PublishPress Planner 4.8.0 - en to pl_PL translation catalogue (667 entries)

en:  <a href="%s">Add fields to get started</a>.
pl_PL:  <a href="%s">Dodaj pola, aby rozpocząć</a>.

en:  Encourage your site administrator to configure your editorial workflow by adding editorial fields.
pl_PL: Zachęć swojego administratora strony do skonfigurowania swojego przepływu redakcyjnego, dodając pola redakcyjne.

en:  Scheduled
pl_PL:  Zaplanowane

en:  Scheduled, but late
pl_PL:  Zaplanowane, ale spóźnione

en: "Notify me"
pl_PL: "Powiadom mnie"

en: %1$s #%2$s "%3$s" was moved to the trash by %4$s %5$s
pl_PL: %1$s #%2$s "%3$s" został przeniesiony do kosza przez %4$s %5$s

en: %1$s #%2$s "%3$s" was published by %4$s %5$s
pl_PL: %1$s #%2$s "%3$s" został opublikowany przez %4$s %5$s

en: %1$s #%2$s "%3$s" was restored from trash by %4$s %5$s
pl_PL: %1$s #%2$s "%3$s" został przywrócony z kosza przez %4$s %5$s

en: %1$s #%2$s "%3$s" was unpublished by %4$s %5$s
pl_PL: %1$s #%2$s "%3$s" został nieopublikowany przez %4$s %5$s

en: %1$s (%2$s ) said on %3$s at %4$s:
pl_PL: %1$s (%2$s ) powiedział w %3$s o %4$s:

[ctx: %1$s = start date, %2$s = end date]
en:  %1$s <div class="input-divider">to</div> %2$s
pl_PL:  %1$s <div class="input-divider">do</div> %2$s

en: %1$s at %2$s
pl_PL: %1$s o %2$s

en: %1$s last updated on %2$s
pl_PL: %1$s ostatnio zaktualizowano %2$s

en: %1s weeks
pl_PL: %1s tygodnie

en: %d Group | %d Groups
pl_PL[0]: %d Grupa
pl_PL[1]: %d Grupy
pl_PL[2]: %d Grup

en: %d Role | %d Roles
pl_PL[0]: %d Rola
pl_PL[1]: %d Role
pl_PL[2]: %d Ról

en: %d User | %d Users
pl_PL[0]: %d Użytkownik
pl_PL[1]: %d Użytkownicy
pl_PL[2]: %d Użytkowników

en: %d week | %d weeks
pl_PL[0]: %d tydzień
pl_PL[1]: %d tygodnie
pl_PL[2]: %d tygodni

en: %d weeks
pl_PL: %d tygodni

en: %s could not be created
pl_PL: %s nie mogło zostać utworzone

en: %s created successfully. <a href="%s" target="_blank">Edit %s</a>
pl_PL: %s utworzono pomyślnie. <a href="%s" target="_blank">Edytuj %s</a>

en: %s notification found. | %s notifications found.
pl_PL[0]: %s powiadomienie znalezione.|
pl_PL[1]: %s powiadomienia znalezione.|
pl_PL[2]: %s powiadomień znalezionych.

en: %s notification workflow moved to the Trash. | %s notification workflows moved to the Trash.
pl_PL[0]: %s przepływ powiadomień przeniesiony do Kosza.
pl_PL[1]: %s przepływy powiadomień przeniesione do Kosza.

en: %s notification workflow not updated, somebody is editing it. | %s notification workflows not updated, somebody is editing them.
pl_PL[0]: %s przepływ powiadomień nie został zaktualizowany, ktoś go edytuje.
pl_PL[1]: %s przepływy powiadomień nie zostały zaktualizowane, ktoś je edytuje.

en: %s notification workflow permanently deleted. | %s notification workflows permanently deleted.
pl_PL[0]: %s przepływ powiadomień został trwale usunięty.
pl_PL[1]: %s przepływy powiadomień zostały trwale usunięte.

en: %s notification workflow restored from the Trash. | %s notification workflows restored from the Trash.
pl_PL[0]: %s przepływ powiadomień przywrócony z Kosza.
pl_PL[1]: %s przepływy powiadomień przywrócone z Kosza.

en: %s notification workflow updated. | %s notification workflows updated.
pl_PL[0]: %s przepływ powiadomień zaktualizowany.
pl_PL[1]: %s przepływy powiadomień zaktualizowane.

en: (Hide all)
pl_PL: (Ukryj wszystko)

en: (no title)
pl_PL: (brak tytułu)

en: - any status -
pl_PL: - dowolny status -

en: -- Select %s --
pl_PL: -- Wybierz %s --

en: -- Select a user --
pl_PL: -- Wybierz użytkownika --

en: 1 notification workflow not updated, somebody is editing it.
pl_PL: 1 przepływ powiadomień nie został zaktualizowany, ktoś go edytuje.

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/calendar/">Calendar Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
pl_PL: <p><strong>Aby uzyskać więcej informacji:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/calendar/">Dokumentacja Kalendarza</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress na Githubie</a></p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-comments/">Editorial Comments Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
pl_PL: <p><strong>Aby uzyskać więcej informacji:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-comments/">Dokumentacja Komentarzy Redakcyjnych</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress na Githubie</a></p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-metadata/">Editorial Fields Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
pl_PL: <p><strong>Więcej informacji:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-metadata/">Dokumentacja pól redakcyjnych</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress na Githubie</a></p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/notifications/">Notifications Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
pl_PL: <p><strong>Więcej informacji:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/notifications/">Dokumentacja powiadomień</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress na Githubie</a></p>

en: <p>Editorial comments help you cut down on email overload and keep the conversation close to where it matters: your content. Threaded commenting in the admin, similar to what you find at the end of a blog post, allows writers and editors to privately leave feedback and discuss what needs to be changed before publication.</p><p>Anyone with access to view the story in progress will also have the ability to comment on it. If you have notifications enabled, those following the post will receive an email every time a comment is left.</p>
pl_PL: <p>Komentarze redakcyjne pomagają zredukować przeciążenie e-mailem i utrzymać rozmowę blisko miejsca, gdzie to ma znaczenie: Twojej treści. Komentowanie w wątku w panelu administracyjnym, podobnie jak na końcu wpisu na blogu, pozwala autorom i redaktorom na prywatne pozostawienie opinii i omówienie, co należy zmienić przed publikacją.</p><p>Każdy, kto ma dostęp do wyświetlenia historii w trakcie, również będzie miał możliwość komentowania. Jeśli masz włączone powiadomienia, osoby śledzące post otrzymają e-mail za każdym razem, gdy zostanie dodany komentarz.</p>

en: <p>Keep track of important details about your content with editorial fields. This feature allows you to create as many date, text, number, etc. fields as you like, and then use them to store information like contact details or the location of an interview.</p><p>Once you’ve set your fields up, editorial fields integrates with both the calendar and the content overview. Make an editorial fields item visible to have it appear to the rest of your team. Keep it hidden to restrict the information between the writer and their editor.</p>
pl_PL: <p>Śledź ważne szczegóły dotyczące swojej treści za pomocą pól redakcyjnych. Ta funkcja pozwala na stworzenie dowolnej liczby pól daty, tekstu, liczby itp., a następnie używanie ich do przechowywania informacji, takich jak dane kontaktowe lub miejsce wywiadu.</p><p>Po skonfigurowaniu pól, pola redakcyjne integrują się z kalendarzem oraz przeglądem treści. Uczyń element pól redakcyjnych widocznym, aby pojawił się dla reszty zespołu. Ukryj go, aby ograniczyć informacje między pisarzem a jego redaktorem.</p>

