PublishPress Permissions Free 4.8.2 - en to he translation catalogue (1126 entries)

en:  %1$sFix Sub-%2$s Permissions%3$s
he:  %1$sתקן הרשאות תת-%2$s%3$s

en: "Hide Private" settings only apply to custom privacy (Member, Premium, Staff, etc.)
he: הגדרות "הסתר פרטי" חלות רק על פרטיות מותאמת (חבר, פרימיום, צוות וכו').

en: %1$s Permissions %2$s*%3$s
he: %1$s הרשאות %2$s*%3$s

en: %1$s access for %2$s is BLOCKED within %3$s, unless enabled by another Permission.
he: %1$s גישה עבור %2$s חסומה בתוך %3$s, אלא אם כן הופעלה על ידי הרשאה אחרת.

en: %1$s access for %2$s is BLOCKED, unless enabled by another Permission.
he: %1$s גישה עבור %2$s חסומה, אלא אם כן מופעלת על ידי הרשאה אחרת.

en: %1$s access for %2$s is ENABLED within %3$s, regardless of role capabilities.
he: %1$s גישה עבור %2$s מופעלת בתוך %3$s, ללא קשר ליכולות התפקיד.

en: %1$s access for %2$s is ENABLED, regardless of role capabilities.
he: %1$s גישה עבור %2$s מופעלת, ללא קשר ליכולות התפקיד.

en: %1$s queries in %2$s seconds. %3$s MB used.
he: %1$s שאילתות ב%2$s שניות. %3$s MB בשימוש.

en: %1$s won&#39;t work until you upgrade %2$s to version %3$s or later.
he: %1$s לא יעבוד עד שתשדרג את %2$s לגרסה %3$s או מאוחר יותר.

en: %1$s won&#39;t work until you upgrade PHP to version %2$s or later. Current version: %3$s
he: %1$s לא יעבוד עד שתחליף את PHP לגרסה %2$s או מאוחרת יותר. גרסה נוכחית: %3$s

en: %1$s won&#39;t work until you upgrade WordPress to version %2$s or later.
he: %1$s לא יעבוד עד שתשדרג את WordPress לגרסה %2$s או מאוחר יותר.

en: %1$sDisable%2$s all filtering for anonymous users
he: %1$sבטל%2$s את כל הסינון עבור משתמשים אנונימיים

en: %1$sDo not apply%2$s metagroup permissions for Administrators
he: %1$sאל תחיל%2$s הרשאות קבוצת מטה עבור מנהלים

en: %1$sGroup Type:%2$s %3$s
he: %1$sסוג קבוצה:%2$s %3$s

en: %1$sUsers who have Extra Roles assigned directly%2$s
he: %1$sמשתמשים שיש להם תפקידים נוספים שהוקצו ישירות%2$s

en: %1$sUsers who have Extra Roles or Specific Permissions directly%2$s
he: %1$sמשתמשים שיש להם תפקידים נוספים או הרשאות ספציפיות ישירות%2$s

en: %1$sUsers who have Specific Permissions assigned directly%2$s
he: %1$sמשתמשים שיש להם הרשאות ספציפיות שהוקצו ישירות%2$s

en: %s (All Types)
he: %s (כל הסוגים)

en: %s (previous install)
he: %s (התקנה קודמת)

en: %s Manager
he: %s מנהל

en: %s Permissions
he: %s הרשאות

en: %s Roles
he: %s תפקידים

en: %s Visibility
he: %s נראות

en: %s author page added | %s author pages added
he[0]: דף מחבר %s נוסף
he[1]: דפי מחבר %s נוספו

en: %s group deleted | %s groups deleted
he[0]: קבוצה %s נמחקה
he[1]: קבוצות %s נמחקו

en: %s is a PRO feature
he: %s היא תכונה של PRO

en: %s is available in PRO
he: %s זמין ב-PRO

en: %s more
he: %s נוספים

en: %s&nbsp;details
he: %s&nbsp;פרטים

en: %s, more...
he: %s, עוד...

en: %sEdit WordPress Role%s
he: %sערוך תפקיד WordPress%s

en: %sPosts / Pages Listing:%s %s
he: %sרשימת פוסטים / דפים:%s %s

en: (Blocked)
he: (חסום)

en: (Default access)
he: (גישה ברירת מחדל)

en: (Default access: Blocked)
he: (גישה ברירת מחדל: חסומה)

en: (Default access: Enabled)
he: (גישה ברירת מחדל: פעילה)

en: (No setting)
he: (אין הגדרה)

en: (Statuses Pro capability)
he: (יכולות Statues Pro)

en: (all post types)
he: (כל סוגי הפוסטים)

en: (any WP role)
he: (כל תפקיד WP)

en: (from primary role or group membership)
he: (מתפקיד ראשי או חברות בקבוצה)

en: (invalid role definition)
he: (הגדרת תפקיד לא חוקית)

en: (login timed out)
he: (התחברות פגה)

en: (no parent)
he: (אין הורה)

en: (none)
he: (אין)

en: (select...)
he: (בחר...)

en: (unpublished)
he: (לא פורסם)

en: (user field)
he: (שדה משתמש)

en: (using default capabilities due to invalid %s definition)
he: (משתמש ביכולות ברירת מחדל עקב הגדרה לא תקינה של %s)

en: <strong>This plugin can be deleted.</strong>
he: <strong>תוסף זה ניתן למחיקה.</strong>

en: = %1$s and sub-%1$s
he: = %1$s ותתי-%1$s

en: = Blocked
he: = חסום

en: = Enabled
he: = מופעל

en: = Limitation
he: = מגבלה

en: = sub-%s only
he: = תתי-%s בלבד

en: A presspermit.com key appears to be active. <a href="%s" target="_blank">Contact us</a> for assistance in migrating your account to publishpress.com.
he: מפתח presspermit.com נראה כאילו הוא פעיל. <a href="%s" target="_blank">צור קשר</a> לקבלת עזרה במעבר החשבון שלך ל-publishpress.com.

en: About
he: אודות

en: About PublishPress Permissions
he: על PublishPress Permissions

en: Access Circles
he: מעגלי גישה

en: Access the Teaser settings admin screen.
he: גש למסך הניהול של הגדרות ה-Teaser.

en: Access to the Settings screen.
he: גישה למסך ההגדרות.

en: Access to the Teaser screen.
he: גישה למסך ההקדמה.

en: Accommodate front end uploading solutions that require page editing capabilities for the async upload request
he: התאם פתרונות העלאת קבצים בחזית שדורשים יכולות עריכת עמודים עבור בקשת ההעלאה האסינכרונית

en: Account
he: חשבון

en: Active
he: פעיל

en: Active Plugin
he: תוסף פעיל

en: Active Plugin Integration
he: אינטגרציית פלאגינים פעילה

en: Add
he: הוסף

en: Add Author Page&hellip;
he: הוסף עמוד מחבר&hellip;

en: Add Extra Roles
he: הוסף תפקידים נוספים

en: Add New
he: הוסף חדש

en: Add New Group
he: הוסף קבוצה חדשה

en: Add New Permission Group
he: הוסף קבוצת הרשאות חדשה

en: Add Pages
he: הוסף עמודים

en: Add Role
he: הוסף תפקיד

en: Add Roles
he: הוסף תפקידים

en: Add Selected Permissions
he: הוסף הרשאות שנבחרו

en: Add Specific Permissions
he: הוסף הרשאות ספציפיות

en: Add User Permissions
he: הוסף הרשאות משתמש

en: Add new pages to a parent page
he: הוסף עמודים חדשים לעמוד האב

en: Add selected users to Permission Group
he: הוסף משתמשים שנבחרו לקבוצת הרשאות

en: Add taxonomy columns to Edit Posts screen
he: הוספת עמודות טקסונומיה למסך עריכת פוסטים

en: Adds compatibility or integration with ACF, bbPress, Relevanssi, CMS Tree Page View, Custom Post Type UI, Subscribe2, WPML, various other plugins. Configure any BuddyPress Group as a Permissions Group. For multisite, provides network-wide Permission Groups.
he: מוסיף תאימות או אינטגרציה עם ACF, bbPress, Relevanssi, CMS Tree Page View, Custom Post Type UI, Subscribe2, WPML ותוספים אחרים שונים. קבע כל קבוצת BuddyPress כקבוצת הרשאות. עבור מולטיסייט, מספק קבוצות הרשאות ברשת כולה.

en: Adjustment
he: התאמה

en: Admin
he: מנהל

en: Administrators
he: מנהלים

en: Advanced
he: מתקדם

en: Advanced Configuration
he: הגדרות מתקדמות

en: Advanced Custom Fields
he: שדות מותאמים מתקדמים

en: Advanced Integration
he: אינטגרציה מתקדמת

en: Advanced Settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Advanced search controls
he: בקרות חיפוש מתקדמות

en: After %s:
he: אחרי %s:

en: After the user logs in, they will be redirected back to the original post they were viewing.
he: אחרי שהמשתמש נכנס, הוא יופנה חזרה לפוסט המקורי שהוא צפה בו.

en: All
he: הכל

en: All Enabled and Blocked Permissions are ignored for this role.
he: כל ההרשאות המופעלות והחסומות מתעלמות עבור תפקיד זה.

en: All Post Types
he: כל סוגי הפוסטים

en: All Role Usage settings will be reset to DEFAULTS.  Are you sure?
he: כל הגדרות שימוש התפקידים יוחזרו לברירות המחדל. האם אתה בטוח?

en: All Sides
he: כל הצדדים

en: All Statuses
he: כל הסטטוסים

en: All Users
he: כל המשתמשים

en: All capabilities defined for this WordPress role will be applied in supplemental assignments:
he: כל היכולות המוגדרות עבור תפקיד WordPress זה ייושמו בהקצות משלימות:

en: All post teaser settings were reset to defaults.
he: כל הגדרות התצוגה של הפוסטים הוחזרו לברירות מחדל.

en: All post teaser settings were updated.
he: כל הגדרות התצוגה של הפוסטים עודכנו.

en: All settings in this form (including those on undisplayed tabs) will be reset to DEFAULTS.  Are you sure?
he: כל ההגדרות בטופס זה (כולל אלו בכרטיסיות שאינן מוצגות) יוחזרו לברירות המחדל. האם אתה בטוח?

en: All settings were reset to defaults.
he: כל ההגדרות הוחזרו לברירות המחדל.

en: All settings were updated.
he: כל ההגדרות עודכנו.

en: All users (including anonymous)
he: כל המשתמשים (כולל אנונימיים)

en: All users who are logged in and have a role on the site
he: כל המשתמשים שמחוברים ויש להם תפקיד באתר

en: All users with a WordPress %s role
he: כל המשתמשים עם תפקיד WordPress %s

en: All users with the WordPress role of %s
he: כל המשתמשים עם תפקיד WordPress של %s

en: Allow Administrators to be added to Permission Groups, even though they are not restricted
he: אפשר להוסיף מנהלים לקבוצות הרשאות, למרות שהם אינם מוגבלים

en: Allow Renaming of uneditable Items
he: אפשר שינוי שם של פריטים שלא ניתן לערוך

en: Allow non-Administrators to Quick Edit or Bulk Edit (possibly allowing them to bypass restrictions).
he: אפשר למשתמשים שאינם מנהלים לערוך במהירות או לערוך באופן מרוכז (עשוי לאפשר להם לעקוף מגבלות).

en: Allow non-Administrators to rename menu items they cannot fully edit. Menu items will be locked into current positions.
he: אפשר למי שאינם מנהלים לשנות את שמות פריטי התפריט שאינם יכולים לערוך במלואם. פריטי התפריט יהיו נעולים במיקומים הנוכחיים.

en: Allow the {All} and {Anonymous} metagroups to be granted specific reading permissions for private content
he: אפשר לקבוצות המטריות {All} ו-{Anonymous} להינתן הרשאות קריאה ספציפיות עבור תוכן פרטי

en: Allow users to edit files they have uploaded, regardless of other restrictions.
he: אפשר למשתמשים לערוך קבצים שהם העלו, ללא קשר להגבלות אחרות.

en: Allow users to edit files uploaded by other users if they are attached to a post the user is allowed to edit.
he: אפשר למשתמשים לערוך קבצים שהועלו על ידי משתמשים אחרים אם הם מצורפים לפוסט שהמשתמש יכול לערוך.

en: Allow users to edit their new posts
he: אפשר למשתמשים לערוך את הפוסטים החדשים שלהם

en: Allow users to manage selected terms.
he: אפשר למשתמשים לנהל מונחים שנבחרו.

en: Allows Permission Group membership to be date-limited (delayed and/or scheduled for expiration). Simple date picker UI alongside group membership selection.
he: מאפשר הגבלת חברות קבוצת הרשאות לפי תאריך (נדחה ו/או מתוזמן לפקיעה). ממשק בחירת תאריך פשוט בצמוד לבחירת חברות בקבוצה.

en: Allows creation of a new post (of any type) for each selected user, using an existing post as the pattern.
he: מאפשר יצירת פוסט חדש (בכל סוג) עבור כל משתמש נבחר, תוך שימוש בפוסט קיים כדוגמה.

en: Always auto-assign a category if none are selected and user lacks permission for default category
he: תמיד הקצה אוטומטית קטגוריה אם אף אחת לא נבחרה והמשתמש חסר הרשאה עבור קטגוריה ברירת מחדל

en: Always auto-assign a post tag if none are selected
he: תמיד הקצה אוטומטית תג פוסט אם אף אחד לא נבחר

en: Always auto-assign a term of this taxonomy if none are selected
he: תמיד הקצה אוטומטית מונח של טקסונומיה זו אם אף אחד לא נבחר

en: Anonymous users (not logged in)
he: משתמשים אנונימיים (לא מחוברים)

en: Any role-based %1$s access for %2$s is LIMITED. It applies only within %3$s, along with other specified %4$s.
he: כל גישה מבוססת תפקיד %1$s עבור %2$s מוגבלת. היא חלה רק בתוך %3$s, יחד עם %4$s אחרים שהוגדרו.

en: Any role-based %1$s access for %2$s is LIMITED. It applies to only %3$s, along with other specified %4$s.
he: כל גישה מבוססת תפקיד %1$s עבור %2$s מוגבלת. היא חלה רק על %3$s, יחד עם %4$s אחרים שהוגדרו.

en: Apply
he: יישם

en: Apply Teaser to Private Posts
he: החל תצוגה מקדימה על פוסטים פרטיים

en: Apply permission controls to WooCommerce products and product categories.
he: החל הרשאות על מוצרים וקטגוריות מוצרים של WooCommerce.

en: Apply permission controls to events and event-related content.
he: החל בקרות הרשאות לאירועים ולתוכן הקשור לאירועים.

en: Approve
he: אשר

en: Arbitrary Capabilities
he: יכולות שרירותיות

en: Are you sure you want to remove the selected user(s) from exceptions?
he: האם אתה בטוח שברצונך להסיר את המשתמשים שנבחרו מהחרגות?

en: Assign (All Types)
he: הקצה (כל הסוגים)

en: Assign Extra Roles or Permissions on the Edit Permissions screen.
he: הקצה תפקידים או הרשאות נוספות במסך עריכת הרשאות.

en: Assign Publish Permissions separate from Edit Permissions
he: הקצה הרשאות פרסום בנפרד מהרשאות עריכה

en: Assign Term
he: הקצה מונח

en: Assign Terms
he: הקצה תנאים

en: Assign for selected %s only
he: הקצה עבור %s שנבחרו בלבד

en: Assign for selected and sub-%s
he: הקצה עבור שנבחרו ותתי-%s

en: Assign for selected and sub-terms
he: הקצה עבור שנבחרו ותתי-תנאים

en: Assign for selected term only
he: הקצה עבור תנאי שנבחר בלבד

en: Assign for sub-%s only
he: הקצה עבור תתי-%s בלבד

en: Assign for sub-terms only
he: הקצה עבור תתי-תנאים בלבד

en: Assign post and term permissions to BuddyPress groups for enhanced content control.
he: קבע הרשאות לפוסטים ולמונחים לקבוצות BuddyPress לשליטה משופרת על התוכן.

