Redux Framework - en to cs_CZ translation catalogue (208 entries)

en: <a href="%s">%s &rarr; Add New</a>
cs_CZ: <a href="%s">%s &rarr; Přidat Nový</a>

en: Activate Demo Mode
cs_CZ:  Aktivovat Demo mód

en: Activate Development Plugins
cs_CZ: Aktivovat vývoj pluginů

en: Active
cs_CZ: Aktivní

en: Add %s
cs_CZ: Přidat %s

en: Add More
cs_CZ: Přidat více

en: Add-on plugins are available that greatly extend the default functionality of Easy Digital Downloads. There are extensions for payment processors, such as Stripe and PayPal, extensions for newsletter integrations, and many, many more.
cs_CZ: Doplňkové pluginy jsou vám k dispozici. Výrazně rozšiřují standardní funkce Easy Digital Downloads. K dispozici jsou rozšíření pro platební procesory, jako je Stripe a PayPal, rozšíření pro zasílání newsletteru integrací, a mnoho, mnoho dalších.

en: Add/Edit Gallery
cs_CZ: Přidat/Upravit Galerii

en: Additional Display Options
cs_CZ: Doplňkové Možnosti zobrazení

en: Additional Updates
cs_CZ: Doplňující Aktualizace

en: All
cs_CZ: Vše

en: All Defaults Restored!
cs_CZ: Vše výchozí obnoveno!

en: Allow tracking
cs_CZ: Povolit sledování

en: Are you sure?  Resetting will lose all custom values.
cs_CZ: Jste si tím jistý? Resetem ztratíte všechny vlastní hodnoty.

en: Are you sure? Resetting will lose all custom values in this section.
cs_CZ: Jste si jisti? Reset ztratí všechny vlastní hodnoty v této sekci.

en: Are you sure? Resetting will lose all custom values.
cs_CZ: Jste si tím jistý? Resetem ztratíte všechny vlastní hodnoty.

en: Automatic action performed: "%s"
cs_CZ: Provedená automatická akce: "%s"

en: Backup Font Family
cs_CZ: Zálohovat Font Family

en: Border style
cs_CZ: Styl ohraničení

en: Bottom
cs_CZ: Dolů

en: Buy Now Buttons
cs_CZ: Kup hned Tlačítka

en: Change the Number of Columns
cs_CZ: Změnit Počet Sloupců

en: Changelog
cs_CZ: Protokol změn

en: Clear Gallery
cs_CZ: Vyčistit Galerii

en: Click here to activate the sample config file.
cs_CZ: Klikněte zde pro aktivaci ukázkového konfiguračního souboru.

en: Close
cs_CZ: Zavřít

en: Cool thing
cs_CZ: Supr věc

en: Copy
cs_CZ: Kopírovat

en: Copy Link
cs_CZ: Kopírovat odkaz

en: Creating Your First Panel
cs_CZ: Vytváření vašeho Prvního panelu

en: Credits
cs_CZ: Poděkování

en: Deactivate Demo Mode
cs_CZ:  Deaktivovat Demo mód

en: Deactivate Development Plugins
cs_CZ: Deaktivovat vývoj pluginů

en: Default
cs_CZ: Výchozí

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: Description
cs_CZ: Popis

en: Developer Mode Enabled
cs_CZ: Režim Vývojář Aktivován

en: Did you know we have extensions, which greatly enhance the features of Redux?  Visit our %1$s to learn more!
cs_CZ: Věděli jste, že máme rozšíření, které výrazně zlepšují vlastnosti Redux? Navštivte náš %1$s kde se dozvíte více!