en: <p>Notifications ensure you keep up to date with progress your most important content. Users can be subscribed to notifications on a post one by one or by selecting roles.</p><p>When enabled, notifications can be sent when a post changes status or an editorial comment is left by a writer or an editor.</p>
pl_PL: <p>Powiadomienia zapewniają, że pozostajesz na bieżąco z postępem najważniejszej treści. Użytkownicy mogą subskrybować powiadomienia o poście jeden po drugim lub wybierając role.</p><p>Gdy jest włączone, powiadomienia mogą być wysyłane, gdy post zmienia status lub komentarz redakcyjny zostaje pozostawiony przez pisarza lub redaktora.</p>

en: <p>The calendar is a convenient week-by-week or month-by-month view into your content. Quickly see which stories are on track to being published on time, and which will need extra effort.</p>
pl_PL: <p>Kalendarz to wygodny widok tygodniowy lub miesięczny Twojej treści. Szybko zobacz, które historie są na dobrej drodze do opublikowania na czas, a które będą wymagały dodatkowego wysiłku.</p>

en: == %s Details ==
pl_PL: == %s Szczegóły ==

en: == Actions ==
pl_PL: == Akcje ==

en: A new %1$s (#%2$s "%3$s" ) was created by %4$s %5$s
pl_PL: Nowy %1$s (#%2$s "%3$s" ) został utworzony przez %4$s %5$s

en: A new editorial comment was added to %3$s #%1$s "%2$s"
pl_PL: Nowy komentarz redakcyjny został dodany do %3$s #%1$s "%2$s"

en: About
pl_PL: O aplikacji

en: Access denied
pl_PL: Dostęp zabroniony

en: Action nonce not found.
pl_PL: Nie znaleziono nonce akcji.

en: Active Notifications
pl_PL: Aktywne powiadomienia

en: Add Another Option
pl_PL: Dodaj inną opcję

en: Add Column
pl_PL: Dodaj kolumnę

en: Add Comment
pl_PL: Dodaj komentarz

en: Add Filter
pl_PL: Dodaj filtr

en: Add New
pl_PL: Dodaj nowy

en: Add New %s
pl_PL: Dodaj nowy %s

en: Add New Editorial Fields
pl_PL: Dodaj nowe pola redakcyjne

en: Add New Editorial fields term
pl_PL: Dodaj nowy termin pól redakcyjnych

en: Add New Notification
pl_PL: Dodaj nowe powiadomienie

en: Add a list of taxonomy-slugs separated by comma that should not be loaded by the Taxonomy content filter when adding a new Notification Workflow.
pl_PL: Dodaj listę slugów taksonomii oddzielonych przecinkami, które nie powinny być ładowane przez filtr treści Taksonomii podczas dodawania nowego przepływu pracy powiadomień.

en: Add an editorial comment
pl_PL: Dodaj komentarz redakcyjny

en: Add content for %s
pl_PL: Dodaj treść dla %s

en: Add editorial comment: %s
pl_PL: Dodaj komentarz redakcyjny: %s

en: Add to post types
pl_PL: Dodaj do typów postów

en: Advanced Notifications
pl_PL: Zaawansowane powiadomienia

en: All
pl_PL: Wszystko

en: All %s
pl_PL: Wszystko %s

en: All Actions
pl_PL: Wszystkie akcje

en: All Channels
pl_PL: Wszystkie kanały

en: All Editorial Fields
pl_PL: Wszystkie pola redakcyjne

en: All Posts
pl_PL: Wszystkie posty

en: All Receivers
pl_PL: Wszyscy odbiorcy

en: All Statuses
pl_PL: Wszystkie statusy

en: All Users
pl_PL: Wszyscy użytkownicy

en: All Workflows
pl_PL: Wszystkie przepływy pracy

en: All authors
pl_PL: Wszyscy autorzy

en: All categories
pl_PL: Wszystkie kategorie

en: All channels
pl_PL: Wszystkie kanały

en: All events
pl_PL: Wszystkie wydarzenia

en: All options value and labels are required.
pl_PL: Wszystkie wartości opcji i etykiety są wymagane.

en: All post types
pl_PL: Wszystkie typy postów

en: All posts
pl_PL: Wszystkie posty

en: All status
pl_PL: Wszystkie statusy

en: All statuses
pl_PL: Wszystkie statusy

en: All tags
pl_PL: Wszystkie tagi

en: All types
pl_PL: Wszystkie typy

en: Allow public access to subscriptions in iCal or Google Calendar
pl_PL: Zezwól na publiczny dostęp do subskrypcji w iCal lub Kalendarzu Google

en: Always notify the author of the content:
pl_PL: Zawsze powiadamiaj autora treści:

en: Always notify users who have edited the content:
pl_PL: Zawsze powiadamiaj użytkowników, którzy edytowali treść:

en: Always show complete post titles
pl_PL: Zawsze pokazuj pełne tytuły postów

en: An error occured
pl_PL: Wystąpił błąd

en: Apply
pl_PL: Zastosuj

en: Apply Changes
pl_PL: Zastosuj zmiany

en: Apr
pl_PL: Kwi

en: Are you sure you want to delete this comment?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?

en: Are you sure you want to delete this term? Any metadata for this term will remain but will not be visible unless this term is re-added.
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć ten termin? Wszelkie metadane dla tego terminu pozostaną, ale nie będą widoczne, chyba że termin zostanie dodany ponownie.

en: Assignment
pl_PL: Przydział

en: Async Notifications
pl_PL: Powiadomienia asynchroniczne

en: At least one post type must be selected
pl_PL: Musisz wybrać przynajmniej jeden typ postu

en: Attach file
pl_PL: Dołącz plik

en: Aug
pl_PL: Sie

en: Author | Authors
pl_PL[0]: Autor
pl_PL[1]: Autorzy
pl_PL[2]: Autorzy

en: Author of the revision
pl_PL: Autor rewizji

en: Author: %1$s (%2$s )
pl_PL: Autor: %1$s (%2$s )

en: Authors
pl_PL: Autorzy

en: Authors of the content
pl_PL: Autorzy treści

en: Authors of the parent page
pl_PL: Autorzy strony nadrzędnej

en: Auto-draft
pl_PL: Auto-szkic

en: Available fields
pl_PL: Dostępne pola

en: Blacklisted taxonomies for Notifications
pl_PL: Czarnolistowane taksonomie dla powiadomień

en: Blog ID: %d
pl_PL: ID bloga: %d

en: Body
pl_PL: Treść

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Card Data updated successfully.
pl_PL: Dane karty zaktualizowane pomyślnie.

en: Categories
pl_PL: Kategorie

en: Category | Categories
pl_PL[0]: Kategoria
pl_PL[1]: Kategorie
pl_PL[2]: Kategorie

en: Change
pl_PL: Zmień

en: Changes saved!
pl_PL: Zmiany zapisane!

en: Channels
pl_PL: Kanały

en: Cheatin&#8217; uh?
pl_PL: Oszuństwo&#8217; co?

en: Checkbox
pl_PL: Pole wyboru

en: Checked
pl_PL: Zaznaczone

en: Choose Post Types
pl_PL: Wybierz typy postów

en: Choose the channels where each workflow will send notifications to:
pl_PL: Wybierz kanały, na które każdy przepływ pracy będzie wysyłał powiadomienia:

en: Click here to read more about shortcode options...
pl_PL: Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o opcjach kodów skrótów...

en: Click here to subscribe in iCal or Google Calendar
pl_PL: Kliknij tutaj, aby subskrybować w iCal lub Google Calendar

en: Click the "Add New" button to create new card data.
pl_PL: Kliknij przycisk "Dodaj nowy", aby utworzyć nowe dane karty.

en: Click the "Add New" button to create new columns.
pl_PL: Kliknij przycisk "Dodaj nowy", aby utworzyć nowe kolumny.

