PublishPress Planner 4.8.0 - en to ca translation catalogue (662 entries)

en:  <a href="%s">Add fields to get started</a>.
ca:  <a href="%s">Afegiu camps per començar</a>.

en:  Encourage your site administrator to configure your editorial workflow by adding editorial fields.
ca: Anima el teu administrador del lloc a configurar el teu flux de treball editorial afegint camps editorials.

en:  Scheduled
ca:  Programat

en:  Scheduled, but late
ca:  Programat, però tard

en: "Notify me"
ca: "Notifiqueu-me"

en: %1$s #%2$s "%3$s" was moved to the trash by %4$s %5$s
ca: %1$s #%2$s "%3$s" va ser mogut a la paperera per %4$s %5$s

en: %1$s #%2$s "%3$s" was published by %4$s %5$s
ca: %1$s #%2$s "%3$s" va ser publicat per %4$s %5$s

en: %1$s #%2$s "%3$s" was restored from trash by %4$s %5$s
ca: %1$s #%2$s "%3$s" va ser restaurat de la paperera per %4$s %5$s

en: %1$s #%2$s "%3$s" was unpublished by %4$s %5$s
ca: %1$s #%2$s "%3$s" va ser no publicat per %4$s %5$s

en: %1$s (%2$s ) said on %3$s at %4$s:
ca: %1$s (%2$s ) va dir el %3$s a les %4$s:

[ctx: %1$s = start date, %2$s = end date]
en:  %1$s <div class="input-divider">to</div> %2$s
ca:  %1$s <div class="input-divider">a</div> %2$s

en: %1$s at %2$s
ca: %1$s a %2$s

en: %1$s last updated on %2$s
ca: %1$s es va actualitzar per última vegada el %2$s

en: %1s weeks
ca: %1s setmanes

en: %d Group | %d Groups
ca[0]: %d Grup
ca[1]: %d Grups

en: %d Role | %d Roles
ca[0]: %d Rol
ca[1]: %d Rols

en: %d User | %d Users
ca[0]: %d Usuari
ca[1]: %d Usuaris

en: %d week | %d weeks
ca[0]: %d setmana
ca[1]: %d setmanes

en: %d weeks
ca: %d setmanes

en: %s could not be created
ca: %s no es va poder crear

en: %s created successfully. <a href="%s" target="_blank">Edit %s</a>
ca: %s creat correctament. <a href="%s" target="_blank">Edita %s</a>

en: %s notification found. | %s notifications found.
ca[0]: %s notificació trobada.|%s notificacions trobades.
ca[1]: %s notificació trobada.|%s notificacions trobades.

en: %s notification workflow moved to the Trash. | %s notification workflows moved to the Trash.
ca[0]: %s flux de treball de notificació mogut a la Paperera.
ca[1]: %s fluxos de treball de notificació moguts a la Paperera.

en: %s notification workflow not updated, somebody is editing it. | %s notification workflows not updated, somebody is editing them.
ca[0]: %s flux de treball de notificació no actualitzat, algú l'està editant.
ca[1]: %s fluxos de treball de notificació no actualitzats, algú els està editant.

en: %s notification workflow permanently deleted. | %s notification workflows permanently deleted.
ca[0]: %s flux de treball de notificació eliminat permanentment.
ca[1]: %s fluxos de treball de notificació eliminats permanentment.

en: %s notification workflow restored from the Trash. | %s notification workflows restored from the Trash.
ca[0]: %s flux de treball de notificació restaurat de la Paperera.
ca[1]: %s fluxos de treball de notificació restaurats de la Paperera.

en: %s notification workflow updated. | %s notification workflows updated.
ca[0]: %s flux de treball de notificació actualitzat.
ca[1]: %s fluxos de treball de notificació actualitzats.

en: (Hide all)
ca: (Amaga-ho tot)

en: (no title)
ca: (sense títol)

en: - any status -
ca: - qualsevol estat -

en: -- Select %s --
ca: -- Seleccionar %s --

en: -- Select a user --
ca: -- Seleccionar un usuari --

en: 1 notification workflow not updated, somebody is editing it.
ca: 1 flux de treball de notificació no actualitzat, algú l'està editant.

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/calendar/">Calendar Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
ca: <p><strong>Per a més informació:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/calendar/">Documentació del Calendari</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress a Github</a></p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-comments/">Editorial Comments Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
ca: <p><strong>Per a més informació:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-comments/">Documentació dels Comentaris Editorials</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress a Github</a></p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-metadata/">Editorial Fields Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
ca: <p><strong>Per a més informació:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-metadata/">Documentació dels Camps Editorials</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress a Github</a></p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/notifications/">Notifications Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
ca: <p><strong>Per a més informació:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/notifications/">Documentació de les Notificacions</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress a Github</a></p>

en: <p>Editorial comments help you cut down on email overload and keep the conversation close to where it matters: your content. Threaded commenting in the admin, similar to what you find at the end of a blog post, allows writers and editors to privately leave feedback and discuss what needs to be changed before publication.</p><p>Anyone with access to view the story in progress will also have the ability to comment on it. If you have notifications enabled, those following the post will receive an email every time a comment is left.</p>
ca: <p>Els comentaris editorials t'ajuden a reduir la sobrecàrrega de correu electrònic i mantenir la conversa a prop del que importa: el teu contingut. Els comentaris en fil a l'administrador, similar a allò que trobes al final d'una entrada de blog, permeten als escriptors i editors deixar comentaris de manera privada i discutir el que cal canviar abans de la publicació.</p><p>Qualsevol persona amb accés per veure l'història en curs també tindrà la capacitat de comentar-la. Si tens notificacions habilitades, aquells que segueixen la publicació rebran un correu electrònic cada vegada que es deixi un comentari.</p>

en: <p>Keep track of important details about your content with editorial fields. This feature allows you to create as many date, text, number, etc. fields as you like, and then use them to store information like contact details or the location of an interview.</p><p>Once you’ve set your fields up, editorial fields integrates with both the calendar and the content overview. Make an editorial fields item visible to have it appear to the rest of your team. Keep it hidden to restrict the information between the writer and their editor.</p>
ca: <p>Fes un seguiment dels detalls importants sobre el teu contingut amb camps editorials. Aquesta funció et permet crear tants camps de data, text, número, etc. com vulguis, i després fer servir aquests camps per emmagatzemar informació com detalls de contacte o la ubicació d'una entrevista.</p><p>Un cop hagis configurat els teus camps, els camps editorials s'integren tant amb el calendari com amb la vista general del contingut. Fes visible un element de camps editorials perquè aparegui a la resta de l'equip. Mantingues-ho ocult per restringir la informació entre l'escriptor i el seu editor.</p>

