PublishPress Planner 4.8.0 - en to fa_IR translation catalogue (678 entries)

en:  <a href="%s">Add fields to get started</a>.
fa_IR:  <a href="%s">برای شروع، فیلدها را اضافه کنید</a>.

en:  Encourage your site administrator to configure your editorial workflow by adding editorial fields.
fa_IR: مدیر سایت خود را ترغیب کنید تا با افزودن فیلدهای ویرایشی، گردش کار ویرایشی شما را پیکربندی کند.

en:  Scheduled
fa_IR:  زمان‌بندی شده

en:  Scheduled, but late
fa_IR:  زمان‌بندی شده، اما دیر

en: "Notify me"
fa_IR: "به من اطلاع بده"

en: %1$s #%2$s "%3$s" was moved to the trash by %4$s %5$s
fa_IR: %1$s #%2$s "%3$s" توسط %4$s %5$s به سطل زباله منتقل شد

en: %1$s #%2$s "%3$s" was published by %4$s %5$s
fa_IR: %1$s #%2$s "%3$s" توسط %4$s %5$s منتشر شد

en: %1$s #%2$s "%3$s" was restored from trash by %4$s %5$s
fa_IR: %1$s #%2$s "%3$s" توسط %4$s %5$s از سطل زباله بازیابی شد

en: %1$s #%2$s "%3$s" was unpublished by %4$s %5$s
fa_IR: %1$s #%2$s "%3$s" توسط %4$s %5$s منتشر نشده است

en: %1$s (%2$s ) said on %3$s at %4$s:
fa_IR: %1$s (%2$s ) در %3$s در %4$s گفت:

[ctx: %1$s = start date, %2$s = end date]
en:  %1$s <div class="input-divider">to</div> %2$s
fa_IR:  %1$s <div class="input-divider">به</div> %2$s

en: %1$s at %2$s
fa_IR: %1$s در %2$s

en: %1$s last updated on %2$s
fa_IR: %1$s آخرین بار در %2$s به‌روزرسانی شد

en: %1s weeks
fa_IR: %1s هفته

en: %d Group
fa_IR: %d گروه

en: %d Role
fa_IR: %d نقش

en: %d User
fa_IR: %d کاربر

en: %d week
fa_IR: %d هفته

en: %d weeks
fa_IR: %d هفته

en: %s could not be created
fa_IR: %s نتوانست ایجاد شود

en: %s created successfully. <a href="%s" target="_blank">Edit %s</a>
fa_IR: %s با موفقیت ایجاد شد. <a href="%s" target="_blank">ویرایش %s</a>

en: %s notification found.
fa_IR: %s اعلان یافت شد.

en: %s notification workflow moved to the Trash.
fa_IR: %s جریان کار اطلاع رسانی به سطل زباله منتقل شد.

en: %s notification workflow not updated, somebody is editing it.
fa_IR: %s جریان کار اطلاع رسانی به روز نشد، کسی در حال ویرایش آن است.

en: %s notification workflow permanently deleted.
fa_IR: %s جریان کار اطلاع رسانی به طور دائمی حذف شد.

en: %s notification workflow restored from the Trash.
fa_IR: %s جریان کار اطلاع رسانی از سطل زباله بازیابی شد.

en: %s notification workflow updated.
fa_IR: %s جریان کار اطلاع رسانی به روز شد.

en: (Hide all)
fa_IR: (پنهان کردن همه)

en: (no title)
fa_IR: (بدون عنوان)

en: - any status -
fa_IR: - هر وضعیتی -

en: -- Select %s --
fa_IR: -- %s را انتخاب کنید --

en: -- Select a user --
fa_IR: -- یک کاربر انتخاب کنید --

en: 1 notification workflow not updated, somebody is editing it.
fa_IR: 1 جریان کار اطلاع رسانی به روز نشد، کسی در حال ویرایش آن است.

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/calendar/">Calendar Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
fa_IR: <p><strong>برای اطلاعات بیشتر:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/calendar/">مستندات تقویم</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress در گیت‌هاب</a></p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-comments/">Editorial Comments Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
fa_IR: <p><strong>برای اطلاعات بیشتر:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-comments/">مستندات نظرات ویرایشی</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress در گیت‌هاب</a></p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-metadata/">Editorial Fields Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
fa_IR: <p><strong>برای اطلاعات بیشتر:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-metadata/">مستندات فیلدهای ویرایشی</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress در گیت‌هاب</a></p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/notifications/">Notifications Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
fa_IR: <p><strong>برای اطلاعات بیشتر:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/notifications/">مستندات اعلان‌ها</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress در گیت‌هاب</a></p>

en: <p>Editorial comments help you cut down on email overload and keep the conversation close to where it matters: your content. Threaded commenting in the admin, similar to what you find at the end of a blog post, allows writers and editors to privately leave feedback and discuss what needs to be changed before publication.</p><p>Anyone with access to view the story in progress will also have the ability to comment on it. If you have notifications enabled, those following the post will receive an email every time a comment is left.</p>
fa_IR: <p>نظرات ویرایشی به شما کمک می‌کند تا از بارگذاری ایمیل بکاهید و گفتگو را نزدیک به جایی که مهم است، یعنی محتوا، نگه دارید. نظردهی موضوعی در مدیریت، مشابه آنچه در انتهای یک پست وبلاگ پیدا می‌کنید، به نویسندگان و ویرایشگران اجازه می‌دهد تا به‌صورت خصوصی بازخورد دهند و در مورد آنچه باید قبل از انتشار تغییر کند، بحث کنند.</p><p>هرکسی که به مشاهده داستان در حال پیشرفت دسترسی دارد، همچنین قادر به نظر دادن در مورد آن خواهد بود. اگر اعلان‌ها فعال شده باشند، کسانی که پست را دنبال می‌کنند، هر بار که نظری گذاشته می‌شود، ایمیلی دریافت خواهند کرد.</p>

en: <p>Keep track of important details about your content with editorial fields. This feature allows you to create as many date, text, number, etc. fields as you like, and then use them to store information like contact details or the location of an interview.</p><p>Once you’ve set your fields up, editorial fields integrates with both the calendar and the content overview. Make an editorial fields item visible to have it appear to the rest of your team. Keep it hidden to restrict the information between the writer and their editor.</p>
fa_IR: <p>جزئیات مهم درباره محتوای خود را با فیلدهای ویرایشی پیگیری کنید. این ویژگی به شما امکان می‌دهد به تعداد دلخواه فیلدهای تاریخ، متن، عدد و غیره ایجاد کنید و سپس از آن‌ها برای ذخیره اطلاعاتی مانند جزئیات تماس یا مکان یک مصاحبه استفاده کنید.</p><p>پس از تنظیم فیلدهای خود، فیلدهای ویرایشی با هر دو تقویم و نمای محتوای ادغام می‌شوند. یک مورد فیلد ویرایشی را قابل مشاهده کنید تا برای بقیه تیم شما ظاهر شود. آن را مخفی نگه دارید تا اطلاعات بین نویسنده و ویراستارشان محدود شود.</p>

en: <p>Notifications ensure you keep up to date with progress your most important content. Users can be subscribed to notifications on a post one by one or by selecting roles.</p><p>When enabled, notifications can be sent when a post changes status or an editorial comment is left by a writer or an editor.</p>
fa_IR: <p>اعلان‌ها اطمینان می‌دهند که شما با پیشرفت محتوای مهم‌ترین خود به روز باشید. کاربران می‌توانند به صورت یک به یک یا با انتخاب نقش‌ها به اعلان‌ها درباره یک پست مشترک شوند.</p><p>هنگامی که فعال شود، اعلان‌ها می‌توانند زمانی که وضعیت یک پست تغییر می‌کند یا یک نظر ویرایشی توسط نویسنده یا ویراستار گذاشته می‌شود، ارسال شوند.</p>

en: <p>The calendar is a convenient week-by-week or month-by-month view into your content. Quickly see which stories are on track to being published on time, and which will need extra effort.</p>
fa_IR: <p>تقویم نمایی راحت از محتوا به‌صورت هفتگی یا ماهانه است. به‌سرعت ببینید کدام داستان‌ها در حال انتشار به‌موقع هستند و کدام نیاز به تلاش اضافی دارند.</p>

en: == %s Details ==
fa_IR: == جزئیات %s ==

en: == Actions ==
fa_IR: == اقدامات ==

en: A new %1$s (#%2$s "%3$s" ) was created by %4$s %5$s
fa_IR: یک %1$s جدید (#%2$s "%3$s") توسط %4$s %5$s ایجاد شد

en: A new editorial comment was added to %3$s #%1$s "%2$s"
fa_IR: یک نظر ویرایشی جدید به %3$s #%1$s "%2$s" اضافه شد

en: About
fa_IR: درباره

en: Access denied
fa_IR: دسترسی ممنوع

en: Action nonce not found.
fa_IR: توکن اقدام یافت نشد.

