WordPress.org Plugin - en to pl translation catalogue (434 entries)

en:  and
pl:  i

en: %d day | %d d
pl[0]: %d dzień

en: %d hour | %d h
pl[0]: %d godzina

en: %d hours
pl: %d godziny

en: %d month
pl: %d miesiąc

en: %d week
pl: %d tydzień

en: %s day | %s days
pl[0]: %s dzień
pl[1]: %s dni
pl[2]: %s dni

en: %s hour | %s hours
pl[0]: %s godzinę
pl[1]: %s godziny
pl[2]: %s godzin

en: %s min | %s mins
pl[0]: %s minutę
pl[1]: %s minuty
pl[2]: %s minut

en: , and
pl:  i

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: 404 Page Not Found
pl: 404 – Nie odnaleziono strony

en: <p>the parameter lang is invalid</p>
pl: <p>wartość parametru „lang” jest nieprawidłowa</p>

en: A valid URL was not provided.
pl: Podano nieprawidłowy adres URL.

en: Access denied
pl: Brak dostępu

en: Account Details
pl: Szczegóły konta

en: Actions
pl: Działania

en: Activate
pl: Włącz

en: Add
pl: Dodaj

en: Address
pl: Adres

en: Address 1
pl: Adres 1

en: Address 2
pl: Adres 2

en: Align
pl: Wyrównanie

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: All
pl: Wszystkie

en: Aluminum
pl: Aluminium

en: Aluminum Medium
pl: Aluminium średni

en: Aluminum Narrow
pl: Aluminium wąski

en: Aluminum Wide
pl: Aluminium szeroki

en: Andorra
pl: Andora

en: Answer
pl: Odpowiedź

en: Answer Check
pl: Przycisk odpowiedzi

en: Answer Group
pl: Grupa odpowiedzi

en: Answers
pl: Odpowiedzi

en: Antarctica
pl: Antarktyda

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Apr_April_abbreviation
pl: kwi

en: April
pl: Kwiecień

en: Are you sure you want to delete this user?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz skasować tego użytkownika?

en: Argentina
pl: Argentyna

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Audio
pl: Pliki dźwiękowe

en: Aug_August_abbreviation
pl: sie

en: August
pl: Sierpień

en: Average
pl: Średni

en: Average Rating
pl: Średnia ocen

en: Background
pl: Tło

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Bahrain
pl: Bahrajn

en: Bermuda
pl: Bermudy

en: Blue
pl: Niebieski

en: Bold
pl: Pogrubienie

en: Border
pl: Obramowanie

en: Bottom
pl: Dół

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cape Verde
pl: Republika Zielonego Przylądka

en: Center
pl: Środek

en: Change
pl: Zmień

en: City
pl: Miasto

en: Click to share on LinkedIn
pl: Kliknij, aby udostępnić na LinkedIn

en: Click to share on Twitter
pl: Udostępnij na Twitterze

en: Close
pl: Zamknij

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Color
pl: Kolor

en: Comments
pl: Komentarze

en: Configure
pl: Konfiguracja

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Confirm Password
pl: Hasło (ponownie)

en: Congratulations!
pl: Gratulacje!

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Costa Rica
pl: Kostaryka

en: Country
pl: Kraj

en: Custom
pl: Własny

en: Custom Styles
pl: Własne style

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Date
pl: Data

en: Date/Time
pl: Data/Czas

en: Deactivate
pl: Wyłącz

en: Debug
pl: Odpluskwianie

en: Dec_December_abbreviation
pl: gru

en: December
pl: Grudzień

en: Default
pl: Domyślny

en: Delete
pl: Usuń

en: Deleted
pl: Usunięte

en: Descending
pl: Malejąco

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Dismiss
pl: Zignoruj

en: Djibouti
pl: Dżibuti

en: Domain Mapping
pl: Mapowanie domeny

en: Dominica
pl: Dominika

en: Done
pl: Gotowe

en: Down
pl: W dół

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit My Profile
pl: Edycja mojego profilu