en: Disable
cs_CZ: Deaktivovat

en: Dismiss
cs_CZ: Skrýt

en: Display a Product Grid
cs_CZ: Zobrazit Tabulku Produktu

en: Do not allow tracking
cs_CZ: Zakázat sledování

en: Documentation
cs_CZ:  Dokumentace

en: Download
cs_CZ: Stáhnout

en: Download Files
cs_CZ: Stáhnout Soubory

en: Email address
cs_CZ:  Emailová adresa

en: Enable
cs_CZ: Aktivovat

en: Expand
cs_CZ: Rozšířit

en: Export Options
cs_CZ: Volby Exportu

en: Extensions for Everything
cs_CZ: Rozšíření pro Všecko

en: Feature
cs_CZ: Funkce

en: Flexible Product Grids
cs_CZ: Pružné Tabulky Produktu

en: Font Color
cs_CZ: Barva Písma

en: Font Size
cs_CZ: Velikost Písma

en: Font Subsets
cs_CZ: Podskupiny Sytlů

en: Font Variant
cs_CZ: Varianta Stylu

en: Font Weight &amp; Style
cs_CZ: Velikost písma a Styl

en: Font color
cs_CZ: Barva písma

en: Font script
cs_CZ: Skript písma

en: Font style
cs_CZ: Styl písma

en: Font subsets
cs_CZ: Podskupiny sytlů

en: From
cs_CZ: Od

en: Full Changelog
cs_CZ: Celý Protokol událostí

en: Generator
cs_CZ:  Generátor

en: Get Alerted About New Tutorials
cs_CZ: Buďte včas upozorněnni na Nové Tutoriály

en: Get Notified of Extension Releases
cs_CZ: Buďte informováni o vydání Rozšíření

en: Getting Started
cs_CZ: Začínáme

en: Getting started with Redux Framework
cs_CZ: Začínáme s Redux Framework

en: Go to Redux Framework
cs_CZ: Jdi do Redux Framework

en: Height
cs_CZ: Výška

en: Help improve Our Panel
cs_CZ: Pomozte vylepšit Náš panel

en: Here you can copy/download your current option settings. Keep this safe as you can use it as a backup should anything go wrong, or you can use it to restore your settings on this site (or any other site).
cs_CZ: Zde můžete zkopírovat/stáhnout aktuální předvolby nastavení. Používejteto pouze v krajním případě jako zálohu než se něco pokazí, nebo to můžete použít pro obnovení nastavení na této stránce (nebo jakékoliv jiné).

en: Hints
cs_CZ: Nápovědy

en: Hints are tooltips that popup when %d the hint icon, offering addition information about the field in which they appear.  They can be %d d by using the link below.
cs_CZ: Tipy jsou rady, které se objeví, když  %d ikona nápovědy, nabízí doplňující informace o poli, ve kterém se objeví. Mohou %d pomoci následujícího odkazu.

en: Hover
cs_CZ: Při najetí myši

en: If so, please %1$s and consider making a %2$s to keep development of Redux moving forward.
cs_CZ: Pokud ano, pak %1$s a zvažte možnost %2$s, umožníte tak další vývoj Reduxu.

en: If you'd like to keep up to with all things Redux, please subscribe to our newsletter
cs_CZ: Pokud chcete držet krok se všemi věcmi Redux, prosím, přihlaste se k odběru našeho newsletteru

en: Import
cs_CZ: Importovat

en: Import / Export Options
cs_CZ: Import/Export Nastavení

en: Import Options
cs_CZ: Nastavení Importu

en: Import from URL
cs_CZ: Importovat z URL adresy

en: Import from file
cs_CZ: Importovat ze souboru

en: Input the URL to another sites options set and hit Import to load the options from that site.
cs_CZ: Zadejte URL jiné stránky se sadou nastavení a dejte Import pro načtení nastavení z tohoto webu.

en: Input your backup file below and hit Import to restore your sites options from a backup.
cs_CZ: Níže vložte záložní soubor a klikněte na Importovat pro obnovení vašeho nastavení ze zálohy.

en: Issues
cs_CZ:  Problémy

en: Left
cs_CZ: Vlevo

en: Letter Spacing
cs_CZ: Vzdálenost písmen

en: Like Redux?
cs_CZ: Máte rádi Redux?

en: Line Height
cs_CZ: Výška Řádku

en: More Features
cs_CZ: Více Funkcí

en: Must call in of after the "plugins_loaded" action.
cs_CZ: Je třeba vyvovlat po akci  "plugins_loaded".

en: Need Even Faster Support?
cs_CZ: Potřebujete Ještě Rychlejší Pomoc?

en: Need Help?
cs_CZ: Potřebujete Pomoc?

en: New %s
cs_CZ: Nový %s

en: Newsletter
cs_CZ:  Zasílání novinek

en: No items of this type were found.
cs_CZ: Položka tohoto typu nebyla nalezena.

en: No media selected
cs_CZ: Žádné médium nebylo vybráno

en: No valid changlog was found.
cs_CZ: Nebyl naleze platný protok událostí.

