PublishPress Permissions Free 4.8.2 - en to lt_LT translation catalogue (1119 entries)

en:  %1$sFix Sub-%2$s Permissions%3$s
lt_LT:  %1$sIštaisyti Sub-%2$s teises%3$s

en: "Hide Private" settings only apply to custom privacy (Member, Premium, Staff, etc.)
lt_LT: "Slėpti privatus" nustatymai taikomi tik pritaikytiems privatumo nustatymams (Narys, Premium, Personalas ir kt.)

en: %1$s Permissions %2$s*%3$s
lt_LT: %1$s Teisės %2$s*%3$s

en: %1$s access for %2$s is BLOCKED within %3$s, unless enabled by another Permission.
lt_LT: %1$s prieiga %2$s yra BLOKUOTA %3$s, nebent ją įjungia kita teisė.

en: %1$s access for %2$s is BLOCKED, unless enabled by another Permission.
lt_LT: %1$s prieiga %2$s yra BLOKUOTA, nebent ją įjungia kitas leidimas.

en: %1$s access for %2$s is ENABLED within %3$s, regardless of role capabilities.
lt_LT: %1$s prieiga %2$s yra ĮJUNGTA %3$s, nepriklausomai nuo vaidmens galimybių.

en: %1$s access for %2$s is ENABLED, regardless of role capabilities.
lt_LT: %1$s prieiga %2$s yra ĮJUNGTA, nepaisant rolės galimybių.

en: %1$s queries in %2$s seconds. %3$s MB used.
lt_LT: %1$s užklausų per %2$s sekundes. %3$s MB sunaudota.

en: %1$s won&#39;t work until you upgrade %2$s to version %3$s or later.
lt_LT: %1$s neveiks, kol atnaujinsite %2$s iki %3$s versijos ar naujesnės.

en: %1$s won&#39;t work until you upgrade PHP to version %2$s or later. Current version: %3$s
lt_LT: %1$s neveiks, kol neįdiegsit PHP versijos %2$s arba vėlesnės. Dabartinė versija: %3$s

en: %1$s won&#39;t work until you upgrade WordPress to version %2$s or later.
lt_LT: %1$s neveiks, kol atnaujinsite WordPress iki %2$s versijos ar naujesnės.

en: %1$sDisable%2$s all filtering for anonymous users
lt_LT: %1$sIšjungti%2$s visus filtravimus anoniminiams vartotojams

en: %1$sDo not apply%2$s metagroup permissions for Administrators
lt_LT: %1$sNetaikyti%2$s metagrupės teisių administratoriams

en: %1$sGroup Type:%2$s %3$s
lt_LT: %1$sGrupės tipas:%2$s %3$s

en: %1$sUsers who have Extra Roles assigned directly%2$s
lt_LT: %1$sNaudotojai, kuriems tiesiogiai priskirti papildomi vaidmenys%2$s

en: %1$sUsers who have Extra Roles or Specific Permissions directly%2$s
lt_LT: %1$sVartotojai, turintys papildomas roles arba specifines teises tiesiogiai%2$s

en: %1$sUsers who have Specific Permissions assigned directly%2$s
lt_LT: %1$sNaudotojai, kuriems tiesiogiai priskirtos specifinės teisės%2$s

en: %s (All Types)
lt_LT: %s (Visi tipai)

en: %s (previous install)
lt_LT: %s (ankstesnis įdiegimas)

en: %s Manager
lt_LT: %s valdytojas

en: %s Permissions
lt_LT: %s leidimai

en: %s Roles
lt_LT: %s vaidmenys

en: %s Visibility
lt_LT: %s matomumas

en: %s author page added | %s author pages added
lt_LT[0]: %s autoriaus puslapis pridėtas
lt_LT[1]: %s autoriaus puslapiai pridėti
lt_LT[2]: %s autoriaus puslapiai pridėti

en: %s group deleted
lt_LT: %s grupė ištrinta

en: %s is a PRO feature
lt_LT: %s yra PRO funkcija

en: %s is available in PRO
lt_LT: %s yra prieinama PRO

en: %s more
lt_LT: %s daugiau

en: %s&nbsp;details
lt_LT: %s&nbsp;detalės

en: %s, more...
lt_LT: %s, daugiau...

en: %sEdit WordPress Role%s
lt_LT: %sRedaguoti WordPress vaidmenį%s

en: %sPosts / Pages Listing:%s %s
lt_LT: %sĮrašų / Puslapių sąrašas:%s %s

en: (Blocked)
lt_LT: (Užblokuota)

en: (Default access)
lt_LT: (Numatyta prieiga)

en: (Default access: Blocked)
lt_LT: (Numatyta prieiga: Blokuota)

en: (Default access: Enabled)
lt_LT: (Numatyta prieiga: Įjungta)

en: (No setting)
lt_LT: (Nėra nustatymo)

en: (Statuses Pro capability)
lt_LT: (Statuses Pro galimybė)

en: (all post types)
lt_LT: (visi įrašų tipai)

en: (any WP role)
lt_LT: (bet kuri WP rolė)

en: (from primary role or group membership)
lt_LT: (iš pirminės rolės arba grupės narystės)

en: (invalid role definition)
lt_LT: (netinkamas vaidmens apibrėžimas)

en: (login timed out)
lt_LT: (prisijungimas pasibaigė)

en: (no parent)
lt_LT: (nėra tėvo)

en: (none)
lt_LT: (nėra)

en: (select...)
lt_LT: (pasirinkti...)

en: (unpublished)
lt_LT: (nepublikuota)

en: (user field)
lt_LT: (vartotojo laukas)

en: (using default capabilities due to invalid %s definition)
lt_LT: (naudojamos numatytosios galimybės dėl netinkamos %s apibrėžties)

en: <strong>This plugin can be deleted.</strong>
lt_LT: <strong>Šį papildinį galima ištrinti.</strong>

en: = %1$s and sub-%1$s
lt_LT: = %1$s ir sub-%1$s

en: = Blocked
lt_LT: = Blokuota

en: = Enabled
lt_LT: = Įjungta

en: = Limitation
lt_LT: = Apribojimas

en: = sub-%s only
lt_LT: = tik sub-%s

en: A presspermit.com key appears to be active. <a href="%s" target="_blank">Contact us</a> for assistance in migrating your account to publishpress.com.
lt_LT: Atrodo, kad presspermit.com raktas yra aktyvus. <a href="%s" target="_blank">Susisiekite su mumis</a> dėl pagalbos migracijai į publishpress.com.

en: About
lt_LT: Apie

en: About PublishPress Permissions
lt_LT: Apie PublishPress teises

en: Access Circles
lt_LT: Prieigos ratilai

en: Access the Teaser settings admin screen.
lt_LT: Pasiekti Teaser nustatymų administravimo ekraną.

en: Access to the Settings screen.
lt_LT: Prieiga prie Nustatymų ekrano.

en: Access to the Teaser screen.
lt_LT: Prieiga prie Anonso ekrano.

en: Accommodate front end uploading solutions that require page editing capabilities for the async upload request
lt_LT: Pritaikyti priekinės pusės įkėlimo sprendimus, kurie reikalauja puslapio redagavimo teisų async įkėlimo užklausai

en: Account
lt_LT: Paskyra

en: Active
lt_LT: Aktyvus

en: Active Plugin
lt_LT: Aktyvus papildinys

en: Active Plugin Integration
lt_LT: Aktyvi papildinio integracija

en: Add
lt_LT: Pridėti

en: Add Author Page&hellip;
lt_LT: Pridėti autoriaus puslapį&hellip;

en: Add Extra Roles
lt_LT: Pridėti papildomus vaidmenis

en: Add New
lt_LT: Pridėti naują

en: Add New Group
lt_LT: Pridėti naują grupę

en: Add New Permission Group
lt_LT: Pridėti Naują Teisių Grupę

en: Add Pages
lt_LT: Pridėti puslapius

en: Add Role
lt_LT: Pridėti vaidmenį

en: Add Roles
lt_LT: Pridėti roles

en: Add Selected Permissions
lt_LT: Pridėti pasirinktus leidimus

en: Add Specific Permissions
lt_LT: Pridėti specifines teises

en: Add User Permissions
lt_LT: Pridėti naudotojo teises

en: Add new pages to a parent page
lt_LT: Pridėti naujus puslapius prie pagrindinio puslapio

en: Add selected users to Permission Group
lt_LT: Pridėti pasirinktas vartotojų grupes

en: Add taxonomy columns to Edit Posts screen
lt_LT: Pridėti taksonomijos stulpelius redaguoti įrašų ekraną

en: Adds compatibility or integration with ACF, bbPress, Relevanssi, CMS Tree Page View, Custom Post Type UI, Subscribe2, WPML, various other plugins. Configure any BuddyPress Group as a Permissions Group. For multisite, provides network-wide Permission Groups.
lt_LT: Prideda suderinamumą arba integraciją su ACF, bbPress, Relevanssi, CMS Tree Page View, Custom Post Type UI, Subscribe2, WPML, įvairiais kitais įskiepiais. Nustatykite bet kurią BuddyPress grupę kaip Leidimų grupę. Multisite atveju, suteikia tinklo mastu Leidimų grupes.

en: Adjustment
lt_LT: Koregavimas

en: Admin
lt_LT: Administratorius

en: Administrators
lt_LT: Administratoriai

en: Advanced
lt_LT: Išplėstinė

en: Advanced Configuration
lt_LT: Pažangi konfigūracija

en: Advanced Custom Fields
lt_LT: Išplėstinės pasirinktinės sritys

en: Advanced Integration
lt_LT: Pažangi integracija

en: Advanced Settings
lt_LT: Išplėstinės nustatymai

en: Advanced search controls
lt_LT: Pažangių paieškos valdiklių

en: After %s:
lt_LT: Po %s:

en: After the user logs in, they will be redirected back to the original post they were viewing.
lt_LT: Kai vartotojas prisijungs, jis bus nukreiptas atgal į originalų įrašą, kurį žiūrėjo.

en: All
lt_LT: Visos

en: All Enabled and Blocked Permissions are ignored for this role.
lt_LT: Visos įgalintos ir blokuotos teisės yra ignoruojamos šiai roliai.

en: All Post Types
lt_LT: Visi įrašų tipai

en: All Role Usage settings will be reset to DEFAULTS.  Are you sure?
lt_LT: Visi rolės naudojimo nustatymai bus nustatyti į NUMATYTUOSIUS. Ar tikrai norite tęsti?

en: All Sides
lt_LT: Visos pusės

en: All Statuses
lt_LT: Visi statusai

en: All Users
lt_LT: Visi vartotojai

en: All capabilities defined for this WordPress role will be applied in supplemental assignments:
lt_LT: Visos galimybės, apibrėžtos šiai WordPress rolei, bus taikomos papildomuose priskyrimuose:

en: All post teaser settings were reset to defaults.
lt_LT: Visi įrašų antraščių nustatymai buvo atstatyti į numatytuosius.

en: All post teaser settings were updated.
lt_LT: Visi įrašų antraščių nustatymai buvo atnaujinti.

en: All settings in this form (including those on undisplayed tabs) will be reset to DEFAULTS.  Are you sure?
lt_LT: Visi nustatymai šioje formoje (įskaitant tuos, kurie yra nerodomuose skirtukuose) bus nustatyti į NUMATYTUOSIUS. Ar tikrai norite tęsti?

en: All settings were reset to defaults.
lt_LT: Visi nustatymai buvo nustatyti į numatytuosius.

en: All settings were updated.
lt_LT: Visi nustatymai buvo atnaujinti.

en: All users (including anonymous)
lt_LT: Visi vartotojai (įskaitant anoniminius)

en: All users who are logged in and have a role on the site
lt_LT: Visi vartotojai, kurie yra prisijungę ir turi rolę svetainėje

en: All users with a WordPress %s role
lt_LT: Visi vartotojai su WordPress %s rolė

en: All users with the WordPress role of %s
lt_LT: Visi vartotojai, turintys WordPress vaidmenį %s

en: Allow Administrators to be added to Permission Groups, even though they are not restricted
lt_LT: Leisti administratoriams būti pridėti prie Leidimų grupių, net jei jie nėra ribojami

en: Allow Renaming of uneditable Items
lt_LT: Leisti pervardinti needituojamus elementus

en: Allow non-Administrators to Quick Edit or Bulk Edit (possibly allowing them to bypass restrictions).
lt_LT: Leiskite neadministratoriams greitai redaguoti arba masiškai redaguoti (galbūt leisdami jiems apeiti apribojimus).

en: Allow non-Administrators to rename menu items they cannot fully edit. Menu items will be locked into current positions.
lt_LT: Leisti ne-administratoriams pervadinti meniu elementus, kurių jie negali visiškai redaguoti. Meniu elementai bus užrakinti dabartinėse pozicijose.

en: Allow the {All} and {Anonymous} metagroups to be granted specific reading permissions for private content
lt_LT: Leisti {All} ir {Anonymous} metagrupei gauti specifines skaitymo teises privatiniam turiniui

en: Allow users to edit files they have uploaded, regardless of other restrictions.
lt_LT: Leisti vartotojams redaguoti failus, kuriuos jie įkėlė, nepaisant kitų apribojimų.

en: Allow users to edit files uploaded by other users if they are attached to a post the user is allowed to edit.
lt_LT: Leisti vartotojams redaguoti failus, kuriuos įkėlė kiti vartotojai, jei jie yra prijungti prie įrašo, kurį vartotojas gali redaguoti.

en: Allow users to edit their new posts
lt_LT: Leisti vartotojams redaguoti savo naujus įrašus

en: Allow users to manage selected terms.
lt_LT: Leisti vartotojams valdyti pasirinktus terminus.

en: Allows Permission Group membership to be date-limited (delayed and/or scheduled for expiration). Simple date picker UI alongside group membership selection.
lt_LT: Leidžia Leidimų grupės narystei būti laiko apribotai (atidedant ir/arba numatant galiojimo pabaigą). Paprasta datos pasirinkimo vartotojo sąsaja kartu su grupės narystės pasirinkimu.

en: Allows creation of a new post (of any type) for each selected user, using an existing post as the pattern.
lt_LT: Leidžia sukurti naują įrašą (bet kokio tipo) kiekvienam pasirinktam vartotojui, naudojant esamą įrašą kaip pavyzdį.

en: Always auto-assign a category if none are selected and user lacks permission for default category
lt_LT: Visada automatiškai priskirti kategoriją, jei jokie nepasirinkti, o vartotojas neturi teisės numatytai kategorijai.

en: Always auto-assign a post tag if none are selected
lt_LT: Visada automatiškai priskirti įrašų žymą, jei jokia nėra pasirinkta

en: Always auto-assign a term of this taxonomy if none are selected
lt_LT: Visada automatiškai priskirti šios taksonomijos terminą, jei jokia nėra pasirinkta

en: Anonymous users (not logged in)
lt_LT: Anoniminiai vartotojai (neprisijungę)

en: Any role-based %1$s access for %2$s is LIMITED. It applies only within %3$s, along with other specified %4$s.
lt_LT: Bet kokia vaidmenų pagrindu %1$s prieiga %2$s yra APRIBOTA. Ji taikoma tik %3$s, kartu su kitomis nurodytomis %4$s.

en: Any role-based %1$s access for %2$s is LIMITED. It applies to only %3$s, along with other specified %4$s.
lt_LT: Bet kokia vaidmenų pagrindu %1$s prieiga %2$s yra APRIBOTA. Ji taikoma tik %3$s, kartu su kitomis nurodytomis %4$s.

en: Apply
lt_LT: Taikyti

en: Apply Teaser to Private Posts
lt_LT: Pritaikyti antraštę privatiems įrašams

en: Apply permission controls to WooCommerce products and product categories.
lt_LT: Taikyti leidimų valdiklius WooCommerce produktams ir produktų kategorijoms.

en: Apply permission controls to events and event-related content.
lt_LT: Taikyti teisių valdymą renginiams ir renginiams susijusiam turiniui.

en: Approve
lt_LT: Patvirtinti

en: Arbitrary Capabilities
lt_LT: Laikinos galimybės

en: Are you sure you want to remove the selected user(s) from exceptions?
lt_LT: Ar tikrai norite pašalinti pasirinktus vartotojus iš išimčių?

en: Assign (All Types)
lt_LT: Priskirti (Visų Tipų)

en: Assign Extra Roles or Permissions on the Edit Permissions screen.
lt_LT: Priskirti papildomus vaidmenis ar leidimus redaguojant leidimus.

en: Assign Publish Permissions separate from Edit Permissions
lt_LT: Priskirti publikavimo teises atskirai nuo redagavimo teisių

en: Assign Term
lt_LT: Priskirti terminą

en: Assign Terms
lt_LT: Priskirti Terminus

en: Assign for selected %s only
lt_LT: Paskirti tik pasirinktam %s

en: Assign for selected and sub-%s
lt_LT: Paskirti pasirinktam ir sub-%s

en: Assign for selected and sub-terms
lt_LT: Paskirti pasirinktam ir sub-terminams

en: Assign for selected term only
lt_LT: Paskirti tik pasirinktam terminui

en: Assign for sub-%s only
lt_LT: Paskirti tik sub-%s

en: Assign for sub-terms only
lt_LT: Paskirti tik sub-terminams

en: Assign post and term permissions to BuddyPress groups for enhanced content control.
lt_LT: Priskirkite įrašų ir terminų leidimus BuddyPress grupėms, kad pagerintumėte turinio kontrolę.