en: Assign post permissions to BuddyPress groups
he: הקצה הרשאות פוסט לקבוצות באדי פרס

en: Assign term permissions to BuddyPress groups
he: הקצה הרשאות מונח לקבוצות באדי פרס

en: Assign to %s
he: הקצה ל%s

en: Assigned for %s and sub-%s.
he: מוקצה עבור %s ותת-%s.

en: Assigned for sub-%s only.
he: מוקצה רק עבור תת-%s.

en: Assignment
he: הקצאה

en: Attached Files Private setting available
he: הגדרת פרטיות לקבצים מצורפים זמינה

en: Attached media do not have any comments, so don't append clauses to comment queries for them
he: מדיה מצורפת אין להן שום תגובות, לכן אל תוסיף סעיפים לשאילתות תגובות עבורן

en: Authenticated site users, except for Administrators
he: משתמשי אתר מאומתים, למעט מנהלים

en: Author Search / Select
he: חיפוש / בחר מחבר

en: Authors
he: מחברים

en: Auto-assign available term if default term is unavailable
he: הקצה אוטומטית מונח זמין אם המונח ברירת המחדל אינו זמין

en: Auto-create a page for each user of specified roles. Compatible with several Team / Staff plugins.
he: צור עמוד אוטומטית עבור כל משתמש בתפקידים המצוינים. תואם עם מספר תוספי צוות / עובדים.

en: Automatic .htaccess file management
he: ניהול קובץ .htaccess אוטומטי

en: Automatically detect and avoid duplicate posts
he: גלה אוטומטית והימנע מפוסטים כפולים

en: Automatically generate a personal page for each user. This feature is available in PublishPress Permissions Pro.
he: צור אוטומטית עמוד אישי לכל משתמש. תכונה זו זמינה ב-PublishPress Permissions Pro.

en: Automatically generate posts for users
he: יוצרים פוסטים אוטומטית עבור משתמשים

en: Automatically redirect users to a login page or custom page when they try to access restricted content.
he: הפנה אוטומטית משתמשים לדף התחברות או לדף מותאם כאשר הם מנסים לגשת לתוכן מוגבל.

en: Available Constant
he: קבוע זמין

en: Back to Role Usage List
he: חזרה לרשימת שימוש בתפקידים

en: Back to permissions list
he: חזרה לרשימת הרשאות

en: Background Color:
he: צבע רקע:

en: Beaver Builder
he: בייבר בילדר

en: Beaver editor integration
he: אינטגרציה עם עורך בייבר

en: Before %s:
he: לפני %s:

en: Block
he: חסום

en: Block URL access
he: חסום גישת URL

en: Blocked
he: חסום

en: Blocked:
he: חסום:

en: Border Color:
he: צבע גבול:

en: Border Position:
he: מיקום גבול:

en: Border Radius (px):
he: רדיוס גבול (px):

en: Border Width (px):
he: רוחב גבול (px):

en: Both
he: שניהם

en: Bottom
he: תחתון

en: Breakdance
he: ברייקדאנס

en: BuddyPress
he: באדי פרס

en: Builder
he: בונה

en: Builder interface compatibility
he: התאמה בממשק הבונה

en: Bulk Actions
he: פעולות מרוכזות

en: Bulk Add / Remove Groups on Users Screen
he: הוספת / הסרת קבוצות באצווה במסך משתמשים

en: Bulk Add Author Pages on Users screen
he: הוספת דפי מחברים באצווה במסך משתמשים

en: Bulk Create Author Posts
he: יצירת פוסטים המונית עבור מחברים

en: Bulk Page Creation
he: יצירת עמודים המונית

en: CMS Tree View
he: תצוגת עץ CMS

en: Cache
he: מטמון

en: Can bypass restrictive "Set as Parent" Permissions (for all hierarchical post types).
he: יכול לעקוף הרשאות מגבילות "קבע כהורה" (לכל סוגי הפוסטים ההיררכיים).

en: Change Request Notifications
he: התראות על בקשות שינויים

en: Chars
he: תווים

en: Choose how many posts to create per user
he: בחר כמה פוסטים ליצור לכל משתמש

en: Choose whether to use the default message style or customize the appearance of teaser messages.
he: בחר אם להשתמש בסגנון ההודעה ברירת מחדל או להתאים את המראה של הודעות טיזר.

en: Choose which post type you want to configure teaser settings for.
he: בחר איזה סוג פוסט אתה רוצה לקבוע עבורו את הגדרות התצוגה.

en: Circle member's capabilities apply only for other member's posts
he: היכולות של חבר במעגל חלות רק על הפוסטים של חברים אחרים

en: Circle members will be blocked from accessing Revisions authored by non-members.
he: חברי המעגל ייחסמו מלהגיע לגרסאות שנכתבו על ידי שאינם חברים.

en: Circle membership does not limit page association (page parent setting) ability
he: חברות במעגל אינה מגבילה את היכולת לקשר דפים (הגדרת הורה לדף)

en: Clear
he: נקה

en: Click to list/edit universal permissions
he: לחץ כדי לרשום/לערוך הרשאות אוניברסליות

en: Click to show only users who have Specific Permissions assigned directly
he: לחץ כדי להציג רק משתמשים שיש להם הרשאות ספציפיות שהוקצו ישירות

en: Click to show only users who have extra roles
he: לחץ כדי להציג רק משתמשים שיש להם תפקידים נוספים

en: Click to show only users who have no group
he: לחץ כדי להציג רק משתמשים שאין להם קבוצה

en: Comma-separated list of mime types to exclude from File Access filtering
he: רשימה מופרדת בפסיקים של סוגי mime שיש excluir מסינון גישת קבצים

en: Comma-separated list of mime types to include in File Access filtering (bypassing others)
he: רשימה מופרדת בפסיקים של סוגי mime שיכללו בסינון גישת קבצים (מעקף אחרים)

en: Comma-separated list of post types to limit the effect of PP_UNFILTERED_FRONT and apply_filters( 'presspermit_skip_cap_filtering' )
he: רשימה מופרדת בפסיקים של סוגי פוסטים כדי להגביל את השפעת PP_UNFILTERED_FRONT ולהחיל_filters( 'presspermit_skip_cap_filtering' )

en: Commerce
he: מסחר

en: Community
he: קהילה

en: Compare Features
he: השווה תכונות

en: Compatibility Mode: Apply extra redirect
he: מצב תאימות: הפעל הפניה נוספת

en: Compatibility Pack
he: חבילת תאימות

en: Compatibility Packs
he: חבילות תאימות

en: Compatibility with Edit Permissions in Beaver Builder.
he: התאמה עם עריכת הרשאות בבייבר בילדר.

en: Compatibility with Edit Permissions in CMS Tree View.
he: תאימות עם עריכת הרשאות בתצוגת עץ CMS.

en: Compatibility with Edit Permissions in Elementor.
he: תאימות עם עריכת הרשאות באלמנטור.

en: Compatibility with Edit Permissions in Nested Pages.
he: תאימות עם עריכת הרשאות בדפים מקוננים.

en: Compatibility with PublishPress Statuses plugin.
he: תאימות עם תוסף הסטטוסים של PublishPress.

en: Compatibility with SearchWP term filtering for advanced search capabilities.
he: תאימות עם סינון מונחים של SearchWP עבור יכולות חיפוש מתקדמות.

en: Compatibility with YooTheme builder and term permissions.
he: התאמה עם בונה YooTheme והרשאות מונח.

en: Configure custom teaser text for this post type.
he: הגדר טקסט טיזר מותאם אישית עבור סוג הפוסט הזה.

en: Configured Teaser Text
he: טקסט תצוגה מקדימה מוגדר

en: Constants
he: קבועים

en: Contact
he: צור קשר

en: Contact Us
he: צור קשר

en: Contact the PublishPress team
he: צור קשר עם צוות PublishPress

en: Content requires additional permissions.
he: התוכן דורש הרשאות נוספות.

en: Contributors
he: תורמים

en: Control access to Field Groups
he: שלוט בגישה לקבוצות שדות

en: Control access to custom post statuses. This workflow feature is available in PublishPress Permissions Pro.
he: שלוט בגישה לסטטוסים מותאמים לפוסטים. תכונת זרימת עבודה זו זמינה ב-PublishPress Permissions Pro.

en: Control access to post visibility statuses. This workflow feature is available in PublishPress Permissions Pro.
he: שלוט בגישה לסטטוסים של נראות פוסטים. תכונת זרימת עבודה זו זמינה ב-PublishPress Permissions Pro.

en: Control assignment of selected terms to %s.
he: הקצה של מונחים נבחרים ל-%s.

en: Control deletion of selected %s.
he: שלוט במחיקת %s הנבחרים.

en: Control deletion of this %s.
he: שלוט על מחיקת %s הזה.

en: Control direct access to Media files
he: שלוט בגישה ישירה לקבצי מדיה

en: Control editing of selected %s.
he: שלוט בעריכת %s הנבחרים.

en: Control editing of this %s.
he: שלוט על עריכת %s הזה.

en: Control front-end access to Field Groups with advanced permission management.
he: נהל גישה לחזית למערכות שדה עם ניהול הרשאות מתקדם.

en: Control frontend viewing of selected %s.
he: שלוט בהצגת קצה קדמי של %s הנבחרים.

en: Control frontend viewing of this %s.
he: שלוט על צפייה בקצה הקדמי של %s הזה.

en: Control if this %s can be selected as a Parent Page.
he: שלוט אם %s זה יכול להיבחר כדף הורה.

en: Control management of selected groups.
he: שלוט בניהול של קבוצות שנבחרו.

en: Control publishing of selected %s.
he: שלוט בפרסום של %s הנבחרים.

en: Control publishing of this %s.
he: שלוט על פרסום %s הזה.

en: Control term management for selected %s.
he: שלוט בניהול מונחים עבור %s הנבחרים.

en: Control term management for this %s.
he: שלוט על ניהול המונחים עבור %s הזה.

en: Control which terms can be set as a Parent of other terms.
he: שלוט אילו מונחים יכולים להיות מוגדרים כהורה של מונחים אחרים.

en: Control who add this %s to %s.
he: שלוט מי מוסיף את %s הזה ל%s.

en: Control who add this %s to all post types.
he: שלוט מי מוסיף את %s הזה לכל סוגי הפוסטים.

en: Control who can assign terms to this %s.
he: שלוט מי יכול להקצות מונחים ל%s הזה.

en: Control who can create a revision of %s with this %s.
he: שלוט מי יכול ליצור גרסה של %s עם %s הזה.

en: Control who can create a revision of all post types in this %s.
he: שלוט מי יכול ליצור גרסה של כל סוגי הפוסטים ב-%s.

en: Control who can create a revision of this %s.
he: שלוט מי יכול ליצור גרסה של %s זו.

en: Control who can edit %s with this %s.
he: שלוט מי יכול לערוך %s עם %s הזה.

en: Control who can edit all post types in this %s.
he: שלוט מי יכול לערוך את כל סוגי הפוסטים ב-%s.

en: Control who can select this %s as a parent %s.
he: בקר מי יכול לבחור ב-%s כהורה של %s.

en: Control who can select this page as parent %s.
he: שלוט מי יכול לבחור דף זה כדף הורה %s.

en: Control who can submit a revision of %s with this %s.
he: שלוט מי יכול להגיש גרסה של %s עם %s הזה.

en: Control who can submit a revision of all post types in this %s.
he: שלוט מי יכול להגיש גרסה של כל סוגי הפוסטים ב-%s.

en: Control who can submit a revision of this %s.
he: שלוט מי יכול להגיש גרסה של %s זו.

en: Control who can view %s with this %s.
he: שלוט מי יכול לראות %s עם %s הזה.

en: Control who can view all post types in this %s.
he: שלוט מי יכול לצפות בכל סוגי הפוסטים ב-%s.

en: Convert to "Blocked"
he: המיר ל "חסום"

en: Convert to "Enabled"
he: המיר ל "מופעל"

en: Convert to "Limit to"
he: המיר ל "מוגבל ל"

en: Copy
he: העתק

en: Copy Roles and Permissions
he: העתק תפקידים והרשאות

en: Copy Roles and Permissions from:
he: העתק תפקידים והרשאות מ:

en: Coverage
he: כיסוי

en: Create Custom Groups.
he: צור קבוצות מותאמות אישית.

en: Create Group
he: צור קבוצה

en: Create New %s
he: צור חדש %s

en: Create New Permission Group
he: צור קבוצת הרשאות חדשה

en: Create Posts for Your Users
he: צור פוסטים עבור המשתמשים שלך

en: Create Revision
he: צור גרסה

en: Create Revision of
he: צור גרסה של

en: Create new Permission Groups and set the name and description.
he: צור קבוצות הרשאה חדשות והגדר את השם ואת התיאור.

en: Create or synchronize posts to match users. Designed for Team / Staff plugins, but with broad usage potential.
he: צור או סנכרן פוסטים להתאים למשתמשים. מיועד לתוספי צוות / עובדים, אך עם פוטנציאל שימוש רחב.

en: Create time-limited permission group memberships with automatic expiration.
he: צור חברות בקבוצות הרשאות מוגבלות בזמן עם פקיעת תוקף אוטומטית.

en: Current Selections:
he: בחירות נוכחיות:

en: Current Settings:
he: הגדרות נוכחיות:

en: Custom Group
he: קבוצה מותאמת אישית

en: Custom Groups
he: קבוצות מותאמות אישית

en: Custom status permissions
he: הרשאות סטטוס מותאמות אישית

en: Customer
he: לקוח

en: Customize
he: התאמה אישית

en: Customize Permission Groups caption on user profile
he: התאם אישית את כותרת קבוצות ההרשאה בפרופיל המשתמש

en: Customize Permissions screen title for Groups
he: התאם אישית את כותרת מסך ההרשאות עבור קבוצות

en: Customize the appearance of teaser message displayed to blocked users.
he: התאם את המראה של הודעת הטיזר המוצגת למשתמשים חסומים.

en: Customize the login notice message shown to non-logged-in users when using the "Excerpt" teaser type.
he: התאם את הודעת ההודעה על התחברות המוצגת למשתמשים שאינם מחוברים כשמשתמשים בסוג הטיזר "קטע".

en: Customize the login notice message shown to non-logged-in users when using the "First X Characters" teaser type.
he: התאם את הודעת ההודעה על התחברות המוצגת למשתמשים שאינם מחוברים כשמשתמשים בסוג הטיזר "X התווים הראשונים".

en: Customize the message shown to users who are blocked from viewing the full content when using the "Read More" teaser type.
he: התאם את ההודעה המוצגת למשתמשים שחסומים מלצפות בתוכן המלא כשמשתמשים בסוג הטיזר "קרא עוד".

en: Database Maintenance
he: תחזוקת מסד נתונים

en: Decide which status to use for new posts
he: החלף איזה סטטוס להשתמש עבור פוסטים חדשים

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Default All
he: ברירת מחדל הכל

en: Defined Constant
he: קבוע מוגדר

en: Delay membership start date
he: דחה את תאריך התחלת החברות

en: Delete
he: מחק

en: Delete Custom Groups.
he: מחק קבוצות מותאמות אישית.

en: Delete Permission Groups.
he: מחק קבוצות הרשאה.

en: Delete settings on plugin deletion
he: מחק הגדרות בעת מחיקת תוסף

en: Description
he: תיאור

en: Description:
he: תיאור:

en: Detailed Feature Grid
he: טבלת תכונות מפורטת

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
he: תיעוד מפורט זמין גם באתר התוסף.

