Polanger Admin Suite 1.5.3 - en to ar translation catalogue (1300 entries)

en: %1$d / %2$d users protected
ar: %d / %d ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: %1$d requests within %2$d minutes
ar: طلبات %1$d خلال %2$d دقائق

en: %d excluded (Super Admin bypass)
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ %d (ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²)

en: %d frontend items detected
ar: %d ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: %d keys remaining
ar: %d ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: %d keys remaining. These can be used if you lose access to your authenticator app.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢.

en: %d recovery keys remaining
ar: %d ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: %s item | %s items
ar[0]: %s ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±
ar[1]: %s ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±
ar[2]: %s ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â
ar[3]: %s ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±
ar[4]: %s ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§
ar[5]: %s ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±

en: (%d keys available)
ar: (%d ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©)

en: (Footer text hidden)
ar: (ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â )

en: (May be subject to GDPR/KVKK)
ar: (ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª/KVKK)

en: (No title)
ar: (ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â )

en: 2FA Bypass Active (wp-config)
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² 2FA ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· (wp-config)

en: 2FA Coverage
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© 2FA

en: 2FA Email Failed - Login Allowed
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© (2FA) - ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­

en: 2FA Login Successful
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ 2FA ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­

en: 2FA Security Event: %s
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â« ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‚Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‚Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹2FA: %s

en: 2FA Security Events
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â« ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© 2FA

en: 30 days
ar: 30 ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§

en: 503 Service Unavailable
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª.

en: 60 days
ar: 60 ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§

en: 7 days
ar: 7 ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦

en: 90 days
ar: 90 ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§

en: A 6-digit code will be sent to the user's email address.
ar: سيتم إرسال رمز مكون من 6 أرقام إلى عنوان البريد الإلكتروني للمستخدم.

en: A critical action was performed on your site:
    
    Action: %1$s
    User: %2$s
    Object: %3$s
    Time: %4$s
    
    This is an automated security alert.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢:
    
    ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡: %s
    ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦: %s
    ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â : %s
    ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª: %s
    
    ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â .

en: A defense-in-depth comment protection layer with honeypot, timing, link/keyword rules, flood control, behavior score, and silent mode.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·/ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª.

en: A lighter profile for busy membership sites that still want abuse protection without aggressive lockouts.
ar: ملف تعريف أخف لمواقع العضوية المزدحمة التي لا تزال ترغب في الحماية من إساءة الاستخدام دون عمليات إغلاق شديدة.

en: A new secret is waiting to be verified. Your old authenticator will continue working until you verify the new one.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯.

en: A new verification code has been sent to your email.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â .

en: A richer token-based admin design engine with WCAG-aware contrast, scope targeting, semantic colors, typography controls, and a live preview playground.
ar: محرك تصميم إداري أكثر ثراءً يعتمد على الرمز المميز مع تباين مدرك لـ WCAG، واستهداف النطاق، والألوان الدلالية، وعناصر التحكم في الطباعة، وملعب المعاينة المباشرة.

en: A single post/page (to detect "Edit Post", "Edit with Elementor", etc.)
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±/ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© (ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  "ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±"ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ "ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Elementor"ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢)

en: API Keys
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ API

en: About WordPress
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³

en: Accent color for errors, destructive notices, and critical UI feedback.
ar: لون مميز للأخطاء والإشعارات المدمرة والملاحظات الهامة لواجهة المستخدم.

en: Accent color for success notices and positive UI feedback.
ar: لون مميز لإشعارات النجاح وردود الفعل الإيجابية على واجهة المستخدم.

en: Accent color for warning notices and caution states.
ar: لون مميز لإشعارات التحذير وحالات التحذير.

en: Access
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â:

en: Access Control
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Access Denied
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶

en: Access Restricted
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Access rule
ar: قاعدة الوصول

en: Access:
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â:

en: Action
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Action failed.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Actions
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Activate
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Activate WooCommerce first
ar: قم بتفعيل WooCommerce أولاً

en: Activate the modules you need, keep the admin clean, and open each addon from one central workspace.
ar: قم بتنشيط الوحدات التي تحتاجها، وحافظ على نظافة المشرف، وافتح كل ملحق من مساحة عمل مركزية واحدة.

en: Active
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·

en: Active / Focus Color
ar: لون نشط/تركيز

en: Activity
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·

en: Activity Log
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·

en: Activity Log (Lock)
ar: سجل النشاط (القفل)

en: Activity Log Settings
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·

en: Activity Logging
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·

en: Activity logging is currently disabled.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§.

en: Activity logs are only visible to Super Admin. Contact your administrator for access.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â². ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â.

en: Add Account to Your Authenticator App
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Add New Admin Menu
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Add New Link
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯

en: Add New Menu
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Add New Widget
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Add Submenu
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Add Submenu Item
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Add a "Quick Links" widget with shortcuts to frequently used pages
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© "ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©" ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±

en: Add an extra layer of security by requiring a second verification step during login.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â.

en: Add child pages under this main menu. You can add as many as you need.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡.

en: Add class/id/plugin slugs to keep specific notices visible even when hide mode is enabled. Enter one value per line (or comma-separated). Example: woocommerce, rank-math, elementor
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©/ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â/ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± (ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â). ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â: woocommerceÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ rank-mathÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ elementor

en: Add custom links to the admin bar. You can create menu items with submenus.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Add new custom main menus and submenus to the WordPress admin sidebar.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â WordPress.

en: Add reCAPTCHA to WooCommerce customer login forms, including My Account and checkout login prompts.
ar: أضف reCAPTCHA إلى نماذج تسجيل دخول عملاء WooCommerce، بما في ذلك مطالبات حسابي وتسجيل الخروج.

en: Add reCAPTCHA to WooCommerce password reset request forms.
ar: أضف reCAPTCHA إلى نماذج طلب إعادة تعيين كلمة مرور WooCommerce.

en: Add reCAPTCHA to public comment forms on posts and pages.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© reCAPTCHA ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª.

en: Add reCAPTCHA to the WooCommerce customer registration form on My Account.
ar: أضف reCAPTCHA إلى نموذج تسجيل عميل WooCommerce في حسابي.

en: Add reCAPTCHA to the WordPress login form.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© reCAPTCHA ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  WordPress.

en: Add reCAPTCHA to the lost password / password reset form.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© reCAPTCHA ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©/ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±.

en: Add reCAPTCHA to the user registration form.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© reCAPTCHA ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦.

en: Add the NEW secret to your authenticator app, then enter the code:
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²:

en: Add the new secret to your authenticator app and enter the code to activate it:
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²:

en: Add to Your Authenticator App
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Addon state updated successfully.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â« ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­.

en: Addons
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: Adds Google/Microsoft Authenticator (TOTP) as a factor provider for the core 2FA flow. Policy and enforcement remain in the 2FA tab.
ar: يضيف Google/Microsoft Authenticator (TOTP) كموفر عامل لتدفق المصادقة الثنائية الأساسية. تظل السياسة والتنفيذ في علامة التبويب 2FA.

en: Adds a hidden form field that humans never see. Bots that auto-fill all inputs, strip unknown fields, or post manipulated payloads are caught quickly.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Adds an automatic abuse shield on WooCommerce login failures, account registrations, and lost password requests without adding extra form clutter for customers.
ar: يضيف حماية تلقائية من إساءة الاستخدام عند فشل تسجيل الدخول إلى WooCommerce، وتسجيلات الحساب، وطلبات كلمة المرور المفقودة دون إضافة فوضى إضافية في النماذج للعملاء.

en: Admin Activity Log
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â

en: Admin Bar
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â

en: Admin Bar (Lock)
ar: شريط الإدارة (القفل)

en: Admin Bar Background
ar: خلفية شريط المسؤول

en: Admin Bar Submenu Background
ar: خلفية القائمة الفرعية لشريط الإدارة

en: Admin Bar Submenu Text Color
ar: لون نص القائمة الفرعية لشريط الإدارة

en: Admin Bar Text Color
ar: لون نص شريط المسؤول

en: Admin Email Changed
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Admin Footer
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â

en: Admin Notice Manager
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â

en: Admin Notices
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â

en: Administrator
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â

en: Advanced
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Advanced CSS appended after the generated stylesheet. Ideal for agency overrides or project-specific tweaks.
ar: تم إلحاق CSS المتقدم بعد ورقة الأنماط التي تم إنشاؤها. مثالية لتجاوزات الوكالة أو التعديلات الخاصة بالمشروع.

en: Advanced: Provisioning URI for QR Code Tools
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦: URI ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² QR

en: Agency Pro
ar: وكالة برو

en: Aggressive. Lower thresholds, silent drop on high score.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â . ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Alert Email:
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡:

en: All Actions
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: All Allowed Users
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦

en: All Types
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹

en: All admin content (except menu, admin bar, and buttons)
ar: كل محتوى المسؤول (باستثناء القائمة وشريط الإدارة والأزرار)

en: All admin pages
ar: جميع صفحات الإدارة

en: All admin pages except plugin-owned screens
ar: جميع صفحات الإدارة باستثناء الشاشات المملوكة للمكونات الإضافية

en: All allowed users
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦

en: All decisions
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: All logs have been cleared.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª.

en: All reCAPTCHA settings are managed from this single location. The addon automatically integrates with the Login Page module and Comment forms. Enable the locations above to activate protection on the corresponding forms.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª reCAPTCHA ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: All settings have been reset to defaults.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: All time
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: Allow all logged-in users to bypass
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Allow site-level override
ar: السماح بالتجاوز على مستوى الموقع

en: Allowed
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­

en: Allowed AJAX actions
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: Allowed GET actions
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: Allowed Users
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦

en: Also apply to logged-in users
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Also log allowed comments
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§

en: Also require 2FA for Super Admin
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ 2FA ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²

en: Always
ar: دائما

en: Always allowed IP addresses
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦

en: Any user with plugin access can view logs
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: Appearance
ar: المظهر

en: Apple/Windows UI
ar: واجهة أبل/ويندوز

en: Apply
ar: تنطبق على

en: Apply Preset
ar: تطبيق الإعداد المسبق

en: Apply Scope
ar: تطبيق النطاق

en: Apply To
ar: تنطبق على

en: Apply context-free heuristics on comment text and URLs.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·.

en: Apply custom styling to your WordPress login page.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° WordPress ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢.

en: Archive pages (to detect archive-specific items)
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â (ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â)

en: Are you sure you want to clear all logs? This cannot be undone.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹.

en: Are you sure you want to delete all logs?
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã‚Â¸

en: Are you sure you want to disable authenticator?
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã‚Â¸

en: Are you sure you want to remove this link?
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã‚Â¸

en: Are you sure you want to remove this widget?
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã‚Â¸

en: Are you sure you want to reset all settings? This action cannot be undone.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡.

en: Arial
ar: اريال

en: At a Glance
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Authenticator Active
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Authenticator App
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Authenticator Disabled
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Authenticator Setup Complete!
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©!

en: Authenticator Verification
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Authenticator has been disabled.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Authenticator has been removed from your account. You can set it up again anytime.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª.

en: Authenticator setup complete!
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©!

en: Author
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â

en: Auto-Hide All Third-Party Widgets
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«

en: Auto-Hide Future Widgets
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§

en: Auto-delete logs after:
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯:

en: Auto-disabled after a load failure
ar: تم تعطيله تلقائيًا بعد فشل التحميل

en: Automatically hide all third-party widgets added by plugins and themes. Keep your dashboard clean!
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©!