en: <p>Notifications ensure you keep up to date with progress your most important content. Users can be subscribed to notifications on a post one by one or by selecting roles.</p><p>When enabled, notifications can be sent when a post changes status or an editorial comment is left by a writer or an editor.</p>
ca: <p>Les notificacions asseguren que estiguis al dia amb el progrés del teu contingut més important. Els usuaris poden estar subscrits a les notificacions d'una publicació un per un o seleccionant rols.</p><p>Quan està habilitat, les notificacions es poden enviar quan un post canvia d'estat o un comentari editorial és deixat per un escriptor o un editor.</p>

en: <p>The calendar is a convenient week-by-week or month-by-month view into your content. Quickly see which stories are on track to being published on time, and which will need extra effort.</p>
ca: <p>El calendari és una vista convenient setmana a setmana o mes a mes del teu contingut. Veure ràpidament quines històries estan en camí de ser publicades a temps, i quines necessitaran un esforç addicional.</p>

en: == %s Details ==
ca: == %s Detalls ==

en: == Actions ==
ca: == Accions ==

en: A new %1$s (#%2$s "%3$s" ) was created by %4$s %5$s
ca: Una nova %1$s (#%2$s "%3$s") va ser creada per %4$s %5$s

en: A new editorial comment was added to %3$s #%1$s "%2$s"
ca: S'ha afegit un nou comentari editorial a %3$s #%1$s "%2$s"

en: About
ca: Sobre

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: Action nonce not found.
ca: Nonce d'acció no trobat.

en: Active Notifications
ca: Notificacions Actives

en: Add Another Option
ca: Afegir una altra opció

en: Add Column
ca: Afegir columna

en: Add Comment
ca: Afegir comentari

en: Add Filter
ca: Afegir filtre

en: Add New
ca: Afegir nou

en: Add New %s
ca: Afegeix Nou %s

en: Add New Editorial Fields
ca: Afegir nous camps editorials

en: Add New Editorial fields term
ca: Afegir nou terme dels camps editorials

en: Add New Notification
ca: Afegir nova notificació

en: Add a list of taxonomy-slugs separated by comma that should not be loaded by the Taxonomy content filter when adding a new Notification Workflow.
ca: Afegiu una llista de taxonomies-segells separats per comes que no s'haurien de carregar pel filtre de contingut de Taxonomia quan afegiu un nou Flux de Treball de Notificacions.

en: Add an editorial comment
ca: Afegir un comentari editorial

en: Add content for %s
ca: Afegir contingut per a %s

en: Add editorial comment: %s
ca: Afegir comentari editorial: %s

en: Add to post types
ca: Afegir a tipus de publicacions

en: Advanced Notifications
ca: Notificacions avançades

en: All
ca: Tots

en: All %s
ca: Tot %s

en: All Actions
ca: Totes les accions

en: All Channels
ca: Tots els canals

en: All Editorial Fields
ca: Tots els Camps Editorals

en: All Posts
ca: Totes les publicacions

en: All Receivers
ca: Tots els receptors

en: All Statuses
ca: Tots els estats

en: All Users
ca: Tots els usuaris

en: All Workflows
ca: Tots els fluxos de treball

en: All authors
ca: Tots els autors

en: All categories
ca: Catàleg complet

en: All channels
ca: Tots els canals

en: All events
ca: Tots els esdeveniments

en: All options value and labels are required.
ca: Tots els valors i etiquetes d'opcions són obligatoris.

en: All post types
ca: Tots els tipus de publicació

en: All posts
ca: Tots els posts

en: All status
ca: Tot l'estat

en: All statuses
ca: Tots els estats

en: All tags
ca: Totes les etiquetes

en: All types
ca: Tots els tipus

en: Allow public access to subscriptions in iCal or Google Calendar
ca: Permetre l'accés públic a les subscripcions a iCal o Google Calendar

en: Always notify the author of the content:
ca: Notifica sempre l'autor del contingut:

en: Always notify users who have edited the content:
ca: Notifica sempre els usuaris que han editat el contingut:

en: Always show complete post titles
ca: Mostrar sempre títols de posts complets

en: An error occured
ca: S'ha produït un error

en: Apply
ca: Aplicar

en: Apply Changes
ca: Aplicar canvis

en: Apr
ca: Abr

en: Are you sure you want to delete this comment?
ca: Esteu segur que voleu eliminar aquest comentari?

en: Are you sure you want to delete this term? Any metadata for this term will remain but will not be visible unless this term is re-added.
ca: Estàs segur que vols eliminar aquest terme? Qualsevol metadada per a aquest terme romandrà però no serà visible a menys que aquest terme sigui afegit de nou.

en: Assignment
ca: Assignació

en: Async Notifications
ca: Notificacions Asíncrones

en: At least one post type must be selected
ca: S'ha de seleccionar almenys un tipus de post

en: Attach file
ca: Adjuntar fitxer

en: Aug
ca: Ago

en: Author | Authors
ca[0]: Autor
ca[1]: Autors

en: Author of the revision
ca: Autor de la revisió

en: Author: %1$s (%2$s )
ca: Autor: %1$s (%2$s )

en: Authors
ca: Autors

en: Authors of the content
ca: Autors del contingut

en: Authors of the parent page
ca: Autors de la pàgina pare

en: Auto-draft
ca: Borrador automàtic

en: Available fields
ca: Camps disponibles

en: Blacklisted taxonomies for Notifications
ca: Taxonomies a la llista negra per a les Notificacions

en: Blog ID: %d
ca: ID de blog: %d

en: Blog:
ca: Bloc:

en: Body
ca: Cos

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Card Data updated successfully.
ca: Dades de la targeta actualitzades correctament.

en: Category | Categories
ca[0]: Categoria
ca[1]: Categories

en: Change
ca: Canvia

en: Changes saved!
ca: Canvis desats!

en: Channels
ca: Canals

en: Cheatin&#8217; uh?
ca: Enganyant&#8217; eh?

en: Checkbox
ca: Caixa de selecció

en: Checked
ca: Marcat

en: Choose Post Types
ca: Seleccioneu tipus de publicacions

en: Choose the channels where each workflow will send notifications to:
ca: Trieu els canals on cada flux de treball enviarà notificacions:

en: Click here to read more about shortcode options...
ca: Feu clic aquí per llegir més sobre les opcions de codi curt...

en: Click here to subscribe in iCal or Google Calendar
ca: Feu clic aquí per subscriure-us a iCal o Google Calendar

en: Click the "Add New" button to create new card data.
ca: Feu clic al botó "Afegir nou" per crear nous dades de targeta.

