Advanced Custom Fields Pro v5.2.9 - en to hu_HU translation catalogue (455 entries)

en: %s requires at least %s selection | %s requires at least %s selections
hu_HU[0]: %s mező esetében legalább %s értéket ki kell választani
hu_HU[1]: %s mező esetében legalább %s értéket ki kell választani

en: %s value is required
hu_HU: %s kitöltése kötelező

en: 'How to' guides
hu_HU: 'Hogyan?' útmutatók

en: + Add Field
hu_HU: + Mező hozzáadása

en: <b>Connection Error</b>. Sorry, please try again
hu_HU: <b>Kapcsolódási hiba</b>. Elnézést, próbáljuk meg újra.

en: <b>Error</b>. Could not connect to update server
hu_HU: <b>Hiba</b>. Nem hozható létre kapcsolat a frissítési szerverrel.

en: <b>Error</b>. Could not load add-ons list
hu_HU: <b>Hiba</b>. A bővítmények listáját nem lehet betölteni.

en: <b>Success</b>. Import tool added %s field groups: %s
hu_HU: <b>Sikeres</b>. Az importáló eszköz %s mezőcsoportot adott hozzá: %s

en: <b>Warning</b>. Import tool detected %s field groups already exist and have been ignored: %s
hu_HU: <b>Figyelmeztetés</b>. Az importáló eszköz észlelte, hogy %s mezőcsoport már létezik, így ezeket figyelmen kívül hagyta: %s

en: A new field for embedding content has been added
hu_HU: Új mezőtípus áll rendelkezésre beágyazott tartalmak számára.

en: A smoother custom field experience
hu_HU: Az egyéni mezők használatának élménye

en: ACF PRO contains powerful features such as repeatable data, flexible content layouts, a beautiful gallery field and the ability to create extra admin options pages!
hu_HU: Az ACF PRO változat olyan fantasztikus szolgáltatásokat kínál, mint ismételhető adatok, rugalmas tartalomelrendezések, gyönyörű galériamező, és segítségével egyéni beállítás-oldalak is létrehozhatók!

en: ACF now saves its field settings as individual post objects
hu_HU: Az ACF a mezőbeállításokat már külön bejegyzésobjektumokba menti

en: Actions
hu_HU: Műveletek (actions)

en: Activate License
hu_HU: Licenc aktiválása

en: Add 'other' choice to allow for custom values
hu_HU: 'Egyéb' választási lehetőség hozzáadása egyéni érték megadásához

en: Add / Edit
hu_HU: Hozzáadás / Szerkesztés

en: Add File
hu_HU: Fájl hozzáadása

en: Add Image
hu_HU: Kép hozzáadása

en: Add Image to Gallery
hu_HU: Kép hozzáadása a galériához

en: Add New
hu_HU: Új hozzáadása

en: Add New Field
hu_HU: Mező hozzáadása

en: Add New Field Group
hu_HU: Új mezőcsoport hozzáadása

en: Add New Layout
hu_HU: Új elrendezés hozzáadása

en: Add Row
hu_HU: Sor hozzáadása

en: Add layout
hu_HU: Elrendezés hozzáadása

en: Add row
hu_HU: Sor hozzáadása

en: Add rule group
hu_HU: Szabálycsoport hozzáadása

en: Add to gallery
hu_HU: Hozzáadás galériához

en: Add-ons
hu_HU: Kiegészítő bővítmények

en: All
hu_HU: Összes

en: All 4 premium add-ons have been combined into a new <a href="%s">Pro version of ACF</a>. With both personal and developer licenses available, premium functionality is more affordable and accessible than ever before!
hu_HU: Az új <a href="%s">ACF PRO változat</a> tartalmazza mind a négy korábbi prémium kiegészítőt. A személyes és fejlesztői licenceknek köszönhetően a prémium funkcionalitás így sokkal megfizethetőbb, mint korábban.

en: All fields following this "tab field" (or until another "tab field" is defined) will be grouped together using this field's label as the tab heading.
hu_HU: A lap típusú mezőt követő összes mező egy csoportba kerül (egy újabb lap beillesztéséig), a lap címsora pedig a mező felirata lesz.

