PublishPress Permissions Free 4.8.2 - en to hr translation catalogue (1115 entries)

en:  %1$sFix Sub-%2$s Permissions%3$s
hr:  %1$sIspravi Sub-%2$s dozvole%3$s

en: "Hide Private" settings only apply to custom privacy (Member, Premium, Staff, etc.)
hr: "Sakrij privatno" postavke primjenjuju se samo na prilagođenu privatnost (Član, Premium, Osoblje, itd.)

en: %1$s Permissions %2$s*%3$s
hr: %1$s Dozvole %2$s*%3$s

en: %1$s access for %2$s is BLOCKED within %3$s, unless enabled by another Permission.
hr: %1$s pristup za %2$s je BLOKIRAN unutar %3$s, osim ako nije omogućen drugom dozvolom.

en: %1$s access for %2$s is BLOCKED, unless enabled by another Permission.
hr: %1$s pristup za %2$s je BLOKIRAN, osim ako nije omogućen drugom dozvolom.

en: %1$s access for %2$s is ENABLED within %3$s, regardless of role capabilities.
hr: %1$s pristup za %2$s je OMOGUĆEN unutar %3$s, bez obzira na mogućnosti uloga.

en: %1$s access for %2$s is ENABLED, regardless of role capabilities.
hr: %1$s pristup za %2$s je OMOGUĆEN, bez obzira na mogućnosti uloga.

en: %1$s queries in %2$s seconds. %3$s MB used.
hr: %1$s upita u %2$s sekundi. %3$s MB iskorišteno.

en: %1$s won&#39;t work until you upgrade %2$s to version %3$s or later.
hr: %1$s neće raditi dok ne nadogradite %2$s na verziju %3$s ili noviju.

en: %1$s won&#39;t work until you upgrade PHP to version %2$s or later. Current version: %3$s
hr: %1$s neće raditi dok ne nadogradite PHP na verziju %2$s ili noviju. Trenutna verzija: %3$s

en: %1$s won&#39;t work until you upgrade WordPress to version %2$s or later.
hr: %1$s neće raditi dok ne nadogradite WordPress na verziju %2$s ili noviju.

en: %1$sDisable%2$s all filtering for anonymous users
hr: %1$sOnemogući%2$s sve filtriranje za anonimne korisnike

en: %1$sDo not apply%2$s metagroup permissions for Administrators
hr: %1$sNe primjenjuj%2$s dozvole metagrupa za administratore

en: %1$sGroup Type:%2$s %3$s
hr: %1$sTip grupe:%2$s %3$s

en: %1$sUsers who have Extra Roles assigned directly%2$s
hr: %1$sKorisnici koji imaju izravno dodijeljene dodatne uloge%2$s

en: %1$sUsers who have Extra Roles or Specific Permissions directly%2$s
hr: %1$sKorisnici koji imaju dodatne uloge ili specifične dozvole izravno%2$s

en: %1$sUsers who have Specific Permissions assigned directly%2$s
hr: %1$sKorisnici koji imaju izravno dodijeljene specifične dozvole%2$s

en: %s (All Types)
hr: %s (Sve vrste)

en: %s (previous install)
hr: %s (prethodna instalacija)

en: %s Manager
hr: %s Upravitelj

en: %s Permissions
hr: %s dozvole

en: %s Roles
hr: %s uloga

en: %s Visibility
hr: %s Vidljivost

en: %s author page added | %s author pages added
hr[0]: %s stranica autora dodana
hr[1]: %s stranice autora dodane
hr[2]: %s stranica autora dodano

en: %s group deleted | %s groups deleted
hr[0]: %s grupa izbrisana
hr[1]: %s grupe izbrisane
hr[2]: %s grupe izbrisane

en: %s is a PRO feature
hr: %s je PRO značajka

en: %s is available in PRO
hr: %s je dostupan u PRO

en: %s more
hr: %s više

en: %s&nbsp;details
hr: %s&nbsp;detalji

en: %s, more...
hr: %s, više...

en: %sEdit WordPress Role%s
hr: %sUredi WordPress ulogu%s

en: %sPosts / Pages Listing:%s %s
hr: %sPopis objava / stranica:%s %s

en: (Blocked)
hr: (Blokirano)

en: (Default access)
hr: (Zadani pristup)

en: (Default access: Blocked)
hr: (Zadani pristup: Blokirano)

en: (Default access: Enabled)
hr: (Zadani pristup: Omogućeno)

en: (No setting)
hr: (Nema postavke)

en: (Statuses Pro capability)
hr: (Statuses Pro kapacitet)

en: (all post types)
hr: (svi tipovi objava)

en: (any WP role)
hr: (bilo koja WP uloga)

en: (from primary role or group membership)
hr: (iz primarne uloge ili članstva u grupi)

en: (invalid role definition)
hr: (nevažeća definicija uloge)

en: (login timed out)
hr: (vrijeme prijave istekao)

en: (no parent)
hr: (nema roditelja)

en: (none)
hr: (nema)

en: (select...)
hr: (odaberi...)

en: (unpublished)
hr: (neobjavljeno)

en: (user field)
hr: (polje korisnika)

en: (using default capabilities due to invalid %s definition)
hr: (koristeći zadane mogućnosti zbog nevažeće definicije %s)

en: <strong>This plugin can be deleted.</strong>
hr: <strong>Ovaj dodatak se može izbrisati.</strong>

en: = %1$s and sub-%1$s
hr: = %1$s i pod-%1$s

en: = Blocked
hr: = Blokirano

en: = Enabled
hr: = Omogućeno

en: = Limitation
hr: = Ograničenje

en: = sub-%s only
hr: = samo pod-%s

en: A presspermit.com key appears to be active. <a href="%s" target="_blank">Contact us</a> for assistance in migrating your account to publishpress.com.
hr: Čini se da je presspermit.com ključ aktivan. <a href="%s" target="_blank">Kontaktirajte nas</a> za pomoć u migraciji vašeg računa na publishpress.com.

en: About
hr: O aplikaciji

en: About PublishPress Permissions
hr: O PublishPress Dozvolama

en: Access Circles
hr: Pristup krugovima

en: Access the Teaser settings admin screen.
hr: Pristupite upravljačkom ekranu za postavke teaser-a.

en: Access to the Settings screen.
hr: Pristup ekranu Postavki.

en: Access to the Teaser screen.
hr: Pristup ekranu Najava.

en: Accommodate front end uploading solutions that require page editing capabilities for the async upload request
hr: Prilagodi rješenja za učitavanje na prednjem kraju koja zahtijevaju mogućnosti uređivanja stranica za asinkroni zahtjev za učitavanje

en: Account
hr: Račun

en: Active
hr: Aktivno

en: Active Plugin
hr: Aktivni dodatak

en: Active Plugin Integration
hr: Aktivna integracija dodatka

en: Add
hr: Dodaj

en: Add Author Page&hellip;
hr: Dodaj stranicu autora&hellip;

en: Add Extra Roles
hr: Dodaj dodatne uloge

en: Add New
hr: Dodaj novo

en: Add New Group
hr: Dodaj novu grupu

en: Add New Permission Group
hr: Dodaj novu grupu dozvola

en: Add Pages
hr: Dodaj stranice

en: Add Role
hr: Dodaj ulogu

en: Add Roles
hr: Dodaj uloge

en: Add Selected Permissions
hr: Dodaj odabrane dozvole

en: Add Specific Permissions
hr: Dodaj specifične dozvole

en: Add User Permissions
hr: Dodaj dozvole korisnika

en: Add new pages to a parent page
hr: Dodajte nove stranice na roditeljsku stranicu

en: Add selected users to Permission Group
hr: Dodaj odabrane korisnike u grupu dozvola

en: Add taxonomy columns to Edit Posts screen
hr: Dodaj taksonomske kolone na ekran za uređivanje objava

en: Adds compatibility or integration with ACF, bbPress, Relevanssi, CMS Tree Page View, Custom Post Type UI, Subscribe2, WPML, various other plugins. Configure any BuddyPress Group as a Permissions Group. For multisite, provides network-wide Permission Groups.
hr: Dodaje kompatibilnost ili integraciju s ACF, bbPress, Relevanssi, CMS Tree Page View, Custom Post Type UI, Subscribe2, WPML i raznim drugim dodacima. Konfigurirajte bilo koju BuddyPress grupu kao Grupu Dozvola. Za multisite, pruža Grupu Dozvola na razini mreže.

en: Adjustment
hr: Prilagodba

en: Administrators
hr: Administratori

en: Advanced
hr: Napredno

en: Advanced Configuration
hr: Napredna konfiguracija

en: Advanced Custom Fields
hr: Napredna prilagođena polja

en: Advanced Integration
hr: Napredna integracija

en: Advanced Settings
hr: Napredne postavke

en: Advanced search controls
hr: Napredne kontrole pretraživanja

en: After %s:
hr: Nakon %s:

en: After the user logs in, they will be redirected back to the original post they were viewing.
hr: Nakon što se korisnik prijavi, bit će preusmjeren natrag na izvorni post koji je pregledavao.

en: All
hr: Sve

en: All Enabled and Blocked Permissions are ignored for this role.
hr: Sve omogućene i blokirane dozvole se zanemaruju za ovu ulogu.

en: All Post Types
hr: Svi tipovi objava

en: All Role Usage settings will be reset to DEFAULTS.  Are you sure?
hr: Sve postavke korištenja uloga bit će resetirane na ZADANE. Jeste li sigurni?

en: All Sides
hr: Sve strane

en: All Statuses
hr: Svi statusi

en: All Users
hr: Svi korisnici

en: All capabilities defined for this WordPress role will be applied in supplemental assignments:
hr: Sve sposobnosti definirane za ovu WordPress ulogu bit će primijenjene u dodatnim dodjelama:

en: All post teaser settings were reset to defaults.
hr: Sve postavke za teaser su resetirane na zadane.

en: All post teaser settings were updated.
hr: Sve postavke za teaser su ažurirane.

en: All settings in this form (including those on undisplayed tabs) will be reset to DEFAULTS.  Are you sure?
hr: Sve postavke u ovom obrascu (uključujući one na neprikazanim karticama) bit će resetirane na ZADANE. Jeste li sigurni?

en: All settings were reset to defaults.
hr: Sve postavke su resetirane na zadane.

en: All settings were updated.
hr: Sve postavke su ažurirane.

en: All users (including anonymous)
hr: Svi korisnici (uključujući anonimne)

en: All users who are logged in and have a role on the site
hr: Svi korisnici koji su prijavljeni i imaju ulogu na stranici

en: All users with a WordPress %s role
hr: Svi korisnici s WordPress %s ulogom

en: All users with the WordPress role of %s
hr: Svi korisnici s WordPress ulogom %s

en: Allow Administrators to be added to Permission Groups, even though they are not restricted
hr: Dopusti dodavanje administratora u grupe dopuštenja, iako nisu ograničeni

en: Allow Renaming of uneditable Items
hr: Dozvoli preimenovanje neuredivih stavki

en: Allow non-Administrators to Quick Edit or Bulk Edit (possibly allowing them to bypass restrictions).
hr: Dopustite neadministratorima da brzo uređuju ili masovno uređuju (moguće dopuštajući im da zaobiđu ograničenja).

en: Allow non-Administrators to rename menu items they cannot fully edit. Menu items will be locked into current positions.
hr: Dopusti ne-administratorima da preimenuju stavke izbornika koje ne mogu potpuno uređivati. Stavke izbornika bit će zaključane na trenutnim pozicijama.

en: Allow the {All} and {Anonymous} metagroups to be granted specific reading permissions for private content
hr: Dopusti {All} i {Anonymous} metagrupe da im se dodijele specifična dopuštenja za čitanje privatnog sadržaja

en: Allow users to edit files they have uploaded, regardless of other restrictions.
hr: Dopusti korisnicima da uređuju datoteke koje su prenijeli, bez obzira na druga ograničenja.

en: Allow users to edit files uploaded by other users if they are attached to a post the user is allowed to edit.
hr: Dopusti korisnicima da uređuju datoteke koje su prenijeli drugi korisnici ako su pridružene objavi koju korisnik može uređivati.

en: Allow users to edit their new posts
hr: Dopustite korisnicima da uređuju svoje nove objave

en: Allow users to manage selected terms.
hr: Dopustite korisnicima da upravljaju odabranim pojmovima.

en: Allows Permission Group membership to be date-limited (delayed and/or scheduled for expiration). Simple date picker UI alongside group membership selection.
hr: Omogućuje članstvo u Grupi Dozvola da bude vremenski ograničeno (odgođeno i/ili zakazano za isteknuće). Jednostavno sučelje za odabir datuma uz odabir članstva u grupi.

en: Allows creation of a new post (of any type) for each selected user, using an existing post as the pattern.
hr: Omogućuje stvaranje nove objave (bilo kojeg tipa) za svakog odabranog korisnika, koristeći postojeću objavu kao uzorak.

en: Always auto-assign a category if none are selected and user lacks permission for default category
hr: Uvijek automatski dodijelite kategoriju ako nijedna nije odabrana i korisnik nema dozvolu za zadanu kategoriju

en: Always auto-assign a post tag if none are selected
hr: Uvijek automatski dodijeli oznaku objave ako nijedna nije odabrana

en: Always auto-assign a term of this taxonomy if none are selected
hr: Uvijek automatski dodijeli pojam ove taksonomije ako nijedan nije odabran

en: Anonymous users (not logged in)
hr: Anonimni korisnici (nisu prijavljeni)

en: Any role-based %1$s access for %2$s is LIMITED. It applies only within %3$s, along with other specified %4$s.
hr: Svaki pristup %1$s temeljen na ulozi za %2$s je OGRANIČEN. Primjenjuje se samo unutar %3$s, zajedno s drugim navedenim %4$s.

en: Any role-based %1$s access for %2$s is LIMITED. It applies to only %3$s, along with other specified %4$s.
hr: Svaki pristup %1$s temeljen na ulozi za %2$s je OGRANIČEN. Primjenjuje se samo na %3$s, zajedno s drugim navedenim %4$s.

en: Apply
hr: Primijeni

en: Apply Teaser to Private Posts
hr: Primijeni teaser na privatne objave

en: Apply permission controls to WooCommerce products and product categories.
hr: Primijenite kontrole dozvola na WooCommerce proizvode i kategorije proizvoda.

en: Apply permission controls to events and event-related content.
hr: Primijenite kontrole dopuštenja na događaje i sadržaj vezan uz događaje.

en: Approve
hr: Odobri

en: Arbitrary Capabilities
hr: Proizvoljne mogućnosti

en: Are you sure you want to remove the selected user(s) from exceptions?
hr: Jeste li sigurni da želite ukloniti odabranog korisnika(ke) iz iznimaka?

en: Assign (All Types)
hr: Dodijeli (sve vrste)

en: Assign Extra Roles or Permissions on the Edit Permissions screen.
hr: Dodijelite dodatne uloge ili dozvole na ekranu za uređivanje dozvola.

en: Assign Publish Permissions separate from Edit Permissions
hr: Dodijeli dozvole za objavljivanje odvojene od dozvola za uređivanje

en: Assign Term
hr: Dodijeli pojam

en: Assign Terms
hr: Dodijeli uvjete

en: Assign for selected %s only
hr: Dodijeli samo za odabrani %s

en: Assign for selected and sub-%s
hr: Dodijeli za odabrano i pod-%s

en: Assign for selected and sub-terms
hr: Dodijeli za odabrane i pod-uvjete

en: Assign for selected term only
hr: Dodijeli samo za odabrani uvjet

en: Assign for sub-%s only
hr: Dodijeli samo za pod-%s

en: Assign for sub-terms only
hr: Dodijeli samo za pod-uvjete

en: Assign post and term permissions to BuddyPress groups for enhanced content control.
hr: Dodijelite dozvole za postove i termine BuddyPress grupama za poboljšanu kontrolu sadržaja.