en: Off
cs_CZ: Vyp

en: On
cs_CZ: Zap

en: Options
cs_CZ: Nastavení

en: Options Object
cs_CZ: Volby objektu

en: Options panel created using %1$s
cs_CZ: Panel nastavení byl vytvořen pomocí %1$s

en: Over 250 Extensions
cs_CZ: Více jak 250 Rozšíření

en: Password
cs_CZ: Heslo

en: Phenomenal Support
cs_CZ: Fenomenální Podpora

en: Please Wait
cs_CZ: Prosím strpení

en: Please helps us improve our panel by allowing us to gather anonymous usage stats so we know which configurations, plugins and themes to test to ensure compatibility.
cs_CZ: Prosím, pomozte nám zlepšovat náš panel povolením získávat anonymní statistiky používání. Takhle se dozvíme, jaké konfigurace, pluginy a témata použít při testování k zajištění kompatibility.

en: Product Price
cs_CZ: Cena Produkt

en: Products can have simple prices or variable prices if you wish to have more than one price point for a product. For a single price, simply enter the price. For multiple price points, click <em>Enable variable pricing</em> and enter the options.
cs_CZ: Produkt může mít normální ceny, nebo variabilní ceny (jestli chcete mít více než jednu cenu pro produkt). Pro jednu cenu produktu jednoduše zadejte cenu. Pro více cen klikněte na <em>Povolit variabilní ceny</em> a nastavte je.

en: Purchase Buttons Anywhere
cs_CZ: Tlačítka Nákupu Kdekoliv

en: Purchase buttons can behave as either Add to Cart or Buy Now buttons. With Buy Now buttons customers are taken straight to PayPal, giving them the most frictionless purchasing experience possible.
cs_CZ: Tlačítka nákupu se mohou chovat buď jako Přidat do košíku nebo jako Kup teď . S tlačítky Kup hned zákazníci jsou přesměrování přímo na PayPal, což jim umožní nejsnadnější nakupování.

en: Redux Extensions
cs_CZ: Redux Rozšíření

en: Redux Framework Changelog
cs_CZ: Redux Framework Protokol změn

en: Redux Framework has an embedded demo.
cs_CZ:  Redux Framework má vložené demo.

en: Redux Framework is created by a worldwide team of developers who <something witty here>
cs_CZ: Redux Framework je vytvářen celosvětovým týmem developerů kteří <something witty here>

en: Redux Generator
cs_CZ: Redux Generátor

en: Redux is a simple, truly extensible options framework for WordPress themes and plugins.
cs_CZ: Redux je jednoduchý opravdu rozšířitelný framework pro WordPress témata a pluginy.

en: Regular
cs_CZ: Obvyklý

en: Remove
cs_CZ: Odstranit

en: Repo
cs_CZ: Úložiště

en: Reset All
cs_CZ: Resetovat vše

en: Reset Section
cs_CZ: Resetovat Sekci

en: Right
cs_CZ: Vpravo

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit Změny

en: Section Defaults Restored!
cs_CZ: Sekce obnovena na výchozí!

en: Select an item
cs_CZ: Vyber položku

en: Settings Imported!
cs_CZ: Nastavení importováno!

en: Settings Saved!
cs_CZ: Nastavení uloženo!

en: Settings have changed, you should save them!
cs_CZ: Nastavení se změnilo, měli byste jej uložit!

en: Show Object in Javascript Console Object
cs_CZ: Zobrazit Objekt v "Javascript console Object"

en: Size
cs_CZ: Velikost

en: Some Feature
cs_CZ: Některé Funkce

en: Some feature
cs_CZ: Některé funkce

en: Standard Fonts
cs_CZ: Standardní písma

en: Stay Up to Date
cs_CZ: Zůstaňte v obraze

en: Style
cs_CZ: Styl

en: Subscribe
cs_CZ: Odebírat

en: Subsets
cs_CZ: Podskupiny

en: System Info
cs_CZ: Systémové Informace

en: Team Redux
cs_CZ: Tým Redux

en: Text Align
cs_CZ: Zarovnání Textu

en: Text Decoration
cs_CZ: Dekorace Textu

en: Text Transform
cs_CZ: Transformace Textu

en: Thank you for updating to the latest version! Redux Framework %s is ready to <add description>
cs_CZ: Děkujeme vám za aktualizaci na nejnovější verzi! Redux Framework %s je připraven k <add description>