en: All post types
hu_HU: Minden bejegyzéstípus

en: All user roles
hu_HU: Minden felhasználói szerepkör

en: Allow Null?
hu_HU: Üres mező engedélyezése

en: Appears after the input
hu_HU: Beviteli mező után jelenik meg

en: Appears before the input
hu_HU: Beviteli mező előtt jelenik meg

en: Appears when creating a new post
hu_HU: Új bejegyzés létrehozásánál

en: Appears within the input
hu_HU: Beviteli mezőben jelenik meg

en: Append
hu_HU: Utótag

en: Archives
hu_HU: Archívumok

en: Attachment
hu_HU: Csatolmány

en: Author
hu_HU: Szerző

en: Automatically add &lt;br&gt;
hu_HU: &lt;br&gt; címke automatikus hozzáadása

en: Automatically add paragraphs
hu_HU: Bekezdések automatikus hozzáadása

en: Basic
hu_HU: Alapvető

en: Before you start using the new awesome features, please update your database to the newest version.
hu_HU: Mielőtt használni kezdenénk az elképesztő új szolgáltatásokat, frissítsük az adatbázist a legújabb verzióra.

en: Below fields
hu_HU: Mezők alatt

en: Below labels
hu_HU: Mezőfeliratok alatt

en: Better Front End Forms
hu_HU: Jobb felhasználó oldali űrlapok

en: Better Options Pages
hu_HU: Jobb beállítás oldalak

en: Better Validation
hu_HU: Jobb ellenőrzés és érvényesítés

en: Better version control
hu_HU: Jobb verziókezelés

en: Block
hu_HU: Blokk

en: Bulk actions
hu_HU: Csoportművelet

en: Button Label
hu_HU: Gomb felirata

en: Categories
hu_HU: Kategória

en: Center
hu_HU: Középpont

en: Center the initial map
hu_HU: Térkép kezdő középpontja

en: Changelog
hu_HU: Változások (changelog)

en: Character Limit
hu_HU: Karakterkorlát

en: Check Again
hu_HU: Ismételt ellenőrzés

en: Checkbox
hu_HU: Jelölődoboz (checkbox)

en: Child Page (has parent)
hu_HU: Gyermekoldal (van szülőoldala)

en: Choice
hu_HU: Választás

en: Choices
hu_HU: Választási lehetőségek

en: Clear
hu_HU: Törlés

en: Clear location
hu_HU: Hely törlése

en: Click the "%s" button below to start creating your layout
hu_HU: Kattintsunk lent a "%s" gombra egyéni tartalom létrehozásához.

en: Close
hu_HU: Bezárás

en: Close Field
hu_HU: Mező bezárása

en: Close Window
hu_HU: Ablak bezárása

en: Collapse Details
hu_HU: Részletek bezárása

en: Color Picker
hu_HU: Színválasztó

en: Comment
hu_HU: Hozzászólás

en: Comments
hu_HU: Hozzászólások

en: Conditional Logic
hu_HU: Logikai feltételek

en: Content
hu_HU: Tartalom

en: Content Editor
hu_HU: Tartalomszerkesztő

en: Controls how new lines are rendered
hu_HU: Az új sorok megjelenítésének szabályozása

en: Create a set of rules to determine which edit screens will use these advanced custom fields
hu_HU: Hozzunk létre szabályokat, hogy melyik szerkesztőképernyők használják a mezőcsoportot

en: Created by
hu_HU: Szerző

en: Current Version
hu_HU: Jelenlegi verzió

en: Custom Fields
hu_HU: Egyéni mezők

en: Customise the map height
hu_HU: Térkép magassága

en: Date Picker
hu_HU: Dátumválasztó

en: Deactivate License
hu_HU: Licenc deaktiválása

en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: Default Template
hu_HU: Alapértelmezett sablonminta

en: Default Value
hu_HU: Alapértelmezett érték

en: Delete
hu_HU: Törlés

en: Delete Layout
hu_HU: Elrendezés törlése

en: Delete field
hu_HU: Mező törlése

en: Discussion
hu_HU: Interakció

en: Display
hu_HU: Megjelenítés

en: Display Format
hu_HU: Megjelenítési formátum

en: Done
hu_HU: Kész

en: Download & Install
hu_HU: Letöltés és telepítés

en: Download export file
hu_HU: Exportfájl letöltése

en: Drag and drop to reorder
hu_HU: Rendezéshez fogjuk meg és húzzuk a mezőt a megfelelő helyre

en: Drag to reorder
hu_HU: Átrendezéshez húzzuk a megfelelő helyre

en: Duplicate
hu_HU: Duplikálás

en: Duplicate Layout
hu_HU: Elrendezés duplikálása

en: Duplicate field
hu_HU: Mező duplikálása

en: Easy Upgrading
hu_HU: Egyszerű frissítés

en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

en: Edit Field
hu_HU: Mező szerkesztése

en: Edit Field Group
hu_HU: Mezőcsoport szerkesztése

en: Edit File
hu_HU: Fájl szerkesztése

en: Edit Image
hu_HU: Kép szerkesztése

en: Edit field
hu_HU: Mező szerkesztése

en: Elements
hu_HU: Elemek

en: Email
hu_HU: Email (email)

en: Embed Size
hu_HU: Beágyazási méret

en: Enter URL
hu_HU: URL megadása

en: Enter each choice on a new line.
hu_HU: Minden választási lehetőséget új sorba kell írni

en: Enter each default value on a new line
hu_HU: Minden alapértelmezett értéket új sorba kell írni

en: Error
hu_HU: Hiba

en: Error uploading file. Please try again
hu_HU: Hiba a fájl feltöltése során. Próbáljuk meg újra.