en: Click the "Add New" button to create new filters.
pl_PL: Kliknij przycisk "Dodaj nowy", aby utworzyć nowe filtry.

en: Click to add
pl_PL: Kliknij, aby dodać

en: Click to delete the log file. Be careful, this operation can not be undone.
pl_PL: Kliknij, aby usunąć plik dziennika. Uważaj, ta operacja nie może być cofnięta.

en: Click to start being notified on updates for this post
pl_PL: Kliknij, aby zacząć otrzymywać powiadomienia o aktualizacjach tego posta

en: Click to stop being notified on updates for this post
pl_PL: Kliknij, aby przestać otrzymywać powiadomienia o aktualizacjach tego posta

en: Close
pl_PL: Zamknij

en: Column Title
pl_PL: Tytuł kolumny

en: Column updated successfully.
pl_PL: Kolumna zaktualizowana pomyślnie.

en: Comment
pl_PL: Komentarz

en: Comment author name field:
pl_PL: Pole nazwy autora komentarza:

en: Comment deleted successfully.
pl_PL: Komentarz został pomyślnie usunięty.

en: Comment: %s (%d)
pl_PL: Komentarz: %s (%d)

en: Configure
pl_PL: Skonfiguruj

en: Contact
pl_PL: Kontakt

en: Content
pl_PL: Treść

en: Content Board
pl_PL: Tablica treści

en: Content Calendar
pl_PL: Kalendarz treści

en: Content Overview
pl_PL: Przegląd zawartości

en: Content:
pl_PL: Treść:

en: Copy to the clipboard
pl_PL: Skopiuj do schowka

en: Create %s
pl_PL: Utwórz %s

en: Created on
pl_PL: Utworzono dnia

en: Current week
pl_PL: Bieżący tydzień

en: Custom Columns
pl_PL: Niestandardowe kolumny

en: Custom Items
pl_PL: Elementy niestandardowe

en: Custom filters
pl_PL: Filtry niestandardowe

en: Customize Card Data
pl_PL: Dostosuj dane karty

en: Customize Columns
pl_PL: Dostosuj kolumny

en: Customize Filters
pl_PL: Dostosuj filtry

en: Dashboard Note
pl_PL: Notatka pulpitu nawigacyjnego

en: Dashboard Widgets
pl_PL: Widżety pulpitu nawigacyjnego

en: Date
pl_PL: Data

en: Days
pl_PL: Dni

en: Debug
pl_PL: Debuguj

en: Debug Log
pl_PL: Dziennik debugowania

en: Debug data
pl_PL: Dane debugowania

en: Dec
pl_PL: Gru

en: Default Date
pl_PL: Domyślna data

en: Default notification channels:
pl_PL: Domyślne kanały powiadomień:

en: Default option
pl_PL: Opcja domyślna

en: Default publish time for items created in the calendar
pl_PL: Domyślny czas publikacji dla pozycji utworzonych w kalendarzu

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Delete All
pl_PL: Usuń wszystko

en: Delete file
pl_PL: Usuń plik

en: Description
pl_PL: Opis

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
pl_PL: Szczegółowa dokumentacja jest również dostępna na stronie wtyczki.

en: Disabled
pl_PL: Wyłączone

en: Disabled because add_post_type_support('%1$s', '%2$s') is included in a loaded file.
pl_PL: Wyłączone, ponieważ add_post_type_support('%1$s', '%2$s') jest zawarte w załadowanym pliku.

en: Display Label
pl_PL: Etykieta wyświetlania

en: Display Name
pl_PL: Nazwa wyświetlana

en: Documentation
pl_PL: Dokumentacja

en: Does not equal (!=)
pl_PL: Nie równa się (!=)

en: Download .ics file
pl_PL: Pobierz plik .ics

en: Draft
pl_PL: Szkic

en: Drag to change enabled card data order.
pl_PL: Przeciągnij, aby zmienić kolejność włączonych danych karty.

en: Drag to change enabled columns order.
pl_PL: Przeciągnij, aby zmienić kolejność włączonych kolumn.

en: Drag to change enabled filters order.
pl_PL: Przeciągnij, aby zmienić kolejność włączonych filtrów.

en: Dropdown Option
pl_PL: Opcja rozwijana

en: Dropdown Select
pl_PL: Wybór z rozwijanego menu

en: Duplicated notification threshold:
pl_PL: Próg powielonych powiadomień:

en: E-mails
pl_PL: E-maile

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Edit Editorial Fields
pl_PL: Edytuj pola redakcyjne

en: Edit Flow should not be used alongside PublishPress Planner. If you want to use PublishPress Planner, please complete Edit Flow data migration and then deactivate Edit Flow.
pl_PL: Edit Flow nie powinien być używany razem z PublishPress Planner. Jeśli chcesz używać PublishPress Planner, zakończ migrację danych Edit Flow, a następnie dezaktywuj Edit Flow.

en: Edit Notification
pl_PL: Edytuj powiadomienie

en: Edit this post
pl_PL: Edytuj ten post

en: Edit: %s
pl_PL: Edytuj: %s

en: Editorial Comment
pl_PL: Komentarz redakcyjny

en: Editorial Comments
pl_PL: Komentarze redakcyjne

en: Editorial Fields
pl_PL: Pola redakcyjne

en: Editorial Notifications
pl_PL: Powiadomienia redakcyjne

en: Editorial fields order updated.
pl_PL: Zaktualizowano kolejność pól redakcyjnych.

en: Editorial fields term added.
pl_PL: Termin pól redakcyjnych został dodany.

en: Editorial fields term deleted.
pl_PL: Termin pól redakcyjnych został usunięty.

en: Editorial fields term doesn't exist.
pl_PL: Termin pól redakcyjnych nie istnieje.

en: Editorial fields term updated.
pl_PL: Termin pól redakcyjnych został zaktualizowany.

en: Editorial fields visibility changed.
pl_PL: Zmieniono widoczność pól redakcyjnych.

en: Eight months
pl_PL: Osiem miesięcy

en: Eleven months
pl_PL: Jedenaście miesięcy

en: Email from:
pl_PL: E-mail od:

en: Enable Columns
pl_PL: Włącz kolumny

en: Enable Filters
pl_PL: Włącz filtry

en: Enable for these post types:
pl_PL: Włącz dla tych typów postów:

en: Enable or Disable
pl_PL: Włącz lub wyłącz

en: Enable or Disable Content Board Card Data.
pl_PL: Włącz lub wyłącz dane karty tablicy treści.

en: Enable or Disable Content Board filter.
pl_PL: Włącz lub wyłącz filtr tablicy treści.

en: Enable or Disable Content Overview filter.
pl_PL: Włącz lub wyłącz filtr przeglądu treści.

en: Enable or Disable Content Overview table column.
pl_PL: Włącz lub wyłącz kolumnę tabeli przeglądu zawartości.

en: Enable or Disable Content calendar filter.
pl_PL: Włącz lub wyłącz filtr kalendarza treści.

en: Enable subscriptions in iCal or Google Calendar
pl_PL: Włącz subskrypcje w iCal lub Kalendarzu Google

en: Enabled
pl_PL: Włączone

en: Enabled features
pl_PL: Włączone funkcje

en: End date
pl_PL: Data końcowa

en: Enhance the power of PublishPress Planner with the Pro version:
pl_PL: Zwiększ możliwości PublishPress Planner dzięki wersji Pro:

en: Enter the dropdown option value and label. You can move options to change their order.
pl_PL: Wprowadź wartość opcji rozwijanej oraz etykietę. Możesz przesuwać opcje, aby zmienić ich kolejność.

en: Enter users, roles, or email addresses that should receive notifications for this post.
pl_PL: Wprowadź użytkowników, role lub adresy e-mail, które powinny otrzymywać powiadomienia o tym poście.