en: Egypt
pl: Egipt

en: El Salvador
pl: Salwador

en: Email
pl: E-mail

en: Email Address
pl: Adres e-mail

en: Enable
pl: Włącz

en: English
pl: Angielski

en: Error
pl: Błąd

en: Europe
pl: Europa

en: Expires:
pl: Wygasa:

en: Export
pl: Eksport

en: F_Friday_initial
pl: P

en: Features
pl: Właściwości

en: Feb_February_abbreviation
pl: lut

en: February
pl: Luty

en: Feed for all posts filed under %s
pl: Kanał z wpisami zaszufladkowanymi do &#8222;%s&#8221;

en: Feedback Group
pl: Grupa opinii

en: Fiji
pl: Fidżi

en: Filter
pl: Przefiltruj

en: First Name
pl: Imię

en: Fixed
pl: Zaczep

en: Font
pl: Czcionka

en: Font Size
pl: Rozmiar czcionki

en: Force LTR
pl: Wymuś LTR

en: Force RTL
pl: Wymuś RTL

en: Fri
pl: pt

en: Friday
pl: piątek

en: General
pl: Ogólne

en: Go
pl: OK

en: Green
pl: Zielony

en: Grey
pl: Szary

en: Guadeloupe
pl: Gwadelupa

en: Guatemala
pl: Gwatemala

en: Guyana
pl: Gujana

en: Hand
pl: Ręka

en: Height
pl: Wysokość

en: Help
pl: Pomoc

en: Hide all results
pl: Ukryj wszystkie wyniki

en: Hong Kong
pl: Hongkong

en: Ignore all
pl: Zignoruj wszystkie wystąpienia

en: Image
pl: Obrazek

en: Image Position
pl: Pozycja obrazka

en: Image Repeat
pl: Powtarzanie obrazka

en: Image URL
pl: Adres URL obrazka

en: Information
pl: Informacja

en: Insert
pl: Wstaw

en: Invalid file type
pl: Nieprawidłowy typ pliku

en: Italic
pl: Kursywa

en: Jamaica
pl: Jamajka

en: Jan_January_abbreviation
pl: sty

en: January
pl: Styczeń

en: Jul_July_abbreviation
pl: lip

en: July
pl: Lipiec

en: Jun_June_abbreviation
pl: cze

en: June
pl: Czerwiec

en: Kuwait
pl: Kuwejt

en: Label
pl: Etykieta

en: Language
pl: Język

en: Language:
pl: Język:

en: Large
pl: Duży

en: Last 24 hours
pl: Ostatnia doba

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Learn More
pl: Dowiedz się więcej

en: Leave a Comment
pl: Dodaj komentarz

en: Left
pl: Do lewej

en: Library
pl: Biblioteka

en: Line Height
pl: Interlinia

en: Links
pl: Odnośniki

en: Location
pl: Położenie

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Luxembourg
pl: Luksemburg

en: M_Monday_initial
pl: P

en: Macau
pl: Makau

en: Maldives
pl: Malediwy

en: Malformed URL: %s
pl: Nieprawidłowy adres URL: %s

en: Manga Medium
pl: Manga średni

en: Manga Narrow
pl: Manga wąski

en: Manga Wide
pl: Manga szeroki

en: Mar_March_abbreviation
pl: mar

en: March
pl: Marzec

en: Margin
pl: Margines

en: Martinique
pl: Martynika

en: May
pl: Maj

en: May_May_abbreviation
pl: maj

en: Mayotte
pl: Majotta

en: Medium
pl: Średni

en: Micro
pl: Mikro

en: Mon
pl: pon

en: Monaco
pl: Monako

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Month
pl: Miesiąc

en: Multiple Choice
pl: Wielokrotny wybór

en: Music
pl: Muzyka

en: Music Medium
pl: Muzyka średni

en: My Account
pl: Moje konto

en: N/A
pl: &mdash;

en: Name
pl: Podpis

en: Narrow
pl: Wąski

en: Nero Rating
pl: Ocenianie Nero

en: Never
pl: Nigdy

en: New Password
pl: Nowe hasło

en: Next
pl: Dalej

en: No suggestions
pl: Brak sugestii

en: None
pl: Brak

en: Not supported in Internet Explorer.
pl: Niewspierane w Internet Explorerze.