en: Thank you for updating to the latest version! Redux Framework %s is ready to make your <description>
cs_CZ: Děkujeme vám za aktualizaci na nejnovější verzi! Redux Framework %s je připraven udělat vaše <description>

en: The %s menu is your access point for all aspects of your Easy Digital Downloads product creation and setup. To create your first product, simply click Add New and then fill out the product details.
cs_CZ: Menu %s je váš přístupový bod ke všem aspektům vytváření a konfiguraci produktu v Easy Digital Downloads. Pro vytvoření vašeho prvního produktu jednoduše kliněte na Přidat Nový a poté vyplňte detaily produktu.

en: The <em>[purchase_link]</em> Shortcode
cs_CZ: Shorcode <em>[purchase_link]</em>

en: The [downloads] shortcode will display a product grid that works with any theme, no matter the size. It is even responsive!
cs_CZ: Shortcode [downloads] zobrazí mřížku produkt, která funguje s jakýmkoliv tématem, bez ohledu na jejho velikost. Je dokonce responzivní!

en: The following directories & files are still located in your <strong>Redux</strong>  directory. They may cause errors in Theme-Check.
cs_CZ: Následující adresáře a soubory jsou stále umístěny ve Vašem<strong>Redux</strong> adresáři. Mohou způsobovat chyby při kontrole témata.

en: The people that develop Redux Framework
cs_CZ: Lidé kteří vyvinuli Redux Framework

en: The product grids can be customized in any way you wish and there is <a href="%s">extensive documentation</a> to assist you.
cs_CZ: Tabulky produktu mohou být přizpůsobeny jakýmkoliv způsobem, a je zde <a href="%s">rozsáhlá dokumentace</a> která vám pomůže.

en: The theme you are testing has %s embedded. We invite you to read the %sTheme-Check Documentation%s to understand some warnings you will see because of Redux.
cs_CZ: Téma které testujete  %s

en: The unknown action has been replaced with "%s"
cs_CZ: Neznámá akce byla nahrazena "%s"

en: This field cannot be empty. Please provide a value.
cs_CZ: Toto pole nemůže být prázdné. Prosím vložte platnou hodnotu.

en: This field must be a valid color value.
cs_CZ: Toto pole musí obsahovat platnou hodnotu barvy.

en: This field must be a valid date.
cs_CZ: Toto pole musí obsahovat platnou hodnout.

en: This panel demonstrates the many features of Redux.  Before digging in, we suggest you get up to speed by reviewing %1$s.
cs_CZ: Tento panel demonstruje mnoho Redux funkcí. Před prozkoumáváním, vám pro zrychlení doporučujeme prozkoumat %1$s.

en: Title
cs_CZ: Název

en: To
cs_CZ: Do

en: Top
cs_CZ: Nahoru

en: Transparent
cs_CZ: Průhledný

en: Unable to create a required directory. Please ensure that
cs_CZ: Nelze vytvořit požadovaný adresář. Prosím, ujistěte se že

en: Units
cs_CZ: Jednotky

en: Unknown action "%1$s" specified for %2$s
cs_CZ: Neznámá akce "%1$s" specifikovaná pro %2$s

en: Upload
cs_CZ: Nahrát

en: Uploading the downloadable files is simple. Click <em>Upload File</em> in the Download Files section and choose your download file. To add more than one file, simply click the <em>Add New</em> button.
cs_CZ: Nahrávání stahovatelných souborů je jednoduché. Kliněte <em>Nahrát Soubor</em> a v sekci Stáhnout Soubory vyberte váš stažený soubor. Pro přidání více než jednoho souboru jednoduše klikněte na <em>Přidat Nový</em>.

en: Use the tips below to get started using Redux Framework. You'll be up and running in no time!
cs_CZ: Použijte tipy zobrazené níže a začněte používat Redux Framework. Nebude vám utíkat drahocený čas.

en: Username
cs_CZ: Uživatelské jméno

en: Version %s
cs_CZ:  Verze %s

en: View %s
cs_CZ: Zobrazit %s

en: View the Full Changelog
cs_CZ: Zobrazit celý Protokol událostí

en: Visit the Extension Store
cs_CZ: Navštivte Obchod s Rozšířením

en: Visited
cs_CZ: Navštíveno

en: WARNING! This will overwrite all existing option values, please proceed with caution!
cs_CZ: VAROVÁNÍ! Tohle přepíše všechny existující hodnoty nastavení, prosím, postupujte opatrně!