en: Active Notifications
fa_IR: اعلان‌های فعال

en: Add Another Option
fa_IR: گزینه دیگری اضافه کنید

en: Add Column
fa_IR: اضافه کردن ستون

en: Add Comment
fa_IR: اضافه کردن نظر

en: Add Filter
fa_IR: افزودن فیلتر

en: Add New
fa_IR: افزودن جدید

en: Add New %s
fa_IR: افزودن جدید %s

en: Add New Editorial Fields
fa_IR: افزودن فیلدهای ویرایشی جدید

en: Add New Editorial fields term
fa_IR: افزودن اصطلاحات جدید زمینه‌های ویرایشی

en: Add New Notification
fa_IR: افزودن اعلان جدید

en: Add a list of taxonomy-slugs separated by comma that should not be loaded by the Taxonomy content filter when adding a new Notification Workflow.
fa_IR: فهرستی از اسلاگ‌های طبقه‌بندی را که باید هنگام افزودن یک گردش کار اعلان جدید بارگذاری نشوند، با کاما جدا کنید.

en: Add an editorial comment
fa_IR: اضافه کردن نظر ویرایشی

en: Add content for %s
fa_IR: افزودن محتوا برای %s

en: Add editorial comment: %s
fa_IR: اضافه کردن نظر ویرایشی: %s

en: Add to post types
fa_IR: به نوع‌های پست اضافه کنید

en: Advanced Notifications
fa_IR: اعلان‌های پیشرفته

en: All
fa_IR: همه

en: All %s
fa_IR: همه %s

en: All Actions
fa_IR: همه اقدام‌ها

en: All Channels
fa_IR: همه کانال‌ها

en: All Editorial Fields
fa_IR: همه فیلدهای ویرایشی

en: All Posts
fa_IR: تمام پست‌ها

en: All Receivers
fa_IR: همه دریافت‌کنندگان

en: All Statuses
fa_IR: همه وضعیت‌ها

en: All Users
fa_IR: تمام کاربران

en: All Workflows
fa_IR: همه جریان‌های کاری

en: All authors
fa_IR: تمام نویسندگان

en: All categories
fa_IR: همه دسته‌ها

en: All channels
fa_IR: همه کانال‌ها

en: All events
fa_IR: همه رویدادها

en: All options value and labels are required.
fa_IR: تمام مقادیر و برچسب‌های گزینه‌ها الزامی هستند.

en: All post types
fa_IR: تمام نوع‌های پست

en: All posts
fa_IR: تمام پست‌ها

en: All status
fa_IR: تمام وضعیت‌ها

en: All statuses
fa_IR: همه وضعیت‌ها

en: All tags
fa_IR: همه برچسب‌ها

en: All types
fa_IR: تمام انواع

en: Allow public access to subscriptions in iCal or Google Calendar
fa_IR: اجازه دسترسی عمومی به اشتراک‌ها در iCal یا تقویم گوگل

en: Always notify the author of the content:
fa_IR: همیشه نویسنده محتوا را مطلع کن:

en: Always notify users who have edited the content:
fa_IR: همیشه کاربرانی که محتوا را ویرایش کرده‌اند را مطلع کن:

en: Always show complete post titles
fa_IR: همیشه عناوین کامل پست‌ها را نمایش دهید

en: An error occured
fa_IR: خطایی رخ داد

en: Apply
fa_IR: اعمال

en: Apply Changes
fa_IR: اعمال تغییرات

en: Apr
fa_IR: آوریل

en: Are you sure you want to delete this comment?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این نظر را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete this term? Any metadata for this term will remain but will not be visible unless this term is re-added.
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این اصطلاح را حذف کنید؟ هر گونه متاداده برای این اصطلاح باقی خواهد ماند اما تا زمانی که این اصطلاح دوباره اضافه نشود، قابل مشاهده نخواهد بود.

en: Assignment
fa_IR: واگذاری

en: Async Notifications
fa_IR: اعلان‌های غیرهمزمان

en: At least one post type must be selected
fa_IR: باید حداقل یک نوع پست انتخاب شود

en: Attach file
fa_IR: ضمیمه کردن فایل

en: Aug
fa_IR: اوت

en: Author
fa_IR: نویسنده

en: Author of the revision
fa_IR: نویسنده بازنگری

en: Author: %1$s (%2$s )
fa_IR: نویسنده: %1$s (%2$s )

en: Authors
fa_IR: نویسندگان

en: Authors of the content
fa_IR: نویسندگان محتوا

en: Authors of the parent page
fa_IR: نویسندگان صفحه اصلی

en: Auto-draft
fa_IR: پیش‌نویس خودکار

en: Available fields
fa_IR: فیلدهای موجود

en: Blacklisted taxonomies for Notifications
fa_IR: طبقه‌بندی‌های سیاه‌لیست شده برای اعلان‌ها

en: Blog ID: %d
fa_IR: شناسه وبلاگ: %d

en: Blog:
fa_IR: وبلاگ:

en: Body
fa_IR: متن

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: Card Data updated successfully.
fa_IR: داده‌های کارت با موفقیت به‌روزرسانی شد.

en: Categories
fa_IR: دسته‌ها

en: Category
fa_IR: دسته‌بندی

en: Change
fa_IR: تغییر

en: Changes saved!
fa_IR: تغییرات ذخیره شد!

en: Channels
fa_IR: کانال‌ها

en: Cheatin&#8217; uh?
fa_IR: تقلب می‌کنی، نه؟

en: Checkbox
fa_IR: جعبه تأیید

en: Checked
fa_IR: بررسی شده

en: Choose Post Types
fa_IR: انتخاب نوع پست‌ها

en: Choose the channels where each workflow will send notifications to:
fa_IR: کانال‌هایی را که هر جریان کار به آن‌ها اعلان‌ها را ارسال خواهد کرد، انتخاب کنید:

en: Click here to read more about shortcode options...
fa_IR: برای خواندن بیشتر در مورد گزینه‌های کد کوتاه اینجا کلیک کنید...

en: Click here to subscribe in iCal or Google Calendar
fa_IR: برای اشتراک‌گذاری در iCal یا تقویم گوگل اینجا کلیک کنید

en: Click the "Add New" button to create new card data.
fa_IR: برای ایجاد داده‌های کارت جدید، دکمه "افزودن جدید" را کلیک کنید.

en: Click the "Add New" button to create new columns.
fa_IR: برای ایجاد ستون‌های جدید، روی دکمه "افزودن جدید" کلیک کنید.

en: Click the "Add New" button to create new filters.
fa_IR: برای ایجاد فیلترهای جدید بر روی دکمه "افزودن جدید" کلیک کنید.

en: Click to add
fa_IR: برای افزودن کلیک کنید

en: Click to delete the log file. Be careful, this operation can not be undone.
fa_IR: برای حذف فایل لاگ کلیک کنید. مراقب باشید، این عملیات قابل برگشت نیست.

en: Click to start being notified on updates for this post
fa_IR: برای شروع دریافت اعلان‌ها در مورد به‌روزرسانی‌های این پست کلیک کنید

en: Click to stop being notified on updates for this post
fa_IR: برای متوقف کردن دریافت اعلان‌ها در مورد به‌روزرسانی‌های این پست کلیک کنید

en: Close
fa_IR: بستن

en: Column Title
fa_IR: عنوان ستون

en: Column updated successfully.
fa_IR: ستون با موفقیت به‌روزرسانی شد.