en: Note:
pl: Uwaga:

en: Nov_November_abbreviation
pl: lis

en: November
pl: Listopad

en: Oct_October_abbreviation
pl: paź

en: October
pl: Październik

en: Open
pl: Otwórz

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Options
pl: Opcje

en: Orange
pl: Pomarańczowy

en: Other
pl: Inne

en: Other Input
pl: Pole własnej odpowiedzi

en: Padding
pl: Dopełnienie (wewnętrzny margines)

en: Paper
pl: Papierowy

en: Paper Medium
pl: Papierowy średni

en: Paper Narrow
pl: Papierowy wąski

en: Paper Wide
pl: Papierowy szeroki

en: Password
pl: Hasło

en: Password Protected
pl: Zabezpieczony hasłem

en: Password Reset
pl: Ustawianie nowego hasła

en: Permalink
pl: Bezpośredni odnośnik

en: Pink
pl: Różowy

en: Plain Black
pl: Prosty czarny

en: Plain Black Medium
pl: Prosty czarny średni

en: Plain Black Narrow
pl: Prosty czarny wąski

en: Plain Black Wide
pl: Prosty czarny szeroki

en: Plain White
pl: Prosty biały

en: Plain White Medium
pl: Prosty biały średni

en: Plain White Narrow
pl: Prosty biały wąski

en: Plain White Wide
pl: Prosty biały szeroki

en: Plastic Black
pl: Plastikowy czarny

en: Plastic Black Medium
pl: Plastikowy czarny średni

en: Plastic Black Narrow
pl: Plastikowy czarny wąski

en: Plastic Black Wide
pl: Plastikowy czarny szeroki

en: Plastic Grey
pl: Plastikowy szary

en: Plastic Grey Medium
pl: Plastikowy szary średni

en: Plastic Grey Narrow
pl: Plastikowy szary wąski

en: Plastic Grey Wide
pl: Plastikowy szary szeroki

en: Plastic White
pl: Plastikowy biały

en: Plastic White Medium
pl: Plastikowy biały średni

en: Plastic White Narrow
pl: Plastikowy biały wąski

en: Plastic White Wide
pl: Plastikowy biały szeroki

en: Please enter a valid email address.
pl: Proszę podać prawidłowy adres e-mail.

