PublishPress Permissions Free 4.8.2 - en to cs_CZ translation catalogue (1112 entries)

en:  %1$sFix Sub-%2$s Permissions%3$s
cs_CZ:  %1$sOpravit oprávnění Sub-%2$s%3$s

en: "Hide Private" settings only apply to custom privacy (Member, Premium, Staff, etc.)
cs_CZ: "Skrýt soukromé" nastavení se vztahuje pouze na vlastní soukromí (Člen, Prémiový, Personál atd.)

en: %1$s Permissions %2$s*%3$s
cs_CZ: %1$s Oprávnění %2$s*%3$s

en: %1$s access for %2$s is BLOCKED within %3$s, unless enabled by another Permission.
cs_CZ: %1$s přístup pro %2$s je ZAKÁZÁN v rámci %3$s, pokud není povolen jiným oprávněním.

en: %1$s access for %2$s is BLOCKED, unless enabled by another Permission.
cs_CZ: %1$s přístup pro %2$s je ZABLOKOVÁN, pokud není povolen jiným Oprávněním.

en: %1$s access for %2$s is ENABLED within %3$s, regardless of role capabilities.
cs_CZ: %1$s přístup pro %2$s je POVOLEN v rámci %3$s, bez ohledu na schopnosti role.

en: %1$s access for %2$s is ENABLED, regardless of role capabilities.
cs_CZ: %1$s přístup pro %2$s je POVOLEN, bez ohledu na schopnosti role.

en: %1$s queries in %2$s seconds. %3$s MB used.
cs_CZ: %1$s dotazů za %2$s sekund. %3$s MB využito.

en: %1$s won&#39;t work until you upgrade %2$s to version %3$s or later.
cs_CZ: %1$s nebude fungovat, dokud neaktualizujete %2$s na verzi %3$s nebo novější.

en: %1$s won&#39;t work until you upgrade PHP to version %2$s or later. Current version: %3$s
cs_CZ: %1$s nebude fungovat, dokud neaktualizujete PHP na verzi %2$s nebo novější. Aktuální verze: %3$s

en: %1$s won&#39;t work until you upgrade WordPress to version %2$s or later.
cs_CZ: %1$s nebude fungovat, dokud neaktualizujete WordPress na verzi %2$s nebo novější.

en: %1$sDisable%2$s all filtering for anonymous users
cs_CZ: %1$sZakázat%2$s veškeré filtrování pro anonymní uživatele

en: %1$sDo not apply%2$s metagroup permissions for Administrators
cs_CZ: %1$sNepoužívat%2$s oprávnění metaskupiny pro administrátory

en: %1$sGroup Type:%2$s %3$s
cs_CZ: %1$sTyp skupiny:%2$s %3$s

en: %1$sUsers who have Extra Roles assigned directly%2$s
cs_CZ: %1$sUživatelé, kteří mají přiřazené Extra role přímo%2$s

en: %1$sUsers who have Extra Roles or Specific Permissions directly%2$s
cs_CZ: %1$sUživatelé, kteří mají Extra Role nebo Specifická Oprávnění přímo%2$s

en: %1$sUsers who have Specific Permissions assigned directly%2$s
cs_CZ: %1$sUživatelé, kteří mají přiřazená Specifická oprávnění přímo%2$s

en: %s (All Types)
cs_CZ: %s (Všechny typy)

en: %s (previous install)
cs_CZ: %s (předchozí instalace)

en: %s Manager
cs_CZ: %s Manažer

en: %s Permissions
cs_CZ: %s Oprávnění

en: %s Roles
cs_CZ: %s rolí

en: %s Visibility
cs_CZ: %s Viditelnost

en: %s author page added | %s author pages added
cs_CZ[0]: %s stránka autora přidána
cs_CZ[1]: %s stránky autorů přidány
cs_CZ[2]: %s stránky autorů přidány

en: %s group deleted | %s groups deleted
cs_CZ[0]: %s skupina odstraněna
cs_CZ[1]: %s skupiny odstraněny

en: %s is a PRO feature
cs_CZ: %s je funkce PRO

en: %s is available in PRO
cs_CZ: %s je k dispozici v PRO

en: %s more
cs_CZ: %s více

en: %s&nbsp;details
cs_CZ: %s&nbsp;podrobnosti

en: %s, more...
cs_CZ: %s, více...

en: %sEdit WordPress Role%s
cs_CZ: %sUpravit roli WordPress%s

en: %sPosts / Pages Listing:%s %s
cs_CZ: %sSeznam příspěvků / stránek:%s %s

en: (Blocked)
cs_CZ: (Zablokováno)

en: (Default access)
cs_CZ: (Výchozí přístup)

en: (Default access: Blocked)
cs_CZ: (Výchozí přístup: Zablokován)

en: (Default access: Enabled)
cs_CZ: (Výchozí přístup: Povolen)

en: (No setting)
cs_CZ: (Žádné nastavení)

en: (Statuses Pro capability)
cs_CZ: (schopnost Statusy Pro)

en: (all post types)
cs_CZ: (všechny typy příspěvků)

en: (any WP role)
cs_CZ: (jakákoliv WP role)

en: (from primary role or group membership)
cs_CZ: (z primární role nebo členství ve skupině)

en: (invalid role definition)
cs_CZ: (neplatná definice role)

en: (login timed out)
cs_CZ: (čas pro přihlášení vypršel)

en: (no parent)
cs_CZ: (žádný rodič)

en: (none)
cs_CZ: (žádné)

en: (select...)
cs_CZ: (vyberte...)

en: (unpublished)
cs_CZ: (nepublikováno)

en: (user field)
cs_CZ: (uživatelské pole)

en: (using default capabilities due to invalid %s definition)
cs_CZ: (používání výchozích schopností kvůli neplatné definici %s)

en: <strong>This plugin can be deleted.</strong>
cs_CZ: <strong>Tento plugin lze smazat.</strong>

en: = %1$s and sub-%1$s
cs_CZ: = %1$s a sub-%1$s

en: = Blocked
cs_CZ: = Blokováno

en: = Enabled
cs_CZ: = Povoleno

en: = Limitation
cs_CZ: = Omezení

en: = sub-%s only
cs_CZ: = pouze sub-%s

en: A presspermit.com key appears to be active. <a href="%s" target="_blank">Contact us</a> for assistance in migrating your account to publishpress.com.
cs_CZ: Zdá se, že klíč presspermit.com je aktivní. <a href="%s" target="_blank">Kontaktujte nás</a> pro pomoc s migrací vašeho účtu na publishpress.com.

en: About
cs_CZ: O aplikaci

en: About PublishPress Permissions
cs_CZ: O PublishPress Oprávněních

en: Access Circles
cs_CZ: Přístupové okruhy

en: Access the Teaser settings admin screen.
cs_CZ: Přístup k administraci nastavení Teaser.

en: Access to the Settings screen.
cs_CZ: Přístup na obrazovku Nastavení.

en: Access to the Teaser screen.
cs_CZ: Přístup na obrazovku Teaser.

en: Accommodate front end uploading solutions that require page editing capabilities for the async upload request
cs_CZ: Zajistěte řešení pro nahrávání na front-endu, která vyžadují schopnosti úpravy stránek pro asynchronní požadavek na nahrání

en: Account
cs_CZ: Účet

en: Active
cs_CZ: Aktivní

en: Active Plugin
cs_CZ: Aktivní plugin

en: Active Plugin Integration
cs_CZ: Aktivní integrace pluginů

en: Add
cs_CZ: Přidat

en: Add Author Page&hellip;
cs_CZ: Přidat stránku autora&hellip;

en: Add Extra Roles
cs_CZ: Přidat další role

en: Add New
cs_CZ: Přidat nové

en: Add New Group
cs_CZ: Přidat novou skupinu

en: Add New Permission Group
cs_CZ: Přidat novou skupinu oprávnění

en: Add Pages
cs_CZ: Přidat stránky

en: Add Role
cs_CZ: Přidat roli

en: Add Roles
cs_CZ: Přidat Role

en: Add Selected Permissions
cs_CZ: Přidat vybraná oprávnění

en: Add Specific Permissions
cs_CZ: Přidat Specifická Oprávnění

en: Add User Permissions
cs_CZ: Přidat oprávnění uživatele

en: Add new pages to a parent page
cs_CZ: Přidat nové stránky k nadřazené stránce

en: Add selected users to Permission Group
cs_CZ: Přidat vybrané uživatele do Skupiny Oprávnění

en: Add taxonomy columns to Edit Posts screen
cs_CZ: Přidat sloupce taxonomie na obrazovku pro úpravu příspěvků

en: Adds compatibility or integration with ACF, bbPress, Relevanssi, CMS Tree Page View, Custom Post Type UI, Subscribe2, WPML, various other plugins. Configure any BuddyPress Group as a Permissions Group. For multisite, provides network-wide Permission Groups.
cs_CZ: Přidává kompatibilitu nebo integraci s ACF, bbPress, Relevanssi, CMS Tree Page View, Custom Post Type UI, Subscribe2, WPML a různými dalšími pluginy. Nakonfigurujte jakoukoli skupinu BuddyPress jako skupinu oprávnění. Pro multisite poskytuje skupiny oprávnění v celé síti.

en: Adjustment
cs_CZ: Úprava

en: Admin
cs_CZ: Administrátor

en: Administrators
cs_CZ: Administrátoři

en: Advanced
cs_CZ: Pokročilé

en: Advanced Configuration
cs_CZ: Pokročilá konfigurace

en: Advanced Custom Fields
cs_CZ: Pokročilá vlastní pole

en: Advanced Integration
cs_CZ: Pokročilá integrace

en: Advanced Settings
cs_CZ: Pokročilé nastavení

en: Advanced search controls
cs_CZ: Pokročilé ovládací prvky vyhledávání

en: After %s:
cs_CZ: Po %s:

en: After the user logs in, they will be redirected back to the original post they were viewing.
cs_CZ: Po přihlášení bude uživatel přesměrován zpět na původní příspěvek, který právě prohlížel.

en: All
cs_CZ: Vše

en: All Enabled and Blocked Permissions are ignored for this role.
cs_CZ: Všechna povolená a blokovaná oprávnění jsou pro tuto roli ignorována.

en: All Post Types
cs_CZ: Všechny typy příspěvků

en: All Role Usage settings will be reset to DEFAULTS.  Are you sure?
cs_CZ: Všechna nastavení použití rolí budou resetována na VÝCHOZÍ. Jste si jisti?

en: All Sides
cs_CZ: Všechny strany

en: All Statuses
cs_CZ: Všechny stavy

en: All Users
cs_CZ: Všichni uživatelé

en: All capabilities defined for this WordPress role will be applied in supplemental assignments:
cs_CZ: Všechna oprávnění definovaná pro tuto roli WordPressu budou aplikována v doplňkových přiřazeních:

en: All post teaser settings were reset to defaults.
cs_CZ: Všechna nastavení náhledů příspěvků byla resetována na výchozí hodnoty.

en: All post teaser settings were updated.
cs_CZ: Všechna nastavení náhledů příspěvků byla aktualizována.

en: All settings in this form (including those on undisplayed tabs) will be reset to DEFAULTS.  Are you sure?
cs_CZ: Všechna nastavení v tomto formuláři (včetně těch na nezobrazených kartách) budou resetována na VÝCHOZÍ HODNOTY. Jste si jisti?

en: All settings were reset to defaults.
cs_CZ: Všechna nastavení byla resetována na výchozí hodnoty.

en: All settings were updated.
cs_CZ: Všechna nastavení byla aktualizována.

en: All users (including anonymous)
cs_CZ: Všichni uživatelé (včetně anonymních)

en: All users who are logged in and have a role on the site
cs_CZ: Všichni uživatelé, kteří jsou přihlášeni a mají roli na stránce

en: All users with a WordPress %s role
cs_CZ: Všichni uživatelé s rolí WordPress %s

en: All users with the WordPress role of %s
cs_CZ: Všichni uživatelé s rolí WordPress %s

en: Allow Administrators to be added to Permission Groups, even though they are not restricted
cs_CZ: Povolte přidávání administrátorů do skupin oprávnění, i když nejsou omezeni

en: Allow Renaming of uneditable Items
cs_CZ: Povolit přejmenování neupravovatelných položek

en: Allow non-Administrators to Quick Edit or Bulk Edit (possibly allowing them to bypass restrictions).
cs_CZ: Dovolte neadministrátorům rychlou úpravu nebo hromadnou úpravu (možná jim umožníte obejít omezení).

en: Allow non-Administrators to rename menu items they cannot fully edit. Menu items will be locked into current positions.
cs_CZ: Umožnit neadministrátorům přejmenovávat položky menu, které nemohou plně upravit. Položky menu budou uzamčeny na aktuálních pozicích.

en: Allow the {All} and {Anonymous} metagroups to be granted specific reading permissions for private content
cs_CZ: Povolit metaskupinám {All} a {Anonymous} udělení specifických oprávnění pro čtení soukromého obsahu

en: Allow users to edit files they have uploaded, regardless of other restrictions.
cs_CZ: Umožnit uživatelům upravovat soubory, které nahráli, bez ohledu na jiná omezení.

en: Allow users to edit files uploaded by other users if they are attached to a post the user is allowed to edit.
cs_CZ: Umožnit uživatelům upravovat soubory nahrané jinými uživateli, pokud jsou připojeny k příspěvku, který uživatel může upravit.

en: Allow users to edit their new posts
cs_CZ: Umožnit uživatelům upravit jejich nové příspěvky

en: Allow users to manage selected terms.
cs_CZ: Umožnit uživatelům spravovat vybrané termíny.

en: Allows Permission Group membership to be date-limited (delayed and/or scheduled for expiration). Simple date picker UI alongside group membership selection.
cs_CZ: Umožňuje, aby členství v skupině oprávnění mělo časové omezení (zpožděné a/nebo naplánované na vypršení). Jednoduché uživatelské rozhraní pro výběr dat vedle výběru členství ve skupině.

en: Allows creation of a new post (of any type) for each selected user, using an existing post as the pattern.
cs_CZ: Umožňuje vytvoření nového příspěvku (jakéhokoli typu) pro každého vybraného uživatele s použitím existujícího příspěvku jako vzoru.

en: Always auto-assign a category if none are selected and user lacks permission for default category
cs_CZ: Vždy automaticky přiřaďte kategorii, pokud nebyla vybrána žádná a uživatel nemá oprávnění pro výchozí kategorii.

en: Always auto-assign a post tag if none are selected
cs_CZ: Vždy automaticky přiřadit štítek příspěvku, pokud žádné nejsou vybrány

en: Always auto-assign a term of this taxonomy if none are selected
cs_CZ: Vždy automaticky přiřadit termín této taxonomie, pokud žádné nejsou vybrány

en: Anonymous users (not logged in)
cs_CZ: Anonymní uživatelé (nepřihlášení)

en: Any role-based %1$s access for %2$s is LIMITED. It applies only within %3$s, along with other specified %4$s.
cs_CZ: Jakýkoli přístup založený na roli %1$s pro %2$s je OMEZEN. Platí pouze v rámci %3$s, spolu s dalšími specifikovanými %4$s.

en: Any role-based %1$s access for %2$s is LIMITED. It applies to only %3$s, along with other specified %4$s.
cs_CZ: Jakýkoli přístup založený na roli %1$s pro %2$s je OMEZEN. Platí pouze pro %3$s, spolu s dalšími specifikovanými %4$s.

en: Apply
cs_CZ: Použít

en: Apply Teaser to Private Posts
cs_CZ: Použít teaser pro soukromé příspěvky

en: Apply permission controls to WooCommerce products and product categories.
cs_CZ: Použijte kontrolu oprávnění na produkty a produktové kategorie WooCommerce.

en: Apply permission controls to events and event-related content.
cs_CZ: Použijte ovládání oprávnění na události a obsah související s událostmi.

en: Approve
cs_CZ: Schválit

en: Arbitrary Capabilities
cs_CZ: Libovolné možnosti

en: Are you sure you want to remove the selected user(s) from exceptions?
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete odstranit vybraného uživatele(ů) z výjimek?

en: Assign (All Types)
cs_CZ: Přiřadit (všechny typy)

en: Assign Extra Roles or Permissions on the Edit Permissions screen.
cs_CZ: Přiřadit extra role nebo oprávnění na obrazovce pro úpravu oprávnění.