en: Assign post permissions to BuddyPress groups
lt_LT: Priskirti įrašų teises BuddyPress grupėms

en: Assign term permissions to BuddyPress groups
lt_LT: Priskirti terminų teises BuddyPress grupėms

en: Assign to %s
lt_LT: Priskirti %s

en: Assigned for %s and sub-%s.
lt_LT: Priskirta %s ir sub-%s.

en: Assigned for sub-%s only.
lt_LT: Priskirta tik sub-%s.

en: Assignment
lt_LT: Priskyrimas

en: Attached Files Private setting available
lt_LT: Prijungtų failų privatumo nustatymas yra prieinamas

en: Attached media do not have any comments, so don't append clauses to comment queries for them
lt_LT: Prijungtos medijos neturi jokių komentarų, todėl nepridėti sąlygų jų komentarų užklausoms

en: Authenticated site users, except for Administrators
lt_LT: Autentifikuoti svetainės vartotojai, išskyrus administratorius

en: Author Search / Select
lt_LT: Autoriaus paieška / Pasirinkimas

en: Authors
lt_LT: Autoriai

en: Auto-assign available term if default term is unavailable
lt_LT: Automatiškai priskirti prieinamą terminą, jei numatytasis terminas nėra prieinamas

en: Auto-create a page for each user of specified roles. Compatible with several Team / Staff plugins.
lt_LT: Automatiškai sukurkite puslapį kiekvienam nurodytų vaidmenų vartotojui. Suderinamas su keliais komandos / personalo įskiepiais.

en: Automatic .htaccess file management
lt_LT: Automatinis .htaccess failo valdymas

en: Automatically detect and avoid duplicate posts
lt_LT: Automatiškai aptikti ir išvengti pasikartojančių įrašų

en: Automatically generate a personal page for each user. This feature is available in PublishPress Permissions Pro.
lt_LT: Automatiškai sukurkite asmeninę puslapį kiekvienam naudotojui. Ši funkcija yra prieinama PublishPress Permissions Pro.

en: Automatically generate posts for users
lt_LT: Automatiškai generuoti įrašus vartotojams

en: Automatically redirect users to a login page or custom page when they try to access restricted content.
lt_LT: Automatiškai nukreipkite vartotojus į prisijungimo puslapį arba pritaikytą puslapį, kai jie bando pasiekti ribotą turinį.

en: Available Constant
lt_LT: Prieinama konstanta

en: Back to Role Usage List
lt_LT: Grįžti prie vaidmenų naudojimo sąrašo

en: Back to permissions list
lt_LT: Atgal į teisių sąrašą

en: Background Color:
lt_LT: Fono spalva:

en: Beaver editor integration
lt_LT: Beaver redaktoriaus integracija

en: Before %s:
lt_LT: Prieš %s:

en: Block
lt_LT: Blokuoti

en: Block URL access
lt_LT: Užblokuoti URL prieigą

en: Blocked
lt_LT: Užblokuota

en: Blocked:
lt_LT: Blokuota:

en: Border Color:
lt_LT: Krašto spalva:

en: Border Position:
lt_LT: Krašto padėtis:

en: Border Radius (px):
lt_LT: Kraštinės spindulys (px):

en: Border Width (px):
lt_LT: Krašto plotis (px):

en: Both
lt_LT: Abi

en: Bottom
lt_LT: Apačia

en: Breakdance
lt_LT: Brekdansas

en: Builder
lt_LT: Kūrėjas

en: Builder interface compatibility
lt_LT: Kūrėjo sąsajos suderinamumas

en: Bulk Actions
lt_LT: Masiniai veiksmai

en: Bulk Add / Remove Groups on Users Screen
lt_LT: Masinis grupių pridėjimas / pašalinimas vartotojų ekrane

en: Bulk Add Author Pages on Users screen
lt_LT: Masinis autorių puslapių pridėjimas vartotojų ekrane

en: Bulk Create Author Posts
lt_LT: Masinis autorių įrašų kūrimas

en: Bulk Page Creation
lt_LT: Masinis puslapių kūrimas

en: CMS Tree View
lt_LT: CMS medžio peržiūra

en: Cache
lt_LT: Talpykla

en: Can bypass restrictive "Set as Parent" Permissions (for all hierarchical post types).
lt_LT: Gali apeiti ribojančias "Nustatyti kaip tėvą" teises (visiems hierarchiniams įrašų tipams).

en: Change Request Notifications
lt_LT: Pakeitimų užklausų pranešimai

en: Chars
lt_LT: Simbolius

en: Choose how many posts to create per user
lt_LT: Pasirinkite, kiek įrašų kurti kiekvienam vartotojui

en: Choose whether to use the default message style or customize the appearance of teaser messages.
lt_LT: Pasirinkite, ar naudoti numatytąjį pranešimo stilių, ar pritaikyti anonsų pranešimų išvaizdą.

en: Choose which post type you want to configure teaser settings for.
lt_LT: Pasirinkite, kurio įrašo tipo antraščių nustatymus norite konfigūruoti.

en: Circle member's capabilities apply only for other member's posts
lt_LT: Rato nario galimybės taikomos tik kitiems nariams priklausančiuose įrašuose

en: Circle members will be blocked from accessing Revisions authored by non-members.
lt_LT: Ratų nariai bus užblokuoti nuo prieigos prie redagavimų, kuriuos sukūrė ne nariai.

en: Circle membership does not limit page association (page parent setting) ability
lt_LT: Ratų narystė neriboja puslapio asociacijos (puslapio tėvo nustatymo) galimybės.

en: Clear
lt_LT: Išvalyti

en: Click to list/edit universal permissions
lt_LT: Paspauskite, kad išvardytumėte/redaguotumėte universalias teises

en: Click to show only users who have Specific Permissions assigned directly
lt_LT: Paspauskite, kad rodytumėte tik tuos vartotojus, kurie turi konkrečias teises priskirtas tiesiogiai

en: Click to show only users who have extra roles
lt_LT: Paspauskite, kad rodytumėte tik tuos vartotojus, kurie turi papildomas roles

en: Click to show only users who have no group
lt_LT: Paspauskite, kad rodytumėte tik tuos vartotojus, kurie neturi grupių

en: Comma-separated list of mime types to exclude from File Access filtering
lt_LT: Kableliais atskirtas mime tipų sąrašas, kurį reikia neįtraukti į failų prieigos filtravimą

en: Comma-separated list of mime types to include in File Access filtering (bypassing others)
lt_LT: Kableliais atskirtas mime tipų sąrašas, kurį įtraukti į Failų prieigos filtravimą (aplenkiant kitus)

en: Comma-separated list of post types to limit the effect of PP_UNFILTERED_FRONT and apply_filters( 'presspermit_skip_cap_filtering' )
lt_LT: Kableliais atskirtas įrašų tipų sąrašas, ribojantis PP_UNFILTERED_FRONT poveikį ir apply_filters( 'presspermit_skip_cap_filtering' )

en: Commerce
lt_LT: Prekyba

en: Community
lt_LT: Bendruomenė

en: Compare Features
lt_LT: Palyginti funkcijas

en: Compatibility Mode: Apply extra redirect
lt_LT: Suderinamumo režimas: taikyti papildomą peradresavimą

en: Compatibility Pack
lt_LT: Suderinamumo paketas

en: Compatibility Packs
lt_LT: Suderinamumo paketai

en: Compatibility with Edit Permissions in Beaver Builder.
lt_LT: Suderinamumas su leidimų redagavimu Beaver Builder.

en: Compatibility with Edit Permissions in CMS Tree View.
lt_LT: Suderinamumas su teisių redagavimu CMS medžio peržiūroje.

en: Compatibility with Edit Permissions in Elementor.
lt_LT: Suderinamumas su teisių redagavimu Elementor.

en: Compatibility with Edit Permissions in Nested Pages.
lt_LT: Suderinamumas su teisių redagavimu Nesting Pages.

en: Compatibility with PublishPress Statuses plugin.
lt_LT: Suderinamumas su PublishPress statusų papildiniu.

en: Compatibility with SearchWP term filtering for advanced search capabilities.
lt_LT: Suderinamumas su SearchWP terminų filtravimu pažangioms paieškos galimybėms.

en: Compatibility with YooTheme builder and term permissions.
lt_LT: Suderinamumas su YooTheme kūrėju ir terminų leidimais.

en: Configure custom teaser text for this post type.
lt_LT: Konfigūruokite pasirinktinį anonsinį tekstą šiam įrašo tipui.

en: Configured Teaser Text
lt_LT: Konfigūruotas anonso tekstas

en: Constants
lt_LT: Konstantos

en: Contact
lt_LT: Kreiptis

en: Contact Us
lt_LT: Susisiekite su mumis

en: Contact the PublishPress team
lt_LT: Kreipkitės į PublishPress komandą

en: Content requires additional permissions.
lt_LT: Turinys reikalauja papildomų leidimų.

en: Contributors
lt_LT: Bendraturčiai

en: Control access to Field Groups
lt_LT: Kontroliuoti prieigą prie lauko grupių

en: Control access to custom post statuses. This workflow feature is available in PublishPress Permissions Pro.
lt_LT: Kontroliuokite prieigą prie pasirinktinių įrašų statusų. Ši darbo eiga yra prieinama PublishPress Permissions Pro.

en: Control access to post visibility statuses. This workflow feature is available in PublishPress Permissions Pro.
lt_LT: Kontroliuokite prieigą prie įrašų matomumo statusų. Ši darbo eiga yra prieinama PublishPress Permissions Pro.

en: Control assignment of selected terms to %s.
lt_LT: Kontroliuokite pasirinktų terminų priskyrimą %s.

en: Control deletion of selected %s.
lt_LT: Kontroliuoti pasirinkto %s naikinimą.

en: Control deletion of this %s.
lt_LT: Kontroliuokite šio %s ištrynimą.

en: Control direct access to Media files
lt_LT: Kontroliuoti tiesioginę prieigą prie Media failų

en: Control editing of selected %s.
lt_LT: Kontroliuoti pasirinkto %s redagavimą.

en: Control editing of this %s.
lt_LT: Kontroliuokite šio %s redagavimą.

en: Control front-end access to Field Groups with advanced permission management.
lt_LT: Valdykite prieigą prie laukų grupių priekinėje pusėje su pažangiu leidimų valdymu.

en: Control frontend viewing of selected %s.
lt_LT: Kontroliuoti pasirinkto %s peržiūrą priekyje.

en: Control frontend viewing of this %s.
lt_LT: Kontroliuokite šio %s peržiūrą priekyje.

en: Control if this %s can be selected as a Parent Page.
lt_LT: Kontroliuokite, ar šis %s gali būti pasirinktas kaip tėvinis puslapis.

en: Control management of selected groups.
lt_LT: Kontroliuokite pasirinktų grupių valdymą.

en: Control publishing of selected %s.
lt_LT: Kontroliuoti pasirinkto %s publikavimą.

en: Control publishing of this %s.
lt_LT: Kontroliuokite šio %s publikavimą.

en: Control term management for selected %s.
lt_LT: Kontroliuoti terminų valdymą pasirinktam %s.

en: Control term management for this %s.
lt_LT: Kontroliuokite terminų valdymą šiam %s.

en: Control which terms can be set as a Parent of other terms.
lt_LT: Kontroliuokite, kurie terminai gali būti nustatyti kaip kitų terminų Tėvas.

en: Control who add this %s to %s.
lt_LT: Kontroliuokite, kas prideda šį %s prie %s.

en: Control who add this %s to all post types.
lt_LT: Kontroliuokite, kas prideda šį %s prie visų įrašų tipų.

en: Control who can assign terms to this %s.
lt_LT: Kontroliuokite, kas gali priskirti terminus šiam %s.

en: Control who can create a revision of %s with this %s.
lt_LT: Kontroliuokite, kas gali sukurti %s reviziją su šiuo %s.

en: Control who can create a revision of all post types in this %s.
lt_LT: Valdykite, kas gali sukurti visų įrašų tipų peržiūrą šiame %s.

en: Control who can create a revision of this %s.
lt_LT: Kontroliuokite, kas gali sukurti šio %s reviziją.

en: Control who can edit %s with this %s.
lt_LT: Kontroliuokite, kas gali redaguoti %s su šiuo %s.

en: Control who can edit all post types in this %s.
lt_LT: Valdykite, kas gali redaguoti visus įrašų tipus šiame %s.

en: Control who can select this %s as a parent %s.
lt_LT: Kontroliuokite, kas gali pasirinkti šį %s kaip tėvynį %s.

en: Control who can select this page as parent %s.
lt_LT: Kontroliuokite, kas gali pasirinkti šį puslapį kaip tėvinį %s.

en: Control who can submit a revision of %s with this %s.
lt_LT: Kontroliuokite, kas gali pateikti %s reviziją su šiuo %s.

en: Control who can submit a revision of all post types in this %s.
lt_LT: Valdykite, kas gali pateikti visų įrašų tipų peržiūrą šiame %s.

en: Control who can submit a revision of this %s.
lt_LT: Kontroliuokite, kas gali pateikti šio %s reviziją.

en: Control who can view %s with this %s.
lt_LT: Kontroliuokite, kas gali peržiūrėti %s su šiuo %s.

en: Control who can view all post types in this %s.
lt_LT: Valdykite, kas gali peržiūrėti visus įrašų tipus šiame %s.

en: Convert to "Blocked"
lt_LT: Paversti į "Blokuota"

en: Convert to "Enabled"
lt_LT: Paversti į "Įjungta"

en: Convert to "Limit to"
lt_LT: Paversti į "Apriboti iki"

en: Copy
lt_LT: Kopijuoti

en: Copy Roles and Permissions
lt_LT: Kopijuoti vaidmenis ir teises

en: Copy Roles and Permissions from:
lt_LT: Kopijuoti vaidmenis ir teises iš:

en: Coverage
lt_LT: Aprėptis

en: Create Custom Groups.
lt_LT: Kurti pasirinktines grupes.

en: Create Group
lt_LT: Sukurti grupę

en: Create New %s
lt_LT: Sukurti Naują %s

en: Create New Permission Group
lt_LT: Sukurti Naują Teisių Grupę

en: Create Posts for Your Users
lt_LT: Kurkite įrašus savo vartotojams

en: Create Revision
lt_LT: Sukurti peržiūrą

en: Create Revision of
lt_LT: Sukurti peržiūrą iš

en: Create new Permission Groups and set the name and description.
lt_LT: Sukurti naujas leidimų grupes ir nustatyti pavadinimą bei aprašymą.

en: Create or synchronize posts to match users. Designed for Team / Staff plugins, but with broad usage potential.
lt_LT: Sukurkite arba sinchronizuokite įrašus, kad atitiktų vartotojus. Sukurtas komandos / personalo įskiepiais, tačiau su plačiu naudojimo potencialu.

en: Create time-limited permission group memberships with automatic expiration.
lt_LT: Sukurkite laiko ribotas leidimų grupės narystes su automatiniais galiojimo pabaigos nustatymais.

en: Current Selections:
lt_LT: Dabartiniai Pasirinkimai:

en: Current Settings:
lt_LT: Dabartiniai nustatymai:

en: Custom Group
lt_LT: Pasirinktinis grupė

en: Custom Groups
lt_LT: Pasirinktinių grupių

en: Custom status permissions
lt_LT: Pasirinktinių statusų leidimai

en: Customer
lt_LT: Klientas

en: Customize
lt_LT: Pritaikyti

en: Customize Permission Groups caption on user profile
lt_LT: Pritaikyti leidimų grupių antraštę naudotojo profilyje

en: Customize Permissions screen title for Groups
lt_LT: Pritaikyti leidimų ekrano pavadinimą grupėms

en: Customize the appearance of teaser message displayed to blocked users.
lt_LT: Pritaikykite anonso žinutės išvaizdą, rodoma užblokuotiems vartotojams.

en: Customize the login notice message shown to non-logged-in users when using the "Excerpt" teaser type.
lt_LT: Pritaikykite prisijungimo pranešimo žinutę, rodomą neprisijungusiems vartotojams, kai naudojamas "Ištrauka" anonsų tipas.

en: Customize the login notice message shown to non-logged-in users when using the "First X Characters" teaser type.
lt_LT: Pritaikykite prisijungimo pranešimo žinutę, rodomą neprisijungusiems vartotojams, kai naudojamas "Pirmi X simboliai" anonsų tipas.

en: Customize the message shown to users who are blocked from viewing the full content when using the "Read More" teaser type.
lt_LT: Pritaikykite pranešimą, rodomą vartotojams, kurie yra užblokuoti iš viso turinio peržiūros, kai naudojamas "Skaityti daugiau" anonsų tipas.

en: Database Maintenance
lt_LT: Duomenų bazės priežiūra

en: Decide which status to use for new posts
lt_LT: Pasiimkite, kokią būseną naudoti naujiems įrašams

en: Default
lt_LT: Numatytoji

en: Default All
lt_LT: Numatytasis Visi

en: Defined Constant
lt_LT: Apibrėžta konstanta

en: Delay membership start date
lt_LT: Atidėti narystės pradžios datą

en: Delete
lt_LT: Ištrinti

en: Delete Custom Groups.
lt_LT: Ištrinti pasirinktines grupes.

