WP Telegram - Stable - en to fa translation catalogue (146 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: With this plugin, you can send posts to Telegram and receive notifications and do lot more :)
fa: با این افزونه، شما می توانید نوشته‌ها را به تلگرام بفرستید و اعلان دریافت کنید و کلی کارهای دیگه انجام بدید :)

en: View Post
fa: نمایش مطلب

en: Inline button text
fa: متن دکمه این‌لاین

en: Add Inline URL Button
fa: دکمه آدرس اینترنتی بصورت این‌لاین را اضافه کن

en: Other settings
fa: تنظیمات دیگر

en: Post type
fa: نوع نوشته

en: Proxy Method
fa: نوع پراکسی

en: Send when
fa: چه زمانی فرستاده شود

en: If Email goes to
fa: اگر ایمیل فرستاده شود به

en: channel
fa: کانال

en: Post to Telegram
fa: ارسال مطلب به تلگرام

en: Private Notifications
fa: اعلانات شخصی

en: Proxy
fa: پراکسی

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Bot API
fa: رابط برنامه نویسی کاربردی ربات

en: Use %s above to set automatically.
fa: از %s برای تنظیم خودکار استفاده کنید۔

en: Test Token
fa: توکن آزمایشی

note: 1 command name, 2 bot name translators: 1 command name, 2 bot name
en: Create a Bot by sending %1$s command to %2$s.
fa: ایجاد یک ربات با ارسال دستور  %1$s به %2$s

note: %s bot name translators: %s bot name
en: After completing the steps %s will provide you the Bot Token.
fa: پس از اتمام مراحل %s به شما یک توکن ربات را می دهد.

en: Copy the token and paste into the Bot Token field below.
fa: توکن را کپی کنید و در فیلد نشانگر ربات در پایین وارد کنید.

note: %s application name translators: %s application name
en: For ease, use %s
fa: برای آسانی، از %s استفاده کنید

en: Test your bot token below.
fa: توکن ربات خود را در زیر آزمایش کنید.

en: Activate the modules you want to use.
fa: ماژول‌های مورد استفاده خودتان را فعال کنید.

en: Configure the activated modules.
fa: مدیریت ماژول‌های فعال.

note: %s button name translators: %s button name
en: Hit %s below.
fa: روی  %s  در پایین کلیک کنید۔

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: The module will watch the Email Notifications sent from this site and deliver them to you on Telegram.
fa: این ماژول اعلانات ایمیل ارسالی از این سایت را دنبال نموده و آنها را به تلگرام شما ارسال خواهد کرد۔

en: Notification Settings
fa: تنظیمات اعلان‌ها

note: %s code translators: %s code
en: If you want to receive notification for every email, then write %s.
fa: اگر مایلید اعلانات کلیه ایمیل‌ها را دریافت کنید پس بنویسید %s۔

en: Telegram User or Group Chat ID.
fa: شناسه کاربر یا گروه تلگرام.

en: Inline Keyboard
fa: کیبورد این‌لاین

en: Add an inline clickable button for the post URL just below the message.
fa: یک دکمه قابل کلیک بصورت این‌لاین برای آدرس اینترنتی مطلب در زیر آن اضافه کن.

en: Message Settings
fa: تنظیمات پیام‌ها

en: Miscellaneous
fa: متفرقه

en: With this module, you can configure how the posts are sent to Telegram.
fa: با این ماژول، شما می توانید تنظیم کنید مطالب چگونه به تلگرام ارسال می شوند۔

en: A new post is published
fa: یک مطلب جدید منتشر شده است

en: An existing post is updated
fa: یک نوشته موجود بروز شد

en: Rules
fa: قوانین

en: Which post types should be sent.
fa: کدام نوع مطالب باید ارسال شوند.

en: Send to
fa: ارسال به

en: Files to be sent after the message.
fa: فایل‌های ارسالی بعد از پست.

en: Files
fa: فایل‌ها

en: Featured Image
fa: تصویر شاخص

en: Send Featured Image (if exists).
fa: ارسال تصویر شاخص  (اگر وجود دارد)۔

en: Message Template
fa: شکل محتوای پیام

en: Override settings
fa: تغییر تنظیمات

en: Disable Notifications
fa: غیرفعال کردن اعلان‌ها

en: Delay in Posting
fa: تاخیر در ارسال مطلب

en: Send to Telegram
fa: ارسال به تلگرام

en: Settings in this section should not be changed unless recommended by WP Telegram Support.
fa: تنظیمات این بخش نباید تغییر داده شود مگر با توصیه تیم پشتیبانی WP Telegram.