en: Assign Publish Permissions separate from Edit Permissions
cs_CZ: Přiřadit oprávnění pro publikaci odděleně od oprávnění pro úpravy

en: Assign Term
cs_CZ: Přiřadit termín

en: Assign Terms
cs_CZ: Přiřadit podmínky

en: Assign for selected %s only
cs_CZ: Přiřadit pouze pro vybrané %s

en: Assign for selected and sub-%s
cs_CZ: Přiřadit pro vybrané a sub-%s

en: Assign for selected and sub-terms
cs_CZ: Přiřadit pro vybrané a sub-podmínky

en: Assign for selected term only
cs_CZ: Přiřadit pouze pro vybranou podmínku

en: Assign for sub-%s only
cs_CZ: Přiřadit pouze pro sub-%s

en: Assign for sub-terms only
cs_CZ: Přiřadit pouze pro sub-podmínky

en: Assign post and term permissions to BuddyPress groups for enhanced content control.
cs_CZ: Přiřaďte oprávnění k příspěvkům a termínům skupinám BuddyPress pro vylepšenou kontrolu obsahu.

en: Assign post permissions to BuddyPress groups
cs_CZ: Přiřaďte oprávnění k příspěvkům skupinám BuddyPress

en: Assign term permissions to BuddyPress groups
cs_CZ: Přiřaďte oprávnění k termínům skupinám BuddyPress

en: Assign to %s
cs_CZ: Přiřadit k %s

en: Assigned for %s and sub-%s.
cs_CZ: Přiřazeno pro %s a sub-%s.

en: Assigned for sub-%s only.
cs_CZ: Přiřazeno pouze pro sub-%s.

en: Assignment
cs_CZ: Přiřazení

en: Attached Files Private setting available
cs_CZ: Nastavení soukromí připojených souborů je dostupné

en: Attached media do not have any comments, so don't append clauses to comment queries for them
cs_CZ: Připojená média nemají žádné komentáře, takže k nim nepřidávejte klauzule do dotazů na komentáře

en: Authenticated site users, except for Administrators
cs_CZ: Autentifikovaní uživatelé stránek, kromě administrátorů

en: Author Search / Select
cs_CZ: Hledání / Výběr autora

en: Authors
cs_CZ: Autoři

en: Auto-assign available term if default term is unavailable
cs_CZ: Automaticky přiřadit dostupný termín, pokud je výchozí termín nedostupný

en: Auto-create a page for each user of specified roles. Compatible with several Team / Staff plugins.
cs_CZ: Automaticky vytvořte stránku pro každého uživatele s určenými rolemi. Kompatibilní s několika pluginy pro tým / personál.

en: Automatic .htaccess file management
cs_CZ: Automatická správa souboru .htaccess

en: Automatically detect and avoid duplicate posts
cs_CZ: Automaticky detekovat a vyhnout se duplicitním příspěvkům

en: Automatically generate a personal page for each user. This feature is available in PublishPress Permissions Pro.
cs_CZ: Automaticky generujte osobní stránku pro každého uživatele. Tato funkce je k dispozici v PublishPress Permissions Pro.

en: Automatically generate posts for users
cs_CZ: Automaticky generovat příspěvky pro uživatele

en: Automatically redirect users to a login page or custom page when they try to access restricted content.
cs_CZ: Automaticky přesměrovat uživatele na přihlašovací stránku nebo vlastní stránku, když se pokusí přistupovat k omezenému obsahu.

en: Available Constant
cs_CZ: Dostupná konstanta

en: Back to Role Usage List
cs_CZ: Zpět na seznam použití rolí

en: Back to permissions list
cs_CZ: Zpět na seznam oprávnění

en: Background Color:
cs_CZ: Barva pozadí:

en: Beaver editor integration
cs_CZ: Integrace editoru Beaver

en: Before %s:
cs_CZ: Před %s:

en: Block
cs_CZ: Blokovat

en: Block URL access
cs_CZ: Blokovat přístup k URL

en: Blocked
cs_CZ: Zablokováno

en: Blocked:
cs_CZ: Blokováno:

en: Border Color:
cs_CZ: Barva okraje:

en: Border Position:
cs_CZ: Pozice okraje:

en: Border Radius (px):
cs_CZ: Poloměr okraje (px):

en: Border Width (px):
cs_CZ: Šířka okraje (px):

en: Both
cs_CZ: Obojí

en: Bottom
cs_CZ: Spodní

en: Builder
cs_CZ: Tvůrce

en: Builder interface compatibility
cs_CZ: Kompatibilita uživatelského rozhraní builderu

en: Bulk Actions
cs_CZ: Hromadné akce

en: Bulk Add / Remove Groups on Users Screen
cs_CZ: Hromadně přidat / odebrat skupiny na obrazovce uživatelů

en: Bulk Add Author Pages on Users screen
cs_CZ: Hromadně přidat stránky autorů na obrazovce uživatelů

en: Bulk Create Author Posts
cs_CZ: Hromadné vytváření příspěvků autora

en: Bulk Page Creation
cs_CZ: Hromadné vytváření stránek

en: CMS Tree View
cs_CZ: Zobrazení stromu CMS

en: Can bypass restrictive "Set as Parent" Permissions (for all hierarchical post types).
cs_CZ: Může obejít omezující oprávnění "Nastavit jako rodiče" (pro všechny hierarchické typy příspěvků).

en: Change Request Notifications
cs_CZ: Oznámení o žádostech o změnu

en: Chars
cs_CZ: Znaků

en: Choose how many posts to create per user
cs_CZ: Vyberte, kolik příspěvků vytvořit na uživatele

en: Choose whether to use the default message style or customize the appearance of teaser messages.
cs_CZ: Vyberte, zda chcete použít výchozí styl zprávy nebo přizpůsobit vzhled upoutávkových zpráv.

en: Choose which post type you want to configure teaser settings for.
cs_CZ: Vyberte, pro který typ příspěvku chcete nastavit náhledy.

en: Circle member's capabilities apply only for other member's posts
cs_CZ: Schopnosti člena kruhu se vztahují pouze na příspěvky ostatních členů

en: Circle members will be blocked from accessing Revisions authored by non-members.
cs_CZ: Členové kruhu budou zablokováni v přístupu k revizím vytvořeným nečleny.

en: Circle membership does not limit page association (page parent setting) ability
cs_CZ: Členství v kruhu neomezuje schopnost přiřazení stránky (nastavení nadřazené stránky).

en: Clear
cs_CZ: Vymazat

en: Click to list/edit universal permissions
cs_CZ: Klikněte pro zobrazení/úpravu univerzálních oprávnění

en: Click to show only users who have Specific Permissions assigned directly
cs_CZ: Klikněte pro zobrazení pouze uživatelů, kteří mají konkrétní oprávnění přiřazena přímo

en: Click to show only users who have extra roles
cs_CZ: Klikněte pro zobrazení pouze uživatelů, kteří mají dodatečné role

en: Click to show only users who have no group
cs_CZ: Klikněte pro zobrazení pouze uživatelů, kteří nemají skupinu

en: Comma-separated list of mime types to exclude from File Access filtering
cs_CZ: Seznam mime typů oddělený čárkami, které se mají vyloučit z filtrování přístupu k souborům

en: Comma-separated list of mime types to include in File Access filtering (bypassing others)
cs_CZ: Seznam mime typů oddělených čárkami, které zahrnout do filtrování přístupu k souborům (obejít ostatní)

en: Comma-separated list of post types to limit the effect of PP_UNFILTERED_FRONT and apply_filters( 'presspermit_skip_cap_filtering' )
cs_CZ: Seznam typů příspěvků oddělený čárkami pro omezení účinku PP_UNFILTERED_FRONT a apply_filters( 'presspermit_skip_cap_filtering' )

en: Commerce
cs_CZ: Obchod

en: Community
cs_CZ: Komunita

en: Compare Features
cs_CZ: Porovnat funkce

en: Compatibility Mode: Apply extra redirect
cs_CZ: Režim kompatibility: Použít další přesměrování

en: Compatibility Pack
cs_CZ: Kompatibilitní balíček

en: Compatibility Packs
cs_CZ: Sady kompatibility

en: Compatibility with Edit Permissions in Beaver Builder.
cs_CZ: Kompatibilita s úpravou oprávnění v Beaver Builder.

en: Compatibility with Edit Permissions in CMS Tree View.
cs_CZ: Kompatibilita s editací oprávnění ve zobrazení stromu CMS.

en: Compatibility with Edit Permissions in Elementor.
cs_CZ: Kompatibilita s editací oprávnění v Elementoru.

en: Compatibility with Edit Permissions in Nested Pages.
cs_CZ: Kompatibilita s editací oprávnění ve vnořených stránkách.

en: Compatibility with PublishPress Statuses plugin.
cs_CZ: Kompatibilita s pluginem PublishPress Statuses.

en: Compatibility with SearchWP term filtering for advanced search capabilities.
cs_CZ: Kompatibilita s filtrováním termínů SearchWP pro pokročilé možnosti vyhledávání.

en: Compatibility with YooTheme builder and term permissions.
cs_CZ: Kompatibilita s YooTheme builderem a oprávněními termínů.

en: Configure custom teaser text for this post type.
cs_CZ: Nakonfigurujte vlastní text teaseru pro tento typ příspěvku.

en: Configured Teaser Text
cs_CZ: Nakonfigurovaný text teaseru

en: Constants
cs_CZ: Konstanty

en: Contact
cs_CZ: Kontakt

en: Contact Us
cs_CZ: Kontaktujte nás

en: Contact the PublishPress team
cs_CZ: Kontaktujte tým PublishPress

en: Content requires additional permissions.
cs_CZ: Obsah vyžaduje další oprávnění.

en: Contributors
cs_CZ: Přispěvatelé

en: Control access to Field Groups
cs_CZ: Ovládat přístup ke skupinám polí

en: Control access to custom post statuses. This workflow feature is available in PublishPress Permissions Pro.
cs_CZ: Ovládejte přístup k vlastním stavům příspěvků. Tato funkce pracovního postupu je k dispozici v PublishPress Permissions Pro.

en: Control access to post visibility statuses. This workflow feature is available in PublishPress Permissions Pro.
cs_CZ: Ovládejte přístup k viditelnosti stavů příspěvků. Tato funkce pracovního postupu je k dispozici v PublishPress Permissions Pro.

en: Control assignment of selected terms to %s.
cs_CZ: Ovládání přiřazení vybraných termínů k %s.

en: Control deletion of selected %s.
cs_CZ: Ovládat mazání vybraného %s.

en: Control deletion of this %s.
cs_CZ: Ovládejte odstranění tohoto %s.

en: Control direct access to Media files
cs_CZ: Ovládejte přímý přístup k mediálním souborům

en: Control editing of selected %s.
cs_CZ: Ovládat úpravy vybraného %s.

en: Control editing of this %s.
cs_CZ: Ovládejte úpravy tohoto %s.

en: Control front-end access to Field Groups with advanced permission management.
cs_CZ: Ovládejte přístup na front-end k Field Groups s pokročilým řízením oprávnění.

en: Control frontend viewing of selected %s.
cs_CZ: Ovládat zobrazení na frontendu pro vybraný %s.

en: Control frontend viewing of this %s.
cs_CZ: Ovládejte zobrazení tohoto %s na frontendu.

en: Control if this %s can be selected as a Parent Page.
cs_CZ: Ovládejte, zda může být tento %s vybrán jako rodičovská stránka.

en: Control management of selected groups.
cs_CZ: Ovládejte správu vybraných skupin.

en: Control publishing of selected %s.
cs_CZ: Ovládat publikování vybraného %s.

en: Control publishing of this %s.
cs_CZ: Ovládejte publikaci tohoto %s.

en: Control term management for selected %s.
cs_CZ: Ovládat správu termínů pro vybraný %s.

en: Control term management for this %s.
cs_CZ: Ovládejte správu termínů pro toto %s.

en: Control which terms can be set as a Parent of other terms.
cs_CZ: Ovládejte, které termíny mohou být nastaveny jako rodiče jiných termínů.

en: Control who add this %s to %s.
cs_CZ: Ovládejte, kdo přidává toto %s do %s.

en: Control who add this %s to all post types.
cs_CZ: Ovládejte, kdo přidává toto %s ke všem typům příspěvků.

en: Control who can assign terms to this %s.
cs_CZ: Ovládejte, kdo může přiřadit termíny k tomuto %s.

en: Control who can create a revision of %s with this %s.
cs_CZ: Ovládejte, kdo může vytvořit revizi %s s tímto %s.

en: Control who can create a revision of all post types in this %s.
cs_CZ: Ovládejte, kdo může vytvořit revizi všech typů příspěvků v tomto %s.

en: Control who can create a revision of this %s.
cs_CZ: Ovládejte, kdo může vytvořit revizi tohoto %s.

en: Control who can edit %s with this %s.
cs_CZ: Ovládejte, kdo může upravit %s s tímto %s.

en: Control who can edit all post types in this %s.
cs_CZ: Ovládejte, kdo může upravovat všechny typy příspěvků v tomto %s.

en: Control who can select this %s as a parent %s.
cs_CZ: Ovládejte, kdo může vybrat tento %s jako rodičovský %s.

en: Control who can select this page as parent %s.
cs_CZ: Ovládejte, kdo může vybrat tuto stránku jako rodičovské %s.

en: Control who can submit a revision of %s with this %s.
cs_CZ: Ovládejte, kdo může předložit revizi %s s tímto %s.

en: Control who can submit a revision of all post types in this %s.
cs_CZ: Ovládejte, kdo může předložit revizi všech typů příspěvků v tomto %s.

en: Control who can submit a revision of this %s.
cs_CZ: Ovládejte, kdo může předložit revizi tohoto %s.

en: Control who can view %s with this %s.
cs_CZ: Ovládejte, kdo může zobrazit %s s tímto %s.

en: Control who can view all post types in this %s.
cs_CZ: Ovládejte, kdo může zobrazit všechny typy příspěvků v tomto %s.

en: Convert to "Blocked"
cs_CZ: Převést na "Blokováno"

en: Convert to "Enabled"
cs_CZ: Převést na "Povoleno"

en: Convert to "Limit to"
cs_CZ: Převést na "Omezeno na"

en: Copy
cs_CZ: Kopírovat

en: Copy Roles and Permissions
cs_CZ: Kopírovat role a oprávnění

en: Copy Roles and Permissions from:
cs_CZ: Kopírovat role a oprávnění z:

en: Coverage
cs_CZ: Pokrytí

en: Create Custom Groups.
cs_CZ: Vytvořit vlastní skupiny.

en: Create Group
cs_CZ: Vytvořit skupinu

en: Create New %s
cs_CZ: Vytvořit nový %s

en: Create New Permission Group
cs_CZ: Vytvořit novou skupinu oprávnění

en: Create Posts for Your Users
cs_CZ: Vytvořit příspěvky pro vaše uživatele

en: Create Revision
cs_CZ: Vytvořit revizi

en: Create Revision of
cs_CZ: Vytvořit revizi

en: Create new Permission Groups and set the name and description.
cs_CZ: Vytvořit nové skupiny oprávnění a nastavit název a popis.

en: Create or synchronize posts to match users. Designed for Team / Staff plugins, but with broad usage potential.
cs_CZ: Vytvářejte nebo synchronizujte příspěvky tak, aby odpovídaly uživatelům. Navrženo pro pluginy pro tým / personál, ale s širokým potenciálem pro použití.

en: Create time-limited permission group memberships with automatic expiration.
cs_CZ: Vytvořte časově omezené skupinové členství s automatickým vypršením platnosti.

en: Current Selections:
cs_CZ: Aktuální výběry:

en: Current Settings:
cs_CZ: Aktuální nastavení:

en: Custom Group
cs_CZ: Vlastní skupina

en: Custom Groups
cs_CZ: Vlastní skupiny

en: Custom status permissions
cs_CZ: Povolení pro vlastní stavy

en: Customer
cs_CZ: Zákazník

en: Customize
cs_CZ: Přizpůsobit

en: Customize Permission Groups caption on user profile
cs_CZ: Přizpůsobit popis Skupin oprávnění na profilu uživatele

en: Customize Permissions screen title for Groups
cs_CZ: Přizpůsobit název obrazovky Oprávnění pro Skupiny

en: Customize the appearance of teaser message displayed to blocked users.
cs_CZ: Upravte vzhled zprávy teaseru zobrazované zablokovaným uživatelům.

en: Customize the login notice message shown to non-logged-in users when using the "Excerpt" teaser type.
cs_CZ: Přizpůsobte zprávu přihlašovacího oznámení zobrazenou nepřihlášeným uživatelům při použití typu upoutávky "Úryvek".

en: Customize the login notice message shown to non-logged-in users when using the "First X Characters" teaser type.
cs_CZ: Přizpůsobte zprávu přihlašovacího oznámení zobrazenou nepřihlášeným uživatelům při použití typu upoutávky "Prvních X znaků".

en: Customize the message shown to users who are blocked from viewing the full content when using the "Read More" teaser type.
cs_CZ: Přizpůsobte zprávu zobrazenou uživatelům, kteří jsou blokováni od zobrazení celého obsahu při použití typu upoutávky "Číst více".