en: Error.
hu_HU: Hiba.

en: Excerpt
hu_HU: Kivonat

en: Expand Details
hu_HU: Részletek kibontása

en: Export Field Groups
hu_HU: Mezőcsoportok exportálása

en: Export Field Groups to PHP
hu_HU: Mezőcsoport exportálása PHP kódba

en: Featured Image
hu_HU: Kiemelt kép

en: Field
hu_HU: Mező

en: Field Group
hu_HU: Mezőcsoport

en: Field Label
hu_HU: Mezőfelirat

en: Field Name
hu_HU: Mezőnév

en: Field Type
hu_HU: Mezőtípus

en: Field Types
hu_HU: Mezőtípusok

en: Field group draft updated.
hu_HU: Mezőcsoport vázlata frissítve.

en: Field group published.
hu_HU: Mezőcsoport közzétéve.

en: Field group saved.
hu_HU: Mezőcsoport elmentve.

en: Field group scheduled for.
hu_HU: Bejegyzéscsoport előjegyezve.

en: Field group settings have been added for label placement and instruction placement
hu_HU: A mezőcsoport beállításai kiegészültek a mezőfeliratok és útmutatók elhelyezési lehetőségeivel.

en: Field group submitted.
hu_HU: Mezőcsoport elküldve.

en: Field group title is required
hu_HU: A mezőcsoport címét kötelező megadni

en: Field group updated.
hu_HU: Mezőcsoport frissítve.

en: Field type does not exist
hu_HU: Mezőtípus nem létezik

en: Fields
hu_HU: Mezők

en: Fields can now be mapped to comments, widgets and all user forms!
hu_HU: A mezők már hozzászólásokhoz, widgetekhez és felhasználói adatlapokhoz is hozzárendelhetők.

en: File
hu_HU: Fájl

en: File Array
hu_HU: Fájl adattömb (array)

en: File ID
hu_HU: Fájl azonosító

en: File Name
hu_HU: Fájlnév

en: File Size
hu_HU: Fájlméret

en: File URL
hu_HU: Fájl URL

en: Filter by Post Type
hu_HU: Szűrés bejegyzéstípusra

en: Filter by Taxonomy
hu_HU: Szűrés osztályozásra

en: Filter by role
hu_HU: Szűrés szerepkörre

en: Filters
hu_HU: Szűrők

en: Find current location
hu_HU: Jelenlegi hely meghatározása

en: Flexible Content
hu_HU: Rugalmas tartalom (flexible content)

en: Flexible Content requires at least 1 layout
hu_HU: Rugalmas tartalomnál legalább egy elrendezést definiálni kell.

en: For more control, you may specify both a value and label like this:
hu_HU: A testreszabhatóság érdekében az érték és a felirat is meghatározható a következő módon:

en: Form validation is now done via PHP + AJAX in favour of only JS
hu_HU: Az űrlapok érvényesítése már nem kizárólag JS által, hanem PHP + AJAX megoldással történik.

en: Format
hu_HU: Formátum

en: Forms
hu_HU: Adatlapok

en: Front Page
hu_HU: Kezdőoldal

en: Functions
hu_HU: Funkciók (functions)

en: Gallery
hu_HU: Galéria

en: Generate export code
hu_HU: Kód generálása

en: Getting Started
hu_HU: Kezdjük el

en: Goodbye Add-ons. Hello PRO
hu_HU: Viszlát kiegészítők, helló PRO

en: Google Map
hu_HU: Google Térkép

en: Height
hu_HU: Magasság

en: Hide on screen
hu_HU: Ne legyen látható

en: High (after title)
hu_HU: Magasan (cím után)

en: Horizontal
hu_HU: Vízszintes

en: Image
hu_HU: Kép

en: Image Array
hu_HU: Kép adattömb (array)

en: Image ID
hu_HU: Kép azonosító

en: Image URL
hu_HU: Kép URL

en: Import
hu_HU: Importálás

en: Import / Export now uses JSON in favour of XML
hu_HU: Az importálás és exportálás JSON formátumban történik a korábbi XML megoldás helyett.

en: Import Field Groups
hu_HU: Mezőcsoportok importálása

en: Import file empty
hu_HU: Az importfájl üres.

