PublishPress Permissions Free 4.8.2 - en to pl translation catalogue (1115 entries)

en:  %1$sFix Sub-%2$s Permissions%3$s
pl:  %1$sNapraw uprawnienia Sub-%2$s%3$s

en: "Hide Private" settings only apply to custom privacy (Member, Premium, Staff, etc.)
pl: "Ukryj Prywatne" ustawienia mają zastosowanie tylko do niestandardowej prywatności (Członek, Premium, Personel itp.)

en: %1$s Permissions %2$s*%3$s
pl: %1$s Uprawnienia %2$s*%3$s

en: %1$s access for %2$s is BLOCKED within %3$s, unless enabled by another Permission.
pl: %1$s dostęp dla %2$s jest ZABLOKOWANY w %3$s, chyba że włączony przez inne uprawnienie.

en: %1$s access for %2$s is BLOCKED, unless enabled by another Permission.
pl: %1$s dostęp dla %2$s jest ZABLOKOWANY, chyba że włączony przez inne Uprawnienie.

en: %1$s access for %2$s is ENABLED within %3$s, regardless of role capabilities.
pl: %1$s dostęp dla %2$s jest WŁĄCZONY w %3$s, niezależnie od możliwości roli.

en: %1$s access for %2$s is ENABLED, regardless of role capabilities.
pl: %1$s dostęp dla %2$s jest WŁĄCZONY, niezależnie od możliwości ról.

en: %1$s queries in %2$s seconds. %3$s MB used.
pl: %1$s zapytań w %2$s sekund. %3$s MB użyto.

en: %1$s won&#39;t work until you upgrade %2$s to version %3$s or later.
pl: %1$s nie będzie działać, dopóki nie zaktualizujesz %2$s do wersji %3$s lub nowszej.

en: %1$s won&#39;t work until you upgrade PHP to version %2$s or later. Current version: %3$s
pl: %1$s nie będzie działać, dopóki nie zaktualizujesz PHP do wersji %2$s lub nowszej. Bieżąca wersja: %3$s

en: %1$s won&#39;t work until you upgrade WordPress to version %2$s or later.
pl: %1$s nie będzie działać, dopóki nie zaktualizujesz WordPress do wersji %2$s lub nowszej.

en: %1$sDisable%2$s all filtering for anonymous users
pl: %1$sWyłącz%2$s wszystkie filtry dla anonimowych użytkowników

en: %1$sDo not apply%2$s metagroup permissions for Administrators
pl: %1$sNie stosuj%2$s uprawnień metagroup dla administratorów

en: %1$sGroup Type:%2$s %3$s
pl: %1$sTyp grupy:%2$s %3$s

en: %1$sUsers who have Extra Roles assigned directly%2$s
pl: %1$sUżytkownicy, którzy mają przypisane dodatkowe role bezpośrednio%2$s

en: %1$sUsers who have Extra Roles or Specific Permissions directly%2$s
pl: %1$sUżytkownicy, którzy mają dodatkowe role lub konkretne uprawnienia bezpośrednio%2$s

en: %1$sUsers who have Specific Permissions assigned directly%2$s
pl: %1$sUżytkownicy, którzy mają przypisane konkretne uprawnienia bezpośrednio%2$s

en: %s (All Types)
pl: %s (Wszystkie typy)

en: %s (previous install)
pl: %s (poprzednia instalacja)

en: %s Manager
pl: %s Menedżer

en: %s Permissions
pl: %s Uprawnienia

en: %s Roles
pl: %s role

en: %s Visibility
pl: %s Widoczność

en: %s author page added
pl: Dodano stronę autora %s

en: %s group deleted | %s groups deleted
pl[0]: %s grupa usunięta
pl[1]: %s grupy usunięte

en: %s is a PRO feature
pl: %s jest funkcją PRO

en: %s is available in PRO
pl: %s jest dostępne w wersji PRO

en: %s more
pl: %s więcej

en: %s&nbsp;details
pl: %s&nbsp;szczegóły

en: %s, more...
pl: %s, więcej...

en: %sEdit WordPress Role%s
pl: %sEdytuj rolę WordPress%s

en: %sPosts / Pages Listing:%s %s
pl: %sLista Postów / Stron:%s %s

en: (Blocked)
pl: (Zablokowane)

en: (Default access)
pl: (Domyślny dostęp)

en: (Default access: Blocked)
pl: (Domyślny dostęp: Zablokowany)

en: (Default access: Enabled)
pl: (Domyślny dostęp: Włączony)

en: (No setting)
pl: (Brak ustawienia)

en: (Statuses Pro capability)
pl: (Zdolność Statusów Pro)

en: (all post types)
pl: (wszystkie typy postów)

en: (any WP role)
pl: (dowolna rola WP)

en: (from primary role or group membership)
pl: (z głównej roli lub członkostwa w grupie)

en: (invalid role definition)
pl: (nieprawidłowa definicja roli)

en: (login timed out)
pl: (czas logowania wygasł)

en: (no parent)
pl: (brak rodzica)

en: (none)
pl: (brak)

en: (select...)
pl: (wybierz...)

en: (unpublished)
pl: (niewydane)

en: (user field)
pl: (pole użytkownika)

en: (using default capabilities due to invalid %s definition)
pl: (używając domyślnych możliwości z powodu nieprawidłowej definicji %s)

en: <strong>This plugin can be deleted.</strong>
pl: <strong>Ten wtyczka może być usunięta.</strong>

en: = %1$s and sub-%1$s
pl: = %1$s i sub-%1$s

en: = Blocked
pl: = Zablokowane

en: = Enabled
pl: = Włączone

en: = Limitation
pl: = Ograniczenie

en: = sub-%s only
pl: = tylko sub-%s

en: A presspermit.com key appears to be active. <a href="%s" target="_blank">Contact us</a> for assistance in migrating your account to publishpress.com.
pl: Wygląda na to, że klucz presspermit.com jest aktywny. <a href="%s" target="_blank">Skontaktuj się z nami</a> w celu uzyskania pomocy w migracji swojego konta do publishpress.com.

en: About
pl: O programie

en: About PublishPress Permissions
pl: O PublishPress Permissions

en: Access Circles
pl: Kręgi dostępu

en: Access the Teaser settings admin screen.
pl: Uzyskaj dostęp do ekranu administracyjnego ustawień zapowiedzi.

en: Access to the Settings screen.
pl: Dostęp do ekranu ustawień.

en: Access to the Teaser screen.
pl: Dostęp do ekranu zapowiedzi.

en: Accommodate front end uploading solutions that require page editing capabilities for the async upload request
pl: Dostosuj rozwiązania do przesyłania z front-endu, które wymagają możliwości edytowania stron dla asynchronicznego żądania przesyłania

en: Account
pl: Konto

en: Active
pl: Aktywny

en: Active Plugin
pl: Aktywny Plugin

en: Active Plugin Integration
pl: Aktywna integracja wtyczek

en: Add
pl: Dodaj

en: Add Author Page&hellip;
pl: Dodaj stronę autora&hellip;

en: Add Extra Roles
pl: Dodaj dodatkowe role

en: Add New
pl: Dodaj nowy

en: Add New Group
pl: Dodaj nową grupę

en: Add New Permission Group
pl: Dodaj Nową Grupę Uprawnień

en: Add Pages
pl: Dodaj strony

en: Add Role
pl: Dodaj rolę

en: Add Roles
pl: Dodaj role

en: Add Selected Permissions
pl: Dodaj wybrane uprawnienia

en: Add Specific Permissions
pl: Dodaj konkretne uprawnienia

en: Add User Permissions
pl: Dodaj uprawnienia użytkownika

en: Add new pages to a parent page
pl: Dodaj nowe strony do strony nadrzędnej

en: Add selected users to Permission Group
pl: Dodaj wybranych użytkowników do grupy uprawnień

en: Add taxonomy columns to Edit Posts screen
pl: Dodaj kolumny taksonomii do ekranu Edytuj wpisy

en: Adds compatibility or integration with ACF, bbPress, Relevanssi, CMS Tree Page View, Custom Post Type UI, Subscribe2, WPML, various other plugins. Configure any BuddyPress Group as a Permissions Group. For multisite, provides network-wide Permission Groups.
pl: Dodaje zgodność lub integrację z ACF, bbPress, Relevanssi, CMS Tree Page View, Custom Post Type UI, Subscribe2, WPML oraz różnymi innymi wtyczkami. Skonfiguruj dowolną grupę BuddyPress jako grupę uprawnień. Dla multisite zapewnia grupy uprawnień w całej sieci.

en: Adjustment
pl: Dostosowanie

en: Admin
pl: Administrator

en: Administrators
pl: Administratorzy

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Advanced Configuration
pl: Zaawansowana konfiguracja

en: Advanced Custom Fields
pl: Zaawansowane pola niestandardowe

en: Advanced Integration
pl: Zaawansowana integracja

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Advanced search controls
pl: Zaawansowane kontrole wyszukiwania

en: After %s:
pl: Po %s:

en: After the user logs in, they will be redirected back to the original post they were viewing.
pl: Po zalogowaniu się użytkownik zostanie przekierowany z powrotem do oryginalnego posta, który oglądał.

en: All
pl: Wszystko

en: All Enabled and Blocked Permissions are ignored for this role.
pl: Wszystkie włączone i zablokowane uprawnienia są ignorowane dla tej roli.

en: All Post Types
pl: Wszystkie typy postów

en: All Role Usage settings will be reset to DEFAULTS.  Are you sure?
pl: Wszystkie ustawienia użycia ról zostaną zresetowane do DOMYŚLNYCH. Czy jesteś pewny?

en: All Sides
pl: Wszystkie strony

en: All Statuses
pl: Wszystkie statusy

en: All Users
pl: Wszyscy użytkownicy

en: All capabilities defined for this WordPress role will be applied in supplemental assignments:
pl: Wszystkie uprawnienia zdefiniowane dla tej roli WordPress będą stosowane w dodatkowych przypisaniach:

en: All post teaser settings were reset to defaults.
pl: Wszystkie ustawienia podglądu posta zostały zresetowane do wartości domyślnych.

en: All post teaser settings were updated.
pl: Wszystkie ustawienia podglądu posta zostały zaktualizowane.

en: All settings in this form (including those on undisplayed tabs) will be reset to DEFAULTS.  Are you sure?
pl: Wszystkie ustawienia w tym formularzu (w tym te na niewyświetlanych zakładkach) zostaną zresetowane do WARTOŚCI DOMYŚLNYCH.  Czy jesteś pewien?

en: All settings were reset to defaults.
pl: Wszystkie ustawienia zostały zresetowane do wartości domyślnych.

en: All settings were updated.
pl: Wszystkie ustawienia zostały zaktualizowane.

en: All users (including anonymous)
pl: Wszyscy użytkownicy (w tym anonimowi)

en: All users who are logged in and have a role on the site
pl: Wszyscy użytkownicy, którzy są zalogowani i mają rolę na stronie

en: All users with a WordPress %s role
pl: Wszyscy użytkownicy z rolą WordPress %s

en: All users with the WordPress role of %s
pl: Wszyscy użytkownicy z rolą WordPress %s

en: Allow Administrators to be added to Permission Groups, even though they are not restricted
pl: Pozwól na dodawanie administratorów do grup uprawnień, nawet jeśli nie są ograniczeni

en: Allow Renaming of uneditable Items
pl: Zezwól na zmianę nazwy nieedytowalnych elementów

en: Allow non-Administrators to Quick Edit or Bulk Edit (possibly allowing them to bypass restrictions).
pl: Pozwól użytkownikom niebędącym Administratorami na szybkie edytowanie lub masowe edytowanie (możliwe, że pozwala im to na obejście ograniczeń).

en: Allow non-Administrators to rename menu items they cannot fully edit. Menu items will be locked into current positions.
pl: Zezwól użytkownikom, którzy nie są administratorami, na zmianę nazw pozycji menu, które nie mogą być w pełni edytowane. Pozycje menu będą zablokowane w aktualnych pozycjach.

en: Allow the {All} and {Anonymous} metagroups to be granted specific reading permissions for private content
pl: Zezwól na przyznanie konkretnych uprawnień do odczytu dla prywatnych treści dla metagrup {All} i {Anonymous}

en: Allow users to edit files they have uploaded, regardless of other restrictions.
pl: Zezwól użytkownikom na edytowanie plików, które sami przesłali, niezależnie od innych ograniczeń.

en: Allow users to edit files uploaded by other users if they are attached to a post the user is allowed to edit.
pl: Zezwól użytkownikom na edytowanie plików przesłanych przez innych użytkowników, jeśli są dołączone do posta, który użytkownik ma prawo edytować.

en: Allow users to edit their new posts
pl: Pozwól użytkownikom edytować ich nowe posty

en: Allow users to manage selected terms.
pl: Pozwól użytkownikom zarządzać wybranymi terminami.

en: Allows Permission Group membership to be date-limited (delayed and/or scheduled for expiration). Simple date picker UI alongside group membership selection.
pl: Pozwala na ograniczenie członkostwa w grupie uprawnień do daty (opóźnione i/lub zaplanowane na wygaśnięcie). Prosty interfejs wyboru daty obok wyboru członkostwa w grupie.

en: Allows creation of a new post (of any type) for each selected user, using an existing post as the pattern.
pl: Pozwala na stworzenie nowego posta (dowolnego typu) dla każdego wybranego użytkownika, wykorzystując istniejący post jako wzór.

en: Always auto-assign a category if none are selected and user lacks permission for default category
pl: Zawsze automatycznie przypisuj kategorię, jeśli żadna nie jest wybrana, a użytkownik nie ma uprawnienia do domyślnej kategorii

en: Always auto-assign a post tag if none are selected
pl: Zawsze automatycznie przypisuj tag posta, jeśli żaden nie jest wybrany

en: Always auto-assign a term of this taxonomy if none are selected
pl: Zawsze automatycznie przypisuj termin tej taksonomii, jeśli żaden nie jest wybrany

en: Anonymous users (not logged in)
pl: Użytkownicy anonimowi (niezalogowani)

en: Any role-based %1$s access for %2$s is LIMITED. It applies only within %3$s, along with other specified %4$s.
pl: Jakiekolwiek oparte na roli %1$s dostęp dla %2$s jest OGRANICZONE. Dotyczy to tylko %3$s, wraz z innymi określonymi %4$s.

en: Any role-based %1$s access for %2$s is LIMITED. It applies to only %3$s, along with other specified %4$s.
pl: Jakiekolwiek oparte na roli %1$s dostęp dla %2$s jest OGRANICZONE. Dotyczy to tylko %3$s, wraz z innymi określonymi %4$s.

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Apply Teaser to Private Posts
pl: Zastosuj podgląd do prywatnych postów

en: Apply permission controls to WooCommerce products and product categories.
pl: Zastosuj kontrole uprawnień do produktów WooCommerce i kategorii produktów.

en: Apply permission controls to events and event-related content.
pl: Zastosuj kontrole uprawnień do wydarzeń i treści związanych z wydarzeniami.