en: Equals (=)
pl_PL: Równa się (=)

en: Error
pl_PL: Błąd

en: Error adding term.
pl_PL: Błąd podczas dodawania terminu.

en: Error deleting term.
pl_PL: Błąd podczas usuwania terminu.

en: Error fetching post data.
pl_PL: Błąd podczas pobierania danych posta.

en: Error updating term.
pl_PL: Błąd podczas aktualizacji terminu.

en: Error validating nonce. Please reload this page and try again.
pl_PL: Błąd podczas walidacji nonce. Proszę odświeżyć tę stronę i spróbować ponownie.

en: Event: %s, Workflow ID: %s, Post ID: %s, User ID: %s
pl_PL: Wydarzenie: %s, ID przepływu pracy: %s, ID posta: %s, ID użytkownika: %s

en: Excerpt View
pl_PL: Widok wyciągu

en: Existing Post is updated
pl_PL: Istniejący post został zaktualizowany

en: Failed
pl_PL: Nie zaliczony

en: Fast, professional support
pl_PL: Szybkie, profesjonalne wsparcie

en: Features
pl_PL: Funkcje

en: Feb
pl_PL: Lut

en: Feel free to select only the features you need.
pl_PL: Nie wahaj się wybierać tylko funkcji, których potrzebujesz.

en: Field Type
pl_PL: Typ pola

en: Field used for sorting the calendar items in a day cell
pl_PL: Pole używane do sortowania pozycji kalendarza w komórce dnia

en: File info
pl_PL: Informacje o pliku

en: Filter
pl_PL: Filtr

en: Filter Title
pl_PL: Tytuł filtru

en: Filter reset successfully.
pl_PL: Filtr zresetowany pomyślnie.

en: Filter the content?
pl_PL: Filtruj treść?

en: Filter the list of users in the editorial meta to users in the selected roles.
pl_PL: Filtruj listę użytkowników w metadanych redakcyjnych do użytkowników w wybranych rolach.

en: Filter updated successfully.
pl_PL: Filtr zaktualizowany pomyślnie.

en: First Draft Date
pl_PL: Data pierwszego szkicu

en: First Name
pl_PL: Imię

en: Five months
pl_PL: Pięć miesięcy

en: Five months ago
pl_PL: Pięć miesięcy temu

en: For Revisions integration on the Content Calendar, Overview and Content Board, please update %sPublishPress Revisions Pro%s.
pl_PL: Aby zintegrować Revisions w Kalendarzu Treści, Przeglądzie i Tablicy Treści, zaktualizuj %sPublishPress Revisions Pro%s.

en: For Revisions integration on the Content Calendar, Overview and Content Board, please update %sPublishPress Revisions%s.
pl_PL: Aby zintegrować Revisions w Kalendarzu Treści, Przeglądzie i Tablicy Treści, zaktualizuj %sPublishPress Revisions%s.

en: For custom Revision Statuses, upgrade to %sPublishPress Statuses Pro%s.
pl_PL: Aby uzyskać niestandardowe statusy rewizji, zaktualizuj do %sPublishPress Statuses Pro%s.

en: For which content?
pl_PL: Dla jakiej treści?

en: Four months
pl_PL: Cztery miesiące

en: Four months ago
pl_PL: Cztery miesiące temu

en: Four weeks
pl_PL: Cztery tygodnie

en: Fri
pl_PL: Pt

en: From date
pl_PL: Od daty

en: Greater than (>)
pl_PL: Większe niż (>)

en: Greater than or equals (>=)
pl_PL: Większe lub równe (>=)

en: Group
pl_PL: Grupa

en: Groups
pl_PL: Grupy

en: Help
pl_PL: Pomoc

en: Hide the %s last items
pl_PL: Ukryj ostatnie %s elementy

en: If enabled, this field will be available when adding new posts on the Content Calendar and Overview screen.
pl_PL: Jeśli włączone, to pole będzie dostępne przy dodawaniu nowych postów na ekranie Kalendarza treści i Przeglądu.

en: If you like %s please leave us a %s rating. Thank you!
pl_PL: Jeśli podoba Ci się %s, prosimy o wystawienie nam oceny %s. Dziękujemy!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
pl_PL: Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz nowe zapytanie dotyczące funkcji, daj nam znać.

en: If you see any error or look for information regarding PublishPress, please don't hesitate to contact the support team. E-mail us:
pl_PL: Jeśli widzisz jakiś błąd lub szukasz informacji na temat PublishPress, proszę nie wahaj się skontaktować z zespołem wsparcia. Napisz do nas:

en: Inbuilt Card Data
pl_PL: Wbudowane dane karty

en: Inbuilt Columns
pl_PL: Wbudowane kolumny

en: Inbuilt filters
pl_PL: Filtry wbudowane

en: Indicate the select type.
pl_PL: Wskaź typ wyboru.

en: Indicate the type of editorial fields.
pl_PL: Wskaź w typ pól redakcyjnych.

en: Initializing the calendar. Please wait...
pl_PL: Inicjalizacja kalendarza. Proszę czekać...

en: Integrate with the The Events Calendar plugin
pl_PL: Zintegruj z wtyczką Kalendarza Wydarzeń

en: Integration with SEO plugins
pl_PL: Integracja z wtyczkami SEO

en: Invalid Publish Date supplied.
pl_PL: Podano nieprawidłową datę publikacji.

en: Invalid Status supplied.
pl_PL: Podano nieprawidłowy status.

en: Invalid action nonce.
pl_PL: Nieprawidłowy nonce akcji.

en: Invalid channel for the notification
pl_PL: Nieprawidłowy kanał powiadomienia

en: Invalid comment data
pl_PL: Nieprawidłowe dane komentarza

en: Invalid date
pl_PL: Nieprawidłowa data

en: Invalid form request.
pl_PL: Nieprawidłowe żądanie formularza.

en: Invalid input
pl_PL: Nieprawidłowy wpis

en: Invalid nonce
pl_PL: Nieprawidłowy nonce

en: Invalid receiver for the notification
pl_PL: Nieprawidłowy odbiorca powiadomienia

en: It seems like it is taking too long. Please, try reloading the page again and check the browser console looking for errors.
pl_PL: Wygląda na to, że trwa to zbyt długo. Proszę spróbować ponownie przeładować stronę i sprawdzić konsolę przeglądarki w poszukiwaniu błędów.

en: Item moved to the trash. | %d items moved to the trash.
pl_PL[0]: Element przeniesiony do kosza.|%d elementów przeniesiono do kosza.
pl_PL[1]: Element przywrócony z kosza.|%d elementów przywrócono z kosza.
pl_PL[2]: Element przeniesiony do kosza.|%d elementów przeniesiono do kosza.

en: Item restored from the Trash. | %d items restored from the Trash.
pl_PL[0]: Element przywrócony z kosza.|%d elementów przywrócono z kosza.
pl_PL[1]: Element przywrócony z kosza.|%d elementów przywrócono z kosza.
pl_PL[2]: Element przywrócony z kosza.|%d elementów przywrócono z kosza.

en: Jan
pl_PL: Sty

en: Jul
pl_PL: Lip

en: Jun
pl_PL: Cze

en: Last Modified
pl_PL: Ostatnia modyfikacja

en: Last Name
pl_PL: Nazwisko

en: Less than (<)
pl_PL: Mniejsze niż (<)

en: Less than or equals (<=)
pl_PL: Mniejsze lub równe (<=)

en: Like/Contains
pl_PL: Jak/Zawiera

en: Loading item...
pl_PL: Ładowanie elementu...

en: Loading...
pl_PL: Ładowanie...