en: Turn off to upload the files/images instead of passing the url.
fa: غیرفعال کردن بارگذاری فایل‌ها/ تصاویر به جای ارسال آدرس.

en: The delay starts after the post gets published.
fa: تاخیر بعد از منتشر شدن پست، شروع می شود.

en: Minute(s)
fa: دقیقه

en: WordPress cron should not be disabled!
fa: در وردپرس cron نباید غیرفعال باشد!

en: Post Content
fa: محتوای پست

en: Post Excerpt
fa: چکیده نوشته

en: Preserve newlines in Post Excerpt.
fa: حفظ خط‌های جدید در چکیده مطلب.

en: Before the Text
fa: قبل از متن

en: After the Text
fa: بعد از متن

en: Structure of the message to be sent.
fa: ساختار پیامی که قرار است فرستاده شود۔

en: Send categories as hashtags.
fa: ارسال دسته بندی‌های مطلب بصورت هشتگ.

en: To receive notifications privately:
fa: برای دریافت اعلان های خصوصی:

note: 1 bot username translators: 1 bot username
en: Get your Chat ID from %s and enter it below.
fa: كد چت خود را از %s دریافت و آن را زیر وارد کنید.

note: 1 bot username translators: 1 bot username
en: Send your own bot %s a message to start the conversation.
fa: به ربات خود %s یک پیام ارسال کنید تا گفتگو شروع شود.

en: To receive notifications into a group:
fa: برای دریافت اعلان ها در یک گروه:

note: 1 bot username translators: 1 bot username
en: Add %s to the group to get its Chat ID.
fa: %s را به گروه اضافه کنید تا شناسه چت آنرا دریافت کنید.

note: 1 field name translators: 1 field name
en: Enter the Chat ID in %s field below.
fa: كد چت را در قسمت %s زیر وارد کنید.

en: Send it to
fa: ارسال  به

note: 1 bot username translators: 1 bot username
en: Add your own bot %s to the group.
fa: ربات %s خود را به گروه اضافه کنید.

note: %s bot username translators: %s bot username
en: Add your bot %s as Administrator to your Channel/Group.
fa: ربات %s را به عنوان مدیر به کانال/ گروه خود اضافه کنید

en: Enter the Channel Username in the field below.
fa: نام کاربری کانال را در فیلد زیر وارد کنید.

note: %s symbol - @ translators: %s symbol - @
en: Username must start with %s
fa: نام کاربری باید با %s شروع شود

en: You can also use the Chat ID of a group or private chat.
fa: شما همچنین میتوانید از شناسه چت یک گروه یا چت خصوصی استفاده کنید.

note: %s bot username translators: %s bot username
en: Get it from %s.
fa: آن‌را از %s دریافت کنید۔

en: Show an ON/OFF switch on the post edit screen.
fa: نمایش دکمه ON / OFF در صفحه ویرایش پست۔

en: None
fa: هیچ کدام

en: HTML style
fa: سبک HTML

en: Learn more
fa: بیشتر بدانید

en: Send both text and image in single message.
fa: متن و تصویر را در یک پیام ارسال کنید۔

note: 1 - field name, 2 - value translators: 1 - field name, 2 - value
en: %1$s should not be %2$s.
fa: %1$s نباید %2$s باشد۔

note: 1 - field name translators: 1 - field name
en: %s should not be enabled.
fa: %s نباید انتخاب شود۔

en: You can also use conditional logic in the template.
fa: شما می‌توانید منطق شرطی را در قالب استفاده کنید۔

en: Allow users receive their email notifications on Telegram.
fa: به کاربران اجازه دریافت اعلان های ایمیلی از طریق تلگرام را بده۔

note: 1 Plugin name translators: 1 Plugin name
en: Use %s to let them connect their Telegram account.
fa: با استفاده از %s به آنها اجازه دهید اکانت های تلگرامشان را اضافه کنند.

note: 1 profile page translators: 1 profile page
en: They can also enter their Telegram Chat ID manually on %s page.
fa: آنها همچنین می توانند شناسه چت تلگرام خود را به صورت دستی در صفحه %s وارد کنند۔

en: profile
fa: پروفایل

en: The requests to Telegram will be sent via this URL.
fa: درخواست ها توسط گوگل اسکریپت برای تلگرام ارسال می شوند.