en: Click the "Add New" button to create new columns.
ca: Fes clic al botó "Afegeix Nou" per crear noves columnes.

en: Click the "Add New" button to create new filters.
ca: Feu clic al botó "Afegir nou" per crear nous filtres.

en: Click to add
ca: Feu clic per afegir

en: Click to delete the log file. Be careful, this operation can not be undone.
ca: Feu clic per esborrar el fitxer de registre. Tingueu cura, aquesta operació no es pot desfer.

en: Click to start being notified on updates for this post
ca: Fes clic per començar a rebre notificacions sobre actualitzacions d'aquest post

en: Click to stop being notified on updates for this post
ca: Fes clic per deixar de rebre notificacions sobre actualitzacions d'aquest post

en: Close
ca: Tancar

en: Column Title
ca: Títol de la columna

en: Column updated successfully.
ca: Columna actualitzada amb èxit.

en: Comment
ca: Comentari

en: Comment author name field:
ca: Camp del nom de l'autor del comentari:

en: Comment deleted successfully.
ca: Comentari eliminat amb èxit.

en: Comment: %s (%d)
ca: Comentari: %s (%d)

en: Configure
ca: Configura

en: Contact
ca: Contacte

en: Content
ca: Contingut

en: Content Board
ca: Tauler de contingut

en: Content Calendar
ca: Calendari de Contingut

en: Content Overview
ca: Visió general del contingut

en: Content:
ca: Contingut:

en: Copy to the clipboard
ca: Copiar al porta-retalls

en: Create %s
ca: Crea %s

en: Created on
ca: Creat el

en: Current week
ca: Setmana actual

en: Custom Columns
ca: Columnes personalitzades

en: Custom Items
ca: Elements personalitzats

en: Custom filters
ca: Filtres personalitzats

en: Customize Card Data
ca: Personalitza les Dades de la Targeta

en: Customize Columns
ca: Personalitza Columnes

en: Customize Filters
ca: Personalitza filtres

en: Dashboard Note
ca: Nota del tauler de control

en: Dashboard Widgets
ca: Widgets del tauler de control

en: Date
ca: Data

en: Days
ca: Dies

en: Debug
ca: Depurar

en: Debug Log
ca: Registre de depuració

en: Debug data
ca: Dades de depuració

en: Dec
ca: Des

en: Default Date
ca: Data per defecte

en: Default notification channels:
ca: Canals de notificació per defecte:

en: Default option
ca: Opció per defecte

en: Default publish time for items created in the calendar
ca: Temps de publicació per defecte per a elements creats al calendari

en: Delete
ca: Suprimir

en: Delete All
ca: Eliminar tot

en: Delete file
ca: Esborrar fitxer

en: Description
ca: Descripció

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
ca: La documentació detallada també està disponible al lloc web del plugin.

en: Disabled
ca: Desactivat

en: Disabled because add_post_type_support('%1$s', '%2$s') is included in a loaded file.
ca: Desactivat perquè add_post_type_support('%1$s', '%2$s') està inclòs en un fitxer carregat.

en: Display Label
ca: Etiqueta de visualització

en: Display Name
ca: Nom a mostrar

en: Documentation
ca: Documentació

en: Does not equal (!=)
ca: No iguals (!=)

en: Download .ics file
ca: Descarrega el fitxer .ics

en: Draft
ca: Borrador

en: Drag to change enabled card data order.
ca: Arrossega per canviar l'ordre de les dades de la targeta habilitades.

en: Drag to change enabled columns order.
ca: Arrossegueu per canviar l'ordre de les columnes habilitades.

en: Drag to change enabled filters order.
ca: Arrossega per canviar l'ordre dels filtres habilitats.

en: Dropdown Option
ca: Opció desplegable

en: Dropdown Select
ca: Selecció desplegable

en: Duplicated notification threshold:
ca: Límit de notificacions duplicades:

en: E-mails
ca: Correu electrònic

en: Edit
ca: Editar

en: Edit Editorial Fields
ca: Edita Camps Editorals

en: Edit Flow should not be used alongside PublishPress Planner. If you want to use PublishPress Planner, please complete Edit Flow data migration and then deactivate Edit Flow.
ca: Edit Flow no s'hauria d'utilitzar juntament amb PublishPress Planner. Si vols utilitzar PublishPress Planner, si us plau, completa la migració de dades d'Edit Flow i després desactiva Edit Flow.

en: Edit Notification
ca: Editar notificació

en: Edit this post
ca: Edita aquesta publicació

en: Edit: %s
ca: Editar: %s

en: Editorial Comment
ca: Comentari editorial

en: Editorial Comments
ca: Comentaris editorials

en: Editorial Fields
ca: Camp editorial

en: Editorial Notifications
ca: Notificacions editorials

en: Editorial fields order updated.
ca: Ordre dels camps editorials actualitzat.

en: Editorial fields term added.
ca: Termini de camps editorials afegit.

en: Editorial fields term deleted.
ca: Termini de camps editorials eliminat.

en: Editorial fields term doesn't exist.
ca: El termini de camps editorials no existeix.

en: Editorial fields term updated.
ca: Termini de camps editorials actualitzat.

en: Editorial fields visibility changed.
ca: Visibilitat dels camps editorials canviada.

en: Eight months
ca: Vuit mesos

en: Eleven months
ca: Onze mesos

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Email from:
ca: Correu electrònic de:

en: Enable Columns
ca: Habilita Columnes

en: Enable Filters
ca: Habilitar filtres

en: Enable for these post types:
ca: Habilitar per a aquests tipus de publicacions:

en: Enable or Disable
ca: Habilitar o Deshabilitar

en: Enable or Disable Content Board Card Data.
ca: Habilita o deshabilita les dades de la targeta del tauler de contingut.

en: Enable or Disable Content Board filter.
ca: Habilita o deshabilita el filtre del tauler de contingut.

en: Enable or Disable Content Overview filter.
ca: Habilitar o deshabilitar el filtre de visió general del contingut.

en: Enable or Disable Content Overview table column.
ca: Habilita o deshabilita la columna de la taula de Visió general del contingut.

en: Enable or Disable Content calendar filter.
ca: Habilita o deshabilita el filtre del calendari de contingut.

en: Enable subscriptions in iCal or Google Calendar
ca: Activar subscripcions a iCal o Google Calendar

en: Enabled
ca: Activat

en: Enabled features
ca: Funcions habilitades

en: End date
ca: Data de finalització

en: Enhance the power of PublishPress Planner with the Pro version:
ca: Millora el poder de PublishPress Planner amb la versió Pro:

en: Enter the dropdown option value and label. You can move options to change their order.
ca: Introdueix el valor i l'etiqueta de l'opció desplegable. Pots moure les opcions per canviar el seu ordre.

