PublishPress Permissions Free 4.8.2 - en to sl-SI translation catalogue (1115 entries)

en:  %1$sFix Sub-%2$s Permissions%3$s
sl-SI:  %1$sPopravi Sub-%2$s dovoljenja%3$s

en: "Hide Private" settings only apply to custom privacy (Member, Premium, Staff, etc.)
sl-SI: "Skrij zasebno" nastavitve veljajo samo za prilagojeno zasebnost (Član, Premium, Osebje itd.)

en: %1$s Permissions %2$s*%3$s
sl-SI: %1$s Dovoljenja %2$s*%3$s

en: %1$s access for %2$s is BLOCKED within %3$s, unless enabled by another Permission.
sl-SI: %1$s dostop za %2$s je ZAVRNJEN v %3$s, razen če ga omogoči drugo dovoljenje.

en: %1$s access for %2$s is BLOCKED, unless enabled by another Permission.
sl-SI: %1$s dostop za %2$s je BLOKIRAN, razen če ga omogoči drugo dovoljenje.

en: %1$s access for %2$s is ENABLED within %3$s, regardless of role capabilities.
sl-SI: %1$s dostop za %2$s je OMOGOČEN v %3$s, ne glede na zmogljivosti vlog.

en: %1$s access for %2$s is ENABLED, regardless of role capabilities.
sl-SI: %1$s dostop za %2$s je OMOGOČEN, ne glede na sposobnosti vloge.

en: %1$s queries in %2$s seconds. %3$s MB used.
sl-SI: %1$s poizvedb v %2$s sekundah. %3$s MB porabljenih.

en: %1$s won&#39;t work until you upgrade %2$s to version %3$s or later.
sl-SI: %1$s ne bo deloval, dokler ne nadgradite %2$s na različico %3$s ali novejšo.

en: %1$s won&#39;t work until you upgrade PHP to version %2$s or later. Current version: %3$s
sl-SI: %1$s ne bo deloval, dokler ne nadgradite PHP na različico %2$s ali novejšo. Trenutna različica: %3$s

en: %1$s won&#39;t work until you upgrade WordPress to version %2$s or later.
sl-SI: %1$s ne bo deloval, dokler ne nadgradite WordPress na različico %2$s ali novejšo.

en: %1$sDisable%2$s all filtering for anonymous users
sl-SI: %1$sOnemogoči%2$s vse filtriranje za anonimne uporabnike

en: %1$sDo not apply%2$s metagroup permissions for Administrators
sl-SI: %1$sNe uporabljaj%2$s dovoljenj metagrupe za skrbnike

en: %1$sGroup Type:%2$s %3$s
sl-SI: %1$sTip skupine:%2$s %3$s

en: %1$sUsers who have Extra Roles assigned directly%2$s
sl-SI: %1$sUporabniki, ki imajo dodeljene dodatne vloge neposredno%2$s

en: %1$sUsers who have Extra Roles or Specific Permissions directly%2$s
sl-SI: %1$sUporabniki, ki imajo Dodatne Vloge ali Specifična Dovoljenja neposredno%2$s

en: %1$sUsers who have Specific Permissions assigned directly%2$s
sl-SI: %1$sUporabniki, ki imajo dodeljena specifična dovoljenja neposredno%2$s

en: %s (All Types)
sl-SI: %s (Vse vrste)

en: %s (previous install)
sl-SI: %s (prejšnja namestitev)

en: %s Manager
sl-SI: %s upravitelj

en: %s Permissions
sl-SI: %s dovoljenja

en: %s Roles
sl-SI: %s vlog

en: %s Visibility
sl-SI: %s Vidnost

en: %s author page added | %s author pages added
sl-SI[0]: %s avtorska stran dodana
sl-SI[1]: %s avtorski strani dodani
sl-SI[2]: %s avtorska stran dodana
sl-SI[3]: %s avtorski strani dodani

en: %s group deleted | %s groups deleted
sl-SI[0]: %s skupina izbrisana
sl-SI[1]: %s skupin izbrisanih

en: %s is a PRO feature
sl-SI: %s je PRO funkcija

en: %s is available in PRO
sl-SI: %s je na voljo v PRO

en: %s more
sl-SI: %s več

en: %s&nbsp;details
sl-SI: %s&nbsp;podrobnosti

en: %s, more...
sl-SI: %s, več...

en: %sEdit WordPress Role%s
sl-SI: %sUredi vlogo WordPress%s

en: %sPosts / Pages Listing:%s %s
sl-SI: %sSeznam objav / strani:%s %s

en: (Blocked)
sl-SI: (Zablokirano)

en: (Default access)
sl-SI: (Privzeti dostop)

en: (Default access: Blocked)
sl-SI: (Privzeti dostop: Blokirano)

en: (Default access: Enabled)
sl-SI: (Privzeti dostop: Omogočeno)

en: (No setting)
sl-SI: (Brez nastavitve)

en: (Statuses Pro capability)
sl-SI: (Zmožnost Statusi Pro)

en: (all post types)
sl-SI: (vse vrste objav)

en: (any WP role)
sl-SI: (katero koli WP vlogo)

en: (from primary role or group membership)
sl-SI: (iz primarne vloge ali članstva v skupini)

en: (invalid role definition)
sl-SI: (neveljavna definicija vloge)

en: (login timed out)
sl-SI: (prijava je potekla)

en: (no parent)
sl-SI: (brez nadrejene)

en: (none)
sl-SI: (nobeno)

en: (select...)
sl-SI: (izberite...)

en: (unpublished)
sl-SI: (neobjavljeno)

en: (user field)
sl-SI: (uporabniško polje)

en: (using default capabilities due to invalid %s definition)
sl-SI: (uporaba privzetih zmogljivosti zaradi neveljavne definicije %s)

en: <strong>This plugin can be deleted.</strong>
sl-SI: <strong>Ta vtičnik lahko izbrišete.</strong>

en: = %1$s and sub-%1$s
sl-SI: = %1$s in pod-%1$s

en: = Blocked
sl-SI: = Blokirano

en: = Enabled
sl-SI: = Omogočeno

en: = Limitation
sl-SI: = Omejitev

en: = sub-%s only
sl-SI: = samo pod-%s

en: A presspermit.com key appears to be active. <a href="%s" target="_blank">Contact us</a> for assistance in migrating your account to publishpress.com.
sl-SI: Videti je, da je ključ presspermit.com aktiven. <a href="%s" target="_blank">Kontaktirajte nas</a> za pomoč pri prenosu vašega računa na publishpress.com.

en: About
sl-SI: O aplikaciji

en: About PublishPress Permissions
sl-SI: O PublishPress Dovoljenjih

en: Access Circles
sl-SI: Dostopne kroge

en: Access the Teaser settings admin screen.
sl-SI: Dostop do upravljalskega zaslona za nastavitve teasers.

en: Access to the Settings screen.
sl-SI: Dostop do zaslona Nastavitve.

en: Access to the Teaser screen.
sl-SI: Dostop do zaslona Teaser.

en: Accommodate front end uploading solutions that require page editing capabilities for the async upload request
sl-SI: Prilagodi rešitve za nalaganje na sprednjem koncu, ki zahtevajo sposobnosti za urejanje strani za asinkroni zahtevek za nalaganje

en: Account
sl-SI: Račun

en: Active
sl-SI: Aktivno

en: Active Plugin
sl-SI: Aktivni vtičnik

en: Active Plugin Integration
sl-SI: Aktivna integracija vtičnikov

en: Add
sl-SI: Dodaj

en: Add Author Page&hellip;
sl-SI: Dodaj stran avtorja&hellip;

en: Add Extra Roles
sl-SI: Dodaj dodatne vloge

en: Add New
sl-SI: Dodaj novo

en: Add New Group
sl-SI: Dodaj novo skupino

en: Add New Permission Group
sl-SI: Dodaj novo skupino dovoljenj

en: Add Pages
sl-SI: Dodaj strani

en: Add Role
sl-SI: Dodaj vlogo

en: Add Roles
sl-SI: Dodaj Vloge

en: Add Selected Permissions
sl-SI: Dodaj izbrane pravice

en: Add Specific Permissions
sl-SI: Dodaj Specifična Dovoljenja

en: Add User Permissions
sl-SI: Dodaj dovoljenja uporabnika

en: Add new pages to a parent page
sl-SI: Dodaj nove strani k nadrejeni strani

en: Add selected users to Permission Group
sl-SI: Dodaj izbrane uporabnike v skupino dovoljenj

en: Add taxonomy columns to Edit Posts screen
sl-SI: Dodaj stolpce taksonomije na zaslonu Uredi objave

en: Adds compatibility or integration with ACF, bbPress, Relevanssi, CMS Tree Page View, Custom Post Type UI, Subscribe2, WPML, various other plugins. Configure any BuddyPress Group as a Permissions Group. For multisite, provides network-wide Permission Groups.
sl-SI: Dodaja združljivost ali integracijo z ACF, bbPress, Relevanssi, CMS Tree Page View, Custom Post Type UI, Subscribe2, WPML in različnimi drugimi vtičniki. Konfigurirajte katero koli skupino BuddyPress kot Skupino Dovoljenj. Za multisite omogoča skupine dovoljenj v omrežju.

en: Adjustment
sl-SI: Prilagoditev

en: Administrators
sl-SI: Skrbniki

en: Advanced
sl-SI: Napredno

en: Advanced Configuration
sl-SI: Napredna konfiguracija

en: Advanced Custom Fields
sl-SI: Napredna prilagojena polja

en: Advanced Integration
sl-SI: Napredna integracija

en: Advanced Settings
sl-SI: Napredne nastavitve

en: Advanced search controls
sl-SI: Napredni nadzori iskanja

en: After %s:
sl-SI: Po %s:

en: After the user logs in, they will be redirected back to the original post they were viewing.
sl-SI: Ko se uporabnik prijavi, bo preusmerjen nazaj na prvotno objavo, ki jo je gledal.

en: All
sl-SI: Vse

en: All Enabled and Blocked Permissions are ignored for this role.
sl-SI: Vsa omogočena in blokirana dovoljenja so za to vlogo ignorirana.

en: All Post Types
sl-SI: Vse vrste objav

en: All Role Usage settings will be reset to DEFAULTS.  Are you sure?
sl-SI: Vse nastavitve uporabe vlog bodo ponastavljene na PRIVZETE. Ste prepričani?

en: All Sides
sl-SI: Vse strani

en: All Statuses
sl-SI: Vsi Statusi

en: All Users
sl-SI: Vsi uporabniki

en: All capabilities defined for this WordPress role will be applied in supplemental assignments:
sl-SI: Vse zmožnosti, določene za to WordPress vlogo, bodo uporabljene v dopolnilnih dodelitvah:

en: All post teaser settings were reset to defaults.
sl-SI: Vse nastavitve predogledov objav so bile ponastavljene na privzete vrednosti.

en: All post teaser settings were updated.
sl-SI: Vse nastavitve predogledov objav so bile posodobljene.

en: All settings in this form (including those on undisplayed tabs) will be reset to DEFAULTS.  Are you sure?
sl-SI: Vse nastavitve v tej obliki (vključno tiste na neprikazanih zavihkih) bodo ponastavljene na PRIVZETE.  Ali ste prepričani?

en: All settings were reset to defaults.
sl-SI: Vse nastavitve so bile ponastavljene na privzete.

en: All settings were updated.
sl-SI: Vse nastavitve so bile posodobljene.

en: All users (including anonymous)
sl-SI: Vsi uporabniki (vključno z anonimnimi)

en: All users who are logged in and have a role on the site
sl-SI: Vsi uporabniki, ki so prijavljeni in imajo vlogo na spletnem mestu

en: All users with a WordPress %s role
sl-SI: Vsi uporabniki z vlogo WordPress %s

en: All users with the WordPress role of %s
sl-SI: Vsi uporabniki z WordPress vlogo %s

en: Allow Administrators to be added to Permission Groups, even though they are not restricted
sl-SI: Dovoli administratorjem, da bodo dodani v skupine dovoljenj, čeprav niso omejeni

en: Allow Renaming of uneditable Items
sl-SI: Dovoli preimenovanje neurejenih elementov

en: Allow non-Administrators to Quick Edit or Bulk Edit (possibly allowing them to bypass restrictions).
sl-SI: Dovolite ne-administratorjem, da hitro uredijo ali množično uredijo (kar bi jim lahko omogočilo obhod omejitev).

en: Allow non-Administrators to rename menu items they cannot fully edit. Menu items will be locked into current positions.
sl-SI: Dovoli neadministratorjem, da preimenujejo menijske elemente, ki jih ne morejo popolnoma urejati. Menijski elementi bodo zaklenjeni na trenutnih pozicijah.

en: Allow the {All} and {Anonymous} metagroups to be granted specific reading permissions for private content
sl-SI: Dovoli metaskupinam {All} in {Anonymous} dodelitev specifičnih dovoljenj za branje zasebne vsebine

en: Allow users to edit files they have uploaded, regardless of other restrictions.
sl-SI: Dovoli uporabnikom, da urejajo datoteke, ki so jih naložili, ne glede na druge omejitve.

en: Allow users to edit files uploaded by other users if they are attached to a post the user is allowed to edit.
sl-SI: Dovoli uporabnikom, da urejajo datoteke, ki so jih naložili drugi uporabniki, če so priložene objavi, ki jo uporabnik lahko ureja.

en: Allow users to edit their new posts
sl-SI: Dovoli uporabnikom, da urejajo svoje nove objave

en: Allow users to manage selected terms.
sl-SI: Dovolite uporabnikom, da upravljajo z izbranimi izrazi.

en: Allows Permission Group membership to be date-limited (delayed and/or scheduled for expiration). Simple date picker UI alongside group membership selection.
sl-SI: Dovoli, da je članstvo v Skupini Dovoljenj časovno omejeno (zamujeno in/ali načrtovano za potek). Preprost uporabniški vmesnik za izbiro datuma poleg izbire članstva v skupini.

en: Allows creation of a new post (of any type) for each selected user, using an existing post as the pattern.
sl-SI: Omogoča ustvarjanje nove objave (katerikoli vrsti) za vsakega izbranega uporabnika, z uporabo obstoječe objave kot vzorca.

en: Always auto-assign a category if none are selected and user lacks permission for default category
sl-SI: Vedno samodejno dodelite kategorijo, če ni izbrana in uporabnik nima dovoljenja za privzeto kategorijo

en: Always auto-assign a post tag if none are selected
sl-SI: Vedno samodejno dodeli oznako objavi, če ni izbrana

en: Always auto-assign a term of this taxonomy if none are selected
sl-SI: Vedno samodejno dodeli izraz te taksonomije, če ni izbran

en: Anonymous users (not logged in)
sl-SI: Anonimni uporabniki (niso prijavljeni)

en: Any role-based %1$s access for %2$s is LIMITED. It applies only within %3$s, along with other specified %4$s.
sl-SI: Vsak dostop %1$s na osnovi vlog za %2$s je OMEJEN. Uporablja se samo v %3$s, skupaj z drugimi določenimi %4$s.

en: Any role-based %1$s access for %2$s is LIMITED. It applies to only %3$s, along with other specified %4$s.
sl-SI: Vsak dostop %1$s na osnovi vlog za %2$s je OMEJEN. Uporablja se samo za %3$s, skupaj z drugimi določenimi %4$s.

en: Apply
sl-SI: Uporabi

en: Apply Teaser to Private Posts
sl-SI: Uporabi povzetek za zasebne prispevke

en: Apply permission controls to WooCommerce products and product categories.
sl-SI: Uporabite nadzore dovoljenj za izdelke WooCommerce in kategorije izdelkov.

en: Apply permission controls to events and event-related content.
sl-SI: Uporabite nadzor dovoljenj za dogodke in vsebine, povezane z dogodki.

en: Approve
sl-SI: Odobri

en: Arbitrary Capabilities
sl-SI: Poljubne zmožnosti

en: Are you sure you want to remove the selected user(s) from exceptions?
sl-SI: Ali ste prepričani, da želite odstraniti izbrane uporabnike iz izjem?

en: Assign (All Types)
sl-SI: Dodeli (vse vrste)

en: Assign Extra Roles or Permissions on the Edit Permissions screen.
sl-SI: Dodelite dodatne vloge ali dovoljenja na zaslonu za ureditev dovoljenj.

