PublishPress Permissions Free 4.8.2 - en to fa_IR translation catalogue (1124 entries)

en:  %1$sFix Sub-%2$s Permissions%3$s
fa_IR:  %1$sرفع مجوزهای زیر-٪2$s%3$s

en: "Hide Private" settings only apply to custom privacy (Member, Premium, Staff, etc.)
fa_IR: "مخفی کردن خصوصی" تنها به حریم خصوصی سفارشی (عضو، پریمیوم، کارکنان و غیره) اعمال می‌شود.

en: %1$s Permissions %2$s*%3$s
fa_IR: %1$s مجوزها %2$s*%3$s

en: %1$s access for %2$s is BLOCKED within %3$s, unless enabled by another Permission.
fa_IR: %1$s دسترسی برای %2$s در %3$s مسدود است، مگر اینکه توسط مجوز دیگری فعال شود.

en: %1$s access for %2$s is BLOCKED, unless enabled by another Permission.
fa_IR: %1$s دسترسی برای %2$s مسدود شده است، مگر اینکه توسط مجوز دیگری فعال شود.

en: %1$s access for %2$s is ENABLED within %3$s, regardless of role capabilities.
fa_IR: %1$s دسترسی برای %2$s در %3$s فعال است، بدون توجه به قابلیت‌های نقش.

en: %1$s access for %2$s is ENABLED, regardless of role capabilities.
fa_IR: %1$s دسترسی برای %2$s فعال است، صرف نظر از قابلیت‌های نقش.

en: %1$s queries in %2$s seconds. %3$s MB used.
fa_IR: %1$s پرسش در %2$s ثانیه. %3$s مگابایت استفاده شده.

en: %1$s won&#39;t work until you upgrade %2$s to version %3$s or later.
fa_IR: %1$s تا زمانی که %2$s را به نسخه %3$s یا بالاتر ارتقا ندهید، کار نخواهد کرد.

en: %1$s won&#39;t work until you upgrade PHP to version %2$s or later. Current version: %3$s
fa_IR: %1$s تا زمانی که PHP را به نسخه %2$s یا بالاتر ارتقا ندهید، کار نخواهد کرد. نسخه فعلی: %3$s

en: %1$s won&#39;t work until you upgrade WordPress to version %2$s or later.
fa_IR: %1$s تا زمانی که وردپرس را به نسخه %2$s یا بالاتر ارتقا ندهید، کار نخواهد کرد.

en: %1$sDisable%2$s all filtering for anonymous users
fa_IR: %1$sغیرفعال کنید%2$s تمام فیلترها برای کاربران ناشناس

en: %1$sDo not apply%2$s metagroup permissions for Administrators
fa_IR: %1$sاجرای نکنید%2$s مجوزهای متاگروپ برای مدیران

en: %1$sGroup Type:%2$s %3$s
fa_IR: %1$sنوع گروه:%2$s %3$s

en: %1$sUsers who have Extra Roles assigned directly%2$s
fa_IR: %1$sکاربرانی که نقش‌های اضافی به‌طور مستقیم اختصاص یافته‌اند%2$s

en: %1$sUsers who have Extra Roles or Specific Permissions directly%2$s
fa_IR: %1$sکاربران که نقش‌های اضافی یا مجوزهای خاص را به‌طور مستقیم دارند%2$s

en: %1$sUsers who have Specific Permissions assigned directly%2$s
fa_IR: %1$sکاربرانی که مجوزهای خاص به‌طور مستقیم اختصاص یافته‌اند%2$s

en: %s (All Types)
fa_IR: %s (همه نوع‌ها)

en: %s (previous install)
fa_IR: %s (نصب قبلی)

en: %s Manager
fa_IR: %s مدیر

en: %s Permissions
fa_IR: %s مجوزها

en: %s Roles
fa_IR: %s نقش

en: %s Visibility
fa_IR: %s نمایش

en: %s author page added
fa_IR: %s صفحه نویسنده اضافه شد

en: %s group deleted
fa_IR: %s گروه حذف شد

en: %s is a PRO feature
fa_IR: %s یک ویژگی PRO است

en: %s is available in PRO
fa_IR: %s در نسخه PRO موجود است

en: %s more
fa_IR: %s بیشتر

en: %s&nbsp;details
fa_IR: %s&nbsp;جزئیات

en: %s, more...
fa_IR: %s، بیشتر...

en: %sEdit WordPress Role%s
fa_IR: %sویرایش نقش وردپرس%s

en: %sPosts / Pages Listing:%s %s
fa_IR: %sفهرست پست‌ها / صفحات:%s %s

en: (Blocked)
fa_IR: (مسدود شده)

en: (Default access)
fa_IR: (دسترسی پیش‌فرض)

en: (Default access: Blocked)
fa_IR: (دسترسی پیش‌فرض: مسدود شده)

en: (Default access: Enabled)
fa_IR: (دسترسی پیش‌فرض: فعال)

en: (No setting)
fa_IR: (هیچ تنظیمی)

en: (Statuses Pro capability)
fa_IR: (قابلیت Statuses Pro)

en: (all post types)
fa_IR: (تمام نوع‌های پست)

en: (any WP role)
fa_IR: (هر نقش WP)

en: (from primary role or group membership)
fa_IR: (از نقش اصلی یا عضویت گروه)

en: (invalid role definition)
fa_IR: (تعریف نقش نامعتبر)

en: (login timed out)
fa_IR: (مدت زمان ورود به سیستم به پایان رسید)

en: (no parent)
fa_IR: (بدون والد)

en: (none)
fa_IR: (هیچ)

en: (select...)
fa_IR: (انتخاب کنید...)

en: (unpublished)
fa_IR: (منتشر نشده)

en: (user field)
fa_IR: (فیلد کاربر)

en: (using default capabilities due to invalid %s definition)
fa_IR: (استفاده از قابلیت‌های پیش‌فرض به دلیل تعریف نامعتبر %s)

en: <strong>This plugin can be deleted.</strong>
fa_IR: <strong>این افزونه قابل حذف است.</strong>

en: = %1$s and sub-%1$s
fa_IR: = %1$s و زیر-%1$s

en: = Blocked
fa_IR: = مسدود شده

en: = Enabled
fa_IR: = فعال

en: = Limitation
fa_IR: = محدودیت

en: = sub-%s only
fa_IR: = فقط زیر-%s

en: A presspermit.com key appears to be active. <a href="%s" target="_blank">Contact us</a> for assistance in migrating your account to publishpress.com.
fa_IR: به نظر می‌رسد یک کلید presspermit.com فعال باشد. <a href="%s" target="_blank">با ما تماس بگیرید</a> برای کمک در انتقال حساب شما به publishpress.com.

en: About
fa_IR: درباره

en: About PublishPress Permissions
fa_IR: درباره مجوزهای PublishPress

en: Access Circles
fa_IR: دایره‌های دسترسی

en: Access the Teaser settings admin screen.
fa_IR: دسترسی به صفحه مدیریت تنظیمات تیزر.

en: Access to the Settings screen.
fa_IR: دسترسی به صفحه تنظیمات.

en: Access to the Teaser screen.
fa_IR: دسترسی به صفحه تیزر.

en: Accommodate front end uploading solutions that require page editing capabilities for the async upload request
fa_IR: راه‌حل‌های بارگذاری جلویی را که نیاز به قابلیت‌های ویرایش صفحه برای درخواست بارگذاری غیرهمزمان دارند، سازگار کنید

en: Account
fa_IR: حساب

en: Active
fa_IR: فعال

en: Active Plugin
fa_IR: افزونه فعال

en: Active Plugin Integration
fa_IR: یکپارچگی افزونه فعال

en: Add
fa_IR: افزودن

en: Add Author Page&hellip;
fa_IR: اضافه کردن صفحه نویسنده&hellip;

en: Add Extra Roles
fa_IR: افزودن نقش‌های اضافی

en: Add New
fa_IR: اضافه کردن جدید

en: Add New Group
fa_IR: اضافه کردن گروه جدید

en: Add New Permission Group
fa_IR: افزودن گروه مجوز جدید

en: Add Pages
fa_IR: اضافه کردن صفحات

en: Add Role
fa_IR: افزودن نقش

en: Add Roles
fa_IR: اضافه کردن نقش‌ها

en: Add Selected Permissions
fa_IR: مجوزهای انتخاب‌شده را اضافه کنید

en: Add Specific Permissions
fa_IR: اضافه کردن مجوزهای خاص

en: Add User Permissions
fa_IR: اضافه کردن مجوزهای کاربر

en: Add new pages to a parent page
fa_IR: صفحات جدید را به یک صفحه والد اضافه کنید

en: Add selected users to Permission Group
fa_IR: افزودن کاربران انتخاب شده به گروه مجوز

en: Add taxonomy columns to Edit Posts screen
fa_IR: افزودن ستون‌های طبقه‌بندی به صفحه ویرایش نوشته‌ها

en: Adds compatibility or integration with ACF, bbPress, Relevanssi, CMS Tree Page View, Custom Post Type UI, Subscribe2, WPML, various other plugins. Configure any BuddyPress Group as a Permissions Group. For multisite, provides network-wide Permission Groups.
fa_IR: سازگاری یا ادغام با ACF، bbPress، Relevanssi، CMS Tree Page View، Custom Post Type UI، Subscribe2، WPML و سایر پلاگین‌های مختلف را اضافه می‌کند. هر گروه BuddyPress را به عنوان یک گروه مجوز پیکربندی کنید. برای چندسایت، گروه‌های مجوز در سطح شبکه را ارائه می‌دهد.

en: Adjustment
fa_IR: تنظیمات

en: Admin
fa_IR: مدیر

en: Administrators
fa_IR: مدیران

en: Advanced
fa_IR: پیشرفته

en: Advanced Configuration
fa_IR: پیکربندی پیشرفته

en: Advanced Custom Fields
fa_IR: فیلدهای سفارشی پیشرفته

en: Advanced Integration
fa_IR: یکپارچگی پیشرفته

en: Advanced Settings
fa_IR: تنظیمات پیشرفته

en: Advanced search controls
fa_IR: کنترل‌های جستجوی پیشرفته

en: After %s:
fa_IR: بعد از %s:

en: After the user logs in, they will be redirected back to the original post they were viewing.
fa_IR: پس از ورود کاربر، آنها به پست اصلی که در حال مشاهده بودند، هدایت خواهند شد.

en: All
fa_IR: همه

en: All Enabled and Blocked Permissions are ignored for this role.
fa_IR: تمام مجوزهای فعال و مسدود شده برای این نقش نادیده گرفته می‌شوند.

en: All Post Types
fa_IR: تمام نوع‌های پست

en: All Role Usage settings will be reset to DEFAULTS.  Are you sure?
fa_IR: تمام تنظیمات استفاده از نقش به پیش‌فرض‌ها بازنشانی خواهد شد. آیا مطمئن هستید؟

en: All Sides
fa_IR: همه طرف‌ها

en: All Statuses
fa_IR: همه وضعیت‌ها

en: All Users
fa_IR: تمام کاربران

en: All capabilities defined for this WordPress role will be applied in supplemental assignments:
fa_IR: تمام قابلیت‌های تعریف‌شده برای این نقش وردپرس در تخصیص‌های اضافی اعمال خواهد شد:

en: All post teaser settings were reset to defaults.
fa_IR: تنظیمات پیش‌نمایش تمام پست‌ها به حالت پیش‌فرض بازنشانی شد.

en: All post teaser settings were updated.
fa_IR: تنظیمات پیش‌نمایش تمام پست‌ها به‌روزرسانی شد.

en: All settings in this form (including those on undisplayed tabs) will be reset to DEFAULTS.  Are you sure?
fa_IR: تمام تنظیمات در این فرم (شامل آنهایی که در تب‌های نمایش داده نشده‌اند) به تنظیمات پیش‌فرض بازنشانی خواهند شد. آیا مطمئن هستید؟

en: All settings were reset to defaults.
fa_IR: تمام تنظیمات به پیش‌فرض‌ها بازنشانی شدند.

en: All settings were updated.
fa_IR: تمام تنظیمات به‌روزرسانی شدند.

en: All users (including anonymous)
fa_IR: تمام کاربران (شامل ناشناس)

en: All users who are logged in and have a role on the site
fa_IR: تمام کاربرانی که وارد شده‌اند و در سایت نقشی دارند

en: All users with a WordPress %s role
fa_IR: تمام کاربران با نقش WordPress %s

en: All users with the WordPress role of %s
fa_IR: تمام کاربرانی که نقش وردپرس %s را دارند

en: Allow Administrators to be added to Permission Groups, even though they are not restricted
fa_IR: اجازه دهید مدیران به گروه‌های مجوز اضافه شوند، حتی اگر محدود نشده‌اند

en: Allow Renaming of uneditable Items
fa_IR: اجازه تغییر نام موارد غیر قابل ویرایش

en: Allow non-Administrators to Quick Edit or Bulk Edit (possibly allowing them to bypass restrictions).
fa_IR: اجازه دهید غیرمدیران ویرایش سریع یا ویرایش عمده انجام دهند (که ممکن است به آنها اجازه دهد محدودیت‌ها را دور بزنند).

en: Allow non-Administrators to rename menu items they cannot fully edit. Menu items will be locked into current positions.
fa_IR: اجازه دهید غیرمدیران نام موارد منو را که نمی‌توانند به‌طور کامل ویرایش کنند تغییر دهند. موارد منو در موقعیت‌های کنونی قفل خواهند شد.

en: Allow the {All} and {Anonymous} metagroups to be granted specific reading permissions for private content
fa_IR: اجازه دهید {All} و {Anonymous} متاگروه‌ها مجوزهای خاص خواندن برای محتوای خصوصی دریافت کنند

en: Allow users to edit files they have uploaded, regardless of other restrictions.
fa_IR: اجازه ویرایش فایل‌هایی که خودشان بارگذاری کرده‌اند را به کاربران بدهید، صرف نظر از دیگر محدودیت‌ها.

en: Allow users to edit files uploaded by other users if they are attached to a post the user is allowed to edit.
fa_IR: اجازه ویرایش فایل‌های بارگذاری شده توسط سایر کاربران را به کاربران بدهید اگر به پستی که کاربر مجاز به ویرایش آن است متصل باشند.

en: Allow users to edit their new posts
fa_IR: اجازه دهید کاربران پست‌های جدید خود را ویرایش کنند

en: Allow users to manage selected terms.
fa_IR: اجازه دهید کاربران اصطلاحات انتخاب شده را مدیریت کنند.

en: Allows Permission Group membership to be date-limited (delayed and/or scheduled for expiration). Simple date picker UI alongside group membership selection.
fa_IR: اجازه می‌دهد عضویت گروه مجوز محدود به تاریخ باشد (با تأخیر و/یا برنامه‌ریزی برای انقضا). رابط کاربری انتخاب تاریخ ساده در کنار انتخاب عضویت گروه.

en: Allows creation of a new post (of any type) for each selected user, using an existing post as the pattern.
fa_IR: اجازه ایجاد یک پست جدید (از هر نوعی) برای هر کاربر انتخاب شده را می‌دهد و از یک پست موجود به عنوان الگو استفاده می‌کند.

en: Always auto-assign a category if none are selected and user lacks permission for default category
fa_IR: همیشه یک دسته را خودکار اختصاص دهید اگر هیچ‌کدام انتخاب نشده باشد و کاربر مجوزی برای دسته پیش‌فرض نداشته باشد

en: Always auto-assign a post tag if none are selected
fa_IR: همیشه اگر هیچ‌کدام انتخاب نشده‌اند، یک برچسب پست را به‌طور خودکار اختصاص دهید

en: Always auto-assign a term of this taxonomy if none are selected
fa_IR: همیشه اگر هیچ‌کدام انتخاب نشده‌اند، یک اصطلاح از این طبقه‌بندی را به‌طور خودکار اختصاص دهید

en: Anonymous users (not logged in)
fa_IR: کاربران ناشناس (وارد نشده)

en: Any role-based %1$s access for %2$s is LIMITED. It applies only within %3$s, along with other specified %4$s.
fa_IR: هر دسترسی مبتنی بر نقش برای %1$s در %2$s محدود است. این فقط در %3$s اعمال می‌شود، به همراه سایر %4$s مشخص شده.

en: Any role-based %1$s access for %2$s is LIMITED. It applies to only %3$s, along with other specified %4$s.
fa_IR: هر دسترسی مبتنی بر نقش برای %1$s در %2$s محدود است. این فقط به %3$s اعمال می‌شود، به همراه سایر %4$s مشخص شده.

en: Apply
fa_IR: اعمال

en: Apply Teaser to Private Posts
fa_IR: اعمال پیش‌نمایش بر روی پست‌های خصوصی

en: Apply permission controls to WooCommerce products and product categories.
fa_IR: اعمال کنترل‌های مجوز بر روی محصولات و دسته‌های محصولات WooCommerce.

en: Apply permission controls to events and event-related content.
fa_IR: کنترل‌های مجوز را به رویدادها و محتوای مرتبط با رویدادها اعمال کنید.

en: Approve
fa_IR: تأیید

en: Arbitrary Capabilities
fa_IR: قابلیت‌های دلخواه

en: Are you sure you want to remove the selected user(s) from exceptions?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید کاربر(ان) انتخاب شده را از استثنائات حذف کنید؟

en: Assign (All Types)
fa_IR: انتساب (همه نوع‌ها)

en: Assign Extra Roles or Permissions on the Edit Permissions screen.
fa_IR: نقش‌ها یا مجوزهای اضافی را در صفحه ویرایش مجوزها اختصاص دهید.

en: Assign Publish Permissions separate from Edit Permissions
fa_IR: تخصیص مجوزهای انتشار جدا از مجوزهای ویرایش

en: Assign Term
fa_IR: تعیین اصطلاح

en: Assign Terms
fa_IR: انتساب شرایط

en: Assign for selected %s only
fa_IR: اختصاص به انتخاب شده %s فقط

en: Assign for selected and sub-%s
fa_IR: اختصاص به انتخاب شده و زیر-%s

en: Assign for selected and sub-terms
fa_IR: اختصاص به انتخاب شده و زیر-شرایط

en: Assign for selected term only
fa_IR: اختصاص به شرایط انتخاب شده فقط

en: Assign for sub-%s only
fa_IR: اختصاص به زیر-%s فقط

en: Assign for sub-terms only
fa_IR: اختصاص به زیر-شرایط فقط

en: Assign post and term permissions to BuddyPress groups for enhanced content control.
fa_IR: اختصاص مجوزهای پست و اصطلاح به گروه‌های BuddyPress برای کنترل بهتر محتوا.

