WordPress.org Plugin - en to fa translation catalogue (683 entries)

en:  and
fa:  و

en: %d day | %d d
fa[0]: %d روز

en: %d hour | %d h
fa[0]: %d ساعت

en: %d hours
fa: %d ساعت

en: %d minute | %d mins
fa[0]: %d دقیقه

en: %d month
fa: %d ماه

en: %d second | %d secs
fa[0]: %d ثانیه

en: %d week
fa: %d هفته

en: %s day | %s days
fa[0]: %s روز

en: %s hour | %s hours
fa[0]: %s ساعت

en: %s min | %s mins
fa[0]: %s دقیقه

en: %s vote | %s votes
fa[0]: %s رای

en: ,
fa: ،

en: , and
fa: ٬ و

en: - Select -
fa: - گزینش کنید -

en: 1 Star
fa: ۱ ستاره

en: 2 Stars
fa: ۲ ستاره

en: 3 Stars
fa: ۳ ستاره

en: 4 Stars
fa: ۴ ستاره

en: 404 Page Not Found
fa: صفحه‌ی ۴۰۴ یافت نشد

en: 5 Stars
fa: ۵ ستاره

en: <a href="%s">Learn more</a> about these options.
fa: درباره‌ی این گزینه‌ها <a href="%s">بیشتر بدانید</a>.

en: <code>%s</code> HTML tag removed as it is not allowed
fa: برچسب اچ‌تی‌ام‌الِ <code>%s</code> برداشته شد، چراکه مجاز نیست

en: <p>the parameter id is missing</p>
fa: <p>شناسه‌ی پارامتر جا مانده است</p>

en: <p>the parameter lang is invalid</p>
fa: <p>پارامتر lang نامعتبر است</p>

en: <p>unsupported values in short code</p>
fa: <p>مقادیر پشتیبانی نشده در کُد کوتاه</p>

en: A valid URL was not provided.
fa: نشانی وب درستی فراهم نشده بود.

en: A-Z
fa: به تریتب حروف

en: AM
fa: ق.ظ.

en: Accepted
fa: پذیرفته‌شده

en: Access denied
fa: دسترسی نیست

en: Account Details
fa: جزئیات حساب

en: Actions
fa: کارها

en: Activate
fa: فعال کردن

en: Add
fa: افزودن

en: Add New Answer
fa: افزودن پاسخ تازه

en: Add a new service
fa: افزودن یک خدمت تازه

en: Address
fa: نشانی

en: Address 1
fa: نشانی ۱

en: Address 2
fa: نشانی ۲

en: Administrator
fa: مدیریت

en: Align
fa: چینش

en: Alignment
fa: چیدمان

en: All
fa: همه

en: All Polls
fa: همه‌ی نظرسنجی‌ها

en: All Ratings
fa: همه‌ی ارزیابی‌ها

en: All Time
fa: همه‌ی زمان‌ها

en: Allow comments
fa: پذیرفتن دیدگاه‌ها

en: Alternate text:
fa: متن جایگزین:

en: Aluminum
fa: آلمینیومی

en: Aluminum Medium
fa: آلمینیومی میانه

en: Aluminum Narrow
fa: آلمینیومی باریک

en: Aluminum Wide
fa: آلمینیومی پهن

en: An error occurred creating your new sharing service - please check you gave valid details.
fa: خطایی هنگام ایجاد خدمت اشتراک‌گذاری تازه‌‌تان رخ داد  - لطفاً بررسی کنید که جزئیات را درست وارد کرده‌اید.

en: Andorra
fa: آندورا

en: Anguilla
fa: آنگویلا

en: Answer
fa: پاسخ

en: Answer Check
fa: تیک پاسخ‌ها

en: Answer Group
fa: گروه پاسخ‌ها

en: Answers
fa: پاسخ‌ها

en: Antarctica
fa: جنوبگان

en: Application
fa: نرم‌افزار کاربردی

en: Approve
fa: پذیرفتن

en: Apr_April_abbreviation
fa: آوریل

en: April
fa: آوریل

en: Are you sure you want to delete this user?
fa: آیا مطمئنید که می‌خواهید این کاربر را حذف کنید؟

en: Area
fa: منظقه

en: Argentina
fa: آرژانتین

en: Aruba
fa: اروبا

en: Ascending
fa: بالارونده

en: Audio
fa: صدا

en: Aug_August_abbreviation
fa: اوت

en: August
fa: اوت

en: Australia
fa: استرالیا

en: Automatically proofread content when:
fa: نمونه‌خوانی خودکار محتوا هنگامی که:

en: Available Services
fa: خدمات در دسترس

en: Average
fa: میانگین

en: Average Rating
fa: میانگین امتیاز

en: Background
fa: پس‌زمینه

en: Background Color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Bahrain
fa: بحرین

en: Banner
fa: برنگاشت

en: Barbados
fa: باربادوس

en: Be sure to click "Update Profile" at the bottom of the screen to save your changes.
fa: حتما دکمه‌ی «به‌روزرسانی شناس‌نامه» را در پایین پرده کلیک کنید تا تغییراتتان ذخیره گردد.