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Arbitrary Capabilities
pl: Arbitralne możliwości

en: Are you sure you want to remove the selected user(s) from exceptions?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wybranego użytkownika(z) z wyjątków?

en: Assign (All Types)
pl: Przypisz (wszystkie typy)

en: Assign Extra Roles or Permissions on the Edit Permissions screen.
pl: Przypisz dodatkowe role lub uprawnienia na ekranie Edytuj uprawnienia.

en: Assign Publish Permissions separate from Edit Permissions
pl: Przypisz uprawnienia do publikacji oddzielnie od uprawnień do edytowania

en: Assign Term
pl: Przypisz termin

en: Assign Terms
pl: Przypisz warunki

en: Assign for selected %s only
pl: Przydziel tylko dla wybranych %s

en: Assign for selected and sub-%s
pl: Przydziel dla wybranych i sub-%s

en: Assign for selected and sub-terms
pl: Przydziel dla wybranych i sub-terminów

en: Assign for selected term only
pl: Przydziel tylko dla wybranego terminu

en: Assign for sub-%s only
pl: Przydziel tylko dla sub-%s

en: Assign for sub-terms only
pl: Przydziel tylko dla sub-terminów

en: Assign post and term permissions to BuddyPress groups for enhanced content control.
pl: Przypisz uprawnienia do postów i terminów do grup BuddyPress w celu lepszej kontroli treści.

en: Assign post permissions to BuddyPress groups
pl: Przypisz uprawnienia do postów do grup BuddyPress

en: Assign term permissions to BuddyPress groups
pl: Przypisz uprawnienia do terminów do grup BuddyPress

en: Assign to %s
pl: Przypisz do %s

en: Assigned for %s and sub-%s.
pl: Przypisane do %s i sub-%s.

en: Assigned for sub-%s only.
pl: Przypisane tylko do sub-%s.

en: Assignment
pl: Przydział

en: Attached Files Private setting available
pl: Ustawienie prywatne dla dołączonych plików dostępne

en: Attached media do not have any comments, so don't append clauses to comment queries for them
pl: Dołączone media nie mają żadnych komentarzy, więc nie dodawaj klauzul do zapytań komentarzy dla nich

en: Authenticated site users, except for Administrators
pl: Użytkownicy uwierzytelnieni na stronie, z wyjątkiem administratorów

en: Author Search / Select
pl: Wyszukiwanie / Wybór autora

en: Authors
pl: Autorzy

en: Auto-assign available term if default term is unavailable
pl: Automatycznie przypisz dostępny termin, jeśli domyślny termin jest niedostępny

en: Auto-create a page for each user of specified roles. Compatible with several Team / Staff plugins.
pl: Automatycznie twórz stronę dla każdego użytkownika o określonych rolach. Kompatybilne z kilkoma wtyczkami Team / Staff.

en: Automatic .htaccess file management
pl: Automatyczne zarządzanie plikiem .htaccess

en: Automatically detect and avoid duplicate posts
pl: Automatycznie wykrywaj i unikaj duplikatów postów

en: Automatically generate a personal page for each user. This feature is available in PublishPress Permissions Pro.
pl: Automatycznie generuj osobistą stronę dla każdego użytkownika. Ta funkcja jest dostępna w PublishPress Permissions Pro.

en: Automatically generate posts for users
pl: Automatycznie generuj posty dla użytkowników

en: Automatically redirect users to a login page or custom page when they try to access restricted content.
pl: Automatycznie przekieruj użytkowników na stronę logowania lub niestandardową stronę, gdy próbują uzyskać dostęp do zastrzeżonej treści.

en: Available Constant
pl: Dostępna stała

en: Back to Role Usage List
pl: Powrót do listy użycia ról

en: Back to permissions list
pl: Powrót do listy uprawnień

en: Background Color:
pl: Kolor tła:

en: Beaver editor integration
pl: Integracja edytora Beaver

en: Before %s:
pl: Przed %s:

en: Block
pl: Zablokuj

en: Block URL access
pl: Zablokuj dostęp URL

en: Blocked
pl: Zablokowane

en: Blocked:
pl: Zablokowane:

en: Border Color:
pl: Kolor obramowania:

en: Border Position:
pl: Położenie obramowania:

en: Border Radius (px):
pl: Promień obramowania (px):

en: Border Width (px):
pl: Szerokość obramowania (px):

en: Both
pl: Oba

en: Bottom
pl: Dół

en: Builder
pl: Kreator

en: Builder interface compatibility
pl: Kompatybilność interfejsu buildera

en: Bulk Actions
pl: Akcje zbiorcze

en: Bulk Add / Remove Groups on Users Screen
pl: Masowo dodaj / usuń grupy na ekranie Użytkownicy

en: Bulk Add Author Pages on Users screen
pl: Masowo dodaj strony autora na ekranie Użytkownicy

en: Bulk Create Author Posts
pl: Masowe tworzenie postów autora

en: Bulk Page Creation
pl: Masowe tworzenie stron

en: CMS Tree View
pl: Widok drzewa CMS

en: Cache
pl: Pamięć podręczna

en: Can bypass restrictive "Set as Parent" Permissions (for all hierarchical post types).
pl: Może obejść restrykcyjne uprawnienia "Ustaw jako rodzica" (dla wszystkich hierarchicznych typów postów).

en: Change Request Notifications
pl: Powiadomienia o zmianach

en: Chars
pl: Znaki

en: Choose how many posts to create per user
pl: Wybierz, ile postów utworzyć na użytkownika

en: Choose whether to use the default message style or customize the appearance of teaser messages.
pl: Wybierz, czy używać domyślnego stylu wiadomości, czy dostosować wygląd wiadomości zapowiedzi.

en: Choose which post type you want to configure teaser settings for.
pl: Wybierz, dla którego typu posta chcesz skonfigurować ustawienia podglądu.

en: Circle member's capabilities apply only for other member's posts
pl: Możliwości członka kręgu mają zastosowanie tylko do postów innych członków

en: Circle members will be blocked from accessing Revisions authored by non-members.
pl: Członkowie kręgu będą zablokowani przed dostępem do wersji autorstwa osób niebędących członkami.

en: Circle membership does not limit page association (page parent setting) ability
pl: Członkostwo w kręgu nie ogranicza możliwości związania strony (ustawienie rodzica strony)

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Click to list/edit universal permissions
pl: Kliknij, aby wyświetlić/edytować uniwersalne uprawnienia

en: Click to show only users who have Specific Permissions assigned directly
pl: Kliknij, aby pokazać tylko użytkowników, którzy mają przypisane Specyficzne Uprawnienia bezpośrednio

en: Click to show only users who have extra roles
pl: Kliknij, aby pokazać tylko użytkowników, którzy mają dodatkowe role

en: Click to show only users who have no group
pl: Kliknij, aby pokazać tylko użytkowników, którzy nie mają grupy

en: Comma-separated list of mime types to exclude from File Access filtering
pl: Lista typów mime oddzielonych przecinkami do wykluczenia z filtrowania dostępu do plików

en: Comma-separated list of mime types to include in File Access filtering (bypassing others)
pl: Lista typów mime oddzielona przecinkami, które należy uwzględnić w filtrowaniu dostępu do plików (omijając inne)

en: Comma-separated list of post types to limit the effect of PP_UNFILTERED_FRONT and apply_filters( 'presspermit_skip_cap_filtering' )
pl: Lista typów postów oddzielona przecinkami, aby ograniczyć działanie PP_UNFILTERED_FRONT i apply_filters( 'presspermit_skip_cap_filtering' )

en: Commerce
pl: Handel

en: Community
pl: Społeczność

en: Compare Features
pl: Porównaj funkcje

en: Compatibility Mode: Apply extra redirect
pl: Tryb zgodności: Zastosuj dodatkowe przekierowanie

en: Compatibility Pack
pl: Pakiet kompatybilności

en: Compatibility Packs
pl: Pakiety zgodności

en: Compatibility with Edit Permissions in Beaver Builder.
pl: Kompatybilność z edytowaniem uprawnień w Beaver Builder.

en: Compatibility with Edit Permissions in CMS Tree View.
pl: Kompatybilność z edytowaniem uprawnień w widoku drzewa CMS.

en: Compatibility with Edit Permissions in Elementor.
pl: Kompatybilność z edytowaniem uprawnień w Elementorze.

en: Compatibility with Edit Permissions in Nested Pages.
pl: Kompatybilność z edytowaniem uprawnień w zagnieżdżonych stronach.

en: Compatibility with PublishPress Statuses plugin.
pl: Kompatybilność z wtyczką Statusy PublishPress.

en: Compatibility with SearchWP term filtering for advanced search capabilities.
pl: Kompatybilność z filtrowaniem terminów SearchWP dla zaawansowanych możliwości wyszukiwania.

en: Compatibility with YooTheme builder and term permissions.
pl: Kompatybilność z builderem YooTheme i uprawnieniami terminów.

en: Configure custom teaser text for this post type.
pl: Skonfiguruj niestandardowy tekst zapowiedzi dla tego typu wpisu.

en: Configured Teaser Text
pl: Skonfigurowany tekst teasera

en: Constants
pl: Stałe

en: Contact
pl: Kontakt

en: Contact Us
pl: Skontaktuj się z nami

en: Contact the PublishPress team
pl: Skontaktuj się z zespołem PublishPress

en: Content requires additional permissions.
pl: Treść wymaga dodatkowych uprawnień.

en: Contributors
pl: Współtwórcy

en: Control access to Field Groups
pl: Kontroluj dostęp do grup pól

en: Control access to custom post statuses. This workflow feature is available in PublishPress Permissions Pro.
pl: Kontroluj dostęp do niestandardowych statusów postów. Ta funkcja przepływu pracy jest dostępna w PublishPress Permissions Pro.

en: Control access to post visibility statuses. This workflow feature is available in PublishPress Permissions Pro.
pl: Kontroluj dostęp do statusów widoczności postów. Ta funkcja przepływu pracy jest dostępna w PublishPress Permissions Pro.

en: Control assignment of selected terms to %s.
pl: Przypisz kontrolę wybranych terminów do %s.

en: Control deletion of selected %s.
pl: Kontroluj usuwanie wybranego %s.

en: Control deletion of this %s.
pl: Kontroluj usuwanie tego %s.

en: Control direct access to Media files
pl: Kontrola bezpośredniego dostępu do plików multimedialnych

en: Control editing of selected %s.
pl: Kontroluj edytowanie wybranego %s.

en: Control editing of this %s.
pl: Kontroluj edytowanie tego %s.

en: Control front-end access to Field Groups with advanced permission management.
pl: Kontroluj dostęp do grup pól na froncie za pomocą zaawansowanego zarządzania uprawnieniami.

en: Control frontend viewing of selected %s.
pl: Kontroluj wyświetlanie na froncie wybranego %s.

en: Control frontend viewing of this %s.
pl: Kontroluj wyświetlanie tego %s na froncie.

en: Control if this %s can be selected as a Parent Page.
pl: Kontroluj, czy ten %s może być wybrany jako Strona Rodzic.

en: Control management of selected groups.
pl: Kontroluj zarządzanie wybranymi grupami.

en: Control publishing of selected %s.
pl: Kontroluj publikowanie wybranego %s.

en: Control publishing of this %s.
pl: Kontroluj publikowanie tego %s.

en: Control term management for selected %s.
pl: Kontroluj zarządzanie terminami dla wybranego %s.

en: Control term management for this %s.
pl: Kontroluj zarządzanie terminami dla tego %s.

en: Control which terms can be set as a Parent of other terms.
pl: Kontroluj, które terminy mogą być ustawione jako rodzic innych terminów.

en: Control who add this %s to %s.
pl: Kontroluj, kto dodaje to %s do %s.

en: Control who add this %s to all post types.
pl: Kontroluj, kto dodaje to %s do wszystkich typów postów.

en: Control who can assign terms to this %s.
pl: Kontroluj, kto może przypisywać terminy do tego %s.

en: Control who can create a revision of %s with this %s.
pl: Kontroluj, kto może stworzyć rewizję %s z tym %s.

en: Control who can create a revision of all post types in this %s.
pl: Kontroluj, kto może utworzyć wersję roboczą wszystkich typów postów w tym %s.

en: Control who can create a revision of this %s.
pl: Kontroluj, kto może utworzyć rewizję tego %s.

en: Control who can edit %s with this %s.
pl: Kontroluj, kto może edytować %s z tym %s.

en: Control who can edit all post types in this %s.
pl: Kontroluj, kto może edytować wszystkie typy postów w tym %s.

en: Control who can select this %s as a parent %s.
pl: Kontroluj, kto może wybrać ten %s jako rodzica %s.

en: Control who can select this page as parent %s.
pl: Kontroluj, kto może wybrać tę stronę jako rodzica %s.

en: Control who can submit a revision of %s with this %s.
pl: Kontroluj, kto może przesłać rewizję %s z tym %s.

en: Control who can submit a revision of all post types in this %s.
pl: Kontroluj, kto może przesłać wersję roboczą wszystkich typów postów w tym %s.

en: Control who can submit a revision of this %s.
pl: Kontroluj, kto może przesłać rewizję tego %s.

en: Control who can view %s with this %s.
pl: Kontroluj, kto może wyświetlać %s z tym %s.

en: Control who can view all post types in this %s.
pl: Kontroluj, kto może przeglądać wszystkie typy postów w tym %s.

en: Convert to "Blocked"
pl: Konwertuj na "Zablokowane"

en: Convert to "Enabled"
pl: Konwertuj na "Włączone"

en: Convert to "Limit to"
pl: Konwertuj na "Ogranicz do"

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Copy Roles and Permissions
pl: Kopiuj role i uprawnienia

en: Copy Roles and Permissions from:
pl: Kopiuj role i uprawnienia z:

en: Coverage
pl: Zakres

en: Create Custom Groups.
pl: Twórz niestandardowe grupy.

en: Create Group
pl: Utwórz grupę

en: Create New %s
pl: Utwórz Nowy %s

en: Create New Permission Group
pl: Utwórz Nową Grupę Uprawnień

en: Create Posts for Your Users
pl: Twórz posty dla swoich użytkowników

en: Create Revision
pl: Utwórz poprawkę

en: Create Revision of
pl: Utwórz poprawkę dla

en: Create new Permission Groups and set the name and description.
pl: Twórz nowe grupy uprawnień i ustawiaj nazwę oraz opis.

en: Create or synchronize posts to match users. Designed for Team / Staff plugins, but with broad usage potential.
pl: Twórz lub synchronizuj posty, aby pasowały do użytkowników. Zaprojektowane dla wtyczek Team / Staff, ale z szerokim potencjałem zastosowania.

en: Create time-limited permission group memberships with automatic expiration.
pl: Utwórz członkostwa grupy uprawnień z ograniczonym czasem z automatycznym wygaśnięciem.

en: Current Selections:
pl: Aktualne Wybory:

en: Current Settings:
pl: Aktualne ustawienia:

en: Custom Group
pl: Grupa niestandardowa

en: Custom Groups
pl: Grupy niestandardowe

en: Custom status permissions
pl: Uprawnienia do niestandardowych statusów

en: Customer
pl: Klient

en: Customize
pl: Dostosuj

en: Customize Permission Groups caption on user profile
pl: Dostosuj podpis grup uprawnień na profilu użytkownika

en: Customize Permissions screen title for Groups
pl: Dostosuj tytuł ekranu Uprawnień dla Grup

en: Customize the appearance of teaser message displayed to blocked users.
pl: Dostosuj wygląd wiadomości teasera wyświetlanej zablokowanym użytkownikom.

en: Customize the login notice message shown to non-logged-in users when using the "Excerpt" teaser type.
pl: Dostosuj wiadomość powiadomienia logowania wyświetlaną użytkownikom, którzy nie są zalogowani, podczas korzystania z typu zapowiedzi "Wycinek".

en: Customize the login notice message shown to non-logged-in users when using the "First X Characters" teaser type.
pl: Dostosuj wiadomość powiadomienia logowania wyświetlaną użytkownikom, którzy nie są zalogowani, podczas korzystania z typu zapowiedzi "Pierwsze X Znaków".

en: Customize the message shown to users who are blocked from viewing the full content when using the "Read More" teaser type.
pl: Dostosuj wiadomość wyświetlaną użytkownikom, którzy są zablokowani przed oglądaniem pełnej treści podczas korzystania z typu zapowiedzi "Czytaj więcej".

en: Database Maintenance
pl: Zarządzanie bazą danych

en: Decide which status to use for new posts
pl: Zdecyduj, jaki status użyć dla nowych postów

en: Default
pl: Domyślne

en: Default All
pl: Domyślnie Wszystko

en: Defined Constant
pl: Zdefiniowana stała

en: Delay membership start date
pl: Opóźnij datę rozpoczęcia członkostwa

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete Custom Groups.
pl: Usuń niestandardowe grupy.

en: Delete Permission Groups.
pl: Usuń grupy uprawnień.