en: Location
pl_PL: Lokalizacja

en: Log File
pl_PL: Plik dziennika

en: Log content
pl_PL: Zawartość dziennika

en: Log file not found.
pl_PL: Plik dziennika nie został znaleziony.

en: Max visible posts per date
pl_PL: Maksymalna liczba widocznych postów na datę

en: Maximum number of posts to display
pl_PL: Maksymalna liczba postów do wyświetlenia

en: May
pl_PL: Maj

en: Me Mode
pl_PL: Tryb mnie

en: Message
pl_PL: Wiadomość

en: Meta Value
pl_PL: Wartość meta

en: Meta fields
pl_PL: Pola meta

en: Metadata name conflicts with existing term. Please choose another.
pl_PL: Nazwa metadanych koliduje z istniejącym terminem. Proszę wybrać inną.

en: Modals so you can edit posts without changing screen
pl_PL: Modale, dzięki którym możesz edytować posty bez zmiany ekranu

en: Modified on
pl_PL: Zmodyfikowano dnia

en: Mon
pl_PL: Poniedziałek

en: Months
pl_PL: Miesiące

en: Move posts here to change their status
pl_PL: Przenieś posty tutaj, aby zmienić ich status

en: Move this item to the Trash
pl_PL: Przenieś ten element do Kosza

en: Moving the item...
pl_PL: Przenoszenie elementu...

en: Multiple Select
pl_PL: Wybór wielokrotny

en: Muted
pl_PL: Wyciszone

en: My Content Notifications
pl_PL: Moje powiadomienia o treści

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: Name already in use. Please choose another.
pl_PL: Nazwa jest już używana. Proszę wybrać inną.

en: Name cannot exceed 200 characters. Please try a shorter name.
pl_PL: Nazwa nie może przekraczać 200 znaków. Proszę spróbować krótszej nazwy.

en: Name conflicts with existing term. Please choose another.
pl_PL: Nazwa koliduje z istniejącym terminem. Proszę wybrać inną.

en: Name conflicts with slug for another term. Please choose something else.
pl_PL: Nazwa koliduje z slug dla innego terminu. Proszę wybrać coś innego.

en: Need PublishPress Planner Support?
pl_PL: Potrzebujesz wsparcia PublishPress Planner?

en: New
pl_PL: Nowy

en: New Editorial Fields
pl_PL: Nowe pola redakcyjne

en: New Post
pl_PL: Nowy Post

en: New Post is Published
pl_PL: Nowy post został opublikowany

en: New Post is created in Draft status
pl_PL: Nowy post został utworzony w statusie szkicu

en: New post status: %s
pl_PL: Nowy status posta: %s

en: New status
pl_PL: Nowy status

en: Next Post
pl_PL: Następny post

en: Nickname
pl_PL: Pseudonim

en: Nine months
pl_PL: Dziewięć miesięcy

en: No
pl_PL: Nie

en: No active notifications found for this %s.
pl_PL: Nie znaleziono aktywnych powiadomień dla tego %s.

en: No date supplied.
pl_PL: Nie podano daty.

en: No editorial comments.
pl_PL: Brak komentarzy redakcyjnych.

en: No editorial fields available.
pl_PL: Brak dostępnych pól redakcyjnych.

en: No editorial fields found.
pl_PL: Nie znaleziono pól redakcyjnych.

en: No enough permissions
pl_PL: Nie wystarczające uprawnienia

en: No notification found
pl_PL: Nie znaleziono powiadomienia

en: No notifications found.
pl_PL: Nie znaleziono powiadomień.

en: No results found
pl_PL: Nie znaleziono wyników

en: No terms
pl_PL: Brak terminów

en: No workflows found.
pl_PL: Nie znaleziono żadnych przepływów pracy.

en: Nonce check failed. Please ensure you're supposed to be adding editorial comments.
pl_PL: Sprawdzenie nonce nie powiodło się. Proszę upewnić się, że masz zamiar dodawać komentarze redakcyjne.

en: Nonce check failed. Please ensure you're supposed to be editing editorial comments.
pl_PL: Sprawdzenie nonce nie powiodło się. Proszę upewnić się, że masz zamiar edytować komentarze redakcyjne.

en: None
pl_PL: Brak

en: Not Exists/Empty
pl_PL: Nie istnieje/Pusty

en: Not Like
pl_PL: Nie ustawione

en: Not filtered
pl_PL: Nie przefiltrowane

en: Not set
pl_PL: Nie ustawione

en: Notepad
pl_PL: Notatnik

en: Notification
pl_PL: Powiadomienie

en: Notification Group
pl_PL: Grupa powiadomień

en: Notification Groups
pl_PL: Grupy powiadomień

en: Notification log not found
pl_PL: Dziennik powiadomień nie został znaleziony

en: Notification workflow draft updated.
pl_PL: Szkic przepływu powiadomień zaktualizowany.

en: Notification workflow published.
pl_PL: Przepływ powiadomień opublikowany.

en: Notification workflow saved.
pl_PL: Przepływ powiadomień zapisany.

en: Notification workflow scheduled for: %s.
pl_PL: Przepływ powiadomień zaplanowany na: %s.

en: Notification workflow submitted.
pl_PL: Przepływ powiadomień przesłany.

en: Notification workflow updated.
pl_PL: Przepływ powiadomień zaktualizowany.

en: Notifications
pl_PL: Powiadomienia

en: Notifications Log
pl_PL: Dziennik powiadomień

en: Notify Email
pl_PL: Powiadom e-mail

en: Notify Emails
pl_PL: Powiadom e-maile

en: Notify Role
pl_PL: Powiadom rolę

en: Notify Roles
pl_PL: Powiadom role

en: Notify User
pl_PL: Powiadom użytkownika

en: Notify Users
pl_PL: Powiadom użytkowników

en: Notify me
pl_PL: Powiadom mnie

en: Notify on editorial comments
pl_PL: Powiadom o komentarzach redakcyjnych

en: Nov
pl_PL: Lis

en: Number
pl_PL: Numer

en: Oct
pl_PL: Paź

en: Old post status: %s
pl_PL: Stary status posta: %s

en: On each shortcode, you can select one or more fields. If more than one, they will be displayed separated by ", ".
pl_PL: W każdym skrócie możesz wybrać jedno lub więcej pól. Jeśli ich więcej niż jedno, będą wyświetlane oddzielone ", ".

en: One month
pl_PL: Jeden miesiąc

en: One month ago
pl_PL: Miesiąc temu

en: One week
pl_PL: Jeden tydzień

en: Only editable posts will be moveable.
pl_PL: Tylko edytowalne posty będą mogły być przenoszone.

en: Options
pl_PL: Opcje

en: Overview
pl_PL: Podsumowanie

en: Paragraph
pl_PL: Akapit

en: Parent Page Authors
pl_PL: Autorzy Strony Nadrzędnej

en: Passed
pl_PL: Zaliczony

en: Path
pl_PL: Ścieżka

en: Pending Review
pl_PL: Oczekuje na recenzję

en: Period
pl_PL: Okres

en: Permission Groups
pl_PL: Grupy uprawnień

en: Planner
pl_PL: Planer

en: Please correct your form errors below and try again.
pl_PL: Proszę poprawić błędy formularza poniżej i spróbować ponownie.

en: Please enter a comment
pl_PL: Proszę wprowadzić komentarz

en: Please enter a comment.
pl_PL: Proszę wprowadzić komentarz.

en: Please enter a name for the editorial fields
pl_PL: Proszę wpisać nazwę dla pól redakcyjnych

en: Please enter a name for the editorial fields.
pl_PL: Proszę wpisać nazwę dla pól redakcyjnych.

en: Please enter a slug for the editorial fields.
pl_PL: Proszę wpisać slug dla pól redakcyjnych.