en: Database Maintenance
cs_CZ: Údržba databáze

en: Decide which status to use for new posts
cs_CZ: Rozhodněte, jaký stav použít pro nové příspěvky

en: Default
cs_CZ: Výchozí

en: Default All
cs_CZ: Výchozí Vše

en: Defined Constant
cs_CZ: Definovaná konstanta

en: Delay membership start date
cs_CZ: Zpozdit datum zahájení členství

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: Delete Custom Groups.
cs_CZ: Smazat vlastní skupiny.

en: Delete Permission Groups.
cs_CZ: Smazat skupiny oprávnění.

en: Delete settings on plugin deletion
cs_CZ: Smazat nastavení při odstranění pluginu

en: Description
cs_CZ: Popis

en: Description:
cs_CZ: Popis:

en: Detailed Feature Grid
cs_CZ: Podrobná mřížka funkcí

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
cs_CZ: Podrobná dokumentace je také k dispozici na webu pluginu.

en: Detect Dynamically Mapped WP Roles
cs_CZ: Detekovat dynamicky mapované WP role

en: Detect user roles which are appended dynamically but not stored to the WP database. May be useful for sites that sync with Active Directory or other external user registration systems.
cs_CZ: Detekovat uživatelské role, které jsou dynamicky přidávány, ale nejsou uloženy do databáze WP. Může být užitečné pro weby, které se synchronizují s Active Directory nebo jinými externími systémy registrace uživatelů.

en: Determines the default setting of Permissions > Settings > Editing > Auto-assign default terms
cs_CZ: Určuje výchozí nastavení Oprávnění > Nastavení > Úprava > Automaticky přiřadit výchozí termíny.

en: Determines the default value of Permissions > Settings > Editing > Auto-assign default term
cs_CZ: Určuje výchozí hodnotu Oprávnění > Nastavení > Úprava > Automaticky přiřadit výchozí termín.

en: Development use only (on front end, do not replace 'post_status = 'publish'' clause with filtered equivalent)
cs_CZ: Pouze pro vývoj (na přední straně, nenahrazujte klauzuli 'post_status = 'publish'' filtrovaným ekvivalentem)

en: Development use only (suppresses post_status = 'publish' clause for unfiltered post types with anonymous user)
cs_CZ: Pouze pro vývoj (potlačuje klauzuli post_status = 'publish' pro nefiltrované typy příspěvků s anonymním uživatelem)

en: Direct Assignment
cs_CZ: Přímé přiřazení

en: Direct-Assigned
cs_CZ: Přímo přiřazeno

en: Direct-assigned
cs_CZ: Přímo přiřazeno

en: Directly control specific files
cs_CZ: Přímo ovládejte konkrétní soubory

en: Disable Permissions filtering for users who are not logged in.
cs_CZ: Deaktivujte filtrování oprávnění pro uživatele, kteří nejsou přihlášeni.

en: Disable auto-determination of how many levels of page tree to make visble by default. Instead, use specified value.
cs_CZ: Zakázat automatické určování toho, kolik úrovní stromu stránek má být ve výchozím nastavení viditelných. Místo toho použijte zadanou hodnotu.

en: Disable front end filtering for all users (subject to limitation by PP_UNFILTERED_FRONT_TYPES)
cs_CZ: Deaktivujte filtrování na front-endu pro všechny uživatele (s ohledem na omezení PP_UNFILTERED_FRONT_TYPES)

en: Disable front end filtering if logged user is a content administrator (normally filter to force inclusion of readable private posts in get_pages() listing, post counts, etc.
cs_CZ: Deaktivujte filtrování na front-endu, pokud je přihlášený uživatel administrátorem obsahu (normálně filtr, aby se zajistilo zahrnutí čitelných soukromých příspěvků v seznamu get_pages(), počty příspěvků, atd.

en: Disabled Type
cs_CZ: Deaktivovaný typ

en: Dismiss
cs_CZ: Zavřít

en: Display Administrative Hints
cs_CZ: Zobrazit administrativní nápovědy

en: Display Module Hints
cs_CZ: Zobrazit nápovědy modulu

en: Display a custom column on Edit Posts screen for all related taxonomies which are enabled for Permissions filtering.
cs_CZ: Zobrazit vlastní sloupec na obrazovce Úpravy příspěvků pro všechny související taxonomie, které jsou povoleny pro filtrování oprávnění.

en: Display a custom hint on Permissions > User Groups
cs_CZ: Zobrazit vlastní nápovědu na Oprávnění > Uživatelské skupiny

en: Display a role dropdown alongside the user search input box to narrow results.
cs_CZ: Zobrazit rozbalovací seznam rolí vedle vyhledávacího pole uživatele pro zúžení výsledků.

en: Display all advanced settings
cs_CZ: Zobrazit všechna pokročilá nastavení

en: Display all permission operations in a single metabox with tabs (modern UI). When disabled, each operation has a separate metabox (legacy UI).
cs_CZ: Zobrazte všechny operace oprávnění v jednom metaboxu s kartami (moderní UI). Když je zakázáno, každá operace má samostatný metabox (legacy UI).

en: Display descriptive captions for features available in missing or deactivated modules.
cs_CZ: Zobrazit popisné názvy funkcí dostupných v chybějících nebo deaktovaných modulech.

en: Display descriptive captions on Permissions screens.
cs_CZ: Zobrazit popisné titulky na obrazovkách Oprávnění.

en: Display for readable non-private posts:
cs_CZ: Zobrazit pro čitelné veřejné příspěvky:

en: Display for readable private posts:
cs_CZ: Zobrazit pro čitelné soukromé příspěvky:

en: Display links if user doesn't have access
cs_CZ: Zobrazit odkazy, pokud uživatel nemá přístup

en: Display mode for readable non-private posts
cs_CZ: Režim zobrazení pro čitelné veřejné příspěvky

en: Display mode for readable private posts
cs_CZ: Režim zobrazení pro čitelné soukromé příspěvky

en: Displayed permissions are those assigned for the "%1$s" type. You can also %2$sdefine universal %3$s permissions which apply to all related post types%4$s.
cs_CZ: Zobrazená oprávnění jsou ta, která jsou přiřazena typu "%1$s". Můžete také %2$sdefinovat univerzální %3$s oprávnění, která se vztahují na všechny související typy příspěvků%4$s.

en: Displayed permissions are those assigned for the "%1$s" type.%2$sYou can also %3$sdefine universal %4$s permissions which apply to all related post types%5$s.
cs_CZ: Zobrazená oprávnění jsou ta, která jsou přiřazena typu "%1$s".%2$s Můžete také %3$sdefinovat univerzální %4$s oprávnění, která se vztahují na všechny související typy příspěvků%5$s.

en: Do not alter the Media Library listing provided by WordPress.
cs_CZ: Neměňte seznam knihovny médií poskytovaný WordPress.

en: Do not auto-assign a category (except standard default category if user has permission)
cs_CZ: Neautomaticky přiřazujte kategorii (kromě standardní výchozí kategorie, pokud má uživatel oprávnění).

en: Do not auto-assign a post tag
cs_CZ: Nepřiřazovat automaticky štítek příspěvku

en: Do not auto-assign a term if the user has permission for more than one term in the taxonomy
cs_CZ: Neautomaticky přiřazujte termín, pokud má uživatel oprávnění pro více než jeden termín v taxonomii.

en: Do not auto-assign a term of this taxonomy
cs_CZ: Nepřiřazovat automaticky termín této taxonomie

en: Documentation
cs_CZ: Dokumentace

en: Don't add a Permissions menu. Instead, add menu items to the Users and Settings menus.
cs_CZ: Nepřidávejte menu Oprávnění. Místo toho přidejte položky menu do menu Uživatelé a Nastavení.

en: Don't allow non-Administrators to see others' unattached uploads, regardless of Permissions settings.  Their own unattached uploads are still accessible unless option 'own_attachments_always_editable' is set false
cs_CZ: Nedovolte neadministrátorům vidět nepřipojené nahrávky ostatních, bez ohledu na nastavení oprávnění. Jejich vlastní nepřipojené nahrávky jsou stále přístupné, pokud není možnost 'own_attachments_always_editable' nastavena na false

en: Don't apply CSS to hide empty Nav Menus
cs_CZ: Nehodit CSS pro skrytí prázdných navigačních menu

en: Don't apply content teaser to get_pages() results (leave unreadable posts hidden)
cs_CZ: Nepoužívejte obsahový teaser na výsledky get_pages() (nechte nečitelné příspěvky skryté)

en: Don't assign or apply specific permissions for the 'media' type
cs_CZ: Nedělit nebo neuplatňovat specifická oprávnění pro typ 'mediální'

en: Don't assign or apply specific permissions for the 'page' type
cs_CZ: Nedělit nebo neuplatňovat specifická oprávnění pro typ 'stránka'

en: Don't assign or apply specific permissions for the 'post' type
cs_CZ: Nedělit nebo neuplatňovat specifická oprávnění pro typ 'příspěvek'

en: Don't assign or apply specific permissions for the specified custom post type
cs_CZ: Nepřiřazujte ani neuplatňujte specifická oprávnění pro zadaný vlastní typ příspěvku

en: Don't credit implicit 'manage_nav_menus' capability to users who have 'edit_theme_options' or 'switch_themes' capability
cs_CZ: Nepřiřazujte implicitní oprávnění 'manage_nav_menus' uživatelům, kteří mají oprávnění 'edit_theme_options' nebo 'switch_themes'.

en: Don't define an 'Approved' status, even if Status Control feature is active
cs_CZ: Nedefinovat status 'Schváleno', i když je funkce Ovládání statusu aktivní

en: Don't filter comment display or moderation within wp-admin
cs_CZ: Nefiltrovat zobrazení komentářů nebo moderaci uvnitř wp-admin

en: Don't filter term post counts in get_terms() call
cs_CZ: Nefiltrovat počty příspěvků termínů v volání get_terms()

en: Don't include readable private pages in the Pages widget or other wp_list_pages() / get_pages() results
cs_CZ: Nezahrnujte čitelné soukromé stránky do widgetu Stránky nebo jiných výsledků wp_list_pages() / get_pages()

en: Don't require any additional capabilities for management of Nav Menu settings (normally require 'manage_menu_settings', 'edit_others_pages' or 'publish_pages')
cs_CZ: Nevyžadujte žádná další oprávnění pro správu nastavení navigačního menu (obvykle vyžaduje 'manage_menu_settings', 'edit_others_pages' nebo 'publish_pages').

en: Don't tweak the admin menu indexes to position Permissions menu under Users
cs_CZ: Nerušit indexy administračního menu, aby se menu Oprávnění umístilo pod Uživatelé

en: Duplicate %1$s module activated (%2$s in folder %3$s).
cs_CZ: Duplikovaný modul %1$s aktivován (%2$s ve složce %3$s).

en: ERROR
cs_CZ: CHYBA

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Edit %s
cs_CZ: Upravit %s

en: Edit Files
cs_CZ: Upravit soubory

en: Edit Permissions
cs_CZ: Upravit oprávnění

en: Edit Permissions (%s)
cs_CZ: Upravit oprávnění (%s)

en: Edit Role Usage
cs_CZ: Upravit využití rolí

en: Edit Tag for All Post Types
cs_CZ: Upravit tag pro všechny typy příspěvků

en: Edit Tag for Posts
cs_CZ: Upravit tag pro příspěvky

en: Edit User
cs_CZ: Upravit uživatele

en: Edit User Permissions
cs_CZ: Upravit oprávnění uživatele

en: Edit other users' files if attached to an editable post
cs_CZ: Upravte soubory ostatních uživatelů, pokud jsou připojeny k editovatelnému příspěvku

en: Edit own file uploads, even if they become attached to an uneditable post.
cs_CZ: Upravte vlastní nahrané soubory, i když se připojí k needitable příspěvku.

en: Edit role capabilities directly
cs_CZ: Přímo upravit schopnosti role

en: Edit the name and description of existing Permission Groups.
cs_CZ: Upravit název a popis existujících skupin oprávnění.

en: Edit this user's group membership
cs_CZ: Upravit členství této skupiny uživatele

en: Editing
cs_CZ: Úprava

en: Editing Permissions
cs_CZ: Úprava oprávnění

en: Editing can't be granted to non-users.
cs_CZ: Úpravy nemohou být uděleny ne-uživatelům.

en: Editor Options
cs_CZ: Možnosti editoru

en: Editors
cs_CZ: Redaktoři

en: Elementor editor integration
cs_CZ: Integrace editoru Elementor

en: Eliminate extra filtering queries on Nav Menu update, even for non-Administrators
cs_CZ: Odstraňte další filtrační dotazy při aktualizaci navigačního menu, i pro neadministrátory.

en: Email
cs_CZ: E-mail

en: Enable
cs_CZ: Povolit

en: Enable Circles
cs_CZ: Povolit kruhy

en: Enable metabox on %s editing screen
cs_CZ: Povolit metabox na obrazovce úprav %s

en: Enable on Permissions screen
cs_CZ: Povolit na obrazovce oprávnění

en: Enable post contributors or authors with pp_set_edit_permissions capability to set editing Permissions on posts authored by others
cs_CZ: Povolit přispěvatelům nebo autorům příspěvků s oprávněním pp_set_edit_permissions nastavovat oprávnění pro úpravy příspěvků, které vytvořili jiní

en: Enabled
cs_CZ: Povolen

en: Enabled:
cs_CZ: Povoleno:

en: Enforce distinct edit, delete capability requirements for Media
cs_CZ: Uplatnit odlišné požadavky na práva pro úpravy a mazání u médií

en: Event post permissions
cs_CZ: Oprávnění k příspěvkům událostí

en: Event taxonomy controls
cs_CZ: Ovládání taxonomie událostí

en: Events
cs_CZ: Události

en: Everyone
cs_CZ: Každý

en: Excerpt Only
cs_CZ: Pouze úryvek

en: Exclude restricted posts from XML sitemaps to maintain proper SEO indexing.
cs_CZ: Vyloučit omezené příspěvky z XML map stránek pro zachování správného SEO indexování.

en: Expand access to allow specified items regardless of role capabilities or restrictions.
cs_CZ: Rozšiřte přístup, aby umožnil specifikované položky bez ohledu na schopnosti nebo omezení rolí.

en: Extra Roles
cs_CZ: Další role

en: Extra Roles %1$s(for this user)%2$s
cs_CZ: Další role %1$s(pro tohoto uživatele)%2$s

en: Extra Roles %1$s(from primary role or %2$sgroup membership%3$s)%4$s
cs_CZ: Extra role %1$s(z primární role nebo %2$sdružení skupiny%3$s)%4$s

en: Extra Roles %1$s(from primary role or group membership)%2$s
cs_CZ: Další role %1$s(z primární role nebo členství ve skupině)%2$s

en: Extra Roles assignment available for {All} and {Anonymous} metagroups
cs_CZ: Přidělení extra rolí dostupné pro metaskupiny {All} a {Anonymous}

en: Extra Roles cause "_posts" capabilities in the Pattern Role (Author, Editor, etc.) to be assigned for the selected post type. Enable this setting to also include all other capabilities in the Pattern Role.
cs_CZ: Další role způsobují, že jsou schopnosti "_posts" v roli vzoru (Autor, Editor atd.) přiřazeny pro vybraný typ příspěvku. Aktivujte toto nastavení, aby byly zahrnuty i všechny ostatní schopnosti v roli vzoru.

en: Extra Roles on User Profile
cs_CZ: Extra role na profilu uživatele

en: Feature Moved
cs_CZ: Funkce přesunuta

en: Featured Image:
cs_CZ: Hlavní obrázek:

en: Features
cs_CZ: Funkce

en: Feed Replacement Text (use %permalink% for post URL)
cs_CZ: Text pro nahrazení kanálu (použijte %permalink% pro URL příspěvku)

en: Feed Replacement Text:
cs_CZ: Text pro nahrazení kanálu:

en: Fewest Users
cs_CZ: Nejméně uživatelů

en: Fields
cs_CZ: Pole

en: File Access
cs_CZ: Přístup k souboru

en: File Access key with on-demand regeneration
cs_CZ: Klíč pro přístup k souboru s regenerací na vyžádání

en: Filter Menu Items
cs_CZ: Filtr položek menu

en: Filter priority for 'get_pages' filter (default: 1)
cs_CZ: Priorita filtru pro filtr 'get_pages' (výchozí: 1)

en: Filter search results based on View Permissions for secure content discovery.
cs_CZ: Filtrujte výsledky vyhledávání na základě oprávnění k zobrazení pro bezpečné objevování obsahu.

en: Filters direct file access, based on user's access to post(s) which the file is attached to. No additional configuration required. Creates/modifies .htaccess file in uploads folder (and in main folder for multisite).
cs_CZ: Filtruje přímý přístup k souborům na základě přístupu uživatele k příspěvkům, ke kterým je soubor připojen. Není vyžadována žádná další konfigurace. Vytváří/ upravuje soubor .htaccess ve složce pro nahrávání (a v hlavní složce pro multisite).