en: Assign Publish Permissions separate from Edit Permissions
sl-SI: Dodeli dovoljenja za objavo ločeno od dovoljenj za urejanje

en: Assign Term
sl-SI: Dodeli izraz

en: Assign Terms
sl-SI: Dodeli pogoje

en: Assign for selected %s only
sl-SI: Dodeli samo za izbrane %s

en: Assign for selected and sub-%s
sl-SI: Dodeli za izbrane in pod-%s

en: Assign for selected and sub-terms
sl-SI: Dodeli za izbrane in pod-pogoje

en: Assign for selected term only
sl-SI: Dodeli samo za izbrani pogoj

en: Assign for sub-%s only
sl-SI: Dodeli samo za pod-%s

en: Assign for sub-terms only
sl-SI: Dodeli samo za pod-pogoje

en: Assign post and term permissions to BuddyPress groups for enhanced content control.
sl-SI: Dodelite dovoljenja za objave in termine skupinam BuddyPress za izboljšano upravljanje s vsebino.

en: Assign post permissions to BuddyPress groups
sl-SI: Dodelite dovoljenja za objave skupinam BuddyPress

en: Assign term permissions to BuddyPress groups
sl-SI: Dodelite dovoljenja za termine skupinam BuddyPress

en: Assign to %s
sl-SI: Dodeli %s

en: Assigned for %s and sub-%s.
sl-SI: Dodeljeno za %s in pod-%s.

en: Assigned for sub-%s only.
sl-SI: Dodeljeno samo za pod-%s.

en: Assignment
sl-SI: Dodelitev

en: Attached Files Private setting available
sl-SI: Na voljo je nastavitev zasebnosti priloženih datotek

en: Attached media do not have any comments, so don't append clauses to comment queries for them
sl-SI: Priloženi mediji nimajo nobenih komentarjev, zato ne dodajaj klavzul k poizvedbam za komentarje zanje

en: Authenticated site users, except for Administrators
sl-SI: Avtorizirani uporabniki strani, razen administratorjev

en: Author Search / Select
sl-SI: Iskanje / Izbira avtorja

en: Authors
sl-SI: Avtorji

en: Auto-assign available term if default term is unavailable
sl-SI: Samodejno dodeli razpoloženi izraz, če privzeti izraz ni na voljo

en: Auto-create a page for each user of specified roles. Compatible with several Team / Staff plugins.
sl-SI: Samodejno ustvarite stran za vsakega uporabnika določenih vlog. Združljivo z več vtičniki za Ekipo / Osebje.

en: Automatic .htaccess file management
sl-SI: Samodejno upravljanje datoteke .htaccess

en: Automatically detect and avoid duplicate posts
sl-SI: Samodejno zaznaj in se izogni podvojenim objavam

en: Automatically generate a personal page for each user. This feature is available in PublishPress Permissions Pro.
sl-SI: Samodejno ustvarite osebno stran za vsakega uporabnika. Ta funkcionalnost je na voljo v PublishPress Permissions Pro.

en: Automatically generate posts for users
sl-SI: Samodejno generiraj objave za uporabnike

en: Automatically redirect users to a login page or custom page when they try to access restricted content.
sl-SI: Samodejno preusmerite uporabnike na stran za prijavo ali prilagojeno stran, ko poskušajo dostopati do omejene vsebine.

en: Available Constant
sl-SI: Razpoložljiva konstanta

en: Back to Role Usage List
sl-SI: Nazaj na seznam uporabe vlog

en: Back to permissions list
sl-SI: Nazaj na seznam dovoljenj

en: Background Color:
sl-SI: Barva ozadja:

en: Beaver editor integration
sl-SI: Integracija Beavera

en: Before %s:
sl-SI: Pred %s:

en: Block
sl-SI: Blokiraj

en: Block URL access
sl-SI: Blokiraj dostop do URL-jev

en: Blocked
sl-SI: Zablokirano

en: Blocked:
sl-SI: Blokirano:

en: Border Color:
sl-SI: Barva robov:

en: Border Position:
sl-SI: Položaj robov:

en: Border Radius (px):
sl-SI: Polmer roba (px):

en: Border Width (px):
sl-SI: Širina robov (px):

en: Both
sl-SI: Oboje

en: Bottom
sl-SI: Dno

en: Builder
sl-SI: Graditelj

en: Builder interface compatibility
sl-SI: Združljivost vmesnika graditelja

en: Bulk Actions
sl-SI: Masovne akcije

en: Bulk Add / Remove Groups on Users Screen
sl-SI: Masovno dodajanje / odstranjevanje skupin na zaslonu Uporabniki

en: Bulk Add Author Pages on Users screen
sl-SI: Masovno dodajanje strani avtorjev na zaslonu Uporabniki

en: Bulk Create Author Posts
sl-SI: Masovno ustvarjanje objav avtorjev

en: Bulk Page Creation
sl-SI: Masovno ustvarjanje strani

en: CMS Tree View
sl-SI: Pogled drevesa CMS

en: Cache
sl-SI: Predpomnilnik

en: Can bypass restrictive "Set as Parent" Permissions (for all hierarchical post types).
sl-SI: Lahko obide omejujoča dovoljenja "Nastavi kot starša" (za vse hierarhične vrste objav).

en: Change Request Notifications
sl-SI: Obvestila o zahtevah za spremembo

en: Chars
sl-SI: Znakov

en: Choose how many posts to create per user
sl-SI: Izberi, koliko objav želiš ustvariti na uporabnika

en: Choose whether to use the default message style or customize the appearance of teaser messages.
sl-SI: Izberite, ali želite uporabiti privzeti slog sporočila ali prilagoditi videz sporočil s predogledom.

en: Choose which post type you want to configure teaser settings for.
sl-SI: Izberite, za katero vrsto objave želite konfigurirati nastavitve predogledov.

en: Circle member's capabilities apply only for other member's posts
sl-SI: Zmožnosti člana kroga veljajo le za objave drugih članov

en: Circle members will be blocked from accessing Revisions authored by non-members.
sl-SI: Člani kroga bodo blokirani pri dostopu do revizij, ki jih je ustvaril nečlan.

en: Circle membership does not limit page association (page parent setting) ability
sl-SI: Članstvo v krogu ne omejuje sposobnosti povezovanja strani (nastavitev starša strani)

en: Clear
sl-SI: Počisti

en: Click to list/edit universal permissions
sl-SI: Kliknite za prikaz/urejanje univerzalnih dovoljenj

en: Click to show only users who have Specific Permissions assigned directly
sl-SI: Kliknite za prikaz samo uporabnikov, ki imajo dodeljena posebna dovoljenja neposredno

en: Click to show only users who have extra roles
sl-SI: Kliknite za prikaz samo uporabnikov, ki imajo dodatne vloge

en: Click to show only users who have no group
sl-SI: Kliknite za prikaz samo uporabnikov, ki nimajo skupine

en: Comma-separated list of mime types to exclude from File Access filtering
sl-SI: Seznam mime tipov, ločenih s vejico, ki jih je treba izključiti iz filtriranja dostopa do datotek

en: Comma-separated list of mime types to include in File Access filtering (bypassing others)
sl-SI: Seznam mime tipov, ločenih z vejicami, ki jih je treba vključiti v filtriranje dostopa do datotek (obhod drugih)

en: Comma-separated list of post types to limit the effect of PP_UNFILTERED_FRONT and apply_filters( 'presspermit_skip_cap_filtering' )
sl-SI: Seznam tipov objav, ločenih s vejico, za omejitev učinka PP_UNFILTERED_FRONT in apply_filters( 'presspermit_skip_cap_filtering' )

en: Commerce
sl-SI: Trgovina

en: Community
sl-SI: Skupnost

en: Compare Features
sl-SI: Primerjaj funkcije

en: Compatibility Mode: Apply extra redirect
sl-SI: Način združljivosti: Uporabi dodatno preusmeritev

en: Compatibility Pack
sl-SI: Paketen združljivosti

en: Compatibility Packs
sl-SI: Paketi združljivosti

en: Compatibility with Edit Permissions in Beaver Builder.
sl-SI: Združljivost z urejanjem dovoljenj v Beaver Builderju.

en: Compatibility with Edit Permissions in CMS Tree View.
sl-SI: Združljivost z urejanjem dovoljenj v pogledu drevesa CMS.

en: Compatibility with Edit Permissions in Elementor.
sl-SI: Združljivost z urejanjem dovoljenj v Elementoru.

en: Compatibility with Edit Permissions in Nested Pages.
sl-SI: Združljivost z urejanjem dovoljenj v gnezdenih straneh.

en: Compatibility with PublishPress Statuses plugin.
sl-SI: Združljivost s PublishPress Statuses vtičnikom.

en: Compatibility with SearchWP term filtering for advanced search capabilities.
sl-SI: Združljivost s filtriranjem izrazov SearchWP za napredne možnosti iskanja.

en: Compatibility with YooTheme builder and term permissions.
sl-SI: Združljivost s YooTheme graditeljem in dovoljenji za izraze.

en: Configure custom teaser text for this post type.
sl-SI: Konfigurirajte prilagojeno besedilo teaser za to vrsto objave.

en: Configured Teaser Text
sl-SI: Konfigurirano besedilo teaserja

en: Constants
sl-SI: Konstante

en: Contact
sl-SI: Kontakt

en: Contact Us
sl-SI: Kontaktirajte nas

en: Contact the PublishPress team
sl-SI: Kontaktirajte ekipo PublishPress

en: Content requires additional permissions.
sl-SI: Vsebina zahteva dodatna dovoljenja.

en: Contributors
sl-SI: Sodelavci

en: Control access to Field Groups
sl-SI: Nadzor dostopa do skupin polj

en: Control access to custom post statuses. This workflow feature is available in PublishPress Permissions Pro.
sl-SI: Nadzorujte dostop do prilagojenih statusov objav. Ta funkcionalnost delovnega toka je na voljo v PublishPress Permissions Pro.

en: Control access to post visibility statuses. This workflow feature is available in PublishPress Permissions Pro.
sl-SI: Nadzorujte dostop do statusov vidnosti objav. Ta funkcionalnost delovnega toka je na voljo v PublishPress Permissions Pro.

en: Control assignment of selected terms to %s.
sl-SI: Določite dodelitev izbranih izrazov %s.

en: Control deletion of selected %s.
sl-SI: Nadzor brisanja izbranega %s.

en: Control deletion of this %s.
sl-SI: Nadzorujte brisanje tega %s.

en: Control direct access to Media files
sl-SI: Nadzor neposrednega dostopa do medijskih datotek

en: Control editing of selected %s.
sl-SI: Nadzor urejanja izbranega %s.

en: Control editing of this %s.
sl-SI: Nadzorujte urejanje tega %s.

en: Control front-end access to Field Groups with advanced permission management.
sl-SI: Nadzorujte dostop na sprednjem koncu do Skupin Polj z naprednim upravljanjem dovoljenj.

en: Control frontend viewing of selected %s.
sl-SI: Nadzor ogledov sprednjega dela izbranega %s.

en: Control frontend viewing of this %s.
sl-SI: Nadzorujte ogled tega %s na sprednjem delu.

en: Control if this %s can be selected as a Parent Page.
sl-SI: Nadzorujte, ali je ta %s mogoče izbrati kot starševsko stran.

en: Control management of selected groups.
sl-SI: Nadzor upravljanja izbranih skupin.

en: Control publishing of selected %s.
sl-SI: Nadzor objavljanja izbranega %s.

en: Control publishing of this %s.
sl-SI: Nadzorujte objavljanje tega %s.

en: Control term management for selected %s.
sl-SI: Nadzor upravljanja izrazov za izbran %s.

en: Control term management for this %s.
sl-SI: Nadzorujte upravljanje izrazov za to %s.

en: Control which terms can be set as a Parent of other terms.
sl-SI: Nadzorujte, kateri izrazi se lahko nastavijo kot starši drugih izrazov.

en: Control who add this %s to %s.
sl-SI: Nadzorujte, kdo doda to %s v %s.

en: Control who add this %s to all post types.
sl-SI: Nadzorujte, kdo doda to %s v vse tipe objav.

en: Control who can assign terms to this %s.
sl-SI: Nadzorujte, kdo lahko dodeli izraze temu %s.

en: Control who can create a revision of %s with this %s.
sl-SI: Nadzorujte, kdo lahko ustvari revizijo %s s tem %s.

en: Control who can create a revision of all post types in this %s.
sl-SI: Nadzorujte, kdo lahko ustvari revizijo vseh vrst objav v tem %s.

en: Control who can create a revision of this %s.
sl-SI: Nadzorujte, kdo lahko ustvari revizijo tega %s.

en: Control who can edit %s with this %s.
sl-SI: Nadzorujte, kdo lahko ureja %s s tem %s.

en: Control who can edit all post types in this %s.
sl-SI: Nadzorujte, kdo lahko ureja vse vrste objav v tem %s.

en: Control who can select this %s as a parent %s.
sl-SI: Nadzorujte, kdo lahko izbere ta %s kot starševski %s.

en: Control who can select this page as parent %s.
sl-SI: Nadzorujte, kdo lahko izbere to stran kot starševsko %s.

en: Control who can submit a revision of %s with this %s.
sl-SI: Nadzorujte, kdo lahko predloži revizijo %s s tem %s.

en: Control who can submit a revision of all post types in this %s.
sl-SI: Nadzorujte, kdo lahko predloži revizijo vseh vrst objav v tem %s.

en: Control who can submit a revision of this %s.
sl-SI: Nadzorujte, kdo lahko predloži revizijo tega %s.

en: Control who can view %s with this %s.
sl-SI: Nadzorujte, kdo lahko gleda %s s tem %s.

en: Control who can view all post types in this %s.
sl-SI: Nadzorujte, kdo lahko gleda vse vrste objav v tem %s.

en: Convert to "Blocked"
sl-SI: Pretvori v "Blokirano"

en: Convert to "Enabled"
sl-SI: Pretvori v "Omogočeno"

en: Convert to "Limit to"
sl-SI: Pretvori v "Omejeno na"

en: Copy
sl-SI: Kopiraj

en: Copy Roles and Permissions
sl-SI: Kopiraj vloge in dovoljenja

en: Copy Roles and Permissions from:
sl-SI: Kopiraj vloge in dovoljenja iz:

en: Coverage
sl-SI: Pokritost

en: Create Custom Groups.
sl-SI: Ustvarite prilagojene skupine.

en: Create Group
sl-SI: Ustvari skupino

en: Create New %s
sl-SI: Ustvari nov %s

en: Create New Permission Group
sl-SI: Ustvari novo skupino dovoljenj

en: Create Posts for Your Users
sl-SI: Ustvari objave za svoje uporabnike

en: Create Revision
sl-SI: Ustvari revizijo

en: Create Revision of
sl-SI: Ustvari revizijo

en: Create new Permission Groups and set the name and description.
sl-SI: Ustvarite nove skupine dovoljenj in nastavite ime ter opis.

en: Create or synchronize posts to match users. Designed for Team / Staff plugins, but with broad usage potential.
sl-SI: Ustvarite ali uskladite objave, da se ujemajo z uporabniki. Namenjeno vtičnikom za Ekipo / Osebje, vendar z širokim potencialom uporabe.

en: Create time-limited permission group memberships with automatic expiration.
sl-SI: Ustvarite članstva skupin z omejenim časom z avtomatskim potekom.

en: Current Selections:
sl-SI: Trenutne izbire:

en: Current Settings:
sl-SI: Trenutne nastavitve:

en: Custom Group
sl-SI: Prilagojena skupina

en: Custom Groups
sl-SI: Prilagojene skupine

en: Custom status permissions
sl-SI: Dovoljenja za prilagojene statuse

en: Customer
sl-SI: Stranka

en: Customize
sl-SI: Prilagodi

en: Customize Permission Groups caption on user profile
sl-SI: Prilagodi napis Skupine Dovoljenj na profilu uporabnika

en: Customize Permissions screen title for Groups
sl-SI: Prilagodi naslov zaslona Dovoljenja za Skupine

en: Customize the appearance of teaser message displayed to blocked users.
sl-SI: Prilagodite videz sporočila teaserja, ki se prikaže blokiranim uporabnikom.

en: Customize the login notice message shown to non-logged-in users when using the "Excerpt" teaser type.
sl-SI: Prilagodite sporočilo obvestila za prijavo, ki se prikaže uporabnikom, ki niso prijavljeni, ko uporabljajo vrsto predogleda "Povzetek".

en: Customize the login notice message shown to non-logged-in users when using the "First X Characters" teaser type.
sl-SI: Prilagodite sporočilo obvestila za prijavo, ki se prikaže uporabnikom, ki niso prijavljeni, ko uporabljajo vrsto predogleda "Prvih X znakov".

en: Customize the message shown to users who are blocked from viewing the full content when using the "Read More" teaser type.
sl-SI: Prilagodite sporočilo, ki se prikaže uporabnikom, ki so blokirani pri ogledovanju celotne vsebine, ko uporabljajo vrsto predogleda "Preberi več".

