WordPress.org Plugin - en to sr translation catalogue (590 entries)

en:  and
sr:  и

en: %d day | %d d
sr[0]: %d дан

en: %d hour | %d h
sr[0]: %d сат

en: %d hours
sr: %d сати

en: %s day | %s days
sr[0]: %s дан
sr[1]: %s дана
sr[2]: %s дана

en: %s hour | %s hours
sr[0]: %s сат
sr[1]: %s сата
sr[2]: %s сати

en: %s min | %s mins
sr[0]: %s минут
sr[1]: %s минута
sr[2]: %s минута

en: , and
sr:  и

en: - Select -
sr: - Изабери -

en: 1 Star
sr: 1 звездица

en: 2 Stars
sr: 2 звездице

en: 3 Stars
sr: 3 звездице

en: 4 Stars
sr: 4 звездице

en: 5 Stars
sr: 5 звездица

en: <code>%s</code> HTML tag removed as it is not allowed
sr: <code>%s</code> HTML ознака је уклоњена зато што није дозвољена

en: <p>invalid language specified in short code</p>
sr: <p>неисправан језик је наведен у кратком коду</p>

en: <p>the parameter id is missing</p>
sr: <p>недостаје параметар id</p>

en: <p>the parameter lang is invalid</p>
sr: <p>параметар lang није исправан</p>

en: <p>unsupported values in short code</p>
sr: <p>неподржане вредности у кратком коду</p>

en: A valid URL was not provided.
sr: Исправан URL није достављен.

en: A-Z
sr: А-Ш

en: Access denied
sr: Приступ је одбијен

en: Account Details
sr: Детаљи налога

en: Actions
sr: Радње

en: Activate
sr: Укључи

en: Add
sr: Додај

en: Add a new service
sr: Додај нову услугу

en: Address
sr: Адреса

en: Address 1
sr: Адреса 1

en: Address 2
sr: Адреса 2

en: Administrator
sr: Управник

en: Align
sr: Поравнај

en: Alignment
sr: Поравнање

en: All
sr: Сви

en: All Polls
sr: Сва гласања

en: All Ratings
sr: Све оцене

en: All Time
sr: Сво време

en: Alternate text:
sr: Резервни текст:

en: Aluminum
sr: Алуминијум

en: Aluminum Medium
sr: Алуминијум средње величине

en: Aluminum Narrow
sr: Алуминијум узак

en: Aluminum Wide
sr: Алуминијум широк

en: An error occurred creating your new sharing service - please check you gave valid details.
sr: Десила се грешка са прављењем ваше нове услуге дељења - молимо вас да проверите да ли сте дали исправне детаље.

en: Andorra
sr: Андора

en: Anguilla
sr: Ангила

en: Answer
sr: Одговор

en: Answer Check
sr: Одабир одговора

en: Answer Group
sr: Група одговора

en: Answers
sr: Одговори

en: Antarctica
sr: Антарктик

en: Approve
sr: Прихвати

en: Apr_April_abbreviation
sr: апр

en: April
sr: април

en: Are you sure you want to delete this user?
sr: Да ли сигурно желите да обришете овог корисника?

en: Area
sr: Област

en: Argentina
sr: Аргентина

en: Aruba
sr: Аруба

en: Ascending
sr: Растући

en: Audio
sr: Звучни записи

en: Aug_August_abbreviation
sr: авг

en: August
sr: август

en: Australia
sr: Аустралија

en: Available Services
sr: Доступне услуге

en: Average
sr: Просечно

en: Average Rating
sr: Просечна оцена

en: Background
sr: Позадина

en: Background Color
sr: Боја позадине

en: Bahrain
sr: Бахреин

en: Banner
sr: Банер

en: Barbados
sr: Барбадос

en: Belize
sr: Белиз

en: Bermuda
sr: Бермуда

en: Blog
sr: Блог

en: Blue
sr: Плава

en: Bold
sr: Подебљано

en: Border
sr: Ивица

en: Bottom
sr: Дно

en: Cancel
sr: Одустани

en: Cannot determine any url
sr: Није могуће одредити било који url

en: Cape Verde
sr: Кејп_Верде

en: Caption:
sr: Натпис:

en: Center
sr: Центрирано

en: Change
sr: Промени

en: Chart stats by
sr: Статистике на дијаграму по

en: City
sr: Град

en: Click to Digg this post
sr: Притисните да бисте гласали на Дигу за овај чланак

en: Click to Press This!
sr: Притисните за Објави ово!