en: Delete Permission Groups.
lt_LT: Ištrinti leidimų grupes.

en: Delete settings on plugin deletion
lt_LT: Ištrinti nustatymus plugin'o ištrynimo atveju

en: Description
lt_LT: Aprašymas

en: Description:
lt_LT: Aprašymas:

en: Detailed Feature Grid
lt_LT: Išsami funkcijų tinklelis

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
lt_LT: Išsami dokumentacija taip pat yra prieinama įskiepio svetainėje.

en: Detect Dynamically Mapped WP Roles
lt_LT: Atpažinti dinamiškai priskirtus WP vaidmenis

en: Detect user roles which are appended dynamically but not stored to the WP database. May be useful for sites that sync with Active Directory or other external user registration systems.
lt_LT: Aptikti vartotojų roles, kurios dinamiškai pridedamos, bet nėra saugomos WP duomenų bazėje. Tai gali būti naudinga svetainėms, kurios sinchronizuojasi su Active Directory arba kitomis išorinėmis vartotojų registracijos sistemomis.

en: Determines the default setting of Permissions > Settings > Editing > Auto-assign default terms
lt_LT: Nustato numatytąjį teisių nustatymą Teisės > Nustatymai > Redagavimas > Automatiškai priskirti numatytus terminus.

en: Determines the default value of Permissions > Settings > Editing > Auto-assign default term
lt_LT: Nustato numatytąją teisių reikšmę Teisės > Nustatymai > Redagavimas > Automatiškai priskirti numatytą terminą.

en: Development use only (on front end, do not replace 'post_status = 'publish'' clause with filtered equivalent)
lt_LT: Tik vystymui (priekinėje pusėje, nekeiskite 'post_status = 'publish'' sąlygos su filtruotu atitikmeniu)

en: Development use only (suppresses post_status = 'publish' clause for unfiltered post types with anonymous user)
lt_LT: Tik vystymui (slopina post_status = 'publish' sąlygą nefiltruotiems įrašų tipams su anoniminiais vartotojais)

en: Direct Assignment
lt_LT: Tiesioginis priskyrimas

en: Direct-Assigned
lt_LT: Tiesiogiai priskirti

en: Direct-assigned
lt_LT: Tiesiogiai priskirta

en: Directly control specific files
lt_LT: Tiesiogiai kontroliuoti konkrečius failus

en: Disable Permissions filtering for users who are not logged in.
lt_LT: Išjunkite leidimų filtravimą vartotojams, kurie nėra prisijungę.

en: Disable auto-determination of how many levels of page tree to make visble by default. Instead, use specified value.
lt_LT: Išjungti automatinį nustatymą, kiek puslapio medžio lygių padaryti matomus pagal numatytuosius nustatymus. Vietoje to, naudokite nurodytą vertę.

en: Disable front end filtering for all users (subject to limitation by PP_UNFILTERED_FRONT_TYPES)
lt_LT: Išjungti priekinio filtro funkciją visiems vartotojams (atsižvelgiant į PP_UNFILTERED_FRONT_TYPES apribojimus)

en: Disable front end filtering if logged user is a content administrator (normally filter to force inclusion of readable private posts in get_pages() listing, post counts, etc.
lt_LT: Išjungti priekinio filtro funkciją, jei prisijungęs vartotojas yra turinio administratorius (paprastai filtras priverčia įtraukti skaitomus privatų įrašus į get_pages() sąrašą, įrašų skaičius ir kt.

en: Disabled Type
lt_LT: Išjungtas tipas

en: Dismiss
lt_LT: Atmesti

en: Display Administrative Hints
lt_LT: Rodyti administracinius patarimus

en: Display Module Hints
lt_LT: Rodyti modulių patarimus

en: Display a custom column on Edit Posts screen for all related taxonomies which are enabled for Permissions filtering.
lt_LT: Rodyti pritaikytą stulpelį redaguojant įrašus visiems susijusiems taksonomijoms, kurios yra įjungtos leidimų filtravimui.

en: Display a custom hint on Permissions > User Groups
lt_LT: Rodyti pasirinktą užuominą apie Teises > Vartotojų grupes

en: Display a role dropdown alongside the user search input box to narrow results.
lt_LT: Rodyti rolės išskleidžiamąjį meniu šalia vartotojo paieškos įvesties langelio, kad būtų galima siaurinti rezultatus.

en: Display all advanced settings
lt_LT: Rodyti visas pažangias nustatymus

en: Display all permission operations in a single metabox with tabs (modern UI). When disabled, each operation has a separate metabox (legacy UI).
lt_LT: Rodyti visas teisių operacijas viename metabox'e su skirtukais (moderni UI). Išjungus, kiekviena operacija turi atskirą metabox'ą (senoji UI).

en: Display descriptive captions for features available in missing or deactivated modules.
lt_LT: Rodyti aprašomuosius antraščius funkcijoms, kurios yra prieinamos trūkstamuose arba deaktyvuotuose moduliuose.

en: Display descriptive captions on Permissions screens.
lt_LT: Rodykite aprašomuosius antraštes Leidimų ekranuose.

en: Display for readable non-private posts:
lt_LT: Rodyti skaitomus viešus įrašus:

en: Display for readable private posts:
lt_LT: Rodyti skaitomus privačius įrašus:

en: Display links if user doesn't have access
lt_LT: Rodyti nuorodas, jei vartotojas neturi prieigos

en: Display mode for readable non-private posts
lt_LT: Rodymo režimas skaitomiems viešiems įrašams

en: Display mode for readable private posts
lt_LT: Rodymo režimas skaitomiems privačiam įrašams

en: Displayed permissions are those assigned for the "%1$s" type. You can also %2$sdefine universal %3$s permissions which apply to all related post types%4$s.
lt_LT: Rodomi leidimai yra tie, kurie priskirti "%1$s" tipui. Taip pat galite %2$sapibrėžti universalius %3$s leidimus, kurie taikomi visiems susijusiems įrašų tipams%4$s.

en: Displayed permissions are those assigned for the "%1$s" type.%2$sYou can also %3$sdefine universal %4$s permissions which apply to all related post types%5$s.
lt_LT: Rodomi leidimai yra tie, kurie priskirti "%1$s" tipui.%2$sTaip pat galite %3$sapibrėžti universalius %4$s leidimus, kurie taikomi visiems susijusiems įrašų tipams%5$s.

en: Do not alter the Media Library listing provided by WordPress.
lt_LT: Nepakeisti Medijos bibliotekos sąrašo, kurį pateikė WordPress.

en: Do not auto-assign a category (except standard default category if user has permission)
lt_LT: Nekreipti automatiškai kategorijos (išskyrus standartinę numatytą kategoriją, jei vartotojas turi teisę).

en: Do not auto-assign a post tag
lt_LT: Nesuteikti automatinio įrašų žymos priskyrimo

en: Do not auto-assign a term if the user has permission for more than one term in the taxonomy
lt_LT: Nekreipti automatiškai termino, jei vartotojas turi teisę daugiau nei vienam terminui taksonomijoje.

en: Do not auto-assign a term of this taxonomy
lt_LT: Nesuteikti automatinio šios taksonomijos termino priskyrimo

en: Documentation
lt_LT: Dokumentacija

en: Don't add a Permissions menu. Instead, add menu items to the Users and Settings menus.
lt_LT: Nekurkite Teisių meniu. Vietoje to, pridėkite meniu elementus prie Vartotojų ir Nustatymų meniu.

en: Don't allow non-Administrators to see others' unattached uploads, regardless of Permissions settings.  Their own unattached uploads are still accessible unless option 'own_attachments_always_editable' is set false
lt_LT: Neleiskite neadministratoriams matyti kitų neprikabintų įkėlimų, nepriklausomai nuo teisių nustatymų. Jų paties neprikabinti įkėlimai vis tiek bus pasiekiami, nebent parinktis 'own_attachments_always_editable' būtų nustatyta į false

en: Don't apply CSS to hide empty Nav Menus
lt_LT: Nenaudoti CSS, kad paslėptumėte tuščius navigacijos meniu

en: Don't apply content teaser to get_pages() results (leave unreadable posts hidden)
lt_LT: Netaikykite turinio teaser į get_pages() rezultatus (palikite neskaitytus įrašus paslėptus)

en: Don't assign or apply specific permissions for the 'media' type
lt_LT: Neskirti ar netaikyti specifinių teisių į 'mediją' tipo

en: Don't assign or apply specific permissions for the 'page' type
lt_LT: Neskirti ar netaikyti specifinių teisių į 'puslapį' tipo

en: Don't assign or apply specific permissions for the 'post' type
lt_LT: Neskirti ar netaikyti specifinių teisių į 'įrašą' tipo

en: Don't assign or apply specific permissions for the specified custom post type
lt_LT: Nekelkite ir netaikykite specifinių teisių nurodytam pagal vartotojo apibrėžtam įrašų tipui

en: Don't credit implicit 'manage_nav_menus' capability to users who have 'edit_theme_options' or 'switch_themes' capability
lt_LT: Nekredituoti implicit 'manage_nav_menus' galimybės vartotojams, kurie turi 'edit_theme_options' arba 'switch_themes' galimybę.

en: Don't define an 'Approved' status, even if Status Control feature is active
lt_LT: Nesukurkite 'Patvirtinta' statuso, net jei Statuso kontrolės funkcija yra aktyvi

en: Don't filter comment display or moderation within wp-admin
lt_LT: Nepaisyti komentarų rodymo ar moderavimo wp-admin

en: Don't filter term post counts in get_terms() call
lt_LT: Nefiltruoti termino įrašų skaičių get_terms() užklausoje

en: Don't include readable private pages in the Pages widget or other wp_list_pages() / get_pages() results
lt_LT: Nekreipkite skaitomų privatų puslapių į Puslapių valdiklį ar kitus wp_list_pages() / get_pages() rezultatus

en: Don't require any additional capabilities for management of Nav Menu settings (normally require 'manage_menu_settings', 'edit_others_pages' or 'publish_pages')
lt_LT: Nereikalauti jokių papildomų galimybių Nav Menu nustatymų valdymui (paprastai reikalauja 'manage_menu_settings', 'edit_others_pages' arba 'publish_pages').

en: Don't tweak the admin menu indexes to position Permissions menu under Users
lt_LT: Nepakeisti administratoriaus meniu indeksų, kad leidimų meniu būtų po Naudotojais

en: Duplicate %1$s module activated (%2$s in folder %3$s).
lt_LT: Aktivuotas %1$s modulis, kuris yra dvigubas (%2$s kataloge %3$s).

en: E-Commerce
lt_LT: Elektroninė prekyba

en: ERROR
lt_LT: KLAIDA

en: Edit
lt_LT: Redaguoti

en: Edit %s
lt_LT: Redaguoti %s

en: Edit Files
lt_LT: Redaguoti failus

en: Edit Permissions
lt_LT: Redaguoti teises

en: Edit Permissions (%s)
lt_LT: Redaguoti teises (%s)

en: Edit Role Usage
lt_LT: Redaguoti Rolės Naudojimą

en: Edit Tag for All Post Types
lt_LT: Redaguoti žymą visiems įrašų tipams

en: Edit Tag for Posts
lt_LT: Redaguoti žymą įrašams

en: Edit User
lt_LT: Redaguoti vartotoją

en: Edit User Permissions
lt_LT: Redaguoti naudotojo teises

en: Edit other users' files if attached to an editable post
lt_LT: Redaguokite kitų vartotojų failus, jei jie pridedami prie redaguojamo įrašo

en: Edit own file uploads, even if they become attached to an uneditable post.
lt_LT: Redaguoti savo failų įkėlimus, net jei jie tampa prijungti prie needituojamo įrašo.

en: Edit role capabilities directly
lt_LT: Redaguoti vaidmens galimybes tiesiogiai

en: Edit the name and description of existing Permission Groups.
lt_LT: Redaguoti esamų leidimų grupių pavadinimą ir aprašymą.

en: Edit this user's group membership
lt_LT: Redaguoti šio vartotojo grupės narystę

en: Editing
lt_LT: Redagavimas

en: Editing Permissions
lt_LT: Redagavimo leidimai

en: Editing can't be granted to non-users.
lt_LT: Redagavimas negali būti suteiktas ne vartotojams.

en: Editor Options
lt_LT: Redaktoriaus parinktys

en: Editors
lt_LT: Redaktoriai

en: Elementor editor integration
lt_LT: Elementor redaktoriaus integracija

en: Eliminate extra filtering queries on Nav Menu update, even for non-Administrators
lt_LT: Pašalinti papildomus filtravimo užklausas Nav Menu atnaujinime, net ir ne Administratorių.

en: Email
lt_LT: El. paštas

en: Email:
lt_LT: El. paštas:

en: Enable
lt_LT: Įjungti

en: Enable Circles
lt_LT: Įjungti ratus

en: Enable metabox on %s editing screen
lt_LT: Įgalinti metabox %s redagavimo ekrane

en: Enable on Permissions screen
lt_LT: Įgalinti Teisių ekrane

en: Enable post contributors or authors with pp_set_edit_permissions capability to set editing Permissions on posts authored by others
lt_LT: Įgalinti įrašų bendradarbius arba autorius su pp_set_edit_permissions galimybe nustatyti redagavimo teises įrašams, kuriuos sukūrė kiti

en: Enabled
lt_LT: Įjungta

en: Enabled:
lt_LT: Įjungta:

en: Enforce distinct edit, delete capability requirements for Media
lt_LT: Taikyti skirtingus redagavimo, trynimo galimybių reikalavimus Medijai

en: Event post permissions
lt_LT: Renginių įrašų teisės

en: Event taxonomy controls
lt_LT: Renginių taksonomijos valdymas

en: Events
lt_LT: Renginiai

en: Everyone
lt_LT: Visi

en: Excerpt Only
lt_LT: Tik ištrauka

en: Exclude restricted posts from XML sitemaps to maintain proper SEO indexing.
lt_LT: Išskirti ribotus įrašus iš XML svetainių žemėlapių, kad būtų išlaikyta tinkama SEO indeksacija.

en: Expand access to allow specified items regardless of role capabilities or restrictions.
lt_LT: Išplėskite prieigą, kad leistumėte nurodytus elementus nepriklausomai nuo rolės galimybių ar apribojimų.

en: Extra Roles
lt_LT: Papildomi vaidmenys

en: Extra Roles %1$s(for this user)%2$s
lt_LT: Papildomi vaidmenys %1$s(šiam vartotojui)%2$s

en: Extra Roles %1$s(from primary role or %2$sgroup membership%3$s)%4$s
lt_LT: Papildomi vaidmenys %1$s(nuo pirminio vaidmens arba %2$sgrupės narystės%3$s)%4$s

en: Extra Roles %1$s(from primary role or group membership)%2$s
lt_LT: Papildomos Rolės %1$s(iš pirminės rolės arba grupės narystės)%2$s

en: Extra Roles assignment available for {All} and {Anonymous} metagroups
lt_LT: Papildomų vaidmenų paskyrimas prieinamas {Visi} ir {Anoniminiai} metagrupei

en: Extra Roles cause "_posts" capabilities in the Pattern Role (Author, Editor, etc.) to be assigned for the selected post type. Enable this setting to also include all other capabilities in the Pattern Role.
lt_LT: Papildomos rolės sukelia "_posts" galimybes, kurios yra priskiriamos pasirinktam įrašų tipui. Įjungti šią nustatymą, kad taip pat būtų įtrauktos visos kitos galimybės į modelio rolę.

en: Extra Roles on User Profile
lt_LT: Papildomos teisės vartotojo profilyje

en: Feature Moved
lt_LT: Funkcija perkelta

en: Featured Image:
lt_LT: Išskirtinis vaizdas:

en: Features
lt_LT: Funkcijos

en: Feed Replacement Text (use %permalink% for post URL)
lt_LT: Pakeitimo tekstas (naudokite %permalink% įrašo URL)

en: Feed Replacement Text:
lt_LT: Tiekimo pakeitimo tekstas:

en: Fewest Users
lt_LT: Mažiausiai naudotojų

en: Fields
lt_LT: Laukeliai

en: File Access
lt_LT: Failo prieiga

en: File Access key with on-demand regeneration
lt_LT: Failo prieigos raktas su paklausimu atnaujinimu

en: Filter Menu Items
lt_LT: Filtruoti meniu elementus

en: Filter priority for 'get_pages' filter (default: 1)
lt_LT: Filtravimo prioritetas 'get_pages' filtrui (numatytas: 1)

en: Filter search results based on View Permissions for secure content discovery.
lt_LT: Filtruokite paieškos rezultatus pagal peržiūros leidimus, kad užtikrintumėte saugų turinio atradimą.

en: Filters direct file access, based on user's access to post(s) which the file is attached to. No additional configuration required. Creates/modifies .htaccess file in uploads folder (and in main folder for multisite).
lt_LT: Filtruokite tiesioginę failų prieigą, remdamiesi vartotojo prieiga prie įrašų, prie kurių pridedamas failas. Nereikia papildomos konfigūracijos. Sukuria/modifikuoja .htaccess failą įkėlimo aplanke (ir pagrindiniame aplanke multisite atveju).