en: Enter users, roles, or email addresses that should receive notifications for this post.
ca: Introduïu usuaris, rols o adreces de correu electrònic que haurien de rebre notificacions per aquesta publicació.

en: Equals (=)
ca: Iguals (=)

en: Error adding term.
ca: Error en afegir el terme.

en: Error deleting term.
ca: Error en eliminar el terme.

en: Error fetching post data.
ca: Error en recuperar les dades de la publicació.

en: Error updating term.
ca: Error en actualitzar el terme.

en: Error validating nonce. Please reload this page and try again.
ca: Error en la validació del nonce. Si us plau, torneu a carregar aquesta pàgina i intenteu-ho de nou.

en: Event: %s, Workflow ID: %s, Post ID: %s, User ID: %s
ca: Esdeveniment: %s, ID del Flux de Treball: %s, ID de la Publicació: %s, ID de l'Usuari: %s

en: Excerpt View
ca: Visualització d'Extracte

en: Existing Post is updated
ca: La publicació existent és actualitzada

en: Failed
ca: No aprovat

en: Fast, professional support
ca: Suport ràpid i professional

en: Features
ca: Funcions

en: Feel free to select only the features you need.
ca: Sentiu-vos lliures de seleccionar només les funcions que necessiteu.

en: Field Type
ca: Tipus de camp

en: Field used for sorting the calendar items in a day cell
ca: Camp utilitzat per ordenar els elements del calendari en una cel·la diària

en: File info
ca: Informació del fitxer

en: Filter
ca: Filtrar

en: Filter Title
ca: Títol del filtre

en: Filter reset successfully.
ca: Filtre restablert amb èxit.

en: Filter the content?
ca: Filtrar el contingut?

en: Filter the list of users in the editorial meta to users in the selected roles.
ca: Filtra la llista d'usuaris a la meta editorial per usuaris en els rols seleccionats.

en: Filter updated successfully.
ca: Filtre actualitzat amb èxit.

en: First Draft Date
ca: Data del Primer Esborrany

en: First Name
ca: Nom

en: Five months
ca: Cinc mesos

en: Five months ago
ca: Fa cinc mesos

en: For Revisions integration on the Content Calendar, Overview and Content Board, please update %sPublishPress Revisions Pro%s.
ca: Per a la integració de revisions al Calendari de Contingut, Resum i Tauler de Contingut, si us plau actualitza %sPublishPress Revisions Pro%s.

en: For Revisions integration on the Content Calendar, Overview and Content Board, please update %sPublishPress Revisions%s.
ca: Per a la integració de revisions al Calendari de Contingut, Resum i Tauler de Contingut, si us plau actualitza %sPublishPress Revisions%s.

en: For custom Revision Statuses, upgrade to %sPublishPress Statuses Pro%s.
ca: Per a estats de revisió personalitzats, actualitzeu a %sPublishPress Statuses Pro%s.

en: For which content?
ca: Per a quin contingut?

en: Four months
ca: Quatre mesos

en: Four months ago
ca: Fa quatre mesos

en: Four weeks
ca: Quatre setmanes

en: Fri
ca: Div

en: From date
ca: Des de la data

en: Greater than (>)
ca: Més gran que (>)

en: Greater than or equals (>=)
ca: Més gran o iguals (>=)

en: Group
ca: Grup

en: Groups
ca: Grups

en: Help
ca: Ajuda

en: Hide the %s last items
ca: Amagar els %s últims elements

en: If enabled, this field will be available when adding new posts on the Content Calendar and Overview screen.
ca: Si està habilitat, aquest camp estarà disponible quan afegeixis noves publicacions a la pantalla del Calendari de Contingut i Visió General.

en: If you like %s please leave us a %s rating. Thank you!
ca: Si t'agrada %s si us plau deixa'ns una valoració de %s. Gràcies!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
ca: Si necessites ajuda o tens una sol·licitud de nova funció, fes-nos-ho saber.

en: If you see any error or look for information regarding PublishPress, please don't hesitate to contact the support team. E-mail us:
ca: Si veus algun error o busques informació sobre PublishPress, si us plau no dubtis a contactar amb l'equip de suport. Envia'ns un correu electrònic:

en: Inbuilt Card Data
ca: Dades de targeta integrades

en: Inbuilt Columns
ca: Columnes integrades

en: Inbuilt filters
ca: Filtres incorporats

en: Indicate the select type.
ca: Indica el tipus de selecció.

en: Indicate the type of editorial fields.
ca: Indiqueu el tipus de camps editorials.

en: Initializing the calendar. Please wait...
ca: Inicialitzant el calendari. Si us plau, espera...

en: Integrate with the The Events Calendar plugin
ca: Integrar-se amb el plugin The Events Calendar

en: Integration with SEO plugins
ca: Integració amb plugins d'SEO

en: Invalid Publish Date supplied.
ca: S'ha proporcionat una data de publicació invàlida.

en: Invalid Status supplied.
ca: S'ha proporcionat un estat invàlid.

en: Invalid action nonce.
ca: Nonce d'acció no vàlid.

en: Invalid channel for the notification
ca: Canal invàlid per a la notificació

en: Invalid comment data
ca: Dades del comentari no vàlides

en: Invalid date
ca: Data no vàlida

en: Invalid form request.
ca: Sol·licitud de formulari no vàlida.

en: Invalid input
ca: Entrada no vàlida

en: Invalid nonce
ca: Nonce no vàlid

en: Invalid receiver for the notification
ca: Receptor invàlid per a la notificació

en: It seems like it is taking too long. Please, try reloading the page again and check the browser console looking for errors.
ca: Sembla que està trencant massa temps. Si us plau, intenta tornar a carregar la pàgina i comprova la consola del navegador buscant errors.

en: Item moved to the trash. | %d items moved to the trash.
ca[0]: Article mogut a la paperera.|%d articles moguts a la paperera.
ca[1]: Article restaurat de la paperera.|%d articles restaurats de la paperera.

en: Item restored from the Trash. | %d items restored from the Trash.
ca[0]: Article restaurat de la paperera.|%d articles restaurats de la paperera.
ca[1]: Article restaurat de la paperera.|%d articles restaurats de la paperera.

en: Jan
ca: Gen

en: Last Modified
ca: Última modificació

en: Last Name
ca: Cognom

en: Less than (<)
ca: Menys que (<)

en: Less than or equals (<=)
ca: Menys que o iguals (<=)

en: Like/Contains
ca: Com/Conté

en: Loading item...
ca: Carregant l'element...