en: Find Users by %s
cs_CZ: Najít uživatele podle %s

en: First Name
cs_CZ: Jméno

en: Font Size (px):
cs_CZ: Velikost písma (px):

en: For Statuses
cs_CZ: Pro stavy

en: For Teaser compatibility, prevent the pp_permissions argument from being appended to redirects
cs_CZ: Pro kompatibilitu s Teaserem zabraňte tomu, aby byl argument pp_permissions přidán k přesměrováním

en: For Teaser compatibility, specify a redirect argument to use instead of redirect_to
cs_CZ: Pro kompatibilitu s Teaserem specifikujte argument přesměrování, který se má použít místo redirect_to

en: For Teaser compatibility, specify an additional redirect argument other than redirect_to
cs_CZ: Pro kompatibilitu s Teaserem specifikujte další argument přesměrování kromě redirect_to

en: For additional fields, define constant PP_USER_SEARCH_META_FIELDS
cs_CZ: Pro další pole definujte konstantu PP_USER_SEARCH_META_FIELDS

en: For legacy Nav Menus, hide empty nav menu div
cs_CZ: Pro starší navigační menu skrýt prázdný div navigačního menu

en: For non-Administrators, new Nav Menu items default to being a child of first editable item
cs_CZ: Pro neadministrátory se nové položky navigačního menu ve výchozím nastavení stávají podřízenými první editovatelné položce.

en: For performance, change the get_pages() database query to return only a subset of fields, excluding post_content
cs_CZ: Pro výkon změňte databázový dotaz get_pages() tak, aby vracel pouze podmnožinu polí, s výjimkou post_content

en: For specialized Media Library permissions, enable the Editing Permissions feature.
cs_CZ: Pro specializovaná oprávnění knihovny médií aktivujte funkci Oprávnění pro úpravy.

en: Force detection of WP user roles which are appended dynamically but not stored to the WP database.
cs_CZ: Nutit detekci rolí uživatelů WP, které jsou dynamicky přidávány, ale nejsou uloženy do databáze WP.

en: Forum access controls
cs_CZ: Ovládání přístupu k fóru

en: Forum-specific permissions
cs_CZ: Oprávnění specifická pro fórum

en: Forum-specific permissions for bbPress with detailed control over forum access and participation.
cs_CZ: Specifická oprávnění pro fórum bbPress s podrobným řízením přístupu a účasti ve fóru.

en: Front End
cs_CZ: Přední konec

en: Front-end visibility restrictions
cs_CZ: Omezení viditelnosti na front-endu

en: Full Content
cs_CZ: Úplný obsah

en: Full editing access for all post types. Also gives the ability to edit Permissions for user roles.
cs_CZ: Úplný přístup k úpravám pro všechny typy příspěvků. Také umožňuje upravovat oprávnění pro uživatelské role.

en: Further details for your installation:
cs_CZ: Další podrobnosti k vaší instalaci:

en: General
cs_CZ: Obecné

en: Generate posts for user roles that you select
cs_CZ: Generovat příspěvky pro uživatelské role, které vyberete

en: Get advanced integration features with Nginx, FTP, and more
cs_CZ: Získejte pokročilé integrační funkce s Nginx, FTP a dalšími

en: Go Pro for time-limited group membership
cs_CZ: Získejte Pro pro časově omezené členství ve skupině

en: Go to %s
cs_CZ: Přejít na %s

en: Group
cs_CZ: Skupina

en: Group Members
cs_CZ: Členové skupiny

en: Group Restrictions are not available because of a constant definition
cs_CZ: Omezení skupin nejsou k dispozici kvůli definici konstanty

en: Group created.
cs_CZ: Skupina byla vytvořena.

en: Group membership grants access to content of your choice
cs_CZ: Členství ve skupině poskytuje přístup k obsahu podle vašeho výběru

en: Group restrictions are not recommended.
cs_CZ: Skupinová omezení se nedoporučují.

en: Group updated.
cs_CZ: Skupina aktualizována.

en: Group-based content permissions
cs_CZ: Oprávnění k obsahu na základě skupin

en: Groups
cs_CZ: Skupiny

en: HTML Element IDs:
cs_CZ: ID HTML prvků:

en: HTTP status code to send when file access is blocked
cs_CZ: HTTP stavový kód, který se má odeslat, když je přístup k souboru zablokován

en: Has Extra Roles
cs_CZ: Má další role

en: Has Permissions
cs_CZ: Má oprávnění

en: Has Permissions Set Directly
cs_CZ: Má oprávnění nastavena přímo

en: Has Specific Permissions
cs_CZ: Má specifická oprávnění

en: Hidden Content Teaser
cs_CZ: Upoutávka na skrytý obsah

en: Hide
cs_CZ: Skrýt

en: Hide Featured Image when Teaser is applied
cs_CZ: Skrýt vyobrazený obrázek, když je aplikována upoutávka

en: Hide Groups
cs_CZ: Skrýt skupiny

en: Hide Private Posts if user doesn't have access
cs_CZ: Skrýt soukromé příspěvky, pokud uživatel nemá přístup

en: Hide auto-assigned Sub-%s Permissions
cs_CZ: Skrýt automaticky přiřazená oprávnění Sub-%s

en: Hide featured image when teaser is applied
cs_CZ: Skrýt hlavní obrázek, když je použit teaser

en: Hide for Custom Visibility
cs_CZ: Skrýt pro vlastní viditelnost

en: Hide links if user doesn't have access
cs_CZ: Skrýt odkazy, pokud uživatel nemá přístup

en: Hierarchical content controls
cs_CZ: Hierarchické ovládání obsahu

en: If auto-assign term setting is enabled, apply it even if user does not have term assignment limitations
cs_CZ: Pokud je nastavení automatického přiřazení termínu povoleno, použijte ho i v případě, že uživatel nemá omezení pro přiřazení termínu.

en: If checked, pages blocked from the "All" or "Logged In" groups will still be listed to Administrators.
cs_CZ: Pokud je zaškrtnuto, stránky blokované pro skupiny "Všechny" nebo "Přihlášené" budou stále zobrazeny administrátorům.

en: If disabled, manually "blocked" posts can be unblocked by specific Category / Term Permissions.
cs_CZ: Pokud je zakázáno, mohou být ručně "blokované" příspěvky odblokovány pomocí konkrétních Oprávnění kategorie / termínu.

en: If enabled, corresponding Media edit and delete capabilities must be added to existing roles.
cs_CZ: Pokud je povoleno, musí být odpovídající schopnosti pro úpravu a mazání médií přidány k existujícím rolím.

en: If enabled, users cannot create new tags for a post unless they have the edit_tags capability. You can manage this with Capabilities > Capabilities > Taxonomies for any role.
cs_CZ: Pokud je povoleno, uživatelé nemohou vytvářet nové štítky pro příspěvek, pokud nemají schopnost edit_tags. Můžete to spravovat pomocí Oprávnění > Oprávnění > Taxonomie pro jakoukoli roli.

en: If enabled, users cannot create new tags for a post unless they have the edit_tags capability. You can manage this with a WordPress role editor like PublishPress Capabilities.
cs_CZ: Pokud je povoleno, uživatelé nemohou vytvářet nové štítky pro příspěvek, pokud nemají schopnost edit_tags. Můžete to spravovat pomocí editoru rolí WordPress, jako je PublishPress Capabilities.

en: If group editing is allowed, can also modify group membership.
cs_CZ: Pokud je povoleno úpravy skupin, může také upravit členství ve skupině.

en: If one of the default roles is deleted from the WP database, it will remain available as a pattern role with default WP capabilities (but can be disabled here).
cs_CZ: Pokud je jedna z výchozích rolí smazána z databáze WP, zůstane dostupná jako vzorová role s výchozími schopnostmi WP (ale může být zde zakázána).

en: If propagating permissions are assigned to a page branch, overwrite any explicitly assigned permissions in sub-pages
cs_CZ: Pokud jsou přiřazena propagující oprávnění k větvi stránky, přepište jakákoli explicitně přiřazená oprávnění v podstránkách

en: If some pages have been suppressed from get_pages() results, change child pages' corresponding post_parent values to a visible ancestor
cs_CZ: Pokud byly některé stránky potlačeny z výsledků get_pages(), změňte odpovídající hodnoty post_parent u podstránek na viditelného předka

en: If some terms have been suppressed from get_terms() results, change child terms' corresponding parent values to a visible ancestor
cs_CZ: Pokud byly některé termíny potlačeny z výsledků get_terms(), změňte odpovídající hodnoty parent u podtermínů na viditelného předka

en: If the user is blocked from reading posts in a category, also block access to category archive page.
cs_CZ: Pokud je uživateli zakázáno číst příspěvky v kategorii, zablokujte také přístup k archivu kategorie.

en: If this setting is disabled, you can enable a role by giving it capabilities: list_others_posts, list_others_published_pages, etc.
cs_CZ: Pokud je toto nastavení zakázáno, můžete aktivovat roli tím, že jí přiřadíte schopnosti: list_others_posts, list_others_published_pages atd.

en: If user cannot generally save pages to top level but a page they are editing is already there, allow it to stay at top level even if not yet published
cs_CZ: Pokud uživatel obecně nemůže ukládat stránky na hlavní úroveň, ale stránka, kterou upravuje, už tam je, nechte ji zůstat na hlavní úrovni, i když ještě nebyla publikována

en: If user has Nav Menu management capabilities but can't 'edit_theme_options', strip link out of wp-admin Appearance Menu instead of linking it to nav-menus
cs_CZ: Pokud má uživatel oprávnění pro správu navigačního menu, ale nemůže 'edit_theme_options', odeberte odkaz z menu vzhledu wp-admin místo toho, abyste ho propojili s navigačními menu.

en: If you like %s, please leave us a %s rating. Thank you!
cs_CZ: Pokud se vám %s líbí, prosím, dejte nám hodnocení %s. Děkujeme!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
cs_CZ: Pokud potřebujete pomoc nebo máte nový požadavek na funkci, dejte nám vědět.

en: Inactive
cs_CZ: Neaktivní

en: Include scheduled posts in the posts query if user can edit them
cs_CZ: Zahrnout naplánované příspěvky do dotazu na příspěvky, pokud je uživatel může upravit

en: Insert a login form by using %s[login_form]%s shortcode.
cs_CZ: Vložte formulář pro přihlášení pomocí %s[login_form]%s zkrácení.

en: Installation History
cs_CZ: Historie instalace

en: Integration Active
cs_CZ: Integrace aktivní

en: Integration with ACF, bbPress, BuddyPress, Relevanssi, WPML and other plugins; enhanced Multisite support.
cs_CZ: Integrace s ACF, bbPress, BuddyPress, Relevanssi, WPML a dalšími pluginy; vylepšená podpora pro Multisite.

en: Integration with permission groups
cs_CZ: Integrace se skupinami oprávnění

en: Integrations
cs_CZ: Integrace

en: Invalid group ID.
cs_CZ: Neplatné ID skupiny.

en: Invalid user ID.
cs_CZ: Neplatné ID uživatele.

en: Knowledge Base
cs_CZ: Znalostní báze

en: Language-specific content access
cs_CZ: Přístup k obsahu specifickému pro jazyk

en: Last Name
cs_CZ: Příjmení

en: Learn More
cs_CZ: Zjistit více

en: Leave Media Library with normal access criteria based on user's role capabilities
cs_CZ: Opusťte knihovnu médií s normálními přístupovými kritérii na základě rolí uživatele

en: Leave terms with no readable posts on WP Navigation Menus
cs_CZ: Nechat termíny bez čitelných příspěvků na navigačních menu WP

en: Leave unreadable posts on WP Navigation Menus
cs_CZ: Nechat nečitelné příspěvky na navigačních menu WP

en: Left
cs_CZ: Vlevo

en: Legacy compatibility: front end term filters are not applied on some sites.
cs_CZ: Zpětná kompatibilita: filtry termínů na front-endu nejsou na některých webech aplikovány.

en: License
cs_CZ: Licence

en: Limit access based on post authorship and group membership for more granular permissions control.
cs_CZ: Omezení přístupu na základě autorství příspěvků a členství ve skupinách pro podrobnější kontrolu oprávnění.

en: Limit attachment access by post permissions
cs_CZ: Omezte přístup k přílohám podle oprávnění příspěvků

en: Limit front-end category / term filtering
cs_CZ: Omezit filtrování kategorií / termínů na front-endu

en: Limit to
cs_CZ: Omezeno na

en: Limit to:
cs_CZ: Omezeno na:

en: Limited Editing Elements
cs_CZ: Omezené prvky úprav

en: Limited Editing Elements feature has moved to <a href="%s">Capabilities > Editor Features</a>.
cs_CZ: Funkce omezeného úpravního prvku byla přesunuta na <a href="%s">Oprávnění > Funkce editorů</a>.

en: Limited Editing Elements feature requires <a href="%s" target="_blank">PublishPress Capabilities</a> plugin.
cs_CZ: Funkce omezeného úpravního prvku vyžaduje <a href="%s" target="_blank">plugin PublishPress Capabilities</a>.

en: Limited User Editors can assign their own role
cs_CZ: Omezeným uživatelským editorům lze přiřadit jejich vlastní roli

en: List Files
cs_CZ: Seznam souborů

en: List and Single view
cs_CZ: Seznam a jednotlivý pohled

en: List other user's uneditable posts
cs_CZ: Seznam needitovatelných příspěvků jiných uživatelů

en: List other users' files if attached to a editable post
cs_CZ: Seznam souborů ostatních uživatelů, pokud jsou připojeny k editovatelnému příspěvku

en: List other users' files if attached to a viewable post
cs_CZ: Seznam souborů ostatních uživatelů, pokud jsou připojeny k zobrazenému příspěvku

en: List other users' unattached files by default
cs_CZ: Seznam souborů ostatních uživatelů, které nejsou připojeny, jako výchozí

en: Listed permissions are those assigned for the "%1$s" type. You can also %2$sdefine universal %3$s permissions which apply to all related post types%4$s.
cs_CZ: Seznam oprávnění jsou ta, která jsou přiřazena typu "%1$s". Můžete také %2$sdefinovat univerzální %3$s oprávnění, která se vztahují na všechny související typy příspěvků%4$s.

en: Live Preview
cs_CZ: Živý náhled

en: Lock custom menu items
cs_CZ: Zamknout vlastní položky menu

en: Logged In
cs_CZ: Přihlášený

en: Logged In Users
cs_CZ: Přihlášení uživatelé

en: Logged in Users:
cs_CZ: Přihlášení uživatelé:

en: Login Notice Message
cs_CZ: Zpráva oznámení o přihlášení

en: Login State
cs_CZ: Stav Přihlášení

en: Make Unattached Files Private
cs_CZ: Udělat nepřipojené soubory soukromé

en: Make search function on the post selection metabox look at post content
cs_CZ: Způsobit, aby funkce vyhledávání v metaboxu pro výběr příspěvků prohledávala obsah příspěvku

en: Make search function on the post selection metabox look at post excerpt
cs_CZ: Způsobit, aby funkce vyhledávání v metaboxu pro výběr příspěvků prohledávala výtah příspěvku

en: Make unattached files private
cs_CZ: Udělejte nepřipojené soubory soukromé

en: Manage PublishPress Permissions plugin settings.
cs_CZ: Spravovat nastavení pluginu PublishPress Permissions.

en: Manage members in Custom Groups.
cs_CZ: Spravovat členy ve vlastních skupinách.

en: Manage other user's Permissions. Also grants capabilities for all post types and statuses.
cs_CZ: Spravujte oprávnění ostatních uživatelů. Také uděluje schopnosti pro všechny typy a stavy příspěvků.

en: Management
cs_CZ: Správa

en: Max number of hierarchical posts / terms to display at one time (per page)
cs_CZ: Maximální počet hierarchických příspěvků / termínů k zobrazení najednou (na stránku)

en: Max number of non-hierarchical posts / terms to display at one time (per page)
cs_CZ: Maximální počet nehierarchických příspěvků / termínů, které se mají zobrazit najednou (na stránku)

en: Max number of specific permissions to insert in a single database query (default 1000)
cs_CZ: Maximální počet konkrétních oprávnění k vložení v jedné databázové dotazu (výchozí 1000)

en: Media File Protection
cs_CZ: Ochrana mediálních souborů

en: Media Library
cs_CZ: Knihovna médií

en: Member since:
cs_CZ: Člen od:

en: Membership
cs_CZ: Členství

en: Membership Notifications
cs_CZ: Oznámení o členství

en: Message for Blocked Users
cs_CZ: Zpráva pro zablokované uživatele

en: Metabox disabled
cs_CZ: Metabox zakázán

en: Metabox enabled
cs_CZ: Metabox povolen

en: Mirror to %s
cs_CZ: Zrcadlit na %s

en: Mirror to %s %s
cs_CZ: Zrcadlit na %s %s

en: Miscellaneous
cs_CZ: Různé

en: Modify permissions for these Post Types:
cs_CZ: Upravit oprávnění pro tyto typy příspěvků:

en: Modify permissions for these Taxonomies:
cs_CZ: Upravit oprávnění pro tyto taxonomie:

en: Modify viewing or editing access
cs_CZ: Upravit přístup k zobrazení nebo úpravám

en: Most Users
cs_CZ: Nejvíce uživatelů

en: Multilang
cs_CZ: Vícejazyčný

en: Multilingual
cs_CZ: Vícejazyčný

en: Multilingual permission management
cs_CZ: Vícejazyčné řízení oprávnění

en: Multilingual support with permission synchronization across content translations.
cs_CZ: Podpora více jazyků s synchronizací oprávnění napříč překlady obsahu.