en: Click to email this to a friend
sr: Притисните да бисте послали ово пријатељу е-поштом

en: Click to print
sr: Притисните за штампање

en: Click to share
sr: Притисните да бисте поделили

en: Click to share on LinkedIn
sr: Притисните да бисте поделили на Линкедину

en: Click to share on Reddit
sr: Притисните да бисте поделили на Редиту

en: Click to share on StumbleUpon
sr: Притисните да бисте поделили на Стамблапону

en: Click to share on Twitter
sr: Притисните да бисте поделили на Твитеру

en: Close
sr: Затвори

en: Closed
sr: Затворено

en: Color
sr: Боја

en: Comments
sr: Коментари

en: Configure
sr: Подеси

en: Confirm
sr: Потврди

en: Confirm Password
sr: Потврдите лозинку

en: Congratulations!
sr: Честитамо!

en: Continue
sr: Настави

en: Copy
sr: Умножи

en: Costa Rica
sr: Костарика

en: Could not shorten url. Please try again later or use an other service parameter.
sr: Није могуће скратити url. Молимо вас да покушате касније или да користите други параметар услуге.

en: Country
sr: Држава

en: Custom
sr: Прилагођено

en: Custom Styles
sr: Прилагођени стилови

en: Customize
sr: Прилагоди

en: Dashboard
sr: Контролна табла

en: Date
sr: Датум

en: Date/Time
sr: Датуму/времену

en: Deactivate
sr: Искључи

en: Dec_December_abbreviation
sr: дец

en: December
sr: децембар

en: Default
sr: Подразумевано

en: Delete
sr: Обриши

en: Deleted
sr: Обрисано

en: Descending
sr: Опадајући

en: Digg
sr: Диг

en: Disable
sr: Онемогући

en: Dismiss
sr: Одбацити

en: Display an image in your sidebar
sr: Прикажите слику у својој бочној траци

en: Djibouti
sr: Џибути

en: Domain Mapping
sr: Пресликавање домена

en: Dominica
sr: Доминика

en: Done
sr: Обављено

en: Down
sr: Доле

en: Drag and drop available services here
sr: Повуците и пустите доступне услуге овде

en: Drag and drop the services you'd like to enable into the box below.
sr: Повуците и пустите услуге које желите да омогућите у кутију испод.

en: Edit
sr: Уреди

en: Edit My Profile
sr: Уреди мој профил

en: El Salvador
sr: Ел_Салвадор

en: Email
sr: Е-пошта

en: Email Address
sr: Адреса е-поште

en: Email Subscriptions
sr: Пријаве преко е-поште

en: Email check failed, please try again
sr: Провера е-поште није успела, молимо вас да покушате поново

en: Email:
sr: Е-пошта:

en: Embed
sr: Угњежђивање

en: Enable
sr: Омогући

en: Enabled Services
sr: Омогућене услуге

en: English
sr: Енглески

en: Enter the URL of a 16x16px icon you want to use for this service.
sr: Унесите URL иконице величине 16x16px коју желите да користите за ову услугу.

en: Error
sr: Грешка

en: Error: Please make sure the Twitter account is <a href="%s">public</a>.
sr: Грешка: молимо вас да прво ваш Твитер налог буде <a href="%s">јаван</a>.

en: Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.
sr: Грешка: Твитер није одговорио. Молимо вас да сачекате неколико минута и да освежите ову страницу.

en: Europe
sr: Европа

en: Expires:
sr: Истиче:

en: Export
sr: Извоз

en: F jS, Y
sr: j. F Y.