en: Belize
fa: بلیز

en: Bermuda
fa: برمودا

en: Blog
fa: وب‌نوشت

en: Blue
fa: آبی

en: Body Text
fa: متن بدنه

en: Bold
fa: تو پُر

en: Border
fa: لبه‌ها

en: Bottom
fa: پایین

en: Button Text
fa: متن دکمه

en: Cancel
fa: لغو

en: Cannot determine any url
fa: هیچ نشانی وبی شناسایی نمی‌شود

en: Cape Verde
fa: کیپ ورد

en: Caption:
fa: برنگاشت:

en: Center
fa: میان‌چین

en: Change
fa: تغییر دادن

en: Chart stats by
fa: کشیدن آمار براساس

en: City
fa: شهر

en: Clich&eacute;s
fa: کلیشه‌ها

en: Click to Digg this post
fa: برای دیگ کردن این نوشته کلیک کنید

en: Click to Press This!
fa: برای نـشر ایـن کلیک کنید!

en: Click to email this to a friend
fa: برای رایانامه کردن این به دوستان کلیک کنید

en: Click to print
fa: برای چاپ کردن کلیک کنید

en: Click to share
fa: برای به اشتراک گذاشتن کلیک کنید

en: Click to share on LinkedIn
fa: برای به اشتراک گذاشتن روی لینکداین کلیک کنید

en: Click to share on Reddit
fa: برای به اشتراک گذاشتن در رددیت کلیک کنید

en: Click to share on StumbleUpon
fa: برای به اشتراک گذاشتن در استامبل‌آپان کلیک کنید

en: Click to share on Twitter
fa: برای به اشتراک گذاشتن در توییتر کلیک کنید

en: Close
fa: بستن

en: Closed
fa: بسته شده

en: Color
fa: رنگ

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Complex Phrases
fa: عبارات پیچیده

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Confirm
fa: تأیید

en: Confirm Password
fa: تایید گذرواژه

en: Congratulations!
fa: تبریک!

en: Continue
fa: ادامه

en: Copy
fa: رونوشت برداری

en: Costa Rica
fa: کاستاریکا

en: Could not shorten url. Please try again later or use an other service parameter.
fa: امکان کوتاه کردن پیوند نبود. لطفاً زمانی دیگر دوباره تلاش کنید یا از پارامتر خدمت‌رسان دیگری استفاده نمایید.

en: Count
fa: شمارنده

en: Country
fa: کشور

en: Custom
fa: سفارشی

en: Custom Styles
fa: سبک‌های سفارشی

en: Customize
fa: سفارشی‌سازی

en: Daily
fa: روزانه

en: Dashboard
fa: پیش‌خوان

en: Date
fa: تاریخ

en: Date/Time
fa: تاریخ/زمان

en: Day
fa: روز

en: Deactivate
fa: غیرفعال کردن

en: Debug
fa: اشکال‌زدایی

en: Dec_December_abbreviation
fa: دسامبر

en: December
fa: دسامبر

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Delete
fa: حذف

en: Deleted
fa: حذف شده

en: Descending
fa: پایین‌رونده

en: Diacritical Marks
fa: اعراب‌گذاری‌ها

en: Digg
fa: دیگ

en: Disable
fa: ناکارا کردن

en: Dismiss
fa: لغو

en: Display an image in your sidebar
fa: نمایش عکس در ستون کناری شما

en: Djibouti
fa: دیجبوتی

en: Domain Mapping
fa: مسیردهی دانه

en: Dominica
fa: دومینیکا

en: Done
fa: انجام شد

en: Double Negatives
fa: دوبار منفی کردن‌ها

en: Down
fa: پایین

en: Drag and drop available services here
fa: خدمات در دسترس را به اینجا بکشید و رها کنید

en: Drag and drop the services you'd like to enable into the box below.
fa: خدماتی را که می‌خواهید کارا کنید به جعبه‌ی زیر بکشید و رها کنید.

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit My Profile
fa: ویرایش شناس‌نامه‌ی من

en: Edit Selection...
fa: ویرایش قسمت گزینش شده...

en: Education
fa: تحصیلات

en: Egypt
fa: مصر

en: El Salvador
fa: السالوادور

en: Email
fa: رایانشانی

en: Email Address
fa: رایانشانی

en: Email Subscriptions
fa: اشتراک‌های رایانامه‌ای

en: Email check failed, please try again
fa: بررسی رایانشانی نافرجام ماند، خواهشمندیم دوباره تلاش کنید

en: Email:
fa: رایانشانی:

en: Embed
fa: جاسازی

en: Enable
fa: کارا کردن

en: Enable proofreading for the following grammar and style rules when writing posts and pages:
fa: کارا کردن نمونه‌خوانی هنگام نگارش نوشته‌ها و صفحه‌ها برای قواعد دستوری و صفحه‌بندی زیر:

en: Enabled Services
fa: خدمات کارا

en: English
fa: انگلیسی

en: English Options
fa: گزینه‌های انگلیسی

en: Enter the URL of a 16x16px icon you want to use for this service.
fa: نشانی وب شمایلی به اندازه‌ی ۱۶×۱۶پیکسل که می‌خواهید برای این خدمت استفاده کنید را وارد نمایید.