en: Comment
fa_IR: نظر

en: Comment author name field:
fa_IR: فیلد نام نویسنده نظر:

en: Comment deleted successfully.
fa_IR: نظر با موفقیت حذف شد.

en: Comment: %s (%d)
fa_IR: نظر: %s (%d)

en: Configure
fa_IR: پیکربندی

en: Contact
fa_IR: تماس

en: Content
fa_IR: محتوا

en: Content Board
fa_IR: تابلوی محتوا

en: Content Calendar
fa_IR: تقویم محتوا

en: Content Overview
fa_IR: بررسی محتوای کلی

en: Content:
fa_IR: محتوا:

en: Copy to the clipboard
fa_IR: کپی به کلیپ بورد

en: Create %s
fa_IR: ایجاد %s

en: Created on
fa_IR: ایجاد شده در

en: Current week
fa_IR: هفته جاری

en: Custom Columns
fa_IR: ستون‌های سفارشی

en: Custom Items
fa_IR: موارد سفارشی

en: Custom filters
fa_IR: فیلترهای سفارشی

en: Customize Card Data
fa_IR: سفارشی‌سازی داده‌های کارت

en: Customize Columns
fa_IR: سفارشی‌سازی ستون‌ها

en: Customize Filters
fa_IR: سفارشی‌سازی فیلترها

en: Dashboard Note
fa_IR: یادداشت داشبورد

en: Dashboard Widgets
fa_IR: ویجت‌های داشبورد

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Days
fa_IR: روزها

en: Debug
fa_IR: اشکال‌زدایی

en: Debug Log
fa_IR: گزارش اشکال‌زدایی

en: Debug data
fa_IR: داده‌های اشکال‌زدایی

en: Dec
fa_IR: دسامبر

en: Default Date
fa_IR: تاریخ پیش‌فرض

en: Default notification channels:
fa_IR: کانال‌های اعلان پیش‌فرض:

en: Default option
fa_IR: گزینه پیش‌فرض

en: Default publish time for items created in the calendar
fa_IR: زمان انتشار پیش‌فرض برای موارد ایجاد شده در تقویم

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Delete All
fa_IR: حذف همه

en: Delete file
fa_IR: حذف فایل

en: Description
fa_IR: توضیحات

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
fa_IR: مستندات دقیق نیز در وب‌سایت افزونه در دسترس است.

en: Disabled
fa_IR: غیرفعال

en: Disabled because add_post_type_support('%1$s', '%2$s') is included in a loaded file.
fa_IR: غیرفعال شده است زیرا add_post_type_support('%1$s', '%2$s') در یک فایل بارگذاری شده گنجانده شده است.

en: Display Label
fa_IR: برچسب نمایش

en: Display Name
fa_IR: نام نمایشی

en: Documentation
fa_IR: مستندات

en: Does not equal (!=)
fa_IR: برابر نیست (!=)

en: Download .ics file
fa_IR: دانلود فایل .ics

en: Draft
fa_IR: پیش‌نویس

en: Drag to change enabled card data order.
fa_IR: برای تغییر ترتیب داده‌های کارت فعال شده، بکشید.

en: Drag to change enabled columns order.
fa_IR: برای تغییر ترتیب ستون‌های فعال، بکشید.

en: Drag to change enabled filters order.
fa_IR: برای تغییر ترتیب فیلترهای فعال را بکشید.

en: Dropdown Option
fa_IR: گزینه کشویی

en: Dropdown Select
fa_IR: انتخاب از منوی کشویی

en: Duplicated notification threshold:
fa_IR: آستانه اعلان‌های تکراری:

en: E-mails
fa_IR: ایمیل‌ها

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit Editorial Fields
fa_IR: ویرایش فیلدهای ویرایشی

en: Edit Flow should not be used alongside PublishPress Planner. If you want to use PublishPress Planner, please complete Edit Flow data migration and then deactivate Edit Flow.
fa_IR: جریان ویرایش نباید در کنار برنامه‌ریز PublishPress استفاده شود. اگر می‌خواهید از برنامه‌ریز PublishPress استفاده کنید، لطفاً مهاجرت داده‌های جریان ویرایش را کامل کرده و سپس جریان ویرایش را غیرفعال کنید.

en: Edit Notification
fa_IR: ویرایش اعلان

en: Edit this post
fa_IR: این پست را ویرایش کنید

en: Edit: %s
fa_IR: ویرایش: %s

en: Editorial Comment
fa_IR: نظر ویرایشی

en: Editorial Comments
fa_IR: نظرات ویرایشی

en: Editorial Fields
fa_IR: زمینه‌های ویرایشی

en: Editorial Notifications
fa_IR: اعلان‌های ویرایشی

en: Editorial fields order updated.
fa_IR: ترتیب فیلدهای ویرایشی به‌روزرسانی شد.

en: Editorial fields term added.
fa_IR: ترم فیلدهای ویرایشی اضافه شد.

en: Editorial fields term deleted.
fa_IR: ترم فیلدهای ویرایشی حذف شد.

en: Editorial fields term doesn't exist.
fa_IR: ترم فیلدهای ویرایشی وجود ندارد.

en: Editorial fields term updated.
fa_IR: ترم فیلدهای ویرایشی به‌روزرسانی شد.

en: Editorial fields visibility changed.
fa_IR: قابلیت مشاهده فیلدهای ویرایشی تغییر کرد.

en: Eight months
fa_IR: هشت ماه

en: Eleven months
fa_IR: یازده ماه

en: Email
fa_IR: ایمیل

en: Email from:
fa_IR: ایمیل از:

en: Enable Columns
fa_IR: فعال‌سازی ستون‌ها

en: Enable Filters
fa_IR: فعال‌سازی فیلترها

en: Enable for these post types:
fa_IR: برای این نوع پست‌ها فعال کنید:

en: Enable or Disable
fa_IR: فعال یا غیرفعال کردن

en: Enable or Disable Content Board Card Data.
fa_IR: فعال یا غیرفعال کردن داده‌های کارت برد محتوا.

en: Enable or Disable Content Board filter.
fa_IR: فعال یا غیرفعال کردن فیلتر برد محتوا.

en: Enable or Disable Content Overview filter.
fa_IR: فیلتر نمای کلی محتوا را فعال یا غیرفعال کنید.

en: Enable or Disable Content Overview table column.
fa_IR: فعال یا غیرفعال کردن ستون جدول بررسی محتوای کلی.

en: Enable or Disable Content calendar filter.
fa_IR: فیلتر تقویم محتوا را فعال یا غیرفعال کنید.

en: Enable subscriptions in iCal or Google Calendar
fa_IR: فعال‌سازی اشتراک‌ها در iCal یا تقویم گوگل

en: Enabled
fa_IR: فعال

en: Enabled features
fa_IR: ویژگی‌های فعال

en: End date
fa_IR: تاریخ پایان

en: Enhance the power of PublishPress Planner with the Pro version:
fa_IR: قدرت PublishPress Planner را با نسخه پرو افزایش دهید:

en: Enter the dropdown option value and label. You can move options to change their order.
fa_IR: مقدار و برچسب گزینه کشویی را وارد کنید. می‌توانید گزینه‌ها را جابه‌جا کنید تا ترتیب آن‌ها تغییر کند.

en: Enter users, roles, or email addresses that should receive notifications for this post.
fa_IR: نام‌کاربری‌ها، نقش‌ها یا آدرس‌های ایمیلی که باید برای این پست اعلان دریافت کنند را وارد کنید.

en: Equals (=)
fa_IR: برابر (=)

en: Error
fa_IR: خطا

en: Error adding term.
fa_IR: خطا در افزودن اصطلاح.

en: Error deleting term.
fa_IR: خطا در حذف شرط.

en: Error fetching post data.
fa_IR: خطا در دریافت داده‌های پست.

en: Error updating term.
fa_IR: خطا در به‌روزرسانی اصطلاح.

en: Error validating nonce. Please reload this page and try again.
fa_IR: خطا در اعتبارسنجی nonce. لطفاً این صفحه را دوباره بارگذاری کنید و دوباره تلاش کنید.