en: F_Friday_initial
sr: П

en: Facebook
sr: Фејсбук

en: Features
sr: Особине

en: Feb_February_abbreviation
sr: феб

en: February
sr: фебруар

en: Feed for all posts filed under %s
sr: RSS довод за све чланке написане под категоријом %s

en: Feed(s) to Display:
sr: Довод(и) за приказивање:

en: Feedback
sr: Подршка

en: Fiji
sr: Фиџи

en: Filter
sr: Филтрирај

en: First Name
sr: Име

en: Fixed
sr: Учвршћење

en: Font
sr: Словни лик

en: Font Size
sr: Величина словног лика

en: Forgot your password?
sr: Заборавили сте лозинку?

en: Format:
sr: Облик:

en: Free
sr: Бесплатно

en: Fri
sr: Пет

en: Friday
sr: петак

en: General
sr: Опште

en: Gibraltar
sr: Гибралтар

en: Go
sr: Иди

en: Google +1
sr: Гугл +1

en: Gravatar Hovercards
sr: Граватарове картице на преласку

en: Green
sr: зелена

en: Grenada
sr: Гренада

en: Grey
sr: Сива

en: Guadeloupe
sr: Гвадалупе

en: Guam
sr: Гуам

en: Guatemala
sr: Гватемала

en: Guyana
sr: Гвајана

en: Hand
sr: Рука

en: Height
sr: Висина

en: Height:
sr: Висина:

en: Help
sr: Помоћ

en: Hide all results
sr: Сакриј све резултате

en: Hide replies
sr: Сакриј одговоре

en: Hong Kong
sr: Хонгконг

en: Icon
sr: Иконица

en: Icon + text
sr: Иконица + текст

en: Icon URL
sr: URL иконице

en: Icon only
sr: Само иконица

en: If empty, we will attempt to determine the image size.
sr: Уколико је празно, ми ћемо покушати да одредимо величину слике.

en: Ignore all
sr: Занемари све

en: Image
sr: Слика

en: Image Alignment:
sr: Поравнање слике:

en: Image Color:
sr: Боја слике:

en: Image Link
sr: Веза са слике

en: Image Position
sr: Место слике

en: Image Repeat
sr: Понављање слике

en: Image Settings:
sr: Подешавања слике:

en: Image Size:
sr: Величина слике:

en: Image URL
sr: URL слике

en: Image URL:
sr: URL слике:

en: Image title:
sr: Наслов слике:

en: Include retweets
sr: Укључи ре-цвркуте

en: Information
sr: Подаци

en: Insert
sr: Убаци

en: Invalid Videolog identifier
sr: Неисправан Videolog идентификатор

en: Invalid file type
sr: Неисправна врста датотеке

en: Italic
sr: Искошено

en: Jamaica
sr: Јамајка

en: Jan_January_abbreviation
sr: јан

en: January
sr: јануар

en: Jul_July_abbreviation
sr: јул

en: July
sr: јул

en: Jun_June_abbreviation
sr: јун

en: June
sr: јун

en: Kuwait
sr: Кувајт

en: Label
sr: Натпис

en: Language
sr: Језик

en: Language:
sr: Језик:

en: Large
sr: Велика

en: Last 24 hours
sr: Последњих 24 часа

en: Last Name
sr: Презиме

en: Learn More
sr: Сазнај више

en: Leave a Comment
sr: Оставите коментар

en: Left
sr: Лево

en: Library
sr: Библиотека

en: Line Height
sr: Дебљина линије

en: Link URL (when the image is clicked):
sr: URL везе (када је притиснуто на слику):

en: LinkedIn
sr: Линкедин

en: Links
sr: Везе

en: Links to your blog's RSS feeds
sr: Везе ка RSS доводима вашег блога

en: Live Preview
sr: Преглед уживо

en: Loading&hellip;
sr: Учитавање&hellip;