en: Delete settings on plugin deletion
pl: Usuń ustawienia przy usunięciu wtyczki

en: Description
pl: Opis

en: Description:
pl: Opis:

en: Detailed Feature Grid
pl: Szczegółowa siatka funkcji

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
pl: Szczegółowa dokumentacja jest również dostępna na stronie wtyczki.

en: Detect Dynamically Mapped WP Roles
pl: Wykryj dynamicznie mapowane role WP

en: Detect user roles which are appended dynamically but not stored to the WP database. May be useful for sites that sync with Active Directory or other external user registration systems.
pl: Wykryj role użytkowników, które są dodawane dynamicznie, ale nie są przechowywane w bazie danych WP. Może być przydatne dla witryn synchronizujących się z Active Directory lub innymi zewnętrznymi systemami rejestracji użytkowników.

en: Determines the default setting of Permissions > Settings > Editing > Auto-assign default terms
pl: Określa domyślne ustawienie uprawnień > Ustawienia > Edytowanie > Automatyczne przypisywanie domyślnych terminów

en: Determines the default value of Permissions > Settings > Editing > Auto-assign default term
pl: Określa domyślną wartość uprawnień > Ustawienia > Edytowanie > Automatyczne przypisywanie domyślnego terminu

en: Development use only (on front end, do not replace 'post_status = 'publish'' clause with filtered equivalent)
pl: Tylko do użytku deweloperskiego (na froncie, nie zastępuj klauzuli 'post_status = 'publish'' jej przefiltrowanym odpowiednikiem)

en: Development use only (suppresses post_status = 'publish' clause for unfiltered post types with anonymous user)
pl: Tylko do użytku deweloperskiego (tłumi klauzulę post_status = 'publish' dla nieprzetworzonych typów postów z anonimowym użytkownikiem)

en: Direct Assignment
pl: Bezpośrednie przypisanie

en: Direct-Assigned
pl: Przypisane bezpośrednio

en: Direct-assigned
pl: Bezpośrednio przypisane

en: Directly control specific files
pl: Bezpośrednio kontroluj konkretne pliki

en: Disable Permissions filtering for users who are not logged in.
pl: Wyłącz filtrowanie uprawnień dla użytkowników, którzy nie są zalogowani.

en: Disable auto-determination of how many levels of page tree to make visble by default. Instead, use specified value.
pl: Wyłącz automatyczne określanie, ile poziomów drzewa stron ma być widocznych domyślnie. Zamiast tego użyj określonej wartości.

en: Disable front end filtering for all users (subject to limitation by PP_UNFILTERED_FRONT_TYPES)
pl: Wyłącz filtrowanie na froncie dla wszystkich użytkowników (podlega ograniczeniom przez PP_UNFILTERED_FRONT_TYPES)

en: Disable front end filtering if logged user is a content administrator (normally filter to force inclusion of readable private posts in get_pages() listing, post counts, etc.
pl: Wyłącz filtrowanie na froncie, jeśli zalogowany użytkownik jest administratorem treści (normalnie filtr, aby wymusić uwzględnienie czytelnych prywatnych postów w liście get_pages(), liczby postów itp.

en: Disabled Type
pl: Typ wyłączony

en: Dismiss
pl: Odrzuć

en: Display Administrative Hints
pl: Wyświetl wskazówki administracyjne

en: Display Module Hints
pl: Wyświetl wskazówki modułowe

en: Display a custom column on Edit Posts screen for all related taxonomies which are enabled for Permissions filtering.
pl: Wyświetl niestandardową kolumnę na ekranie Edytuj posty dla wszystkich powiązanych taksonomii, które są włączone do filtrowania uprawnień.

en: Display a custom hint on Permissions > User Groups
pl: Wyświetl niestandardową podpowiedź w Uprawnieniach > Grupy użytkowników

en: Display a role dropdown alongside the user search input box to narrow results.
pl: Wyświetl rozwijane menu ról obok pola wyszukiwania użytkowników, aby zawęzić wyniki.

en: Display all advanced settings
pl: Wyświetl wszystkie zaawansowane ustawienia

en: Display all permission operations in a single metabox with tabs (modern UI). When disabled, each operation has a separate metabox (legacy UI).
pl: Wyświetl wszystkie operacje uprawnień w jednym metaboxie z zakładkami (nowoczesny interfejs użytkownika). Gdy jest wyłączone, każda operacja ma osobny metabox (stary interfejs użytkownika).

en: Display descriptive captions for features available in missing or deactivated modules.
pl: Wyświetl opisowe podpisy dla funkcji dostępnych w brakujących lub dezaktywowanych modułach.

en: Display descriptive captions on Permissions screens.
pl: Wyświetl opisowe podpisy na ekranach uprawnień.

en: Display for readable non-private posts:
pl: Wyświetl dla czytelnych nieprywatnych postów:

en: Display for readable private posts:
pl: Wyświetl dla czytelnych prywatnych postów:

en: Display links if user doesn't have access
pl: Wyświetlaj linki, jeśli użytkownik nie ma dostępu

en: Display mode for readable non-private posts
pl: Tryb wyświetlania dla czytelnych postów nieprywatnych

en: Display mode for readable private posts
pl: Tryb wyświetlania dla czytelnych prywatnych postów

en: Displayed permissions are those assigned for the "%1$s" type. You can also %2$sdefine universal %3$s permissions which apply to all related post types%4$s.
pl: Wyświetlane uprawnienia są przypisane do typu "%1$s". Możesz również %2$sokreślić uniwersalne %3$s uprawnienia, które mają zastosowanie do wszystkich powiązanych typów postów%4$s.

en: Displayed permissions are those assigned for the "%1$s" type.%2$sYou can also %3$sdefine universal %4$s permissions which apply to all related post types%5$s.
pl: Wyświetlane uprawnienia są przypisane do typu "%1$s".%2$sMożesz również %3$sokreślić uniwersalne %4$s uprawnienia, które mają zastosowanie do wszystkich powiązanych typów postów%5$s.

en: Do not alter the Media Library listing provided by WordPress.
pl: Nie zmieniaj listy Biblioteki Mediów dostarczonej przez WordPress.

en: Do not auto-assign a category (except standard default category if user has permission)
pl: Nie przypisuj automatycznie kategorii (z wyjątkiem standardowej domyślnej kategorii, jeśli użytkownik ma uprawnienia)

en: Do not auto-assign a post tag
pl: Nie automatycznie przypisuj tagu posta

en: Do not auto-assign a term if the user has permission for more than one term in the taxonomy
pl: Nie przypisuj automatycznie terminu, jeśli użytkownik ma uprawnienia do więcej niż jednego terminu w taksonomii

en: Do not auto-assign a term of this taxonomy
pl: Nie automatycznie przypisuj terminu tej taksonomii

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Don't add a Permissions menu. Instead, add menu items to the Users and Settings menus.
pl: Nie dodawaj menu Uprawnienia. Zamiast tego, dodaj elementy menu do menu Użytkownicy i Ustawienia.

en: Don't allow non-Administrators to see others' unattached uploads, regardless of Permissions settings.  Their own unattached uploads are still accessible unless option 'own_attachments_always_editable' is set false
pl: Nie pozwalaj użytkownikom niebędącym Administratorami na przeglądanie nieprzypisanych przesyłek innych użytkowników, niezależnie od ustawień uprawnień. Ich własne nieprzypisane przesyłki są nadal dostępne, chyba że opcja 'own_attachments_always_editable' jest ustawiona na false

en: Don't apply CSS to hide empty Nav Menus
pl: Nie stosuj CSS do ukrywania pustych menu nawigacyjnych

en: Don't apply content teaser to get_pages() results (leave unreadable posts hidden)
pl: Nie stosuj teasera treści do wyników get_pages() (pozostaw nieczytelne posty ukryte)

en: Don't assign or apply specific permissions for the 'media' type
pl: Nie przypisuj ani nie stosuj specyficznych uprawnień dla typu 'media'

en: Don't assign or apply specific permissions for the 'page' type
pl: Nie przypisuj ani nie stosuj specyficznych uprawnień dla typu 'page'

en: Don't assign or apply specific permissions for the 'post' type
pl: Nie przypisuj ani nie stosuj specyficznych uprawnień dla typu 'post'

en: Don't assign or apply specific permissions for the specified custom post type
pl: Nie przypisuj ani nie stosuj specyficznych uprawnień dla określonego niestandardowego typu postu

en: Don't credit implicit 'manage_nav_menus' capability to users who have 'edit_theme_options' or 'switch_themes' capability
pl: Nie przyznawaj implicitnego uprawnienia 'manage_nav_menus' użytkownikom, którzy mają uprawnienia 'edit_theme_options' lub 'switch_themes'

en: Don't define an 'Approved' status, even if Status Control feature is active
pl: Nie definiuj statusu 'Zatwierdzony', nawet jeśli funkcja Kontroli Statusu jest aktywna

en: Don't filter comment display or moderation within wp-admin
pl: Nie filtruj wyświetlania komentarzy ani moderacji w wp-admin

en: Don't filter term post counts in get_terms() call
pl: Nie filtruj liczby postów terminu w wywołaniu get_terms()

en: Don't include readable private pages in the Pages widget or other wp_list_pages() / get_pages() results
pl: Nie uwzględniaj czytelnych prywatnych stron w widżecie Strony ani w innych wynikach wp_list_pages() / get_pages()

en: Don't require any additional capabilities for management of Nav Menu settings (normally require 'manage_menu_settings', 'edit_others_pages' or 'publish_pages')
pl: Nie wymagaj żadnych dodatkowych uprawnień do zarządzania ustawieniami menu nawigacyjnego (normalnie wymagają 'manage_menu_settings', 'edit_others_pages' lub 'publish_pages')

en: Don't tweak the admin menu indexes to position Permissions menu under Users
pl: Nie zmieniaj indeksów menu administratora, aby umieścić menu Uprawnienia pod Użytkownikami

en: Duplicate %1$s module activated (%2$s in folder %3$s).
pl: Aktywowano moduł duplikatu %1$s (%2$s w folderze %3$s).

en: ERROR
pl: BŁĄD

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit %s
pl: Edytuj %s

en: Edit Files
pl: Edytuj pliki

en: Edit Permissions
pl: Edytuj uprawnienia

en: Edit Permissions (%s)
pl: Edytuj uprawnienia (%s)

en: Edit Role Usage
pl: Edytuj Użycie Roli

en: Edit Tag for All Post Types
pl: Edytuj tag dla wszystkich typów postów

en: Edit Tag for Posts
pl: Edytuj tag dla postów

en: Edit User
pl: Edytuj użytkownika

en: Edit User Permissions
pl: Edytuj uprawnienia użytkownika

en: Edit other users' files if attached to an editable post
pl: Edytuj pliki innych użytkowników, jeśli są dołączone do edytowalnego posta

en: Edit own file uploads, even if they become attached to an uneditable post.
pl: Edytuj własne przesłane pliki, nawet jeśli zostaną dołączone do nieedytowalnego wpisu.

en: Edit role capabilities directly
pl: Edytuj możliwości roli bezpośrednio

en: Edit the name and description of existing Permission Groups.
pl: Edytuj nazwę i opis istniejących grup uprawnień.

en: Edit this user's group membership
pl: Edytuj członkostwo tej grupy użytkownika

en: Editing
pl: Edycja

en: Editing Permissions
pl: Edycja uprawnień

en: Editing can't be granted to non-users.
pl: Edycja nie może być przyznana nie-użytkownikom.

en: Editor Options
pl: Opcje edytora

en: Editors
pl: Redaktorzy

en: Elementor editor integration
pl: Integracja edytora Elementor

en: Eliminate extra filtering queries on Nav Menu update, even for non-Administrators
pl: Eliminuj dodatkowe zapytania filtrujące przy aktualizacji menu nawigacyjnego, nawet dla nie-administratorów

en: Enable
pl: Włącz

en: Enable Circles
pl: Włącz kręgi

en: Enable metabox on %s editing screen
pl: Włącz metabox na ekranie edycji %s

en: Enable on Permissions screen
pl: Włącz na ekranie uprawnień

en: Enable post contributors or authors with pp_set_edit_permissions capability to set editing Permissions on posts authored by others
pl: Zezwól współautorom postów lub autorom z zdolnością pp_set_edit_permissions na ustalanie uprawnień edycyjnych do postów napisanych przez innych

en: Enabled
pl: Włączony

en: Enabled:
pl: Włączone:

en: Enforce distinct edit, delete capability requirements for Media
pl: Wymuś różne wymagania dotyczące możliwości edytowania i usuwania dla mediów

en: Event post permissions
pl: Uprawnienia do postów wydarzeń

en: Event taxonomy controls
pl: Kontrole taksonomii wydarzeń

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Everyone
pl: Wszyscy

en: Excerpt Only
pl: Tylko fragment

en: Exclude restricted posts from XML sitemaps to maintain proper SEO indexing.
pl: Wyklucz ograniczone posty z map XML, aby utrzymać właściwe indeksowanie SEO.

en: Expand access to allow specified items regardless of role capabilities or restrictions.
pl: Rozszerz dostęp, aby zezwolić na określone elementy, niezależnie od możliwości lub ograniczeń ról.

en: Extra Roles
pl: Dodatkowe role

en: Extra Roles %1$s(for this user)%2$s
pl: Dodatkowe role %1$s(dla tego użytkownika)%2$s

en: Extra Roles %1$s(from primary role or %2$sgroup membership%3$s)%4$s
pl: Dodatkowe role %1$s(z roli głównej lub %2$smembership grupy%3$s)%4$s

en: Extra Roles %1$s(from primary role or group membership)%2$s
pl: Dodatkowe role %1$s(z głównej roli lub członkostwa w grupie)%2$s

en: Extra Roles assignment available for {All} and {Anonymous} metagroups
pl: Przypisanie dodatkowych ról dostępne dla metagrup {All} i {Anonymous}

en: Extra Roles cause "_posts" capabilities in the Pattern Role (Author, Editor, etc.) to be assigned for the selected post type. Enable this setting to also include all other capabilities in the Pattern Role.
pl: Dodatkowe role powodują przypisanie możliwości "_posts" w roli wzorca (Autor, Edytor itp.) dla wybranego typu posta. Włącz ustawienie, aby uwzględnić wszystkie inne możliwości w roli wzorca.

en: Extra Roles on User Profile
pl: Dodatkowe role na profilu użytkownika

en: Feature Moved
pl: Funkcja przeniesiona

en: Featured Image:
pl: Obrazek wyróżniający:

en: Features
pl: Funkcje

en: Feed Replacement Text (use %permalink% for post URL)
pl: Tekst zastępczy dla kanału (użyj %permalink% dla URL posta)

en: Feed Replacement Text:
pl: Tekst zastępczy kanału:

en: Fewest Users
pl: Najmniej użytkowników

en: Fields
pl: Pola

en: File Access
pl: Dostęp do plików

en: File Access key with on-demand regeneration
pl: Klucz dostępu do plików z regeneracją na żądanie

en: Filter Menu Items
pl: Filtruj elementy menu

en: Filter priority for 'get_pages' filter (default: 1)
pl: Priorytet filtra dla filtra 'get_pages' (domyślnie: 1)

en: Filter search results based on View Permissions for secure content discovery.
pl: Filtruj wyniki wyszukiwania na podstawie uprawnień widoku w celu bezpiecznego odkrywania treści.

en: Filters direct file access, based on user's access to post(s) which the file is attached to. No additional configuration required. Creates/modifies .htaccess file in uploads folder (and in main folder for multisite).
pl: Filtruje bezpośredni dostęp do plików, w zależności od dostępu użytkownika do postów, do których plik jest dołączony. Nie wymaga dodatkowej konfiguracji. Tworzy/modyfikuje plik .htaccess w folderze uploads (i w głównym folderze dla multisite).