en: Assign post permissions to BuddyPress groups
fa_IR: مجوزهای پست را به گروه‌های بادى‌پرس اختصاص دهید

en: Assign term permissions to BuddyPress groups
fa_IR: مجوزهای اصطلاحات را به گروه‌های بادى‌پرس اختصاص دهید

en: Assign to %s
fa_IR: انتساب به %s

en: Assigned for %s and sub-%s.
fa_IR: برای %s و زیر-%s اختصاص داده شده است.

en: Assigned for sub-%s only.
fa_IR: تنها برای زیر-%s اختصاص داده شده است.

en: Assignment
fa_IR: تخصیص

en: Attached Files Private setting available
fa_IR: تنظیم خصوصی فایل‌های متصل در دسترس است

en: Attached media do not have any comments, so don't append clauses to comment queries for them
fa_IR: رسانه‌های متصل هیچ نظری ندارند، بنابراین بندهایی را برای پرس‌وجوهای نظر برای آن‌ها اضافه نکنید

en: Authenticated site users, except for Administrators
fa_IR: کاربران تأیید شده سایت، به جز مدیران

en: Author Search / Select
fa_IR: جستجوی نویسنده / انتخاب

en: Authors
fa_IR: نویسندگان

en: Auto-assign available term if default term is unavailable
fa_IR: اگر اصطلاح پیش‌فرض در دسترس نیست، اصطلاح موجود را به‌طور خودکار اختصاص دهید

en: Auto-create a page for each user of specified roles. Compatible with several Team / Staff plugins.
fa_IR: به‌طور خودکار یک صفحه برای هر کاربر با نقش‌های مشخص ایجاد کنید. با چندین پلاگین تیم / کارکنان سازگار است.

en: Automatic .htaccess file management
fa_IR: مدیریت خودکار فایل .htaccess

en: Automatically detect and avoid duplicate posts
fa_IR: به‌طور خودکار پست‌های تکراری را شناسایی و از آنها جلوگیری کنید

en: Automatically generate a personal page for each user. This feature is available in PublishPress Permissions Pro.
fa_IR: به‌طور خودکار یک صفحه شخصی برای هر کاربر ایجاد کنید. این ویژگی در PublishPress Permissions Pro موجود است.

en: Automatically generate posts for users
fa_IR: به‌طور خودکار پست‌ها را برای کاربران تولید کنید

en: Automatically redirect users to a login page or custom page when they try to access restricted content.
fa_IR: کاربران را به طور خودکار به صفحه ورود یا صفحه سفارشی هدایت کنید زمانی که سعی می‌کنند به محتوای محدود دسترسی پیدا کنند.

en: Available Constant
fa_IR: ثابت در دسترس

en: Back to Role Usage List
fa_IR: برگشت به فهرست استفاده از نقش

en: Back to permissions list
fa_IR: بازگشت به لیست مجوزها

en: Background Color:
fa_IR: رنگ پس‌زمینه:

en: Beaver editor integration
fa_IR: ادغام ویرایشگر Beaver

en: Before %s:
fa_IR: قبل از %s:

en: Block
fa_IR: مسدود کردن

en: Block URL access
fa_IR: مسدود کردن دسترسی به URL

en: Blocked
fa_IR: مسدود شده

en: Blocked:
fa_IR: مسدود شده:

en: Border Color:
fa_IR: رنگ حاشیه:

en: Border Position:
fa_IR: موقعیت حاشیه:

en: Border Radius (px):
fa_IR: شعاع حاشیه (پیکسل):

en: Border Width (px):
fa_IR: عرض حاشیه (px):

en: Both
fa_IR: هر دو

en: Bottom
fa_IR: پایین

en: Breakdance
fa_IR: برک‌دنس

en: BuddyPress
fa_IR: بادى‌پرس

en: Builder
fa_IR: سازنده

en: Builder interface compatibility
fa_IR: سازگاری رابط سازنده

en: Bulk Actions
fa_IR: عملیات دسته‌ای

en: Bulk Add / Remove Groups on Users Screen
fa_IR: افزودن / حذف گروه‌ها به‌صورت گروهی در صفحه کاربران

en: Bulk Add Author Pages on Users screen
fa_IR: افزودن گروهی صفحات نویسنده در صفحه کاربران

en: Bulk Create Author Posts
fa_IR: ایجاد انبوه پست‌های نویسنده

en: Bulk Page Creation
fa_IR: ایجاد انبوه صفحه

en: CMS Tree View
fa_IR: نمای درختی CMS

en: Cache
fa_IR: کش

en: Can bypass restrictive "Set as Parent" Permissions (for all hierarchical post types).
fa_IR: می‌تواند مجوزهای محدودکننده "تنظیم به عنوان والد" را دور بزند (برای تمام نوع‌های پست سلسله‌مراتبی).

en: Change Request Notifications
fa_IR: اطلاعیه‌های درخواست تغییر

en: Chars
fa_IR: کاراکتر

en: Choose how many posts to create per user
fa_IR: تعیین کنید چند پست برای هر کاربر ایجاد شود

en: Choose whether to use the default message style or customize the appearance of teaser messages.
fa_IR: انتخاب کنید که آیا از سبک پیام پیش‌فرض استفاده کنید یا ظاهر پیام‌های تیزر را سفارشی کنید.

en: Choose which post type you want to configure teaser settings for.
fa_IR: انتخاب کنید که کدام نوع پست را می‌خواهید برای تنظیمات پیش‌نمایش پیکربندی کنید.

en: Circle member's capabilities apply only for other member's posts
fa_IR: قابلیت‌های عضو حلقه فقط برای پست‌های سایر اعضا اعمال می‌شود

en: Circle members will be blocked from accessing Revisions authored by non-members.
fa_IR: اعضای حلقه از دسترسی به نسخه‌های نوشته شده توسط غیر اعضا مسدود خواهند شد.

en: Circle membership does not limit page association (page parent setting) ability
fa_IR: عضویت در حلقه محدودیت توانایی ارتباط صفحه (تنظیم والد صفحه) را محدود نمی‌کند

en: Clear
fa_IR: پاک کردن

en: Click to list/edit universal permissions
fa_IR: برای فهرست/ویرایش مجوزهای جهانی کلیک کنید

en: Click to show only users who have Specific Permissions assigned directly
fa_IR: برای نمایش فقط کاربرانی که مجوزهای خاص به‌طور مستقیم به آنها اختصاص داده شده است کلیک کنید

en: Click to show only users who have extra roles
fa_IR: برای نمایش فقط کاربرانی که نقش‌های اضافی دارند کلیک کنید

en: Click to show only users who have no group
fa_IR: برای نمایش فقط کاربرانی که گروه ندارند کلیک کنید

en: Comma-separated list of mime types to exclude from File Access filtering
fa_IR: فهرست MIME نوع‌ها که با کاما جدا شده‌اند برای حذف از فیلتر کردن دسترسی به فایل

en: Comma-separated list of mime types to include in File Access filtering (bypassing others)
fa_IR: لیست انواع mime به‌صورت جداشده با کاما که باید در فیلتر کردن دسترسی فایل گنجانده شوند (با دور زدن دیگران)

en: Comma-separated list of post types to limit the effect of PP_UNFILTERED_FRONT and apply_filters( 'presspermit_skip_cap_filtering' )
fa_IR: فهرست نوع‌های پست جدا شده با ویرگول برای محدود کردن اثر PP_UNFILTERED_FRONT و apply_filters( 'presspermit_skip_cap_filtering' )

en: Commerce
fa_IR: تجارت

en: Community
fa_IR: جامعه

en: Compare Features
fa_IR: مقایسه ویژگی‌ها

en: Compatibility Mode: Apply extra redirect
fa_IR: حالت سازگاری: اعمال ریدایرکت اضافی

en: Compatibility Pack
fa_IR: پک سازگاری

en: Compatibility Packs
fa_IR: پک‌های سازگاری

en: Compatibility with Edit Permissions in Beaver Builder.
fa_IR: سازگاری با ویرایش مجوزها در Beaver Builder.

en: Compatibility with Edit Permissions in CMS Tree View.
fa_IR: سازگاری با ویرایش مجوزها در نمای درختی CMS.

en: Compatibility with Edit Permissions in Elementor.
fa_IR: سازگاری با ویرایش مجوزها در المنتور.

en: Compatibility with Edit Permissions in Nested Pages.
fa_IR: سازگاری با ویرایش مجوزها در صفحات تو در تو.

en: Compatibility with PublishPress Statuses plugin.
fa_IR: سازگاری با افزونه وضعیت‌های PublishPress.

en: Compatibility with SearchWP term filtering for advanced search capabilities.
fa_IR: سازگاری با فیلتر کردن اصطلاحات SearchWP برای قابلیت‌های جستجوی پیشرفته.

en: Compatibility with YooTheme builder and term permissions.
fa_IR: سازگاری با سازنده YooTheme و مجوزهای اصطلاحات.

en: Configure custom teaser text for this post type.
fa_IR: متن پیش‌نمایش سفارشی برای این نوع پست را پیکربندی کنید.

en: Configured Teaser Text
fa_IR: متن پیش‌نمایش پیکربندی‌شده

en: Constants
fa_IR: ثوابت

en: Contact
fa_IR: تماس

en: Contact Us
fa_IR: با ما تماس بگیرید

en: Contact the PublishPress team
fa_IR: تماس با تیم PublishPress

en: Content requires additional permissions.
fa_IR: محتوا نیاز به مجوزهای اضافی دارد.

en: Contributors
fa_IR: مشارکت‌کنندگان

en: Control access to Field Groups
fa_IR: کنترل دسترسی به گروه‌های فیلد

en: Control access to custom post statuses. This workflow feature is available in PublishPress Permissions Pro.
fa_IR: دسترسی به وضعیت‌های پست سفارشی را کنترل کنید. این ویژگی گردش کار در PublishPress Permissions Pro موجود است.

en: Control access to post visibility statuses. This workflow feature is available in PublishPress Permissions Pro.
fa_IR: دسترسی به وضعیت‌های نمایش پست را کنترل کنید. این ویژگی گردش کار در PublishPress Permissions Pro موجود است.

en: Control assignment of selected terms to %s.
fa_IR: کنترل تخصیص اصطلاحات انتخاب شده به %s.

en: Control deletion of selected %s.
fa_IR: کنترل حذف %s انتخاب شده.

en: Control deletion of this %s.
fa_IR: کنترل حذف این %s را انجام دهید.

en: Control direct access to Media files
fa_IR: کنترل دسترسی مستقیم به فایل‌های رسانه‌ای

en: Control editing of selected %s.
fa_IR: کنترل ویرایش %s انتخاب شده.

en: Control editing of this %s.
fa_IR: کنترل ویرایش این %s را انجام دهید.

en: Control front-end access to Field Groups with advanced permission management.
fa_IR: مدیریت دسترسی به گروه‌های فیلد در جلوی صفحه با مدیریت پیشرفته مجوزها.

en: Control frontend viewing of selected %s.
fa_IR: کنترل مشاهده در frontend از %s انتخاب شده.

en: Control frontend viewing of this %s.
fa_IR: کنترل مشاهده در front-end این %s را انجام دهید.

en: Control if this %s can be selected as a Parent Page.
fa_IR: کنترل کنید که آیا این %s می‌تواند به عنوان صفحه والد انتخاب شود.

en: Control management of selected groups.
fa_IR: مدیریت گروه‌های انتخاب‌شده را کنترل کنید.

en: Control publishing of selected %s.
fa_IR: کنترل انتشار %s انتخاب شده.

en: Control publishing of this %s.
fa_IR: کنترل انتشار این %s را انجام دهید.

en: Control term management for selected %s.
fa_IR: کنترل مدیریت اصطلاحات برای %s انتخاب شده.

en: Control term management for this %s.
fa_IR: کنترل مدیریت اصطلاح برای این %s را انجام دهید.

en: Control which terms can be set as a Parent of other terms.
fa_IR: کنترل کنید کدام اصطلاحات می‌توانند به عنوان والد سایر اصطلاحات تعیین شوند.

en: Control who add this %s to %s.
fa_IR: کنترل کنید که چه کسی این %s را به %s اضافه کند.

en: Control who add this %s to all post types.
fa_IR: کنترل کنید که چه کسی این %s را به همه نوع پست‌ها اضافه کند.

en: Control who can assign terms to this %s.
fa_IR: کنترل کنید که چه کسی می‌تواند اصطلاحات را به این %s اختصاص دهد.

en: Control who can create a revision of %s with this %s.
fa_IR: کنترل کنید که چه کسی می‌تواند یک نسخه از %s را با این %s ایجاد کند.

en: Control who can create a revision of all post types in this %s.
fa_IR: کنترل کنید که چه کسی می‌تواند یک نسخه از تمامی نوع‌های پست را در این %s ایجاد کند.

en: Control who can create a revision of this %s.
fa_IR: کنترل کنید که چه کسی می‌تواند یک نسخه از این %s را ایجاد کند.

en: Control who can edit %s with this %s.
fa_IR: کنترل کنید که چه کسی می‌تواند %s را با این %s ویرایش کند.

en: Control who can edit all post types in this %s.
fa_IR: کنترل کنید که چه کسی می‌تواند تمامی نوع‌های پست را در این %s ویرایش کند.

en: Control who can select this %s as a parent %s.
fa_IR: کنترل کنید که چه کسی می‌تواند این %s را به عنوان یک %s والد انتخاب کند.

en: Control who can select this page as parent %s.
fa_IR: کنترل کنید که چه کسی می‌تواند این صفحه را به عنوان والد %s انتخاب کند.

en: Control who can submit a revision of %s with this %s.
fa_IR: کنترل کنید که چه کسی می‌تواند یک نسخه از %s را با این %s ارسال کند.

en: Control who can submit a revision of all post types in this %s.
fa_IR: کنترل کنید که چه کسی می‌تواند یک نسخه از تمامی نوع‌های پست را در این %s ارسال کند.

en: Control who can submit a revision of this %s.
fa_IR: کنترل کنید که چه کسی می‌تواند یک نسخه از این %s را ارسال کند.

en: Control who can view %s with this %s.
fa_IR: کنترل کنید که چه کسی می‌تواند %s را با این %s مشاهده کند.

en: Control who can view all post types in this %s.
fa_IR: کنترل کنید که چه کسی می‌تواند تمامی نوع‌های پست را در این %s مشاهده کند.

en: Convert to "Blocked"
fa_IR: تبدیل به "مسدود شده"

en: Convert to "Enabled"
fa_IR: تبدیل به "فعال"

en: Convert to "Limit to"
fa_IR: تبدیل به "محدود به"

en: Copy
fa_IR: کپی

en: Copy Roles and Permissions
fa_IR: کپی نقش‌ها و مجوزها

en: Copy Roles and Permissions from:
fa_IR: کپی نقش‌ها و مجوزها از:

en: Coverage
fa_IR: پوشش

en: Create Custom Groups.
fa_IR: گروه‌های سفارشی ایجاد کنید.

en: Create Group
fa_IR: ایجاد گروه

en: Create New %s
fa_IR: مجاز جدید %s ایجاد کنید

en: Create New Permission Group
fa_IR: گروه مجوز جدید ایجاد کنید

en: Create Posts for Your Users
fa_IR: ایجاد پست‌ها برای کاربران شما

en: Create Revision
fa_IR: ایجاد بازنگری

en: Create Revision of
fa_IR: ایجاد بازنگری از

en: Create new Permission Groups and set the name and description.
fa_IR: گروه‌های مجوز جدید ایجاد کنید و نام و توضیحات را تنظیم کنید.

en: Create or synchronize posts to match users. Designed for Team / Staff plugins, but with broad usage potential.
fa_IR: ایجاد یا همگام‌سازی پست‌ها برای تطابق با کاربران. طراحی شده برای پلاگین‌های تیم / کارکنان، اما با پتانسیل استفاده گسترده.

en: Create time-limited permission group memberships with automatic expiration.
fa_IR: ایجاد عضویت‌های گروه مجوز محدود به زمان با انقضای خودکار.

en: Current Selections:
fa_IR: انتخاب‌های جاری:

en: Current Settings:
fa_IR: تنظیمات فعلی:

en: Custom Group
fa_IR: گروه سفارشی

en: Custom Groups
fa_IR: گروه‌های سفارشی

en: Custom status permissions
fa_IR: مجوزهای وضعیت سفارشی

en: Customer
fa_IR: مشتری

en: Customize
fa_IR: سفارشی‌سازی

en: Customize Permission Groups caption on user profile
fa_IR: عنوان گروه‌های دسترسی را در پروفایل کاربر سفارشی کنید

en: Customize Permissions screen title for Groups
fa_IR: عنوان صفحه دسترسی را برای گروه‌ها سفارشی کنید

en: Customize the appearance of teaser message displayed to blocked users.
fa_IR: ظاهر پیام تیزر نمایش داده شده به کاربران مسدود شده را سفارشی کنید.

en: Customize the login notice message shown to non-logged-in users when using the "Excerpt" teaser type.
fa_IR: پیام اعلان ورود را که به کاربران غیر وارد شده نشان داده می‌شود، هنگام استفاده از نوع تیزر "خلاصه" سفارشی کنید.

en: Customize the login notice message shown to non-logged-in users when using the "First X Characters" teaser type.
fa_IR: پیام اعلان ورود را که به کاربران غیر وارد شده نشان داده می‌شود، هنگام استفاده از نوع تیزر "اولین X کاراکتر" سفارشی کنید.

en: Customize the message shown to users who are blocked from viewing the full content when using the "Read More" teaser type.
fa_IR: پیام نشان داده شده به کاربرانی که از مشاهده محتوای کامل مسدود شده‌اند را هنگام استفاده از نوع تیزر "بیشتر بخوانید" سفارشی کنید.

en: Database Maintenance
fa_IR: نگهداری پایگاه داده

en: Decide which status to use for new posts
fa_IR: تصمیم بگیرید که از کدام وضعیت برای پست‌های جدید استفاده کنید

en: Default
fa_IR: پیش‌فرض

en: Default All
fa_IR: پیش‌فرض همه

en: Defined Constant
fa_IR: ثابت تعریف شده

en: Delay membership start date
fa_IR: تاریخ شروع عضویت را به تعویق بیندازید

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Delete Custom Groups.
fa_IR: گروه‌های سفارشی را حذف کنید.

en: Delete Permission Groups.
fa_IR: گروه‌های مجوز را حذف کنید.

en: Delete settings on plugin deletion
fa_IR: حذف تنظیمات در صورت حذف افزونه

en: Description
fa_IR: توضیحات

en: Description:
fa_IR: توضیحات:

en: Detailed Feature Grid
fa_IR: شبکه ویژگی‌های جزئیات

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
fa_IR: مستندات دقیق نیز در وب‌سایت پلاگین موجود است.