en: Available addons
ar: الإضافات المتاحة

en: Back to Authenticator
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Back to login
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Background
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Background Color
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Background Image
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Background Type
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Background image
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Background type
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Balanced
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Balanced Mode
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Base radius used by cards, inputs, and other rounded surfaces.
ar: نصف القطر الأساسي الذي تستخدمه البطاقات والمدخلات والأسطح المستديرة الأخرى.

en: Before enabling 2FA with email verification, verify that your site can send emails.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â .

en: Before enabling:
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â :

en: Behavior Score
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢

en: Block REST write requests from this page
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° URL ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦

en: Block URL access
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° URL

en: Block URL access for this user
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° URL ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦

en: Block direct URL access
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° URL

en: Blocked URL host match
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° URL

en: Blocked keyword match
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Bold (700)
ar: جريئة (700)

en: Border
ar: الحدود

en: Bot Protection
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: Browser Upgrade Notice
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­

en: Built into core
ar: بنيت في جوهرها

en: Built-in Safety Features
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Built-in module
ar: وحدة مدمجة

en: Bulk action:
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: Button Radius Preset
ar: زر نصف قطرها مسبقا

en: By default comment reCAPTCHA applies only to guests. Enable this to also enforce it for authenticated users.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ reCAPTCHA ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦.

en: By default, Super Admin is exempt to prevent lockout. Enable this if you also want Super Admin accounts to pass 2FA.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© (2FA).

en: By default, missing our hidden marker field is treated as a hard bot signal to prevent marker-stripping bypasses. If your custom comment form cannot include pdt_cs_present, you can opt out with the pdt_comment_security_require_form_marker filter. The other layers — rate limiting, content rules, scoring — keep working in all cases.
ar: افتراضيًا، يتم التعامل مع فقدان حقل العلامة المخفية كإشارة روبوت صلبة لمنع تجاوزات تجريد العلامة. إذا كان نموذج التعليق المخصص الخاص بك لا يمكن أن يتضمن pdt_cs_present، فيمكنك إلغاء الاشتراك باستخدام مرشح pdt_comment_security_require_form_marker. تستمر الطبقات الأخرى - تحديد المعدل، وقواعد المحتوى، والتسجيل - في العمل في جميع الحالات.

en: By default, only anonymous visitors are inspected. Enable this to also screen logged-in user comments.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â .

en: Cambria Serif
ar: كامبريا شريف

en: Cancel
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: Cancel Rotation
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±

en: Cap how many comments a single IP can submit in a given time window.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  IP ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Card text, borders, and table headers should all remain readable under light or dark themes.
ar: يجب أن يظل نص البطاقة والحدود ورؤوس الجدول قابلاً للقراءة تحت السمات الفاتحة أو الداكنة.

en: Center
ar: انتر

en: Centralized Management
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Centrally manage Google reCAPTCHA v2/v3 keys and enable protection on login, registration, lost-password, and comment forms.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ Google reCAPTCHA v2/v3 ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª.

en: Change Icon
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Change image
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Changes how compact or roomy common controls and surfaces feel.
ar: يغير مدى صغر حجم عناصر التحكم والأسطح المشتركة أو الواسعة.

en: Changes the background color of the left admin sidebar.
ar: يغير لون خلفية الشريط الجانبي الأيسر للمشرف.

en: Changes the top WordPress admin bar background.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© WordPress.

en: Check the items to hide.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§.

en: Choose action
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Choose an image
ar: اختر لغة الموقع

en: Choose how long login is blocked after reaching the failed attempt limit.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Choose how users will verify their identity after entering their password.
ar: اختر الطريقة التي سيتحقق بها المستخدمون من هويتهم بعد إدخال كلمة المرور الخاصة بهم.

en: Choose icon
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Choose image
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Choose site language
ar: اختر لغة الموقع

en: Choose what happens when a visitor reaches protected content and no per-content override is set.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â« ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°.

en: Choose whether the design system should affect only Polanger screens, all of wp-admin, selected sections such as Dashboard or Posts, or all admin screens except plugin-owned pages.
ar: اختر ما إذا كان نظام التصميم يجب أن يؤثر فقط على شاشات Polanger، أو كل شاشات wp-admin، أو الأقسام المحددة مثل Dashboard أو Posts، أو جميع شاشات الإدارة باستثناء الصفحات المملوكة للمكونات الإضافية.

en: Choose whether this content stays public, is limited to signed-in users, or is hidden from specific roles on the public site.
ar: اختر ما إذا كان هذا المحتوى سيظل عامًا، أو يقتصر على المستخدمين الذين سجلوا الدخول، أو يكون مخفيًا عن أدوار محددة على الموقع العام.

en: Choose which events trigger email notifications.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â« ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â .

en: Choose who can still see admin notices.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â.

en: Classic Blue
ar: الأزرق الكلاسيكي

en: Clean (allowed)
ar: نظيف (مسموح)

en: Clean Dashboard Guarantee
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Clear All
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Clear logs
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: Close
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Code Expiry Time (minutes)
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² (ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡)

en: Color Legend
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Color used for visited links so repeat navigation can feel more intentional.
ar: اللون المستخدم للروابط التي تمت زيارتها، لذا فإن تكرار التنقل يمكن أن يكون أكثر قصدًا.

en: Color used when a content link is hovered.
ar: اللون المستخدم عند تمرير مؤشر الماوس فوق رابط المحتوى.

en: Color used while a link is focused or being clicked.
ar: اللون المستخدم أثناء التركيز على الرابط أو النقر عليه.

en: Comfortable
ar: مريح

en: Comfortable (105%)
ar: مريح (105%)

en: Comment Error
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Comment Forms
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Comment Guard
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Comment Security Layer
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: Comment Security logs cleared.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª.

en: Comment Security settings saved.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª.

en: Comment is never written. Visitor is redirected back to the post.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â.

en: Comment rejected
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Comments
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: Comments - Also enforce for logged-in users
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‚Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Comments submitted faster than humans can read are likely automated. Missing, tampered, or replayed timing tokens are treated as hard bot signals.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Community
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: Compact
ar: مدمج

en: Compact (95%)
ar: مدمج (95%)

en: Compatibility mode
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Complete the setup below to enable authenticator-based verification for your account.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢.

en: Completed
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§

en: Completely Hide
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§

en: Completely Hide Mode
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Completely hide the WordPress logo from admin bar
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± WordPress ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Completely hide the language selector on the login screen for both desktop and mobile.
ar: قم بإخفاء محدد اللغة تمامًا على شاشة تسجيل الدخول لكل من سطح المكتب والهاتف المحمول.

en: Configure plugin settings and security options.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â .

en: Configure reCAPTCHA
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  reCAPTCHA

en: Configure who can view logs and which events should trigger email notifications.
ar: قم بتكوين من يمكنه عرض السجلات والأحداث التي يجب أن تؤدي إلى تشغيل إشعارات البريد الإلكتروني.

en: Consolas Mono
ar: كونسولاس مونو

en: Contact Support
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦

en: Contains hidden submenu items
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Contains renamed submenu items
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§

en: Content
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°

en: Content Rules
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°

en: Content Visibility
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°

en: Content areas only
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°

en: Control the visibility of admin notices and alerts from plugins and themes.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª.

en: Control whether this site uses network defaults or local overrides for each module.
ar: التحكم فيما إذا كان هذا الموقع يستخدم إعدادات الشبكة الافتراضية أو التجاوزات المحلية لكل وحدة.

en: Control which administrators can access this plugin.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯.

en: Control who can view the activity logs.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·.

en: Controls icon and text color inside the top admin bar.
ar: يتحكم في الأيقونة ولون النص داخل شريط الإدارة العلوي.

en: Controls the background tone for text fields, selects, and textareas.
ar: يتحكم في نغمة الخلفية لحقول النص والتحديدات ومناطق النص.

en: Controls the background tone of table headers and structured list headings.
ar: يتحكم في نغمة الخلفية لرؤوس الجدول وعناوين القائمة المنظمة.

en: Controls the broad page background behind admin cards and content layouts.
ar: يتحكم في خلفية الصفحة العريضة خلف بطاقات الإدارة وتخطيطات المحتوى.

en: Controls the icon and text color used inside the left admin sidebar.
ar: يتحكم في الرمز ولون النص المستخدم داخل الشريط الجانبي الأيسر للمشرف.

en: Controls whether content links are underlined never, on hover, or all the time.
ar: يتحكم في ما إذا كان سيتم وضع خط تحت روابط المحتوى مطلقًا، أو عند التمرير، أو طوال الوقت.

en: Copied to clipboard!
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â® ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©!

en: Copied!
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®!

en: Copy
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®

en: Copy All
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â® ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Copy to clipboard
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â® ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Core
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±

en: Core Colors
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ

en: Core modules stay available out of the box. Optional addons can be turned on individually so each admin panel stays lighter, clearer, and easier to maintain.
ar: تبقى الوحدات الأساسية متاحة خارج الصندوق. يمكن تشغيل الوظائف الإضافية الاختيارية بشكل فردي حتى تظل كل لوحة إدارة أخف وأكثر وضوحًا وأسهل في الصيانة.

en: Core recommendation to update PHP version
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â« ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± PHP

en: Counters use WordPress transients per IP. If you sit behind a CDN/proxy, configure trusted proxies via the pdt_comment_security_trusted_proxies filter.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â IP. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â CDN/ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ pdt_comment_security_trusted_proxies.

en: Counts http/https URLs found in the comment body, plus the author website if filled. Set 0 to disable.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· http/https ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯. 0 ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â.

en: Cozy
ar: مريح

en: Create a "Welcome" widget with your agency branding and support info
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© "ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨" ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦

en: Create custom dashboard widgets with your own content. Perfect for welcome messages, quick links, or important information.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Created
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Creates a new secret key. Use if you lost access to your app.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢.

en: Critical + Warning
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© + ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±

en: Critical Only
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·

en: Current State
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: Current mode
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: Current mode: %s
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â : %s

en: Current preview URL
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ

en: Currently active
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: Currently enabled on this site.
ar: مفعل حاليا على هذا الموقع.

en: Custom
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ

en: Custom Admin Menu Builder
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ

en: Custom CSS
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ

en: Custom CSS (appended last)
ar: CSS مخصص (تم إلحاقه أخيرًا)

en: Custom Footer Text
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ

en: Custom Links
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Custom Login URL
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  URL ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ

en: Custom Logo
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ

en: Custom Menus
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Custom Name
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ

en: Custom Widgets
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Custom access denied message
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Custom admin menu deleted.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Custom admin menu saved.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Custom comment forms
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Custom name or icon applied
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ

en: Custom post types
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ

en: Custom redirect URL
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ

en: Customer account registration requests.
ar: طلبات تسجيل حساب العميل.

en: Customer login attempts on My Account and WooCommerce login prompts.
ar: محاولات تسجيل دخول العميل في حسابي ومطالبات تسجيل الدخول إلى WooCommerce.

en: Customize and secure your WordPress login page.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° WordPress ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢.

en: Customize link colors, hover behavior, underline style and weight. The admin menu, admin bar, and WordPress buttons are never affected.
ar: قم بتخصيص ألوان الارتباط وسلوك التمرير ونمط التسطير والوزن. لا تتأثر قائمة الإدارة وشريط الإدارة وأزرار WordPress أبدًا.