en: Assign post permissions to BuddyPress groups
hr: Dodijelite dopuštenja za postove BuddyPress grupama

en: Assign term permissions to BuddyPress groups
hr: Dodijelite dopuštenja za termine BuddyPress grupama

en: Assign to %s
hr: Dodijeli %s

en: Assigned for %s and sub-%s.
hr: Dodijeljeno za %s i pod-%s.

en: Assigned for sub-%s only.
hr: Dodijeljeno samo za pod-%s.

en: Assignment
hr: Zadatak

en: Attached Files Private setting available
hr: Postavka privatnosti za priložene datoteke dostupna

en: Attached media do not have any comments, so don't append clauses to comment queries for them
hr: Priloženi mediji nemaju nikakve komentare, stoga ne dodavati klauzule u upite za komentare za njih

en: Authenticated site users, except for Administrators
hr: Autorizirani korisnici stranice, osim Administratora

en: Author Search / Select
hr: Pretraživanje / Odabir autora

en: Authors
hr: Autori

en: Auto-assign available term if default term is unavailable
hr: Automatski dodijeli dostupni pojam ako zadani pojam nije dostupan

en: Auto-create a page for each user of specified roles. Compatible with several Team / Staff plugins.
hr: Automatski kreirajte stranicu za svakog korisnika određenih uloga. Kompatibilno s nekoliko dodataka za Tim / Osoblje.

en: Automatic .htaccess file management
hr: Automatsko upravljanje .htaccess datotekom

en: Automatically detect and avoid duplicate posts
hr: Automatski otkrijte i izbjegnite duplicirane objave

en: Automatically generate a personal page for each user. This feature is available in PublishPress Permissions Pro.
hr: Automatski generirajte osobnu stranicu za svakog korisnika. Ova značajka dostupna je u PublishPress Permissions Pro.

en: Automatically generate posts for users
hr: Automatski generirajte objave za korisnike

en: Automatically redirect users to a login page or custom page when they try to access restricted content.
hr: Automatski preusmjerite korisnike na stranicu za prijavu ili prilagođenu stranicu kada pokušaju pristupiti ograničenom sadržaju.

en: Available Constant
hr: Dostupna Konstanta

en: Back to Role Usage List
hr: Povratak na popis korištenja uloga

en: Back to permissions list
hr: Povratak na popis dozvola

en: Background Color:
hr: Boja pozadine:

en: Beaver editor integration
hr: Integracija Beaver uređivača

en: Before %s:
hr: Prije %s:

en: Block
hr: Blokiraj

en: Block URL access
hr: Blokiraj pristup URL-u

en: Blocked
hr: Blokirano

en: Blocked:
hr: Blokirano:

en: Border Color:
hr: Boja okvira:

en: Border Position:
hr: Položaj okvira:

en: Border Radius (px):
hr: Polumjer obruba (px):

en: Border Width (px):
hr: Širina okvira (px):

en: Both
hr: Oboje

en: Bottom
hr: Donji

en: Builder
hr: Graditelj

en: Builder interface compatibility
hr: Kompatibilnost sučelja graditelja

en: Bulk Actions
hr: Masovne Radnje

en: Bulk Add / Remove Groups on Users Screen
hr: Masovno dodaj / ukloni grupe na ekranu korisnika

en: Bulk Add Author Pages on Users screen
hr: Masovno dodaj stranice autora na ekranu korisnika

en: Bulk Create Author Posts
hr: Masovno stvaranje objava autora

en: Bulk Page Creation
hr: Masovno stvaranje stranica

en: CMS Tree View
hr: CMS pregled stabla

en: Cache
hr: Keš

en: Can bypass restrictive "Set as Parent" Permissions (for all hierarchical post types).
hr: Može zaobići restriktivne "Postavi kao roditelja" dozvole (za sve hijerarhijske vrste objava).

en: Change Request Notifications
hr: Obavijesti o promjenama zahtjeva

en: Chars
hr: Znakove

en: Choose how many posts to create per user
hr: Odaberite koliko objava želite stvoriti po korisniku

en: Choose whether to use the default message style or customize the appearance of teaser messages.
hr: Odaberite želite li koristiti zadani stil poruke ili prilagoditi izgled poruka za najavu.

en: Choose which post type you want to configure teaser settings for.
hr: Odaberite koji tip objave želite konfigurirati za postavke teasera.

en: Circle member's capabilities apply only for other member's posts
hr: Sposobnosti članova kruga primjenjuju se samo na objave drugih članova

en: Circle members will be blocked from accessing Revisions authored by non-members.
hr: Članovi kruga bit će blokirani od pristupa revizijama koje su napisali nečlanovi.

en: Circle membership does not limit page association (page parent setting) ability
hr: Članstvo u krugu ne ograničava mogućnost povezivanja stranica (postavka roditelja stranice)

en: Clear
hr: Obriši

en: Click to list/edit universal permissions
hr: Kliknite za popis/uredite univerzalne dozvole

en: Click to show only users who have Specific Permissions assigned directly
hr: Kliknite da prikažete samo korisnike koji imaju specifične dozvole dodijeljene izravno

en: Click to show only users who have extra roles
hr: Kliknite da prikažete samo korisnike koji imaju dodatne uloge

en: Click to show only users who have no group
hr: Kliknite da prikažete samo korisnike koji nemaju grupu

en: Comma-separated list of mime types to exclude from File Access filtering
hr: Popis mime tipova odvojen zarezima koje treba isključiti iz filtriranja pristupa datotekama

en: Comma-separated list of mime types to include in File Access filtering (bypassing others)
hr: Popis mime tipova odvojen zarezima za uključivanje u filtriranje pristupa datotekama (zaobići druge)

en: Comma-separated list of post types to limit the effect of PP_UNFILTERED_FRONT and apply_filters( 'presspermit_skip_cap_filtering' )
hr: Popis tipova objava odvojen zarezima za ograničavanje učinka PP_UNFILTERED_FRONT i apply_filters( 'presspermit_skip_cap_filtering' )

en: Commerce
hr: Trgovina

en: Community
hr: Zajednica

en: Compare Features
hr: Uporedite značajke

en: Compatibility Mode: Apply extra redirect
hr: Način kompatibilnosti: Primijeni dodatno preusmjeravanje

en: Compatibility Pack
hr: Kompatibilnost paketa

en: Compatibility Packs
hr: Paketi kompatibilnosti

en: Compatibility with Edit Permissions in Beaver Builder.
hr: Kompatibilnost s uređivanjem dozvola u Beaver Builderu.

en: Compatibility with Edit Permissions in CMS Tree View.
hr: Kompatibilnost s uređivanjem dopuštenja u CMS pregledu stabla.

en: Compatibility with Edit Permissions in Elementor.
hr: Kompatibilnost s uređivanjem dopuštenja u Elementoru.

en: Compatibility with Edit Permissions in Nested Pages.
hr: Kompatibilnost s uređivanjem dopuštenja u ugniježdenim stranicama.

en: Compatibility with PublishPress Statuses plugin.
hr: Kompatibilnost s PublishPress Statusi dodacima.

en: Compatibility with SearchWP term filtering for advanced search capabilities.
hr: Kompatibilnost sa SearchWP filtriranjem pojmova za napredne mogućnosti pretraživanja.

en: Compatibility with YooTheme builder and term permissions.
hr: Kompatibilnost s YooTheme graditeljem i dozvolama termina.

en: Configure custom teaser text for this post type.
hr: Konfigurirajte vlastiti teaser tekst za ovu vrstu objave.

en: Configured Teaser Text
hr: Konfigurirani tekst teaser-a

en: Constants
hr: Konstante

en: Contact
hr: Kontakt

en: Contact Us
hr: Kontaktirajte nas

en: Contact the PublishPress team
hr: Kontaktirajte tim PublishPress

en: Content requires additional permissions.
hr: Sadržaj zahtijeva dodatne dozvole.

en: Contributors
hr: Suradnici

en: Control access to Field Groups
hr: Kontrolirajte pristup grupama polja

en: Control access to custom post statuses. This workflow feature is available in PublishPress Permissions Pro.
hr: Kontrolirajte pristup prilagođenim statusima objava. Ova značajka radnog toka dostupna je u PublishPress Permissions Pro.

en: Control access to post visibility statuses. This workflow feature is available in PublishPress Permissions Pro.
hr: Kontrolirajte pristup statusima vidljivosti objava. Ova značajka radnog toka dostupna je u PublishPress Permissions Pro.

en: Control assignment of selected terms to %s.
hr: Kontrolirajte dodjelu odabranih pojmova na %s.

en: Control deletion of selected %s.
hr: Kontrolirajte brisanje odabranog %s.

en: Control deletion of this %s.
hr: Kontrolirajte brisanje ovog %s.

en: Control direct access to Media files
hr: Kontrolirajte izravan pristup medijskim datotekama

en: Control editing of selected %s.
hr: Kontrolirajte uređivanje odabranog %s.

en: Control editing of this %s.
hr: Kontrolirajte uređivanje ovog %s.

en: Control front-end access to Field Groups with advanced permission management.
hr: Kontrolirajte pristup na prednjem kraju za Grupe Polja s naprednim upravljanjem dozvolama.

en: Control frontend viewing of selected %s.
hr: Kontrolirajte pregledavanje s prednje strane odabranog %s.

en: Control frontend viewing of this %s.
hr: Kontrolirajte pregledavanje ovog %s na frontend-u.

en: Control if this %s can be selected as a Parent Page.
hr: Kontrolirajte može li se ovaj %s odabrati kao roditeljska stranica.

en: Control management of selected groups.
hr: Kontrola upravljanja odabranim grupama.

en: Control publishing of selected %s.
hr: Kontrolirajte objavljivanje odabranog %s.

en: Control publishing of this %s.
hr: Kontrolirajte objavljivanje ovog %s.

en: Control term management for selected %s.
hr: Kontrolirajte upravljanje pojmovima za odabrano %s.

en: Control term management for this %s.
hr: Kontrolirajte upravljanje pojmovima za ovaj %s.

en: Control which terms can be set as a Parent of other terms.
hr: Kontrolirajte koje uvjete se može postaviti kao roditelja drugim uvjetima.

en: Control who add this %s to %s.
hr: Kontrolirajte tko dodaje ovaj %s u %s.

en: Control who add this %s to all post types.
hr: Kontrolirajte tko dodaje ovaj %s svim vrstama postova.

en: Control who can assign terms to this %s.
hr: Kontrolirajte tko može dodijeliti pojmove ovom %s.

en: Control who can create a revision of %s with this %s.
hr: Kontrolirajte tko može kreirati reviziju %s s ovim %s.

en: Control who can create a revision of all post types in this %s.
hr: Kontrolirajte tko može stvoriti reviziju svih vrsta objava u ovom %s.

en: Control who can create a revision of this %s.
hr: Kontrolirajte tko može stvoriti reviziju ovog %s.

en: Control who can edit %s with this %s.
hr: Kontrolirajte tko može uređivati %s s ovim %s.

en: Control who can edit all post types in this %s.
hr: Kontrolirajte tko može uređivati sve vrste objava u ovom %s.

en: Control who can select this %s as a parent %s.
hr: Kontrolirajte tko može odabrati ovaj %s kao roditeljski %s.

en: Control who can select this page as parent %s.
hr: Kontrolirajte tko može odabrati ovu stranicu kao roditeljsku %s.

en: Control who can submit a revision of %s with this %s.
hr: Kontrolirajte tko može podnijeti reviziju %s s ovim %s.

en: Control who can submit a revision of all post types in this %s.
hr: Kontrolirajte tko može poslati reviziju svih vrsta objava u ovom %s.

en: Control who can submit a revision of this %s.
hr: Kontrolirajte tko može podnijeti reviziju ovog %s.

en: Control who can view %s with this %s.
hr: Kontrolirajte tko može pregledavati %s s ovim %s.

en: Control who can view all post types in this %s.
hr: Kontrolirajte tko može pregledavati sve vrste objava u ovom %s.

en: Convert to "Blocked"
hr: Pretvori u "Blokirano"

en: Convert to "Enabled"
hr: Pretvori u "Omogućeno"

en: Convert to "Limit to"
hr: Pretvori u "Ograniči na"

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Copy Roles and Permissions
hr: Kopiraj uloge i dozvole

en: Copy Roles and Permissions from:
hr: Kopiraj uloge i dozvole iz:

en: Coverage
hr: Pokriće

en: Create Custom Groups.
hr: Kreiraj prilagođene grupe.

en: Create Group
hr: Kreiraj grupu

en: Create New %s
hr: Kreiraj novi %s

en: Create New Permission Group
hr: Kreiraj novu grupu dozvola

en: Create Posts for Your Users
hr: Stvorite objave za svoje korisnike

en: Create Revision
hr: Izradi reviziju

en: Create Revision of
hr: Izradi reviziju od

en: Create new Permission Groups and set the name and description.
hr: Kreirajte nove grupe dozvola i postavite ime i opis.

en: Create or synchronize posts to match users. Designed for Team / Staff plugins, but with broad usage potential.
hr: Kreirajte ili sinkronizirajte postove kako biste odgovarali korisnicima. Dizajnirano za dodatke za Tim / Osoblje, ali s širokim potencijalom za korištenje.

en: Create time-limited permission group memberships with automatic expiration.
hr: Kreiraj članstva u grupama s vremenskim ograničenjem s automatskim istekom.

en: Current Selections:
hr: Trenutni odabiri:

en: Current Settings:
hr: Trenutne postavke:

en: Custom Group
hr: Prilagođena grupa

en: Custom Groups
hr: Prilagođene grupe

en: Custom status permissions
hr: Dozvole za prilagođene statuse

en: Customer
hr: Kupac

en: Customize
hr: Prilagodi

en: Customize Permission Groups caption on user profile
hr: Prilagodite natpis Grupa dozvola na profilu korisnika

en: Customize Permissions screen title for Groups
hr: Prilagodite naslov zaslona Dozvola za Grupe

en: Customize the appearance of teaser message displayed to blocked users.
hr: Prilagodite izgled poruke teasera koja se prikazuje blokiranim korisnicima.

en: Customize the login notice message shown to non-logged-in users when using the "Excerpt" teaser type.
hr: Prilagodite poruku obavijesti o prijavi koja se prikazuje korisnicima koji nisu prijavljeni kada koriste vrstu najave "Izvadak".

en: Customize the login notice message shown to non-logged-in users when using the "First X Characters" teaser type.
hr: Prilagodite poruku obavijesti o prijavi koja se prikazuje korisnicima koji nisu prijavljeni kada koriste vrstu najave "Prvih X znakova".

en: Customize the message shown to users who are blocked from viewing the full content when using the "Read More" teaser type.
hr: Prilagodite poruku prikazanu korisnicima koji su blokirani od gledanja cijelog sadržaja kada koriste vrstu najave "Pročitaj više".

en: Database Maintenance
hr: Održavanje baze podataka

en: Decide which status to use for new posts
hr: Odlučite koju status koristiti za nove objave

en: Default
hr: Zadano

en: Default All
hr: Zadano Sve

en: Defined Constant
hr: Definirana Konstanta

en: Delay membership start date
hr: Odgodi datum početka članstva

en: Delete
hr: Izbriši

en: Delete Custom Groups.
hr: Izbriši prilagođene grupe.