en: Improved Data
hu_HU: Továbbfejlesztett adatszerkezet

en: Improved Design
hu_HU: Továbbfejlesztett megjelenés

en: Improved Usability
hu_HU: Továbbfejlesztett használhatóság

en: Including the popular Select2 library has improved both usability and speed across a number of field types including post object, page link, taxonomy and select.
hu_HU: A népszerű Select2 könyvtár bevonása számos mezőtípusnál (például bejegyzés objektumok, oldalhivatkozások, osztályozások és kiválasztás) javítja a használhatóságot és a sebességet.

en: Incorrect file type
hu_HU: Érvénytelen fájltípus.

en: Info
hu_HU: Információ

en: Installed
hu_HU: Telepítve

en: Instruction placement
hu_HU: Útmutató elhelyezése

en: Instructions
hu_HU: Útmutató

en: Instructions for authors. Shown when submitting data
hu_HU: Útmutató a szerzők számára, az adatok bevitelénél jelenik meg

en: Introducing ACF PRO
hu_HU: Az ACF PRO bemutatása

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
hu_HU: A folytatás előtt ajánlatos biztonsági mentést készíteni az adatbázisról. Biztosan futtatni akarjuk a frissítést?

en: Label
hu_HU: Felirat

en: Label placement
hu_HU: Mezőfelirat elhelyezése

en: Large
hu_HU: Nagy méret

en: Latest Version
hu_HU: Legújabb verzió

en: Layout
hu_HU: Tartalom elrendezés

en: Leave blank for no limit
hu_HU: Mellőzéséhez hagyjuk üresen

en: Left aligned
hu_HU: Balra

en: Library
hu_HU: Médiatár

en: License
hu_HU: Licenc

en: License Key
hu_HU: Licenckulcs

en: Limit the media library choice
hu_HU: Kiválasztható médiatár elemek korlátozása

en: Loading
hu_HU: Betöltés

en: Local JSON
hu_HU: Helyi JSON

en: Locating
hu_HU: Helymeghatározás

en: Location
hu_HU: Megjelenítés helye

en: Many fields have undergone a visual refresh to make ACF look better than ever! Noticeable changes are seen on the gallery, relationship and oEmbed (new) fields!
hu_HU: Számos mező vizuálisan megújult, hogy az ACF jobban nézzen ki, mint valaha. Észrevehető változások történtek a galéria, kapcsolat és oEmbed (új) mezők esetében.

en: Max
hu_HU: Maximum

en: Maximum Layouts
hu_HU: Tartalmak maximális száma

en: Maximum Rows
hu_HU: Sorok maximális száma

en: Maximum Selection
hu_HU: Maximális választás

en: Maximum Value
hu_HU: Maximum érték

en: Maximum posts
hu_HU: Bejegyzések maximális száma

en: Maximum rows reached ({max} rows)
hu_HU: Elértük a sorok maximális számát (legfeljebb {max} sor adható hozzá)

en: Maximum selection reached
hu_HU: Elértük a kiválasztható elemek maximális számát

en: Maximum values reached ( {max} values )
hu_HU: Elértük a mező maximális értékét (legfeljebb {max})

en: Maximum {label} limit reached ({max} {identifier})
hu_HU: {label} elrendezésből több nem adható hozzá (maximum {max})

en: Medium
hu_HU: Közepes méret

en: Message
hu_HU: Üzenet

en: Min
hu_HU: Minimum

en: Minimum Layouts
hu_HU: Tartalmak minimális száma

en: Minimum Rows
hu_HU: Sorok minimális száma

en: Minimum Selection
hu_HU: Minimális választás

en: Minimum Value
hu_HU: Minimum érték

en: Minimum rows reached ({min} rows)
hu_HU: Nem érjük el a sorok minimális számát (legalább {min} sort hozzá kell adni)

en: More AJAX
hu_HU: Több AJAX

en: More fields use AJAX powered search to speed up page loading
hu_HU: Több mező használ AJAX-alapú keresést az oldal gyorsabb betöltésének érdekében.

en: Move
hu_HU: Áthelyezés

en: Move Complete.
hu_HU: Áthelyezés befejeződött.

en: Move Custom Field
hu_HU: Egyéni mező áthelyezése

en: Move Field
hu_HU: Mező áthelyezése

en: Move field to another group
hu_HU: Mező áthelyezése másik csoportba

en: Move to trash. Are you sure?
hu_HU: Áthelyezés a lomtárba. Biztosak vagyunk benne?