en: Customize or hide the default WordPress footer text in the admin area.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â WordPress ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Customize the WordPress admin bar.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© WordPress.

en: Customize the appearance of your login page with custom logo, colors, and background.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Customizer Saved
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ

en: Dashboard
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Dashboard Center
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Dashboard Center (Lock)
ar: مركز لوحة المعلومات (القفل)

en: Dashboard Widgets
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Date
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®

en: Date Range:
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â :

en: Deactivate
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·

en: Decision
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±

en: Default (100%)
ar: الافتراضي (100%)

en: Default (inherit)
ar: الافتراضي (وراثة)

en: Default Settings
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Default access denied message
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Default color used for content links.
ar: اللون الافتراضي المستخدم لروابط المحتوى.

en: Default compatibility mode
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: Default denied behavior
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: Default option
ar: الخيار الافتراضي

en: Default redirect URL
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: Delete
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­

en: Delete custom menu
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Delete selected
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±

en: Demo Lock rule could not be saved.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§.

en: Demo Lock rule saved successfully.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â« ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­.

en: Demo Locked
ar: مغلق

en: Density
ar: الكثافة

en: Description
ar: وصف المجال

en: Design Playground
ar: ملعب التصميم

en: Design System
ar: نظام التصميم

en: Design settings saved.
ar: تم حفظ إعدادات التصميم.

en: Developer
ar: المطور

en: Developer Docs
ar: مستندات المطور

en: Didn't receive the code?
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã‚Â¸

en: Direct URL access is not blocked by Shield for this item.
ar: لا يحظر Shield الوصول المباشر عبر عنوان URL لهذا العنصر.

en: Disable
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²

en: Disable Authenticator
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Disable Rule
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²

en: Disable account registration
ar: طلبات تسجيل حساب العميل.

en: Disable comments
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§

en: Disable override to force this site to use network defaults for a module.
ar: قم بتعطيل التجاوز لإجبار هذا الموقع على استخدام إعدادات الشبكة الافتراضية لوحدة نمطية.

en: Disable selected
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±

en: Disabled
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²

en: Display the WordPress version number in the admin footer (e.g., "Version 6.9").
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± WordPress ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â (ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ "ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± 6.9").

en: Docs
ar: المستندات

en: Documentation
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Download activity logs for compliance and auditing purposes. Only metadata is exported (no sensitive content).
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· (ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³).

en: Drag to reorder
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨

en: Drop threshold (0-100)
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· (0-100)

en: Drop threshold has no extra effect
ar: عتبة الهبوط ليس لها أي تأثير إضافي

en: Dropped
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·

en: Each violation contributes a weighted score. Two thresholds decide what happens to the comment.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡.

en: Edit
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±

en: Edit Admin Menu
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Editors choose role-based visibility per content item. These settings define the default denied behavior, compatibility mode, and whether restricted content should also disappear from archives, search results, REST responses, and WordPress sitemaps.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â« ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª REST ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ WordPress.

en: Element Hide
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: Email Address
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: Email Alert Threshold
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: Email Alerts
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: Email Delivery Test
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: Email Verification
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Email delivery check failed during 2FA enable. Please confirm SMTP/email configuration and try again.
ar: فشل التحقق من تسليم البريد الإلكتروني أثناء تمكين المصادقة الثنائية (2FA). الرجاء تأكيد تكوين SMTP/البريد الإلكتروني والمحاولة مرة أخرى.

en: Email delivery not verified
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: Email delivery verified
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: Email fallback is not enabled.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â .

en: Enable Access Restriction
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Enable Activity Logging
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·

en: Enable Comment Security Layer
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: Enable Custom Login URL
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  URL ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ

en: Enable Design System
ar: تمكين نظام التصميم

en: Enable Frontend Content Visibility
ar: تمكين رؤية محتوى الواجهة الأمامية

en: Enable Login Page Customization
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Enable Login Protection
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Enable Smart Contrast Correction
ar: تمكين تصحيح التباين الذكي

en: Enable Two-Factor Authentication
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Enable WooCommerce Rate Limiting
ar: تمكين تحديد معدل WooCommerce

en: Enable activity logging by default
ar: تمكين تسجيل النشاط بشكل افتراضي

en: Enable behavior scoring
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢

en: Enable custom link styling
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: Enable flood control
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Enable it in settings
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: Enable network-wide control
ar: تمكين التحكم على مستوى الشبكة

en: Enable protection logs
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Enable reCAPTCHA by default
ar: تمكين reCAPTCHA بشكل افتراضي

en: Enable/Disable
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â /ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Enabled
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²

en: End Time Invalid
ar: رمز التوقيت غير صالح

en: Enhance your account security by setting up authenticator.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Enjoying Polanger Admin Suite? Leave a review on WordPress.org and help us grow.
ar: هل تستمتع بجناح Polanger Admin؟ اترك تعليقًا على WordPress.org وساعدنا على النمو.

en: Ensure at least one administrator can receive emails
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: Enter 6-digit code from your app
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  6 ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢

en: Enter a WordPress admin target or a full external URL.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â WordPress ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  URL ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â.

en: Enter one of your 10-character recovery keys.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  10 ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â.

en: Enter one of your recovery keys to access your account.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢.

en: Enter the 6-digit code from your authenticator app:
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  6 ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©:

en: Enter the 6-digit code shown in your authenticator app to confirm the connection.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  6 ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â.

en: Enter the new login URL slug. This will be your new login page address.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· URL ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢.

en: Enter this key manually in your authenticator app when adding a new account.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯.

en: Enter this key manually when adding a new account in your authenticator app.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Enter your Site Key and Secret Key to enable reCAPTCHA. Get free keys from %s.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  reCAPTCHA. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  %s.

en: Enter your widget content here. HTML is supported.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§. HTML ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦.

en: Error Accent
ar: لهجة الخطأ

en: Error notice
ar: إشعار الخطأ

en: Event
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«

en: Events to Log
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â« ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Exception Rule
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡

en: Expand/Collapse
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹/ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: Explore hooks, filters, extension API, and addon development guides.
ar: استكشف الخطافات والمرشحات وواجهة برمجة التطبيقات الملحقة وأدلة تطوير الوظائف الإضافية.

en: Export Activity Logs
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·

en: Export CSV
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± CSV

en: Export JSON
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± JSON

en: Exports may contain IP addresses if IP logging is enabled in Privacy settings.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  IP ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â IP ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Failed Attempt Limit
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Failed Login
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Failed to send test email. Please check your email settings (SMTP).
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â . ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ (SMTP).

en: Failed to send verification code. Please try again.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°.

en: Failed to send verification email. Please try again.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â . ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°.

en: Feedback
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Field description
ar: وصف المجال

en: Filter
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±

en: Filter:
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©:

en: Fine-tunes borders for cards, tables, inputs, and other boxed UI surfaces.
ar: ضبط الحدود بدقة للبطاقات والجداول والمدخلات وأسطح واجهة المستخدم الأخرى المعبأة.

en: Fix addon first
ar: إصلاح الملحق أولا

en: Focus Ring
ar: حلقة التركيز

en: Font Family
ar: عائلة الخطوط

en: Font Weight
ar: وزن الخط

en: Footer Content
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: Footer content
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: For most sites, selecting a mode is enough. Advanced tabs are only needed for custom tuning.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·.

en: Force full access denied page
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Forest Calm
ar: هدوء الغابة

en: Form & Links
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Form Background Color
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬

en: Form marker missing
ar: علامة النموذج مفقودة

en: From
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Frontend Admin Bar Items
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Frontend Content Visibility
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Full Access
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: General
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦

en: General Settings
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: General Settings (Lock)
ar: الإعدادات العامة (القفل)

en: Generate New Keys
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Generate New Secret
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯

en: Generate and securely store recovery keys
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Generated: %s
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡: %s

en: Georgia Serif
ar: جورجيا شريف

en: Get Involved
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢

en: Global Border Radius (px)
ar: نصف قطر الحدود العالمية (بكسل)

en: Global Control
ar: التحكم العالمي

en: Global Demo Mode
ar: التحكم العالمي

en: Go to Addons
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: Go to Dashboard to Detect Widgets
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: Go to homepage
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Google reCAPTCHA Admin
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â reCAPTCHA ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â

en: Got your email code?
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã‚Â¸

en: Gradient
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬

en: Gradient End
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬

en: Gradient Start
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬

en: Hard signals bypass scoring
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Having trouble?
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã‚Â¸

en: Headline alignment
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Hello %1$s,
    
    Your verification code is: %2$s
    
    This code will expire in %3$d minutes.
    
    If you did not attempt to log in, please ignore this email or contact the site administrator.
    
    — %4$s
ar: مرحبًا %1$s،
    
    رمز التحقق الخاص بك هو: %2$s
    
    ستنتهي صلاحية هذا الرمز خلال %3$d دقائق.
    
    إذا لم تحاول تسجيل الدخول، يرجى تجاهل هذا البريد الإلكتروني أو الاتصال بمسؤول الموقع.
    
    — %4$s

en: Hello %1$s,
    
    Your verification code is: %2$s
    
    This code will expire in %3$d minutes.
    
    If you did not request this code, please ignore this email.
    
    Regards,
    %4$s
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ %1$sÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢
    
    ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â : %2$s
    
    ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â %3$d ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.
    
    ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â .
    
    ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢
    %4$s

en: Help
ar: مساعدة

en: Help Center
ar: مركز المساعدة

en: Helvetica Neue
ar: هلفتيكا نيو

en: Hidden
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: Hidden admin notices
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Hidden by Shield
ar: مخفي بواسطة Shield

en: Hidden menu item
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Hide All Admin Notices
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â

en: Hide Default Widgets
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Hide Help Tab
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ "ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª".

en: Hide Language Switcher
ar: إخفاء محول اللغة

en: Hide Screen Options
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Hide This Page
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±

en: Hide WordPress Logo
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³

en: Hide all plugin and theme notices, warnings, and update nags from the admin area.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Hide from everyone
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹

en: Hide from selected roles
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Hide from specific users:
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â :

en: Hide or rename admin menu items easily.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Hide or rename existing admin bar items added by WordPress, themes, or plugins.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© WordPress ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Hide restricted content from WordPress XML sitemaps
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ WordPress XML

en: Hide restricted content from archives, search results, feeds, and standard frontend loops
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â« ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Hide restricted content from the public REST API
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© REST API ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Hide specific items from the WordPress logo dropdown menu.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± WordPress.

en: Hide the Screen Options and Help tabs from the admin pages.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ "ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©" ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â "ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª" ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Hide this item
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±

en: Hide this page for selected users
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Home URL Changed
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  URL ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Honeypot field
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹

en: Honeypot field missing
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹

en: Honeypot field name
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹

en: Honeypot filled
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹

en: Hostnames only (e.g. "spamdomain.com"). Full URLs are normalized to host. www. is stripped.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· (ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â "spamdomain.com"). ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â www.

en: Hourly rate exceeded
ar: تجاوز معدل الساعة

en: Hours
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: Hover Color
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ

en: Hover Surface
ar: تحوم السطح

en: Hover state
ar: حالة التحويم

en: How It Works
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: How this works
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§

en: Howdy, Admin
ar: مرحبًا أيها المشرف

en: I have saved my keys
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: I have saved my keys - Continue
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  - ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: ID
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â

en: IP
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: IP Address
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  IP

en: Icon
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²

en: If you are not sure what this setting does, do not enable it.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡.