en: Find Users by %s
pl: Znajdź użytkowników według %s

en: First Name
pl: Imię

en: Font Size (px):
pl: Rozmiar czcionki (px):

en: For Statuses
pl: Dla statusów

en: For Teaser compatibility, prevent the pp_permissions argument from being appended to redirects
pl: Dla zgodności z Teaserem, zapobiegaj dołączaniu argumentu pp_permissions do przekierowań

en: For Teaser compatibility, specify a redirect argument to use instead of redirect_to
pl: Dla zgodności z Teaserem, określ argument przekierowania do użycia zamiast redirect_to

en: For Teaser compatibility, specify an additional redirect argument other than redirect_to
pl: Dla zgodności z Teaserem, określ dodatkowy argument przekierowania, inny niż redirect_to

en: For additional fields, define constant PP_USER_SEARCH_META_FIELDS
pl: Aby dodać dodatkowe pola, zdefiniuj stałą PP_USER_SEARCH_META_FIELDS

en: For legacy Nav Menus, hide empty nav menu div
pl: Dla starszych menu nawigacyjnych, ukryj pusty div menu nawigacyjnego

en: For non-Administrators, new Nav Menu items default to being a child of first editable item
pl: Dla nie-administratorów nowe elementy menu nawigacyjnego domyślnie są dziećmi pierwszego edytowalnego elementu

en: For performance, change the get_pages() database query to return only a subset of fields, excluding post_content
pl: Aby poprawić wydajność, zmień zapytanie bazy danych get_pages(), aby zwracało tylko podzbiór pól, wykluczając post_content

en: For specialized Media Library permissions, enable the Editing Permissions feature.
pl: Aby uzyskać specjalne uprawnienia do biblioteki mediów, włącz funkcję Uprawnienia do edycji.

en: Force detection of WP user roles which are appended dynamically but not stored to the WP database.
pl: Wymuś wykrywanie ról użytkowników WP, które są dodawane dynamicznie, ale nie są przechowywane w bazie danych WP.

en: Forum access controls
pl: Kontrola dostępu do forum

en: Forum-specific permissions
pl: Specyficzne uprawnienia dla forum

en: Forum-specific permissions for bbPress with detailed control over forum access and participation.
pl: Specyficzne uprawnienia dla forum bbPress z szczegółową kontrolą dostępu i uczestnictwa w forum.

en: Front End
pl: Interfejs front-end

en: Front-end visibility restrictions
pl: Ograniczenia widoczności na froncie

en: Full Content
pl: Pełna treść

en: Full editing access for all post types. Also gives the ability to edit Permissions for user roles.
pl: Pełny dostęp do edytowania dla wszystkich typów postów. Daje również możliwość edytowania uprawnień dla ról użytkowników.

en: Further details for your installation:
pl: Dalsze szczegóły dotyczące Twojej instalacji:

en: General
pl: Ogólne

en: Generate posts for user roles that you select
pl: Generuj posty dla ról użytkowników, które wybierzesz

en: Get advanced integration features with Nginx, FTP, and more
pl: Uzyskaj zaawansowane funkcje integracji z Nginx, FTP i innymi

en: Go Pro for time-limited group membership
pl: Przejdź na Pro, aby uzyskać członkostwo grupowe z ograniczonym czasem

en: Go to %s
pl: Przejdź do %s

en: Group
pl: Grupa

en: Group Members
pl: Członkowie grupy

en: Group Restrictions are not available because of a constant definition
pl: Ograniczenia grup są niedostępne z powodu definicji stałej

en: Group created.
pl: Grupa utworzona.

en: Group membership grants access to content of your choice
pl: Członkostwo w grupie zapewnia dostęp do wybranych treści

en: Group restrictions are not recommended.
pl: Ograniczenia grupy nie są zalecane.

en: Group updated.
pl: Grupa zaktualizowana.

en: Group-based content permissions
pl: Uprawnienia do treści oparte na grupach

en: Groups
pl: Grupy

en: HTML Element IDs:
pl: ID elementów HTML:

en: HTTP status code to send when file access is blocked
pl: Kod statusu HTTP do wysłania, gdy dostęp do pliku jest zablokowany

en: Has Extra Roles
pl: Ma dodatkowe role

en: Has Permissions
pl: Ma uprawnienia

en: Has Permissions Set Directly
pl: Ma ustawione uprawnienia bezpośrednio

en: Has Specific Permissions
pl: Ma określone uprawnienia

en: Hidden Content Teaser
pl: Zapowiedź ukrytej treści

en: Hide
pl: Ukryj

en: Hide Featured Image when Teaser is applied
pl: Ukryj obrazek wyróżniający, gdy zastosowano zapowiedź

en: Hide Groups
pl: Ukryj grupy

en: Hide Private Posts if user doesn't have access
pl: Ukryj prywatne posty, jeśli użytkownik nie ma dostępu

en: Hide auto-assigned Sub-%s Permissions
pl: Ukryj automatycznie przypisane uprawnienia Sub-%s

en: Hide featured image when teaser is applied
pl: Ukryj obrazek wyróżniający, gdy zastosowano podgląd

en: Hide for Custom Visibility
pl: Ukryj dla niestandardowej widoczności

en: Hide links if user doesn't have access
pl: Ukryj linki, jeśli użytkownik nie ma dostępu

en: Hierarchical content controls
pl: Hierarchiczne kontrole treści

en: If auto-assign term setting is enabled, apply it even if user does not have term assignment limitations
pl: Jeśli ustawienie automatycznego przypisywania terminu jest włączone, zastosuj je nawet jeśli użytkownik nie ma ograniczeń przypisywania terminów

en: If checked, pages blocked from the "All" or "Logged In" groups will still be listed to Administrators.
pl: Jeśli zaznaczone, strony zablokowane dla grup "Wszystkie" lub "Zalogowani" będą nadal wyświetlane administratorom.

en: If disabled, manually "blocked" posts can be unblocked by specific Category / Term Permissions.
pl: Jeśli jest wyłączone, ręcznie "zablokowane" posty mogą być odblokowane przez konkretne uprawnienia kategorii / terminu.

en: If enabled, corresponding Media edit and delete capabilities must be added to existing roles.
pl: Jeśli jest włączone, odpowiednie możliwości edycji i usuwania mediów muszą być dodane do istniejących ról.

en: If enabled, users cannot create new tags for a post unless they have the edit_tags capability. You can manage this with Capabilities > Capabilities > Taxonomies for any role.
pl: Jeśli jest włączone, użytkownicy nie mogą tworzyć nowych tagów dla postu, chyba że mają uprawnienie edit_tags. Możesz zarządzać tym w sekcji Uprawnienia > Uprawnienia > Taksonomie dla dowolnej roli.

en: If enabled, users cannot create new tags for a post unless they have the edit_tags capability. You can manage this with a WordPress role editor like PublishPress Capabilities.
pl: Jeśli jest włączone, użytkownicy nie mogą tworzyć nowych tagów dla postu, chyba że mają uprawnienie edit_tags. Możesz zarządzać tym za pomocą edytora ról WordPress, takiego jak PublishPress Capabilities.

en: If group editing is allowed, can also modify group membership.
pl: Jeśli edytowanie grup jest dozwolone, można również modyfikować członkostwo w grupie.

en: If one of the default roles is deleted from the WP database, it will remain available as a pattern role with default WP capabilities (but can be disabled here).
pl: Jeśli jedna z domyślnych ról zostanie usunięta z bazy danych WP, pozostanie dostępna jako rola wzorcowa z domyślnymi możliwościami WP (ale można ją tutaj wyłączyć).

en: If propagating permissions are assigned to a page branch, overwrite any explicitly assigned permissions in sub-pages
pl: Jeśli przypisano propagujące uprawnienia do gałęzi strony, nadpisz wszelkie wyraźnie przypisane uprawnienia w podstronach

en: If some pages have been suppressed from get_pages() results, change child pages' corresponding post_parent values to a visible ancestor
pl: Jeśli niektóre strony zostały ukryte w wynikach get_pages(), zmień odpowiadające wartości post_parent dla stron podrzędnych na widocznego przodka

en: If some terms have been suppressed from get_terms() results, change child terms' corresponding parent values to a visible ancestor
pl: Jeśli niektóre terminy zostały ukryte w wynikach get_terms(), zmień odpowiadające wartości rodzica dla terminów podrzędnych na widocznego przodka

en: If the user is blocked from reading posts in a category, also block access to category archive page.
pl: Jeśli użytkownik ma zablokowany dostęp do postów w kategorii, zablokuj również dostęp do strony archiwum kategorii.

en: If this setting is disabled, you can enable a role by giving it capabilities: list_others_posts, list_others_published_pages, etc.
pl: Jeśli to ustawienie jest wyłączone, możesz aktywować rolę, nadając jej możliwości: list_others_posts, list_others_published_pages itp.

en: If user cannot generally save pages to top level but a page they are editing is already there, allow it to stay at top level even if not yet published
pl: Jeśli użytkownik nie może ogólnie zapisywać stron na poziomie głównym, ale strona, którą edytuje, już tam jest, pozwól jej pozostać na poziomie głównym, nawet jeśli jeszcze nie została opublikowana

en: If user has Nav Menu management capabilities but can't 'edit_theme_options', strip link out of wp-admin Appearance Menu instead of linking it to nav-menus
pl: Jeśli użytkownik ma uprawnienia do zarządzania menu nawigacyjnym, ale nie może 'edit_theme_options', usuń link z menu Wygląd w wp-admin zamiast linkować go do menu nawigacyjnych

en: If you like %s, please leave us a %s rating. Thank you!
pl: Jeśli podoba Ci się %s, prosimy o zostawienie nam oceny %s. Dziękujemy!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
pl: Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz nowe żądanie funkcji, daj nam znać.

en: Inactive
pl: Nieaktywny

en: Include scheduled posts in the posts query if user can edit them
pl: Uwzględnij zaplanowane posty w zapytaniu o posty, jeśli użytkownik może je edytować

en: Insert a login form by using %s[login_form]%s shortcode.
pl: Wstaw formularz logowania, używając skrótu %s[login_form]%s.

en: Installation History
pl: Historia instalacji

en: Integration Active
pl: Integracja Aktywna

en: Integration with ACF, bbPress, BuddyPress, Relevanssi, WPML and other plugins; enhanced Multisite support.
pl: Integracja z ACF, bbPress, BuddyPress, Relevanssi, WPML i innymi wtyczkami; rozszerzone wsparcie dla multisite.

en: Integration with permission groups
pl: Integracja z grupami uprawnień

en: Integrations
pl: Integracje

en: Invalid group ID.
pl: Nieprawidłowe ID grupy.

en: Invalid user ID.
pl: Nieprawidłowe ID użytkownika.

en: Knowledge Base
pl: Baza wiedzy

en: Language-specific content access
pl: Dostęp do treści specyficznych dla języka

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Learn More
pl: Dowiedz się więcej

en: Leave Media Library with normal access criteria based on user's role capabilities
pl: Zostaw Media Library z normalnymi kryteriami dostępu opartymi na możliwościach roli użytkownika

en: Leave terms with no readable posts on WP Navigation Menus
pl: Zostaw terminy bez czytelnych postów w menu nawigacyjnym WP

en: Leave unreadable posts on WP Navigation Menus
pl: Zostaw nieczytelne posty w menu nawigacyjnym WP

en: Left
pl: Lewo

en: Legacy
pl: Stare

en: Legacy compatibility: front end term filters are not applied on some sites.
pl: Kompatybilność wsteczna: filtry terminów na froncie nie są stosowane na niektórych stronach.

en: License
pl: Licencja

en: Limit access based on post authorship and group membership for more granular permissions control.
pl: Ogranicz dostęp na podstawie autorstwa postów i przynależności do grup w celu bardziej szczegółowej kontroli uprawnień.

en: Limit attachment access by post permissions
pl: Ogranicz dostęp do załączników według uprawnień do postów

en: Limit front-end category / term filtering
pl: Ogranicz filtrowanie kategorii / terminów na front-endzie

en: Limit to
pl: Ogranicz do

en: Limit to:
pl: Ogranicz do:

en: Limited Editing Elements
pl: Ograniczone elementy edytowania

en: Limited Editing Elements feature has moved to <a href="%s">Capabilities > Editor Features</a>.
pl: Funkcja Ograniczone elementy edycyjne została przeniesiona do <a href="%s">Możliwości > Funkcje edytora</a>.

en: Limited Editing Elements feature requires <a href="%s" target="_blank">PublishPress Capabilities</a> plugin.
pl: Funkcja Ograniczone elementy edycyjne wymaga wtyczki <a href="%s" target="_blank">PublishPress Capabilities</a>.

en: Limited User Editors can assign their own role
pl: Ograniczeni Edytorzy Użytkowników mogą przypisać swoją własną rolę

en: List Files
pl: Wymień pliki

en: List and Single view
pl: Widok listy i pojedynczy

en: List other user's uneditable posts
pl: Lista edytowalnych postów innych użytkowników

en: List other users' files if attached to a editable post
pl: Lista plików innych użytkowników, jeśli są dołączone do edytowalnego posta

en: List other users' files if attached to a viewable post
pl: Wymień pliki innych użytkowników, jeśli są dołączone do widocznego posta

en: List other users' unattached files by default
pl: Domyślnie wymień pliki innych użytkowników, które nie są dołączone

en: Listed permissions are those assigned for the "%1$s" type. You can also %2$sdefine universal %3$s permissions which apply to all related post types%4$s.
pl: Wymienione uprawnienia są przypisane do typu "%1$s". Możesz również %2$sokreślić uniwersalne %3$s uprawnienia, które mają zastosowanie do wszystkich powiązanych typów postów%4$s.

en: Live Preview
pl: Podgląd na żywo

en: Lock custom menu items
pl: Zablokuj niestandardowe elementy menu

en: Logged In
pl: Zalogowany

en: Logged In Users
pl: Użytkownicy zalogowani

en: Logged in Users:
pl: Zalogowani użytkownicy:

en: Login Notice Message
pl: Wiadomość powiadomienia o logowaniu

en: Login State
pl: Stan logowania

en: Make Unattached Files Private
pl: Uczyń nieprzypisane pliki prywatnymi

en: Make search function on the post selection metabox look at post content
pl: Spraw, aby funkcja wyszukiwania w metaboxie wyboru postów przeszukiwała treść postu

en: Make search function on the post selection metabox look at post excerpt
pl: Spraw, aby funkcja wyszukiwania w metaboxie wyboru postów przeszukiwała fragment postu

en: Make unattached files private
pl: Uczyń nieprzypisane pliki prywatnymi

en: Manage PublishPress Permissions plugin settings.
pl: Zarządzaj ustawieniami wtyczki PublishPress Permissions.

en: Manage members in Custom Groups.
pl: Zarządzaj członkami w niestandardowych grupach.

en: Manage other user's Permissions. Also grants capabilities for all post types and statuses.
pl: Zarządzaj uprawnieniami innych użytkowników. Przyznaje również możliwości dla wszystkich typów postów i statusów.

en: Management
pl: Zarządzanie

en: Max
pl: Maks

en: Max number of hierarchical posts / terms to display at one time (per page)
pl: Maksymalna liczba hierarchicznych postów / terminów do wyświetlenia jednocześnie (na stronie)

en: Max number of non-hierarchical posts / terms to display at one time (per page)
pl: Maksymalna liczba niehierarchicznych postów / terminów do wyświetlenia jednocześnie (na stronę)

en: Max number of specific permissions to insert in a single database query (default 1000)
pl: Maksymalna liczba specyficznych uprawnień do wstawienia w jednym zapytaniu do bazy danych (domyślnie 1000)

en: Media File Protection
pl: Ochrona plików multimedialnych

en: Media Library
pl: Biblioteka mediów

en: Member since:
pl: Członek od:

en: Membership
pl: Członkostwo

en: Membership Notifications
pl: Powiadomienia o członkostwie

en: Message for Blocked Users
pl: Wiadomość dla zablokowanych użytkowników

en: Metabox disabled
pl: Metabox wyłączony

en: Metabox enabled
pl: Metabox włączony

en: Mirror to %s
pl: Lustruj do %s

en: Mirror to %s %s
pl: Lustruj do %s %s

en: Miscellaneous
pl: Różne

en: Modify permissions for these Post Types:
pl: Zmień uprawnienia dla tych typów postów:

en: Modify permissions for these Taxonomies:
pl: Zmień uprawnienia dla tych taksonomii:

en: Modify viewing or editing access
pl: Modyfikuj dostęp do wyświetlania lub edytowania

en: Most Users
pl: Najwięcej użytkowników

en: Multilang
pl: Wielojęzyczny

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczny

en: Multilingual permission management
pl: Zarządzanie uprawnieniami w wielu językach

en: Multilingual support with permission synchronization across content translations.
pl: Wsparcie wielojęzyczne z synchronizacją uprawnień w różnych tłumaczeniach treści.