en: Delete Permission Groups.
hr: Izbrišite grupe dozvola.

en: Delete settings on plugin deletion
hr: Izbriši postavke prilikom brisanja dodatka

en: Description
hr: Opis

en: Description:
hr: Opis:

en: Detailed Feature Grid
hr: Detaljna mreža značajki

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
hr: Detaljna dokumentacija također je dostupna na web stranici dodatka.

en: Detect Dynamically Mapped WP Roles
hr: Otkrivanje dinamički mapiranih WP uloga

en: Detect user roles which are appended dynamically but not stored to the WP database. May be useful for sites that sync with Active Directory or other external user registration systems.
hr: Otkrivanje korisničkih uloga koje se dinamički dodaju, ali nisu pohranjene u WP bazu podataka. Može biti korisno za stranice koje se sinkroniziraju s Active Directory ili drugim vanjskim sustavima registracije korisnika.

en: Determines the default setting of Permissions > Settings > Editing > Auto-assign default terms
hr: Određuje zadanu postavku Dozvole > Postavke > Uređivanje > Automatski dodijeli zadane pojmove

en: Determines the default value of Permissions > Settings > Editing > Auto-assign default term
hr: Određuje zadanu vrijednost Dozvole > Postavke > Uređivanje > Automatski dodijeli zadani pojam

en: Development use only (on front end, do not replace 'post_status = 'publish'' clause with filtered equivalent)
hr: Samo za razvojne svrhe (na prednjem kraju, nemojte zamijeniti 'post_status = 'publish'' uvjet s filtriranim ekvivalentom)

en: Development use only (suppresses post_status = 'publish' clause for unfiltered post types with anonymous user)
hr: Samo za razvojne svrhe (ukida post_status = 'publish' uvjet za nefiltrirane vrste postova s anonimnim korisnikom)

en: Direct Assignment
hr: Izravna dodjela

en: Direct-Assigned
hr: Izravno dodijeljeno

en: Direct-assigned
hr: Direktno dodijeljeno

en: Directly control specific files
hr: Izravno kontrolirajte specifične datoteke

en: Disable Permissions filtering for users who are not logged in.
hr: Onemogućite filtriranje dozvola za korisnike koji nisu prijavljeni.

en: Disable auto-determination of how many levels of page tree to make visble by default. Instead, use specified value.
hr: Onemogući automatsko određivanje koliko razina stabla stranica će biti vidljivo prema zadanim postavkama. Umjesto toga, koristi zadanu vrijednost.

en: Disable front end filtering for all users (subject to limitation by PP_UNFILTERED_FRONT_TYPES)
hr: Onemogući filtriranje na prednjem kraju za sve korisnike (podložno ograničenju od PP_UNFILTERED_FRONT_TYPES)

en: Disable front end filtering if logged user is a content administrator (normally filter to force inclusion of readable private posts in get_pages() listing, post counts, etc.
hr: Onemogući filtriranje na prednjem kraju ako je prijavljeni korisnik administrator sadržaja (normalno filtriraj da se prisili uključivanje čitljivih privatnih objava u get_pages() popis, broj objava itd.

en: Disabled Type
hr: Onemogućena vrsta

en: Dismiss
hr: Odbaci

en: Display Administrative Hints
hr: Prikaži administrativne savjete

en: Display Module Hints
hr: Prikaži savjete modula

en: Display a custom column on Edit Posts screen for all related taxonomies which are enabled for Permissions filtering.
hr: Prikaži prilagođeni stupac na ekranu Uredi objave za sve povezane taksonomije koje su omogućene za filtriranje dozvola.

en: Display a custom hint on Permissions > User Groups
hr: Prikaži prilagođeni savjet o Dozvolama > Korisničke grupe

en: Display a role dropdown alongside the user search input box to narrow results.
hr: Prikaži padajući izbornik uloga uz polje za pretraživanje korisnika kako bi suzio rezultate.

en: Display all advanced settings
hr: Prikaži sve napredne postavke

en: Display all permission operations in a single metabox with tabs (modern UI). When disabled, each operation has a separate metabox (legacy UI).
hr: Prikažite sve operacije dozvola u jednom metaboxu s karticama (moderno UI). Kada je onemogućeno, svaka operacija ima zaseban metabox (naslijeđeni UI).

en: Display descriptive captions for features available in missing or deactivated modules.
hr: Prikaži opisne natpise za značajke dostupne u nedostajućim ili deaktiviranim modulima.

en: Display descriptive captions on Permissions screens.
hr: Prikažite opisne natpise na ekranima Dozvola.

en: Display for readable non-private posts:
hr: Prikaži za čitljive neprivatne objave:

en: Display for readable private posts:
hr: Prikaži za čitljive privatne objave:

en: Display links if user doesn't have access
hr: Prikaži veze ako korisnik nema pristup

en: Display mode for readable non-private posts
hr: Način prikaza za čitljive javne objave

en: Display mode for readable private posts
hr: Način prikaza za čitljive privatne objave

en: Displayed permissions are those assigned for the "%1$s" type. You can also %2$sdefine universal %3$s permissions which apply to all related post types%4$s.
hr: Prikazane dozvole su one dodijeljene za vrstu "%1$s". Također možete %2$sdefinirati univerzalne %3$s dozvole koje se primjenjuju na sve povezane tipove objava%4$s.

en: Displayed permissions are those assigned for the "%1$s" type.%2$sYou can also %3$sdefine universal %4$s permissions which apply to all related post types%5$s.
hr: Prikazane dozvole su one dodijeljene za vrstu "%1$s".%2$sTakođer možete %3$sdefinirati univerzalne %4$s dozvole koje se primjenjuju na sve povezane tipove objava%5$s.

en: Do not alter the Media Library listing provided by WordPress.
hr: Ne mijenjaj popis Medijske biblioteke koji pruža WordPress.

en: Do not auto-assign a category (except standard default category if user has permission)
hr: Ne automatski dodijelite kategoriju (osim standardne zadane kategorije ako korisnik ima dozvolu)

en: Do not auto-assign a post tag
hr: Ne automatski dodijeli oznaku objave

en: Do not auto-assign a term if the user has permission for more than one term in the taxonomy
hr: Ne automatski dodijelite pojam ako korisnik ima dozvolu za više od jednog pojma u taksonomiji

en: Do not auto-assign a term of this taxonomy
hr: Ne automatski dodijeli pojam ove taksonomije

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Don't add a Permissions menu. Instead, add menu items to the Users and Settings menus.
hr: Ne dodavati izbornik Dopuštenja. Umjesto toga, dodajte stavke izbornika u izbornike Korisnici i Postavke.

en: Don't allow non-Administrators to see others' unattached uploads, regardless of Permissions settings.  Their own unattached uploads are still accessible unless option 'own_attachments_always_editable' is set false
hr: Ne dopustite neadministratorima da vide nepriključene prijenose drugih, bez obzira na postavke dozvola. Njihovi vlastiti nepriključeni prijenosi su i dalje dostupni osim ako opcija 'own_attachments_always_editable' nije postavljena na false

en: Don't apply CSS to hide empty Nav Menus
hr: Ne primjenjuj CSS za skrivanje praznih navigacijskih izbornika

en: Don't apply content teaser to get_pages() results (leave unreadable posts hidden)
hr: Ne primjenjuj sadržajni teaser na get_pages() rezultate (ostavi nečitljive objave skrivenima)

en: Don't assign or apply specific permissions for the 'media' type
hr: Ne dodjeljujte ili primjenjujte specifične dozvole za tip 'media'

en: Don't assign or apply specific permissions for the 'page' type
hr: Ne dodjeljujte ili primjenjujte specifične dozvole za tip 'page'

en: Don't assign or apply specific permissions for the 'post' type
hr: Ne dodjeljujte ili primjenjujte specifične dozvole za tip 'post'

en: Don't assign or apply specific permissions for the specified custom post type
hr: Ne dodjeljuj ili ne primjenjuj specifična dopuštenja za određeni prilagođeni tip objave

en: Don't credit implicit 'manage_nav_menus' capability to users who have 'edit_theme_options' or 'switch_themes' capability
hr: Ne pripisujte implicitnu 'manage_nav_menus' mogućnost korisnicima koji imaju 'edit_theme_options' ili 'switch_themes' mogućnost

en: Don't define an 'Approved' status, even if Status Control feature is active
hr: Ne definiraj status 'Odobreno', čak i ako je značajka Kontrola statusa aktivna

en: Don't filter comment display or moderation within wp-admin
hr: Nemojte filtrirati prikaz komentara ili moderaciju unutar wp-admin

en: Don't filter term post counts in get_terms() call
hr: Ne filtriraj broj objava za pojmove u pozivu get_terms()

en: Don't include readable private pages in the Pages widget or other wp_list_pages() / get_pages() results
hr: Ne uključuj čitljive privatne stranice u widgetu Stranice ili druge wp_list_pages() / get_pages() rezultate

en: Don't require any additional capabilities for management of Nav Menu settings (normally require 'manage_menu_settings', 'edit_others_pages' or 'publish_pages')
hr: Ne zahtijevajte dodatne mogućnosti za upravljanje postavkama izbornika navigacije (obično su potrebne 'manage_menu_settings', 'edit_others_pages' ili 'publish_pages')

en: Don't tweak the admin menu indexes to position Permissions menu under Users
hr: Nemojte prilagođavati indekse administratorskog izbornika kako biste pozicionirali izbornik Dozvola ispod Korisnika

en: Duplicate %1$s module activated (%2$s in folder %3$s).
hr: Duplicirani modul %1$s aktiviran (%2$s u mapi %3$s).

en: E-Commerce
hr: E-trgovina

en: ERROR
hr: GREŠKA

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit %s
hr: Uredi %s

en: Edit Files
hr: Uredi datoteke

en: Edit Permissions
hr: Uredi dozvole

en: Edit Permissions (%s)
hr: Uredi dozvole (%s)

en: Edit Role Usage
hr: Uredi korištenje uloge

en: Edit Tag for All Post Types
hr: Uredi oznaku za sve tipove objava

en: Edit Tag for Posts
hr: Uredi oznaku za objave

en: Edit User
hr: Uredi korisnika

en: Edit User Permissions
hr: Uredi dozvole korisnika

en: Edit other users' files if attached to an editable post
hr: Uredi datoteke drugih korisnika ako su povezane s postom koji se može uređivati

en: Edit own file uploads, even if they become attached to an uneditable post.
hr: Uredi vlastite prijenose datoteka, čak i ako postanu vezani za neuredni post.

en: Edit role capabilities directly
hr: Izravno uređivanje mogućnosti uloge

en: Edit the name and description of existing Permission Groups.
hr: Uredite ime i opis postojećih grupa dozvola.

en: Edit this user's group membership
hr: Uredi članstvo ovog korisnika u grupi

en: Editing
hr: Uređivanje

en: Editing Permissions
hr: Uređivanje dozvola

en: Editing can't be granted to non-users.
hr: Uređivanje se ne može dodijeliti ne-korisnicima.

en: Editor Options
hr: Opcije uređivača

en: Editors
hr: Urednici

en: Elementor editor integration
hr: Integracija Elementor urednika

en: Eliminate extra filtering queries on Nav Menu update, even for non-Administrators
hr: Eliminirajte dodatne filtracijske upite na ažuriranju izbornika navigacije, čak i za ne-administratore

en: Enable
hr: Omogući

en: Enable Circles
hr: Omogući krugove

en: Enable metabox on %s editing screen
hr: Omogući metabox na ekranu za uređivanje %s

en: Enable on Permissions screen
hr: Omogući na zaslonu dozvola

en: Enable post contributors or authors with pp_set_edit_permissions capability to set editing Permissions on posts authored by others
hr: Omogući doprinositeljima postova ili autorima s pp_set_edit_permissions sposobnošću da postave dopuštenja za uređivanje na postovima koje su napisali drugi

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Enabled:
hr: Omogućeno:

en: Enforce distinct edit, delete capability requirements for Media
hr: Provedi posebne zahtjeve za uređivanje i brisanje za Medije

en: Event post permissions
hr: Dopuštenja za postove događaja

en: Event taxonomy controls
hr: Kontrole taksonomije događaja

en: Events
hr: Događaji

en: Everyone
hr: Svi

en: Excerpt Only
hr: Samo izvadak

en: Exclude restricted posts from XML sitemaps to maintain proper SEO indexing.
hr: Isključi ograničene objave iz XML sitemapa za održavanje pravilnog SEO indeksiranja.

en: Expand access to allow specified items regardless of role capabilities or restrictions.
hr: Proširite pristup kako biste omogućili navedene stavke bez obzira na mogućnosti ili ograničenja uloga.

en: Extra Roles
hr: Dodatne uloge

en: Extra Roles %1$s(for this user)%2$s
hr: Dodatne uloge %1$s(za ovog korisnika)%2$s

en: Extra Roles %1$s(from primary role or %2$sgroup membership%3$s)%4$s
hr: Dodatne uloge %1$s(iz glavne uloge ili %2$sgroup membership%3$s)%4$s

en: Extra Roles %1$s(from primary role or group membership)%2$s
hr: Dodatne uloge %1$s(iz primarne uloge ili članstva u grupi)%2$s

en: Extra Roles assignment available for {All} and {Anonymous} metagroups
hr: Dostupna dodatna dodjela uloga za metagrupe {All} i {Anonymous}

en: Extra Roles cause "_posts" capabilities in the Pattern Role (Author, Editor, etc.) to be assigned for the selected post type. Enable this setting to also include all other capabilities in the Pattern Role.
hr: Dodatne uloge uzrokuju da se "_posts" ovlasti u Uzorku uloge (Autor, Urednik, itd.) dodijele za odabranu vrstu posta. Omogućite ovu postavku kako biste uključili sve ostale ovlasti u Uzorku uloge.

en: Extra Roles on User Profile
hr: Dodatne uloge na profilu korisnika

en: Feature Moved
hr: Značajka premještena

en: Featured Image:
hr: Istaknuta slika:

en: Features
hr: Značajke

en: Feed Replacement Text (use %permalink% for post URL)
hr: Tekst za zamjenu u feedu (koristite %permalink% za URL objave)

en: Feed Replacement Text:
hr: Tekst zamjene za feed:

en: Fewest Users
hr: Najmanje korisnika

en: Fields
hr: Polja

en: File Access
hr: Pristup datotekama

en: File Access key with on-demand regeneration
hr: Ključ za pristup datotekama s regeneracijom na zahtjev

en: Filter Menu Items
hr: Filtriraj stavke izbornika

en: Filter priority for 'get_pages' filter (default: 1)
hr: Prioritet filtriranja za 'get_pages' filtriranje (zadano: 1)

en: Filter search results based on View Permissions for secure content discovery.
hr: Filtrirajte rezultate pretraživanja na temelju Dozvola Pregleda za sigurno otkrivanje sadržaja.

en: Filters direct file access, based on user's access to post(s) which the file is attached to. No additional configuration required. Creates/modifies .htaccess file in uploads folder (and in main folder for multisite).
hr: Filtrira izravni pristup datotekama, na temelju pristupa korisnika postovima na koje je datoteka pridružena. Nema dodatne konfiguracije potrebne. Kreira/modificira .htaccess datoteku u mapi za učitavanje (i u glavnoj mapi za multisite).