en: If you are not sure which settings to use, choose one of the preset modes and let the system configure protection automatically.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§.

en: If your site uses a full-page cache (WP Super Cache, W3 Total Cache, LiteSpeed Cache, etc.), the timing token baked into the cached HTML is shared between every visitor who loads that page. The first visitor's submission consumes the server-side state; all subsequent visitors from the same cached page receive a timing_invalid error.
ar: إذا كان موقعك يستخدم ذاكرة تخزين مؤقت للصفحة الكاملة (WP Super Cache، وW3 Total Cache، وLiteSpeed Cache، وما إلى ذلك)، فستتم مشاركة رمز التوقيت المخبأ في HTML المخبأ بين كل زائر يقوم بتحميل تلك الصفحة. يستهلك إرسال الزائر الأول حالة جانب الخادم؛ يتلقى جميع الزوار اللاحقين من نفس الصفحة المخبأة خطأ توقيت_غير صالح.

en: Image
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Important Security Note
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Important!
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦!

en: Inactive
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·

en: Included with the suite and ready to use.
ar: متضمن مع الجناح وجاهز للاستخدام.

en: Includes recovery key usage, resend attempts
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Incoming Links (Legacy)
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© (ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©)

en: Input Background
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Inputs
ar: المدخلات

en: Install WooCommerce first
ar: قم بتثبيت WooCommerce أولاً

en: Inter
ar: انتر

en: Invalid authenticator code. %d attempts remaining.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­. %d ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Invalid code for new secret. Please check your authenticator app and try again.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°.

en: Invalid code. %d attempts remaining.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­. %d ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Invalid recovery key format. Recovery keys are 10 characters.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  10 ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â.

en: Invalid recovery key. Please check and try again.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°.

en: Invalid verification code or recovery key. %d attempts remaining.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­. %d ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Invalid verification code. Please try again.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°.

en: Items are accumulated from all visited pages.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§.

en: Items are detected automatically. If you don't see an item, refresh the page.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â« ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Keep Multisite Control active network-wide
ar: حافظ على التحكم في المواقع المتعددة نشطًا على مستوى الشبكة

en: Keep a record of hidden notices in the Activity Log for review.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Keep using your existing authenticator
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: Keys are shared across all integrations (login, comments, etc.). Get yours at %s.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª (ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®). ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  %s.

en: Keys migrated
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­

en: Keyword blocklist
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Keyword match mode
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Label
ar: التسمية

en: Label shown in sidebar under the main menu.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Large (110%)
ar: كبير (110%)

en: Last 30 days
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± 30 ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§

en: Last 90 days
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± 90 ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§

en: Latest comments moderation and quick actions
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â« ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Layered comment protection: honeypot, timing, link/keyword rules, flood control, behavior score, and silent mode.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·/ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª.

en: Learn WordPress
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³

en: Leave a Review
ar: ترك التعليق

en: Leave empty to use original title
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: Leave note for selected users
ar: الإرث: إظهار الأدوار المحددة فقط

en: Leave this field empty
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§

en: Left Column (Normal)
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± (ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â )

en: Legacy free version has been deactivated. Your settings have been preserved.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢.

en: Legacy incoming links widget used by older setups
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Legacy rule: only the selected roles can view this content. Guests and all other roles are blocked.
ar: القاعدة القديمة: يمكن للأدوار المحددة فقط عرض هذا المحتوى. يتم حظر الضيوف وجميع الأدوار الأخرى.

en: Legacy: Show only selected roles
ar: الإرث: إظهار الأدوار المحددة فقط

en: Lets buttons follow the global radius, feel softly rounded, become more rounded, or switch to pill styling.
ar: يتيح للأزرار أن تتبع نصف القطر العالمي، أو تبدو مستديرة بشكل ناعم، أو تصبح أكثر تقريبًا، أو تتحول إلى تصميم القرص.

en: Lets you make links lighter or bolder without changing the rest of the typography.
ar: يتيح لك جعل الروابط أخف أو أكثر وضوحًا دون تغيير بقية أسلوب الطباعة.

en: Light
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â

en: Lightweight, no-JavaScript-required defenses against automated submissions.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° JavaScript.

en: Limit custom links to content areas only, or expand them to all admin content except menu, admin bar, and button controls.
ar: قم بقصر الروابط المخصصة على مناطق المحتوى فقط، أو قم بتوسيعها لتشمل كل محتوى المسؤول باستثناء عناصر التحكم في القائمة وشريط المسؤول والأزرار.

en: Link Color
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ

en: Link Title
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·

en: Links
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯

en: Live Playground
ar: ملعب حي

en: Lock System
ar: نظام القفل

en: Lock checkout access
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° URL

en: Locked
ar: مغلق

en: Lockout Duration
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Log Hidden Notices
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Log IP Addresses
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  IP

en: Log Visibility
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Log retention (days)
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â (ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦)

en: Logged-in bypass
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·

en: Logged-in users only
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·

en: Login
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  URL ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Login / Logout
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â / ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬

en: Login Form
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Login Page
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Login Page Design
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Login Protection Not Enabled
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Login Security
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Login Security (Lock)
ar: أمان تسجيل الدخول (القفل)

en: Login URL
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  URL ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Login failures
ar: فشل تسجيل الدخول

en: Login with a recovery key
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯

en: Logo Link URL
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  URL ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±

en: Logo Submenu Items
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±

en: Logs & Statistics
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: Looks like we wandered off the map.
ar: يبدو أننا تجولنا خارج الخريطة.

en: Lost Password Form
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Lost Route
ar: الطريق المفقود

en: Lost access to email?
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã‚Â¸

en: Lost password and reset-link request abuse.
ar: فقدت كلمة المرور وإساءة استخدام طلب إعادة تعيين الارتباط.

en: Mailer runtime error: %s
ar: خطأ في وقت تشغيل برنامج الإرسال: %s

en: Maintenance Center settings saved.
ar: تم حفظ إعدادات تجاوز الموقع.

en: Make sure to bookmark your new login URL before saving. If you forget your custom login URL, you will need to disable this plugin via FTP or phpMyAdmin.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  URL ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  URL ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± FTP ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  phpMyAdmin.

en: Manage Admin Bar Items
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Manage Authenticator
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Manage Rules
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°

en: Manage all admin bar items that appear on the frontend (public-facing pages). Hide or rename items like "Edit Post", "Edit with Elementor", "Customize", and any items added by themes or plugins.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© (ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©). ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â "ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±" ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â "ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Elementor" ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â "ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ" ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Manage dashboard widgets and admin notices.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â.

en: Manage dashboard widgets and customize what users see on WordPress Dashboard.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ WordPress.

en: Manage how restricted posts, pages, and custom post types behave on the public site. Individual rules are set from the Content Visibility panel on each content edit screen.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°.

en: Manage reCAPTCHA Settings
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª reCAPTCHA

en: Manage the menus you added to the WordPress sidebar.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ WordPress.

en: Mark as spam
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬

en: Master switches for the Comment Security Layer.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª.

en: Match global radius
ar: تطابق نصف القطر العالمي

en: Max comments per hour
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Max comments per minute
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Maximum links per comment
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Maximum seconds (token expiry)
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  (ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²)

en: Media
ar: وسائل الإعلام

en: Medium (500)
ar: متوسطة (500)

en: Menu Changes
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Menu Editor
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Menu Icon
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Menu Items Updated
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â« ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Menu Manager
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Menu Manager (Lock)
ar: مدير القائمة (القفل)

en: Menu Position
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Menu Target (Slug or URL)
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© (Slug ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  URL)

en: Menu Title
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Midnight
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â

en: Minimal Editorial
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Minimal protection. Honeypot only.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·.

en: Minimum seconds before submit
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Minute rate exceeded
ar: تجاوز معدل الدقيقة

en: Minutes
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Miscellaneous
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹

en: Mode
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹: %s

en: Mode: %s
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹: %s

en: Module Library
ar: مكتبة الوحدة

en: Monitor administrative actions on your site.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢.

en: Move to trash
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: Multisite Control
ar: التحكم في المواقع المتعددة

en: Multisite Network Control
ar: التحكم في الشبكة متعددة المواقع

en: Multisite Site Control
ar: التحكم بالمواقع المتعددة

en: Muted Text
ar: نص مكتوم

en: My Account
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: My Custom Widget
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: Need help? Reach out to our support team with your setup details.
ar: بحاجة الى مساعدة؟ تواصل مع فريق الدعم الخاص بنا وزوده بتفاصيل الإعداد.

en: Need to preview content links too? Open this %s to inspect your current link styling.
ar: هل تحتاج إلى معاينة روابط المحتوى أيضًا؟ افتح هذا %s لفحص نمط الارتباط الحالي لديك.

en: Network
ar: الشبكة

en: Network Defaults
ar: افتراضيات الشبكة

en: Network Locked:
ar: الشبكة مقفلة:

en: Network settings saved.
ar: تم حفظ إعدادات الشبكة.

en: Network-wide control is currently disabled. Site settings run in local mode.
ar: التحكم على مستوى الشبكة معطل حاليًا. تعمل إعدادات الموقع في الوضع المحلي.

en: Never
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: New
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯

en: New Link
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯

en: New Secret Activated!
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯!

en: New Secret Generated
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯

en: New Secret Key
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯

en: New Tab
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: New Widget
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: New addon modules will appear here automatically.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§.

en: New secret activated successfully! New recovery keys have been generated.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­! ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: New secret generated. Verify it below to activate. Your old authenticator will continue working until you verify the new one.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯.

en: No addons registered yet
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: No admin bar items detected. Please refresh the page.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â« ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: No changes (default)
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª (ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â )

en: No code editing required
ar: لا يلزم تحرير التعليمات البرمجية

en: No content added yet.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â .

en: No custom menu added yet.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â .

en: No email notifications will be sent
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: No frontend-only admin bar items detected yet.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â .

en: No image selected yet.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±

en: No log entries yet.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯.

en: No logs found.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª.

en: No menu items found. Please refresh the page.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â« ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: No one will see admin notices
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â

en: No recovery keys available
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: No recovery keys found. Please contact administrator.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â.

en: No roles selected
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±

en: No rules yet.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯.

en: No security events recorded yet.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â« ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â .

en: No third-party widgets detected yet. Visit your Dashboard first to detect widgets added by plugins and themes, then return here to manage them.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â . ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§.

en: No third-party widgets detected yet. Visit your Dashboard first, then return here to configure the whitelist.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â . ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡.

en: No users selected
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±

en: Non-Latin dominant text
ar: نص سائد غير لاتيني

en: Not Configured
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Notice Whitelist (Optional)
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª (ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â )

en: Notices visible only on the main dashboard page
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Number of items :
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± :

en: Object
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â

en: Object Name
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Object Type
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Off by default. Enable to log clean (allowed) comments too — useful for tuning thresholds, but may significantly increase log volume on busy sites.
ar: إيقاف بشكل افتراضي. قم بتمكين تسجيل التعليقات النظيفة (المسموح بها) أيضًا - وهو أمر مفيد لضبط الحدود، ولكنه قد يزيد بشكل كبير من حجم السجل في المواقع المزدحمة.

en: Older log rows are purged daily. Set to 0 to keep forever.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ 0 ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§.