en: Database Maintenance
sl-SI: Vzdrževanje baze podatkov

en: Decide which status to use for new posts
sl-SI: Odloči, katero stanje uporabiti za nove objave

en: Default
sl-SI: Privzeto

en: Default All
sl-SI: Privzeto Vse

en: Defined Constant
sl-SI: Določena konstanta

en: Delay membership start date
sl-SI: Zamudite datum začetka članskega obdobja

en: Delete
sl-SI: Izbriši

en: Delete Custom Groups.
sl-SI: Izbrišite prilagojene skupine.

en: Delete Permission Groups.
sl-SI: Izbrišite skupine dovoljenj.

en: Delete settings on plugin deletion
sl-SI: Izbriši nastavitve ob brisanju vtičnika

en: Description
sl-SI: Opis

en: Description:
sl-SI: Opis:

en: Detailed Feature Grid
sl-SI: Podroben pregled funkcij

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
sl-SI: Podrobna dokumentacija je na voljo tudi na spletni strani vtičnika.

en: Detect Dynamically Mapped WP Roles
sl-SI: Odkrij dinamično dodeljene WP vloge

en: Detect user roles which are appended dynamically but not stored to the WP database. May be useful for sites that sync with Active Directory or other external user registration systems.
sl-SI: Zaznaj uporabniške vloge, ki so dinamično dodane, a niso shranjene v WP bazo podatkov. Lahko je koristno za spletna mesta, ki se sinhronizirajo z Active Directory ali drugimi zunanjimi sistemi za registracijo uporabnikov.

en: Determines the default setting of Permissions > Settings > Editing > Auto-assign default terms
sl-SI: Določa privzeto nastavitev Dovoljenja > Nastavitve > Urejanje > Samodejno dodeli privzete izraze

en: Determines the default value of Permissions > Settings > Editing > Auto-assign default term
sl-SI: Določa privzeto vrednost Dovoljenja > Nastavitve > Urejanje > Samodejno dodeli privzeti izraz

en: Development use only (on front end, do not replace 'post_status = 'publish'' clause with filtered equivalent)
sl-SI: Samo za razvojno uporabo (na sprednjem koncu ne zamenjajte klavzule 'post_status = 'publish'' z filtriranim ekvivalentom)

en: Development use only (suppresses post_status = 'publish' clause for unfiltered post types with anonymous user)
sl-SI: Samo za razvojno uporabo (zatira klavzulo post_status = 'publish' za nefiltrirane tipe objav z anonimnim uporabnikom)

en: Direct Assignment
sl-SI: Neposredna dodelitev

en: Direct-Assigned
sl-SI: Neposredno dodeljeno

en: Direct-assigned
sl-SI: Neposredno dodeljeno

en: Directly control specific files
sl-SI: Neposredno nadzirajte specifične datoteke

en: Disable Permissions filtering for users who are not logged in.
sl-SI: Onemogočite filtriranje dovoljenj za uporabnike, ki niso prijavljeni.

en: Disable auto-determination of how many levels of page tree to make visble by default. Instead, use specified value.
sl-SI: Onemogoči samodejno določanje, koliko ravni drevesa strani naj bo privzeto vidnih. Namesto tega uporabi določen vrednost.

en: Disable front end filtering for all users (subject to limitation by PP_UNFILTERED_FRONT_TYPES)
sl-SI: Onemogoči filtriranje na sprednji strani za vse uporabnike (podvrženo omejitvam PP_UNFILTERED_FRONT_TYPES)

en: Disable front end filtering if logged user is a content administrator (normally filter to force inclusion of readable private posts in get_pages() listing, post counts, etc.
sl-SI: Onemogoči filtriranje na sprednji strani, če je prijavljen uporabnik skrbnik vsebine (običajno filtriraj za prisilno vključitev berljivih zasebnih objav v get_pages() seznam, število objav itd.

en: Disabled Type
sl-SI: Onemogočena vrsta

en: Dismiss
sl-SI: Zavrzi

en: Display Administrative Hints
sl-SI: Prikaži administrativne namige

en: Display Module Hints
sl-SI: Prikaži namige modula

en: Display a custom column on Edit Posts screen for all related taxonomies which are enabled for Permissions filtering.
sl-SI: Prikaži prilagojen stolpec na zaslonu za urejanje objav za vse sorodne taksonomije, ki so omogočene za filtriranje dovoljenj.

en: Display a custom hint on Permissions > User Groups
sl-SI: Prikaži prilagojen namig o dovoljenjih > uporabniških skupinah

en: Display a role dropdown alongside the user search input box to narrow results.
sl-SI: Prikaži spustni meni vlog ob iskalnem polju uporabnika za zožitev rezultatov.

en: Display all advanced settings
sl-SI: Prikaži vse napredne nastavitve

en: Display all permission operations in a single metabox with tabs (modern UI). When disabled, each operation has a separate metabox (legacy UI).
sl-SI: Prikažite vse operacije dovoljenj v eni metaboxu s zavihki (moderna uporabniška izkušnja). Ko je onemogočeno, ima vsaka operacija ločen metabox (stara uporabniška izkušnja).

en: Display descriptive captions for features available in missing or deactivated modules.
sl-SI: Prikaži opisne napise za funkcije, ki so na voljo v manjkajočih ali deaktiviranih modulih.

en: Display descriptive captions on Permissions screens.
sl-SI: Prikažite opisne napise na zaslonih dovoljenj.

en: Display for readable non-private posts:
sl-SI: Prikaži za berljive javne objave:

en: Display for readable private posts:
sl-SI: Prikaži za berljive zasebne objave:

en: Display links if user doesn't have access
sl-SI: Prikaži povezave, če uporabnik nima dostopa

en: Display mode for readable non-private posts
sl-SI: Način prikaza za berljive javne objave

en: Display mode for readable private posts
sl-SI: Način prikaza za berljive zasebne objave

en: Displayed permissions are those assigned for the "%1$s" type. You can also %2$sdefine universal %3$s permissions which apply to all related post types%4$s.
sl-SI: Prikazane pravice so tiste, dodeljene za tip "%1$s". Prav tako lahko %2$sopredelite univerzalne %3$s pravice, ki veljajo za vse povezane tipe objav%4$s.

en: Displayed permissions are those assigned for the "%1$s" type.%2$sYou can also %3$sdefine universal %4$s permissions which apply to all related post types%5$s.
sl-SI: Prikazane pravice so tiste, dodeljene za tip "%1$s".%2$s Prav tako lahko %3$sopredelite univerzalne %4$s pravice, ki veljajo za vse povezane tipe objav%5$s.

en: Do not alter the Media Library listing provided by WordPress.
sl-SI: Ne spreminjaj seznama Medijske knjižnice, ki ga zagotavlja WordPress.

en: Do not auto-assign a category (except standard default category if user has permission)
sl-SI: Ne dodeljujte samodejno kategorije (razen standardne privzete kategorije, če ima uporabnik dovoljenje)

en: Do not auto-assign a post tag
sl-SI: Ne dodeljuj samodejno oznake objavi

en: Do not auto-assign a term if the user has permission for more than one term in the taxonomy
sl-SI: Ne dodeljujte samodejno izraza, če ima uporabnik dovoljenje za več kot en izraz v taksonomiji

en: Do not auto-assign a term of this taxonomy
sl-SI: Ne dodeljuj samodejno izraza te taksonomije

en: Documentation
sl-SI: Dokumentacija

en: Don't add a Permissions menu. Instead, add menu items to the Users and Settings menus.
sl-SI: Ne dodajaj menija Dovoljenja. Namesto tega dodaj menijske postavke v menije Uporabniki in Nastavitve.

en: Don't allow non-Administrators to see others' unattached uploads, regardless of Permissions settings.  Their own unattached uploads are still accessible unless option 'own_attachments_always_editable' is set false
sl-SI: Ne dovolite, da ne-administratorji vidijo drugih nepovezanih nalaganj, ne glede na nastavitve dovoljenj. Njihova lastna nepovezana nalaganja so še vedno dostopna, razen če je možnost 'own_attachments_always_editable' nastavljena na false

en: Don't apply CSS to hide empty Nav Menus
sl-SI: Ne uporabi CSS za skrivanje praznih navigacijskih menijev

en: Don't apply content teaser to get_pages() results (leave unreadable posts hidden)
sl-SI: Ne uporabljaj vsebinskega teaserja za rezultate get_pages() (pusti, da so neberljive objave skrite)

en: Don't assign or apply specific permissions for the 'media' type
sl-SI: Ne dodeljujte ali uporabite specifična dovoljenja za tip 'mediji'

en: Don't assign or apply specific permissions for the 'page' type
sl-SI: Ne dodeljujte ali uporabite specifična dovoljenja za tip 'stran'

en: Don't assign or apply specific permissions for the 'post' type
sl-SI: Ne dodeljujte ali uporabite specifična dovoljenja za tip 'objava'

en: Don't assign or apply specific permissions for the specified custom post type
sl-SI: Ne dodeljuj ali ne uporabljaj specifičnih dovoljenj za določeni prilagojen tip objave

en: Don't credit implicit 'manage_nav_menus' capability to users who have 'edit_theme_options' or 'switch_themes' capability
sl-SI: Ne pripisujte implicitne sposobnosti 'manage_nav_menus' uporabnikom, ki imajo sposobnosti 'edit_theme_options' ali 'switch_themes'

en: Don't define an 'Approved' status, even if Status Control feature is active
sl-SI: Ne definirajte statusa 'Odobreno', tudi če je funkcija nadzora statusa aktivna

en: Don't filter comment display or moderation within wp-admin
sl-SI: Ne filtriraj prikaza komentarjev ali moderiranja v wp-admin

en: Don't filter term post counts in get_terms() call
sl-SI: Ne filtriraj števila objav izrazov v klicu get_terms()

en: Don't include readable private pages in the Pages widget or other wp_list_pages() / get_pages() results
sl-SI: Ne vključuj berljivih zasebnih strani v pripomoček Strani ali druge rezultate wp_list_pages() / get_pages()

en: Don't require any additional capabilities for management of Nav Menu settings (normally require 'manage_menu_settings', 'edit_others_pages' or 'publish_pages')
sl-SI: Ne zahtevajte nobenih dodatnih sposobnosti za upravljanje nastavitev menija navigacije (normalno zahtevajo 'manage_menu_settings', 'edit_others_pages' ali 'publish_pages')

en: Don't tweak the admin menu indexes to position Permissions menu under Users
sl-SI: Ne prilagajaj indeksov administratorskega menija, da bi postavil meni Dovoljenja pod Uporabniki

en: Duplicate %1$s module activated (%2$s in folder %3$s).
sl-SI: Podvojen %1$s modul aktiviran (%2$s v mapi %3$s).

en: E-Commerce
sl-SI: E-trgovina

en: ERROR
sl-SI: NAPAKA

en: Edit
sl-SI: Uredi

en: Edit %s
sl-SI: Uredi %s

en: Edit Files
sl-SI: Uredi datoteke

en: Edit Permissions
sl-SI: Uredi dovoljenja

en: Edit Permissions (%s)
sl-SI: Uredi dovoljenja (%s)

en: Edit Role Usage
sl-SI: Uredi uporabo vlog

en: Edit Tag for All Post Types
sl-SI: Uredi oznako za vse tipe objav

en: Edit Tag for Posts
sl-SI: Uredi oznako za objave

en: Edit User
sl-SI: Uredi uporabnika

en: Edit User Permissions
sl-SI: Uredi dovoljenja uporabnika

en: Edit other users' files if attached to an editable post
sl-SI: Uredi datoteke drugih uporabnikov, če so priložene urejanju prispevka

en: Edit own file uploads, even if they become attached to an uneditable post.
sl-SI: Uredi lastne naloge datotek, tudi če postanejo priložene neurejenemu prispevku.

en: Edit role capabilities directly
sl-SI: Neposredno urejanje zmogljivosti vlog

en: Edit the name and description of existing Permission Groups.
sl-SI: Uredite ime in opis obstoječih skupin dovoljenj.

en: Edit this user's group membership
sl-SI: Uredi članstvo te uporabnikove skupine

en: Editing
sl-SI: Urejanje

en: Editing Permissions
sl-SI: Urejanje dovoljenj

en: Editing can't be granted to non-users.
sl-SI: Urejanje ni mogoče dodeliti neuporabnikom.

en: Editor Options
sl-SI: Možnosti urejevalnika

en: Editors
sl-SI: Uredniki

en: Elementor editor integration
sl-SI: Integracija urejevalnika Elementor

en: Eliminate extra filtering queries on Nav Menu update, even for non-Administrators
sl-SI: Odpravite dodatne filtrirne poizvedbe pri posodobitvi menija navigacije, tudi za neadministratorje

en: Email
sl-SI: E-pošta

en: Enable
sl-SI: Omogoči

en: Enable Circles
sl-SI: Omogoči kroge

en: Enable metabox on %s editing screen
sl-SI: Omogoči metabox na %s zaslonu za urejanje

en: Enable on Permissions screen
sl-SI: Omogoči na zaslonu dovoljenj

en: Enable post contributors or authors with pp_set_edit_permissions capability to set editing Permissions on posts authored by others
sl-SI: Omogoči prispevkom ali avtorjem s sposobnostjo pp_set_edit_permissions, da nastavijo dovoljenja za urejanje na prispevkih, ki jih avtorji drugih

en: Enabled
sl-SI: Omogočeno

en: Enabled:
sl-SI: Omogočeno:

en: Enforce distinct edit, delete capability requirements for Media
sl-SI: Uveljavi posebne zahteve za urejanje in brisanje za medijske vsebine

en: Event post permissions
sl-SI: Dovoljenja za objave dogodkov

en: Event taxonomy controls
sl-SI: Nadzor taksonomije dogodkov

en: Events
sl-SI: Dogodki

en: Everyone
sl-SI: Vsi

en: Excerpt Only
sl-SI: Samo povzetek

en: Exclude restricted posts from XML sitemaps to maintain proper SEO indexing.
sl-SI: Izključite omejene objave iz XML zemljevidov za ohranjanje pravilne SEO indeksacije.

en: Expand access to allow specified items regardless of role capabilities or restrictions.
sl-SI: Razširite dostop, da omogočite določene elemente ne glede na zmožnosti ali omejitve vlog.

en: Extra Roles
sl-SI: Dodatne vloge

en: Extra Roles %1$s(for this user)%2$s
sl-SI: Dodatne vloge %1$s(za tega uporabnika)%2$s

en: Extra Roles %1$s(from primary role or %2$sgroup membership%3$s)%4$s
sl-SI: Dodatne vloge %1$s(iz primarne vloge ali %2$sgroup membership%3$s)%4$s

en: Extra Roles %1$s(from primary role or group membership)%2$s
sl-SI: Dodatne vloge %1$s(iz primarne vloge ali članstva v skupini)%2$s

en: Extra Roles assignment available for {All} and {Anonymous} metagroups
sl-SI: Dodelitev dodatnih vlog je na voljo za {All} in {Anonymous} metagrupe

en: Extra Roles cause "_posts" capabilities in the Pattern Role (Author, Editor, etc.) to be assigned for the selected post type. Enable this setting to also include all other capabilities in the Pattern Role.
sl-SI: Dodatne vloge povzročajo, da se sposobnosti "_posts" v vzorčni vlogi (avtor, urednik itd.) dodelijo izbranemu tipu objave. Omogočite to nastavitev, da vključite tudi vse druge sposobnosti v vzorčno vlogo.

en: Extra Roles on User Profile
sl-SI: Dodatne vloge na uporabniškem profilu

en: Feature Moved
sl-SI: Funkcija premaknjena

en: Featured Image:
sl-SI: Prikazana slika:

en: Features
sl-SI: Funkcije

en: Feed Replacement Text (use %permalink% for post URL)
sl-SI: Besedilo za zamenjavo vira (uporabite %permalink% za URL objave)

en: Feed Replacement Text:
sl-SI: Besedilo za zamenjavo vira:

en: Fewest Users
sl-SI: Najmanj uporabnikov

en: Fields
sl-SI: Polja

en: File Access
sl-SI: Dostop do datotek

en: File Access key with on-demand regeneration
sl-SI: Ključ za dostop do datoteke z regeneracijo na zahtevo

en: Filter Menu Items
sl-SI: Filtriraj menijske elemente

en: Filter priority for 'get_pages' filter (default: 1)
sl-SI: Prioriteta filtra za filter 'get_pages' (privzeto: 1)

en: Filter search results based on View Permissions for secure content discovery.
sl-SI: Filtrirajte rezultate iskanja na podlagi Dovoljenj za Ogled za varno odkrivanje vsebine.

en: Filters direct file access, based on user's access to post(s) which the file is attached to. No additional configuration required. Creates/modifies .htaccess file in uploads folder (and in main folder for multisite).
sl-SI: Filtrira neposreden dostop do datotek, glede na dostop uporabnika do objav, na katere je datoteka priložena. Ni potrebna dodatna konfiguracija. Ustvari/spremeni datoteko .htaccess v mapi za nalaganje (in v glavni mapi za multisite).