en: Moving Fields
hu_HU: Mezők áthelyezése

en: Multi Select
hu_HU: Többszörös választó (multi select)

en: Multiple Values
hu_HU: Több érték

en: Name
hu_HU: Név

en: New Field
hu_HU: Új mező

en: New Field Group
hu_HU: Új mezőcsoport

en: New Forms
hu_HU: Új űrlapok

en: New Gallery
hu_HU: Új galéria

en: New Lines
hu_HU: Új sorok

en: New Relationship field setting for 'Filters' (Search, Post Type, Taxonomy)
hu_HU: Új mezőbeállítás szűrők számára (keresés, bejegyzéstípus, osztályozás) a kapcsolat mezőtípusnál.

en: New Settings
hu_HU: Új beállítások

en: New archives group in page_link field selection
hu_HU: Új 'Archívumok' csoport az oldalhivatkozás mezőtípus választási lehetőségeinél.

en: New auto export to JSON feature allows field settings to be version controlled
hu_HU: Az új JSON autoexport szolgáltatás lehetővé teszi a mezőbeállítások verziókezelését.

en: New auto export to JSON feature improves speed
hu_HU: Az új JSON autoexport szolgáltatás javítja a sebességet.

en: New field group functionality allows you to move a field between groups & parents
hu_HU: A mezőcsoportok új szolgáltatásaival az egyes mezők csoportok és szülőmezők között is mozgathatók.

en: New functions for options page allow creation of both parent and child menu pages
hu_HU: A beállítás oldalakhoz kapcsolódó új funkciók segítségével szülő- és gyermekoldalak is létrehozhatók.

en: No
hu_HU: Nem

en: No Custom Field Groups found for this options page. <a href="%s">Create a Custom Field Group</a>
hu_HU: Nincsenek mezőcsoportok ehhez a beállítás oldalhoz. <a href="%s">Mezőcsoport hozzáadása</a>

en: No Field Groups found
hu_HU: Nincsenek mezőcsoportok

en: No Field Groups found in Trash
hu_HU: Nem található mezőcsoport a lomtárban.

en: No Fields found
hu_HU: Mezők nem találhatók

en: No Fields found in Trash
hu_HU: Nem található mezőcsoport a lomtárban.

en: No File selected
hu_HU: Nincs fájl kiválasztva

en: No embed found for the given URL.
hu_HU: Nem található beágyazható elem a megadott URL-en.

en: No field groups selected
hu_HU: Nincsenek mezőcsoportok kiválasztva.

en: No fields. Click the <strong>+ Add Field</strong> button to create your first field.
hu_HU: Nincsenek mezők. Kattintsunk a <strong>+Mező hozzáadása</strong> gombra az első mező létrehozásához.

en: No file selected
hu_HU: Nincs fájl kiválasztva

en: No image selected
hu_HU: Kép nincs kiválasztva

en: No matches found
hu_HU: Nincs egyezés

en: No options pages exist
hu_HU: Nincsenek beállítás oldalak

en: No toggle fields available
hu_HU: Váltómezők nem elérhetők

en: None
hu_HU: Nincs

en: Normal (after content)
hu_HU: Normál (tartalom után)

en: Number
hu_HU: Szám (number)

en: Options
hu_HU: Beállítások

en: Options Page
hu_HU: Beállítások oldal

en: Options Updated
hu_HU: Beállítások elmentve

en: Order
hu_HU: Sorrend

en: Order No.
hu_HU: Sorrend

en: Other
hu_HU: Egyéb

en: Page
hu_HU: Oldal

en: Page Attributes
hu_HU: Oldal tulajdonságai

en: Page Link
hu_HU: Oldalhivatkozás

en: Page Parent
hu_HU: Oldal szülő

en: Page Template
hu_HU: Oldal-sablonminta

en: Page Type
hu_HU: Oldaltípus

en: Parent Page (has children)
hu_HU: Szülőoldal (vannak gyermekei)

en: Parent fields
hu_HU: Fölérendelt mezők

en: Password
hu_HU: Jelszó (password)

en: Permalink
hu_HU: Közvetlen hivatkozás

en: Placeholder Text
hu_HU: Helyőrző szöveg

en: Please enter your license key above to unlock updates
hu_HU: Adjuk meg a licenckulcsot a frissítések engedélyezéséhez

en: Please note that all text will first be passed through the wp function
hu_HU: Minden szöveg elsőként áthalad a következő beépített WP funkción:

en: Position
hu_HU: Pozíció

en: Post
hu_HU: Bejegyzés

en: Post Category
hu_HU: Bejegyzés-kategória

en: Post Format
hu_HU: Bejegyzés-formátum

en: Post ID
hu_HU: Bejegyzés azonosító

en: Post Object
hu_HU: Bejegyzés objektum (post object)

en: Post Status
hu_HU: Bejegyzés-állapot

en: Post Taxonomy
hu_HU: Bejegyzés-osztályozás (taxonómia)

en: Post Type
hu_HU: Bejegyzés típusa

en: Post updated
hu_HU: Bejegyzés frissítve

en: Posts Page
hu_HU: Bejegyzések oldala

en: Powerful Features
hu_HU: Hatékony szolgáltatások

en: Prepend
hu_HU: Előtag

en: Preview Size
hu_HU: Előnézeti méret

en: Publish
hu_HU: Közzététel

en: Radio Button
hu_HU: Választógomb (radio button)

en: Radio Buttons
hu_HU: Választógombok (radio buttons)

en: Read more about <a href="%s">ACF PRO features</a>.
hu_HU: További információk az <a href="%s">ACF PRO változatról</a>.