en: One entry per line (or comma-separated). Matched against author name, comment body, and author URL. Whole word mode also catches repeated forms such as the same blocked word typed back-to-back.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: One-click workflow
ar: سير العمل بنقرة واحدة

en: Only Super Admin can view sensitive logs
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Only Super Admin sees notices (recommended)
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª (ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡)

en: Only enable on Latin-script-only sites. Adds a low score signal, not a hard block.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§.

en: Only on hover
ar: فقط عند التمرير

en: Only selected admin screens
ar: شاشات الإدارة المحددة فقط

en: Only used when the scope is set to selected screens. This is the safest mode when you want fine-grained control and fewer third-party conflicts.
ar: يُستخدم فقط عندما يتم ضبط النطاق على الشاشات المحددة. هذا هو الوضع الأكثر أمانًا عندما تريد تحكمًا دقيقًا وعددًا أقل من تعارضات الجهات الخارجية.

en: Only used when v3 is selected. Requests scoring below this value are rejected. Google recommends 0.5.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ v3. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  Google ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ 0.5.

en: Open 2FA Settings
ar: افتح إعدادات المصادقة الثنائية (2FA).

en: Open Addon
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Open Demo Settings
ar: افتح إعدادات المصادقة الثنائية (2FA).

en: Open Developer Docs
ar: افتح مستندات المطور

en: Open Documentation
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Open Global Demo Mode settings
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦

en: Open Google Authenticator or Microsoft Authenticator and add a new account using this secret key:
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ Google Authenticator ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  Microsoft Authenticator ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â :

en: Open Google Authenticator or Microsoft Authenticator and enter the 6-digit code.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ Google Authenticator ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  Microsoft Authenticator ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  6 ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦.

en: Open Google Authenticator or Microsoft Authenticator on your phone and add a new account.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ Google Authenticator ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  Microsoft Authenticator ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§.

en: Open Rule
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°

en: Open Shield Dashboard
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Open Shield Settings
ar: افتح إعدادات المصادقة الثنائية (2FA).

en: Open in
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: Open in new tab
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Open in new tab (for external links)
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© (ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©)

en: Open in same tab
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨

en: Open note
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: Open preview
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Open reCAPTCHA Settings
ar: افتح إعدادات reCAPTCHA

en: Open the global Frontend Content Visibility defaults in a new tab.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Operations Addon
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Optional Support
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦

en: Optional addon
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Optional module you can enable when needed.
ar: وحدة اختيارية يمكنك تمكينها عند الحاجة.

en: Optional order number in sidebar. Leave empty for automatic placement.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â . ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â .

en: Optional per-content override. HTML and shortcodes are supported. Leave empty to use the default message from settings.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ HTML ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª.

en: Original Name
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: Override
ar: تجاوز

en: Override Controls
ar: تجاوز الضوابط

en: Overview of posts, pages, comments, and WordPress version
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± WordPress

en: PG Suite
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: PHP Update Recommended
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â« PHP

en: Page %1$d of %2$d
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© %d ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  %d

en: Page caching compatibility
ar: توافق التخزين المؤقت للصفحة

en: Page not found
ar: لم يتم العثور على الصفحة

en: Page not found - %s
ar: لم يتم العثور على الصفحة - %s

en: Page unavailable
ar: الصفحة غير متاحة

en: Pages
ar: الصفحات

en: Password
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±

en: Password Changed
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±

en: Password Reset Requested
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±

en: Password reset requests
ar: طلبات إعادة تعيين كلمة المرور

en: Penalize comments dominated by non-Latin characters
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Pending Secret Rotation
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±

en: Permalink Changed
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: Permission denied.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â .

en: Pill buttons
ar: أزرار حبوب منع الحمل

en: Please verify email delivery before saving settings with email verification method.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Please verify your email delivery by sending a test email before enabling 2FA with email verification.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Please wait %d seconds before requesting a new code.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± %d ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯.

en: Please write a note before saving.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± %d ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯.

en: Plugin Activated
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯

en: Plugin Changes
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯

en: Plugin Deactivated
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯

en: Plugin Deleted
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯

en: Plugin Settings
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯

en: Plugin Settings Changed
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯

en: Plugin Updated
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â« ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯

en: Plugins
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: Polanger Admin Suite is completely free.
ar: Polanger Admin Suite

en: Polanger Authenticator
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Polanger Control
ar: التحكم بالبولنجر

en: Polanger Multisite Control
ar: التحكم متعدد المواقع في بولنجر

en: Polanger Shield
ar: Polanger

en: Polanger pages only
ar: صفحات بولنجر فقط

en: Polanger screens
ar: Polanger

en: Position
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹

en: Post
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Post / Page Changes
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±/ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Post Created
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Post Deleted
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Post Trashed
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: Post Updated
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â« ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Posts
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Preset
ar: محددة مسبقا

en: Preset applied.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡.

en: Preview
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Preview URL
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Preview how sidebar, admin bar, notices, tables, forms, buttons, and content links will look before saving.
ar: قم بمعاينة الشكل الذي سيبدو عليه الشريط الجانبي وشريط الإدارة والإشعارات والجداول والنماذج والأزرار وروابط المحتوى قبل الحفظ.

en: Preview link
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Primary
ar: الابتدائية

en: Primary Button
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  (ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±)

en: Primary Color (Buttons)
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  (ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±)

en: Primary button
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  (ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±)

en: Primary button URL
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  (ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±)

en: Primary button label
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  (ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±)

en: Primary color
ar: الابتدائية

en: Privacy & Retention
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸

en: Privacy Notice
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Pro Tips
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Protect WooCommerce customer authentication flows with the existing Polanger reCAPTCHA and 2FA systems, plus a built-in rate limiting layer for login, registration, and password reset abuse.
ar: قم بحماية تدفقات مصادقة عملاء WooCommerce باستخدام أنظمة Polanger reCAPTCHA و2FA الحالية، بالإضافة إلى طبقة تحديد المعدل المضمنة لتسجيل الدخول والتسجيل وإساءة استخدام إعادة تعيين كلمة المرور.

en: Protect this content on the public site by keeping it public, limiting it to signed-in users, or hiding it from specific roles.
ar: قم بحماية هذا المحتوى على الموقع العام من خلال إبقائه عامًا أو قصره على المستخدمين الذين قاموا بتسجيل الدخول أو إخفائه من أدوار محددة.

en: Protect your login, registration, and password reset forms with Google reCAPTCHA. Activate the reCAPTCHA addon to enable this feature.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Google reCAPTCHA. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© reCAPTCHA ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Protect your website by changing the login URL and preventing access to wp-login.php and wp-admin directory while not logged in.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  URL ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â wp-login.php ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â wp-admin ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â.

en: Protected Content
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: Protected admin (required)
ar: لا يلزم تحرير التعليمات البرمجية

en: Protection Mode
ar: وضع الحماية

en: Protection level
ar: وضع الحماية

en: Protection: %s
ar: وضع الحماية

en: Public
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦

en: Public Content
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°

en: Quick Draft
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Quick Protection Modes
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Quick access to documentation, developer resources, support, and WordPress reviews.
ar: الوصول السريع إلى الوثائق وموارد المطورين والدعم ومراجعات WordPress.

en: Quick post drafting widget
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Quick-start design profiles. Presets now also include semantic colors and typography tuning so the whole interface stays more consistent.
ar: ملفات تعريف التصميم سريعة البدء. تتضمن الإعدادات المسبقة الآن أيضًا الألوان الدلالية وضبط الطباعة بحيث تظل الواجهة بأكملها أكثر اتساقًا.

en: REST writes blocked
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° URL

en: Rate Limiting
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Rate This Plugin
ar: قيم هذا البرنامج المساعد

en: Read Only
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·

en: Read full plugin setup guides and feature documentation.
ar: اقرأ أدلة إعداد المكونات الإضافية الكاملة ووثائق الميزات.

en: Read-Only Mode
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·

en: Read-only
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·

en: Read-only Mode
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·

en: Read-only mode is active. You can view these settings but cannot save changes.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª.

en: Readable
ar: قابلة للقراءة

en: Readable input background
ar: خلفية إدخال قابلة للقراءة

en: Reason
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨

en: Recent Comments
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Recent Drafts
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Recent Events
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â« ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Recent comments and published posts
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Recently active plugins and plugin-related updates
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Recently saved draft posts
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§

en: Recommended for external URLs.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  URL ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Recommended for most stores. It limits automated abuse while keeping normal customer login and recovery flows comfortable.
ar: موصى به لمعظم المتاجر. إنه يحد من إساءة الاستخدام التلقائية مع الحفاظ على تدفقات تسجيل الدخول والاسترداد العادية للعملاء بشكل مريح.

en: Recommended setup
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡

en: Recommended to keep enabled. This protection runs automatically across My Account and checkout login prompts.
ar: يوصى بالبقاء ممكّنًا. تعمل هذه الحماية تلقائيًا عبر حسابي ومطالبات تسجيل الخروج.

en: Recommended. Honeypot + timing + flood + score.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ + ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª + ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  + ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Records every blocked or screened decision (spam / trash / drop) for the Logs & Statistics screen.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ (ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬/ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª/ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·) ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª.

en: Recovery Key Used
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦

en: Recovery Keys
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯

en: Recovery Keys Generated
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯

en: Recovery Keys:
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©:

en: Recovery keys allow you to access your account if you lose access to your email.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â .

en: Recovery keys copied to clipboard!
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â® ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©!

en: Redirect URL
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ URL

en: Redirect to custom URL
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ

en: Redirect to login
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Registration Form
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Registration requests
ar: طلبات التسجيل

en: Regular (400)
ar: عادي (400)

en: Relaxed
ar: استرخاء

en: Relaxed (115%)
ar: استرخاء (115%)

en: Remove
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Remove Widget
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Remove image
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Removes authenticator from your account completely.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§.

en: Rename this item
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±

en: Replace WordPress logo with your own (recommended: 20x20px or 40x40px)
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± WordPress ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ (ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡: 20 ÃƒÆ’Ã†â€™ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬Â 20 ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  40 ÃƒÆ’Ã†â€™ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬Â 40 ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â)

en: Replace the default "Thank you for creating with WordPress" text. Leave empty to hide it completely.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  "ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ WordPress". ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§.

en: Required for Roles
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±

en: Requires Polanger Authenticator addon to be active.
ar: يتطلب أن يكون الملحق Polanger Authenticator نشطًا.

en: Requires WooCommerce
ar: يتطلب ووكومرس

en: Resend
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Reset
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·

en: Reset & Re-detect
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â

en: Reset All Settings
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: Reset all Comment Security settings to default?
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã‚Â¸

en: Retention days
ar: أيام الاحتفاظ

en: Return to homepage
ar: العودة إلى الصفحة الرئيسية

en: Right
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â

en: Right Column (Side)
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  (ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨)

en: Roboto
ar: روبوتو

en: Roles
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±

en: Rotation Cancelled
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±

en: Rounded buttons
ar: أزرار مدورة

en: Routed to the WordPress Spam queue. Visible to admins.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â .

en: Rule could not be disabled.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§.

en: Rule could not be saved.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§.

en: Rule disabled.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²

en: Rule saved successfully.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â« ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­.

en: Rule saved.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª.