en: Find Users by %s
hr: Pronađi korisnike po %s

en: First Name
hr: Ime

en: Font Size (px):
hr: Veličina fonta (px):

en: For Statuses
hr: Za statuse

en: For Teaser compatibility, prevent the pp_permissions argument from being appended to redirects
hr: Za kompatibilnost s Teaserom, spriječi da se argument pp_permissions dodaje preusmjeravanjima

en: For Teaser compatibility, specify a redirect argument to use instead of redirect_to
hr: Za kompatibilnost s Teaserom, navedi argument za preusmjeravanje koji će se koristiti umjesto redirect_to

en: For Teaser compatibility, specify an additional redirect argument other than redirect_to
hr: Za kompatibilnost s Teaserom, navedi dodatni argument za preusmjeravanje osim redirect_to

en: For additional fields, define constant PP_USER_SEARCH_META_FIELDS
hr: Za dodatna polja, definirajte konstantu PP_USER_SEARCH_META_FIELDS

en: For legacy Nav Menus, hide empty nav menu div
hr: Za naslijeđene navigacijske izbornike, sakrij prazni div navigacijskog izbornika

en: For non-Administrators, new Nav Menu items default to being a child of first editable item
hr: Za ne-administratore, nove stavke izbornika navigacije prema zadanim postavkama su djeca prve stavke koja se može uređivati

en: For performance, change the get_pages() database query to return only a subset of fields, excluding post_content
hr: Za performanse, promijeni get_pages() upit na bazi podataka da vrati samo podskup polja, isključujući post_content

en: For specialized Media Library permissions, enable the Editing Permissions feature.
hr: Za specijalizirane dozvole Medijske biblioteke, omogućite značajku Dozvole za uređivanje.

en: Force detection of WP user roles which are appended dynamically but not stored to the WP database.
hr: Primoraj detekciju WP korisničkih uloga koje se dinamički dodaju ali nisu pohranjene u WP bazu podataka.

en: Forum access controls
hr: Kontrole pristupa forumu

en: Forum-specific permissions
hr: Dozvole specifične za forum

en: Forum-specific permissions for bbPress with detailed control over forum access and participation.
hr: Specifične dozvole za forum za bbPress s detaljnom kontrolom pristupa i sudjelovanja na forumu.

en: Front End
hr: Prednji kraj

en: Front-end visibility restrictions
hr: Ograničenja vidljivosti na prednjem kraju

en: Full Content
hr: Cijeli sadržaj

en: Full editing access for all post types. Also gives the ability to edit Permissions for user roles.
hr: Puni pristup uređivanju za sve vrste objava. Također omogućuje uređivanje dozvola za korisničke uloge.

en: Further details for your installation:
hr: Daljnji detalji za vašu instalaciju:

en: General
hr: Opće

en: Generate posts for user roles that you select
hr: Generirajte objave za uloge korisnika koje odaberete

en: Get advanced integration features with Nginx, FTP, and more
hr: Dobijte napredne značajke integracije s Nginx, FTP i više

en: Go Pro for time-limited group membership
hr: Idi na Pro za članstvo u grupi s vremenskim ograničenjem

en: Go to %s
hr: Idite na %s

en: Group
hr: Grupa

en: Group Members
hr: Članovi grupe

en: Group Restrictions are not available because of a constant definition
hr: Ograničenja grupa nisu dostupna zbog definicije konstante

en: Group created.
hr: Grupa je kreirana.

en: Group membership grants access to content of your choice
hr: Članstvo u grupi omogućava pristup sadržaju po tvom izboru

en: Group restrictions are not recommended.
hr: Grupne restrikcije se ne preporučuju.

en: Group updated.
hr: Grupa ažurirana.

en: Group-based content permissions
hr: Dopuštenja sadržaja temeljenog na grupama

en: Groups
hr: Grupe

en: HTML Element IDs:
hr: HTML ID-evi elemenata:

en: HTTP status code to send when file access is blocked
hr: HTTP status kod koji treba poslati kada je pristup datotekama blokiran

en: Has Extra Roles
hr: Ima dodatne uloge

en: Has Permissions
hr: Ima dozvole

en: Has Permissions Set Directly
hr: Ima dozvole postavljene izravno

en: Has Specific Permissions
hr: Ima specifične dozvole

en: Hidden Content Teaser
hr: Skrivena najava sadržaja

en: Hide
hr: Sakrij

en: Hide Featured Image when Teaser is applied
hr: Sakrij istaknutu sliku kada je primijenjena najava

en: Hide Groups
hr: Sakrij grupe

en: Hide Private Posts if user doesn't have access
hr: Sakrij privatne objave ako korisnik nema pristup

en: Hide auto-assigned Sub-%s Permissions
hr: Sakrij automatski dodijeljene Sub-%s dozvole

en: Hide featured image when teaser is applied
hr: Sakrij istaknutu sliku kada je teaser primijenjen

en: Hide for Custom Visibility
hr: Sakrij za prilagođenu vidljivost

en: Hide links if user doesn't have access
hr: Sakrij veze ako korisnik nema pristup

en: Hierarchical content controls
hr: Hijerarhijske kontrole sadržaja

en: If auto-assign term setting is enabled, apply it even if user does not have term assignment limitations
hr: Ako je postavka automatskog dodjeljivanja pojma omogućena, primijenite je čak i ako korisnik nema ograničenja za dodjelu pojma

en: If checked, pages blocked from the "All" or "Logged In" groups will still be listed to Administrators.
hr: Ako je označeno, stranice blokirane iz "Sve" ili "Prijavljeni" grupa će još uvijek biti navedene administratorima.

en: If disabled, manually "blocked" posts can be unblocked by specific Category / Term Permissions.
hr: Ako je onemogućeno, ručno "blokirane" objave mogu se deblokirati putem specifičnih Dozvola za Kategorije / Pojmove.

en: If enabled, corresponding Media edit and delete capabilities must be added to existing roles.
hr: Ako je omogućeno, odgovarajuće mogućnosti uređivanja i brisanja Medija moraju se dodati postojećim ulogama.

en: If enabled, users cannot create new tags for a post unless they have the edit_tags capability. You can manage this with Capabilities > Capabilities > Taxonomies for any role.
hr: Ako je omogućeno, korisnici ne mogu stvoriti nove oznake za objavu osim ako nemaju mogućnost edit_tags. Ovo možete upravljati s Mogućnosti > Mogućnosti > Taksonomije za bilo koju ulogu.

en: If enabled, users cannot create new tags for a post unless they have the edit_tags capability. You can manage this with a WordPress role editor like PublishPress Capabilities.
hr: Ako je omogućeno, korisnici ne mogu stvoriti nove oznake za objavu osim ako nemaju mogućnost edit_tags. Ovo možete upravljati s uređivačem uloga WordPress-a kao što je PublishPress Capabilities.

en: If group editing is allowed, can also modify group membership.
hr: Ako je uređivanje grupa dozvoljeno, također se može mijenjati članstvo u grupi.

en: If one of the default roles is deleted from the WP database, it will remain available as a pattern role with default WP capabilities (but can be disabled here).
hr: Ako se jedna od zadane uloge izbriše iz WP baze podataka, ostat će dostupna kao obrazac uloge s zadanim WP mogućnostima (ali se može onemogućiti ovdje).

en: If propagating permissions are assigned to a page branch, overwrite any explicitly assigned permissions in sub-pages
hr: Ako su dopuštenja za propagaciju dodijeljena grani stranice, prepiši svaka izričito dodijeljena dopuštenja u podstranicama

en: If some pages have been suppressed from get_pages() results, change child pages' corresponding post_parent values to a visible ancestor
hr: Ako su neke stranice potisnute iz get_pages() rezultata, promijeni odgovarajuće post_parent vrijednosti podređenih stranica na vidljivog pretka

en: If some terms have been suppressed from get_terms() results, change child terms' corresponding parent values to a visible ancestor
hr: Ako su neki pojmovi potisnuti iz get_terms() rezultata, promijeni odgovarajuće vrijednosti roditelja podređenih pojmova na vidljivog pretka

en: If the user is blocked from reading posts in a category, also block access to category archive page.
hr: Ako je korisniku blokiran pristup čitanju objava u kategoriji, također blokirajte pristup stranici arhive kategorije.

en: If this setting is disabled, you can enable a role by giving it capabilities: list_others_posts, list_others_published_pages, etc.
hr: Ako je ova postavka onemogućena, možete omogućiti ulogu dajući joj ovlasti: list_others_posts, list_others_published_pages, itd.

en: If user cannot generally save pages to top level but a page they are editing is already there, allow it to stay at top level even if not yet published
hr: Ako korisnik ne može općenito spremiti stranice na gornju razinu, ali je stranica koju uređuje već tamo, dopustite joj da ostane na gornjoj razini čak i ako još nije objavljena

en: If user has Nav Menu management capabilities but can't 'edit_theme_options', strip link out of wp-admin Appearance Menu instead of linking it to nav-menus
hr: Ako korisnik ima mogućnosti upravljanja izbornikom navigacije, ali ne može 'edit_theme_options', uklonite vezu iz wp-admin izbornika Izgled umjesto da je povežete s navigacijskim izbornicima

en: If you like %s, please leave us a %s rating. Thank you!
hr: Ako vam se sviđa %s, molimo vas da nam ostavite %s ocjenu. Hvala vam!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
hr: Ako trebate pomoć ili imate zahtjev za novu značajku, javite nam.

en: Inactive
hr: Neaktivan

en: Include scheduled posts in the posts query if user can edit them
hr: Uključi zakazane objave u upit objava ako ih korisnik može uređivati

en: Insert a login form by using %s[login_form]%s shortcode.
hr: Umetnite obrazac za prijavu pomoću %s[login_form]%s kratkog koda.

en: Installation History
hr: Povijest Instalacije

en: Integration Active
hr: Integracija aktivna

en: Integration with ACF, bbPress, BuddyPress, Relevanssi, WPML and other plugins; enhanced Multisite support.
hr: Integracija s ACF, bbPress, BuddyPress, Relevanssi, WPML i drugim dodacima; poboljšana podrška za Multisite.

en: Integration with permission groups
hr: Integracija s grupama dozvola

en: Integrations
hr: Integracije

en: Invalid group ID.
hr: Nevažeći ID grupe.

en: Invalid user ID.
hr: Nevažeći ID korisnika.

en: Knowledge Base
hr: Baza znanja

en: Language-specific content access
hr: Pristup sadržaju specifičnom za jezik

en: Last Name
hr: Prezime

en: Learn More
hr: Saznajte više

en: Leave Media Library with normal access criteria based on user's role capabilities
hr: Ostavi Medijsku biblioteku s normalnim kriterijima pristupa temeljenim na sposobnostima korisničkih uloga

en: Leave terms with no readable posts on WP Navigation Menus
hr: Ostavi pojmove bez čitljivih objava na WP navigacijskim izbornicima

en: Leave unreadable posts on WP Navigation Menus
hr: Ostavi nečitljive objave na WP navigacijskim izbornicima

en: Left
hr: Lijevo

en: Legacy
hr: Nasljedni

en: Legacy compatibility: front end term filters are not applied on some sites.
hr: Nasljedna kompatibilnost: filtri termina na prednjem kraju se ne primjenjuju na nekim stranicama.

en: License
hr: Licenca

en: Limit access based on post authorship and group membership for more granular permissions control.
hr: Ograničite pristup na temelju autorstva objava i članstva u grupama za precizniju kontrolu dozvola.

en: Limit attachment access by post permissions
hr: Ograničite pristup privitcima prema dozvolama objava

en: Limit front-end category / term filtering
hr: Ograniči filtriranje kategorija / pojmova na prednjem dijelu

en: Limit to
hr: Ograniči na

en: Limit to:
hr: Ograniči na:

en: Limited Editing Elements
hr: Ograničeni elementi uređivanja

en: Limited Editing Elements feature has moved to <a href="%s">Capabilities > Editor Features</a>.
hr: Značajka Ograničeni elementi uređivanja premještena je na <a href="%s">Mogućnosti > Značajke uređivača</a>.

en: Limited Editing Elements feature requires <a href="%s" target="_blank">PublishPress Capabilities</a> plugin.
hr: Značajka Ograničeni elementi uređivanja zahtijeva <a href="%s" target="_blank">PublishPress Capabilities</a> dodatak.

en: Limited User Editors can assign their own role
hr: Ograničeni korisnički urednici mogu dodijeliti svoju vlastitu ulogu

en: List Files
hr: Prikaži datoteke

en: List and Single view
hr: Popis i pojedinačni prikaz

en: List other user's uneditable posts
hr: Prikaži neuredive objave drugih korisnika

en: List other users' files if attached to a editable post
hr: Popis datoteka drugih korisnika ako su pridružene uređivom postu

en: List other users' files if attached to a viewable post
hr: Prikaži datoteke drugih korisnika ako su povezane s pregledivim postom

en: List other users' unattached files by default
hr: Zadano prikaži nepovezane datoteke drugih korisnika

en: Listed permissions are those assigned for the "%1$s" type. You can also %2$sdefine universal %3$s permissions which apply to all related post types%4$s.
hr: Navedene dozvole su one dodijeljene za vrstu "%1$s". Također možete %2$sdefinirati univerzalne %3$s dozvole koje se primjenjuju na sve povezane tipove objava%4$s.

en: Live Preview
hr: Živi prikaz

en: Lock custom menu items
hr: Zaključaj prilagođene stavke izbornika

en: Logged In
hr: Prijavljen

en: Logged In Users
hr: Prijavljeni korisnici

en: Logged in Users:
hr: Prijavljeni korisnici:

en: Login Notice Message
hr: Poruka obavijesti o prijavi

en: Login State
hr: Stanje Prijave

en: Make Unattached Files Private
hr: Učini nepovezane datoteke privatnima

en: Make search function on the post selection metabox look at post content
hr: Omogući funkciju pretraživanja u metaboxu odabira objava da gleda sadržaj objave

en: Make search function on the post selection metabox look at post excerpt
hr: Omogući funkciju pretraživanja u metaboxu odabira objava da gleda izvadak objave

en: Make unattached files private
hr: Učinite neprivitak datoteke privatnima

en: Manage PublishPress Permissions plugin settings.
hr: Upravljajte postavkama PublishPress Permissions dodatka.

en: Manage members in Custom Groups.
hr: Upravljaj članovima u prilagođenim grupama.

en: Manage other user's Permissions. Also grants capabilities for all post types and statuses.
hr: Upravljajte dozvolama drugih korisnika. Također dodjeljuje mogućnosti za sve vrste i statusa objava.

en: Management
hr: Upravljanje

en: Max
hr: Maks

en: Max number of hierarchical posts / terms to display at one time (per page)
hr: Maksimalni broj hijerarhijskih objava / pojmova koji se prikazuju u jednom trenutku (po stranici)

en: Max number of non-hierarchical posts / terms to display at one time (per page)
hr: Maksimalan broj ne-hijerarhijskih postova / pojmova koji se prikazuju u jednom trenutku (po stranici)

en: Max number of specific permissions to insert in a single database query (default 1000)
hr: Maksimalan broj specifičnih dopuštenja za umetanje u jedan upit baze podataka (zadano 1000)

en: Media File Protection
hr: Zaštita medijskih datoteka

en: Media Library
hr: Medijska knjižnica

en: Member since:
hr: Član od:

en: Membership
hr: Članstvo

en: Membership Notifications
hr: Obavijesti o članstvu

en: Message for Blocked Users
hr: Poruka za blokirane korisnike

en: Metabox disabled
hr: Metabox onemogućen

en: Metabox enabled
hr: Metabox omogućen

en: Mirror to %s
hr: Ogledaj na %s

en: Mirror to %s %s
hr: Ogledaj na %s %s

en: Miscellaneous
hr: Razno

en: Modify permissions for these Post Types:
hr: Modificiraj dozvole za ove tipove objava:

en: Modify permissions for these Taxonomies:
hr: Modificiraj dozvole za ove klasifikacije:

en: Modify viewing or editing access
hr: Izmijeni pristup gledanju ili uređivanju

en: Most Users
hr: Najviše korisnika

en: Multilang
hr: Višejezično

en: Multilingual
hr: Višejezično

en: Multilingual permission management
hr: Upravljanje višjezikačkim dozvolama

en: Multilingual support with permission synchronization across content translations.
hr: Podrška za više jezika s sinkronizacijom dozvola kroz prijevode sadržaja.