en: Detect Dynamically Mapped WP Roles
fa_IR: شناسایی نقش‌های WP به‌صورت پویا نقشه‌برداری شده

en: Detect user roles which are appended dynamically but not stored to the WP database. May be useful for sites that sync with Active Directory or other external user registration systems.
fa_IR: تشخیص نقش‌های کاربری که به‌صورت پویا اضافه شده‌اند اما در پایگاه داده WP ذخیره نشده‌اند. ممکن است برای سایت‌هایی که با Active Directory یا سایر سیستم‌های ثبت‌نام کاربر خارجی همگام‌سازی می‌شوند مفید باشد.

en: Determines the default setting of Permissions > Settings > Editing > Auto-assign default terms
fa_IR: تنظیم پیش‌فرض مجوزها > تنظیمات > ویرایش > خودکار اختصاص دادن واژه‌های پیش‌فرض را تعیین می‌کند

en: Determines the default value of Permissions > Settings > Editing > Auto-assign default term
fa_IR: مقدار پیش‌فرض مجوزها > تنظیمات > ویرایش > خودکار اختصاص دادن واژه پیش‌فرض را تعیین می‌کند

en: Development use only (on front end, do not replace 'post_status = 'publish'' clause with filtered equivalent)
fa_IR: فقط برای استفاده توسعه (در بخش جلویی، جمله 'post_status = 'publish'' را با معادل فیلتر شده جایگزین نکنید)

en: Development use only (suppresses post_status = 'publish' clause for unfiltered post types with anonymous user)
fa_IR: فقط برای استفاده توسعه (جمله post_status = 'publish' را برای نوع پست‌های بدون فیلتر با کاربر ناشناس غیر فعال می‌کند)

en: Direct Assignment
fa_IR: واگذاری مستقیم

en: Direct-Assigned
fa_IR: مستقیم-تخصیص داده شده

en: Direct-assigned
fa_IR: تخصیص مستقیم

en: Directly control specific files
fa_IR: کنترل مستقیم فایل‌های خاص

en: Disable Permissions filtering for users who are not logged in.
fa_IR: فیلتر کردن مجوزها را برای کاربرانی که وارد نشده‌اند غیرفعال کنید.

en: Disable auto-determination of how many levels of page tree to make visble by default. Instead, use specified value.
fa_IR: تشخیص خودکار اینکه چند سطح از درخت صفحه به‌طور پیش‌فرض قابل مشاهده است را غیرفعال کنید. به جای آن، از مقدار مشخص شده استفاده کنید.

en: Disable front end filtering for all users (subject to limitation by PP_UNFILTERED_FRONT_TYPES)
fa_IR: فیلتر کردن در پایان را برای همه کاربران غیرفعال کنید (مشروط به محدودیت توسط PP_UNFILTERED_FRONT_TYPES)

en: Disable front end filtering if logged user is a content administrator (normally filter to force inclusion of readable private posts in get_pages() listing, post counts, etc.
fa_IR: فیلتر کردن در پایان را غیرفعال کنید اگر کاربر وارد شده یک مدیر محتوا باشد (معمولاً فیلتر برای اجباری کردن گنجاندن پست‌های خصوصی قابل خواندن در لیست get_pages()، تعداد پست‌ها و غیره)

en: Disabled Type
fa_IR: نوع غیرفعال

en: Dismiss
fa_IR: رد کردن

en: Display Administrative Hints
fa_IR: نمایش نکات اداری

en: Display Module Hints
fa_IR: نمایش نکات ماژول

en: Display a custom column on Edit Posts screen for all related taxonomies which are enabled for Permissions filtering.
fa_IR: نمایش یک ستون سفارشی در صفحه ویرایش پست‌ها برای تمام طبقه‌بندی‌های مرتبط که برای فیلتر کردن مجوزها فعال شده‌اند.

en: Display a custom hint on Permissions > User Groups
fa_IR: نمایش یک راهنمای سفارشی در مجوزها > گروه‌های کاربری

en: Display a role dropdown alongside the user search input box to narrow results.
fa_IR: نمایش یک منوی کشویی نقش در کنار جعبه ورودی جستجوی کاربر برای محدود کردن نتایج.

en: Display all advanced settings
fa_IR: نمایش تمام تنظیمات پیشرفته

en: Display all permission operations in a single metabox with tabs (modern UI). When disabled, each operation has a separate metabox (legacy UI).
fa_IR: تمام عملیات‌های مجوز را در یک متاباکس واحد با تب‌ها نمایش دهید (رابط کاربری مدرن). هنگامی که غیرفعال شود، هر عملیات یک متاباکس جداگانه دارد (رابط کاربری قدیمی).

en: Display descriptive captions for features available in missing or deactivated modules.
fa_IR: نمایش توضیحات توصیفی برای ویژگی‌های موجود در ماژول‌های غایب یا غیرفعال.

en: Display descriptive captions on Permissions screens.
fa_IR: زیرنویس‌های توصیفی را در صفحه‌های مجوزها نمایش دهید.

en: Display for readable non-private posts:
fa_IR: نمایش برای پست‌های غیرخصوصی قابل خواندن:

en: Display for readable private posts:
fa_IR: نمایش برای پست‌های خصوصی قابل خواندن:

en: Display links if user doesn't have access
fa_IR: نمایش لینک‌ها اگر کاربر دسترسی ندارد

en: Display mode for readable non-private posts
fa_IR: حالت نمایش برای پست‌های غیرخصوصی قابل خواندن

en: Display mode for readable private posts
fa_IR: حالت نمایش برای پست‌های خصوصی قابل خواندن

en: Displayed permissions are those assigned for the "%1$s" type. You can also %2$sdefine universal %3$s permissions which apply to all related post types%4$s.
fa_IR: مجوزهای نمایش داده شده، آن‌هایی هستند که برای نوع "%1$s" تعیین شده‌اند. شما همچنین می‌توانید %2$sمجوزهای جهانی %3$s را تعریف کنید که به تمام نوع‌های پست مرتبط اعمال می‌شوند%4$s.

en: Displayed permissions are those assigned for the "%1$s" type.%2$sYou can also %3$sdefine universal %4$s permissions which apply to all related post types%5$s.
fa_IR: مجوزهای نمایش داده شده، آن‌هایی هستند که برای نوع "%1$s" تعیین شده‌اند.%2$sشما همچنین می‌توانید %3$sمجوزهای جهانی %4$s را تعریف کنید که به تمام نوع‌های پست مرتبط اعمال می‌شوند%5$s.

en: Do not alter the Media Library listing provided by WordPress.
fa_IR: لیست کتابخانه رسانه ارائه شده توسط وردپرس را تغییر ندهید.

en: Do not auto-assign a category (except standard default category if user has permission)
fa_IR: یک دسته را خودکار اختصاص ندهید (به جز دسته پیش‌فرض استاندارد اگر کاربر مجوز داشته باشد)

en: Do not auto-assign a post tag
fa_IR: یک برچسب پست را به‌طور خودکار اختصاص ندهید

en: Do not auto-assign a term if the user has permission for more than one term in the taxonomy
fa_IR: اگر کاربر برای بیش از یک واژه در طبقه‌بندی مجوز داشته باشد، یک واژه را خودکار اختصاص ندهید

en: Do not auto-assign a term of this taxonomy
fa_IR: یک اصطلاح از این طبقه‌بندی را به‌طور خودکار اختصاص ندهید

en: Documentation
fa_IR: مستندات

en: Don't add a Permissions menu. Instead, add menu items to the Users and Settings menus.
fa_IR: منوی مجوزها را اضافه نکنید. به جای آن، موارد منو را به منوهای کاربران و تنظیمات اضافه کنید.

en: Don't allow non-Administrators to see others' unattached uploads, regardless of Permissions settings.  Their own unattached uploads are still accessible unless option 'own_attachments_always_editable' is set false
fa_IR: اجازه ندهید غیرمدیران بارگذاری‌های بدون پیوست دیگران را مشاهده کنند، صرف نظر از تنظیمات دسترسی. بارگذاری‌های بدون پیوست خودشان همچنان قابل دسترسی هستند مگر اینکه گزینه 'own_attachments_always_editable' به false تنظیم شده باشد

en: Don't apply CSS to hide empty Nav Menus
fa_IR: CSS را برای پنهان‌کردن منوهای ناوبری خالی اعمال نکنید

en: Don't apply content teaser to get_pages() results (leave unreadable posts hidden)
fa_IR: از اعمال محتوای teaser به نتایج get_pages() خودداری کنید (پست‌های غیرقابل خواندن را پنهان بگذارید)

en: Don't assign or apply specific permissions for the 'media' type
fa_IR: مجوزهای خاص را برای نوع 'رسانه' تخصیص ندهید یا اعمال نکنید

en: Don't assign or apply specific permissions for the 'page' type
fa_IR: مجوزهای خاص را برای نوع 'صفحه' تخصیص ندهید یا اعمال نکنید

en: Don't assign or apply specific permissions for the 'post' type
fa_IR: مجوزهای خاص را برای نوع 'پست' تخصیص ندهید یا اعمال نکنید

en: Don't assign or apply specific permissions for the specified custom post type
fa_IR: مجوزهای خاص را برای نوع پست سفارشی مشخص شده تخصیص ندهید یا اعمال نکنید

en: Don't credit implicit 'manage_nav_menus' capability to users who have 'edit_theme_options' or 'switch_themes' capability
fa_IR: به کاربرانی که قابلیت‌های 'ویرایش_تنظیمات_موضوع' یا 'تغییر_تم‌ها' را دارند، قابلیت ضمنی 'مدیریت_nav_menus' را اعتبار ندهید

en: Don't define an 'Approved' status, even if Status Control feature is active
fa_IR: وضعیت 'تایید شده' را تعریف نکنید، حتی اگر ویژگی کنترل وضعیت فعال باشد

en: Don't filter comment display or moderation within wp-admin
fa_IR: نمایش یا مدیریت نظرات را در wp-admin فیلتر نکنید

en: Don't filter term post counts in get_terms() call
fa_IR: تعداد پست‌های اصطلاح را در فراخوانی get_terms() فیلتر نکنید

en: Don't include readable private pages in the Pages widget or other wp_list_pages() / get_pages() results
fa_IR: صفحات خصوصی قابل خواندن را در ویجت صفحات یا سایر نتایج wp_list_pages() / get_pages() شامل نکنید

en: Don't require any additional capabilities for management of Nav Menu settings (normally require 'manage_menu_settings', 'edit_others_pages' or 'publish_pages')
fa_IR: برای مدیریت تنظیمات منوی ناوبری به هیچ قابلیت اضافی نیاز نیست (که معمولاً به 'مدیریت_تنظیمات_منو'، 'ویرایش_صفحات_دیگران' یا 'انتشار_صفحات' نیاز دارد)

en: Don't tweak the admin menu indexes to position Permissions menu under Users
fa_IR: شاخص‌های منوی مدیریت را برای قرار دادن منوی دسترسی زیر کاربران تنظیم نکنید

en: Duplicate %1$s module activated (%2$s in folder %3$s).
fa_IR: ماژول %1$s تکراری فعال شد (%2$s در پوشه %3$s).

en: E-Commerce
fa_IR: تجارت الکترونیک

en: ERROR
fa_IR: خطا

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit %s
fa_IR: ویرایش %s

en: Edit Files
fa_IR: ویرایش فایل‌ها

en: Edit Permissions
fa_IR: ویرایش مجوزها

en: Edit Permissions (%s)
fa_IR: ویرایش مجوزها (%s)

en: Edit Role Usage
fa_IR: ویرایش استفاده از نقش

en: Edit Tag for All Post Types
fa_IR: ویرایش برچسب برای تمام نوع‌های پست

en: Edit Tag for Posts
fa_IR: ویرایش برچسب برای پست‌ها

en: Edit User
fa_IR: ویرایش کاربر

en: Edit User Permissions
fa_IR: ویرایش مجوزهای کاربر

en: Edit other users' files if attached to an editable post
fa_IR: ویرایش فایل‌های سایر کاربران در صورتی که به یک پست قابل ویرایش متصل باشند

en: Edit own file uploads, even if they become attached to an uneditable post.
fa_IR: ویرایش بارگذاری‌های فایل خود، حتی اگر به یک پست غیر قابل ویرایش متصل شوند.

en: Edit role capabilities directly
fa_IR: ویرایش قابلیت‌های نقش به‌طور مستقیم

en: Edit the name and description of existing Permission Groups.
fa_IR: نام و توضیحات گروه‌های مجوز موجود را ویرایش کنید.

en: Edit this user's group membership
fa_IR: ویرایش عضویت گروه این کاربر

en: Editing
fa_IR: ویرایش

en: Editing Permissions
fa_IR: ویرایش مجوزها

en: Editing can't be granted to non-users.
fa_IR: ویرایش به غیرکاربران نمی‌تواند اعطا شود.

en: Editor Options
fa_IR: گزینه‌های ویرایشگر

en: Editors
fa_IR: ویرایشگران

en: Elementor
fa_IR: المنتور

en: Elementor editor integration
fa_IR: ادغام ویرایشگر المنتور

en: Eliminate extra filtering queries on Nav Menu update, even for non-Administrators
fa_IR: پرسش‌های اضافی فیلتر را در بروزرسانی منوی ناوبری حذف کنید، حتی برای غیر مدیران

en: Email
fa_IR: ایمیل

en: Email:
fa_IR: ایمیل:

en: Enable
fa_IR: فعال کردن

en: Enable Circles
fa_IR: فعال‌سازی حلقه‌ها

en: Enable metabox on %s editing screen
fa_IR: فعال کردن متاباکس در صفحه ویرایش %s

en: Enable on Permissions screen
fa_IR: فعال کردن در صفحه مجوزها

en: Enable post contributors or authors with pp_set_edit_permissions capability to set editing Permissions on posts authored by others
fa_IR: فعال‌سازی مشارکت‌کنندگان یا نویسندگان پست با قابلیت pp_set_edit_permissions برای تنظیم مجوزهای ویرایش بر روی پست‌های نوشته شده توسط دیگران

en: Enabled
fa_IR: فعال

en: Enabled:
fa_IR: فعال:

en: Enforce distinct edit, delete capability requirements for Media
fa_IR: اجبار به الزامات قابلیت ویرایش و حذف مجزا برای رسانه

en: Event post permissions
fa_IR: مجوزهای پست رویداد

en: Event taxonomy controls
fa_IR: کنترل‌های طبقه‌بندی رویداد

en: Events
fa_IR: رویدادها

en: Everyone
fa_IR: همه

en: Excerpt Only
fa_IR: فقط خلاصه

en: Exclude restricted posts from XML sitemaps to maintain proper SEO indexing.
fa_IR: مقالات محدود شده را از نقشه‌های سایت XML حذف کنید تا ایندکس‌گذاری SEO به‌درستی حفظ شود.

en: Expand access to allow specified items regardless of role capabilities or restrictions.
fa_IR: دسترسی را گسترش دهید تا اقلام مشخص شده بدون توجه به قابلیت‌ها یا محدودیت‌های نقش مجاز باشند.

en: Extra Roles
fa_IR: نقش‌های اضافی

en: Extra Roles %1$s(for this user)%2$s
fa_IR: نقش‌های اضافی %1$s(برای این کاربر)%2$s

en: Extra Roles %1$s(from primary role or %2$sgroup membership%3$s)%4$s
fa_IR: نقش‌های اضافی %1$s(از نقش اصلی یا %2$عضویت گروه%3$s)%4$s

en: Extra Roles %1$s(from primary role or group membership)%2$s
fa_IR: نقش‌های اضافی %1$s(از نقش اصلی یا عضویت در گروه)%2$s

en: Extra Roles assignment available for {All} and {Anonymous} metagroups
fa_IR: اختصاص نقش‌های اضافی برای متاگروه‌های {All} و {Anonymous} در دسترس است

en: Extra Roles cause "_posts" capabilities in the Pattern Role (Author, Editor, etc.) to be assigned for the selected post type. Enable this setting to also include all other capabilities in the Pattern Role.
fa_IR: نقش‌های اضافی باعث می‌شوند قابلیت‌های "_posts" در نقش الگو (نویسنده، ویرایشگر و غیره) برای نوع پست انتخاب شده اختصاص یابند. این تنظیم را فعال کنید تا تمام قابلیت‌های دیگر نیز در نقش الگو گنجانده شوند.

en: Extra Roles on User Profile
fa_IR: نقش‌های اضافی در پروفایل کاربر

en: Feature Moved
fa_IR: ویژگی منتقل شد

en: Featured Image:
fa_IR: تصویر ویژه:

en: Features
fa_IR: ویژگی‌ها

en: Feed Replacement Text (use %permalink% for post URL)
fa_IR: متن جایگزین فید (برای URL پست از %permalink% استفاده کنید)

en: Feed Replacement Text:
fa_IR: متن جایگزین فید:

en: Fewest Users
fa_IR: کمترین کاربران

en: Fields
fa_IR: فیلدها

en: File Access
fa_IR: دسترسی به فایل

en: File Access key with on-demand regeneration
fa_IR: کلید دسترسی به فایل با بازسازی درخواستی

en: Filter Menu Items
fa_IR: فیلتر کردن اقلام منو

en: Filter priority for 'get_pages' filter (default: 1)
fa_IR: اولویت فیلتر برای فیلتر 'get_pages' (پیش‌فرض: 1)

en: Filter search results based on View Permissions for secure content discovery.
fa_IR: فیلتر نتایج جستجو براساس مجوزهای مشاهده برای کشف محتوای امن.

en: Filters direct file access, based on user's access to post(s) which the file is attached to. No additional configuration required. Creates/modifies .htaccess file in uploads folder (and in main folder for multisite).
fa_IR: دسترسی مستقیم فایل را بر اساس دسترسی کاربر به پست(ها) که فایل به آن متصل است فیلتر می‌کند. نیازی به پیکربندی اضافی نیست. فایل .htaccess را در پوشه بارگذاری‌ها (و در پوشه اصلی برای چندسایت) ایجاد/ویرایش می‌کند.