en: Reading upgrade tasks...
hu_HU: Frissítési feladatok beolvasása...

en: Redesigning the data architecture has allowed sub fields to live independently from their parents. This allows you to drag and drop fields in and out of parent fields!
hu_HU: Az adatszerkezet újratervezésének köszönhetően az almezők függetlenek lettek a szülőmezőktől. Mindez lehetővé teszi, hogy a mezőket fogd-és-vidd módon más mezőkbe, vagy azokon kívülre helyezzük át.

en: Register
hu_HU: Regisztrálás

en: Relational
hu_HU: Relációs

en: Relationship
hu_HU: Kapcsolat (relationship)

en: Relationship Field
hu_HU: Kapcsolat mezőtípus

en: Remove layout
hu_HU: Elrendezés eltávolítása

en: Remove row
hu_HU: Sor eltávolítása

en: Reorder
hu_HU: Átrendezés

en: Reorder Layout
hu_HU: Elrendezés sorrendjének módosítása

en: Repeater
hu_HU: Ismétlő csoportmező (repeater)

en: Required?
hu_HU: Kötelező

en: Resources
hu_HU: Források

en: Return Format
hu_HU: Visszaadott formátum

en: Return Value
hu_HU: Visszaadott érték

en: Return format
hu_HU: Visszaadott formátum

en: Reverse current order
hu_HU: Fordított sorrend

en: Revisions
hu_HU: Változatok

en: Rows
hu_HU: Sorok

en: Rules
hu_HU: Szabályok

en: Save 'other' values to the field's choices
hu_HU: Egyéni értékek mentése a mező választási lehetőségeihez

en: Save Options
hu_HU: Beállítások mentése

en: Save Other
hu_HU: Sorrend mentése

en: Seamless (no metabox)
hu_HU: Átmenet nélkül (nincs doboz)

en: Search
hu_HU: Keresés

en: Search Field Groups
hu_HU: Mezőcsoportok keresése

en: Search Fields
hu_HU: Mezők keresése

en: Search for address...
hu_HU: Cím keresése...

en: Search...
hu_HU: Keresés...

en: See what's new
hu_HU: Újdonságok áttekintése

en: See what's new in
hu_HU: Újdonságok áttekintése:

en: Select
hu_HU: Választólista (select)

en: Select Color
hu_HU: Szín kiválasztása

en: Select Field Groups
hu_HU: Mezőcsoportok kiválasztása

en: Select File
hu_HU: Fájl kiválasztása

en: Select Image
hu_HU: Kép kiválasztása

en: Select multiple values?
hu_HU: Többszörös választás

en: Select post type
hu_HU: Bejegyzéstípus kiválasztása

en: Select taxonomy
hu_HU: Osztályozás kiválasztása

en: Select the Advanced Custom Fields JSON file you would like to import. When you click the import button below, ACF will import the field groups.
hu_HU: Válasszuk ki az importálni kívánt Advanced Custom Fields JSON fájlt. A gombra kattintva az ACF bővítmény importálja a fájlban definiált mezőcsoportokat.

en: Select the field groups you would like to export and then select your export method. Use the download button to export to a .json file which you can then import to another ACF installation. Use the generate button to export to PHP code which you can place in your theme.
hu_HU: Válasszuk ki az exportálni kívánt mezőcsoportokat, majd az exportálás módszerét. A letöltés gombbal egy JSON fájl készíthető, amelyet egy másik ACF telepítésbe importálhatunk. A kódgenerálás gombbal PHP kód hozható létre, amelyet beilleszthetünk a sablonunkba.