en: Location
sr: Место

en: Logout
sr: Одјава

en: Luxembourg
sr: Луксембург

en: M_Monday_initial
sr: П

en: Macau
sr: Макао

en: Maldives
sr: Малдиви

en: Malformed URL: %s
sr: Неисправна адреса: %s

en: Malta
sr: Малта

en: Manga
sr: Манга

en: Manga Medium
sr: Манга средње величине

en: Manga Narrow
sr: Манга уска

en: Manga Wide
sr: Манга широка

en: Mar_March_abbreviation
sr: мар

en: March
sr: март

en: Margin
sr: Маргина

en: Martinique
sr: Мартиник

en: Mauritius
sr: Маурицијус

en: May
sr: мај

en: May_May_abbreviation
sr: мај

en: Mayotte
sr: Мајота

en: Media
sr: Садржај

en: Medium
sr: Средња величина

en: Micro
sr: Микро

en: Mobile
sr: Преносиво

en: Mon
sr: Пон

en: Monaco
sr: Монако

en: Monday
sr: понедељак

en: Month
sr: Месец

en: Montserrat
sr: Монсерат

en: Most Popular Content
sr: Најпопуларнији садржај

en: Multiple Choice
sr: Вишеструки избор

en: Music
sr: Музика

en: Music Medium
sr: Музика средње величине

en: My Account
sr: Мој налог

en: N/A
sr: Није доступно

en: Name
sr: Име

en: Narrow
sr: Уско

en: Nauru
sr: Науру

en: Nero Rating
sr: оцењивање палцем

en: Never
sr: Никада

en: New Password
sr: Нова лозинка

en: New window
sr: Новом прозору/језичку

en: Next
sr: Следеће

en: Next Image
sr: Следећа слика

en: Niue
sr: Ниује

en: No comments
sr: Нема коментара

en: No stats are available for this time period.
sr: Нема доступне статистике за овај временски период.

en: No suggestions
sr: Нема препорука

en: None
sr: Нема

en: Not supported in Internet Explorer.
sr: Није подржано у Интернет експлореру.

en: Note:
sr: Напомена:

en: Nov_November_abbreviation
sr: нов

en: November
sr: новембар

en: Number
sr: Број

en: Oct_October_abbreviation
sr: окт

en: October
sr: октобар

en: Open
sr: Отворено

en: Open links in
sr: Отвори везе у

en: Optional
sr: Необавезно

en: Options
sr: Могућности

en: Orange
sr: наранџаста

en: Other
sr: Друго

en: Other Input
sr: Други унос

en: Overall
sr: Целокупно

en: Padding
sr: Попуна

en: Palau
sr: Палау

en: Panama
sr: Панама

en: Paper
sr: Папир

en: Paper Medium
sr: Папир средње величине

en: Paper Narrow
sr: Папир узак

en: Paper Wide
sr: Папир широк

en: Password
sr: Лозинка

en: Password Protected
sr: Заштићено лозинком

en: Password Reset
sr: Лозинка је ресетована

en: Permalink
sr: Стална веза

en: Pink
sr: роза

en: Plain Black
sr: Чисто црно

en: Plain Black Medium
sr: Чисто црно средње величине

en: Plain Black Narrow
sr: Чисто црно уско

en: Plain Black Wide
sr: Чисто црно широко

en: Plain White
sr: Чисто бело

en: Plain White Medium
sr: Чисто бело средње величине

en: Plain White Narrow
sr: Чисто бело уско

en: Plain White Wide
sr: Чисто бело широко

en: Plastic Black
sr: Пластично црно

en: Plastic Black Medium
sr: Пластично црно средње величине

en: Plastic Black Narrow
sr: Пластично црно уско

en: Plastic Black Wide
sr: Пластично црно широко

en: Plastic Grey
sr: Пластично сиво

en: Plastic Grey Medium
sr: Пластично сиво средње величине

en: Plastic Grey Narrow
sr: Пластично сиво уско

en: Plastic Grey Wide
sr: Пластично сиво широко

en: Plastic White
sr: Пластично бело

en: Plastic White Medium
sr: Пластично бело средње величине

en: Plastic White Narrow
sr: Пластично бело уско

en: Plastic White Wide
sr: Пластично бело широко

en: Please enter a valid URL.
sr: Молимо вас да унесете ваљан URL.

en: Please enter a valid email address.
sr: Молимо вас да унесете ваљану адресу е-поште.

en: Poll
sr: Гласање

en: Poll Box
sr: Кутија за гласање

en: Polls
sr: Гласања

en: Position
sr: Место

en: Post was not sent - check your email addresses!
sr: Чланак није послат - проверите своје адресе е-поште!