en: Find Users by %s
lt_LT: Rasti vartotojus pagal %s

en: First Name
lt_LT: Vardas

en: Font Size (px):
lt_LT: Šrifto dydis (px):

en: For Statuses
lt_LT: Statusams

en: For Teaser compatibility, prevent the pp_permissions argument from being appended to redirects
lt_LT: Teaser suderinamumui neleiskite pp_permissions argumento būti pridėtam prie peradresavimų

en: For Teaser compatibility, specify a redirect argument to use instead of redirect_to
lt_LT: Teaser suderinamumui nurodykite peradresavimo argumentą, kurį naudoti vietoj redirect_to

en: For Teaser compatibility, specify an additional redirect argument other than redirect_to
lt_LT: Teaser suderinamumui nurodykite papildomą peradresavimo argumentą, kitą nei redirect_to

en: For additional fields, define constant PP_USER_SEARCH_META_FIELDS
lt_LT: Papildomoms laukams, apibrėžkite konstantą PP_USER_SEARCH_META_FIELDS

en: For legacy Nav Menus, hide empty nav menu div
lt_LT: Seniesiems navigacijos meniu, paslėpti tuščio navigacijos meniu div

en: For non-Administrators, new Nav Menu items default to being a child of first editable item
lt_LT: Ne Administratorių atveju nauji Nav Menu elementai numatytai tampa pirmo redaguojamo elemento vaiku.

en: For performance, change the get_pages() database query to return only a subset of fields, excluding post_content
lt_LT: Dėl našumo pakeiskite get_pages() duomenų bazės užklausą, kad grąžintumėte tik dalį laukų, neįtraukdami post_content

en: For specialized Media Library permissions, enable the Editing Permissions feature.
lt_LT: Specializuoti Medijos bibliotekos leidimai, aktyvuokite Redagavimo leidimų funkciją.

en: Force detection of WP user roles which are appended dynamically but not stored to the WP database.
lt_LT: Priversti aptikti WP vartotojų roles, kurios dinamiškai pridedamos, bet nėra saugomos WP duomenų bazėje.

en: Forum access controls
lt_LT: Forumo prieigos kontrolė

en: Forum-specific permissions
lt_LT: Forumams specifiniai leidimai

en: Forum-specific permissions for bbPress with detailed control over forum access and participation.
lt_LT: Forumo specifiniai leidimai bbPress su detalia kontrole prieigos prie forumo ir dalyvavimo.

en: Front End
lt_LT: Priekinė pusė

en: Front-end visibility restrictions
lt_LT: Prieigos matomumo apribojimai vartotojo sąsajoje

en: Full Content
lt_LT: Visas turinys

en: Full editing access for all post types. Also gives the ability to edit Permissions for user roles.
lt_LT: Pilnas redagavimo prieigos visiems įrašų tipams. Taip pat suteikia galimybę redaguoti teises vartotojų rolėms.

en: Further details for your installation:
lt_LT: Išsamesnė informacija apie jūsų diegimą:

en: General
lt_LT: Bendra

en: Generate posts for user roles that you select
lt_LT: Generuoti įrašus vartotojų rolėms, kurias pasirinksite

en: Get advanced integration features with Nginx, FTP, and more
lt_LT: Gaukite pažangias integracijos funkcijas su Nginx, FTP ir daugiau

en: Go Pro for time-limited group membership
lt_LT: Eikite į Pro dėl laiko ribotos grupės narystės

en: Go to %s
lt_LT: Eiti į %s

en: Group
lt_LT: Grupė

en: Group Members
lt_LT: Grupės nariai

en: Group Restrictions are not available because of a constant definition
lt_LT: Grupės apribojimai nėra prieinami dėl nuolatinio apibrėžimo

en: Group created.
lt_LT: Grupė sukurta.

en: Group membership grants access to content of your choice
lt_LT: Grupės narystė suteikia prieigą prie jūsų pasirinkto turinio

en: Group restrictions are not recommended.
lt_LT: Grupės apribojimai nerekomenduojami.

en: Group updated.
lt_LT: Grupė atnaujinta.

en: Group-based content permissions
lt_LT: Grupėmis pagrįstos turinio teisės

en: Groups
lt_LT: Grupės

en: HTML Element IDs:
lt_LT: HTML elemento ID:

en: HTTP status code to send when file access is blocked
lt_LT: HTTP statuso kodas, kurį siųsti, kai failų prieiga yra blokuojama

en: Has Extra Roles
lt_LT: Turi papildomas roles

en: Has Permissions
lt_LT: Turi teises

en: Has Permissions Set Directly
lt_LT: Turi tiesiogiai nustatytas teises

en: Has Specific Permissions
lt_LT: Turi konkrečias teises

en: Hidden Content Teaser
lt_LT: Paslėptas turinys anonsas

en: Hide
lt_LT: Paslėpti

en: Hide Featured Image when Teaser is applied
lt_LT: Paslėpti išskirtinį vaizdą, kai taikomas anonsas

en: Hide Groups
lt_LT: Slėpti grupes

en: Hide Private Posts if user doesn't have access
lt_LT: Slėpti privatų įrašą, jei vartotojas neturi prieigos

en: Hide auto-assigned Sub-%s Permissions
lt_LT: Slėpti automatiškai priskirtas Sub-%s teises

en: Hide featured image when teaser is applied
lt_LT: Slėpti išskirtinį vaizdą, kai taikoma antraštė

en: Hide for Custom Visibility
lt_LT: Slėpti pagal pasirinktą matomumą

en: Hide links if user doesn't have access
lt_LT: Slėpti nuorodas, jei vartotojas neturi prieigos

en: Hierarchical content controls
lt_LT: Hierarchiniai turinio valdymai

en: If auto-assign term setting is enabled, apply it even if user does not have term assignment limitations
lt_LT: Jei automatinio priskyrimo termino nustatymas įjungtas, taikyti jį net jei vartotojas neturi termino priskyrimo apribojimų.

en: If checked, pages blocked from the "All" or "Logged In" groups will still be listed to Administrators.
lt_LT: Jei pažymėta, puslapiai, užblokuoti nuo "Visų" arba "Prisijungusių" grupių, vis tiek bus rodomi administratoriams.

en: If disabled, manually "blocked" posts can be unblocked by specific Category / Term Permissions.
lt_LT: Jei išjungta, rankiniu būdu "užblokuoti" įrašai gali būti atblokuoti pagal konkrečius Kategorijos / Terminų leidimus.

en: If enabled, corresponding Media edit and delete capabilities must be added to existing roles.
lt_LT: Jei įjungta, atitinkamos Medijos redagavimo ir trinimo galimybės turi būti pridėtos prie esamų vaidmenų.

en: If enabled, users cannot create new tags for a post unless they have the edit_tags capability. You can manage this with Capabilities > Capabilities > Taxonomies for any role.
lt_LT: Jei įjungta, vartotojai negali kurti naujų žymų įrašui, nebent turi edit_tags galimybę. Tai galite valdyti naudodami Galimybes > Galimybes > Taksonomijas bet kuriam vaidmeniui.

en: If enabled, users cannot create new tags for a post unless they have the edit_tags capability. You can manage this with a WordPress role editor like PublishPress Capabilities.
lt_LT: Jei įjungta, vartotojai negali kurti naujų žymų įrašui, nebent turi edit_tags galimybę. Tai galite valdyti naudodami WordPress vaidmenų redaktorių, pvz., PublishPress galimybes.

en: If group editing is allowed, can also modify group membership.
lt_LT: Jei grupės redagavimas yra leidžiamas, galima taip pat modifikuoti grupės narystę.

en: If one of the default roles is deleted from the WP database, it will remain available as a pattern role with default WP capabilities (but can be disabled here).
lt_LT: Jei vienas iš numatytųjų vaidmenų bus ištrintas iš WP duomenų bazės, jis liks prieinamas kaip šablono vaidmuo su numatytomis WP galimybėmis (bet gali būti išjungtas čia).

en: If propagating permissions are assigned to a page branch, overwrite any explicitly assigned permissions in sub-pages
lt_LT: Jei propagavimo teisės priskirtos puslapio šakai, perrašyti bet kokias aiškiai priskirtas teises sub-puslapiuose

en: If some pages have been suppressed from get_pages() results, change child pages' corresponding post_parent values to a visible ancestor
lt_LT: Jei kai kurie puslapiai buvo slopinami iš get_pages() rezultatų, pakeiskite vaikų puslapių atitinkamus post_parent vertes į matomą protėvį

en: If some terms have been suppressed from get_terms() results, change child terms' corresponding parent values to a visible ancestor
lt_LT: Jei kai kurie terminai buvo slopinami iš get_terms() rezultatų, pakeiskite vaikų terminų atitinkamus tėvų vertes į matomą protėvį

en: If the user is blocked from reading posts in a category, also block access to category archive page.
lt_LT: Jei vartotojui uždrausta skaityti įrašus kategorijoje, taip pat užblokuokite prieigą prie kategorijos archyvo puslapio.

en: If this setting is disabled, you can enable a role by giving it capabilities: list_others_posts, list_others_published_pages, etc.
lt_LT: Jei šis nustatymas yra išjungtas, galite įjungti rolę, suteikdami jai galimybes: list_others_posts, list_others_published_pages ir kt.

en: If user cannot generally save pages to top level but a page they are editing is already there, allow it to stay at top level even if not yet published
lt_LT: Jei vartotojas paprastai negali išsaugoti puslapių aukščiausiame lygyje, tačiau puslapis, kurį jis redaguoja, jau yra ten, leisti jam likti aukščiausiame lygyje, net jei dar nepaskelbtas

en: If user has Nav Menu management capabilities but can't 'edit_theme_options', strip link out of wp-admin Appearance Menu instead of linking it to nav-menus
lt_LT: Jei vartotojas turi Nav Menu valdymo galimybes, tačiau negali 'edit_theme_options', pašalinti nuorodą iš wp-admin Išvaizdos meniu vietoj nuorodos į nav-menus.

en: If you like %s, please leave us a %s rating. Thank you!
lt_LT: Jei jums patinka %s, prašome palikti mums %s įvertinimą. Ačiū!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
lt_LT: Jei reikia pagalbos arba turite naują funkcijos prašymą, praneškite mums.

en: Inactive
lt_LT: Neaktyvus

en: Include scheduled posts in the posts query if user can edit them
lt_LT: Įtraukti suplanuotus įrašus į įrašų užklausą, jei vartotojas juos gali redaguoti

en: Insert a login form by using %s[login_form]%s shortcode.
lt_LT: Įterpkite prisijungimo formą naudodami %s[login_form]%s trumpinį.

en: Installation History
lt_LT: Diegimo istorija

en: Integration Active
lt_LT: Integracija aktyvi

en: Integration with ACF, bbPress, BuddyPress, Relevanssi, WPML and other plugins; enhanced Multisite support.
lt_LT: Integracija su ACF, bbPress, BuddyPress, Relevanssi, WPML ir kitais įskiepiais; pagerinta multisite parama.

en: Integration with permission groups
lt_LT: Integracija su leidimų grupėmis

en: Integrations
lt_LT: Integracijos

en: Invalid group ID.
lt_LT: Neteisingas grupės ID.

en: Invalid user ID.
lt_LT: Neteisingas vartotojo ID.

en: Knowledge Base
lt_LT: Žinių bazė

en: Language-specific content access
lt_LT: Kalbai specifiškas turinio prieinamumas

en: Last Name
lt_LT: Pavardė

en: Learn More
lt_LT: Sužinokite daugiau

en: Leave Media Library with normal access criteria based on user's role capabilities
lt_LT: Palikti Medijų biblioteką su normaliomis prieigos kriterijais, remiantis vartotojo rolės teisėmis

en: Leave terms with no readable posts on WP Navigation Menus
lt_LT: Palikti terminus be skaitomų įrašų WP navigacijos meniu

en: Leave unreadable posts on WP Navigation Menus
lt_LT: Palikti neskaitytinius įrašus WP navigacijos meniu

en: Left
lt_LT: Kairė

en: Legacy
lt_LT: Senasis

en: Legacy compatibility: front end term filters are not applied on some sites.
lt_LT: Paveldo suderinamumas: priekinės pusės terminų filtrai nebus taikomi kai kuriuose svetainėse.

en: License
lt_LT: Licencija

en: Limit access based on post authorship and group membership for more granular permissions control.
lt_LT: Apribokite prieigą remiantis įrašų autoriaus ir grupių nariu statusu, kad gautumėte detalesnę leidimų kontrolę.

en: Limit attachment access by post permissions
lt_LT: Apriboti priedų prieigą pagal įrašų teises

en: Limit front-end category / term filtering
lt_LT: Apriboti priekinio galo kategorijų / terminų filtravimą

en: Limit to
lt_LT: Riboti iki

en: Limit to:
lt_LT: Riboti iki:

en: Limited Editing Elements
lt_LT: Riboti redagavimo elementai

en: Limited Editing Elements feature has moved to <a href="%s">Capabilities > Editor Features</a>.
lt_LT: Apribota redagavimo elementų funkcija buvo perkelta į <a href="%s">Galimybės > Redaktoriaus funkcijos</a>.

en: Limited Editing Elements feature requires <a href="%s" target="_blank">PublishPress Capabilities</a> plugin.
lt_LT: Apribota redagavimo elementų funkcija reikalauja <a href="%s" target="_blank">PublishPress Galimybių</a> papildinį.

en: Limited User Editors can assign their own role
lt_LT: Riboti naudotojų redaktoriai gali priskirti savo vaidmenį

en: List Files
lt_LT: Išvardyti failus

en: List and Single view
lt_LT: Sąrašas ir vieno įrašo peržiūra

en: List other user's uneditable posts
lt_LT: Išvardyti kitų vartotojų neatskleidžiamus įrašus

en: List other users' files if attached to a editable post
lt_LT: Sąrašas kitų vartotojų failų, jei jie pridedami prie redaguojamo įrašo

en: List other users' files if attached to a viewable post
lt_LT: Išvardykite kitų vartotojų failus, jei jie pridedami prie matomo įrašo

en: List other users' unattached files by default
lt_LT: Išvardykite kitų vartotojų nepridėtus failus pagal numatytuosius nustatymus

en: Listed permissions are those assigned for the "%1$s" type. You can also %2$sdefine universal %3$s permissions which apply to all related post types%4$s.
lt_LT: Sąraše esantys leidimai yra tie, kurie priskirti "%1$s" tipui. Taip pat galite %2$sapibrėžti universalius %3$s leidimus, kurie taikomi visiems susijusiems įrašų tipams%4$s.

en: Live Preview
lt_LT: Gyvas peržiūra

en: Lock custom menu items
lt_LT: Užrakinti pasirinktinius meniu elementus

en: Logged In
lt_LT: Prisijungęs

en: Logged In Users
lt_LT: Prisijungę vartotojai

en: Logged in Users:
lt_LT: Prisijungę vartotojai:

en: Login Notice Message
lt_LT: Prisijungimo pranešimo žinutė

en: Login State
lt_LT: Prisijungimo Būsen

en: Make Unattached Files Private
lt_LT: Padaryti nepriklausomus failus privačius

en: Make search function on the post selection metabox look at post content
lt_LT: Sukurkite paieškos funkciją įrašų pasirinkimo metabox'e, kad ji žiūrėtų į įrašų turinį

en: Make search function on the post selection metabox look at post excerpt
lt_LT: Sukurkite paieškos funkciją įrašų pasirinkimo metabox'e, kad ji žiūrėtų į įrašų ištrauką

en: Make unattached files private
lt_LT: Padaryti neprikabintus failus privačius

en: Manage PublishPress Permissions plugin settings.
lt_LT: Valdyti PublishPress Permissions papildinio nustatymus.

en: Manage members in Custom Groups.
lt_LT: Valdyti narius pasirinktose grupėse.

en: Manage other user's Permissions. Also grants capabilities for all post types and statuses.
lt_LT: Valdykite kitų vartotojų teises. Taip pat suteikia galimybes visiems įrašų tipams ir statusams.

en: Management
lt_LT: Vadyba

en: Max
lt_LT: Maks

en: Max number of hierarchical posts / terms to display at one time (per page)
lt_LT: Maksimalus hierarchinių įrašų / terminų skaičius, rodomas vienu metu (per puslapį)

en: Max number of non-hierarchical posts / terms to display at one time (per page)
lt_LT: Maksimalus nehierarchinių įrašų / terminų skaičius, rodomas vienu metu (per puslapį)

en: Max number of specific permissions to insert in a single database query (default 1000)
lt_LT: Maksimalus specifinių teisių skaičius, kurį įterpti viename duomenų bazės užklausoje (numatytasis 1000)

en: Media File Protection
lt_LT: Media failų apsauga

en: Media Library
lt_LT: Medijos biblioteka

en: Member since:
lt_LT: Narys nuo:

en: Membership
lt_LT: Narystė

en: Membership Notifications
lt_LT: Narystės pranešimai

en: Message for Blocked Users
lt_LT: Žinutė užblokuotiems vartotojams

en: Metabox disabled
lt_LT: Metabox išjungtas

en: Metabox enabled
lt_LT: Metabox įgalintas

en: Mirror to %s
lt_LT: Veidrodinis %s

en: Mirror to %s %s
lt_LT: Veidrodinis %s %s

en: Miscellaneous
lt_LT: Įvairūs

en: Modify permissions for these Post Types:
lt_LT: Keisti teises šiems Įrašų Tipams:

en: Modify permissions for these Taxonomies:
lt_LT: Keisti teises šioms Taksonomijoms:

en: Modify viewing or editing access
lt_LT: Keisti peržiūros arba redagavimo prieigos teises

en: Most Users
lt_LT: Daugiausiai naudotojų

en: Multilang
lt_LT: Daugiakalbis

en: Multilingual
lt_LT: Daugiakalbis

en: Multilingual permission management
lt_LT: Daugiakalbis leidimų valdymas

en: Multilingual support with permission synchronization across content translations.
lt_LT: Daugiakalbė parama su leidimų sinchronizavimu per turinio vertimus.