en: Find Users by %s
sl-SI: Najdi uporabnike po %s

en: First Name
sl-SI: Ime

en: Font Size (px):
sl-SI: Velikost pisave (px):

en: For Statuses
sl-SI: Za stanja

en: For Teaser compatibility, prevent the pp_permissions argument from being appended to redirects
sl-SI: Za združljivost Teaserja prepreči, da bi se argument pp_permissions dodal preusmeritvam

en: For Teaser compatibility, specify a redirect argument to use instead of redirect_to
sl-SI: Za združljivost Teaserja določi argument preusmeritve, ki se bo uporabljal namesto redirect_to

en: For Teaser compatibility, specify an additional redirect argument other than redirect_to
sl-SI: Za združljivost Teaserja določi dodatni argument preusmeritve, razen redirect_to

en: For additional fields, define constant PP_USER_SEARCH_META_FIELDS
sl-SI: Za dodatna polja okrepi konstantno PP_USER_SEARCH_META_FIELDS

en: For legacy Nav Menus, hide empty nav menu div
sl-SI: Za starinske navigacijske menije skrij prazno div za navigacijski meni

en: For non-Administrators, new Nav Menu items default to being a child of first editable item
sl-SI: Za neadministratorje novi elementi menija navigacije privzeto postanejo otrok prvega urejanega elementa

en: For performance, change the get_pages() database query to return only a subset of fields, excluding post_content
sl-SI: Za zmogljivost spremenite poizvedbo podatkovne baze get_pages() tako, da vrne le podmnožico polj, brez post_content

en: For specialized Media Library permissions, enable the Editing Permissions feature.
sl-SI: Za specializirane pravice v knjižnici medijev omogočite funkcijo Pravice za urejanje.

en: Force detection of WP user roles which are appended dynamically but not stored to the WP database.
sl-SI: Prisili zaznavanje WP uporabniških vlog, ki so dinamično dodane, vendar niso shranjene v WP bazo podatkov.

en: Forum access controls
sl-SI: Nadzor dostopa do foruma

en: Forum-specific permissions
sl-SI: Specifična dovoljenja za forume

en: Forum-specific permissions for bbPress with detailed control over forum access and participation.
sl-SI: Dovoljenja specifična za forum za bbPress z natančnim nadzorom nad dostopom do foruma in sodelovanjem.

en: Front End
sl-SI: Sprednji del

en: Front-end visibility restrictions
sl-SI: Omejitve vidnosti na sprednji strani

en: Full Content
sl-SI: Celotna vsebina

en: Full editing access for all post types. Also gives the ability to edit Permissions for user roles.
sl-SI: Poln dostop do urejanja za vse vrste objav. Prav tako omogoča urejanje dovoljenj za uporabniške vloge.

en: Further details for your installation:
sl-SI: Dodatne podrobnosti za vašo namestitev:

en: General
sl-SI: Splošno

en: Generate posts for user roles that you select
sl-SI: Generiraj objave za uporabniške vloge, ki jih izbereš

en: Get advanced integration features with Nginx, FTP, and more
sl-SI: Pridobite napredne integracijske funkcije z Nginx, FTP in še več

en: Go Pro for time-limited group membership
sl-SI: Pojdite na Pro za članstvo v skupini z omejenim časom

en: Go to %s
sl-SI: Pojdite na %s

en: Group
sl-SI: Skupina

en: Group Members
sl-SI: Člani skupine

en: Group Restrictions are not available because of a constant definition
sl-SI: Omejitve skupin niso na voljo zaradi definicije konstant

en: Group created.
sl-SI: Skupina je bila ustvarjena.

en: Group membership grants access to content of your choice
sl-SI: Članstvo v skupini omogoča dostop do vsebine po vaši izbiri

en: Group restrictions are not recommended.
sl-SI: Omejitve skupine niso priporočene.

en: Group updated.
sl-SI: Skupina posodobljena.

en: Group-based content permissions
sl-SI: Dovoljenja za vsebine na osnovi skupin

en: Groups
sl-SI: Skupine

en: HTML Element IDs:
sl-SI: ID-ji HTML elementov:

en: HTTP status code to send when file access is blocked
sl-SI: HTTP statusna koda, ki jo pošlji, ko je dostop do datoteke blokiran

en: Has Extra Roles
sl-SI: Ima dodatne vloge

en: Has Permissions
sl-SI: Ima dovoljenja

en: Has Permissions Set Directly
sl-SI: Ima dovoljenja nastavljena neposredno

en: Has Specific Permissions
sl-SI: Ima specifična dovoljenja

en: Hidden Content Teaser
sl-SI: Skriti teaser vsebine

en: Hide
sl-SI: Skrij

en: Hide Featured Image when Teaser is applied
sl-SI: Skrij izbrano sliko, ko je uporabljen teaser

en: Hide Groups
sl-SI: Skrij skupine

en: Hide Private Posts if user doesn't have access
sl-SI: Skrij zasebne prispevke, če uporabnik nima dostopa

en: Hide auto-assigned Sub-%s Permissions
sl-SI: Skrij samodejno dodeljene Sub-%s dovoljenja

en: Hide featured image when teaser is applied
sl-SI: Skrij prikazano sliko, ko je uporabljen povzetek

en: Hide for Custom Visibility
sl-SI: Skrij za prilagojeno vidnost

en: Hide links if user doesn't have access
sl-SI: Skrij povezave, če uporabnik nima dostopa

en: Hierarchical content controls
sl-SI: Hierarhična kontrola vsebine

en: If auto-assign term setting is enabled, apply it even if user does not have term assignment limitations
sl-SI: Če je nastavitev za samodejno dodelitev izraza omogočena, jo uporabite, tudi če uporabnik nima omejitev dodelitve izraza

en: If checked, pages blocked from the "All" or "Logged In" groups will still be listed to Administrators.
sl-SI: Če je označeno, bodo strani, blokirane za skupine "Vse" ali "Prijavljeni", še vedno prikazane administratorjem.

en: If disabled, manually "blocked" posts can be unblocked by specific Category / Term Permissions.
sl-SI: Če je onemogočeno, lahko ročno "blokirane" objave odklenete s posebnimi pravicami Kategorija / Pojem.

en: If enabled, corresponding Media edit and delete capabilities must be added to existing roles.
sl-SI: Če je omogočeno, je treba obstoječim vlogam dodati ustrezne možnosti urejanja in brisanja medijev.

en: If enabled, users cannot create new tags for a post unless they have the edit_tags capability. You can manage this with Capabilities > Capabilities > Taxonomies for any role.
sl-SI: Če je omogočeno, uporabniki ne morejo ustvarjati novih oznak za objavo, razen če imajo sposobnost edit_tags. To lahko upravljate z Dovoljenji > Dovoljenja > Taksonomije za katero koli vlogo.

en: If enabled, users cannot create new tags for a post unless they have the edit_tags capability. You can manage this with a WordPress role editor like PublishPress Capabilities.
sl-SI: Če je omogočeno, uporabniki ne morejo ustvarjati novih oznak za objavo, razen če imajo sposobnost edit_tags. To lahko upravljate z urejevalnikom vlog WordPress, kot je PublishPress Capabilities.

en: If group editing is allowed, can also modify group membership.
sl-SI: Če je dovoljena ureditev skupin, lahko tudi spremenite članstvo skupine.

en: If one of the default roles is deleted from the WP database, it will remain available as a pattern role with default WP capabilities (but can be disabled here).
sl-SI: Če je ena od privzetih vlog izbrisana iz WP baze podatkov, bo ostala na voljo kot vzorčna vloga s privzetimi WP zmožnostmi (lahko pa jo tukaj onemogočite).

en: If propagating permissions are assigned to a page branch, overwrite any explicitly assigned permissions in sub-pages
sl-SI: Če so dodeljena propagirana dovoljenja za vejo strani, prekliči vse izrecno dodeljena dovoljenja v podstraneh

en: If some pages have been suppressed from get_pages() results, change child pages' corresponding post_parent values to a visible ancestor
sl-SI: Če so nekatere strani potisnjene iz rezultatov get_pages(), spremenite ustrezne vrednosti post_parent otroških strani na vidnega prednika

en: If some terms have been suppressed from get_terms() results, change child terms' corresponding parent values to a visible ancestor
sl-SI: Če so nekateri izrazi potisnjeni iz rezultatov get_terms(), spremenite ustrezne vrednosti staršev otroških izrazov na vidnega prednika

en: If the user is blocked from reading posts in a category, also block access to category archive page.
sl-SI: Če je uporabniku blokiran dostop do objav v kategoriji, blokirajte tudi dostop do strani arhiva kategorije.

en: If this setting is disabled, you can enable a role by giving it capabilities: list_others_posts, list_others_published_pages, etc.
sl-SI: Če je ta nastavitev onemogočena, lahko vlogi omogočite sposobnosti: list_others_posts, list_others_published_pages itd.

en: If user cannot generally save pages to top level but a page they are editing is already there, allow it to stay at top level even if not yet published
sl-SI: Če uporabnik na splošno ne more shraniti strani na najvišjo raven, vendar je stran, ki jo ureja, že tam, ji dovolite, da ostane na najvišji ravni, tudi če še ni objavljena

en: If user has Nav Menu management capabilities but can't 'edit_theme_options', strip link out of wp-admin Appearance Menu instead of linking it to nav-menus
sl-SI: Če ima uporabnik sposobnosti upravljanja menija navigacije, vendar ne more 'edit_theme_options', odstranite povezavo iz wp-admin Menija videza namesto, da bi jo povezali z meniji-navigacije

en: If you like %s, please leave us a %s rating. Thank you!
sl-SI: Če ti je %s všeč, nam prosim pusti %s oceno. Hvala!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
sl-SI: Če potrebujete pomoč ali imate novo zahtevo za funkcijo, nam sporočite.

en: Inactive
sl-SI: Neaktiven

en: Include scheduled posts in the posts query if user can edit them
sl-SI: Vključi načrtovane objave v poizvedbo objav, če jih lahko uporabnik ureja

en: Insert a login form by using %s[login_form]%s shortcode.
sl-SI: Vstavite obrazec za prijavo z uporabo %s[login_form]%s kratkega kodeksa.

en: Installation History
sl-SI: Zgodovina namestitve

en: Integration Active
sl-SI: Integracija aktivna

en: Integration with ACF, bbPress, BuddyPress, Relevanssi, WPML and other plugins; enhanced Multisite support.
sl-SI: Integracija z ACF, bbPress, BuddyPress, Relevanssi, WPML in drugimi vtičniki; izboljšana podpora za Multisite.

en: Integration with permission groups
sl-SI: Integracija s skupinami dovoljenj

en: Integrations
sl-SI: Integracije

en: Invalid group ID.
sl-SI: Neveljavna ID skupine.

en: Invalid user ID.
sl-SI: Neveljavna ID uporabnika.

en: Knowledge Base
sl-SI: Baza znanja

en: Language-specific content access
sl-SI: Dostop do vsebine, specifične za jezik

en: Last Name
sl-SI: Priimek

en: Learn More
sl-SI: Izvedite več

en: Leave Media Library with normal access criteria based on user's role capabilities
sl-SI: Pusti Medijska knjižnica z običajnimi dostopnimi kriteriji na podlagi sposobnosti uporabnikove vloge

en: Leave terms with no readable posts on WP Navigation Menus
sl-SI: Pusti izraze brez berljivih objav na WP navigacijskih menijih

en: Leave unreadable posts on WP Navigation Menus
sl-SI: Pusti neberljive objave na WP navigacijskih menijih

en: Left
sl-SI: Levo

en: Legacy
sl-SI: Staro

en: Legacy compatibility: front end term filters are not applied on some sites.
sl-SI: Zgodovinska združljivost: filtri izrazov na sprednjem koncu se na nekaterih straneh ne uporabljajo.

en: License
sl-SI: Licenca

en: Limit access based on post authorship and group membership for more granular permissions control.
sl-SI: Omejite dostop na podlagi avtorstva objav in članstva v skupini za bolj natančno upravljanje dovoljenj.

en: Limit attachment access by post permissions
sl-SI: Omejite dostop do priponk z dovoljenji objave

en: Limit front-end category / term filtering
sl-SI: Omeji filtriranje kategorij / izrazov na sprednjem delu

en: Limit to
sl-SI: Omeji na

en: Limit to:
sl-SI: Omeji na:

en: Limit user editing capabilities by role level
sl-SI: Omejite zmožnosti urejanja uporabnikov glede na raven vloge

en: Limited Editing Elements
sl-SI: Omejeni elementi za urejanje

en: Limited Editing Elements feature has moved to <a href="%s">Capabilities > Editor Features</a>.
sl-SI: Funkcija omejenega urejanja elementov se je premaknila na <a href="%s">Zmožnosti > Urejevalske funkcije</a>.

en: Limited Editing Elements feature requires <a href="%s" target="_blank">PublishPress Capabilities</a> plugin.
sl-SI: Funkcija omejenega urejanja elementov zahteva <a href="%s" target="_blank">PublishPress Capabilities</a> vtičnik.

en: Limited User Editors can assign their own role
sl-SI: Omejeni uporabniki uredniki lahko dodelijo svojo lastno vlogo

en: List Files
sl-SI: Seznam datotek

en: List and Single view
sl-SI: Seznam in enojni pogled

en: List other user's uneditable posts
sl-SI: Seznam neurejenih objav drugih uporabnikov

en: List other users' files if attached to a editable post
sl-SI: Seznam datotek drugih uporabnikov, če so priložene urejeni objavi

en: List other users' files if attached to a viewable post
sl-SI: Seznam datotek drugih uporabnikov, če so priložene vidnemu prispevku

en: List other users' unattached files by default
sl-SI: Privzeto seznam datotek drugih uporabnikov, ki niso priložene

en: Listed permissions are those assigned for the "%1$s" type. You can also %2$sdefine universal %3$s permissions which apply to all related post types%4$s.
sl-SI: Naštete pravice so tiste, dodeljene za tip "%1$s". Prav tako lahko %2$sopredelite univerzalne %3$s pravice, ki veljajo za vse povezane tipe objav%4$s.

en: Live Preview
sl-SI: Živa predogled

en: Lock custom menu items
sl-SI: Zakleni prilagojene menijske elemente

en: Logged In
sl-SI: Prijavljen

en: Logged In Users
sl-SI: Prijavljeni uporabniki

en: Logged in Users:
sl-SI: Prijavljeni uporabniki:

en: Login Notice Message
sl-SI: Sporočilo o obvestilu za prijavo

en: Login State
sl-SI: Stanje prijave

en: Make Unattached Files Private
sl-SI: Naredi nepovezane datoteke zasebne

en: Make search function on the post selection metabox look at post content
sl-SI: Iskalna funkcija v metaboxu za izbiro objav naj gleda na vsebino objave

en: Make search function on the post selection metabox look at post excerpt
sl-SI: Iskalna funkcija v metaboxu za izbiro objav naj gleda na izvleček objave

en: Make unattached files private
sl-SI: Naredite nepripete datoteke zasebne

en: Manage PublishPress Permissions plugin settings.
sl-SI: Upravljajte nastavitve vtičnika PublishPress Permissions.

en: Manage members in Custom Groups.
sl-SI: Upravljajte člane v prilagojenih skupinah.

en: Manage other user's Permissions. Also grants capabilities for all post types and statuses.
sl-SI: Upravlja dovoljenja drugih uporabnikov. Prav tako dodeljuje sposobnosti za vse vrste objav in statusov.

en: Management
sl-SI: Upravljanje

en: Max
sl-SI: Največ

en: Max number of hierarchical posts / terms to display at one time (per page)
sl-SI: Največje število hierarhičnih objav/terminov, ki se prikažejo naenkrat (na stran)

en: Max number of non-hierarchical posts / terms to display at one time (per page)
sl-SI: Maksimalno število hierarhičnih objav / izrazov, ki se prikažejo hkrati (na stran)

en: Max number of specific permissions to insert in a single database query (default 1000)
sl-SI: Maksimalno število specifičnih dovoljenj, ki jih je mogoče vstaviti v en sam poizvedbo baze podatkov (privzeto 1000)

en: Media File Protection
sl-SI: Zaščita medijskih datotek

en: Media Library
sl-SI: Medijska knjižnica

en: Member since:
sl-SI: Član od:

en: Membership
sl-SI: Članstvo

en: Membership Notifications
sl-SI: Obvestila o članstvu

en: Message for Blocked Users
sl-SI: Sporočilo za blokirane uporabnike

en: Metabox disabled
sl-SI: Metabox onemogočen

en: Metabox enabled
sl-SI: Metabox omogočen

en: Mirror to %s
sl-SI: Ogledalo na %s

en: Mirror to %s %s
sl-SI: Ogledalo na %s %s

en: Miscellaneous
sl-SI: Razno

en: Modify permissions for these Post Types:
sl-SI: Spremeni dovoljenja za te vrste objav:

en: Modify permissions for these Taxonomies:
sl-SI: Spremeni dovoljenja za te taksonomije:

en: Modify viewing or editing access
sl-SI: Spremenite dostop do ogleda ali urejanja

en: Most Users
sl-SI: Največ uporabnikov

en: Multilang
sl-SI: Večjezično

en: Multilingual
sl-SI: Večjezično

en: Multilingual permission management
sl-SI: Večjezično upravljanje dovoljenj

en: Multilingual support with permission synchronization across content translations.
sl-SI: Podpora za več jezikov z usklajevanjem dovoljenj preko prevodov vsebine.