en: Same
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³

en: Same Window
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Sample input
ar: إدخال العينة

en: Sample select
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±

en: Save Changes
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: Save Design Settings
ar: حفظ إعدادات التصميم

en: Save Maintenance Settings
ar: حفظ إعدادات التصميم

en: Save Menu
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Save Network Settings
ar: حفظ إعدادات الشبكة

en: Save Rule
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Save Settings
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: Save Shield Settings
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: Save Site Overrides
ar: حفظ تجاوزات الموقع

en: Save WooCommerce Settings
ar: احفظ إعدادات WooCommerce

en: Save Your Recovery Keys
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢

en: Save these keys now. They will not be shown again!
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â . ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°!

en: Save these recovery keys now. They can be used to access your account if you lose your phone.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â . ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢.

en: Save to enable the visual editor with full formatting options.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Scales padding and gap values to create tighter or more relaxed layouts.
ar: يقوم بقياس المساحة المتروكة وقيم الفجوة لإنشاء تخطيطات أكثر إحكامًا أو استرخاءً.

en: Scales the overall size rhythm of the interface for better readability or denser layouts.
ar: يقوم بضبط إيقاع الحجم الإجمالي للواجهة لتحسين إمكانية القراءة أو التخطيطات الأكثر كثافة.

en: Score
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Screen Options & Help Tabs
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Search icons...
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«...

en: Search...
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«...

en: Secondary
ar: ثانوي

en: Secondary color
ar: ثانوي

en: Seconds
ar: ثانوي

en: Secret Key
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: Secret key copied!
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â® ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â !

en: Secret rotation cancelled. Your existing authenticator remains active.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â . ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§.

en: Security Events
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â« ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Security Warning:
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â :

en: Security breaches, failed logins, bypass events
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«

en: Security check failed. Please try again.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â . ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°.

en: Segoe UI
ar: واجهة المستخدم سيجو

en: Select Background Image
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Select Icon
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²

en: Select Logo
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±

en: Select Menu Icon
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Select an icon for this menu item.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§.

en: Select users
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²

en: Select which administrators can access this plugin.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯.

en: Select which default dashboard widgets to hide from all users.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â .

en: Select which forms should be protected. WordPress login-area forms require the Login Page module. WooCommerce options appear automatically when the WooCommerce Security addon is active.
ar: حدد النماذج التي يجب حمايتها. تتطلب نماذج منطقة تسجيل الدخول في WordPress وحدة صفحة تسجيل الدخول. تظهر خيارات WooCommerce تلقائيًا عندما يكون ملحق WooCommerce Security نشطًا.

en: Select which third-party widgets should remain visible even with auto-hide enabled. Perfect for important widgets like WooCommerce status.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â . ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© WooCommerce.

en: Select which user roles must use 2FA when logging in.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© (2FA) ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â.

en: Selected Screens
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²

en: Selected area
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²

en: Selected roles will be blocked from viewing this content on the frontend.
ar: سيتم منع الأدوار المحددة من عرض هذا المحتوى على الواجهة الأمامية.

en: Semantic Colors
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ

en: Semi-Bold (600)
ar: شبه غامق (600)

en: Send Code via Email
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: Send Test Email
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±

en: Send email alerts for critical actions
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Set Up Authenticator
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Set global defaults, lock policies, and site override behavior for all network sites.
ar: قم بتعيين الإعدادات الافتراضية العامة وسياسات القفل وسلوك تجاوز الموقع لجميع مواقع الشبكة.

en: Set how many invalid verification or recovery key attempts are allowed before temporary lockout.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª.

en: Sets text and icon colors inside admin bar submenu panels.
ar: يضبط ألوان النص والأيقونات داخل لوحات القائمة الفرعية لشريط الإدارة.

en: Sets the background color for dropdown panels opened from the admin bar.
ar: يضبط لون الخلفية للوحات المنسدلة المفتوحة من شريط الإدارة.

en: Sets the default text color for body copy and headings across the admin interface.
ar: يضبط لون النص الافتراضي لنسخة النص والعناوين عبر واجهة الإدارة.

en: Sets the main typeface used by the design system.
ar: يضبط الخط الرئيسي الذي يستخدمه نظام التصميم.

en: Settings
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: Settings saved.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª.

en: Settings screen available
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª.

en: Setup Complete!
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯!

en: Setup Required
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨

en: Severity
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Shield Access & Demo Control
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Shield Demo Mode
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: Shield protection details: %s
ar: تفاصيل حماية Shield: %s

en: Shield settings saved.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª.

en: Show 404
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± 404

en: Show WordPress Version
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³

en: Show a human-readable rejection page on hard drops
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦

en: Show access denied message
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Show on Dashboard only
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·

en: Show only selected roles
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·

en: Shown when the denied behavior resolves to "Show access denied message". HTML and shortcodes are supported. Leave empty to use the built-in default message.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  "ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â". ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ HTML ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Sidebar Background
ar: خلفية الشريط الجانبي

en: Sidebar Text Color
ar: لون نص الشريط الجانبي

en: Sidebar menu label shown to users.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â .

en: Sign In
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Silent Mode
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: Silent mode is set to "Mark as spam", so both the spam threshold and the drop threshold route comments to the spam queue. To make the drop threshold meaningful, switch silent mode to "Move to trash" or "Silently drop".
ar: تم ضبط الوضع الصامت على "وضع علامة كبريد عشوائي"، بحيث يقوم كل من حد البريد العشوائي وعتبة الإفلات بتوجيه التعليقات إلى قائمة انتظار البريد العشوائي. لجعل حد الإفلات ذا معنى، قم بتبديل الوضع الصامت إلى "نقل إلى سلة المهملات" أو "الإفلات بصمت".

en: Silently drop
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: Site
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹

en: Site Health Status
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹

en: Site Key
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹

en: Site Override Policy
ar: سياسة تجاوز الموقع

en: Site URL Changed
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  URL ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹

en: Site health and performance information
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡

en: Site language
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  URL ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹

en: Site override settings saved.
ar: تم حفظ إعدادات تجاوز الموقع.

en: Sites can override unlocked modules when this option is enabled.
ar: يمكن للمواقع تجاوز الوحدات غير المؤمنة عند تمكين هذا الخيار.

en: Soft corners
ar: زوايا ناعمة

en: Solid Color
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ

en: Solid color
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ

en: Some notices contain critical security or update information. We recommend keeping "Super Admin can see all" enabled to ensure important alerts are not missed.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± "ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â" ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Sorry, you are not allowed to view this content.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°.

en: Spacing Scale
ar: مقياس التباعد

en: Spam
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬

en: Spam threshold (0-100)
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ (0-100)

en: Stateless mode verifies tokens by HMAC and age only — authenticity is preserved, one-time-use enforcement is relaxed. Honeypot, flood control, and content rules are unaffected.
ar: يتحقق الوضع عديم الحالة من الرموز المميزة بواسطة HMAC والعمر فقط - يتم الحفاظ على الأصالة، ويتم تخفيف تطبيق الاستخدام لمرة واحدة. لا تتأثر قواعد مصيدة الجذب والتحكم في الفيضانات والمحتوى.

en: Statistics (last 30 days)
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª (ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± 30 ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§)

en: Status
ar: الحالة

en: Status note
ar: الحالة

en: Step 1: Add to Your Authenticator App
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© 1: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Step 2: Verify Setup
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© 2: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯

en: Stored as trash for short-term review then auto-purged by WordPress.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³.

en: Strict
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦

en: Strict Mode
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: Submenu Items
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Submenu Link Behavior
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Submenu Slug
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Submenu Target (Slug or URL)
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© (Slug ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  URL)

en: Submenu Title
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Submenus
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Submission timing check
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Submitted too quickly
ar: تم الإرسال بسرعة كبيرة جدًا

en: Substring (looser)
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© (ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹)

en: Success Accent
ar: لهجة النجاح

en: Success notice
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶

en: Super Admin
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Super Admin Only
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·

en: Super Admin Protection
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Super Admin can see all
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡

en: Super Admin only
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·

en: Support
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦

en: Supports safe HTML (links and basic formatting).
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ HTML ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  (ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ).

en: Surface
ar: السطح

en: System Sans Stack
ar: نظام بلا المكدس

en: System Settings
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦

en: System UI
ar: واجهة مستخدم النظام

en: Table & Card Surface
ar: سطح الطاولة والبطاقة

en: Table Header
ar: رأس الجدول

en: Tahoma UI
ar: تاهوما واجهة المستخدم

en: Target
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â

en: Temporarily Locked
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§

en: Temporarily disabled
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§

en: Test email sent successfully! Check your inbox.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­! ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢.

en: Text
ar: نص

en: The "Welcome to WordPress" panel shown to new users
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© "ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  WordPress" ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯

en: The Super Admin must always have access to prevent lockout. To remove Super Admin access, first assign at least one other administrator as an allowed user.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡.

en: The code for the new secret is incorrect. Make sure you added the NEW secret to your authenticator app.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: The code refreshes every 30 seconds. Make sure to enter the current code.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â« ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â 30 ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â .

en: The code you entered is incorrect. Make sure you're using the correct secret key and your device time is synchronized.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢.

en: The following violations always trigger the silent mode action above, regardless of the spam / drop thresholds: honeypot trip or missing field, timing token tampering, timing too fast, blocked keyword match, and blocked URL host match.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦/ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â URL ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±.

en: The homepage (to detect theme-specific items)
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© (ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹)

en: The reCAPTCHA addon is active but API keys are not configured. Add your Google reCAPTCHA site key and secret key to enable protection.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© reCAPTCHA ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ API ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ Google reCAPTCHA ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: The reCAPTCHA addon provides centralized key management for all forms including login, registration, lost password, and comments.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© reCAPTCHA ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª.

en: Theme Changed
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹

en: Theme Changes
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹

en: Theme-friendly replacement
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨

en: Theme-friendly replacement keeps the active layout. Full access denied page is safer when a builder or template bypasses the standard content flow.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â .

en: Theme-friendly replacement keeps the active theme layout and swaps only the main content area. Full access denied page is stricter and prevents builders or theme wrappers from showing protected output.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Theme-friendly replacement keeps the current theme layout. Full access denied page is safer for builders or templates that bypass the standard content flow.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â . ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â .

en: There may be a typo, or the page may have been updated. We will guide you back to a safe path right away. Use the link below to return to the homepage.
ar: قد يكون هناك خطأ مطبعي، أو ربما تم تحديث الصفحة. سنرشدك إلى المسار الآمن على الفور. استخدم الرابط أدناه للعودة إلى الصفحة الرئيسية.

en: These actions help you troubleshoot or reset your authenticator setup if needed.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±.

en: These advanced tokens let you fine-tune specific UI surfaces instead of relying on broad overrides only.
ar: تتيح لك هذه الرموز المتقدمة ضبط أسطح واجهة المستخدم المحددة بدلاً من الاعتماد على التجاوزات الواسعة فقط.

en: These defaults are applied to all sites when network-wide control is enabled.
ar: يتم تطبيق هذه الإعدادات الافتراضية على كافة المواقع عند تمكين التحكم على مستوى الشبكة.

en: These keys will not be shown again!
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°!

en: These recovery keys can be used to access your account if you lose access to your email. Each key can only be used once.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â . ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·.

en: Third-Party Widgets
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«

en: This 2FA system includes multiple safety layers to prevent lockouts: Recovery keys, trusted devices, Super Admin bypass, and graceful degradation.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© (2FA) ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â .