en: Error
fa: خطا

en: Error: Please make sure the Twitter account is <a href="%s">public</a>.
fa: خـطا: خواهشمندیم مطمئن شوید که حساب توییتر <a href="%s">عمومی</a> است.

en: Error: Twitter did not respond. Please wait a few minutes and refresh this page.
fa: خطا: توییتر پاسخ نداد. خواهشمندیم چند دقیقه صبر کنید و این صفحه را بازآوری نمایید.

en: Europe
fa: اروپا

en: Expires:
fa: انقضا:

en: Explain...
fa: توضیح...

en: Export
fa: برون‌بری

en: F jS, Y
fa: j F Y

en: F_Friday_initial
fa: ج

en: Facebook
fa: فیسبوک

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Feb_February_abbreviation
fa: فوریه

en: February
fa: فوریه

en: Feed for all posts filed under %s
fa: خوراک همه‌ی نوشته‌های دسته‌ی %s

en: Feed(s) to Display:
fa: خوراک‌هایی که نمایش داده می‌شوند:

en: Feedback
fa: بازخورد

en: Feedback Group
fa: گروه بازخورد

en: Fiji
fa: فیجی

en: Filter
fa: پالایه

en: First Name
fa: نام

en: Fixed
fa: ثابت

en: Font
fa: قلم

en: Font Size
fa: اندازه‌ی قلم

en: Force LTR
fa: چپ‌به‌راست اجباری

en: Force RTL
fa: راست‌به‌چپ اجباری

en: Forgot your password?
fa: گذرواژه‌تان را فراموش کرده‌اید؟

en: Format:
fa: قالب:

en: Free
fa: رایگان

en: Fri
fa: جمعه

en: Friday
fa: جمعه

en: General
fa: همگانی

en: Georgia
fa: گرجستان

en: Gibraltar
fa: جبل‌ طارق

en: Go
fa: برو

en: Good
fa: خوب

en: Google +1
fa: گوگل +۱

en: Gravatar Hovercards
fa: کارت‌های آویزان گراواتار

en: Green
fa: سبز

en: Grenada
fa: گرنادا

en: Grey
fa: خاکستری

en: Guadeloupe
fa: گوادلوپ

en: Guam
fa: گوآم

en: Guatemala
fa: گواتمالا

en: Guyana
fa: گویان

en: HTML
fa: اِچ‌تی‌اِم‌اِل

en: Hand
fa: دست

en: Height
fa: بلندا

en: Height:
fa: درازا:

en: Help
fa: راهنما

en: Hidden Verbs
fa: افعال پنهان

en: Hide all results
fa: مخفی کردن تمام نتایج

en: Hide replies
fa: پنهان کردن پاسخ‌ها

en: Hong Kong
fa: هنگ کنگ

en: Host
fa: میزبان

en: Icon
fa: شمایل

en: Icon + text
fa: شمایل + متن

en: Icon URL
fa: نشانی وب شمایل

en: Icon only
fa: تنها شمایل

en: Identify words and phrases to ignore while proofreading your posts and pages:
fa: واژه‌ها و عباراتی را که می‌خواهید هنگام نمونه‌خوانی نوشته‌ها و صفحه‌هایتان نادیده گرفته شوند، مشخص کنید:

en: If empty, we will attempt to determine the image size.
fa: اگر خالی باشد، تلاش خواهیم کرد تا اندازه‌ی تصویر را تشخیص دهیم.

en: Ignore all
fa: از همه چشم‌پوشی کن

en: Ignore always
fa: همیشه نادیده بگیر

en: Ignore suggestion
fa: نادیده گرفتن پیشنهاد

en: Ignored Phrases
fa: عبارات نادیده گرفته شده

en: Image
fa: عکس

en: Image Alignment:
fa: چینش تصویر:

en: Image Color:
fa: رنگ تصویر:

en: Image Link
fa: پیوند تصویری

en: Image Position
fa: مکان تصویر

en: Image Repeat
fa: تکرار تصویر

en: Image Settings:
fa: تنظیمات تصویر:

en: Image Size
fa: اندازه‌ی تصویر

en: Image Size:
fa: اندازه‌ی تصویر:

en: Image URL
fa: نشانی وب تصویر

en: Image URL:
fa: نشانی وب تصویر:

en: Image title:
fa: عنوان تصویر:

en: Include retweets
fa: دربرگرفتن ری‌توییت‌ها

en: Information
fa: اطلاعات

en: Insert
fa: گذاشتن

en: Invalid Videolog identifier
fa: شناساگر نامعتبر ویدئولاگ

en: Invalid file type
fa: گونه‌ی نادرستی از پرونده

en: Italic
fa: کج

en: Jamaica
fa: جامائیکا

en: Jan_January_abbreviation
fa: ژانویه

en: January
fa: ژانویه

en: Jargon
fa: تخصصی

en: JavaScript
fa: جاوا اسکریپت

en: Jul_July_abbreviation
fa: ژوئیه

en: July
fa: ژوئیه

en: Jun_June_abbreviation
fa: ژوئن

en: June
fa: ژوئن

en: Kuwait
fa: کویت

en: Label
fa: شناس‌برگ

en: Language
fa: زبان

en: Language:
fa: زبان:

en: Large
fa: بزرگ

en: Last 24 hours
fa: ۲۴ ساعت گذشته

en: Last Name
fa: نام خانوداگی

en: Learn More
fa: بیشتر بدانید

en: Leave a Comment
fa: نوشتن دیدگاه

en: Left
fa: چپ

en: Library
fa: کتابخانه

en: Line Height
fa: بلندای خط

en: Link URL (when the image is clicked):
fa: نشانی وب پیوند (هنگامی که تصویر کلیک می‌شود):

en: LinkedIn
fa: لینکداین

en: Links
fa: پیوندها

en: Links to your blog's RSS feeds
fa: پیوندهایی به خوراک آر‌اس‌اس وب‌نوشت شما

en: Live Preview
fa: پیش‌نمایش زنده

en: Loading&hellip;
fa: بارگذاری&hellip;

en: Location
fa: مکان

en: Logout
fa: بیرون‌رفتن

en: Luxembourg
fa: لوکزامبورگ

en: M_Monday_initial
fa: د

en: Macau
fa: ماکااو

en: Maldives
fa: مالدیو

en: Malformed URL: %s
fa: نشانی وب نابهنجار: %s

en: Malta
fa: مالت

en: Manga
fa: مانگا

en: Manga Medium
fa: مانگای میانه

en: Manga Narrow
fa: مانگای باریک

en: Manga Wide
fa: مانگای پهن

en: Mar_March_abbreviation
fa: مارچ

en: March
fa: مارس

en: Margin
fa: کناره

en: Martinique
fa: مارتینیک

en: Mauritius
fa: موریس

en: May
fa: مه

en: May_May_abbreviation
fa: مه

en: Mayotte
fa: مایوت

en: Media
fa: رسانه

en: Medium
fa: میانه

en: Micro
fa: میکرو

en: Mobile
fa: تلفن همراه

en: Moderate first
fa: ابتدا مدیریت کنید

en: Mon
fa: دو

en: Monaco
fa: موناکو

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Month
fa: ماه

en: Monthly
fa: ماهانه

en: Montserrat
fa: مونتسرات

en: Most Popular Content
fa: پرطرفدارترین محتوا

en: Move to
fa: جابجایی به

en: Multiple Choice
fa: گزینش چندگانه

en: Music
fa: آهنگ

en: Music Medium
fa: آهنگ میانه

en: My Account
fa: حساب من

en: Name
fa: نام

en: Narrow
fa: باریک

en: Nauru
fa: نائورو

en: Nero Rating
fa: ارزیابی نِرو

en: Never
fa: هرگز

en: New Password
fa: گذرواژه‌ی تازه:

en: New window
fa: پنجره‌ی تازه

en: Next
fa: بعدی

en: Next Image
fa: تصویر پسین

en: Niue
fa: نیووی

en: No Limit
fa: بدون محدودیت

en: No comments
fa: دیدگاهی نیست

en: No stats are available for this time period.
fa: هیچ آماری برای این بازه‌ی زمانی در دست نیست.

en: No suggestions
fa: پیشنهادی وجود ندارد

en: No writing errors were found.
fa: خطای نگارشی‌ای یافت نشد.

en: None
fa: هیچکدام

en: Not supported in Internet Explorer.
fa: در اینترنت اکسپلورر پشتیبانی نمی‌شود.

en: Note:
fa: توجه:

en: Notifications
fa: آگاه‌سازی‌ها

en: Nov_November_abbreviation
fa: نوامبر

en: November
fa: نوامبر

en: Number
fa: شماره

en: Number of choices
fa: شمار گزینه‌ها

en: Oct_October_abbreviation
fa: اکتبر

en: October
fa: اکتبر

en: Open
fa: باز

en: Open links in
fa: بازکردن پیوندها در

en: Optional
fa: دلبخواه

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Orange
fa: نارنجی

en: Other
fa: سایر موارد

en: Other Input
fa: دیگر ورودی‌ها

en: Overall
fa: روی‌هم‌رفته

en: PM
fa: ب.ظ.