en: Poll
pl: Sonda

en: Poll Box
pl: "Opakowanie" sondy

en: Polls
pl: Ankiety

en: Position
pl: Położenie

en: Posts
pl: Wpisy

en: Posts & Comments
pl: Pozycje i uwagi

en: Preview
pl: Podejrzyj

en: Print
pl: Wydrukuj

en: Privacy
pl: Prywatność

en: Proofreading
pl: Sprawdzanie pisowni

en: Puerto Rico
pl: Portoryko

en: Purple
pl: Fioletowy

en: Qatar
pl: Katar

en: Question
pl: Pytanie

en: Questions
pl: Pytania

en: RSS Links
pl: Linki RSS

en: Random
pl: Losowa

en: Randomize answer order
pl: Losowa kolejność odpowiedzi

en: Rate Down
pl: Nie podoba mi się

en: Rate This
pl: Oceń wpis

en: Rate Up
pl: Podoba mi się

en: Rating
pl: Ocena

en: Rating ID
pl: ID Oceny

en: Rating Reports
pl: Raporty dot. ocen

en: Rating Type
pl: Typ Oceny

en: Ratings
pl: Oceny

en: Red
pl: Czerwony

en: Register
pl: Zarejestruj się

en: Remember me
pl: Pamiętaj mnie

en: Remove
pl: Usuń

en: Rename
pl: Zmiana nazwy

en: Reports
pl: Raporty

en: Response
pl: Odpowiedź

en: Responses
pl: Odpowiedzi

en: Results
pl: Wyniki

en: Results Background
pl: Tło wyników

en: Results Bar
pl: Pasek wyników

en: Results Group
pl: Grupa wyników

en: Results Percent
pl: Procent wyników

en: Results Text
pl: Tekst wyników

en: Results Votes
pl: Wyniki głosowania

en: Return To Poll
pl: Wróć do sondy

en: Reunion
pl: Réunion

en: Right
pl: Do prawej

en: Role
pl: Rola

en: Rounded Corners
pl: Zaokrąglone rogi

en: S_Saturday_initial
pl: S

en: S_Sunday_initial
pl: N

en: Sat
pl: sob

en: Saturday
pl: sobota

en: Save
pl: Zapisz

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Search
pl: Szukaj

en: Search Results for %s
pl: Wyniki wyszukiwania dla %s

en: Search Results for '%s'
pl: Wyniki wyszukań dla '%s'

en: Sep_September_abbreviation
pl: wrz

en: September
pl: Wrzesień

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings saved
pl: Ustawienia zapisane

en: Share this:
pl: Podziel się:

en: Sharing
pl: Dzielenie się

en: Show:
pl: Pokaż:

en: Sign Out
pl: Wyloguj się

en: Sign Up
pl: Zarejestruj się

en: Silver
pl: Srebrny

en: Singapore
pl: Singapur

en: Site Stats
pl: Statystyki witryny

en: Size
pl: Rozmiar

en: Skull Dark
pl: Motyw czaszki (ciemny)

en: Skull Dark Narrow
pl: Motyw czaszki (ciemny) wąski

en: Skull Dark Wide
pl: Motyw czaszki (ciemny) szeroki

en: Skull Light
pl: Motyw czaszki (jasny)

en: Skull Light Medium
pl: Motyw czaszki (jasny) średni

en: Skull Light Narrow
pl: Motyw czaszki (jasny) wąski

en: Skull Light Wide
pl: Motyw czaszki (jasny) szeroki

en: Small
pl: Mały

en: Sort by:
pl: Porządkuj wg:

en: Start Date
pl: Czas rozpoczęcia

en: Status
pl: Stan

en: Step 1
pl: Krok 1.

en: Step 2
pl: Krok 2.

en: Step 3
pl: Krok 3.

en: Style
pl: Styl

en: Style Name
pl: Nazwa stylu

en: Submit Comment
pl: Wyślij komentarz

en: Subscribe
pl: Zapisy

en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

en: Sun
pl: nie

en: Sunday
pl: niedziela

en: Sunset
pl: Zachód słońca

en: Sunset Medium
pl: Zachód słońca średni

en: Sunset Narrow
pl: Zachód słońca wąski

en: Sunset Wide
pl: Zachód słońca szeroki

en: Support
pl: Wsparcie

en: Survey
pl: Ankieta

en: T_Thursday_initial
pl: C

en: T_Tuesday_initial
pl: W

en: Tags
pl: Tagi

en: Tech Dark
pl: Techniczny ciemny

en: Tech Dark Medium
pl: Techniczny ciemny średni

en: Tech Dark Narrow
pl: Techniczny ciemny wąski

en: Tech Dark Wide
pl: Techniczny ciemny szeroki

en: Tech Grey
pl: Techniczny szary

en: Tech Grey Medium
pl: Techniczny szary średni

en: Tech Grey Narrow
pl: Techniczny szary wąski

en: Tech Grey Wide
pl: Techniczny szary szeroki

en: Tech Light
pl: Techniczny jasny

en: Tech Light Medium
pl: Techniczny jasny średni

en: Tech Light Narrow
pl: Techniczny jasny wąski

en: Tech Light Wide
pl: Techniczny jasny szeroki

en: Terms of Service
pl: Warunki użytkowania

en: Text
pl: Tekst

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Thank You
pl: Dziękuję

en: Thank you for voting!
pl: Dziękujemy za oddanie głosu!