en: Find Users by %s
fa_IR: یافتن کاربران با %s

en: First Name
fa_IR: نام

en: Font Size (px):
fa_IR: اندازه قلم (پیکسل):

en: For Statuses
fa_IR: برای وضعیت‌ها

en: For Teaser compatibility, prevent the pp_permissions argument from being appended to redirects
fa_IR: برای سازگاری با Teaser، از اضافه کردن آرگومان pp_permissions به ریدایرکت‌ها جلوگیری کنید

en: For Teaser compatibility, specify a redirect argument to use instead of redirect_to
fa_IR: برای سازگاری با Teaser، یک آرگومان redirect مشخص کنید که به جای redirect_to استفاده شود

en: For Teaser compatibility, specify an additional redirect argument other than redirect_to
fa_IR: برای سازگاری با Teaser، یک آرگومان redirect اضافی غیر از redirect_to مشخص کنید

en: For additional fields, define constant PP_USER_SEARCH_META_FIELDS
fa_IR: برای فیلدهای اضافی، ثابت PP_USER_SEARCH_META_FIELDS را تعریف کنید

en: For legacy Nav Menus, hide empty nav menu div
fa_IR: برای منوهای ناوبری قدیمی، div منوی ناوبری خالی را پنهان کنید

en: For non-Administrators, new Nav Menu items default to being a child of first editable item
fa_IR: برای غیر مدیران، اقلام جدید منوی ناوبری به‌طور پیش‌فرض به عنوان فرزند اولین آیتم قابل ویرایش در نظر گرفته می‌شوند

en: For performance, change the get_pages() database query to return only a subset of fields, excluding post_content
fa_IR: برای عملکرد بهتر، پرسش پایگاه داده get_pages() را تغییر دهید تا فقط زیرمجموعه‌ای از فیلدها را برگرداند، به جز post_content

en: For specialized Media Library permissions, enable the Editing Permissions feature.
fa_IR: برای مجوزهای تخصصی کتابخانه رسانه، ویژگی مجوزهای ویرایش را فعال کنید.

en: Force detection of WP user roles which are appended dynamically but not stored to the WP database.
fa_IR: تشخیص نقش‌های کاربری WP که به‌صورت دینامیکی الحاق شده‌اند اما در پایگاه داده WP ذخیره نشده‌اند را اجباری کنید.

en: Forum access controls
fa_IR: کنترل‌های دسترسی انجمن

en: Forum-specific permissions
fa_IR: مجوزهای خاص انجمن

en: Forum-specific permissions for bbPress with detailed control over forum access and participation.
fa_IR: مجوزهای خاص فروم برای bbPress با کنترل دقیق بر دسترسی و مشارکت در فروم.

en: Front End
fa_IR: رابط کاربری

en: Front-end visibility restrictions
fa_IR: محدودیت‌های visibility در جلو

en: Full Content
fa_IR: محتوای کامل

en: Full editing access for all post types. Also gives the ability to edit Permissions for user roles.
fa_IR: دسترسی کامل به ویرایش برای تمامی نوع‌های پست. همچنین این امکان را می‌دهد که مجوزها را برای نقش‌های کاربری ویرایش کنید.

en: Further details for your installation:
fa_IR: جزئیات بیشتر برای نصب شما:

en: General
fa_IR: عمومی

en: Generate posts for user roles that you select
fa_IR: تولید پست‌ها برای نقش‌های کاربری که انتخاب می‌کنید

en: Get advanced integration features with Nginx, FTP, and more
fa_IR: دریافت ویژگی‌های یکپارچگی پیشرفته با Nginx، FTP و بیشتر

en: Go Pro for time-limited group membership
fa_IR: به نسخه پرو بروید برای عضویت گروه محدود به زمان

en: Go to %s
fa_IR: برو به %s

en: Group
fa_IR: گروه

en: Group Members
fa_IR: اعضای گروه

en: Group Restrictions are not available because of a constant definition
fa_IR: محدودیت‌های گروه به دلیل تعریف یک ثابت در دسترس نیستند

en: Group created.
fa_IR: گروه ایجاد شد.

en: Group membership grants access to content of your choice
fa_IR: عضویت گروه به محتوای مورد نظر شما دسترسی می‌دهد

en: Group restrictions are not recommended.
fa_IR: محدودیت‌های گروه توصیه نمی‌شود.

en: Group updated.
fa_IR: گروه به‌روزرسانی شد.

en: Group-based content permissions
fa_IR: مجوزهای محتوایی مبتنی بر گروه

en: Groups
fa_IR: گروه‌ها

en: HTML Element IDs:
fa_IR: شناسه‌های عنصر HTML:

en: HTTP status code to send when file access is blocked
fa_IR: کد وضعیت HTTP برای ارسال زمانی که دسترسی به فایل مسدود است

en: Has Extra Roles
fa_IR: نقش‌های اضافی دارد

en: Has Permissions
fa_IR: دسترسی دارد

en: Has Permissions Set Directly
fa_IR: مجوزها به طور مستقیم تنظیم شده‌اند

en: Has Specific Permissions
fa_IR: دسترسی‌های خاص دارد

en: Hidden Content Teaser
fa_IR: پیش‌نمایش محتوای مخفی

en: Hide
fa_IR: مخفی کردن

en: Hide Featured Image when Teaser is applied
fa_IR: پنهان کردن تصویر ویژه زمانی که پیش‌نمایش اعمال می‌شود

en: Hide Groups
fa_IR: مخفی کردن گروه‌ها

en: Hide Private Posts if user doesn't have access
fa_IR: پنهان کردن پست‌های خصوصی اگر کاربر دسترسی ندارد

en: Hide auto-assigned Sub-%s Permissions
fa_IR: مخفی کردن مجوزهای زیر-٪s خودکار تخصیص داده شده

en: Hide featured image when teaser is applied
fa_IR: پنهان کردن تصویر ویژه زمانی که پیش‌نمایش اعمال می‌شود

en: Hide for Custom Visibility
fa_IR: پنهان کردن برای دیدگاه سفارشی

en: Hide links if user doesn't have access
fa_IR: پنهان کردن لینک‌ها اگر کاربر دسترسی ندارد

en: Hierarchical content controls
fa_IR: کنترل‌های محتوای سلسله‌مراتبی

en: If auto-assign term setting is enabled, apply it even if user does not have term assignment limitations
fa_IR: اگر تنظیم خودکار اختصاص واژه فعال باشد، حتی اگر کاربر محدودیت‌های اختصاص واژه نداشته باشد، آن را اعمال کنید

en: If checked, pages blocked from the "All" or "Logged In" groups will still be listed to Administrators.
fa_IR: اگر تیک خورده باشد، صفحات مسدود شده از گروه‌های "همه" یا "وارد شده" همچنان برای مدیران فهرست خواهند شد.

en: If disabled, manually "blocked" posts can be unblocked by specific Category / Term Permissions.
fa_IR: اگر غیرفعال باشد، پست‌های دستی "مسدود شده" می‌توانند با مجوزهای خاص دسته‌بندی / اصطلاح باز شوند.

en: If enabled, corresponding Media edit and delete capabilities must be added to existing roles.
fa_IR: اگر فعال باشد، قابلیت‌های ویرایش و حذف رسانه‌های مربوطه باید به نقش‌های موجود اضافه شوند.

en: If enabled, users cannot create new tags for a post unless they have the edit_tags capability. You can manage this with Capabilities > Capabilities > Taxonomies for any role.
fa_IR: اگر فعال باشد، کاربران نمی‌توانند برای یک پست برچسب‌های جدیدی ایجاد کنند مگر اینکه قابلیت ویرایش_برچسب‌ها را داشته باشند. شما می‌توانید این را با قابلیت‌ها > قابلیت‌ها > طبقه‌بندی‌ها برای هر نقشی مدیریت کنید.

en: If enabled, users cannot create new tags for a post unless they have the edit_tags capability. You can manage this with a WordPress role editor like PublishPress Capabilities.
fa_IR: اگر فعال باشد، کاربران نمی‌توانند برای یک پست برچسب‌های جدیدی ایجاد کنند مگر اینکه قابلیت ویرایش_برچسب‌ها را داشته باشند. شما می‌توانید این را با ویرایشگر نقش وردپرس مانند PublishPress Capabilities مدیریت کنید.

en: If group editing is allowed, can also modify group membership.
fa_IR: اگر ویرایش گروه مجاز باشد، می‌توان عضویت گروه را نیز تغییر داد.

en: If one of the default roles is deleted from the WP database, it will remain available as a pattern role with default WP capabilities (but can be disabled here).
fa_IR: اگر یکی از نقش‌های پیش‌فرض از پایگاه داده WP حذف شود، به عنوان یک نقش الگو با قابلیت‌های پیش‌فرض WP در دسترس خواهد ماند (اما می‌تواند در اینجا غیرفعال شود).

en: If propagating permissions are assigned to a page branch, overwrite any explicitly assigned permissions in sub-pages
fa_IR: اگر مجوزهای پراکنده به یک شاخه صفحه اختصاص داده شده‌اند، هرگونه مجوز اختصاصی در زیرصفحات را بازنویسی کنید

en: If some pages have been suppressed from get_pages() results, change child pages' corresponding post_parent values to a visible ancestor
fa_IR: اگر برخی صفحات از نتایج get_pages() پنهان شده‌اند، مقادیر post_parent مربوط به صفحات فرزند را به یک اجداد قابل مشاهده تغییر دهید

en: If some terms have been suppressed from get_terms() results, change child terms' corresponding parent values to a visible ancestor
fa_IR: اگر برخی اصطلاحات از نتایج get_terms() پنهان شده‌اند، مقادیر parent مربوط به اصطلاحات فرزند را به یک اجداد قابل مشاهده تغییر دهید

en: If the user is blocked from reading posts in a category, also block access to category archive page.
fa_IR: اگر کاربر از خواندن پست‌ها در یک دسته مسدود شده باشد، دسترسی به صفحه بایگانی دسته نیز مسدود شود.

en: If this setting is disabled, you can enable a role by giving it capabilities: list_others_posts, list_others_published_pages, etc.
fa_IR: اگر این تنظیم غیرفعال باشد، می‌توانید با اعطای قابلیت‌ها به یک نقش، آن را فعال کنید: list_others_posts، list_others_published_pages و غیره.

en: If user cannot generally save pages to top level but a page they are editing is already there, allow it to stay at top level even if not yet published
fa_IR: اگر کاربر به‌طور کلی نمی‌تواند صفحات را به سطح بالا ذخیره کند اما صفحه‌ای که در حال ویرایش است در آنجا وجود دارد، اجازه دهید که حتی اگر هنوز منتشر نشده در سطح بالا باقی بماند

en: If user has Nav Menu management capabilities but can't 'edit_theme_options', strip link out of wp-admin Appearance Menu instead of linking it to nav-menus
fa_IR: اگر کاربر قابلیت‌های مدیریت منوی ناوبری را دارد اما نمی‌تواند 'ویرایش_تنظیمات_موضوع' را انجام دهد، لینک را از منوی ظاهر wp-admin حذف کنید و به nav-menus متصل نکنید

en: If you like %s, please leave us a %s rating. Thank you!
fa_IR: اگر %s را دوست دارید، لطفاً یک امتیاز %s به ما بدهید. متشکریم!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
fa_IR: اگر به کمک نیاز دارید یا درخواست ویژگی جدیدی دارید، به ما اطلاع دهید.

en: Inactive
fa_IR: غیرفعال

en: Include scheduled posts in the posts query if user can edit them
fa_IR: پست‌های زمان‌بندی‌شده را در جستجوی پست‌ها شامل کنید اگر کاربر بتواند آنها را ویرایش کند

en: Insert a login form by using %s[login_form]%s shortcode.
fa_IR: برای درج فرم ورود از کد کوتاه %s[login_form]%s استفاده کنید.

en: Installation History
fa_IR: تاریخچه نصب

en: Integration Active
fa_IR: ادغام فعال

en: Integration with ACF, bbPress, BuddyPress, Relevanssi, WPML and other plugins; enhanced Multisite support.
fa_IR: ادغام با ACF، bbPress، BuddyPress، Relevanssi، WPML و سایر پلاگین‌ها؛ پشتیبانی بهبود یافته چندسایت.

en: Integration with permission groups
fa_IR: ادغام با گروه‌های مجوز

en: Integrations
fa_IR: یکپارچه‌سازی‌ها

en: Invalid group ID.
fa_IR: شناسه گروه نامعتبر.

en: Invalid user ID.
fa_IR: شناسه کاربری نامعتبر.

en: Knowledge Base
fa_IR: پایگاه دانش

en: Language-specific content access
fa_IR: دسترسی به محتوای خاص زبان

en: Last Name
fa_IR: نام خانوادگی

en: Learn More
fa_IR: بیشتر بدانید

en: Leave Media Library with normal access criteria based on user's role capabilities
fa_IR: کتابخانه رسانه را با معیارهای دسترسی عادی بر اساس قابلیت‌های نقش کاربر ترک کنید

en: Leave terms with no readable posts on WP Navigation Menus
fa_IR: اصطلاحاتی که پست‌های خواندنی ندارند را در منوهای ناوبری WP بگذارید

en: Leave unreadable posts on WP Navigation Menus
fa_IR: پست‌های غیرقابل خواندن را در منوهای ناوبری WP بگذارید

en: Left
fa_IR: چپ

en: Legacy
fa_IR: قدیمی

en: Legacy compatibility: front end term filters are not applied on some sites.
fa_IR: سازگاری قدیمی: فیلترهای اصطلاحات در نمای جلوی برخی سایت‌ها اعمال نمی‌شوند.

en: License
fa_IR: مجوز

en: Limit access based on post authorship and group membership for more granular permissions control.
fa_IR: دسترسی را بر اساس نویسندگی پست و عضویت گروه محدود کنید تا کنترل دقیق‌تری بر مجوزها داشته باشید.

en: Limit attachment access by post permissions
fa_IR: محدود کردن دسترسی به پیوست‌ها بر اساس مجوزهای پست

en: Limit front-end category / term filtering
fa_IR: محدود کردن فیلتر دسته‌بندی / اصطلاح در قسمت جلویی

en: Limit to
fa_IR: محدود به

en: Limit to:
fa_IR: محدود کردن به:

en: Limited Editing Elements
fa_IR: عناصر ویرایش محدود

en: Limited Editing Elements feature has moved to <a href="%s">Capabilities > Editor Features</a>.
fa_IR: ویژگی ویرایش محدود به <a href="%s">قابلیت‌ها > ویژگی‌های ویرایشگر</a> منتقل شده است.

en: Limited Editing Elements feature requires <a href="%s" target="_blank">PublishPress Capabilities</a> plugin.
fa_IR: ویژگی ویرایش محدود نیاز به پلاگین <a href="%s" target="_blank">PublishPress Capabilities</a> دارد.

en: Limited User Editors can assign their own role
fa_IR: ویرایشگران کاربر محدود می‌توانند نقش خود را تعیین کنند

en: List Files
fa_IR: لیست فایل‌ها

en: List and Single view
fa_IR: نمایش فهرست و تک

en: List other user's uneditable posts
fa_IR: لیست پست‌های غیرقابل ویرایش کاربران دیگر

en: List other users' files if attached to a editable post
fa_IR: فایل‌های سایر کاربران را فهرست کنید اگر به یک پست قابل ویرایش متصل شده باشد

en: List other users' files if attached to a viewable post
fa_IR: لیست فایل‌های سایر کاربران در صورتی که به یک پست قابل مشاهده متصل باشند

en: List other users' unattached files by default
fa_IR: لیست فایل‌های غیر متصل سایر کاربران به طور پیش‌فرض

en: Listed permissions are those assigned for the "%1$s" type. You can also %2$sdefine universal %3$s permissions which apply to all related post types%4$s.
fa_IR: مجوزهای فهرست شده، آن‌هایی هستند که برای نوع "%1$s" تعیین شده‌اند. شما همچنین می‌توانید %2$sمجوزهای جهانی %3$s را تعریف کنید که به تمام نوع‌های پست مرتبط اعمال می‌شوند%4$s.

en: Live Preview
fa_IR: پیش‌نمایش زنده

en: Lock custom menu items
fa_IR: قفل کردن آیتم‌های منوی سفارشی

en: Logged In
fa_IR: وارد شده

en: Logged In Users
fa_IR: کاربران وارد شده

en: Logged in Users:
fa_IR: کاربران وارد شده:

en: Login Notice Message
fa_IR: پیام اطلاع‌رسانی ورود

en: Login State
fa_IR: وضعیت ورود

en: Make Unattached Files Private
fa_IR: فایل‌های بدون پیوست را خصوصی کنید

en: Make search function on the post selection metabox look at post content
fa_IR: عملکرد جستجو در جعبه انتخاب پست به محتویات پست نگاه کند

en: Make search function on the post selection metabox look at post excerpt
fa_IR: عملکرد جستجو در جعبه انتخاب پست به خلاصه پست نگاه کند

en: Make unattached files private
fa_IR: فایل‌های بدون پیوست را خصوصی کنید

en: Manage PublishPress Permissions plugin settings.
fa_IR: تنظیمات افزونه مجوزهای PublishPress را مدیریت کنید.

en: Manage members in Custom Groups.
fa_IR: اعضا را در گروه‌های سفارشی مدیریت کنید.

en: Manage other user's Permissions. Also grants capabilities for all post types and statuses.
fa_IR: مدیریت مجوزهای سایر کاربران. همچنین قابلیت‌هایی برای تمام نوع‌های پست و وضعیت‌ها اعطا می‌کند.

en: Management
fa_IR: مدیریت

en: Max
fa_IR: حداکثر

en: Max number of hierarchical posts / terms to display at one time (per page)
fa_IR: حداکثر تعداد پست‌ها / اصطلاحات سلسله‌مراتبی که در یک زمان (به ازای هر صفحه) نمایش داده می‌شود

en: Max number of non-hierarchical posts / terms to display at one time (per page)
fa_IR: حداکثر تعداد پست‌ها / اصطلاحات غیرسلسله‌مراتبی که در یک زمان نمایش داده می‌شود (در هر صفحه)

en: Max number of specific permissions to insert in a single database query (default 1000)
fa_IR: حداکثر تعداد مجوزهای خاصی که می‌توان در یک پرس‌وجوی پایگاه داده واحد وارد کرد (پیش‌فرض 1000)

en: Media File Protection
fa_IR: حفاظت از فایل‌های رسانه‌ای

en: Media Library
fa_IR: کتابخانه رسانه

en: Member since:
fa_IR: عضو از:

en: Membership
fa_IR: عضویت

en: Membership Notifications
fa_IR: اطلاعیه‌های عضویت

en: Message for Blocked Users
fa_IR: پیام برای کاربران مسدود شده

en: Metabox disabled
fa_IR: متاباکس غیرفعال

en: Metabox enabled
fa_IR: متاباکس فعال

en: Mirror to %s
fa_IR: آینه به %s

en: Mirror to %s %s
fa_IR: آینه به %s %s

en: Miscellaneous
fa_IR: متفرقه

en: Modify permissions for these Post Types:
fa_IR: تغییر مجوزها برای این نوع‌های پست:

en: Modify permissions for these Taxonomies:
fa_IR: تغییر مجوزها برای این طبقه‌بندی‌ها:

en: Modify viewing or editing access
fa_IR: دسترسی مشاهده یا ویرایش را تغییر دهید

en: Most Users
fa_IR: بیشترین کاربران

en: Multilang
fa_IR: چند زبانه

en: Multilingual
fa_IR: چند زبانه

en: Multilingual permission management
fa_IR: مدیریت مجوز چندزبانه

en: Multilingual support with permission synchronization across content translations.
fa_IR: پشتیبانی چند زبانه با همگام‌سازی مجوزها در ترجمه‌های محتوا.