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Location
ca: Ubicació

en: Log File
ca: Fitxer de registre

en: Log content
ca: Contingut del registre

en: Log file not found.
ca: Fitxer de registre no trobat.

en: Max visible posts per date
ca: Màxim de posts visibles per data

en: Maximum number of posts to display
ca: Nombre màxim de publicacions a mostrar

en: May
ca: Maig

en: Me Mode
ca: Mode jo

en: Message
ca: Missatge

en: Meta Value
ca: Valor Meta

en: Meta fields
ca: Camps meta

en: Metadata name conflicts with existing term. Please choose another.
ca: El nom de metadades entra en conflicte amb un terme existent. Si us plau, trieu-ne un altre.

en: Modals so you can edit posts without changing screen
ca: Modals perquè puguis editar publicacions sense canviar d' pantalla

en: Modified on
ca: Modificat el

en: Mon
ca: Dilluns

en: Months
ca: Mesos

en: Move posts here to change their status
ca: Moure publicacions aquí per canviar el seu estat

en: Move this item to the Trash
ca: Moure aquest element a la paperera

en: Moving the item...
ca: Menant l'element...

en: Multiple Select
ca: Selecció múltiple

en: Muted
ca: Silenciat

en: My Content Notifications
ca: Les meves notificacions de contingut

en: Name
ca: Nom

en: Name already in use. Please choose another.
ca: El nom ja està en ús. Si us plau, trieu-ne un altre.

en: Name cannot exceed 200 characters. Please try a shorter name.
ca: El nom no pot superar els 200 caràcters. Si us plau, prova amb un nom més curt.

en: Name conflicts with existing term. Please choose another.
ca: El nom entra en conflicte amb un terme existent. Si us plau, trieu-ne un altre.

en: Name conflicts with slug for another term. Please choose something else.
ca: El nom entra en conflicte amb el slug d'un altre terme. Si us plau, trieu-ne un altre.

en: Need PublishPress Planner Support?
ca: Necessites suport de PublishPress Planner?

en: New
ca: Nou

en: New Editorial Fields
ca: Nous camps editorials

en: New Post
ca: Nova Publicació

en: New Post is Published
ca: Nova publicació és publicada

en: New Post is created in Draft status
ca: Nova publicació és creada en estat de Borrador

en: New post status: %s
ca: Estat del post nou: %s

en: New status
ca: Nou estat

en: Next Post
ca: Publicació següent

en: Nickname
ca: Àlies

en: Nine months
ca: Nou mesos

en: No active notifications found for this %s.
ca: No s'han trobat notificacions actives per a aquest %s.

en: No date supplied.
ca: No s'ha proporcionat cap data.

en: No editorial comments.
ca: No hi ha comentaris editorials.

en: No editorial fields available.
ca: No hi ha camps editorials disponibles.

en: No editorial fields found.
ca: No s'han trobat camps editorials.

en: No enough permissions
ca: Permisos insuficients

en: No notification found
ca: No s'ha trobat cap notificació

en: No notifications found.
ca: No s'han trobat notificacions.

en: No results found
ca: No s'han trobat resultats

en: No terms
ca: Sense termes

en: No workflows found.
ca: No s'han trobat fluxos de treball.

en: Nonce check failed. Please ensure you're supposed to be adding editorial comments.
ca: La comprovació de nonce ha fallat. Si us plau, assegura't que saps que has d'afegir comentaris editorials.

en: Nonce check failed. Please ensure you're supposed to be editing editorial comments.
ca: La comprovació de nonce ha fallat. Si us plau, assegura't que saps que has d'editar comentaris editorials.

en: None
ca: Cap

en: Not Exists/Empty
ca: No existeix/Buit

en: Not Like
ca: No com

en: Not filtered
ca: No filtrat

en: Not set
ca: No establert

en: Notepad
ca: Bloc de notes

en: Notification
ca: Notificació

en: Notification Group
ca: Grup de Notificacions

en: Notification Groups
ca: Grups de Notificacions

en: Notification log not found
ca: Registre de notificacions no trobat

en: Notification workflow draft updated.
ca: Borrador del flux de treball de notificació actualitzat.

en: Notification workflow published.
ca: Flux de treball de notificació publicat.

en: Notification workflow saved.
ca: Flux de treball de notificació desat.

en: Notification workflow scheduled for: %s.
ca: Flux de treball de notificació programat per: %s.

en: Notification workflow submitted.
ca: Flux de treball de notificació enviat.

en: Notification workflow updated.
ca: Flux de treball de notificació actualitzat.

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Notifications Log
ca: Registre de notificacions

en: Notify Email
ca: Notificar Correu Electrònic

en: Notify Emails
ca: Notificar Correu Electrònic

en: Notify Role
ca: Notificar Rol

en: Notify Roles
ca: Notificar Rols

en: Notify User
ca: Notificar Usuari

en: Notify Users
ca: Notificar Usuaris

en: Notify me
ca: Notifica'm

en: Notify on editorial comments
ca: Notificar sobre comentaris editorials

en: Number
ca: Número

en: Old post status: %s
ca: Estat del post antic: %s

en: On each shortcode, you can select one or more fields. If more than one, they will be displayed separated by ", ".
ca: En cada codi curt, pots seleccionar un o més camps. Si en selecciones més d'un, es mostraran separats per ", ".

en: One month
ca: Un mes

en: One month ago
ca: Fa un mes

en: One week
ca: Una setmana

en: Only editable posts will be moveable.
ca: Només les publicacions editables es podran moure.

en: Options
ca: Opcions

en: Overview
ca: Visió General

en: Paragraph
ca: Paràgraf

en: Parent Page Authors
ca: Autors de la Pàgina Pare

en: Passed
ca: Aprovat

en: Path
ca: Camí

en: Pending Review
ca: Pendent de revisió

en: Period
ca: Període

en: Permission Groups
ca: Grups de Permisos

en: Planner
ca: Planificador

en: Please correct your form errors below and try again.
ca: Si us plau, corregeix els errors del teu formulari a continuació i torna a provar.

en: Please enter a comment
ca: Si us plau, introduïu un comentari

en: Please enter a comment.
ca: Si us plau, introduïu un comentari.

en: Please enter a name for the editorial fields
ca: Si us plau, introdueix un nom per als camps editorials

en: Please enter a name for the editorial fields.
ca: Si us plau, introdueix un nom per als camps editorials.

en: Please enter a slug for the editorial fields.
ca: Si us plau, introdueix un slug per als camps editorials.

en: Please enter a valid, non-numeric name for the editorial fields.
ca: Si us plau, introdueix un nom vàlid, no numèric per als camps editorials.