en: Name
pl: Nazwa

en: Name (A-Z)
pl: Nazwa (A-Z)

en: Name (Z-A)
pl: Nazwa (Z-A)

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Nav Menu (Block)
pl: Menu nawigacyjne (blok)

en: Nav Menu (Legacy)
pl: Menu nawigacyjne (dziedziczne)

en: Nav Menu Editing
pl: Edycja menu nawigacyjnego

en: Nav Menus (Block)
pl: Menu nawigacyjne (Blok)

en: Nav Menus (Legacy)
pl: Menu nawigacyjne (stare)

en: Navigation Menus:
pl: Menu nawigacyjne:

en: Need Permissions Support?
pl: Potrzebujesz wsparcia w zakresie uprawnień?

en: Nested Pages
pl: Zagnieżdżone strony

en: Network-Wide Settings
pl: Ustawienia w całej sieci

en: Never modify the parent value in the get_terms() result set, even if some terms have been suppressed
pl: Nigdy nie modyfikuj wartości rodzica w zestawie wyników get_terms(), nawet jeśli niektóre terminy zostały ukryte

en: Never modify the post_parent value in the get_pages() result set, even if some pages have been suppressed
pl: Nigdy nie modyfikuj wartości post_parent w zestawie wyników get_pages(), nawet jeśli niektóre strony zostały ukryte

en: New Revision
pl: Nowa rewizja

en: New group created.
pl: Nowa grupa została utworzona.

en: Nginx integration support
pl: Wsparcie dla integracji Nginx

en: Nickname
pl: Pseudonim

en: No Action selected!
pl: Nie wybrano akcji!

en: No Custom Group
pl: Brak grupy niestandardowej

en: No Qualification selected!
pl: Nie wybrano kwalifikacji!

en: No Teaser
pl: Brak Teasera

en: No items selected!
pl: Nie wybrano elementów!

en: No matching groups were found.
pl: Nie znaleziono pasujących grup.

en: No matching roles were found.
pl: Nie znaleziono dopasowanych ról.

en: No redirect
pl: Brak przekierowania

en: No results found.
pl: Nie znaleziono wyników.

en: No role exceptions set
pl: Brak wyjątków ról

en: No specific user permissions. Use the search box to add users.
pl: Brak konkretnych uprawnień użytkownika. Użyj pola wyszukiwania, aby dodać użytkowników.

en: No statuses selected!
pl: Nie wybrano statusów!

en: No teaser will be applied
pl: Nie zastosowano podglądu

en: No user/group specified.
pl: Nie określono użytkownika/grupy.

en: No users selected
pl: Nie wybrano użytkowników

en: Non-Administrators can set Editing Permissions for their editable posts
pl: Nieadministratorzy mogą ustawiać uprawnienia do edytowania dla swoich edytowalnych wpisów

en: Non-Administrators can set Reading Permissions for their editable posts
pl: Nieadministratorzy mogą ustawiać uprawnienia do czytania dla swoich edytowalnych wpisów

en: None. All %ss will be hidden by default.
pl: Brak. Wszystkie %ss będą domyślnie ukryte.

en: Not Logged In
pl: Nie zalogowany

en: Not Logged In Users
pl: Użytkownicy niezalogowani

en: Not Logged In:
pl: Nie zalogowano:

en: Note:
pl: Uwaga:

en: Note: BuddyPress Groups and other externally defined groups are not listed here, even if they modify permissions
pl: Uwaga: Grupy BuddyPress i inne grupy zdefiniowane zewnętrznie nie są tutaj wymienione, nawet jeśli modyfikują uprawnienia

en: Note: Groups and Roles are always displayed on the Edit User screen.
pl: Uwaga: Grupy i Role są zawsze wyświetlane na ekranie Edytuj Użytkownika.

en: Note: Groups are a more flexible alternative to user roles. You can create groups of users and give or deny them access to areas of your site.
pl: Uwaga: Grupy są bardziej elastyczną alternatywą dla ról użytkowników. Możesz tworzyć grupy użytkowników i przyznawać lub odmawiać im dostępu do obszarów swojej witryny.

en: Notes
pl: Uwagi

en: Notes regarding Pattern Roles
pl: Uwagi dotyczące ról wzorcowych

en: On Users listing, Permission groups in custom column are list filter links instead of group edit links
pl: Na liście użytkowników grupy uprawnień w niestandardowej kolumnie są linkami filtrującymi zamiast linków do edytowania grup

en: On the Pages screen, satisfy a missing edit_private_pages capability by listing uneditable private pages.
pl: Na ekranie Strony, zaspokój brakujący uprawnienie edit_private_pages, wyświetlając nieedytowalne prywatne strony.

en: On the Posts screen, satisfy a missing edit_others_posts capability by listing other user's uneditable posts.
pl: Na ekranie Posty, zaspokój brakujący uprawnienie edit_others_posts, wyświetlając nieedytowalne posty innych użytkowników.

en: On the Posts screen, satisfy a missing edit_posts capability by listing uneditable drafts.
pl: Na ekranie Posty, zaspokój brakujący uprawnienie edit_posts, wyświetlając nieedytowalne wersje robocze.

en: On the site front end, display teaser text for unreadable posts instead of hiding them.
pl: Na froncie strony wyświetl tekst zapowiedzi dla nieczytelnych postów zamiast ich ukrywać.

en: On the site front end, replace non-readable content with placeholder text. Can be enabled for any post type. Custom filters are provided but no programming is required for basic usage.
pl: Na froncie strony zastąp nieczytelną treść tekstem zastępczym. Można włączyć dla dowolnego typu postu. Oferowane są niestandardowe filtry, ale nie jest wymagane programowanie do podstawowego użycia.

en: Only one group is selectable on Add User screen
pl: Tylko jedna grupa jest wybieralna na ekranie Dodaj użytkownika

en: Only one group is selectable on Edit User screen
pl: Tylko jedna grupa jest wybieralna na ekranie Edytuj użytkownika

en: Operation
pl: Operacja

en: Optimize your site with advanced privacy and performance controls
pl: Optymalizuj swoją stronę za pomocą zaawansowanych kontrol prywatności i wydajności

en: Options
pl: Opcje

en: Order Page Parent dropdown by Title
pl: Sortuj stronę nadrzędną zamówienia według tytułu

en: Other plugins (or deactivation of PublishPress Permissions) can prevent sub-page permissions from being properly applied when a new sub-page is created.
pl: Inne wtyczki (lub dezaktywacja PublishPress Permissions) mogą uniemożliwić prawidłowe zastosowanie uprawnień do podstron, gdy tworzona jest nowa podstrona.

en: Other users will be unable to publish new top-level pages (Parent = "Main Page"), or move a published page from "Main Page" to a different Parent.
pl: Inni użytkownicy nie będą mogli publikować nowych stron nadrzędnych (Rodzic = "Strona główna"), ani przenosić opublikowanej strony z "Strony głównej" do innego rodzica.

en: PHP Version: %s
pl: Wersja PHP: %s

en: Padding (px):
pl: Odstęp (px):

en: Page Approved
pl: Strona zatwierdzona

en: Page Authors, Editors and Administrators
pl: Autorzy, redaktorzy i administratorzy stron

en: Page Editors and Administrators
pl: Redaktorzy i administratorzy stron

en: Page Parent selection for editable pages only
pl: Wybór rodzica strony tylko dla edytowalnych stron

en: Page Structure
pl: Struktura strony

en: Pages and custom post types are available in %sPRO%s
pl: Strony i niestandardowe typy postów są dostępne w %sPRO%s

en: Pages can be set or removed from Top Level by:
pl: Strony mogą być ustawiane lub usuwane z poziomu głównego przez:

en: Pattern ID:
pl: ID wzorca:

en: Pattern Role
pl: Rola wzorca

en: Pattern Roles convert 'post' capabilities to the corresponding type-specific capability.  In a normal WP installation, this is the easiest solution.
pl: Role wzorcowe przekształcają uprawnienia 'post' na odpowiadające im specyficzne dla typu uprawnienia. W normalnej instalacji WP jest to najłatwiejsze rozwiązanie.

en: Performance: Don't filter category / tag counts
pl: Wydajność: Nie filtruj liczby kategorii / tagów

en: Permission Group
pl: Grupa uprawnień

en: Permission Groups
pl: Grupy uprawnień

en: Permission Groups on User Profile
pl: Grupy uprawnień na profilu użytkownika

en: Permission already selected!
pl: Uprawnienie już wybrane!

en: Permission synchronization across translations
pl: Synchronizacja uprawnień w tłumaczeniach

en: Permission-aware XML sitemaps
pl: Mapy XML z uwzględnieniem uprawnień

en: Permission-aware indexing
pl: Indeksowanie z uwzględnieniem uprawnień

en: Permission-aware nested view
pl: Widok z uwzględnieniem uprawnień

en: Permission-aware search results
pl: Wyniki wyszukiwania z uwzględnieniem uprawnień

en: Permission-aware tree view
pl: Widok drzewa z uwzględnieniem uprawnień

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Permissions & Access
pl: Uprawnienia & Dostęp

en: Permissions Capabilities
pl: Zdolności uprawnień

en: Permissions Documentation
pl: Dokumentacja uprawnień

en: Permissions Pro was previously active. You are now running the free version, with fewer features.
pl: Permissions Pro był wcześniej aktywny. Teraz korzystasz z wersji darmowej, z mniej funkcjami.

en: Permissions Settings
pl: Ustawienia uprawnień

en: Permissions converted. Reload form to view newly saved permissions.
pl: Uprawnienia przekonwertowane. Przeładuj formularz, aby zobaczyć nowo zapisane uprawnienia.

en: Permissions mirrored. Reload form to view newly saved permissions.
pl: Uprawnienia zaktualizowane. Przeładuj formularz, aby zobaczyć nowo zapisane uprawnienia.

en: Permissions screen disabled
pl: Ekran uprawnień wyłączony

en: Permissions screen enabled
pl: Ekran uprawnień włączony

en: Permissions setting 'Pages can be set or removed from Top Level by' applies to 'page' type only
pl: Ustawienie uprawnień 'Strony mogą być ustawione lub usunięte z poziomu głównego przez' dotyczy tylko typu 'strona'

en: Permissions to enable access are not available because of a constant definition
pl: Uprawnienia do włączenia dostępu nie są dostępne z powodu definicji stałej

en: Permissions&hellip;
pl: Uprawnienia&hellip;

en: Permissions: %1$s %2$s in this %3$s
pl: Uprawnienia: %1$s %2$s w tym %3$s

en: Permissions: %1$s all content in this %2$s for All Post Types
pl: Uprawnienia: %1$s wszystkie treści w tym %2$s dla wszystkich typów postów

en: Permissions: %1$s in %2$s
pl: Uprawnienia: %1$s w %2$s

en: Permissions: %1$s this %2$s
pl: Uprawnienia: %1$s ten %2$s

en: Permissions: %1$s this %2$s for All Post Types
pl: Uprawnienia: %1$s ten %2$s dla wszystkich typów postów

en: Permissions: %s
pl: Uprawnienia: %s

en: Permissions: %s this %s
pl: Uprawnienia: %s ten %s

en: Permissions: Assign Terms to this %s
pl: Uprawnienia: Przypisz terminy do tego %s

en: Permissions: Assign this %2$s for All Post Types
pl: Uprawnienia: Przypisz ten %2$s dla wszystkich typów postów

en: Permissions: Assign this %2$s to %3$s
pl: Uprawnienia: Przypisz ten %2$s do %3$s

en: Permissions: Select this %1$s as Parent for All Post Types
pl: Uprawnienia: Wybierz ten %1$s jako rodzica dla wszystkich typów postów

en: Permissions: Select this %s as Parent
pl: Uprawnienia: Wybierz ten %s jako rodzica

en: Please enter a group name.
pl: Proszę wprowadzić nazwę grupy.

en: Please select a bulk action first.
pl: Proszę najpierw wybrać akcję zbiorczą.

en: Please select at least one item.
pl: Proszę wybrać przynajmniej jeden element.

en: Please upgrade PublishPress Authors to version 3.8.0 or later for Permissions integration.
pl: Proszę zaktualizować PublishPress Authors do wersji 3.8.0 lub nowszej, aby zintegrować z uprawnieniami.

en: Post Approved
pl: Post zatwierdzony

en: Post Capabilities
pl: Możliwości posta

en: Post Meta fields to copy when using 'Add Author Page' dropdown on Users screen
pl: Pola Meta postów do skopiowania przy użyciu rozwijanego menu 'Dodaj stronę autora' na ekranie Użytkowników

en: Post Statuses for Editorial Workflow
pl: Statusy postów dla workflow redakcyjnego

en: Post Type
pl: Typ postu

en: Post Types
pl: Typy postów

en: Post Visibility Statuses
pl: Statusy widoczności postów

en: Post-specific Permissions take priority
pl: Uprawnienia specyficzne dla posta mają pierwszeństwo

en: Post-specific and category-specific permissions for creation and editing.
pl: Uprawnienia specyficzne dla postów oraz kategorii do tworzenia i edytowania.

en: Posts / Pages Listing
pl: Lista postów / stron

en: Posts Teaser
pl: Zwiastun postów

en: Prevent creation or editing of custom items for non-Administrators who lack edit_theme_options capability.
pl: Zapobiegaj tworzeniu lub edytowaniu niestandardowych elementów przez użytkowników, którzy nie są administratorami i nie mają uprawnienia edit_theme_options.

en: Prevent editing files if attached to a non-editable post
pl: Zabroń edytowania plików, jeśli są dołączone do nieedytowalnego posta

en: Prevent non-Administrators from adding new Nav Menu items to top level (add below existing editable items instead)
pl: Zapobiegaj nie-administratorom w dodawaniu nowych elementów menu nawigacyjnego do poziomu głównego (dodawaj poniżej istniejących edytowalnych elementów)

en: Prevent non-Administrators with user editing permissions from editing a higher-level user or assigning a role higher than their own.
pl: Zapobiegaj edytowaniu użytkowników wyższego poziomu przez nie-administratorów, którzy mają uprawnienia do edytowania użytkowników, lub przypisywaniu ról wyższych niż ich własna.

en: Primary Role:
pl: Główna rola:

en: Privacy & Performance
pl: Prywatność i wydajność

en: Private Posts:
pl: Prywatne posty:

en: Pro Feature
pl: Funkcja Pro

en: Process externally uploaded files
pl: Przetwarzaj pliki przesyłane zewnętrznie

en: Produce posts for users when they register
pl: Produkuj posty dla użytkowników, gdy się rejestrują

en: Product category controls
pl: Kontrola kategorii produktów

en: Product permissions
pl: Uprawnienia do produktów

en: Promo file not found.
pl: Plik promocyjny nie został znaleziony.

en: PublishPress Permissions Version: %1$s %2$s
pl: Wersja PublishPress Permissions: %1$s %2$s

en: PublishPress Permissions allows you to enable or deny access to posts, pages, categories, tags and more.
pl: PublishPress Permissions umożliwia włączenie lub zablokowanie dostępu do postów, stron, kategorii, tagów i innych.

en: PublishPress Permissions needs directions. Please go to %1$sPermissions > Settings%2$s and indicate which Post Types and Taxonomies should be filtered.
pl: PublishPress Permissions wymaga wskazania. Przejdź do %1$sUprawnienia > Ustawienia%2$s i wskaż, które typy postów i taksonomie powinny być filtrowane.

en: PublishPress Permissions will not apply any Extra Roles or Permissions to limit or expand viewing or editing access.
pl: Uprawnienia PublishPress nie zastosują żadnych dodatkowych ról ani uprawnień do ograniczenia lub rozszerzenia dostępu do przeglądania lub edytowania.

en: PublishPress Statuses
pl: Statusy PublishPress

en: Publishing
pl: Publikowanie

en: Purchase
pl: Kup teraz

en: Qualification
pl: Kwalifikacja

en: Quick edit integration
pl: Integracja szybkiej edycji

en: Read More
pl: Czytaj więcej

en: Read More Notice
pl: Powiadomienie o czytaniu więcej

en: Read More links, excerpts, and redirects are available in %sPRO%s
pl: Linki "Czytaj więcej", fragmenty i przekierowania są dostępne w %sPRO%s

en: Ready to automatically generate posts for your users?
pl: Gotowy na automatyczne generowanie postów dla swoich użytkowników?

en: Ready to enhance your membership features?
pl: Gotowy na ulepszenie funkcji członkostwa?

en: Ready to secure your files?
pl: Gotowy, aby zabezpieczyć swoje pliki?

