu_HU: Összes beállítás visszaállítása

en: Reset to Default
hu_HU: Visszaállítás alapértelmezettre

en: Revert
hu_HU: Visszavonás

en: Revert option
hu_HU: Opció visszaállítása

en: Revert Option
hu_HU: Opció visszaállítása

en: runs to find unique codes
hu_HU: futás az egyedi kódok megtalálásához

en: Scan QR Code
hu_HU: QR-kód beolvasása

en: Scroll down and wait for all to finish.
hu_HU: Görgessen le és várja meg, amíg minden befejeződik.

en: Scroll to top
hu_HU: Ugrás a tetejére

en: seconds
hu_HU: másodperc

en: seconds, with
hu_HU: másodperc, ezzel

en: Semicolon
hu_HU: Pontosvessző

en: Serial Code Generator: Input element cannot be found. Please check your inputid-value on the shortcode
hu_HU: Sorozatkód-generátor: Beviteli elem nem található. Kérjük, ellenőrizze az inputid értéket a shortcode-ban

en: Serial Code Generator: Output element cannot be found. Please check your outputid-value on the shortcode
hu_HU: Sorozatkód-generátor: Kimeneti elem nem található. Kérjük, ellenőrizze az outputid értéket a shortcode-ban

en: Serial Code Generator: Trigger not found. Please check your triggerid-value on the shortcode
hu_HU: Sorozatkód-generátor: Trigger nem található. Kérjük, ellenőrizze a triggerid értéket a shortcode-ban

en: Serial Infos for Product
hu_HU: Sorozatkód információk a termékhez

en: Serials
hu_HU: Sorozatszámok

en: Serials options
hu_HU: Sorozatszám beállítások

en: Set a range
hu_HU: Tartomány beállítása

en: short description
hu_HU: rövid leírás

en: Show in WooCommerce Orders
hu_HU: Megjelenítés a WooCommerce rendelésekben

en: Show Product
hu_HU: Termék megjelenítése

en: Site URL
hu_HU: Weboldal URL

en: Some systems are slow and the connection timeout interupts the export, if you have too many codes. In that case, you can export your codes in several steps. e.g. 0 and 20000 amount and then 20001 and 20000 amount.
hu_HU: Egyes rendszerek lassúak és a kapcsolati időtúllépés megszakítja az exportálást, ha túl sok kódja van. Ebben az esetben több lépésben exportálhatja a kódjait, pl. 0 és 20000 darab, majd 20001 és 20000 darab.

en: Space
hu_HU: Szóköz

en: Start number
hu_HU: Kezdőszám

en: Status
hu_HU: Állapot

en: stolen
hu_HU: lopott

en: Store codes
hu_HU: Kódok mentése

en: Store Codes on Server
hu_HU: Kódok mentése a szerverre

en: Successfull stored codes
hu_HU: Sikeresen mentett kódok

en: Support Contact
hu_HU: Támogatási kapcsolat

en: Support Info
hu_HU: Támogatási információ

en: Support: Serial Codes Generator
hu_HU: Támogatás: Sorozatkód-generátor

en: The IP will be updated too. The requested date will only be changed, if it was not set already.
hu_HU: Az IP-cím is frissítésre kerül. A kérés dátuma csak akkor változik, ha még nem volt beállítva.

en: The IP will updated too. The registered date will only be changed, if it was not set already.
hu_HU: Az IP-cím is frissítésre kerül. A regisztráció dátuma csak akkor változik, ha még nem volt beállítva.

en: This QR image contains:
hu_HU: Ez a QR-kép tartalmazza:

en: to its previous value?
hu_HU: az előző értékére?

en: Tools
hu_HU: Eszközök

en: Total codes created:
hu_HU: Létrehozott kódok összesen:

en: Total codes found:
hu_HU: Talált kódok összesen:

en: Total codes updated:
hu_HU: Frissített kódok összesen:

en: Total lines read:
hu_HU: Beolvasott sorok összesen:

en: Total lines with lists:
hu_HU: Listás sorok összesen:

en: Total lists created:
hu_HU: Létrehozott listák összesen:

en: Total lists imported:
hu_HU: Importált listák összesen:

en: Total lists updated:
hu_HU: Frissített listák összesen:

en: True
hu_HU: Igaz

en: unix timestamp
hu_HU: Unix időbélyeg

en: unlimited
hu_HU: korlátlan

en: Up 100.000 codes generation per run. The limit is to prevent performance issues.
hu_HU: Futásonként legfeljebb 100.000 kód generálása. A korlát a teljesítményproblémák megelőzését szolgálja.