en: Padding
fa: پشتی‌گذاری

en: Page %d
fa: صفحه‌ی %d

en: Page Not Found
fa: صفحه یافت نشد

en: Palau
fa: پالائو

en: Panama
fa: پاناما

en: Paper
fa: کاغذی

en: Paper Medium
fa: کاغذی میانه

en: Paper Narrow
fa: کلاغذی باریک

en: Paper Wide
fa: کاغذی پهن

en: Passive Voice
fa: حالت مجهول

en: Password
fa: گذرواژه

en: Password Protected
fa: پاسداری شده با گذرواژه

en: Password Reset
fa: بازنشانی گذرواژه

en: Percent
fa: درصد

en: Permalink
fa: پیوند پایدار

en: Phrases to Avoid
fa: عباراتی که باید از آنها پرهیز کرد

en: Pink
fa: صورتی

en: Plain Black
fa: مشکی ساده

en: Plain Black Medium
fa: مشکی ساده‌ی میانه

en: Plain Black Narrow
fa: مشکی ساده‌ی باریک

en: Plain Black Wide
fa: مشکی ساده‌ی پهن

en: Plain White
fa: سفید ساده

en: Plain White Medium
fa: سفید ساده‌ی میانه

en: Plain White Narrow
fa: سفید ساده‌ی باریک

en: Plain White Wide
fa: سفید ساده‌ی پهن

en: Plastic Black
fa: سیاه پلاستیکی

en: Plastic Black Medium
fa: سیاه پلاستیکی میانه

en: Plastic Black Narrow
fa: سیاه پلاستیکی باریک

en: Plastic Black Wide
fa: سیاه پلاستیکی پهن

en: Plastic Grey
fa: خاکستری پلاستیکی

en: Plastic Grey Medium
fa: خاکستری پلاستیکی میانه

en: Plastic Grey Narrow
fa: خاکستری پلاستیکی باریک

en: Plastic Grey Wide
fa: خاکستری پلاستیکی پهن

en: Plastic White
fa: سفید پلاستیکی

en: Plastic White Medium
fa: سفید پلاستیکی میانه

en: Plastic White Narrow
fa: سفید پلاستیکی باریک

en: Plastic White Wide
fa: سفید پلاستیکی پهن

en: Please enter a valid URL.
fa: لطفاً یک نشانی وب معتبر وارد نمایید.

en: Please enter a valid email address.
fa: لطفا یک رایانشانی معتبر وارد نمایید.

en: Poll
fa: نظرسنجی

en: Poll Box
fa: جعبه‌ی نظرسنجی

en: Poll Style
fa: سبک نظرسنجی

en: Polldaddy
fa: پال‌ددی

en: Polldaddy Styles
fa: سبک‌های پال‌ددی

en: Polls
fa: نظرسنجی‌ها

en: Position
fa: موقعیت

en: Post was not sent - check your email addresses!
fa: نوشته فرستاده نشد - رایانشانی‌های خود را بررسی کنید!

en: Posterous
fa: پُستِروس

en: Posts
fa: نوشته‌ها

en: Posts & Comments
fa: نوشته‌ها و دیدگاه‌ها

en: Premium
fa: برگزیده

en: Press This
fa: نشر این

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Previous Image
fa: تصویر پیشین

en: Print
fa: چاپ

en: Privacy
fa: حریم خصوصی

en: Privacy Policy
fa: سیاست حفظ اسرار

en: Proofread Writing
fa: نمونه‌خوانی نوشته

en: Proofreading
fa: نمونه‌خوانی

en: Puerto Rico
fa: پورتو ریکو

en: Purple
fa: بنفش

en: Put your mouse over your Gravatar to check out your profile.
fa: برای بررسی شناسنامه‌ی خود، موشی را روی گراواتارتان ببرید.

en: QR Code
fa: کد QR

en: Qatar
fa: قطر

en: Question
fa: پرسش

en: Questions
fa: پرسش‌ها

en: RSS -
fa: آراِس‌اِس -

en: RSS Links
fa: پیوندهای RSS

en: Random
fa: تصادفی

en: Randomize answer order
fa: ترتیب پاسخ‌ها اتفاقی باشد

en: Rate Down
fa: امتیاز منفی

en: Rate This
fa: ارزیابی این

en: Rate Up
fa: امتیاز مثبت

en: Rated
fa: ارزیابی شده

en: Rating
fa: نمره

en: Rating ID
fa: شناسه‌ی ارزیابی

en: Rating Reports
fa: گزارش ارزیابی‌ها

en: Rating Type
fa: نوع ارزیابی

en: Ratings
fa: ارزیابی‌ها

en: Red
fa: قرمز

en: Reddit
fa: رِدیـت

en: Redundant Phrases
fa: عبارات حشو

en: Register
fa: نام‌نویسی

en: Remember me
fa: مرا به خاطر بسپار

en: Remove
fa: برداشتن

en: Remove Service
fa: برداشتن خدمت

en: Rename
fa: بازنامیدن

en: Repeated Word
fa: واژه‌ی تکراری

en: Replace selection with:
fa: جایگزین کردن قسمت گزینش شده با:

en: Reports
fa: گزارش‌ها

en: Response
fa: پاسخ

en: Responses
fa: پاسخ

en: Results
fa: نتایج

en: Results Background
fa: پس‌زمینه‌ی نتایج

en: Results Bar
fa: نوار نتایج

en: Results Group
fa: گروه نتایج

en: Results Percent
fa: درصد نتایج

en: Results Popup
fa: نتایج بالاپر

en: Results Text
fa: متن نتایج

en: Results Votes
fa: آرای نتایج

en: Return To Poll
fa: بازگشت به نظرسنجی

en: Reunion
fa: رئونیون

en: Right
fa: راست

en: Role
fa: نقش

en: Rounded Corners
fa: گوشه‌های گرد

en: S_Saturday_initial
fa: ش

en: S_Sunday_initial
fa: ی

en: Same window
fa: همان پنجره

en: Samoa
fa: ساموآ

en: San Marino
fa: سان مارینو

en: Sat
fa: شنبه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Save
fa: ذخیره

en: Save Changes
fa: ذخیره‌ی تغییرات

en: Save Settings
fa: ذخیره کردن تنظیمات

en: Search
fa: جستجو

en: Search Results for %s
fa: نتایج جستجو برای %s

en: Search Results for '%s'
fa: نتایج جستجو برای '%s'

en: Send Email
fa: فرستادن رایانامه

en: Send Invitation
fa: فرستادن دعوت‌نامه

en: Send to Email Address
fa: فرستادن به رایانشانی

en: Sep_September_abbreviation
fa: سپتامبر

en: September
fa: سپتامبر

en: Service name
fa: نام خدمت

en: Services dragged here will appear individually.
fa: خدمات کشیده شده به اینجا جداجدا نمایان می‌شوند.

en: Services dragged here will be hidden behind a share button.
fa: خدمات کشیده‌ شده به اینجا در پشت یک دکمه‌ی اشتراک‌گذاری پنهان خواهند شد.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Settings have been saved
fa: تنظیمات ذخیره شده‌اند

en: Settings saved
fa: تنضیمات ذخیره شد

en: Share
fa: اشتراک‌گذاری

en: Share on Facebook
fa: به اشتراک گذاشتن در فیسبوک

en: Share this:
fa: اشتراک‌گذاری این:

en: Shared Post
fa: نوشته‌ی به اشتراک گذاشته شده

en: Shares
fa: اشتراک‌گذاری‌ها

en: Sharing
fa: اشتراک‌گذاری

en: Sharing Settings
fa: تنظیمات اشتراک‌گذاری

en: Sharing URL
fa: نشانی وب اشتراک‌گذاری

en: Sharing is off. Please add services above to enable
fa: اشتراک‌گذاری خاموش است. خواهشمندیم برای کارا کردن، خدمات بالا را بیافزایید

en: Sharing label
fa: شناس‌برگ اشتراک‌گذاری

en: Show sharing buttons on this post.
fa: نمایش دکمه‌های اشتراک‌گذاری روی این نوشته.

en: Show top posts over
fa: نمایش برترین نوشته در

en: Show top search terms over
fa: نمایش برترین عبارات جست‌وجو در

en: Show:
fa: نمایش:

en: Sign Out
fa: بیرون‌رفتن

en: Sign Up
fa: نام‌نویسی

en: Sign me up!
fa: مرا نام‌نویسی کن!

en: Silver
fa: نقره‌ای

en: Singapore
fa: سنگاپور

en: Site Stats
fa: آمار وب‌گاه

en: Size
fa: اندازه

en: Skull Dark
fa: اسکلت تیره

en: Skull Dark Narrow
fa: اسکلت تیره‌ی باریک

en: Skull Dark Wide
fa: اسکلت تیره‌ی پهن

en: Skull Light
fa: اسکلت روشن

en: Skull Light Medium
fa: اسکلت روشن میانه

en: Skull Light Narrow
fa: اسکلت روشن باریک

en: Skull Light Wide
fa: اسکلت روشن پهن

en: Small
fa: کوچک

en: Sorry, your blog cannot share posts by email.
fa: پوزش، وب‌نوشت شما نمی‌تواند نوشته‌ها را با رایانامه به اشتراک بگذارد.