en: Detect Dynamically Mapped WP Roles
he: זיהוי תפקידי WP ממופים באופן דינמי

en: Detect user roles which are appended dynamically but not stored to the WP database. May be useful for sites that sync with Active Directory or other external user registration systems.
he: גלה תפקידי משתמש המתווספים דינמית אך אינם נשמרים במסד הנתונים של WP. עשוי להיות שימושי עבור אתרים שמת синכרנים עם Active Directory או מערכות רישום משתמשים חיצוניות אחרות.

en: Determines the default setting of Permissions > Settings > Editing > Auto-assign default terms
he: קובע את הגדרת ברירת המחדל של הרשאות > הגדרות > עריכה > הקצה אוטומטית מונחים ברירת מחדל

en: Determines the default value of Permissions > Settings > Editing > Auto-assign default term
he: קובע את הערך ברירת המחדל של הרשאות > הגדרות > עריכה > הקצה אוטומטית מונח ברירת מחדל

en: Development use only (on front end, do not replace 'post_status = 'publish'' clause with filtered equivalent)
he: שימוש לפיתוח בלבד (בצד הקדמי, אל תחליף את התנאי 'post_status = 'publish'' עם מקבילה מסוננת)

en: Development use only (suppresses post_status = 'publish' clause for unfiltered post types with anonymous user)
he: שימוש לפיתוח בלבד (מדכא את תנאי post_status = 'publish' עבור סוגי פוסטים לא מסוננים עם משתמש אנונימי)

en: Direct Assignment
he: הקצאה ישירה

en: Direct-Assigned
he: מוקצה ישירות

en: Direct-assigned
he: מוקצה ישירות

en: Directly control specific files
he: שלוט ישירות בקבצים ספציפיים

en: Disable Permissions filtering for users who are not logged in.
he: השבת סינון הרשאות עבור משתמשים שאינם מחוברים.

en: Disable auto-determination of how many levels of page tree to make visble by default. Instead, use specified value.
he: בטל את קביעת האוטומטית של כמה רמות של עץ עמודים לעשות נראות כברירת מחדל. במקום זאת, השתמש בערך המוגדר.

en: Disable front end filtering for all users (subject to limitation by PP_UNFILTERED_FRONT_TYPES)
he: כבוי סינון בחזית עבור כל המשתמשים (כפוף להגבלה לפי PP_UNFILTERED_FRONT_TYPES)

en: Disable front end filtering if logged user is a content administrator (normally filter to force inclusion of readable private posts in get_pages() listing, post counts, etc.
he: כבוי סינון בחזית אם המשתמש המחובר הוא מנהל תוכן (בדרך כלל לסנן כדי לכפות הכללה של פוסטים פרטיים ניתנים לקריאה ברשימת get_pages(), ספירת פוסטים וכו')

en: Disabled Type
he: סוג מושבת

en: Dismiss
he: סגור

en: Display Administrative Hints
he: הצגת רמזים מנהלתיים

en: Display Module Hints
he: הצגת רמזים מודולריים

en: Display a custom column on Edit Posts screen for all related taxonomies which are enabled for Permissions filtering.
he: הצג עמודה מותאמת אישית במסך עריכת פוסטים עבור כל הטקסונומיות הקשורות המאפשרות סינון הרשאות.

en: Display a custom hint on Permissions > User Groups
he: הצג רמז מותאם אישית על הרשאות > קבוצות משתמשים

en: Display a role dropdown alongside the user search input box to narrow results.
he: הצג תפריט תפקידים לצד תיבת החיפוש של המשתמש כדי לצמצם תוצאות.

en: Display all advanced settings
he: הצג את כל ההגדרות המתקדמות

en: Display all permission operations in a single metabox with tabs (modern UI). When disabled, each operation has a separate metabox (legacy UI).
he: הצג את כל פעולות ההרשאה במטא-בוקס אחד עם כרטיסיות (ממשק מודרני). כאשר זה מושבת, כל פעולה יש לה מטא-בוקס נפרד (ממשק ישן).

en: Display descriptive captions for features available in missing or deactivated modules.
he: הצג כותרות תיאוריות עבור תכונות זמינות במודולים חסרים או מושבתים.

en: Display descriptive captions on Permissions screens.
he: הצג כותרות תיאוריות על מסכי הרשאות.

en: Display for readable non-private posts:
he: הצג עבור פוסטים לא פרטיים קריאים:

en: Display for readable private posts:
he: הצג עבור פוסטים פרטיים קריאים:

en: Display links if user doesn't have access
he: הצג קישורים אם למשתמש אין גישה

en: Display mode for readable non-private posts
he: מצב תצוגה לפוסטים לא פרטיים שניתן לקרוא

en: Display mode for readable private posts
he: מצב תצוגה לפוסטים פרטיים שניתן לקרוא

en: Displayed permissions are those assigned for the "%1$s" type. You can also %2$sdefine universal %3$s permissions which apply to all related post types%4$s.
he: הרשאות המוצגות הן אלה שהוקצו לסוג "%1$s". אתה יכול גם %2$sלהגדיר הרשאות אוניברסליות %3$s שיחולו על כל סוגי הפוסטים הקשורים%4$s.

en: Displayed permissions are those assigned for the "%1$s" type.%2$sYou can also %3$sdefine universal %4$s permissions which apply to all related post types%5$s.
he: הרשאות המוצגות הן אלה שהוקצו לסוג "%1$s".%2$sאתה יכול גם %3$sלהגדיר הרשאות אוניברסליות %4$s שיחולו על כל סוגי הפוסטים הקשורים%5$s.

en: Do not alter the Media Library listing provided by WordPress.
he: אל תשנה את רשימת ספריית המדיה שסופקה על ידי WordPress.

en: Do not auto-assign a category (except standard default category if user has permission)
he: אל תעשה הקצאה אוטומטית של קטגוריה (חוץ מקטגוריה ברירת מחדל סטנדרטית אם למשתמש יש הרשאה)

en: Do not auto-assign a post tag
he: אל תקצה אוטומטית תג פוסט

en: Do not auto-assign a term if the user has permission for more than one term in the taxonomy
he: אל תעשה הקצאה אוטומטית של מונח אם למשתמש יש הרשאה למעלה ממונח אחד במיון

en: Do not auto-assign a term of this taxonomy
he: אל תקצה אוטומטית מונח של טקסונומיה זו

en: Documentation
he: תיעוד

en: Don't add a Permissions menu. Instead, add menu items to the Users and Settings menus.
he: אל תוסיף תפריט הרשאות. במקום זאת, הוסף פריטי תפריט לתפריטי משתמשים והגדרות.

en: Don't allow non-Administrators to see others' unattached uploads, regardless of Permissions settings.  Their own unattached uploads are still accessible unless option 'own_attachments_always_editable' is set false
he: אל תאפשר למשתמשים שאינם מנהלים לראות קבצים לא מצורפים של אחרים, ללא קשר להגדרות ההרשאות. הקבצים הלא מצורפים שלהם עדיין נגישים אלא אם האפשרות 'own_attachments_always_editable' מוגדרת לשקר

en: Don't apply CSS to hide empty Nav Menus
he: אל תיישם CSS כדי להסתיר תפריטי ניווט ריקים

en: Don't apply content teaser to get_pages() results (leave unreadable posts hidden)
he: אל תחל על תוכן טיזר לתוצאות get_pages() (השאר פוסטים שאינם ניתנים לקריאה מוסתרים)

en: Don't assign or apply specific permissions for the 'media' type
he: אל תקצה או יישם הרשאות ספציפיות עבור סוג 'מדיה'

en: Don't assign or apply specific permissions for the 'page' type
he: אל תקצה או יישם הרשאות ספציפיות עבור סוג 'דף'

en: Don't assign or apply specific permissions for the 'post' type
he: אל תקצה או יישם הרשאות ספציפיות עבור סוג 'פוסט'

en: Don't assign or apply specific permissions for the specified custom post type
he: אל תקצה או החיל הרשאות ספציפיות עבור סוג הפוסט המותאם שנמסר

en: Don't credit implicit 'manage_nav_menus' capability to users who have 'edit_theme_options' or 'switch_themes' capability
he: אל תזכה ביכולת המוסתרת 'manage_nav_menus' למשתמשים שיש להם את היכולת 'edit_theme_options' או 'switch_themes'

en: Don't define an 'Approved' status, even if Status Control feature is active
he: אל מגדירים מצב 'מאושר', גם אם תכונת בקרת המצב פעילה

en: Don't filter comment display or moderation within wp-admin
he: אל תסנן את תצוגת התגובות או המודרציה בתוך wp-admin

en: Don't filter term post counts in get_terms() call
he: אל תסנן את ספירות הפוסטים של המונח בקריאה ל-get_terms()

en: Don't include readable private pages in the Pages widget or other wp_list_pages() / get_pages() results
he: אל תכלול דפי פרטיים ניתנים לקריאה בווידג'ט של דפים או בתוצאות אחרות של wp_list_pages() / get_pages()

en: Don't require any additional capabilities for management of Nav Menu settings (normally require 'manage_menu_settings', 'edit_others_pages' or 'publish_pages')
he: אל תדרוש יכולות נוספות לניהול הגדרות תפריט ניווט (בדרך כלל דרוש 'manage_menu_settings', 'edit_others_pages' או 'publish_pages')

en: Don't tweak the admin menu indexes to position Permissions menu under Users
he: אל תשנה את האינדקסים של תפריט המנהל כדי למקם את תפריט ההרשאות מתחת למשתמשים

en: Duplicate %1$s module activated (%2$s in folder %3$s).
he: מודול כפול %1$s הופעל (%2$s בתיקייה %3$s).

en: E-Commerce
he: מסחר אלקטרוני

en: ERROR
he: שגיאה

en: Edit
he: ערוך

en: Edit %s
he: ערוך %s

en: Edit Files
he: עריכת קבצים

en: Edit Permissions
he: ערוך הרשאות

en: Edit Permissions (%s)
he: ערוך הרשאות (%s)

en: Edit Role Usage
he: ערוך שימוש בתפקיד

en: Edit Tag for All Post Types
he: ערוך תווית לכל סוגי הפוסטים

en: Edit Tag for Posts
he: ערוך תווית לפוסטים

en: Edit User
he: ערוך משתמש

en: Edit User Permissions
he: ערוך הרשאות משתמש

en: Edit other users' files if attached to an editable post
he: ערוך קבצים של משתמשים אחרים אם הם מצורפים לפוסט שניתן לעריכה

en: Edit own file uploads, even if they become attached to an uneditable post.
he: ערוך את העלאות הקבצים שלך, גם אם הם מחוברים לפוסט שלא ניתן לעריכה.

en: Edit role capabilities directly
he: ערוך יכולות תפקיד ישירות

en: Edit the name and description of existing Permission Groups.
he: ערוך את השם ואת התיאור של קבוצות הרשאה קיימות.

en: Edit this user's group membership
he: ערוך את חברות הקבוצה של משתמש זה

en: Editing
he: עריכה

en: Editing Permissions
he: עריכת הרשאות

en: Editing can't be granted to non-users.
he: לא ניתן להעניק עריכה למשתמשים שאינם משתמשים.

en: Editor Options
he: אפשרויות עורך

en: Editors
he: עורכים

en: Elementor
he: אלמנטור

en: Elementor editor integration
he: אינטגרציית עורך אלמנטור

en: Eliminate extra filtering queries on Nav Menu update, even for non-Administrators
he: חסל שאילתות סינון נוספות על עדכון תפריט ניווט, גם עבור משתמשים שאינם מנהלים

en: Email
he: דוא"ל

en: Email:
he: דוא"ל:

en: Enable
he: אפשר

en: Enable Circles
he: הפעל מעגלים

en: Enable metabox on %s editing screen
he: הפעל מתיבה במסך העריכה של %s

en: Enable on Permissions screen
he: הפעל במסך הרשאות

en: Enable post contributors or authors with pp_set_edit_permissions capability to set editing Permissions on posts authored by others
he: אפשר למשתמשים או מחברים עם היכולת pp_set_edit_permissions לקבוע הרשאות עריכה על פוסטים שנכתבו על ידי אחרים

en: Enabled
he: פעיל

en: Enabled:
he: מאופשר:

en: Enforce distinct edit, delete capability requirements for Media
he: אכיפת דרישות שונות לעריכת מחיקה עבור מדיה

en: Event post permissions
he: הרשאות פוסט לאירועים

en: Event taxonomy controls
he: בקרות מיסוי לאירועים

en: Events
he: אירועים

en: Everyone
he: כולם

en: Excerpt Only
he: רק תקציר

en: Exclude restricted posts from XML sitemaps to maintain proper SEO indexing.
he: לשלול פוסטים מוגבלים מתוך מפות אתר XML כדי לשמור על אינדוקס SEO תקין.

en: Expand access to allow specified items regardless of role capabilities or restrictions.
he: הרחב את הגישה כדי לאפשר פריטים ספציפיים ללא קשר ליכולות או הגבלות תפקיד.

en: Extra Roles
he: תפקידים נוספים

en: Extra Roles %1$s(for this user)%2$s
he: תפקידים נוספים %1$s(למשתמש הזה)%2$s

en: Extra Roles %1$s(from primary role or %2$sgroup membership%3$s)%4$s
he: תפקידים נוספים %1$s(מתפקיד ראשי או %2$shדר קבוצת חברים%3$s)%4$s

en: Extra Roles %1$s(from primary role or group membership)%2$s
he: תפקידים נוספים %1$s(מתפקיד ראשי או חברות בקבוצה)%2$s

en: Extra Roles assignment available for {All} and {Anonymous} metagroups
he: הקצאת תפקידים נוספים זמינה עבור {All} ו-{Anonymous} מטה-קבוצות

en: Extra Roles cause "_posts" capabilities in the Pattern Role (Author, Editor, etc.) to be assigned for the selected post type. Enable this setting to also include all other capabilities in the Pattern Role.
he: תפקידים נוספים גורמים לכך שיכולות "_posts" בתפקיד הדפוס (מחבר, עורך וכו') יוקצו לסוג הפוסט הנבחר. אפשר הגדרה זו כדי לכלול גם את כל שאר היכולות בתפקיד הדפוס.

en: Extra Roles on User Profile
he: תפקידים נוספים בפרופיל המשתמש

en: Feature Moved
he: תכונה הועברה

en: Featured Image:
he: תמונה מוצגת:

en: Features
he: תכונות

en: Feed Replacement Text (use %permalink% for post URL)
he: טקסט החלפה עבור הפיד (השתמש ב-%permalink% עבור כתובת ה-URL של הפוסט)

en: Feed Replacement Text:
he: טקסט חלופי להזנה:

en: Fewest Users
he: הכי מעט משתמשים

en: Fields
he: שדות

en: File Access
he: גישה לקובץ

en: File Access key with on-demand regeneration
he: מפתח גישה לקבצים עם רגנרציה לפי דרישה

en: Filter Menu Items
he: סנן פריטי תפריט

en: Filter priority for 'get_pages' filter (default: 1)
he: עדיפות סינון עבור סינון 'get_pages' (ברירת מחדל: 1)

en: Filter search results based on View Permissions for secure content discovery.
he: סנן תוצאות חיפוש על סמך הרשאות צפייה לגילוי תוכן מאובטח.

en: Filters direct file access, based on user's access to post(s) which the file is attached to. No additional configuration required. Creates/modifies .htaccess file in uploads folder (and in main folder for multisite).
he: מסנן גישה ישירה לקובץ, בהתבסס על הגישה של המשתמש לפוסט(ים) שאליו קובץ מחובר. אין צורך בהגדרות נוספות. יוצר/משנה קובץ .htaccess בתיקיית העלאות (ובתיקייה הראשית עבור מולטיסייט).