en: Name
lt_LT: Pavadinimas

en: Name (A-Z)
lt_LT: Pavadinimas (A-Z)

en: Name (Z-A)
lt_LT: Pavadinimas (Z-A)

en: Name:
lt_LT: Pavadinimas:

en: Nav Menu (Block)
lt_LT: Naršymo meniu (blokas)

en: Nav Menu (Legacy)
lt_LT: Naršymo meniu (paveldėtas)

en: Nav Menu Editing
lt_LT: Navigacijos meniu redagavimas

en: Nav Menus (Block)
lt_LT: Navigacijos meniu (blokas)

en: Nav Menus (Legacy)
lt_LT: Navigacijos meniu (senas)

en: Navigation Menus:
lt_LT: Navigacijos meniu:

en: Need Permissions Support?
lt_LT: Reikia leidimų palaikymo?

en: Nested Pages
lt_LT: Nesting Pages

en: Network-Wide Settings
lt_LT: Tinklo nustatymai

en: Never modify the parent value in the get_terms() result set, even if some terms have been suppressed
lt_LT: Niekada nekeiskite tėvų vertės get_terms() rezultatų rinkinyje, net jei kai kurie terminai buvo slopinami

en: Never modify the post_parent value in the get_pages() result set, even if some pages have been suppressed
lt_LT: Niekada nekeiskite post_parent vertės get_pages() rezultatų rinkinyje, net jei kai kurie puslapiai buvo slopinami

en: New Revision
lt_LT: Nauja versija

en: New group created.
lt_LT: Nauja grupė sukurta.

en: Nginx integration support
lt_LT: Nginx integracijos palaikymas

en: Nickname
lt_LT: Slapyvardis

en: No Action selected!
lt_LT: Nebuvo pasirinkta veiksmų!

en: No Custom Group
lt_LT: Nėra pritaikytos grupės

en: No Qualification selected!
lt_LT: Nebuvo pasirinkta kvalifikacija!

en: No Teaser
lt_LT: Nėra anonso

en: No items selected!
lt_LT: Nebuvo pasirinkta elementų!

en: No matching groups were found.
lt_LT: Nerasta atitinkančių grupių.

en: No matching roles were found.
lt_LT: Atitinkančių vaidmenų nerasta.

en: No redirect
lt_LT: Nėra peradresavimo

en: No results found.
lt_LT: Rezultatų nerasta.

en: No role exceptions set
lt_LT: Nėra nustatytų vaidmenų išimčių

en: No specific user permissions. Use the search box to add users.
lt_LT: Nėra konkrečių vartotojų teisių. Naudokite paieškos laukelį, kad pridėtumėte vartotojus.

en: No statuses selected!
lt_LT: Nebuvo pasirinkta statusų!

en: No teaser will be applied
lt_LT: Teaseris nebus taikomas

en: No user/group specified.
lt_LT: Nenurodytas vartotojas/grupė.

en: No users selected
lt_LT: Nėra pasirinkta vartotojų

en: Non-Administrators can set Editing Permissions for their editable posts
lt_LT: Neadministratoriai gali nustatyti redagavimo teises savo redaguojamiems įrašams

en: Non-Administrators can set Reading Permissions for their editable posts
lt_LT: Neadministratoriai gali nustatyti skaitymo teises savo redaguojamiems įrašams

en: None. All %ss will be hidden by default.
lt_LT: Nėra. Visi %ss bus paslėpti pagal numatytuosius nustatymus.

en: Not Logged In
lt_LT: Neprisijungęs

en: Not Logged In Users
lt_LT: Nesusiję vartotojai

en: Not Logged In:
lt_LT: Nepasiekiama prisijungus:

en: Note:
lt_LT: Pastaba:

en: Note: BuddyPress Groups and other externally defined groups are not listed here, even if they modify permissions
lt_LT: Pastaba: BuddyPress grupės ir kitos išorės apibrėžtos grupės čia nėra išvardytos, net jei jos keičia teises

en: Note: Groups and Roles are always displayed on the Edit User screen.
lt_LT: Pastaba: Grupės ir Vaidmenys visada rodomi redaguojant Vartotoją.

en: Note: Groups are a more flexible alternative to user roles. You can create groups of users and give or deny them access to areas of your site.
lt_LT: Pastaba: Grupės yra lankstesnė alternatyva vartotojų rolėms. Galite kurti vartotojų grupes ir suteikti arba atimti jiems prieigą prie tam tikrų jūsų svetainės sričių.

en: Notes
lt_LT: Pastabos

en: Notes regarding Pattern Roles
lt_LT: Pastabos apie šablono vaidmenis

en: On Users listing, Permission groups in custom column are list filter links instead of group edit links
lt_LT: Vartotojų sąraše, leidimų grupės specialiame stulpelyje yra sąrašo filtravimo nuorodos, o ne grupės redagavimo nuorodos

en: On the Pages screen, satisfy a missing edit_private_pages capability by listing uneditable private pages.
lt_LT: Puslapių ekrane patenkinkite trūkstamą edit_private_pages galimybę, išvardydami neįskaitomus privačius puslapius.

en: On the Posts screen, satisfy a missing edit_others_posts capability by listing other user's uneditable posts.
lt_LT: Įrašų ekrane patenkinkite trūkstamą edit_others_posts galimybę, išvardydami kitų vartotojų neįskaitomus įrašus.

en: On the Posts screen, satisfy a missing edit_posts capability by listing uneditable drafts.
lt_LT: Įrašų ekrane patenkinkite trūkstamą edit_posts galimybę, išvardydami neįskaitomus juodraščius.

en: On the site front end, display teaser text for unreadable posts instead of hiding them.
lt_LT: Puslapio priekinėje pusėje rodykite antraštės tekstą neskaitytiniems įrašams, o ne jų slėpkite.

en: On the site front end, replace non-readable content with placeholder text. Can be enabled for any post type. Custom filters are provided but no programming is required for basic usage.
lt_LT: Puslapio priekinėje pusėje pakeiskite neskaitytiną turinį vietos užrašu. Gali būti įjungta bet kuriam įrašų tipui. Pateikiami tinkinimo filtrai, tačiau pagrindiniam naudojimui nereikia programavimo.

en: Only one group is selectable on Add User screen
lt_LT: Tik viena grupė yra pasirinkta Pridėti naudotoją ekrane

en: Only one group is selectable on Edit User screen
lt_LT: Tik viena grupė yra pasirinkta Redaguoti naudotoją ekrane

en: Operation
lt_LT: Veiksmas

en: Optimize your site with advanced privacy and performance controls
lt_LT: Optimizuokite savo svetainę su pažangiais privatumo ir našumo valdikliais

en: Options
lt_LT: Parinktys

en: Order Page Parent dropdown by Title
lt_LT: Užsakymo puslapio tėvų išskleidžiamasis meniu pagal pavadinimą

en: Other plugins (or deactivation of PublishPress Permissions) can prevent sub-page permissions from being properly applied when a new sub-page is created.
lt_LT: Kiti įskiepiai (arba PublishPress Permissions išjungimas) gali užkirsti kelią tinkamam poskyriaus teisių taikymui, kai sukuriamas naujas poskyris.

en: Other users will be unable to publish new top-level pages (Parent = "Main Page"), or move a published page from "Main Page" to a different Parent.
lt_LT: Kiti vartotojai negalės publikuoti naujų viršutinio lygio puslapių (Tėvas = "Pagrindinis puslapis"), arba perkelti paskelbtą puslapį iš "Pagrindinio puslapio" į kitą Tėvą.

en: PHP Version: %s
lt_LT: PHP versija: %s

en: Padding (px):
lt_LT: Kraštinės (px):

en: Page Approved
lt_LT: Puslapis patvirtintas

en: Page Authors, Editors and Administrators
lt_LT: Puslapio autoriai, redaktoriai ir administratoriai

en: Page Editors and Administrators
lt_LT: Puslapio redaktoriai ir administratoriai

en: Page Parent selection for editable pages only
lt_LT: Puslapio tėvas parinkimas tik redaguojamiems puslapiams

en: Page Structure
lt_LT: Puslapio struktūra

en: Pages and custom post types are available in %sPRO%s
lt_LT: Puslapiai ir pasirinktinių įrašų tipai yra prieinami %sPRO%s

en: Pages can be set or removed from Top Level by:
lt_LT: Puslapiai gali būti nustatyti arba pašalinti iš aukščiausio lygio:

en: Pattern ID:
lt_LT: Šablono ID:

en: Pattern Role
lt_LT: Šablono vaidmuo

en: Pattern Roles convert 'post' capabilities to the corresponding type-specific capability.  In a normal WP installation, this is the easiest solution.
lt_LT: Šablono rolės konvertuoja 'įrašo' galimybes į atitinkamą tipo specifinę galimybę. Normaliame WP įdiegime tai yra lengviausias sprendimas.

en: Performance: Don't filter category / tag counts
lt_LT: Veikimas: Nefiltruoti kategorijų / žymų skaičių

en: Permission Group
lt_LT: Teisių grupė

en: Permission Groups
lt_LT: Leidimų Grupės

en: Permission Groups on User Profile
lt_LT: Leidimų grupės vartotojo profilyje

en: Permission already selected!
lt_LT: Teisė jau pasirinkta!

en: Permission synchronization across translations
lt_LT: Leidimų sinchronizavimas per vertimus

en: Permission-aware XML sitemaps
lt_LT: Leidimus žinantys XML svetainių žemėlapiai

en: Permission-aware indexing
lt_LT: Leidimus žinantis indeksavimas

en: Permission-aware nested view
lt_LT: Leidimus žinantis įdėtas vaizdas

en: Permission-aware search results
lt_LT: Leidimus žinantys paieškos rezultatai

en: Permission-aware tree view
lt_LT: Teisėmis pagrįsta medžio peržiūra

en: Permissions
lt_LT: Teisės

en: Permissions & Access
lt_LT: Teisės & Prieiga

en: Permissions Capabilities
lt_LT: Teisių galimybės

en: Permissions Documentation
lt_LT: Teisių dokumentacija

en: Permissions Pro was previously active. You are now running the free version, with fewer features.
lt_LT: Permissions Pro anksčiau buvo aktyvus. Dabar naudojate nemokamą versiją, turinčią mažiau funkcijų.

en: Permissions Settings
lt_LT: Teisių Nustatymai

en: Permissions converted. Reload form to view newly saved permissions.
lt_LT: Teisės konvertuotos. Perkraukite formą, kad pamatytumėte naujai išsaugotas teises.

en: Permissions mirrored. Reload form to view newly saved permissions.
lt_LT: Teisės atspindėtos. Perkraukite formą, kad pamatytumėte naujai išsaugotas teises.

en: Permissions screen disabled
lt_LT: Teisių ekranas išjungtas

en: Permissions screen enabled
lt_LT: Teisių ekranas įgalintas

en: Permissions setting 'Pages can be set or removed from Top Level by' applies to 'page' type only
lt_LT: Teisių nustatymas 'Puslapiai gali būti nustatyti arba pašalinti iš aukščiausio lygio pagal' taikomas tik 'puslapio' tipo.

en: Permissions to enable access are not available because of a constant definition
lt_LT: Teisių, leidžiančių prieigą, nėra, nes yra nuolatinė definicija

en: Permissions&hellip;
lt_LT: Teisės&hellip;

en: Permissions: %1$s %2$s in this %3$s
lt_LT: Leidimai: %1$s %2$s šiame %3$s

en: Permissions: %1$s all content in this %2$s for All Post Types
lt_LT: Leidimai: %1$s visą turinį šiame %2$s visiems Įrašų Tipams

en: Permissions: %1$s in %2$s
lt_LT: Leidimai: %1$s %2$s

en: Permissions: %1$s this %2$s
lt_LT: Teisės: %1$s šiam %2$s

en: Permissions: %1$s this %2$s for All Post Types
lt_LT: Teisės: %1$s šį %2$s visiems įrašų tipams

en: Permissions: %s
lt_LT: Teisės: %s

en: Permissions: %s this %s
lt_LT: Teisės: %s šiam %s

en: Permissions: Assign Terms to this %s
lt_LT: Teisės: Priskirti Terminus šiam %s

en: Permissions: Assign this %2$s for All Post Types
lt_LT: Leidimai: Priskirti šį %2$s visiems Įrašų Tipams

en: Permissions: Assign this %2$s to %3$s
lt_LT: Leidimai: Priskirti šį %2$s %3$s

en: Permissions: Select this %1$s as Parent for All Post Types
lt_LT: Teisės: Pasirinkite šį %1$s kaip tėvą visiems įrašų tipams

en: Permissions: Select this %s as Parent
lt_LT: Teisės: Pasirinkite šį %s kaip Tėvą

en: Please enter a group name.
lt_LT: Prašome įvesti grupės pavadinimą.

en: Please select a bulk action first.
lt_LT: Prašome pirmiausia pasirinkti masinį veiksmą.

en: Please select at least one item.
lt_LT: Prašome pasirinkti bent vieną elementą.

en: Please upgrade PublishPress Authors to version 3.8.0 or later for Permissions integration.
lt_LT: Prašome atnaujinti PublishPress Authors į versiją 3.8.0 arba naujesnę, kad būtų integruotos teisės.

en: Post Approved
lt_LT: Įrašas patvirtintas

en: Post Capabilities
lt_LT: Paskelbtos galimybės

en: Post Meta fields to copy when using 'Add Author Page' dropdown on Users screen
lt_LT: Įrašų Meta laukeliai, kuriuos reikia kopijuoti naudojant 'Pridėti autoriaus puslapį' išskleidžiamajame sąraše vartotojų ekrane

en: Post Statuses for Editorial Workflow
lt_LT: Įrašų būsenos redakcinio darbo eigai

en: Post Type
lt_LT: Įrašų tipas

en: Post Types
lt_LT: Įrašų tipai

en: Post Visibility Statuses
lt_LT: Įrašų matomumo būsenos

en: Post-specific Permissions take priority
lt_LT: Specifinės įrašų teisės turi prioritetą

en: Post-specific and category-specific permissions for creation and editing.
lt_LT: Įrašų specifinės ir kategorijų specifinės teisės kūrimui ir redagavimui.

en: Posts / Pages Listing
lt_LT: Įrašų / Puslapių sąrašas

en: Posts Teaser
lt_LT: Įrašų anonsas

en: Prevent creation or editing of custom items for non-Administrators who lack edit_theme_options capability.
lt_LT: Apsaugoti nuo pritaikytų elementų kūrimo ar redagavimo ne Administratorių, kurie neturi edit_theme_options galimybės.

en: Prevent editing files if attached to a non-editable post
lt_LT: Užkirsti kelią failų redagavimui, jei jie pridedami prie neredaguojamo įrašo

en: Prevent non-Administrators from adding new Nav Menu items to top level (add below existing editable items instead)
lt_LT: Apsaugoti ne Administratorių nuo naujų Nav Menu elementų pridėjimo aukščiausiame lygyje (pridėti žemiau esamų redaguojamų elementų vietoj to).

en: Prevent non-Administrators with user editing permissions from editing a higher-level user or assigning a role higher than their own.
lt_LT: Apsaugoti ne Administratorių, turinčių vartotojų redagavimo teises, nuo aukštesnio lygio vartotojų redagavimo arba aukštesnės už jų pačių rolės priskyrimo.

en: Primary Role:
lt_LT: Pagrindinis vaidmuo:

en: Privacy & Performance
lt_LT: Privatumas ir našumas

en: Private Posts:
lt_LT: Privatūs įrašai:

en: Pro Feature
lt_LT: Pro funkcija

en: Process externally uploaded files
lt_LT: Apdoroti išorėje įkeltus failus

en: Produce posts for users when they register
lt_LT: Generuoti įrašus vartotojams, kai jie registruojasi

en: Product category controls
lt_LT: Produkto kategorijų valdymas

en: Product permissions
lt_LT: Produkto leidimai

en: Promo file not found.
lt_LT: Promo failas nerastas.

en: PublishPress Permissions Version: %1$s %2$s
lt_LT: PublishPress Permissions versija: %1$s %2$s

en: PublishPress Permissions allows you to enable or deny access to posts, pages, categories, tags and more.
lt_LT: PublishPress Permissions leidžia jums leisti arba atsisakyti prieigos prie įrašų, puslapių, kategorijų, žymų ir kt.

en: PublishPress Permissions needs directions. Please go to %1$sPermissions > Settings%2$s and indicate which Post Types and Taxonomies should be filtered.
lt_LT: PublishPress Permissions reikia nurodymų. Prašome eiti į %1$sPermissions > Settings%2$s ir nurodyti, kurie įrašų tipai ir taksonomijos turėtų būti filtruojami.