en: Name
hr: Ime

en: Name (A-Z)
hr: Ime (A-Z)

en: Name (Z-A)
hr: Ime (Z-A)

en: Name:
hr: Ime:

en: Nav Menu (Block)
hr: Navigacijski izbornik (blok)

en: Nav Menu (Legacy)
hr: Izbornik (nasljedstvo)

en: Nav Menu Editing
hr: Uređivanje izbornika

en: Nav Menus (Block)
hr: Navigacijski izbornici (Blok)

en: Nav Menus (Legacy)
hr: Navigacijski izbornici (nasljedni)

en: Navigation Menus:
hr: Navigacijski izbornici:

en: Need Permissions Support?
hr: Trebate podršku za dozvole?

en: Nested Pages
hr: Ugniježdene stranice

en: Network-Wide Settings
hr: Postavke za cijelu mrežu

en: Never modify the parent value in the get_terms() result set, even if some terms have been suppressed
hr: Nikada ne mijenjaj roditeljsku vrijednost u get_terms() skupu rezultata, čak i ako su neki pojmovi potisnuti

en: Never modify the post_parent value in the get_pages() result set, even if some pages have been suppressed
hr: Nikada ne mijenjaj post_parent vrijednost u get_pages() skupu rezultata, čak i ako su neke stranice potisnute

en: New Revision
hr: Nova revizija

en: New group created.
hr: Nova grupa kreirana.

en: Nginx integration support
hr: Podrška za Nginx integraciju

en: Nickname
hr: Nadimak

en: No Action selected!
hr: Nema odabrane radnje!

en: No Custom Group
hr: Nema prilagođene grupe

en: No Qualification selected!
hr: Nema odabrane kvalifikacije!

en: No Teaser
hr: Nema teaser-a

en: No items selected!
hr: Nema odabranih stavki!

en: No matching groups were found.
hr: Nema pronađenih odgovarajućih grupa.

en: No matching roles were found.
hr: Nema pronađenih odgovarajućih uloga.

en: No redirect
hr: Bez preusmjeravanja

en: No results found.
hr: Nema pronađenih rezultata.

en: No role exceptions set
hr: Nema iznimki uloga

en: No specific user permissions. Use the search box to add users.
hr: Nema specifičnih dozvola za korisnike. Koristite okvir za pretraživanje za dodavanje korisnika.

en: No statuses selected!
hr: Nema odabranih statusa!

en: No teaser will be applied
hr: Nema teaser-a koji će biti primijenjen

en: No user/group specified.
hr: Nema specificiranih korisnika/grupa.

en: No users selected
hr: Nema odabranih korisnika

en: Non-Administrators can set Editing Permissions for their editable posts
hr: Ne-administratori mogu postaviti dozvole za uređivanje za svoje uređive objave

en: Non-Administrators can set Reading Permissions for their editable posts
hr: Ne-administratori mogu postaviti dozvole za čitanje za svoje uređive objave

en: None. All %ss will be hidden by default.
hr: Nema. Sve %ss će biti sakrivene prema zadanim postavkama.

en: Not Logged In
hr: Nije prijavljen

en: Not Logged In Users
hr: Korisnici koji nisu prijavljeni

en: Not Logged In:
hr: Niste prijavljeni:

en: Note:
hr: Napomena:

en: Note: BuddyPress Groups and other externally defined groups are not listed here, even if they modify permissions
hr: Napomena: BuddyPress grupe i druge vanjski definirane grupe nisu ovdje navedene, čak i ako modificiraju dozvole

en: Note: Groups and Roles are always displayed on the Edit User screen.
hr: Napomena: Grupe i Uloge uvijek se prikazuju na ekranu Uređivanje korisnika.

en: Note: Groups are a more flexible alternative to user roles. You can create groups of users and give or deny them access to areas of your site.
hr: Napomena: Grupe su fleksibilnija alternativa korisničkim ulogama. Možete kreirati grupe korisnika i dati ili uskratiti im pristup područjima vaše stranice.

en: Notes
hr: Bilješke

en: Notes regarding Pattern Roles
hr: Bilješke o ulogama obrasca

en: On Users listing, Permission groups in custom column are list filter links instead of group edit links
hr: Na popisu korisnika, grupe dopuštenja u prilagođenoj koloni su veze za filtriranje umjesto veza za uređivanje grupa

en: On the Pages screen, satisfy a missing edit_private_pages capability by listing uneditable private pages.
hr: Na ekranu stranica, zadovoljite nedostajuću mogućnost edit_private_pages prikazivanjem neuredivih privatnih stranica.

en: On the Posts screen, satisfy a missing edit_others_posts capability by listing other user's uneditable posts.
hr: Na ekranu objava, zadovoljite nedostajuću mogućnost edit_others_posts prikazivanjem neuredivih objava drugih korisnika.

en: On the Posts screen, satisfy a missing edit_posts capability by listing uneditable drafts.
hr: Na ekranu objava, zadovoljite nedostajuću mogućnost edit_posts prikazivanjem neuredivih nacrta.

en: On the site front end, display teaser text for unreadable posts instead of hiding them.
hr: Na prednjem kraju stranice, prikažite tekst za uvid za nečitljive postove umjesto da ih skrivajte.

en: On the site front end, replace non-readable content with placeholder text. Can be enabled for any post type. Custom filters are provided but no programming is required for basic usage.
hr: Na prednjem kraju stranice, zamijenite nečitljiv sadržaj s tekstom za zamjenu. Može se omogućiti za bilo koju vrstu postova. Pruženi su prilagođeni filteri, ali nije potrebno programiranje za osnovnu upotrebu.

en: Only one group is selectable on Add User screen
hr: Samo jedna grupa se može odabrati na ekranu Dodaj korisnika

en: Only one group is selectable on Edit User screen
hr: Samo jedna grupa se može odabrati na ekranu Uredi korisnika

en: Operation
hr: Operacija

en: Optimize your site with advanced privacy and performance controls
hr: Optimizirajte svoju stranicu s naprednim kontrolama privatnosti i performansi

en: Options
hr: Opcije

en: Order Page Parent dropdown by Title
hr: Poredaj roditeljski padajući izbornik stranice prema naslovu

en: Other plugins (or deactivation of PublishPress Permissions) can prevent sub-page permissions from being properly applied when a new sub-page is created.
hr: Ostali dodaci (ili deaktivacija PublishPress Permissions) mogu spriječiti pravilno primjenjivanje dopuštenja pod-stranica kada se nova pod-stranica kreira.

en: Other users will be unable to publish new top-level pages (Parent = "Main Page"), or move a published page from "Main Page" to a different Parent.
hr: Ostali korisnici neće moći objaviti nove glavne stranice (Roditelj = "Glavna stranica"), niti premjestiti objavljenu stranicu s "Glavne stranice" na drugog roditelja.

en: PHP Version: %s
hr: PHP verzija: %s

en: Padding (px):
hr: Razmak (px):

en: Page Approved
hr: Stranica odobrena

en: Page Authors, Editors and Administrators
hr: Autori, Urednici i Administratori stranice

en: Page Editors and Administrators
hr: Urednici i Administratori stranice

en: Page Parent selection for editable pages only
hr: Odabir roditeljske stranice samo za uređive stranice

en: Page Structure
hr: Struktura stranice

en: Pages and custom post types are available in %sPRO%s
hr: Stranice i prilagođeni tipovi objava su dostupni u %sPRO%s

en: Pages can be set or removed from Top Level by:
hr: Stranice se mogu postaviti ili ukloniti iz glavne razine putem:

en: Pattern ID:
hr: ID predloška:

en: Pattern Role
hr: Uloga obrasca

en: Pattern Roles convert 'post' capabilities to the corresponding type-specific capability.  In a normal WP installation, this is the easiest solution.
hr: Uzorak uloga pretvara sposobnosti 'objava' u odgovarajuću specifičnu sposobnost. U normalnoj WP instalaciji, ovo je najlakše rješenje.

en: Performance: Don't filter category / tag counts
hr: Performanse: Ne filtriraj broj kategorija / oznaka

en: Permission Group
hr: Grupa dozvola

en: Permission Groups
hr: Grupne dozvole

en: Permission Groups on User Profile
hr: Grupe dozvola na profilu korisnika

en: Permission already selected!
hr: Dozvola već odabrana!

en: Permission synchronization across translations
hr: Usklađivanje dozvola kroz prijevode

en: Permission-aware XML sitemaps
hr: XML sitemapi sa sviješću o dozvolama

en: Permission-aware indexing
hr: Indeksiranje s podrškom za dozvole

en: Permission-aware nested view
hr: Pogled s podrškom za dozvole

en: Permission-aware search results
hr: Rezultati pretraživanja s podrškom za dozvole

en: Permission-aware tree view
hr: Pregled stabla svjestan dopuštenja

en: Permissions
hr: Dozvole

en: Permissions & Access
hr: Dopuštenja & Pristup

en: Permissions Capabilities
hr: Kapaciteti dozvola

en: Permissions Documentation
hr: Dokumentacija o dozvolama

en: Permissions Pro was previously active. You are now running the free version, with fewer features.
hr: Permissions Pro je prethodno bio aktivan. Sada koristite besplatnu verziju, s manje značajki.

en: Permissions Settings
hr: Postavke Dozvola

en: Permissions converted. Reload form to view newly saved permissions.
hr: Dozvole su konvertirane. Ponovno učitaj obrazac da biste vidjeli nove spremljene dozvole.

en: Permissions mirrored. Reload form to view newly saved permissions.
hr: Dozvole su odražene. Ponovno učitaj obrazac da biste vidjeli nove spremljene dozvole.

en: Permissions screen disabled
hr: Zaslon dozvola onemogućen

en: Permissions screen enabled
hr: Zaslon dozvola omogućen

en: Permissions setting 'Pages can be set or removed from Top Level by' applies to 'page' type only
hr: Postavka dozvola 'Stranice se mogu postaviti ili ukloniti iz gornje razine od' odnosi se samo na 'stranicu'

en: Permissions to enable access are not available because of a constant definition
hr: Dozvole za omogućavanje pristupa nisu dostupne zbog definicije konstante

en: Permissions&hellip;
hr: Dozvole&hellip;

en: Permissions: %1$s %2$s in this %3$s
hr: Dozvole: %1$s %2$s u ovom %3$s

en: Permissions: %1$s all content in this %2$s for All Post Types
hr: Dozvole: %1$s sav sadržaj u ovom %2$s za sve vrste objava

en: Permissions: %1$s in %2$s
hr: Dozvole: %1$s u %2$s

en: Permissions: %1$s this %2$s
hr: Dozvole: %1$s ovaj %2$s

en: Permissions: %1$s this %2$s for All Post Types
hr: Dozvole: %1$s ovu %2$s za sve tipove objava

en: Permissions: %s
hr: Dozvole: %s

en: Permissions: %s this %s
hr: Dozvole: %s ovaj %s

en: Permissions: Assign Terms to this %s
hr: Dozvole: Dodijelite Pojmove ovom %s

en: Permissions: Assign this %2$s for All Post Types
hr: Dozvole: Dodijeli ovaj %2$s za sve vrste objava

en: Permissions: Assign this %2$s to %3$s
hr: Dozvole: Dodijeli ovaj %2$s %3$s

en: Permissions: Select this %1$s as Parent for All Post Types
hr: Dozvole: Odaberite ovaj %1$s kao roditelja za sve tipove objava

en: Permissions: Select this %s as Parent
hr: Dozvole: Odaberite ovaj %s kao Roditelja

en: Please enter a group name.
hr: Molimo unesite naziv grupe.

en: Please select a bulk action first.
hr: Molimo najprije odaberite akciju u masovnom postupku.

en: Please select at least one item.
hr: Molimo odaberite barem jednu stavku.

en: Please upgrade PublishPress Authors to version 3.8.0 or later for Permissions integration.
hr: Molimo nadogradite PublishPress Autore na verziju 3.8.0 ili noviju za integraciju dozvola.

en: Post Approved
hr: Objava odobrena

en: Post Capabilities
hr: Postavke postova

en: Post Meta fields to copy when using 'Add Author Page' dropdown on Users screen
hr: Post Meta polja za kopiranje kada koristite 'Dodaj stranicu autora' padajući izbornik na ekranu korisnika

en: Post Statuses for Editorial Workflow
hr: Statusi Izdanja za Urednički Radni Tok

en: Post Type
hr: Tip objave

en: Post Types
hr: Tipovi objava

en: Post Visibility Statuses
hr: Statusi Vidljivosti Izdanja

en: Post-specific Permissions take priority
hr: Dozvole specifične za objavu imaju prioritet

en: Post-specific and category-specific permissions for creation and editing.
hr: Dozvole specifične za objavu i kategoriju za kreiranje i uređivanje.

en: Posts / Pages Listing
hr: Popis postova / stranica

en: Posts Teaser
hr: Izdanje Teaser

en: Prevent creation or editing of custom items for non-Administrators who lack edit_theme_options capability.
hr: Spriječite stvaranje ili uređivanje prilagođenih stavki za ne-administratore koji nemaju mogućnost edit_theme_options.

en: Prevent editing files if attached to a non-editable post
hr: Spriječi uređivanje datoteka ako su povezane s postom koji se ne može uređivati

en: Prevent non-Administrators from adding new Nav Menu items to top level (add below existing editable items instead)
hr: Spriječite ne-administratore da dodaju nove stavke izbornika navigacije na gornju razinu (dodajte ispod postojećih stavki koje se mogu uređivati)

en: Prevent non-Administrators with user editing permissions from editing a higher-level user or assigning a role higher than their own.
hr: Spriječite ne-administratore s dozvolama za uređivanje korisnika da uređuju korisnika višeg nivoa ili dodijele ulogu višu od vlastite.

en: Primary Role:
hr: Primarna uloga:

en: Privacy & Performance
hr: Privatnost i performanse

en: Private Posts:
hr: Privatne objave:

en: Pro Feature
hr: Pro značajka

en: Process externally uploaded files
hr: Obradite vanjske učitane datoteke

en: Produce posts for users when they register
hr: Producirajte objave za korisnike kada se registriraju

en: Product category controls
hr: Kontrole kategorija proizvoda

en: Product permissions
hr: Dozvole za proizvode

en: Promo file not found.
hr: Promo datoteka nije pronađena.

en: PublishPress Permissions Version: %1$s %2$s
hr: PublishPress Permissions Verzija: %1$s %2$s

en: PublishPress Permissions allows you to enable or deny access to posts, pages, categories, tags and more.
hr: PublishPress Permissions omogućuje vam omogućavanje ili uskraćivanje pristupa postovima, stranicama, kategorijama, oznakama i više.

en: PublishPress Permissions needs directions. Please go to %1$sPermissions > Settings%2$s and indicate which Post Types and Taxonomies should be filtered.
hr: PublishPress Permissions treba upute. Molimo idite na %1$sDozvole > Postavke%2$s i označite koje vrste objava i taksonomije trebaju biti filtrirane.