en: This CSS is appended after the generated stylesheet, so it can be used for final overrides or agency-specific tweaks.
ar: يتم إلحاق ملف CSS هذا بعد ورقة الأنماط التي تم إنشاؤها، بحيث يمكن استخدامه للتجاوزات النهائية أو التعديلات الخاصة بالوكالة.

en: This URL skipped the map and walked straight into a 404.
ar: تخطى عنوان URL هذا الخريطة واتجه مباشرة إلى 404.

en: This addon cannot be activated until its required dependency is available.
ar: لا يمكن تفعيل هذا الملحق حتى تتوفر التبعية المطلوبة.

en: This addon is enabled, but its required dependency is currently unavailable.
ar: تم تمكين هذا الملحق، لكن تبعيته المطلوبة غير متوفرة حاليًا.

en: This addon is locked until its required dependency is available.
ar: يتم تأمين هذا الملحق حتى تتوفر التبعية المطلوبة.

en: This addon reuses your main security stack
ar: يعيد هذا الملحق استخدام مكدس الأمان الرئيسي لديك

en: This addon was automatically disabled because it crashed during startup. Review the addon files, fix the issue, and activate it again when ready.
ar: تم تعطيل هذا الملحق تلقائيًا لأنه تعطل أثناء بدء التشغيل. راجع ملفات الملحق وأصلح المشكلة وقم بتنشيطها مرة أخرى عندما تصبح جاهزًا.

en: This addon was automatically disabled because its bootstrap file is missing: %s. Restore the addon files and then activate it again.
ar: تم تعطيل هذا الملحق تلقائيًا لأن ملف التمهيد الخاص به مفقود: %s. قم باستعادة ملفات الإضافة ثم قم بتنشيطها مرة أخرى.

en: This addon was automatically disabled because its bootstrap file is not readable: %s. Check file permissions and try again.
ar: تم تعطيل هذا الملحق تلقائيًا لأن ملف التمهيد الخاص به غير قابل للقراءة: %s. تحقق من أذونات الملف وحاول مرة أخرى.

en: This addon was automatically disabled because its files could not be loaded safely. Fix the addon code and then activate it again.
ar: تم تعطيل هذا الملحق تلقائيًا لأنه لا يمكن تحميل ملفاته بأمان. قم بإصلاح رمز الملحق ثم قم بتنشيطه مرة أخرى.

en: This addon was automatically disabled because its main runtime class could not be found after loading the addon files. Reinstall or repair the addon and try again.
ar: تم تعطيل هذا الملحق تلقائيًا لأنه لم يتم العثور على فئة وقت التشغيل الرئيسية الخاصة به بعد تحميل ملفات الملحق. أعد تثبيت الملحق أو أصلحه ثم حاول مرة أخرى.

en: This content is protected.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â .

en: This content is using a legacy allowlist rule from an older version. New rules now focus on hiding content from selected roles to keep the workflow clearer.
ar: يستخدم هذا المحتوى قاعدة القائمة المسموح بها القديمة من إصدار أقدم. تركز القواعد الجديدة الآن على إخفاء المحتوى من الأدوار المحددة لإبقاء سير العمل أكثر وضوحًا.

en: This content is using a legacy allowlist rule from an older version. Only the selected roles can view it until you replace this rule.
ar: يستخدم هذا المحتوى قاعدة القائمة المسموح بها القديمة من إصدار أقدم. يمكن للأدوار المحددة فقط عرضها حتى تقوم باستبدال هذه القاعدة.

en: This feature logs administrative actions for security and auditing purposes. Only administrative actions and technical metadata are logged. Sensitive fields such as passwords, emails, form inputs, and content data are never logged. Enabling this feature may be subject to GDPR/KVKK regulations.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª/KVKK.

en: This is a test email to verify your email delivery is working correctly.
    
    If you received this email, your site can send 2FA verification codes.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­.
    
    ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ 2FA.

en: This menu item is already controlled by one or more active Shield page rules. You do not need to create the same restriction again in Menu Manager.
ar: عنصر القائمة هذا خاضع بالفعل لقاعدة واحدة أو أكثر من قواعد صفحات Shield النشطة. لا حاجة إلى إنشاء القيد نفسه مرة أخرى في مدير القوائم.

en: This module is controlled by network settings. Local changes are disabled for this site.
ar: يتم التحكم في هذه الوحدة من خلال إعدادات الشبكة. تم تعطيل التغييرات المحلية لهذا الموقع.

en: This simulates a real admin screen with cards, tables, forms, and notices.
ar: يحاكي هذا شاشة المشرف الحقيقية بالبطاقات والجداول والنماذج والإشعارات.

en: This user has not configured authenticator.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: This user has set up their authenticator app.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: This user needs to set up their authenticator on next login.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â .

en: This will delete the custom menu and all related submenus. Continue?
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã‚Â¸

en: Tight (90%)
ar: ضيق (90%)

en: Tighter limits for stores facing repeated attacks or low-volume sites where stricter protection is acceptable.
ar: حدود أكثر صرامة للمتاجر التي تواجه هجمات متكررة أو المواقع ذات الحجم المنخفض حيث تكون الحماية الأكثر صرامة مقبولة.

en: Time
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: Timestamp
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: Timing token expired
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  (ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²)

en: Timing token invalid
ar: رمز التوقيت غير صالح

en: Title
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: To
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: To detect all frontend items, visit different page types on your site while logged in:
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â:

en: To fix this, add the following line to your theme's functions.php or a site-specific plugin:
ar: لإصلاح ذلك، أضف السطر التالي إلى ملف function.php الخاص بموضوعك أو إلى مكون إضافي خاص بالموقع:

en: Tokens are signed with the WordPress salt, bound to the current post, tied to the browser fingerprint, and consumed after a single successful check.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ WordPress ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯.

en: Too many account registration requests were received. Please try again in %d minutes.
ar: تم تلقي عدد كبير جدًا من طلبات تسجيل الحساب. يرجى المحاولة مرة أخرى خلال %d دقائق.

en: Too many failed attempts. Login is temporarily locked. Please try again in %d minutes.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â %d ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Too many failed login attempts were detected. Please try again in %d minutes.
ar: تم اكتشاف عدد كبير جدًا من محاولات تسجيل الدخول الفاشلة. يرجى المحاولة مرة أخرى خلال %d دقائق.

en: Too many failed verification attempts. Please try again in %d minutes.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â %d ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Too many links
ar: روابط كثيرة جدًا

en: Too many password reset requests were received. Please try again in %d minutes.
ar: تم تلقي عدد كبير جدًا من طلبات إعادة تعيين كلمة المرور. يرجى المحاولة مرة أخرى خلال %d دقائق.

en: Tools
ar: أدوات

en: Total: %d logs
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â : %d ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: Track administrative actions for auditing and security monitoring.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â .

en: Trash
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: Trebuchet Sans
ar: Trebuchet بلا

en: Trust this device for 30 days
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© 30 ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§

en: Two-Factor Authentication (2FA)
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© (2FA)

en: Two-Factor Authentication (Authenticator App)
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© (ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©)

en: Two-Factor Authentication is currently disabled via wp-config.php (PDT_DISABLE_2FA). Remove this constant to re-enable 2FA protection.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± wp-config.php (PDT_DISABLE_2FA). ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© (2FA).

en: Two-factor authentication is required but your Authenticator app is not configured. Please log in to the admin panel from a device where you have access, or contact your administrator. If you are an admin, add %s to wp-config.php temporarily to disable 2FA.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â . ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â %s ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° wp-config.php ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â 2FA.

en: Type
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹

en: Type Scale
ar: اكتب مقياس

en: Type a user name to search and select...
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â« ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±...

en: Type to find users. Selected users stay visible.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â . ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â .

en: Typography & Shape
ar: الطباعة والشكل

en: UI Sans
ar: واجهة المستخدم بلا

en: URL
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  URL

en: URL access blocked
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° URL

en: URL host blocklist
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  URL ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Unable to send the verification code email. Please try again later or contact the site administrator.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â . ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°.

en: Underline
ar: تسطير

en: Unique submenu URL key. Leave empty to auto-generate.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ URL ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â .

en: Unnamed Addon
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡

en: Untitled Widget
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Update Menu
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â« ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Upload Image
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Upload Logo
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±

en: Upload a custom logo to replace the WordPress logo on the login page.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± WordPress ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â.

en: Use "Hide from selected roles" when you want to block this content for specific user roles only.
ar: استخدم "إخفاء من الأدوار المحددة" عندما تريد حظر هذا المحتوى لأدوار مستخدم محددة فقط.

en: Use Google Authenticator or Microsoft Authenticator for TOTP codes.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ Google Authenticator ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  Microsoft Authenticator ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  6 ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦.

en: Use HTML to add images, buttons, or formatted content
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ HTML ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Use Recovery Key
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Use a plausible-looking name (e.g. "url2", "homepage_alt"). Avoid names like "honeypot". Legacy default names are automatically hardened with a site-specific fallback.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ (ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â "url2" ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  "homepage_alt"). ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ "honeypot". ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹.

en: Use a single background color for the cleanest possible look.
ar: يغير لون خلفية الشريط الجانبي الأيسر للمشرف.

en: Use email verification instead
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢

en: Use global setting
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦

en: Use only what the site actually needs
ar: استخدم فقط ما يحتاجه الموقع بالفعل

en: Use the visual editor to add formatted content, images, links, and more.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯.

en: Use these capture options when you want the full current module configuration to become the network default without duplicating every module UI here.
ar: استخدم خيارات الالتقاط هذه عندما تريد أن يصبح تكوين الوحدة الحالية الكامل هو الإعداد الافتراضي للشبكة دون تكرار كل واجهة مستخدم للوحدة هنا.

en: Use this URI with a QR code generator if you prefer scanning. Most users can simply enter the secret key manually.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ URI ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² QR ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§.

en: Use this image
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Use this logo
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±

en: Use this mode
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹

en: Use this mode to target only the parts of wp-admin you actually want to style, such as Dashboard, Posts, Settings, or only Polanger screens.
ar: استخدم هذا الوضع لاستهداف أجزاء wp-admin التي تريد تصميم نمط لها فقط، مثل لوحة المعلومات أو المنشورات أو الإعدادات أو شاشات Polanger فقط.

en: Use this site's current %s settings as network defaults
ar: استخدم إعدادات %s الحالية لهذا الموقع كإعدادات افتراضية للشبكة

en: Used for cards, tables, settings panels, and most boxed content areas.
ar: يُستخدم للبطاقات والجداول ولوحات الإعدادات ومعظم مناطق المحتوى المعبأة.

en: Used for descriptions, helper copy, and less prominent labels.
ar: يُستخدم للأوصاف والنسخ المساعد والتسميات الأقل بروزًا.

en: Used for focus outlines and focus rings on form fields and keyboard navigation states.
ar: يستخدم لمخططات التركيز وحلقات التركيز في حقول النموذج وحالات التنقل بلوحة المفاتيح.

en: Used for hover states on tables, secondary buttons, and soft interactive surfaces.
ar: يُستخدم لحالات التمرير على الجداول والأزرار الثانوية والأسطح التفاعلية الناعمة.

en: Used for primary buttons, active states, selected menu items, and the strongest accent points.
ar: يستخدم للأزرار الأساسية والحالات النشطة وعناصر القائمة المحددة وأقوى نقاط التمييز.