en: Want to get a head start? Use the %1$s. It will create a customized boilerplate theme or a standalone admin folder complete with all things Redux (with the help of Underscores and TGM). Save yourself a headache and try it today.
cs_CZ: Chcete získat náskok? Použijte %1$s. Vytvořte si vlastní motiv nebo samostatnou univerzální administrativní složku se vším, co je Redux (pomocí podtržítka a TGM). Ušetřete si na bolesti hlavy a zkuste to ještě dnes.

en: Warning- This options panel will not work properly without javascript!
cs_CZ: Varování - Tento panel voleb nebude pracovat správně bez javascriptu!

en: Welcome to Redux Framework
cs_CZ: Vítejte v Redux Framework

en: Welcome to Redux Framework %s
cs_CZ: Vítejte v Redux Framework %s

en: Welcome to the Redux Demo Panel
cs_CZ: Vítejte v Redux Demo Panelu

en: What's New
cs_CZ: Co je nového

en: Width
cs_CZ: Šířka

en: With easily accessible shortcodes to display purchase buttons, you can add a Buy Now or Add to Cart button for any product anywhere on your site in seconds.
cs_CZ: Se snadno přístupnými Shortcode zobrazíte tlačítka nákupu. Můžete přidat tlačítko Koupit nebo tlačítko Přidat do košíku ke každému výrobku kdekoli na vašich stránkách během několika sekund.

en: Word Spacing
cs_CZ: Mezery mezi slovy

en: Working...
cs_CZ: Pracuji...

en: You can easily change the number of columns by adding the columns="x" parameter:
cs_CZ: Jednoduše můžete změnit počet sloupců přidáním parametru columns="x":

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
cs_CZ: Nemáte dostatečné oprávnění pro přistup na tuto stránku.

en: You have changes that are not saved.  Would you like to save them now?
cs_CZ: Provedl jste změny které ještě nebyly uloženy. Chcete je uložit nyní?

en: You have changes that are not saved. Would you like to save them now?
cs_CZ: Některé změny dosud nebyly uloženy. Chtěl byste je uložit nyní?

en: You must not enter any HTML in this field, all HTML tags have been removed.
cs_CZ: Nesmíte zde vkládat HTML, veškeré HTML tagy byly smazány.

en: You must not enter any special characters in this field, all special characters have been removed.
cs_CZ: Nesmíte zde vkládat žádné speciální znaky, veškeré speciální znaky byly odstraněny.

en: You must provide a comma separated list of numerical values for this option.
cs_CZ: Musíte zadat čárkou oddělený seznam číselných hodnot pro tuto možnost.

en: You must provide a numerical value for this option.
cs_CZ: Musíte vložit číselnou hodnotu pro tuto volbu.

en: You must provide a valid URL for this option.
cs_CZ: Musíte vložit platnou URL adresu pro tuto volbu.

en: You must provide a valid email for this option.
cs_CZ: Uveďte platnou emailovou adresu.

en: Your current options will be replaced with the values of this preset.  Would you like to proceed?
cs_CZ: Vaše současné hodnoty budou nahrazeny hodnotami tohoto nastavení. Chcete pokračovat?

en: Your current options will be replaced with the values of this preset. Would you like to proceed?
cs_CZ: Vaše aktuální nastavení bude přepsáno tímto předdefinovaným. Chcete pokračovat?

en: clicking
cs_CZ: kliknutím

en: cool thing description.
cs_CZ: Popis supr věci.

en: description
cs_CZ: popis

en: donation
cs_CZ: dar

en: error(s) were found!
cs_CZ: Byly nalezeny chyby!

en: extensions directory
cs_CZ: adresář doplňků

en: has the proper read/write permissions or enter your FTP information below.
cs_CZ: má příslušná oprávnění pro čtení/zápi,s nebo níže zadejte své FTP údaje.

en: leave us a favorable review on WordPress.org
cs_CZ: nám zanechte kladné hodnocení na WordPress.org

en: moving the mouse over
cs_CZ: přejetím myši

en: our documentation
cs_CZ: naši dokumentaci

en: warning(s) were found!
cs_CZ: Varování byla nalezena!