en: Name
cs_CZ: Název

en: Name (A-Z)
cs_CZ: Název (A-Z)

en: Name (Z-A)
cs_CZ: Název (Z-A)

en: Name:
cs_CZ: Jméno:

en: Nav Menu (Block)
cs_CZ: Navigační menu (blok)

en: Nav Menu (Legacy)
cs_CZ: Navigační menu (Legacy)

en: Nav Menu Editing
cs_CZ: Úprava navigačního menu

en: Nav Menus (Block)
cs_CZ: Navigační nabídky (Blok)

en: Nav Menus (Legacy)
cs_CZ: Navigační menu (Legacy)

en: Navigation Menus:
cs_CZ: Navigační menu:

en: Need Permissions Support?
cs_CZ: Potřebujete podporu pro oprávnění?

en: Nested Pages
cs_CZ: Vnořené stránky

en: Network-Wide Settings
cs_CZ: Nastavení pro celou síť

en: Never modify the parent value in the get_terms() result set, even if some terms have been suppressed
cs_CZ: Nikdy neměňte hodnotu parent v sadě výsledků get_terms(), i když byly některé termíny potlačeny

en: Never modify the post_parent value in the get_pages() result set, even if some pages have been suppressed
cs_CZ: Nikdy neměňte hodnotu post_parent v sadě výsledků get_pages(), i když byly některé stránky potlačeny

en: New Revision
cs_CZ: Nová Revize

en: New group created.
cs_CZ: Nová skupina byla vytvořena.

en: Nginx integration support
cs_CZ: Podpora integrace Nginx

en: Nickname
cs_CZ: Přezdívka

en: No Action selected!
cs_CZ: Žádná akce nebyla vybrána!

en: No Custom Group
cs_CZ: Žádná vlastní skupina

en: No Qualification selected!
cs_CZ: Žádná kvalifikace nebyla vybrána!

en: No Teaser
cs_CZ: Žádný teaser

en: No items selected!
cs_CZ: Žádné položky nebyly vybrány!

en: No matching groups were found.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné odpovídající skupiny.

en: No matching roles were found.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné shodné role.

en: No redirect
cs_CZ: Žádné přesměrování

en: No results found.
cs_CZ: Žádné výsledky nenalezeny.

en: No role exceptions set
cs_CZ: Žádné výjimky rolí nejsou nastaveny

en: No specific user permissions. Use the search box to add users.
cs_CZ: Žádná konkrétní oprávnění uživatelů. Použijte vyhledávací pole k přidání uživatelů.

en: No statuses selected!
cs_CZ: Žádné stavy nebyly vybrány!

en: No teaser will be applied
cs_CZ: Nebude aplikován žádný teaser

en: No user/group specified.
cs_CZ: Žádný uživatel/skupina není specifikován.

en: No users selected
cs_CZ: Žádní uživatelé nebyli vybráni

en: Non-Administrators can set Editing Permissions for their editable posts
cs_CZ: Neadministrátoři mohou nastavit oprávnění pro úpravy pro své upravitelné příspěvky

en: Non-Administrators can set Reading Permissions for their editable posts
cs_CZ: Neadministrátoři mohou nastavit oprávnění pro čtení pro své upravitelné příspěvky

en: None. All %ss will be hidden by default.
cs_CZ: Žádné. Všechny %ss budou výchozí nastavení skryty.

en: Not Logged In
cs_CZ: Nepřihlášený

en: Not Logged In Users
cs_CZ: Uživatelé, kteří nejsou přihlášeni

en: Not Logged In:
cs_CZ: Nepřihlášen:

en: Note:
cs_CZ: Poznámka:

en: Note: BuddyPress Groups and other externally defined groups are not listed here, even if they modify permissions
cs_CZ: Poznámka: Skupiny BuddyPress a další externě definované skupiny zde nejsou uvedeny, i když mění oprávnění

en: Note: Groups and Roles are always displayed on the Edit User screen.
cs_CZ: Poznámka: Skupiny a role jsou vždy zobrazeny na obrazovce pro úpravu uživatelů.

en: Note: Groups are a more flexible alternative to user roles. You can create groups of users and give or deny them access to areas of your site.
cs_CZ: Poznámka: Skupiny jsou flexibilnější alternativou k uživatelským rolím. Můžete vytvářet skupiny uživatelů a udělit jim nebo odepřít přístup do oblastí vašeho webu.

en: Notes
cs_CZ: Poznámky

en: Notes regarding Pattern Roles
cs_CZ: Poznámky týkající se rolí vzorů

en: On Users listing, Permission groups in custom column are list filter links instead of group edit links
cs_CZ: Na seznamu uživatelů jsou skupiny oprávnění v vlastním sloupci odkazy pro filtrování seznamu místo odkazů pro úpravu skupiny

en: On the Pages screen, satisfy a missing edit_private_pages capability by listing uneditable private pages.
cs_CZ: Na obrazovce Stránky uspokojte chybějící schopnost edit_private_pages uvedením neupravovatelných soukromých stránek.

en: On the Posts screen, satisfy a missing edit_others_posts capability by listing other user's uneditable posts.
cs_CZ: Na obrazovce Příspěvky uspokojte chybějící schopnost edit_others_posts uvedením neupravovatelných příspěvků ostatních uživatelů.

en: On the Posts screen, satisfy a missing edit_posts capability by listing uneditable drafts.
cs_CZ: Na obrazovce Příspěvky uspokojte chybějící schopnost edit_posts uvedením neupravovatelných konceptů.

en: On the site front end, display teaser text for unreadable posts instead of hiding them.
cs_CZ: Na front-endu webu zobrazte text ukázky pro nepřečtené příspěvky místo jejich skrytí.

en: On the site front end, replace non-readable content with placeholder text. Can be enabled for any post type. Custom filters are provided but no programming is required for basic usage.
cs_CZ: Na front-endu webu nahraďte nečitelné obsahy textem zástupce. Lze povolit pro jakýkoli typ příspěvku. Jsou poskytovány vlastní filtry, ale pro základní použití není vyžadováno žádné programování.

en: Only one group is selectable on Add User screen
cs_CZ: Na obrazovce Přidat uživatele lze vybrat pouze jednu skupinu

en: Only one group is selectable on Edit User screen
cs_CZ: Na obrazovce Upravit uživatele lze vybrat pouze jednu skupinu

en: Operation
cs_CZ: Operace

en: Optimize your site with advanced privacy and performance controls
cs_CZ: Optimalizujte svůj web s pokročilými ovládacími prvky soukromí a výkonu

en: Options
cs_CZ: Možnosti

en: Order Page Parent dropdown by Title
cs_CZ: Seřadit rodičovské stránky podle názvu

en: Other plugins (or deactivation of PublishPress Permissions) can prevent sub-page permissions from being properly applied when a new sub-page is created.
cs_CZ: Jiné pluginy (nebo deaktivace PublishPress Permissions) mohou zabránit správnému použití oprávnění podstránek při vytvoření nové podstránky.

en: Other users will be unable to publish new top-level pages (Parent = "Main Page"), or move a published page from "Main Page" to a different Parent.
cs_CZ: Ostatní uživatelé nebudou moci publikovat nové hlavní stránky (Rodič = "Hlavní stránka"), nebo přesunout publikovanou stránku z "Hlavní stránky" na jiného rodiče.

en: PHP Version: %s
cs_CZ: Verze PHP: %s

en: Padding (px):
cs_CZ: Okraje (px):

en: Page Approved
cs_CZ: Stránka schválena

en: Page Authors, Editors and Administrators
cs_CZ: Autoři, redaktoři a administrátoři stránky

en: Page Editors and Administrators
cs_CZ: Redaktoři a administrátoři stránky

en: Page Parent selection for editable pages only
cs_CZ: Výběr nadřazené stránky pouze pro editovatelné stránky

en: Page Structure
cs_CZ: Struktura stránky

en: Pages and custom post types are available in %sPRO%s
cs_CZ: Stránky a vlastní typy příspěvků jsou k dispozici v %sPRO%s

en: Pages can be set or removed from Top Level by:
cs_CZ: Stránky lze nastavit nebo odstranit z horní úrovně pomocí:

en: Pattern ID:
cs_CZ: ID šablony:

en: Pattern Role
cs_CZ: Role vzoru

en: Pattern Roles convert 'post' capabilities to the corresponding type-specific capability.  In a normal WP installation, this is the easiest solution.
cs_CZ: Role vzorů převádějí oprávnění 'příspěvků' na odpovídající schopnost specifickou pro typ. V běžné instalaci WP je to nejjednodušší řešení.

en: Performance: Don't filter category / tag counts
cs_CZ: Výkon: Ne filtrujte počty kategorií / štítků

en: Permission Group
cs_CZ: Skupina oprávnění

en: Permission Groups
cs_CZ: Skupiny oprávnění

en: Permission Groups on User Profile
cs_CZ: Skupiny oprávnění na profilu uživatele

en: Permission already selected!
cs_CZ: Oprávnění již bylo vybráno!

en: Permission synchronization across translations
cs_CZ: Synchronizace oprávnění napříč překlady

en: Permission-aware XML sitemaps
cs_CZ: XML mapy stránek s povědomím o oprávněních

en: Permission-aware indexing
cs_CZ: Povolením vědomé indexování

en: Permission-aware nested view
cs_CZ: Povolením vědomý vnořený pohled

en: Permission-aware search results
cs_CZ: Povolením vědomé výsledky vyhledávání

en: Permission-aware tree view
cs_CZ: Zobrazení stromu s uvědoměním o oprávněních

en: Permissions
cs_CZ: Oprávnění

en: Permissions & Access
cs_CZ: Oprávnění & Přístup

en: Permissions Capabilities
cs_CZ: Oprávnění schopnosti

en: Permissions Documentation
cs_CZ: Dokumentace oprávnění

en: Permissions Pro was previously active. You are now running the free version, with fewer features.
cs_CZ: Permissions Pro byl dříve aktivní. Nyní používáte bezplatnou verzi s méně funkcemi.

en: Permissions Settings
cs_CZ: Nastavení Oprávnění

en: Permissions converted. Reload form to view newly saved permissions.
cs_CZ: Oprávnění byla převedena. Načtěte formulář, abyste viděli nově uložená oprávnění.

en: Permissions mirrored. Reload form to view newly saved permissions.
cs_CZ: Oprávnění byla zrcadlena. Načtěte formulář, abyste viděli nově uložená oprávnění.

en: Permissions screen disabled
cs_CZ: Obrazovka oprávnění zakázána

en: Permissions screen enabled
cs_CZ: Obrazovka oprávnění povolena

en: Permissions setting 'Pages can be set or removed from Top Level by' applies to 'page' type only
cs_CZ: Nastavení oprávnění 'Stránky mohou být nastaveny nebo odstraněny z hlavní úrovně podle' se vztahuje pouze na typ 'stránka'.

en: Permissions to enable access are not available because of a constant definition
cs_CZ: Oprávnění pro povolení přístupu nejsou k dispozici kvůli definici konstanty

en: Permissions&hellip;
cs_CZ: Oprávnění&hellip;

en: Permissions: %1$s %2$s in this %3$s
cs_CZ: Oprávnění: %1$s %2$s v tomto %3$s

en: Permissions: %1$s all content in this %2$s for All Post Types
cs_CZ: Oprávnění: %1$s veškerý obsah v tomto %2$s pro všechny typy příspěvků

en: Permissions: %1$s in %2$s
cs_CZ: Oprávnění: %1$s v %2$s

en: Permissions: %1$s this %2$s
cs_CZ: Oprávnění: %1$s toto %2$s

en: Permissions: %1$s this %2$s for All Post Types
cs_CZ: Oprávnění: %1$s tento %2$s pro všechny typy příspěvků

en: Permissions: %s
cs_CZ: Oprávnění: %s

en: Permissions: %s this %s
cs_CZ: Oprávnění: %s toto %s

en: Permissions: Assign Terms to this %s
cs_CZ: Oprávnění: Přiřadit Termíny k tomuto %s

en: Permissions: Assign this %2$s for All Post Types
cs_CZ: Oprávnění: Přiřadit toto %2$s pro všechny typy příspěvků

en: Permissions: Assign this %2$s to %3$s
cs_CZ: Oprávnění: Přiřadit toto %2$s k %3$s

en: Permissions: Select this %1$s as Parent for All Post Types
cs_CZ: Oprávnění: Vyberte toto %1$s jako rodiče pro všechny typy příspěvků

en: Permissions: Select this %s as Parent
cs_CZ: Oprávnění: Vyberte toto %s jako Rodiče

en: Please enter a group name.
cs_CZ: Prosím, zadejte název skupiny.

en: Please select a bulk action first.
cs_CZ: Nejprve vyberte hromadnou akci.

en: Please select at least one item.
cs_CZ: Prosím, vyberte alespoň jednu položku.

en: Please upgrade PublishPress Authors to version 3.8.0 or later for Permissions integration.
cs_CZ: Prosím, aktualizujte PublishPress Authors na verzi 3.8.0 nebo novější pro integraci oprávnění.

en: Post Approved
cs_CZ: Příspěvek schválen

en: Post Capabilities
cs_CZ: Možnosti příspěvků

en: Post Meta fields to copy when using 'Add Author Page' dropdown on Users screen
cs_CZ: Post Meta pole k zkopírování při použití rozbalovacího menu 'Přidat stránku autora' na obrazovce uživatelů

en: Post Statuses for Editorial Workflow
cs_CZ: Stavy příspěvků pro redakční pracovní postup

en: Post Type
cs_CZ: Typ příspěvku

en: Post Types
cs_CZ: Typy příspěvků

en: Post Visibility Statuses
cs_CZ: Stavy viditelnosti příspěvků

en: Post-specific Permissions take priority
cs_CZ: Oprávnění specifická pro příspěvek mají přednost

en: Post-specific and category-specific permissions for creation and editing.
cs_CZ: Specifická oprávnění pro příspěvky a kategorie pro vytváření a úpravy.

en: Posts / Pages Listing
cs_CZ: Seznam příspěvků / stránek

en: Posts Teaser
cs_CZ: Upoutávky na příspěvky

en: Prevent creation or editing of custom items for non-Administrators who lack edit_theme_options capability.
cs_CZ: Zabraňte vytváření nebo úpravě vlastních položek pro neadministrátory, kteří nemají oprávnění edit_theme_options.

en: Prevent editing files if attached to a non-editable post
cs_CZ: Zabraňte úpravám souborů, pokud jsou připojeny k needitovatelnému příspěvku

en: Prevent non-Administrators from adding new Nav Menu items to top level (add below existing editable items instead)
cs_CZ: Zabraňte neadministrátorům v přidávání nových položek navigačního menu na hlavní úroveň (přidávejte je pod existujícími editovatelnými položkami).

en: Prevent non-Administrators with user editing permissions from editing a higher-level user or assigning a role higher than their own.
cs_CZ: Zabraňte neadministrátorům s oprávněním pro úpravu uživatelů v úpravě uživatele vyšší úrovně nebo přiřazení role vyšší než je jejich vlastní.

en: Primary Role:
cs_CZ: Hlavní role:

en: Privacy & Performance
cs_CZ: Soukromí a výkon

en: Private Posts:
cs_CZ: Soukromé příspěvky:

en: Pro Feature
cs_CZ: Pro funkce

en: Process externally uploaded files
cs_CZ: Zpracovávejte externě nahrané soubory

en: Produce posts for users when they register
cs_CZ: Vytvářet příspěvky pro uživatele, když se zaregistrují

en: Product category controls
cs_CZ: Ovládání kategorií produktů

en: Product permissions
cs_CZ: Oprávnění produktů

en: Promo file not found.
cs_CZ: Promo soubor nebyl nalezen.

en: PublishPress Permissions Version: %1$s %2$s
cs_CZ: Verze PublishPress Permissions: %1$s %2$s

en: PublishPress Permissions allows you to enable or deny access to posts, pages, categories, tags and more.
cs_CZ: PublishPress Permissions vám umožňuje povolit nebo odepřít přístup k příspěvkům, stránkám, kategoriím, štítkům a dalším.