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: Redirect Settings
pl: Ustawienia przekierowania

en: Redirect functionality is available in PRO
pl: Funkcjonalność przekierowania jest dostępna w wersji PRO

en: Redirect to WordPress login
pl: Przekieruj do logowania WordPress

en: Redirect to a custom post
pl: Przekieruj do niestandardowego wpisu

en: Redirect to another post
pl: Przekieruj do innego wpisu

en: Redirect users to another page when they try to access restricted content
pl: Przekieruj użytkowników na inną stronę, gdy próbują uzyskać dostęp do zastrzeżonej treści

en: Redirection
pl: Przekierowanie

en: Reduce overhead of pages query (in get_pages() and wp-admin) by defaulting fields to a set list that does not include post_content
pl: Zredukuj narzut zapytania stron (w get_pages() i wp-admin) ustawiając domyślne pola na ustaloną listę, która nie obejmuje post_content

en: Reduce overhead of wp-admin Media query by defaulting fields to a set list that does not include post_content
pl: Zredukować obciążenie zapytania wp-admin dla Mediów, domyślnie ustawiając pola na określoną listę, która nie zawiera post_content

en: Reduce overhead of wp-admin posts query by defaulting fields to a set list that does not include post_content
pl: Zredukować obciążenie zapytania wp-admin dla postów, domyślnie ustawiając pola na określoną listę, która nie zawiera post_content

en: Reduce overhead of wp-admin query for specified custom post type by defaulting fields to a set list that does not include post_content
pl: Zredukować obciążenie zapytania wp-admin dla określonego typu postu niestandardowego, domyślnie ustawiając pola na określoną listę, która nie zawiera post_content

en: Regardless of this setting, the pp_set_edit_permissions capability is also required.
pl: Niezależnie od tego ustawienia, wymagana jest również zdolność pp_set_edit_permissions.

en: Regardless of this setting, the pp_set_view_permissions capability is also required.
pl: Niezależnie od tego ustawienia, wymagana jest również zdolność pp_set_view_permissions.

en: Regulate access to Category archive pages
pl: Reguluj dostęp do stron archiwum kategorii

en: Reload form for further changes to this permission
pl: Przeładuj formularz, aby wprowadzić dalsze zmiany w tym uprawnieniu

en: Reload form for further changes to this role
pl: Przeładuj formularz, aby wprowadzić dalsze zmiany w tej roli

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove Selected
pl: Usuń Wybrane

en: Remove custom permissions for user
pl: Usuń niestandardowe uprawnienia dla użytkownika

en: Remove selected users from Permission Group
pl: Usuń wybranych użytkowników z grupy uprawnień

en: Remove the "Private:" and "Protected" prefix from Post, Page titles.
pl: Usuń prefiks "Prywatne:" i "Chronione" z tytułów Postów i Stron.

en: Remove the custom permisisons for "%s"?
pl: Usunąć niestandardowe uprawnienia dla "%s"?

en: Remove unreadable Menu Items. If menu rendering problems occur with a third party plugin, disable this setting.
pl: Usuń nieczytelne elementy menu. Jeśli wystąpią problemy z renderowaniem menu z wtyczką innych firm, wyłącz to ustawienie.

en: Replace Post Content With:
pl: Zastąp zawartość wpisu:

en: Replace the post content entirely with custom content for users who don't have access.
pl: Zastąp całkowicie treść posta niestandardową treścią dla użytkowników, którzy nie mają dostępu.

en: Request
pl: Żądanie

en: Request Support
pl: Poproś o wsparcie

en: Restrict access by blocking specified items unless an "Enabled" exception is also stored.
pl: Ogranicz dostęp, blokując określone elementy, chyba że również przechowywana jest wyjątek "Włączony".

en: Restrict access by limiting role capabilities to apply only for specified items. Users still need capabilities in their main role or extra roles.
pl: Ogranicz dostęp, ograniczając możliwości ról, aby stosowały się tylko do określonych elementów. Użytkownicy muszą nadal mieć możliwości w swojej głównej roli lub dodatkowych rolach.

en: Restrict direct file requests based on user's access to the page a file is attached to.
pl: Ograniczaj bezpośrednie żądania plików w zależności od dostępu użytkownika do strony, do której plik jest dołączony.

en: Return to Menu Editor
pl: Powrót do Edytora Menu

en: Revert to Defaults
pl: Przywróć ustawienia domyślne

en: Review the selection below, and then click <strong>Save Permissions</strong>.
pl: Przejrzyj poniższy wybór, a następnie kliknij <strong>Zapisz uprawnienia</strong>.

en: Review the selection below, and then click <strong>Save Roles</strong>.
pl: Przejrzyj poniższy wybór, a następnie kliknij <strong>Zapisz role</strong>.

en: Revise
pl: Zrewiduj

en: Revision
pl: Rewizja

en: Revisor
pl: Rewizor

en: Revisors
pl: Rewizorzy

en: Right
pl: Prawo

en: Role
pl: Rola

en: Role Capabilities
pl: Możliwości roli

en: Role Integration
pl: Integracja ról

en: Role Usage
pl: Użycie Roli

en: Role Usage edited.
pl: Użycie roli edytowane.

en: Role Usage updated.
pl: Użycie roli zaktualizowane.

en: Role Usage: %s
pl: Użycie roli: %s

en: Role already selected!
pl: Rola już wybrana!

en: Role capabilities defined for other post types (i.e. 'edit_others_pages', 'edit_things') are ignored unless Role Usage is set to Direct Assignment.
pl: Uprawnienia ról zdefiniowane dla innych typów postów (tj. 'edit_others_pages', 'edit_things') są ignorowane, chyba że użycie ról jest ustawione na Bezpośrednie przypisanie.

en: Role-Based Synchronization
pl: Synchronizacja oparta na rolach

en: Roles
pl: Role

en: Roles %1$s
pl: Role %1$s

en: Roles & Groups
pl: Role i grupy

en: Roles and Permissions copied.
pl: Role i uprawnienia skopiowane.

en: Roles assigned directly to the user
pl: Role przypisane bezpośrednio do użytkownika

en: Roles assigned to the user or one of their groups
pl: Role przypisane do użytkownika lub jednej z jego grup

en: Roles updated.
pl: Rola zaktualizowana.

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Save Permissions
pl: Zapisz uprawnienia

en: Save Roles
pl: Zapisz role

en: Saving Permissions...
pl: Zapisywanie uprawnień...

en: Saving Roles...
pl: Zapisywanie ról...

en: Scheduled Change Notifications
pl: Zaplanowane powiadomienia o zmianach

en: Scheduled Revision Monitors
pl: Zaplanowane monitory rewizji

en: Search Custom Groups
pl: Szukaj Grup Niestandardowych

en: Search Groups
pl: Grupy wyszukiwania

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
pl: Wyniki wyszukiwania dla &#8220;%s&#8221;

en: Search Results include Media
pl: Wyniki wyszukiwania obejmują media

en: Search Results:
pl: Wyniki wyszukiwania:

en: Search Users
pl: Szukaj Użytkowników

en: Search and add users...
pl: Szukaj i dodaj użytkowników...

en: Search by last name instead of display name
pl: Szukaj po nazwisku zamiast po nazwie wyświetlanej

en: Search engine visibility controls
pl: Kontrola widoczności w wyszukiwarkach

en: Search for a group
pl: Szukaj grupy

en: Search for a user
pl: Szukaj użytkownika

en: Search for an author
pl: Szukaj autora

en: Search result filtering
pl: Filtrowanie wyników wyszukiwania

en: Search roles and groups...
pl: Szukaj ról i grup...

en: Search roles...
pl: Szukaj ról...

en: Secure content discovery
pl: Bezpieczne odkrywanie treści

en: See other user's unattached file uploads in Media Library.
pl: Zobacz nieprzyłączone przesłane pliki innych użytkowników w Bibliotece Mediów.

en: Select %s
pl: Wybierz %s

en: Select All
pl: Zaznacz wszystko

en: Select Permission Groups at User creation
pl: Wybierz grupy uprawnień przy tworzeniu użytkownika

en: Select Post
pl: Wybierz wpis

en: Select Post Type to Configure
pl: Wybierz typ posta do skonfigurowania

en: Select a page
pl: Wybierz stronę

en: Select as Parent
pl: Wybierz jako rodzica

en: Select terms
pl: Wybierz warunki

en: Selected %s:
pl: Wybrane %s:

en: Selected users already have specified author page
pl: Wybrani użytkownicy już mają określoną stronę autora

en: Selected:
pl: Wybrane:

en: Set "Manage This Term" permissions for specific terms.
pl: Ustaw uprawnienia "Zarządzaj tym terminem" dla konkretnych terminów.

en: Set "Set as Parent" Permissions for specific Categories or Terms.
pl: Ustaw uprawnienia "Ustaw jako rodzica" dla konkretnych kategorii lub terminów.

en: Set "Set as Parent" Permissions for specific Posts.
pl: Ustaw uprawnienia "Ustaw jako rodzica" dla konkretnych postów.

en: Set "Set as Parent" permissions for specific Categories or Terms.
pl: Ustaw uprawnienia "Ustaw jako rodzica" dla konkretnych kategorii lub terminów.

en: Set "Set as Parent" permissions for specific Pages.
pl: Ustaw uprawnienia "Ustaw jako rodzica" dla konkretnych stron.

en: Set Assign Term permissions.
pl: Ustaw uprawnienia do przypisywania terminów.

en: Set Author to current user if autoset_post_author / autoset_page_author capability is assigned
pl: Ustaw autora na bieżącego użytkownika, jeśli przypisano uprawnienia autoset_post_author / autoset_page_author

en: Set Copy Permissions for specific Posts.
pl: Ustaw uprawnienia kopiowania dla konkretnych postów.

en: Set Editing Permissions for specific Posts, Categories or Terms.
pl: Ustaw uprawnienia do edytowania dla konkretnych postów, kategorii lub terminów.

en: Set Editing permissions for specific Posts, Categories or Terms.
pl: Ustaw uprawnienia do edytowania dla konkretnych postów, kategorii lub terminów.

en: Set Permissions in Post or Term Editing Screen
pl: Ustaw uprawnienia na ekranie edycji posta lub terminu

en: Set Revision Permissions for specific Posts, Categories or Terms.
pl: Ustaw uprawnienia do rewizji dla konkretnych postów, kategorii lub terminów.

en: Set Term Assignment Permissions.
pl: Ustaw uprawnienia do przypisania terminów.

en: Set Term Management Permissions.
pl: Ustaw uprawnienia do zarządzania terminami.

en: Set Viewing Permissions for specific Posts, Categories or Terms.
pl: Ustaw uprawnienia do przeglądania dla konkretnych postów, kategorii lub terminów.

en: Set Viewing permissions for specific Posts, Categories or Terms.
pl: Ustaw uprawnienia do przeglądania dla konkretnych postów, kategorii lub terminów.

en: Set membership expiration date
pl: Ustaw datę wygaśnięcia członkostwa

en: Set to Blocked
pl: Ustaw na Zablokowane

en: Set to Default
pl: Ustaw na Domyślne

en: Set to Enabled
pl: Ustaw na Włączone

en: Set up posts for existing users
pl: Skonfiguruj posty dla istniejących użytkowników

en: Setting
pl: Ustawienie

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings related to content editing permissions, provided by the %s module.
pl: Ustawienia dotyczące uprawnień do edycji treści, dostarczane przez moduł %s.

en: Shop manager
pl: Kierownik sklepu

en: Show All
pl: Pokaż wszystko

en: Show Groups
pl: Pokaż grupy

en: Show a "Read More" link that requires login
pl: Pokaż link "Czytaj więcej", który wymaga logowania

en: Show a teaser message or login prompt for protected content. Available in PublishPress Permissions Pro.
pl: Pokaż wiadomość zapowiadającą lub monit logowania dla chronionych treści. Dostępne w PublishPress Permissions Pro.

en: Show featured image
pl: Wyświetl obrazek wyróżniający

en: Show files uploaded by other users if they are attached to a post the user is allowed to edit.
pl: Pokaż pliki przesłane przez innych użytkowników, jeśli są dołączone do posta, który użytkownik ma prawo edytować.

en: Show files uploaded by others users if they are attached to a post the user is allowed to view.
pl: Pokaż pliki przesłane przez innych użytkowników, jeśli są dołączone do posta, który użytkownik ma prawo przeglądać.

en: Show list of Permissions Pro features and screencasts
pl: Pokaż listę funkcji Permissions Pro i nagrań ekranowych

en: Show only the first
pl: Pokaż tylko pierwsze

en: Show the first X characters of the post content
pl: Pokaż pierwsze X znaków treści wpisu

en: Show users all the files in the Media Library. Unchecking this box will hide media files that are uploaded by other users.
pl: Pokaż użytkownikom wszystkie pliki w bibliotece multimediów. Odznaczenie tego pola ukryje pliki multimedialne przesłane przez innych użytkowników.

en: Single view only
pl: Widok tylko jednego

en: Sitemap filtering for restricted content
pl: Filtrowanie mapy witryn dla ograniczonej treści

en: Small Thumbnails Unfiltered
pl: Małe miniatury bez filtra

en: Smart User Matching
pl: Inteligentne dopasowywanie użytkowników

en: Some term-limited editing configurations require this.
pl: Niektóre konfiguracje edycji z ograniczeniami czasowymi tego wymagają.

en: Sort by:
pl: Sortuj według:

en: Specific Permissions
pl: Specyficzne Uprawnienia

en: Specific Permissions %1$s
pl: Specyficzne uprawnienia %1$s

en: Specific Permissions %1$s(for this user)%2$s
pl: Niestandardowe uprawnienia %1$s(dla tego użytkownika)%2$s

en: Specific Permissions %1$s(from primary role or %2$sgroup membership%3$s)%4$s
pl: Specyficzne uprawnienia %1$s(z roli głównej lub %2$smembership grupy%3$s)%4$s

en: Specific Permissions (from primary role or group membership)
pl: Niestandardowe uprawnienia (z głównej roli lub członkostwa w grupie)

en: Specific Permissions assigned directly to the user
pl: Specyficzne uprawnienia przypisane bezpośrednio do użytkownika

en: Specific Permissions assigned to the user or one of their groups
pl: Specyficzne uprawnienia przypisane do użytkownika lub jednej z jego grup

en: Specific Permissions updated.
pl: Specyficzne uprawnienia zaktualizowane.