en: Please enter a valid, non-numeric name for the editorial fields.
pl_PL: Proszę wpisać poprawną, nienumeryczną nazwę dla pól redakcyjnych.

en: Please select a valid metadata type.
pl_PL: Proszę wybrać poprawny typ metadanych.

en: Please select at least one event
pl_PL: Proszę wybrać przynajmniej jedno zdarzenie

en: Please, wait! Loading the form fields...
pl_PL: Proszę czekać! Ładowanie pól formularza...

en: Popular Editorial Fields
pl_PL: Popularne pola redakcyjne

en: Position
pl_PL: Pozycja

en: Post Date
pl_PL: Data publikacji

en: Post ID: %d
pl_PL: ID posta: %d

en: Post Status
pl_PL: Status posta

en: Post Status Widget
pl_PL: Widżet statusu postu

en: Post Type
pl_PL: Typ postu

en: Post Types
pl_PL: Typy postów

en: Post could not be created
pl_PL: Nie można utworzyć posta

en: Post created successfully
pl_PL: Post utworzony pomyślnie

en: Post date updated.
pl_PL: Data posta została zaktualizowana.

en: Post does not exist
pl_PL: Post nie istnieje

en: Post moved to the trash. | %d posts moved to the trash.
pl_PL[0]: Post przeniesiony do kosza.
pl_PL[1]: %d postów przeniesionych do kosza.

en: Post not found
pl_PL: Post nie znaleziony

en: Post restored from the Trash. | %d posts restored from the Trash.
pl_PL[0]: Post przywrócony z kosza.
pl_PL[1]: %d postów przywróconych z kosza.

en: Post status updated.
pl_PL: Status posta został zaktualizowany.

en: Post type
pl_PL: Typ posta

en: Post type not found
pl_PL: Typ posta nie znaleziony

en: Post type:
pl_PL: Typ posta:

en: Post type: %s
pl_PL: Typ posta: %s

en: Post types to show
pl_PL: Typy postów do wyświetlenia

en: Post types to show:
pl_PL: Typy postów do wyświetlenia:

en: Posts at a Glance
pl_PL: Posty w skrócie

en: Posts publish time format
pl_PL: Format czasu publikacji postów

en: Preview
pl_PL: Podgląd

en: Preview &#8220;%s&#8221;
pl_PL: Podgląd &#8220;%s&#8221;

en: Previous Post
pl_PL: Poprzedni post

en: Previous status
pl_PL: Poprzedni status

en: Print
pl_PL: Drukuj

en: Private
pl_PL: Prywatne

en: Publish Date
pl_PL: Data publikacji

en: Publish Time
pl_PL: Czas publikacji

en: Publish on
pl_PL: Opublikuj w

en: PublishPress Debug Log
pl_PL: Dziennik debugowania PublishPress

en: PublishPress Planner helps you plan and publish content inside WordPress. Features include a content calendar, kanban board, and notifications.
pl_PL: PublishPress Planner pomaga w planowaniu i publikowaniu treści w WordPressie. Funkcje obejmują kalendarz treści, tablicę kanban i powiadomienia.

en: PublishPress Planner tried to load multiple times. Please, deactivate and remove other instances of PublishPress, specially if you are using PublishPress Pro.
pl_PL: PublishPress Planner próbował załadować wiele razy. Proszę, dezaktywuj i usuń inne instancje PublishPress, szczególnie jeśli używasz PublishPress Pro.

en: PublishPress Revisions integration
pl_PL: Integracja z PublishPress Revisions

en: PublishPress Settings
pl_PL: Ustawienia PublishPress

en: Published
pl_PL: Opublikowane

en: Publishing Time
pl_PL: Czas publikacji

en: Receiver
pl_PL: Odbiorca

en: Regenerate calendar feed secret
pl_PL: Regeneruj tajny klucz kanału kalendarza

en: Register editorial fields for these post types:
pl_PL: Zarejestruj pola redakcyjne dla tych typów postów:

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: Remove PublishPress ads and branding
pl_PL: Usuń reklamy i branding PublishPress

en: Reorder
pl_PL: Zmień kolejność

en: Reorder Columns
pl_PL: Zmień kolejność kolumn

en: Reorder Filters
pl_PL: Zmień kolejność filtrów

en: Reply
pl_PL: Odpowiedz

en: Reply to this comment
pl_PL: Odpowiedz na ten komentarz

en: Reply: %s
pl_PL: Odpowiedź: %s

en: Request Support
pl_PL: Zgłoś wsparcie

en: Reschedule
pl_PL: Przełóż

en: Reset
pl_PL: Resetuj

en: Reset Filters
pl_PL: Resetuj filtry

en: Reviews
pl_PL: Recenzje

en: Revision Author
pl_PL: Autor rewizji

en: Revision Status
pl_PL: Status rewizji

en: Role
pl_PL: Rola

en: Roles
pl_PL: Role

en: Sat
pl_PL: Sb

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: Save Changes
pl_PL: Zapisz zmiany

en: Save and edit
pl_PL: Zapisz i edytuj

en: Saving...
pl_PL: Zapisywanie...

en: Scheduled
pl_PL: Zaplanowane

en: Scheduled for %d receivers. Click here to display them.
pl_PL: Zaplanowane dla %d odbiorców. Kliknij tutaj, aby je wyświetlić.

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: Search Comments
pl_PL: Szukaj komentarzy

en: Search Editorial Fields
pl_PL: Szukaj pól redakcyjnych

en: Search Metakey
pl_PL: Szukaj Metaklucza

en: Search Notifications
pl_PL: Szukaj powiadomień

en: Search box
pl_PL: Pole wyszukiwania

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
pl_PL: Wyniki wyszukiwania dla &#8220;%s&#8221;

en: Select %s
pl_PL: Wybierz %s

en: Select Metakey
pl_PL: Wybierz Metakey

en: Select Type
pl_PL: Wybierz typ

en: Select at least one option for each section.
pl_PL: Wybierz przynajmniej jedną opcję dla każdej sekcji.

en: Select option...
pl_PL: Wybierz opcję...

en: Select roles...
pl_PL: Wybierz role...

en: Send reminder notifications
pl_PL: Wyślij powiadomienia przypominające

en: Sending content...
pl_PL: Wysyłanie treści...

en: Sent
pl_PL: Wysłane

en: Sep
pl_PL: Wrz

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Settings updated successfully.
pl_PL: Ustawienia zaktualizowane pomyślnie.

en: Seven months
pl_PL: Siedem miesięcy

en: Show %s more
pl_PL: Pokaż %s więcej

en: Show Revision
pl_PL: Pokaż wersję

en: Show active notifications
pl_PL: Pokaż aktywne powiadomienia

en: Show content from
pl_PL: Pokaż zawartość z

en: Show on Content Calendar and Overview form
pl_PL: Pokaż w kalendarzu treści i formularzu przeglądu

en: Show on Post Types screen
pl_PL: Pokaż na ekranie typów postów

en: Show the "Notify me" and "Stop notifying me" links for these post types:
pl_PL: Pokaż linki "Powiadom mnie" i "Przestań mnie powiadamiać" dla tych typów postów:

en: Show today's date in the first row
pl_PL: Pokaż dzisiejszą datę w pierwszym wierszu

en: Single Select
pl_PL: Wybór pojedynczy

en: Site Administrator
pl_PL: Administrator witryny

en: Six months
pl_PL: Sześć miesięcy

en: Six months ago
pl_PL: Sześć miesięcy temu

en: Size
pl_PL: Rozmiar

en: Skip current user
pl_PL: Pomiń bieżącego użytkownika

en: Skip notifications for the user who triggered the action
pl_PL: Pomiń powiadomienia dla użytkownika, który wywołał akcję

en: Skipped
pl_PL: Pominięte

en: Slack integration for notifications
pl_PL: Integracja ze Slackiem dla powiadomień

en: Slug already in use. Please choose another.
pl_PL: Slug jest już używany. Proszę wybrać inny.