en: Name
fa_IR: نام

en: Name (A-Z)
fa_IR: نام (الف-ی)

en: Name (Z-A)
fa_IR: نام (ی-الف)

en: Name:
fa_IR: نام:

en: Nav Menu (Block)
fa_IR: منوی ناوبری (بلوک)

en: Nav Menu (Legacy)
fa_IR: منوی ناوبری (قدیمی)

en: Nav Menu Editing
fa_IR: ویرایش منوی ناوبری

en: Nav Menus (Block)
fa_IR: منوهای ناوبری (بلوک)

en: Nav Menus (Legacy)
fa_IR: منوهای ناوبری (قدیمی)

en: Navigation Menus:
fa_IR: منوهای ناوبری:

en: Need Permissions Support?
fa_IR: به پشتیبانی Permissions نیاز دارید؟

en: Nested Pages
fa_IR: صفحات تو در تو

en: Network-Wide Settings
fa_IR: تنظیمات سراسری شبکه

en: Never modify the parent value in the get_terms() result set, even if some terms have been suppressed
fa_IR: هرگز مقدار parent را در مجموعه نتایج get_terms() تغییر ندهید، حتی اگر برخی اصطلاحات پنهان شده باشند

en: Never modify the post_parent value in the get_pages() result set, even if some pages have been suppressed
fa_IR: هرگز مقدار post_parent را در مجموعه نتایج get_pages() تغییر ندهید، حتی اگر برخی صفحات پنهان شده باشند

en: New Revision
fa_IR: ویرایش جدید

en: New group created.
fa_IR: گروه جدید ایجاد شد.

en: Nginx integration support
fa_IR: پشتیبانی از یکپارچگی Nginx

en: Nickname
fa_IR: نام مستعار

en: No Action selected!
fa_IR: هیچ عملی انتخاب نشده است!

en: No Custom Group
fa_IR: گروه سفارشی وجود ندارد

en: No Qualification selected!
fa_IR: هیچ صلاحیتی انتخاب نشده است!

en: No Teaser
fa_IR: بدون پیش‌نمایش

en: No items selected!
fa_IR: هیچ آیتمی انتخاب نشده است!

en: No matching groups were found.
fa_IR: هیچ گروه متناسبی پیدا نشد.

en: No matching roles were found.
fa_IR: نقش‌های مطابقت‌یافته‌ای پیدا نشد.

en: No redirect
fa_IR: بدون انتقال

en: No results found.
fa_IR: نتیجه‌ای یافت نشد.

en: No role exceptions set
fa_IR: هیچ استثنای نقشی تنظیم نشده است

en: No specific user permissions. Use the search box to add users.
fa_IR: هیچ مجوز کاربری مشخصی وجود ندارد. از کادر جستجو برای افزودن کاربران استفاده کنید.

en: No statuses selected!
fa_IR: هیچ وضعیت انتخاب نشده است!

en: No teaser will be applied
fa_IR: هیچ پیش‌نمایشی اعمال نخواهد شد

en: No user/group specified.
fa_IR: هیچ کاربر/گروهی مشخص نشده است.

en: No users selected
fa_IR: هیچ کاربری انتخاب نشده است

en: Non-Administrators can set Editing Permissions for their editable posts
fa_IR: غیرمدیران می‌توانند مجوزهای ویرایش را برای نوشته‌های قابل ویرایش خود تنظیم کنند

en: Non-Administrators can set Reading Permissions for their editable posts
fa_IR: غیرمدیران می‌توانند مجوزهای خواندن را برای نوشته‌های قابل ویرایش خود تنظیم کنند

en: None. All %ss will be hidden by default.
fa_IR: هیچ. تمام %ss به‌طور پیش‌فرض مخفی خواهند شد.

en: Not Logged In
fa_IR: وارد نشده

en: Not Logged In Users
fa_IR: کاربران وارد نشده

en: Not Logged In:
fa_IR: وارد نشده:

en: Note:
fa_IR: توجه:

en: Note: BuddyPress Groups and other externally defined groups are not listed here, even if they modify permissions
fa_IR: توجه: گروه‌های BuddyPress و سایر گروه‌های تعریف‌شده خارجی در اینجا لیست نشده‌اند، حتی اگر مجوزها را تغییر دهند

en: Note: Groups and Roles are always displayed on the Edit User screen.
fa_IR: توجه: گروه‌ها و نقش‌ها همیشه در صفحه ویرایش کاربر نمایش داده می‌شوند.

en: Note: Groups are a more flexible alternative to user roles. You can create groups of users and give or deny them access to areas of your site.
fa_IR: توجه: گروه‌ها یک گزینه انعطاف‌پذیرتر نسبت به نقش‌های کاربری هستند. شما می‌توانید گروه‌هایی از کاربران ایجاد کنید و به آن‌ها دسترسی به بخش‌های سایت خود را بدهید یا آن را رد کنید.

en: Notes
fa_IR: یادداشت‌ها

en: Notes regarding Pattern Roles
fa_IR: یادداشت‌هایی در مورد نقش‌های الگو

en: On Users listing, Permission groups in custom column are list filter links instead of group edit links
fa_IR: در فهرست کاربران، گروه‌های مجوز در ستون سفارشی به‌عنوان لینک‌های فیلتر لیست به جای لینک‌های ویرایش گروه هستند

en: On the Pages screen, satisfy a missing edit_private_pages capability by listing uneditable private pages.
fa_IR: در صفحه صفحات، با فهرست کردن صفحات خصوصی غیرقابل ویرایش، قابلیت ویرایش_صفحات خصوصی گم‌شده را تأمین کنید.

en: On the Posts screen, satisfy a missing edit_others_posts capability by listing other user's uneditable posts.
fa_IR: در صفحه پست‌ها، با فهرست کردن پست‌های غیرقابل ویرایش کاربر دیگر، قابلیت ویرایش_پست‌های دیگران گم‌شده را تأمین کنید.

en: On the Posts screen, satisfy a missing edit_posts capability by listing uneditable drafts.
fa_IR: در صفحه پست‌ها، با فهرست کردن پیش‌نویس‌های غیرقابل ویرایش، قابلیت ویرایش_pots گم‌شده را تأمین کنید.

en: On the site front end, display teaser text for unreadable posts instead of hiding them.
fa_IR: در جلوی سایت، متن پیش‌نمایش برای پست‌های غیرقابل خواندن را به جای پنهان کردن آنها نمایش دهید.

en: On the site front end, replace non-readable content with placeholder text. Can be enabled for any post type. Custom filters are provided but no programming is required for basic usage.
fa_IR: در جلوی سایت، محتوای غیرقابل خواندن را با متن جایگزین جایگزین کنید. می‌توان آن را برای هر نوع پست فعال کرد. فیلترهای سفارشی ارائه شده‌اند اما برای استفاده پایه نیازی به برنامه‌نویسی نیست.

en: Only one group is selectable on Add User screen
fa_IR: فقط یک گروه در صفحه افزودن کاربر قابل انتخاب است

en: Only one group is selectable on Edit User screen
fa_IR: فقط یک گروه در صفحه ویرایش کاربر قابل انتخاب است

en: Operation
fa_IR: عملیات

en: Optimize your site with advanced privacy and performance controls
fa_IR: بهینه‌سازی سایت شما با کنترل‌های پیشرفته حریم خصوصی و عملکرد

en: Options
fa_IR: گزینه‌ها

en: Order Page Parent dropdown by Title
fa_IR: مرتب‌سازی منوی والد صفحه سفارش بر اساس عنوان

en: Other plugins (or deactivation of PublishPress Permissions) can prevent sub-page permissions from being properly applied when a new sub-page is created.
fa_IR: افزونه‌های دیگر (یا غیرفعال‌سازی مجوزهای PublishPress) می‌توانند مانع از اعمال صحیح مجوزهای زیرصفحه هنگام ایجاد یک زیرصفحه جدید شوند.

en: Other users will be unable to publish new top-level pages (Parent = "Main Page"), or move a published page from "Main Page" to a different Parent.
fa_IR: کاربران دیگر قادر به انتشار صفحات جدید در سطح بالا نخواهند بود (والد = "صفحه اصلی") یا انتقال یک صفحه منتشر شده از "صفحه اصلی" به والد دیگری.

en: PHP Version: %s
fa_IR: نسخه PHP: %s

en: Padding (px):
fa_IR: فضای داخلی (پیکسل):

en: Page Approved
fa_IR: صفحه تأیید شد

en: Page Authors, Editors and Administrators
fa_IR: نویسندگان، ویرایشگران و مدیران صفحه

en: Page Editors and Administrators
fa_IR: ویرایشگران و مدیران صفحه

en: Page Parent selection for editable pages only
fa_IR: انتخاب والد صفحه فقط برای صفحات قابل ویرایش

en: Page Structure
fa_IR: ساختار صفحه

en: Pages and custom post types are available in %sPRO%s
fa_IR: صفحات و نوع‌های سفارشی پست در %sPRO%s در دسترس هستند

en: Pages can be set or removed from Top Level by:
fa_IR: صفحات می‌توانند توسط موارد زیر از سطح بالای تنظیم شوند یا حذف شوند:

en: Pattern ID:
fa_IR: شناسه الگو:

en: Pattern Role
fa_IR: نقش الگو

en: Pattern Roles convert 'post' capabilities to the corresponding type-specific capability.  In a normal WP installation, this is the easiest solution.
fa_IR: نقش‌های الگو قابلیت‌های «پست» را به قابلیت خاص نوع مربوطه تبدیل می‌کنند. در یک نصب عادی WP، این آسان‌ترین راه‌حل است.

en: Performance: Don't filter category / tag counts
fa_IR: عملکرد: تعداد دسته/برچسب را فیلتر نکنید

en: Permission Group
fa_IR: گروه مجوز

en: Permission Groups
fa_IR: گروه‌های مجوز

en: Permission Groups on User Profile
fa_IR: گروه‌های مجوز در پروفایل کاربر

en: Permission already selected!
fa_IR: مجوز قبلاً انتخاب شده است!

en: Permission synchronization across translations
fa_IR: همگام‌سازی مجوزها در ترجمه‌ها

en: Permission-aware XML sitemaps
fa_IR: نقشه‌های سایت XML با آگاهی از مجوزها

en: Permission-aware indexing
fa_IR: ایندکس‌سازی با آگاهی از مجوزها

en: Permission-aware nested view
fa_IR: نمایش تو در تو با آگاهی از مجوزها

en: Permission-aware search results
fa_IR: نتایج جستجوی با آگاهی از مجوزها

en: Permission-aware tree view
fa_IR: نمای درختی آگاه به مجوز

en: Permissions
fa_IR: مجوزها

en: Permissions & Access
fa_IR: مجوزها و دسترسی

en: Permissions Capabilities
fa_IR: قابلیت‌های مجوزها

en: Permissions Documentation
fa_IR: مستندات مجوزها

en: Permissions Pro was previously active. You are now running the free version, with fewer features.
fa_IR: نسخه پرو Permissions قبلاً فعال بوده است. اکنون شما نسخه رایگان را اجرا می‌کنید که ویژگی‌های کمتری دارد.

en: Permissions Settings
fa_IR: تنظیمات مجوزها

en: Permissions converted. Reload form to view newly saved permissions.
fa_IR: مجوزها تبدیل شده‌اند. فرم را بارگذاری کنید تا مجوزهای جدید ذخیره شده را مشاهده کنید.

en: Permissions mirrored. Reload form to view newly saved permissions.
fa_IR: مجوزها معکوس شده‌اند. فرم را بارگذاری کنید تا مجوزهای جدید ذخیره شده را مشاهده کنید.

en: Permissions screen disabled
fa_IR: صفحه مجوزها غیرفعال

en: Permissions screen enabled
fa_IR: صفحه مجوزها فعال

en: Permissions setting 'Pages can be set or removed from Top Level by' applies to 'page' type only
fa_IR: تنظیم مجوز 'صفحات می‌توانند از سطح بالا تنظیم یا حذف شوند' فقط برای نوع 'صفحه' قابل اجراست

en: Permissions to enable access are not available because of a constant definition
fa_IR: مجوزهای لازم برای فعال‌سازی دسترسی به دلیل تعریف یک ثابت در دسترس نیستند

en: Permissions&hellip;
fa_IR: مجوزها&hellip;

en: Permissions: %1$s %2$s in this %3$s
fa_IR: مجوزها: %1$s %2$s در این %3$s

en: Permissions: %1$s all content in this %2$s for All Post Types
fa_IR: مجوزها: %1$s تمام محتوا در این %2$s برای همه نوع پست‌ها

en: Permissions: %1$s in %2$s
fa_IR: مجوزها: %1$s در %2$s

en: Permissions: %1$s this %2$s
fa_IR: مجوزها: %1$s این %2$s

en: Permissions: %1$s this %2$s for All Post Types
fa_IR: مجوزها: %1$s این %2$s را برای تمام نوع‌های پست

en: Permissions: %s
fa_IR: مجوزها: %s

en: Permissions: %s this %s
fa_IR: مجوزها: %s این %s

en: Permissions: Assign Terms to this %s
fa_IR: مجوزها: این %s را به این %s اختصاص دهید

en: Permissions: Assign this %2$s for All Post Types
fa_IR: مجوزها: انتساب این %2$s برای همه نوع پست‌ها

en: Permissions: Assign this %2$s to %3$s
fa_IR: مجوزها: انتساب این %2$s به %3$s

en: Permissions: Select this %1$s as Parent for All Post Types
fa_IR: مجوزها: این %1$s را به عنوان والد برای تمام نوع‌های پست انتخاب کنید

en: Permissions: Select this %s as Parent
fa_IR: مجوزها: این %s را به عنوان والد انتخاب کنید

en: Please enter a group name.
fa_IR: لطفاً نام گروه را وارد کنید.

en: Please select a bulk action first.
fa_IR: لطفاً ابتدا یک عمل گروهی را انتخاب کنید.

en: Please select at least one item.
fa_IR: لطفاً حداقل یک مورد را انتخاب کنید.

en: Please upgrade PublishPress Authors to version 3.8.0 or later for Permissions integration.
fa_IR: لطفاً PublishPress Authors را به نسخه ۳.۸.۰ یا بالاتر برای ادغام مجوزها ارتقاء دهید.

en: Post Approved
fa_IR: پست تأیید شد

en: Post Capabilities
fa_IR: قابلیت‌های ارسال

en: Post Meta fields to copy when using 'Add Author Page' dropdown on Users screen
fa_IR: فیلدهای متا پست برای کپی هنگام استفاده از منوی کشویی 'اضافه کردن صفحه نویسنده' در صفحه کاربران

en: Post Statuses for Editorial Workflow
fa_IR: وضعیت‌های پست برای جریان کار ویرایشی

en: Post Type
fa_IR: نوع پست

en: Post Types
fa_IR: نوع‌های پست

en: Post Visibility Statuses
fa_IR: وضعیت‌های نمایش پست

en: Post-specific Permissions take priority
fa_IR: مجوزهای خاص پست اولویت دارند

en: Post-specific and category-specific permissions for creation and editing.
fa_IR: مجوزهای خاص پست و خاص دسته‌بندی برای ایجاد و ویرایش.

en: Posts / Pages Listing
fa_IR: فهرست پست‌ها / صفحات

en: Posts Teaser
fa_IR: پیش‌نمایش پست‌ها

en: Prevent creation or editing of custom items for non-Administrators who lack edit_theme_options capability.
fa_IR: از ایجاد یا ویرایش اقلام سفارشی برای غیر مدیرانی که قابلیت ویرایش_تنظیمات_موضوع را ندارند، جلوگیری کنید.

en: Prevent editing files if attached to a non-editable post
fa_IR: جلوگیری از ویرایش فایل‌ها در صورتی که به یک پست غیر قابل ویرایش متصل باشند

en: Prevent non-Administrators from adding new Nav Menu items to top level (add below existing editable items instead)
fa_IR: از اضافه کردن اقلام جدید منوی ناوبری به سطح بالا توسط غیر مدیران جلوگیری کنید (به جای آن در زیر اقلام قابل ویرایش موجود اضافه کنید)

en: Prevent non-Administrators with user editing permissions from editing a higher-level user or assigning a role higher than their own.
fa_IR: از ویرایش کاربران با مجوزهای ویرایش کاربر توسط غیر مدیران جلوگیری کنید، یا از اختصاص نقش بالاتر از نقش خودشان.

en: Primary Role:
fa_IR: نقش اصلی:

en: Privacy & Performance
fa_IR: حریم خصوصی و عملکرد

en: Private Posts:
fa_IR: پست‌های خصوصی:

en: Pro
fa_IR: حرفه‌ای

en: Pro Feature
fa_IR: ویژگی حرفه‌ای

en: Process externally uploaded files
fa_IR: پردازش فایل‌های بارگذاری شده از خارج

en: Produce posts for users when they register
fa_IR: تولید پست‌ها برای کاربران هنگام ثبت‌نام

en: Product category controls
fa_IR: کنترل‌های دسته‌بندی محصول

en: Product permissions
fa_IR: مجوزهای محصول

en: Promo file not found.
fa_IR: فایل تبلیغاتی یافت نشد.

en: PublishPress Permissions Version: %1$s %2$s
fa_IR: نسخه PublishPress Permissions: %1$s %2$s

en: PublishPress Permissions allows you to enable or deny access to posts, pages, categories, tags and more.
fa_IR: پلاگین PublishPress Permissions به شما این امکان را می‌دهد که دسترسی به پست‌ها، صفحات، دسته‌ها، برچسب‌ها و موارد دیگر را فعال یا غیرفعال کنید.

en: PublishPress Permissions needs directions. Please go to %1$sPermissions > Settings%2$s and indicate which Post Types and Taxonomies should be filtered.
fa_IR: PublishPress Permissions به راهنما نیاز دارد. لطفاً به %1$sمجوزها > تنظیمات%2$s بروید و مشخص کنید که کدام نوع‌های پست و طبقه‌بندی‌ها باید فیلتر شوند.