en: PublishPress Permissions will not apply any Extra Roles or Permissions to limit or expand viewing or editing access.
hr: PublishPress dozvole neće primijeniti dodatne uloge ili dozvole za ograničavanje ili proširenje pristupa prikazivanju ili uređivanju.

en: PublishPress Statuses
hr: PublishPress Statusi

en: Publishing
hr: Objavljivanje

en: Purchase
hr: Kupite

en: Qualification
hr: Kvalifikacija

en: Quick edit integration
hr: Integracija brzog uređivanja

en: Read More
hr: Pročitaj više

en: Read More Notice
hr: Obavijest o čitanju više

en: Read More links, excerpts, and redirects are available in %sPRO%s
hr: Linkovi za Pročitaj više, sažeci i preusmjeravanja dostupni su u %sPRO%s

en: Ready to automatically generate posts for your users?
hr: Spremni za automatsko generiranje objava za svoje korisnike?

en: Ready to enhance your membership features?
hr: Spreman za poboljšanje značajki članstva?

en: Ready to secure your files?
hr: Spremni za osiguranje svojih datoteka?

en: Redirect
hr: Preusmjeri

en: Redirect Settings
hr: Postavke preusmjeravanja

en: Redirect functionality is available in PRO
hr: Funkcionalnost preusmjeravanja dostupna je u PRO verziji

en: Redirect to WordPress login
hr: Preusmjeri na WordPress prijavu

en: Redirect to a custom post
hr: Preusmjeri na prilagođenu objavu

en: Redirect to another post
hr: Preusmjeri na drugi post

en: Redirect users to another page when they try to access restricted content
hr: Preusmjeri korisnike na drugu stranicu kada pokušaju pristupiti ograničenom sadržaju

en: Redirection
hr: Preusmjeravanje

en: Reduce overhead of pages query (in get_pages() and wp-admin) by defaulting fields to a set list that does not include post_content
hr: Smanji preopterećenje upita za stranice (u get_pages() i wp-admin) postavljanjem polja na zadani popis koji ne uključuje post_content

en: Reduce overhead of wp-admin Media query by defaulting fields to a set list that does not include post_content
hr: Smanjite opterećenje wp-admin upita za Medije postavljanjem polja na unaprijed definirani popis koji ne uključuje post_content

en: Reduce overhead of wp-admin posts query by defaulting fields to a set list that does not include post_content
hr: Smanjite opterećenje wp-admin upita za postove postavljanjem polja na unaprijed definirani popis koji ne uključuje post_content

en: Reduce overhead of wp-admin query for specified custom post type by defaulting fields to a set list that does not include post_content
hr: Smanjite opterećenje wp-admin upita za određenu prilagođenu vrstu posta postavljanjem polja na unaprijed definirani popis koji ne uključuje post_content

en: Regardless of this setting, the pp_set_edit_permissions capability is also required.
hr: Bez obzira na ovu postavku, također je potrebna pp_set_edit_permissions sposobnost.

en: Regardless of this setting, the pp_set_view_permissions capability is also required.
hr: Bez obzira na ovu postavku, također je potrebna pp_set_view_permissions sposobnost.

en: Regulate access to Category archive pages
hr: Reguliraj pristup stranicama arhive kategorija

en: Reload form for further changes to this permission
hr: Ponovno učitaj obrazac za daljnje promjene ove dozvole

en: Reload form for further changes to this role
hr: Ponovno učitaj obrazac za daljnje promjene ove uloge

en: Remove
hr: Ukloni

en: Remove Selected
hr: Ukloni Odabrano

en: Remove custom permissions for user
hr: Ukloni prilagođene dozvole za korisnika

en: Remove selected users from Permission Group
hr: Ukloni odabrane korisnike iz grupe dozvola

en: Remove the "Private:" and "Protected" prefix from Post, Page titles.
hr: Uklonite prefiks "Privatno:" i "Zaštićeno" iz naslova Objave, Stranice.

en: Remove the custom permisisons for "%s"?
hr: Uklonite prilagođene dozvole za "%s"?

en: Remove unreadable Menu Items. If menu rendering problems occur with a third party plugin, disable this setting.
hr: Uklonite nečitljive stavke iz izbornika. Ako se pojave problemi s prikazivanjem izbornika s trećom stranom dodatka, onemogućite ovu postavku.

en: Replace Post Content With:
hr: Zamijeni sadržaj objave s:

en: Replace the post content entirely with custom content for users who don't have access.
hr: Potpuno zamijenite sadržaj objave prilagođenim sadržajem za korisnike koji nemaju pristup.

en: Request
hr: Zahtjev

en: Request Support
hr: Zatražite podršku

en: Restrict access by blocking specified items unless an "Enabled" exception is also stored.
hr: Ograničite pristup blokiranjem navedenih stavki osim ako je iznimka "Omogućeno" također pohranjena.

en: Restrict access by limiting role capabilities to apply only for specified items. Users still need capabilities in their main role or extra roles.
hr: Ograničite pristup ograničavanjem mogućnosti uloga koje se primjenjuju samo na navedene stavke. Korisnici i dalje trebaju mogućnosti u svojoj glavnoj ulozi ili dodatnim ulogama.

en: Restrict direct file requests based on user's access to the page a file is attached to.
hr: Ograničite izravne zahtjeve za datotekama na temelju pristupa korisnika stranici kojoj je datoteka pridružena.

en: Return to Menu Editor
hr: Povratak na Urednik izbornika

en: Revert to Defaults
hr: Vrati na zadane postavke

en: Review the selection below, and then click <strong>Save Permissions</strong>.
hr: Pregledajte odabir u nastavku, a zatim kliknite <strong>Spremi dozvole</strong>.

en: Review the selection below, and then click <strong>Save Roles</strong>.
hr: Pregledajte odabir u nastavku, a zatim kliknite <strong>Spremi uloge</strong>.

en: Revise
hr: Revidiraj

en: Revision
hr: Revizija

en: Revisor
hr: Revizor

en: Revisors
hr: Revizori

en: Right
hr: Desno

en: Role
hr: Uloga

en: Role Capabilities
hr: Mogućnosti uloga

en: Role Integration
hr: Integracija uloge

en: Role Usage
hr: Korištenje uloge

en: Role Usage edited.
hr: Korištenje uloga uređeno.

en: Role Usage updated.
hr: Korištenje uloga ažurirano.

en: Role Usage: %s
hr: Korištenje uloga: %s

en: Role already selected!
hr: Uloga već odabrana!

en: Role capabilities defined for other post types (i.e. 'edit_others_pages', 'edit_things') are ignored unless Role Usage is set to Direct Assignment.
hr: Sposobnosti uloga definirane za druge tipove objava (tj. 'edit_others_pages', 'edit_things') se ignoriraju osim ako je Upotreba uloga postavljena na Izravnu dodjelu.

en: Role-Based Synchronization
hr: Sinkronizacija temeljem uloga

en: Roles
hr: Uloge

en: Roles %1$s
hr: Uloge %1$s

en: Roles & Groups
hr: Uloge & Grupe

en: Roles and Permissions copied.
hr: Uloge i dopuštenja kopirana.

en: Roles assigned directly to the user
hr: Uloge dodijeljene izravno korisniku

en: Roles assigned to the user or one of their groups
hr: Uloge dodijeljene korisniku ili jednoj od njihovih grupa

en: Roles updated.
hr: Uloge ažurirane.

en: Save Changes
hr: Spremi promjene

en: Save Permissions
hr: Spremi dopuštenja

en: Save Roles
hr: Spremi uloge

en: Saving Permissions...
hr: Spremanje dozvola...

en: Saving Roles...
hr: Spremanje uloga...

en: Scheduled Change Notifications
hr: Zakazane obavijesti o promjenama

en: Scheduled Revision Monitors
hr: Zakazani monitori revizije

en: Search Custom Groups
hr: Pretraži prilagođene grupe

en: Search Groups
hr: Pretraži grupe

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
hr: Rezultati pretraživanja za &#8220;%s&#8221;

en: Search Results include Media
hr: Rezultati pretraživanja uključuju medije

en: Search Results:
hr: Rezultati pretraživanja:

en: Search Users
hr: Pretraži korisnike

en: Search and add users...
hr: Pretraži i dodaj korisnike...

en: Search by last name instead of display name
hr: Pretraživanje prema prezimenu umjesto prema prikazanom imenu

en: Search engine visibility controls
hr: Kontrole vidljivosti za tražilice

en: Search for a group
hr: Pretraži grupu

en: Search for a user
hr: Pretraži korisnika

en: Search for an author
hr: Pretraži autora

en: Search result filtering
hr: Filtriranje rezultata pretraživanja

en: Search roles and groups...
hr: Pretraži uloge i grupe...

en: Search roles...
hr: Pretraži uloge...

en: Secure content discovery
hr: Sigurno otkrivanje sadržaja

en: See other user's unattached file uploads in Media Library.
hr: Pogledaj nevezane prijenose datoteka drugih korisnika u Medijskoj biblioteci.

en: Select %s
hr: Odaberite %s

en: Select All
hr: Odaberi Sve

en: Select Permission Groups at User creation
hr: Odaberi grupe dozvola prilikom kreiranja korisnika

en: Select Post
hr: Odaberite objavu

en: Select Post Type to Configure
hr: Odaberite tip objave za konfiguraciju

en: Select a page
hr: Odaberite stranicu

en: Select as Parent
hr: Odaberi kao roditelja

en: Select terms
hr: Odaberite uvjete

en: Selected %s:
hr: Odabrano %s:

en: Selected users already have specified author page
hr: Odabrani korisnici već imaju navedenu stranicu autora

en: Selected:
hr: Odabrano:

en: Set "Manage This Term" permissions for specific terms.
hr: Postavite "Upravljanje ovim pojmom" dozvole za specifične pojmove.

en: Set "Set as Parent" Permissions for specific Categories or Terms.
hr: Postavi "Postavi kao roditelja" dozvole za specifične kategorije ili pojmove.

en: Set "Set as Parent" Permissions for specific Posts.
hr: Postavite dozvole "Postavi kao roditelja" za specifične postove.

en: Set "Set as Parent" permissions for specific Categories or Terms.
hr: Postavi dozvole "Postavi kao roditelja" za specifične Kategorije ili Pojmove.

en: Set "Set as Parent" permissions for specific Pages.
hr: Postavi dozvole "Postavi kao roditelja" za specifične Stranice.

en: Set Assign Term permissions.
hr: Postavi dozvole za dodjelu Pojmova.

en: Set Author to current user if autoset_post_author / autoset_page_author capability is assigned
hr: Postavi autora na trenutnog korisnika ako je dodijeljena sposobnost autoset_post_author / autoset_page_author

en: Set Copy Permissions for specific Posts.
hr: Postavite dopuštenja za kopiranje za određene postove.

en: Set Editing Permissions for specific Posts, Categories or Terms.
hr: Postavite dozvole za uređivanje za specifične postove, kategorije ili pojmove.

en: Set Editing permissions for specific Posts, Categories or Terms.
hr: Postavi dozvole za uređivanje specifičnih Objavljivanja, Kategorija ili Pojmova.

en: Set Permissions in Post or Term Editing Screen
hr: Postavite dozvole na ekranu za uređivanje objava ili pojmova

en: Set Revision Permissions for specific Posts, Categories or Terms.
hr: Postavite dozvole za reviziju za specifične postove, kategorije ili pojmove.

en: Set Term Assignment Permissions.
hr: Postavite dozvole za dodjelu pojmova.

en: Set Term Management Permissions.
hr: Postavite dozvole za upravljanje pojmovima.

en: Set Viewing Permissions for specific Posts, Categories or Terms.
hr: Postavite dozvole za gledanje za specifične postove, kategorije ili pojmove.

en: Set Viewing permissions for specific Posts, Categories or Terms.
hr: Postavi dozvole za pregled specifičnih Objavljivanja, Kategorija ili Pojmova.

en: Set membership expiration date
hr: Postavi datum isteka članstva

en: Set to Blocked
hr: Postavi na Blokirano

en: Set to Default
hr: Postavi na Zadano

en: Set to Enabled
hr: Postavi na Omogućeno

en: Set up posts for existing users
hr: Postavite objave za postojeće korisnike

en: Setting
hr: Postavka

en: Settings
hr: Postavke

en: Settings related to content editing permissions, provided by the %s module.
hr: Postavke vezane uz dozvole za uređivanje sadržaja, koje osigurava %s modul.

en: Shop manager
hr: Upravitelj trgovine

en: Show All
hr: Prikaži sve

en: Show Groups
hr: Prikaži grupe

en: Show a "Read More" link that requires login
hr: Prikaži link "Pročitaj više" koji zahtijeva prijavu

en: Show a teaser message or login prompt for protected content. Available in PublishPress Permissions Pro.
hr: Prikažite poruku uvoda ili upit za prijavu za zaštićeni sadržaj. Dostupno u PublishPress Permissions Pro.

en: Show featured image
hr: Prikaži istaknutu sliku

en: Show files uploaded by other users if they are attached to a post the user is allowed to edit.
hr: Prikaži datoteke koje su prenijeli drugi korisnici ako su pridružene objavi koju korisnik može uređivati.

en: Show files uploaded by others users if they are attached to a post the user is allowed to view.
hr: Prikaži datoteke koje su prenijeli drugi korisnici ako su pridružene objavi koju korisnik može vidjeti.

en: Show list of Permissions Pro features and screencasts
hr: Prikaži popis značajki Permissions Pro i screencastova

en: Show only the first
hr: Prikaži samo prve

en: Show the first X characters of the post content
hr: Prikaži prvih X znakova sadržaja posta

en: Show users all the files in the Media Library. Unchecking this box will hide media files that are uploaded by other users.
hr: Prikaži korisnicima sve datoteke u Medijskoj biblioteci. Poništavanje ove opcije će sakriti medijske datoteke koje su prenijeli drugi korisnici.

en: Single view only
hr: Samo jedan prikaz

en: Sitemap filtering for restricted content
hr: Filtriranje sitemapa za ograničeni sadržaj

en: Small Thumbnails Unfiltered
hr: Mali sličici bez filtra

en: Smart User Matching
hr: Pametno usklađivanje korisnika

en: Some term-limited editing configurations require this.
hr: Neke konfiguracije uređivanja s ograničenim pojmovima to zahtijevaju.

en: Sort by:
hr: Sortiraj po:

en: Specific Permissions
hr: Specifične dozvole

en: Specific Permissions %1$s
hr: Specifična dopuštenja %1$s

en: Specific Permissions %1$s(for this user)%2$s
hr: Specifične dozvole %1$s(za ovog korisnika)%2$s

en: Specific Permissions %1$s(from primary role or %2$sgroup membership%3$s)%4$s
hr: Specifična dopuštenja %1$s(iz glavne uloge ili %2$sgroup membership%3$s)%4$s

en: Specific Permissions (from primary role or group membership)
hr: Specifične dozvole (iz primarne uloge ili članstva u grupi)

en: Specific Permissions assigned directly to the user
hr: Specifična dopuštenja dodijeljena izravno korisniku

en: Specific Permissions assigned to the user or one of their groups
hr: Specifična dopuštenja dodijeljena korisniku ili jednoj od njihovih grupa

en: Specific Permissions updated.
hr: Specifična dopuštenja ažurirana.