en: Posts
sr: Чланци

en: Posts & Comments
sr: Чланци и коментари

en: Premium
sr: Премијум

en: Press This
sr: Објави ово

en: Preview
sr: Преглед

en: Previous Image
sr: Претходна слика

en: Print
sr: Штампање

en: Privacy
sr: Приватност

en: Privacy Policy
sr: Политика приватности

en: Puerto Rico
sr: Порторико

en: Purple
sr: љубичаста

en: Put your mouse over your Gravatar to check out your profile.
sr: Ставите свога миша преко свог Граватара да бисте проверили свој профил.

en: QR Code
sr: QR кôд

en: Qatar
sr: Катар

en: Question
sr: Питање

en: Questions
sr: Питања

en: RSS Links
sr: RSS везе

en: Random
sr: Случајно

en: Randomize answer order
sr: Послучаји редослед питања

en: Rate Down
sr: Гласај против

en: Rate This
sr: Оцени ово

en: Rate Up
sr: Гласај за

en: Rated
sr: Оцењено

en: Rating
sr: Оценa

en: Rating ID
sr: ID оцењивања

en: Rating Reports
sr: Извештаји оцена

en: Rating Type
sr: Врста оцењивања

en: Ratings
sr: Оцене

en: Red
sr: црвена

en: Reddit
sr: Редит

en: Register
sr: Регистрација

en: Remember me
sr: Запамти ме

en: Remove
sr: Уклони

en: Remove Service
sr: Уклони услугу

en: Rename
sr: Промени име

en: Reports
sr: Извештаји

en: Response
sr: Одговор

en: Responses
sr: Одговори

en: Results
sr: Резултати

en: Results Popup
sr: Искакање резултата

en: Return To Poll
sr: Назад на гласање

en: Reunion
sr: Реунион

en: Right
sr: Десно

en: Role
sr: Улога

en: Rounded Corners
sr: Заобљени углови

en: S_Saturday_initial
sr: С

en: S_Sunday_initial
sr: Н

en: Same window
sr: Истом прозору/језичку

en: Samoa
sr: Самоа

en: San Marino
sr: Сан_Марино

en: Sat
sr: Суб

en: Saturday
sr: субота

en: Save
sr: Сачувај

en: Save Changes
sr: Сачувај измене

en: Save Settings
sr: Сачувај подешавања

en: Search
sr: Претрага

en: Search Results for %s
sr: Резултати претраживања за %s

en: Search Results for '%s'
sr: Резултати претраживања за '%s'

en: Send Email
sr: Пошаљи е-пошту

en: Send to Email Address
sr: Пошаљи на адресу е-поште

en: Sep_September_abbreviation
sr: сеп

en: September
sr: септембар

en: Service name
sr: Име услуге

en: Services dragged here will appear individually.
sr: Услуге повучене овде ће се појављивати појединачно.

en: Services dragged here will be hidden behind a share button.
sr: Услуге повучене овде ће бити сакривене иза дугмета дељења.

en: Settings
sr: Подешавања

en: Settings have been saved
sr: Подешавања су сачувана

en: Settings saved
sr: Подешавања сачувана

en: Share
sr: Дељење

en: Share on Facebook
sr: Подели на Фејсбуку

en: Share this:
sr: Подели ово:

en: Shared Post
sr: Подељени чланак

en: Shares
sr: Дељења

en: Sharing
sr: Дељење

en: Sharing Settings
sr: Подешавања дељења

en: Sharing URL
sr: URL дељења

en: Sharing is off. Please add services above to enable
sr: Дељење је искључено. Молимо вас да изнад додате услуге да бисте га омогућили

en: Sharing label
sr: Натпис дељења

en: Show sharing buttons on this post.
sr: Прикажи дугмад дељења на овом чланку.

en: Show top posts over
sr: Покажи број чланака преко

en: Show top search terms over
sr: Прикажи најкоришћеније упите на претрази преко

en: Show:
sr: Прикажи:

en: Sign Out
sr: Одјави се

en: Sign Up
sr: Отворите налог

en: Sign me up!
sr: Пријави ме!