en: Event: %s, Workflow ID: %s, Post ID: %s, User ID: %s
fa_IR: رویداد: %s، شناسه جریان کاری: %s، شناسه پست: %s، شناسه کاربر: %s

en: Excerpt View
fa_IR: نمایش خلاصه

en: Existing Post is updated
fa_IR: پست موجود به‌روزرسانی شده است

en: Failed
fa_IR: ناموفق

en: Fast, professional support
fa_IR: پشتیبانی سریع و حرفه‌ای

en: Features
fa_IR: ویژگی‌ها

en: Feb
fa_IR: فوریه

en: Feel free to select only the features you need.
fa_IR: لطفاً فقط ویژگی‌هایی را که نیاز دارید انتخاب کنید.

en: Field Type
fa_IR: نوع فیلد

en: Field used for sorting the calendar items in a day cell
fa_IR: فیلدی که برای مرتب‌سازی موارد تقویم در یک سلول روز استفاده می‌شود

en: File info
fa_IR: اطلاعات فایل

en: Filter
fa_IR: فیلتر

en: Filter Title
fa_IR: عنوان فیلتر

en: Filter reset successfully.
fa_IR: فیلتر با موفقیت بازنشانی شد.

en: Filter the content?
fa_IR: محتوا را فیلتر کنید؟

en: Filter the list of users in the editorial meta to users in the selected roles.
fa_IR: لیست کاربران در متای ویرایشی را به کاربران در نقش‌های انتخاب شده فیلتر کنید.

en: Filter updated successfully.
fa_IR: فیلتر با موفقیت به‌روز شد.

en: First Draft Date
fa_IR: تاریخ پیش‌نویس اول

en: First Name
fa_IR: نام کوچک

en: Five months
fa_IR: پنج ماه

en: Five months ago
fa_IR: پنج ماه پیش

en: For Revisions integration on the Content Calendar, Overview and Content Board, please update %sPublishPress Revisions Pro%s.
fa_IR: برای ادغام نسخه‌ها در تقویم محتوا، نمای کلی و تابلو محتوا، لطفاً %sPublishPress Revisions Pro%s را به‌روزرسانی کنید.

en: For Revisions integration on the Content Calendar, Overview and Content Board, please update %sPublishPress Revisions%s.
fa_IR: برای ادغام نسخه‌ها در تقویم محتوا، نمای کلی و تابلو محتوا، لطفاً %sPublishPress Revisions%s را به‌روزرسانی کنید.

en: For custom Revision Statuses, upgrade to %sPublishPress Statuses Pro%s.
fa_IR: برای وضعیت‌های بازنگری سفارشی، به %sPublishPress Statuses Pro%s ارتقا دهید.

en: For which content?
fa_IR: برای کدام محتوا؟

en: Format
fa_IR: فرمت

en: Four months
fa_IR: چهار ماه

en: Four months ago
fa_IR: چهار ماه پیش

en: Four weeks
fa_IR: چهار هفته

en: Fri
fa_IR: جمعه

en: From date
fa_IR: از تاریخ

en: Greater than (>)
fa_IR: بزرگتر از (>)

en: Greater than or equals (>=)
fa_IR: بزرگتر یا برابر (>=)

en: Group
fa_IR: گروه

en: Groups
fa_IR: گروه‌ها

en: Help
fa_IR: راهنما

en: Hide the %s last items
fa_IR: مخفی کردن %s آخرین آیتم‌ها

en: ID
fa_IR: شناسه

en: If enabled, this field will be available when adding new posts on the Content Calendar and Overview screen.
fa_IR: اگر فعال شود، این فیلد در هنگام افزودن پست‌های جدید در صفحه تقویم محتوا و نمای محتوا قابل دسترسی خواهد بود.

en: If you like %s please leave us a %s rating. Thank you!
fa_IR: اگر از %s خوشتان آمد، لطفاً به ما یک امتیاز %s بدهید. متشکریم!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
fa_IR: اگر به کمک نیاز دارید یا درخواست ویژگی جدیدی دارید، به ما اطلاع دهید.

en: If you see any error or look for information regarding PublishPress, please don't hesitate to contact the support team. E-mail us:
fa_IR: اگر هرگونه خطا مشاهده کردید یا به اطلاعاتی در مورد PublishPress نیاز دارید، لطفاً در تماس با تیم پشتیبانی تردید نکنید. به ما ایمیل بزنید:

en: Inbuilt Card Data
fa_IR: داده‌های کارت داخلی

en: Inbuilt Columns
fa_IR: ستون‌های داخلی

en: Inbuilt filters
fa_IR: فیلترهای داخلی

en: Indicate the select type.
fa_IR: نوع انتخاب را مشخص کنید.

en: Indicate the type of editorial fields.
fa_IR: نوع زمینه‌های ویرایشی را مشخص کنید.

en: Initializing the calendar. Please wait...
fa_IR: در حال راه‌اندازی تقویم. لطفاً صبر کنید...

en: Integrate with the The Events Calendar plugin
fa_IR: یکپارچه‌سازی با افزونه تقویم رویدادها

en: Integration with SEO plugins
fa_IR: یکپارچگی با افزونه‌های SEO

en: Invalid Publish Date supplied.
fa_IR: تاریخ انتشار ارائه‌شده نامعتبر است.

en: Invalid Status supplied.
fa_IR: وضعیت ارائه‌شده نامعتبر است.

en: Invalid action nonce.
fa_IR: توکن اقدام نامعتبر است.

en: Invalid channel for the notification
fa_IR: کانال نامعتبر برای اعلان

en: Invalid comment data
fa_IR: داده‌های نظر نامعتبر است

en: Invalid date
fa_IR: تاریخ نامعتبر

en: Invalid form request.
fa_IR: درخواست فرم نامعتبر است.

en: Invalid input
fa_IR: ورودی نامعتبر

en: Invalid nonce
fa_IR: Nonce نامعتبر

en: Invalid receiver for the notification
fa_IR: گیرنده نامعتبر برای اعلان

en: It seems like it is taking too long. Please, try reloading the page again and check the browser console looking for errors.
fa_IR: به نظر می‌رسد که این کار خیلی طولانی شده است. لطفاً دوباره صفحه را بارگذاری کنید و کنسول مرورگر را برای بررسی خطاها بررسی کنید.

en: Item moved to the trash.
fa_IR: آیتم به سطل زباله منتقل شد.

en: Item restored from the Trash.
fa_IR: آیتم از سطل زباله بازیابی شد.

en: Jan
fa_IR: ژانویه

en: Jul
fa_IR: ژوئیه

en: Jun
fa_IR: ژوئن

en: Last Modified
fa_IR: آخرین تغییر

en: Last Name
fa_IR: نام خانوادگی

en: Less than (<)
fa_IR: کوچکتر از (<)

en: Less than or equals (<=)
fa_IR: کوچکتر یا برابر (<=)

en: Like/Contains
fa_IR: شبیه/شامل

en: Loading item...
fa_IR: در حال بارگذاری آیتم...

en: Loading...
fa_IR: در حال بارگذاری...

en: Location
fa_IR: محل

en: Log File
fa_IR: فایل لاگ

en: Log content
fa_IR: محتوای لاگ

en: Log file not found.
fa_IR: فایل لاگ یافت نشد.

en: Mar
fa_IR: مارس

en: Max visible posts per date
fa_IR: حداکثر پست‌های قابل مشاهده در هر تاریخ

en: Maximum number of posts to display
fa_IR: حداکثر تعداد پست‌هایی که باید نمایش داده شوند

en: May
fa_IR: مه

en: Me Mode
fa_IR: حالت من

en: Message
fa_IR: پیام

en: Meta Value
fa_IR: مقدار متا

en: Meta fields
fa_IR: فیلدهای متا

en: Metadata name conflicts with existing term. Please choose another.
fa_IR: نام متاداده با اصطلاح موجود تداخل دارد. لطفاً نام دیگری انتخاب کنید.