en: PublishPress Permissions needs directions. Please go to %1$sPermissions > Settings%2$s and indicate which Post Types and Taxonomies should be filtered.
cs_CZ: PublishPress Permissions potřebuje pokyny. Přejděte prosím na %1$sOprávnění > Nastavení%2$s a uveďte, které typy příspěvků a taxonomie by měly být filtrovány.

en: PublishPress Permissions will not apply any Extra Roles or Permissions to limit or expand viewing or editing access.
cs_CZ: Oprávnění PublishPress neaplikují žádné Extra role nebo oprávnění pro omezení nebo rozšíření přístupu k zobrazení nebo úpravám.

en: PublishPress Statuses
cs_CZ: Stavy PublishPress

en: Publishing
cs_CZ: Publikování

en: Purchase
cs_CZ: Zakoupit

en: Qualification
cs_CZ: Kvalifikace

en: Quick edit integration
cs_CZ: Integrace rychlé úpravy

en: Read More
cs_CZ: Číst více

en: Read More Notice
cs_CZ: Oznámení o čtení více

en: Read More links, excerpts, and redirects are available in %sPRO%s
cs_CZ: Odkazy Přečíst více, úryvky a přesměrování jsou dostupné v %sPRO%s

en: Ready to automatically generate posts for your users?
cs_CZ: Připraveni automaticky generovat příspěvky pro vaše uživatele?

en: Ready to enhance your membership features?
cs_CZ: Připraveni vylepšit funkce vašeho členství?

en: Ready to secure your files?
cs_CZ: Jste připraveni zabezpečit své soubory?

en: Redirect
cs_CZ: Přesměrovat

en: Redirect Settings
cs_CZ: Nastavení přesměrování

en: Redirect functionality is available in PRO
cs_CZ: Funkce přesměrování je k dispozici v PRO

en: Redirect to WordPress login
cs_CZ: Přesměrovat na přihlášení WordPress

en: Redirect to a custom post
cs_CZ: Přesměrovat na vlastní příspěvek

en: Redirect to another post
cs_CZ: Přesměrovat na jiný příspěvek

en: Redirect users to another page when they try to access restricted content
cs_CZ: Přesměrovat uživatele na jinou stránku, když se pokusí přistupovat k omezenému obsahu

en: Redirection
cs_CZ: Přesměrování

en: Reduce overhead of pages query (in get_pages() and wp-admin) by defaulting fields to a set list that does not include post_content
cs_CZ: Snížení režie dotazu na stránky (v get_pages() a wp-admin) tím, že se výchozí pole nastaví na stanovený seznam, který nezahrnuje post_content

en: Reduce overhead of wp-admin Media query by defaulting fields to a set list that does not include post_content
cs_CZ: Snížit režii dotazu na média wp-admin tím, že se pole nastaví na pevný seznam, který neobsahuje post_content

en: Reduce overhead of wp-admin posts query by defaulting fields to a set list that does not include post_content
cs_CZ: Snížit režii dotazu na příspěvky wp-admin tím, že se pole nastaví na pevný seznam, který neobsahuje post_content

en: Reduce overhead of wp-admin query for specified custom post type by defaulting fields to a set list that does not include post_content
cs_CZ: Snížit režii dotazu wp-admin pro specifikovaný vlastní typ příspěvku tím, že se pole nastaví na pevný seznam, který neobsahuje post_content

en: Regardless of this setting, the pp_set_edit_permissions capability is also required.
cs_CZ: Bez ohledu na toto nastavení je také vyžadována schopnost pp_set_edit_permissions.

en: Regardless of this setting, the pp_set_view_permissions capability is also required.
cs_CZ: Bez ohledu na toto nastavení je také vyžadována schopnost pp_set_view_permissions.

en: Regulate access to Category archive pages
cs_CZ: Regulovat přístup k archivům kategorií

en: Reload form for further changes to this permission
cs_CZ: Načíst formulář pro další změny tohoto oprávnění

en: Reload form for further changes to this role
cs_CZ: Načíst formulář pro další změny této role

en: Remove
cs_CZ: Odstranit

en: Remove Selected
cs_CZ: Odstranit Vybrané

en: Remove custom permissions for user
cs_CZ: Odstranit vlastní oprávnění pro uživatele

en: Remove selected users from Permission Group
cs_CZ: Odstranit vybrané uživatele ze Skupiny Oprávnění

en: Remove the "Private:" and "Protected" prefix from Post, Page titles.
cs_CZ: Odstraňte předponu "Soukromé:" a "Chráněné" z názvů Příspěvků, Stránek.

en: Remove the custom permisisons for "%s"?
cs_CZ: Odstranit vlastní oprávnění pro "%s"?

en: Remove unreadable Menu Items. If menu rendering problems occur with a third party plugin, disable this setting.
cs_CZ: Odstranit nečitelné položky nabídky. Pokud dojde k problémům s vykreslováním nabídky s pluginem třetí strany, deaktivujte toto nastavení.

en: Replace Post Content With:
cs_CZ: Nahradit obsah příspěvku:

en: Replace the post content entirely with custom content for users who don't have access.
cs_CZ: Nahradit obsah příspěvku úplně vlastním obsahem pro uživatele, kteří nemají přístup.

en: Request
cs_CZ: Požadavek

en: Request Support
cs_CZ: Požádat o podporu

en: Restrict access by blocking specified items unless an "Enabled" exception is also stored.
cs_CZ: Omezení přístupu blokováním specifikovaných položek, pokud není uložena také výjimka "Povoleno".

en: Restrict access by limiting role capabilities to apply only for specified items. Users still need capabilities in their main role or extra roles.
cs_CZ: Omezení přístupu omezením schopností rolí, aby se vztahovaly pouze na specifikované položky. Uživatelé stále potřebují schopnosti ve své hlavní roli nebo dodatečných rolích.

en: Restrict direct file requests based on user's access to the page a file is attached to.
cs_CZ: Omezení přímých požadavků na soubory na základě přístupu uživatele k stránce, ke které je soubor připojen.

en: Return to Menu Editor
cs_CZ: Vrátit se do editoru menu

en: Revert to Defaults
cs_CZ: Vrátit na výchozí hodnoty

en: Review the selection below, and then click <strong>Save Permissions</strong>.
cs_CZ: Prozkoumejte výběr níže a poté klikněte na <strong>Uložit oprávnění</strong>.

en: Review the selection below, and then click <strong>Save Roles</strong>.
cs_CZ: Zkontrolujte výběr níže a poté klikněte na <strong>Uložit Role</strong>.

en: Revise
cs_CZ: Revidovat

en: Revision
cs_CZ: Revize

en: Revisors
cs_CZ: Revisorové

en: Right
cs_CZ: Vpravo

en: Role Capabilities
cs_CZ: Možnosti rolí

en: Role Integration
cs_CZ: Integrace rolí

en: Role Usage
cs_CZ: Využití rolí

en: Role Usage edited.
cs_CZ: Použití role upraveno.

en: Role Usage updated.
cs_CZ: Použití role aktualizováno.

en: Role Usage: %s
cs_CZ: Použití role: %s

en: Role already selected!
cs_CZ: Role již byla vybrána!

en: Role capabilities defined for other post types (i.e. 'edit_others_pages', 'edit_things') are ignored unless Role Usage is set to Direct Assignment.
cs_CZ: Oprávnění rolí definovaná pro jiné typy příspěvků (tj. 'edit_others_pages', 'edit_things') jsou ignorována, pokud není použití rolí nastaveno na přímé přiřazení.

en: Role-Based Synchronization
cs_CZ: Synchronizace na základě rolí

en: Roles
cs_CZ: Role

en: Roles %1$s
cs_CZ: Role %1$s

en: Roles & Groups
cs_CZ: Role & Skupiny

en: Roles and Permissions copied.
cs_CZ: Role a oprávnění zkopírovány.

en: Roles assigned directly to the user
cs_CZ: Role přiřazené přímo uživateli

en: Roles assigned to the user or one of their groups
cs_CZ: Role přiřazené uživateli nebo jedné z jejich skupin

en: Roles updated.
cs_CZ: Role aktualizovány.

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Save Permissions
cs_CZ: Uložit oprávnění

en: Save Roles
cs_CZ: Uložit role

en: Saving Permissions...
cs_CZ: Ukládání Oprávnění...

en: Saving Roles...
cs_CZ: Ukládání Rolí...

en: Scheduled Change Notifications
cs_CZ: Naplánovaná oznámení o změnách

en: Scheduled Revision Monitors
cs_CZ: Naplánované monitory revizí

en: Search Custom Groups
cs_CZ: Hledat vlastní skupiny

en: Search Groups
cs_CZ: Hledat skupiny

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
cs_CZ: Výsledky hledání pro &#8220;%s&#8221;

en: Search Results include Media
cs_CZ: Výsledky vyhledávání zahrnují média

en: Search Results:
cs_CZ: Výsledky hledání:

en: Search Users
cs_CZ: Hledat uživatele

en: Search and add users...
cs_CZ: Hledat a přidat uživatele...

en: Search by last name instead of display name
cs_CZ: Vyhledávat podle příjmení místo zobrazeného jména

en: Search engine visibility controls
cs_CZ: Ovládání viditelnosti ve vyhledávačích

en: Search for a group
cs_CZ: Hledat skupinu

en: Search for a user
cs_CZ: Hledat uživatele

en: Search for an author
cs_CZ: Hledat autora

en: Search result filtering
cs_CZ: Filtrování výsledků vyhledávání

en: Search roles and groups...
cs_CZ: Hledat role a skupiny...

en: Search roles...
cs_CZ: Hledat role...

en: Secure content discovery
cs_CZ: Bezpečné objevování obsahu

en: See other user's unattached file uploads in Media Library.
cs_CZ: Zobrazit nahrané soubory jiných uživatelů, které nejsou připojeny v knihovně médií.

en: Select %s
cs_CZ: Vybrat %s

en: Select All
cs_CZ: Vybrat Vše

en: Select Permission Groups at User creation
cs_CZ: Vybrat skupiny oprávnění při vytváření uživatele

en: Select Post
cs_CZ: Vybrat příspěvek

en: Select Post Type to Configure
cs_CZ: Vyberte typ příspěvku k nastavení

en: Select a page
cs_CZ: Vyberte stránku

en: Select as Parent
cs_CZ: Vybrat jako rodiče

en: Select terms
cs_CZ: Vyberte podmínky

en: Selected %s:
cs_CZ: Vybráno %s:

en: Selected users already have specified author page
cs_CZ: Vybraní uživatelé již mají specifikovanou stránku autora

en: Selected:
cs_CZ: Vybráno:

en: Set "Manage This Term" permissions for specific terms.
cs_CZ: Nastavte oprávnění „Spravovat tento termín“ pro konkrétní termíny.

en: Set "Set as Parent" Permissions for specific Categories or Terms.
cs_CZ: Nastavit oprávnění "Nastavit jako rodiče" pro konkrétní kategorie nebo termíny.

en: Set "Set as Parent" Permissions for specific Posts.
cs_CZ: Nastavit oprávnění "Nastavit jako rodiče" pro konkrétní příspěvky.

en: Set "Set as Parent" permissions for specific Categories or Terms.
cs_CZ: Nastavit oprávnění "Nastavit jako rodiče" pro konkrétní kategorie nebo termíny.

en: Set "Set as Parent" permissions for specific Pages.
cs_CZ: Nastavit oprávnění "Nastavit jako rodiče" pro konkrétní stránky.

en: Set Assign Term permissions.
cs_CZ: Nastavit oprávnění pro přiřazení termínu.

en: Set Author to current user if autoset_post_author / autoset_page_author capability is assigned
cs_CZ: Nastavte autora na aktuálního uživatele, pokud je přiřazena schopnost autoset_post_author / autoset_page_author

en: Set Copy Permissions for specific Posts.
cs_CZ: Nastavit oprávnění pro kopírování pro konkrétní příspěvky.

en: Set Editing Permissions for specific Posts, Categories or Terms.
cs_CZ: Nastavit oprávnění pro úpravy pro konkrétní příspěvky, kategorie nebo termíny.

en: Set Editing permissions for specific Posts, Categories or Terms.
cs_CZ: Nastavit oprávnění pro úpravy pro konkrétní příspěvky, kategorie nebo termíny.

en: Set Permissions in Post or Term Editing Screen
cs_CZ: Nastavte oprávnění na obrazovce pro úpravu příspěvků nebo termínů

en: Set Revision Permissions for specific Posts, Categories or Terms.
cs_CZ: Nastavit oprávnění pro revize pro konkrétní příspěvky, kategorie nebo termíny.

en: Set Term Assignment Permissions.
cs_CZ: Nastavit oprávnění pro přiřazení termínů.

en: Set Term Management Permissions.
cs_CZ: Nastavit oprávnění pro správu termínů.

en: Set Viewing Permissions for specific Posts, Categories or Terms.
cs_CZ: Nastavit oprávnění pro zobrazení pro konkrétní příspěvky, kategorie nebo termíny.

en: Set Viewing permissions for specific Posts, Categories or Terms.
cs_CZ: Nastavit oprávnění pro zobrazení pro konkrétní příspěvky, kategorie nebo termíny.

en: Set membership expiration date
cs_CZ: Nastavit datum vypršení platnosti členství

en: Set to Blocked
cs_CZ: Nastavit na Blokováno

en: Set to Default
cs_CZ: Nastavit na Výchozí

en: Set to Enabled
cs_CZ: Nastavit na Povolené

en: Set up posts for existing users
cs_CZ: Nastavit příspěvky pro existující uživatele

en: Setting
cs_CZ: Nastavení

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Settings related to content editing permissions, provided by the %s module.
cs_CZ: Nastavení související s oprávněními pro úpravu obsahu, poskytované modulem %s.

en: Shop manager
cs_CZ: Správce obchodu

en: Show All
cs_CZ: Zobrazit vše

en: Show Groups
cs_CZ: Zobrazit skupiny

en: Show a "Read More" link that requires login
cs_CZ: Zobrazit odkaz „Přečíst více“, který vyžaduje přihlášení

en: Show a teaser message or login prompt for protected content. Available in PublishPress Permissions Pro.
cs_CZ: Zobrazte teaserovou zprávu nebo výzvu k přihlášení pro chráněný obsah. K dispozici v PublishPress Permissions Pro.

en: Show featured image
cs_CZ: Zobrazit hlavní obrázek

en: Show files uploaded by other users if they are attached to a post the user is allowed to edit.
cs_CZ: Zobrazit soubory nahrané jinými uživateli, pokud jsou připojeny k příspěvku, který uživatel může upravit.

en: Show files uploaded by others users if they are attached to a post the user is allowed to view.
cs_CZ: Zobrazit soubory nahrané jinými uživateli, pokud jsou připojeny k příspěvku, který uživatel může zobrazit.

en: Show list of Permissions Pro features and screencasts
cs_CZ: Zobrazit seznam funkcí a screencastů Permissions Pro

en: Show only the first
cs_CZ: Zobrazit pouze prvních

en: Show the first X characters of the post content
cs_CZ: Zobrazit prvních X znaků obsahu příspěvku

en: Show users all the files in the Media Library. Unchecking this box will hide media files that are uploaded by other users.
cs_CZ: Zobrazit uživatelům všechny soubory v knihovně médií. Zrušení zaškrtnutí tohoto políčka skryje mediální soubory, které byly nahrány jinými uživateli.

en: Single view only
cs_CZ: Pouze jednoduchý pohled

en: Sitemap filtering for restricted content
cs_CZ: Filtrace mapy stránek pro omezený obsah

en: Small Thumbnails Unfiltered
cs_CZ: Malé náhledy nefiltrované

en: Smart User Matching
cs_CZ: Inteligentní přiřazení uživatelů

en: Some term-limited editing configurations require this.
cs_CZ: Některé konfigurace úprav s časovým omezením to vyžadují.

en: Sort by:
cs_CZ: Třídit podle:

en: Specific Permissions
cs_CZ: Konkrétní oprávnění

en: Specific Permissions %1$s
cs_CZ: Specifická oprávnění %1$s

en: Specific Permissions %1$s(for this user)%2$s
cs_CZ: Specifická oprávnění %1$s(pro tohoto uživatele)%2$s

en: Specific Permissions %1$s(from primary role or %2$sgroup membership%3$s)%4$s
cs_CZ: Specifická oprávnění %1$s(z primární role nebo %2$sdružení skupiny%3$s)%4$s

en: Specific Permissions (from primary role or group membership)
cs_CZ: Specifická oprávnění (z primární role nebo členství ve skupině)

en: Specific Permissions assigned directly to the user
cs_CZ: Specifická oprávnění přiřazená přímo uživateli

en: Specific Permissions assigned to the user or one of their groups
cs_CZ: Specifická oprávnění přiřazená uživateli nebo jedné z jejich skupin

en: Specific Permissions updated.
cs_CZ: Specifická oprávnění aktualizována.