en: Find Users by %s
he: מצא משתמשים לפי %s

en: First Name
he: שם פרטי

en: Font Size (px):
he: גודל גופן (px):

en: For Statuses
he: בעבור סטטוסים

en: For Teaser compatibility, prevent the pp_permissions argument from being appended to redirects
he: למטרת תאימות עם טיזר, מנע מהארגומנט pp_permissions להיות מצורף להפניות

en: For Teaser compatibility, specify a redirect argument to use instead of redirect_to
he: למטרת תאימות עם טיזר, ציין ארגומנט הפנייה לשימוש במקום redirect_to

en: For Teaser compatibility, specify an additional redirect argument other than redirect_to
he: למטרת תאימות עם טיזר, ציין ארגומנט הפנייה נוסף מלבד redirect_to

en: For additional fields, define constant PP_USER_SEARCH_META_FIELDS
he: עבור שדות נוספים, הגדירו קבוע PP_USER_SEARCH_META_FIELDS

en: For legacy Nav Menus, hide empty nav menu div
he: לתפריטי ניווט ישנים, הסתר את div תפריט הניווט הריק

en: For non-Administrators, new Nav Menu items default to being a child of first editable item
he: עבור משתמשים שאינם מנהלים, פריטי תפריט ניווט חדשים ברירת המחדל הם ילד של הפריט הראשון הניתן לעריכה

en: For performance, change the get_pages() database query to return only a subset of fields, excluding post_content
he: למטרת ביצועים, שנה את שאילתת מסד הנתונים של get_pages() כך שתשיב רק תת-קבוצה של שדות, לא כולל post_content

en: For specialized Media Library permissions, enable the Editing Permissions feature.
he: להרשאות ספריית מדיה מיוחדות, הפעל את תכונת הרשאות העריכה.

en: Force detection of WP user roles which are appended dynamically but not stored to the WP database.
he: כפה זיהוי של תפקידי משתמש WP המתווספים דינמית אבל לא נשמרים במסד הנתונים של WP.

en: Forum access controls
he: בקרות גישה לפורום

en: Forum-specific permissions
he: הרשאות ספציפיות לפורום

en: Forum-specific permissions for bbPress with detailed control over forum access and participation.
he: הרשאות ספציפיות לפורומים עבור bbPress עם שליטה מפורטת על גישה לפורום והשתתפות.

en: Front End
he: צד קדמי

en: Front-end visibility restrictions
he: מגבלות נראות בחזית

en: Full Content
he: תוכן מלא

en: Full editing access for all post types. Also gives the ability to edit Permissions for user roles.
he: גישה מלאה לעריכה לכל סוגי הפוסטים. גם מעניק את היכולת לערוך הרשאות עבור תפקידי משתמש.

en: Further details for your installation:
he: פרטים נוספים על ההתקנה שלך:

en: General
he: כללי

en: Generate posts for user roles that you select
he: צור פוסטים עבור תפקידי משתמשים שתבחר

en: Get advanced integration features with Nginx, FTP, and more
he: קבל תכונות אינטגרציה מתקדמות עם Nginx, FTP ועוד

en: Go Pro for time-limited group membership
he: שדרג ל-Pro עבור חברות קבוצתית מוגבלת בזמן

en: Go to %s
he: עבור ל%s

en: Group
he: קבוצה

en: Group Members
he: חברי קבוצה

en: Group Restrictions are not available because of a constant definition
he: הגבלות קבוצתיות אינן זמינות עקב הגדרת קבוע

en: Group created.
he: הקבוצה נוצרה.

en: Group membership grants access to content of your choice
he: חברות בקבוצה מעניקה גישה לתוכן לפי בחירתך

en: Group restrictions are not recommended.
he: הגבלות קבוצות אינן מומלצות.

en: Group updated.
he: הקבוצה עודכנה.

en: Group-based content permissions
he: הרשאות תוכן מבוססות קבוצות

en: Groups
he: קבוצות

en: HTML Element IDs:
he: מזהי אלמנט HTML:

en: HTTP status code to send when file access is blocked
he: קוד מצב HTTP לשליחה כאשר גישת הקבצים חסומה

en: Has Extra Roles
he: יש תפקידים נוספים

en: Has Permissions
he: יש הרשאות

en: Has Permissions Set Directly
he: יש הרשאות שנקבעו ישירות

en: Has Specific Permissions
he: יש הרשאות ספציפיות

en: Hidden Content Teaser
he: טיזר תוכן מוסתר

en: Hide
he: הסתר

en: Hide Featured Image when Teaser is applied
he: הסתיר תמונת כותרת כאשר טיזר מיושם

en: Hide Groups
he: הסתר קבוצות

en: Hide Private Posts if user doesn't have access
he: הסתר פוסטים פרטיים אם למשתמש אין גישה

en: Hide auto-assigned Sub-%s Permissions
he: הסתר הרשאות תת-%s שהוקצו אוטומטית

en: Hide featured image when teaser is applied
he: הסתר תמונה מוצגת כאשר תצוגה מקדימה מוחלת

en: Hide for Custom Visibility
he: הסתר עבור נראות מותאמת

en: Hide links if user doesn't have access
he: הסתר קישורים אם למשתמש אין גישה

en: Hierarchical content controls
he: בקרות תוכן היררכיות

en: If auto-assign term setting is enabled, apply it even if user does not have term assignment limitations
he: אם הגדרת הקצאת מונח אוטומטית מופעלת, יש ליישם אותה גם אם למשתמש אין מגבלות על הקצאת מונחים

en: If checked, pages blocked from the "All" or "Logged In" groups will still be listed to Administrators.
he: אם נבדק, דפים חסומים מקבוצות "כולם" או "מחוברים" עדיין יופיעו למנהלים.

en: If disabled, manually "blocked" posts can be unblocked by specific Category / Term Permissions.
he: אם זה מושבת, פוסטים שהיו "חסומים" ידנית יכולים להיות משוחזרים על ידי הרשאות קטגוריה / מונח ספציפיות.

en: If enabled, corresponding Media edit and delete capabilities must be added to existing roles.
he: אם זה מופעל, יכולות עריכה ומחיקה מתאימות של מדיה חייבות להתווסף לתפקידים הקיימים.

en: If enabled, users cannot create new tags for a post unless they have the edit_tags capability. You can manage this with Capabilities > Capabilities > Taxonomies for any role.
he: אם מופעל, משתמשים אינם יכולים ליצור תגים חדשים לפוסט אלא אם יש להם את יכולת edit_tags. אתה יכול לנהל זאת עם יכולות > יכולות > טקסונומיות עבור כל תפקיד.

en: If enabled, users cannot create new tags for a post unless they have the edit_tags capability. You can manage this with a WordPress role editor like PublishPress Capabilities.
he: אם מופעל, משתמשים אינם יכולים ליצור תגים חדשים לפוסט אלא אם יש להם את יכולת edit_tags. אתה יכול לנהל זאת עם עורך תפקידים של WordPress כמו PublishPress Capabilities.

en: If group editing is allowed, can also modify group membership.
he: אם עריכת קבוצות מותרת, ניתן גם לשנות את חברות הקבוצה.

en: If one of the default roles is deleted from the WP database, it will remain available as a pattern role with default WP capabilities (but can be disabled here).
he: אם אחת מהתפקידים המוגדרים כברירת מחדל נמחקה ממסד הנתונים של WP, היא תישאר זמינה כתפקיד תבנית עם יכולות WP ברירת מחדל (אך ניתן להשבית כאן).

en: If propagating permissions are assigned to a page branch, overwrite any explicitly assigned permissions in sub-pages
he: אם הרשאות המועברות משויכות לענף עמוד, כתוב מחדש כל הרשאה שהוקצתה במפורש בעמודים המשניים

en: If some pages have been suppressed from get_pages() results, change child pages' corresponding post_parent values to a visible ancestor
he: אם כמה דפים הוסתרו מתוצאות get_pages(), שנה את הערכים post_parent המתאימים של דפי הילדים לאבות נראים

en: If some terms have been suppressed from get_terms() results, change child terms' corresponding parent values to a visible ancestor
he: אם כמה מונחים הוסתרו מתוצאות get_terms(), שנה את הערכים המתאימים של ההורים של המונחים לילדים לאבות נראים

en: If the user is blocked from reading posts in a category, also block access to category archive page.
he: אם המשתמש חסום מקריאת פוסטים בקטגוריה, חסום גם גישה לדף הארכיון של הקטגוריה.

en: If this setting is disabled, you can enable a role by giving it capabilities: list_others_posts, list_others_published_pages, etc.
he: אם הגדרה זו מושבתת, אתה יכול להפעיל תפקיד על ידי מתן יכולות: list_others_posts, list_others_published_pages וכו'.

en: If user cannot generally save pages to top level but a page they are editing is already there, allow it to stay at top level even if not yet published
he: אם למשתמש אין אפשרות לשמור דפים לרמה עליונה אך דף שהוא עורך כבר נמצא שם, אפשר לו להישאר ברמה העליונה גם אם עדיין לא פורסם

en: If user has Nav Menu management capabilities but can't 'edit_theme_options', strip link out of wp-admin Appearance Menu instead of linking it to nav-menus
he: אם למשתמש יש יכולות ניהול תפריטי ניווט אך אינו יכול 'edit_theme_options', הסר את הקישור מתוך תפריט המראה של wp-admin במקום לקשר אותו לתפריטי ניווט

en: If you like %s, please leave us a %s rating. Thank you!
he: אם אתה אוהב %s, אנא השאר לנו דירוג %s. תודה!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
he: אם אתה זקוק לעזרה או יש לך בקשה לתכונה חדשה, אנא יידע אותנו.

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Include scheduled posts in the posts query if user can edit them
he: כלול פוסטים מתוזמנים בשאילתת הפוסטים אם למשתמש יש אפשרות לערוך אותם

en: Insert a login form by using %s[login_form]%s shortcode.
he: הכנס טופס כניסה באמצעות קוד הקיצור %s[login_form]%s.

en: Installation History
he: היסטוריית התקנה

en: Integration Active
he: אינטגרציה פעילה

en: Integration with ACF, bbPress, BuddyPress, Relevanssi, WPML and other plugins; enhanced Multisite support.
he: אינטגרציה עם ACF, bbPress, BuddyPress, Relevanssi, WPML ותוספים אחרים; תמיכה משופרת במולטיסייט.

en: Integration with permission groups
he: אינטגרציה עם קבוצות הרשאות

en: Integrations
he: אינטגרציות

en: Invalid group ID.
he: מזהה קבוצה לא חוקי.

en: Invalid user ID.
he: מזהה משתמש לא חוקי.

en: Knowledge Base
he: מרכז ידע

en: Language-specific content access
he: גישה לתוכן ספציפי לשפה

en: Last Name
he: שם משפחה

en: Learn More
he: למד עוד

en: Leave Media Library with normal access criteria based on user's role capabilities
he: השאר את ספריית המדיה עם קריטריוני גישה רגילים בהתבסס על יכולות תפקיד המשתמש

en: Leave terms with no readable posts on WP Navigation Menus
he: השאר מונחים ללא פוסטים קריאים בתפריטי הניווט של WP

en: Leave unreadable posts on WP Navigation Menus
he: השאר פוסטים בלתי קריאים בתפריטי הניווט של WP

en: Left
he: שמאל

en: Legacy
he: מורשת

en: Legacy compatibility: front end term filters are not applied on some sites.
he: תאימות ישנה: פילטרי מונחים בחזית אינם מיושמים בכמה אתרים.

en: License
he: רישיון

en: Limit access based on post authorship and group membership for more granular permissions control.
he: מגביל גישה על בסיס מחבר הפוסט וחברות בקבוצה לשליטה מדויקת יותר בהרשאות.

en: Limit attachment access by post permissions
he: מגבל את הגישה לקבצים מצורפים לפי הרשאות פוסט

en: Limit front-end category / term filtering
he: הגבלת סינון קטגוריות / מונחים בחזית

en: Limit to
he: מגבלה ל

en: Limit to:
he: מגבל על:

en: Limited Editing Elements
he: אלמנטים לעריכה מוגבלת

en: Limited Editing Elements feature has moved to <a href="%s">Capabilities > Editor Features</a>.
he: תכונת עריכת אלמנטים מוגבלת הועברה ל-<a href="%s">יכולות > תכונות עורך</a>.

en: Limited Editing Elements feature requires <a href="%s" target="_blank">PublishPress Capabilities</a> plugin.
he: תכונת עריכת אלמנטים מוגבלת דורשת את התוסף <a href="%s" target="_blank">PublishPress Capabilities</a>.

en: Limited User Editors can assign their own role
he: עורכי משתמשים מוגבלים יכולים להקצות את התפקיד שלהם

en: List Files
he: רשימת קבצים

en: List and Single view
he: תצוגת רשימה ויחיד

en: List other user's uneditable posts
he: רשום פוסטים שלא ניתן לערוך של משתמשים אחרים

en: List other users' files if attached to a editable post
he: רשום קבצים של משתמשים אחרים אם הם מצורפים לפוסט שניתן לעריכה

en: List other users' files if attached to a viewable post
he: הצג קבצים של משתמשים אחרים אם הם מצורפים לפוסט שניתן לצפייה

en: List other users' unattached files by default
he: ברירת מחדל: הצג קבצים של משתמשים אחרים שאינם מצורפים

en: Listed permissions are those assigned for the "%1$s" type. You can also %2$sdefine universal %3$s permissions which apply to all related post types%4$s.
he: הרשאות המפורטות הן אלה שהוקצו לסוג "%1$s". אתה יכול גם %2$sלהגדיר הרשאות אוניברסליות %3$s שיחולו על כל סוגי הפוסטים הקשורים%4$s.

en: Live Preview
he: תצוגה חיה

en: Lock custom menu items
he: נעילת פריטי תפריט מותאם אישית

en: Logged In
he: מחובר

en: Logged In Users
he: משתמשים שנכנסו למערכת

en: Logged in Users:
he: משתמשים מחוברים:

en: Login Notice Message
he: הודעת כניסה

en: Login State
he: מצב התחברות

en: Make Unattached Files Private
he: הפוך קבצים לא מחוברים לפרטיים

en: Make search function on the post selection metabox look at post content
he: הפוך את פונקציית החיפוש על תיבת הבחירה של הפוסט לבדוק את תוכן הפוסט

en: Make search function on the post selection metabox look at post excerpt
he: הפוך את פונקציית החיפוש על תיבת הבחירה של הפוסט לבדוק את תקציר הפוסט

en: Make unattached files private
he: הפוך קבצים שאינם מצורפים לפרטיים

en: Manage PublishPress Permissions plugin settings.
he: נהל את הגדרות תוסף הרשאות PublishPress.

en: Manage members in Custom Groups.
he: נהל חברים בקבוצות מותאמות אישית.

en: Manage other user's Permissions. Also grants capabilities for all post types and statuses.
he: נהל את ההרשאות של משתמשים אחרים. גם מעניק יכולות לכל סוגי הפוסטים והמצבים.

en: Management
he: ניהול

en: Max
he: מקס

en: Max number of hierarchical posts / terms to display at one time (per page)
he: מספר מקסימלי של פוסטים / מונחים היררכיים להציג בבת אחת (לכל דף)

en: Max number of non-hierarchical posts / terms to display at one time (per page)
he: מספר מקסימלי של פוסטים / מונחים לא היררכיים להציג בבת אחת (לפי עמוד)

en: Max number of specific permissions to insert in a single database query (default 1000)
he: מספר מקסימלי של הרשאות ספציפיות להכניס בשאילתת מסד נתונים אחת (ברירת מחדל 1000)

en: Media File Protection
he: הגנת קבצי מדיה

en: Media Library
he: ספריית מדיה

en: Member since:
he: חבר מאז:

en: Membership
he: חברות

en: Membership Notifications
he: התראות חברות

en: Message for Blocked Users
he: הודעה עבור משתמשים חסומים

en: Metabox disabled
he: ממשק מתיבה מושבת

en: Metabox enabled
he: ממשק מתיבה מופעל

en: Mirror to %s
he: שקף ל %s

en: Mirror to %s %s
he: שקף ל %s %s

en: Miscellaneous
he: שונות

en: Modify permissions for these Post Types:
he: שנה הרשאות עבור סוגי פוסטים אלו:

en: Modify permissions for these Taxonomies:
he: שנה הרשאות עבור קטגוריות אלו:

en: Modify viewing or editing access
he: שנה גישה לצפייה או לעריכה

en: Most Users
he: הכי הרבה משתמשים

en: Multilang
he: רב שפה

en: Multilingual
he: רב לשוני

en: Multilingual permission management
he: ניהול הרשאות רב-לשוני

en: Multilingual support with permission synchronization across content translations.
he: תמיכה רב-לשונית עם סנכרון הרשאות בין תרגומי תוכן.