en: Modals so you can edit posts without changing screen
fa_IR: مدال‌ها تا بتوانید پست‌ها را بدون تغییر صفحه ویرایش کنید

en: Modified on
fa_IR: ویرایش شده در

en: Mon
fa_IR: دوشنبه

en: Months
fa_IR: ماه‌ها

en: Move posts here to change their status
fa_IR: پست‌ها را به اینجا منتقل کنید تا وضعیت آنها تغییر کند

en: Move this item to the Trash
fa_IR: این مورد را به سطل زباله منتقل کنید

en: Moving the item...
fa_IR: در حال جابجایی آیتم...

en: Multiple Select
fa_IR: انتخاب چندگانه

en: Muted
fa_IR: خاموش

en: My Content Notifications
fa_IR: اعلان‌های محتوای من

en: Name
fa_IR: نام

en: Name already in use. Please choose another.
fa_IR: نام قبلاً استفاده شده است. لطفاً نام دیگری انتخاب کنید.

en: Name cannot exceed 200 characters. Please try a shorter name.
fa_IR: نام نمی‌تواند بیشتر از 200 کاراکتر باشد. لطفاً نام کوتاه‌تری امتحان کنید.

en: Name conflicts with existing term. Please choose another.
fa_IR: نام با اصطلاح موجود تداخل دارد. لطفاً نام دیگری انتخاب کنید.

en: Name conflicts with slug for another term. Please choose something else.
fa_IR: نام با اسلاگ اصطلاح دیگری تداخل دارد. لطفاً چیزی دیگر انتخاب کنید.

en: Need PublishPress Planner Support?
fa_IR: به پشتیبانی PublishPress Planner نیاز دارید؟

en: New
fa_IR: جدید

en: New Editorial Fields
fa_IR: فیلدهای ویرایشی جدید

en: New Post
fa_IR: پست جدید

en: New Post is Published
fa_IR: پست جدید منتشر شده است

en: New Post is created in Draft status
fa_IR: پست جدید در وضعیت پیش‌نویس ایجاد شده است

en: New post status: %s
fa_IR: وضعیت پست جدید: %s

en: New status
fa_IR: وضعیت جدید

en: Next Post
fa_IR: پست بعدی

en: Nickname
fa_IR: نام مستعار

en: Nine months
fa_IR: نه ماه

en: No
fa_IR: خیر

en: No active notifications found for this %s.
fa_IR: هیچ اعلان فعالی برای این %s پیدا نشد.

en: No date supplied.
fa_IR: هیچ تاریخی ارائه نشده است.

en: No editorial comments.
fa_IR: هیچ نظری ویرایشی وجود ندارد.

en: No editorial fields available.
fa_IR: فیلدهای ویرایشی موجود نیست.

en: No editorial fields found.
fa_IR: هیچ فیلد ویرایشی پیدا نشد.

en: No enough permissions
fa_IR: مجوزهای کافی نیستند

en: No notification found
fa_IR: هیچ اعلان پیدا نشد

en: No notifications found.
fa_IR: هیچ اعلان یافت نشد.

en: No results found
fa_IR: نتیجه‌ای پیدا نشد

en: No terms
fa_IR: هیچ اصطلاحی وجود ندارد

en: No workflows found.
fa_IR: هیچ جریان کاری یافت نشد.

en: Nonce check failed. Please ensure you're supposed to be adding editorial comments.
fa_IR: بررسی nonce ناموفق بود. لطفاً اطمینان حاصل کنید که قرار است نظرات ویرایشی اضافه کنید.

en: Nonce check failed. Please ensure you're supposed to be editing editorial comments.
fa_IR: بررسی nonce ناموفق بود. لطفاً اطمینان حاصل کنید که قرار است نظرات ویرایشی را ویرایش کنید.

en: None
fa_IR: هیچ

en: Not Exists/Empty
fa_IR: وجود ندارد/خالی

en: Not Like
fa_IR: شبیه نیست

en: Not filtered
fa_IR: فیلتر نشده

en: Not set
fa_IR: تنظیم نشده

en: Notepad
fa_IR: دفترچه یادداشت

en: Notification
fa_IR: اعلان

en: Notification Group
fa_IR: گروه اعلان

en: Notification Groups
fa_IR: گروه‌های اعلان

en: Notification log not found
fa_IR: گزارش اعلان یافت نشد

en: Notification workflow draft updated.
fa_IR: پیش‌نویس جریان کار اطلاع رسانی به روز شد.

en: Notification workflow published.
fa_IR: جریان کار اطلاع رسانی منتشر شد.

en: Notification workflow saved.
fa_IR: جریان کار اطلاع رسانی ذخیره شد.

en: Notification workflow scheduled for: %s.
fa_IR: جریان کار اطلاع رسانی برای: %s زمانبندی شد.

en: Notification workflow submitted.
fa_IR: جریان کار اطلاع رسانی ارسال شد.

en: Notification workflow updated.
fa_IR: جریان کار اطلاع رسانی به روز شد.

en: Notifications
fa_IR: اعلان‌ها

en: Notifications Log
fa_IR: گزارش اعلان‌ها

en: Notify Email
fa_IR: ایمیل را مطلع کن

en: Notify Emails
fa_IR: ایمیل‌ها را مطلع کن

en: Notify Role
fa_IR: نقش را مطلع کن

en: Notify Roles
fa_IR: نقش‌ها را مطلع کن

en: Notify User
fa_IR: کاربر را مطلع کن

en: Notify Users
fa_IR: کاربران را مطلع کن

en: Notify me
fa_IR: مرا مطلع کن

en: Notify on editorial comments
fa_IR: در مورد نظرات ویرایشی اطلاع‌رسانی کنید

en: Nov
fa_IR: نوامبر

en: Number
fa_IR: عدد

en: Oct
fa_IR: اکتبر

en: Old post status: %s
fa_IR: وضعیت پست قدیمی: %s

en: On each shortcode, you can select one or more fields. If more than one, they will be displayed separated by ", ".
fa_IR: در هر کد کوتاه، می‌توانید یک یا چند فیلد را انتخاب کنید. اگر بیش از یکی باشد، آن‌ها با ", " جدا نمایش داده خواهند شد.

en: One month
fa_IR: یک ماه

en: One month ago
fa_IR: یک ماه پیش

en: One week
fa_IR: یک هفته

en: Only editable posts will be moveable.
fa_IR: فقط پست‌های قابل ویرایش قابل انتقال خواهند بود.

en: Options
fa_IR: گزینه‌ها

en: Overview
fa_IR: بررسی کلی

en: Paragraph
fa_IR: پاراگراف

en: Parent Page Authors
fa_IR: نویسندگان صفحه والد

en: Passed
fa_IR: قبول شده

en: Path
fa_IR: مسیر

en: Pending Review
fa_IR: در حال بررسی

en: Period
fa_IR: دوره

en: Permission Groups
fa_IR: گروه‌های مجوز

en: Planner
fa_IR: برنامه‌ریز

en: Please correct your form errors below and try again.
fa_IR: لطفاً خطاهای فرم خود را در زیر اصلاح کرده و دوباره تلاش کنید.

en: Please enter a comment
fa_IR: لطفاً یک نظر وارد کنید

en: Please enter a comment.
fa_IR: لطفاً یک نظر وارد کنید.

en: Please enter a name for the editorial fields
fa_IR: لطفاً یک نام برای فیلدهای ویرایشی وارد کنید

en: Please enter a name for the editorial fields.
fa_IR: لطفاً یک نام برای فیلدهای ویرایشی وارد کنید.

en: Please enter a slug for the editorial fields.
fa_IR: لطفاً یک اسلاگ برای فیلدهای ویرایشی وارد کنید.

en: Please enter a valid, non-numeric name for the editorial fields.
fa_IR: لطفاً یک نام معتبر و غیر عددی برای فیلدهای ویرایشی وارد کنید.

en: Please select a valid metadata type.
fa_IR: لطفاً نوع متاداده معتبری انتخاب کنید.

en: Please select at least one event
fa_IR: لطفاً حداقل یک رویداد را انتخاب کنید

en: Please, wait! Loading the form fields...
fa_IR: لطفاً صبر کنید! در حال بارگذاری فیلدهای فرم...