en: PublishPress Permissions will not apply any Extra Roles or Permissions to limit or expand viewing or editing access.
lt_LT: PublishPress teisės netaikys jokių papildomų vaidmenų ar teisių, kad apribotų arba išplėstų peržiūros ar redagavimo prieigą.

en: PublishPress Statuses
lt_LT: PublishPress statusai

en: Publishing
lt_LT: Publikavimas

en: Purchase
lt_LT: Įsigyti

en: Qualification
lt_LT: Kvalifikacija

en: Quick edit integration
lt_LT: Greito redagavimo integracija

en: Read More
lt_LT: Skaityti daugiau

en: Read More Notice
lt_LT: Skaityti daugiau pranešimą

en: Read More links, excerpts, and redirects are available in %sPRO%s
lt_LT: Skaityti daugiau nuorodos, ištraukos ir peradresavimai yra prieinami %sPRO%s

en: Ready to automatically generate posts for your users?
lt_LT: Ar pasiruošę automatiškai generuoti įrašus savo vartotojams?

en: Ready to enhance your membership features?
lt_LT: Pasiruošę pagerinti savo narystės funkcijas?

en: Ready to secure your files?
lt_LT: Pasiruošę apsaugoti savo failus?

en: Redirect
lt_LT: Peradresuoti

en: Redirect Settings
lt_LT: Peradresavimo nustatymai

en: Redirect functionality is available in PRO
lt_LT: Peradresavimo funkcionalumas prieinamas PRO versijoje

en: Redirect to WordPress login
lt_LT: Peradresuoti į WordPress prisijungimą

en: Redirect to a custom post
lt_LT: Peradresuoti į pasirinktą įrašą

en: Redirect to another post
lt_LT: Peradresuoti į kitą įrašą

en: Redirect users to another page when they try to access restricted content
lt_LT: Peradresuoti vartotojus į kitą puslapį, kai jie bando pasiekti ribotą turinį

en: Redirection
lt_LT: Peradresavimas

en: Reduce overhead of pages query (in get_pages() and wp-admin) by defaulting fields to a set list that does not include post_content
lt_LT: Sumažinti puslapių užklausų (get_pages() ir wp-admin) perteklių, numatant laukus į nustatytą sąrašą, kuris neapima post_content

en: Reduce overhead of wp-admin Media query by defaulting fields to a set list that does not include post_content
lt_LT: Sumažinti wp-admin medijos užklausos našumą, numatant laukus į nustatytą sąrašą, kuris neapima post_content

en: Reduce overhead of wp-admin posts query by defaulting fields to a set list that does not include post_content
lt_LT: Sumažinti wp-admin įrašų užklausos našumą, numatant laukus į nustatytą sąrašą, kuris neapima post_content

en: Reduce overhead of wp-admin query for specified custom post type by defaulting fields to a set list that does not include post_content
lt_LT: Sumažinti wp-admin užklausos našumą nurodytam pasirinktiniam įrašų tipui, numatant laukus į nustatytą sąrašą, kuris neapima post_content

en: Regardless of this setting, the pp_set_edit_permissions capability is also required.
lt_LT: Nepaisant šios nustatymo, taip pat reikalinga pp_set_edit_permissions galimybė.

en: Regardless of this setting, the pp_set_view_permissions capability is also required.
lt_LT: Nepaisant šios nustatymo, taip pat reikalinga pp_set_view_permissions galimybė.

en: Regulate access to Category archive pages
lt_LT: Reguliuoti prieigą prie kategorijos archyvų puslapių

en: Reload form for further changes to this permission
lt_LT: Perkraukite formą, kad atliktumėte papildomus pakeitimus šiai teisei

en: Reload form for further changes to this role
lt_LT: Perkraukite formą, kad atliktumėte papildomus pakeitimus šiai rolei

en: Remove
lt_LT: Pašalinti

en: Remove Selected
lt_LT: Pašalinti Pasirinktus

en: Remove custom permissions for user
lt_LT: Pašalinti vartotojo pritaikytas teises

en: Remove selected users from Permission Group
lt_LT: Pašalinti pasirinktas vartotojų grupes

en: Remove the "Private:" and "Protected" prefix from Post, Page titles.
lt_LT: Pašalinkite "Privatus:" ir "Apsaugotas" prefiksą iš Įrašo, Puslapio pavadinimų.

en: Remove the custom permisisons for "%s"?
lt_LT: Pašalinti pritaikytas teises "%s"?

en: Remove unreadable Menu Items. If menu rendering problems occur with a third party plugin, disable this setting.
lt_LT: Pašalinkite neskaitytinas meniu elementus. Jei meniu renderingo problemų kyla su trečiosios šalies papildiniu, išjunkite šią nustatymą.

en: Replace Post Content With:
lt_LT: Pakeisti įrašo turinį su:

en: Replace the post content entirely with custom content for users who don't have access.
lt_LT: Visiškai pakeiskite įrašo turinį pritaikytu turiniu vartotojams, kurie neturi prieigos.

en: Request
lt_LT: Prašymas

en: Request Support
lt_LT: Prašyti palaikymo

en: Restrict access by blocking specified items unless an "Enabled" exception is also stored.
lt_LT: Apribokite prieigą blokuodami nurodytus elementus, nebent "Įgalinta" išimtis taip pat yra saugoma.

en: Restrict access by limiting role capabilities to apply only for specified items. Users still need capabilities in their main role or extra roles.
lt_LT: Apribokite prieigą ribodami rolės galimybes, kad jos galėtų būti taikomos tik nurodytiems elementams. Vartotojai vis tiek turi turėti galimybes savo pagrindinėje rolėje ar papildomose rolėse.

en: Restrict direct file requests based on user's access to the page a file is attached to.
lt_LT: Apribokite tiesioginius failų prašymus pagal vartotojo prieigą prie puslapio, prie kurio pridedamas failas.

en: Return to Menu Editor
lt_LT: Grįžti į meniu redaktorių

en: Revert to Defaults
lt_LT: Atkurti numatytuosius nustatymus

en: Review the selection below, and then click <strong>Save Permissions</strong>.
lt_LT: Peržiūrėkite žemiau pateiktą pasirinkimą, o tada spustelėkite <strong>Išsaugoti teises</strong>.

en: Review the selection below, and then click <strong>Save Roles</strong>.
lt_LT: Peržiūrėkite žemiau esančią atranką, o tada spustelėkite <strong>Išsaugoti roles</strong>.

en: Revise
lt_LT: Peržiūrėti

en: Revision
lt_LT: Revizija

en: Revisor
lt_LT: Peržiūrėtojas

en: Revisors
lt_LT: Peržiūrėtojai

en: Right
lt_LT: Dešinė

en: Role
lt_LT: Rolė

en: Role Capabilities
lt_LT: Vaidmenų galimybės

en: Role Integration
lt_LT: Vaidmens integracija

en: Role Usage
lt_LT: Rolės Naudojimas

en: Role Usage edited.
lt_LT: Rolės naudojimas redaguotas.

en: Role Usage updated.
lt_LT: Rolės naudojimas atnaujintas.

en: Role Usage: %s
lt_LT: Rolės naudojimas: %s

en: Role already selected!
lt_LT: Role jau pasirinkta!

en: Role capabilities defined for other post types (i.e. 'edit_others_pages', 'edit_things') are ignored unless Role Usage is set to Direct Assignment.
lt_LT: Kitos įrašų tipų (t.y. 'edit_others_pages', 'edit_things') vaidmenų galimybės bus ignoruojamos, nebent Vaidmenų naudojimas būtų nustatytas kaip Tiesioginis priskyrimas.

en: Role-Based Synchronization
lt_LT: Pagal roles pagrįstas sinchronizavimas

en: Roles
lt_LT: Vaidmenys

en: Roles %1$s
lt_LT: Vaidmenys %1$s

en: Roles & Groups
lt_LT: Vaidmenys & Grupės

en: Roles and Permissions copied.
lt_LT: Vaidmenys ir teisės nukopijuotos.

en: Roles assigned directly to the user
lt_LT: Vaidmenys priskirti tiesiogiai vartotojui

en: Roles assigned to the user or one of their groups
lt_LT: Vaidmenys priskirti vartotojui arba vienai iš jų grupių

en: Roles updated.
lt_LT: Vaidmenys atnaujinti.

en: Save Changes
lt_LT: Išsaugoti pakeitimus

en: Save Permissions
lt_LT: Išsaugoti teises

en: Save Roles
lt_LT: Išsaugoti vaidmenis

en: Saving Permissions...
lt_LT: Išsaugomos teisės...

en: Saving Roles...
lt_LT: Išsaugoma roles...

en: Scheduled Change Notifications
lt_LT: Naplaniniai pakeitimų pranešimai

en: Scheduled Revision Monitors
lt_LT: Naplaniniai peržiūros stebėtojai

en: Search Custom Groups
lt_LT: Paieška Pasirinktinių Grupių

en: Search Groups
lt_LT: Paieškos grupės

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
lt_LT: Paieškos rezultatai už &#8220;%s&#8221;

en: Search Results include Media
lt_LT: Paieškos rezultatai apima mediją

en: Search Results:
lt_LT: Paieškos Rezultatai:

en: Search Users
lt_LT: Paieška Vartotojų

en: Search and add users...
lt_LT: Ieškoti ir pridėti vartotojus...

en: Search by last name instead of display name
lt_LT: Ieškoti pagal pavardę, o ne pagal rodomą vardą

en: Search engine visibility controls
lt_LT: Paieškos variklių matomumo valdymas

en: Search for a group
lt_LT: Ieškoti grupės

en: Search for a user
lt_LT: Ieškoti vartotojo

en: Search for an author
lt_LT: Ieškoti autoriaus

en: Search result filtering
lt_LT: Paieškos rezultatų filtravimas

en: Search roles and groups...
lt_LT: Paieška vaidmenų ir grupių...

en: Search roles...
lt_LT: Paieška vaidmenų...

en: Secure content discovery
lt_LT: Saugus turinio atradimas

en: See other user's unattached file uploads in Media Library.
lt_LT: Žiūrėti kitų vartotojų neprijungtus failų įkėlimus Medijos bibliotekoje.

en: Select %s
lt_LT: Pasirinkite %s

en: Select All
lt_LT: Pasirinkti visus

en: Select Permission Groups at User creation
lt_LT: Pasirinkite leidimų grupes kuriant vartotoją

en: Select Post
lt_LT: Pasirinkite įrašą

en: Select Post Type to Configure
lt_LT: Pasirinkite įrašo tipą, kurį norite konfigūruoti

en: Select a page
lt_LT: Pasirinkite puslapį

en: Select as Parent
lt_LT: Pasirinkti kaip Tėvą

en: Select terms
lt_LT: Pasirinkite sąlygas

en: Selected %s:
lt_LT: Pasirinkta %s:

en: Selected users already have specified author page
lt_LT: Pasirinkti vartotojai jau turi nurodytą autoriaus puslapį

en: Selected:
lt_LT: Pasirinkta:

en: Set "Manage This Term" permissions for specific terms.
lt_LT: Nustatykite "Valdyti šią sąvoką" teises konkrečioms sąvokoms.

en: Set "Set as Parent" Permissions for specific Categories or Terms.
lt_LT: Nustatyti "Nustatyti kaip tėvą" teises specifinėms kategorijoms ar terminams.

en: Set "Set as Parent" Permissions for specific Posts.
lt_LT: Nustatyti "Nustatyti kaip tėvą" leidimus konkretiems įrašams.

en: Set "Set as Parent" permissions for specific Categories or Terms.
lt_LT: Nustatyti "Nustatyti kaip Tėvą" teises konkretiems Kategorijoms arba Terminams.

en: Set "Set as Parent" permissions for specific Pages.
lt_LT: Nustatyti "Nustatyti kaip Tėvą" teises konkretiems Puslapiams.

en: Set Assign Term permissions.
lt_LT: Nustatyti Terminų priskyrimo teises.

en: Set Author to current user if autoset_post_author / autoset_page_author capability is assigned
lt_LT: Nustatyti autorių kaip dabartinį vartotoją, jei priskirta autoset_post_author / autoset_page_author teisė

en: Set Copy Permissions for specific Posts.
lt_LT: Nustatyti kopijos teises konkretiems įrašams.

en: Set Editing Permissions for specific Posts, Categories or Terms.
lt_LT: Nustatyti redagavimo leidimus konkretiems įrašams, kategorijoms ar terminams.

en: Set Editing permissions for specific Posts, Categories or Terms.
lt_LT: Nustatyti redagavimo teises konkretiems Įrašams, Kategorijoms arba Terminams.

en: Set Permissions in Post or Term Editing Screen
lt_LT: Nustatyti teises įrašų arba sąvokų redagavimo ekrane

en: Set Revision Permissions for specific Posts, Categories or Terms.
lt_LT: Nustatyti versijų leidimus konkretiems įrašams, kategorijoms ar terminams.

en: Set Term Assignment Permissions.
lt_LT: Nustatyti terminų priskyrimo leidimus.

en: Set Term Management Permissions.
lt_LT: Nustatyti terminų valdymo leidimus.

en: Set Viewing Permissions for specific Posts, Categories or Terms.
lt_LT: Nustatyti peržiūros leidimus konkretiems įrašams, kategorijoms ar terminams.

en: Set Viewing permissions for specific Posts, Categories or Terms.
lt_LT: Nustatyti peržiūros teises konkretiems Įrašams, Kategorijoms arba Terminams.

en: Set membership expiration date
lt_LT: Nustatyti narystės galiojimo pabaigos datą

en: Set to Blocked
lt_LT: Nustatyti kaip Užblokuota

en: Set to Default
lt_LT: Nustatyti kaip Numatytoji

en: Set to Enabled
lt_LT: Nustatyti kaip Įjungta

en: Set up posts for existing users
lt_LT: Nustatyti įrašus esamiems vartotojams

en: Setting
lt_LT: Nustatymas

en: Settings
lt_LT: Nustatymai

en: Settings related to content editing permissions, provided by the %s module.
lt_LT: Nustatymai, susiję su turinio redagavimo leidimais, teikiami %s modulio.

en: Shop manager
lt_LT: Parduotuvės administratorius

en: Show All
lt_LT: Rodyti viską

en: Show Groups
lt_LT: Rodyti grupes

en: Show a "Read More" link that requires login
lt_LT: Rodyti "Skaityti daugiau" nuorodą, kuri reikalauja prisijungimo

en: Show a teaser message or login prompt for protected content. Available in PublishPress Permissions Pro.
lt_LT: Rodykite anonsinę žinutę arba prisijungimo raginimą užimtai turiniui. Pasiekiama PublishPress Permissions Pro.

en: Show featured image
lt_LT: Rodyti išskirtinį vaizdą

en: Show files uploaded by other users if they are attached to a post the user is allowed to edit.
lt_LT: Rodyti failus, kuriuos įkėlė kiti vartotojai, jei jie yra prijungti prie įrašo, kurį vartotojas gali redaguoti.

en: Show files uploaded by others users if they are attached to a post the user is allowed to view.
lt_LT: Rodyti failus, kuriuos įkėlė kiti vartotojai, jei jie yra prijungti prie įrašo, kurį vartotojas turi teisę peržiūrėti.

en: Show list of Permissions Pro features and screencasts
lt_LT: Rodyti leidimų Pro funkcijų ir ekrano įrašų sąrašą

en: Show only the first
lt_LT: Rodyti tik pirmus

en: Show the first X characters of the post content
lt_LT: Rodyti pirmus X simbolius iš įrašo turinio

en: Show users all the files in the Media Library. Unchecking this box will hide media files that are uploaded by other users.
lt_LT: Rodyti vartotojams visus failus Medijų bibliotekoje. Atžymėjus šią langelį, bus paslėpti medijos failai, kuriuos įkėlė kiti vartotojai.

en: Single view only
lt_LT: Tik vienas vaizdas

en: Sitemap filtering for restricted content
lt_LT: Svetainių žemėlapių filtravimas ribotam turiniui

en: Small Thumbnails Unfiltered
lt_LT: Maži miniatiūros be filtrų

en: Smart User Matching
lt_LT: Išmanus vartotojų atitikimas

en: Some term-limited editing configurations require this.
lt_LT: Kai kurios terminais ribotos redagavimo konfigūracijos to reikalauja.

en: Sort by:
lt_LT: Rūšiuoti pagal:

en: Specific Permissions
lt_LT: Konkrečios Teisės

en: Specific Permissions %1$s
lt_LT: Specifinės teisės %1$s

en: Specific Permissions %1$s(for this user)%2$s
lt_LT: Specifiniai Leidimai %1$s(šiam vartotojui)%2$s

en: Specific Permissions %1$s(from primary role or %2$sgroup membership%3$s)%4$s
lt_LT: Specifinės teisės %1$s(nuo pirminio vaidmens arba %2$sgrupės narystės%3$s)%4$s

en: Specific Permissions (from primary role or group membership)
lt_LT: Specifiniai Leidimai (iš pirminės rolės arba grupės narystės)

en: Specific Permissions assigned directly to the user
lt_LT: Specifinės teisės priskirtos tiesiogiai vartotojui

en: Specific Permissions assigned to the user or one of their groups
lt_LT: Specifinės teisės priskirtos vartotojui arba vienai iš jų grupių

en: Specific Permissions updated.
lt_LT: Specifinės teisės atnaujintos.