en: PublishPress Permissions will not apply any Extra Roles or Permissions to limit or expand viewing or editing access.
fa_IR: مجوزهای PublishPress هیچ نقش یا مجوز اضافی برای محدود کردن یا گسترش دسترسی به دیدن یا ویرایش اعمال نخواهند کرد.

en: PublishPress Statuses
fa_IR: وضعیت‌های PublishPress

en: Publishing
fa_IR: انتشار

en: Purchase
fa_IR: خرید

en: Qualification
fa_IR: واجد شرایط

en: Quick edit integration
fa_IR: ادغام ویرایش سریع

en: Read More
fa_IR: بیشتر بخوانید

en: Read More Notice
fa_IR: پیام اطلاع‌رسانی بیشتر بخوانید

en: Read More links, excerpts, and redirects are available in %sPRO%s
fa_IR: لینک‌های بیشتر بخوانید، گزیده‌ها و هدایت‌ها در %sPRO%s موجود است

en: Ready to automatically generate posts for your users?
fa_IR: آیا آماده‌اید که به‌طور خودکار پست‌هایی برای کاربران خود تولید کنید؟

en: Ready to enhance your membership features?
fa_IR: آماده‌اید ویژگی‌های عضویت خود را ارتقا دهید؟

en: Ready to secure your files?
fa_IR: آیا آماده‌اید فایل‌های خود را ایمن کنید؟

en: Redirect
fa_IR: انتقال

en: Redirect Settings
fa_IR: تنظیمات انتقال

en: Redirect functionality is available in PRO
fa_IR: عملکرد انتقال در نسخه PRO موجود است

en: Redirect to WordPress login
fa_IR: انتقال به ورود وردپرس

en: Redirect to a custom post
fa_IR: انتقال به یک پست سفارشی

en: Redirect to another post
fa_IR: هدایت به پست دیگر

en: Redirect users to another page when they try to access restricted content
fa_IR: هدایت کاربران به صفحه دیگر زمانی که سعی می‌کنند به محتویات محدود دسترسی پیدا کنند

en: Redirection
fa_IR: انتقال

en: Reduce overhead of pages query (in get_pages() and wp-admin) by defaulting fields to a set list that does not include post_content
fa_IR: بار اضافی پرس‌وجوی صفحات را (در get_pages() و wp-admin) با پیش‌فرض کردن فیلدها به یک لیست تنظیم شده که شامل post_content نیست، کاهش دهید

en: Reduce overhead of wp-admin Media query by defaulting fields to a set list that does not include post_content
fa_IR: کاهش بار اضافی پرس و جوهای رسانه wp-admin با پیش‌فرض قرار دادن فیلدها در یک لیست مشخص که شامل post_content نمی‌شود

en: Reduce overhead of wp-admin posts query by defaulting fields to a set list that does not include post_content
fa_IR: کاهش بار اضافی پرس و جوهای پست wp-admin با پیش‌فرض قرار دادن فیلدها در یک لیست مشخص که شامل post_content نمی‌شود

en: Reduce overhead of wp-admin query for specified custom post type by defaulting fields to a set list that does not include post_content
fa_IR: کاهش بار اضافی پرس و جوهای wp-admin برای نوع پست سفارشی مشخص با پیش‌فرض قرار دادن فیلدها در یک لیست مشخص که شامل post_content نمی‌شود

en: Regardless of this setting, the pp_set_edit_permissions capability is also required.
fa_IR: صرف‌نظر از این تنظیم، قابلیت pp_set_edit_permissions نیز لازم است.

en: Regardless of this setting, the pp_set_view_permissions capability is also required.
fa_IR: صرف‌نظر از این تنظیم، قابلیت pp_set_view_permissions نیز لازم است.

en: Regulate access to Category archive pages
fa_IR: تنظیم دسترسی به صفحات بایگانی دسته‌بندی

en: Reload form for further changes to this permission
fa_IR: فرم را برای تغییرات بیشتر به این مجوز بارگذاری کنید

en: Reload form for further changes to this role
fa_IR: فرم را برای تغییرات بیشتر به این نقش بارگذاری کنید

en: Remove
fa_IR: حذف

en: Remove Selected
fa_IR: حذف انتخاب شده

en: Remove custom permissions for user
fa_IR: حذف مجوزهای سفارشی برای کاربر

en: Remove selected users from Permission Group
fa_IR: حذف کاربران انتخاب شده از گروه مجوز

en: Remove the "Private:" and "Protected" prefix from Post, Page titles.
fa_IR: پیشوند "خصوصی:" و "محافظت شده" را از عنوان‌های پست و صفحه حذف کنید.

en: Remove the custom permisisons for "%s"?
fa_IR: آیا می‌خواهید مجوزهای سفارشی را برای "%s" حذف کنید؟

en: Remove unreadable Menu Items. If menu rendering problems occur with a third party plugin, disable this setting.
fa_IR: موارد منوی غیرقابل خواندن را حذف کنید. اگر مشکلات رندرینگ منو با یک پلاگین شخص ثالث رخ دهد، این تنظیم را غیرفعال کنید.

en: Replace Post Content With:
fa_IR: محتوای پست را با:

en: Replace the post content entirely with custom content for users who don't have access.
fa_IR: محتوای پست را به طور کامل با محتوای سفارشی برای کاربرانی که به آن دسترسی ندارند، جایگزین کنید.

en: Request
fa_IR: درخواست

en: Request Support
fa_IR: درخواست پشتیبانی

en: Restrict access by blocking specified items unless an "Enabled" exception is also stored.
fa_IR: دسترسی را با مسدود کردن اقلام مشخص شده محدود کنید مگر اینکه یک استثنای "فعال" نیز ذخیره شده باشد.

en: Restrict access by limiting role capabilities to apply only for specified items. Users still need capabilities in their main role or extra roles.
fa_IR: دسترسی را با محدود کردن قابلیت‌های نقش تنها برای اقلام مشخص شده محدود کنید. کاربران هنوز به قابلیت‌هایی در نقش اصلی یا نقش‌های اضافی خود نیاز دارند.

en: Restrict direct file requests based on user's access to the page a file is attached to.
fa_IR: محدود کردن درخواست‌های مستقیم فایل بر اساس دسترسی کاربر به صفحه‌ای که فایل به آن متصل است.

en: Return to Menu Editor
fa_IR: بازگشت به ویرایشگر منو

en: Revert to Defaults
fa_IR: بازگشت به تنظیمات پیش‌فرض

en: Review the selection below, and then click <strong>Save Permissions</strong>.
fa_IR: انتخاب زیر را بررسی کنید، و سپس روی <strong>ذخیره مجوزها</strong> کلیک کنید.

en: Review the selection below, and then click <strong>Save Roles</strong>.
fa_IR: انتخاب زیر را بررسی کنید و سپس روی <strong>ذخیره نقش‌ها</strong> کلیک کنید.

en: Revise
fa_IR: بازنگری

en: Revision
fa_IR: بازنگری

en: Revisor
fa_IR: بازنگر

en: Revisors
fa_IR: بازنگرها

en: Right
fa_IR: راست

en: Role
fa_IR: نقش

en: Role Capabilities
fa_IR: قابلیت‌های نقش

en: Role Integration
fa_IR: ادغام نقش‌ها

en: Role Usage
fa_IR: استفاده از نقش

en: Role Usage edited.
fa_IR: استفاده از نقش ویرایش شد.

en: Role Usage updated.
fa_IR: استفاده از نقش به‌روز شد.

en: Role Usage: %s
fa_IR: استفاده از نقش: %s

en: Role already selected!
fa_IR: نقش قبلاً انتخاب شده است!

en: Role capabilities defined for other post types (i.e. 'edit_others_pages', 'edit_things') are ignored unless Role Usage is set to Direct Assignment.
fa_IR: قابلیت‌های نقشی که برای انواع پست‌های دیگر (یعنی «edit_others_pages»، «edit_things») تعریف شده‌اند نادیده گرفته می‌شوند مگر اینکه استفاده از نقش به «تخصیص مستقیم» تنظیم شده باشد.

en: Role-Based Synchronization
fa_IR: همگام‌سازی مبتنی بر نقش

en: Roles
fa_IR: نقش‌ها

en: Roles %1$s
fa_IR: نقش‌ها %1$s

en: Roles & Groups
fa_IR: نقش‌ها و گروه‌ها

en: Roles and Permissions copied.
fa_IR: نقش‌ها و مجوزها کپی شدند.

en: Roles assigned directly to the user
fa_IR: نقش‌ها به‌طور مستقیم به کاربر اختصاص داده شده‌اند

en: Roles assigned to the user or one of their groups
fa_IR: نقش‌ها به کاربر یا یکی از گروه‌های او اختصاص داده شده‌اند

en: Roles updated.
fa_IR: نقش‌ها به‌روز شدند.

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Save Permissions
fa_IR: ذخیره مجوزها

en: Save Roles
fa_IR: ذخیره نقش‌ها

en: Saving Permissions...
fa_IR: در حال ذخیره مجوزها...

en: Saving Roles...
fa_IR: در حال ذخیره نقش‌ها...

en: Scheduled Change Notifications
fa_IR: اطلاعیه‌های تغییر برنامه‌ریزی‌شده

en: Scheduled Revision Monitors
fa_IR: ناظران تجدید نظر برنامه‌ریزی‌شده

en: Search Custom Groups
fa_IR: جستجوی گروه‌های سفارشی

en: Search Groups
fa_IR: گروه‌های جستجو

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
fa_IR: نتایج جستجو برای &#8220;%s&#8221;

en: Search Results include Media
fa_IR: نتایج جستجو شامل رسانه‌ها می‌شود

en: Search Results:
fa_IR: نتایج جستجو:

en: Search Users
fa_IR: جستجوی کاربران

en: Search and add users...
fa_IR: جستجو و افزودن کاربران...

en: Search by last name instead of display name
fa_IR: جستجو با نام خانوادگی به جای نام نمایش داده شده

en: Search engine visibility controls
fa_IR: کنترل‌های دیدvisibility موتور جستجو

en: Search for a group
fa_IR: جستجو برای یک گروه

en: Search for a user
fa_IR: جستجو برای یک کاربر

en: Search for an author
fa_IR: جستجو برای یک نویسنده

en: Search result filtering
fa_IR: فیلتر کردن نتایج جستجو

en: Search roles and groups...
fa_IR: جستجوی نقش‌ها و گروه‌ها...

en: Search roles...
fa_IR: جستجوی نقش‌ها...

en: Secure content discovery
fa_IR: کشف محتوای امن

en: See other user's unattached file uploads in Media Library.
fa_IR: بارگذاری‌های فایل غیر متصل کاربر دیگر را در کتابخانه رسانه ببینید.

en: Select %s
fa_IR: انتخاب %s

en: Select All
fa_IR: انتخاب همه

en: Select Permission Groups at User creation
fa_IR: انتخاب گروه‌های مجوز در هنگام ایجاد کاربر

en: Select Post
fa_IR: انتخاب پست

en: Select Post Type to Configure
fa_IR: نوع پست را برای پیکربندی انتخاب کنید

en: Select a page
fa_IR: یک صفحه را انتخاب کنید

en: Select as Parent
fa_IR: انتخاب به عنوان والد

en: Select terms
fa_IR: شرایط را انتخاب کنید

en: Selected %s:
fa_IR: انتخاب شده %s:

en: Selected users already have specified author page
fa_IR: کاربران انتخاب شده قبلاً صفحه نویسنده مشخص شده دارند

en: Selected:
fa_IR: انتخاب شده:

en: Set "Manage This Term" permissions for specific terms.
fa_IR: مجوزهای "مدیریت این اصطلاح" را برای اصطلاحات خاص تنظیم کنید.

en: Set "Set as Parent" Permissions for specific Categories or Terms.
fa_IR: مجوزهای "تنظیم به عنوان والد" را برای دسته‌ها یا اصطلاحات خاص تنظیم کنید.

en: Set "Set as Parent" Permissions for specific Posts.
fa_IR: مجوزهای "تنظیم به عنوان والد" را برای پست‌های خاص تنظیم کنید.

en: Set "Set as Parent" permissions for specific Categories or Terms.
fa_IR: مجوزهای "تنظیم به عنوان والد" را برای دسته‌ها یا اصطلاحات خاص تنظیم کنید.

en: Set "Set as Parent" permissions for specific Pages.
fa_IR: مجوزهای "تنظیم به عنوان والد" را برای صفحات خاص تنظیم کنید.

en: Set Assign Term permissions.
fa_IR: مجوزهای تخصیص اصطلاح را تنظیم کنید.

en: Set Author to current user if autoset_post_author / autoset_page_author capability is assigned
fa_IR: نویسنده را به کاربر فعلی تنظیم کنید در صورتی که قابلیت autoset_post_author / autoset_page_author اختصاص داده شده باشد

en: Set Copy Permissions for specific Posts.
fa_IR: تنظیم مجوزهای کپی برای پست‌های خاص.

en: Set Editing Permissions for specific Posts, Categories or Terms.
fa_IR: مجوزهای ویرایش را برای پست‌ها، دسته‌ها یا اصطلاحات خاص تنظیم کنید.

en: Set Editing permissions for specific Posts, Categories or Terms.
fa_IR: مجوزهای ویرایش را برای پست‌ها، دسته‌ها یا اصطلاحات خاص تنظیم کنید.

en: Set Permissions in Post or Term Editing Screen
fa_IR: تنظیم مجوزها در صفحه ویرایش پست یا اصطلاح

en: Set Revision Permissions for specific Posts, Categories or Terms.
fa_IR: مجوزهای بازبینی را برای پست‌ها، دسته‌ها یا اصطلاحات خاص تنظیم کنید.

en: Set Term Assignment Permissions.
fa_IR: مجوزهای اختصاص اصطلاح را تنظیم کنید.

en: Set Term Management Permissions.
fa_IR: مجوزهای مدیریت اصطلاح را تنظیم کنید.

en: Set Viewing Permissions for specific Posts, Categories or Terms.
fa_IR: مجوزهای مشاهده را برای پست‌ها، دسته‌ها یا اصطلاحات خاص تنظیم کنید.

en: Set Viewing permissions for specific Posts, Categories or Terms.
fa_IR: مجوزهای مشاهده را برای پست‌ها، دسته‌ها یا اصطلاحات خاص تنظیم کنید.

en: Set membership expiration date
fa_IR: تاریخ انقضای عضویت را تنظیم کنید

en: Set to Blocked
fa_IR: تنظیم به مسدود شده

en: Set to Default
fa_IR: تنظیم به پیش‌فرض

en: Set to Enabled
fa_IR: تنظیم به فعال

en: Set up posts for existing users
fa_IR: تنظیم پست‌ها برای کاربران موجود

en: Setting
fa_IR: تنظیمات

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Settings related to content editing permissions, provided by the %s module.
fa_IR: تنظیمات مربوط به مجوزهای ویرایش محتوا، که توسط ماژول %s ارائه شده است.

en: Shop manager
fa_IR: مدیر فروشگاه

en: Show All
fa_IR: نمایش همه

en: Show Groups
fa_IR: نمایش گروه‌ها

en: Show a "Read More" link that requires login
fa_IR: نمایش لینک "بیشتر بخوانید" که نیاز به ورود دارد

en: Show a teaser message or login prompt for protected content. Available in PublishPress Permissions Pro.
fa_IR: یک پیام پیش‌نمایش یا درخواست ورود برای محتوای محافظت‌شده نمایش دهید. این قابلیت در PublishPress Permissions Pro موجود است.

en: Show featured image
fa_IR: نمایش تصویر ویژه

en: Show files uploaded by other users if they are attached to a post the user is allowed to edit.
fa_IR: نمایش فایل‌های بارگذاری شده توسط سایر کاربران اگر به پستی که کاربر مجاز به ویرایش آن است متصل باشند.

en: Show files uploaded by others users if they are attached to a post the user is allowed to view.
fa_IR: نمایش فایل‌های بارگذاری شده توسط سایر کاربران اگر به پستی که کاربر مجاز به مشاهده آن است متصل باشند.

en: Show list of Permissions Pro features and screencasts
fa_IR: نمایش لیست ویژگی‌های Permissions Pro و ویدئوهای آموزشی

en: Show only the first
fa_IR: فقط اولین را نشان بده

en: Show the first X characters of the post content
fa_IR: نمایش اولین X کاراکتر از محتوای پست

en: Show users all the files in the Media Library. Unchecking this box will hide media files that are uploaded by other users.
fa_IR: نمایش همه فایل‌ها در کتابخانه رسانه به کاربران. عدم انتخاب این کادر، فایل‌های رسانه‌ای که توسط سایر کاربران بارگذاری شده‌اند را پنهان می‌کند.

en: Single view only
fa_IR: فقط نمای تک

en: Sitemap filtering for restricted content
fa_IR: فیلتر کردن نقشه سایت برای محتوای محدود شده

en: Small Thumbnails Unfiltered
fa_IR: تصاویر کوچک بدون فیلتر

en: Smart User Matching
fa_IR: تشخیص هوشمند کاربران

en: Some term-limited editing configurations require this.
fa_IR: برخی از پیکربندی‌های ویرایشی محدود به اصطلاحات به این نیاز دارند.

en: Sort by:
fa_IR: مرتب‌سازی بر اساس:

en: Specific Permissions
fa_IR: مجوزهای خاص

en: Specific Permissions %1$s
fa_IR: مجوزهای خاص %1$s

en: Specific Permissions %1$s(for this user)%2$s
fa_IR: مجوزهای خاص %1$s(برای این کاربر)%2$s

en: Specific Permissions %1$s(from primary role or %2$sgroup membership%3$s)%4$s
fa_IR: مجوزهای خاص %1$s(از نقش اصلی یا %2$عضویت گروه%3$s)%4$s

en: Specific Permissions (from primary role or group membership)
fa_IR: مجوزهای خاص (از نقش اصلی یا عضویت در گروه)

en: Specific Permissions assigned directly to the user
fa_IR: مجوزهای خاص به‌طور مستقیم به کاربر اختصاص داده شده‌اند

en: Specific Permissions assigned to the user or one of their groups
fa_IR: مجوزهای خاص به کاربر یا یکی از گروه‌های او اختصاص داده شده‌اند

en: Specific Permissions updated.
fa_IR: مجوزهای خاص به‌روز شدند.