en: Sorry! You're not subscribed to any posts!
pl_PL: Przykro mi! Nie subskrybujesz żadnych postów!

en: Sorry, you can't delete this editorial comment because it has some replies.
pl_PL: Przepraszamy, nie możesz usunąć tego komentarza redakcyjnego, ponieważ ma on kilka odpowiedzi.

en: Sorry, you don't have the privileges to add editorial comments. Please talk to your Administrator.
pl_PL: Przykro mi, nie masz uprawnień do dodawania komentarzy redakcyjnych. Proszę porozmawiać z Administratorem.

en: Sorry, you don't have the privileges to delete this editorial comment. Please talk to your Administrator.
pl_PL: Przepraszamy, nie masz uprawnień do usunięcia tego komentarza redakcyjnego. Proszę porozmawiać z administratorem.

en: Sorry, you don't have the privileges to edit editorial comments. Please talk to your Administrator.
pl_PL: Przykro mi, nie masz uprawnień do edytowania komentarzy redakcyjnych. Proszę porozmawiać z Administratorem.

en: Sorry, you don't have the privileges to edit this editorial comment. Please talk to your Administrator.
pl_PL: Przepraszamy, nie masz uprawnień do edytowania tego komentarza redakcyjnego. Proszę porozmawiać z administratorem.

en: Start Date
pl_PL: Data rozpoczęcia

en: Start date
pl_PL: Data rozpoczęcia

en: Status was changed for %1$s #%2$s "%3$s" by %4$s %5$s
pl_PL: Status został zmieniony dla %1$s #%2$s "%3$s" przez %4$s %5$s

en: Statuses to display publish time
pl_PL: Statusy do wyświetlenia czasu publikacji

en: Stop notifying me
pl_PL: Przestań mnie powiadamiać

en: Subject
pl_PL: Temat

en: Subject:
pl_PL: Temat:

en: Submit
pl_PL: Prześlij

en: Submitted on
pl_PL: Złożono w

en: Subscribe in iCal or Google Calendar
pl_PL: Subskrybuj w iCal lub Kalendarzu Google

en: Success
pl_PL: Sukces

en: Sun
pl_PL: Słońce

en: Tag | Tags
pl_PL[0]: Tag
pl_PL[1]: Tagi
pl_PL[2]: Tagi

en: Tags
pl_PL: Tagi

en: Taxonomies
pl_PL: Taksonomie

en: Taxonomy
pl_PL: Taksonomia

en: Taxonomy not set.
pl_PL: Taksonomia nie jest ustawiona.

en: Ten months
pl_PL: Dziesięć miesięcy

en: Terms
pl_PL: Terminy

en: Terms not set.
pl_PL: Terminy nie są ustawione.

en: Text
pl_PL: Tekst

en: The "slug" is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
pl_PL: "slug" to wersja przyjazna dla URL nazwy. Zazwyczaj jest pisany małymi literami i zawiera tylko litery, cyfry oraz myślniki.

en: The Events Calendar Integration
pl_PL: Integracja z Kalendarzem Wydarzeń

en: The description can be used to communicate with your team about what the field is for.
pl_PL: Opis może być użyty do komunikacji z zespołem na temat celu pola.

en: The description can be used to communicate with your team about what the metadata is for.
pl_PL: Opis może być użyty do komunikacji z zespołem na temat celu metadanych.

en: The field type cannot be changed once created.
pl_PL: Typ pola nie może być zmieniany po utworzeniu.

en: The name is for labeling the editorial fields.
pl_PL: Nazwa służy do etykietowania pól redakcyjnych.

en: The notification was set as "Scheduled" but the cron task is not found
pl_PL: Powiadomienie zostało ustawione jako "Zaplanowane", ale zadanie cron nie zostało znalezione

en: The notifications module will need to be enabled for this widget to display.
pl_PL: Moduł powiadomień musi być włączony, aby ten widżet mógł być wyświetlany.

en: The parent log was deleted or probably rescheduled
pl_PL: Rodzicielski dziennik został usunięty lub prawdopodobnie przełożony

en: The selected post type is not enabled for the calendar.
pl_PL: Wybrany typ posta nie jest włączony w kalendarzu.

en: The selected user doesn't have enough permissions to be set as the post author.
pl_PL: Wybrany użytkownik nie ma wystarczających uprawnień, aby ustawić go jako autora postu.

en: The slug cannot be changed once the term has been created.
pl_PL: Slug nie może być zmieniony po utworzeniu terminu.

en: There are no PublishPress modules registered
pl_PL: Nie ma zarejestrowanych modułów PublishPress

en: There are no posts in the range or filter specified.
pl_PL: Nie ma postów w określonym zakresie lub filtrze.

en: There was a problem of some sort. Try again or contact your administrator.
pl_PL: Wystąpił jakiś problem. Spróbuj ponownie lub skontaktuj się z administratorem.

en: There was an error updating the post. Please try again.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas aktualizacji posta. Proszę spróbować ponownie.

en: This action was taken on %1$s at %2$s %3$s
pl_PL: Ta akcja została podjęta w %1$s o %2$s %3$s

en: This comment can't be deleted because it has one or more replies. Before deleting it make sure to delete all the replies first.
pl_PL: Ten komentarz nie może zostać usunięty, ponieważ ma jeden lub więcej odpowiedzi. Przed usunięciem upewnij się, że najpierw usuniesz wszystkie odpowiedzi.

en: This editorial fields type is not yet supported.
pl_PL: Ten typ pól redakcyjnych nie jest jeszcze obsługiwany.

en: This email was sent %s.
pl_PL: Ten e-mail został wysłany %s.

en: This field will be available for these post types.
pl_PL: To pole będzie dostępne dla tych typów postów.

en: This field will be viewable on the overview screens for these post types.
pl_PL: To pole będzie widoczne na ekranach przeglądu dla tych typów postów.

en: This is a preview of the scheduled message. The content can still change until the notification is sent.
pl_PL: To jest podgląd zaplanowanej wiadomości. Treść może się jeszcze zmienić, zanim powiadomienie zostanie wysłane.

en: This is the default publish date from today for posts moving to the Scheduled status.
pl_PL: To jest domyślna data publikacji od dzisiaj dla postów przechodzących w status Zaplanowany.

en: This notification is very similar to another one sent less than %d minutes ago for the same receiver
pl_PL: To powiadomienie jest bardzo podobne do innego wysłanego mniej niż %d minut temu dla tego samego odbiorcy

en: This post was last updated on
pl_PL: Ten post był ostatnio aktualizowany

en: This will prevent too many notifications being sent for the same or similar events. Set this to a higher number if you are receiving duplicate emails.
pl_PL: To zapobiegnie wysyłaniu zbyt wielu powiadomień dla tych samych lub podobnych wydarzeń. Ustaw to na wyższą liczbę, jeśli otrzymujesz duplikaty e-maili.

en: This won't have any effect unless you have at least one workflow targeting the "Users who selected "Notify me" for the content" option.
pl_PL: To nie będzie miało żadnego wpływu, chyba że masz co najmniej jeden przepływ pracy skierowany na opcję "Użytkownicy, którzy wybrali "Powiadom mnie" dla treści".

en: Three months
pl_PL: Trzy miesiące

en: Three months ago
pl_PL: Trzy miesiące temu

en: Three weeks
pl_PL: Trzy tygodnie

en: Thu
pl_PL: Cz

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: Title: %s
pl_PL: Tytuł: %s

en: To date
pl_PL: Do daty

en: To refine your workflow with custom Post Statuses, install the %sPublishPress Statuses%s plugin.
pl_PL: Aby udoskonalić swój workflow z niestandardowymi statusami postów, zainstaluj wtyczkę %sPublishPress Statuses%s.