en: Silver
sr: сива

en: Singapore
sr: Сингапур

en: Site Stats
sr: Статистике веб места

en: Size
sr: Величина

en: Skull Dark
sr: Тамна лобања

en: Skull Dark Narrow
sr: Лобања тамна уска

en: Skull Dark Wide
sr: Лобања тамна широка

en: Skull Light
sr: Светла лобања

en: Skull Light Medium
sr: Лобања светла средње величине

en: Skull Light Narrow
sr: Лобања светла уска

en: Skull Light Wide
sr: Лобања светла широка

en: Small
sr: Мала

en: Sorry, your blog cannot share posts by email.
sr: Жао нам је, ваш блог не може да дели чланке преко е-поште.

en: Sort by:
sr: Уреди по:

en: Spain
sr: Шпанија

en: Start Date
sr: Датум почетка

en: State
sr: Покрајина

en: Status
sr: Стање

en: Step 1
sr: Први корак

en: Step 2
sr: Други корак

en: Step 3
sr: Трећи корак

en: StumbleUpon
sr: Стамблапон

en: Style
sr: Стил

en: Style Name
sr: Име стила

en: Submit Comment
sr: Предај коментар

en: Subscribe
sr: Пријава

en: Subscriptions
sr: Пријаве

en: Sun
sr: Нед

en: Sunday
sr: недеља

en: Sunset
sr: Залазак сунца

en: Sunset Medium
sr: Залазак сунца средње величине

en: Sunset Narrow
sr: Залазак сунца узак

en: Sunset Wide
sr: Залазак сунца широк

en: Support
sr: Подршка

en: Survey
sr: Анкета

en: T_Thursday_initial
sr: Ч

en: T_Tuesday_initial
sr: У

en: Tags
sr: Ознаке

en: Tech Dark
sr: Техничко тамно

en: Tech Dark Medium
sr: Техничко црно средње величине

en: Tech Dark Narrow
sr: Техничко црно уско

en: Tech Dark Wide
sr: Техничко црно широко

en: Tech Grey
sr: Техничко сиво

en: Tech Grey Medium
sr: Техничко сиво средње величине

en: Tech Grey Narrow
sr: Техничко сиво уско

en: Tech Grey Wide
sr: Техничко сиво широко

en: Tech Light
sr: Техничко светло

en: Tech Light Medium
sr: Техничко светло средње величине

en: Tech Light Narrow
sr: Техничко светло уско

en: Tech Light Wide
sr: Техничко светло широко

en: Terms of Service
sr: Услови коришћења

en: Text
sr: Текст

en: Text & Image Links
sr: Текстуалне и везе са слика

en: Text Color
sr: Боја текста

en: Text Link
sr: Текстуална веза

en: Text only
sr: Само текст

en: Thank You
sr: Хвала вам

en: Thank you for voting!
sr: Хвала вам за гласање!

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
sr: Адреса веб места коју сте унели изгледа да није исправан URL. Молимо вас да унесете исправан URL.

en: The TED video could not be loaded.
sr: TED видео запис не може бити учитан.

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
sr: Вордпресова адреса коју сте унели изгледа да није исправан URL. Молимо вас да унесете исправан URL.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
sr: Адреса е-поште коју сте унели изгледа да није исправна адреса е-поште. Молимо вас да унесете исправну адресу е-поште.

en: There are no rated items for this period
sr: Нема оцењених ставки за овај период

en: Thinking Female Medium
sr: Жена која размишља средње величине

en: Thinking Female Narrow
sr: Жена која размишља уска

en: Thinking Female Wide
sr: Жена која размишља широка

en: Thinking Male Medium
sr: Мушкарац који размишља средње величине

en: Thinking Male Narrow
sr: Мушкарац који размишља узак

en: Thinking Male Wide
sr: Мушкарац који размишља широк

en: This Month
sr: Овог месеца

en: This Week
sr: Ове седмице

en: This email address is already registered.
sr: Ова адреса е-поште је већ регистрована.

en: This movie requires <a rel="nofollow" href="%s">Adobe Flash</a> for playback.
sr: Овај филм захтева <a rel="nofollow" href="%s">Adobe Flash</a> за приказивање.

en: This post has been shared!
sr: Овај чланак је подељен!

en: Thu
sr: Чет

en: Thursday
sr: четвртак

en: Time Zone
sr: Временска зона

en: Title
sr: Наслов

en: Title:
sr: Наслов:

en: Today
sr: Данас

en: Too many redirects.
sr: Превише преусмеравања.