en: Popular Editorial Fields
fa_IR: فیلدهای ویرایشی محبوب

en: Position
fa_IR: موقعیت

en: Post
fa_IR: پست

en: Post Date
fa_IR: تاریخ پست

en: Post ID: %d
fa_IR: شناسه پست: %d

en: Post Status
fa_IR: وضعیت پست

en: Post Status Widget
fa_IR: ویجت وضعیت پست

en: Post Type
fa_IR: نوع پست

en: Post Types
fa_IR: نوع پست‌ها

en: Post could not be created
fa_IR: پست نتوانست ایجاد شود

en: Post created successfully
fa_IR: پست با موفقیت ایجاد شد

en: Post date updated.
fa_IR: تاریخ پست به‌روزرسانی شد.

en: Post does not exist
fa_IR: پست وجود ندارد

en: Post moved to the trash.
fa_IR: پست به سطل زباله منتقل شد.

en: Post not found
fa_IR: پست یافت نشد

en: Post restored from the Trash.
fa_IR: پست از سطل زباله بازیابی شد.

en: Post status updated.
fa_IR: وضعیت پست به‌روزرسانی شد.

en: Post type
fa_IR: نوع پست

en: Post type not found
fa_IR: نوع پست پیدا نشد

en: Post type:
fa_IR: نوع پست:

en: Post type: %s
fa_IR: نوع پست: %s

en: Post types to show
fa_IR: نوع پست‌هایی که باید نمایش داده شوند

en: Post types to show:
fa_IR: نوع پست‌هایی که باید نمایش داده شوند:

en: Posts at a Glance
fa_IR: پست‌ها در یک نگاه

en: Posts publish time format
fa_IR: فرمت زمان انتشار پست‌ها

en: Preview
fa_IR: پیش‌نمایش

en: Preview &#8220;%s&#8221;
fa_IR: پیش‌نمایش &#8220;%s&#8221;

en: Previous Post
fa_IR: پست قبلی

en: Previous status
fa_IR: وضعیت قبلی

en: Print
fa_IR: چاپ

en: Private
fa_IR: خصوصی

en: Publish Date
fa_IR: تاریخ انتشار

en: Publish Time
fa_IR: زمان انتشار

en: Publish on
fa_IR: انتشار در

en: PublishPress
fa_IR: نشرپرس

en: PublishPress Debug Log
fa_IR: گزارش اشکال‌زدایی PublishPress

en: PublishPress Planner
fa_IR: برنامه‌ریز نشرپرس

en: PublishPress Planner helps you plan and publish content inside WordPress. Features include a content calendar, kanban board, and notifications.
fa_IR: برنامه‌ریز PublishPress به شما کمک می‌کند تا محتوا را در داخل وردپرس برنامه‌ریزی و منتشر کنید. ویژگی‌ها شامل تقویم محتوا، تابلو کانبان و اعلان‌ها می‌باشد.

en: PublishPress Planner tried to load multiple times. Please, deactivate and remove other instances of PublishPress, specially if you are using PublishPress Pro.
fa_IR: PublishPress Planner تلاش کرده است چندین بار بارگذاری شود. لطفاً، سایر نمونه‌های PublishPress را غیرفعال و حذف کنید، به‌ویژه اگر از PublishPress Pro استفاده می‌کنید.

en: PublishPress Revisions integration
fa_IR: یکپارچگی با اصلاحات PublishPress

en: PublishPress Settings
fa_IR: تنظیمات PublishPress

en: Published
fa_IR: منتشر شده

en: Publishing Time
fa_IR: زمان انتشار

en: Receiver
fa_IR: گیرنده

en: Regenerate calendar feed secret
fa_IR: بازسازی کلید مخفی خوراک تقویم

en: Register editorial fields for these post types:
fa_IR: فیلدهای ویرایشی را برای این نوع پست‌ها ثبت کنید:

en: Remove
fa_IR: حذف

en: Remove PublishPress ads and branding
fa_IR: حذف تبلیغات و برندینگ PublishPress

en: Reorder
fa_IR: ترتیب مجدد

en: Reorder Columns
fa_IR: تغییر ترتیب ستون‌ها

en: Reorder Filters
fa_IR: تنظیم مجدد فیلترها

en: Reply
fa_IR: پاسخ

en: Reply to this comment
fa_IR: پاسخ به این نظر

en: Reply: %s
fa_IR: پاسخ: %s

en: Request Support
fa_IR: درخواست پشتیبانی

en: Reschedule
fa_IR: زمانبندی مجدد

en: Reset
fa_IR: تنظیم مجدد

en: Reset Filters
fa_IR: تنظیم مجدد فیلترها

en: Reviews
fa_IR: بررسی‌ها

en: Revision Author
fa_IR: نویسنده بازنگری

en: Revision Status
fa_IR: وضعیت بازنگری

en: Role
fa_IR: نقش

en: Roles
fa_IR: نقش‌ها

en: Sat
fa_IR: شنبه

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Save and edit
fa_IR: ذخیره و ویرایش

en: Saving...
fa_IR: در حال ذخیره...

en: Scheduled
fa_IR: برنامه‌ریزی شده

en: Scheduled for %d receivers. Click here to display them.
fa_IR: برای %d گیرنده زمان‌بندی شده است. برای نمایش آن‌ها اینجا کلیک کنید.

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Search Comments
fa_IR: جستجوی نظرات

en: Search Editorial Fields
fa_IR: جستجوی فیلدهای ویرایشی

en: Search Metakey
fa_IR: جستجوی متا کلید

en: Search Notifications
fa_IR: جستجوی اعلان‌ها

en: Search box
fa_IR: جعبه جستجو

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
fa_IR: نتایج جستجو برای &#8220;%s&#8221;

en: Select %s
fa_IR: انتخاب %s

en: Select Metakey
fa_IR: انتخاب متاکی

en: Select Type
fa_IR: نوع را انتخاب کنید

en: Select at least one option for each section.
fa_IR: برای هر بخش حداقل یک گزینه را انتخاب کنید.

en: Select option...
fa_IR: گزینه را انتخاب کنید...

en: Select roles...
fa_IR: نقش‌ها را انتخاب کنید...

en: Send reminder notifications
fa_IR: ارسال اعلان‌های یادآوری

en: Sending content...
fa_IR: در حال ارسال محتوا...

en: Sent
fa_IR: ارسال شده

en: Sep
fa_IR: سپتامبر

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Settings updated successfully.
fa_IR: تنظیمات با موفقیت به‌روزرسانی شد.

en: Seven months
fa_IR: هفت ماه

en: Show %s more
fa_IR: نمایش %s بیشتر

en: Show Revision
fa_IR: نمایش ویرایش

en: Show active notifications
fa_IR: اعلان‌های فعال را نشان بده

en: Show content from
fa_IR: نمایش محتوا از

en: Show on Content Calendar and Overview form
fa_IR: در تقویم محتوا و فرم نمای کلی نمایش داده شود

en: Show on Post Types screen
fa_IR: در صفحه نوع‌های پست نمایش داده شود

en: Show the "Notify me" and "Stop notifying me" links for these post types:
fa_IR: لینک‌های "به من اطلاع بده" و "اطلاع‌رسانی را متوقف کن" برای این نوع پست‌ها نمایش داده شود:

en: Show today's date in the first row
fa_IR: نمایش تاریخ امروز در ردیف اول

en: Single Select
fa_IR: انتخاب واحد

en: Site Administrator
fa_IR: مدیر سایت

en: Six months
fa_IR: شش ماه

en: Six months ago
fa_IR: شش ماه پیش

en: Size
fa_IR: اندازه

en: Skip current user
fa_IR: کاربر فعلی را نادیده بگیرید

en: Skip notifications for the user who triggered the action
fa_IR: اعلان‌ها را برای کاربری که عمل را آغاز کرده نادیده بگیرید

en: Skipped
fa_IR: نادیده گرفته شده

en: Slack integration for notifications
fa_IR: یکپارچگی با Slack برای اعلان‌ها

en: Slug
fa_IR: اسلاگ

en: Slug already in use. Please choose another.
fa_IR: اسلاگ قبلاً استفاده شده است. لطفاً نام دیگری انتخاب کنید.

en: Sorry! You're not subscribed to any posts!
fa_IR: متاسفم! شما به هیچ پستی مشترک نشده‌اید!