en: Please select a valid metadata type.
ca: Si us plau, selecciona un tipus de metadades vàlid.

en: Please select at least one event
ca: Si us plau, selecciona almenys un esdeveniment

en: Please, wait! Loading the form fields...
ca: Si us plau, espereu! Carregant els camps del formulari...

en: Popular Editorial Fields
ca: Camps Editorals Populars

en: Position
ca: Posició

en: Post
ca: Publicació

en: Post Date
ca: Data de la publicació

en: Post ID: %d
ca: ID de publicació: %d

en: Post Status
ca: Estat de la publicació

en: Post Status Widget
ca: Widget d'estat de la publicació

en: Post Type
ca: Tipus de publicació

en: Post Types
ca: Tipus de posts

en: Post could not be created
ca: No s'ha pogut crear la publicació

en: Post created successfully
ca: Publicació creada amb èxit

en: Post date updated.
ca: Data de publicació actualitzada.

en: Post does not exist
ca: El post no existeix

en: Post moved to the trash. | %d posts moved to the trash.
ca[0]: Publicació moguda a la paperera.
ca[1]: %d publicacions mogudes a la paperera.

en: Post not found
ca: Post no trobat

en: Post restored from the Trash. | %d posts restored from the Trash.
ca[0]: Publicació restaurada de la paperera.
ca[1]: %d publicacions restaurades de la paperera.

en: Post status updated.
ca: Estat de la publicació actualitzat.

en: Post type
ca: Tipus de post

en: Post type not found
ca: Tipus de publicació no trobat

en: Post type:
ca: Tipus de publicació:

en: Post type: %s
ca: Tipus de publicació: %s

en: Post types to show
ca: Tipus de publicacions a mostrar

en: Post types to show:
ca: Tipus de publicacions a mostrar:

en: Posts at a Glance
ca: Publicacions de manera ràpida

en: Posts publish time format
ca: Format de temps de publicació dels posts

en: Preview
ca: Previsualització

en: Preview &#8220;%s&#8221;
ca: Previsualitzar &#8220;%s&#8221;

en: Previous Post
ca: Publicació anterior

en: Previous status
ca: Estat anterior

en: Print
ca: Imprimir

en: Private
ca: Privat

en: Publish Date
ca: Data de publicació

en: Publish Time
ca: Hora de publicació

en: Publish on
ca: Publicar en

en: PublishPress Debug Log
ca: Registre de depuració de PublishPress

en: PublishPress Planner helps you plan and publish content inside WordPress. Features include a content calendar, kanban board, and notifications.
ca: PublishPress Planner t'ajuda a planificar i publicar contingut dins de WordPress. Les funcions inclouen un calendari de contingut, un tauler kanban i notificacions.

en: PublishPress Planner tried to load multiple times. Please, deactivate and remove other instances of PublishPress, specially if you are using PublishPress Pro.
ca: PublishPress Planner ha intentat carregar múltiples vegades. Si us plau, desactiveu i elimineu altres instàncies de PublishPress, especialment si esteu utilitzant PublishPress Pro.

en: PublishPress Revisions integration
ca: Integració de PublishPress Revisions

en: PublishPress Settings
ca: Configuració de PublishPress

en: Published
ca: Publicat

en: Publishing Time
ca: Temps de publicació

en: Receiver
ca: Destinatari

en: Regenerate calendar feed secret
ca: Regenerar el secret del feed del calendari

en: Register editorial fields for these post types:
ca: Registre els camps editorials per a aquests tipus de publicacions:

en: Remove
ca: Eliminar

en: Remove PublishPress ads and branding
ca: Elimina anuncis i marca PublishPress

en: Reorder
ca: Reordenar

en: Reorder Columns
ca: Reordena Columnes

en: Reorder Filters
ca: Reordenar filtres

en: Reply
ca: Respondre

en: Reply to this comment
ca: Respondre a aquest comentari

en: Reply: %s
ca: Respondre: %s

en: Request Support
ca: Sol·licitar suport

en: Reschedule
ca: Reprogramar

en: Reset
ca: Restablir

en: Reset Filters
ca: Restableix filtres

en: Reviews
ca: Reseñas

en: Revision Author
ca: Autor de la Revisió

en: Revision Status
ca: Estat de la revisió

en: Role
ca: Rol

en: Roles
ca: Rols

en: Sat
ca: Sab

en: Save
ca: Desar

en: Save Changes
ca: Desa els canvis

en: Save and edit
ca: Desa i edita

en: Saving...
ca: Desant...

en: Scheduled
ca: Programat

en: Scheduled for %d receivers. Click here to display them.
ca: Programat per a %d receptors. Feu clic aquí per mostrar-los.

en: Search
ca: Cerca

en: Search Comments
ca: Cerca de comentaris

en: Search Editorial Fields
ca: Cerca Camps Editorals

en: Search Metakey
ca: Cerca Metakey

en: Search Notifications
ca: Cerca notificacions

en: Search box
ca: Caixa de cerca

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
ca: Resultats de la cerca per &#8220;%s&#8221;

en: Select %s
ca: Selecciona %s

en: Select Metakey
ca: Selecciona Metakey

en: Select Type
ca: Selecciona Tipus

en: Select at least one option for each section.
ca: Seleccioneu almenys una opció per a cada secció.

en: Select option...
ca: Selecciona l'opció...

en: Select roles...
ca: Selecciona rols...

en: Send reminder notifications
ca: Enviar notificacions de recordatori

en: Sending content...
ca: Enviant contingut...

en: Sent
ca: Enviat

en: Sep
ca: Set

en: Settings
ca: Configuració

en: Settings updated successfully.
ca: Configuració actualitzada correctament.

en: Seven months
ca: Set mesos

en: Show %s more
ca: Mostrar %s més

en: Show Revision
ca: Mostrar revisió

en: Show active notifications
ca: Mostrar notificacions actives

en: Show content from
ca: Mostra contingut de

en: Show on Content Calendar and Overview form
ca: Mostrar al calendari de contingut i al formulari d'overview

en: Show on Post Types screen
ca: Mostrar a la pantalla de tipus de publicacions

en: Show the "Notify me" and "Stop notifying me" links for these post types:
ca: Mostra els enllaços "Notifica'm" i "Atura de notificar-me" per a aquests tipus de publicacions:

en: Show today's date in the first row
ca: Mostrar la data d'avui a la primera fila

en: Single Select
ca: Selecció única

en: Site Administrator
ca: Administrador del lloc

en: Six months
ca: Sis mesos

en: Six months ago
ca: Fa sis mesos

en: Size
ca: Mida

en: Skip current user
ca: Saltar usuari actual

en: Skip notifications for the user who triggered the action
ca: Saltar notificacions per l'usuari que va activar l'acció

en: Skipped
ca: Saltat

en: Slack integration for notifications
ca: Integració de Slack per a notificacions

en: Slug already in use. Please choose another.
ca: El slug ja està en ús. Si us plau, trieu-ne un altre.