en: Specific Permissions: additions ('Enabled') are not applied, cannot be assigned
hr: Specifična dopuštenja: dodaci ('Omogućeno') se ne primjenjuju, ne mogu se dodijeliti

en: Specific Permissions: no restrictions ('Blocked') can be applied to custom-defined groups
hr: Specifična dopuštenja: nema ograničenja ('Blokirano') koja se mogu primijeniti na korisnički definirane grupe

en: Specific Permissions: restrictions ('Blocked') take priority over additions ('Enabled')
hr: Specifične dozvole: ograničenja ('Blokirano') imaju prioritet nad dodacima ('Omogućeno')

en: Standard Statuses
hr: Standardni statusi

en: Standard statuses
hr: Standardni statusi

en: Status-based editing capabilities
hr: Mogućnosti uređivanja na temelju statusa

en: Status: Private
hr: Status: Privatno

en: Statuses
hr: Statusi

en: Stop users from editing files uploaded by other users unless they are attached to a post the user is allowed to edit.
hr: Onemogući korisnicima uređivanje datoteka koje su prenijeli drugi korisnici osim ako su pridružene objavi koju korisnik može uređivati.

en: Sub-%1$s Permissions are not separately listed.
hr: Pod-%1$s dozvole nisu posebno navedene.

en: Sub-%s
hr: Pod-%s

en: Sub-%s:
hr: Pod-%s:

en: Sub-Sections
hr: Pododjeljci

en: Submit Changes
hr: Podnesi promjene

en: Submit Changes to
hr: Podnesi promjene na

en: Submit Revision
hr: Podnesi reviziju

en: Submit Revision of
hr: Podnesi reviziju od

en: Submitted Revision
hr: Poslana revizija

en: Submitted Revision Editors
hr: Poslana revizija

en: Subscribers
hr: Pretplatnici

en: Supported Plugin Integration
hr: Podržana integracija dodatka

en: Supports content-specific permissions for editing, term assignment and page parent selection. In combination with other modules, supports workflow statuses, PublishPress and PublishPress Revisions.
hr: Podržava specifične dozvole za sadržaj za uređivanje, dodjelu termina i odabir roditeljske stranice. U kombinaciji s drugim modulima, podržava status rada, PublishPress i PublishPress Revizije.

en: Supports network (multisite) installs
hr: Podržava mrežne (multisite) instalacije

en: Suppress "Private: " Caption
hr: Sakrij "Privatno: " natpis

en: Synchronize User Posts
hr: Sinkroniziraj objave korisnika

en: Tag creation requires Tag edit capability
hr: Kreiranje oznaka zahtijeva mogućnost uređivanja oznaka

en: Target Post Type
hr: Ciljna vrsta objave

en: Target number of visible pages/terms, used for auto-determination of number of visible levels
hr: Ciljani broj vidljivih stranica/pojmovâ, koristi se za automatsko određivanje broja vidljivih razina

en: Taxonomies
hr: Klasifikacije

en: Teaser Application:
hr: Primjena teaser-a:

en: Teaser Message
hr: Teaser poruka

en: Teaser Message Style Customization
hr: Prilagodba stila poruke teasera

en: Teaser Message Style:
hr: Stil poruke teaser:

en: Teaser Settings
hr: Postavke Teasera

en: Teaser Settings for %s
hr: Teaser postavke za %s

en: Teaser Text
hr: Tekst najave

en: Teaser Text Configuration
hr: Konfiguracija teaser teksta

en: Teaser Type
hr: Tip najave

en: Teaser Type:
hr: Tip teaser-a:

en: Teaser text
hr: Teaser tekst

en: Template access controls
hr: Kontrole pristupa predlošcima

en: Template access restrictions
hr: Ograničenja pristupa predlošku

en: Term
hr: Pojam

en: Term Management
hr: Upravljanje pojmovima

en: Term permission integration
hr: Integracija dozvola termina

en: Term-based filtering
hr: Filtriranje na temelju pojmova

en: Terms
hr: Pojmovi

en: Text Color:
hr: Boja teksta:

en: The %s was saved, but you can no longer edit it.
hr: %s je spremljeno, ali ga više ne možete uređivati.

en: The 'posts' capabilities in a WP role determine its function as a Pattern Role for supplemental assignment to Permission Groups. When you assign the 'Author' pattern role for Pages, edit_posts and edit_published_posts become edit_pages and edit_published_pages.
hr: Sposobnosti 'objava' u WP ulozi određuju njezinu funkciju kao uzorak uloge za dodatne dodjele grupama dozvola. Kada dodijelite uzorak uloge 'Autor' za Stranice, edit_posts i edit_published_posts postaju edit_pages i edit_published_pages.

en: The Events Calendar
hr: Kalendar događaja

en: The Limited Editing Elements feature has been moved to %1$sCapabilities > Editor Features > Element IDs%2$s for better organization and enhanced functionality.
hr: Značajka Ograničeni elementi uređivanja premještena je u %1$sMogućnosti > Značajke uređivača > ID-ovi elemenata%2$s radi bolje organizacije i poboljšane funkcionalnosti.

en: The Limited Editing Elements feature has been moved to the PublishPress Capabilities plugin. Please install %1$sPublishPress Capabilities%2$s to access this functionality.
hr: Značajka Ograničeni elementi uređivanja premještena je u dodatak PublishPress Capabilities. Molimo instalirajte %1$sPublishPress Capabilities%2$s za pristup ovoj funkcionalnosti.

en: The following capabilities are included in supplemental %s roles:
hr: Sljedeće mogućnosti uključene su u dodatne %s uloge:

en: The following settings apply to users who are able to access the Media Library. Normally this requires the upload_files or edit_files capability.
hr: Sljedeće postavke primjenjuju se na korisnike koji imaju pristup Medijskoj biblioteci. Obično to zahtijeva mogućnost upload_files ili edit_files.

en: The following settings are currently overridden by the constant PP_MEDIA_LIB_UNFILTERED (defined in wp-config.php or some other file you maintain). Media Library access will not be altered by Permissions.
hr: Sljedeće postavke trenutno su nadjačane konstantom PP_MEDIA_LIB_UNFILTERED (definiranom u wp-config.php ili nekom drugom datoteci koju održavate). Pristup Medijskoj biblioteci neće biti izmijenjen dozvolama.

en: The following would change from defaults to previously stored settings:
hr: Sljedeće će se promijeniti iz zadanih postavki u prethodno pohranjene postavke:

en: The following would revert to default settings:
hr: Sljedeće će se vratiti na zadane postavke:

en: The requested modification was processed, but you can no longer edit the post.
hr: Zatražena izmjena je obrađena, ali više ne možete uređivati objavu.

en: There are no valid groups selected for deletion.
hr: Nema valjanih grupa odabranih za brisanje.

en: These optional settings customize how PublishPress Permissions applies extra roles. Your existing WP Role Definitions can be applied in two different ways:
hr: Ove opcionalne postavke prilagođavaju način na koji PublishPress Permissions primjenjuje dodatne uloge. Vaše postojeće WP definicije uloga mogu se primijeniti na dva različita načina:

en: This %s
hr: Ovo %s

en: This Permission is redundant due to a corresponding Limitation.
hr: Ova dozvola je suvišna zbog odgovarajuće ograničenja.

en: This Section
hr: Ovaj Odjeljak

en: This causes unique capabilities to be required for editing each post type.
hr: To zahtijeva jedinstvene mogućnosti za uređivanje svake vrste objave.

en: This feature allows you to restrict access to Media Library files when they are accessed via WordPress. To restrict viewing of files when they are visited directly via the URL, use the "File Access" feature.
hr: Ova funkcija omogućava vam da ograničite pristup datotekama u Medijskoj biblioteci kada se pristupa putem WordPress-a. Da biste ograničili pregled datoteka kada se izravno posjećuju putem URL-a, koristite funkciju "Pristup datoteci".

en: This feature has been moved to PublishPress Capabilities > Editor Features > Element IDs. Please use the Capabilities plugin for better organization and enhanced functionality.
hr: Ova funkcija je premještena u PublishPress Capabilities > Značajke urednika > ID-ovi elemenata. Molimo koristite dodatak Capabilities za bolju organizaciju i poboljšanu funkcionalnost.

en: This feature is available in PublishPress Permissions PRO
hr: Ova značajka je dostupna u PublishPress Permissions PRO

en: This field is required.
hr: Ovo polje je obavezno.

en: This group name is already registered. Please choose another one.
hr: Ovaj naziv grupe je već registriran. Molimo odaberite drugi.

en: This is a PRO feature
hr: Ovo je PRO značajka

en: This is a custom login page
hr: Ovo je prilagođena stranica za prijavu

en: This is how the teaser message will appear on your site. Changes update in real-time.
hr: Ovako će se pojaviti poruka najave na vašoj stranici. Promjene se ažuriraju u stvarnom vremenu.

en: This message will be displayed in a styled notice box above the teaser content for users who are not logged in.
hr: Ova poruka bit će prikazana u stiliziranoj obavijesti iznad sadržaja najave za korisnike koji nisu prijavljeni.

en: This message will be displayed in a styled notice box below the excerpt teaser content for users who are not logged in.
hr: Ova poruka bit će prikazana u stiliziranoj obavijesti ispod sadržaja izvatka za korisnike koji nisu prijavljeni.

en: This message will be displayed in a styled notice box below the truncated content teaser for users who are not logged in.
hr: Ova poruka bit će prikazana u stiliziranoj obavijesti ispod sažetog sadržaja za korisnike koji nisu prijavljeni.

en: This user is not a member of any custom Permission Groups.
hr: Ovaj korisnik nije član nijedne prilagođene grupne dozvole.

en: This version of %1$s cannot work with your current %2$s version. Please upgrade it to %3$s or later.
hr: Ova verzija %1$s ne može raditi s vašom trenutnom verzijom %2$s. Molimo nadogradite na %3$s ili noviju.

en: Time-limit access customizations by delaying or expiring Permission Group membership.
hr: Prilagodbe pristupa s vremenskim ograničenjima putem odgađanja ili isteka članstva u Grupi Dozvola.

en: Time-limited Membership
hr: Članstvo s vremenskim ograničenjem

en: Title Only
hr: Samo naslov

en: Title:
hr: Naslov:

en: To assign forum-specific Permissions for bbPress, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the Compatibility Pack feature.
hr: Za dodjelu dozvola specifičnih za forum za bbPress, %1$snadogradite na Permissions Pro%2$s i omogućite značajku Paketa kompatibilnosti.

en: To assign forum-specific Permissions for bbPress, activate the Compatibility Pack feature.
hr: Za dodjelu dozvola specifičnih za forum za bbPress, aktivirajte značajku Paketa kompatibilnosti.

en: To assign page-specific Permissions for editing, parent selection or term assignment, enable the Editing Permissions feature.
hr: Za dodjelu dozvola specifičnih za stranicu za uređivanje, odabir roditelja ili dodjelu termina, omogućite značajku dozvola za uređivanje.

en: To assign page-specific PublishPress Revision permissions, enable the Editing Permissions feature.
hr: Za dodjelu dozvola za PublishPress Revision specifičnih za stranicu, omogućite značajku dozvola za uređivanje.

en: To assign roles for bbPress forums, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the Compatibility Pack feature.
hr: Za dodjelu uloga za bbPress forume, %1$snadogradite na Permissions Pro%2$s i omogućite značajku Paketa kompatibilnosti.

en: To assign roles for bbPress forums, activate the Compatibility Pack feature.
hr: Za dodjelu uloga za bbPress forume, aktivirajte značajku Kompatibilnost paketa.

en: To block direct URL access to attachments of unreadable posts, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the File Access feature.
hr: Za blokiranje izravnog URL pristupa privicima nečitljivih objava, %1$snadogradite na Permissions Pro%2$s i omogućite značajku Pristup datotekama.

en: To block direct URL access to attachments of unreadable posts, activate the File Access feature.
hr: Za blokiranje izravnog URL pristupa privicima nečitljivih objava, aktivirajte značajku Pristup datotekama.

en: To block direct access to unreadable files, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the File Access feature.
hr: Za blokiranje izravnog pristupa nečitljivim datotekama, %1$snadogradite na Permissions Pro%2$s i omogućite značajku Pristup datotekama.

en: To block direct access to unreadable files, activate the File Access feature.
hr: Za blokiranje izravnog pristupa nečitljivim datotekama, aktivirajte značajku Pristup datotekama.

en: To control how Extra Roles are applied, see %1$sRole Usage%2$s.
hr: Da biste kontrolirali kako se Dodatne Uloge primjenjuju, pogledajte %1$sKorištenje Uloga%2$s.

en: To customize bbPress forum permissions, activate the Compatibility Pack feature.
hr: Za prilagodbu dozvola bbPress foruma, aktivirajte značajku Kompatibilnost paketa.

en: To customize bbPress forum permissions, activate your Permissions Pro license key.
hr: Za prilagodbu dozvola bbPress foruma, aktivirajte svoj ključ licence Permissions Pro.

en: To customize editing permissions, enable the Editing Permissions feature.
hr: Da biste prilagodili dozvole za uređivanje, omogućite značajku dozvola za uređivanje.

en: To customize publication workflow, %1$sinstall PublishPress Statuses%2$s.
hr: Da prilagodite tijek rada objave, %1$sinstalirajte PublishPress Statuses%2$s.

en: To force the value of one or more settings network-wide, <strong>copy</strong> the following code into your theme's <strong>functions.php</strong> file (or some other file which is always executed and not auto-updated) and modify as desired:
hr: Za prisiljavanje vrijednosti jedne ili više postavki mrežno, <strong>kopirajte</strong> sljedeći kod u datoteku <strong>functions.php</strong> vašeg predloška (ili neku drugu datoteku koja se uvijek izvršava i koja se ne ažurira automatski) i izmijenite prema želji:

en: To modify one or more default settings network-wide, <strong>copy</strong> the following code into your theme's <strong>functions.php</strong> file (or some other file which is always executed and not auto-updated) and modify as desired:
hr: Za izmjenu jedne ili više zadane postavke mrežno, <strong>kopirajte</strong> sljedeći kod u datoteku <strong>functions.php</strong> vašeg predloška (ili neku drugu datoteku koja se uvijek izvršava i koja se ne ažurira automatski) i izmijenite prema želji:

en: To read the full content, please log in to this site.
hr: Da biste pročitali cijeli sadržaj, prijavite se na ovu stranicu.

en: To save memory on front end access, don't register any filters related to content editing
hr: Da bi se uštedjela memorija na pristupu prednjem kraju, ne registriraj nikakve filtre povezane s uređivanjem sadržaja

en: Top
hr: Gore

en: Topic creation restrictions
hr: Ograničenja za stvaranje tema

en: Translator
hr: Prevoditelj

en: Treat media attached to unregistered post types as unattached, to avoid improper and confusing filtering
hr: Tretiraj medije povezane s neprijavljenim vrstama postova kao nepovezane, kako bi se izbjeglo nepravilno i zbunjujuće filtriranje

en: Type
hr: Tip

en: Type-specific Extra Roles grant all capabilities in Pattern Role
hr: Specifične dodatne uloge daju sve mogućnosti u obrascu uloge

en: Type-specific and/or status-specific equivalents of the following capabilities are included in supplemental %s roles:
hr: Specifične uloge tipa i/ili statusa za sljedeće sposobnosti uključene su u dodatne %s uloge:

en: Unblocked
hr: Otvoreno

en: Universal Permissions
hr: Univerzalne dozvole

en: Unlock %s integration to enhance your revisions solution.
hr: Otključajte %s integraciju za poboljšanje vašeg rješenja za revizije.