en: Specific Permissions: additions ('Enabled') are not applied, cannot be assigned
cs_CZ: Specifická oprávnění: dodatky ('Povoleno') nejsou použity, nemohou být přiřazeny

en: Specific Permissions: no restrictions ('Blocked') can be applied to custom-defined groups
cs_CZ: Specifická oprávnění: žádná omezení ('Zablokováno') nemohou být použita na vlastně definované skupiny

en: Specific Permissions: restrictions ('Blocked') take priority over additions ('Enabled')
cs_CZ: Specifická oprávnění: omezení ('Zablokováno') mají přednost před přídavky ('Povolené')

en: Standard Statuses
cs_CZ: Standardní stavy

en: Standard statuses
cs_CZ: Standardní stavy

en: Status
cs_CZ: Stav

en: Status-based editing capabilities
cs_CZ: Možnosti úprav založené na stavu

en: Status: Private
cs_CZ: Stav: Soukromý

en: Statuses
cs_CZ: Stavy

en: Stop users from editing files uploaded by other users unless they are attached to a post the user is allowed to edit.
cs_CZ: Zabránit uživatelům v úpravě souborů nahraných jinými uživateli, pokud nejsou připojeny k příspěvku, který uživatel může upravit.

en: Sub-%1$s Permissions are not separately listed.
cs_CZ: Oprávnění sub-%1$s nejsou uvedena samostatně.

en: Sub-%s:
cs_CZ: Pod-%s:

en: Sub-Sections
cs_CZ: Podsekce

en: Submit Changes
cs_CZ: Odeslat změny

en: Submit Changes to
cs_CZ: Odeslat změny na

en: Submit Revision
cs_CZ: Odeslat revizi

en: Submit Revision of
cs_CZ: Odeslat revizi

en: Submitted Revision
cs_CZ: Odeslaná Revize

en: Submitted Revision Editors
cs_CZ: Odeslaná Revize

en: Subscribers
cs_CZ: Odběratelé

en: Supported Plugin Integration
cs_CZ: Podporovaná integrace pluginů

en: Supports content-specific permissions for editing, term assignment and page parent selection. In combination with other modules, supports workflow statuses, PublishPress and PublishPress Revisions.
cs_CZ: Podporuje specifická oprávnění pro úpravy, přiřazení termínů a výběr rodiče stránky. V kombinaci s jinými moduly podporuje stavy pracovního toku, PublishPress a PublishPress Revisions.

en: Supports network (multisite) installs
cs_CZ: Podporuje instalace v síti (multisite)

en: Suppress "Private: " Caption
cs_CZ: Potlačit titulek "Soukromé: "

en: Synchronize User Posts
cs_CZ: Synchronizovat příspěvky uživatelů

en: Tag creation requires Tag edit capability
cs_CZ: Vytvoření štítku vyžaduje oprávnění k úpravě štítku

en: Target Post Type
cs_CZ: Cílový typ příspěvku

en: Target number of visible pages/terms, used for auto-determination of number of visible levels
cs_CZ: Cílový počet viditelných stránek/termínů, používaný pro automatické určování počtu viditelných úrovní

en: Taxonomies
cs_CZ: Taxonomie

en: Teaser
cs_CZ: Upoutávka

en: Teaser Application:
cs_CZ: Aplikace teaseru:

en: Teaser Message
cs_CZ: Teaser zpráva

en: Teaser Message Style Customization
cs_CZ: Přizpůsobení stylu zprávy teaseru

en: Teaser Message Style:
cs_CZ: Styl teaser zprávy:

en: Teaser Settings
cs_CZ: Nastavení náhledů

en: Teaser Settings for %s
cs_CZ: Nastavení teaseru pro %s

en: Teaser Text
cs_CZ: Text upoutávky

en: Teaser Text Configuration
cs_CZ: Konfigurace textu teaseru

en: Teaser Type
cs_CZ: Typ upoutávky

en: Teaser Type:
cs_CZ: Typ teaseru:

en: Teaser text
cs_CZ: Text náhledu

en: Template access controls
cs_CZ: Ovládání přístupu k šablonám

en: Template access restrictions
cs_CZ: Omezení přístupu k šablonám

en: Term
cs_CZ: Termín

en: Term Management
cs_CZ: Správa termínů

en: Term permission integration
cs_CZ: Integrace oprávnění termínů

en: Term-based filtering
cs_CZ: Filtrování podle termínů

en: Terms
cs_CZ: Termíny

en: Text Color:
cs_CZ: Barva textu:

en: The %s was saved, but you can no longer edit it.
cs_CZ: %s bylo uloženo, ale již ho nemůžete upravit.

en: The 'posts' capabilities in a WP role determine its function as a Pattern Role for supplemental assignment to Permission Groups. When you assign the 'Author' pattern role for Pages, edit_posts and edit_published_posts become edit_pages and edit_published_pages.
cs_CZ: Oprávnění 'příspěvků' v roli WP určují její funkci jako vzorovou roli pro doplňkové přiřazení k oprávňovacím skupinám. Když přiřadíte vzorovou roli 'Autor' pro Stránky, edit_posts a edit_published_posts se stávají edit_pages a edit_published_pages.

en: The Events Calendar
cs_CZ: Kalendář událostí

en: The Limited Editing Elements feature has been moved to %1$sCapabilities > Editor Features > Element IDs%2$s for better organization and enhanced functionality.
cs_CZ: Funkce Omezené prvky úprav byla přesunuta do %1$sSchopnosti > Funkce editoru > ID prvků%2$s pro lepší organizaci a vylepšenou funkčnost.

en: The Limited Editing Elements feature has been moved to the PublishPress Capabilities plugin. Please install %1$sPublishPress Capabilities%2$s to access this functionality.
cs_CZ: Funkce Omezené prvky úprav byla přesunuta do pluginu PublishPress Capabilities. Prosím, nainstalujte %1$sPublishPress Capabilities%2$s pro přístup k této funkčnosti.

en: The following capabilities are included in supplemental %s roles:
cs_CZ: Následující možnosti jsou zahrnuty v doplňkových %s rolích:

en: The following settings apply to users who are able to access the Media Library. Normally this requires the upload_files or edit_files capability.
cs_CZ: Následující nastavení se vztahují na uživatele, kteří mají přístup k Mediální knihovně. Normálně to vyžaduje schopnost upload_files nebo edit_files.

en: The following settings are currently overridden by the constant PP_MEDIA_LIB_UNFILTERED (defined in wp-config.php or some other file you maintain). Media Library access will not be altered by Permissions.
cs_CZ: Následující nastavení jsou aktuálně přepsána konstantou PP_MEDIA_LIB_UNFILTERED (definováno v wp-config.php nebo v jiném souboru, který spravujete). Přístup do knihovny médií nebude ovlivněn oprávněními.

en: The following would change from defaults to previously stored settings:
cs_CZ: Následující se změní z výchozích na dříve uložená nastavení:

en: The following would revert to default settings:
cs_CZ: Následující se vrátí k výchozím nastavením:

en: The requested modification was processed, but you can no longer edit the post.
cs_CZ: Požadovaná úprava byla zpracována, ale již nemůžete příspěvek upravit.

en: There are no valid groups selected for deletion.
cs_CZ: Nebyly vybrány žádné platné skupiny k odstranění.

en: These optional settings customize how PublishPress Permissions applies extra roles. Your existing WP Role Definitions can be applied in two different ways:
cs_CZ: Tyto volitelné nastavení přizpůsobují, jak PublishPress Permissions aplikuje dodatečné role. Vaše existující definice rolí WP mohou být aplikovány dvěma různými způsoby:

en: This %s
cs_CZ: Toto %s

en: This Permission is redundant due to a corresponding Limitation.
cs_CZ: Toto oprávnění je nadbytečné kvůli odpovídajícímu omezení.

en: This Section
cs_CZ: Tato Sekce

en: This causes unique capabilities to be required for editing each post type.
cs_CZ: To vyžaduje jedinečná oprávnění pro úpravu každého typu příspěvku.

en: This feature allows you to restrict access to Media Library files when they are accessed via WordPress. To restrict viewing of files when they are visited directly via the URL, use the "File Access" feature.
cs_CZ: Tato funkce vám umožňuje omezit přístup k souborům v Knihovně médií, když jsou přístupné přes WordPress. Chcete-li omezit zobrazení souborů, když jsou navštěvovány přímo přes URL, použijte funkci "Přístup k souborům".

en: This feature has been moved to PublishPress Capabilities > Editor Features > Element IDs. Please use the Capabilities plugin for better organization and enhanced functionality.
cs_CZ: Tato funkce byla přesunuta do PublishPress Capabilities > Editor Features > Element IDs. Prosím, použijte plugin Capabilities pro lepší organizaci a vylepšenou funkčnost.

en: This feature is available in PublishPress Permissions PRO
cs_CZ: Tato funkce je k dispozici v PublishPress Permissions PRO

en: This field is required.
cs_CZ: Toto pole je povinné.

en: This group name is already registered. Please choose another one.
cs_CZ: Tento název skupiny je již registrován. Prosím, vyberte jiný.

en: This is a PRO feature
cs_CZ: Toto je funkce PRO

en: This is a custom login page
cs_CZ: Toto je vlastní přihlašovací stránka

en: This is how the teaser message will appear on your site. Changes update in real-time.
cs_CZ: Takto se zpráva upoutávky zobrazí na vašem webu. Změny se aktualizují v reálném čase.

en: This message will be displayed in a styled notice box above the teaser content for users who are not logged in.
cs_CZ: Tato zpráva bude zobrazena ve stylizované informační krabičce nad obsahem upoutávky pro uživatele, kteří nejsou přihlášeni.

en: This message will be displayed in a styled notice box below the excerpt teaser content for users who are not logged in.
cs_CZ: Tato zpráva bude zobrazena ve stylizované informační krabičce pod obsahem úryvku pro uživatele, kteří nejsou přihlášeni.

en: This message will be displayed in a styled notice box below the truncated content teaser for users who are not logged in.
cs_CZ: Tato zpráva bude zobrazena ve stylizované informační krabičce pod zkráceným obsahem upoutávky pro uživatele, kteří nejsou přihlášeni.

en: This user is not a member of any custom Permission Groups.
cs_CZ: Tento uživatel není členem žádných vlastních skupin oprávnění.

en: This version of %1$s cannot work with your current %2$s version. Please upgrade it to %3$s or later.
cs_CZ: Tato verze %1$s nemůže fungovat s vaší aktuální verzí %2$s. Prosím, aktualizujte ji na %3$s nebo novější.

en: Time-limit access customizations by delaying or expiring Permission Group membership.
cs_CZ: Přizpůsobení časového omezení přístupu zpožděním nebo vypršením členství v skupině oprávnění.

en: Time-limited Membership
cs_CZ: Časově omezené členství

en: Title Only
cs_CZ: Pouze název

en: Title:
cs_CZ: Název:

en: To assign forum-specific Permissions for bbPress, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the Compatibility Pack feature.
cs_CZ: Pro přiřazení oprávnění specifických pro fórum pro bbPress, %1$saktualizujte na Permissions Pro%2$s a aktivujte funkci Kompatibilní balíček.

en: To assign forum-specific Permissions for bbPress, activate the Compatibility Pack feature.
cs_CZ: Pro přiřazení oprávnění specifických pro fórum pro bbPress aktivujte funkci Kompatibilní balíček.

en: To assign page-specific Permissions for editing, parent selection or term assignment, enable the Editing Permissions feature.
cs_CZ: Pro přiřazení oprávnění specifických pro stránku pro úpravy, výběr rodičů nebo přiřazení termínů aktivujte funkci Oprávnění pro úpravy.

en: To assign page-specific PublishPress Revision permissions, enable the Editing Permissions feature.
cs_CZ: Pro přiřazení oprávnění PublishPress Revision specifických pro stránku aktivujte funkci Oprávnění pro úpravy.

en: To assign roles for bbPress forums, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the Compatibility Pack feature.
cs_CZ: Pro přiřazení rolí pro fóra bbPress, %1$saktualizujte na Permissions Pro%2$s a aktivujte funkci Kompatibilní balíček.

en: To assign roles for bbPress forums, activate the Compatibility Pack feature.
cs_CZ: Pro přiřazení rolí pro fóra bbPress aktivujte funkci Kompatibilní balíček.

en: To block direct URL access to attachments of unreadable posts, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the File Access feature.
cs_CZ: Chcete-li zablokovat přímý URL přístup k přílohám nečitelných příspěvků, %1$supgradujte na Permissions Pro%2$s a aktivujte funkci Přístup k souborům.

en: To block direct URL access to attachments of unreadable posts, activate the File Access feature.
cs_CZ: Chcete-li zablokovat přímý URL přístup k přílohám nečitelných příspěvků, aktivujte funkci Přístup k souborům.

en: To block direct access to unreadable files, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the File Access feature.
cs_CZ: Chcete-li zablokovat přímý přístup k nečitelným souborům, %1$supgradujte na Permissions Pro%2$s a aktivujte funkci Přístup k souborům.

en: To block direct access to unreadable files, activate the File Access feature.
cs_CZ: Chcete-li zablokovat přímý přístup k nečitelným souborům, aktivujte funkci Přístup k souborům.

en: To control how Extra Roles are applied, see %1$sRole Usage%2$s.
cs_CZ: Pro kontrolu, jak jsou Extra Role aplikovány, viz %1$sPoužití rolí%2$s.

en: To customize bbPress forum permissions, activate the Compatibility Pack feature.
cs_CZ: Chcete-li přizpůsobit oprávnění fóra bbPress, aktivujte funkci Kompatibilitní balíček.

en: To customize bbPress forum permissions, activate your Permissions Pro license key.
cs_CZ: Chcete-li přizpůsobit oprávnění fóra bbPress, aktivujte svůj licenční klíč Permissions Pro.

en: To customize editing permissions, enable the Editing Permissions feature.
cs_CZ: Pro přizpůsobení oprávnění pro úpravy povolte funkci Oprávnění pro úpravy.

en: To customize publication workflow, %1$sinstall PublishPress Statuses%2$s.
cs_CZ: Pro přizpůsobení pracovního postupu publikace, %1$sinstalujte PublishPress Statuses%2$s.

en: To force the value of one or more settings network-wide, <strong>copy</strong> the following code into your theme's <strong>functions.php</strong> file (or some other file which is always executed and not auto-updated) and modify as desired:
cs_CZ: Chcete-li vynutit hodnotu jednoho nebo více nastavení v celé síti, <strong>zkopírujte</strong> následující kód do souboru <strong>functions.php</strong> vašeho motivu (nebo do jiného souboru, který je vždy vykonáván a není automaticky aktualizován) a upravte podle potřeby:

en: To modify one or more default settings network-wide, <strong>copy</strong> the following code into your theme's <strong>functions.php</strong> file (or some other file which is always executed and not auto-updated) and modify as desired:
cs_CZ: Chcete-li upravit jedno nebo více výchozích nastavení v celé síti, <strong>zkopírujte</strong> následující kód do souboru <strong>functions.php</strong> vašeho motivu (nebo do jiného souboru, který je vždy vykonáván a není automaticky aktualizován) a upravte podle potřeby:

en: To read the full content, please log in to this site.
cs_CZ: Pro přečtení celého obsahu se prosím přihlaste na tento web.

en: To save memory on front end access, don't register any filters related to content editing
cs_CZ: Aby se ušetřila paměť při přístupu na front-endu, neregistrujte žádné filtry související s úpravou obsahu

en: Top
cs_CZ: Nahoře

en: Topic creation restrictions
cs_CZ: Omezení vytváření témat

en: Translator
cs_CZ: Překladatel

en: Treat media attached to unregistered post types as unattached, to avoid improper and confusing filtering
cs_CZ: Považujte média připojená k nezaregistrovaným typům příspěvků za nepřipojená, abyste se vyhnuli nesprávnému a matoucímu filtrování

en: Type
cs_CZ: Typ

en: Type-specific Extra Roles grant all capabilities in Pattern Role
cs_CZ: Specifické extra role poskytují všechna oprávnění v roli vzoru

en: Type-specific and/or status-specific equivalents of the following capabilities are included in supplemental %s roles:
cs_CZ: Typově specifické a/nebo stavově specifické ekvivalenty následujících oprávnění jsou zahrnuty v doplňkových %s rolích:

en: Unblocked
cs_CZ: Odkblokováno

en: Universal Permissions
cs_CZ: Univerzální oprávnění

en: Unlock %s integration to enhance your revisions solution.
cs_CZ: Odemkněte integraci %s pro vylepšení vašeho řešení revizí.