en: Sorry, you can't delete this editorial comment because it has some replies.
fa_IR: متاسفیم، نمی‌توانید این نظر ویرایشی را حذف کنید زیرا دارای پاسخ‌هایی است.

en: Sorry, you don't have the privileges to add editorial comments. Please talk to your Administrator.
fa_IR: متأسفم، شما مجوزهای لازم برای افزودن نظرات ویرایشی را ندارید. لطفاً با مدیر خود صحبت کنید.

en: Sorry, you don't have the privileges to delete this editorial comment. Please talk to your Administrator.
fa_IR: متأسفیم، شما مجوز حذف این نظر ویرایشی را ندارید. لطفاً با مدیر سیستم خود صحبت کنید.

en: Sorry, you don't have the privileges to edit editorial comments. Please talk to your Administrator.
fa_IR: متأسفم، شما مجوزهای لازم برای ویرایش نظرات ویرایشی را ندارید. لطفاً با مدیر خود صحبت کنید.

en: Sorry, you don't have the privileges to edit this editorial comment. Please talk to your Administrator.
fa_IR: متأسفیم، شما مجوز ویرایش این نظر ویرایشی را ندارید. لطفاً با مدیر سیستم خود صحبت کنید.

en: Start Date
fa_IR: تاریخ شروع

en: Start date
fa_IR: تاریخ شروع

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Status was changed for %1$s #%2$s "%3$s" by %4$s %5$s
fa_IR: وضعیت برای %1$s #%2$s "%3$s" توسط %4$s %5$s تغییر کرد

en: Statuses to display publish time
fa_IR: وضعیت‌هایی برای نمایش زمان انتشار

en: Stop notifying me
fa_IR: دریافت اعلان‌ها را متوقف کن

en: Subject
fa_IR: موضوع

en: Subject:
fa_IR: موضوع:

en: Submit
fa_IR: ارسال

en: Submitted on
fa_IR: ارسال شده در

en: Subscribe in iCal or Google Calendar
fa_IR: در iCal یا تقویم گوگل مشترک شوید

en: Success
fa_IR: موفقیت

en: Sun
fa_IR: یکشنبه

en: Tag
fa_IR: برچسب

en: Tags
fa_IR: برچسب‌ها

en: Taxonomies
fa_IR: طبقه‌بندی‌ها

en: Taxonomy
fa_IR: طبقه‌بندی

en: Taxonomy not set.
fa_IR: طبقه‌بندی تنظیم نشده است.

en: Ten months
fa_IR: ده ماه

en: Terms
fa_IR: عبارات

en: Terms not set.
fa_IR: شرایط تنظیم نشده است.

en: Text
fa_IR: متن

en: The "slug" is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
fa_IR: «slug» نسخه‌ای دوستانه از نام در URL است. معمولاً تمام حروف کوچک است و فقط شامل حروف، اعداد و خط تیره‌ها می‌باشد.

en: The Events Calendar Integration
fa_IR: یکپارچگی تقویم رویدادها

en: The description can be used to communicate with your team about what the field is for.
fa_IR: توضیحات می‌تواند برای ارتباط با تیم شما درباره هدف فیلد استفاده شود.

en: The description can be used to communicate with your team about what the metadata is for.
fa_IR: توضیحات می‌تواند برای ارتباط با تیم شما درباره هدف متاداده استفاده شود.

en: The field type cannot be changed once created.
fa_IR: نوع فیلد پس از ایجاد قابل تغییر نیست.

en: The name is for labeling the editorial fields.
fa_IR: نام برای برچسب‌گذاری فیلدهای ویرایشی است.

en: The notification was set as "Scheduled" but the cron task is not found
fa_IR: اعلان به عنوان "زمان‌بندی شده" تنظیم شده است اما کار کرون پیدا نشد

en: The notifications module will need to be enabled for this widget to display.
fa_IR: ماژول اعلان‌ها باید فعال شود تا این ویجت نمایش داده شود.

en: The parent log was deleted or probably rescheduled
fa_IR: گزارش والد حذف شده یا احتمالاً مجدداً زمان‌بندی شده است

en: The selected post type is not enabled for the calendar.
fa_IR: نوع پست انتخاب‌شده برای تقویم فعال نیست.

en: The selected user doesn't have enough permissions to be set as the post author.
fa_IR: کاربر انتخاب شده مجوز کافی برای تعیین به‌عنوان نویسنده پست را ندارد.

en: The slug cannot be changed once the term has been created.
fa_IR: اسلاگ پس از ایجاد شرط قابل تغییر نیست.

en: There are no PublishPress modules registered
fa_IR: هیچ ماژول PublishPress ثبت نشده است

en: There are no posts in the range or filter specified.
fa_IR: هیچ پستی در محدوده یا فیلتر مشخص شده وجود ندارد.

en: There was a problem of some sort. Try again or contact your administrator.
fa_IR: مشکلی به وجود آمد. دوباره تلاش کنید یا با مدیر خود تماس بگیرید.

en: There was an error updating the post. Please try again.
fa_IR: در به‌روزرسانی پست خطایی رخ داد. لطفاً دوباره تلاش کنید.

en: This action was taken on %1$s at %2$s %3$s
fa_IR: این اقدام در %1$s در %2$s %3$s انجام شد

en: This comment can't be deleted because it has one or more replies. Before deleting it make sure to delete all the replies first.
fa_IR: این نظر قابل حذف نیست زیرا یک یا چند پاسخ دارد. قبل از حذف آن، مطمئن شوید که ابتدا تمام پاسخ‌ها را حذف کنید.

en: This editorial fields type is not yet supported.
fa_IR: این نوع فیلدهای ویرایشی هنوز پشتیبانی نمی‌شود.

en: This email was sent %s.
fa_IR: این ایمیل در تاریخ %s ارسال شد.

en: This field will be available for these post types.
fa_IR: این فیلد برای این نوع‌های پست در دسترس خواهد بود.

en: This field will be viewable on the overview screens for these post types.
fa_IR: این فیلد در صفحات نمای کلی برای این نوع‌های پست قابل مشاهده خواهد بود.

en: This is a preview of the scheduled message. The content can still change until the notification is sent.
fa_IR: این یک پیش‌نمایش از پیام زمان‌بندی شده است. محتوا هنوز می‌تواند تا زمان ارسال اعلان تغییر کند.

en: This is the default publish date from today for posts moving to the Scheduled status.
fa_IR: این تاریخ انتشار پیش‌فرض از امروز برای پست‌هایی است که به وضعیت برنامه‌ریزی شده منتقل می‌شوند.

en: This notification is very similar to another one sent less than %d minutes ago for the same receiver
fa_IR: این اعلان بسیار شبیه به اعلان دیگری است که کمتر از %d دقیقه پیش برای همان دریافت‌کننده ارسال شده است.

en: This post was last updated on
fa_IR: این پست آخرین بار در

en: This will prevent too many notifications being sent for the same or similar events. Set this to a higher number if you are receiving duplicate emails.
fa_IR: این کار از ارسال بیش از حد اعلان‌ها برای همان یا رویدادهای مشابه جلوگیری می‌کند. اگر ایمیل‌های تکراری دریافت می‌کنید، این را به عدد بالاتری تنظیم کنید.

en: This won't have any effect unless you have at least one workflow targeting the "Users who selected "Notify me" for the content" option.
fa_IR: این تأثیری نخواهد داشت مگر اینکه حداقل یک گردش کار که گزینه "کاربرانی که "به من اطلاع بده" را برای محتوا انتخاب کردند" را هدف قرار دهد، داشته باشید.

en: Three months
fa_IR: سه ماه

en: Three months ago
fa_IR: سه ماه پیش

en: Three weeks
fa_IR: سه هفته

en: Thu
fa_IR: پنج‌شنبه

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Title: %s
fa_IR: عنوان: %s

en: To date
fa_IR: تا تاریخ

en: To refine your workflow with custom Post Statuses, install the %sPublishPress Statuses%s plugin.
fa_IR: برای بهبود کارایی خود با وضعیت‌های پست سفارشی، افزونه %sPublishPress Statuses%s را نصب کنید.