en: Sort by:
fa: چینش بر اساس:

en: Spain
fa: اسپانیا

en: Spelling
fa: املا

en: Start Date
fa: تاریخ آغاز

en: State
fa: وضعیت

en: Status
fa: وضعیت

en: Step 1
fa: گام ۱

en: Step 2
fa: گام ۲

en: Step 3
fa: گام ۳

en: StumbleUpon
fa: استامبل‌آپان

en: Style
fa: سبک

en: Style Name
fa: نام سبک

en: Submit Comment
fa: فرستادن دیدگاه

en: Subscribe
fa: مشترک شدن

en: Subscription
fa: اشتراک

en: Subscriptions
fa: اشتراک‌ها

en: Sun
fa: یک

en: Sunday
fa: یکشنبه

en: Sunset
fa: غروب آفتاب

en: Sunset Medium
fa: غروب آفتاب میانه

en: Sunset Narrow
fa: غروب آفتاب باریک

en: Sunset Wide
fa: غروب آفتاب پهن

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Survey
fa: نظرسنجی

en: T_Thursday_initial
fa: پ

en: T_Tuesday_initial
fa: س

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Tech Dark
fa: فن‌آوری تیره

en: Tech Dark Medium
fa: فن‌آوری تیره‌ی میانه

en: Tech Dark Narrow
fa: فن‌آوری تیره‌ی باریک

en: Tech Dark Wide
fa: فن‌آوری تیره‌ی پهن

en: Tech Grey
fa: فن‌آوری خاکستری

en: Tech Grey Medium
fa: فن‌آوری خاکستری میانه

en: Tech Grey Narrow
fa: فن‌آوری خاکستری باریک

en: Tech Grey Wide
fa: فن‌آوری خاکستری پهن

en: Tech Light
fa: فن‌آوری روشن

en: Tech Light Medium
fa: فن‌آوری روشن میانه

en: Tech Light Narrow
fa: فن‌آوری روشن باریک

en: Tech Light Wide
fa: فن‌آوری روشن پهن

en: Terms of Service
fa: شرایط و ضوابط خدمات

en: Text
fa: متن

en: Text & Image Links
fa: پیوند‌های تصویری و متنی

en: Text Color
fa: رنگ متن

en: Text Link
fa: پیوند متنی

en: Text only
fa: تنها متن

en: Thank You
fa: سپاس از شما

en: Thank you for voting!
fa: سپاس از رای‌تان!

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
fa: نشانی وب‌گاهی که وارد کردید به نظر نشانی وب درستی نمی‌آمد. لطفا یک نشانی وب معتبر وارد نمایید.

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
fa: نشانی وردپرسی که وارد نمودید، به نظر نشانی وب درستی نمی‌آمد. لطفا یک نشانی وب درست معتبر کنید.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
fa: رایانشانی وارد شده به نظر رایانشانی معتبری نمی‌رسید. لطفا یک رایانشانی معتبر وارد نمایید.

en: The proofreader has suggestions for this post. Are you sure you want to publish it?
    
    Press OK to publish your post, or Cancel to view the suggestions and edit your post.
fa: نمونه‌خوان پیشنهادهایی برای این نوشته دارد. آیا مطمئنید که می‌خواهید منتشرش کنید؟
    
    پـذیـرش را بفشارید تا نوشته‌تان منتشر شود، یا لـغـو برای مشاهده‌ی پیشنهاد‌ها و ویرایش نوشته

en: The proofreader has suggestions for this post. Are you sure you want to update it?
    
    Press OK to update your post, or Cancel to view the suggestions and edit your post.
fa: نمونه‌خوان پیشنهادهایی برای این نوشته دارد. آیا مطمئنید می‌خواهید به‌روزش کنید؟
    
    پـذیـرش را بفشارید تا نوشته‌تان به‌روز شود، یا لـغـو برای مشاهده‌ی پیشنهاد‌ها و ویرایش نوشته.

en: There are no rated items for this period
fa: هیچ مورد ارزیابی‌شده‌ای در این بازه وجود ندارد

en: There was a problem communicating with the After the Deadline service. Try again in one minute.
fa: مشکلی هنگام ارتباط با کارساز اَفتِر دِ دِدلاین بود. پس از یک دقیقه دوباره تلاش کنید.

en: There was an error communicating with the proofreading service.
fa: خطایی هنگام ارتباط با خدمات نمونه‌خوان رخ داد.

en: Thinking Female Medium
fa: زن متفکر میانه

en: Thinking Female Narrow
fa: زن متفکر باریک

en: Thinking Female Wide
fa: زن متفکر پهن

en: Thinking Male Medium
fa: مرد متفکر میانه

en: Thinking Male Narrow
fa: مرد متفکر باریک

en: Thinking Male Wide
fa: مرد متفکر پهن

en: This Month
fa: این ماه

en: This Week
fa: این هفته

en: This email address is already registered.
fa: این رایانشانی از پیش نام‌نویسی شده است.

en: This movie requires <a rel="nofollow" href="%s">Adobe Flash</a> for playback.
fa: برای پخش این فیلم نیاز به <a rel="nofollow" href="%s">Adobe Flash</a> دارید.

en: This post has been shared!
fa: این نوشته به اشتراک گذاشته شده!

en: Thu
fa: پنج

en: Thursday
fa: پنجشنبه

en: Time Zone
fa: زمان محلی

en: Title
fa: عنوان

en: Title:
fa: عنوان:

en: Today
fa: امروز

en: Too many redirects.
fa: بازهدایت‌های بسیار زیاد.