en: Name
he: שם

en: Name (A-Z)
he: שם (א'-ת')

en: Name (Z-A)
he: שם (ת'-א')

en: Name:
he: שם:

en: Nav Menu (Block)
he: תפריט ניווט (בלוק)

en: Nav Menu (Legacy)
he: תפריט ניווט (מותאם ישן)

en: Nav Menu Editing
he: עריכת תפריט ניווט

en: Nav Menus (Block)
he: תפריטי ניווט (חסימה)

en: Nav Menus (Legacy)
he: תפריטי ניווט (מורשת)

en: Navigation Menus:
he: תפריטי ניווט:

en: Need Permissions Support?
he: זקוק לתמיכה בהרשאות?

en: Nested Pages
he: דפים מקוננים

en: Network-Wide Settings
he: הגדרות ברשת

en: Never modify the parent value in the get_terms() result set, even if some terms have been suppressed
he: אל תשנה את ערך ההורה במערך התוצאות של get_terms(), גם אם כמה מונחים הוסתרו

en: Never modify the post_parent value in the get_pages() result set, even if some pages have been suppressed
he: אל תשנה את ערך post_parent במערך התוצאות של get_pages(), גם אם כמה דפים הוסתרו

en: New Revision
he: גרסה חדשה

en: New group created.
he: קבוצה חדשה נוצרה.

en: Nginx integration support
he: תמיכה באינטגרציה עם Nginx

en: Nickname
he: כינוי

en: No Action selected!
he: לא נבחרה פעולה!

en: No Custom Group
he: אין קבוצת מותאמת אישית

en: No Qualification selected!
he: לא נבחרה הכשרה!

en: No Teaser
he: אין תצוגה מקדימה

en: No items selected!
he: לא נבחרו פריטים!

en: No matching groups were found.
he: לא נמצאו קבוצות תואמות.

en: No matching roles were found.
he: לא נמצאו תפקידים תואמים.

en: No redirect
he: אין הפניה

en: No results found.
he: לא נמצאו תוצאות.

en: No role exceptions set
he: אין חריגות תפקידים מוגדרות

en: No specific user permissions. Use the search box to add users.
he: אין הרשאות משתמש ספציפיות. השתמש בתיבת החיפוש כדי להוסיף משתמשים.

en: No statuses selected!
he: לא נבחרו סטטוסים!

en: No teaser will be applied
he: לא יחול טיזר

en: No user/group specified.
he: לא צוין משתמש/קבוצה.

en: No users selected
he: לא נבחרו משתמשים

en: Non-Administrators can set Editing Permissions for their editable posts
he: משתמשים שאינם מנהלים יכולים לקבוע הרשאות עריכה לפוסטים שניתן לערוך שלהם

en: Non-Administrators can set Reading Permissions for their editable posts
he: משתמשים שאינם מנהלים יכולים לקבוע הרשאות קריאה לפוסטים שניתן לערוך שלהם

en: None. All %ss will be hidden by default.
he: אין. כל %ss יוסתרו כברירת מחדל.

en: Not Logged In
he: לא מחובר

en: Not Logged In Users
he: משתמשים שלא נכנסו למערכת

en: Not Logged In:
he: לא מחובר:

en: Note:
he: הערה:

en: Note: BuddyPress Groups and other externally defined groups are not listed here, even if they modify permissions
he: הערה: קבוצות BuddyPress וקבוצות אחרות שהוגדרו חיצונית אינן מופיעות כאן, גם אם הן משנה את ההרשאות

en: Note: Groups and Roles are always displayed on the Edit User screen.
he: הערה: קבוצות ותפקידים תמיד מוצגים על מסך עריכת המשתמש.

en: Note: Groups are a more flexible alternative to user roles. You can create groups of users and give or deny them access to areas of your site.
he: הערה: קבוצות הן אלטרנטיבה יותר גמישה לתפקידי משתמש. אתה יכול ליצור קבוצות של משתמשים ולתת או למנוע מהם גישה לאזורים באתר שלך.

en: Notes
he: הערות

en: Notes regarding Pattern Roles
he: הערות לגבי תפקידי תבנית

en: On Users listing, Permission groups in custom column are list filter links instead of group edit links
he: ברשימת המשתמשים, קבוצות ההרשאות בעמודה מותאמת אישית הן קישורי סינון ולא קישורי עריכה קבוצתיים

en: On the Pages screen, satisfy a missing edit_private_pages capability by listing uneditable private pages.
he: במסך הדפים, סיים יכולת edit_private_pages חסרה על ידי רישום דפים פרטיים לא ניתנים לעריכה.

en: On the Posts screen, satisfy a missing edit_others_posts capability by listing other user's uneditable posts.
he: במסך הפוסטים, סיים יכולת edit_others_posts חסרה על ידי רישום פוסטים לא ניתנים לעריכה של משתמשים אחרים.

en: On the Posts screen, satisfy a missing edit_posts capability by listing uneditable drafts.
he: במסך הפוסטים, סיים יכולת edit_posts חסרה על ידי רישום טיוטות שאינן ניתנות לעריכה.

en: On the site front end, display teaser text for unreadable posts instead of hiding them.
he: בצד הקדמי של האתר, הצג טקסט טיזר לפוסטים שאינם ניתנים לקריאה במקום להסתיר אותם.

en: On the site front end, replace non-readable content with placeholder text. Can be enabled for any post type. Custom filters are provided but no programming is required for basic usage.
he: בצד הקדמי של האתר, החלף תוכן שאינו ניתן לקריאה בטקסט מחליף. ניתן לאפשר עבור כל סוג פוסט. מסננים מותאמים אישית מסופקים אך אין צורך בתכנות לשימוש בסיסי.

en: Only one group is selectable on Add User screen
he: רק קבוצה אחת ניתנת לבחירה במסך הוספת משתמש

en: Only one group is selectable on Edit User screen
he: רק קבוצה אחת ניתנת לבחירה במסך עריכת משתמש

en: Operation
he: פעולה

en: Optimize your site with advanced privacy and performance controls
he: אופטימיזציה של האתר שלך עם בקרות פרטיות וביצועים מתקדמות

en: Options
he: אפשרויות

en: Order Page Parent dropdown by Title
he: מיון תפריט הורה של הדף לפי כותרת

en: Other plugins (or deactivation of PublishPress Permissions) can prevent sub-page permissions from being properly applied when a new sub-page is created.
he: תוספים אחרים (או השבתת הרשאות PublishPress) עשויים למנוע מההגבלות של תתי-דפים להתבצע כראוי כאשר נוצר דף-משנה חדש.

en: Other users will be unable to publish new top-level pages (Parent = "Main Page"), or move a published page from "Main Page" to a different Parent.
he: משתמשים אחרים לא יוכלו לפרסם דפי עליונים חדשים (הורה = "דף ראשי"), או להעביר דף שפורסם מ"דף ראשי" להורה אחר.

en: PHP Version: %s
he: גרסת PHP: %s

en: Padding (px):
he: ריווח (px):

en: Page Approved
he: דף אושר

en: Page Authors, Editors and Administrators
he: מחברי, עורכי ומנהלי הדפים

en: Page Editors and Administrators
he: עורכי ומנהלי הדפים

en: Page Parent selection for editable pages only
he: בחירת הורה לדף רק עבור דפים שניתן לעריכה

en: Page Structure
he: מבנה דף

en: Pages and custom post types are available in %sPRO%s
he: עמודים וסוגי פוסט מותאמים זמינים ב-%sPRO%s

en: Pages can be set or removed from Top Level by:
he: דפים יכולים להיות ממוקמים או מוסרים מרמה עליונה על ידי:

en: Pattern ID:
he: מזהה תבנית:

en: Pattern Role
he: תפקיד תבנית

en: Pattern Roles convert 'post' capabilities to the corresponding type-specific capability.  In a normal WP installation, this is the easiest solution.
he: תפקידי תבנית ממירים את יכולות ה'פוסט' ליכולת הספציפית לסוג המתאים. בהתקנה רגילה של WP, זו הפתרון הקל ביותר.

en: Performance: Don't filter category / tag counts
he: ביצועים: אל תסנן את מספרי הקטגוריות / התגים

en: Permission Group
he: קבוצת הרשאות

en: Permission Groups
he: קבוצות הרשאה

en: Permission Groups on User Profile
he: קבוצות הרשאה בפרופיל המשתמש

en: Permission already selected!
he: ההרשאה כבר נבחרה!

en: Permission synchronization across translations
he: סנכרון הרשאות בין תרגומים

en: Permission-aware XML sitemaps
he: מפות אתר XML מודעות להרשאות

en: Permission-aware indexing
he: אינדוקס מודע הרשאות

en: Permission-aware nested view
he: תצוגה מקננת מודעת הרשאות

en: Permission-aware search results
he: תוצאות חיפוש מודעות הרשאות

en: Permission-aware tree view
he: תצוגת עץ עם מודעות להרשאות

en: Permissions
he: הרשאות

en: Permissions & Access
he: הרשאות & גישה

en: Permissions Capabilities
he: יכולות הרשאות

en: Permissions Documentation
he: תיעוד הרשאות

en: Permissions Pro was previously active. You are now running the free version, with fewer features.
he: הרשאות Pro היו פעילות בעבר. אתה כרגע מפעיל את הגרסה החינמית, עם פחות תכונות.

en: Permissions Settings
he: הגדרות הרשאות

en: Permissions converted. Reload form to view newly saved permissions.
he: ההרשאות המומרות. טען את הטופס כדי לצפות בהרשאות שנשמרו חדשות.

en: Permissions mirrored. Reload form to view newly saved permissions.
he: ההרשאות שוכפלו. טען את הטופס כדי לצפות בהרשאות שנשמרו חדשות.

en: Permissions screen disabled
he: מסך הרשאות מושבת

en: Permissions screen enabled
he: מסך הרשאות מופעל

en: Permissions setting 'Pages can be set or removed from Top Level by' applies to 'page' type only
he: הגדרת הרשאות 'דפים יכולים להיות מוגדרים או מוסרים מרמה עליונה על ידי' חלה רק על סוג 'דף'

en: Permissions to enable access are not available because of a constant definition
he: הרשאות להפעלת גישה אינן זמינות בגלל הגדרת קבועה

en: Permissions&hellip;
he: הרשאות&hellip;

en: Permissions: %1$s %2$s in this %3$s
he: הרשאות: %1$s %2$s ב%3$s הזה

en: Permissions: %1$s all content in this %2$s for All Post Types
he: הרשאות: %1$s כל התוכן ב%2$s הזה לכל סוגי הפוסטים

en: Permissions: %1$s in %2$s
he: הרשאות: %1$s ב%2$s

en: Permissions: %1$s this %2$s
he: הרשאות: %1$s זה %2$s

en: Permissions: %1$s this %2$s for All Post Types
he: הרשאות: %1$s את %2$s עבור כל סוגי הפוסטים

en: Permissions: %s
he: הרשאות: %s

en: Permissions: %s this %s
he: הרשאות: %s זה %s

en: Permissions: Assign Terms to this %s
he: הרשאות: הקצה מונחים ל-%s זה

en: Permissions: Assign this %2$s for All Post Types
he: הרשאות: הקצה את %2$s הזה לכל סוגי הפוסטים

en: Permissions: Assign this %2$s to %3$s
he: הרשאות: הקצה את %2$s הזה ל%3$s

en: Permissions: Select this %1$s as Parent for All Post Types
he: הרשאות: בחר את %1$s כהורה עבור כל סוגי הפוסטים

en: Permissions: Select this %s as Parent
he: הרשאות: בחר את %s כהורה

en: Please enter a group name.
he: אנא הזן שם קבוצה.

en: Please select a bulk action first.
he: אנא בחר פעולה קבוצתית ראשונה.

en: Please select at least one item.
he: אנא בחר לפחות פריט אחד.

en: Please upgrade PublishPress Authors to version 3.8.0 or later for Permissions integration.
he: אנא עדכן את PublishPress Authors לגרסה 3.8.0 או מאוחרת יותר כדי לאפשר אינטגרציה עם הרשאות.

en: Post Approved
he: פוסט אושר

en: Post Capabilities
he: יכולות פוסט

en: Post Meta fields to copy when using 'Add Author Page' dropdown on Users screen
he: שדות מטא של פוסטים להעתקה כאשר משתמשים ברשימה הנפתחת 'הוסף דף מחבר' במסך המשתמשים

en: Post Statuses for Editorial Workflow
he: סטטוסים של פוסטים עבור זרימת עבודה עEditorialית

en: Post Type
he: סוג פוסט

en: Post Types
he: סוגי פוסטים

en: Post Visibility Statuses
he: סטטוסים של נראות פוסטים

en: Post-specific Permissions take priority
he: הרשאות ספציפיות לפוסט מקבלות עדיפות

en: Post-specific and category-specific permissions for creation and editing.
he: הרשאות ספציפיות לפוסט ולקטגוריה ליצירה ועריכה.

en: Posts / Pages Listing
he: רשימת פוסטים / דפים

en: Posts Teaser
he: תצוגת פוסטים

en: Prevent creation or editing of custom items for non-Administrators who lack edit_theme_options capability.
he: מנע יצירה או עריכה של פריטים מותאמים אישית עבור משתמשים שאינם מנהלים שאין להם את היכולת edit_theme_options.

en: Prevent editing files if attached to a non-editable post
he: מנע עריכת קבצים אם הם מצורפים לפוסט שאינו ניתן לעריכה

en: Prevent non-Administrators from adding new Nav Menu items to top level (add below existing editable items instead)
he: מנע ממשתמשים שאינם מנהלים להוסיף פריטי תפריט ניווט חדשים לרמה העליונה (הוסף מתחת לפריטים הניתנים לעריכה הקיימים במקום)

en: Prevent non-Administrators with user editing permissions from editing a higher-level user or assigning a role higher than their own.
he: מנע ממשתמשים שאינם מנהלים עם הרשאות עריכה לערוך משתמש ברמה גבוהה יותר או להקצות תפקיד גבוה יותר מזה שלהם.

en: Primary Role:
he: תפקיד ראשי:

en: Privacy & Performance
he: פרטיות וביצועים

en: Private Posts:
he: פוסטים פרטיים:

en: Pro
he: פרו

en: Pro Feature
he: תכונה מקצועית

en: Process externally uploaded files
he: עיבוד קבצים שהועלו מבחוץ

en: Produce posts for users when they register
he: ייצר פוסטים עבור משתמשים כאשר הם נרשמים

en: Product category controls
he: בקרות קטגוריית מוצר

en: Product permissions
he: הרשאות מוצרים

en: Promo file not found.
he: קובץ פרומו לא נמצא.

en: PublishPress Permissions Version: %1$s %2$s
he: גרסת PublishPress Permissions: %1$s %2$s

en: PublishPress Permissions allows you to enable or deny access to posts, pages, categories, tags and more.
he: PublishPress Permissions מאפשר לך לאפשר או למנוע גישה לפוסטים, דפים, קטגוריות, תגיות ועוד.

en: PublishPress Permissions needs directions. Please go to %1$sPermissions > Settings%2$s and indicate which Post Types and Taxonomies should be filtered.
he: PublishPress Permissions זקוק להנחיות. אנא עבור ל-%1$sהרשאות > הגדרות%2$s וציין אילו סוגי פוסטים וטקסונומיות צריכים להיות מסוננים.