en: Name
sl-SI: Ime

en: Name (A-Z)
sl-SI: Ime (A-Z)

en: Name (Z-A)
sl-SI: Ime (Z-A)

en: Name:
sl-SI: Ime:

en: Nav Menu (Block)
sl-SI: Navigacijski meni (blok)

en: Nav Menu (Legacy)
sl-SI: Navigacijski meni (stara različica)

en: Nav Menu Editing
sl-SI: Urejanje navigacijskega menija

en: Nav Menus (Block)
sl-SI: Navigacijski meniji (blok)

en: Nav Menus (Legacy)
sl-SI: Navigacijski Meniji (Staro)

en: Navigation Menus:
sl-SI: Navigacijski meniji:

en: Need Permissions Support?
sl-SI: Potrebujete podporo za pravice?

en: Nested Pages
sl-SI: Gnezdene strani

en: Network-Wide Settings
sl-SI: Nastavitve za omrežje

en: Never modify the parent value in the get_terms() result set, even if some terms have been suppressed
sl-SI: Nikoli ne spreminjaj vrednosti starša v rezultatskem naboru get_terms(), tudi če so nekateri izrazi potisnjeni

en: Never modify the post_parent value in the get_pages() result set, even if some pages have been suppressed
sl-SI: Nikoli ne spreminjaj vrednosti post_parent v rezultatskem naboru get_pages(), tudi če so nekatere strani potisnjene

en: New Revision
sl-SI: Nova revizija

en: New group created.
sl-SI: Nova skupina ustvarjena.

en: Nginx integration support
sl-SI: Podpora za integracijo Nginx

en: Nickname
sl-SI: Vzdevek

en: No Action selected!
sl-SI: Noben Udejstvovanje ni izbrano!

en: No Custom Group
sl-SI: Brez prilagojene skupine

en: No Qualification selected!
sl-SI: Noben Kvalifikacija ni izbrana!

en: No Teaser
sl-SI: Brez teaserja

en: No items selected!
sl-SI: Noben predmet ni izbran!

en: No matching groups were found.
sl-SI: Nobene ujemajoče skupine niso bile najdene.

en: No matching roles were found.
sl-SI: Nobene ustrezne vloge niso bile najdene.

en: No redirect
sl-SI: Brez preusmeritve

en: No results found.
sl-SI: Ni najdenih rezultatov.

en: No role exceptions set
sl-SI: Nobene izjeme vlog niso nastavljene

en: No specific user permissions. Use the search box to add users.
sl-SI: Nobene posebne uporabniške pravice. Uporabite iskalno polje za dodajanje uporabnikov.

en: No statuses selected!
sl-SI: Noben status ni izbran!

en: No teaser will be applied
sl-SI: Nobenega teaserja ne bo mogoče uporabiti

en: No user/group specified.
sl-SI: Ni specificiranega uporabnika/skupine.

en: No users selected
sl-SI: Ni izbranih uporabnikov

en: Non-Administrators can set Editing Permissions for their editable posts
sl-SI: Neskrbniki lahko nastavijo dovoljenja za urejanje za svoje urejene objave

en: Non-Administrators can set Reading Permissions for their editable posts
sl-SI: Neskrbniki lahko nastavijo dovoljenja za branje za svoje urejene objave

en: None. All %ss will be hidden by default.
sl-SI: Noben. Vse %ss bodo privzeto skrite.

en: Not Logged In
sl-SI: Nisem prijavljen

en: Not Logged In Users
sl-SI: Uporabniki, ki niso prijavljeni

en: Not Logged In:
sl-SI: Ni prijavljen:

en: Note:
sl-SI: Opomba:

en: Note: BuddyPress Groups and other externally defined groups are not listed here, even if they modify permissions
sl-SI: Opomba: BuddyPress skupine in druge zunaj določene skupine tukaj niso navedene, tudi če spreminjajo pravice.

en: Note: Groups and Roles are always displayed on the Edit User screen.
sl-SI: Opomba: Skupine in vloge so vedno prikazane na zaslonu za urejanje uporabnika.

en: Note: Groups are a more flexible alternative to user roles. You can create groups of users and give or deny them access to areas of your site.
sl-SI: Opomba: Skupine so bolj fleksibilna alternativa uporabniškim vlogam. Lahko ustvarite skupine uporabnikov in jim omogočite ali zavrnete dostop do določenih področij vaše strani.

en: Notes
sl-SI: Opombe

en: Notes regarding Pattern Roles
sl-SI: Opombe glede vlog vzorcev

en: On Users listing, Permission groups in custom column are list filter links instead of group edit links
sl-SI: Na seznamu uporabnikov so skupine dovoljenj v prilagojeni koloni povezave za filtriranje seznama namesto povezav za urejanje skupin

en: On the Pages screen, satisfy a missing edit_private_pages capability by listing uneditable private pages.
sl-SI: Na zaslonu strani izpolnite manjkajočo sposobnost edit_private_pages tako, da prikažete neurejene zasebne strani.

en: On the Posts screen, satisfy a missing edit_others_posts capability by listing other user's uneditable posts.
sl-SI: Na zaslonu objav izpolnite manjkajočo sposobnost edit_others_posts tako, da prikažete neurejene objave drugih uporabnikov.

en: On the Posts screen, satisfy a missing edit_posts capability by listing uneditable drafts.
sl-SI: Na zaslonu objav izpolnite manjkajočo sposobnost edit_posts tako, da prikažete neurejene osnutke.

en: On the site front end, display teaser text for unreadable posts instead of hiding them.
sl-SI: Na sprednjem delu spletnega mesta prikažite besedilo namiga za nepreberne objave namesto, da jih skrijete.

en: On the site front end, replace non-readable content with placeholder text. Can be enabled for any post type. Custom filters are provided but no programming is required for basic usage.
sl-SI: Na sprednjem delu spletnega mesta zamenjajte neberljivo vsebino z besedilom za nadomestitev. Lahko se omogoči za kateri koli tip objave. Zagotovljeni so prilagojeni filtri, vendar programiranje ni potrebno za osnovno uporabo.

en: Only one group is selectable on Add User screen
sl-SI: Na zaslonu Dodaj uporabnika je mogoče izbrati le eno skupino

en: Only one group is selectable on Edit User screen
sl-SI: Na zaslonu Uredi uporabnika je mogoče izbrati le eno skupino

en: Operation
sl-SI: Operacija

en: Optimize your site with advanced privacy and performance controls
sl-SI: Optimizirajte svojo spletno stran z naprednimi nadzori zasebnosti in učinkovitosti

en: Options
sl-SI: Možnosti

en: Order Page Parent dropdown by Title
sl-SI: Naročilna stran: Starševski seznam po naslovu

en: Other plugins (or deactivation of PublishPress Permissions) can prevent sub-page permissions from being properly applied when a new sub-page is created.
sl-SI: Drugi vtičniki (ali deactivacija PublishPress Permissions) lahko preprečijo pravilno uporabo dovoljenj podstrani, ko je ustvarjena nova podstran.

en: Other users will be unable to publish new top-level pages (Parent = "Main Page"), or move a published page from "Main Page" to a different Parent.
sl-SI: Drugi uporabniki ne bodo mogli objaviti novih glavnih strani (Starš = "Glavna stran"), ali premakniti objavljeno stran z "Glavne strani" na drugega starša.

en: PHP Version: %s
sl-SI: PHP različica: %s

en: Padding (px):
sl-SI: Obod (px):

en: Page Approved
sl-SI: Stran odobrena

en: Page Authors, Editors and Administrators
sl-SI: Avtorji strani, uredniki in skrbniki

en: Page Editors and Administrators
sl-SI: Uredniki strani in skrbniki

en: Page Parent selection for editable pages only
sl-SI: Izbira nadrejenega strani samo za urejene strani

en: Page Structure
sl-SI: Struktura strani

en: Pages and custom post types are available in %sPRO%s
sl-SI: Strani in prilagojene vrste objav so na voljo v %sPRO%s

en: Pages can be set or removed from Top Level by:
sl-SI: Strani je mogoče nastaviti ali odstraniti iz vrhnje ravni z:

en: Pattern ID:
sl-SI: ID predloge:

en: Pattern Role
sl-SI: Vloga vzorca

en: Pattern Roles convert 'post' capabilities to the corresponding type-specific capability.  In a normal WP installation, this is the easiest solution.
sl-SI: Vzorec vlog pretvarja zmožnosti 'objave' v ustrezno zmožnost specifično za tip. V normalni WP namestitvi je to najlažja rešitev.

en: Performance: Don't filter category / tag counts
sl-SI: Učinkovitost: Ne filtriraj števila kategorij / oznak

en: Permission Group
sl-SI: Skupina dovoljenj

en: Permission Groups
sl-SI: Skupine dovoljenj

en: Permission Groups on User Profile
sl-SI: Skupine dovoljenj na uporabniškem profilu

en: Permission already selected!
sl-SI: Dovoljenje je že izbrano!

en: Permission synchronization across translations
sl-SI: Sinhronizacija dovoljenj preko prevodov

en: Permission-aware XML sitemaps
sl-SI: XML zemljevidi, zavedajoči se dovoljenj

en: Permission-aware indexing
sl-SI: Indeksiranje, ozaveščeno o dovoljenjih

en: Permission-aware nested view
sl-SI: Dovolenje ozaveščena gnezdena prikaza

en: Permission-aware search results
sl-SI: Rezultati iskanja, ozaveščeni o dovoljenjih

en: Permission-aware tree view
sl-SI: Drevesni pogled z zavedanjem o dovoljenjih

en: Permissions
sl-SI: Dovoljenja

en: Permissions & Access
sl-SI: Dovoljenja & Dostop

en: Permissions Capabilities
sl-SI: Dovoljenja in zmožnosti

en: Permissions Documentation
sl-SI: Dokumentacija o dovoljenjih

en: Permissions Pro was previously active. You are now running the free version, with fewer features.
sl-SI: Permissions Pro je bil prej aktiven. Zdaj uporabljate brezplačno različico, z manj funkcijami.

en: Permissions Settings
sl-SI: Nastavitve pravic

en: Permissions converted. Reload form to view newly saved permissions.
sl-SI: Dovoljenja so pretvorjena. Ponovno naložite obrazec, da si ogledate novo shranjena dovoljenja.

en: Permissions mirrored. Reload form to view newly saved permissions.
sl-SI: Dovoljenja so zrcaljena. Ponovno naložite obrazec, da si ogledate novo shranjena dovoljenja.

en: Permissions screen disabled
sl-SI: Zaslon dovoljenj onemogočen

en: Permissions screen enabled
sl-SI: Zaslon dovoljenj omogočen

en: Permissions setting 'Pages can be set or removed from Top Level by' applies to 'page' type only
sl-SI: Nastavitev dovoljenj 'Strani lahko nastavite ali odstranite iz najvišje ravni' se uporablja samo za tip 'stran'

en: Permissions to enable access are not available because of a constant definition
sl-SI: Dovoljenja za omogočanje dostopa niso na voljo zaradi definicije konstante

en: Permissions&hellip;
sl-SI: Dovoljenja&hellip;

en: Permissions: %1$s %2$s in this %3$s
sl-SI: Dovoljenja: %1$s %2$s v tej %3$s

en: Permissions: %1$s all content in this %2$s for All Post Types
sl-SI: Dovoljenja: %1$s vso vsebino v tej %2$s za vse vrste objav

en: Permissions: %1$s in %2$s
sl-SI: Dovoljenja: %1$s v %2$s

en: Permissions: %1$s this %2$s
sl-SI: Dovoljenja: %1$s to %2$s

en: Permissions: %1$s this %2$s for All Post Types
sl-SI: Dovoljenja: %1$s to %2$s za vse vrste objav

en: Permissions: %s
sl-SI: Pravice: %s

en: Permissions: %s this %s
sl-SI: Pravice: %s to %s

en: Permissions: Assign Terms to this %s
sl-SI: Pravice: Dodelite pogoje temu %s

en: Permissions: Assign this %2$s for All Post Types
sl-SI: Dovoljenja: Dodeli to %2$s za vse vrste objav

en: Permissions: Assign this %2$s to %3$s
sl-SI: Dovoljenja: Dodeli to %2$s %3$s

en: Permissions: Select this %1$s as Parent for All Post Types
sl-SI: Dovoljenja: Izberite to %1$s kot starša za vse vrste objav

en: Permissions: Select this %s as Parent
sl-SI: Pravice: Izberite to %s kot starša

en: Please enter a group name.
sl-SI: Prosim, vnesite ime skupine.

en: Please select a bulk action first.
sl-SI: Najprej izberite množično dejanje.

en: Please select at least one item.
sl-SI: Prosimo, izberite vsaj en element.

en: Please upgrade PublishPress Authors to version 3.8.0 or later for Permissions integration.
sl-SI: Prosimo, nadgradite PublishPress Authors na različico 3.8.0 ali novejšo za integracijo pravic.

en: Post Approved
sl-SI: Objava odobrena

en: Post Capabilities
sl-SI: Zmožnosti objave

en: Post Meta fields to copy when using 'Add Author Page' dropdown on Users screen
sl-SI: Meta polja objave za kopiranje, ko uporabite spustni meni 'Dodaj stran avtorja' na zaslonu uporabnikov

en: Post Statuses for Editorial Workflow
sl-SI: Stanja objav za uredniški delovni postopek

en: Post Type
sl-SI: Vrsta objave

en: Post Types
sl-SI: Vrste objav

en: Post Visibility Statuses
sl-SI: Stanja vidnosti objav

en: Post-specific Permissions take priority
sl-SI: Dovoljenja, specifična za objave, imajo prednost

en: Post-specific and category-specific permissions for creation and editing.
sl-SI: Dovoljenja specifična za objave in kategorije za ustvarjanje in urejanje.

en: Posts / Pages Listing
sl-SI: Seznam objav / strani

en: Posts Teaser
sl-SI: Povzetek objav

en: Prevent creation or editing of custom items for non-Administrators who lack edit_theme_options capability.
sl-SI: Zavrni ustvarjanje ali urejanje prilagojenih elementov za neadministratorje, ki nimajo sposobnosti edit_theme_options.

en: Prevent editing files if attached to a non-editable post
sl-SI: Onemogoči urejanje datotek, če so priložene neurejanju prispevka

en: Prevent non-Administrators from adding new Nav Menu items to top level (add below existing editable items instead)
sl-SI: Zavrni neadministratorjem dodajanje novih elementov menija navigacije na najvišjo raven (namesto tega dodajte pod obstoječimi urejanimi elementi)

en: Prevent non-Administrators with user editing permissions from editing or viewing a higher-level user or assigning a role higher than their own.
sl-SI: Preprečite neadministratorjem z dovoljenji za urejanje uporabnikov, da urejajo ali ogledajo uporabnika višje ravni ali dodelijo vlogo, ki je višja od njihove.

en: Primary Role:
sl-SI: Primarna vloga:

en: Privacy & Performance
sl-SI: Zasebnost & Učinkovitost

en: Private Posts:
sl-SI: Zasebni prispevki:

en: Pro Feature
sl-SI: Pro funkcija

en: Process externally uploaded files
sl-SI: Obdelava zunanje naloženih datotek

en: Produce posts for users when they register
sl-SI: Ustvari objave za uporabnike, ko se registrirajo

en: Product category controls
sl-SI: Nadzor kategorij izdelkov

en: Product permissions
sl-SI: Dovoljenja za izdelke

en: Promo file not found.
sl-SI: Promo datoteka ni bila najdena.

en: PublishPress Permissions Version: %1$s %2$s
sl-SI: Različica PublishPress Permissions: %1$s %2$s

en: PublishPress Permissions allows you to enable or deny access to posts, pages, categories, tags and more.
sl-SI: PublishPress Dovoljenja vam omogoča, da omogočite ali zavrnete dostop do objav, strani, kategorij, oznak in več.