en: Selected elements will be displayed in each result
hu_HU: A kiválasztott elemek jelennek meg az eredményekben

en: Send Trackbacks
hu_HU: Visszakövetés (trackback) küldése

en: Set the initial zoom level
hu_HU: Kezdeti nagyítási szint

en: Sets the textarea height
hu_HU: Szövegterület magassága (sorok)

en: Show Media Upload Buttons?
hu_HU: 'Média hozzáadása' gomb megjelenítése

en: Show a different month
hu_HU: Másik hónap megjelenítése

en: Show this field group if
hu_HU: Mezőcsoport megjelenítése, ha

en: Show this field if
hu_HU: Mező megjelenítése, ha

en: Shown when entering data
hu_HU: Adatok bevitelénél jelenik meg

en: Sibling fields
hu_HU: Egyenrangú mezők

en: Side
hu_HU: Oldalsáv

en: Single Value
hu_HU: Egyetlen érték

en: Single word, no spaces. Underscores and dashes allowed
hu_HU: Egyetlen szó, szóközök és ékezetek nélkül, alulvonás és kötőjel használata megengedett

en: Slug
hu_HU: Keresőbarát név (slug)

en: Smarter field settings
hu_HU: Okosabb mezőbeállítások

en: Sorry, this browser does not support geolocation
hu_HU: Ez a böngésző nem támogatja a helymeghatározást

en: Sort by date modified
hu_HU: Rendezés módosítási dátum szerint

en: Sort by date uploaded
hu_HU: Rendezés feltöltési dátum szerint

en: Sort by title
hu_HU: Rendezés cím szerint

en: Specify the returned value on front end
hu_HU: Határozzuk meg a mező felhasználói oldalon (front end) megjelenő értékét

en: Standard (WP metabox)
hu_HU: Hagyományos (WP doboz)

en: Step Size
hu_HU: Lépésköz

en: Style
hu_HU: Stílus

en: Stylised UI
hu_HU: Stílusformázott kezelőfelület

en: Sub Fields
hu_HU: Almezők

en: Super Admin
hu_HU: Szuper admin

en: Swapped XML for JSON
hu_HU: XML helyett JSON

en: Tab
hu_HU: Lap (tab)

en: Table
hu_HU: Táblázat

en: Tags
hu_HU: Címke

en: Taxonomy
hu_HU: Osztályozás (taxonomy)

en: Taxonomy Term
hu_HU: Osztályozási kifejezés (term)

en: Term ID
hu_HU: Kifejezés azonosító

en: Term Object
hu_HU: Kifejezés objektum

en: Text
hu_HU: Szöveg (text)

en: Text Area
hu_HU: Szövegterület (text area)

en: Thank you for updating to %s v%s!
hu_HU: Köszönjük a frissítést az %s %s verzióra!

en: Thank you for updating! ACF %s is bigger and better than ever before. We hope you like it.
hu_HU: Köszönjük a frissítést! Az ACF %s nagyobb és jobb, mint valaha. Reméljük, tetszeni fog!

en: The format displayed when editing a post
hu_HU: Megjelenítési formátum a bejegyzés szerkesztése során

en: The format returned via template functions
hu_HU: A sablonfunkciók által visszaadott formátum

en: The gallery field has undergone a much needed facelift
hu_HU: A galéria mezőtípus jelentős és esedékes felfrissítésen esett át.

en: The tab field will display incorrectly when added to a Table style repeater field or flexible content field layout
hu_HU: Táblázat stílusú ismétlő csoportmezőhöz vagy rugalmas tartalomhoz rendelve a lapok helytelenül jelennek meg.

en: This field cannot be moved until its changes have been saved
hu_HU: A mező nem helyezhető át, amíg a változtatások nincsenek elmentve

en: This field has a limit of {max} {identifier}
hu_HU: Ennél a mezőnél legfeljebb {max} {identifier} adható hozzá.

en: This field requires at least {min} {identifier}
hu_HU: Ennél a mezőnél legalább {min} {identifier} hozzáadása kötelező.

en: This field requires at least {min} {label} {identifier}
hu_HU: Ennél a mezőnél legalább {min} {label} {identifier} hozzáadása szükséges

en: This is the name which will appear on the EDIT page
hu_HU: Ez a felirat jelenik meg a szerkesztőoldalon

en: Thumbnail
hu_HU: Bélyegkép

en: Title
hu_HU: Cím

en: To enable updates, please enter your license key on the <a href="%s">Updates</a> page. If you don't have a licence key, please see <a href="%s">details & pricing</a>
hu_HU: A frissítések engedélyezéséhez adjuk meg a licenckulcsot a <a href="%s">Frissítések</a> oldalon. Ha még nem rendelkezünk licenckulcsal, tekintsük át a licencek <a href="%s">részleteit és árait</a>.

en: To help make upgrading easy, <a href="%s">login to your store account</a> and claim a free copy of ACF PRO!
hu_HU: A még könnyebb frissítés érdekében csak <a href="%s">jelenkezzünk be a felhasználói fiókunkba</a> és igényeljünk egy ingyenes ACF PRO változatot!