en: Uppercase
hu_HU: Nagybetűk

en: up to 100.000 for each run
hu_HU: futásonként legfeljebb 100.000

en: URL for a redirect
hu_HU: URL az átirányításhoz

en: used
hu_HU: használt

en: Used
hu_HU: Használt

en: Used for Order ID:
hu_HU: Felhasználva a rendelésazonosítóhoz:

en: use the add option
hu_HU: használja a hozzáadás opciót

en: Variation:
hu_HU: Változat:

en: While storing the codes to the server, it will check if the code is unique and mark the codes, that are not.
hu_HU: A kódok szerverre mentésekor a rendszer ellenőrzi, hogy a kód egyedi-e, és megjelöli azokat, amelyek nem azok.

en: Will be overriden if you set the serial code format settings on the product!
hu_HU: Felülírásra kerül, ha a sorozatkód formázási beállításokat a terméknél állítja be!

en: With your QR code value
hu_HU: Az Ön QR-kód értékével

en: WooCommerce not found
hu_HU: WooCommerce nem található

en: WooCommerce Order
hu_HU: WooCommerce rendelés

en: WooCommerce Purchase Restriction
hu_HU: WooCommerce vásárlási korlátozás

en: WooCommerce Subscription Orders
hu_HU: WooCommerce előfizetési rendelések

en: year
hu_HU: év

en: Yes
hu_HU: Igen

en: You are using the premium version. Many thanks, please enter your serial key within the options
hu_HU: Ön a prémium verziót használja. Köszönjük, kérjük, adja meg a sorozatkulcsát a beállításokban

en: You can
hu_HU: Ön képes

en: You can export your current settings first.
hu_HU: Először exportálhatja a jelenlegi beállításait.

en: You can repeat the "store codes" operations as often as needed.
hu_HU: A "kódok mentése" műveletet annyiszor ismételheti, ahányszor szükséges.

en: You can store up to
hu_HU: Legfeljebb tárolhat

en: You can upload a CSV file (, delimiter). You have to provide a header line with column names.
hu_HU: Feltölthet egy CSV fájlt (, elválasztó). Meg kell adnia egy fejléc sort az oszlopnevekkel.

en: You can use:
hu_HU: Használhatja:

en: You can use date placeholder to have the prefix filled with the date of the confirmed purchase.
hu_HU: Dátum helyőrzőt használhat, hogy az előtag a megerősített vásárlás dátumával legyen kitöltve.

en: You can use these replacement tags in your text messages and URLs for the meta code values
hu_HU: Ezeket a helyettesítő címkéket használhatja szöveges üzeneteiben és URL-jeiben a meta kódértékekhez

en: You can use ";" to add more than one code. e.g. 1234-abc;2345-abc. Missing codes will be created and set active.
hu_HU: A ";" karakterrel egynél több kódot is hozzáadhat, pl. 1234-abc;2345-abc. A hiányzó kódok létrehozásra kerülnek és aktívra lesznek állítva.

en: You have
hu_HU: Önnek van

en: You have to create a list first before you can add codes.
hu_HU: Először létre kell hoznia egy listát, mielőtt kódokat adhatna hozzá.

en: You reached maximum amount of codes. You need to delete codes before you can add more new codes or buy the premium version to have unlimited codes.
hu_HU: Elérte a kódok maximális számát. Törölnie kell kódokat, mielőtt újakat adhatna hozzá, vagy vásárolja meg a prémium verziót a korlátlan kódokhoz.

en: Your Limit of
hu_HU: Az Ön korlátja:

en: Your premium serial expires soon, at the
hu_HU: Az Ön prémium sorozatszáma hamarosan lejár, ekkor:

en: Your start number is not correct. It has to be an integer and start from 1
hu_HU: A kezdőszám nem megfelelő. Egész számnak kell lennie és 1-től kell kezdődnie

en: Your premium serial will expire in %1$d days (on %2$s).
hu_HU: ينتهي رقم الترخيص المميز خلال %1$d يومًا (في %2$s).

en: Your premium serial has expired. Updates are no longer available.
hu_HU: انتهت صلاحية رقم الترخيص المميز. لم تعد التحديثات متاحة.

en: Renew now
hu_HU: جدّد الآن