en: PublishPress Permissions needs directions. Please go to %1$sPermissions > Settings%2$s and indicate which Post Types and Taxonomies should be filtered.
sl-SI: PublishPress Permissions potrebuje usmeritve. Prosimo, pojdite na %1$sPermissions > Nastavitve%2$s in navedite, katere vrste objav in taksonomije je treba filtrirati.

en: PublishPress Permissions will not apply any Extra Roles or Permissions to limit or expand viewing or editing access.
sl-SI: Dovoljenja PublishPress ne bodo uporabila nobenih dodatnih vlog ali dovoljenj za omejevanje ali razširitev dostopa do ogleda ali urejanja.

en: PublishPress Statuses
sl-SI: PublishPress statusi

en: Publishing
sl-SI: Objavljanje

en: Purchase
sl-SI: Nakup

en: Qualification
sl-SI: Kvalifikacija

en: Quick edit integration
sl-SI: Hitra integracija urejanja

en: Read More
sl-SI: Preberite več

en: Read More Notice
sl-SI: Obvestilo o branju več

en: Read More links, excerpts, and redirects are available in %sPRO%s
sl-SI: Povezave Preberi več, povzetki in preusmeritve so na voljo v %sPRO%s

en: Ready to automatically generate posts for your users?
sl-SI: Ste pripravljeni, da samodejno generirate objave za vaše uporabnike?

en: Ready to enhance your membership features?
sl-SI: Pripravljeni izboljšati funkcije članstva?

en: Ready to secure your files?
sl-SI: Ste pripravljeni zaščititi svoje datoteke?

en: Redirect
sl-SI: Preusmeri

en: Redirect Settings
sl-SI: Nastavitve preusmeritve

en: Redirect functionality is available in PRO
sl-SI: Funkcionalnost preusmeritve je na voljo v PRO

en: Redirect to WordPress login
sl-SI: Preusmeri na prijavo WordPress

en: Redirect to a custom post
sl-SI: Preusmeri na prilagojeno objavo

en: Redirect to another post
sl-SI: Preusmeri na drugo objavo

en: Redirect users to another page when they try to access restricted content
sl-SI: Preusmeri uporabnike na drugo stran, ko poskusijo dostopati do omejene vsebine

en: Redirection
sl-SI: Preusmeritev

en: Reduce overhead of pages query (in get_pages() and wp-admin) by defaulting fields to a set list that does not include post_content
sl-SI: Zmanjšaj obremenitev poizvedbe strani (v get_pages() in wp-admin) tako, da privzeto polja nastavijo na določen seznam, ki ne vključuje post_content

en: Reduce overhead of wp-admin Media query by defaulting fields to a set list that does not include post_content
sl-SI: Zmanjšajte obremenitev poizvedbe wp-admin Mediji s privzeto nastavitvijo polj na določen seznam, ki ne vključuje post_content

en: Reduce overhead of wp-admin posts query by defaulting fields to a set list that does not include post_content
sl-SI: Zmanjšajte obremenitev poizvedbe wp-admin objav s privzeto nastavitvijo polj na določen seznam, ki ne vključuje post_content

en: Reduce overhead of wp-admin query for specified custom post type by defaulting fields to a set list that does not include post_content
sl-SI: Zmanjšajte obremenitev poizvedbe wp-admin za določen tip po meri s privzeto nastavitvijo polj na določen seznam, ki ne vključuje post_content

en: Regardless of this setting, the pp_set_edit_permissions capability is also required.
sl-SI: Ne glede na to nastavitev, je potrebna tudi sposobnost pp_set_edit_permissions.

en: Regardless of this setting, the pp_set_view_permissions capability is also required.
sl-SI: Ne glede na to nastavitev, je potrebna tudi sposobnost pp_set_view_permissions.

en: Regulate access to Category archive pages
sl-SI: Uredi dostop do strani arhiva kategorij

en: Reload form for further changes to this permission
sl-SI: Ponovno naloži obrazec za nadaljnje spremembe tega dovoljenja

en: Reload form for further changes to this role
sl-SI: Ponovno naloži obrazec za nadaljnje spremembe te vloge

en: Remove
sl-SI: Odstrani

en: Remove Selected
sl-SI: Odstrani Izbrane

en: Remove custom permissions for user
sl-SI: Odstrani prilagojene pravice za uporabnika

en: Remove selected users from Permission Group
sl-SI: Odstrani izbrane uporabnike iz skupine dovoljenj

en: Remove the "Private:" and "Protected" prefix from Post, Page titles.
sl-SI: Odstranite predpono "Zasebno:" in "Zavarovano" iz naslovov objav, strani.

en: Remove the custom permisisons for "%s"?
sl-SI: Odstranite prilagojene pravice za "%s"?

en: Remove unreadable Menu Items. If menu rendering problems occur with a third party plugin, disable this setting.
sl-SI: Odstranite neberljive elemente menija. Če se pojavijo težave z upodabljanjem menija z vtičnikom tretje osebe, onemogočite to nastavitev.

en: Replace Post Content With:
sl-SI: Zamenjaj vsebino objave z:

en: Replace the post content entirely with custom content for users who don't have access.
sl-SI: Popolnoma zamenjajte vsebino objave s prilagojeno vsebino za uporabnike, ki nimajo dostopa.

en: Request
sl-SI: Zahteva

en: Request Support
sl-SI: Zahtevajte podporo

en: Restrict access by blocking specified items unless an "Enabled" exception is also stored.
sl-SI: Omejite dostop z blokiranjem določenih elementov, razen če je shranjena tudi izjema "Omogočeno".

en: Restrict access by limiting role capabilities to apply only for specified items. Users still need capabilities in their main role or extra roles.
sl-SI: Omejite dostop z omejevanjem zmožnosti vlog, da se uporabljajo samo za določene elemente. Uporabniki še vedno potrebujejo zmožnosti v svoji glavni vlogi ali dodatnih vlogah.

en: Restrict direct file requests based on user's access to the page a file is attached to.
sl-SI: Omejite neposredne zahteve po datotekah glede na dostop uporabnika do strani, na katero je datoteka priložena.

en: Return to Menu Editor
sl-SI: Vrni se v urednik menija

en: Revert to Defaults
sl-SI: Vrni na privzete nastavitve

en: Review the selection below, and then click <strong>Save Permissions</strong>.
sl-SI: Preverite izbiro spodaj in nato kliknite <strong>Shrani dovoljenja</strong>.

en: Review the selection below, and then click <strong>Save Roles</strong>.
sl-SI: Preverite izbiro spodaj in nato kliknite <strong>Shrani Vloge</strong>.

en: Revise
sl-SI: Revizija

en: Revision
sl-SI: Revizija

en: Revisors
sl-SI: Revisorji

en: Right
sl-SI: Desno

en: Role
sl-SI: Vloga

en: Role Capabilities
sl-SI: Zmožnosti vloge

en: Role Integration
sl-SI: Integracija vlog

en: Role Usage
sl-SI: Uporaba vlog

en: Role Usage edited.
sl-SI: Uporaba vlog je bila urejena.

en: Role Usage updated.
sl-SI: Uporaba vlog je bila posodobljena.

en: Role Usage: %s
sl-SI: Uporaba vlog: %s

en: Role already selected!
sl-SI: Vloga je že izbrana!

en: Role capabilities defined for other post types (i.e. 'edit_others_pages', 'edit_things') are ignored unless Role Usage is set to Direct Assignment.
sl-SI: Zmožnosti vlog, določene za druge tipe objav (tj. 'edit_others_pages', 'edit_things'), se ignorirajo, razen če je uporaba vlog nastavljena na neposredno dodelitev.

en: Role-Based Synchronization
sl-SI: Sinhronizacija na podlagi vlog

en: Roles
sl-SI: Vloge

en: Roles %1$s
sl-SI: Vloge %1$s

en: Roles & Groups
sl-SI: Vloge & Skupine

en: Roles and Permissions copied.
sl-SI: Vloge in dovoljenja kopirana.

en: Roles assigned directly to the user
sl-SI: Vloge dodeljene neposredno uporabniku

en: Roles assigned to the user or one of their groups
sl-SI: Vloge dodeljene uporabniku ali eni od njihovih skupin

en: Roles updated.
sl-SI: Vloge posodobljene.

en: Save Changes
sl-SI: Shrani spremembe

en: Save Permissions
sl-SI: Shrani dovoljenja

en: Save Roles
sl-SI: Shrani vloge

en: Saving Permissions...
sl-SI: Shranjevanje Dovoljenj...

en: Saving Roles...
sl-SI: Shranjevanje Vlog...

en: Scheduled Change Notifications
sl-SI: Načrtovana obvestila o spremembah

en: Scheduled Revision Monitors
sl-SI: Načrtovani monitorji revizij

en: Search Custom Groups
sl-SI: Išči prilagojene skupine

en: Search Groups
sl-SI: Išči skupine

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
sl-SI: Rezultati iskanja za &#8220;%s&#8221;

en: Search Results include Media
sl-SI: Rezultati iskanja vključujejo medije

en: Search Results:
sl-SI: Rezultati iskanja:

en: Search Users
sl-SI: Išči uporabnike

en: Search and add users...
sl-SI: Išči in dodaj uporabnike...

en: Search by last name instead of display name
sl-SI: Išči po priimku namesto po prikazanem imenu

en: Search engine visibility controls
sl-SI: Nadzor vidnosti v iskalnikih

en: Search for a group
sl-SI: Išči skupino

en: Search for a user
sl-SI: Išči uporabnika

en: Search for an author
sl-SI: Išči avtorja

en: Search result filtering
sl-SI: Filtriranje rezultatov iskanja

en: Search roles and groups...
sl-SI: Išči vloge in skupine...

en: Search roles...
sl-SI: Išči vloge...

en: Secure content discovery
sl-SI: Varno odkrivanje vsebine

en: See other user's unattached file uploads in Media Library.
sl-SI: Oglejte si naloge datotek drugih uporabnikov, ki niso priložene v Medijski knjižnici.

en: Select %s
sl-SI: Izberite %s

en: Select All
sl-SI: Izberi Vse

en: Select Permission Groups at User creation
sl-SI: Izberi skupine dovoljenj ob ustvarjanju uporabnika

en: Select Post
sl-SI: Izberite objavo

en: Select Post Type to Configure
sl-SI: Izberite vrsto objave za konfiguracijo

en: Select a page
sl-SI: Izberite stran

en: Select as Parent
sl-SI: Izberi kot starša

en: Select terms
sl-SI: Izberite pogoje

en: Selected %s:
sl-SI: Izbrano %s:

en: Selected users already have specified author page
sl-SI: Izbrani uporabniki že imajo določeno avtorsko stran

en: Selected:
sl-SI: Izbrano:

en: Set "Manage This Term" permissions for specific terms.
sl-SI: Nastavite dovoljenja "Upravljaj s tem izrazom" za specifične izraze.

en: Set "Set as Parent" Permissions for specific Categories or Terms.
sl-SI: Nastavi "Nastavi kot starša" dovoljenja za določene kategorije ali izraze.

en: Set "Set as Parent" Permissions for specific Posts.
sl-SI: Nastavite dovoljenja "Nastavi kot nadrejeno" za specifične objave.

en: Set "Set as Parent" permissions for specific Categories or Terms.
sl-SI: Nastavite dovoljenja "Nastavi kot starša" za specifične kategorije ali izraze.

en: Set "Set as Parent" permissions for specific Pages.
sl-SI: Nastavite dovoljenja "Nastavi kot starša" za specifične strani.

en: Set Assign Term permissions.
sl-SI: Nastavite dovoljenja za dodelitev izraza.

en: Set Author to current user if autoset_post_author / autoset_page_author capability is assigned
sl-SI: Nastavi avtorja na trenutnega uporabnika, če je dodeljena sposobnost autoset_post_author / autoset_page_author

en: Set Copy Permissions for specific Posts.
sl-SI: Nastavi dovoljenja za kopiranje za specifične prispevke.

en: Set Editing Permissions for specific Posts, Categories or Terms.
sl-SI: Nastavite dovoljenja za urejanje specifičnih objav, kategorij ali izrazov.

en: Set Editing permissions for specific Posts, Categories or Terms.
sl-SI: Nastavite dovoljenja za urejanje za specifične objave, kategorije ali izraze.

en: Set Permissions in Post or Term Editing Screen
sl-SI: Nastavite dovoljenja na zaslonu za urejanje objav ali izrazov

en: Set Revision Permissions for specific Posts, Categories or Terms.
sl-SI: Nastavite dovoljenja za revizijo specifičnih objav, kategorij ali izrazov.

en: Set Term Assignment Permissions.
sl-SI: Nastavite dovoljenja za dodelitev izrazov.

en: Set Term Management Permissions.
sl-SI: Nastavite dovoljenja za upravljanje izrazov.

en: Set Viewing Permissions for specific Posts, Categories or Terms.
sl-SI: Nastavite dovoljenja za ogled specifičnih objav, kategorij ali izrazov.

en: Set Viewing permissions for specific Posts, Categories or Terms.
sl-SI: Nastavite dovoljenja za ogled za specifične objave, kategorije ali izraze.

en: Set membership expiration date
sl-SI: Nastavite datum poteka članstva

en: Set to Blocked
sl-SI: Nastavi na Zablokirano

en: Set to Default
sl-SI: Nastavi na Privzeto

en: Set to Enabled
sl-SI: Nastavi na Omogočeno

en: Set up posts for existing users
sl-SI: Nastavi objave za obstoječe uporabnike

en: Setting
sl-SI: Nastavitev

en: Settings
sl-SI: Nastavitve

en: Settings related to content editing permissions, provided by the %s module.
sl-SI: Nastavitve, povezane z dovoljenji za urejanje vsebine, ki jih zagotavlja modul %s.

en: Shop manager
sl-SI: Upravitelj trgovine

en: Show All
sl-SI: Prikaži vse

en: Show Groups
sl-SI: Prikaži skupine

en: Show a "Read More" link that requires login
sl-SI: Prikaži povezavo "Preberi več", ki zahteva prijavo

en: Show a teaser message or login prompt for protected content. Available in PublishPress Permissions Pro.
sl-SI: Prikažite sporočilo o vabi ali poziv za prijavo za zaščitene vsebine. Na voljo v PublishPress Permissions Pro.

en: Show featured image
sl-SI: Prikaži prikazano sliko

en: Show files uploaded by other users if they are attached to a post the user is allowed to edit.
sl-SI: Prikaži datoteke, ki so jih naložili drugi uporabniki, če so priložene objavi, ki jo uporabnik lahko ureja.

en: Show files uploaded by others users if they are attached to a post the user is allowed to view.
sl-SI: Prikaži datoteke, ki so jih naložili drugi uporabniki, če so priložene objavi, ki jo uporabnik lahko vidi.

en: Show list of Permissions Pro features and screencasts
sl-SI: Prikaži seznam funkcij Permissions Pro in posnetkov zaslona

en: Show only the first
sl-SI: Prikaži samo prvih

en: Show the first X characters of the post content
sl-SI: Prikaži prvih X znakov vsebine objave

en: Show users all the files in the Media Library. Unchecking this box will hide media files that are uploaded by other users.
sl-SI: Prikaži uporabnikom vse datoteke v medijski knjižnici. Odznačevanje tega polja bo skrilo medijske datoteke, ki so jih naložili drugi uporabniki.

en: Single view only
sl-SI: Samo enotni prikaz

en: Sitemap filtering for restricted content
sl-SI: Filtriranje zemljevida za omejeno vsebino

en: Small Thumbnails Unfiltered
sl-SI: Majhne sličice brez filtriranja

en: Smart User Matching
sl-SI: Pametno ujemanje uporabnikov

en: Some term-limited editing configurations require this.
sl-SI: Nekatere konfiguracije urejanja z omejenim izrazom to zahtevajo.

en: Sort by:
sl-SI: Razvrsti po:

en: Specific Permissions
sl-SI: Posebna dovoljenja

en: Specific Permissions %1$s
sl-SI: Specifična dovoljenja %1$s

en: Specific Permissions %1$s(for this user)%2$s
sl-SI: Specifična dovoljenja %1$s(za tega uporabnika)%2$s

en: Specific Permissions %1$s(from primary role or %2$sgroup membership%3$s)%4$s
sl-SI: Specifična dovoljenja %1$s(iz primarne vloge ali %2$sgroup membership%3$s)%4$s

en: Specific Permissions (from primary role or group membership)
sl-SI: Specifična dovoljenja (iz primarne vloge ali članstva v skupini)

en: Specific Permissions assigned directly to the user
sl-SI: Specifična dovoljenja dodeljena neposredno uporabniku

en: Specific Permissions assigned to the user or one of their groups
sl-SI: Specifična dovoljenja dodeljena uporabniku ali eni od njihovih skupin

en: Specific Permissions updated.
sl-SI: Specifična dovoljenja posodobljena.