en: Used when the default or per-content denied behavior is set to custom redirect. Leave empty to fall back to the homepage.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Useful for debugging false positives. Disable on production for true silent mode.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â .

en: Useful for help docs, support pages, or external dashboards.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: User
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦

en: User Changes
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦

en: User Created
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦

en: User Deleted
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦

en: User ID
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦

en: User Login
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦

en: User Logout
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦

en: User Role Changed
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦

en: Username or Email Address
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: Users
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦

en: Users who can see this note
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â.

en: Users with this level will not see the plugin menu and cannot access plugin pages via direct URL.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  URL ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±.

en: Uses WCAG contrast ratios to improve readability on common admin surfaces such as cards, tables, notices, and inputs.
ar: يستخدم نسب تباين WCAG لتحسين إمكانية القراءة على الأسطح الإدارية الشائعة مثل البطاقات والجداول والإشعارات والمدخلات.

en: Verdana
ar: فيردانا

en: Verification Code
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Verification Code Resent
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Verification Failed
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Verification Method
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Verification Required
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨

en: Verification code expired. Please try logging in again.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°.

en: Verification session expired. Please try logging in again.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°.

en: Verify & Activate
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Verify & Complete Setup
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯

en: Verify & Login
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Verify New Secret
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯

en: Verify Recovery Key
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Verify Recovery Key & Login
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Verify Setup
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯

en: Verify Your Setup
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢

en: Verify email delivery using the test email feature
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: Version
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± %s

en: Version %s
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± %s

en: View Shield protection details
ar: عرض تفاصيل حماية Shield

en: Visibility
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Visibility & Access
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Visible
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: Visible only to selected administrators.
ar: شاشات الإدارة المحددة فقط

en: Visit your site's frontend while logged in to detect items like "Edit Post", "Customize", etc.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â "ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±" ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â "ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ" ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢.

en: Visited Color
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ

en: Warm Studio
ar: استوديو دافئ

en: Warning Accent
ar: لهجة التحذير

en: Warning notice
ar: إشعار تحذير

en: Warning: If 2FA is misconfigured or email delivery fails, you may lose access to your site.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢.

en: We could not find the address you were looking for, but that does not mean the road ends here.
ar: لم نتمكن من العثور على العنوان الذي كنت تبحث عنه، ولكن هذا لا يعني أن الطريق ينتهي هنا.

en: We sent a 6-digit verification code to
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  6 ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°

en: Welcome %s! Your account requires two-factor authentication.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ %s! ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Welcome Panel
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨

en: What Gets Protected Automatically
ar: ما يتم حمايته تلقائيًا

en: What to do with a comment that crosses the threshold or trips a hard signal (honeypot / timing).
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© (ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹/ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª).

en: When
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°

en: When access is denied
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: When disabled, all protection modes and advanced rules are effectively inactive.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§.

en: When disabled, any single violation goes to the silent mode action.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª.

en: When disabled, links continue to inherit the Primary color.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª.

en: When disabled, no frontend visibility guards, query filters, REST masking, sitemap filtering, or editor visibility controls are loaded.
ar: عند التعطيل، لا يتم تحميل أي أدوات حماية لرؤية الواجهة الأمامية أو عوامل تصفية الاستعلام أو إخفاء REST أو تصفية خريطة الموقع أو عناصر التحكم في رؤية المحرر.

en: When enabled, any widget added by plugins or themes will be automatically hidden. Use the whitelist below to allow specific widgets.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: When enabled, network defaults are used across all sites unless a site override is allowed and enabled.
ar: عند التمكين، يتم استخدام الإعدادات الافتراضية للشبكة عبر كافة المواقع ما لم يتم السماح بتجاوز الموقع وتمكينه.

en: When enabled, only selected users can access this plugin. Others will not see the menu or be able to access pages directly.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â . ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: When enabled, wp-login.php and wp-admin will redirect to 404 for non-logged-in users.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ wp-login.php ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â wp-admin ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° 404 ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â.

en: Where should the logo link to? Leave empty for dashboard.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã‚Â¸ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Where to Enable
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: Where to redirect users who try to access wp-login.php or wp-admin directly. Use "404" to show a 404 page.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° wp-login.php ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  wp-admin ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ "404" ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© 404.

en: Whole word / repeated word (recommended)
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© / ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© (ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡)

en: Widget ID: %s
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©: %s

en: Widget Title
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Widget Visibility
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Widget Whitelist
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: Widgets added by plugins and themes. These are automatically detected from your dashboard.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢.

en: Widgets are automatically detected when you visit the Dashboard. Any new widgets added by plugins will appear here after you visit the Dashboard page.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª.

en: With auto-hide enabled, your dashboard stays clean even when you install new plugins. Only whitelisted widgets (like WooCommerce) will appear.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ (ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â WooCommerce).

en: WooCommerce
ar: ووكومرس

en: WooCommerce Login Forms
ar: نماذج تسجيل الدخول إلى WooCommerce

en: WooCommerce Lost Password Form
ar: نموذج كلمة المرور المفقودة في WooCommerce

en: WooCommerce Registration Form
ar: نموذج التسجيل في ووكومرس

en: WooCommerce Security Layer
ar: طبقة أمان ووكومرس

en: WooCommerce Security is active, but WooCommerce is not available.
ar: WooCommerce Security نشط، لكن WooCommerce غير متوفر.

en: WooCommerce Security settings saved.
ar: تم حفظ إعدادات أمان WooCommerce.

en: WooCommerce inactive
ar: ووكومرس غير نشط

en: WooCommerce installed
ar: تم تثبيت ووكومرس

en: WooCommerce is installed but currently inactive. Activate WooCommerce before enabling this addon.
ar: تم تثبيت WooCommerce ولكنه غير نشط حاليًا. قم بتنشيط WooCommerce قبل تمكين هذا الملحق.

en: WooCommerce is not installed. Install WooCommerce before enabling this addon.
ar: لم يتم تثبيت WooCommerce. قم بتثبيت WooCommerce قبل تمكين هذا الملحق.

en: WooCommerce not installed
ar: لم يتم تثبيت ووكومرس

en: WooCommerce reCAPTCHA locations are managed from the reCAPTCHA tab, and all 2FA challenge timing, retry, and lockout rules continue to come from the 2FA tab.
ar: تتم إدارة مواقع WooCommerce reCAPTCHA من علامة تبويب reCAPTCHA، وتستمر جميع قواعد توقيت تحدي 2FA وإعادة المحاولة والإغلاق في الظهور من علامة تبويب 2FA.

en: WooCommerce required
ar: مطلوب ووكومرس

en: WordPress Events and News
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â« ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³

en: WordPress Logo
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³

en: WordPress admin target or full external URL.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â WordPress ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  URL ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â.

en: WordPress browser compatibility recommendation
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ WordPress

en: WordPress community events and news feed
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â« ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±

en: Wrong turn detected.
ar: تم اكتشاف منعطف خاطئ.

en: You are not allowed to access Shield.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°.

en: You are not allowed to configure Maintenance Center.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°.

en: You are not allowed to configure Shield settings.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°.

en: You can customize this list with the pdt_comment_security_hard_block_reasons filter.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ pdt_comment_security_hard_block_reasons.

en: You can view Comment Security settings but cannot save changes.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª.

en: You can view settings but cannot make changes. Contact your administrator for full access.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â.

en: You do not have permission to access that page. This restriction has been set by your administrator.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢.

en: You do not have permission to access this page.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: You do not have permission to manage Activity Log settings.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: You do not have permission to view activity logs.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·.

en: You have read-only access. Contact your administrator to modify authenticator settings.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¤ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: You have unsaved changes. Are you sure you want to leave?
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã‚Â¸

en: You must complete this setup before you can access the site. This only needs to be done once.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·.

en: You must sign in with an authorized account to view this content.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°.

en: Your Secret Key
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: Your authenticator app is configured and ready.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â².

en: Your authenticator app is configured and ready. You'll be asked for a code when logging in.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â². ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â.

en: Your authenticator app is now linked to your account. You will use it to verify your identity when logging in.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â.

en: Your authenticator has been updated successfully. New recovery keys have been generated.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â« ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: Your comment could not be posted.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§.

en: Your comment could not be processed. Please try again later.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§.

en: Your current login URL:
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  URL ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â:

en: Your new secret is ready. Add it to your authenticator app and verify it below. Your old authenticator will continue working until you verify the new one.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â². ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯.

en: Your reCAPTCHA keys were automatically imported from the Login Page settings. The Login Page module now reads keys from here.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ reCAPTCHA ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â .

en: Your role requires 2FA. Complete the setup below.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ 2FA. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡.

en: [%s] 2FA Email Test
ar: [%s] ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± 2FA ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: [%s] Critical Admin Action Alert
ar: [%s] ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âº ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: [%s] Your Verification Code
ar: [%s] ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢

en: [%s] Your verification code
ar: [%s] ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢

en: admin.php?page=my-page or https://example.com/help
ar: admin.php?page=my-page ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  https://example.com/help

en: admin.php?page=my-plugin or https://example.com/help
ar: admin.php?page=my-plugin ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  https://example.com/help

en: attempts
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: configurable screens
ar: شاشات قابلة للتكوين

en: e.g., Powered by Your Agency Name
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢

en: hours
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª

en: minutes
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: my-login
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: my-submenu
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: reCAPTCHA
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: reCAPTCHA Active
ar: reCAPTCHA ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·

en: reCAPTCHA Addon Available
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© reCAPTCHA ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©

en: reCAPTCHA Error
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: reCAPTCHA Not Configured
ar: reCAPTCHA ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â

en: reCAPTCHA Protection
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§

en: reCAPTCHA Version
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§

en: reCAPTCHA addon is configured but login form protection is not enabled. Enable "Login Form" in the reCAPTCHA settings to protect your login page.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© reCAPTCHA ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  "ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â" ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª reCAPTCHA ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â.

en: reCAPTCHA protection is enabled and working on your login form. All reCAPTCHA settings are now managed from the dedicated reCAPTCHA addon.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© reCAPTCHA ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â. ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª reCAPTCHA ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© reCAPTCHA ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â©.

en: reCAPTCHA settings saved.
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª reCAPTCHA.

en: reCAPTCHA verification failed. Please go back and try again.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  reCAPTCHA. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°.

en: reCAPTCHA verification failed. Please try again.
ar: ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  reCAPTCHA. ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â° ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°.

en: reCAPTCHA version
ar: نسخة ريكابتشا

en: sample link
ar: رابط العينة

en: the addon bootstrap file
ar: ملف التمهيد الملحق

en: v2 - Checkbox
ar: v2 ÃƒÆ’Ã‚Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±

en: v2 shows a checkbox widget. v3 is invisible and assigns a risk score - use a separate key pair for each version.
ar: v2 ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±. v3 ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± - ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â®ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±.

en: v3 - Invisible
ar: v3 ÃƒÆ’Ã‚Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â± ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â

en: v3 Score Threshold
ar: ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¬ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© v3

en: woocommerce
    rank-math
    elementor
ar: com.woocommerce
    ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚ÂªÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â© ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â€Â¢Ãƒâ€¦Ã‚Â ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã‹Å“Ãƒâ€šÃ‚Âª
    Elementor

en: ← Bookmark this!
ar: ← ضع إشارة مرجعية على هذا!