en: Sorry! You're not subscribed to any posts!
ca: Ho sento! No esteu subscrit a cap publicació!

en: Sorry, you can't delete this editorial comment because it has some replies.
ca: Ho sento, no pots eliminar aquest comentari editorial perquè té algunes respostes.

en: Sorry, you don't have the privileges to add editorial comments. Please talk to your Administrator.
ca: Ho sento, no tens els privilegis per afegir comentaris editorials. Si us plau, parla amb el teu administrador.

en: Sorry, you don't have the privileges to delete this editorial comment. Please talk to your Administrator.
ca: Ho sento, no tens els privilegis per eliminar aquest comentari editorial. Si us plau, parla amb el teu administrador.

en: Sorry, you don't have the privileges to edit editorial comments. Please talk to your Administrator.
ca: Ho sento, no tens els privilegis per editar comentaris editorials. Si us plau, parla amb el teu administrador.

en: Sorry, you don't have the privileges to edit this editorial comment. Please talk to your Administrator.
ca: Ho sento, no tens els privilegis per editar aquest comentari editorial. Si us plau, parla amb el teu administrador.

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: Start date
ca: Data d'inici

en: Status
ca: Estat

en: Status was changed for %1$s #%2$s "%3$s" by %4$s %5$s
ca: L'estat va ser canviat per %1$s #%2$s "%3$s" per %4$s %5$s

en: Statuses to display publish time
ca: Estats per mostrar l'hora de publicació

en: Stop notifying me
ca: Deixa de notificar-me

en: Subject
ca: Assumpte

en: Subject:
ca: Assumpte:

en: Submit
ca: Envia

en: Submitted on
ca: Enviat el

en: Subscribe in iCal or Google Calendar
ca: Subscriure's a iCal o Google Calendar

en: Success
ca: Èxit

en: Sun
ca: Diumenge

en: Tag | Tags
ca[0]: Etiqueta
ca[1]: Etiquetes

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Taxonomy not set.
ca: Taxonomia no establerta.

en: Ten months
ca: Deu mesos

en: Terms
ca: Termes

en: Terms not set.
ca: Termes no establerts.

en: The "slug" is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
ca: El "slug" és la versió amigable per a l'URL del nom. Normalment és tot en minúscules i conté només lletres, números i guions.

en: The Events Calendar Integration
ca: Integració amb The Events Calendar

en: The description can be used to communicate with your team about what the field is for.
ca: La descripció es pot utilitzar per comunicar-te amb el teu equip sobre per a què és el camp.

en: The description can be used to communicate with your team about what the metadata is for.
ca: La descripció es pot utilitzar per comunicar-te amb el teu equip sobre per a què serveix la metadada.

en: The field type cannot be changed once created.
ca: El tipus de camp no es pot canviar un cop creat.

en: The name is for labeling the editorial fields.
ca: El nom és per etiquetar els camps editorials.

en: The notification was set as "Scheduled" but the cron task is not found
ca: La notificació es va establir com a "Programada" però la tasca cron no es troba

en: The notifications module will need to be enabled for this widget to display.
ca: El mòdul de notificacions haurà d'estar habilitat perquè aquest widget es mostri.

en: The parent log was deleted or probably rescheduled
ca: El registre pare ha estat eliminat o probablement reprogramat

en: The selected post type is not enabled for the calendar.
ca: El tipus de publicació seleccionat no està habilitat per al calendari.

en: The selected user doesn't have enough permissions to be set as the post author.
ca: L'usuari seleccionat no té suficients permisos per ser establert com a autor de la publicació.

en: The slug cannot be changed once the term has been created.
ca: El slug no es pot canviar un cop s'ha creat el terme.

en: There are no PublishPress modules registered
ca: No hi ha cap mòdul de PublishPress registrat

en: There are no posts in the range or filter specified.
ca: No hi ha publicacions en el rang o filtre especificat.

en: There was a problem of some sort. Try again or contact your administrator.
ca: Hi ha hagut un problema d'alguna mena. Torneu-ho a provar o contacteu amb el vostre administrador.

en: There was an error updating the post. Please try again.
ca: Hi ha hagut un error actualitzant la publicació. Si us plau, torna-ho a provar.

en: This action was taken on %1$s at %2$s %3$s
ca: Aquesta acció es va realitzar el %1$s a les %2$s %3$s

en: This comment can't be deleted because it has one or more replies. Before deleting it make sure to delete all the replies first.
ca: Aquesta comentari no es pot eliminar perquè té una o més respostes. Abans d'eliminar-lo, assegureu-vos d'eliminar totes les respostes primer.

en: This editorial fields type is not yet supported.
ca: Aquest tipus de camps editorials encara no és compatible.

en: This email was sent %s.
ca: Aquest correu electrònic va ser enviat %s.

en: This field will be available for these post types.
ca: Aquest camp estarà disponible per a aquests tipus de publicacions.

en: This field will be viewable on the overview screens for these post types.
ca: Aquest camp serà visible a les pantalles d'overview per a aquests tipus de publicacions.

en: This is a preview of the scheduled message. The content can still change until the notification is sent.
ca: Aquesta és una vista prèvia del missatge programat. El contingut encara pot canviar fins que s'enviï la notificació.

en: This is the default publish date from today for posts moving to the Scheduled status.
ca: Aquesta és la data de publicació per defecte d'avui per a les publicacions que es mouen a l'estat de Programat.

en: This notification is very similar to another one sent less than %d minutes ago for the same receiver
ca: Aquesta notificació és molt similar a una altra enviada fa menys de %d minuts per al mateix receptor

en: This post was last updated on
ca: Aquesta publicació es va actualitzar per última vegada el

en: This will prevent too many notifications being sent for the same or similar events. Set this to a higher number if you are receiving duplicate emails.
ca: Això evitarà que es enviïn massa notificacions per als mateixos o similars esdeveniments. Estableix-ho a un nombre més alt si estàs rebent correus electrònics duplicats.

en: This won't have any effect unless you have at least one workflow targeting the "Users who selected "Notify me" for the content" option.
ca: Això no tindrà cap efecte a menys que tingueu almenys un flux de treball que apunti a l'opció "Usuaris que han seleccionat "Notifiqueu-me" per al contingut".