en: Specific Permissions: additions ('Enabled') are not applied, cannot be assigned
sl-SI: Specifična dovoljenja: dodatki ('Omogočeno') se ne uporabljajo, ne morejo biti dodeljeni

en: Specific Permissions: no restrictions ('Blocked') can be applied to custom-defined groups
sl-SI: Specifična dovoljenja: nobene omejitve ('Blokirano') se ne morejo uporabiti za po meri definirane skupine

en: Specific Permissions: restrictions ('Blocked') take priority over additions ('Enabled')
sl-SI: Specifična Dovoljenja: omejitve ('Blokirano') imajo prednost pred dodatki ('Omogočeno')

en: Standard Statuses
sl-SI: Standardni statusi

en: Standard statuses
sl-SI: Standardna stanja

en: Status-based editing capabilities
sl-SI: Zmožnosti urejanja, temelječe na statusu

en: Status: Private
sl-SI: Stanje: Zasebno

en: Statuses
sl-SI: Stanja

en: Stop users from editing files uploaded by other users unless they are attached to a post the user is allowed to edit.
sl-SI: Zavrnite uporabnikom urejanje datotek, ki so jih naložili drugi uporabniki, razen če so priložene objavi, ki jo uporabnik lahko ureja.

en: Sub-%1$s Permissions are not separately listed.
sl-SI: Pod-%1$s dovoljenja niso posebej navedena.

en: Sub-%s
sl-SI: Pod-%s

en: Sub-%s:
sl-SI: Pod-%s:

en: Sub-Sections
sl-SI: Pododdelki

en: Submit Changes
sl-SI: Oddaj spremembe

en: Submit Changes to
sl-SI: Oddaj spremembe na

en: Submit Revision
sl-SI: Oddaj revizijo

en: Submit Revision of
sl-SI: Oddaj revizijo

en: Submitted Revision
sl-SI: Predložena revizija

en: Submitted Revision Editors
sl-SI: Predložena revizija

en: Subscribers
sl-SI: Naročniki

en: Supported Plugin Integration
sl-SI: Podprta integracija vtičnikov

en: Supports content-specific permissions for editing, term assignment and page parent selection. In combination with other modules, supports workflow statuses, PublishPress and PublishPress Revisions.
sl-SI: Podpira specifična dovoljenja za urejanje, dodeljevanje terminov in izbiro nadrejene strani. V kombinaciji z drugimi moduli podpira delovne tokove, PublishPress in PublishPress Revizije.

en: Supports network (multisite) installs
sl-SI: Podpira omrežne (multisite) namestitve

en: Suppress "Private: " Caption
sl-SI: Zatreti oznako "Zasebno: "

en: Synchronize User Posts
sl-SI: Sinhroniziraj uporabniške objave

en: Tag creation requires Tag edit capability
sl-SI: Ustvarjanje oznak zahteva zmožnost urejanja oznak

en: Target Post Type
sl-SI: Ciljna vrsta objave

en: Target number of visible pages/terms, used for auto-determination of number of visible levels
sl-SI: Ciljno število vidnih strani/izrazov, ki se uporablja za samodejno določanje števila vidnih ravni

en: Taxonomies
sl-SI: Taksonomije

en: Teaser Application:
sl-SI: Uporaba teaserja:

en: Teaser Message
sl-SI: Sporočilo povzetka

en: Teaser Message Style Customization
sl-SI: Prilagoditev sloga sporočila teaserja

en: Teaser Message Style:
sl-SI: Slog sporočila povzetka:

en: Teaser Settings
sl-SI: Nastavitve predogledov

en: Teaser Settings for %s
sl-SI: Nastavitve teaserja za %s

en: Teaser Text
sl-SI: Besedilo teasera

en: Teaser Text Configuration
sl-SI: Konfiguracija besedila teaser

en: Teaser Type
sl-SI: Tip teasera

en: Teaser Type:
sl-SI: Vrsta teaserja:

en: Teaser text
sl-SI: Besedilo predogleda

en: Template access controls
sl-SI: Nadzor dostopa do predlog

en: Template access restrictions
sl-SI: Omejitve dostopa do predlog

en: Term
sl-SI: Pojem

en: Term Management
sl-SI: Upravljanje izrazov

en: Term permission integration
sl-SI: Integracija dovoljenj izrazov

en: Term-based filtering
sl-SI: Filtriranje, temelječe na izrazih

en: Terms
sl-SI: Pojmi

en: Text Color:
sl-SI: Barva besedila:

en: The %s was saved, but you can no longer edit it.
sl-SI: %s je bilo shranjeno, vendar ga ne morete več urejati.

en: The 'posts' capabilities in a WP role determine its function as a Pattern Role for supplemental assignment to Permission Groups. When you assign the 'Author' pattern role for Pages, edit_posts and edit_published_posts become edit_pages and edit_published_pages.
sl-SI: Zmožnosti 'objav' v WP vlogi določajo njeno funkcijo kot vzorec vloge za dopolnilno dodelitev skupinam dovoljenj. Ko dodelite 'Avtor' vzorec vloge za strani, se edit_posts in edit_published_posts spremenita v edit_pages in edit_published_pages.

en: The Events Calendar
sl-SI: Koledar dogodkov

en: The Limited Editing Elements feature has been moved to %1$sCapabilities > Editor Features > Element IDs%2$s for better organization and enhanced functionality.
sl-SI: Funkcija Omejeni elementi za urejanje je bila premaknjena na %1$sZmožnosti > Funkcije urejevalnika > ID-ji elementov%2$s za boljšo organizacijo in izboljšano funkcionalnost.

en: The Limited Editing Elements feature has been moved to the PublishPress Capabilities plugin. Please install %1$sPublishPress Capabilities%2$s to access this functionality.
sl-SI: Funkcija Omejeni elementi za urejanje je bila premaknjena na vtičnik PublishPress Capabilities. Namestite %1$sPublishPress Capabilities%2$s za dostop do te funkcionalnosti.

en: The following capabilities are included in supplemental %s roles:
sl-SI: Naslednje zmožnosti so vključene v dopolnilne %s vloge:

en: The following settings apply to users who are able to access the Media Library. Normally this requires the upload_files or edit_files capability.
sl-SI: Naslednje nastavitve veljajo za uporabnike, ki lahko dostopajo do Medijske knjižnice. Običajno to zahteva zmožnost upload_files ali edit_files.

en: The following settings are currently overridden by the constant PP_MEDIA_LIB_UNFILTERED (defined in wp-config.php or some other file you maintain). Media Library access will not be altered by Permissions.
sl-SI: Naslednje nastavitve trenutno nadomešča konstant PP_MEDIA_LIB_UNFILTERED (določena v wp-config.php ali neki drugi datoteki, ki jo vzdržujete). Dostop do medijske knjižnice ne bo spremenjen z dovoljenji.

en: The following would change from defaults to previously stored settings:
sl-SI: Naslednje se bo spremenilo iz privzetih na prej shranjene nastavitve:

en: The following would revert to default settings:
sl-SI: Naslednje se bo vrnilo na privzete nastavitve:

en: The requested modification was processed, but you can no longer edit the post.
sl-SI: Zahtevana sprememba je bila obdelana, vendar objave ne morete več urejati.

en: There are no valid groups selected for deletion.
sl-SI: Ni izbranih veljavnih skupin za izbris.

en: These optional settings customize how PublishPress Permissions applies extra roles. Your existing WP Role Definitions can be applied in two different ways:
sl-SI: Te opcijske nastavitve prilagajajo, kako PublishPress Permissions uporablja dodatne vloge. Vaše obstoječe WP definicije vlog lahko uporabite na dva različna načina:

en: This %s
sl-SI: To %s

en: This Permission is redundant due to a corresponding Limitation.
sl-SI: To dovoljenje je odvečno zaradi ustrezne omejitve.

en: This Section
sl-SI: Ta oddelek

en: This causes unique capabilities to be required for editing each post type.
sl-SI: To zahteva posebne sposobnosti za urejanje vsake vrste objave.

en: This feature allows you to restrict access to Media Library files when they are accessed via WordPress. To restrict viewing of files when they are visited directly via the URL, use the "File Access" feature.
sl-SI: Ta funkcija vam omogoča, da omejite dostop do datotek v knjižnici medijev, ko jih dostopate prek WordPressa. Za omejitev ogleda datotek, ko jih obiščete neposredno prek URL-ja, uporabite funkcijo "Dostop do datoteke".

en: This feature has been moved to PublishPress Capabilities > Editor Features > Element IDs. Please use the Capabilities plugin for better organization and enhanced functionality.
sl-SI: Ta funkcija je bila premaknjena na PublishPress Capabilities > Funkcije urejevalnika > ID-ji elementov. Prosimo, uporabite vtičnik za sposobnosti za boljšo organizacijo in izboljšano funkcionalnost.

en: This feature is available in PublishPress Permissions PRO
sl-SI: Ta funkcija je na voljo v PublishPress Permissions PRO

en: This field is required.
sl-SI: To polje je obvezno.

en: This group name is already registered. Please choose another one.
sl-SI: To ime skupine je že registrirano. Prosim, izberite drugo.

en: This is a PRO feature
sl-SI: To je PRO funkcija

en: This is a custom login page
sl-SI: To je prilagojena prijavna stran

en: This is how the teaser message will appear on your site. Changes update in real-time.
sl-SI: Tako bo sporočilo predogleda videti na vaši spletni strani. Spremembe se posodabljajo v realnem času.

en: This message will be displayed in a styled notice box above the teaser content for users who are not logged in.
sl-SI: To sporočilo bo prikazano v stilizirani obvestilni škatli nad vsebino predogleda za uporabnike, ki niso prijavljeni.

en: This message will be displayed in a styled notice box below the excerpt teaser content for users who are not logged in.
sl-SI: To sporočilo bo prikazano v stilizirani obvestilni škatli pod vsebino povzetka predogleda za uporabnike, ki niso prijavljeni.

en: This message will be displayed in a styled notice box below the truncated content teaser for users who are not logged in.
sl-SI: To sporočilo bo prikazano v stilizirani obvestilni škatli pod skrajšano vsebino predogleda za uporabnike, ki niso prijavljeni.

en: This user is not a member of any custom Permission Groups.
sl-SI: Ta uporabnik ni član nobene prilagojene skupine dovoljenj.

en: This version of %1$s cannot work with your current %2$s version. Please upgrade it to %3$s or later.
sl-SI: Ta različica %1$s ne more delovati z vašo trenutno različico %2$s. Prosimo, nadgradite jo na %3$s ali novejšo.

en: Time-limit access customizations by delaying or expiring Permission Group membership.
sl-SI: Prilagodite dostop s časovnimi omejitvami z zamudo ali potekom članstva v Skupini Dovoljenj.

en: Time-limited Membership
sl-SI: Članstvo z omejenim časom

en: Title Only
sl-SI: Samo naslov

en: Title:
sl-SI: Naslov:

en: To assign forum-specific Permissions for bbPress, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the Compatibility Pack feature.
sl-SI: Za dodelitev specifičnih dovoljenj za forum za bbPress, %1$snadgradite na Permissions Pro%2$s in omogočite funkcijo Paket združljivosti.

en: To assign forum-specific Permissions for bbPress, activate the Compatibility Pack feature.
sl-SI: Za dodelitev specifičnih dovoljenj za forum za bbPress aktivirajte funkcijo Paket združljivosti.

en: To assign page-specific Permissions for editing, parent selection or term assignment, enable the Editing Permissions feature.
sl-SI: Za dodelitev specifičnih dovoljenj za stran za urejanje, izbiro nadrejenega ali dodelitev termina omogočite funkcijo Dovoljenja za urejanje.

en: To assign page-specific PublishPress Revision permissions, enable the Editing Permissions feature.
sl-SI: Za dodelitev dovoljenj za objavljanje specifičnih strani v PublishPress Revision omogočite funkcijo Dovoljenja za urejanje.

en: To assign roles for bbPress forums, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the Compatibility Pack feature.
sl-SI: Za dodelitev vlog za bbPress forume, %1$snadgradite na Permissions Pro%2$s in omogočite funkcijo Paket združljivosti.

en: To assign roles for bbPress forums, activate the Compatibility Pack feature.
sl-SI: Za dodelitev vlog za bbPress forume aktivirajte funkcijo Paketa združljivosti.

en: To block direct URL access to attachments of unreadable posts, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the File Access feature.
sl-SI: Za blokiranje neposrednega URL dostopa do priponk neberljivih objav, %1$snadgradite na Permissions Pro%2$s in omogočite funkcijo Dostop do datotek.

en: To block direct URL access to attachments of unreadable posts, activate the File Access feature.
sl-SI: Za blokiranje neposrednega URL dostopa do priponk neberljivih objav aktivirajte funkcijo Dostop do datotek.

en: To block direct access to unreadable files, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the File Access feature.
sl-SI: Za blokiranje neposrednega dostopa do neberljivih datotek, %1$snadgradite na Permissions Pro%2$s in omogočite funkcijo Dostop do datotek.

en: To block direct access to unreadable files, activate the File Access feature.
sl-SI: Za blokiranje neposrednega dostopa do neberljivih datotek aktivirajte funkcijo Dostop do datotek.

en: To control how Extra Roles are applied, see %1$sRole Usage%2$s.
sl-SI: Za nadzor, kako se uporabljajo dodatne vloge, si oglejte %1$sUporaba vlog%2$s.

en: To customize bbPress forum permissions, activate the Compatibility Pack feature.
sl-SI: Za prilagoditev pravic foruma bbPress aktivirajte funkcijo Paket združljivosti.

en: To customize bbPress forum permissions, activate your Permissions Pro license key.
sl-SI: Za prilagoditev pravic foruma bbPress aktivirajte svoj licenčni ključ Permissions Pro.

en: To customize editing permissions, enable the Editing Permissions feature.
sl-SI: Za prilagoditev dovoljenj za urejanje, omogočite funkcijo Dovoljenja za urejanje.

en: To customize publication workflow, %1$sinstall PublishPress Statuses%2$s.
sl-SI: Za prilagoditev delovnega toka objave, %1$snamestite PublishPress Statuses%2$s.

en: To force the value of one or more settings network-wide, <strong>copy</strong> the following code into your theme's <strong>functions.php</strong> file (or some other file which is always executed and not auto-updated) and modify as desired:
sl-SI: Za prisilno vrednost ene ali več nastavitev na ravni omrežja, <strong>kopirajte</strong> naslednjo kodo v datoteko <strong>functions.php</strong> vaše teme (ali v katero koli drugo datoteko, ki se vedno izvede in ni samodejno posodobljena) in jo po želji spremenite:

en: To modify one or more default settings network-wide, <strong>copy</strong> the following code into your theme's <strong>functions.php</strong> file (or some other file which is always executed and not auto-updated) and modify as desired:
sl-SI: Za spremembo ene ali več privzetih nastavitev na ravni omrežja, <strong>kopirajte</strong> naslednjo kodo v datoteko <strong>functions.php</strong> vaše teme (ali v katero koli drugo datoteko, ki se vedno izvede in ni samodejno posodobljena) in jo po želji spremenite:

en: To read the full content, please log in to this site.
sl-SI: Za branje celotne vsebine se, prosimo, prijavite na to stran.

en: To save memory on front end access, don't register any filters related to content editing
sl-SI: Za prihranek pomnilnika pri dostopu na sprednjem koncu ne registriraj nobenih filtrov, povezanih z urejanjem vsebine

en: Top
sl-SI: Zgoraj

en: Topic creation restrictions
sl-SI: Omejitve pri ustvarjanju tem

en: Translator
sl-SI: Prevajalec

en: Treat media attached to unregistered post types as unattached, to avoid improper and confusing filtering
sl-SI: Obravnavaj medije, priložene neprijavljenim vrstam objav, kot nepriložene, da se izogneš nepravilnemu in zavajajočemu filtriranju

en: Type
sl-SI: Tip

en: Type-specific Extra Roles grant all capabilities in Pattern Role
sl-SI: Specifične vloge dodatnih vlog dodelijo vse zmožnosti v vlogi vzorca

en: Type-specific and/or status-specific equivalents of the following capabilities are included in supplemental %s roles:
sl-SI: Specifične zmožnosti za tip in/ali status, ki ustrezajo naslednjim zmožnostim, so vključene v dopolnilne %s vloge:

en: Unblocked
sl-SI: Odklenjeno

en: Universal Permissions
sl-SI: Univerzalna dovoljenja

en: Unlock %s integration to enhance your revisions solution.
sl-SI: Odkleni %s integracijo za izboljšanje vaše rešitve za revizije.