note: IP address translators: IP address
en: Host IP or domain name like %s.
fa: آی پی یا نام دامنه هاست مانند %s۔

note: proxy port translators: proxy port
en: Target Port like %s.
fa: پورت هدف مانند %s۔

en: Leave empty if not required.
fa: اگر لازم نیست، خالی بگذارید۔

en: Google Script
fa: گوگل اسکریپت

en: PHP Proxy
fa: PHP پراکسی

en: The module will help you bypass the ban on Telegram by making use of proxy.
fa: این ماژول به شما کمک می‌کند با استفاده از پراکسی از فیلترینگ تلگرام عبور کنید.

en: Use the proxy at your own risk!
fa: پراکسی را با مسئولیت خود استفاده کنید!

en: DISCLAIMER!
fa: رفع مسئولیت!

en: is in
fa: هست در

en: is not in
fa: نیست در

en: Bot Token
fa: توکن ربات

en: Bot Username
fa: شناسه ربات

en: Categories as hashtags
fa: دسته بندی بصورت هشتگ

en: Channel(s)
fa: کانال

en: Chat ID
fa: شناسه چت

en: Remove settings on uninstall
fa: حذف همه تنظیمات در موقع حذف افزونه

en: Debug Info
fa: اطلاعات ایرادزدایی

en: Enable logs for
fa: فعال کردن لیست لاگ برای

en: Excerpt Length
fa: طول چکیده

en: Excerpt Newlines
fa: خط های جدید چکیده

en: Excerpt Source
fa: منبع چکیده

en: Google Script URL
fa: لینک گوگل اسکریپت

en: Image Position
fa: موقعیت تصویر

en: Proxy Host
fa: هاست پراکسی

en: Password
fa: رمز عبور

en: Proxy Port
fa: پورت پراکسی

en: Proxy Type
fa: نوع پراکسی

en: Username
fa: نام کاربری

en: Send files by URL
fa: ارسال فایل‌ها از طریق لینک

en: Single message
fa: پیام تکی

en: Notifications to Users
fa: اعلان به کاربران

en: INSTRUCTIONS!
fa: دستورالعمل‌ها!

note: %s: plugin name translators: %s: plugin name
en: Do you like %s?
fa: آیا شما %s را می پسندید؟

en: Need help?
fa: کمک نیاز دارید؟

en: Members Count:
fa: تعداد کاربران:

en: Test Result:
fa: نتیجه تست:

note: %s: social handle translators: %s: social handle
en: Follow %s
fa: %s را دنبال کنید

note: %s: channel name translators: %s: channel name
en: Join %s
fa: به %s بپیوندید

en: Please wait…
fa: لطفا صبر کنید...

en: Send Test
fa: ارسال متن آزمایشی

en: Could not connect
fa: نتوانست متصل شود

en: Error:
fa: خطا:

en: A message will be sent to the Channel/Group/Chat. You can modify the text below
fa: یک پیام به کانال/ گروه ارسال خواهد شد. شما میتوانید متن را از پایین ویرایش کنید

en: This is a test message
fa: این یک پیام آزمایشی است

en: Success
fa: موفقیت

en: Invalid %s
fa: %s نامعتبر است

en: Post Data
fa: داده های مطلب

en: Taxonomy Terms
fa: شرایط طبقه بندی

en: Custom Fields
fa: ورودی‌های دلخواه

note: translators: 1 taxonomy, 2 {terms:taxonomy}
en: Replace %1$s in %2$s by the name of the taxonomy to insert its terms attached to the post.
fa: %1$s را توسط نام دسته بندی به %2$s تغییر دهید تا شرایط را به پست ضمیمه کنید.

note: translators: 1 code, 2 code
en: For example %1$s and %2$s in WooCommerce
fa: به عنوان مثال %1$s و %2$s در ووکامرس

note: translators: 1 custom_field, 2 {cf:custom_field}
en: Replace %1$s in %2$s by the name of the Custom Field.
fa: %1$s را به %2$s توسط ورودی دلخواه تغییر دهید.

en: Post
fa: نوشته

en: Post Category
fa: دسته بندی نوشته

en: Post Tag
fa: برچسب نوشته

en: Post Format
fa: فرمت مطلب

en: Post Author
fa: نویسنده مطلب

en: Custom Taxonomy
fa: دسته بندی دلخواه