en: Unlock Permissions > Settings > Core > Admin Back End > 'Hide non-editable posts'
hr: Otključaj Dopuštenja > Postavke > Jezgra > Administratorsko sučelje > 'Sakrij neuredive postove'

en: Unlock Pro Integrations
hr: Otključaj Pro integracije

en: Unlock advanced user synchronization features
hr: Otključajte napredne značajke sinkronizacije korisnika

en: Unmodified from WordPress default behavior. To enable filtering, remove constant definition PP_ADMIN_READONLY_LISTABLE.
hr: Neizmijenjeno od WordPress zadatog ponašanja. Da biste omogućili filtriranje, uklonite definiciju konstante PP_ADMIN_READONLY_LISTABLE.

en: Update Permissions
hr: Ažuriraj dozvole

en: Upgrade to PRO
hr: Nadogradite na PRO

en: Upgrade to Permissions Pro
hr: Ažurirajte na Permissions Pro

en: Upgrade to Pro
hr: Ažurirajte na Pro

en: Upgrade to Pro and get advanced file access control with all these features and more.
hr: Nadogradite na Pro i dobijte naprednu kontrolu pristupa datotekama sa svim ovim značajkama i još više.

en: Upgrade to Pro and get advanced membership management with circles, time-limited memberships, and more.
hr: Nadogradite na Pro i dobijte naprednu upravu članstvom s krugovima, vremenski ograničenim članstvima i još više.

en: Upgrade to Pro and get advanced user post generation with all these features and more.
hr: Nadogradite na Pro i dobijte naprednu generaciju korisničkih objava sa svim ovim značajkama i više.

en: Upgrade to Pro to automatically generate posts for users
hr: Nadogradite na Pro za automatsko generiranje objava za korisnike

en: Upgrade to Pro to enable this integration
hr: Nadogradite na Pro kako biste omogućili ovu integraciju

en: Upgrade to Pro to limit access based on post author relationships
hr: Nadogradi na Pro za ograničavanje pristupa na temelju odnosa autora objava

en: Upgrade to Pro to unlock advanced file protection capabilities
hr: Nadogradite na Pro kako biste otključali napredne mogućnosti zaštite datoteka

en: Upgrade to Pro to unlock bulk page creation features
hr: Nadogradite na Pro kako biste otključali funkcije masovnog stvaranja stranica

en: Upgrade to Pro to unlock seamless integration.
hr: Nadogradite na Pro kako biste otključali besprijekornu integraciju.

en: Upgrade to the Pro version for optimal compatibility and prompt, professional support.
hr: Nadogradite na Pro verziju za optimalnu kompatibilnost i brzu, profesionalnu podršku.

en: Usage
hr: Korištenje

en: Use %s for post URL
hr: Koristite %s za URL objave

en: Use Custom Teaser Message Style
hr: Koristi prilagođeni stil poruke teaser

en: Use Default Teaser Message Style
hr: Koristi zadani stil poruke teaser

en: Use Excerpt as teaser text
hr: Koristite izvadak kao teaser tekst

en: Use Excerpt or pre-More as teaser text
hr: Koristite izvadak ili prije "Više" kao teaser tekst

en: Use Excerpt, pre-More or First X Characters as teaser text
hr: Koristite izvadak, prije "Više" ili prvih X znakova kao teaser tekst

en: Use any Role or Permission Group
hr: Koristi bilo koju ulogu ili grupu dozvola

en: Use configured teaser text to replace or supplement content
hr: Koristite konfigurirani teaser tekst za zamjenu ili dopunu sadržaja

en: Use content before Read More link as teaser text
hr: Koristite sadržaj prije veze "Pročitaj više" kao teaser tekst

en: Use display name for search results instead of user_login
hr: Koristi prikazano ime za rezultate pretraživanja umjesto user_login

en: Use excerpt or content before More tag
hr: Koristite sažetak ili sadržaj prije More oznake

en: Use excerpt or first X characters of content
hr: Koristite sažetak ili prvih X znakova sadržaja

en: Use first X characters of content as teaser text
hr: Koristite prvih X znakova sadržaja kao teaser tekst

en: Use modern tabbed metabox interface
hr: Koristi moderni sučelje s karticama

en: Use the post excerpt as teaser content
hr: Koristite sažetak posta kao teaser sadržaj

en: User
hr: Korisnik

en: User Application:
hr: Korisnička aplikacija:

en: User Groups
hr: Korisničke grupe

en: User ID:
hr: ID korisnika:

en: User Management
hr: Upravljanje korisnicima

en: User Posts
hr: Objave korisnika

en: User Posts Synchronization
hr: Sinkronizacija objava korisnika

en: User Roles %1$s
hr: Uloge korisnika %1$s

en: User Search: Filter by WP role
hr: Pretraživanje korisnika: Filtriraj prema WP ulozi

en: User editing capabilities apply for
hr: Sposobnosti uređivanja korisnika primjenjuju se na

en: User field to search by default
hr: Korisničko polje za pretraživanje prema zadanim postavkama

en: User meta fields selectable for search (comma-separated)
hr: Korisnička meta polja koja se mogu odabrati za pretraživanje (odvojena zarezom)

en: User meta fields which should be treated as boolean (comma-separated)
hr: Korisnička meta polja koja bi se trebala tretirati kao boolean (odvojena zarezom)

en: User meta fields which should be treated as numeric (comma-separated)
hr: Korisnička meta polja koja bi se trebala tretirati kao numerička (odvojena zarezom)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Users
hr: Korisnici

en: Users can always edit their own files
hr: Korisnici uvijek mogu uređivati svoje vlastite datoteke

en: Users to notify when revisions are submitted
hr: Korisnici koje obavijestiti kada su revizije poslane

en: Users to notify when scheduled revisions are published
hr: Korisnici koje obavijestiti kada su zakazane revizije objavljene

en: Users who have custom editing permissions for an attachment can also delete it
hr: Korisnici koji imaju prilagođena dopuštenja za uređivanje privitka također ga mogu izbrisati

en: Users who have specific editing permissions for a post or attachment can also delete it
hr: Korisnici koji imaju specifična dopuštenja za uređivanje objave ili privitka također je mogu izbrisati

en: Using group membership to block access is not recommended. Consider reducing the user's role capabilities and using group membership to add access.
hr: Korištenje članstva u grupi za blokiranje pristupa nije preporučljivo. Razmotrite smanjenje mogućnosti korisničke uloge i korištenje članstva u grupi za dodavanje pristupa.

en: Version
hr: Verzija

en: Version info was refreshed.
hr: Informacije o verziji su osvježene.

en: View
hr: Pogledaj

en: View Custom Groups on the Permissions screen. Also allows access to the editing screen for Custom Groups.
hr: Pogledajte prilagođene grupe na ekranu za dozvole. Također omogućava pristup ekranu za uređivanje prilagođenih grupa.

en: View Full Profile
hr: Pogledaj puni profil

en: View Knowledge Base
hr: Pogledajte bazu znanja

en: View currently stored user permissions:
hr: Pogledaj trenutno pohranjene dozvole korisnika:

en: Viewing
hr: Pregledavanje

en: Visibility Circles and Editorial Circles block access to content not authored by other group members.
hr: Krugovi vidljivosti i Urednički krugovi blokiraju pristup sadržaju koji nisu napisali drugi članovi grupe.

en: Visibility Circles and Editorial Circles block access to content not authored by other group members. Any WP Role, BuddyPress Group or custom Group can be marked as a Circle for specified post types.
hr: Krugovi vidljivosti i Urednički krugovi blokiraju pristup sadržaju koji nisu napisali drugi članovi grupe. Svaka WP uloga, BuddyPress grupa ili prilagođena grupa može biti označena kao Krug za određene vrste postova.

en: Warning: Content hidden by these Permissions will be displayed if PP is deactivated. Consider setting a private Visibility on Edit Post screen instead.
hr: Upozorenje: Sadržaj skriven ovim dozvolama bit će prikazan ako je PP deaktiviran. Razmotrite postavljanje privatne vidljivosti na ekranu za uređivanje posta umjesto toga.

en: When Teaser is applied with Redirect enabled, append original url as redirect_to argument
hr: Kada se Teaser primijeni s omogućenom preusmjeravanjem, dodaj originalni URL kao argument redirect_to

en: When file access is blocked, do not set the WP_Query 404 / 403 property
hr: Kada je pristup datotekama blokiran, nemojte postavljati WP_Query 404 / 403 svojstvo

en: When saving a post, if the default term is not selectable, substitute first available.
hr: Kada spremate objavu, ako se zadana oznaka ne može odabrati, zamijenite prvu dostupnu.

en: When synchronizing role metagroups to currently defined WP roles, don't delete groups for previously defined WP roles.
hr: Prilikom sinkronizacije metagruppa uloga s trenutno definiranim WP ulogama, ne briši grupe za prethodno definirane WP uloge.

en: Widget-level permission controls
hr: Kontrole dozvola na razini widgeta

en: With Direct Assignment, capabilities are applied without modification.
hr: S direktnim dodjeljivanjem, sposobnosti se primjenjuju bez izmjena.

en: Within the async-upload.php script, filter author's retrieval of the attachment they just uploaded
hr: Unutar skripte async-upload.php, filtriraj preuzimanje autora vezanog uz privitak koji su upravo učitali

en: WordPress Role
hr: WordPress uloga

en: WordPress Roles
hr: WordPress uloge

en: WordPress Version: %s
hr: WordPress Verzija: %s

en: WordPress default. Show "Page not found" screen
hr: Zadano WordPress. Prikaži ekran "Stranica nije pronađena"

en: Work around database setup warnings (at plugin activation) on some servers
hr: Zaobiđite upozorenja o postavkama baze podataka (prilikom aktivacije dodatka) na nekim poslužiteljima

en: Workflow
hr: Radni tijek

en: Workflow-specific access controls
hr: Kontrole pristupa specifične za radne tokove

en: Working Copy
hr: Radna kopija

en: Working Copy of
hr: Radna kopija od

en: You are not allowed to create new %s
hr: Niste ovlašteni za stvaranje novih %s

en: You are not permitted to do that.
hr: Nema dopuštenja za to.

en: You are not permitted to manage menu locations
hr: Niste ovlašteni za upravljanje lokacijama izbornika

en: You can add Permissions capabilities to a role using the %1$s plugin.
hr: Možete dodati mogućnosti dozvola ulozi koristeći %1$s dodatak.

en: You can adjust some Permissions behavior by %1$s adding capabilities to a WordPress role%2$s.
hr: Možete prilagoditi ponašanje nekih dozvola %1$s dodavanjem ovlasti WordPress ulozi%2$s.

en: You can now set individual permissions for
hr: Sada možete postaviti pojedinačne dozvole za

en: You can&#8217;t delete that group.
hr: Ne možete izbrisati tu grupu.

en: You do not have permission to create new Navigation Menus
hr: Nemate dopuštenje za stvaranje novih izbornika navigacije

en: You do not have permission to delete that Navigation Menu.
hr: Nemate dopuštenje za brisanje tog izbornika navigacije.

en: You do not have permission to delete the menu item "%1$s"
hr: Nemate dopuštenje za brisanje stavke izbornika "%1$s"

en: You do not have permission to edit the menu item "%1$s"
hr: Nemate dopuštenje za uređivanje stavke izbornika "%1$s"

en: You do not have permission to move the menu item "%1$s"
hr: Nemate dopuštenje za premještanje stavke izbornika "%1$s"

en: You do not have permission to select that Parent
hr: Nemate dozvolu za odabir tog roditelja

en: You do not have permission to update that Navigation Menu
hr: Nemate dopuštenje za ažuriranje tog izbornika navigacije

en: You have specified this group for deletion: | You have specified these groups for deletion:
hr[0]: Odabrali ste ovu grupu za brisanje:
hr[1]: Odabrali ste ove grupe za brisanje:
hr[2]: Odabrali ste ove grupe za brisanje:

en: You're using PublishPress Permissions Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
hr: Koristite PublishPress Permissions Free. Pro verzija ima više značajki i podršku. %sNadogradite na Pro%s

en: Your license key has expired. For updates to PublishPress Permissions Pro and priority support, %splease renew%s.
hr: Vaš ključ licence je istekao. Za ažuriranja za PublishPress Permissions Pro i prioritetnu podršku, %sponovno ga aktivirajte%s.

en: Your presspermit.com key has expired, but a <a href="%s">PublishPress renewal</a> discount may be available.
hr: Vaš presspermit.com ključ je istekao, ali može biti dostupan popust za <a href="%s">PublishPress obnovu</a>.

en: access denied
hr: pristup odbijen

en: any user
hr: bilo kojeg korisnika

en: bbPress Forums
hr: bbPress Forumi

en: characters
hr: znakova

en: characters (leave empty for full excerpt)
hr: znakova (ostavite prazno za puni sažetak)

en: close
hr: zatvori

[ctx: count]
en: Extra Roles
hr: Dodatne uloge

[ctx: count]
en: Specific Permissions
hr: Specifične dozvole

[ctx: count]
en: Users
hr: Korisnici

en: current (%d):
hr: trenutni (%d):

en: edit
hr: uredi

en: edit group
hr: uredi grupu

en: edit group permissions
hr: uredi dozvole grupe

en: edit user permissions
hr: uredi dozvole korisnika

en: eligible (%d):
hr: odobreni (%d):

en: enable custom permissions for %s
hr: omogući prilagođene dozvole za %s

en: enter post ID/slug
hr: unesi ID/slug objave

en: equal or lower role levels
hr: jednake ili niže razine uloga

en: for item
hr: za stavku

[ctx: groups per page (screen options)]
en: Groups
hr: Grupe

en: item
hr: stavka

en: item(s)
hr: stavka/e

en: items
hr: stavke

en: lower role levels
hr: niže razine uloga

en: make each selected user the author of a new page
hr: napravi svakog odabranog korisnika autorom nove stranice

en: no Page Parent filter
hr: bez filtra roditelja stranice

en: no supplemental assignment
hr: nema dodatne dodjele

en: note: Plugin settings and configuration data will be deleted, but only after the last copy of Permissions / Permissions Pro is deleted.
hr: napomena: Postavke dodatka i podaci o konfiguraciji bit će izbrisani, ali samo nakon što se posljednja kopija dozvola / Permissions Pro izbriše.

en: objects
hr: objekti

en: pattern page sets parent and default content for author page
hr: predložak stranice postavlja roditelja i zadani sadržaj za stranicu autora

en: pattern post sets default content and categories for author post
hr: predložak objave postavlja zadani sadržaj i kategorije za objavu autora

en: pattern post sets parent, default content and template for author page
hr: predložak objave postavlja roditelja, zadani sadržaj i predložak za stranicu autora

en: patterned on&hellip;
hr: temelji se na&hellip;

en: patterned on...
hr: temelji se na...

en: post content
hr: sadržaj objave

en: post title
hr: naslov objave

en: select other
hr: odaberi drugo

en: select...
hr: odaberi...

en: selected
hr: odabrano

en: settings
hr: postavke

en: sub-%1$s of this %2$s
hr: pod-%1$s ove %2$s

en: supported tags are [username] and [userid]
hr: podržane oznake su [username] i [userid]

en: this %1$s
hr: ova %1$s

en: this %1$s and its sub-%2$s
hr: ova %1$s i njezine pod-%2$s

en: unpublished
hr: neobjavljeno

[ctx: user]
en: &lt; Unselect
hr: &lt; Poništi odabir

[ctx: user]
en: Select &gt;
hr: Odaberite &gt;

en: view / edit group
hr: prikaži / uređuj grupu

en: 🔓 Unlock %s
hr: 🔓 Otključaj %s