en: PublishPress Permissions will not apply any Extra Roles or Permissions to limit or expand viewing or editing access.
he: הרשאות PublishPress לא יחולו על תפקידים או הרשאות נוספות כדי להגביל או להרחיב את הגישה לצפייה או לעריכה.

en: PublishPress Statuses
he: סטטוסים של PublishPress

en: Publishing
he: פרסום

en: Purchase
he: רכישה

en: Qualification
he: הסמכה

en: Quick edit integration
he: שילוב עריכה מהירה

en: Read More
he: קרא עוד

en: Read More Notice
he: הודעת קרא עוד

en: Read More links, excerpts, and redirects are available in %sPRO%s
he: קישורים לקרא עוד, ציטוטים והפניות זמינים ב-%sPRO%s

en: Ready to automatically generate posts for your users?
he: מוכן ליצור פוסטים אוטומטית עבור המשתמשים שלך?

en: Ready to enhance your membership features?
he: מוכן לשדרג את תכונות החברות שלך?

en: Ready to secure your files?
he: מוכן לאבטח את הקבצים שלך?

en: Redirect
he: הפניה

en: Redirect Settings
he: הגדרות הפניה

en: Redirect functionality is available in PRO
he: פונקציית הפניה זמינה ב-PRO

en: Redirect to WordPress login
he: הפנה לכניסת וורדפרס

en: Redirect to a custom post
he: הפנה לפוסט מותאם אישית

en: Redirect to another post
he: הפניה לפוסט אחר

en: Redirect users to another page when they try to access restricted content
he: הפנה משתמשים לעמוד אחר כאשר הם מנסים לגשת לתוכן מוגבל

en: Redirection
he: הפניה

en: Reduce overhead of pages query (in get_pages() and wp-admin) by defaulting fields to a set list that does not include post_content
he: הפחת את העומס של שאילתות עמודים (ב-get_pages() וב-wp-admin) על ידי ברירת שדות לרשימה קבועה שאינה כוללת post_content

en: Reduce overhead of wp-admin Media query by defaulting fields to a set list that does not include post_content
he: צמצם את העומס של שאילתות המדיה ב-wp-admin על ידי הגדרת שדות לרשימה קבועה שאינה כוללת post_content

en: Reduce overhead of wp-admin posts query by defaulting fields to a set list that does not include post_content
he: צמצם את העומס של שאילתות הפוסטים ב-wp-admin על ידי הגדרת שדות לרשימה קבועה שאינה כוללת post_content

en: Reduce overhead of wp-admin query for specified custom post type by defaulting fields to a set list that does not include post_content
he: צמצם את העומס של שאילתות wp-admin עבור סוג הפוסט המותאם שצוין על ידי הגדרת שדות לרשימה קבועה שאינה כוללת post_content

en: Regardless of this setting, the pp_set_edit_permissions capability is also required.
he: ללא קשר להגדרה זו, היכולת pp_set_edit_permissions נדרשת גם כן.

en: Regardless of this setting, the pp_set_view_permissions capability is also required.
he: ללא קשר להגדרה זו, היכולת pp_set_view_permissions נדרשת גם כן.

en: Regulate access to Category archive pages
he: הגבל גישה לדפי ארכיון קטגוריות

en: Reload form for further changes to this permission
he: טעינת טופס לשינויים נוספים בהרשאה זו

en: Reload form for further changes to this role
he: טעינת טופס לשינויים נוספים בתפקיד זה

en: Remove
he: הסר

en: Remove Selected
he: הסר נבחרים

en: Remove custom permissions for user
he: הסר הרשאות מותאמות אישית למשתמש

en: Remove selected users from Permission Group
he: הסר משתמשים שנבחרו מקבוצת הרשאות

en: Remove the "Private:" and "Protected" prefix from Post, Page titles.
he: הסר את הקידומת "פרטי:" ו-"מוגן" משמות הפוסט, העמוד.

en: Remove the custom permisisons for "%s"?
he: להסיר את ההרשאות המותאמות עבור "%s"?

en: Remove unreadable Menu Items. If menu rendering problems occur with a third party plugin, disable this setting.
he: הסר פריטי תפריט שלא ניתן לקרוא. אם מתרחשות בעיות בהצגת התפריט עם תוסף של צד שלישי, השבת את הגדרה זו.

en: Replace Post Content With:
he: החלף את תוכן הפוסט ב:

en: Replace the post content entirely with custom content for users who don't have access.
he: החלף את תוכן הפוסט לחלוטין בתוכן מותאם עבור משתמשים שאין להם גישה.

en: Request
he: בקשה

en: Request Support
he: בקשת תמיכה

en: Restrict access by blocking specified items unless an "Enabled" exception is also stored.
he: הגבל את הגישה על ידי חסימת פריטים ספציפיים אלא אם כן חריג "מאושר" נשמר גם כן.

en: Restrict access by limiting role capabilities to apply only for specified items. Users still need capabilities in their main role or extra roles.
he: הגבל את הגישה על ידי הגבלת יכולות תפקידים כך שיתייחסו רק לפריטים ספציפיים. משתמשים עדיין צריכים יכולות בתפקיד הראשי או בתפקידים נוספים.

en: Restrict direct file requests based on user's access to the page a file is attached to.
he: מגביל בקשות קובץ ישירות על סמך הגישה של המשתמש לדף שאליו קובץ מחובר.

en: Return to Menu Editor
he: חזור לעורך התפריטים

en: Revert to Defaults
he: לחזור לברירות מחדל

en: Review the selection below, and then click <strong>Save Permissions</strong>.
he: סקור את הבחירה למטה, ואז לחץ על <strong>שמור הרשאות</strong>.

en: Review the selection below, and then click <strong>Save Roles</strong>.
he: סקור את הבחירה למטה, ואז לחץ על <strong>שמור תפקידים</strong>.

en: Revise
he: שנה

en: Revision
he: גרסה

en: Revisor
he: משחזר

en: Revisors
he: משחזרים

en: Right
he: ימין

en: Role
he: תפקיד

en: Role Capabilities
he: יכולות תפקיד

en: Role Integration
he: שילוב תפקידים

en: Role Usage
he: שימוש בתפקיד

en: Role Usage edited.
he: שימוש תפקידים נערך.

en: Role Usage updated.
he: שימוש תפקידים עודכן.

en: Role Usage: %s
he: שימוש תפקידים: %s

en: Role already selected!
he: התפקיד כבר נבחר!

en: Role capabilities defined for other post types (i.e. 'edit_others_pages', 'edit_things') are ignored unless Role Usage is set to Direct Assignment.
he: יכולות תפקיד המוגדרות עבור סוגי פוסטים אחרים (כגון 'edit_others_pages', 'edit_things') מתעלמות אלא אם השימוש בתפקיד מוגדר כהקצאה ישירה.

en: Role-Based Synchronization
he: סנכרון מבוסס תפקידים

en: Roles
he: תפקידים

en: Roles %1$s
he: תפקידים %1$s

en: Roles & Groups
he: תפקידים וקבוצות

en: Roles and Permissions copied.
he: תפקידים והרשאות הועתקו.

en: Roles assigned directly to the user
he: תפקידים שהוקצו ישירות למשתמש

en: Roles assigned to the user or one of their groups
he: תפקידים שהוקצו למשתמש או לאחד מהקבוצות שלו

en: Roles updated.
he: תפקידים עודכנו.

en: Save Changes
he: שמור שינויים

en: Save Permissions
he: שמור הרשאות

en: Save Roles
he: שמור תפקידים

en: Saving Permissions...
he: שומר הרשאות...

en: Saving Roles...
he: שומר תפקידים...

en: Scheduled Change Notifications
he: התראות על שינויים מתוזמנים

en: Scheduled Revision Monitors
he: מניחי שינויים מתוזמנים

en: Search Custom Groups
he: חפש קבוצות מותאמות אישית

en: Search Groups
he: חיפוש קבוצות

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
he: תוצאות חיפוש עבור &#8220;%s&#8221;

en: Search Results include Media
he: תוצאות חיפוש כוללות מדיה

en: Search Results:
he: תוצאות חיפוש:

en: Search Users
he: חפש משתמשים

en: Search and add users...
he: חפש והוסף משתמשים...

en: Search by last name instead of display name
he: חפש לפי שם משפחה במקום לפי שם תצוגה

en: Search engine visibility controls
he: בקרות נראות במנועי חיפוש

en: Search for a group
he: חיפוש קבוצת

en: Search for a user
he: חיפוש משתמש

en: Search for an author
he: חיפוש מחבר

en: Search result filtering
he: סינון תוצאות חיפוש

en: Search roles and groups...
he: חפש תפקידים וקבוצות...

en: Search roles...
he: חפש תפקידים...

en: Secure content discovery
he: גילוי תוכן מאובטח

en: See other user's unattached file uploads in Media Library.
he: ראה את העלאות הקבצים הלא מחוברות של משתמשים אחרים בספריית המדיה.

en: Select %s
he: בחר %s

en: Select All
he: בחר הכל

en: Select Permission Groups at User creation
he: בחר קבוצות הרשאה בעת יצירת משתמש

en: Select Post
he: בחר פוסט

en: Select Post Type to Configure
he: בחר סוג פוסט לתצורה

en: Select a page
he: בחר דף

en: Select as Parent
he: בחר כהורה

en: Select terms
he: בחר תנאים

en: Selected %s:
he: נבחר %s:

en: Selected users already have specified author page
he: למשתמשים שנבחרו כבר יש דף מחבר ספציפי

en: Selected:
he: נבחר:

en: Set "Manage This Term" permissions for specific terms.
he: קבע הרשאות "נהל את המונח הזה" עבור מונחים ספציפיים.

en: Set "Set as Parent" Permissions for specific Categories or Terms.
he: קבע את ההרשאות "קבע כהורה" עבור קטגוריות או מונחים ספציפיים.

en: Set "Set as Parent" Permissions for specific Posts.
he: הגדר הרשאות "הגדר כהורה" לפוסטים ספציפיים.

en: Set "Set as Parent" permissions for specific Categories or Terms.
he: קבע הרשאות "קבע כהורה" עבור קטגוריות או מונחים ספציפיים.

en: Set "Set as Parent" permissions for specific Pages.
he: קבע הרשאות "קבע כהורה" עבור דפים ספציפיים.

en: Set Assign Term permissions.
he: קבע הרשאות הקצאת מונח.

en: Set Author to current user if autoset_post_author / autoset_page_author capability is assigned
he: קבע את המחבר למשתמש הנוכחי אם ישנה יכולת autoset_post_author / autoset_page_author

en: Set Copy Permissions for specific Posts.
he: קבע הרשאות העתקה לפוסטים ספציפיים.

en: Set Editing Permissions for specific Posts, Categories or Terms.
he: הגדר הרשאות עריכה לפוסטים, קטגוריות או מונחים ספציפיים.

en: Set Editing permissions for specific Posts, Categories or Terms.
he: קבע הרשאות עריכה לפוסטים, קטגוריות או מונחים ספציפיים.

en: Set Permissions in Post or Term Editing Screen
he: קבע הרשאות במסך עריכת פוסט או מונח

en: Set Revision Permissions for specific Posts, Categories or Terms.
he: הגדר הרשאות גרסה לפוסטים, קטגוריות או מונחים ספציפיים.

en: Set Term Assignment Permissions.
he: הגדר הרשאות הקצאת מונח.

en: Set Term Management Permissions.
he: הגדר הרשאות ניהול מונח.

en: Set Viewing Permissions for specific Posts, Categories or Terms.
he: הגדר הרשאות צפייה לפוסטים, קטגוריות או מונחים ספציפיים.

en: Set Viewing permissions for specific Posts, Categories or Terms.
he: קבע הרשאות צפייה לפוסטים, קטגוריות או מונחים ספציפיים.

en: Set membership expiration date
he: קבע את תאריך פקיעת תוקף החברות

en: Set to Blocked
he: הגדר לחסום

en: Set to Default
he: הגדר לברירת מחדל

en: Set to Enabled
he: הגדר ל-אפשר

en: Set up posts for existing users
he: הגדר פוסטים עבור משתמשים קיימים

en: Setting
he: הגדרה

en: Settings
he: הגדרות

en: Settings related to content editing permissions, provided by the %s module.
he: הגדרות הקשורות להרשאות עריכת תוכן, המסופקות על ידי המודול %s.

en: Shop manager
he: מנהל חנות

en: Show All
he: הצג הכל

en: Show Groups
he: הצג קבוצות

en: Show a "Read More" link that requires login
he: הצג קישור "קרא עוד" שדורש התחברות

en: Show a teaser message or login prompt for protected content. Available in PublishPress Permissions Pro.
he: הצג הודעת טיזר או בקשה להתחברות עבור תוכן מוגן. זמין ב-PublishPress Permissions Pro.

en: Show featured image
he: הצג תמונה מוצגת

en: Show files uploaded by other users if they are attached to a post the user is allowed to edit.
he: הצג קבצים שהועלו על ידי משתמשים אחרים אם הם מצורפים לפוסט שהמשתמש יכול לערוך.

en: Show files uploaded by others users if they are attached to a post the user is allowed to view.
he: הצג קבצים שהועלו על ידי משתמשים אחרים אם הם מצורפים לפוסט שהמשתמש יכול לצפות בו.

en: Show list of Permissions Pro features and screencasts
he: הצג רשימה של תכונות Permissions Pro והדרכות וידאו

en: Show only the first
he: הצג רק את הראשונים

en: Show the first X characters of the post content
he: הצג את X התווים הראשונים של תוכן הפוסט

en: Show users all the files in the Media Library. Unchecking this box will hide media files that are uploaded by other users.
he: הצג למשתמשים את כל הקבצים בספריית המדיה. ביטול סימון תיבה זו יסתיר קבצי מדיה שהועלו על ידי משתמשים אחרים.

en: Single view only
he: תצוגה יחידה בלבד

en: Sitemap filtering for restricted content
he: סינון מפות אתר עבור תוכן מוגבל

en: Small Thumbnails Unfiltered
he: תמונות מוקטנות קטנות ללא סינון

en: Smart User Matching
he: התאמת משתמשים חכמה

en: Some term-limited editing configurations require this.
he: חלק מהגדרות עריכה מוגבלות במונחים דורשות זאת.

en: Sort by:
he: מיין לפי:

en: Specific Permissions
he: הרשאות ספציפיות

en: Specific Permissions %1$s
he: הרשאות ספציפיות %1$s

en: Specific Permissions %1$s(for this user)%2$s
he: הרשאות ספציפיות %1$s(עבור משתמש זה)%2$s

en: Specific Permissions %1$s(from primary role or %2$sgroup membership%3$s)%4$s
he: הרשאות ספציפיות %1$s(מתפקיד ראשי או %2$shדר קבוצת חברים%3$s)%4$s

en: Specific Permissions (from primary role or group membership)
he: הרשאות ספציפיות (מתפקיד ראשי או חברות בקבוצה)

en: Specific Permissions assigned directly to the user
he: הרשאות ספציפיות שהוקצו ישירות למשתמש

en: Specific Permissions assigned to the user or one of their groups
he: הרשאות ספציפיות שהוקצו למשתמש או לאחד מהקבוצות שלו

en: Specific Permissions updated.
he: הרשאות ספציפיות עודכנו.

en: Specific Permissions: additions ('Enabled') are not applied, cannot be assigned
he: הרשאות ספציפיות: תוספות ('מופעל') לא מיועדות, לא ניתן להקצות

en: Specific Permissions: no restrictions ('Blocked') can be applied to custom-defined groups
he: הרשאות ספציפיות: אין הגבלות ('חסום') שניתן להחיל על קבוצות שהוגדרו בהתאמה אישית

en: Specific Permissions: restrictions ('Blocked') take priority over additions ('Enabled')
he: הרשאות ספציפיות: הגבלות ('חסום') מקבלות עדיפות על פני תוספות ('מאפשר').