en: Today
fa_IR: امروز

en: Trash
fa_IR: زباله

en: Tue
fa_IR: سه‌شنبه

en: Twelve months
fa_IR: دوازده ماه

en: Two months
fa_IR: دو ماه

en: Two months ago
fa_IR: دو ماه پیش

en: Two weeks
fa_IR: دو هفته

en: Type
fa_IR: نوع

en: Undefined error found
fa_IR: خطای تعریف‌نشده پیدا شد

en: Undo
fa_IR: بازگشت

en: Unpublished Content
fa_IR: محتوای منتشر نشده

en: Untitled
fa_IR: بدون عنوان

en: Update Editorial Fields
fa_IR: به‌روزرسانی فیلدهای ویرایشی

en: Update Editorial fields term
fa_IR: به‌روزرسانی اصطلاحات زمینه‌های ویرایشی

en: Update Note
fa_IR: به‌روزرسانی یادداشت

en: Updating the post date dynamically doesn't work for published content. Please <a href='%s'>edit the post</a>.
fa_IR: به‌روزرسانی تاریخ پست به‌صورت پویا برای محتوای منتشر شده کار نمی‌کند. لطفاً <a href='%s'>پست را ویرایش کنید</a>.

en: Upgrade to Pro
fa_IR: ترقی به پرو

en: Upgrade to PublishPress Planner Pro
fa_IR: ترقی به PublishPress Planner Pro

en: Use post meta in notifications
fa_IR: استفاده از متای پست در اعلان‌ها

en: User
fa_IR: کاربر

en: User Url
fa_IR: آدرس وب کاربر

en: User making changes or comments
fa_IR: کاربر تغییرات یا نظرات را ایجاد می‌کند

en: User role
fa_IR: نقش کاربر

en: User: %s (%d)
fa_IR: کاربر: %s (%d)

en: Username
fa_IR: نام کاربری

en: Users
fa_IR: کاربران

en: Users who selected "Notify me" for the content
fa_IR: کاربرانی که "به من اطلاع بده" را برای محتوا انتخاب کردند

en: View
fa_IR: مشاهده

en: View &#8220;%s&#8221;
fa_IR: مشاهده &#8220;%s&#8221;

en: View &#8220;%s&#8221; on Google Maps
fa_IR: مشاهده &#8220;%s&#8221; در نقشه‌های گوگل

en: View Knowledge Base
fa_IR: مشاهده پایگاه دانش

en: View: %s
fa_IR: مشاهده: %s

en: Warning
fa_IR: هشدار

en: Wed
fa_IR: چهارشنبه

en: Weeks
fa_IR: هفته‌ها

en: What the post needs to cover.
fa_IR: موضوعی که پست باید پوشش دهد.

en: What to say?
fa_IR: چه چیزی بگوییم؟

en: When an editorial comment is added
fa_IR: زمانی که یک نظر ویرایشی اضافه می‌شود

en: When taxonomy is updated
fa_IR: زمانی که طبقه‌بندی به‌روزرسانی می‌شود

en: When the content is moved to a new status
fa_IR: زمانی که محتوا به وضعیت جدید منتقل می‌شود

en: When the content is updated
fa_IR: زمانی که محتوا به‌روزرسانی می‌شود

en: When the first draft needs to be ready.
fa_IR: زمانی که پیش‌نویس اول باید آماده باشد.

en: When the status is changed
fa_IR: زمانی که وضعیت تغییر می‌کند

en: When to notify?
fa_IR: چه زمانی باید اطلاع رسانی کرد؟

en: Who to notify?
fa_IR: چه کسی باید اطلاع رسانی کند؟

en: Widget Options
fa_IR: گزینه‌های ویجت

en: WordPress Scheduler
fa_IR: برنامه‌ریز وردپرس

en: Workflow
fa_IR: گردش کار

en: Workflow Settings
fa_IR: تنظیمات گردش کار

en: Workflow has users enrolled
fa_IR: جریان کار کاربران ثبت‌نام شده دارد

en: Workflow: %s
fa_IR: جریان کار: %s

en: Workflows
fa_IR: جریان‌های کار

en: Years
fa_IR: سال‌ها

en: Yes
fa_IR: بله

en: You are receiving this email because you are subscribed to "%s".
fa_IR: شما این ایمیل را دریافت می‌کنید زیرا به "%s" اشتراک دارید.

en: You can add dynamic information to the Subject or Body text using the following shortcodes:
fa_IR: شما می‌توانید اطلاعات پویا را به متن موضوع یا بدنه با استفاده از کدهای کوتاه زیر اضافه کنید:

en: You can add editorial comments to a post once you've saved it for the first time.
fa_IR: شما می‌توانید پس از آنکه پست را برای اولین بار ذخیره کردید، نظرات ویرایشی به آن اضافه کنید.

en: You can see all editorial comments on this %s here:
fa_IR: شما می‌توانید همه نظرات ویرایشی را در این %s اینجا مشاهده کنید:

en: You do not have any editorial fields enabled
fa_IR: شما هیچ زمینه ویرایشی فعال ندارید

en: You do not have any public taxonomies
fa_IR: شما هیچ طبقه‌بندی عمومی ندارید

en: You do not have necessary permissions to complete this action.
fa_IR: شما مجوزهای لازم برای انجام این عمل را ندارید.

en: You do not have permission to add new %s
fa_IR: شما اجازه اضافه کردن %s جدید را ندارید

en: You do not have permission to edit selected post.
fa_IR: شما اجازه ویرایش پست انتخاب شده را ندارید.

en: You do not have permission to move post to selected post status.
fa_IR: شما اجازه انتقال پست به وضعیت انتخاب شده را ندارید.

en: You do not have permission to move post to this status
fa_IR: شما اجازه ندارید پست را به این وضعیت منتقل کنید

en: You don't have any notifications
fa_IR: شما هیچ اعلان‌‍‌ای ندارید

en: You're using PublishPress Planner Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
fa_IR: شما از نسخه رایگان برنامه‌ریز PublishPress استفاده می‌کنید. نسخه Pro دارای ویژگی‌ها و پشتیبانی بیشتری است. %sبه نسخه Pro ارتقا دهید%s

en: [%1$s] %2$s Published: "%3$s"
fa_IR: [%1$s] %2$s منتشر شد: "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Restored (from Trash ): "%3$s"
fa_IR: [%1$s] %2$s از سطل زباله بازیابی شد: "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Status Changed for "%3$s"
fa_IR: [%1$s] %2$s وضعیت تغییر کرد برای "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Trashed: "%3$s"
fa_IR: [%1$s] %2$s به سطل زباله منتقل شد: "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Unpublished: "%3$s"
fa_IR: [%1$s] %2$s منتشر نشده: "%3$s"

en: [%1$s] New %2$s Created: "%3$s"
fa_IR: [%1$s] %2$s جدید ایجاد شد: "%3$s"

en: [%1$s] New Editorial Comment: "%2$s"
fa_IR: [%1$s] نظر ویرایشی جدید: "%2$s"

en: asynchronous
fa_IR: غیرهم‌زمان

en: by
fa_IR: توسط

en: edit
fa_IR: ویرایش

en: email
fa_IR: ایمیل

en: field
fa_IR: فیلد

en: for
fa_IR: برای

en: group %d: %s
fa_IR: گروه %d: %s

en: iCal secret key regenerated. Please inform all users they will need to resubscribe.
fa_IR: کلید مخفی iCal دوباره تولید شد. لطفاً به تمام کاربران اطلاع دهید که نیاز به دوباره‌اشتراک دارند.

en: minutes
fa_IR: دقیقه

en: role:%s
fa_IR: نقش: %s

en: said on %1$s at %2$s
fa_IR: در %1$s در %2$s گفته شد

en: settings
fa_IR: تنظیمات

en: shortcode
fa_IR: کد کوتاه

en: synchronous
fa_IR: هم‌زمان

[ctx: taxonomy general name]
en: Editorial Field
fa_IR: زمینه ویرایشی

[ctx: taxonomy singular name]
en: Editorial Field
fa_IR: حوزه ویرایشی

en: to
fa_IR: به

en: user
fa_IR: کاربر