en: Top
fa: بالا

en: Top Posts
fa: برترین نوشته‌ها

en: Top Searches
fa: برترین جست‌و‌جوها

en: Total
fa: همگی

en: Total Votes
fa: مجموع آرا

en: Trash
fa: دور انداختن

en: Tue
fa: سه

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Twitter
fa: توئیتر

en: Twitter Updates
fa: به‌روزرسانی‌های توییتر

en: Twitter username:
fa: نام کاربری توییتر:

en: Type
fa: گونه

en: URL
fa: نشانی وب

en: Underline
fa: زیرخط دار

en: Unique ID
fa: شناسه‌ی یگانه

en: United States
fa: ایالات متحده

en: Unknown
fa: ناشناخته

en: Unsubscribe
fa: لغو اشتراک

en: Up
fa: بالا

en: Update Settings
fa: به‌روزرسانی تنظیمات

en: Upgrade To Pro
fa: ارتقا به حرفه‌ای

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Upload Image
fa: بارگذاری تصویر

en: Use automatically detected language to proofread posts and pages
fa: استفاده از زبانی که خودکار شناسایی می‌شود برای نمونه‌خوانی نوشته‌ها و صفحه‌ها

en: User Role
fa: نقش کاربر

en: User has blocked requests through HTTP.
fa: کاربر درخواست HTTP را بلوکه کرد.

en: Username
fa: نام کاربری

en: Users
fa: کاربران

en: VIP
fa: وی‌آی‌پی

en: Valid
fa: معتبر

en: Value
fa: مقدار

en: Video
fa: فیلم

en: View
fa: مشاهده

en: View All
fa: مشاهده‌ی همه

en: View Profile
fa: دیدن شناسنامه

en: View Results
fa: دیدن نتایج

en: View all posts filed under %s
fa: نمایش ‌همه‌یی نوشته‌های دسته‌بندی شده در %s

en: View people's profiles when you mouse over their Gravatars
fa: دیدن شناسنامه‌ی افراد وقتی موشی را روی گراواتارشان می‌برید

en: Vote
fa: رای دادن

en: Vote Button
fa: دکمه‌ی رای

en: Votes
fa: آرا

en: W_Wednesday_initial
fa: چ

en: Warning:
fa: هشدار:

en: Wed
fa: چهار

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Wide
fa: پهن

en: Widget title:
fa: عنوان ابزارک:

en: Widgets
fa: ابزارک‌ها

en: Width
fa: پهنا

en: Width:
fa: پهنا:

en: WordPress
fa: وردپرس

en: Working Female Medium
fa: زن در حال کار میانه

en: Working Female Narrow
fa: زن در حال کار باریک

en: Working Female Wide
fa: زن در حال کار پهن

en: Working Male Medium
fa: مرد در حال کار میانه

en: Working Male Narrow
fa: مرد در حال کار باریک

en: Working Male Wide
fa: مرد در حال کار پهن

en: Year
fa: سال

en: Yellow
fa: زرد

en: Yesterday
fa: دیروز

en: You can add the following variables to your service sharing URL:
fa: می‌توانید متغیرهای زیر را به نشانی وب خدمات اشتراک‌گذاریتان بیافزایید:

en: You have shared this post with %s
fa: شما اين نوشته را با %s به اشتراک گذاشته‌اید

en: Your Comment
fa: دیدگاه شما

en: Your Dashboard
fa: پیش‌خوان شما

en: Your Email Address
fa: رایانشانی شما

en: Your Name
fa: نام شما

en: Your Website
fa: وب‌گاه شما

en: Your blog does not currently have any published posts.
fa: هم‌اکنون وب‌نوشت شما هیچ نوشته‌ی منتشر شده‌ای ندارد.

en: a post or page is first published
fa: نوشته یا صفحه‌ای برای نخستین بار منتشر می‌شود

en: a post or page is updated
fa: نوشته یا صفحه‌ای به‌روز می‌شود

en: am
fa: ق.ظ.

en: and
fa: و

en: back
fa: برگشت

en: created
fa: ساخته شده

en: day
fa: روز

en: edit text
fa: ویرایش متن

en: from
fa: از

en: month
fa: ماه

en: pixels
fa: پیکسل

en: pm
fa: ب.ظ.

en: proofread
fa: نمونه‌خوانی

[ctx: share to]
en: Digg
fa: دیگ

[ctx: share to]
en: Email
fa: رایانامه

[ctx: share to]
en: Facebook
fa: فیسبوک

[ctx: share to]
en: LinkedIn
fa: لینکداین

[ctx: share to]
en: Press This
fa: نشر این

[ctx: share to]
en: Print
fa: چاپ

[ctx: share to]
en: StumbleUpon
fa: استامبل‌آپان

[ctx: share to]
en: Twitter
fa: توییتر

en: the past day
fa: روز گذشته

en: the past month
fa: ماه پیش

en: the past quarter
fa: فصل گذشته

en: the past week
fa: هفته‌ی پیش

en: the past year
fa: سال گذشته

en: votes
fa: رای

en: week
fa: هفته