en: Standard Statuses
he: סטטוסים סטנדרטיים

en: Standard statuses
he: סטטוסים стандартיים

en: Status
he: סטטוס

en: Status-based editing capabilities
he: יכולות עריכה מבוססות סטטוס

en: Status: Private
he: סטטוס: פרטי

en: Statuses
he: סטטוסים

en: Stop users from editing files uploaded by other users unless they are attached to a post the user is allowed to edit.
he: מנע ממשתמשים לערוך קבצים שהועלו על ידי משתמשים אחרים אלא אם כן הם מצורפים לפוסט שהמשתמש יכול לערוך.

en: Sub-%1$s Permissions are not separately listed.
he: הרשאות תתי-%1$s אינן רשומות בנפרד.

en: Sub-%s
he: תת-%s

en: Sub-%s:
he: תת-%s:

en: Sub-Sections
he: תתי-סעיפים

en: Submit Changes
he: שלח שינויים

en: Submit Changes to
he: שלח שינויים ל

en: Submit Revision
he: שלח גרסה

en: Submit Revision of
he: שלח גרסה של

en: Submitted Revision
he: גרסה שהוגשה

en: Submitted Revision Editors
he: גרסה שהוגשה

en: Subscribers
he: מנויים

en: Supported Plugin Integration
he: אינטגרציית פלאגינים נתמכת

en: Supports content-specific permissions for editing, term assignment and page parent selection. In combination with other modules, supports workflow statuses, PublishPress and PublishPress Revisions.
he: תומך בהרשאות ספציפיות לתוכן עבור עריכה, הקצאת מונחים ובחירת הורה לדף. בשילוב עם מודולים אחרים, תומך במצבי עבודה, PublishPress ו-PublishPress Revisions.

en: Supports network (multisite) installs
he: תומך בהתקנות רשת (רבות אתרים)

en: Suppress "Private: " Caption
he: הסתר את הכיתוב "פרטי: "

en: Synchronize User Posts
he: סנכרן פוסטים של משתמשים

en: Tag creation requires Tag edit capability
he: יצירת תג דורשת יכולת עריכת תג

en: Target Post Type
he: סוג הפוסט המטרה

en: Target number of visible pages/terms, used for auto-determination of number of visible levels
he: מספר היעד של עמודים/מונחים נראים, שמשמש לקביעת האוטומטית של מספר הרמות הנראות

en: Taxonomies
he: קטגוריות

en: Teaser
he: תצוגה מקדימה

en: Teaser Application:
he: יישום טיזר:

en: Teaser Message
he: הודעת תצוגה מקדימה

en: Teaser Message Style Customization
he: התאמת סגנון הודעת הטיזר

en: Teaser Message Style:
he: סגנון הודעת תצוגה מקדימה:

en: Teaser Settings
he: הגדרות תצוגה

en: Teaser Settings for %s
he: הגדרות טיזר עבור %s

en: Teaser Text
he: טקסט טיזר

en: Teaser Text Configuration
he: הגדרת טקסט טיזר

en: Teaser Type
he: סוג טיזר

en: Teaser Type:
he: סוג טיזר:

en: Teaser text
he: טקסט תצוגה

en: Template access controls
he: בקרות גישה לתבניות

en: Template access restrictions
he: מגבלות גישה לתבניות

en: Term
he: מונח

en: Term Management
he: ניהול מונחים

en: Term permission integration
he: אינטגרציה של הרשאות מונח

en: Term-based filtering
he: סינון מבוסס מונחים

en: Terms
he: מונחים

en: Text Color:
he: צבע טקסט:

en: The %s was saved, but you can no longer edit it.
he: ה%s נשמר, אך אינך יכול לערוך אותו יותר.

en: The 'posts' capabilities in a WP role determine its function as a Pattern Role for supplemental assignment to Permission Groups. When you assign the 'Author' pattern role for Pages, edit_posts and edit_published_posts become edit_pages and edit_published_pages.
he: היכולות של ה'פוסטים' בתפקיד WP קובעות את הפונקציה שלו כתפקיד תבנית להקצאה משלימה לקבוצות הרשאה. כאשר אתה מקצה את תפקיד התבנית 'מחבר' עבור דפים, edit_posts ו-edit_published_posts הופכים ל-edit_pages ו-edit_published_pages.

en: The Events Calendar
he: לוח השנה לאירועים

en: The Limited Editing Elements feature has been moved to %1$sCapabilities > Editor Features > Element IDs%2$s for better organization and enhanced functionality.
he: תכונת אלמנטים לעריכה מוגבלת הועברה ל-%1$sיכולות > תכונות עורך > מזהי אלמנט%2$s לארגון טוב יותר ופונקציונליות משופרת.

en: The Limited Editing Elements feature has been moved to the PublishPress Capabilities plugin. Please install %1$sPublishPress Capabilities%2$s to access this functionality.
he: תכונת אלמנטים לעריכה מוגבלת הועברה לתוסף PublishPress Capabilities. אנא התקן %1$sPublishPress Capabilities%2$s כדי לגשת לפונקציאנליות זו.

en: The following capabilities are included in supplemental %s roles:
he: היכולות הבאות כלולות בתפקידים משלימים %s:

en: The following settings apply to users who are able to access the Media Library. Normally this requires the upload_files or edit_files capability.
he: ההגדרות הבאות חלות על משתמשים שיכולים לגשת לספריית המדיה. בדרך כלל זה דורש את היכולת upload_files או edit_files.

en: The following settings are currently overridden by the constant PP_MEDIA_LIB_UNFILTERED (defined in wp-config.php or some other file you maintain). Media Library access will not be altered by Permissions.
he: ההגדרות הבאות מוחלפות כרגע על ידי הקבוע PP_MEDIA_LIB_UNFILTERED (המוגדר ב-wp-config.php או קובץ אחר שאתה מתחזק). גישה לספריית המדיה לא תשתנה על ידי הרשאות.

en: The following would change from defaults to previously stored settings:
he: הבאים ישנו מהגדרות ברירת המחדל להגדרות שנשמרו בעבר:

en: The following would revert to default settings:
he: הבאים יחזרו להגדרות ברירת המחדל:

en: The requested modification was processed, but you can no longer edit the post.
he: השינוי המבוקש עובד, אך אינך יכול יותר לערוך את הפוסט.

en: There are no valid groups selected for deletion.
he: אין קבוצות תקפות שנבחרו למחיקה.

en: These optional settings customize how PublishPress Permissions applies extra roles. Your existing WP Role Definitions can be applied in two different ways:
he: הגדרות אופציונליות אלו מותאמות אישית כיצד PublishPress Permissions מיישם תפקידים נוספים. הגדרות תפקידי WP הקיימות שלך יכולות להיות מיועדות בשתי דרכים שונות:

en: This %s
he: זה %s

en: This Permission is redundant due to a corresponding Limitation.
he: הרשאה זו מיותרת בגלל מגבלה תואמת.

en: This Section
he: סעיף זה

en: This causes unique capabilities to be required for editing each post type.
he: זה גורם לכך שיהיו דרישות ייחודיות לעריכה של כל סוג פוסט.

en: This feature allows you to restrict access to Media Library files when they are accessed via WordPress. To restrict viewing of files when they are visited directly via the URL, use the "File Access" feature.
he: תכונה זו מאפשרת לך להגביל גישה לקבצים בספריית המדיה כאשר הם ניגשים דרך WordPress. כדי להגביל צפייה בקבצים כאשר הם מבוקשים ישירות דרך ה-URL, השתמש בתכונת "גישה לקבצים".

en: This feature has been moved to PublishPress Capabilities > Editor Features > Element IDs. Please use the Capabilities plugin for better organization and enhanced functionality.
he: תכונה זו הועברה ל-PublishPress Capabilities > תכונות עורך > מזהי אלמנט. אנא השתמש בתוסף ההרשאות לארגון טוב יותר ולפונקציות משופרות.

en: This feature is available in PublishPress Permissions PRO
he: תכונה זו זמינה ב-PublishPress Permissions PRO

en: This field is required.
he: שדה זה נדרש.

en: This group name is already registered. Please choose another one.
he: שם הקבוצה הזה כבר רשום. אנא בחר שם אחר.

en: This is a PRO feature
he: זהו תכונה של PRO

en: This is a custom login page
he: זוהי דף התחברות מותאם אישית

en: This is how the teaser message will appear on your site. Changes update in real-time.
he: כך תיראה הודעת הטיזר באתר שלך. השינויים מתעדכנים בזמן אמת.

en: This message will be displayed in a styled notice box above the teaser content for users who are not logged in.
he: ההודעה הזו תוצג בתיבת הודעה מעוצבת מעל תוכן הטיזר עבור משתמשים שאינם מחוברים.

en: This message will be displayed in a styled notice box below the excerpt teaser content for users who are not logged in.
he: ההודעה הזו תוצג בתיבת הודעה מעוצבת מתחת לתוכן הטיזר של הקטע עבור משתמשים שאינם מחוברים.

en: This message will be displayed in a styled notice box below the truncated content teaser for users who are not logged in.
he: ההודעה הזו תוצג בתיבת הודעה מעוצבת מתחת לתוכן הטיזר המקוצר עבור משתמשים שאינם מחוברים.

en: This user is not a member of any custom Permission Groups.
he: משתמש זה אינו חבר בשום קבוצת הרשאה מותאמת אישית.

en: This version of %1$s cannot work with your current %2$s version. Please upgrade it to %3$s or later.
he: גרסה זו של %1$s אינה יכולה לעבוד עם גרסת %2$s הנוכחית שלך. אנא עדכן לגרסה %3$s או מאוחרת יותר.

en: Time-limit access customizations by delaying or expiring Permission Group membership.
he: התאמות אישיות לגישה על סמך זמן על ידי דחיית או פקיעת חברות קבוצת הרשאות.

en: Time-limited Membership
he: חברות מוגבלת בזמן

en: Title Only
he: רק כותרת

en: Title:
he: כותרת:

en: To assign forum-specific Permissions for bbPress, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the Compatibility Pack feature.
he: כדי להקצות הרשאות ספציפיות לפורום עבור bbPress, %1$sשדרג ל-Permissions Pro%2$s והפעל את תכונת חבילת התאימות.

en: To assign forum-specific Permissions for bbPress, activate the Compatibility Pack feature.
he: כדי להקצות הרשאות ספציפיות לפורום עבור bbPress, הפעל את תכונת חבילת התאימות.

en: To assign page-specific Permissions for editing, parent selection or term assignment, enable the Editing Permissions feature.
he: כדי להקצות הרשאות ספציפיות לדף לעריכה, בחירת הורה או הקצאת מונח, הפעל את תכונת הרשאות העריכה.

en: To assign page-specific PublishPress Revision permissions, enable the Editing Permissions feature.
he: כדי להקצות הרשאות ספציפיות לדף של PublishPress Revision, הפעל את תכונת הרשאות העריכה.

en: To assign roles for bbPress forums, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the Compatibility Pack feature.
he: כדי להקצות תפקידים לפורומים של bbPress, %1$sשדרג ל-Permissions Pro%2$s והפעל את תכונת חבילת התאימות.

en: To assign roles for bbPress forums, activate the Compatibility Pack feature.
he: כדי להקצות תפקידים לפורומים bbPress, הפעל את תכונת חבילת התאמה.

en: To block direct URL access to attachments of unreadable posts, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the File Access feature.
he: כדי לחסום גישה ישירה ל-URL של קבצים מצורפים של פוסטים שלא ניתן לקרוא, %1$sשדרג ל-Permissions Pro%2$s והפעל את תכונת גישת הקבצים.

en: To block direct URL access to attachments of unreadable posts, activate the File Access feature.
he: כדי לחסום גישה ישירה ל-URL של קבצים מצורפים של פוסטים שלא ניתן לקרוא, הפעל את תכונת גישת הקבצים.

en: To block direct access to unreadable files, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the File Access feature.
he: כדי לחסום גישה ישירה לקבצים שלא ניתן לקרוא, %1$sשדרג ל-Permissions Pro%2$s והפעל את תכונת גישת הקבצים.

en: To block direct access to unreadable files, activate the File Access feature.
he: כדי לחסום גישה ישירה לקבצים שלא ניתן לקרוא, הפעל את תכונת גישת הקבצים.

en: To control how Extra Roles are applied, see %1$sRole Usage%2$s.
he: כדי לשלוט כיצד תפקידים נוספים מיושמים, ראה %1$sשימוש בתפקידים%2$s.

en: To customize bbPress forum permissions, activate the Compatibility Pack feature.
he: כדי להתאים אישית את הרשאות פורום bbPress, הפעל את תכונת חבילת ההתאמה.

en: To customize bbPress forum permissions, activate your Permissions Pro license key.
he: כדי להתאים אישית את הרשאות פורום bbPress, הפעל את מפתח הרישוי שלך ל-Permissions Pro.

en: To customize editing permissions, enable the Editing Permissions feature.
he: כדי להתאים אישית את הרשאות העריכה, הפעל את תכונת הרשאות העריכה.

en: To customize publication workflow, %1$sinstall PublishPress Statuses%2$s.
he: כדי להתאים אישית את זרימת העבודה של הפרסום, %1$sהתקן את PublishPress Statuses%2$s.

en: To force the value of one or more settings network-wide, <strong>copy</strong> the following code into your theme's <strong>functions.php</strong> file (or some other file which is always executed and not auto-updated) and modify as desired:
he: כדי לכפות את הערך של הגדרה אחת או יותר ברשת, <strong>העתק</strong> את הקוד הבא לתוך קובץ <strong>functions.php</strong> של העיצוב שלך (או קובץ אחר שתמיד מתבצע ואינו מעודכן אוטומטית) ושנה לפי הצורך:

en: To modify one or more default settings network-wide, <strong>copy</strong> the following code into your theme's <strong>functions.php</strong> file (or some other file which is always executed and not auto-updated) and modify as desired:
he: כדי לשנות הגדרה אחת או יותר ברירת המחדל ברשת, <strong>העתק</strong> את הקוד הבא לתוך קובץ <strong>functions.php</strong> של העיצוב שלך (או קובץ אחר שתמיד מתבצע ואינו מעודכן אוטומטית) ושנה לפי הצורך:

en: To read the full content, please log in to this site.
he: כדי לקרוא את התוכן המלא, אנא התחבר לאתר זה.

en: To save memory on front end access, don't register any filters related to content editing
he: כדי לחסוך בזיכרון בגישה בחזית, אל תרשום שום מסננים הקשורים לעריכת תוכן

en: Top
he: עליון

en: Topic creation restrictions
he: מגבלות יצירת נושא

en: Translator
he: מתרגם

en: Treat media attached to unregistered post types as unattached, to avoid improper and confusing filtering
he: טפל במדיה שצורפה לסוגי פוסטים לא רשומים כבלתי מצורפים, כדי להימנע מסינון לא נכון ומבלבל

en: Type
he: סוג

en: Type-specific Extra Roles grant all capabilities in Pattern Role
he: תפקידים נוספים לפי סוג מעניקים את כל היכולות בתפקיד תבנית

en: Type-specific and/or status-specific equivalents of the following capabilities are included in supplemental %s roles:
he: מקבילים ספציפיים לסוג ו/או סטטוס של היכולות הבאות כלולות בתפקידים משלימים %s:

en: Unblocked
he: לא חסום

en: Universal Permissions
he: הרשאות אוניברסליות

en: Unlock %s integration to enhance your revisions solution.
he: שחרר אינטגרציה %s כדי לשדרג את פתרון הגירסאות שלך.

en: Unlock Permissions > Settings > Core > Admin Back End > 'Hide non-editable posts'
he: שחרר הרשאות > הגדרות > ליבה > ממשק ניהול אחורי > 'הסתר פוסטים שאינם ניתנים לעריכה'

en: Unlock Pro Integrations
he: שחרר אינטגרציות פרו

en: Unlock advanced user synchronization features
he: פתח תכונות סינכרון משתמשים מתקדמות

en: Unmodified from WordPress default behavior. To enable filtering, remove constant definition PP_ADMIN_READONLY_LISTABLE.
he: לא שונה מהתנהגות ברירת המחדל של WordPress. כדי לאפשר סינון, הסר את הגדרת הקבוע PP_ADMIN_READONLY_LISTABLE.