en: Unlock Permissions > Settings > Core > Admin Back End > 'Hide non-editable posts'
sl-SI: Odkleni Dovoljenja > Nastavitve > Jedro > Administratorski vmesnik > 'Skrij neurejene objave'

en: Unlock Pro Integrations
sl-SI: Odkleni Pro integracije

en: Unlock advanced user synchronization features
sl-SI: Odklenite napredne funkcije sinhronizacije uporabnikov

en: Unmodified from WordPress default behavior. To enable filtering, remove constant definition PP_ADMIN_READONLY_LISTABLE.
sl-SI: Nespremenjeno od privzetega vedenja WordPressa. Za omogočanje filtriranja odstranite stalno definicijo PP_ADMIN_READONLY_LISTABLE.

en: Update Permissions
sl-SI: Posodobi dovoljenja

en: Upgrade to PRO
sl-SI: Nadgradite na PRO

en: Upgrade to Permissions Pro
sl-SI: Nadgradite na Permissions Pro

en: Upgrade to Pro
sl-SI: Nadgradite na Pro

en: Upgrade to Pro and get advanced file access control with all these features and more.
sl-SI: Nadgradite na Pro in pridobite napreden nadzor dostopa do datotek z vsemi temi funkcijami in še več.

en: Upgrade to Pro and get advanced membership management with circles, time-limited memberships, and more.
sl-SI: Nadgradite na Pro in pridobite napredno upravljanje članstva s krogi, časovno omejenimi članstvi in še več.

en: Upgrade to Pro and get advanced user post generation with all these features and more.
sl-SI: Nadgradite na Pro in pridobite napredno generiranje objav uporabnikov z vsemi temi funkcijami in še več.

en: Upgrade to Pro to automatically generate posts for users
sl-SI: Nadgradi na Pro, da samodejno generiraš objave za uporabnike

en: Upgrade to Pro to enable this integration
sl-SI: Nadgradite na Pro, da omogočite to integracijo

en: Upgrade to Pro to limit access based on post author relationships
sl-SI: Nadgradite na Pro, da omejite dostop na podlagi odnosov avtorjev objav

en: Upgrade to Pro to unlock advanced file protection capabilities
sl-SI: Nadgradite na Pro za odklep naprednih možnosti zaščite datotek

en: Upgrade to Pro to unlock bulk page creation features
sl-SI: Nadgradi na Pro, da odklenješ funkcije masovnega ustvarjanja strani

en: Upgrade to Pro to unlock seamless integration.
sl-SI: Nadgradite na Pro, da odklenete brezhibno integracijo.

en: Upgrade to the Pro version for optimal compatibility and prompt, professional support.
sl-SI: Nadgradite na Pro različico za optimalno združljivost in hitro, profesionalno podporo.

en: Usage
sl-SI: Uporaba

en: Use %s for post URL
sl-SI: Uporabite %s za URL objave

en: Use Custom Teaser Message Style
sl-SI: Uporabi prilagojen slog sporočila povzetka

en: Use Default Teaser Message Style
sl-SI: Uporabi privzeti slog sporočila povzetka

en: Use Excerpt as teaser text
sl-SI: Uporabite povzetek kot besedilo predogleda

en: Use Excerpt or pre-More as teaser text
sl-SI: Uporabite povzetek ali pred-More kot besedilo predogleda

en: Use Excerpt, pre-More or First X Characters as teaser text
sl-SI: Uporabite povzetek, pred-More ali prvih X znakov kot besedilo predogleda

en: Use any Role or Permission Group
sl-SI: Uporabite katero koli vlogo ali skupino dovoljenj

en: Use configured teaser text to replace or supplement content
sl-SI: Uporabite konfigurirano besedilo teaserja za zamenjavo ali dopolnitev vsebine

en: Use content before Read More link as teaser text
sl-SI: Uporabite vsebino pred povezavo Preberite več kot besedilo predogleda

en: Use display name for search results instead of user_login
sl-SI: Uporabi prikazno ime za rezultate iskanja namesto user_login

en: Use excerpt or content before More tag
sl-SI: Uporabite povzetek ali vsebino pred oznako Več

en: Use excerpt or first X characters of content
sl-SI: Uporabite povzetek ali prvih X znakov vsebine

en: Use first X characters of content as teaser text
sl-SI: Uporabite prvih X znakov vsebine kot besedilo teaserja

en: Use modern tabbed metabox interface
sl-SI: Uporabi moderno vmesnik z zavihki

en: Use the post excerpt as teaser content
sl-SI: Uporabite povzetek objave kot teaser vsebino

en: User
sl-SI: Uporabnik

en: User Application:
sl-SI: Uporabniška aplikacija:

en: User Groups
sl-SI: Uporabniške skupine

en: User ID:
sl-SI: ID uporabnika:

en: User Management
sl-SI: Upravljanje uporabnikov

en: User Posts
sl-SI: Objave uporabnikov

en: User Posts Synchronization
sl-SI: Sinhronizacija uporabniških objav

en: User Roles %1$s
sl-SI: Vloge uporabnikov %1$s

en: User Search: Filter by WP role
sl-SI: Iskanje uporabnikov: Filtriraj po WP vlogi

en: User editing capabilities apply for
sl-SI: Zmožnosti urejanja uporabnikov se uporabljajo za

en: User field to search by default
sl-SI: Uporabniško polje za iskanje privzeto

en: User meta fields selectable for search (comma-separated)
sl-SI: Izbirna uporabniška meta polja za iskanje (ločena z vejicami)

en: User meta fields which should be treated as boolean (comma-separated)
sl-SI: Uporabniška meta polja, ki jih je treba obravnavati kot boolean (ločena z vejicami)

en: User meta fields which should be treated as numeric (comma-separated)
sl-SI: Uporabniška meta polja, ki jih je treba obravnavati kot numerična (ločena z vejicami)

en: Username
sl-SI: Uporabniško ime

en: Users
sl-SI: Uporabniki

en: Users can always edit their own files
sl-SI: Uporabniki lahko vedno urejajo svoje datoteke

en: Users to notify when revisions are submitted
sl-SI: Uporabniki, ki jih je treba obvestiti, ko so oddane revizije

en: Users to notify when scheduled revisions are published
sl-SI: Uporabniki, ki jih je treba obvestiti, ko so objavljene načrtovane revizije

en: Users who have custom editing permissions for an attachment can also delete it
sl-SI: Uporabniki, ki imajo prilagojena dovoljenja za urejanje priponke, jo lahko tudi izbrišejo

en: Users who have specific editing permissions for a post or attachment can also delete it
sl-SI: Uporabniki, ki imajo specifična dovoljenja za urejanje objave ali priponke, jo lahko tudi izbrišejo

en: Using group membership to block access is not recommended. Consider reducing the user's role capabilities and using group membership to add access.
sl-SI: Uporaba članstva v skupini za blokiranje dostopa ni priporočljiva. Razmislite o zmanjšanju zmožnosti uporabnikove vloge in uporabi članstva v skupini za dodajanje dostopa.

en: Version
sl-SI: Različica

en: Version info was refreshed.
sl-SI: Informacije o različici so bile osvežene.

en: View
sl-SI: Poglej

en: View Custom Groups on the Permissions screen. Also allows access to the editing screen for Custom Groups.
sl-SI: Ogled prilagojenih skupin na zaslonu dovoljenj. Prav tako omogoča dostop do zaslona za urejanje prilagojenih skupin.

en: View Full Profile
sl-SI: Ogled celotnega profila

en: View Knowledge Base
sl-SI: Ogled baze znanja

en: View currently stored user permissions:
sl-SI: Ogled trenutno shranjenih dovoljenj uporabnika:

en: Viewing
sl-SI: Ogled

en: Visibility Circles and Editorial Circles block access to content not authored by other group members.
sl-SI: Krogi vidnosti in Uredniški krogi blokirajo dostop do vsebine, ki je ni napisala druga člana skupine.

en: Visibility Circles and Editorial Circles block access to content not authored by other group members. Any WP Role, BuddyPress Group or custom Group can be marked as a Circle for specified post types.
sl-SI: Krogi vidnosti in Uredniški krogi blokirajo dostop do vsebine, ki je ni napisala druga člana skupine. Katere koli WP vloge, skupina BuddyPress ali prilagojena skupina lahko označimo kot Krog za določene tipe objav.

en: Warning: Content hidden by these Permissions will be displayed if PP is deactivated. Consider setting a private Visibility on Edit Post screen instead.
sl-SI: Opozorilo: Vsebina, skrita s temi dovoljenji, bo prikazana, če je PP deaktiven. Razmislite o nastavitvi zasebne vidnosti na zaslonu Uredi objavo namesto tega.

en: When Teaser is applied with Redirect enabled, append original url as redirect_to argument
sl-SI: Ko je Teaser uporabljen z omogočenim preusmeritvijo, dodaj prvotno URL kot argument redirect_to

en: When file access is blocked, do not set the WP_Query 404 / 403 property
sl-SI: Ko je dostop do datoteke blokiran, ne nastavi lastnosti WP_Query 404 / 403

en: When saving a post, if the default term is not selectable, substitute first available.
sl-SI: Ko shranjujete objavo, če privzeti izraz ni izbiren, nadomestite z prvim razpoložljivim.

en: When synchronizing role metagroups to currently defined WP roles, don't delete groups for previously defined WP roles.
sl-SI: Pri sinhronizaciji metaskupin vlog s trenutno določenimi WP vlogami ne briši skupin za prej definirane WP vloge.

en: Widget-level permission controls
sl-SI: Upravljanje dovoljenj na ravni pripomočkov

en: With Direct Assignment, capabilities are applied without modification.
sl-SI: Pri neposredni dodelitvi se zmogljivosti uporabijo brez sprememb.

en: Within the async-upload.php script, filter author's retrieval of the attachment they just uploaded
sl-SI: Znotraj skripte async-upload.php filtriraj pridobitev avtorja za priponko, ki jo je pravkar naložil

en: WordPress Role
sl-SI: WordPress vloga

en: WordPress Roles
sl-SI: WordPress vloge

en: WordPress Version: %s
sl-SI: Različica WordPress: %s

en: WordPress default. Show "Page not found" screen
sl-SI: Privzeto WordPress. Prikaži zaslon "Stran ni bila najdena"

en: Work around database setup warnings (at plugin activation) on some servers
sl-SI: Obidite opozorila o nastavitvi baze podatkov (ob aktivaciji vtičnika) na nekaterih strežnikih

en: Workflow
sl-SI: Delovni postopek

en: Workflow-specific access controls
sl-SI: Nadzor dostopa, specifičen za delovne tokove

en: Working Copy
sl-SI: Delovna kopija

en: Working Copy of
sl-SI: Delovna kopija

en: You are not allowed to create new %s
sl-SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje novih %s

en: You are not permitted to do that.
sl-SI: Nimate dovoljenja, da to storite.

en: You are not permitted to manage menu locations
sl-SI: Nimate dovoljenja za upravljanje lokacij menija

en: You can add Permissions capabilities to a role using the %1$s plugin.
sl-SI: Lahko dodate sposobnosti dovoljenj vlogi z uporabo vtičnika %1$s.

en: You can adjust some Permissions behavior by %1$s adding capabilities to a WordPress role%2$s.
sl-SI: Nekatere obnašanje dovoljenj lahko prilagodite tako, da %1$s dodate sposobnosti v WordPress vlogo%2$s.

en: You can now set individual permissions for
sl-SI: Zdaj lahko nastavite posamezne pravice za

en: You can&#8217;t delete that group.
sl-SI: Te skupine ne morete izbrisati.

en: You do not have permission to create new Navigation Menus
sl-SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje novih navigacijskih menijev

en: You do not have permission to delete that Navigation Menu.
sl-SI: Nimate dovoljenja za izbris tega navigacijskega menija.

en: You do not have permission to delete the menu item "%1$s"
sl-SI: Nimate dovoljenja za izbris menijske postavke "%1$s"

en: You do not have permission to edit the menu item "%1$s"
sl-SI: Nimate dovoljenja za urejanje menijske postavke "%1$s"

en: You do not have permission to move the menu item "%1$s"
sl-SI: Nimate dovoljenja za premik menijske postavke "%1$s"

en: You do not have permission to select that Parent
sl-SI: Nimate dovoljenja za izbiro tega starša

en: You do not have permission to update that Navigation Menu
sl-SI: Nimate dovoljenja za posodobitev tega navigacijskega menija

en: You have specified this group for deletion: | You have specified these groups for deletion:
sl-SI[0]: To skupino ste označili za izbris:
sl-SI[1]: Te skupine ste označili za izbris:

en: You're using PublishPress Permissions Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
sl-SI: Uporabljate PublishPress Permissions Free. Pro različica ima več funkcij in podporo. %sNadgradite na Pro%s

en: Your license key has expired. For updates to PublishPress Permissions Pro and priority support, %splease renew%s.
sl-SI: Vaša licenčna ključ je potekel. Za posodobitve PublishPress Permissions Pro in prednostno podporo, %sprolongirajte%s.

en: Your presspermit.com key has expired, but a <a href="%s">PublishPress renewal</a> discount may be available.
sl-SI: Vaša ključna koda presspermit.com je potekla, vendar je morda na voljo popust za <a href="%s">obnovitev PublishPress</a>.

en: access denied
sl-SI: dostop zavrnjen

en: bbPress Forums
sl-SI: bbPress Forumi

en: characters
sl-SI: znakov

en: characters (leave empty for full excerpt)
sl-SI: znakov (pustite prazno za celoten povzetek)

en: close
sl-SI: zapri

[ctx: count]
en: Extra Roles
sl-SI: Dodatne vloge

[ctx: count]
en: Specific Permissions
sl-SI: Specifična dovoljenja

[ctx: count]
en: Users
sl-SI: Uporabniki

en: current (%d):
sl-SI: trenutno (%d):

en: edit
sl-SI: uredi

en: edit group
sl-SI: uredi skupino

en: edit group permissions
sl-SI: uredi dovoljenja skupine

en: edit user permissions
sl-SI: uredi dovoljenja uporabnika

en: eligible (%d):
sl-SI: upravičeno (%d):

en: enable custom permissions for %s
sl-SI: omogoči prilagojene dovoljenja za %s

en: enter post ID/slug
sl-SI: vnesite ID/slug objave

en: equal or lower role levels
sl-SI: enake ali nižje ravni vlog

en: for item
sl-SI: za element

[ctx: groups per page (screen options)]
en: Groups
sl-SI: Skupine

en: item
sl-SI: element

en: item(s)
sl-SI: element(i)

en: items
sl-SI: elementi

en: lower role levels
sl-SI: nižje ravni vlog

en: make each selected user the author of a new page
sl-SI: vsakega izbranega uporabnika naredi za avtorja nove strani

en: no Page Parent filter
sl-SI: brez filtra starševske strani

en: no supplemental assignment
sl-SI: brez dopolnilne dodelitve

en: note: Plugin settings and configuration data will be deleted, but only after the last copy of Permissions / Permissions Pro is deleted.
sl-SI: opomba: Nastavitve vtičnika in podatki o konfiguraciji bodo izbrisani, vendar šele po izbrisu zadnje kopije dovoljenj / Permissions Pro.

en: objects
sl-SI: objekti

en: pattern page sets parent and default content for author page
sl-SI: predloga strani nastavi nadrejenega in privzeto vsebino za stran avtorja

en: pattern post sets default content and categories for author post
sl-SI: predloga objave nastavi privzeto vsebino in kategorije za objavo avtorja

en: pattern post sets parent, default content and template for author page
sl-SI: predloga objave nastavi nadrejenega, privzeto vsebino in predlogo za stran avtorja

en: patterned on&hellip;
sl-SI: narejeno po&hellip;

en: patterned on...
sl-SI: narejeno po...

en: post content
sl-SI: vsebina objave

en: post title
sl-SI: naslov objave

en: select other
sl-SI: izberi drugega

en: select...
sl-SI: izberi...

en: selected
sl-SI: izbrano

en: settings
sl-SI: nastavitve

en: sub-%1$s of this %2$s
sl-SI: pod-%1$s tega %2$s

en: supported tags are [username] and [userid]
sl-SI: podprti oznaki sta [username] in [userid]

en: this %1$s
sl-SI: ta %1$s

en: this %1$s and its sub-%2$s
sl-SI: ta %1$s in njegove pod-%2$s

en: unpublished
sl-SI: neobjavljeno

[ctx: user]
en: &lt; Unselect
sl-SI: &lt; Odzberi

[ctx: user]
en: Select &gt;
sl-SI: Izberite &gt;

en: view / edit group
sl-SI: prikaz / urejanje skupine

en: 🔓 Unlock %s
sl-SI: 🔓 Odkleni %s