en: Today
pl_PL: Dziś

en: Trash
pl_PL: Kosz

en: Tue
pl_PL: Wt

en: Twelve months
pl_PL: Dwanaście miesięcy

en: Two months
pl_PL: Dwa miesiące

en: Two months ago
pl_PL: Dwa miesiące temu

en: Two weeks
pl_PL: Dwa tygodnie

en: Type
pl_PL: Typ

en: Undefined error found
pl_PL: Wykryto nieokreślony błąd

en: Undo
pl_PL: Cofnij

en: Unpublished Content
pl_PL: Nieopublikowana zawartość

en: Untitled
pl_PL: Bez tytułu

en: Update Editorial Fields
pl_PL: Zaktualizuj pola redakcyjne

en: Update Editorial fields term
pl_PL: Zaktualizuj termin pól redakcyjnych

en: Update Note
pl_PL: Zaktualizuj notatkę

en: Updating the post date dynamically doesn't work for published content. Please <a href='%s'>edit the post</a>.
pl_PL: Dynamiczna aktualizacja daty postu nie działa dla opublikowanej treści. Proszę <a href='%s'>edytować post</a>.

en: Upgrade to Pro
pl_PL: Przejdź na wersję Pro

en: Upgrade to PublishPress Planner Pro
pl_PL: Przejdź na PublishPress Planner Pro

en: Use post meta in notifications
pl_PL: Użyj meta postów w powiadomieniach

en: User
pl_PL: Użytkownik

en: User Url
pl_PL: Url użytkownika

en: User making changes or comments
pl_PL: Użytkownik wprowadzający zmiany lub komentarze

en: User role
pl_PL: Rola użytkownika

en: User: %s (%d)
pl_PL: Użytkownik: %s (%d)

en: Username
pl_PL: Nazwa użytkownika

en: Users
pl_PL: Użytkownicy

en: Users who selected "Notify me" for the content
pl_PL: Użytkownicy, którzy wybrali "Powiadom mnie" dla treści

en: View
pl_PL: Zobacz

en: View &#8220;%s&#8221;
pl_PL: Zobacz &#8220;%s&#8221;

en: View &#8220;%s&#8221; on Google Maps
pl_PL: Zobacz &#8220;%s&#8221; w Google Maps

en: View Knowledge Base
pl_PL: Wyświetl Bazę Wiedzy

en: View: %s
pl_PL: Zobacz: %s

en: Warning
pl_PL: Ostrzeżenie

en: Wed
pl_PL: Śr

en: Weeks
pl_PL: Tygodnie

en: What the post needs to cover.
pl_PL: Co musi obejmować post.

en: What to say?
pl_PL: Co powiedzieć?

en: When an editorial comment is added
pl_PL: Gdy dodano komentarz redakcyjny

en: When taxonomy is updated
pl_PL: Gdy taksonomia jest aktualizowana

en: When the content is moved to a new status
pl_PL: Gdy treść zostanie przeniesiona do nowego statusu

en: When the content is updated
pl_PL: Gdy treść jest aktualizowana

en: When the first draft needs to be ready.
pl_PL: Kiedy pierwszy szkic ma być gotowy.

en: When the status is changed
pl_PL: Gdy status zostanie zmieniony

en: When to notify?
pl_PL: Kiedy powiadomić?

en: Who to notify?
pl_PL: Kogo powiadomić?

en: Widget Options
pl_PL: Opcje widżetu

en: WordPress Scheduler
pl_PL: Harmonogram WordPress

en: Workflow
pl_PL: Przepływ pracy

en: Workflow Settings
pl_PL: Ustawienia przepływu pracy

en: Workflow has users enrolled
pl_PL: Workflow ma zarejestrowanych użytkowników

en: Workflow: %s
pl_PL: Przepływ pracy: %s

en: Workflows
pl_PL: Przepływy pracy

en: Years
pl_PL: Lata

en: Yes
pl_PL: Tak

en: You are receiving this email because you are subscribed to "%s".
pl_PL: Otrzymujesz ten e-mail, ponieważ jesteś zapisany do "%s".

en: You can add dynamic information to the Subject or Body text using the following shortcodes:
pl_PL: Możesz dodać dynamiczne informacje do tematu lub treści wiadomości, używając następujących skrótów:

en: You can add editorial comments to a post once you've saved it for the first time.
pl_PL: Możesz dodać komentarze redakcyjne do posta, gdy zapiszesz go po raz pierwszy.

en: You can see all editorial comments on this %s here:
pl_PL: Możesz zobaczyć wszystkie komentarze redakcyjne na tym %s tutaj:

en: You do not have any editorial fields enabled
pl_PL: Nie masz włączonych żadnych pól redakcyjnych

en: You do not have any public taxonomies
pl_PL: Nie masz żadnych publicznych taksonomii

en: You do not have necessary permissions to complete this action.
pl_PL: Nie masz niezbędnych uprawnień do wykonania tej akcji.

en: You do not have permission to add new %s
pl_PL: Nie masz uprawnień do dodawania nowego %s

en: You do not have permission to edit selected post.
pl_PL: Nie masz uprawnień do edytowania wybranego posta.

en: You do not have permission to move post to selected post status.
pl_PL: Nie masz uprawnień do przeniesienia posta do wybranego statusu posta.

en: You do not have permission to move post to this status
pl_PL: Nie masz uprawnień do przeniesienia posta do tego statusu

en: You don't have any notifications
pl_PL: Nie masz żadnych powiadomień

en: You're using PublishPress Planner Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
pl_PL: Używasz wersji darmowej PublishPress Planner. Wersja Pro ma więcej funkcji i wsparcia. %sUlepsz do Pro%s

en: [%1$s] %2$s Published: "%3$s"
pl_PL: [%1$s] %2$s Opublikowany: "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Restored (from Trash ): "%3$s"
pl_PL: [%1$s] %2$s Przywrócony (z kosza): "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Status Changed for "%3$s"
pl_PL: [%1$s] %2$s Zmieniony status dla "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Trashed: "%3$s"
pl_PL: [%1$s] %2$s Przeniesiony do kosza: "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Unpublished: "%3$s"
pl_PL: [%1$s] %2$s Nieopublikowane: "%3$s"

en: [%1$s] New %2$s Created: "%3$s"
pl_PL: [%1$s] Nowy %2$s Utworzony: "%3$s"

en: [%1$s] New Editorial Comment: "%2$s"
pl_PL: [%1$s] Nowy komentarz redakcyjny: "%2$s"

en: asynchronous
pl_PL: asynchroniczne

en: by
pl_PL: przez

en: edit
pl_PL: edytuj

en: field
pl_PL: pole

en: for
pl_PL: dla

en: group %d: %s
pl_PL: grupa %d: %s

en: iCal secret key regenerated. Please inform all users they will need to resubscribe.
pl_PL: Klucz tajny iCal został wygenerowany ponownie. Proszę poinformować wszystkich użytkowników, że będą musieli ponownie subskrybować.

en: minutes
pl_PL: minuty

en: role:%s
pl_PL: rola:%s

en: said on %1$s at %2$s
pl_PL: powiedz na %1$s o %2$s

en: settings
pl_PL: ustawienia

en: shortcode
pl_PL: kod skrótu

en: synchronous
pl_PL: synchroniczne

[ctx: taxonomy general name]
en: Editorial Field
pl_PL: Pole redakcyjne

[ctx: taxonomy singular name]
en: Editorial Field
pl_PL: Pole redakcyjne

en: to
pl_PL: do

en: user
pl_PL: użytkownik