en: To unlock updates, please enter your license key below. If you don't have a licence key, please see
hu_HU: A frissítések engedélyezéséhez adjuk meg a licenckulcsot az alábbi beviteli mezőben. Ha még nem rendelkezünk licenckulccsal, tájékozódáshoz:

en: Today
hu_HU: Ma

en: Toolbar
hu_HU: Eszközsáv

en: Top aligned
hu_HU: Fent

en: True / False
hu_HU: Igaz / Hamis (true/false)

en: Tutorials
hu_HU: Oktatóanyagok

en: Type
hu_HU: Típus

en: Under the Hood
hu_HU: A motorháztető alatt

en: Update
hu_HU: Frissítés

en: Update Available
hu_HU: Frissítés elérhető

en: Update File
hu_HU: Fájl frissítése

en: Update Image
hu_HU: Kép frissítése

en: Update Information
hu_HU: Frissítési információ

en: Update Plugin
hu_HU: Bővítmény frissítése

en: Updates
hu_HU: Frissítések

en: Upgrade
hu_HU: Frissítés

en: Upgrade Notice
hu_HU: Frissítési figyelmeztetés

en: Upgrading data to version %s
hu_HU: Adatok frissítése %s verzióra

en: Uploaded to post
hu_HU: Feltöltve a bejegyzéshez

en: Use "Tab Fields" to better organize your edit screen by grouping fields together.
hu_HU: Használjunk lapokat a szerkesztőképernyők tartalmának rendezéséhez és a mezők csoportosításához.

en: Use AJAX to lazy load choices?
hu_HU: AJAX használata a lehetőségek halasztott betöltéséhez

en: User
hu_HU: Felhasználó (user)

en: User Form
hu_HU: Felhasználói adatlap

en: User Role
hu_HU: Felhasználói szerepkör

en: Validation failed
hu_HU: Érvényesítés sikertelen

en: Validation successful
hu_HU: Érvényesítés sikeres

en: Value must be a number
hu_HU: Az érték nem szám

en: Value must be equal to or higher than %d
hu_HU: Az értéknek nagyobbnak vagy egyenlőnek kell lennie, mint %d

en: Value must be equal to or lower than %d
hu_HU: Az értéknek kisebbnek vagy egyenlőnek kell lennie, mint %d

en: Vertical
hu_HU: Függőleges

en: View Field
hu_HU: Mező megtekintése

en: View Field Group
hu_HU: Mezőcsoport megtekintése

en: Warning
hu_HU: Figyelmeztetés

en: We also wrote an <a href="%s">upgrade guide</a> to answer any questions, but if you do have one, please contact our support team via the <a href="%s">help desk</a>
hu_HU: A felmerülő kérdések megválaszolására egy <a href="%s">frissítési útmutató</a> is rendelkezésre áll. Amennyiben az útmutató nem ad választ a kérdésre, vegyük fel a kapcsolatot a <a href="%s">támogató csapattal</a>.

en: We think you'll love the changes in %s.
hu_HU: Úgy gondoljuk, tetszeni fognak a változások a(z) %s verzióban.

en: Week Starts On
hu_HU: Hét kezdőnapja

en: Welcome to Advanced Custom Fields
hu_HU: Üdvözlet! Itt az Advanced Custom Fields

en: What's New
hu_HU: Újdonságok

en: Wysiwyg Editor
hu_HU: Wysiwyg szerkesztő

en: Yes
hu_HU: Igen

en: Zoom
hu_HU: Nagyítás

en: acf_form() can now create a new post on submission
hu_HU: Az acf_form() már képes új bejegyzést létrehozni egy felhasználó oldali (front end) űrlap elküldésekor.

en: and
hu_HU: és

en: checked
hu_HU: bejelölve

en: copy
hu_HU: másolat

en: details & pricing
hu_HU: részletek és árak

en: eg. Show extra content
hu_HU: pl. Extra tartalom megjelenítése

en: is equal to
hu_HU: egyenlő

en: is not equal to
hu_HU: nem egyenlő

en: layout
hu_HU: elrendezés

en: layouts
hu_HU: elrendezés

en: oEmbed
hu_HU: Beágyazott objektum (oEmbed)

en: or
hu_HU: vagy

en: red : Red
hu_HU: voros : Vörös

en: remove {layout}?
hu_HU: biztosan eltávolítsuk?

en: uploaded to this post
hu_HU: feltöltve ehhez a bejegyzéshez

en: version
hu_HU: verzió

en: {available} {label} {identifier} available (max {max})
hu_HU: {available} {label} {identifier} adható még hozzá (maximum {max})

en: {required} {label} {identifier} required (min {min})
hu_HU: {required} {label} {identifier} hozzáadása szükséges (minimum {min})