en: Specific Permissions: additions ('Enabled') are not applied, cannot be assigned
fa_IR: مجوزهای خاص: افزودنی‌ها ('فعال شده') اعمال نمی‌شوند، نمی‌توانند تخصیص یابند

en: Specific Permissions: no restrictions ('Blocked') can be applied to custom-defined groups
fa_IR: مجوزهای خاص: هیچ محدودیتی ('مسدود شده') نمی‌تواند به گروه‌های تعریف شده سفارشی اعمال شود

en: Specific Permissions: restrictions ('Blocked') take priority over additions ('Enabled')
fa_IR: مجوزهای خاص: محدودیت‌ها ('مسدود شده') بر اضافه‌کردن‌ها ('فعال شده') اولویت دارند.

en: Standard Statuses
fa_IR: وضعیت‌های استاندارد

en: Standard statuses
fa_IR: وضعیت‌های استاندارد

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Status-based editing capabilities
fa_IR: قابلیت‌های ویرایش مبتنی بر وضعیت

en: Status: Private
fa_IR: وضعیت: خصوصی

en: Statuses
fa_IR: وضعیت‌ها

en: Stop users from editing files uploaded by other users unless they are attached to a post the user is allowed to edit.
fa_IR: جلوگیری از ویرایش فایل‌های بارگذاری شده توسط سایر کاربران برای کاربران مگر اینکه به پستی که کاربر مجاز به ویرایش آن است متصل باشند.

en: Sub-%1$s Permissions are not separately listed.
fa_IR: مجوزهای زیر-%1$s به طور جداگانه فهرست نشده‌اند.

en: Sub-%s
fa_IR: زیر-%s

en: Sub-%s:
fa_IR: زیر-%s:

en: Sub-Sections
fa_IR: زیر بخش‌ها

en: Submit Changes
fa_IR: ارسال تغییرات

en: Submit Changes to
fa_IR: ارسال تغییرات به

en: Submit Revision
fa_IR: ارسال بازنگری

en: Submit Revision of
fa_IR: ارسال بازنگری از

en: Submitted Revision
fa_IR: ویرایش ارسال شده

en: Submitted Revision Editors
fa_IR: ویرایش ارسال شده

en: Subscribers
fa_IR: مشترکان

en: Supported Plugin Integration
fa_IR: یکپارچگی افزونه‌های پشتیبانی‌شده

en: Supports content-specific permissions for editing, term assignment and page parent selection. In combination with other modules, supports workflow statuses, PublishPress and PublishPress Revisions.
fa_IR: از مجوزهای خاص محتوا برای ویرایش، اختصاص اصطلاح و انتخاب والد صفحه پشتیبانی می‌کند. در ترکیب با سایر ماژول‌ها، وضعیت‌های گردش کار، PublishPress و PublishPress Revisions را پشتیبانی می‌کند.

en: Supports network (multisite) installs
fa_IR: پشتیبانی از نصب‌های شبکه‌ای (چندسایت)

en: Synchronize User Posts
fa_IR: همگام‌سازی پست‌های کاربر

en: Tag creation requires Tag edit capability
fa_IR: ایجاد برچسب نیاز به قابلیت ویرایش برچسب دارد

en: Target Post Type
fa_IR: نوع پست هدف

en: Target number of visible pages/terms, used for auto-determination of number of visible levels
fa_IR: تعداد هدف صفحات/اصطلاحات قابل مشاهده، که برای تشخیص خودکار تعداد سطوح قابل مشاهده استفاده می‌شود

en: Taxonomies
fa_IR: طبقه‌بندی‌ها

en: Teaser
fa_IR: پیش‌نمایش

en: Teaser Application:
fa_IR: کاربرد پیش‌نمایش:

en: Teaser Message
fa_IR: پیام پیش‌نمایش

en: Teaser Message Style Customization
fa_IR: سفارشی‌سازی سبک پیام تیزر

en: Teaser Message Style:
fa_IR: سبک پیام پیش‌نمایش:

en: Teaser Settings
fa_IR: تنظیمات پیش‌نمایش

en: Teaser Settings for %s
fa_IR: تنظیمات پیش‌نمایش برای %s

en: Teaser Text
fa_IR: متن پیش‌نمایش

en: Teaser Text Configuration
fa_IR: پیکربندی متن پیش‌نمایش

en: Teaser Type
fa_IR: نوع پیش‌نمایش

en: Teaser Type:
fa_IR: نوع پیش‌نمایش:

en: Teaser text
fa_IR: متن پیش‌نمایش

en: Template access controls
fa_IR: کنترل‌های دسترسی به الگو

en: Template access restrictions
fa_IR: محدودیت‌های دسترسی به الگو

en: Term
fa_IR: ماده

en: Term Management
fa_IR: مدیریت اصطلاحات

en: Term permission integration
fa_IR: ادغام مجوزهای اصطلاحات

en: Term-based filtering
fa_IR: فیلتر کردن مبتنی بر اصطلاح

en: Terms
fa_IR: مفاد

en: Text Color:
fa_IR: رنگ متن:

en: The %s was saved, but you can no longer edit it.
fa_IR: %s ذخیره شد، اما شما دیگر نمی‌توانید آن را ویرایش کنید.

en: The 'posts' capabilities in a WP role determine its function as a Pattern Role for supplemental assignment to Permission Groups. When you assign the 'Author' pattern role for Pages, edit_posts and edit_published_posts become edit_pages and edit_published_pages.
fa_IR: قابلیت‌های «پست‌ها» در یک نقش WP عملکرد آن را به عنوان یک نقش الگو برای تخصیص اضافی به گروه‌های مجوز تعیین می‌کند. هنگامی که نقش الگوی «نویسنده» را برای صفحات اختصاص می‌دهید، edit_posts و edit_published_posts به edit_pages و edit_published_pages تبدیل می‌شوند.

en: The Events Calendar
fa_IR: تقویم رویدادها

en: The Limited Editing Elements feature has been moved to %1$sCapabilities > Editor Features > Element IDs%2$s for better organization and enhanced functionality.
fa_IR: ویژگی عناصر ویرایش محدود به %1$sقابلیت‌ها > ویژگی‌های ویرایشگر > شناسه‌های عنصر%2$s منتقل شده است تا سازماندهی بهتر و عملکرد بهتری داشته باشد.

en: The Limited Editing Elements feature has been moved to the PublishPress Capabilities plugin. Please install %1$sPublishPress Capabilities%2$s to access this functionality.
fa_IR: ویژگی عناصر ویرایش محدود به افزونه قابلیت‌های PublishPress منتقل شده است. لطفاً %1$sPublishPress Capabilities%2$s را نصب کنید تا به این قابلیت دسترسی پیدا کنید.

en: The following capabilities are included in supplemental %s roles:
fa_IR: قابلیت‌های زیر در نقش‌های تکمیلی %s گنجانده شده‌اند:

en: The following settings apply to users who are able to access the Media Library. Normally this requires the upload_files or edit_files capability.
fa_IR: تنظیمات زیر برای کاربرانی که قادر به دسترسی به کتابخانه رسانه هستند اعمال می‌شود. معمولاً این به قابلیت upload_files یا edit_files نیاز دارد.

en: The following settings are currently overridden by the constant PP_MEDIA_LIB_UNFILTERED (defined in wp-config.php or some other file you maintain). Media Library access will not be altered by Permissions.
fa_IR: تنظیمات زیر در حال حاضر توسط ثابت PP_MEDIA_LIB_UNFILTERED (تعریف شده در wp-config.php یا فایل دیگری که نگهداری می‌کنید) نادیده گرفته شده‌اند. دسترسی به کتابخانه رسانه تحت تأثیر مجوزها قرار نخواهد گرفت.

en: The following would change from defaults to previously stored settings:
fa_IR: موارد زیر از تنظیمات پیش‌فرض به تنظیمات ذخیره شده قبلی تغییر خواهند کرد:

en: The following would revert to default settings:
fa_IR: موارد زیر به تنظیمات پیش‌فرض بازمی‌گردند:

en: The requested modification was processed, but you can no longer edit the post.
fa_IR: تغییری که درخواست شده بود پردازش شد، اما دیگر نمی‌توانید پست را ویرایش کنید.

en: There are no valid groups selected for deletion.
fa_IR: هیچ گروه معتبری برای حذف انتخاب نشده است.

en: These optional settings customize how PublishPress Permissions applies extra roles. Your existing WP Role Definitions can be applied in two different ways:
fa_IR: این تنظیمات اختیاری نحوه اعمال نقش‌های اضافی توسط PublishPress Permissions را سفارشی می‌کنند. تعاریف نقش WP موجود شما می‌تواند به دو روش مختلف اعمال شود:

en: This %s
fa_IR: این %s

en: This Permission is redundant due to a corresponding Limitation.
fa_IR: این مجوز به دلیل محدودیت مربوطه اضافی است.

en: This Section
fa_IR: این بخش

en: This causes unique capabilities to be required for editing each post type.
fa_IR: این باعث می‌شود قابلیت‌های منحصر به فرد برای ویرایش هر نوع پست الزامی باشد.

en: This feature allows you to restrict access to Media Library files when they are accessed via WordPress. To restrict viewing of files when they are visited directly via the URL, use the "File Access" feature.
fa_IR: این ویژگی به شما اجازه می‌دهد دسترسی به فایل‌های کتابخانه رسانه را هنگامی که از طریق وردپرس به آنها دسترسی پیدا می‌شود محدود کنید. برای محدود کردن دیدن فایل‌ها هنگام بازدید مستقیم از طریق URL، از ویژگی "دسترسی به فایل" استفاده کنید.

en: This feature has been moved to PublishPress Capabilities > Editor Features > Element IDs. Please use the Capabilities plugin for better organization and enhanced functionality.
fa_IR: این ویژگی به PublishPress Capabilities > ویژگی‌های ویرایشگر > شناسه عناصر منتقل شده است. لطفاً برای سازماندهی بهتر و عملکرد پیشرفته‌تر از افزونه Capabilities استفاده کنید.

en: This feature is available in PublishPress Permissions PRO
fa_IR: این ویژگی در PublishPress Permissions PRO موجود است

en: This field is required.
fa_IR: این فیلد الزامی است.

en: This group name is already registered. Please choose another one.
fa_IR: این نام گروه قبلاً ثبت شده است. لطفاً نام دیگری انتخاب کنید.

en: This is a PRO feature
fa_IR: این یک ویژگی PRO است

en: This is a custom login page
fa_IR: این یک صفحه ورود سفارشی است

en: This is how the teaser message will appear on your site. Changes update in real-time.
fa_IR: این‌گونه پیام تیزر در سایت شما نمایش داده خواهد شد. تغییرات به‌صورت بلادرنگ به‌روزرسانی می‌شوند.

en: This message will be displayed in a styled notice box above the teaser content for users who are not logged in.
fa_IR: این پیام در یک جعبه اعلان با طراحی خاص بالای محتوای تیزر برای کاربرانی که وارد نشده‌اند، نمایش داده خواهد شد.

en: This message will be displayed in a styled notice box below the excerpt teaser content for users who are not logged in.
fa_IR: این پیام در یک جعبه اعلان با طراحی خاص زیر محتوای تیزر خلاصه برای کاربرانی که وارد نشده‌اند، نمایش داده خواهد شد.

en: This message will be displayed in a styled notice box below the truncated content teaser for users who are not logged in.
fa_IR: این پیام در یک جعبه اعلان با طراحی خاص زیر محتوای تیزر کوتاه شده برای کاربرانی که وارد نشده‌اند، نمایش داده خواهد شد.

en: This user is not a member of any custom Permission Groups.
fa_IR: این کاربر عضو هیچ گروه مجوز سفارشی نیست.

en: This version of %1$s cannot work with your current %2$s version. Please upgrade it to %3$s or later.
fa_IR: این نسخه از %1$s نمی‌تواند با نسخه فعلی %2$s شما کار کند. لطفاً آن را به %3$s یا بالاتر ارتقا دهید.

en: Time-limit access customizations by delaying or expiring Permission Group membership.
fa_IR: شخصی‌سازی دسترسی‌های محدود به زمان با تأخیر یا انقضای عضویت در گروه مجوز.

en: Time-limited Membership
fa_IR: عضویت محدود به زمان

en: Title Only
fa_IR: فقط عنوان

en: Title:
fa_IR: عنوان:

en: To assign forum-specific Permissions for bbPress, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the Compatibility Pack feature.
fa_IR: برای اختصاص مجوزهای مختص انجمن برای bbPress، %1$sبه Permissions Pro ارتقا دهید%2$s و ویژگی بسته سازگاری را فعال کنید.

en: To assign forum-specific Permissions for bbPress, activate the Compatibility Pack feature.
fa_IR: برای اختصاص مجوزهای مختص انجمن برای bbPress، ویژگی بسته سازگاری را فعال کنید.

en: To assign page-specific Permissions for editing, parent selection or term assignment, enable the Editing Permissions feature.
fa_IR: برای اختصاص مجوزهای مختص صفحه برای ویرایش، انتخاب والد یا تخصیص اصطلاح، ویژگی مجوزهای ویرایش را فعال کنید.

en: To assign page-specific PublishPress Revision permissions, enable the Editing Permissions feature.
fa_IR: برای تعیین مجوزهای خاص صفحه PublishPress Revision، ویژگی مجوزهای ویرایش را فعال کنید.

en: To assign roles for bbPress forums, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the Compatibility Pack feature.
fa_IR: برای اختصاص نقش‌ها برای انجمن‌های bbPress، %1$sبه Permissions Pro ارتقا دهید%2$s و ویژگی بسته سازگاری را فعال کنید.

en: To assign roles for bbPress forums, activate the Compatibility Pack feature.
fa_IR: برای تخصیص نقش‌ها به انجمن‌های bbPress، ویژگی بسته سازگاری را فعال کنید.

en: To block direct URL access to attachments of unreadable posts, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the File Access feature.
fa_IR: برای مسدود کردن دسترسی مستقیم URL به پیوست‌های پست‌های غیرقابل خواندن، %1$sبه Permissions Pro ارتقا دهید%2$s و ویژگی دسترسی به فایل را فعال کنید.

en: To block direct URL access to attachments of unreadable posts, activate the File Access feature.
fa_IR: برای مسدود کردن دسترسی مستقیم URL به پیوست‌های پست‌های غیرقابل خواندن، ویژگی دسترسی به فایل را فعال کنید.

en: To block direct access to unreadable files, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the File Access feature.
fa_IR: برای مسدود کردن دسترسی مستقیم به فایل‌های غیرقابل خواندن، %1$sبه Permissions Pro ارتقا دهید%2$s و ویژگی دسترسی به فایل را فعال کنید.

en: To block direct access to unreadable files, activate the File Access feature.
fa_IR: برای مسدود کردن دسترسی مستقیم به فایل‌های غیرقابل خواندن، ویژگی دسترسی به فایل را فعال کنید.

en: To control how Extra Roles are applied, see %1$sRole Usage%2$s.
fa_IR: برای کنترل نحوه اعمال نقش‌های اضافی، به %1$sاستفاده از نقش%2$s مراجعه کنید.

en: To customize bbPress forum permissions, activate the Compatibility Pack feature.
fa_IR: برای سفارشی‌سازی مجوزهای انجمن bbPress، ویژگی بسته سازگاری را فعال کنید.

en: To customize bbPress forum permissions, activate your Permissions Pro license key.
fa_IR: برای سفارشی‌سازی مجوزهای انجمن bbPress، کلید مجوز Permissions Pro خود را فعال کنید.

en: To customize editing permissions, enable the Editing Permissions feature.
fa_IR: برای شخصی‌سازی مجوزهای ویرایش، ویژگی مجوزهای ویرایش را فعال کنید.

en: To customize publication workflow, %1$sinstall PublishPress Statuses%2$s.
fa_IR: برای سفارشی‌سازی جریان کار انتشار، %1$sنصب PublishPress Statuses%2$s.

en: To force the value of one or more settings network-wide, <strong>copy</strong> the following code into your theme's <strong>functions.php</strong> file (or some other file which is always executed and not auto-updated) and modify as desired:
fa_IR: برای تحمیل مقدار یک یا چند تنظیم در سطح شبکه، <strong>این کد</strong> را در فایل <strong>functions.php</strong> تم خود کپی کنید (یا هر فایل دیگری که همیشه اجرا می‌شود و به‌روز نمی‌شود) و طبق دلخواه تغییر دهید:

en: To modify one or more default settings network-wide, <strong>copy</strong> the following code into your theme's <strong>functions.php</strong> file (or some other file which is always executed and not auto-updated) and modify as desired:
fa_IR: برای تغییر یک یا چند تنظیم پیش‌فرض در سطح شبکه، <strong>این کد</strong> را در فایل <strong>functions.php</strong> تم خود کپی کنید (یا هر فایل دیگری که همیشه اجرا می‌شود و به‌روز نمی‌شود) و طبق دلخواه تغییر دهید:

en: To read the full content, please log in to this site.
fa_IR: برای خواندن محتوای کامل، لطفاً به این سایت وارد شوید.

en: To save memory on front end access, don't register any filters related to content editing
fa_IR: برای صرفه‌جویی در حافظه در دسترسی جلویی، هیچ فیلتر مربوط به ویرایش محتوا ثبت نکنید

en: Top
fa_IR: بالا

en: Topic creation restrictions
fa_IR: محدودیت‌های ایجاد موضوع

en: Translator
fa_IR: مترجم

en: Treat media attached to unregistered post types as unattached, to avoid improper and confusing filtering
fa_IR: رسانه‌های متصل به انواع پست ثبت‌نشده را به عنوان غیرمتصل در نظر بگیرید تا از فیلتر کردن نادرست و گیج‌کننده جلوگیری شود

en: Type
fa_IR: نوع

en: Type-specific Extra Roles grant all capabilities in Pattern Role
fa_IR: نقش‌های اضافی خاص نوع تمام قابلیت‌ها را در نقش الگو اعطا می‌کنند

en: Type-specific and/or status-specific equivalents of the following capabilities are included in supplemental %s roles:
fa_IR: معادل‌های خاص نوع و/یا خاص وضعیت از قابلیت‌های زیر در نقش‌های اضافی %s گنجانده شده‌اند:

en: Unblocked
fa_IR: باز شده

en: Universal Permissions
fa_IR: مجوزهای جهانی

en: Unlock %s integration to enhance your revisions solution.
fa_IR: ادغام %s را باز کنید تا راه‌حل بازبینی خود را بهبود ببخشید.