en: Specific Permissions: additions ('Enabled') are not applied, cannot be assigned
lt_LT: Specifinės teisės: pridėjimai ('Įjungta') nėra taikomi, negali būti priskirti

en: Specific Permissions: no restrictions ('Blocked') can be applied to custom-defined groups
lt_LT: Specifinės teisės: jokios ribos ('Blokuota') negali būti taikomos pagal vartotojo apibrėžtas grupes

en: Specific Permissions: restrictions ('Blocked') take priority over additions ('Enabled')
lt_LT: Specifiniai leidimai: apribojimai ('Blokuota') turi prioritetą prieš papildymus ('Įgalinta')

en: Standard Statuses
lt_LT: Standartiniai statusai

en: Standard statuses
lt_LT: Standartiniai statusai

en: Status
lt_LT: Būsena

en: Status-based editing capabilities
lt_LT: Statuso pagrindu pagrįstos redagavimo galimybės

en: Status: Private
lt_LT: Statusas: Privatus

en: Statuses
lt_LT: Statusai

en: Stop users from editing files uploaded by other users unless they are attached to a post the user is allowed to edit.
lt_LT: Sustabdyti vartotojus redaguoti failus, kuriuos įkėlė kiti vartotojai, nebent jie yra prijungti prie įrašo, kurį vartotojas gali redaguoti.

en: Sub-%1$s Permissions are not separately listed.
lt_LT: Sub-%1$s leidimai nėra atskirai išvardyti.

en: Sub-Sections
lt_LT: Poddalys

en: Submit Changes
lt_LT: Pateikti pakeitimus

en: Submit Changes to
lt_LT: Pateikti pakeitimus į

en: Submit Revision
lt_LT: Pateikti peržiūrą

en: Submit Revision of
lt_LT: Pateikti peržiūrą iš

en: Submitted Revision
lt_LT: Pateikta versija

en: Submitted Revision Editors
lt_LT: Pateikta versija

en: Subscribers
lt_LT: Prenumeratoriai

en: Supported Plugin Integration
lt_LT: Palaikoma papildinio integracija

en: Supports content-specific permissions for editing, term assignment and page parent selection. In combination with other modules, supports workflow statuses, PublishPress and PublishPress Revisions.
lt_LT: Palaiko turinio specifinius leidimus redagavimui, terminų priskyrimui ir puslapio tėvo pasirinkimui. Kartu su kitais moduliais, palaiko darbo procesų statusus, PublishPress ir PublishPress Revision.

en: Supports network (multisite) installs
lt_LT: Palaiko tinklo (multisite) diegimus

en: Suppress "Private: " Caption
lt_LT: Slėpti "Privatus: " antraštę

en: Synchronize User Posts
lt_LT: Sinchronizuoti vartotojų įrašus

en: Tag creation requires Tag edit capability
lt_LT: Žymės kūrimas reikalauja žymės redagavimo teisės

en: Target Post Type
lt_LT: Tikslo įrašo tipas

en: Target number of visible pages/terms, used for auto-determination of number of visible levels
lt_LT: Tikslingas matomų puslapių/terminų skaičius, naudojamas automatinio matomų lygių skaičiaus nustatymui

en: Taxonomies
lt_LT: Taksonomijos

en: Teaser
lt_LT: Anonsas

en: Teaser Application:
lt_LT: Teaserio taikymas:

en: Teaser Message
lt_LT: Antraštės žinutė

en: Teaser Message Style Customization
lt_LT: Anonso žinutės stiliaus pritaikymas

en: Teaser Message Style:
lt_LT: Antraštės žinutės stilius:

en: Teaser Settings
lt_LT: Antraščių nustatymai

en: Teaser Settings for %s
lt_LT: Teaserio nustatymai %s

en: Teaser Text
lt_LT: Anonso tekstas

en: Teaser Text Configuration
lt_LT: Anonsinio teksto konfigūracija

en: Teaser Type
lt_LT: Anonso tipas

en: Teaser Type:
lt_LT: Teaserio tipas:

en: Teaser text
lt_LT: Antraštės tekstas

en: Template access controls
lt_LT: Šablonų prieigos valdymas

en: Template access restrictions
lt_LT: Šablonų prieigos apribojimai

en: Term
lt_LT: Terminas

en: Term Management
lt_LT: Terminų valdymas

en: Term permission integration
lt_LT: Terminų leidimų integracija

en: Term-based filtering
lt_LT: Terminų pagrindu pagrįstas filtravimas

en: Terms
lt_LT: Terminai

en: Text Color:
lt_LT: Teksto spalva:

en: The %s was saved, but you can no longer edit it.
lt_LT: %s buvo išsaugotas, tačiau jo redaguoti nebegalite.

en: The 'posts' capabilities in a WP role determine its function as a Pattern Role for supplemental assignment to Permission Groups. When you assign the 'Author' pattern role for Pages, edit_posts and edit_published_posts become edit_pages and edit_published_pages.
lt_LT: 'įrašų' galimybės WP rolėje nustato jos funkciją kaip Šablono rolę papildomam priskyrimui prie Leidimų grupių. Kai priskiriate 'Autoriaus' šablono rolę puslapiams, edit_posts ir edit_published_posts tampa edit_pages ir edit_published_pages.

en: The Events Calendar
lt_LT: Renginių kalendorius

en: The Limited Editing Elements feature has been moved to %1$sCapabilities > Editor Features > Element IDs%2$s for better organization and enhanced functionality.
lt_LT: Ribotų redagavimo elementų funkcija buvo perkelta į %1$sGalimybės > Redaktoriaus funkcijos > Elementų ID%2$s geresnei organizacijai ir funkcionalumui.

en: The Limited Editing Elements feature has been moved to the PublishPress Capabilities plugin. Please install %1$sPublishPress Capabilities%2$s to access this functionality.
lt_LT: Ribotų redagavimo elementų funkcija buvo perkelta į PublishPress Galimybių papildinį. Prašome įdiegti %1$sPublishPress Galimybes%2$s, kad galėtumėte pasiekti šią funkciją.

en: The following capabilities are included in supplemental %s roles:
lt_LT: Šios galimybės yra įtrauktos į papildomus %s vaidmenis:

en: The following settings apply to users who are able to access the Media Library. Normally this requires the upload_files or edit_files capability.
lt_LT: Šie nustatymai taikomi vartotojams, kurie gali pasiekti Medijos biblioteką. Paprastai tai reikalauja upload_files arba edit_files galimybės.

en: The following settings are currently overridden by the constant PP_MEDIA_LIB_UNFILTERED (defined in wp-config.php or some other file you maintain). Media Library access will not be altered by Permissions.
lt_LT: Šie nustatymai šiuo metu yra perrašyti konstantą PP_MEDIA_LIB_UNFILTERED (apibrėžta wp-config.php arba kitoje jums priklausančioje byloje). Medijų bibliotekos prieiga nebus keičiamas leidimais.

en: The following would change from defaults to previously stored settings:
lt_LT: Šie nustatymai pasikeis iš numatytųjų į anksčiau saugotus nustatymus:

en: The following would revert to default settings:
lt_LT: Šie nustatymai grįš į numatytuosius nustatymus:

en: The requested modification was processed, but you can no longer edit the post.
lt_LT: Prašyta modifikacija buvo apdorota, tačiau jūs negalite daugiau redaguoti įrašo.

en: There are no valid groups selected for deletion.
lt_LT: Nėra galiojančių grupių, pasirinktų ištrinti.

en: These optional settings customize how PublishPress Permissions applies extra roles. Your existing WP Role Definitions can be applied in two different ways:
lt_LT: Šie pasirenkami nustatymai pritaiko, kaip PublishPress Permissions taiko papildomas roles. Jūsų esamos WP rolės apibrėžimai gali būti taikomi dviem skirtingais būdais:

en: This %s
lt_LT: Šis %s

en: This Permission is redundant due to a corresponding Limitation.
lt_LT: Ši leidimo teisė yra nereikalinga dėl atitinkamos apribojimo.

en: This Section
lt_LT: Ši Sekcija

en: This causes unique capabilities to be required for editing each post type.
lt_LT: Tai sukelia unikalių galimybių reikalavimą redaguojant kiekvieną įrašų tipą.

en: This feature allows you to restrict access to Media Library files when they are accessed via WordPress. To restrict viewing of files when they are visited directly via the URL, use the "File Access" feature.
lt_LT: Ši funkcija leidžia apriboti prieigą prie medijų bibliotekos failų, kai jie pasiekiami per WordPress. Norėdami apriboti failų peržiūrą, kai jie yra tiesiogiai pasiekiami per URL, naudokite "Failo prieigos" funkciją.

en: This feature has been moved to PublishPress Capabilities > Editor Features > Element IDs. Please use the Capabilities plugin for better organization and enhanced functionality.
lt_LT: Ši funkcija buvo perkelta į PublishPress galimybes > Redaktoriaus funkcijos > Elementų ID. Prašome naudoti galimybių papildinį geresnei organizacijai ir pagerintai funkcionalumui.

en: This feature is available in PublishPress Permissions PRO
lt_LT: Ši funkcija yra prieinama PublishPress Permissions PRO

en: This field is required.
lt_LT: Šis laukas yra privalomas.

en: This group name is already registered. Please choose another one.
lt_LT: Šis grupės pavadinimas jau registruotas. Prašome pasirinkti kitą.

en: This is a PRO feature
lt_LT: Tai yra PRO funkcija

en: This is a custom login page
lt_LT: Tai yra pritaikyta prisijungimo puslapis

en: This is how the teaser message will appear on your site. Changes update in real-time.
lt_LT: Taip atrodys anonsų pranešimas jūsų svetainėje. Pakeitimai atnaujinami realiu laiku.

en: This message will be displayed in a styled notice box above the teaser content for users who are not logged in.
lt_LT: Šis pranešimas bus rodomas stilingame pranešimų lange virš anonsų turinio vartotojams, kurie nėra prisijungę.

en: This message will be displayed in a styled notice box below the excerpt teaser content for users who are not logged in.
lt_LT: Šis pranešimas bus rodomas stilingame pranešimų lange po ištraukos anonsų turiniu vartotojams, kurie nėra prisijungę.

en: This message will be displayed in a styled notice box below the truncated content teaser for users who are not logged in.
lt_LT: Šis pranešimas bus rodomas stilingame pranešimų lange po sutrumpinto turinio anonsu vartotojams, kurie nėra prisijungę.

en: This user is not a member of any custom Permission Groups.
lt_LT: Šis vartotojas nėra nė vienos tinkintos Leidimų Grupės narys.

en: This version of %1$s cannot work with your current %2$s version. Please upgrade it to %3$s or later.
lt_LT: Ši %1$s versija negali veikti su jūsų dabartine %2$s versija. Prašome atnaujinti ją iki %3$s arba vėlesnės.

en: Time-limit access customizations by delaying or expiring Permission Group membership.
lt_LT: Laiko apribojimų prieigos pritaikymas atidedant arba baigiant Leidimų grupės narystę.

en: Time-limited Membership
lt_LT: Laiko ribota narystė

en: Title Only
lt_LT: Tik pavadinimas

en: Title:
lt_LT: Pavadinimas:

en: To assign forum-specific Permissions for bbPress, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the Compatibility Pack feature.
lt_LT: Norėdami priskirti forumui specifines teises bbPress, %1$s atnaujinkite į Permissions Pro %2$s ir įgalinkite suderinamumo paketo funkciją.

en: To assign forum-specific Permissions for bbPress, activate the Compatibility Pack feature.
lt_LT: Norėdami priskirti forumui specifines teises bbPress, aktyvuokite suderinamumo paketo funkciją.

en: To assign page-specific Permissions for editing, parent selection or term assignment, enable the Editing Permissions feature.
lt_LT: Norėdami priskirti puslapiui specifines teises redagavimui, tėvų pasirinkimui ar terminų priskyrimui, įgalinkite redagavimo teisių funkciją.

en: To assign page-specific PublishPress Revision permissions, enable the Editing Permissions feature.
lt_LT: Norėdami priskirti puslapiui specifines PublishPress Revision teises, įjunkite Redagavimo teisių funkciją.

en: To assign roles for bbPress forums, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the Compatibility Pack feature.
lt_LT: Norėdami priskirti rolės bbPress forumams, %1$s atnaujinkite į Permissions Pro %2$s ir įgalinkite suderinamumo paketo funkciją.

en: To assign roles for bbPress forums, activate the Compatibility Pack feature.
lt_LT: Norėdami priskirti vaidmenis bbPress forumams, aktyvuokite Suderinamumo paketo funkciją.

en: To block direct URL access to attachments of unreadable posts, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the File Access feature.
lt_LT: Norėdami užblokuoti tiesioginę URL prieigą prie neskaitytinių įrašų priedų, %1$satnaujinkite į Permissions Pro%2$s ir įjunkite Failų prieigos funkciją.

en: To block direct URL access to attachments of unreadable posts, activate the File Access feature.
lt_LT: Norėdami užblokuoti tiesioginę URL prieigą prie neskaitytinių įrašų priedų, aktyvuokite Failų prieigos funkciją.

en: To block direct access to unreadable files, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the File Access feature.
lt_LT: Norėdami užblokuoti tiesioginę prieigą prie neskaitytinių failų, %1$satnaujinkite į Permissions Pro%2$s ir įjunkite Failų prieigos funkciją.

en: To block direct access to unreadable files, activate the File Access feature.
lt_LT: Norėdami užblokuoti tiesioginę prieigą prie neskaitytinių failų, aktyvuokite Failų prieigos funkciją.

en: To control how Extra Roles are applied, see %1$sRole Usage%2$s.
lt_LT: Norėdami valdyti, kaip taikomos Papildomos Vaidmenys, žr. %1$sVaidmenų naudojimas%2$s.

en: To customize bbPress forum permissions, activate the Compatibility Pack feature.
lt_LT: Norėdami pritaikyti bbPress forumo leidimus, aktyvuokite Suderinamumo paketo funkciją.

en: To customize bbPress forum permissions, activate your Permissions Pro license key.
lt_LT: Norėdami pritaikyti bbPress forumo leidimus, aktyvuokite savo Permissions Pro licencijos raktą.

en: To customize editing permissions, enable the Editing Permissions feature.
lt_LT: Norėdami pritaikyti redagavimo teises, įgalinkite Redagavimo teisių funkciją.

en: To customize publication workflow, %1$sinstall PublishPress Statuses%2$s.
lt_LT: Norėdami pritaikyti leidimo darbo eigą, %1$sįdiekite PublishPress Statuses%2$s.

en: To force the value of one or more settings network-wide, <strong>copy</strong> the following code into your theme's <strong>functions.php</strong> file (or some other file which is always executed and not auto-updated) and modify as desired:
lt_LT: Norėdami priversti vieno ar daugiau nustatymų vertę visoje tinklo, <strong>kopijuokite</strong> šį kodą į savo temos <strong>functions.php</strong> failą (arba kitą failą, kuris visada vykdomas ir nėra automatiškai atnaujinamas) ir modifikuokite kaip pageidaujate:

en: To modify one or more default settings network-wide, <strong>copy</strong> the following code into your theme's <strong>functions.php</strong> file (or some other file which is always executed and not auto-updated) and modify as desired:
lt_LT: Norėdami modifikuoti vieną ar daugiau numatytųjų nustatymų visoje tinklo, <strong>kopijuokite</strong> šį kodą į savo temos <strong>functions.php</strong> failą (arba kitą failą, kuris visada vykdomas ir nėra automatiškai atnaujinamas) ir modifikuokite kaip pageidaujate:

en: To read the full content, please log in to this site.
lt_LT: Norėdami perskaityti visą turinį, prisijunkite prie šios svetainės.

en: To save memory on front end access, don't register any filters related to content editing
lt_LT: Norint sutaupyti atminties priekinėje pusėje, neregistruoti jokių filtrų, susijusių su turinio redagavimu

en: Top
lt_LT: Viršus

en: Topic creation restrictions
lt_LT: Temos kūrimo apribojimai

en: Translator
lt_LT: Vertėjas

en: Treat media attached to unregistered post types as unattached, to avoid improper and confusing filtering
lt_LT: Suprasti medijas, prijungtas prie neregistruotų įrašų tipų, kaip neprijungtas, kad būtų išvengta netinkamo ir klaidinančio filtravimo

en: Type
lt_LT: Tipas

en: Type-specific Extra Roles grant all capabilities in Pattern Role
lt_LT: Tipui specifinės papildomos teisės suteikia visas galimybes modelio teisėje

en: Type-specific and/or status-specific equivalents of the following capabilities are included in supplemental %s roles:
lt_LT: Tipo specifiniai ir/arba statuso specifiniai atitikmenys šių galimybių yra įtraukti į papildomas %s roles:

en: Unblocked
lt_LT: Atblokuota

en: Universal Permissions
lt_LT: Universalios Teisės

en: Unlock %s integration to enhance your revisions solution.
lt_LT: Atblokuokite %s integraciją, kad patobulintumėte savo revisijų sprendimą.

en: Unlock Permissions > Settings > Core > Admin Back End > 'Hide non-editable posts'
lt_LT: Atrakinti Teises > Nustatymai > Pagrindinis > Administratoriaus galinis > 'Slėpti ne redaguojamus įrašus'

en: Unlock Pro Integrations
lt_LT: Atblokuoti Pro integracijas

en: Unlock advanced user synchronization features
lt_LT: Atskleisti pažangias vartotojų sinchronizacijos funkcijas

en: Unmodified from WordPress default behavior. To enable filtering, remove constant definition PP_ADMIN_READONLY_LISTABLE.
lt_LT: Nepakeista iš WordPress numatyto elgesio. Norėdami įjungti filtravimą, pašalinkite nuolatinę apibrėžtį PP_ADMIN_READONLY_LISTABLE.