en: Unlock Permissions > Settings > Core > Admin Back End > 'Hide non-editable posts'
cs_CZ: Odemkněte Oprávnění > Nastavení > Základní > Administrativní rozhraní > 'Skrýt needitovatelné příspěvky'

en: Unlock Pro Integrations
cs_CZ: Odemknout Pro integrace

en: Unlock advanced user synchronization features
cs_CZ: Odemknout pokročilé funkce synchronizace uživatelů

en: Unmodified from WordPress default behavior. To enable filtering, remove constant definition PP_ADMIN_READONLY_LISTABLE.
cs_CZ: Nemodifikováno od výchozího chování WordPressu. Chcete-li povolit filtrování, odstraňte konstantní definici PP_ADMIN_READONLY_LISTABLE.

en: Update Permissions
cs_CZ: Aktualizovat oprávnění

en: Upgrade to PRO
cs_CZ: Přejít na PRO

en: Upgrade to Permissions Pro
cs_CZ: Upravit na Permissions Pro

en: Upgrade to Pro
cs_CZ: Upravit na Pro

en: Upgrade to Pro and get advanced file access control with all these features and more.
cs_CZ: Přejděte na Pro a získejte pokročilé řízení přístupu k souborům se všemi těmito funkcemi a dalšími.

en: Upgrade to Pro and get advanced membership management with circles, time-limited memberships, and more.
cs_CZ: Přepněte na Pro a získejte pokročilé řízení členství s kruhy, časově omezenými členstvími a dalšími funkcemi.

en: Upgrade to Pro and get advanced user post generation with all these features and more.
cs_CZ: Přepněte na Pro a získejte pokročilé generování příspěvků uživatelů se všemi těmito funkcemi a dalšími.

en: Upgrade to Pro to automatically generate posts for users
cs_CZ: Přejděte na Pro pro automatické generování příspěvků pro uživatele

en: Upgrade to Pro to enable this integration
cs_CZ: Přejděte na verzi Pro, abyste aktivovali tuto integraci

en: Upgrade to Pro to limit access based on post author relationships
cs_CZ: Přejděte na Pro pro omezení přístupu na základě vztahů autorů příspěvků

en: Upgrade to Pro to unlock advanced file protection capabilities
cs_CZ: Přejděte na Pro a odemkněte pokročilé možnosti ochrany souborů

en: Upgrade to Pro to unlock bulk page creation features
cs_CZ: Přejděte na Pro pro odemknutí funkcí hromadného vytváření stránek

en: Upgrade to Pro to unlock seamless integration.
cs_CZ: Přejděte na Pro a odemkněte bezproblémovou integraci.

en: Upgrade to the Pro version for optimal compatibility and prompt, professional support.
cs_CZ: Přejděte na verzi Pro pro optimální kompatibilitu a rychlou, profesionální podporu.

en: Usage
cs_CZ: Použití

en: Use %s for post URL
cs_CZ: Použijte %s pro URL příspěvku

en: Use Custom Teaser Message Style
cs_CZ: Použít vlastní styl zprávy teaser

en: Use Default Teaser Message Style
cs_CZ: Použít výchozí styl zprávy teaser

en: Use Excerpt as teaser text
cs_CZ: Použijte úryvek jako text náhledu

en: Use Excerpt or pre-More as teaser text
cs_CZ: Použijte úryvek nebo před- více jako text náhledu

en: Use Excerpt, pre-More or First X Characters as teaser text
cs_CZ: Použijte úryvek, před- více nebo prvních X znaků jako text náhledu

en: Use any Role or Permission Group
cs_CZ: Použít jakoukoli roli nebo skupinu oprávnění

en: Use configured teaser text to replace or supplement content
cs_CZ: Použijte konfigurovaný text teaseru k nahrazení nebo doplnění obsahu

en: Use content before Read More link as teaser text
cs_CZ: Použijte obsah před odkazem Přečíst více jako text náhledu

en: Use display name for search results instead of user_login
cs_CZ: Použít zobrazené jméno pro výsledky vyhledávání místo user_login

en: Use excerpt or content before More tag
cs_CZ: Použijte úryvek nebo obsah před tagem More

en: Use excerpt or first X characters of content
cs_CZ: Použijte úryvek nebo prvních X znaků obsahu

en: Use first X characters of content as teaser text
cs_CZ: Použijte prvních X znaků obsahu jako text teaseru

en: Use modern tabbed metabox interface
cs_CZ: Použít moderní rozhraní s kartami

en: Use the post excerpt as teaser content
cs_CZ: Použijte úryvek příspěvku jako obsah teaseru

en: User
cs_CZ: Uživatel

en: User Application:
cs_CZ: Uživatelská aplikace:

en: User Groups
cs_CZ: Uživatelské skupiny

en: User ID:
cs_CZ: ID uživatele:

en: User Management
cs_CZ: Správa uživatelů

en: User Posts
cs_CZ: Uživatelské příspěvky

en: User Posts Synchronization
cs_CZ: Synchronizace příspěvků uživatelů

en: User Roles %1$s
cs_CZ: Uživatelské role %1$s

en: User Search: Filter by WP role
cs_CZ: Hledání uživatelů: Filtrovat podle WP role

en: User editing capabilities apply for
cs_CZ: Oprávnění pro úpravy uživatelů platí pro

en: User field to search by default
cs_CZ: Uživatelské pole pro výchozí vyhledávání

en: User meta fields selectable for search (comma-separated)
cs_CZ: Uživatelská meta pole, která lze vybrat pro vyhledávání (oddělená čárkami)

en: User meta fields which should be treated as boolean (comma-separated)
cs_CZ: Uživatelská meta pole, která by měla být považována za boolean (oddělená čárkami)

en: User meta fields which should be treated as numeric (comma-separated)
cs_CZ: Uživatelská meta pole, která by měla být považována za číselná (oddělená čárkami)

en: Username
cs_CZ: Uživatelské jméno

en: Users
cs_CZ: Uživatelé

en: Users can always edit their own files
cs_CZ: Uživatelé mohou vždy upravovat své vlastní soubory

en: Users to notify when revisions are submitted
cs_CZ: Uživatelé, které je třeba informovat, když jsou odeslány revize

en: Users to notify when scheduled revisions are published
cs_CZ: Uživatelé, které je třeba informovat, když jsou publikovány naplánované revize

en: Users who have custom editing permissions for an attachment can also delete it
cs_CZ: Uživatelé, kteří mají vlastní oprávnění pro úpravu přílohy, ji mohou také smazat

en: Users who have specific editing permissions for a post or attachment can also delete it
cs_CZ: Uživatelé, kteří mají specifická oprávnění pro úpravu příspěvku nebo přílohy, jej mohou také smazat

en: Using group membership to block access is not recommended. Consider reducing the user's role capabilities and using group membership to add access.
cs_CZ: Používání členství ve skupině k blokování přístupu se nedoporučuje. Zvažte snížení schopností uživatele a použití členství ve skupině pro přidání přístupu.

en: Version
cs_CZ: Verze

en: Version info was refreshed.
cs_CZ: Informace o verzi byly aktualizovány.

en: View
cs_CZ: Zobrazit

en: View Custom Groups on the Permissions screen. Also allows access to the editing screen for Custom Groups.
cs_CZ: Zobrazit vlastní skupiny na obrazovce oprávnění. Také umožňuje přístup k editační obrazovce pro vlastní skupiny.

en: View Full Profile
cs_CZ: Zobrazit úplný profil

en: View Knowledge Base
cs_CZ: Zobrazit znalostní bázi

en: View currently stored user permissions:
cs_CZ: Zobrazit aktuálně uložená oprávnění uživatele:

en: Viewing
cs_CZ: Zobrazení

en: Visibility Circles and Editorial Circles block access to content not authored by other group members.
cs_CZ: Viditelnostní kruhy a redakční kruhy blokují přístup k obsahu, který nenapsali ostatní členové skupiny.

en: Visibility Circles and Editorial Circles block access to content not authored by other group members. Any WP Role, BuddyPress Group or custom Group can be marked as a Circle for specified post types.
cs_CZ: Viditelnostní kruhy a redakční kruhy blokují přístup k obsahu, který nenapsali ostatní členové skupiny. Jakákoli WP role, skupina BuddyPress nebo vlastní skupina může být označena jako kruh pro určené typy příspěvků.

en: Warning: Content hidden by these Permissions will be displayed if PP is deactivated. Consider setting a private Visibility on Edit Post screen instead.
cs_CZ: Upozornění: Obsah skrytý těmito oprávněními bude zobrazen, pokud bude PP deaktivováno. Zvažte nastavení soukromé viditelnosti na obrazovce Úprava příspěvku místo toho.

en: When Teaser is applied with Redirect enabled, append original url as redirect_to argument
cs_CZ: Pokud je Teaser aplikován s povoleným přesměrováním, přidejte původní URL jako argument redirect_to

en: When file access is blocked, do not set the WP_Query 404 / 403 property
cs_CZ: Když je přístup k souboru zablokován, nenastavujte vlastnost WP_Query 404 / 403

en: When saving a post, if the default term is not selectable, substitute first available.
cs_CZ: Při ukládání příspěvku, pokud není výchozí termín výběrový, nahraďte prvním dostupným.

en: When synchronizing role metagroups to currently defined WP roles, don't delete groups for previously defined WP roles.
cs_CZ: Při synchronizaci metaskupin rolí s aktuálně definovanými rolí WP nemažte skupiny pro dříve definované role WP.

en: Widget-level permission controls
cs_CZ: Ovládání oprávnění na úrovni widgetu

en: With Direct Assignment, capabilities are applied without modification.
cs_CZ: Při přímém přiřazení se schopnosti aplikují bez modifikace.

en: Within the async-upload.php script, filter author's retrieval of the attachment they just uploaded
cs_CZ: Ve skriptu async-upload.php filtrujte získávání autora přílohy, kterou právě nahrál

en: WordPress Role
cs_CZ: Role WordPressu

en: WordPress Roles
cs_CZ: Role WordPressu

en: WordPress Version: %s
cs_CZ: Verze WordPress: %s

en: WordPress default. Show "Page not found" screen
cs_CZ: Výchozí WordPress. Zobrazit obrazovku "Stránka nenalezena"

en: Work around database setup warnings (at plugin activation) on some servers
cs_CZ: Obejít varování při nastavení databáze (při aktivaci pluginu) na některých serverech

en: Workflow
cs_CZ: Pracovní tok

en: Workflow-specific access controls
cs_CZ: Přístupové kontroly specifické pro pracovní postup

en: Working Copy
cs_CZ: Pracovní kopie

en: Working Copy of
cs_CZ: Pracovní kopie

en: You are not allowed to create new %s
cs_CZ: Nemáte oprávnění vytvářet nové %s

en: You are not permitted to do that.
cs_CZ: Nemáte povolení to udělat.

en: You are not permitted to manage menu locations
cs_CZ: Nemáte oprávnění spravovat umístění menu

en: You can add Permissions capabilities to a role using the %1$s plugin.
cs_CZ: Můžete přidat možnosti oprávnění k roli pomocí pluginu %1$s.

en: You can adjust some Permissions behavior by %1$s adding capabilities to a WordPress role%2$s.
cs_CZ: Některé chování oprávnění můžete upravit %1$s přidáním schopností k roli WordPressu %2$s.

en: You can now set individual permissions for
cs_CZ: Nyní můžete nastavit jednotlivá oprávnění pro

en: You can&#8217;t delete that group.
cs_CZ: Tuto skupinu nemůžete smazat.

en: You do not have permission to create new Navigation Menus
cs_CZ: Nemáte oprávnění vytvářet nová Navigační menu

en: You do not have permission to delete that Navigation Menu.
cs_CZ: Nemáte oprávnění smazat toto Navigační menu.

en: You do not have permission to delete the menu item "%1$s"
cs_CZ: Nemáte oprávnění smazat položku menu "%1$s"

en: You do not have permission to edit the menu item "%1$s"
cs_CZ: Nemáte oprávnění upravit položku menu "%1$s"

en: You do not have permission to move the menu item "%1$s"
cs_CZ: Nemáte oprávnění přesunout položku menu "%1$s"

en: You do not have permission to select that Parent
cs_CZ: Nemáte oprávnění vybrat toho rodiče

en: You do not have permission to update that Navigation Menu
cs_CZ: Nemáte oprávnění aktualizovat toto Navigační menu

en: You have specified this group for deletion: | You have specified these groups for deletion:
cs_CZ[0]: Označili jste tuto skupinu k odstranění:
cs_CZ[1]: Označili jste tyto skupiny k odstranění:

en: You're using PublishPress Permissions Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
cs_CZ: Používáte PublishPress Permissions Free. Pro verze má více funkcí a podporu. %sPřepněte na Pro%s

en: Your license key has expired. For updates to PublishPress Permissions Pro and priority support, %splease renew%s.
cs_CZ: Váš licenční klíč vypršel. Pro aktualizace na PublishPress Permissions Pro a prioritní podporu, %sprosím obnovte%s.

en: Your presspermit.com key has expired, but a <a href="%s">PublishPress renewal</a> discount may be available.
cs_CZ: Váš klíč presspermit.com vypršel, ale může být k dispozici sleva na <a href="%s">obnovení PublishPress</a>.

en: access denied
cs_CZ: přístup odepřen

en: any user
cs_CZ: jakéhokoli uživatele

en: bbPress Forums
cs_CZ: bbPress fóra

en: characters
cs_CZ: znaků

en: characters (leave empty for full excerpt)
cs_CZ: znaků (nechte prázdné pro celý úryvek)

en: close
cs_CZ: zavřít

[ctx: count]
en: Extra Roles
cs_CZ: Další role

[ctx: count]
en: Specific Permissions
cs_CZ: Specifická oprávnění

[ctx: count]
en: Users
cs_CZ: Uživatelé

en: current (%d):
cs_CZ: aktuální (%d):

en: edit
cs_CZ: upravit

en: edit group
cs_CZ: upravit skupinu

en: edit group permissions
cs_CZ: upravit oprávnění skupiny

en: edit user permissions
cs_CZ: upravit oprávnění uživatele

en: eligible (%d):
cs_CZ: způsobilé (%d):

en: enable custom permissions for %s
cs_CZ: povolit vlastní oprávnění pro %s

en: enter post ID/slug
cs_CZ: zadejte ID/slug příspěvku

en: equal or lower role levels
cs_CZ: rovné nebo nižší úrovně rolí

en: for item
cs_CZ: pro položku

[ctx: groups per page (screen options)]
en: Groups
cs_CZ: Skupiny

en: item
cs_CZ: položka

en: item(s)
cs_CZ: položka(e)

en: items
cs_CZ: položky

en: lower role levels
cs_CZ: nižší úrovně rolí

en: make each selected user the author of a new page
cs_CZ: udělej každého vybraného uživatele autorem nové stránky

en: no Page Parent filter
cs_CZ: žádný filtr rodičovské stránky

en: no supplemental assignment
cs_CZ: žádné doplňkové přiřazení

en: note: Plugin settings and configuration data will be deleted, but only after the last copy of Permissions / Permissions Pro is deleted.
cs_CZ: poznámka: Nastavení pluginu a konfigurační data budou smazána, ale pouze po smazání poslední kopie Oprávnění / Oprávnění Pro.

en: objects
cs_CZ: objekty

en: pattern page sets parent and default content for author page
cs_CZ: šablona stránky nastavuje rodiče a výchozí obsah pro stránku autora

en: pattern post sets default content and categories for author post
cs_CZ: šablona příspěvku nastavuje výchozí obsah a kategorie pro příspěvek autora

en: pattern post sets parent, default content and template for author page
cs_CZ: šablona příspěvku nastavuje rodiče, výchozí obsah a šablonu pro stránku autora

en: patterned on&hellip;
cs_CZ: podle&hellip;

en: patterned on...
cs_CZ: podle...

en: post content
cs_CZ: obsah příspěvku

en: post title
cs_CZ: název příspěvku

en: select other
cs_CZ: vybrat jiného

en: select...
cs_CZ: vybrat...

en: selected
cs_CZ: vybráno

en: settings
cs_CZ: nastavení

en: sub-%1$s of this %2$s
cs_CZ: sub-%1$s této %2$s

en: supported tags are [username] and [userid]
cs_CZ: podporované značky jsou [username] a [userid]

en: this %1$s
cs_CZ: tato %1$s

en: this %1$s and its sub-%2$s
cs_CZ: tato %1$s a její sub-%2$s

en: unpublished
cs_CZ: nepublikováno

[ctx: user]
en: &lt; Unselect
cs_CZ: &lt; Zrušit výběr

[ctx: user]
en: Select &gt;
cs_CZ: Vybrat &gt;

en: view / edit group
cs_CZ: zobrazit / upravit skupinu

en: 🔓 Unlock %s
cs_CZ: 🔓 Odemknout %s