en: Three months
ca: Tres mesos

en: Three months ago
ca: Fa tres mesos

en: Three weeks
ca: Tres setmanes

en: Thu
ca: Dij

en: Title
ca: Títol

en: Title: %s
ca: Títol: %s

en: To date
ca: Fins a la data

en: To refine your workflow with custom Post Statuses, install the %sPublishPress Statuses%s plugin.
ca: Per refinar el teu flux de treball amb estats de publicació personalitzats, instal·la el plugin %sPublishPress Statuses%s.

en: Today
ca: Avui

en: Trash
ca: Paperera

en: Tue
ca: Dim

en: Twelve months
ca: Dotze mesos

en: Two months
ca: Dos mesos

en: Two months ago
ca: Fa dos mesos

en: Two weeks
ca: Dues setmanes

en: Type
ca: Tipus

en: Undefined error found
ca: S'ha trobat un error indefinit

en: Undo
ca: Desfer

en: Unpublished Content
ca: Contingut no publicat

en: Untitled
ca: Sense títol

en: Update Editorial Fields
ca: Actualitzar camps editorials

en: Update Editorial fields term
ca: Actualitzar el terme dels camps editorials

en: Update Note
ca: Actualitzar nota

en: Updating the post date dynamically doesn't work for published content. Please <a href='%s'>edit the post</a>.
ca: Actualitzar la data de la publicació dinàmicament no funciona per al contingut publicat. Si us plau, <a href='%s'>edita la publicació</a>.

en: Upgrade to Pro
ca: Actualitza a Pro

en: Upgrade to PublishPress Planner Pro
ca: Actualitza a PublishPress Planner Pro

en: Use post meta in notifications
ca: Utilitza meta de publicació en les notificacions

en: User
ca: Usuari

en: User Url
ca: URL de l'usuari

en: User making changes or comments
ca: Usuari que realitza canvis o comentaris

en: User role
ca: Rol d'usuari

en: User: %s (%d)
ca: Usuari: %s (%d)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Users
ca: Usuaris

en: Users who selected "Notify me" for the content
ca: Usuaris que han seleccionat "Notifiqueu-me" per al contingut

en: View
ca: Veure

en: View &#8220;%s&#8221;
ca: Veure &#8220;%s&#8221;

en: View &#8220;%s&#8221; on Google Maps
ca: Veure &#8220;%s&#8221; a Google Maps

en: View Knowledge Base
ca: Veure la Base de Coneixement

en: View: %s
ca: Veure: %s

en: Warning
ca: Advertència

en: Wed
ca: Dime

en: Weeks
ca: Setmanes

en: What the post needs to cover.
ca: El que el post ha de cobrir.

en: What to say?
ca: Què dir?

en: When an editorial comment is added
ca: Quan s'afegeix un comentari editorial

en: When taxonomy is updated
ca: Quan la taxonomia es actualitza

en: When the content is moved to a new status
ca: Quan el contingut es mou a un nou estat

en: When the content is updated
ca: Quan el contingut es actualitza

en: When the first draft needs to be ready.
ca: Quan ha de ser llest el primer esborrany.

en: When the status is changed
ca: Quan es canvia l'estat

en: When to notify?
ca: Quan notificar?

en: Who to notify?
ca: Qui notificar?

en: Widget Options
ca: Opcions del widget

en: WordPress Scheduler
ca: Programador de WordPress

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Workflow Settings
ca: Configuració del flux de treball

en: Workflow has users enrolled
ca: El flux de treball té usuaris inscrits

en: Workflow: %s
ca: Flux de treball: %s

en: Workflows
ca: Fluxos de treball

en: Years
ca: Anys

en: Yes
ca: Sí

en: You are receiving this email because you are subscribed to "%s".
ca: Estàs rebent aquest correu electrònic perquè estàs subscrit a "%s".

en: You can add dynamic information to the Subject or Body text using the following shortcodes:
ca: Pots afegir informació dinàmica al text de l'Assumpte o del Cos utilitzant els següents codis curts:

en: You can add editorial comments to a post once you've saved it for the first time.
ca: Pots afegir comentaris editorials a una publicació un cop l'hagis desat per primera vegada.

en: You can see all editorial comments on this %s here:
ca: Podeu veure tots els comentaris editorials en aquest %s aquí:

en: You do not have any editorial fields enabled
ca: No teniu cap camp editorial habilitat

en: You do not have any public taxonomies
ca: No teniu cap taxonomia pública

en: You do not have necessary permissions to complete this action.
ca: No tens els permisos necessaris per completar aquesta acció.

en: You do not have permission to add new %s
ca: No tens permís per afegir un nou %s

en: You do not have permission to edit selected post.
ca: No tens permís per editar la publicació seleccionada.

en: You do not have permission to move post to selected post status.
ca: No tens permís per moure la publicació a l'estat de publicació seleccionat.

en: You do not have permission to move post to this status
ca: No teniu permís per moure la publicació a aquest estat

en: You don't have any notifications
ca: No tens cap notificació

en: You're using PublishPress Planner Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
ca: Estàs utilitzant PublishPress Planner Free. La versió Pro té més característiques i suport. %sActualitza a Pro%s

en: [%1$s] %2$s Published: "%3$s"
ca: [%1$s] %2$s publicat: "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Restored (from Trash ): "%3$s"
ca: [%1$s] %2$s restaurat (des de la paperera): "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Status Changed for "%3$s"
ca: [%1$s] %2$s Estat canviat per "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Trashed: "%3$s"
ca: [%1$s] %2$s eliminat: "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Unpublished: "%3$s"
ca: [%1$s] %2$s No publicat: "%3$s"

en: [%1$s] New %2$s Created: "%3$s"
ca: [%1$s] Nova %2$s creada: "%3$s"

en: [%1$s] New Editorial Comment: "%2$s"
ca: [%1$s] Nou comentari editorial: "%2$s"

en: asynchronous
ca: asíncron

en: by
ca: per

en: edit
ca: editar

en: email
ca: correu electrònic

en: field
ca: camp

en: for
ca: per

en: group %d: %s
ca: grup %d: %s

en: iCal secret key regenerated. Please inform all users they will need to resubscribe.
ca: Clau secreta iCal regenerada. Si us plau, informa a tots els usuaris que hauran de tornar a subscriure's.

en: minutes
ca: minuts

en: role:%s
ca: rol:%s

en: said on %1$s at %2$s
ca: ha dit el %1$s a les %2$s

en: settings
ca: configuracions

en: shortcode
ca: codi curt

en: synchronous
ca: sincró

[ctx: taxonomy general name]
en: Editorial Field
ca: Camp Editorial

[ctx: taxonomy singular name]
en: Editorial Field
ca: Camp Editorial

en: to
ca: a

en: user
ca: usuari