en: Update Permissions
lt_LT: Atnaujinti teises

en: Upgrade to PRO
lt_LT: Atsinaujinti į PRO

en: Upgrade to Permissions Pro
lt_LT: Atnaujinti į Permissions Pro

en: Upgrade to Pro
lt_LT: Atnaujinti į Pro

en: Upgrade to Pro and get advanced file access control with all these features and more.
lt_LT: Atnaujinkite į Pro versiją ir gaukite pažangų failų prieigos valdymą su visomis šiomis funkcijomis ir daugiau.

en: Upgrade to Pro and get advanced membership management with circles, time-limited memberships, and more.
lt_LT: Aukštinkite į Pro ir gaukite pažangią narių valdymo sistemą su rateliais, laiko apribotais narystėmis ir daugiau.

en: Upgrade to Pro and get advanced user post generation with all these features and more.
lt_LT: Aukštinkite į Pro ir gaukite pažangią naudotojų įrašų generavimo sistemą su visomis šiomis funkcijomis ir daugiau.

en: Upgrade to Pro to automatically generate posts for users
lt_LT: Atsinaujinkite į Pro, kad automatiškai generuotumėte įrašus vartotojams

en: Upgrade to Pro to enable this integration
lt_LT: Atsinaujinkite į Pro, kad įgalintumėte šią integraciją

en: Upgrade to Pro to limit access based on post author relationships
lt_LT: Aukštinkite į Pro, kad apribotumėte prieigą pagal įrašų autorių santykius

en: Upgrade to Pro to unlock advanced file protection capabilities
lt_LT: Pereikite į Pro, kad atrakintumėte pažangias failų apsaugos galimybes

en: Upgrade to Pro to unlock bulk page creation features
lt_LT: Atsinaujinkite į Pro, kad atrakintumėte masinio puslapių kūrimo funkcijas

en: Upgrade to Pro to unlock seamless integration.
lt_LT: Atsinaujinkite į Pro, kad atrakintumėte sklandų integravimą.

en: Upgrade to the Pro version for optimal compatibility and prompt, professional support.
lt_LT: Atnaujinkite į Pro versiją, kad užtikrintumėte optimalų suderinamumą ir greitą, profesionalią pagalbą.

en: Usage
lt_LT: Naudojimas

en: Use %s for post URL
lt_LT: Naudokite %s kaip įrašo URL

en: Use Custom Teaser Message Style
lt_LT: Naudoti pasirinktą antraštės žinutės stilių

en: Use Default Teaser Message Style
lt_LT: Naudoti numatytąjį antraštės žinutės stilių

en: Use Excerpt as teaser text
lt_LT: Naudokite ištrauką kaip antraštės tekstą

en: Use Excerpt or pre-More as teaser text
lt_LT: Naudokite ištrauką arba prieš „Daugiau“ kaip antraštės tekstą

en: Use Excerpt, pre-More or First X Characters as teaser text
lt_LT: Naudokite ištrauką, prieš „Daugiau“ arba pirmus X simbolių kaip antraštės tekstą

en: Use any Role or Permission Group
lt_LT: Naudoti bet kurią rolę arba leidimų grupę

en: Use configured teaser text to replace or supplement content
lt_LT: Naudokite sukonfigūruotą teaserio tekstą, kad pakeistumėte arba papildytumėte turinį

en: Use content before Read More link as teaser text
lt_LT: Naudokite turinį prieš nuorodą „Skaityti daugiau“ kaip antraštės tekstą

en: Use display name for search results instead of user_login
lt_LT: Naudokite rodomą vardą paieškos rezultatams, o ne user_login

en: Use excerpt or content before More tag
lt_LT: Naudokite ištrauką arba turinį prieš Daugiau žymą

en: Use excerpt or first X characters of content
lt_LT: Naudokite ištrauką arba pirmus X simbolius iš turinio

en: Use first X characters of content as teaser text
lt_LT: Naudokite pirmus X simbolius iš turinio kaip teaserio tekstą

en: Use modern tabbed metabox interface
lt_LT: Naudoti modernią skirtukų metaduomenų sąsają

en: Use the post excerpt as teaser content
lt_LT: Naudokite įrašo ištrauką kaip teaserio turinį

en: User
lt_LT: Vartotojas

en: User Application:
lt_LT: Vartotojo programinė įranga:

en: User Groups
lt_LT: Vartotojų grupės

en: User ID:
lt_LT: Naudotojo ID:

en: User Management
lt_LT: Vartotojų valdymas

en: User Posts
lt_LT: Vartotojo įrašai

en: User Posts Synchronization
lt_LT: Vartotojų įrašų sinchronizavimas

en: User Roles %1$s
lt_LT: Vartotojo vaidmenys %1$s

en: User Search: Filter by WP role
lt_LT: Vartotojų paieška: Filtruoti pagal WP vaidmenį

en: User editing capabilities apply for
lt_LT: Vartotojo redagavimo galimybės taikomos

en: User field to search by default
lt_LT: Naudotojo laukas, pagal kurį ieškoti pagal numatytuosius nustatymus

en: User meta fields selectable for search (comma-separated)
lt_LT: Pasirenkami naudotojo meta laukai paieškai (atskirti kableliais)

en: User meta fields which should be treated as boolean (comma-separated)
lt_LT: Naudotojo meta laukai, kurie turėtų būti laikomi boolean (atskirti kableliais)

en: User meta fields which should be treated as numeric (comma-separated)
lt_LT: Naudotojo meta laukai, kurie turėtų būti laikomi skaitmeniniais (atskirti kableliais)

en: Username
lt_LT: Vartotojo vardas

en: Users
lt_LT: Vartotojai

en: Users can always edit their own files
lt_LT: Vartotojai visada gali redaguoti savo failus

en: Users to notify when revisions are submitted
lt_LT: Vartotojai, kuriuos reikia informuoti, kai pateikiamos peržiūros

en: Users to notify when scheduled revisions are published
lt_LT: Vartotojai, kuriuos reikia informuoti, kai paskelbiamos suplanuotos peržiūros

en: Users who have custom editing permissions for an attachment can also delete it
lt_LT: Vartotojai, turintys pagal užsakymą redagavimo teises į priedą, taip pat gali jį ištrinti

en: Users who have specific editing permissions for a post or attachment can also delete it
lt_LT: Vartotojai, turintys specifines redagavimo teises į įrašą ar priedą, taip pat gali jį ištrinti

en: Using group membership to block access is not recommended. Consider reducing the user's role capabilities and using group membership to add access.
lt_LT: Naudoti grupės narystę prieigai blokuoti nerekomenduojama. Apsvarstykite galimybę sumažinti vartotojo rolės galimybes ir naudoti grupės narystę, kad pridėtumėte prieigą.

en: Version
lt_LT: Versija

en: Version info was refreshed.
lt_LT: Versijos informacija buvo atnaujinta.

en: View
lt_LT: Peržiūrėti

en: View Custom Groups on the Permissions screen. Also allows access to the editing screen for Custom Groups.
lt_LT: Peržiūrėti pasirinktines grupes teisių ekrane. Taip pat leidžia prieigą prie redagavimo ekrano pasirinktiniams grupėms.

en: View Full Profile
lt_LT: Peržiūrėti visą profilį

en: View Knowledge Base
lt_LT: Peržiūrėti žinių bazę

en: View currently stored user permissions:
lt_LT: Peržiūrėti šiuo metu saugomas naudotojo teises:

en: Viewing
lt_LT: Peržiūra

en: Visibility Circles and Editorial Circles block access to content not authored by other group members.
lt_LT: Matomumo ratilai ir redakciniai ratilai blokuoja prieigą prie turinio, kurį sukūrė kiti grupės nariai.

en: Visibility Circles and Editorial Circles block access to content not authored by other group members. Any WP Role, BuddyPress Group or custom Group can be marked as a Circle for specified post types.
lt_LT: Matomumo ratilai ir redakciniai ratilai blokuoja prieigą prie turinio, kurį sukūrė kiti grupės nariai. Bet kuri WP rolė, BuddyPress grupė ar pritaikyta grupė gali būti pažymėta kaip ratas nurodytiems įrašų tipams.

en: Warning: Content hidden by these Permissions will be displayed if PP is deactivated. Consider setting a private Visibility on Edit Post screen instead.
lt_LT: Įspėjimas: Turinys, paslėptas šių teisių, bus rodomas, jei PP bus deaktyvuotas. Apsvarstykite galimybę nustatyti privatų matomumą redagavimo įrašo ekrane vietoj to.

en: When Teaser is applied with Redirect enabled, append original url as redirect_to argument
lt_LT: Kai Teaser taikomas su įjungtu peradresavimu, pridėkite originalų URL kaip redirect_to argumentą

en: When file access is blocked, do not set the WP_Query 404 / 403 property
lt_LT: Kai failų prieiga yra blokuojama, nenustatyti WP_Query 404 / 403 savybės

en: When saving a post, if the default term is not selectable, substitute first available.
lt_LT: Išsaugant įrašą, jei numatytas terminas nėra pasirinktas, pakeiskite pirmu galimu.

en: When synchronizing role metagroups to currently defined WP roles, don't delete groups for previously defined WP roles.
lt_LT: Sinchronizuojant rolės metagruopes su šiuo metu apibrėžtomis WP rolėmis, nešalinti grupių, susijusių su anksčiau apibrėžtomis WP rolėmis.

en: Widget-level permission controls
lt_LT: Widget'o lygio leidimų kontrolė

en: With Direct Assignment, capabilities are applied without modification.
lt_LT: Su tiesioginiu priskyrimu galimybės taikomos be pakeitimų.

en: Within the async-upload.php script, filter author's retrieval of the attachment they just uploaded
lt_LT: Async-upload.php skripte filtruoti autoriaus gauti priedą, kurį jie ką tik įkėlė

en: WordPress Role
lt_LT: WordPress rolė

en: WordPress Roles
lt_LT: WordPress rolės

en: WordPress Version: %s
lt_LT: WordPress versija: %s

en: WordPress default. Show "Page not found" screen
lt_LT: WordPress numatytasis. Rodyti "Puslapis nerastas" ekraną

en: Work around database setup warnings (at plugin activation) on some servers
lt_LT: Apsidraudimas nuo duomenų bazės nustatymo įspėjimų (aktyvuojant papildinį) kai kuriose serveriuose

en: Workflow
lt_LT: Darbo srautas

en: Workflow-specific access controls
lt_LT: Darbo proceso specifiniai prieigos valdikliai

en: Working Copy
lt_LT: Darbo kopija

en: Working Copy of
lt_LT: Darbo kopija

en: You are not allowed to create new %s
lt_LT: Jums neleidžiama kurti naujų %s

en: You are not permitted to do that.
lt_LT: Jums to daryti neleidžiama.

en: You are not permitted to manage menu locations
lt_LT: Jums neleidžiama valdyti meniu vietų

en: You can add Permissions capabilities to a role using the %1$s plugin.
lt_LT: Galite pridėti leidimų galimybes prie vaidmens naudodami %1$s pluginą.

en: You can adjust some Permissions behavior by %1$s adding capabilities to a WordPress role%2$s.
lt_LT: Galite pritaikyti kai kuriuos leidimų elgesio nustatymus %1$s pridedant galimybes prie WordPress rolės%2$s.

en: You can now set individual permissions for
lt_LT: Dabar galite nustatyti individualias teises

en: You can&#8217;t delete that group.
lt_LT: Negalite ištrinti tos grupės.

en: You do not have permission to create new Navigation Menus
lt_LT: Neturite teisės kurti naujų navigacijos meniu

en: You do not have permission to delete that Navigation Menu.
lt_LT: Neturite teisės ištrinti šio navigacijos meniu.

en: You do not have permission to delete the menu item "%1$s"
lt_LT: Neturite teisės ištrinti meniu elemento "%1$s"

en: You do not have permission to edit the menu item "%1$s"
lt_LT: Neturite teisės redaguoti meniu elemento "%1$s"

en: You do not have permission to move the menu item "%1$s"
lt_LT: Neturite teisės perkelti meniu elemento "%1$s"

en: You do not have permission to select that Parent
lt_LT: Neturite teisės pasirinkti to tėvo

en: You do not have permission to update that Navigation Menu
lt_LT: Neturite teisės atnaujinti šio navigacijos meniu

en: You have specified this group for deletion: | You have specified these groups for deletion:
lt_LT[0]: Jūs nurodėte šią grupę ištrinti:
lt_LT[1]: Jūs nurodėte šias grupes ištrinti:

en: You're using PublishPress Permissions Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
lt_LT: Naudojate PublishPress Permissions Free. Pro versija turi daugiau funkcijų ir palaikymo. %sAukštinkite į Pro%s

en: Your license key has expired. For updates to PublishPress Permissions Pro and priority support, %splease renew%s.
lt_LT: Jūsų licencijos raktas pasibaigė. Dėl atnaujinimų į PublishPress Permissions Pro ir prioritetinės paramos, %s prašome atnaujinti %s.

en: Your presspermit.com key has expired, but a <a href="%s">PublishPress renewal</a> discount may be available.
lt_LT: Jūsų presspermit.com raktas pasibaigė, tačiau gali būti prieinamas <a href="%s">PublishPress atnaujinimo</a> nuolaida.

en: access denied
lt_LT: prieiga atimta

en: any user
lt_LT: bet kuriam vartotojui

en: bbPress Forums
lt_LT: bbPress Forumai

en: characters
lt_LT: simboliai

en: characters (leave empty for full excerpt)
lt_LT: simboliai (palikite tuščius, kad gautumėte visą ištrauką)

en: close
lt_LT: uždaryti

[ctx: count]
en: Extra Roles
lt_LT: Papildomi vaidmenys

[ctx: count]
en: Specific Permissions
lt_LT: Specifinės teisės

[ctx: count]
en: Users
lt_LT: Vartotojai

en: current (%d):
lt_LT: dabartinis (%d):

en: edit
lt_LT: redaguoti

en: edit group
lt_LT: redaguoti grupę

en: edit group permissions
lt_LT: redaguoti grupės teises

en: edit user permissions
lt_LT: redaguoti vartotojo leidimus

en: eligible (%d):
lt_LT: tinkamas (%d):

en: enable custom permissions for %s
lt_LT: įgalinti tinkintus leidimus %s

en: enter post ID/slug
lt_LT: įveskite įrašo ID/slug

en: equal or lower role levels
lt_LT: lygiam arba žemesniam vaidmens lygiui

en: for item
lt_LT: elementui

[ctx: groups per page (screen options)]
en: Groups
lt_LT: Grupės

en: item
lt_LT: elementas

en: item(s)
lt_LT: prekę(s)

en: items
lt_LT: elementai

en: lower role levels
lt_LT: žemesniems vaidmens lygiams

en: make each selected user the author of a new page
lt_LT: paversti kiekvieną pasirinktą vartotoją naujo puslapio autoriumi

en: no Page Parent filter
lt_LT: be puslapio tėvo filtro

en: no supplemental assignment
lt_LT: be papildomo priskyrimo

en: note: Plugin settings and configuration data will be deleted, but only after the last copy of Permissions / Permissions Pro is deleted.
lt_LT: pastaba: Įjungus, įskiepio nustatymai ir konfigūracijos duomenys bus ištrinti, tačiau tik po to, kai paskutinis kopijos teisių / Permissions Pro bus ištrintas.

en: objects
lt_LT: objektai

en: pattern page sets parent and default content for author page
lt_LT: šablono puslapis nustato tėvą ir numatytą turinį autoriaus puslapiui

en: pattern post sets default content and categories for author post
lt_LT: šablono įrašas nustato numatytą turinį ir kategorijas autoriaus įrašui

en: pattern post sets parent, default content and template for author page
lt_LT: šablono įrašas nustato tėvą, numatytą turinį ir šabloną autoriaus puslapiui

en: patterned on&hellip;
lt_LT: šablonu paremtas&hellip;

en: patterned on...
lt_LT: šablonu paremtas...

en: post content
lt_LT: įrašo turinys

en: post title
lt_LT: įrašo pavadinimas

en: select other
lt_LT: pasirinkti kitą

en: select...
lt_LT: pasirinkite...

en: selected
lt_LT: pasirinkta

en: settings
lt_LT: nustatymai

en: sub-%1$s of this %2$s
lt_LT: sub-%1$s iš šio %2$s

en: supported tags are [username] and [userid]
lt_LT: palaikomi žymos yra [username] ir [userid]

en: this %1$s
lt_LT: šis %1$s

en: this %1$s and its sub-%2$s
lt_LT: šis %1$s ir jo sub-%2$s

en: unpublished
lt_LT: nepublikuotas

[ctx: user]
en: &lt; Unselect
lt_LT: &lt; Atšaukti pasirinkimą

[ctx: user]
en: Select &gt;
lt_LT: Pasirinkti &gt;

en: view / edit group
lt_LT: peržiūrėti / redaguoti grupę

en: 🔓 Unlock %s
lt_LT: 🔓 Atrakinti %s