en: Unlock Permissions > Settings > Core > Admin Back End > 'Hide non-editable posts'
fa_IR: آزاد کردن مجوزها > تنظیمات > هسته > مدیریت پشتیبان > 'پنهان کردن پست‌های غیرقابل ویرایش'

en: Unlock Pro Integrations
fa_IR: ادغام‌های حرفه‌ای را باز کنید

en: Unlock advanced user synchronization features
fa_IR: قابلیت‌های همگام‌سازی پیشرفته کاربر را باز کنید

en: Unmodified from WordPress default behavior. To enable filtering, remove constant definition PP_ADMIN_READONLY_LISTABLE.
fa_IR: از رفتار پیش‌فرض وردپرس تغییر نکرده است. برای فعال کردن فیلتر کردن، تعریف ثابت PP_ADMIN_READONLY_LISTABLE را حذف کنید.

en: Update Permissions
fa_IR: به‌روزرسانی مجوزها

en: Upgrade to PRO
fa_IR: ارتقاء به PRO

en: Upgrade to Permissions Pro
fa_IR: به Permissions Pro ارتقاء دهید

en: Upgrade to Pro
fa_IR: به Pro ارتقاء دهید

en: Upgrade to Pro and get advanced file access control with all these features and more.
fa_IR: به نسخه Pro ارتقا دهید و کنترل دسترسی به فایل پیشرفته را با تمام این ویژگی‌ها و بیشتر دریافت کنید.

en: Upgrade to Pro and get advanced membership management with circles, time-limited memberships, and more.
fa_IR: به نسخه پرو ارتقا دهید و مدیریت پیشرفته عضویت با حلقه‌ها، عضویت‌های زمان‌محدود و بیشتر را دریافت کنید.

en: Upgrade to Pro and get advanced user post generation with all these features and more.
fa_IR: به نسخه پرو ارتقا دهید و تولید پست کاربر پیشرفته با تمام این ویژگی‌ها و بیشتر را دریافت کنید.

en: Upgrade to Pro to automatically generate posts for users
fa_IR: به نسخه حرفه‌ای ارتقا دهید تا به‌طور خودکار پست‌ها را برای کاربران تولید کنید

en: Upgrade to Pro to enable this integration
fa_IR: برای فعال‌سازی این ادغام به نسخه حرفه‌ای ارتقا دهید

en: Upgrade to Pro to limit access based on post author relationships
fa_IR: به نسخه پرو ارتقا دهید تا دسترسی را بر اساس روابط نویسنده پست محدود کنید

en: Upgrade to Pro to unlock advanced file protection capabilities
fa_IR: ارتقا به نسخه حرفه‌ای برای باز کردن قابلیت‌های پیشرفته حفاظت از فایل

en: Upgrade to Pro to unlock bulk page creation features
fa_IR: به نسخه حرفه‌ای ارتقا دهید تا ویژگی‌های ایجاد انبوه صفحه را باز کنید

en: Upgrade to Pro to unlock seamless integration.
fa_IR: به نسخه Pro ارتقا دهید تا یکپارچگی بدون درز را باز کنید.

en: Upgrade to the Pro version for optimal compatibility and prompt, professional support.
fa_IR: به نسخه Pro ارتقا دهید برای سازگاری بهینه و پشتیبانی سریع و حرفه‌ای.

en: Usage
fa_IR: استفاده

en: Use %s for post URL
fa_IR: از %s برای URL پست استفاده کنید

en: Use Custom Teaser Message Style
fa_IR: استفاده از سبک پیام پیش‌نمایش سفارشی

en: Use Default Teaser Message Style
fa_IR: استفاده از سبک پیام پیش‌نمایش پیش‌فرض

en: Use Excerpt as teaser text
fa_IR: از خلاصه به‌عنوان متن پیش‌نمایش استفاده کنید

en: Use Excerpt or pre-More as teaser text
fa_IR: از خلاصه یا پیش از "بیشتر" به‌عنوان متن پیش‌نمایش استفاده کنید

en: Use Excerpt, pre-More or First X Characters as teaser text
fa_IR: از خلاصه، پیش از "بیشتر" یا اولین X کاراکتر به‌عنوان متن پیش‌نمایش استفاده کنید

en: Use any Role or Permission Group
fa_IR: از هر نقش یا گروه مجوزی استفاده کنید

en: Use configured teaser text to replace or supplement content
fa_IR: استفاده از متن پیش‌نمایش تنظیم‌شده برای جایگزینی یا تکمیل محتوا

en: Use content before Read More link as teaser text
fa_IR: از محتوای قبل از لینک "بیشتر بخوانید" به‌عنوان متن پیش‌نمایش استفاده کنید

en: Use display name for search results instead of user_login
fa_IR: استفاده از نام نمایش داده شده برای نتایج جستجو به جای user_login

en: Use excerpt or content before More tag
fa_IR: استفاده از گزیده یا محتوا قبل از تگ بیشتر

en: Use excerpt or first X characters of content
fa_IR: استفاده از گزیده یا اولین X کاراکتر از محتوا

en: Use first X characters of content as teaser text
fa_IR: استفاده از اولین X کاراکتر از محتوا به عنوان متن پیش‌نمایش

en: Use modern tabbed metabox interface
fa_IR: استفاده از رابط متاباکس تب‌دار مدرن

en: Use the post excerpt as teaser content
fa_IR: استفاده از گزیده پست به عنوان محتوای پیش‌نمایش

en: User
fa_IR: کاربر

en: User Application:
fa_IR: برنامه کاربری:

en: User Groups
fa_IR: گروه‌های کاربری

en: User ID:
fa_IR: شناسه کاربر:

en: User Management
fa_IR: مدیریت کاربر

en: User Posts
fa_IR: پست‌های کاربر

en: User Posts Synchronization
fa_IR: همگام‌سازی پست‌های کاربر

en: User Roles %1$s
fa_IR: نقش‌های کاربر %1$s

en: User Search: Filter by WP role
fa_IR: جستجوی کاربر: فیلتر بر اساس نقش WP

en: User editing capabilities apply for
fa_IR: قابلیت‌های ویرایش کاربر برای

en: User field to search by default
fa_IR: فیلد کاربری که به طور پیش‌فرض برای جستجو استفاده می‌شود

en: User meta fields selectable for search (comma-separated)
fa_IR: فیلدهای متا کاربری قابل انتخاب برای جستجو (با ویرگول جدا شده)

en: User meta fields which should be treated as boolean (comma-separated)
fa_IR: فیلدهای متا کاربری که باید به عنوان بولی در نظر گرفته شوند (با ویرگول جدا شده)

en: User meta fields which should be treated as numeric (comma-separated)
fa_IR: فیلدهای متا کاربری که باید به عنوان عددی در نظر گرفته شوند (با ویرگول جدا شده)

en: Username
fa_IR: نام کاربری

en: Users
fa_IR: کاربران

en: Users can always edit their own files
fa_IR: کاربران همیشه می‌توانند فایل‌های خود را ویرایش کنند

en: Users to notify when revisions are submitted
fa_IR: کاربرانی که باید هنگام ارسال بازنگری‌ها مطلع شوند

en: Users to notify when scheduled revisions are published
fa_IR: کاربرانی که باید هنگام انتشار بازنگری‌های زمانبندی شده مطلع شوند

en: Users who have custom editing permissions for an attachment can also delete it
fa_IR: کاربرانی که مجوزهای ویرایش سفارشی برای یک پیوست دارند، می‌توانند آن را نیز حذف کنند

en: Users who have specific editing permissions for a post or attachment can also delete it
fa_IR: کاربرانی که مجوزهای خاص ویرایش برای یک پست یا پیوست دارند، می‌توانند آن را نیز حذف کنند

en: Using group membership to block access is not recommended. Consider reducing the user's role capabilities and using group membership to add access.
fa_IR: استفاده از عضویت گروهی برای مسدود کردن دسترسی توصیه نمی‌شود. به کاهش قابلیت‌های نقش کاربر و استفاده از عضویت گروهی برای افزودن دسترسی فکر کنید.

en: Version
fa_IR: نسخه

en: Version info was refreshed.
fa_IR: اطلاعات نسخه به‌روزرسانی شد.

en: View
fa_IR: نمایش

en: View Custom Groups on the Permissions screen. Also allows access to the editing screen for Custom Groups.
fa_IR: مشاهده گروه‌های سفارشی در صفحه مجوزها. همچنین دسترسی به صفحه ویرایش گروه‌های سفارشی را فراهم می‌کند.

en: View Full Profile
fa_IR: مشاهده پروفایل کامل

en: View Knowledge Base
fa_IR: مشاهده پایگاه دانش

en: View currently stored user permissions:
fa_IR: مشاهده مجوزهای کاربر که در حال حاضر ذخیره شده‌اند:

en: Viewing
fa_IR: مشاهده

en: Visibility Circles and Editorial Circles block access to content not authored by other group members.
fa_IR: دایره‌های دید و دایره‌های ویرایشی دسترسی به محتوایی که توسط سایر اعضای گروه نوشته نشده است را مسدود می‌کنند.

en: Visibility Circles and Editorial Circles block access to content not authored by other group members. Any WP Role, BuddyPress Group or custom Group can be marked as a Circle for specified post types.
fa_IR: دایره‌های دید و دایره‌های ویرایشی دسترسی به محتوایی که توسط سایر اعضای گروه نوشته نشده است را مسدود می‌کنند. هر نقش WP، گروه BuddyPress یا گروه سفارشی می‌تواند به عنوان دایره برای انواع پست مشخص علامت‌گذاری شود.

en: Warning: Content hidden by these Permissions will be displayed if PP is deactivated. Consider setting a private Visibility on Edit Post screen instead.
fa_IR: هشدار: محتوایی که توسط این مجوزها پنهان شده است، اگر PP غیرفعال شود، نمایش داده خواهد شد. به جای آن، تنظیم یک نمای خصوصی در صفحه ویرایش پست را در نظر بگیرید.

en: When Teaser is applied with Redirect enabled, append original url as redirect_to argument
fa_IR: زمانی که Teaser با فعال بودن Redirect اعمال می‌شود، آدرس URL اصلی را به عنوان آرگومان redirect_to اضافه کنید

en: When file access is blocked, do not set the WP_Query 404 / 403 property
fa_IR: زمانی که دسترسی به فایل مسدود است، خصوصیت WP_Query 404 / 403 را تنظیم نکنید

en: When saving a post, if the default term is not selectable, substitute first available.
fa_IR: هنگام ذخیره یک پست، اگر اصطلاح پیش‌فرض قابل انتخاب نیست، اولین مورد موجود را جایگزین کنید.

en: When synchronizing role metagroups to currently defined WP roles, don't delete groups for previously defined WP roles.
fa_IR: هنگام همگام‌سازی متاگروه‌های نقش به نقش‌های WP تعریف شده فعلی، گروه‌ها را برای نقش‌های WP تعریف شده قبلی حذف نکنید.

en: Widget-level permission controls
fa_IR: کنترل‌های مجوز در سطح ویجت

en: With Direct Assignment, capabilities are applied without modification.
fa_IR: با تخصیص مستقیم، قابلیت‌ها بدون تغییر اعمال می‌شوند.

en: Within the async-upload.php script, filter author's retrieval of the attachment they just uploaded
fa_IR: درون اسکریپت async-upload.php، فیلتر بازیابی نویسنده پیوست که به تازگی بارگذاری کرده‌اند

en: WordPress Role
fa_IR: نقش وردپرس

en: WordPress Roles
fa_IR: نقش‌های وردپرس

en: WordPress Version: %s
fa_IR: نسخه وردپرس: %s

en: WordPress default. Show "Page not found" screen
fa_IR: پیش‌فرض وردپرس. نمایش صفحه "صفحه پیدا نشد"

en: Work around database setup warnings (at plugin activation) on some servers
fa_IR: غلبه بر هشدارهای راه‌اندازی پایگاه داده (در فعال‌سازی افزونه) در برخی سرورها

en: Workflow
fa_IR: جریان کاری

en: Workflow-specific access controls
fa_IR: کنترل‌های دسترسی خاص گردش کار

en: Working Copy
fa_IR: نسخه کاری

en: Working Copy of
fa_IR: نسخه کاری از

en: You are not allowed to create new %s
fa_IR: شما مجاز به ایجاد %s جدید نیستید

en: You are not permitted to do that.
fa_IR: شما مجاز به انجام این کار نیستید.

en: You are not permitted to manage menu locations
fa_IR: شما اجازه مدیریت مکان‌های منو را ندارید

en: You can add Permissions capabilities to a role using the %1$s plugin.
fa_IR: شما می‌توانید قابلیت‌های دسترسی را به یک نقش با استفاده از افزونه %1$s اضافه کنید.

en: You can adjust some Permissions behavior by %1$s adding capabilities to a WordPress role%2$s.
fa_IR: شما می‌توانید با %1$s افزودن قابلیت‌ها به یک نقش وردپرس%2$s برخی از رفتارهای مجوزها را تنظیم کنید.

en: You can now set individual permissions for
fa_IR: شما اکنون می‌توانید مجوزهای فردی را برای

en: You can&#8217;t delete that group.
fa_IR: شما نمی‌توانید آن گروه را حذف کنید.

en: You do not have permission to create new Navigation Menus
fa_IR: شما اجازه ایجاد منوهای ناوبری جدید را ندارید

en: You do not have permission to delete that Navigation Menu.
fa_IR: شما اجازه حذف منوی ناوبری را ندارید.

en: You do not have permission to delete the menu item "%1$s"
fa_IR: شما اجازه حذف مورد منو "%1$s" را ندارید

en: You do not have permission to edit the menu item "%1$s"
fa_IR: شما اجازه ویرایش مورد منو "%1$s" را ندارید

en: You do not have permission to move the menu item "%1$s"
fa_IR: شما اجازه جابجایی مورد منو "%1$s" را ندارید

en: You do not have permission to select that Parent
fa_IR: شما مجوز انتخاب آن والد را ندارید

en: You do not have permission to update that Navigation Menu
fa_IR: شما اجازه به‌روزرسانی منوی ناوبری را ندارید

en: You have specified this group for deletion:
fa_IR: شما این گروه را برای حذف مشخص کرده‌اید:

en: You're using PublishPress Permissions Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
fa_IR: شما از نسخه رایگان PublishPress Permissions استفاده می‌کنید. نسخه پرو ویژگی‌ها و پشتیبانی بیشتری دارد. %sبه نسخه پرو ارتقا دهید%s

en: Your license key has expired. For updates to PublishPress Permissions Pro and priority support, %splease renew%s.
fa_IR: کلید مجوز شما منقضی شده است. برای به‌روزرسانی‌های PublishPress Permissions Pro و پشتیبانی اولویت‌دار، %sلطفاً مجدداً فعال کنید%s.

en: Your presspermit.com key has expired, but a <a href="%s">PublishPress renewal</a> discount may be available.
fa_IR: کلید presspermit.com شما منقضی شده است، اما یک تخفیف ممکن است برای <a href="%s">تمدید PublishPress</a> در دسترس باشد.

en: access denied
fa_IR: دسترسیدردی

en: any user
fa_IR: هر کاربر

en: bbPress Forums
fa_IR: انجمن‌های bbPress

en: characters
fa_IR: کاراکترها

en: characters (leave empty for full excerpt)
fa_IR: کاراکتر (برای گزیده کامل خالی بگذارید)

en: close
fa_IR: بستن

[ctx: count]
en: Extra Roles
fa_IR: نقش‌های اضافی

[ctx: count]
en: Specific Permissions
fa_IR: مجوزهای خاص

[ctx: count]
en: Users
fa_IR: کاربران

en: current (%d):
fa_IR: جاری (%d):

en: edit
fa_IR: ویرایش

en: edit group
fa_IR: ویرایش گروه

en: edit group permissions
fa_IR: ویرایش مجوزهای گروه

en: edit user permissions
fa_IR: ویرایش مجوزهای کاربر

en: eligible (%d):
fa_IR: قابل قبول (%d):

en: enable custom permissions for %s
fa_IR: فعال‌سازی مجوزهای سفارشی برای %s

en: enter post ID/slug
fa_IR: شناسه/اسلاگ پست را وارد کنید

en: equal or lower role levels
fa_IR: سطوح نقش برابر یا پایین‌تر

en: for item
fa_IR: برای مورد

[ctx: groups per page (screen options)]
en: Groups
fa_IR: گروه‌ها

en: item
fa_IR: مورد

en: item(s)
fa_IR: آیتم(ها)

en: items
fa_IR: موارد

en: lower role levels
fa_IR: سطوح نقش پایین‌تر

en: make each selected user the author of a new page
fa_IR: هر کاربر انتخاب شده را نویسنده یک صفحه جدید کنید

en: n/a
fa_IR: بدون

en: no Page Parent filter
fa_IR: هیچ فیلتر والد صفحه وجود ندارد

en: no supplemental assignment
fa_IR: هیچ واگذاری تکمیلی وجود ندارد

en: note: Plugin settings and configuration data will be deleted, but only after the last copy of Permissions / Permissions Pro is deleted.
fa_IR: توجه: تنظیمات و داده‌های پیکربندی افزونه حذف خواهند شد، اما فقط پس از حذف آخرین نسخه Permissions / Permissions Pro.

en: objects
fa_IR: اشیاء

en: pattern page sets parent and default content for author page
fa_IR: الگوی صفحه والد و محتوای پیش‌فرض را برای صفحه نویسنده تنظیم می‌کند

en: pattern post sets default content and categories for author post
fa_IR: الگوی پست محتوا و دسته‌بندی‌های پیش‌فرض را برای پست نویسنده تنظیم می‌کند

en: pattern post sets parent, default content and template for author page
fa_IR: الگوی پست والد، محتوای پیش‌فرض و قالب را برای صفحه نویسنده تنظیم می‌کند

en: patterned on&hellip;
fa_IR: الگو بر اساس&hellip;

en: patterned on...
fa_IR: الگو بر اساس...

en: post content
fa_IR: محتوای پست

en: post title
fa_IR: عنوان پست

en: select other
fa_IR: انتخاب سایر

en: select...
fa_IR: انتخاب کنید...

en: selected
fa_IR: انتخاب شده

en: settings
fa_IR: تنظیمات

en: sub-%1$s of this %2$s
fa_IR: زیر-%1$s این %2$s

en: supported tags are [username] and [userid]
fa_IR: برچسب‌های پشتیبانی شده [username] و [userid] هستند

en: this %1$s
fa_IR: این %1$s

en: this %1$s and its sub-%2$s
fa_IR: این %1$s و زیر-%2$s آن

en: unpublished
fa_IR: منتشر نشده

[ctx: user]
en: &lt; Unselect
fa_IR: &lt; لغو انتخاب

[ctx: user]
en: Select &gt;
fa_IR: انتخاب &gt;

en: view / edit group
fa_IR: نمایش / ویرایش گروه

en: 🔓 Unlock %s
fa_IR: 🔓 قفل %s را باز کنید