en: Update Permissions
he: עדכן הרשאות

en: Upgrade to PRO
he: שדרג ל-PRO

en: Upgrade to Permissions Pro
he: שדרג ל-Permissions Pro

en: Upgrade to Pro
he: שדרג ל-Pro

en: Upgrade to Pro and get advanced file access control with all these features and more.
he: שדרגו לגרסה Pro וקבלו בקרת גישה לקבצים מתקדמת עם כל התכונות הללו ועוד.

en: Upgrade to Pro and get advanced membership management with circles, time-limited memberships, and more.
he: שדרג ל-Pro וקבל ניהול חברויות מתקדם עם מעגלים, חברויות מוגבלות בזמן, ועוד.

en: Upgrade to Pro and get advanced user post generation with all these features and more.
he: שדרג ל-Pro וקבל יצירת פוסטים מתקדמת עם כל התכונות הללו ועוד.

en: Upgrade to Pro to automatically generate posts for users
he: שדרג לגרסה פרו כדי לייצר פוסטים אוטומטית עבור משתמשים

en: Upgrade to Pro to enable this integration
he: שדרגו לפרו כדי לאפשר אינטגרציה זו

en: Upgrade to Pro to limit access based on post author relationships
he: שדרג ל-Pro כדי להגביל גישה על בסיס קשרי מחבר הפוסט

en: Upgrade to Pro to unlock advanced file protection capabilities
he: שדרגו לגרסה מקצועית כדי לשחרר יכולות הגנה מתקדמות על קבצים

en: Upgrade to Pro to unlock bulk page creation features
he: שדרג לגרסה פרו כדי לפתוח את תכונות יצירת העמודים המונית

en: Upgrade to Pro to unlock seamless integration.
he: שדרג ל-Pro כדי לפתוח אינטגרציה חלקה.

en: Upgrade to the Pro version for optimal compatibility and prompt, professional support.
he: שדרגו לגרסה Pro עבור תאימות אופטימלית ותמיכה מקצועית מהירה.

en: Usage
he: שימוש

en: Use %s for post URL
he: השתמש ב-%s עבור כתובת ה-URL של הפוסט

en: Use Custom Teaser Message Style
he: השתמש בסגנון הודעת תצוגה מקדימה מותאם אישית

en: Use Default Teaser Message Style
he: השתמש בסגנון הודעת תצוגה מקדימה ברירת מחדל

en: Use Excerpt as teaser text
he: השתמש בתקציר כטקסט תצוגה

en: Use Excerpt or pre-More as teaser text
he: השתמש בתקציר או לפני ה"עוד" כטקסט תצוגה

en: Use Excerpt, pre-More or First X Characters as teaser text
he: השתמש בתקציר, לפני ה"עוד" או ב-X התווים הראשונים כטקסט תצוגה

en: Use any Role or Permission Group
he: השתמש בכל תפקיד או קבוצת הרשאות

en: Use configured teaser text to replace or supplement content
he: השתמש בטקסט הטיזר המוגדר כדי להחליף או להוסיף תוכן

en: Use content before Read More link as teaser text
he: השתמש בתוכן לפני קישור "קרא עוד" כטקסט תצוגה

en: Use display name for search results instead of user_login
he: השתמש בשם התצוגה עבור תוצאות החיפוש במקום user_login

en: Use excerpt or content before More tag
he: השתמש בציטוט או בתוכן לפני תג "עוד"

en: Use excerpt or first X characters of content
he: השתמש בציטוט או ב-X התווים הראשונים של התוכן

en: Use first X characters of content as teaser text
he: השתמש ב-X התווים הראשונים של התוכן כטקסט טיזר

en: Use modern tabbed metabox interface
he: השתמש בממשק מתיבת לשוניות מודרני

en: Use the post excerpt as teaser content
he: השתמש בציטוט הפוסט כטיזר

en: User
he: משתמש

en: User Application:
he: יישום משתמש:

en: User Groups
he: קבוצות משתמשים

en: User ID:
he: מזהה משתמש:

en: User Management
he: ניהול משתמשים

en: User Posts
he: פוסטים של משתמש

en: User Posts Synchronization
he: סנכרון פוסטים של משתמשים

en: User Roles %1$s
he: תפקידים של משתמש %1$s

en: User Search: Filter by WP role
he: חיפוש משתמש: סינון לפי תפקיד WP

en: User editing capabilities apply for
he: יכולות עריכת משתמש חלות על

en: User field to search by default
he: שדה משתמש לחיפוש כברירת מחדל

en: User meta fields selectable for search (comma-separated)
he: שדות מטא משתמשים שניתן לבחור לחיפוש (מופרדים בפסיקים)

en: User meta fields which should be treated as boolean (comma-separated)
he: שדות מטא משתמשים שיש להתייחס אליהם כבוליאניים (מופרדים בפסיקים)

en: User meta fields which should be treated as numeric (comma-separated)
he: שדות מטא משתמשים שיש להתייחס אליהם כמספריים (מופרדים בפסיקים)

en: Username
he: שם משתמש

en: Users
he: משתמשים

en: Users can always edit their own files
he: משתמשים תמיד יכולים לערוך את הקבצים שלהם

en: Users to notify when revisions are submitted
he: משתמשים להודיע כאשר הגרסאות מוגשות

en: Users to notify when scheduled revisions are published
he: משתמשים להודיע כאשר הגרסאות המתוכננות פורסמו

en: Users who have custom editing permissions for an attachment can also delete it
he: משתמשים שיש להם הרשאות עריכה מותאמות אישית עבור קובץ מצורף יכולים גם למחוק אותו

en: Users who have specific editing permissions for a post or attachment can also delete it
he: משתמשים שיש להם הרשאות עריכה ספציפיות עבור פוסט או קובץ מצורף יכולים גם למחוק אותו

en: Using group membership to block access is not recommended. Consider reducing the user's role capabilities and using group membership to add access.
he: שימוש בחברות קבוצתית כדי לחסום גישה אינו מומלץ. שקול להפחית את יכולות התפקיד של המשתמש ולהשתמש בחברות קבוצתית כדי להוסיף גישה.

en: Version
he: גרסה

en: Version info was refreshed.
he: מידע על הגרסה עודכן.

en: View
he: צפה

en: View Custom Groups on the Permissions screen. Also allows access to the editing screen for Custom Groups.
he: צפה בקבוצות מותאמות אישית במסך ההרשאות. גם מאפשר גישה למסך העריכה עבור קבוצות מותאמות אישית.

en: View Full Profile
he: צפה בפרופיל מלא

en: View Knowledge Base
he: צפה במרכז ידע

en: View currently stored user permissions:
he: צפה בהרשאות המשתמש המאוחסנות כרגע:

en: Viewing
he: צפייה

en: Visibility Circles and Editorial Circles block access to content not authored by other group members.
he: מעגלי נראות ומעגלי עריכה חוסמים גישה לתוכן שלא נכתב על ידי חברי קבוצה אחרים.

en: Visibility Circles and Editorial Circles block access to content not authored by other group members. Any WP Role, BuddyPress Group or custom Group can be marked as a Circle for specified post types.
he: מעגלי נראות ומעגלי עריכה חוסמים גישה לתוכן שלא נכתב על ידי חברי קבוצה אחרים. כל תפקיד WP, קבוצת BuddyPress או קבוצה מותאמת אישית יכולים להיות מסומנים כמעגל עבור סוגי פוסטים ספציפיים.

en: Warning: Content hidden by these Permissions will be displayed if PP is deactivated. Consider setting a private Visibility on Edit Post screen instead.
he: אזהרה: תוכן מוסתר על ידי הרשאות אלו יוצג אם PP לא פעיל. שקול לקבוע נראות פרטית במסך עריכת פוסט במקום זאת.

en: When Teaser is applied with Redirect enabled, append original url as redirect_to argument
he: כאשר טיזר מוחל עם הפניית משויכת, הוסף את ה-URL המקורי כארגומנט redirect_to

en: When file access is blocked, do not set the WP_Query 404 / 403 property
he: כאשר גישת הקבצים חסומה, אל תקבע את מאפיין WP_Query 404 / 403

en: When saving a post, if the default term is not selectable, substitute first available.
he: כאשר שומרים פוסט, אם המונח ברירת המחדל אינו ניתן לבחירה, החלף במונח הראשון הזמין.

en: When synchronizing role metagroups to currently defined WP roles, don't delete groups for previously defined WP roles.
he: כאשר מסנכרנים קבוצות מטא תפקידים לתפקידים המוגדרים כיום ב-WP, אל תמחק קבוצות עבור תפקידי WP שניתן להגדיר בעבר.

en: Widget-level permission controls
he: בקרות הרשאות ברמת ווידג'ט

en: With Direct Assignment, capabilities are applied without modification.
he: עם הקצאה ישירה, היכולות מוחלות ללא שינוי.

en: Within the async-upload.php script, filter author's retrieval of the attachment they just uploaded
he: בתוך הסקריפט async-upload.php, סנן את השגת המחבר של הקובץ המצורף שהם העלו זה עתה

en: WordPress Role
he: תפקיד וורדפרס

en: WordPress Roles
he: תפקידי וורדפרס

en: WordPress Version: %s
he: גרסת WordPress: %s

en: WordPress default. Show "Page not found" screen
he: ברירת מחדל של WordPress. הצג מסך "העמוד לא נמצא"

en: Work around database setup warnings (at plugin activation) on some servers
he: עקוף אזהרות בהגדרת מסד הנתונים (בהפעלה של התוסף) על כמה שרתים

en: Workflow
he: זרימת עבודה

en: Workflow-specific access controls
he: בקרות גישה ספציפיות לזרימת עבודה

en: Working Copy
he: עותק עבודה

en: Working Copy of
he: עותק עבודה של

en: You are not allowed to create new %s
he: אינך מורשה ליצור חדשים %s

en: You are not permitted to do that.
he: אינך מורשה לעשות זאת.

en: You are not permitted to manage menu locations
he: אינך מורשה לנהל מיקומי תפריט

en: You can add Permissions capabilities to a role using the %1$s plugin.
he: אתה יכול להוסיף יכולות הרשאות לתפקיד באמצעות תוסף %1$s.

en: You can adjust some Permissions behavior by %1$s adding capabilities to a WordPress role%2$s.
he: אתה יכול להתאים חלק מהתנהגות ההרשאות על ידי %1$s הוספת יכולות לתפקיד WordPress %2$s.

en: You can now set individual permissions for
he: כעת תוכל לקבוע הרשאות אישיות עבור

en: You can&#8217;t delete that group.
he: אינך יכול למחוק את הקבוצה הזו.

en: You do not have permission to create new Navigation Menus
he: אין לך הרשאה ליצור תפריטי ניווט חדשים

en: You do not have permission to delete that Navigation Menu.
he: אין לך הרשאה למחוק את תפריט הניווט הזה.

en: You do not have permission to delete the menu item "%1$s"
he: אין לך הרשאה למחוק את פריט התפריט "%1$s"

en: You do not have permission to edit the menu item "%1$s"
he: אין לך הרשאה לערוך את פריט התפריט "%1$s"

en: You do not have permission to move the menu item "%1$s"
he: אין לך הרשאה להזיז את פריט התפריט "%1$s"

en: You do not have permission to select that Parent
he: אין לך הרשאה לבחור את ההורה הזה

en: You do not have permission to update that Navigation Menu
he: אין לך הרשאה לעדכן את תפריט הניווט הזה

en: You have specified this group for deletion: | You have specified these groups for deletion:
he[0]: ציינת קבוצה זו למחיקה:
he[1]: ציינת קבוצות אלו למחיקה:

en: You're using PublishPress Permissions Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
he: אתה משתמש ב-PublishPress Permissions Free. לגרסה Pro יש תכונות נוספות ותמיכה. %sשדרג ל-Pro%s

en: Your license key has expired. For updates to PublishPress Permissions Pro and priority support, %splease renew%s.
he: מפתח הרישוי שלך פג תוקף. עבור עדכונים ל-PublishPress Permissions Pro ולתמיכה עדיפות, %sאנא חRenew%s.

en: Your presspermit.com key has expired, but a <a href="%s">PublishPress renewal</a> discount may be available.
he: המפתח שלך ל-presspermit.com פג תוקף, אך עשוי להיות הנחה על <a href="%s">חידוש PublishPress</a>.

en: access denied
he: גישה נדחתה

en: any user
he: כל משתמש

en: bbPress Forums
he: פורומים bbPress

en: characters
he: תווים

en: characters (leave empty for full excerpt)
he: תווים (השאר ריק עבור ציטוט מלא)

en: close
he: סגור

[ctx: count]
en: Extra Roles
he: תפקידים נוספים

[ctx: count]
en: Specific Permissions
he: הרשאות ספציפיות

[ctx: count]
en: Users
he: משתמשים

en: current (%d):
he: נוכחי (%d):

en: edit
he: ערוך

en: edit group
he: ערוך קבוצה

en: edit group permissions
he: ערוך הרשאות קבוצות

en: edit user permissions
he: ערוך הרשאות משתמש

en: eligible (%d):
he: זכאי (%d):

en: enable custom permissions for %s
he: אפשר הרשאות מותאמות אישית עבור %s

en: enter post ID/slug
he: הכנס מזהה פוסט/סלוג

en: equal or lower role levels
he: רמות תפקידים שוות או נמוכות יותר

en: for item
he: בעבור פריט

[ctx: groups per page (screen options)]
en: Groups
he: קבוצות

en: item
he: פריט

en: item(s)
he: פריט(ים)

en: items
he: פריטים

en: lower role levels
he: רמות תפקידים נמוכות יותר

en: make each selected user the author of a new page
he: הפוך כל משתמש נבחר למחבר של עמוד חדש

en: n/a
he: לא זמין

en: no Page Parent filter
he: אין סינון הורה לדף

en: no supplemental assignment
he: אין משימה משלימה

en: note: Plugin settings and configuration data will be deleted, but only after the last copy of Permissions / Permissions Pro is deleted.
he: הערה: הגדרות ותצורות של התוסף יימחקו, אך רק לאחר שהעותק האחרון של Permissions / Permissions Pro יימחק.

en: objects
he: אובייקטים

en: pattern page sets parent and default content for author page
he: תבנית עמוד קובעת הורה ותוכן ברירת מחדל לעמוד מחבר

en: pattern post sets default content and categories for author post
he: תבנית פוסט קובעת תוכן ברירת מחדל וקטגוריות לפוסט של מחבר

en: pattern post sets parent, default content and template for author page
he: תבנית פוסט קובעת הורה, תוכן ברירת מחדל ותבנית לעמוד מחבר

en: patterned on&hellip;
he: מתבסס על&hellip;

en: patterned on...
he: מתבסס על...

en: post content
he: תוכן הפוסט

en: post title
he: כותרת הפוסט

en: select other
he: בחר אחר

en: select...
he: בחר...

en: selected
he: נבחר

en: settings
he: הגדרות

en: sub-%1$s of this %2$s
he: תת-%1$s של ה%s הזה

en: supported tags are [username] and [userid]
he: תגים נתמכים הם [username] ו-[userid]

en: this %1$s
he: ה%s הזה

en: this %1$s and its sub-%2$s
he: ה%s הזה ותת-%2$s שלו

en: unpublished
he: לא פורסם

[ctx: user]
en: &lt; Unselect
he: &lt; בטל בחירה

[ctx: user]
en: Select &gt;
he: בחר &gt;

en: view / edit group
he: צפה / ערוך קבוצה

en: 🔓 Unlock %s
he: 🔓 שחרר את %s