en: Specific Permissions: additions ('Enabled') are not applied, cannot be assigned
pl: Specyficzne uprawnienia: dodatki ('Włączone') nie są stosowane, nie mogą być przypisane

en: Specific Permissions: no restrictions ('Blocked') can be applied to custom-defined groups
pl: Specyficzne uprawnienia: brak ograniczeń ('Zablokowane') może być stosowany do grup zdefiniowanych przez użytkownika

en: Specific Permissions: restrictions ('Blocked') take priority over additions ('Enabled')
pl: Specyficzne uprawnienia: ograniczenia ('Zablokowane') mają pierwszeństwo przed dodatkami ('Włączone')

en: Standard Statuses
pl: Standardowe statusy

en: Standard statuses
pl: Standardowe statusy

en: Status-based editing capabilities
pl: Możliwości edycji oparte na statusie

en: Status: Private
pl: Status: Prywatny

en: Statuses
pl: Statusy

en: Stop users from editing files uploaded by other users unless they are attached to a post the user is allowed to edit.
pl: Zatrzymaj użytkowników przed edytowaniem plików przesłanych przez innych użytkowników, chyba że są dołączone do posta, który użytkownik ma prawo edytować.

en: Sub-%1$s Permissions are not separately listed.
pl: Sub-%1$s uprawnienia nie są osobno wymienione.

en: Sub-%s:
pl: Pod-%s:

en: Sub-Sections
pl: Podsekcje

en: Submit Changes
pl: Zgłoś zmiany

en: Submit Changes to
pl: Zgłoś zmiany do

en: Submit Revision
pl: Zgłoś poprawkę

en: Submit Revision of
pl: Zgłoś poprawkę dla

en: Submitted Revision
pl: Przesłana rewizja

en: Submitted Revision Editors
pl: Przesłana rewizja

en: Subscribers
pl: Subskrybenci

en: Supported Plugin Integration
pl: Obsługiwana integracja wtyczek

en: Supports content-specific permissions for editing, term assignment and page parent selection. In combination with other modules, supports workflow statuses, PublishPress and PublishPress Revisions.
pl: Obsługuje uprawnienia specyficzne dla treści do edytowania, przypisywania terminów i wyboru rodzica strony. W połączeniu z innymi modułami, obsługuje statusy workflow, PublishPress i PublishPress Revisions.

en: Supports network (multisite) installs
pl: Obsługuje instalacje sieciowe (multisite)

en: Suppress "Private: " Caption
pl: Tłumienie napisu "Prywatne: "

en: Synchronize User Posts
pl: Synchronizuj posty użytkowników

en: Tag creation requires Tag edit capability
pl: Tworzenie tagów wymaga możliwości edycji tagów

en: Target Post Type
pl: Typ docelowego wpisu

en: Target number of visible pages/terms, used for auto-determination of number of visible levels
pl: Docelowa liczba widocznych stron/terminów, używana do automatycznego określania liczby widocznych poziomów

en: Taxonomies
pl: Taksonomie

en: Teaser
pl: Zwiastun

en: Teaser Application:
pl: Zastosowanie podglądu:

en: Teaser Message
pl: Wiadomość podglądu

en: Teaser Message Style Customization
pl: Dostosowanie stylu wiadomości teasera

en: Teaser Message Style:
pl: Styl wiadomości podglądu:

en: Teaser Settings
pl: Ustawienia podglądu

en: Teaser Settings for %s
pl: Ustawienia podglądu dla %s

en: Teaser Text
pl: Tekst zapowiedzi

en: Teaser Text Configuration
pl: Konfiguracja tekstu zapowiedzi

en: Teaser Type
pl: Typ zapowiedzi

en: Teaser Type:
pl: Typ podglądu:

en: Teaser text
pl: Tekst podglądu

en: Template access controls
pl: Kontrola dostępu do szablonów

en: Template access restrictions
pl: Ograniczenia dostępu do szablonów

en: Term
pl: Termin

en: Term Management
pl: Zarządzanie terminami

en: Term permission integration
pl: Integracja uprawnień terminów

en: Term-based filtering
pl: Filtrowanie oparte na terminach

en: Terms
pl: Terminy

en: Text Color:
pl: Kolor tekstu:

en: The %s was saved, but you can no longer edit it.
pl: %s zostało zapisane, ale nie możesz go już edytować.

en: The 'posts' capabilities in a WP role determine its function as a Pattern Role for supplemental assignment to Permission Groups. When you assign the 'Author' pattern role for Pages, edit_posts and edit_published_posts become edit_pages and edit_published_pages.
pl: Uprawnienia 'posty' w roli WP określają jej funkcję jako roli wzorcowej do dodatkowego przypisania do grup uprawnień. Gdy przypiszesz wzorcową rolę 'Autor' dla stron, edit_posts i edit_published_posts stają się edit_pages i edit_published_pages.

en: The Events Calendar
pl: Kalendarz wydarzeń

en: The Limited Editing Elements feature has been moved to %1$sCapabilities > Editor Features > Element IDs%2$s for better organization and enhanced functionality.
pl: Funkcja Ograniczone Edytowanie Elementów została przeniesiona do %1$sMożliwości > Funkcje Edytora > Identyfikatory Elementów%2$s dla lepszej organizacji i zwiększonej funkcjonalności.

en: The Limited Editing Elements feature has been moved to the PublishPress Capabilities plugin. Please install %1$sPublishPress Capabilities%2$s to access this functionality.
pl: Funkcja Ograniczone Edytowanie Elementów została przeniesiona do wtyczki PublishPress Capabilities. Proszę zainstalować %1$sPublishPress Capabilities%2$s, aby uzyskać dostęp do tej funkcjonalności.

en: The following capabilities are included in supplemental %s roles:
pl: Następujące możliwości są zawarte w dodatkowych rolach %s:

en: The following settings apply to users who are able to access the Media Library. Normally this requires the upload_files or edit_files capability.
pl: Następujące ustawienia dotyczą użytkowników, którzy mogą uzyskać dostęp do Biblioteki Mediów. Normalnie wymaga to możliwości upload_files lub edit_files.

en: The following settings are currently overridden by the constant PP_MEDIA_LIB_UNFILTERED (defined in wp-config.php or some other file you maintain). Media Library access will not be altered by Permissions.
pl: Następujące ustawienia są obecnie nadpisywane przez stałą PP_MEDIA_LIB_UNFILTERED (zdefiniowaną w wp-config.php lub innym pliku, który utrzymujesz). Dostęp do biblioteki multimediów nie będzie zmieniany przez uprawnienia.

en: The following would change from defaults to previously stored settings:
pl: Następujące ustawienia zmienią się z domyślnych na wcześniej zapisane:

en: The following would revert to default settings:
pl: Następujące ustawienia wrócą do domyślnych:

en: The requested modification was processed, but you can no longer edit the post.
pl: Żądana modyfikacja została przetworzona, ale nie możesz już edytować postu.

en: There are no valid groups selected for deletion.
pl: Nie wybrano żadnych ważnych grup do usunięcia.

en: These optional settings customize how PublishPress Permissions applies extra roles. Your existing WP Role Definitions can be applied in two different ways:
pl: Te opcjonalne ustawienia dostosowują sposób, w jaki PublishPress Permissions stosuje dodatkowe role. Twoje istniejące definicje ról WP mogą być stosowane na dwa różne sposoby:

en: This %s
pl: To %s

en: This Permission is redundant due to a corresponding Limitation.
pl: To uprawnienie jest zbędne z powodu odpowiadającego ograniczenia.

en: This Section
pl: Ta sekcja

en: This causes unique capabilities to be required for editing each post type.
pl: To powoduje, że wymagane są unikalne możliwości edytowania dla każdego typu postu.

en: This feature allows you to restrict access to Media Library files when they are accessed via WordPress. To restrict viewing of files when they are visited directly via the URL, use the "File Access" feature.
pl: Ta funkcja pozwala ograniczyć dostęp do plików w bibliotece multimediów, gdy są one uzyskiwane za pośrednictwem WordPress. Aby ograniczyć przeglądanie plików, gdy są one odwiedzane bezpośrednio przez URL, użyj funkcji "Dostęp do plików".

en: This feature has been moved to PublishPress Capabilities > Editor Features > Element IDs. Please use the Capabilities plugin for better organization and enhanced functionality.
pl: Funkcja ta została przeniesiona do PublishPress Capabilities > Funkcje edytora > Identyfikatory elementów. Proszę używać wtyczki Capabilities dla lepszej organizacji i rozszerzonej funkcjonalności.

en: This feature is available in PublishPress Permissions PRO
pl: Ta funkcja jest dostępna w PublishPress Permissions PRO

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: This group name is already registered. Please choose another one.
pl: Ta nazwa grupy jest już zarejestrowana. Proszę wybrać inną.

en: This is a PRO feature
pl: To jest funkcja PRO

en: This is a custom login page
pl: To jest niestandardowa strona logowania

en: This is how the teaser message will appear on your site. Changes update in real-time.
pl: Tak będzie wyglądać wiadomość zapowiedzi na Twojej stronie. Zmiany aktualizują się w czasie rzeczywistym.

en: This message will be displayed in a styled notice box above the teaser content for users who are not logged in.
pl: Ta wiadomość będzie wyświetlana w stylizowanym oknie powiadomień powyżej treści zapowiedzi dla użytkowników, którzy nie są zalogowani.

en: This message will be displayed in a styled notice box below the excerpt teaser content for users who are not logged in.
pl: Ta wiadomość będzie wyświetlana w stylizowanym oknie powiadomień poniżej treści zapowiedzi wycinka dla użytkowników, którzy nie są zalogowani.

en: This message will be displayed in a styled notice box below the truncated content teaser for users who are not logged in.
pl: Ta wiadomość będzie wyświetlana w stylizowanym oknie powiadomień poniżej skróconej treści zapowiedzi dla użytkowników, którzy nie są zalogowani.

en: This user is not a member of any custom Permission Groups.
pl: Ten użytkownik nie jest członkiem żadnej niestandardowej grupy uprawnień.

en: This version of %1$s cannot work with your current %2$s version. Please upgrade it to %3$s or later.
pl: Ta wersja %1$s nie może działać z twoją obecną wersją %2$s. Proszę zaktualizować do %3$s lub nowszej.

en: Time-limit access customizations by delaying or expiring Permission Group membership.
pl: Dostosuj ograniczenia czasowe dostępu, opóźniając lub wygaszając członkostwo w grupie uprawnień.

en: Time-limited Membership
pl: Członkostwo czasowe

en: Title Only
pl: Tylko tytuł

en: Title:
pl: Tytuł:

en: To assign forum-specific Permissions for bbPress, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the Compatibility Pack feature.
pl: Aby przypisać uprawnienia specyficzne dla forum dla bbPress, %1$szaktualizuj do Permissions Pro%2$s i włącz funkcję pakietu zgodności.

en: To assign forum-specific Permissions for bbPress, activate the Compatibility Pack feature.
pl: Aby przypisać uprawnienia specyficzne dla forum dla bbPress, aktywuj funkcję pakietu zgodności.

en: To assign page-specific Permissions for editing, parent selection or term assignment, enable the Editing Permissions feature.
pl: Aby przypisać uprawnienia specyficzne dla strony do edytowania, wyboru rodzica lub przypisania terminu, włącz funkcję uprawnień edycyjnych.

en: To assign page-specific PublishPress Revision permissions, enable the Editing Permissions feature.
pl: Aby przypisać uprawnienia do publikacji specyficzne dla strony w PublishPress Revision, włącz funkcję uprawnień do edycji.

en: To assign roles for bbPress forums, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the Compatibility Pack feature.
pl: Aby przypisać role dla forów bbPress, %1$szaktualizuj do Permissions Pro%2$s i włącz funkcję pakietu zgodności.

en: To assign roles for bbPress forums, activate the Compatibility Pack feature.
pl: Aby przypisać role dla forów bbPress, aktywuj funkcję Pakietu Zgodności.

en: To block direct URL access to attachments of unreadable posts, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the File Access feature.
pl: Aby zablokować bezpośredni dostęp URL do załączników nieczytelnych postów, %1$szaktualizuj do Permissions Pro%2$s i włącz funkcję Dostęp do plików.

en: To block direct URL access to attachments of unreadable posts, activate the File Access feature.
pl: Aby zablokować bezpośredni dostęp URL do załączników nieczytelnych postów, włącz funkcję Dostęp do plików.

en: To block direct access to unreadable files, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the File Access feature.
pl: Aby zablokować bezpośredni dostęp do nieczytelnych plików, %1$szaktualizuj do Permissions Pro%2$s i włącz funkcję Dostęp do plików.

en: To block direct access to unreadable files, activate the File Access feature.
pl: Aby zablokować bezpośredni dostęp do nieczytelnych plików, włącz funkcję Dostęp do plików.

en: To control how Extra Roles are applied, see %1$sRole Usage%2$s.
pl: Aby kontrolować, jak stosowane są Dodatkowe Role, zobacz %1$sUżycie Ról%2$s.

en: To customize bbPress forum permissions, activate the Compatibility Pack feature.
pl: Aby dostosować uprawnienia forum bbPress, włącz funkcję Pakiet zgodności.

en: To customize bbPress forum permissions, activate your Permissions Pro license key.
pl: Aby dostosować uprawnienia forum bbPress, aktywuj swój klucz licencyjny Permissions Pro.

en: To customize editing permissions, enable the Editing Permissions feature.
pl: Aby dostosować uprawnienia edytowania, włącz funkcję Uprawnienia edytowania.

en: To customize publication workflow, %1$sinstall PublishPress Statuses%2$s.
pl: Aby dostosować przepływ pracy publikacji, %1$szainstaluj PublishPress Statuses%2$s.

en: To force the value of one or more settings network-wide, <strong>copy</strong> the following code into your theme's <strong>functions.php</strong> file (or some other file which is always executed and not auto-updated) and modify as desired:
pl: Aby wymusić wartość jednego lub więcej ustawień w całej sieci, <strong>skopiuj</strong> poniższy kod do pliku <strong>functions.php</strong> swojego motywu (lub innego pliku, który jest zawsze wykonywany i nie jest automatycznie aktualizowany) i zmodyfikuj według potrzeb:

en: To modify one or more default settings network-wide, <strong>copy</strong> the following code into your theme's <strong>functions.php</strong> file (or some other file which is always executed and not auto-updated) and modify as desired:
pl: Aby zmodyfikować jedno lub więcej domyślnych ustawień w całej sieci, <strong>skopiuj</strong> poniższy kod do pliku <strong>functions.php</strong> swojego motywu (lub innego pliku, który jest zawsze wykonywany i nie jest automatycznie aktualizowany) i zmodyfikuj według potrzeb:

en: To read the full content, please log in to this site.
pl: Aby przeczytać całą treść, proszę zalogować się na tej stronie.

en: To save memory on front end access, don't register any filters related to content editing
pl: Aby zaoszczędzić pamięć przy dostępie z front-endu, nie rejestruj żadnych filtrów związanych z edytowaniem treści

en: Top
pl: Góra

en: Topic creation restrictions
pl: Ograniczenia tworzenia tematów

en: Translator
pl: Tłumacz

en: Treat media attached to unregistered post types as unattached, to avoid improper and confusing filtering
pl: Traktuj media dołączone do niezarejestrowanych typów postów jako nieprzyłączone, aby uniknąć niewłaściwego i mylącego filtrowania

en: Type
pl: Typ

en: Type-specific Extra Roles grant all capabilities in Pattern Role
pl: Specyficzne dla typu dodatkowe role przyznają wszystkie możliwości w roli wzorca

en: Type-specific and/or status-specific equivalents of the following capabilities are included in supplemental %s roles:
pl: Specyficzne dla typu i/lub statusu odpowiedniki następujących uprawnień są uwzględnione w dodatkowych rolach %s:

en: Unblocked
pl: Odblokowane

en: Universal Permissions
pl: Uniwersalne Uprawnienia

en: Unlock %s integration to enhance your revisions solution.
pl: Odblokuj integrację %s, aby poprawić swoje rozwiązanie do rewizji.