en: Top
sr: Врх

en: Top Posts
sr: Најпопуларнији чланци

en: Top Searches
sr: Најпопуларније претраге

en: Total
sr: Укупно

en: Total Votes
sr: Укупно гласова

en: Trash
sr: Отпад

en: Tue
sr: Уто

en: Tuesday
sr: уторак

en: Twitter
sr: Твитер

en: Twitter Updates
sr: Ставке на Твитеру

en: Twitter username:
sr: Корисничко име на Твитеру:

en: Type
sr: Врста

en: Underline
sr: Подвучено

en: Unique ID
sr: Јединствени ID

en: Unsubscribe
sr: Одјава пријаве

en: Up
sr: Горе

en: Upgrade To Pro
sr: Пређите на професионално

en: Upload
sr: Отпреми

en: Upload Image
sr: Отпреми слику

en: User has blocked requests through HTTP.
sr: Корисник је блокирао захтеве преко HTTP-а.

en: Username
sr: Корисничко име

en: Users
sr: Корисници

en: Valid
sr: Исправан

en: Value
sr: Вредност

en: Video
sr: Видео запис

en: View
sr: Погледај

en: View All
sr: Види све

en: View Results
sr: Види резултате

en: View all posts filed under %s
sr: Види све чланке написане под %s

en: View people's profiles when you mouse over their Gravatars
sr: Видите профиле људи када пређете мишем преко њихових Граватара

en: Vote
sr: Гласај

en: Vote Button
sr: Дугме за гласање

en: Votes
sr: Гласови

en: W_Wednesday_initial
sr: С

en: Warning:
sr: Упозорење:

en: Wed
sr: Сре

en: Wednesday
sr: среда

en: Wide
sr: Широко

en: Widget title:
sr: Наслов виџета:

en: Widgets
sr: Виџети

en: Width
sr: Ширина

en: Width:
sr: Ширина:

en: WordPress
sr: Вордпрес

en: Working Female Medium
sr: Жена која ради средње величине

en: Working Female Narrow
sr: Жена која ради уска

en: Working Female Wide
sr: Жена која ради широка

en: Working Male Medium
sr: Мушакарац који ради средње величине

en: Working Male Narrow
sr: Мушакарац који ради узак

en: Working Male Wide
sr: Мушакарац који ради широк

en: Year
sr: Година

en: Yellow
sr: жута

en: Yesterday
sr: Јуче

en: You can add the following variables to your service sharing URL:
sr: Можете додати следеће променљиве свом URL услуге дељења:

en: You have shared this post with %s
sr: Поделили сте овај чланак са %s

en: Your Comment
sr: Ваш коментар

en: Your Dashboard
sr: Ваша контролна табла

en: Your Email Address
sr: Ваша адреса е-поште

en: Your Name
sr: Ваше име

en: Your blog does not currently have any published posts.
sr: Ваш блог тренутно нема објављене чланке.

en: a post or page is first published
sr: чланак или страна је први пут објављена

en: a post or page is updated
sr: чланак или страна је ажурирана

en: and
sr: и

[ctx: closing curly quote]
en: &#8221;
sr: &#8220;

en: day
sr: дан

en: month
sr: месец

en: number_format_decimal_point
sr: ,

en: number_format_thousands_sep
sr: .

[ctx: opening curly quote]
en: &#8220;
sr: &#8222;

en: pixels
sr: пиксели

[ctx: share to]
en: Digg
sr: Диг

[ctx: share to]
en: Email
sr: Е-пошта

[ctx: share to]
en: Facebook
sr: Фејсбук

[ctx: share to]
en: LinkedIn
sr: Линкедин

[ctx: share to]
en: Press This
sr: Објави ово

[ctx: share to]
en: Print
sr: Штампање

[ctx: share to]
en: StumbleUpon
sr: Стамблапон

[ctx: share to]
en: Twitter
sr: Твитер

en: the past day
sr: претходни дан

en: the past month
sr: претходни месец

en: the past quarter
sr: претходно тромесечје

en: the past week
sr: претходна седмица

en: the past year
sr: претходна година

en: votes
sr: гласови

en: week
sr: седмица