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
pl: Wprowadzony adres witryny nie wydaje się być prawidłowym adresem URL. Proszę wprowadzić prawidłowy adres URL.

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
pl: Wprowadzony adres WordPressa nie wydaje się być prawidłowym adresem URL. Proszę wprowadzić prawidłowy adres URL.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
pl: Wprowadzony adres e-mail nie wydaje się być prawidłowy. Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.

en: Thinking Female Medium
pl: Zadumana kobieta średni

en: Thinking Female Narrow
pl: Zadumana kobieta wąski

en: Thinking Female Wide
pl: Zadumana kobieta szeroki

en: Thinking Male Medium
pl: Zadumany mężczyzna średni

en: Thinking Male Narrow
pl: Zadumany mężczyzna waski

en: Thinking Male Wide
pl: Zadumany mężczyzna szeroki

en: This email address is already registered.
pl: Ten adres e-mail jest już przypisany do innego konta.

en: Thu
pl: czw

en: Thursday
pl: czwartek

en: Time Zone
pl: Strefa czasowa

en: Title
pl: Tytuł

en: Title:
pl: Tytuł:

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Too many redirects.
pl: Zbyt wiele przekierowań.

en: Top
pl: Góra

en: Top Posts
pl: Najpopularniejsze pozycje

en: Top Searches
pl: Najczęściej szukane

en: Total
pl: W sumie

en: Total Votes
pl: Łączna ilość głosów

en: Trash
pl: Kosz

en: Tue
pl: wt

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Type
pl: Typ

en: URL
pl: Adres URL

en: Underline
pl: Podkreślenie

en: Unique ID
pl: Inikalny identyfikator

en: Unsubscribe
pl: Anuluj subskrypcję

en: Upload
pl: Wyślij na serwer

en: Upload Image
pl: Wyślij obrazek na serwer

en: User has blocked requests through HTTP.
pl: Użytkownik zablokował wysyłanie zapytań przez HTTP.

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Valid
pl: Waliduj

en: Value
pl: Wartość

en: Video
pl: Filmy

en: View
pl: Zobacz

en: View All
pl: Zobacz wszystkie

en: View Profile
pl: Wyświetl profil

en: View Results
pl: Pokaż wyniki

en: View all posts filed under %s
pl: Zobacz wszystkie wpisy z kategorii &#8222;%s&#8221;

en: Vote
pl: Zagłosuj

en: Vote Button
pl: Przycisk głosowania

en: Votes
pl: Głosy

en: W_Wednesday_initial
pl: Ś

en: Warning:
pl: Ostrzeżenie:

en: Wed
pl: śr

en: Wednesday
pl: środa

en: Wide
pl: Szeroki

en: Widget title:
pl: Nazwa widgetu:

en: Widgets
pl: Widgety

en: Width
pl: Szerokość

en: Working Female Medium
pl: Pracująca kobieta średni

en: Working Female Narrow
pl: Pracująca kobieta wąski

en: Working Female Wide
pl: Pracująca kobieta szeroki

en: Working Male Medium
pl: Pracujący mężczyzna średni

en: Working Male Narrow
pl: Pracujący mężczyzna wąski

en: Working Male Wide
pl: Pracujący mężczyzna szeroki

en: Yellow
pl: Żółty

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: Your Comment
pl: Twój komentarz

en: Your Dashboard
pl: Twój panel

en: Your Name
pl: Twoje imię

en: Your blog does not currently have any published posts.
pl: W dzienniku tym nic jeszcze nie zostało zamieszczone.

en: and
pl: i

en: day
pl: dzień

en: month
pl: miesiąc

en: number_format_decimal_point
pl: ,

[ctx: opening curly quote]
en: &#8220;
pl: &#8222;

en: the past day
pl: poprzedniego dnia

en: the past month
pl: miniony miesiąc

en: the past quarter
pl: zeszły kwartał

en: the past week
pl: zeszły tydzień

en: the past year
pl: zeszły rok

en: week
pl: tydzień