en: Unlock Permissions > Settings > Core > Admin Back End > 'Hide non-editable posts'
pl: Odblokuj Uprawnienia > Ustawienia > Podstawowe > Admin Back End > 'Ukryj posty, które nie mogą być edytowane'

en: Unlock Pro Integrations
pl: Odblokuj integracje Pro

en: Unlock advanced user synchronization features
pl: Odblokuj zaawansowane funkcje synchronizacji użytkowników

en: Unmodified from WordPress default behavior. To enable filtering, remove constant definition PP_ADMIN_READONLY_LISTABLE.
pl: Nie zmodyfikowane względem domyślnego zachowania WordPressa. Aby włączyć filtrowanie, usuń definicję stałej PP_ADMIN_READONLY_LISTABLE.

en: Update Permissions
pl: Aktualizuj uprawnienia

en: Upgrade to PRO
pl: Uaktualnij do PRO

en: Upgrade to Permissions Pro
pl: Ulepsz do Permissions Pro

en: Upgrade to Pro
pl: Ulepsz do wersji Pro

en: Upgrade to Pro and get advanced file access control with all these features and more.
pl: Zaktualizuj do wersji Pro i uzyskaj zaawansowaną kontrolę dostępu do plików z wszystkimi tymi funkcjami i nie tylko.

en: Upgrade to Pro and get advanced membership management with circles, time-limited memberships, and more.
pl: Zaktualizuj do wersji Pro i uzyskaj zaawansowane zarządzanie członkostwem z kręgami, członkostwem czasowo ograniczonym i innymi funkcjami.

en: Upgrade to Pro and get advanced user post generation with all these features and more.
pl: Zaktualizuj do wersji Pro i uzyskaj zaawansowane generowanie postów użytkowników z wszystkimi tymi funkcjami i innymi.

en: Upgrade to Pro to automatically generate posts for users
pl: Zaktualizuj do wersji Pro, aby automatycznie generować posty dla użytkowników

en: Upgrade to Pro to enable this integration
pl: Zaktualizuj do Pro, aby włączyć tę integrację

en: Upgrade to Pro to limit access based on post author relationships
pl: Zaktualizuj do Pro, aby ograniczyć dostęp na podstawie relacji autorów postów

en: Upgrade to Pro to unlock advanced file protection capabilities
pl: Zaktualizuj do Pro, aby odblokować zaawansowane możliwości ochrony plików

en: Upgrade to Pro to unlock bulk page creation features
pl: Zaktualizuj do wersji Pro, aby odblokować funkcje masowego tworzenia stron

en: Upgrade to Pro to unlock seamless integration.
pl: Przejdź na wersję Pro, aby odblokować bezproblemową integrację.

en: Upgrade to the Pro version for optimal compatibility and prompt, professional support.
pl: Zaktualizuj do wersji Pro dla optymalnej zgodności i szybkiego, profesjonalnego wsparcia.

en: Usage
pl: Użycie

en: Use %s for post URL
pl: Użyj %s jako URL posta

en: Use Custom Teaser Message Style
pl: Użyj niestandardowego stylu wiadomości podglądu

en: Use Default Teaser Message Style
pl: Użyj domyślnego stylu wiadomości podglądu

en: Use Excerpt as teaser text
pl: Użyj fragmentu jako tekstu podglądu

en: Use Excerpt or pre-More as teaser text
pl: Użyj fragmentu lub treści przed- więcej jako tekstu podglądu

en: Use Excerpt, pre-More or First X Characters as teaser text
pl: Użyj fragmentu, treści przed- więcej lub pierwszych X znaków jako tekstu podglądu

en: Use any Role or Permission Group
pl: Użyj dowolnej roli lub grupy uprawnień

en: Use configured teaser text to replace or supplement content
pl: Użyj skonfigurowanego tekstu podglądu, aby zastąpić lub uzupełnić treść

en: Use content before Read More link as teaser text
pl: Użyj treści przed linkiem Przeczytaj więcej jako tekst podglądu

en: Use display name for search results instead of user_login
pl: Użyj nazwy wyświetlanej dla wyników wyszukiwania zamiast user_login

en: Use excerpt or content before More tag
pl: Użyj fragmentu lub treści przed tagiem Więcej

en: Use excerpt or first X characters of content
pl: Użyj fragmentu lub pierwszych X znaków treści

en: Use first X characters of content as teaser text
pl: Użyj pierwszych X znaków treści jako tekstu podglądu

en: Use modern tabbed metabox interface
pl: Użyj nowoczesnego interfejsu metabox z zakładkami

en: Use the post excerpt as teaser content
pl: Użyj fragmentu wpisu jako treści podglądu

en: User
pl: Użytkownik

en: User Application:
pl: Aplikacja użytkownika:

en: User Groups
pl: Grupy użytkowników

en: User ID:
pl: ID użytkownika:

en: User Management
pl: Zarządzanie użytkownikami

en: User Posts
pl: Posty użytkowników

en: User Posts Synchronization
pl: Synchronizacja postów użytkowników

en: User Roles %1$s
pl: Role użytkowników %1$s

en: User Search: Filter by WP role
pl: Wyszukiwanie użytkowników: Filtrowanie według roli WP

en: User editing capabilities apply for
pl: Możliwości edytowania użytkownika mają zastosowanie do

en: User field to search by default
pl: Pole użytkownika do wyszukiwania domyślnie

en: User meta fields selectable for search (comma-separated)
pl: Pola meta użytkownika wybieralne do wyszukiwania (oddzielone przecinkami)

en: User meta fields which should be treated as boolean (comma-separated)
pl: Pola meta użytkownika, które powinny być traktowane jako logiczne (oddzielone przecinkami)

en: User meta fields which should be treated as numeric (comma-separated)
pl: Pola meta użytkownika, które powinny być traktowane jako numeryczne (oddzielone przecinkami)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Users can always edit their own files
pl: Użytkownicy zawsze mogą edytować swoje własne pliki

en: Users to notify when revisions are submitted
pl: Użytkownicy do powiadomienia, gdy zgłoszone zostaną poprawki

en: Users to notify when scheduled revisions are published
pl: Użytkownicy do powiadomienia, gdy zaplanowane poprawki zostaną opublikowane

en: Users who have custom editing permissions for an attachment can also delete it
pl: Użytkownicy, którzy mają niestandardowe uprawnienia do edytowania załącznika, mogą go również usunąć

en: Users who have specific editing permissions for a post or attachment can also delete it
pl: Użytkownicy, którzy mają konkretne uprawnienia do edytowania postu lub załącznika, mogą go również usunąć

en: Using group membership to block access is not recommended. Consider reducing the user's role capabilities and using group membership to add access.
pl: Używanie członkostwa w grupie do blokowania dostępu nie jest zalecane. Rozważ zmniejszenie możliwości roli użytkownika i użycie członkostwa w grupie, aby dodać dostęp.

en: Version
pl: Wersja

en: Version info was refreshed.
pl: Informacje o wersji zostały odświeżone.

en: View
pl: Zobacz

en: View Custom Groups on the Permissions screen. Also allows access to the editing screen for Custom Groups.
pl: Wyświetl niestandardowe grupy na ekranie uprawnień. Pozwala także na dostęp do ekranu edycji dla niestandardowych grup.

en: View Full Profile
pl: Zobacz pełny profil

en: View Knowledge Base
pl: Zobacz bazę wiedzy

en: View currently stored user permissions:
pl: Zobacz aktualnie zapisane uprawnienia użytkownika:

en: Viewing
pl: Podglądanie

en: Visibility Circles and Editorial Circles block access to content not authored by other group members.
pl: Kręgi widoczności i kręgi redakcyjne blokują dostęp do treści, które nie zostały stworzone przez innych członków grupy.

en: Visibility Circles and Editorial Circles block access to content not authored by other group members. Any WP Role, BuddyPress Group or custom Group can be marked as a Circle for specified post types.
pl: Kręgi widoczności i kręgi redakcyjne blokują dostęp do treści, które nie zostały stworzone przez innych członków grupy. Każda rola WP, grupa BuddyPress lub niestandardowa grupa może być oznaczona jako krąg dla określonych typów postów.

en: Warning: Content hidden by these Permissions will be displayed if PP is deactivated. Consider setting a private Visibility on Edit Post screen instead.
pl: Ostrzeżenie: Treści ukryte przez te uprawnienia będą wyświetlane, jeśli PP zostanie dezaktywowane. Rozważ ustawienie prywatnej widoczności na ekranie Edytuj post zamiast tego.

en: When Teaser is applied with Redirect enabled, append original url as redirect_to argument
pl: Gdy Teaser jest stosowany z włączonym przekierowaniem, dołącz oryginalny URL jako argument redirect_to

en: When file access is blocked, do not set the WP_Query 404 / 403 property
pl: Gdy dostęp do pliku jest zablokowany, nie ustawiaj właściwości 404 / 403 w WP_Query

en: When saving a post, if the default term is not selectable, substitute first available.
pl: Podczas zapisywania postu, jeśli domyślny termin nie jest wybieralny, zamień na pierwszy dostępny.

en: When synchronizing role metagroups to currently defined WP roles, don't delete groups for previously defined WP roles.
pl: Podczas synchronizacji metagrup ról do obecnie zdefiniowanych ról WP, nie usuwaj grup dla wcześniej zdefiniowanych ról WP.

en: Widget-level permission controls
pl: Kontrola uprawnień na poziomie widgetu

en: With Direct Assignment, capabilities are applied without modification.
pl: W przypadku bezpośredniego przypisania możliwości są stosowane bez modyfikacji.

en: Within the async-upload.php script, filter author's retrieval of the attachment they just uploaded
pl: W skrypcie async-upload.php, filtruj pobieranie autora załącznika, który właśnie przesłano

en: WordPress Role
pl: Rola WordPress

en: WordPress Roles
pl: Role WordPress

en: WordPress Version: %s
pl: Wersja WordPress: %s

en: WordPress default. Show "Page not found" screen
pl: Domyślne ustawienia WordPress. Pokaż ekran "Strona nie znaleziona"

en: Work around database setup warnings (at plugin activation) on some servers
pl: Obejdź ostrzeżenia dotyczące konfiguracji bazy danych (przy aktywacji wtyczki) na niektórych serwerach

en: Workflow-specific access controls
pl: Kontrola dostępu specyficzna dla przepływu pracy

en: Working Copy
pl: Kopia robocza

en: Working Copy of
pl: Kopia robocza

en: You are not allowed to create new %s
pl: Nie masz pozwolenia na utworzenie nowego %s

en: You are not permitted to do that.
pl: Nie masz pozwolenia, aby to zrobić.

en: You are not permitted to manage menu locations
pl: Nie masz uprawnień do zarządzania lokalizacjami menu

en: You can add Permissions capabilities to a role using the %1$s plugin.
pl: Możesz dodać możliwości Uprawnień do roli za pomocą wtyczki %1$s.

en: You can adjust some Permissions behavior by %1$s adding capabilities to a WordPress role%2$s.
pl: Możesz dostosować niektóre zachowania uprawnień, %1$s dodając możliwości do roli WordPressa %2$s.

en: You can now set individual permissions for
pl: Teraz możesz ustawić indywidualne uprawnienia dla

en: You can&#8217;t delete that group.
pl: Nie możesz usunąć tej grupy.

en: You do not have permission to create new Navigation Menus
pl: Nie masz uprawnień do tworzenia nowych Menu Nawigacyjnych

en: You do not have permission to delete that Navigation Menu.
pl: Nie masz uprawnień do usunięcia tego Menu Nawigacyjnego.

en: You do not have permission to delete the menu item "%1$s"
pl: Nie masz uprawnień do usunięcia pozycji menu „%1$s”

en: You do not have permission to edit the menu item "%1$s"
pl: Nie masz uprawnień do edytowania pozycji menu „%1$s”

en: You do not have permission to move the menu item "%1$s"
pl: Nie masz uprawnień do przeniesienia pozycji menu „%1$s”

en: You do not have permission to select that Parent
pl: Nie masz uprawnień do wyboru tego rodzica

en: You do not have permission to update that Navigation Menu
pl: Nie masz uprawnień do aktualizacji tego Menu Nawigacyjnego

en: You have specified this group for deletion: | You have specified these groups for deletion:
pl[0]: Określiłeś tę grupę do usunięcia:
pl[1]: Określiłeś te grupy do usunięcia:
pl[2]: Określiłeś te grupy do usunięcia:

en: You're using PublishPress Permissions Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
pl: Używasz PublishPress Permissions Free. Wersja Pro ma więcej funkcji i wsparcia. %sZaktualizuj do Pro%s

en: Your license key has expired. For updates to PublishPress Permissions Pro and priority support, %splease renew%s.
pl: Twój klucz licencyjny wygasł. Aby uzyskać aktualizacje do PublishPress Permissions Pro i priorytetowe wsparcie, %sproszę odnowić%s.

en: Your presspermit.com key has expired, but a <a href="%s">PublishPress renewal</a> discount may be available.
pl: Twój klucz presspermit.com wygasł, ale może być dostępny rabat na <a href="%s">odnowienie PublishPress</a>.

en: access denied
pl: dostęp zabroniony

en: any user
pl: dowolnego użytkownika

en: bbPress Forums
pl: Fora bbPress

en: characters
pl: znaków

en: characters (leave empty for full excerpt)
pl: znaków (pozostaw puste, aby uzyskać pełny fragment)

en: close
pl: zamknij

[ctx: count]
en: Extra Roles
pl: Dodatkowe Role

[ctx: count]
en: Specific Permissions
pl: Specyficzne Uprawnienia

[ctx: count]
en: Users
pl: Użytkownicy

en: current (%d):
pl: aktualny (%d):

en: edit
pl: edytuj

en: edit group
pl: edytuj grupę

en: edit group permissions
pl: edytuj uprawnienia grupy

en: edit user permissions
pl: edytuj uprawnienia użytkownika

en: eligible (%d):
pl: kwalifikujący się (%d):

en: enable custom permissions for %s
pl: włącz niestandardowe uprawnienia dla %s

en: enter post ID/slug
pl: wprowadź ID/slug posta

en: equal or lower role levels
pl: równych lub niższych poziomów ról

en: for item
pl: dla elementu

[ctx: groups per page (screen options)]
en: Groups
pl: Grupy

en: item
pl: element

en: item(s)
pl: element(y)

en: items
pl: elementy

en: lower role levels
pl: niższych poziomów ról

en: make each selected user the author of a new page
pl: spraw, aby każdy wybrany użytkownik był autorem nowej strony

en: n/a
pl: n/d

en: no Page Parent filter
pl: brak filtra strony nadrzędnej

en: no supplemental assignment
pl: brak dodatkowego przypisania

en: note: Plugin settings and configuration data will be deleted, but only after the last copy of Permissions / Permissions Pro is deleted.
pl: uwaga: Ustawienia wtyczki i dane konfiguracyjne zostaną usunięte, ale tylko po usunięciu ostatniej kopii Uprawnień / Permissions Pro.

en: objects
pl: obiekty

en: pattern page sets parent and default content for author page
pl: wzorzec strony ustawia rodzica i domyślną treść dla strony autora

en: pattern post sets default content and categories for author post
pl: wzorzec posta ustawia domyślną treść i kategorie dla posta autora

en: pattern post sets parent, default content and template for author page
pl: wzorzec posta ustawia rodzica, domyślną treść i szablon dla strony autora

en: patterned on&hellip;
pl: wzorowane na&hellip;

en: patterned on...
pl: wzorowane na...

en: post content
pl: zawartość wpisu

en: post title
pl: tytuł wpisu

en: select other
pl: wybierz inny

en: select...
pl: wybierz...

en: selected
pl: wybrane

en: settings
pl: ustawienia

en: sub-%1$s of this %2$s
pl: sub-%1$s tego %2$s

en: supported tags are [username] and [userid]
pl: obsługiwane tagi to [username] i [userid]

en: this %1$s
pl: ten %1$s

en: this %1$s and its sub-%2$s
pl: ten %1$s i jego sub-%2$s

en: unpublished
pl: nieopublikowane

[ctx: user]
en: &lt; Unselect
pl: &lt; Anuluj wybór

[ctx: user]
en: Select &gt;
pl: Wybierz &gt;

en: view / edit group
pl: wyświetl / edytuj grupę

en: 🔓 Unlock %s
pl: 🔓 Odblokuj %s
